Ohjelma Speedo Ungdom Cup
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 29
|
Tävling |
Speedo Ungdom Cup |
|
Utskriftsdatum |
23 september 2012 |
|
|
Tävlingsort |
Upplands Väsby |
|
Utskriftstid |
15:10 |
|
|
Arrangör |
Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
22 september 2012 |
|
|
|
|
Gren 29, 100m Frisim Herrar |
Finaler (11) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
263 |
2 |
Robin Farkhapour |
2001 |
AO5101 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
109 |
3 |
Jonah Tvelin |
2001 |
AQ5501 |
SKURU IK |
|
25m |
1:57.22 |
142 |
4 |
Martin Hallbäck |
2001 |
AP8101 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:52.79 |
110 |
5 |
Noah Tvelin |
1999 |
AU5799 |
SKURU IK |
|
25m |
1:56.07 |
112 |
6 |
John Westborg |
1999 |
AR2799 |
SKURU IK |
|
25m |
|
202 |
7 |
Mathias Murmester |
1998 |
|
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
328 |
1 |
Theodor Sköld |
2001 |
AJ1701 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:39.28 |
161 |
2 |
Jonas Malmring |
2001 |
AO1701 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:34.44 |
469 |
3 |
Oliver Lundin |
2000 |
AI9100 |
TUREBERG |
|
25m |
1:32.34 |
341 |
4 |
Adrian Tittelbach |
2001 |
AI2901 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:31.71 |
380 |
5 |
Simon Sandberg |
2001 |
AH7701 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:32.19 |
349 |
6 |
Erik Westerlund |
2000 |
AL3500 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:33.70 |
125 |
7 |
Samuel Brodin |
2000 |
AO3900 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:34.92 |
399 |
8 |
Linus Berggren |
2001 |
AK6101 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
1:47.03 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
411 |
1 |
David Stålmarck |
2001 |
AI4701 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
50m |
1:28.92 |
177 |
2 |
Daniel Thelenius |
2000 |
AQ5100 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:25.33 |
120 |
3 |
Alexander Berglund |
2000 |
AO4900 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:24.70 |
447 |
4 |
Anton Heinonen |
2000 |
|
NumKis |
FIN |
25m |
1:24.63 |
296 |
5 |
Nicolas Lopez |
2000 |
AN6300 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:24.67 |
345 |
6 |
Dag Unevik |
2001 |
AI5501 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:24.88 |
155 |
7 |
Viktor Klingeryd Jalamo |
2000 |
AT4500 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:26.00 |
391 |
8 |
Kevin Xia |
2000 |
AL3300 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:29.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
427 |
1 |
Martin Melinder |
2001 |
AG1301 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:23.67 |
392 |
2 |
Nicklas Xia |
1998 |
AG5798 |
ÅKERSBERGA |
|
50m |
1:22.14 |
365 |
3 |
Sven Jansson |
1999 |
AC6199 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:20.06 |
119 |
4 |
Rikard Arnebjer |
2000 |
AR8300 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:16.27 |
135 |
5 |
Gustav Gaunitz |
2001 |
AE3701 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:18.30 |
167 |
6 |
Erik Ottosson |
1999 |
AM9799 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:20.93 |
15 |
7 |
Emil Bengtsson |
1999 |
AT1599 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:22.38 |
157 |
8 |
Ted Larsson |
1999 |
AN3799 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:24.60 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
102 |
1 |
Jakob Jönsson |
1997 |
AY1597 |
SKURU IK |
|
25m |
1:16.21 |
71 |
2 |
Simon Blom |
1999 |
AQ9199 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:14.54 |
5 |
3 |
Emil Westling |
2000 |
AO5100 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:13.92 |
302 |
4 |
Kian Moradi |
1999 |
AG9399 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:12.59 |
169 |
5 |
Alex Peschel |
1998 |
AM5398 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:13.49 |
162 |
6 |
Adam Moummi |
1999 |
AR9199 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:14.31 |
181 |
7 |
Fredrik Voigt |
1998 |
AK9198 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:15.95 |
251 |
8 |
Simon Brandt |
2000 |
AJ4700 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:16.23 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
23 |
1 |
Elias Fröde |
2001 |
AE9901 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:12.07 |
456 |
2 |
Valtteri Yli-Kleemola |
1997 |
|
NumKis |
FIN |
25m |
1:11.87 |
53 |
3 |
Hugo Swanepoel |
1998 |
AW5198 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:10.79 |
17 |
4 |
Samuel Bladin |
1999 |
AO4399 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:09.70 |
4 |
5 |
Jasiek Rowinski |
1999 |
AF9599 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:10.20 |
358 |
6 |
Oscar Gullberg |
1999 |
AF8799 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:11.47 |
50 |
7 |
Nikolaus Siotis |
2000 |
AJ6900 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:12.02 |
255 |
8 |
Andreas Carlsson |
2001 |
AB6101 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:12.40 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
274 |
1 |
Oscar Grankvist |
2000 |
AL9500 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:09.28 |
153 |
2 |
Alex Kaufmann |
1999 |
AN2799 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:09.12 |
397 |
3 |
Thomas Östervall |
2000 |
AD3100 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:08.70 |
116 |
4 |
Filip Alvgren |
1997 |
AQ2797 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:08.51 |
29 |
5 |
William Josefsson-Rudberg |
1998 |
AA7998 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:08.57 |
56 |
6 |
Alexander Söderberg |
1998 |
AM9198 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:09.07 |
73 |
7 |
Walter Forsberg Meinhart |
1999 |
AQ0399 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:09.24 |
268 |
8 |
Karl Frylmark |
1999 |
AK6599 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:09.68 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
74 |
1 |
Patricio Gabriel |
1998 |
AL6998 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:07.46 |
453 |
2 |
Aleksi Salminen |
1998 |
|
NumKis |
FIN |
25m |
1:06.76 |
143 |
3 |
Daniel Hedfors |
1997 |
AU3197 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:05.63 |
31 |
4 |
Alexander Kubat |
1998 |
AJ5998 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:05.31 |
77 |
5 |
Carl Käll Jönsson |
1999 |
AP5799 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:05.32 |
22 |
6 |
Viktor Fridsjö |
1998 |
AO4798 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:05.65 |
81 |
7 |
Marcus Melander |
1996 |
AI2996 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:06.87 |
25 |
8 |
Robin Hanson |
2001 |
AA2701 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:07.57 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
59 |
1 |
Samuel Talback |
2000 |
AB8500 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:04.65 |
451 |
2 |
Miika Nuorinko |
1996 |
|
NumKis |
FIN |
25m |
1:04.52 |
323 |
3 |
Carl Robertsson |
1997 |
AM2997 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:04.11 |
180 |
4 |
Kristoffer Wallenbro |
1997 |
AN8197 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:03.57 |
450 |
5 |
Marko Lassila |
1998 |
|
NumKis |
FIN |
25m |
1:03.63 |
46 |
6 |
Oscar Olsson |
1997 |
AS6797 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:04.51 |
220 |
7 |
Hugo Eriksson |
1999 |
AB8599 |
TUREBERG |
|
25m |
1:04.59 |
350 |
8 |
Anton Widholm |
1999 |
AE6199 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:04.69 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
54 |
1 |
Gustav Swedenborg |
1998 |
AD7598 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:01.47 |
131 |
2 |
Oliver Freiholtz |
1997 |
AK5797 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:01.01 |
454 |
3 |
Valtteri Vepsä |
1997 |
|
NumKis |
FIN |
25m |
1:00.32 |
82 |
4 |
William Svalander |
1998 |
AQ6998 |
SK NEPTUN |
|
25m |
59.42 |
267 |
5 |
Oscar Frisk-Garcia |
1996 |
AF7396 |
VÄSBY SS |
|
25m |
59.51 |
154 |
6 |
Arvid Kjellén |
1998 |
AK7198 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:00.50 |
171 |
7 |
Joel Severin |
1997 |
AQ5797 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:01.10 |
149 |
8 |
David Holm-Reise |
1997 |
AI2397 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:02.42 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
100 |
1 |
Hannes Hjärne |
1997 |
AF7797 |
SKURU IK |
|
25m |
59.20 |
271 |
2 |
Gustav Frödeberg |
1997 |
AA5197 |
VÄSBY SS |
|
50m |
57.48 |
468 |
3 |
Michail Papantoniou |
1997 |
AX7397 |
POLISEN |
|
25m |
56.52 |
272 |
4 |
Markus Fürst |
1996 |
AA2196 |
VÄSBY SS |
|
25m |
53.24 |
315 |
5 |
Alexander Ozerov |
1996 |
AS0396 |
VÄSBY SS |
|
25m |
53.74 |
449 |
6 |
Elias Lampinen |
1997 |
|
NumKis |
FIN |
25m |
56.63 |
172 |
7 |
Daniel Sjöblom Ahlström |
1998 |
AR0798 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
59.09 |
241 |
8 |
Max Bergh |
1996 |
AD7196 |
VÄSBY SS |
|
50m |
59.27 |
Skapad av WinGrodan 1.19.05 |
Utskriftsdatum |
23 september 2012 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
Utskriftstid |
15:10 |
|