Program for Vårsimiaden Försök 2013 Tävlingsområde 2
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 11
|
Tävling |
Vårsimiaden Försök Enköping |
|
Utskriftsdatum |
20 april 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Enköping |
|
Utskriftstid |
09:17 |
|
|
Arrangör |
Simklubben ENA |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
20 april 2013 |
|
|
|
|
Gren 11, 50m Frisim F-10 oy |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
56 |
1 |
Lovisa Laine |
2005 |
AB9405 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:04.48 |
54 |
2 |
Rebecka Jungstedt |
2003 |
AQ8203 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:03.00 |
87 |
3 |
Louise Haglund |
2003 |
AY6803 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:00.68 |
81 |
4 |
Ida Chevalier |
2003 |
AY3803 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:02.63 |
51 |
5 |
Elwira Rönnelin |
2003 |
AK1403 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:03.83 |
3 |
6 |
Matilda Olausson |
2004 |
AI0604 |
SK ENA |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
141 |
1 |
Tuva Sikström |
2003 |
AQ3603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
58.55 |
5 |
2 |
Sara Randerstedt |
2004 |
AC3804 |
SK ENA |
|
25m |
56.67 |
183 |
3 |
Erna Demo |
2003 |
AR1603 |
NAUTILUS |
|
25m |
54.50 |
47 |
4 |
Filippa Karlsson |
2004 |
AF8804 |
KATRINEHOL |
|
25m |
55.58 |
144 |
5 |
Ebba Wolfbrandt |
2003 |
AQ5603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
57.56 |
153 |
6 |
Smilla Holgersson Eliasson |
2003 |
AQ9803 |
ÖSA |
|
25m |
1:00.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
89 |
1 |
Livia Kelly |
2003 |
AZ0203 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
53.28 |
16 |
2 |
Josefin Fundberg |
2004 |
AC2604 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
50.69 |
91 |
3 |
Elsa Staaf |
2003 |
AV2203 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
48.10 |
92 |
4 |
Adna Supokovic |
2003 |
AZ2203 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
49.99 |
130 |
5 |
Matilda Lindgren |
2004 |
AG5804 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
51.41 |
83 |
6 |
Emilia Dyrbo |
2003 |
AY5803 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
53.68 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
238 |
1 |
Sara Svensson |
2003 |
AN4403 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
47.90 |
138 |
2 |
Felicia Rogell |
2003 |
AQ6603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
46.82 |
35 |
3 |
Stella Verner |
2003 |
AF6403 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
45.45 |
123 |
4 |
Sofi Holmberg |
2003 |
AB3403 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
46.67 |
29 |
5 |
Johanna Pettersson |
2003 |
AL9803 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
47.27 |
114 |
6 |
Fiona Eriksson |
2003 |
AQ0803 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
48.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
187 |
1 |
Magdalena Hagsten Skarda |
2003 |
AO6603 |
NAUTILUS |
|
25m |
44.19 |
209 |
2 |
Alicia Momats |
2003 |
AE8803 |
ÖSA |
|
25m |
40.05 |
154 |
3 |
Cornelia Johansson |
2003 |
AF1803 |
ÖSA |
|
25m |
38.05 |
134 |
4 |
Elvira Mörtstrand |
2003 |
AH9603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
39.82 |
100 |
5 |
Elise Ask |
2003 |
AL4603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
42.26 |
116 |
6 |
Sara Eriksson |
2003 |
AQ7803 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
44.41 |
Skapad av WinGrodan 1.21.01 |
Utskriftsdatum |
20 april 2013 |
Licensierad till: Simklubben Ena |
Utskriftstid |
09:17 |
|