Startliste for Jöns Svanbergsimmet
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Heatlista Gren 32
|
Tävling |
Jöns Svanbergsimmet 2013 |
|
Utskriftsdatum |
07 april 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Uppsala |
|
Utskriftstid |
13:43 |
|
|
Arrangör |
Upsala Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
06 april 2013 |
|
|
|
|
Gren 32, 200m Bröstsim Damer |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
190 |
3 |
Sara Jai |
1998 |
BK0898 |
UPSALA S |
|
50m |
|
137 |
4 |
Olivia Ahlm |
2001 |
AL7601 |
UMEÅ SS |
|
50m |
4:18.58 |
320 |
5 |
Julia Thurin |
1996 |
96A121 |
IFÅ |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
234 |
2 |
Livia Bjuresten |
2001 |
AZ8401 |
WISBY SS |
|
25m |
3:53.28 |
28 |
3 |
Hannele Ålander |
2001 |
AC8601 |
SK ENA |
|
25m |
3:48.58 |
238 |
4 |
Josefine Godman |
2002 |
AY5802 |
WISBY SS |
|
25m |
3:43.20 |
251 |
5 |
Hedda Sköld |
2002 |
AM0402 |
WISBY SS |
|
25m |
3:48.19 |
150 |
6 |
Tuva Sandström |
2001 |
AF1601 |
UMEÅ SS |
|
50m |
3:48.63 |
252 |
7 |
Erika Strömbeck |
2002 |
AD4602 |
WISBY SS |
|
50m |
4:12.39 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
59 |
1 |
Tuva Balkerud |
2001 |
AF3801 |
NJURUNDA |
|
25m |
3:27.19 |
312 |
2 |
Ida Jansson |
1995 |
95B221 |
IFÅ |
|
25m |
3:23.59 |
183 |
3 |
Linnea Grele |
1995 |
BV0295 |
UPSALA S |
|
25m |
3:17.77 |
282 |
4 |
Emelie Ångström |
2001 |
AN8201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:13.73 |
354 |
5 |
Adina Nyström |
1999 |
BD3699 |
SK STRÄNGN |
|
50m |
3:17.70 |
246 |
6 |
Vendla Niklasson |
1997 |
BM1297 |
WISBY SS |
|
25m |
3:23.46 |
295 |
7 |
Amanda Hagsten |
2000 |
AE5600 |
NAUTILUS |
|
25m |
3:26.60 |
249 |
8 |
Tone Sandsjö |
2003 |
AF5403 |
WISBY SS |
|
25m |
3:39.42 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
52 |
1 |
Malin Eklund |
2001 |
AL9201 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
3:10.59 |
70 |
2 |
My Lemnert |
1996 |
AC0696 |
NJURUNDA |
|
25m |
2:57.89 |
132 |
3 |
Hanna Öberg |
2000 |
AC6400 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:52.47 |
278 |
4 |
Andréa Persson |
1999 |
AB5899 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
2:48.99 |
100 |
5 |
Enya Mcpheat |
1997 |
AS4697 |
SKURU IK |
|
50m |
2:50.17 |
119 |
6 |
Hanna Ekengren |
1998 |
AO3898 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:56.18 |
266 |
7 |
Julia Norlin |
1998 |
AG0498 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:58.44 |
54 |
8 |
Nora Laine |
2000 |
AP8400 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
3:13.72 |
Skapad av WinGrodan 1.21.01 |
Utskriftsdatum |
07 april 2013 |
Licensierad till: Upsala Simsällskap |
Utskriftstid |
13:43 |
|