Startliste for Regionsmesterskaber Nordsjælland gr. 2 + 3
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
Seedede heat Løb 11
|
Stævne navn |
RÅM Gr 2 & 3 |
|
Udskriftsdato |
03 november 2012 |
|
|
Stævne by |
Birkerød |
|
Udskriftstidspunkt |
09:40 |
|
|
Arrangør |
Region Nordsjælland |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
03 november 2012 |
|
|
|
|
Løb 11, 50m Frisvømning Damer |
Finaler (12) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
211 |
1 |
Mathilde Skjøth-Rasmussen |
2003 |
0352AD |
HØRSHOLM |
|
50m |
54.55 |
25 |
2 |
Esther Else Grubert |
2003 |
0374AG |
GLADSAXE |
|
25m |
52.92 |
67 |
3 |
Johanne Brown Marloth |
2003 |
|
VÆRLØSE |
|
25m |
52.85 |
370 |
4 |
Johanne Baes Aaholst |
2004 |
|
HILLERØD |
|
25m |
52.86 |
309 |
5 |
Esther Marie Heunicke |
2003 |
0344AE |
BIRKERØD |
|
25m |
53.86 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
334 |
1 |
Alberte Vallentin |
2003 |
0308AG |
BIRKERØD |
|
25m |
51.78 |
66 |
2 |
Sofie Lund-Scherbeck |
2003 |
|
VÆRLØSE |
|
25m |
50.62 |
192 |
3 |
Kaya Vennick Haugbølle |
2004 |
0418AB |
HØRSHOLM |
|
50m |
49.20 |
85 |
4 |
Sara Pedersen |
2003 |
0376AD |
FARUM |
|
25m |
49.31 |
354 |
5 |
Pernille Elm Jensen |
2003 |
0302AI |
JYLLINGE |
|
25m |
51.01 |
196 |
6 |
Elena Westmark Holm |
2003 |
0336AD |
HØRSHOLM |
|
25m |
52.79 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
84 |
1 |
Amalie Julia Moresco |
2003 |
0334AE |
FARUM |
|
25m |
47.72 |
27 |
2 |
Mia Rindshøj |
2003 |
0306AC |
GLADSAXE |
|
25m |
45.26 |
160 |
3 |
Josefine Fast |
2003 |
|
HELSINGØR |
|
25m |
44.14 |
157 |
4 |
Fiona Burmester |
2003 |
0356AG |
HELSINGØR |
|
25m |
44.37 |
362 |
5 |
Liva Buchholt Johansen |
2003 |
0306AA |
SLANGERUP |
|
50m |
46.47 |
387 |
6 |
Maja Marie Elmgreen |
2003 |
0376AE |
FR.VÆRK |
|
25m |
47.92 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
216 |
1 |
Signe Dyrskjøt Boesen |
2003 |
0308AB |
GENTOFTE |
|
25m |
43.37 |
177 |
2 |
Fie Tönshoff |
2002 |
0276AK |
HELSINGØR |
|
25m |
42.38 |
324 |
3 |
Cecilie Porsdal |
2002 |
0254AH |
BIRKERØD |
|
25m |
41.54 |
248 |
4 |
Natalie Clara Petersen |
2002 |
0296AB |
GENTOFTE |
|
25m |
42.38 |
200 |
5 |
Emma Hjort Kaas |
2002 |
0278AE |
HØRSHOLM |
|
50m |
42.67 |
318 |
6 |
Mia Schmidt Mortensen |
2003 |
0368AA |
BIRKERØD |
|
25m |
43.55 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
375 |
1 |
Ida W. Hall |
2002 |
0236AG |
HILLERØD |
|
25m |
40.89 |
90 |
2 |
Stine Saaby Schmidt |
2002 |
0258AI |
FARUM |
|
25m |
40.68 |
326 |
3 |
Rikke Ross |
2002 |
0216AC |
BIRKERØD |
|
25m |
39.96 |
165 |
4 |
Amanda Hietala |
2002 |
0204AK |
HELSINGØR |
|
25m |
40.00 |
231 |
5 |
Emilie Holst Lange |
2002 |
0218AL |
GENTOFTE |
|
25m |
40.73 |
81 |
6 |
Mia Krüger |
2002 |
0224AG |
FARUM |
|
25m |
41.06 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
162 |
1 |
Sofie Villum Færch |
2002 |
0286AQ |
HELSINGØR |
|
25m |
39.71 |
232 |
2 |
Mia Luckow Larsen |
2002 |
0272AG |
GENTOFTE |
|
50m |
39.45 |
223 |
3 |
Astrid Bruun Fejfer |
2001 |
0164AQ |
GENTOFTE |
|
25m |
38.40 |
380 |
4 |
Clara Rasmusen |
2001 |
0148AH |
HILLERØD |
|
25m |
38.92 |
247 |
5 |
Bjørk Nelsing Petersen |
2002 |
0264AE |
GENTOFTE |
|
25m |
39.50 |
288 |
6 |
Josephine Kruse |
2002 |
|
SØLLERØD |
|
25m |
39.89 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
246 |
1 |
Caroline Waage Nowak |
2001 |
0148AJ |
GENTOFTE |
|
25m |
38.34 |
125 |
2 |
Frida Sidenius Jensen |
2001 |
0128AC |
ALLERØD |
|
25m |
37.76 |
388 |
3 |
Lærke Skov Nielsen |
2001 |
0112AK |
FR.VÆRK |
|
25m |
37.26 |
321 |
4 |
Mia Rahlff Pedersen |
2001 |
0186AD |
BIRKERØD |
|
25m |
37.63 |
61 |
5 |
Signe Salto Deleuran |
2001 |
0126AQ |
VÆRLØSE |
|
25m |
37.94 |
169 |
6 |
Regitze Lyngfeldt |
2002 |
0286AC |
HELSINGØR |
|
25m |
38.40 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
352 |
1 |
Julie Bojesen |
2001 |
0176AM |
JYLLINGE |
|
25m |
36.86 |
363 |
2 |
Alberte Kjærsgaard |
2001 |
0102AA |
SLANGERUP |
|
25m |
36.40 |
155 |
3 |
Karla Louise Balle |
2001 |
0122AO |
HELSINGØR |
|
25m |
36.06 |
230 |
4 |
Nanna Munch Kjøller |
2001 |
0106AG |
GENTOFTE |
|
25m |
36.21 |
205 |
5 |
Caroline Nørby |
2001 |
0178AF |
HØRSHOLM |
|
25m |
36.82 |
13 |
6 |
Nikoline Nielsen |
2001 |
0102AJ |
HOLBÆK |
|
25m |
37.07 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
240 |
1 |
Maria Munch-Menzer |
2001 |
0132AG |
GENTOFTE |
|
25m |
35.95 |
355 |
2 |
Katja Petersson |
2001 |
0134AA |
JYLLINGE |
|
25m |
35.45 |
372 |
3 |
Emma Brogaard |
2001 |
0134AM |
HILLERØD |
|
25m |
34.14 |
12 |
4 |
Mikkeline Mentz |
2001 |
0122AJ |
HOLBÆK |
|
25m |
34.97 |
381 |
5 |
Sofia Rasmusen |
2001 |
0138AH |
HILLERØD |
|
25m |
35.67 |
361 |
6 |
Cæcilie Buchholt Johansen |
2001 |
0152AB |
SLANGERUP |
|
25m |
35.97 |
|
|
Heat 10 (12) (10 år og yngre) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
345 |
1 |
Lærke Schelde-Mollerup |
2003 |
0358AB |
FR.SUND |
|
25m |
42.76 |
298 |
2 |
Laura Boutrup |
2003 |
0302AB |
BIRKERØD |
|
25m |
42.36 |
311 |
3 |
Isabel Vang Hvitved |
2003 |
0316AB |
BIRKERØD |
|
25m |
40.28 |
215 |
4 |
Barbara Blicher |
2003 |
0328AB |
GENTOFTE |
|
25m |
41.87 |
299 |
5 |
Kajsa G. Christensen |
2004 |
0484AA |
BIRKERØD |
|
25m |
42.57 |
316 |
6 |
Maria Lund |
2003 |
0334AH |
BIRKERØD |
|
25m |
42.89 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
308 |
1 |
Clara Gjerløv |
2002 |
0224AF |
BIRKERØD |
|
25m |
37.04 |
371 |
2 |
Thea Blomsterberg |
2002 |
0272AC |
HILLERØD |
|
50m |
36.07 |
121 |
3 |
Mille Graasbøll |
2002 |
0234AB |
ALLERØD |
|
25m |
33.70 |
222 |
4 |
Elisabeth Sabro Ebbesen |
2002 |
0206AG |
GENTOFTE |
|
25m |
36.00 |
391 |
5 |
Mathilde Menck Nielsen |
2002 |
0246AC |
HELSINGØR |
|
25m |
36.60 |
384 |
6 |
Matilde Weibel |
2002 |
0244AC |
HILLERØD |
|
25m |
37.90 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
317 |
1 |
Julie Stampe Meier |
2001 |
0166AC |
BIRKERØD |
|
25m |
33.45 |
243 |
2 |
Sofie Louise Nimb |
2001 |
0174AP |
GENTOFTE |
|
25m |
31.90 |
285 |
3 |
Frida Hausting Jørgensen |
2001 |
0114AK |
SØLLERØD |
|
25m |
30.43 |
306 |
4 |
Caroline Fritzböger |
2001 |
0172AE |
BIRKERØD |
|
25m |
31.19 |
305 |
5 |
Camille Erichsen |
2001 |
0192AC |
BIRKERØD |
|
25m |
33.18 |
314 |
6 |
Lea Joensen |
2001 |
0118AC |
BIRKERØD |
|
25m |
34.12 |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 |
Udskriftsdato |
03 november 2012 |
Licens til Sigma SwimBirkerød |
Udskriftstidspunkt |
09:40 |
|