Startliste for Regionsmesterskaber Nordsjælland gr. 2 + 3
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
Løb 10, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 237 | Lunding Marcus Heurlin | 1999 | GENTOFTE | 9911AA | 25 m | 2:21.84 | |
2 | 206 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | HØRSHOLM | 9903AB | 25 m | 2:22.73 | |
3 | 279 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 25 m | 2:31.91 | |
4 | 290 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 25 m | 2:34.23 | |
5 | 284 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 25 m | 2:35.00 | |
6 | 340 | Falck Daniel Starup | 1999 | FR.SUND | 9941AN | 25 m | 2:35.40 | |
7 | 342 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 50 m | 2:37.18 | |
8 | 347 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 2:37.79 | |
9 | 336 | Ballerini André Goldberg | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 25 m | 2:38.08 | |
10 | 262 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 2:41.25 | |
11 | 374 | Guldfeldt Anders Uhre | 1999 | HILLERØD | 9901AJ | 25 m | 2:41.69 | |
12 | 256 | Soja Jakob Sixten | 1999 | GENTOFTE | 9943AA | 25 m | 2:43.26 | |
13 | 208 | Schiøtz Philip | 1999 | HØRSHOLM | 9965AF | 50 m | 2:43.66 | |
14 | 175 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 2:45.44 | |
15 | 8 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 2:47.05 | |
16 | 185 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 2:49.44 | |
17 | 261 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 2:50.49 | |
18 | 142 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 50 m | 2:55.83 | |
19 | 344 | Nielsen Anton Haugaard | 2000 | FR.SUND | 0009AM | 25 m | 2:57.91 | |
20 | 235 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 25 m | 3:01.44 | |
21 | 167 | Jensen Lukas | 2000 | HELSINGØR | 0097AG | 50 m | 3:02.65 | |
22 | 6 | Carlsen Sebastian Ravn | 1999 | HOLBÆK | 9905AP | 25 m | 3:03.05 | |
23 | 366 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | SLANGERUP | 0073AD | 25 m | 3:03.86 | |
24 | 2 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 3:07.49 | |
25 | 224 | Garred William | 1999 | GENTOFTE | 9907AC | 25 m | 3:08.46 | |
26 | 203 | Madsen Mikkel T. | 2000 | HØRSHOLM | 0095AG | 50 m | 3:08.71 | |
27 | 193 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 3:08.88 | |
28 | 139 | Stavngaard Tobias | 2000 | ALLERØD | 0019AC | 25 m | 3:08.96 | |
29 | 287 | Kragh Asger | 1999 | SØLLERØD | 9911AM | 25 m | 3:09.35 | |
30 | 335 | Andersen Anton Asmind | 2000 | FR.SUND | 0001AP | 25 m | 3:09.58 | |
31 | 173 | Schwab William | 2000 | HELSINGØR | 0049AE | 50 m | 3:12.77 | |
32 | 337 | Bugge August | 2000 | FR.SUND | 0091AI | 25 m | 3:14.05 | |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 02 november 2012 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 10:14 |