Program för Falkenberg Race 2013
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 26
|
Tävling |
Falkenberg Race 2013 |
|
Utskriftsdatum |
06 april 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Falkenberg |
|
Utskriftstid |
19:04 |
|
|
Arrangör |
Falkenbergs Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
06 april 2013 |
|
|
|
|
Gren 26, 200m Medley Damer |
Finaler (8) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
12 |
1 |
Olivia Dahlström |
2001 |
AV5601 |
GÖTEBORG |
|
25m |
3:16.09 |
314 |
2 |
Tilda Conradsson |
1999 |
AZ7499 |
VARBERG |
|
25m |
3:13.32 |
185 |
3 |
Moa Ovik |
2000 |
AP3600 |
SK LAXEN |
|
25m |
3:11.57 |
381 |
4 |
Jelka Feldhusen |
1998 |
BL8298 |
FALKENBERG |
|
25m |
3:09.85 |
305 |
5 |
Sofia Bekken |
2001 |
AE6601 |
VARBERG |
|
25m |
3:10.63 |
9 |
6 |
Carolina Borre |
1999 |
AW9699 |
GÖTEBORG |
|
25m |
3:13.29 |
251 |
7 |
Lovisa Sjögren |
1999 |
BC7499 |
SK RAN |
|
25m |
3:14.28 |
280 |
8 |
Amanda Kullander |
1999 |
AS1699 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
3:16.56 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
385 |
1 |
Nathalie Johansson |
1999 |
BO9899 |
FALKENBERG |
|
25m |
3:09.32 |
44 |
2 |
Diba Zangana |
1999 |
BH5499 |
GÖTEBORG |
|
25m |
3:08.55 |
394 |
3 |
Jouline Svensson |
1999 |
BJ2899 |
FALKENBERG |
|
25m |
3:07.49 |
366 |
4 |
Alicia Virgili |
2000 |
AP5600 |
VELLINGE-N |
|
25m |
3:05.34 |
42 |
5 |
Ebba Wingstrand |
1999 |
AS3299 |
GÖTEBORG |
|
25m |
3:05.52 |
329 |
6 |
Michaela Johansson |
2000 |
AJ8400 |
VARBERG |
|
25m |
3:08.09 |
349 |
7 |
Sara Westholm |
2001 |
AL8801 |
VARBERG |
|
25m |
3:09.00 |
141 |
8 |
Moa Bergstedt |
2000 |
AV1400 |
SK LAXEN |
|
25m |
3:09.33 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
161 |
1 |
Petronella Johansson |
2000 |
AW0600 |
SK LAXEN |
|
25m |
3:05.10 |
365 |
2 |
Frida Rödin |
2000 |
AI3800 |
VELLINGE-N |
|
25m |
3:03.48 |
368 |
3 |
Rebecca Örmon |
2000 |
AZ2400 |
VELLINGE-N |
|
25m |
3:01.84 |
285 |
4 |
Linn Suchomel |
2003 |
AD2203 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
3:00.10 |
41 |
5 |
Karin Wennberg |
1999 |
AT2499 |
GÖTEBORG |
|
25m |
3:01.79 |
50 |
6 |
Olivia Holm |
2000 |
AC8200 |
SK GÖTENE |
|
50m |
3:02.17 |
153 |
7 |
Lovisa Gröndahl |
2000 |
AW7400 |
SK LAXEN |
|
25m |
3:04.92 |
175 |
8 |
Tilde Morin |
2002 |
AM5202 |
SK LAXEN |
|
25m |
3:05.15 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
58 |
1 |
Thelma Jöhncke |
1999 |
BM6299 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
2:59.81 |
282 |
2 |
Tuva Rosebrink |
2001 |
AJ7601 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
2:59.21 |
367 |
3 |
Julia Virgili |
1998 |
AZ2698 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:57.74 |
361 |
4 |
Maja Karlsson |
1999 |
AV4899 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:57.14 |
202 |
5 |
Mellie Wijk |
2002 |
AM1602 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:57.31 |
34 |
6 |
Vanessa Phu |
1998 |
BL3498 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:58.80 |
250 |
7 |
Philippa Revstedt |
1999 |
BC8499 |
SK RAN |
|
25m |
2:59.30 |
281 |
8 |
Emma Lundgren |
2000 |
AG7400 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
3:00.02 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
4 |
1 |
Vanja Alm |
2000 |
AD2400 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:54.85 |
67 |
2 |
Heidi Winberg |
1999 |
AW4899 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
2:53.61 |
115 |
3 |
Elvira Källberg |
1997 |
AY4297 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
2:52.52 |
51 |
4 |
Matilda Larm |
1999 |
AD5699 |
SK GÖTENE |
|
50m |
2:51.23 |
199 |
5 |
Emma Walander |
1999 |
AK0899 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:51.67 |
25 |
6 |
Amanda Johansson |
2000 |
AJ9400 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:53.41 |
325 |
7 |
Ebba Hultgren |
2000 |
AL8400 |
VARBERG |
|
25m |
2:54.36 |
54 |
8 |
Maja Johansson |
1999 |
AW2899 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
2:55.52 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
204 |
1 |
Hanna Wrethander |
1999 |
AK8699 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:50.24 |
68 |
2 |
Amanda Wittström |
1997 |
BO0497 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
2:45.91 |
360 |
3 |
Julia Karlsson |
1997 |
AT3697 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:45.19 |
83 |
4 |
Klara Ohlson |
1997 |
AV1297 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:42.24 |
176 |
5 |
Fanny Nilsson |
1998 |
AT9498 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:45.05 |
180 |
6 |
Victoria Nilsson |
1997 |
AY9497 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:45.64 |
188 |
7 |
Josefine Pålsson |
1999 |
AK9699 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:49.01 |
249 |
8 |
Stina Lindberg |
2000 |
AC6200 |
SK RAN |
|
25m |
2:50.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
317 |
1 |
Linnea Dunberg |
2000 |
AE8200 |
VARBERG |
|
25m |
2:41.41 |
15 |
2 |
Christina Ekstedt |
1996 |
AM2296 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:40.29 |
225 |
3 |
Ulrika Krüger |
1996 |
BA3896 |
MASS |
|
25m |
2:37.79 |
286 |
4 |
Elise Wallén |
1998 |
AN1298 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
2:37.40 |
372 |
5 |
Mathilda Gärdesmed |
1994 |
AJ0294 |
VÄRNAMO SS |
|
50m |
2:37.71 |
85 |
6 |
Sara Rasmussen |
1997 |
AV2297 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:38.22 |
148 |
7 |
Hanna Cederholm |
1997 |
AM4497 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:40.51 |
79 |
8 |
Ellen Lindeby |
1999 |
AB9699 |
KALMAR SS |
|
50m |
2:41.46 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
29 |
1 |
Alfhild Kristensson |
1999 |
AI6699 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:36.20 |
87 |
2 |
Linnea Wranå |
1998 |
AO1898 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:34.67 |
71 |
3 |
Miranda Arvidsson |
1998 |
AJ5298 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:24.04 |
217 |
4 |
Miranda Bånnsgård |
1992 |
AY3492 |
MASS |
|
50m |
2:20.81 |
359 |
5 |
Rebecca Håkansson |
1996 |
AV3296 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:22.25 |
80 |
6 |
Tilda Lindgren |
1997 |
AV6297 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:31.26 |
228 |
7 |
Amanda Magnusson |
1999 |
AF9699 |
MASS |
|
50m |
2:35.91 |
35 |
8 |
Viktoria Reinhold |
1996 |
AW9696 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:36.38 |
Skapad av WinGrodan 1.21.01 |
Utskriftsdatum |
06 april 2013 |
Licensierad till: Varberg-Falkenberg Sim |
Utskriftstid |
19:04 |
|