Ohjelma H.C.Andersen Swim Cup
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Seedede heat Løb 115
|
Stævne navn |
HCA CUP 2012 |
|
Udskriftsdato |
02 juni 2012 |
|
|
Stævne by |
Odense |
|
Udskriftstidspunkt |
13:20 |
|
|
Arrangør |
STO |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
01 juni 2012 |
|
|
|
|
Løb 115, 200m Rygsvømning Damer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
162 |
1 |
Liv Cramer |
2000 |
0024AI |
AGF |
|
50m |
3:25.01 |
393 |
2 |
Juliane Eggers |
2000 |
0056AJ |
OSK |
|
50m |
3:20.00 |
363 |
3 |
Luna Ladefoged |
2000 |
0038AS |
ODDER |
|
50m |
3:13.55 |
493 |
4 |
Nicoline Bredahl |
2000 |
0034AY |
SKANDERBOR |
|
50m |
3:12.33 |
139 |
5 |
Rikke S. Sørensen |
1997 |
9794AX |
HSK |
|
50m |
3:13.44 |
435 |
6 |
Trine Rasmussen |
1999 |
9962AV |
NEPTUN |
|
50m |
3:19.83 |
259 |
7 |
Christina Mejlgaard |
1994 |
9478AN |
IHF |
|
50m |
3:22.73 |
168 |
8 |
Line Gertz |
2001 |
|
AGF |
|
50m |
3:30.60 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
767 |
1 |
Lærke Toftgaard |
2001 |
0136aj |
KOLDING |
|
50m |
3:11.35 |
261 |
2 |
Mette Køcks Nielsen |
1999 |
9998AR |
IHF |
|
50m |
3:10.86 |
50 |
3 |
Katrine Nielsson |
2000 |
0066AH |
FR.SUND |
|
50m |
3:08.34 |
568 |
4 |
Camilla Buch |
1999 |
9922AR |
SØNDERBORG |
|
50m |
3:07.44 |
263 |
5 |
Maya Nautrup Pedersen |
1999 |
9956AE |
IHF |
|
50m |
3:07.91 |
159 |
6 |
Amalie Fisker Brøchner |
1999 |
9918AZ |
AGF |
|
50m |
3:10.79 |
331 |
7 |
Anne Hazell Brink |
1999 |
9956AF |
OSLF |
|
50m |
3:11.13 |
52 |
8 |
Victoria Ringgaard |
2000 |
0016AH |
FR.SUND |
|
50m |
3:11.44 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
515 |
1 |
Alberte Antje Kallesøe |
2000 |
0038AP |
SVENDBORG |
|
50m |
3:04.96 |
292 |
2 |
Caroline Bo Nielsen |
2001 |
0174AL |
KOLDING |
|
50m |
3:02.86 |
5 |
3 |
Cathrine Skau Hansen |
1999 |
9978AP |
DELTA |
|
50m |
3:01.82 |
258 |
4 |
Emilie Kielsholm Jacobsen |
1999 |
9932AH |
IHF |
|
50m |
2:59.37 |
251 |
5 |
Amalie L. Nielsen |
1997 |
9714AR |
HORSENS |
|
50m |
2:59.72 |
7 |
6 |
Jeanette Jensen |
1993 |
9306AP |
DELTA |
|
50m |
3:02.24 |
622 |
7 |
Johanne A. Christiansen |
2000 |
0074AO |
TRITON |
|
50m |
3:04.39 |
579 |
8 |
Amalie Müller Lindemann |
1999 |
9966AW |
SØNDERBORG |
|
50m |
3:06.50 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
755 |
1 |
Sarah Brejnholt |
1996 |
9686ak |
KRONJYLL |
|
50m |
2:55.89 |
452 |
2 |
Nicoline Ahrentsen |
2000 |
0016AA |
RINGE |
|
50m |
2:52.72 |
241 |
3 |
Sara Sofia Benzarti |
1997 |
9766AR |
HORSENS |
|
50m |
2:51.87 |
54 |
4 |
Sofie Schmidt |
1998 |
9872AG |
FR.SUND |
|
50m |
2:50.33 |
432 |
5 |
Josefine Knudsen |
1998 |
9898AM |
NEPTUN |
|
50m |
2:51.82 |
57 |
6 |
Victoria Wolsted |
2000 |
0054AH |
FR.SUND |
|
50m |
2:52.09 |
618 |
7 |
Martha Andersen |
1999 |
9992AJ |
TRITON |
|
50m |
2:54.89 |
633 |
8 |
Line J. V. Hededal |
2001 |
0186AG |
TRITON |
|
50m |
2:58.06 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
373 |
1 |
Emma Hansen |
1999 |
9986AJ |
OSK |
|
50m |
2:49.08 |
580 |
2 |
Camilla Linne |
1997 |
9744AR |
SØNDERBORG |
|
50m |
2:47.80 |
352 |
3 |
Anne Stine Andreasen |
1997 |
9744AX |
ODDER |
|
50m |
2:47.37 |
233 |
4 |
Emma D. Rasmussen |
1996 |
9604AE |
HOLSTEBRO |
|
50m |
2:46.55 |
243 |
5 |
Kirstine Feldinger |
1996 |
9634AQ |
HORSENS |
|
50m |
2:47.12 |
3 |
6 |
Amalie Bøgebjerg |
1995 |
9504AW |
DELTA |
|
50m |
2:47.65 |
632 |
7 |
Anna J. V. Hededal |
1998 |
9874AS |
TRITON |
|
50m |
2:48.46 |
364 |
8 |
Helene G. Nedergaard |
1999 |
9956AM |
ODDER |
|
50m |
2:49.92 |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 |
Udskriftsdato |
02 juni 2012 |
Licens til Odense Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
13:20 |
|