Program för SS04 Knattesim
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 2
Heatlista Gren 29
|
Tävling |
SS04 Knattesim 2012 |
|
Utskriftsdatum |
03 november 2012 |
|
|
Tävlingsort |
Solna |
|
Utskriftstid |
12:55 |
|
|
Arrangör |
SS04 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
03 november 2012 |
|
|
|
|
Gren 29, 100m Ryggsim Damer |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
173 |
2 |
Maya Lindhe |
2000 |
BK3800 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
89 |
3 |
Felicia Garde Thor |
2000 |
BF9800 |
UPSALA S |
|
25m |
|
167 |
4 |
Elly Finell |
2000 |
BK1800 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
196 |
2 |
Sara Andersson |
2000 |
|
SK NEPTUN |
|
25m |
|
118 |
3 |
Mathilda Larsson |
2000 |
BM7400 |
WISBY SS |
|
25m |
2:05.31 |
171 |
4 |
Athina Kureman |
2000 |
BI6200 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
94 |
5 |
Hanna Hedlund |
2000 |
AT2600 |
UPSALA S |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
18 |
1 |
Thea Wahlström |
2000 |
AY4200 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:50.62 |
6 |
2 |
Alice Albinzon |
2000 |
AY1200 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:41.09 |
52 |
3 |
Ida Hamberg |
2000 |
AX6800 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:33.60 |
154 |
4 |
Alice Casserfelt |
2000 |
AT4200 |
DANDERYD |
|
25m |
1:37.58 |
10 |
5 |
Ella Ericson |
2000 |
BG9400 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:44.56 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
177 |
1 |
Astrid Blomberg |
2000 |
AW5800 |
SS04 |
|
25m |
1:30.80 |
11 |
2 |
Isabelle Flora |
2000 |
AY2200 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:27.94 |
156 |
3 |
Manjiri Bhat |
2000 |
AI4600 |
DANDERYD |
|
25m |
1:26.52 |
13 |
4 |
Evelina Johansson |
2000 |
BG2400 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:27.13 |
155 |
5 |
Elin Ahnfelt |
2000 |
AR2600 |
DANDERYD |
|
25m |
1:28.24 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
31 |
1 |
Astrid Hammar |
2000 |
AO8600 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:25.01 |
45 |
2 |
Felicia Axelsson Eklund |
2000 |
AY0200 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:24.35 |
48 |
3 |
Amanda Carlbom |
2000 |
BB8200 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:17.50 |
21 |
4 |
Klara Eriksson |
2000 |
BE6200 |
NYKÖPING |
|
25m |
1:19.77 |
65 |
5 |
Wilma Roloff |
2000 |
BA7600 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:24.56 |
Skapad av WinGrodan 1.20.00 |
Utskriftsdatum |
03 november 2012 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
Utskriftstid |
12:55 |
|