Startliste for Meistaraskapið fyri Ung
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Kapping 33, 100m Frísvimjing Kvinnur |
# | Heiti | Føðiár | Felag | Lisensur | Hylur | Tilm.tíð | Støða |
1 | Eysturdal Victoria Wigant | 1998 | Ægir | 25 m | 1:00.29 | ||
2 | Eidesgaard Lív E. | 1999 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:01.43 | ||
3 | Thomsen Kristina Elin | 1998 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:01.82 | ||
4 | Kjærbo Sólrun | 1999 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:06.22 | ||
5 | Joensen Signhild | 2000 | Ægir | 25 m | 1:06.86 | ||
6 | Debes Barbara | 2000 | Flot | 25 m | 1:07.51 | ||
7 | Mørkøre Krista | 1998 | Ægir | 25 m | 1:09.00 | ||
8 | Nielsen Helga | 1998 | Flot | 25 m | 1:09.04 | ||
9 | Nysted Sára R. | 2001 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:09.21 | ||
10 | Eysturdal Ronja | 1999 | Ægir | 25 m | 1:09.31 | ||
11 | Hjelm Ásbjørg | 1999 | Ægir | 25 m | 1:09.70 | ||
12 | Rannváardóttir Lena | 1998 | Havnar | 25 m | 1:09.78 | ||
13 | Jákupsstovu Annika Í | 1998 | Flot | 25 m | 1:10.34 | ||
14 | Debes Bjørg | 1999 | Flot | 25 m | 1:10.55 | ||
15 | Thomsen Jana | 2000 | REYSTI | 25 m | 1:11.41 | ||
16 | Olsen Jonna L | 2000 | REYSTI | 25 m | 1:11.50 | ||
17 | Eidesgaard Vár E. | 2001 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:12.73 | ||
18 | Lervig Hanna | 2000 | REYSTI | 25 m | 1:13.87 | ||
19 | Antoft Maria Bjarnastein | 2000 | Havnar | 25 m | 1:14.40 | ||
20 | Soylu Maiken Í | 1998 | Havnar | 25 m | 1:14.82 | ||
21 | Eidesgaard Anida H. | 1999 | Havnar | 25 m | 1:17.39 | ||
22 | Iversen Anna Katrina Mohr | 1998 | Havnar | 25 m | 1:26.82 | ||
23 | Dávadóttir Signa Vár | 1998 | Havnar | 25 m | 1:30.93 | ||
24 | Justinussen Súsanna T | 2002 | REYSTI | 25 m | 1:32.04 | ||
25 | Mortensen Eyðrið | 2003 | Havnar | 25 m | 1:32.20 | ||
26 | Sigurðsson Sólvá A. | 2002 | Ægir | 25 m | 1:32.72 | ||
27 | Tummasardóttir Súsanna | 2001 | Havnar | 25 m | 1:32.87 | ||
28 | Johannessen Brynhild | 2002 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:33.40 | ||
29 | Midjord Karin S. | 2001 | Havnar | 25 m | 1:33.93 | ||
30 | Midjord Lea | 2002 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:34.10 | ||
31 | Niclassen Maibritt | 2001 | Ægir | 25 m | 1:34.89 | ||
32 | Torvlaðnum Solveig Á | 1999 | Havnar | 25 m | 1:35.29 | ||
33 | Peltonen Ella | 2001 | Havnar | 25 m | 1:40.46 | ||
34 | Hovsgarð Bára | 2000 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:40.51 | ||
35 | Lakjuni Aimi Á | 2002 | REYSTI | 25 m | 1:40.72 | ||
36 | Fløtti Halla Á | 2002 | Ægir | 25 m | 1:40.96 | ||
37 | Steig Liss Karin Á | 1999 | Havnar | 25 m | 1:41.56 | ||
38 | Steinhólm Sólveig | 2002 | REYSTI | 25 m | 1:45.30 | ||
39 | Hammer Lea Høgnadóttir | 2000 | Havnar | 25 m | |||
Stovnað í WinGrodan 1.19.08 | Prentdagur | 25 May 2012 |
Lisensin eigur: Svimjisamband Foroya | Prentað kl | 15:13 |