Program for Höstsimiaden 2012
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Heatlista Gren 22
|
Tävling |
Höstsimiaden 2012 |
|
Utskriftsdatum |
07 oktober 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Falun |
|
Utskriftstid |
23:52 |
|
|
Arrangör |
Falu Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 november 2012 |
|
|
|
|
Gren 22, 100m Frisim Pojkar 11-12 |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
177 |
2 |
Max Wallin |
2001 |
AE0301 |
UPSALA S |
|
25m |
2:07.13 |
169 |
3 |
Johan Ljunggren |
2001 |
AN6101 |
UPSALA S |
|
25m |
1:55.50 |
23 |
4 |
Samuel Block |
2000 |
AR9500 |
FALUN |
|
25m |
1:45.00 |
207 |
5 |
Carl Botling |
2001 |
AN0101 |
UPSALA S |
|
25m |
1:47.69 |
156 |
6 |
Carl Dahlin |
2001 |
AM9901 |
UPSALA S |
|
25m |
2:01.24 |
178 |
7 |
Noel Wallin |
2001 |
AE1301 |
UPSALA S |
|
25m |
2:08.03 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
76 |
1 |
Linus Leijding |
2001 |
AS8301 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:43.95 |
158 |
2 |
Jonathan Douib |
2000 |
AS8100 |
UPSALA S |
|
25m |
1:40.00 |
32 |
3 |
Björn Lundqvist |
2000 |
AH0700 |
FALUN |
|
25m |
1:37.85 |
209 |
4 |
Samuel Sverker |
2001 |
AN7301 |
UPSALA S |
|
25m |
1:36.06 |
166 |
5 |
Thomas Högman |
2000 |
AS4300 |
UPSALA S |
|
25m |
1:37.50 |
80 |
6 |
Marcus Ålenius |
2001 |
AQ6901 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:38.78 |
176 |
7 |
Hugo Sörby |
2001 |
AF2901 |
UPSALA S |
|
25m |
1:42.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
159 |
1 |
Jonatan Fischer |
2001 |
AM1301 |
UPSALA S |
|
25m |
1:34.52 |
112 |
2 |
Timothy Larsson |
2001 |
AA9301 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:28.58 |
30 |
3 |
Tim Hansson |
2001 |
AM7101 |
FALUN |
|
25m |
1:25.94 |
33 |
4 |
Mathias Renström |
2001 |
AM5101 |
FALUN |
|
25m |
1:21.32 |
170 |
5 |
Milan Matti |
2001 |
AF3901 |
UPSALA S |
|
25m |
1:23.23 |
179 |
6 |
Axel Wohlin |
2001 |
AK2501 |
UPSALA S |
|
25m |
1:26.32 |
2 |
7 |
Lucas Flykt |
2001 |
AO6101 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:29.42 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
4 |
1 |
Marcus Nordh |
2000 |
AS7900 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:21.25 |
181 |
2 |
Gustav Ödman |
2000 |
AC3700 |
UPSALA S |
|
25m |
1:17.20 |
174 |
3 |
Anton Särnblad |
2000 |
AC2700 |
UPSALA S |
|
25m |
1:16.36 |
100 |
4 |
Philip Batista-Gröndahl |
2000 |
AH4700 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:15.36 |
110 |
5 |
Erik Krysén |
2000 |
AE0100 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:16.23 |
163 |
6 |
Carl Göransson |
2000 |
AQ8300 |
UPSALA S |
|
25m |
1:16.57 |
69 |
7 |
Adam Carlsson |
2001 |
AK1901 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:20.34 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
27 |
1 |
Alexander Enlund |
2000 |
AH1700 |
FALUN |
|
25m |
1:15.12 |
138 |
2 |
Elias Nordgren |
2001 |
AE2101 |
SALA SS |
|
25m |
1:12.97 |
46 |
3 |
William Borg |
2000 |
AG6700 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:11.57 |
152 |
4 |
Alexander Almasi |
2000 |
AB0300 |
UPSALA S |
|
25m |
1:08.02 |
135 |
5 |
Isak Brundin |
2000 |
AJ8100 |
SALA SS |
|
25m |
1:11.27 |
5 |
6 |
Emil Westling |
2000 |
AO5100 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:12.62 |
49 |
7 |
Jakob Källquist |
2001 |
AC0901 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:13.12 |
Skapad av WinGrodan 1.19.05 |
Utskriftsdatum |
07 oktober 2013 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
Utskriftstid |
23:52 |
|