Startliste for Sollentuna simfestival 2013
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 5, 100m Ryggsim Damer ABCD |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 224 | Eriksson Linda | 1991 | SS04 | AI4891 | 25 m | 1:01.53 | |
2 | 194 | Hägglund-Björklund Sara | 1995 | SÖDERTÖRN | BB3695 | 25 m | 1:04.28 | |
3 | 138 | Peterson Julia | 1995 | SKK | BC8895 | 25 m | 1:06.62 | |
4 | 150 | Engsoo Alexandra | 1998 | SKURU IK | AF3898 | 25 m | 1:06.91 | |
5 | 209 | Speiner Caroline | 1994 | SÖDERTÖRN | AZ0294 | 25 m | 1:08.06 | |
6 | 154 | Hassler Anna | 1998 | SKURU IK | AK5298 | 25 m | 1:08.27 | |
7 | 101 | Rigbäck Alice | 1994 | ÖSA | AT8294 | 25 m | 1:08.83 | |
8 | 264 | Johansson Emelie | 1996 | TÄBY SIM | AN2496 | 25 m | 1:08.86 | |
9 | 295 | Åberg Louise | 1995 | TÄBY SIM | AM6895 | 25 m | 1:09.28 | |
10 | 52 | Halldén Louise | 1998 | DANDERYD | AW2498 | 25 m | 1:09.45 | |
11 | 181 | von Sydow Sofia | 1997 | SKURU IK | AH1697 | 25 m | 1:09.48 | |
12 | 284 | Sangfelt Hanna | 1997 | TÄBY SIM | AC4497 | 25 m | 1:09.74 | |
13 | 170 | Mcpheat Enya | 1997 | SKURU IK | AS4697 | 25 m | 1:10.29 | |
14 | 226 | Gordon Alexandra | 2000 | SS04 | AN2800 | 25 m | 1:10.79 | |
15 | 223 | Eriksson Emelie | 1998 | SS04 | AN8698 | 25 m | 1:11.51 | |
16 | 44 | Berglund Frida | 1998 | DANDERYD | AW7298 | 25 m | 1:11.87 | |
17 | 287 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 25 m | 1:12.29 | |
18 | 47 | Brännlund Linda | 1998 | DANDERYD | AW6298 | 25 m | 1:12.62 | |
19 | 135 | Martin Ebba | 2000 | SKK | AH4200 | 25 m | 1:13.32 | |
20 | 60 | Österman Ida | 1998 | DANDERYD | BA0298 | 25 m | 1:13.45 | |
21 | 354 | Müller-Dott Katharina | 1993 | WFR FECHEN | 25 m | 1:13.50 | ||
22 | 96 | Rüdén Rebecca | 1997 | NORRTÄLJE | AW3497 | 25 m | 1:14.29 | |
23 | 237 | Segerbrand Tiffani | 1999 | SS04 | AI0699 | 25 m | 1:14.31 | |
24 | 219 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 25 m | 1:14.49 | |
25 | 125 | Blomquist Julia | 1998 | SKK | AR8298 | 25 m | 1:14.63 | |
26 | 186 | Carlbom Amanda | 2000 | SÖDERTÖRN | BB8200 | 25 m | 1:14.63 | |
27 | 148 | Croneborg Alba | 2000 | SKURU IK | AE6200 | 25 m | 1:15.01 | |
28 | 304 | Holmberg Alma | 1999 | TUREBERG | AX4499 | 25 m | 1:15.02 | |
29 | 57 | Sundberg Alice | 1999 | DANDERYD | AS1299 | 25 m | 1:15.20 | |
30 | 92 | Alstermark Fanny | 1998 | NORRTÄLJE | AP3298 | 25 m | 1:15.33 | |
31 | 249 | Dellwik Marianne | 1997 | TÄBY SIM | BQ7697 | 25 m | 1:15.36 | |
32 | 351 | Ek Jenny | 1999 | IFÅ | 25 m | 1:15.42 | ||
33 | 338 | Ossmyr Josefin | 1999 | TYRESÖ SS | AS0299 | 25 m | 1:15.65 | |
34 | 95 | Rudert Emelie | 1999 | NORRTÄLJE | AU9299 | 25 m | 1:15.79 | |
35 | 344 | Törnqvist Elin | 1998 | TYRESÖ SS | AZ7898 | 25 m | 1:15.82 | |
36 | 274 | Lennerthson Sofia | 1999 | TÄBY SIM | BE4899 | 25 m | 1:16.33 | |
37 | 225 | Eriksson Mathilda | 2001 | SS04 | AE2201 | 25 m | 1:16.56 | |
38 | 171 | Nordegren Signe | 2000 | SKURU IK | AO6800 | 25 m | 1:16.76 | |
39 | 310 | Mickelsson Alva | 1999 | TUREBERG | AK3499 | 25 m | 1:17.10 | |
40 | 182 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 25 m | 1:17.27 | |
41 | 98 | Westling Alva | 1999 | NORRTÄLJE | AE4299 | 25 m | 1:17.30 | |
42 | 29 | Andersson Ylva | 1996 | BOTK-RÖNN | BL9296 | 25 m | 1:17.47 | |
43 | 185 | Axelsson Eklund Felicia | 2000 | SÖDERTÖRN | AY0200 | 25 m | 1:17.96 | |
44 | 206 | Reinholdz Anna | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ6499 | 25 m | 1:18.64 | |
45 | 320 | Swerlander Elin | 2001 | TUREBERG | AE7801 | 25 m | 1:18.71 | |
46 | 208 | Roloff Wilma | 2000 | SÖDERTÖRN | BA7600 | 25 m | 1:18.75 | |
47 | 275 | Loid Sigrid | 1999 | TÄBY SIM | AF0499 | 25 m | 1:18.77 | |
48 | 236 | Norén Sophia | 1998 | SS04 | AN9698 | 25 m | 1:19.00 | |
49 | 94 | Jansson Miranda | 1997 | NORRTÄLJE | BI2497 | 25 m | 1:19.23 | |
50 | 333 | Klingre Malin | 1997 | TYRESÖ SS | BC9897 | 25 m | 1:19.42 | |
51 | 11 | Langemar Ebba | 1999 | ÅKERSBERGA | BD7699 | 25 m | 1:20.08 | |
52 | 163 | Kimander Frida | 1999 | SKURU IK | AE1499 | 25 m | 1:20.20 | |
53 | 58 | Sundman Lina | 1998 | DANDERYD | AZ8898 | 25 m | 1:20.30 | |
54 | 317 | Stille Olivia | 2000 | TUREBERG | AJ7600 | 25 m | 1:20.47 | |
55 | 149 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 25 m | 1:20.57 | |
56 | 43 | Ahnfelt Elin | 2000 | DANDERYD | AR2600 | 25 m | 1:20.96 | |
57 | 160 | Johnsson Nathalie | 1996 | SKURU IK | BS0296 | 25 m | 1:21.13 | |
58 | 273 | Kuhry Zhanna | 1998 | TÄBY SIM | BF4698 | 25 m | 1:21.16 | |
59 | 339 | Pantulin Anna | 1998 | TYRESÖ SS | BC2298 | 25 m | 1:21.53 | |
60 | 175 | Reichhuber Sarah | 1998 | SKURU IK | AY4298 | 25 m | 1:21.63 | |
61 | 16 | Rekola-Weckström Tilda | 2000 | ÅKERSBERGA | AI6400 | 25 m | 1:21.94 | |
62 | 308 | Kolokythas Sofia | 2000 | TUREBERG | AC1600 | 25 m | 1:22.87 | |
63 | 114 | Hammar Astrid | 2000 | SALTSJÖB | AO8600 | 25 m | 1:22.98 | |
64 | 217 | Öster Josefin | 1997 | SÖDERTÖRN | AT0297 | 25 m | 1:23.01 | |
65 | 331 | Ewald Amanda | 1999 | TYRESÖ SS | BB5499 | 25 m | 1:23.31 | |
66 | 56 | Reuterskiöld Henny | 1999 | DANDERYD | BB1499 | 25 m | 1:23.69 | |
67 | 288 | Thorén Karin | 1999 | TÄBY SIM | BI4499 | 25 m | 1:23.69 | |
68 | 245 | Augustsson Julia | 1998 | TÄBY SIM | AI9298 | 25 m | 1:25.68 | |
69 | 45 | Bhat Manjiri | 2000 | DANDERYD | AI4600 | 25 m | 1:26.52 | |
70 | 109 | Sigurdsson Eva | 2001 | ÖSMO SS | AC5601 | 25 m | 1:27.56 | |
71 | 1 | Blomquist Agnes | 1997 | ÅKERSBERGA | AT7697 | 25 m | 1:27.76 | |
72 | 325 | Wijk Tyra | 2001 | TUREBERG | AY5201 | 25 m | 1:28.02 | |
73 | 242 | Zaalouk Hannah | 2001 | SS04 | AM1601 | 25 m | 1:28.59 | |
74 | 26 | Österberg Emilia | 2000 | ÅKERSBERGA | AU4200 | 25 m | 1:28.63 | |
75 | 326 | Alm Josefin | 2001 | TYRESÖ SS | AJ8201 | 25 m | 1:29.46 | |
76 | 337 | Orr Josefine | 2000 | TYRESÖ SS | AJ4400 | 25 m | 1:29.52 | |
77 | 81 | Spångberg Lovisa | 1999 | HELLAS SK | BB9699 | 25 m | 1:30.51 | |
78 | 307 | Kellokoski Sharon | 2001 | TUREBERG | AV0601 | 25 m | 1:30.73 | |
79 | 63 | Dahlberg Nathalie | 1998 | GUSTAVSBER | AH2498 | 25 m | 1:31.54 | |
80 | 349 | Wärn Stella | 1999 | HELLAS SK | BP3699 | 25 m | 1:33.06 | |
81 | 49 | Casserfelt Alice | 2000 | DANDERYD | AT4200 | 25 m | 1:33.73 | |
82 | 67 | Holguin Elisa | 1999 | GUSTAVSBER | BD0499 | 25 m | 1:34.00 | |
83 | 346 | Wenell Petronella | 2001 | TYRESÖ SS | AZ3401 | 25 m | 1:41.23 | |
84 | 233 | Kjellin Elsa | 2001 | SS04 | BD3201 | 25 m | ||
85 | 306 | Jägerskog Agnes | 2002 | TUREBERG | BB9801 | 25 m | ||
86 | 350 | Jägerskog Hedda | 2003 | TUREBERG | AI0403 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 22 mars 2013 |
Licensierad till: IC Control SE | Utskriftstid | 18:17 |