Program for Falkenberg Race 2013
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 15, 100m Brstsim Herrar |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 123 | Persson Erik | 1994 | KUNGSBACKA | AB6794 | 50 m | 1:05.15 | |
2 | 177 | Nilsson Felix | 1990 | SK LAXEN | AM6590 | 25 m | 1:05.66 | |
3 | 142 | Bjrudd Alfred | 1996 | SK LAXEN | AQ4596 | 25 m | 1:05.72 | |
4 | 201 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 25 m | 1:06.82 | |
5 | 65 | Svarrer Arnold | 1991 | HGANS SS | AR8591 | 50 m | 1:07.69 | |
6 | 1 | Kerman Henry | 1997 | ANDERSTORP | AI6597 | 25 m | 1:09.58 | |
7 | 222 | Hazard Ludvig | 1995 | MASS | AN9595 | 50 m | 1:10.57 | |
8 | 76 | Frstberg Robin | 1996 | KALMAR SS | AA7196 | 25 m | 1:10.65 | |
9 | 62 | Persson Mika | 1998 | HGANS SS | AM7798 | 50 m | 1:11.85 | |
10 | 279 | Hgg Kristofer | 1987 | SKVDE SS | AH7187 | 50 m | 1:11.87 | |
11 | 218 | Brjeson Pr | 1998 | MASS | AC6798 | 50 m | 1:12.24 | |
12 | 3 | Mild Gustaf | 1997 | ANDERSTORP | AE6397 | 25 m | 1:12.82 | |
13 | 302 | Andersson Gustav | 1994 | VARBERG | AS3794 | 25 m | 1:13.52 | |
14 | 283 | Staflund Johan | 1997 | SKVDE SS | AE7197 | 25 m | 1:13.62 | |
15 | 319 | Ekelf Rasmus | 1995 | VARBERG | AP9995 | 25 m | 1:14.05 | |
16 | 315 | Dahlgren Anton | 1999 | VARBERG | AM4999 | 25 m | 1:15.53 | |
17 | 105 | Hennings Theodor | 1995 | KUNGSBACKA | AY3795 | 25 m | 1:15.59 | |
18 | 149 | Dukic Dennis | 2000 | SK LAXEN | AC4500 | 25 m | 1:16.36 | |
19 | 345 | Sundn Jakob | 1995 | VARBERG | AQ3195 | 25 m | 1:17.43 | |
20 | 84 | Olsson Jacob | 1998 | KALMAR SS | AG3598 | 50 m | 1:17.85 | |
21 | 134 | Wigert Albin | 1997 | KUNGSBACKA | AR1597 | 25 m | 1:18.04 | |
22 | 72 | Axelsson Elias | 1996 | KALMAR SS | AH6196 | 25 m | 1:18.72 | |
23 | 136 | rne Oskar | 1999 | KUNGSBACKA | AG6999 | 25 m | 1:19.14 | |
24 | 267 | Klln Christoffer | 1993 | SK 1970 | AO5593 | 25 m | 1:19.17 | |
25 | 82 | Lundgren Alexander | 1997 | KALMAR SS | AG9997 | 25 m | 1:19.19 | |
26 | 8 | Borgstrm Bishop Philip | 1999 | GTEBORG | AK9999 | 25 m | 1:19.48 | |
27 | 119 | Lyxell Olle-Theodor | 1999 | KUNGSBACKA | AG4999 | 25 m | 1:20.15 | |
28 | 60 | Kojic Stefan | 1998 | HGANS SS | AO2598 | 50 m | 1:20.77 | |
29 | 216 | Brohammer Oscar | 1998 | MASS | AG9998 | 50 m | 1:20.80 | |
30 | 330 | Josefson Erik | 2000 | VARBERG | AG2500 | 25 m | 1:20.84 | |
31 | 200 | Widerberg Gunnar | 2000 | SK LAXEN | AG3700 | 25 m | 1:20.89 | |
32 | 358 | Heimbrand Christoffer | 1997 | VELLINGE-N | AR5197 | 25 m | 1:21.10 | |
33 | 223 | Hyhnen Marco | 1999 | MASS | AD7999 | 50 m | 1:21.34 | |
34 | 255 | Brjesson Daniel | 1999 | S 77 | AJ4599 | 25 m | 1:22.84 | |
35 | 377 | Berglund Anton | 1995 | FALKENBERG | AX2195 | 25 m | 1:23.81 | |
36 | 284 | Staudinger Pontus | 1998 | SKVDE SS | AA6798 | 25 m | 1:24.46 | |
37 | 81 | Loo Kristoffer | 1997 | KALMAR SS | AH0197 | 25 m | 1:24.53 | |
38 | 19 | Gravander fwerman Ruben | 1998 | GTEBORG | AV6398 | 25 m | 1:25.06 | |
39 | 11 | Cheng Sherman | 1999 | GTEBORG | AJ0399 | 25 m | 1:25.70 | |
40 | 239 | berg Tobias | 2000 | MASS | AB2500 | 50 m | 1:25.73 | |
41 | 53 | Fernstrm Ian | 1995 | HGANS SS | AQ2795 | 50 m | 1:26.00 | |
42 | 309 | Brink Erik | 1999 | VARBERG | AR6399 | 25 m | 1:27.49 | |
43 | 95 | Danai Arian | 1997 | KUNGSBACKA | AR9397 | 25 m | 1:27.64 | |
44 | 364 | Persson Johan | 1998 | VELLINGE-N | AG8598 | 25 m | 1:27.93 | |
45 | 268 | Klln Rasmus | 1996 | SK 1970 | AF3596 | 25 m | 1:28.06 | |
46 | 33 | Phu Alex | 2000 | GTEBORG | AP6700 | 25 m | 1:29.26 | |
47 | 254 | Bergman Hugo | 1999 | S 77 | AJ6599 | 25 m | 1:29.65 | |
48 | 340 | Olausson Zacharias | 2000 | VARBERG | AG4700 | 25 m | 1:29.81 | |
49 | 405 | Blenneros Herman | 1998 | VARBERG | AV4598 | 25 m | 1:29.82 | |
50 | 262 | Hallin Liam | 1998 | SK 1970 | AP7798 | 25 m | 1:30.83 | |
51 | 37 | Sjgren Samuel | 1999 | GTEBORG | AJ2399 | 25 m | 1:32.75 | |
52 | 56 | Juliusson Erik | 1998 | HGANS SS | AQ2798 | 50 m | 1:32.91 | |
53 | 116 | Lemos Thaler Alexander | 2000 | KUNGSBACKA | AR5500 | 25 m | 1:33.41 | |
54 | 155 | Gustavsson Julius | 2002 | SK LAXEN | AD0102 | 25 m | 1:34.76 | |
55 | 393 | Storberg Erik | 2000 | FALKENBERG | AK1300 | 25 m | 1:35.05 | |
56 | 299 | Uddgren Carl | 2001 | SK STIMMET | AB1701 | 25 m | 1:35.60 | |
57 | 96 | Ekman Alexander | 1999 | KUNGSBACKA | AN5599 | 25 m | 1:36.72 | |
58 | 384 | Holmefalk David | 1998 | FALKENBERG | AT6798 | 25 m | 1:37.09 | |
59 | 209 | Gustafsson Malte | 1999 | MARKARYD | AJ6999 | 25 m | 1:37.81 | |
60 | 316 | Dahlgren Hampus | 2001 | VARBERG | AG7501 | 25 m | 1:38.09 | |
61 | 150 | Gaudenz Finn | 2002 | SK LAXEN | AL9502 | 25 m | 1:40.86 | |
62 | 386 | Karlsson Jonathan | 1999 | FALKENBERG | AP2399 | 25 m | 1:40.91 | |
63 | 273 | Olsson Erik | 2000 | SK 1970 | AI5700 | 25 m | 1:41.13 | |
64 | 24 | Jigrup Eric | 2000 | GTEBORG | AU7700 | 25 m | 1:41.77 | |
65 | 256 | Brjesson Markus | 2001 | S 77 | AE5101 | 25 m | 1:42.51 | |
66 | 295 | Johansson Robin | 2000 | SK STIMMET | AC7100 | 25 m | 1:43.25 | |
67 | 247 | Karlin-Reteike Marcus | 1999 | SK RAN | AS3599 | 25 m | 1:45.40 | |
68 | 266 | Kivist Simon | 1998 | SK 1970 | AS7798 | 50 m | 1:46.69 | |
69 | 122 | Norlin Kevin | 2000 | KUNGSBACKA | AV3700 | 25 m | 1:49.27 | |
70 | 198 | Vaide Isak | 2001 | SK LAXEN | AN0901 | 25 m | 1:49.35 | |
71 | 310 | Brink Filip | 2001 | VARBERG | AK0301 | 25 m | 1:50.03 | |
72 | 392 | Storberg Carl | 2002 | FALKENBERG | AK5502 | 25 m | 1:51.56 | |
73 | 197 | Vaide Hugo | 2003 | SK LAXEN | AD8903 | 25 m | 1:52.27 | |
74 | 338 | Lfvenborg Hjalmar | 1999 | VARBERG | AU3999 | 25 m | 1:55.23 | |
75 | 143 | Bjrudd Ludwig | 2001 | SK LAXEN | AQ3901 | 25 m | 1:57.64 | |
76 | 296 | Rydhg-Svensson Arvid | 2001 | SK STIMMET | AU5301 | 25 m | 1:57.71 | |
77 | 248 | Karlin-Reteike Philip | 1999 | SK RAN | AS2599 | 25 m | 2:02.29 | |
78 | 162 | Jonsson Gustaf | 2003 | SK LAXEN | AH3103 | 25 m | 2:03.15 | |
79 | 293 | Gunnarsson Simon | 2002 | SK STIMMET | AJ2102 | 25 m | 2:04.32 | |
80 | 179 | Nilsson Mns | 2001 | SK LAXEN | AR1101 | 25 m | 2:07.41 | |
81 | 191 | Rolf Lucas | 2000 | SK LAXEN | AR6700 | 25 m | 2:08.50 | |
82 | 294 | Hultberg David | 2002 | SK STIMMET | AJ1102 | 25 m | 2:14.04 | |
83 | 337 | Lindell Simon | 1998 | VARBERG | AW2798 | 50 m | 2:18.54 | |
84 | 210 | Soldewall Bartillius | 2003 | MARKARYD | AF9103 | 50 m | ||
85 | 297 | Schuldt David | 2002 | SK STIMMET | AF5902 | 50 m | ||
86 | 346 | Svensson Mikael | 1998 | VARBERG | AX8198 | 50 m | ||
87 | 373 | Andersson Dennis | 2001 | FALKENBERG | 50 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 02 april 2013 |
Licensierad till: Falkenbergs Simklubb | Utskriftstid | 22:03 |