Program för DM-Stockholm
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 52, 100m Ryggsim Herrar Senior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 187 | Borin Niklas | 1989 | TUREBERG | AD5189 | 25 m | 53.99 | |
2 | 71 | Bergman Fabian | 1994 | SALTSJÖB | AQ2194 | 25 m | 55.55 | |
3 | 49 | Nyström Alexander | 1990 | SK NEPTUN | AG1590 | 25 m | 55.96 | |
4 | 38 | Holmberg Sebastian | 1991 | SK NEPTUN | AG9391 | 25 m | 56.30 | |
5 | 39 | Hökfelt Gustav | 1994 | SK NEPTUN | AS1594 | 25 m | 56.72 | |
6 | 248 | Fürst Markus | 1996 | VÄSBY SS | AA2196 | 25 m | 58.75 | |
7 | 303 | Papantoniou Michail | 1997 | POLISEN | AX7397 | 25 m | 59.13 | |
8 | 264 | Zedendahl Oscar | 1995 | VÄSBY SS | AG4595 | 25 m | 59.59 | |
9 | 70 | Altman Elias | 1998 | SALTSJÖB | AH6998 | 25 m | 59.93 | |
10 | 151 | Kesenci Alexander | 1995 | SÖDERTÄLJE | AK7195 | 25 m | 1:00.42 | |
11 | 231 | Willberg Carl-Åke | 1998 | TÄBY SIM | AG1398 | 25 m | 1:01.45 | |
12 | 117 | Sjöblom Ahlström Daniel | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR0798 | 25 m | 1:01.99 | |
13 | 82 | Filipsson Tim | 1996 | SKURU IK | AH9196 | 25 m | 1:02.23 | |
14 | 169 | Lind David | 1994 | SÖDERTÖRN | AK6994 | 25 m | 1:02.33 | |
15 | 6 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | DANDERYD | AG9599 | 25 m | 1:02.38 | |
16 | 2 | Henriksson Gustav | 1990 | SS04 | AJ3790 | 25 m | 1:02.40 | |
17 | 269 | Blomquist Anton | 1995 | ÅKERSBERGA | AK1995 | 25 m | 1:02.40 | |
18 | 214 | Hedman Filip | 1998 | TÄBY SIM | AO1598 | 25 m | 1:03.02 | |
19 | 77 | Bååthe Axel | 1997 | SKURU IK | AQ6597 | 25 m | 1:04.05 | |
20 | 245 | Frisk-Garcia Oscar | 1996 | VÄSBY SS | AF7396 | 25 m | 1:04.14 | |
21 | 42 | Lind Alexander | 1997 | SK NEPTUN | AI0397 | 25 m | 1:04.15 | |
22 | 270 | Häggblad Wictor | 1994 | ÅKERSBERGA | AJ8194 | 25 m | 1:04.18 | |
23 | 86 | Jareman Martin | 1996 | SKURU IK | AN9396 | 25 m | 1:04.21 | |
24 | 200 | Sköld Olle | 1999 | TYRESÖ SS | AK4599 | 25 m | 1:04.88 | |
25 | 175 | Reinholdz Erik | 1997 | SÖDERTÖRN | AF2397 | 25 m | 1:04.96 | |
26 | 171 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | AG0100 | 25 m | 1:05.07 | |
27 | 134 | Gudehn Felix | 1995 | SKK | AR1195 | 25 m | 1:05.17 | |
28 | 81 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 25 m | 1:05.77 | |
29 | 87 | Johnsson Christopher | 1998 | SKURU IK | AG2198 | 25 m | 1:07.42 | |
30 | 204 | Alin Isak | 1999 | TÄBY SIM | AP0799 | 50 m | 1:09.33 | |
31 | 271 | Kjellberg Marcus | 1994 | ÅKERSBERGA | AH0594 | 50 m | 1:10.79 | |
32 | 133 | Gudehn Axel | 1998 | SKK | AL4398 | 50 m | 1:11.20 | |
33 | 25 | Östrand Emil | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB2598 | 50 m | 1:11.60 | |
34 | 225 | Sandberg Anton | 1999 | TÄBY SIM | AR0199 | 50 m | 1:11.78 | |
Skapad av WinGrodan 1.22.00 | Utskriftsdatum | 21 oktober 2013 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 10:47 |