Ohjelma Spar Nord Cup
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 1, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 89 | Schmidt Simon Juhl | 1997 | ST ESBJERG | 9743AD | 25 m | 27.64 | |
2 | 14 | Chodkiewcz Oliver | 1996 | FREM | 9661AB | 25 m | 28.70 | |
3 | 237 | Fries Anders Bjørn | 1996 | WEST SWIM | 9689AI | 25 m | 30.92 | |
4 | 21 | Lisser Jacob De | 2001 | FREM | 0119AB | 25 m | 31.04 | |
5 | 43 | Jørgensen Andreas | 2000 | KOLDING | 0057AI | 25 m | 31.94 | |
6 | 209 | Grene Jakob | 2001 | WEST SWIM | 0133AC | 25 m | 32.98 | |
7 | 5 | Hildebrand Frederik | 1996 | DELTA | 9611AQ | 25 m | 33.51 | |
8 | 235 | Andersen Mikkel Sandberg | 1998 | WEST SWIM | 9801AR | 25 m | 33.60 | |
9 | 50 | Nielsen Rasmus Ulka | 1999 | KOLDING | 9995AN | 25 m | 34.07 | |
10 | 85 | Thomsen Nicolai Bruun | 1997 | ST ESBJERG | 9753AO | 25 m | 34.22 | |
11 | 51 | Nikolajsen Mads Bylow | 1998 | KOLDING | 9889AS | 25 m | 34.77 | |
12 | 82 | Mose Jakob | 2000 | ST ESBJERG | 0029AF | 25 m | 35.73 | |
13 | 199 | Abel Martin H. | 2001 | WEST SWIM | 0197AF | 25 m | 35.91 | |
14 | 74 | Frøsig Oliver | 2000 | ST ESBJERG | 0021AG | 25 m | 36.23 | |
15 | 33 | Frandsen Nicklas | 1998 | KOLDING | 9839AH | 25 m | 37.09 | |
16 | 9 | Rudebeck Morten Vahr | 2000 | DELTA | 0047AF | 25 m | 37.30 | |
17 | 230 | Sørensen Jakob | 1998 | WEST SWIM | 9861AB | 25 m | 37.94 | |
18 | 208 | Fosgau Tobias | 1998 | WEST SWIM | 9805AP | 25 m | 38.01 | |
19 | 23 | Sørensen Casper | 2000 | FREM | 0043AH | 25 m | 38.19 | |
20 | 236 | Christensen Oliver | 2000 | WEST SWIM | 0025AF | 25 m | 38.19 | |
21 | 200 | Andreasen Thor Erik | 1998 | WEST SWIM | 9845AR | 25 m | 38.48 | |
22 | 6 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 25 m | 38.63 | |
23 | 226 | Paulsen Andreas H. | 2000 | WEST SWIM | 0087AF | 25 m | 38.66 | |
24 | 211 | Jensen Mathias | 1998 | WEST SWIM | 9879AR | 25 m | 40.26 | |
25 | 24 | Sørensen Morten | 2002 | FREM | 0215AC | 25 m | 40.43 | |
26 | 79 | Lundgaard Magnus | 2000 | ST ESBJERG | 0083AP | 25 m | 41.74 | |
27 | 222 | Møgelmose-Andersen Marcus | 1998 | WEST SWIM | 9845AO | 25 m | 42.60 | |
28 | 15 | Engstrøm Aleksander | 2000 | FREM | 0009AP | 25 m | 43.51 | |
29 | 58 | Svarer William | 2002 | KOLDING | 0283AE | 25 m | 43.86 | |
30 | 34 | Frederiksen Casper Skyt | 1999 | KOLDING | 9989AN | 25 m | 44.46 | |
31 | 59 | Ohrt William | 2002 | KOLDING | 0271AC | 25 m | 46.56 | |
32 | 215 | Kjærgaard Oliver | 2001 | WEST SWIM | 0149AC | 25 m | 47.80 | |
33 | 73 | Eenberg Anders | 2001 | ST ESBJERG | 0177AJ | 25 m | 47.94 | |
34 | 38 | Henriksen Emil | 1999 | KOLDING | 9905AS | 25 m | 47.98 | |
35 | 18 | Jensen Mads | 2002 | FREM | 0233AA | 25 m | 51.26 | |
36 | 84 | Poulsen Alexander | 2002 | ST ESBJERG | 0261AI | 25 m | 55.20 | |
37 | 19 | Kjeldgaard Simon | 2002 | FREM | 0279AE | 25 m | 58.35 | |
38 | 37 | Harboesgaard Jonas | 1999 | KOLDING | 9911AN | 25 m | ||
39 | 62 | Sielermann Malthe | 2000 | KOLDING | 25 m | |||
40 | 63 | Thomsen Simon Glibstrup | 2000 | KOLDING | 25 m | |||
41 | 67 | Kay Esben | 1999 | TEMPO | 25 m | |||
42 | 69 | Toustrup Malthe | 2003 | TEMPO | 25 m | |||
43 | 91 | Hansen Mikkel | 1999 | VARDE | 9961AQ | 25 m | ||
44 | 205 | Ditlefsen Rasmus | 2004 | WEST SWIM | 25 m | |||
45 | 207 | Hansen Asger Elbæk | 2002 | WEST SWIM | 25 m | |||
46 | 212 | Jytzler Andreas L. | 2002 | WEST SWIM | 25 m | |||
47 | 214 | Kaul Morten | 2002 | WEST SWIM | 25 m | |||
48 | 216 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | WEST SWIM | 25 m | |||
49 | 228 | Riis Jonas | 2002 | WEST SWIM | 25 m | |||
50 | 232 | Terp William | 2003 | WEST SWIM | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 15 June 2012 |
Licens til Swim Team Esbjerg | Udskriftstidspunkt | 18:55 |