Program för NUSS äldre och yngre 50m 2013
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Heatlista Gren 10
|
Tävling |
NUSS 50m |
|
Utskriftsdatum |
05 juli 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Jönköping |
|
Utskriftstid |
15:03 |
|
|
Arrangör |
Jönköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
05 juli 2013 |
|
|
|
|
Gren 10, 100m Ryggsim Damer |
Finaler (3) |
NUSS Rekord: Sara Thydén Kalmar SS 1:09.03 2004-01-01 |
|
Heat 1 (3) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
188 |
1 |
Stina Hallin |
1999 |
AW3499 |
MOTALA SS |
|
25m |
1:23.79 |
403 |
2 |
Amanda Fors |
1998 |
AY2698 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
1:22.72 |
365 |
3 |
Emma Hansson |
1998 |
AP1498 |
ÅSUNDEN |
|
25m |
1:22.29 |
50 |
4 |
Ajla Omic |
1999 |
AH5299 |
FILIPSTAD |
|
25m |
1:21.16 |
383 |
5 |
Anncharlott Smedberg |
1998 |
AP0298 |
ÖSA |
|
25m |
1:21.58 |
2 |
6 |
Klara Leijon |
1999 |
AT8499 |
ALVESTA SS |
|
25m |
1:22.55 |
70 |
7 |
Malin Jonsson |
1998 |
BB0698 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:23.09 |
3 |
8 |
Julia Åstrand |
1999 |
AT7499 |
ALVESTA SS |
|
25m |
1:23.83 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
248 |
1 |
Emma Roos |
1999 |
AB7899 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
1:20.84 |
235 |
2 |
Nilla Atzmannstorfer |
1998 |
AB6498 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
1:18.97 |
220 |
3 |
Ebba Nyman |
1998 |
AA8898 |
NKK |
|
25m |
1:18.24 |
404 |
4 |
Amanda Hyllbrant |
1999 |
AY6899 |
SK STRÄNGN |
|
50m |
1:17.06 |
179 |
5 |
Rebecka Östh |
1999 |
AE3699 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:17.43 |
219 |
6 |
Tilde Malm |
1999 |
AF8699 |
NKK |
|
25m |
1:18.39 |
278 |
7 |
Elise Wallén |
1998 |
AN1298 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:19.51 |
13 |
8 |
Emma Dubo |
1999 |
AC5299 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:21.03 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
246 |
1 |
Elin Ristl |
1999 |
AD1499 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
1:15.29 |
48 |
2 |
Amanda Lundin-Bornström |
1998 |
AB8698 |
FAGERSTA |
|
25m |
1:14.11 |
289 |
3 |
Alma Karlson |
1999 |
AH8299 |
SKK |
|
25m |
1:11.16 |
401 |
4 |
Lisa Eriksson |
1998 |
AN3898 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
1:09.73 |
175 |
5 |
Anna Miram |
1999 |
AG7299 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:10.74 |
328 |
6 |
Agnes Ljunggren |
1999 |
AD8699 |
HVETLANDA |
|
25m |
1:13.60 |
281 |
7 |
Julia Blomquist |
1998 |
AR8298 |
SKK |
|
25m |
1:14.63 |
245 |
8 |
Antonia Prior |
1999 |
AB2499 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
1:15.38 |
Skapad av WinGrodan 1.22.00 |
Utskriftsdatum |
05 juli 2013 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap |
Utskriftstid |
15:03 |
|