Program for Regionsmesterskaber Nordsjælland gr. 2 + 3
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 1, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 243 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 50 m | 2:23.14 | |
2 | 242 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 2:28.83 | |
3 | 285 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | SØLLERØD | 0114AK | 50 m | 2:30.00 | |
4 | 314 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | 2:46.13 | |
5 | 12 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 2:47.83 | |
6 | 381 | Rasmusen Sofia | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 50 m | 2:48.27 | |
7 | 121 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 2:48.44 | |
8 | 372 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 25 m | 2:49.47 | |
9 | 355 | Petersson Katja | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 25 m | 2:51.29 | |
10 | 283 | Høgenhaug Cecilia | 2001 | SØLLERØD | 0134AJ | 25 m | 2:54.32 | |
11 | 155 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 2:54.71 | |
12 | 209 | Schledermann Frida | 2001 | HØRSHOLM | 0194AF | 50 m | 2:57.56 | |
13 | 289 | Lindholm Anna | 2001 | SØLLERØD | 0192AR | 25 m | 2:58.50 | |
14 | 384 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 50 m | 2:59.33 | |
15 | 169 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 2:59.40 | |
16 | 11 | Ludvig Julie | 2001 | HOLBÆK | 0124AR | 25 m | 2:59.83 | |
17 | 352 | Bojesen Julie | 2001 | JYLLINGE | 0176AM | 25 m | 3:00.11 | |
18 | 205 | Nørby Caroline | 2001 | HØRSHOLM | 0178AF | 25 m | 3:00.57 | |
19 | 90 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 25 m | 3:03.35 | |
20 | 3 | Andersen Kristhine | 2002 | HOLBÆK | 0296AA | 25 m | 3:04.00 | |
21 | 391 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 3:05.72 | |
22 | 356 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | JYLLINGE | 0164AP | 25 m | 3:06.13 | |
23 | 379 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 3:06.99 | |
24 | 222 | Ebbesen Elisabeth Sabro | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 3:07.37 | |
25 | 230 | Kjøller Nanna Munch | 2001 | GENTOFTE | 0106AG | 25 m | 3:07.37 | |
26 | 246 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 3:08.04 | |
27 | 252 | Ricci Beatrice | 2001 | GENTOFTE | 0158AQ | 25 m | 3:08.78 | |
28 | 118 | Bill Ann Sophie | 2001 | ALLERØD | 0184AM | 25 m | 3:10.40 | |
29 | 13 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 25 m | 3:10.80 | |
30 | 226 | Hansen Andrea Jess | 2001 | GENTOFTE | 0196AK | 25 m | 3:11.96 | |
31 | 187 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 25 m | 3:15.71 | |
32 | 61 | Deleuran Signe Salto | 2001 | VÆRLØSE | 0126AQ | 25 m | 3:18.16 | |
33 | 324 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 3:18.95 | |
34 | 163 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 3:19.20 | |
35 | 83 | Michaelsen Aparjita | 2001 | FARUM | 0132AL | 25 m | 3:20.90 | |
36 | 159 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 25 m | 3:21.29 | |
37 | 141 | Thramkrongart Silje | 2001 | ALLERØD | 0172AL | 25 m | 3:22.39 | |
38 | 247 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 3:22.78 | |
39 | 375 | Hall Ida W. | 2002 | HILLERØD | 0236AG | 25 m | 3:22.89 | |
40 | 361 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | SLANGERUP | 0152AB | 50 m | 3:22.95 | |
41 | 157 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 3:26.74 | |
42 | 81 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 25 m | 3:28.72 | |
43 | 248 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 3:29.73 | |
44 | 62 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 50 m | 3:35.53 | |
45 | 144 | Frederiksen Katrine S. | 2002 | HELSINGE | 0278AC | 25 m | 3:36.90 | |
46 | 234 | Liang Vivian Sun | 2002 | GENTOFTE | 0256AL | 25 m | 3:37.15 | |
47 | 74 | Crow Emma Eistrup | 2002 | FARUM | 0224AI | 25 m | 3:37.97 | |
48 | 298 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 3:39.67 | |
49 | 133 | Schrøder Katrine Buhl | 2002 | ALLERØD | 0236AA | 25 m | 3:50.57 | |
50 | 65 | Larsen Rosa Hansen | 2002 | VÆRLØSE | 25 m | 3:51.60 | ||
51 | 79 | Husegaard Camilla | 2002 | FARUM | 0276AH | 25 m | 3:51.97 | |
52 | 136 | Sindahl Amalie | 2002 | ALLERØD | 0298AG | 25 m | 3:52.08 | |
53 | 188 | Graffe Anna | 2002 | HØRSHOLM | 0262AI | 25 m | 3:55.20 | |
54 | 200 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 25 m | 3:57.00 | |
55 | 318 | Mortensen Mia Schmidt | 2003 | BIRKERØD | 0368AA | 25 m | 4:03.83 | |
56 | 192 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 4:10.05 | |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 02 november 2012 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 10:14 |