Startliste for Øst Årgangsmesterskaber gr. 2
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 7
|
Stævne navn |
Øst Årgang Gruppe 2 |
|
Udskriftsdato |
08 december 2012 |
|
|
Stævne by |
Taastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
09:04 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion & VATCPH |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
08 december 2012 |
|
|
|
|
Løb 7, 200m Rygsvømning Damer |
Finaler (6) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
2 |
Benedikte Dam Hoffmann |
2001 |
0144AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:52.54 |
161 |
3 |
Ida Gelineck Padborg |
2002 |
0226AE |
LYNGBY |
|
25m |
3:16.26 |
345 |
4 |
Rikke Ross |
2002 |
0216AC |
BIRKERØD |
|
25m |
3:23.05 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
100 |
1 |
Anna Haugsted Pihl |
2003 |
0384AA |
HILLERØD |
|
25m |
3:14.27 |
120 |
2 |
Frida Schledermann |
2001 |
0194AF |
HØRSHOLM |
|
25m |
3:00.01 |
42 |
3 |
Nanna Munch Kjøller |
2001 |
0106AG |
GENTOFTE |
|
25m |
2:58.75 |
283 |
4 |
Mille Bruun Høvring |
2001 |
0156AG |
MK 31 |
|
25m |
2:59.68 |
165 |
5 |
Anne-Sofie P. Clausen |
2002 |
0202AB |
NÆSTVED |
|
25m |
3:12.98 |
340 |
6 |
Clara Gjerløv |
2002 |
0224AF |
BIRKERØD |
|
25m |
3:14.86 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
62 |
1 |
Ida Just Mikkelsen |
2001 |
0102AB |
GLADSAXE |
|
25m |
2:58.35 |
319 |
2 |
Line Strandby |
2001 |
0106AD |
TRITON B |
|
25m |
2:57.35 |
342 |
3 |
Julie Stampe Meier |
2001 |
0166AC |
BIRKERØD |
|
25m |
2:55.19 |
292 |
4 |
Mathilde Laugesen |
2001 |
0176AL |
VI39 |
|
25m |
2:55.51 |
273 |
5 |
Cecilie Daluiso Salmonsen |
2001 |
0108AH |
TUNE |
|
25m |
2:58.22 |
101 |
6 |
Sofia Rasmusen |
2001 |
0138AH |
HILLERØD |
|
25m |
2:58.64 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
286 |
1 |
Caroline Mathiesen |
2001 |
0172AG |
AIF |
|
25m |
2:53.91 |
195 |
2 |
Sofie Nielsen |
2001 |
0198AF |
SLAGELSE |
|
25m |
2:51.33 |
314 |
3 |
Josefine H. Lundstrøm |
2001 |
0158AD |
TRITON B |
|
25m |
2:48.99 |
141 |
4 |
Lærke Schlott Reichel |
2001 |
0152AD |
KØGE |
|
25m |
2:51.11 |
97 |
5 |
Emma Brogaard |
2001 |
0134AM |
HILLERØD |
|
25m |
2:53.02 |
271 |
6 |
Emilie Larsen |
2001 |
0186AC |
TUNE |
|
25m |
2:54.28 |
|
|
Heat 5 (6) (11 år og yngre) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
179 |
1 |
Liva Palmund |
2002 |
0246AA |
ROSKILDE |
|
25m |
3:07.19 |
190 |
2 |
Julie Stampe |
2002 |
0276AB |
ALLERØD |
|
25m |
3:06.13 |
339 |
3 |
Anne Føyn |
2002 |
0282AF |
BIRKERØD |
|
25m |
3:04.39 |
7 |
4 |
Johanne Hingebjerg |
2002 |
0298AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:04.84 |
103 |
5 |
Matilde Weibel |
2002 |
0244AC |
HILLERØD |
|
25m |
3:06.53 |
172 |
6 |
Emilia Steen |
2002 |
0204AD |
RØNNE |
|
25m |
3:12.73 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
303 |
1 |
Josefine Nickelsen |
2001 |
0146AO |
STT |
|
25m |
2:46.01 |
337 |
2 |
Camille Erichsen |
2001 |
0192AC |
BIRKERØD |
|
25m |
2:42.84 |
48 |
3 |
Mathilde Nielsen |
2001 |
0118AD |
GENTOFTE |
|
25m |
2:40.01 |
244 |
4 |
Anna Andersen |
2001 |
0106AI |
SK-SYD |
|
25m |
2:40.93 |
251 |
5 |
Stine Eskebo Nielsen |
2001 |
0156AB |
VEST |
|
25m |
2:44.13 |
173 |
6 |
Ingrid Bo Andersen |
2001 |
0126AC |
ROSKILDE |
|
25m |
2:47.29 |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 |
Udskriftsdato |
08 december 2012 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 |
Udskriftstidspunkt |
09:04 |
|