Program för Regionsmesterskaber Nordsjælland gr. 2 + 3
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Seedede heat Løb 15
|
Stævne navn |
RÅM Gr 2 & 3 |
|
Udskriftsdato |
04 november 2012 |
|
|
Stævne by |
Birkerød |
|
Udskriftstidspunkt |
08:39 |
|
|
Arrangør |
Region Nordsjælland |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
03 november 2012 |
|
|
|
|
Løb 15, 100m Frisvømning Damer |
Finaler (9) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
387 |
2 |
Maja Marie Elmgreen |
2003 |
0376AE |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:53.07 |
318 |
3 |
Mia Schmidt Mortensen |
2003 |
0368AA |
BIRKERØD |
|
25m |
1:48.76 |
67 |
4 |
Johanne Brown Marloth |
2003 |
|
VÆRLØSE |
|
25m |
1:52.71 |
299 |
5 |
Kajsa G. Christensen |
2004 |
0484AA |
BIRKERØD |
|
25m |
1:54.33 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
200 |
1 |
Emma Hjort Kaas |
2002 |
0278AE |
HØRSHOLM |
|
50m |
1:38.58 |
324 |
2 |
Cecilie Porsdal |
2002 |
0254AH |
BIRKERØD |
|
25m |
1:36.23 |
375 |
3 |
Ida W. Hall |
2002 |
0236AG |
HILLERØD |
|
25m |
1:34.24 |
326 |
4 |
Rikke Ross |
2002 |
0216AC |
BIRKERØD |
|
25m |
1:34.89 |
159 |
5 |
Lærke Højsted Eriksen |
2002 |
0298AC |
HELSINGØR |
|
50m |
1:36.39 |
248 |
6 |
Natalie Clara Petersen |
2002 |
0296AB |
GENTOFTE |
|
25m |
1:39.19 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
288 |
1 |
Josephine Kruse |
2002 |
|
SØLLERØD |
|
25m |
1:33.51 |
231 |
2 |
Emilie Holst Lange |
2002 |
0218AL |
GENTOFTE |
|
25m |
1:32.49 |
62 |
3 |
Ida Holm Hansen |
2002 |
0268AN |
VÆRLØSE |
|
25m |
1:31.62 |
308 |
4 |
Clara Gjerløv |
2002 |
0224AF |
BIRKERØD |
|
25m |
1:31.83 |
169 |
5 |
Regitze Lyngfeldt |
2002 |
0286AC |
HELSINGØR |
|
25m |
1:33.22 |
176 |
6 |
Amalie Louise Thorsen |
2002 |
0246AF |
HELSINGØR |
|
25m |
1:34.19 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
232 |
1 |
Mia Luckow Larsen |
2002 |
0272AG |
GENTOFTE |
|
25m |
1:30.87 |
3 |
2 |
Kristhine Andersen |
2002 |
0296AA |
HOLBÆK |
|
25m |
1:26.85 |
289 |
3 |
Anna Lindholm |
2001 |
0192AR |
SØLLERØD |
|
25m |
1:23.01 |
380 |
4 |
Clara Rasmusen |
2001 |
0148AH |
HILLERØD |
|
25m |
1:23.99 |
247 |
5 |
Bjørk Nelsing Petersen |
2002 |
0264AE |
GENTOFTE |
|
25m |
1:27.80 |
282 |
6 |
Sophie Gjelstrup |
2002 |
|
SØLLERØD |
|
25m |
1:30.97 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
361 |
1 |
Cæcilie Buchholt Johansen |
2001 |
0152AB |
SLANGERUP |
|
25m |
1:22.56 |
327 |
2 |
Olivia Iris Ryding |
2001 |
0136AD |
BIRKERØD |
|
50m |
1:20.59 |
230 |
3 |
Nanna Munch Kjøller |
2001 |
0106AG |
GENTOFTE |
|
25m |
1:19.72 |
240 |
4 |
Maria Munch-Menzer |
2001 |
0132AG |
GENTOFTE |
|
25m |
1:20.11 |
205 |
5 |
Caroline Nørby |
2001 |
0178AF |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:21.51 |
217 |
6 |
Christina Damstrup |
2001 |
0136AK |
GENTOFTE |
|
25m |
1:22.64 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
372 |
1 |
Emma Brogaard |
2001 |
0134AM |
HILLERØD |
|
25m |
1:18.39 |
317 |
2 |
Julie Stampe Meier |
2001 |
0166AC |
BIRKERØD |
|
50m |
1:16.87 |
363 |
3 |
Alberte Kjærsgaard |
2001 |
0102AA |
SLANGERUP |
|
25m |
1:14.54 |
209 |
4 |
Frida Schledermann |
2001 |
0194AF |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:15.98 |
381 |
5 |
Sofia Rasmusen |
2001 |
0138AH |
HILLERØD |
|
25m |
1:17.02 |
12 |
6 |
Mikkeline Mentz |
2001 |
0122AJ |
HOLBÆK |
|
25m |
1:18.41 |
|
|
Heat 7 (9) (10 år og yngre) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
298 |
1 |
Laura Boutrup |
2003 |
0302AB |
BIRKERØD |
|
25m |
1:47.07 |
216 |
2 |
Signe Dyrskjøt Boesen |
2003 |
0308AB |
GENTOFTE |
|
25m |
1:35.22 |
379 |
3 |
Anna Haugsted Pihl |
2003 |
0384AA |
HILLERØD |
|
25m |
1:26.25 |
345 |
4 |
Lærke Schelde-Mollerup |
2003 |
0358AB |
FR.SUND |
|
25m |
1:33.67 |
27 |
5 |
Mia Rindshøj |
2003 |
0306AC |
GLADSAXE |
|
25m |
1:37.62 |
157 |
6 |
Fiona Burmester |
2003 |
0356AG |
HELSINGØR |
|
25m |
1:48.03 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
138 |
1 |
Julie Stampe |
2002 |
0276AB |
ALLERØD |
|
25m |
1:24.42 |
90 |
2 |
Stine Saaby Schmidt |
2002 |
0258AI |
FARUM |
|
25m |
1:22.77 |
384 |
3 |
Matilde Weibel |
2002 |
0244AC |
HILLERØD |
|
25m |
1:21.08 |
391 |
4 |
Mathilde Menck Nielsen |
2002 |
0246AC |
HELSINGØR |
|
25m |
1:22.00 |
222 |
5 |
Elisabeth Sabro Ebbesen |
2002 |
0206AG |
GENTOFTE |
|
25m |
1:23.23 |
121 |
6 |
Mille Graasbøll |
2002 |
0234AB |
ALLERØD |
|
50m |
1:24.69 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
305 |
1 |
Camille Erichsen |
2001 |
0192AC |
BIRKERØD |
|
25m |
1:12.07 |
306 |
2 |
Caroline Fritzböger |
2001 |
0172AE |
BIRKERØD |
|
50m |
1:08.58 |
243 |
3 |
Sofie Louise Nimb |
2001 |
0174AP |
GENTOFTE |
|
50m |
1:07.02 |
285 |
4 |
Frida Hausting Jørgensen |
2001 |
0114AK |
SØLLERØD |
|
50m |
1:08.56 |
301 |
5 |
Mia Steen Duus |
2001 |
0114AE |
BIRKERØD |
|
25m |
1:10.16 |
314 |
6 |
Lea Joensen |
2001 |
0118AC |
BIRKERØD |
|
25m |
1:14.11 |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 |
Udskriftsdato |
04 november 2012 |
Licens til Sigma SwimBirkerød |
Udskriftstidspunkt |
08:39 |
|