Program för Malmösprinten / UGP 3
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 19
|
Tävling |
UGP 3 / Malmösprinten |
|
Utskriftsdatum |
01 juli 2012 |
|
|
Tävlingsort |
Malmö |
|
Utskriftstid |
15:07 |
|
|
Arrangör |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
29 juni 2012 |
|
|
|
|
Gren 19, 100m Bröstsim Damer |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
160 |
1 |
Hannah Olsson-Lindhé |
2003 |
AB6203 |
TRELLEB K |
|
25m |
1:54.35 |
42 |
2 |
Elin Hansen |
2000 |
AV6600 |
SS IDEN |
|
25m |
1:53.48 |
34 |
3 |
Diana Prokopic |
1998 |
BG5898 |
HS |
|
25m |
1:44.54 |
223 |
4 |
Noemi Ströhagen |
1998 |
AB0298 |
MKK |
|
25m |
1:41.47 |
239 |
5 |
Nathalie Lindh |
1998 |
bf5498 |
MKK |
|
25m |
1:42.26 |
227 |
6 |
Sara Olsen |
2000 |
AX3800 |
MKK |
|
25m |
1:48.77 |
154 |
7 |
Tilde Anderberg-Rickard |
1999 |
AU5499 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
1:53.92 |
190 |
8 |
Kia Mörk |
2002 |
|
Lambertset |
|
25m |
1:55.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
244 |
1 |
Olivia Essebo |
1998 |
|
Bærum |
|
25m |
1:41.23 |
245 |
2 |
Charlotte Bjerke |
1998 |
|
Bærum |
|
25m |
1:39.13 |
156 |
3 |
Julia Frederiksen |
2001 |
AD4801 |
TRELLEB K |
|
25m |
1:37.88 |
249 |
4 |
Hedda Öritsland |
1999 |
|
Bærum |
|
25m |
1:36.35 |
246 |
5 |
Kine Hvidsten |
1997 |
|
Bærum |
|
25m |
1:36.44 |
155 |
6 |
Emilia Frederiksen |
2000 |
AJ8800 |
TRELLEB K |
|
50m |
1:39.10 |
27 |
7 |
Sweden C. Llupa |
1999 |
AN6899 |
HS |
|
25m |
1:40.96 |
173 |
8 |
Mathile Granli |
1999 |
|
Skjetten |
|
25m |
1:41.44 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
72 |
1 |
Anna Edstedt |
1995 |
BH0695 |
POSEIDON |
|
50m |
1:35.39 |
186 |
2 |
Kristina Flöystad Dahl |
1997 |
|
Lambertset |
|
25m |
1:34.73 |
111 |
3 |
Thea Lindström |
2000 |
AF9600 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:34.04 |
33 |
4 |
Hanna Persson |
1999 |
AU8299 |
HS |
|
25m |
1:32.99 |
188 |
5 |
Victoria Quach |
1997 |
|
Lambertset |
|
25m |
1:33.07 |
225 |
6 |
Anna Grahovac |
1999 |
AM5899 |
MKK |
|
25m |
1:34.17 |
2 |
7 |
Malin Barta |
1997 |
AV2497 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:35.36 |
176 |
8 |
Erle Gjestad |
1999 |
|
Oslo IL |
|
25m |
1:36.30 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
175 |
1 |
Moira Reinholdt Beisvik |
1999 |
|
Oslo IL |
|
25m |
1:32.70 |
193 |
2 |
Guro Skrindo Pettersen |
1999 |
|
Lambertset |
|
25m |
1:32.49 |
161 |
3 |
Nicola Parfitt |
2000 |
AE3400 |
TRELLEB K |
|
25m |
1:31.60 |
143 |
4 |
Karin Palade |
1998 |
AZ1698 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:31.45 |
16 |
5 |
Maja Danielsson |
1999 |
AW0899 |
HS |
|
25m |
1:31.58 |
39 |
6 |
Ida Sörensson |
1998 |
AM6298 |
HS |
|
25m |
1:32.43 |
91 |
7 |
Fanny Nilsson |
1998 |
AN9498 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:32.49 |
248 |
8 |
Charlotte Lia |
2000 |
|
Bærum |
|
25m |
1:32.85 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
187 |
1 |
Kristin Paulsen Lindgård |
1997 |
|
Lambertset |
|
25m |
1:30.32 |
87 |
2 |
Rebecca Börjesson |
1999 |
AT6299 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:29.46 |
163 |
3 |
Anna Svensson-Fehér |
2000 |
AF0400 |
TRELLEB K |
|
25m |
1:28.84 |
189 |
4 |
Sarah Lilleberg Safavifard |
1998 |
|
Lambertset |
|
25m |
1:27.63 |
64 |
5 |
Vilma Rodman |
1999 |
AM8299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:27.66 |
4 |
6 |
Sara Edenfelt |
1992 |
CG0692 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:29.25 |
167 |
7 |
Oda Eriksen |
1999 |
|
Skjetten |
|
25m |
1:29.72 |
177 |
8 |
Iben Celina Ims Aasberg |
2000 |
|
Oslo IL |
|
25m |
1:31.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
216 |
1 |
Hanna Hinderup |
1996 |
BE9496 |
MKK |
|
25m |
1:25.15 |
13 |
2 |
Fredrika Beckman |
1998 |
BC0898 |
HS |
|
25m |
1:24.75 |
37 |
3 |
Johanna Söderberg |
1999 |
AE6899 |
HS |
|
25m |
1:23.66 |
56 |
4 |
Michelle Lövdahl |
1995 |
AH8895 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:23.31 |
158 |
5 |
Davilda Lareva |
2000 |
AE4400 |
TRELLEB K |
|
25m |
1:23.46 |
147 |
6 |
Jenny Thalin |
1997 |
BC8697 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:24.27 |
83 |
7 |
Jessica Jönsson |
1998 |
AQ8298 |
S 71 |
|
25m |
1:24.83 |
65 |
8 |
Julia Rosberg |
1995 |
BA1495 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:27.12 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
79 |
1 |
Olivia Berglund |
1998 |
AR9898 |
SK RAN |
|
25m |
1:19.85 |
84 |
2 |
Victoria Jönsson |
1999 |
AS7499 |
S 71 |
|
25m |
1:18.03 |
130 |
3 |
Lina Wingren |
1996 |
AQ7896 |
SK TRITON |
|
50m |
1:17.97 |
159 |
4 |
Sandra Lendt |
2000 |
AH0400 |
TRELLEB K |
|
25m |
1:16.79 |
241 |
5 |
Amanda Karlsson |
1998 |
AD2898 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:17.59 |
118 |
6 |
Fanny Andersson |
1997 |
AO9497 |
SK TRITON |
|
25m |
1:18.01 |
191 |
7 |
Augusta Remöy |
1999 |
|
Lambertset |
|
25m |
1:18.75 |
62 |
8 |
Louise Ranevi |
1999 |
AI3299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:21.04 |
Skapad av WinGrodan 1.19.05 |
Utskriftsdatum |
01 juli 2012 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
15:07 |
|