Program for Bockstensdoppet 2012
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 3, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
11 r och yngre |
1 | 471 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | AE9501 | 50 m | 3:02.31 | |
2 | 508 | Andrn Axel | 2001 | ESLVS SS | AD6301 | 25 m | 3:04.07 | |
3 | 458 | Jespersen Emil | 2001 | YSTADS SS | AI9901 | 50 m | 3:18.47 | |
4 | 480 | Alaei Samuel | 2001 | UDDEVALLA | AG7101 | 25 m | 3:24.42 | |
5 | 470 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | AJ4301 | 25 m | 3:25.68 | |
6 | 464 | Nebrelius Melwin | 2001 | YSTADS SS | AJ1301 | 25 m | 3:29.91 | |
7 | 57 | Segerdahl William | 2001 | GTEBORG | AI4301 | 25 m | 3:49.39 | |
8 | 213 | Vaide Hugo | 2003 | SK LAXEN | AD8903 | 50 m | ||
9 | 214 | Vaide Isak | 2001 | SK LAXEN | AN0901 | 50 m | ||
10 | 351 | Starrin Love | 2001 | SUNDSVALL | AK9101 | 50 m | ||
11 | 382 | Carlsson Jonatan | 2001 | VARBERG | AJ6301 | 50 m | ||
12 | 557 | de Paaz Edwin | 2001 | GTEBORG | AO9301 | 50 m | EFT |
12 - 13 r |
1 | 385 | Dahlgren Anton | 1999 | VARBERG | AM4999 | 25 m | 2:39.62 | |
2 | 183 | Dukic Dennis | 2000 | SK LAXEN | AC4500 | 25 m | 2:41.10 | |
3 | 312 | Kaufmann Alex | 1999 | SPRVGEN | AN2799 | 25 m | 2:50.24 | |
4 | 499 | Strm Max | 2000 | UDDEVALLA | AK2300 | 25 m | 2:57.17 | |
5 | 60 | Sjgren Samuel | 1999 | GTEBORG | AJ2399 | 25 m | 2:58.68 | |
6 | 216 | Widerberg Gunnar | 2000 | SK LAXEN | AG3700 | 50 m | 3:02.42 | |
7 | 224 | Linnr Svante | 2000 | MOTALA SS | AK4700 | 25 m | 3:03.27 | |
8 | 528 | Mackic Nikola | 1999 | SK LAXEN | AF6199 | 25 m | 3:03.81 | |
9 | 175 | Johansson Filip | 2000 | KUNGLV | AJ0300 | 25 m | 3:06.39 | |
10 | 404 | Josefson Erik | 2000 | VARBERG | AG2500 | 25 m | 3:06.50 | |
11 | 13 | Wollersj David | 2000 | ALINGSS | AD1900 | 50 m | 3:07.73 | |
12 | 368 | Andersson Daniel | 1999 | VARBERG | AK5399 | 25 m | 3:09.87 | |
13 | 370 | Andersson Johannes | 1999 | VARBERG | AM6999 | 50 m | 3:18.92 | |
14 | 5 | Hyvnen Elias | 2000 | ALINGSS | AA7700 | 50 m | 3:19.24 | |
15 | 455 | Hansson Felix | 2000 | YSTADS SS | AO9900 | 25 m | 3:23.30 | |
16 | 171 | Svensson Sebastian | 1999 | KUNGSBACKA | AN6599 | 25 m | 3:29.28 | |
17 | 33 | Emilsson Love | 2000 | GTEBORG | AS2900 | 25 m | 3:30.39 | |
18 | 526 | Thrnqvist Christoffer | 1999 | KUNGSBACKA | AS1199 | 50 m | 3:40.05 | |
19 | 209 | Schriever-Abeln Ludvig | 2000 | SK LAXEN | AR7700 | 25 m | 3:41.59 | |
20 | 18 | Amiri Anton | 2000 | GTEBORG | AN0900 | 25 m | 3:44.35 | |
21 | 3 | Edvardsson Albin | 2000 | ALINGSS | AN1300 | 50 m | ||
22 | 12 | Vandija Alexander | 2000 | ALINGSS | AL5900 | 50 m | ||
23 | 139 | Bremander August | 1999 | KUNGSBACKA | AR6199 | 50 m | ||
24 | 497 | Robertsson Oskar | 2000 | UDDEVALLA | AE6100 | 50 m |
14 - 15 r |
1 | 502 | Svensson Kalle | 1997 | UDDEVALLA | AB4797 | 25 m | 2:25.92 | |
2 | 331 | Dahlberg Emil | 1997 | SUNDSVALL | AC6997 | 25 m | 2:33.10 | |
3 | 96 | Persson Mika | 1998 | HGANS SS | AM7798 | 50 m | 2:33.79 | |
4 | 250 | Svalander William | 1998 | SALTSJB | AQ6998 | 25 m | 2:33.92 | |
5 | 514 | Olsson Jesper | 1998 | ESLVS SS | AJ2798 | 25 m | 2:34.73 | |
6 | 1 | Bergstedt Philip | 1998 | ALINGSS | AG9598 | 50 m | 2:35.01 | |
7 | 496 | Robertsson Albin | 1998 | UDDEVALLA | AF1398 | 25 m | 2:36.52 | |
8 | 488 | Fageeh Navid | 1997 | UDDEVALLA | AS2797 | 25 m | 2:38.43 | |
9 | 300 | Larsson Albin | 1998 | SKENE SIM | AF4798 | 25 m | 2:43.66 | |
10 | 352 | Strandberg Johan | 1997 | SUNDSVALL | AL3197 | 25 m | 2:44.64 | |
11 | 90 | Kojic Stefan | 1998 | HGANS SS | AO2598 | 50 m | 2:45.03 | |
12 | 6 | Kaudern Jesper | 1997 | ALINGSS | AN4997 | 50 m | 2:45.98 | |
13 | 509 | Andrn Erik | 1998 | ESLVS SS | AJ0798 | 25 m | 2:46.56 | |
14 | 448 | Andersson Rickard | 1998 | YSTADS SS | AD4198 | 25 m | 2:48.05 | |
15 | 501 | Sundstrm Pontus | 1998 | UDDEVALLA | AD8398 | 25 m | 2:49.71 | |
16 | 27 | Bjrkner Eric | 1998 | GTEBORG | AS9998 | 50 m | 2:51.50 | |
17 | 430 | Thorell Adam | 1997 | VARBERG | AW4997 | 25 m | 2:54.16 | |
18 | 64 | Vahnberg Jack | 1997 | GTEBORG | AP1597 | 50 m | 2:54.47 | |
19 | 492 | Koch Viggo | 1997 | UDDEVALLA | AN5997 | 25 m | 2:56.03 | |
20 | 231 | Palmqvist Adam | 1997 | OSKARSHAMN | AH1197 | 50 m | 2:59.71 | |
21 | 177 | Sjberg Robert | 1998 | KUNGLV | AU8798 | 50 m | 3:05.87 | |
22 | 34 | Engstrm Lukas | 1998 | GTEBORG | AO0998 | 25 m | 3:11.61 | |
23 | 50 | Krrsj Simon | 1998 | GTEBORG | AQ4398 | 25 m | 3:11.68 | |
24 | 19 | Andersson Edvin | 1998 | GTEBORG | AT3798 | 25 m | 3:16.40 | |
25 | 37 | Gravander fwerman Ruben | 1998 | GTEBORG | AV6398 | 25 m | 3:17.81 | |
26 | 167 | Schill-rne Filip | 1998 | KUNGSBACKA | AM1598 | 25 m | 3:20.85 | |
27 | 25 | Birring Erik | 1998 | GTEBORG | AV8398 | 50 m | ||
28 | 51 | Losman Emil | 1998 | GTEBORG | AV5198 | 50 m | ||
29 | 378 | Blenneros Herman | 1998 | VARBERG | AV4598 | 50 m |
16 r och ldre |
1 | 484 | Andersson Johan | 1995 | UDDEVALLA | AB9595 | 25 m | 2:19.21 | |
2 | 463 | Mononen Mika | 1996 | YSTADS SS | AQ5196 | 25 m | 2:21.18 | |
3 | 182 | Bresche Joakim | 1994 | SK LAXEN | AL7994 | 25 m | 2:25.45 | |
4 | 498 | Skoglund Jesper | 1995 | UDDEVALLA | AD6995 | 25 m | 2:26.55 | |
5 | 291 | Klln Christoffer | 1993 | SK 1970 | AO5593 | 25 m | 2:27.02 | |
6 | 369 | Andersson Gustav | 1994 | VARBERG | AS3794 | 25 m | 2:27.23 | |
7 | 201 | Norberg-Pettersson Gustav | 1996 | SK LAXEN | AM8596 | 25 m | 2:27.66 | |
8 | 307 | Freiholtz Mattias | 1996 | SPRVGEN | AP4596 | 50 m | 2:27.81 | |
9 | 513 | Olsson Alexander | 1996 | ESLVS SS | AK1796 | 25 m | 2:27.90 | |
10 | 363 | Rogne Carl | 1996 | SFFLE SS | AC9796 | 50 m | 2:32.59 | |
11 | 317 | Ojaste Daniel | 1994 | SPRVGEN | AT8794 | 50 m | 2:34.67 | |
12 | 536 | Sundn Jakob | 1995 | VARBERG | AQ3195 | 25 m | 2:38.70 | |
13 | 4 | Herrera Mateo | 1995 | ALINGSS | AZ4395 | 50 m | 2:40.33 |
Skapad av WinGrodan 1.19.05 | Utskriftsdatum | 29 juni 2012 |
Licensierad till: Varberg-Falkenberg Sim | Utskriftstid | 06:53 |