Ohjelma Falkenberg Race 2013
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 14, 200m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 80 | Lindgren Tilda | 1997 | KALMAR SS | AV6297 | 25 m | 2:37.73 | |
2 | 148 | Cederholm Hanna | 1997 | SK LAXEN | AM4497 | 25 m | 2:47.26 | |
3 | 225 | Krüger Ulrika | 1996 | MASS | BA3896 | 50 m | 2:50.00 | |
4 | 57 | Juliusson Klara | 1997 | HÖGANÄS SS | AH3897 | 50 m | 2:51.16 | |
5 | 68 | Wittström Amanda | 1997 | HÖGANÄS SS | BO0497 | 50 m | 2:51.42 | |
6 | 176 | Nilsson Fanny | 1998 | SK LAXEN | AT9498 | 25 m | 2:53.90 | |
7 | 332 | Kobel Linnea | 1996 | VARBERG | AN4496 | 25 m | 2:53.91 | |
8 | 277 | Grape Elina | 1995 | SKÖVDE SS | BS5295 | 25 m | 2:54.43 | |
9 | 286 | Wallén Elise | 1998 | SKÖVDE SS | AN1298 | 25 m | 2:54.58 | |
10 | 317 | Dunberg Linnea | 2000 | VARBERG | AE8200 | 25 m | 2:54.84 | |
11 | 121 | Molin Annica | 1996 | KUNGSBACKA | AU3896 | 25 m | 2:56.85 | |
12 | 236 | Trolltoft Elvira | 1997 | MASS | AW0297 | 25 m | 3:00.08 | |
13 | 246 | Hinderup Hanna | 1996 | SK RAN | BE9496 | 25 m | 3:00.50 | |
14 | 54 | Johansson Maja | 1999 | HÖGANÄS SS | AW2899 | 25 m | 3:04.87 | |
15 | 320 | Engström Maja | 2000 | VARBERG | AV3800 | 25 m | 3:09.66 | |
16 | 34 | Phu Vanessa | 1998 | GÖTEBORG | BL3498 | 25 m | 3:09.78 | |
17 | 102 | Gustafsson Moa | 1999 | KUNGSBACKA | AT0699 | 25 m | 3:13.04 | |
18 | 4 | Alm Vanja | 2000 | GÖTEBORG | AD2400 | 25 m | 3:17.28 | |
19 | 18 | Fallenhag Daniella | 2000 | GÖTEBORG | AR7800 | 25 m | 3:19.36 | |
20 | 160 | Jacobsson Alicia | 1998 | SK LAXEN | AT0698 | 25 m | 3:19.68 | |
21 | 140 | Becanovic Nevena | 1997 | SK LAXEN | BQ7297 | 25 m | 3:20.68 | |
22 | 368 | Örmon Rebecca | 2000 | VELLINGE-N | AZ2400 | 25 m | 3:21.47 | |
23 | 14 | Ehrnberg Sara | 1999 | GÖTEBORG | AT3499 | 50 m | 3:22.65 | |
24 | 349 | Westholm Sara | 2001 | VARBERG | AL8801 | 25 m | 3:23.54 | |
25 | 282 | Rosebrink Tuva | 2001 | SKÖVDE SS | AJ7601 | 25 m | 3:25.76 | |
26 | 12 | Dahlström Olivia | 2001 | GÖTEBORG | AV5601 | 25 m | 3:26.63 | |
27 | 366 | Virgili Alicia | 2000 | VELLINGE-N | AP5600 | 25 m | 3:27.90 | |
28 | 36 | Sengstschmid Ulrike | 1999 | GÖTEBORG | BL5899 | 25 m | 3:31.04 | |
29 | 175 | Morin Tilde | 2002 | SK LAXEN | AM5202 | 25 m | 3:31.18 | |
30 | 385 | Johansson Nathalie | 1999 | FALKENBERG | BO9899 | 25 m | 3:31.22 | |
31 | 381 | Feldhusen Jelka | 1998 | FALKENBERG | BL8298 | 25 m | 3:31.69 | |
32 | 131 | Stickel Sophia | 2001 | KUNGSBACKA | AY8601 | 25 m | 3:32.51 | |
33 | 182 | Norrman Elin | 2001 | SK LAXEN | AX4601 | 25 m | 3:33.76 | |
34 | 99 | Fridriksson Ellen | 1998 | KUNGSBACKA | AV2698 | 25 m | 3:34.01 | |
35 | 5 | Behre Ebba | 1998 | GÖTEBORG | BM1898 | 25 m | 3:35.16 | |
36 | 151 | Grahn Nathalie | 2000 | SK LAXEN | BE7800 | 25 m | 3:35.87 | |
37 | 300 | Almqvist Cornelia | 2002 | VARBERG | AJ6602 | 25 m | 3:39.28 | |
38 | 304 | Balslev Clara | 2001 | VARBERG | AE7601 | 25 m | 3:39.89 | |
39 | 308 | Berggren Ronja | 2003 | VARBERG | AE1403 | 25 m | 3:42.22 | |
40 | 47 | Andersson Elin | 1999 | SK GÖTENE | AG1499 | 50 m | 3:47.31 | |
41 | 100 | Gryte Elin | 1999 | KUNGSBACKA | BL7699 | 25 m | 3:48.19 | |
42 | 152 | Grüneberger Erika | 2001 | SK LAXEN | AZ6201 | 25 m | 3:54.08 | |
43 | 104 | Hamrin Anna | 2000 | KUNGSBACKA | BE3600 | 25 m | 3:56.14 | |
44 | 322 | Hedström Julia | 2000 | VARBERG | AP6400 | 25 m | 3:57.33 | |
45 | 306 | Bengtsson Matilda | 2002 | VARBERG | AK7802 | 25 m | 3:57.47 | |
46 | 17 | Emilsson Smilla | 2002 | GÖTEBORG | AW5402 | 50 m | ||
47 | 21 | Hellberg Sofia | 2000 | GÖTEBORG | BL7600 | 50 m | ||
48 | 43 | Wingstrand Rut | 2002 | GÖTEBORG | BH0802 | 50 m | ||
49 | 120 | Malmsten Livia | 2001 | KUNGSBACKA | AY9401 | 50 m | ||
50 | 129 | Schyum Alexandra | 2002 | KUNGSBACKA | AN8202 | 50 m | ||
51 | 139 | Barrington Nathalie | 2002 | SK LAXEN | AY9202 | 50 m | ||
52 | 154 | Gustafsson Dagny | 2000 | SK LAXEN | BM8200 | 50 m | ||
53 | 166 | Kristiansson Moa | 2001 | SK LAXEN | BJ3401 | 50 m | ||
54 | 189 | Pålsson Therese | 2001 | SK LAXEN | BJ4401 | 50 m | ||
55 | 249 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 50 m | ||
56 | 274 | Stenberg Matilda | 2001 | SK 1970 | AS5401 | 50 m | ||
57 | 276 | Gertsson Hanna | 1999 | SKÖVDE SS | BJ6499 | 50 m | ||
58 | 288 | Williamsson Liesel | 2000 | SKÖVDE SS | AX6400 | 50 m | ||
59 | 312 | Carlsson Thea | 2002 | VARBERG | AM9402 | 50 m | ||
60 | 335 | Kvarnemar Elin | 1995 | VARBERG | BA3295 | 25 m | 2:46.19 | EFT |
61 | 280 | Kullander Amanda | 1999 | SKÖVDE SS | AS1699 | 25 m | 3:34.68 | EFT |
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 02 april 2013 |
Licensierad till: Falkenbergs Simklubb | Utskriftstid | 22:03 |