Program för UGP1 - Eriksdal
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 11, 200m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 187 | Ramdén Alida | 1997 | SÖDERTÄLJE | AP0297 | 25 m | 2:36.79 | |
2 | 224 | Ewerbring Julia | 1998 | TÄBY SIM | AI8298 | 25 m | 2:45.91 | |
3 | 236 | Korssell Pauline | 1997 | TÄBY SIM | AI8897 | 25 m | 2:47.09 | |
4 | 24 | Östervall Maria | 1998 | ÅKERSBERGA | AD4498 | 25 m | 2:51.52 | |
5 | 96 | Bjelak Emina | 1997 | SK NEPTUN | BC2897 | 25 m | 2:51.79 | |
6 | 111 | Nilsson Alexandra | 1998 | SK NEPTUN | AJ5498 | 25 m | 2:52.79 | |
7 | 164 | Christensen Erica | 1997 | SÖDERTÄLJE | AO5897 | 25 m | 2:53.62 | |
8 | 211 | Norén Sophia | 1998 | SS04 | AN9698 | 25 m | 2:59.89 | |
9 | 221 | Bergh Mikaela | 1999 | TÄBY SIM | AK5299 | 25 m | 3:00.71 | |
10 | 248 | Sangfelt Hanna | 1997 | TÄBY SIM | AC4497 | 50 m | 3:01.30 | |
11 | 131 | Hagström Louise | 1998 | SKK | AZ1898 | 25 m | 3:01.80 | |
12 | 119 | Andersson Carolina | 1998 | SKK | AZ7698 | 25 m | 3:02.30 | |
13 | 70 | Alstermark Fanny | 1998 | NORRTÄLJE | AP3298 | 50 m | 3:02.64 | |
14 | 235 | Korssell Caroline | 1999 | TÄBY SIM | AE0499 | 25 m | 3:02.69 | |
15 | 103 | Hedgren-Rylander Ellinor | 1997 | SK NEPTUN | BL9897 | 25 m | 3:03.31 | |
16 | 195 | Wadsten Clara | 1999 | SÖDERTÄLJE | AA1899 | 25 m | 3:05.78 | |
17 | 238 | Kruthammar Fanny | 1999 | TÄBY SIM | BB5299 | 25 m | 3:06.77 | |
18 | 241 | Loid Sigrid | 1999 | TÄBY SIM | AF0499 | 25 m | 3:06.91 | |
19 | 105 | Jomaa Nora | 1999 | SK NEPTUN | AW7499 | 25 m | 3:08.05 | |
20 | 118 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 25 m | 3:08.08 | |
21 | 144 | Nylander Ebba | 1998 | SKK | AV7898 | 25 m | 3:08.62 | |
22 | 198 | Bagheri Diana | 1997 | SS04 | AZ9697 | 25 m | 3:09.69 | |
23 | 89 | Hansson Hanna | 1997 | POLISEN | BF3297 | 25 m | 3:10.47 | |
24 | 116 | Wallenborg Caroline | 2000 | SK NEPTUN | AL3800 | 25 m | 3:10.98 | |
25 | 225 | Falk Liv | 2000 | TÄBY SIM | AI3400 | 25 m | 3:11.35 | |
26 | 99 | Ekholm Anna | 1998 | SK NEPTUN | BC2698 | 25 m | 3:13.18 | |
27 | 219 | Augustsson Julia | 1998 | TÄBY SIM | AI9298 | 25 m | 3:13.50 | |
28 | 50 | Sundman Lina | 1998 | DANDERYD | AZ8898 | 25 m | 3:13.91 | |
29 | 3 | Cooke Linnea | 1998 | ÅKERSBERGA | AJ0699 | 25 m | 3:15.39 | |
30 | 107 | Mattsson Michaela | 1999 | SK NEPTUN | AL4899 | 25 m | 3:16.07 | |
31 | 165 | Dahlin Mathilda | 1995 | SÖDERTÄLJE | AG3495 | 25 m | 3:16.49 | |
32 | 227 | Franks Julia | 2000 | TÄBY SIM | AR5400 | 50 m | 3:18.01 | |
33 | 250 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 25 m | 3:20.18 | |
34 | 203 | Dufva Josefin | 1997 | SS04 | BH5697 | 25 m | 3:20.34 | |
35 | 234 | Jonsson Jenny | 2000 | TÄBY SIM | AF6400 | 25 m | 3:22.32 | |
36 | 175 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 3:22.40 | |
37 | 174 | Hofvander Ida | 1998 | SÖDERTÄLJE | AQ8898 | 25 m | 3:22.50 | |
38 | 40 | Brandt Helena | 1999 | DANDERYD | AU8699 | 25 m | 3:24.00 | |
39 | 123 | Blomquist Julia | 1998 | SKK | AR8298 | 25 m | 3:25.50 | |
40 | 160 | Blomberg Emelie | 1999 | SÖDERTÄLJE | AU4899 | 25 m | 3:26.12 | |
41 | 158 | Arnou Solène | 2000 | SÖDERTÄLJE | AX4600 | 25 m | 3:27.65 | |
42 | 188 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF4600 | 25 m | 3:28.51 | |
43 | 126 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 50 m | 3:31.29 | |
44 | 14 | Rekola-Weckström Tilda | 2000 | ÅKERSBERGA | AI6400 | 25 m | 3:32.68 | |
45 | 95 | Andersson Sara | 2000 | SK NEPTUN | AO6600 | 25 m | 3:33.79 | |
46 | 120 | Andreé Malin | 2001 | SKK | AN4201 | 25 m | 3:34.54 | |
47 | 180 | Mariani-Lopez Lenina | 1999 | SÖDERTÄLJE | AS2699 | 25 m | 3:35.59 | |
48 | 295 | Johansson Nora | 2001 | VÄSTERÅS | AI1201 | 25 m | 3:39.24 | |
49 | 104 | Johansson Evelina | 2000 | SK NEPTUN | BG2400 | 25 m | 3:39.69 | |
50 | 271 | Fröström Matilda | 1999 | TYRESÖ SS | AR0899 | 25 m | 3:39.78 | |
51 | 363 | Lundgren Fanny | 1999 | SK NEPTUN | ay0499 | 25 m | 3:39.85 | EFT |
52 | 125 | Eklöf Klara | 2002 | SKK | AH2202 | 25 m | 3:45.00 | |
53 | 152 | Sjödell Klara | 2000 | SKK | BE9800 | 50 m | 3:45.22 | |
54 | 154 | Thomée Agnes | 2000 | SKK | BF1200 | 25 m | 3:46.35 | |
55 | 19 | Wejke Chris | 1999 | ÅKERSBERGA | BH9899 | 25 m | 3:46.44 | |
56 | 153 | Skarin Saga | 2000 | SKK | AP3400 | 25 m | 3:46.99 | |
57 | 143 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 25 m | 3:54.41 | |
58 | 106 | Malmberg Caroline | 1999 | SK NEPTUN | AX1499 | 25 m | 3:58.59 | |
59 | 39 | Bodén Vera | 2000 | DANDERYD | AT5200 | 25 m | ||
60 | 42 | Bygdeson Hedvig | 2001 | DANDERYD | AU5401 | 25 m | ||
61 | 43 | Casserfelt Alice | 2000 | DANDERYD | AT4200 | 25 m | ||
62 | 110 | Myers Charlotte | 1997 | SK NEPTUN | BQ2497 | 25 m | ||
63 | 179 | Ljung Moa | 2001 | SÖDERTÄLJE | AG2201 | 25 m | ||
64 | 191 | Sundstrand Emma | 2001 | SÖDERTÄLJE | AJ3201 | 25 m | ||
65 | 233 | Jerresand Cornelia | 2000 | TÄBY SIM | AG6800 | 25 m | ||
66 | 274 | Lindqvist Sofie | 2001 | TYRESÖ SS | AT0401 | 25 m | ||
67 | 278 | Ossmyr Josefin | 1999 | TYRESÖ SS | AS0299 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.20.00 | Utskriftsdatum | 25 januari 2013 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 19:21 |