Program för Vilunda Knatte 2013
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 2
|
Tävling |
Vilunda Knatte 2013 |
|
Utskriftsdatum |
10 mars 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Upplands Väsby |
|
Utskriftstid |
15:00 |
|
|
Arrangör |
Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
10 mars 2013 |
|
|
|
|
Gren 2, 50m Ryggsim Herrar |
Finaler (8) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
3 |
Oliver Andersson |
2001 |
AN9301 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
|
93 |
4 |
Wilhelm Olivercrona |
2002 |
AP5302 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
|
135 |
5 |
Axel Flykt-Rosen |
2002 |
AQ5102 |
SKURU IK |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
212 |
1 |
Erik Bergman |
2004 |
|
VÄSBY SS |
|
25m |
|
105 |
2 |
Axel Wange |
2003 |
AK4103 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
|
178 |
3 |
Rafael Pyötsyä |
2003 |
AL2103 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
32 |
4 |
Tim Lundvall |
2001 |
|
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
227 |
5 |
David Forslund |
2003 |
|
VÄSBY SS |
|
25m |
|
106 |
6 |
Olof Vedung |
2003 |
AK7303 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
|
164 |
7 |
Spencer Karlström - Huerta |
2004 |
AF0504 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
240 |
1 |
August Jorme |
2002 |
AI7102 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:00.41 |
222 |
2 |
Johan Eilertsen |
2003 |
AE1503 |
VÄSBY SS |
|
25m |
56.96 |
304 |
3 |
Lukas Malmström |
2003 |
AF5303 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
56.13 |
101 |
4 |
Vilmer Stensson |
2003 |
AK6303 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
54.96 |
221 |
5 |
Gabriel Derantz |
2003 |
AE4503 |
VÄSBY SS |
|
25m |
55.55 |
72 |
6 |
Viktor Korpi |
2001 |
AJ4501 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
56.22 |
241 |
7 |
Liam Juhl |
2002 |
AM7502 |
VÄSBY SS |
|
25m |
58.51 |
259 |
8 |
Anton Olsson |
2001 |
AO0301 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:00.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
21 |
1 |
Gustav Niring |
2004 |
|
SPIF |
|
25m |
54.32 |
9 |
2 |
Henos Fisshasen |
2002 |
|
SPIF |
|
25m |
53.00 |
55 |
3 |
Anton Adelöw |
2001 |
AI5901 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
52.36 |
42 |
4 |
Oskar Arvidsson |
2002 |
AN5902 |
DANDERYD |
|
25m |
50.45 |
10 |
5 |
Michiyas Fisshasen |
2001 |
|
SPIF |
|
25m |
52.16 |
28 |
6 |
Kevin Valencia |
2001 |
|
SPIF |
|
25m |
53.00 |
179 |
7 |
Casper Runfjäll |
2002 |
AJ7102 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
53.77 |
46 |
8 |
Gustav Johannesson |
2001 |
AS6701 |
DANDERYD |
|
25m |
54.70 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
19 |
1 |
Tyrone Nilsson Deya |
2001 |
|
SPIF |
|
25m |
49.73 |
125 |
2 |
Roman Mehran |
2002 |
AL4502 |
SPIF |
|
25m |
48.38 |
176 |
3 |
Theo Oerther |
2003 |
AF0503 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
47.36 |
173 |
4 |
Axel Moureau |
2001 |
AL7901 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
46.29 |
78 |
5 |
Alexander Sarfati |
2002 |
AC0502 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
47.23 |
277 |
6 |
Theodor Sköld |
2001 |
AJ1701 |
VÄSBY SS |
|
25m |
47.36 |
92 |
7 |
Gabriel Norden |
2001 |
AR5301 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
48.76 |
24 |
8 |
Oliver Rasool |
2003 |
|
SPIF |
|
25m |
50.06 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
76 |
1 |
David Olsson |
2001 |
AO4501 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
46.17 |
153 |
2 |
Axel Bystedt |
2001 |
AE6701 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
44.99 |
158 |
3 |
Robert Hellberg |
2001 |
AE7701 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
44.65 |
262 |
4 |
Arian Parsa |
2002 |
AD3302 |
VÄSBY SS |
|
25m |
44.19 |
139 |
5 |
Tim Lyrberg |
2003 |
AB6303 |
SKURU IK |
|
25m |
44.56 |
199 |
6 |
Leonardo Montes |
2002 |
AN2902 |
SS04 |
|
25m |
44.66 |
232 |
7 |
Eric Hansson |
2002 |
AD0302 |
VÄSBY SS |
|
25m |
45.44 |
213 |
8 |
Erik Bjurström |
2002 |
AI5102 |
VÄSBY SS |
|
25m |
46.26 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
69 |
1 |
Rasmus Hanson |
2003 |
AB1303 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
43.75 |
133 |
2 |
Anton Bertilsson Palm |
2002 |
AG4102 |
SKURU IK |
|
25m |
43.01 |
75 |
3 |
Per Levander |
2002 |
AD8702 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
42.04 |
271 |
4 |
Noah Rengart |
2002 |
AD1302 |
VÄSBY SS |
|
25m |
41.39 |
74 |
5 |
Markus Larsson |
2002 |
AD5702 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
41.76 |
251 |
6 |
William Mattsson |
2004 |
AA1104 |
VÄSBY SS |
|
25m |
42.26 |
140 |
7 |
Morgan Malmfors |
2002 |
AJ6702 |
SKURU IK |
|
25m |
43.39 |
126 |
8 |
Kiflom Mogos |
2001 |
AQ1901 |
SPIF |
|
25m |
44.12 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
123 |
1 |
Daniel Löwenberg |
2003 |
AE1303 |
SPIF |
|
25m |
40.95 |
136 |
2 |
Oliver Heras Gordon |
2002 |
AG5102 |
SKURU IK |
|
25m |
40.01 |
67 |
3 |
Simon Fröde |
2003 |
AB0303 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
37.96 |
110 |
4 |
Anton Mylläri |
2001 |
AB9501 |
ÖSMO SS |
|
25m |
36.89 |
154 |
5 |
David Erovic |
2001 |
AE9701 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
36.92 |
207 |
6 |
Gustaf Andersson |
2002 |
AC2302 |
VÄSBY SS |
|
25m |
39.27 |
261 |
7 |
Marcus Packwood |
2002 |
AD2302 |
VÄSBY SS |
|
25m |
40.73 |
246 |
8 |
William Lernå |
2002 |
AF4102 |
VÄSBY SS |
|
25m |
41.17 |
Skapad av WinGrodan 1.20.00 |
Utskriftsdatum |
10 mars 2013 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
Utskriftstid |
15:00 |
|