Program for Summer Games
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Pass 4
Heatlista Gren 127
|
Tvling |
Stockholm Summer Games 2012 |
|
Utskriftsdatum |
07 juli 2012 |
|
|
Tvlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
14:30 |
|
|
Arrangr |
Polisens IF |
|
|
|
|
|
Bassng |
50m |
|
|
|
|
|
Tvlingsdatum |
05 juli 2012 |
|
|
|
|
Gren 127, 100m Brstsim Herrar |
Finaler (16) |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
260 |
3 |
William Lern |
2002 |
AF4102 |
VSBY SS |
|
50m |
|
237 |
4 |
Isac Bschen |
2002 |
AF3102 |
VSBY SS |
|
50m |
|
272 |
5 |
Marcus Packwood |
2002 |
AD2302 |
VSBY SS |
|
50m |
|
402 |
6 |
Edvin Wirdby-Myren |
2002 |
AH1902 |
POLISEN |
|
50m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
403 |
1 |
Elias Wirdby-Myren |
2002 |
AH0902 |
POLISEN |
|
50m |
|
590 |
2 |
Hektor Talviste |
2002 |
|
AUDENTESE |
|
50m |
2:07.21 |
592 |
3 |
Gregory Kask |
2002 |
|
AUDENTESE |
|
50m |
2:00.70 |
434 |
4 |
Kristian Alster Mathisen |
1998 |
|
AUSTEVOLL |
|
50m |
2:00.24 |
291 |
5 |
Adrian Tittelbach |
2001 |
AI2901 |
VSBY SS |
|
25m |
2:00.38 |
93 |
6 |
Robert Hellberg |
2001 |
AE7701 |
SDERTLJE |
|
50m |
2:02.76 |
273 |
7 |
Arian Parsa |
2002 |
AD3302 |
VSBY SS |
|
50m |
|
277 |
8 |
Noah Rengart |
2002 |
AD1302 |
VSBY SS |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
280 |
1 |
Theodor Skld |
2001 |
AJ1701 |
VSBY SS |
|
25m |
1:58.88 |
464 |
2 |
Erik Anmann |
2002 |
|
TOP |
|
50m |
1:56.19 |
431 |
3 |
Nicholas Kivircik |
1998 |
|
AUSTEVOLL |
|
50m |
1:55.11 |
462 |
4 |
Robert Johanson |
2002 |
|
TOP |
|
50m |
1:53.33 |
435 |
5 |
Nikolai Bjnesy |
1998 |
|
AUSTEVOLL |
|
50m |
1:55.11 |
27 |
6 |
Rasmus Pettersson-Dahlber |
2000 |
AQ2500 |
JRFLLA S |
|
25m |
1:56.12 |
225 |
7 |
Gustaf Andersson |
2002 |
AC2302 |
VSBY SS |
|
25m |
1:57.00 |
520 |
8 |
Joakim Hammer Bech |
2001 |
|
Setermoen |
|
50m |
1:58.89 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
220 |
1 |
William Yttergren |
2000 |
AL6700 |
WISBY SS |
|
25m |
1:52.61 |
140 |
2 |
Alexis Camacho |
2001 |
AE5301 |
SDERTRN |
|
25m |
1:52.48 |
23 |
3 |
Axel Modin |
2000 |
AJ5900 |
JRFLLA S |
|
25m |
1:51.56 |
433 |
4 |
Martin Veivg |
1998 |
|
AUSTEVOLL |
|
50m |
1:49.79 |
536 |
5 |
Mats Skretting Beneventi |
1999 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:50.40 |
119 |
6 |
Henry Tossavainen |
2001 |
AE0901 |
SDERTLJE |
|
25m |
1:52.22 |
615 |
7 |
Perttu Somero |
2001 |
|
LaUS |
|
50m |
1:52.50 |
591 |
8 |
Andreas Simson |
2002 |
|
AUDENTESE |
|
50m |
1:52.90 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
155 |
1 |
Emil Wikell |
1999 |
AK5799 |
SDERTRN |
|
50m |
1:48.47 |
548 |
2 |
Sondre Lea Monslaup |
1999 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:47.03 |
525 |
3 |
Joakin Haug Rojas |
2000 |
|
Kirkenes |
|
50m |
1:46.07 |
25 |
4 |
Linus Nykvist |
2001 |
AH3701 |
JRFLLA S |
|
25m |
1:45.65 |
215 |
5 |
Cosmos Sharman |
2000 |
AL4700 |
WISBY SS |
|
25m |
1:45.80 |
352 |
6 |
Oscar Orosco Albornos |
1998 |
AV5398 |
POLISEN |
|
50m |
1:46.40 |
409 |
7 |
Martin Melinder |
2001 |
AG1301 |
VSBY SS |
|
50m |
1:47.47 |
496 |
8 |
Eilert Juul Wolfgang |
2000 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:49.29 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
13 |
1 |
Jakob Bengtsson |
2001 |
AN7501 |
JRFLLA S |
|
25m |
1:44.95 |
364 |
2 |
Niclas Eriksson |
1998 |
AL2398 |
POLISEN |
|
25m |
1:44.86 |
12 |
3 |
Emil Bengtsson |
1999 |
AT1599 |
JRFLLA S |
|
25m |
1:43.06 |
547 |
4 |
Andreas Lea Monslaup |
1999 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:42.22 |
34 |
5 |
Sacha Vikegard |
2000 |
AN6100 |
JRFLLA S |
|
25m |
1:42.65 |
437 |
6 |
Halvard Bygdnes |
2000 |
|
Harstad SK |
|
50m |
1:44.80 |
115 |
7 |
Sebastian Soume |
2001 |
AE2901 |
SDERTLJE |
|
25m |
1:44.89 |
317 |
8 |
David Stlmarck |
2001 |
AI4701 |
LVSJ AIK |
|
25m |
1:45.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
497 |
1 |
Kristoffer Loeng |
2001 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:41.48 |
285 |
2 |
Max Sundberg |
1999 |
AS5399 |
VSBY SS |
|
25m |
1:40.50 |
498 |
3 |
Christian Dahle fsti |
2001 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:38.32 |
293 |
4 |
Samuel Trnqvist |
1997 |
AI6197 |
VSBY SS |
|
25m |
1:37.09 |
401 |
5 |
Dennis Wilkman |
1998 |
AE6198 |
POLISEN |
|
25m |
1:37.87 |
294 |
6 |
Dag Unevik |
2001 |
AI5501 |
VSBY SS |
|
25m |
1:38.94 |
17 |
7 |
Elias Frde |
2001 |
AE9901 |
JRFLLA S |
|
50m |
1:40.61 |
139 |
8 |
Kevin Ballchand |
1999 |
AI6199 |
SDERTRN |
|
25m |
1:42.02 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
585 |
1 |
Aleks Kibin |
2000 |
|
AUDENTESE |
|
50m |
1:36.68 |
556 |
2 |
Jens Petter Turøy |
1999 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:36.42 |
545 |
3 |
Mathias Lamo Kristensen |
1998 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:35.09 |
613 |
4 |
Vin Koponen |
2001 |
|
LaUS |
|
50m |
1:34.10 |
18 |
5 |
Robin Hanson |
2001 |
AA2701 |
JRFLLA S |
|
50m |
1:34.39 |
169 |
6 |
Gustav Barn |
1999 |
AS6199 |
TBY SIM |
|
25m |
1:36.37 |
235 |
7 |
Simon Brandt |
2000 |
AJ4700 |
VSBY SS |
|
25m |
1:36.44 |
35 |
8 |
Emil strand |
1998 |
AB2598 |
JRFLLA S |
|
50m |
1:36.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
414 |
1 |
Martin Kristoffer Hanssen |
1996 |
|
Narvik SK |
|
50m |
1:33.71 |
263 |
2 |
Kian Moradi |
1999 |
AG9399 |
VSBY SS |
|
25m |
1:32.93 |
491 |
3 |
Jon Olav Btbukt |
1998 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:32.65 |
116 |
4 |
Sebastian Tellgren |
1998 |
AI5198 |
SDERTLJE |
|
25m |
1:32.19 |
218 |
5 |
Oskar Thuresson |
1999 |
AB2399 |
WISBY SS |
|
50m |
1:32.29 |
611 |
6 |
Atte Somero |
1999 |
|
LaUS |
|
50m |
1:32.80 |
24 |
7 |
Sebastian Modin |
1997 |
AO8597 |
JRFLLA S |
|
50m |
1:33.15 |
113 |
8 |
Bjrn Seeliger |
2000 |
AB0101 |
SDERTLJE |
|
25m |
1:33.74 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
479 |
1 |
Oscar Raappana |
1998 |
|
Karasjok |
|
50m |
1:32.00 |
14 |
2 |
Samuel Bladin |
1999 |
AO4399 |
JRFLLA S |
|
50m |
1:31.64 |
379 |
3 |
Pontus Jonsson |
2000 |
AM5300 |
POLISEN |
|
25m |
1:30.44 |
512 |
4 |
Henning Andersson |
1997 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:29.98 |
469 |
5 |
Kert Roosileht |
1998 |
|
BRIIS |
|
50m |
1:30.00 |
114 |
6 |
Daniel Soume |
1996 |
AI6596 |
SDERTLJE |
|
50m |
1:31.51 |
396 |
7 |
Marcus Svensson |
1997 |
AP8997 |
POLISEN |
|
50m |
1:31.74 |
287 |
8 |
Daniel Swahn |
1995 |
AW7995 |
VSBY SS |
|
25m |
1:32.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
494 |
1 |
Joakim Gjerde |
1998 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:29.66 |
268 |
2 |
Niklas Nyblom |
1999 |
AK2999 |
VSBY SS |
|
50m |
1:29.37 |
423 |
3 |
Morten Olden Larsen |
1998 |
|
Vestbyen |
|
25m |
1:28.62 |
31 |
4 |
Samuel Talback |
2000 |
AB8500 |
JRFLLA S |
|
50m |
1:28.05 |
54 |
5 |
Simon Blom |
1999 |
AQ9199 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:28.56 |
386 |
6 |
Christian Norberg |
1998 |
AD6398 |
POLISEN |
|
25m |
1:28.77 |
228 |
7 |
Andreas Bergfeldt |
1999 |
AK7599 |
VSBY SS |
|
25m |
1:29.43 |
26 |
8 |
Fredrik Olsson |
1999 |
AI2399 |
JRFLLA S |
|
50m |
1:29.93 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
493 |
1 |
Kristian Volden |
1998 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:27.45 |
148 |
2 |
Andreas Persson |
1996 |
AK2596 |
SDERTRN |
|
50m |
1:25.28 |
334 |
3 |
Frederick Holmer Fann |
1998 |
AD3998 |
SS04 |
|
25m |
1:25.03 |
511 |
4 |
Erlend Sderlund |
1997 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:23.58 |
174 |
5 |
Edwin Hger |
1999 |
AQ9999 |
TBY SIM |
|
25m |
1:24.92 |
91 |
6 |
Theodor Hansson |
1994 |
AG8394 |
SDERTLJE |
|
50m |
1:25.03 |
208 |
7 |
Roger ncu |
1997 |
AQ3397 |
UPSALA S |
|
25m |
1:25.94 |
481 |
8 |
Amund Balterzen Berg |
1999 |
|
Alta SK |
|
50m |
1:27.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
104 |
1 |
Timothy Mackin |
1995 |
AO0995 |
SDERTLJE |
|
50m |
1:22.86 |
455 |
2 |
Jri Ilmjrv |
1997 |
|
TOP |
|
50m |
1:22.67 |
244 |
3 |
Karl Frylmark |
1999 |
AK6599 |
VSBY SS |
|
25m |
1:21.89 |
245 |
4 |
Gustav Frdeberg |
1997 |
AA5197 |
VSBY SS |
|
25m |
1:21.32 |
92 |
5 |
Ludwig Hareskog |
1998 |
AH5398 |
SDERTLJE |
|
25m |
1:21.58 |
517 |
6 |
Erlend Alexandersen Dahlb |
1995 |
|
Setermoen |
|
50m |
1:22.12 |
644 |
7 |
Jacob Schnning |
1995 |
AM7595 |
UPSALA S |
|
25m |
1:22.78 |
495 |
8 |
Bjrn Erik Ystenes |
1995 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:22.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
78 |
1 |
Erik Brandt |
1999 |
AD5999 |
SDERTLJE |
|
25m |
1:20.92 |
551 |
2 |
Olav Ravndal Skjlingsta |
1995 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:20.34 |
480 |
3 |
Dimitri Rabey |
1994 |
|
Alta SK |
|
50m |
1:19.47 |
609 |
4 |
|
0 |
|
|
|
50m |
1:19.10 |
610 |
5 |
Alex Nieminen |
1999 |
|
LaUS |
|
50m |
1:19.10 |
420 |
6 |
Brage Flem Habberstad |
1996 |
|
Vestbyen |
|
25m |
1:19.88 |
587 |
7 |
Artur Akulenko |
1998 |
|
AUDENTESE |
|
50m |
1:20.82 |
296 |
8 |
Anton Widholm |
1999 |
AE6199 |
VSBY SS |
|
25m |
1:20.95 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
50 |
1 |
Jesper Eklund |
1998 |
AJ0198 |
KPINGS SS |
|
50m |
1:17.62 |
217 |
2 |
Gustav Thuresson |
1997 |
AG6597 |
WISBY SS |
|
25m |
1:17.30 |
362 |
3 |
Anton Ekhult |
1991 |
AH8191 |
POLISEN |
|
25m |
1:16.86 |
557 |
4 |
Ole Martin Turøy |
1995 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:16.41 |
510 |
5 |
Manith Randula Attanapola |
1997 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:16.71 |
389 |
6 |
Michail Papantoniou |
1997 |
AX7397 |
POLISEN |
|
50m |
1:17.26 |
417 |
7 |
ystein Kleven |
1981 |
|
Narvik SK |
|
50m |
1:17.49 |
583 |
8 |
Henry Gerhard Uriko |
1999 |
|
AUDENTESE |
|
50m |
1:18.34 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
356 |
1 |
Tim Andersson-Lind |
1989 |
AG1389 |
POLISEN |
|
25m |
1:15.22 |
15 |
2 |
Henrik Bolle |
1996 |
AO3196 |
JRFLLA S |
|
25m |
1:13.87 |
248 |
3 |
Andreas Gustavsson |
1994 |
AM6794 |
VSBY SS |
|
25m |
1:10.89 |
376 |
4 |
Mitchell Hgglund |
1986 |
AG6386 |
POLISEN |
|
25m |
1:04.34 |
271 |
5 |
Alexander Ozerov |
1996 |
AS0396 |
VSBY SS |
|
25m |
1:07.09 |
216 |
6 |
Gustav Strmbeck |
1997 |
AM3397 |
WISBY SS |
|
25m |
1:13.54 |
108 |
7 |
Marcus Nordin |
1992 |
AD8592 |
SDERTLJE |
|
50m |
1:15.05 |
454 |
8 |
Egert Palkmets |
1996 |
|
TOP |
|
50m |
1:15.68 |
Skapad av WinGrodan 1.19.01 |
Utskriftsdatum |
07 juli 2012 |
Licensierad till: Polisens IF |
Utskriftstid |
14:30 |
|