2018-07-20   14:52:47
VŠlg stŠvne:

VŠlg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Meistaraskapi­ fyri Ung

Her vises alle stŠvnets startlister og programlister opdelt i stŠvneafsnit.

StŠvneafsnit

Skipa­ir ri­lar Kapping 5
Skipa­ir ri­lar 
 
  Stevnuheiti  MU 2012    Prentdagur  25 May 2012   
  Sta­ur  KlaksvÝk    Prenta­ kl  22:22   
  Fyrireikari  SSF         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  25 May 2012         
 
 
 
Kapping 5, 50m Firvald Kvinnur  Finalur (5) 
Ri­il 1 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
               
45  Signhild Joensen  2000    Ăgir    25m   
15  Karin S. Midjord  2001    Havnar    25m  1:01.55 
24  Liss Karin ┴ Steig  1999    Havnar    25m  1:03.65 
25  Solveig ┴ Torvla­num  1999    Havnar    25m   
               

 
Ri­il 2 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
19  Ella Peltonen  2001    Havnar    25m  56.98 
13  Anna Katrina Mohr Iversen  1998    Havnar    25m  48.78 
23  Maiken ═ Soylu  1998    Havnar    25m  40.48 
Anida H. Eidesgaard  1999    Havnar    25m  45.64 
77  Edna Langgaard  1998    Flot    25m  49.87 
88  Bßra Hovsgar­  2000    SUđUROYAR    25m  1:01.47 

 
Ri­il 3 (5) (10 ßr og yngri) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
68  Rebekka Trygvadˇttir  2004    REYSTI    25m   
103  Ey­ri­ Mortensen  2003    Havnar    25m  57.22 
66  S˙sanna T Justinussen  2002    REYSTI    25m  52.21 
95  Lea Midjord  2002    SUđUROYAR    25m  54.97 
91  Brynhild Johannessen  2002    SUđUROYAR    25m  59.90 
               

 
Ri­il 4 (5) (11 - 12 ßr) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
62  Hanna Lervig  2000    REYSTI    25m  39.51 
86  Vßr E. Eidesgaard  2001    SUđUROYAR    25m  36.45 
73  Barbara Debes  2000    Flot    25m  35.44 
67  Jana Thomsen  2000    REYSTI    25m  36.20 
Maria Bjarnastein Antoft  2000    Havnar    25m  36.53 
26  S˙sanna Tummasardˇttir  2001    Havnar    25m  46.73 

 
Ri­il 5 (5) (13 - 14 ßr) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
71  Bj°rg Debes  1999    Flot    25m  38.20 
92  Sˇlrun KjŠrbo  1999    SUđUROYAR    25m  33.89 
100  Kristina Elin Thomsen  1998    SUđUROYAR    25m  27.67 
85  LÝv E. Eidesgaard  1999    SUđUROYAR    25m  30.82 
48  Krista M°rk°re  1998    Ăgir    25m  37.67 
72  Helga Nielsen  1998    Flot    25m  38.64 

 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.19.08  Prentdagur  25 May 2012 
Lisensin eigur: Svimjifelagi­ Ăgir  Prenta­ kl  22:22 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark