Program för U-Gp 2 Löddeköpinge
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 7
|
Tävling |
U Gp 2 2013 |
|
Utskriftsdatum |
10 mars 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Löddeköpinge |
|
Utskriftstid |
08:22 |
|
|
Arrangör |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
09 mars 2013 |
|
|
|
|
Gren 7, 200m Frisim Damer |
Finaler (11) |
Sponsor: Head |
|
Heat 1 (11) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
184 |
1 |
Lovisa Vesterlund Kocsis |
2002 |
AJ0802 |
SK SYDSIM |
|
25m |
|
131 |
2 |
Augusta Jansson |
2000 |
BD8200 |
MKK |
|
25m |
|
123 |
3 |
Delina Ande Johannes |
2000 |
BI8400 |
MKK |
|
25m |
|
29 |
4 |
Heidi Gingsjö |
2000 |
BI1200 |
YSTADS SS |
|
25m |
|
130 |
5 |
Ida Björkdahl |
2002 |
AJ4202 |
MKK |
|
25m |
|
132 |
6 |
Olivia Torres |
1999 |
BL9299 |
MKK |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
133 |
1 |
Zerina Imamovic |
2001 |
BF0201 |
MKK |
|
25m |
|
129 |
2 |
Johanna Ingner |
2002 |
AI4202 |
MKK |
|
25m |
|
111 |
3 |
Josephine Mikkelsen |
2002 |
AI5202 |
MKK |
|
25m |
|
128 |
4 |
Kristina Kulcsar |
2001 |
AY7801 |
MKK |
|
25m |
|
35 |
5 |
Hanna Björnsdotter |
2002 |
AW7402 |
YSTADS SS |
|
25m |
|
204 |
6 |
Evelina Cronqvist |
2000 |
AB1200 |
TRELLEBORG |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
156 |
1 |
Hanna Karlsson |
2003 |
AG8403 |
TRELLEB K |
|
25m |
|
228 |
2 |
Siri Gunnarsson |
2002 |
AZ9201 |
SS IDEN |
|
25m |
|
245 |
3 |
Linn Tengvall |
2000 |
AM4200 |
SS IDEN |
|
25m |
|
127 |
4 |
Victoria Huynh |
2000 |
BF3600 |
MKK |
|
25m |
|
125 |
5 |
Felicia Kennbäck |
2001 |
BF2201 |
MKK |
|
25m |
|
187 |
6 |
Tilda Vesterlund Kocsis |
1999 |
AW4699 |
SK SYDSIM |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
281 |
1 |
Olivia Skog |
2002 |
AI1602 |
SK LÖDDE |
|
25m |
3:37.51 |
273 |
2 |
Victoria Segerdahl |
2001 |
AS1801 |
SK LÖDDE |
|
25m |
3:20.24 |
271 |
3 |
Amanda Önnestam |
2001 |
AM2401 |
SK LÖDDE |
|
25m |
3:17.61 |
265 |
4 |
Matilda Johansdotter |
2000 |
BE1400 |
SK LÖDDE |
|
25m |
3:19.64 |
293 |
5 |
Hanna Nilsson |
1999 |
BF5699 |
MKK |
|
25m |
3:24.04 |
282 |
6 |
Agnes Dansdotter |
2002 |
AI6402 |
SK LÖDDE |
|
25m |
3:53.68 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
280 |
1 |
Sara Sällberg |
2001 |
AF7201 |
SK LÖDDE |
|
25m |
3:10.72 |
201 |
2 |
Ellinor Ahlgren |
2001 |
AE0601 |
SK HAJEN |
|
25m |
3:08.82 |
231 |
3 |
Elin Hansen |
2000 |
AV6600 |
SS IDEN |
|
25m |
3:04.58 |
33 |
4 |
Sara Melgar |
2002 |
AA8602 |
YSTADS SS |
|
25m |
3:05.99 |
70 |
5 |
Minna Larsson |
2002 |
AB3802 |
SJÖBO SS |
|
50m |
3:09.28 |
37 |
6 |
Maja Åkesson |
2002 |
AJ6402 |
YSTADS SS |
|
25m |
3:14.29 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
200 |
1 |
Lovisa Christerson |
2002 |
AM3402 |
SK HAJEN |
|
25m |
3:02.28 |
36 |
2 |
Ellen Åkesson |
1999 |
AI8699 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:58.00 |
119 |
3 |
Friderika Bursan |
1998 |
BF8698 |
MKK |
|
25m |
2:54.48 |
30 |
4 |
Karolina Nilsson |
1999 |
AI7699 |
YSTADS SS |
|
50m |
2:55.62 |
274 |
5 |
Julia Forell |
2000 |
AR8400 |
SK LÖDDE |
|
25m |
3:02.15 |
188 |
6 |
Isabella Wivsätter |
2001 |
AN4801 |
SK SYDSIM |
|
50m |
3:02.98 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
116 |
1 |
Noemi Ströhagen |
1998 |
AB0298 |
MKK |
|
25m |
2:48.84 |
179 |
2 |
Kajsa-Elsa Lindestam |
2000 |
AF3800 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:41.40 |
275 |
3 |
Louise Ranevi |
1999 |
AI3299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:39.28 |
159 |
4 |
Nicola Parfitt |
2000 |
AE3400 |
TRELLEB K |
|
25m |
2:40.14 |
197 |
5 |
Sofia Christerson |
1999 |
AJ9299 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:46.31 |
278 |
6 |
Vivianne Olsson |
2000 |
AV5600 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:53.68 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
182 |
1 |
Wilma Heij-Lindholm |
1999 |
AG1299 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:35.98 |
286 |
2 |
Vilma Segerdahl |
1998 |
AV6298 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:31.68 |
276 |
3 |
Vilma Rodman |
1999 |
AM8299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:30.27 |
285 |
4 |
Erica Johnsson |
1996 |
AY8896 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:31.46 |
68 |
5 |
Rebecca Börjesson |
1999 |
AT6299 |
SJÖBO SS |
|
25m |
2:31.96 |
136 |
6 |
Nathalie Lind |
1998 |
BF5498 |
MKK |
|
25m |
2:36.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
34 |
1 |
Matilda Åkesson |
1999 |
AL9699 |
YSTADS SS |
|
50m |
2:29.54 |
272 |
2 |
Elin Johannesson |
1999 |
AM4299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:25.15 |
141 |
3 |
Mathilda Edlund |
1998 |
BA9498 |
MKK |
|
50m |
2:22.55 |
266 |
4 |
Emma Persson |
1999 |
AM7299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:23.36 |
206 |
5 |
Ida Enehov |
1999 |
AC8899 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:25.83 |
177 |
6 |
Frida Nordefell |
2000 |
AF1800 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:29.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
124 |
1 |
Jenny Thalin |
1997 |
BC8697 |
MKK |
|
25m |
2:20.65 |
247 |
2 |
Natalie Varady |
1997 |
AU8897 |
SS IDEN |
|
25m |
2:20.12 |
134 |
3 |
Hannah Skog |
1997 |
AK3297 |
MKK |
|
25m |
2:17.20 |
238 |
4 |
Rebecca Nordberg |
1996 |
AX1696 |
SS IDEN |
|
25m |
2:18.93 |
202 |
5 |
Amanda Karlsson |
1998 |
AD2898 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:20.61 |
158 |
6 |
Sandra Lendt |
2000 |
AH0400 |
TRELLEB K |
|
25m |
2:21.74 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
118 |
1 |
Andrea Gustafsson |
1996 |
AV0896 |
MKK |
|
25m |
2:14.23 |
237 |
2 |
Sara Nilsson |
1998 |
AF3498 |
SS IDEN |
|
25m |
2:13.17 |
296 |
3 |
Fanny Andersson |
1997 |
AO9497 |
SK TRITON |
|
25m |
2:12.32 |
299 |
4 |
Johanna Nilsson |
1996 |
AD0696 |
SK TRITON |
|
25m |
2:12.71 |
178 |
5 |
Sofia Heimsten |
1997 |
AT8697 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:14.07 |
218 |
6 |
Cecilia Boman |
1996 |
AV3696 |
SS IDEN |
|
25m |
2:15.24 |
Skapad av WinGrodan 1.20.00 |
Utskriftsdatum |
10 mars 2013 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
Utskriftstid |
08:22 |
|