Ohjelma Höstsimiaden 2012
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Pass 2 24nov
Gren 23, 400m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 223 | Croneborg Alba | 2000 | SKURU IK | AE6200 | 25 m | 5:02.43 | |
2 | 189 | Leijonberg Louise | 2000 | SK NEPTUN | BG3600 | 25 m | 5:15.18 | |
3 | 164 | Andersson Sara | 2000 | SK NEPTUN | AO6600 | 25 m | 5:19.21 | |
4 | 210 | Wallenborg Caroline | 2000 | SK NEPTUN | AL3800 | 25 m | 5:24.02 | |
5 | 25 | Martin Ebba | 2000 | SKK | AH4200 | 25 m | 5:27.13 | |
6 | 244 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 25 m | 5:52.22 | |
7 | 277 | Tillenius Sara | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF3600 | 25 m | 5:53.45 | |
8 | 415 | Henning Matilda | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR6200 | 25 m | 5:54.44 | |
9 | 425 | Odin Fanny | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR7200 | 25 m | 5:56.41 | |
10 | 27 | Reithner Hanna | 2000 | SKK | AJ7400 | 25 m | 5:57.07 | |
11 | 57 | Alem Hermella | 2000 | POLISEN | AK1600 | 25 m | 6:04.57 | |
12 | 432 | Öberg Elin | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA6600 | 25 m | 6:06.59 | |
13 | 224 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 25 m | 6:08.32 | |
14 | 29 | Skarin Saga | 2000 | SKK | AP3400 | 25 m | 6:11.72 | |
15 | 302 | Hamberg Ida | 2000 | SÖDERTÖRN | AX6800 | 25 m | 6:14.76 | |
16 | 28 | Sjödell Klara | 2000 | SKK | BE9800 | 25 m | 6:20.99 | |
17 | 30 | Thomée Agnes | 2000 | SKK | BF1200 | 25 m | 6:23.71 | |
18 | 182 | Johansson Evelina | 2000 | SK NEPTUN | BG2400 | 25 m | 6:27.94 | |
19 | 177 | Flora Isabelle | 2000 | SK NEPTUN | AY2200 | 25 m | 6:29.05 | |
20 | 239 | Pakhomova Eva | 2000 | SKURU IK | AL5800 | 25 m | 8:23.20 | |
21 | 124 | Johnsson Kristina | 2000 | ÖSMO SS | AH5400 | 25 m | ||
22 | 162 | Albinzon Alice | 2000 | SK NEPTUN | AY1200 | 25 m | ||
23 | 175 | Ehn Rebecka | 2000 | SK NEPTUN | AO7600 | 25 m | ||
24 | 176 | Ericson Ella | 2000 | SK NEPTUN | BG9400 | 25 m | ||
25 | 196 | Nykvist Clara | 2000 | SK NEPTUN | BC2600 | 25 m | ||
26 | 207 | Timbrant Hanna | 2000 | SK NEPTUN | AY3200 | 25 m | ||
27 | 208 | Wahlström Thea | 2000 | SK NEPTUN | AY4200 | 25 m | ||
28 | 241 | Sjögren Frida | 2000 | SKURU IK | BB2400 | 25 m | ||
29 | 249 | Arnou Solène | 2000 | SÖDERTÄLJE | AX4600 | 25 m | ||
30 | 256 | Frisch Wilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | AW1400 | 25 m | ||
31 | 289 | Adamsson Felicia | 2000 | SÖDERTÖRN | BB7600 | 25 m | ||
32 | 291 | Axelsson Eklund Felicia | 2000 | SÖDERTÖRN | AY0200 | 25 m | ||
33 | 421 | Kuhlins Maike | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA1600 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.20.00 | Utskriftsdatum | 23 november 2012 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap | Utskriftstid | 16:37 |