Startliste for Regionsmesterskaber Nordsjælland gr. 2 + 3
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 19
|
Stævne navn |
RÅM Gr 2 & 3 |
|
Udskriftsdato |
04 november 2012 |
|
|
Stævne by |
Birkerød |
|
Udskriftstidspunkt |
08:39 |
|
|
Arrangør |
Region Nordsjælland |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
03 november 2012 |
|
|
|
|
Løb 19, 100m Medley Damer |
Finaler (9) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
177 |
1 |
Fie Tönshoff |
2002 |
0276AK |
HELSINGØR |
|
25m |
1:52.72 |
133 |
2 |
Katrine Buhl Schrøder |
2002 |
0236AA |
ALLERØD |
|
25m |
1:50.34 |
162 |
3 |
Sofie Villum Færch |
2002 |
0286AQ |
HELSINGØR |
|
25m |
1:46.77 |
62 |
4 |
Ida Holm Hansen |
2002 |
0268AN |
VÆRLØSE |
|
25m |
1:48.93 |
165 |
5 |
Amanda Hietala |
2002 |
0204AK |
HELSINGØR |
|
25m |
1:51.39 |
160 |
6 |
Josefine Fast |
2003 |
|
HELSINGØR |
|
25m |
1:59.90 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
288 |
1 |
Josephine Kruse |
2002 |
|
SØLLERØD |
|
25m |
1:45.22 |
118 |
2 |
Ann Sophie Bill |
2001 |
0184AM |
ALLERØD |
|
25m |
1:43.22 |
176 |
3 |
Amalie Louise Thorsen |
2002 |
0246AF |
HELSINGØR |
|
25m |
1:42.43 |
83 |
4 |
Aparjita Michaelsen |
2001 |
0132AL |
FARUM |
|
25m |
1:42.80 |
247 |
5 |
Bjørk Nelsing Petersen |
2002 |
0264AE |
GENTOFTE |
|
25m |
1:43.54 |
188 |
6 |
Anna Graffe |
2002 |
0262AI |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:46.71 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
321 |
1 |
Mia Rahlff Pedersen |
2001 |
0186AD |
BIRKERØD |
|
25m |
1:41.89 |
138 |
2 |
Julie Stampe |
2002 |
0276AB |
ALLERØD |
|
25m |
1:40.09 |
308 |
3 |
Clara Gjerløv |
2002 |
0224AF |
BIRKERØD |
|
25m |
1:39.65 |
3 |
4 |
Kristhine Andersen |
2002 |
0296AA |
HOLBÆK |
|
25m |
1:40.02 |
388 |
5 |
Lærke Skov Nielsen |
2001 |
0112AK |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:41.61 |
222 |
6 |
Elisabeth Sabro Ebbesen |
2002 |
0206AG |
GENTOFTE |
|
25m |
1:41.96 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
380 |
1 |
Clara Rasmusen |
2001 |
0148AH |
HILLERØD |
|
25m |
1:39.50 |
121 |
2 |
Mille Graasbøll |
2002 |
0234AB |
ALLERØD |
|
25m |
1:39.32 |
240 |
3 |
Maria Munch-Menzer |
2001 |
0132AG |
GENTOFTE |
|
25m |
1:38.18 |
352 |
4 |
Julie Bojesen |
2001 |
0176AM |
JYLLINGE |
|
25m |
1:38.99 |
372 |
5 |
Emma Brogaard |
2001 |
0134AM |
HILLERØD |
|
25m |
1:39.49 |
1 |
6 |
Alberte Andersen |
2001 |
0174AJ |
HOLBÆK |
|
25m |
1:39.52 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
11 |
1 |
Julie Ludvig |
2001 |
0124AR |
HOLBÆK |
|
25m |
1:36.79 |
187 |
2 |
Anna Fiedler |
2001 |
0198AN |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:35.50 |
381 |
3 |
Sofia Rasmusen |
2001 |
0138AH |
HILLERØD |
|
25m |
1:34.90 |
125 |
4 |
Frida Sidenius Jensen |
2001 |
0128AC |
ALLERØD |
|
25m |
1:35.20 |
355 |
5 |
Katja Petersson |
2001 |
0134AA |
JYLLINGE |
|
25m |
1:35.81 |
155 |
6 |
Karla Louise Balle |
2001 |
0122AO |
HELSINGØR |
|
25m |
1:37.66 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
13 |
1 |
Nikoline Nielsen |
2001 |
0102AJ |
HOLBÆK |
|
25m |
1:31.95 |
230 |
2 |
Nanna Munch Kjøller |
2001 |
0106AG |
GENTOFTE |
|
25m |
1:30.51 |
209 |
3 |
Frida Schledermann |
2001 |
0194AF |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:27.48 |
306 |
4 |
Caroline Fritzböger |
2001 |
0172AE |
BIRKERØD |
|
25m |
1:28.19 |
327 |
5 |
Olivia Iris Ryding |
2001 |
0136AD |
BIRKERØD |
|
25m |
1:31.82 |
356 |
6 |
Rebecca Hauerberg Terp |
2001 |
0164AP |
JYLLINGE |
|
25m |
1:33.78 |
|
|
Heat 7 (9) (10 år og yngre) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
345 |
1 |
Lærke Schelde-Mollerup |
2003 |
0358AB |
FR.SUND |
|
25m |
1:54.87 |
27 |
2 |
Mia Rindshøj |
2003 |
0306AC |
GLADSAXE |
|
25m |
1:44.99 |
379 |
3 |
Anna Haugsted Pihl |
2003 |
0384AA |
HILLERØD |
|
25m |
1:37.47 |
311 |
4 |
Isabel Vang Hvitved |
2003 |
0316AB |
BIRKERØD |
|
25m |
1:43.41 |
157 |
5 |
Fiona Burmester |
2003 |
0356AG |
HELSINGØR |
|
25m |
1:53.77 |
298 |
6 |
Laura Boutrup |
2003 |
0302AB |
BIRKERØD |
|
25m |
1:56.67 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
326 |
1 |
Rikke Ross |
2002 |
0216AC |
BIRKERØD |
|
25m |
1:38.25 |
307 |
2 |
Anne Føyn |
2002 |
0282AF |
BIRKERØD |
|
25m |
1:33.76 |
371 |
3 |
Thea Blomsterberg |
2002 |
0272AC |
HILLERØD |
|
25m |
1:27.57 |
169 |
4 |
Regitze Lyngfeldt |
2002 |
0286AC |
HELSINGØR |
|
25m |
1:33.30 |
384 |
5 |
Matilde Weibel |
2002 |
0244AC |
HILLERØD |
|
25m |
1:35.60 |
391 |
6 |
Mathilde Menck Nielsen |
2002 |
0246AC |
HELSINGØR |
|
25m |
1:38.54 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
12 |
1 |
Mikkeline Mentz |
2001 |
0122AJ |
HOLBÆK |
|
25m |
1:24.96 |
301 |
2 |
Mia Steen Duus |
2001 |
0114AE |
BIRKERØD |
|
25m |
1:24.09 |
305 |
3 |
Camille Erichsen |
2001 |
0192AC |
BIRKERØD |
|
25m |
1:20.04 |
243 |
4 |
Sofie Louise Nimb |
2001 |
0174AP |
GENTOFTE |
|
25m |
1:23.80 |
314 |
5 |
Lea Joensen |
2001 |
0118AC |
BIRKERØD |
|
25m |
1:24.48 |
317 |
6 |
Julie Stampe Meier |
2001 |
0166AC |
BIRKERØD |
|
25m |
1:25.68 |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 |
Udskriftsdato |
04 november 2012 |
Licens til Sigma SwimBirkerød |
Udskriftstidspunkt |
08:39 |
|