Startliste for UGP3 - Stockholm
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Gren 1, 200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 389 | Sjösten Emma | 1996 | VÄSBY SS | AG2496 | 25 m | 2:06.53 | |
2 | 56 | Eriksson Jessica | 1995 | SK NEPTUN | AH0895 | 50 m | 2:06.64 | |
3 | 400 | Wiiand Agnes | 1997 | VÄSBY SS | AM1497 | 25 m | 2:07.71 | |
4 | 12 | Varga Emma | 1997 | DANDERYD | AE1897 | 25 m | 2:11.31 | |
5 | 5 | Halldén Louise | 1998 | DANDERYD | AW2498 | 25 m | 2:12.59 | |
6 | 433 | Wiman Clara | 1996 | VÄSTERÅS | AE8896 | 25 m | 2:12.73 | |
7 | 510 | Myers Charlotte | 1997 | POLISEN | BQ2497 | 25 m | 2:13.10 | |
8 | 406 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 25 m | 2:13.38 | |
9 | 416 | Fahlborg Ida | 1996 | VÄSTERÅS | AR7496 | 25 m | 2:13.63 | |
10 | 74 | Mattsson Rebecca | 1995 | SK NEPTUN | AQ0295 | 50 m | 2:14.05 | |
11 | 198 | Malmberg Lovisa | 1995 | SKK | AH9895 | 25 m | 2:14.08 | |
12 | 405 | Berggren Elin | 1996 | VÄSTERÅS | AG5296 | 25 m | 2:14.08 | |
13 | 412 | Byström Frida | 1998 | VÄSTERÅS | AH2298 | 25 m | 2:15.00 | |
14 | 197 | Lönnberg Danielle | 1995 | SKK | AH3695 | 25 m | 2:15.49 | |
15 | 120 | Cedergårdh Frida | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG6695 | 50 m | 2:15.54 | |
16 | 311 | Sandäng Anna | 1996 | TÄBY SIM | AE2696 | 50 m | 2:15.57 | |
17 | 1 | Berglund Frida | 1998 | DANDERYD | AW7298 | 25 m | 2:15.67 | |
18 | 10 | Sundberg Alice | 1999 | DANDERYD | AS1299 | 25 m | 2:16.67 | |
19 | 384 | Norlin Josefine | 1996 | VÄSBY SS | AM2696 | 25 m | 2:17.83 | |
20 | 179 | Wallenbro Klara | 1997 | SPÅRVÄGEN | AS4897 | 50 m | 2:19.27 | |
21 | 30 | Lidström Linda | 1997 | JÄRFÄLLA S | AD7497 | 50 m | 2:19.60 | |
22 | 16 | Almvret Josefine | 1999 | JÄRFÄLLA S | AA0699 | 25 m | 2:19.65 | |
23 | 402 | Wiklund Lisa | 1996 | VÄSBY SS | BJ1496 | 25 m | 2:20.85 | |
24 | 171 | Sundstedt Emma | 1998 | SPÅRVÄGEN | BE7498 | 25 m | 2:20.97 | |
25 | 117 | Bring Emma | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG5695 | 50 m | 2:21.08 | EFT |
26 | 540 | Nelin Olivia | 1995 | SK NEPTUN | be1695 | 50 m | 2:21.13 | |
27 | 365 | Bärnau Emma | 1995 | VÄSBY SS | AP6495 | 25 m | 2:21.47 | |
28 | 348 | Nyberg Sara | 1996 | WISBY SS | AF3696 | 50 m | 2:21.92 | |
29 | 154 | Malmgren Lovisa | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN4297 | 50 m | 2:22.18 | |
30 | 493 | Bergkvist Sofia | 1995 | POLISEN | BB0695 | 50 m | 2:22.27 | |
31 | 17 | Atran Malin | 1998 | JÄRFÄLLA S | AN7698 | 50 m | 2:22.38 | |
32 | 227 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF4600 | 25 m | 2:22.87 | |
33 | 40 | Talback Elin | 1997 | JÄRFÄLLA S | AN0897 | 50 m | 2:23.07 | |
34 | 177 | Wallén Cecilia | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG5895 | 50 m | 2:23.07 | |
35 | 390 | Sparrman Kajsa | 1999 | VÄSBY SS | AH4299 | 25 m | 2:24.02 | |
36 | 122 | Edin Ida | 1996 | SPÅRVÄGEN | AS8896 | 50 m | 2:24.23 | |
37 | 150 | Lindahl Moa | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM1699 | 25 m | 2:24.36 | |
38 | 428 | Olofsson Madeleine | 1997 | VÄSTERÅS | AS2297 | 25 m | 2:24.78 | |
39 | 501 | Gidlöf Josefine | 1997 | POLISEN | BE2497 | 50 m | 2:24.89 | EFT |
40 | 378 | Lagebro Vilma | 1996 | VÄSBY SS | AW6696 | 25 m | 2:25.17 | |
41 | 194 | Karlsson Alma | 1999 | SKK | AH8299 | 25 m | 2:25.47 | |
42 | 114 | Billquist Jessica | 1996 | SPÅRVÄGEN | AV1496 | 50 m | 2:25.54 | |
43 | 3 | Brännlund Linda | 1998 | DANDERYD | AW6298 | 25 m | 2:25.98 | |
44 | 492 | Berg Jessica | 1998 | POLISEN | BJ7698 | 25 m | 2:26.22 | |
45 | 166 | Rahim Helin | 1995 | SPÅRVÄGEN | AM7895 | 50 m | 2:27.01 | |
46 | 203 | Näslund Sofia | 1999 | SKK | AZ5299 | 25 m | 2:27.26 | |
47 | 362 | Björnfot Sofia | 1998 | VÄSBY SS | BC6298 | 25 m | 2:27.52 | |
48 | 507 | Lienert Claudia | 1996 | POLISEN | AT3896 | 25 m | 2:27.94 | |
49 | 468 | Berndtson Hannah | 1996 | SS04 | BI9696 | 50 m | 2:28.17 | |
50 | 14 | Österman Ida | 1998 | DANDERYD | BA0298 | 25 m | 2:28.36 | |
51 | 192 | Hagström Louise | 1998 | SKK | AZ1898 | 25 m | 2:28.61 | |
52 | 91 | Jansson Miranda | 1997 | NORRTÄLJE | BI2497 | 25 m | 2:29.02 | |
53 | 181 | Vicko Vendela | 1997 | SPÅRVÄGEN | AD7697 | 50 m | 2:29.13 | |
54 | 257 | Derwinger Julia | 1998 | TYRESÖ SS | AZ9698 | 25 m | 2:29.19 | |
55 | 349 | Rogersdotter Love | 1995 | WISBY SS | AV5895 | 25 m | 2:29.30 | |
56 | 178 | Wallén Malin | 1997 | SPÅRVÄGEN | AZ7897 | 50 m | 2:29.51 | |
57 | 85 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 50 m | 2:29.58 | |
58 | 187 | Blomquist Julia | 1998 | SKK | AR8298 | 25 m | 2:29.64 | |
59 | 398 | Wahlund Emma | 1998 | VÄSBY SS | AB5298 | 50 m | 2:29.71 | |
60 | 488 | Thurfjell Matilda | 1997 | SS04 | AZ2897 | 50 m | 2:30.25 | |
61 | 195 | Läckgren Petronella | 1995 | SKK | BF0295 | 25 m | 2:30.59 | |
62 | 54 | Ekholm Anna | 1998 | SK NEPTUN | BC2698 | 50 m | 2:30.64 | |
63 | 232 | Wadsten Clara | 1999 | SÖDERTÄLJE | AA1899 | 25 m | 2:30.67 | |
64 | 472 | Gordon Alexandra | 2000 | SS04 | AN2800 | 50 m | 2:30.93 | |
65 | 130 | Gardelin Erika | 1997 | SPÅRVÄGEN | AU1497 | 50 m | 2:31.16 | |
66 | 199 | Martin Ebba | 2000 | SKK | AH4200 | 25 m | 2:31.22 | |
67 | 265 | Nyberg Starck Sofia | 1997 | TYRESÖ SS | BJ6897 | 25 m | 2:31.24 | |
68 | 368 | Esmaelzadeh Dersim | 1999 | VÄSBY SS | AN6299 | 25 m | 2:31.47 | |
69 | 35 | Plars Maja | 1998 | JÄRFÄLLA S | AD2498 | 50 m | 2:32.05 | |
70 | 175 | Tukonen Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7298 | 25 m | 2:32.05 | |
71 | 260 | Klingre Malin | 1997 | TYRESÖ SS | BC9897 | 25 m | 2:32.09 | |
72 | 118 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 50 m | 2:32.52 | |
73 | 392 | Stolpe Maja | 1996 | VÄSBY SS | BH7696 | 25 m | 2:33.17 | |
74 | 211 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 2:33.38 | |
75 | 367 | Eriksson Åsa | 1998 | VÄSBY SS | BK4298 | 25 m | 2:33.57 | |
76 | 420 | Johannesson Josefine | 1999 | VÄSTERÅS | AK1899 | 25 m | 2:34.14 | |
77 | 302 | Kuhry Zhanna | 1998 | TÄBY SIM | BF4698 | 50 m | 2:34.44 | |
78 | 458 | Sjödin Mathilda | 1995 | SK ÄGIR | BG8895 | 50 m | 2:34.69 | |
79 | 2 | Brandt Helena | 1999 | DANDERYD | AU8699 | 25 m | 2:34.91 | |
80 | 282 | Dellwik Marianne | 1997 | TÄBY SIM | BQ7697 | 25 m | 2:35.19 | |
81 | 225 | Nano Frida | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI5499 | 25 m | 2:35.56 | |
82 | 381 | Melin-Romstad Hanne | 1999 | VÄSBY SS | AK2499 | 25 m | 2:35.57 | |
83 | 324 | Björndahl Linnea | 2000 | UPSALA S | AP7800 | 25 m | 2:35.79 | |
84 | 304 | Mikalsen Julia | 1999 | TÄBY SIM | AK1499 | 25 m | 2:35.89 | |
85 | 252 | Vezzoli Beatrice | 1998 | TUREBERG | AR7498 | 25 m | 2:35.95 | |
86 | 132 | Garmelius Emma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9499 | 25 m | 2:36.13 | |
87 | 512 | Orpana Amanda | 1995 | POLISEN | BC8495 | 25 m | 2:36.38 | |
88 | 222 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 2:36.85 | |
89 | 431 | Skytt Hanna | 1997 | VÄSTERÅS | BJ8497 | 50 m | 2:36.90 | |
90 | 434 | Åberg Victoria | 2001 | VÄSTERÅS | AL7201 | 25 m | 2:36.93 | |
91 | 393 | Sundberg Emilia | 1997 | VÄSBY SS | BO3897 | 25 m | 2:37.05 | |
92 | 307 | Olsson Astrid | 1997 | TÄBY SIM | AY6897 | 25 m | 2:37.15 | |
93 | 45 | Andersson Sara | 2000 | SK NEPTUN | AO6600 | 25 m | 2:37.54 | |
94 | 263 | Norman Linnea | 1997 | TYRESÖ SS | BJ5897 | 25 m | 2:37.64 | |
95 | 48 | Bojg Martha | 1998 | SK NEPTUN | BN7698 | 25 m | 2:38.38 | |
96 | 219 | Emmesjö Sara | 1998 | SÖDERTÄLJE | AD5498 | 25 m | 2:38.99 | |
97 | 271 | Pantulin Anna | 1998 | TYRESÖ SS | BC2298 | 25 m | 2:39.33 | |
98 | 221 | Hofvander Ida | 1998 | SÖDERTÄLJE | AQ8898 | 25 m | 2:39.47 | |
99 | 223 | Jansmarker Elin | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI3499 | 25 m | 2:39.50 | |
100 | 520 | von Fircks Linda | 1998 | POLISEN | BD8298 | 25 m | 2:39.53 | |
101 | 20 | Eklund Cornelia | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC1800 | 50 m | 2:39.67 | |
102 | 373 | Gabrielsson Cecilia | 1999 | VÄSBY SS | AG9899 | 25 m | 2:39.91 | |
103 | 68 | Leijonberg Louise | 2000 | SK NEPTUN | BG3600 | 25 m | 2:40.46 | |
104 | 315 | Thorén Karin | 1999 | TÄBY SIM | BI4499 | 25 m | 2:40.54 | |
105 | 345 | Gustafsson Nelly | 2000 | WISBY SS | AW6200 | 50 m | 2:40.55 | |
106 | 224 | Mariani-Lopez Lenina | 1999 | SÖDERTÄLJE | AS2699 | 25 m | 2:40.56 | |
107 | 383 | Nordling Vanessa | 1998 | VÄSBY SS | AI1498 | 25 m | 2:41.72 | |
108 | 444 | Söderqvist Ebba | 1997 | ÅKERSBERGA | BE6497 | 25 m | 2:42.52 | |
109 | 9 | Reuterskiöld Henny | 1999 | DANDERYD | BB1499 | 25 m | 2:42.71 | |
110 | 359 | Bernmark Malin | 1998 | VÄSBY SS | AP3698 | 25 m | 2:42.86 | |
111 | 259 | Grimborg Ellen | 1997 | TYRESÖ SS | BJ2897 | 25 m | 2:44.57 | |
112 | 379 | Lantz Ellinor | 1999 | VÄSBY SS | AK6299 | 25 m | 2:44.96 | |
113 | 209 | Reithner Hanna | 2000 | SKK | AJ7400 | 25 m | 2:45.28 | |
114 | 439 | Langemar Ebba | 1999 | ÅKERSBERGA | BD7699 | 25 m | 2:45.60 | |
115 | 441 | Marohn Hanna | 1998 | ÅKERSBERGA | AS7298 | 50 m | 2:45.68 | |
116 | 108 | Andersson Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR7298 | 50 m | 2:45.96 | |
117 | 479 | Nordmark Louise | 1996 | SS04 | AZ7896 | 50 m | 2:46.86 | |
118 | 73 | Mattsson Michaela | 1999 | SK NEPTUN | AL4899 | 50 m | 2:46.94 | |
119 | 215 | Blomberg Emelie | 1999 | SÖDERTÄLJE | AU4899 | 25 m | 2:47.16 | |
120 | 464 | Bagheri Diana | 1997 | SS04 | AZ9697 | 25 m | 2:47.98 | |
121 | 360 | Bjurman Ebba | 1999 | VÄSBY SS | AE7299 | 25 m | 2:48.41 | |
122 | 231 | Tillenius Sara | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF3600 | 25 m | 2:48.66 | |
123 | 213 | Skarin Saga | 2000 | SKK | AP3400 | 25 m | 2:48.78 | |
124 | 524 | Cross Sabina | 1998 | HELLAS SK | AM1898 | 25 m | 2:51.79 | |
125 | 295 | Johansson Sofia | 1997 | TÄBY SIM | BJ9297 | 50 m | 2:52.86 | |
126 | 115 | Bjällås Elina | 1998 | SPÅRVÄGEN | AU5398 | 50 m | 2:53.83 | |
127 | 60 | Gabrielsson Agnes | 1998 | SK NEPTUN | BG8298 | 50 m | 2:53.92 | |
128 | 123 | Engström Vaamonde Zafira | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU9601 | 50 m | 2:54.48 | |
129 | 218 | Emanuelsson Karin | 1999 | SÖDERTÄLJE | AJ8499 | 25 m | 2:55.58 | |
130 | 275 | Poutos Nicki | 1997 | TYRESÖ SS | BD2297 | 25 m | 2:55.71 | |
131 | 305 | Moreau Moa | 1999 | TÄBY SIM | BE7899 | 25 m | 2:56.14 | |
132 | 57 | Flora Isabelle | 2000 | SK NEPTUN | AY2200 | 25 m | 2:56.40 | |
133 | 161 | Olthoff Ellen | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA9899 | 50 m | 2:57.20 | |
134 | 29 | Levander Tilde | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI7600 | 50 m | 2:57.33 | |
135 | 71 | Malmberg Caroline | 1999 | SK NEPTUN | AX1499 | 25 m | 2:57.52 | |
136 | 333 | Hagman Johanna | 1998 | UPSALA S | BE7898 | 50 m | 2:57.73 | |
137 | 86 | Wåhlén Cecilia | 1999 | SK NEPTUN | AY3499 | 25 m | 2:58.94 | |
138 | 489 | Amouri Mirjam | 2000 | POLISEN | AX8400 | 25 m | 2:59.13 | |
139 | 97 | Westling Alva | 1999 | NORRTÄLJE | AE4299 | 25 m | 2:59.25 | |
140 | 356 | Backhoff Wahlund Jennifer | 1999 | VÄSBY SS | AU9699 | 25 m | 2:59.61 | |
141 | 281 | Bergh Mikaela | 1999 | TÄBY SIM | AK5299 | 25 m | 3:00.07 | |
142 | 65 | Johansson Evelina | 2000 | SK NEPTUN | BG2400 | 25 m | 3:00.85 | |
143 | 163 | Pernkrans Sandra | 1999 | SPÅRVÄGEN | BB0299 | 50 m | 3:01.13 | |
144 | 217 | Bäckdahl Anna | 1999 | SÖDERTÄLJE | AM6699 | 25 m | 3:01.64 | |
145 | 531 | Spångberg Lovisa | 1999 | HELLAS SK | BB9699 | 25 m | 3:01.77 | |
146 | 67 | Jomaa Nora | 1999 | SK NEPTUN | AW7499 | 50 m | 3:02.70 | |
147 | 141 | Jansson Cajsa-Lisa | 1999 | SPÅRVÄGEN | BK6499 | 25 m | 3:02.78 | |
148 | 135 | Hagmansson Wilma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR3899 | 50 m | 3:03.49 | |
149 | 76 | Nykvist Clara | 2000 | SK NEPTUN | BC2600 | 25 m | 3:03.69 | |
150 | 435 | Ångström Emelie | 2001 | VÄSTERÅS | AN8201 | 50 m | 3:04.37 | |
151 | 110 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 25 m | 3:04.39 | |
152 | 419 | Holmberg Karolin | 2001 | VÄSTERÅS | AG5201 | 25 m | 3:04.70 | |
153 | 183 | Öberg Elin | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA6600 | 50 m | 3:05.01 | |
154 | 538 | Baza Maria | 1995 | SS04 | bw6295 | 50 m | 3:06.08 | |
155 | 545 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | ah9801 | 25 m | 3:06.44 | |
156 | 228 | Rohoum Kristen | 1997 | SÖDERTÄLJE | BC9697 | 25 m | 3:06.72 | |
157 | 366 | Bärnau Mathilda | 2000 | VÄSBY SS | AL6400 | 25 m | 3:08.46 | |
158 | 49 | Brolund Vilma | 2001 | SK NEPTUN | AO9801 | 25 m | 3:09.08 | |
159 | 70 | Lundgren Fanny | 1999 | SK NEPTUN | AY0499 | 25 m | 3:10.41 | |
160 | 53 | Ehn Rebecka | 2000 | SK NEPTUN | AO7600 | 25 m | 3:10.43 | |
161 | 162 | Onno Astrid | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA5600 | 50 m | 3:11.32 | |
162 | 201 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 50 m | 3:11.43 | |
163 | 212 | Sjödell Klara | 2000 | SKK | BE9800 | 25 m | 3:13.32 | |
164 | 80 | Steigård Victoria | 1999 | SK NEPTUN | AY1499 | 25 m | 3:14.65 | |
165 | 172 | Svensson Linda | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8200 | 50 m | 3:15.05 | |
166 | 467 | Berndtson Frida | 2000 | SS04 | BC3600 | 25 m | 3:15.93 | |
167 | 44 | Albinzon Alice | 2000 | SK NEPTUN | AY1200 | 25 m | 3:17.33 | |
168 | 87 | Åhlander Alba | 1999 | SK NEPTUN | BN8499 | 25 m | 3:18.58 | |
169 | 82 | Wahlström Thea | 2000 | SK NEPTUN | AY4200 | 25 m | 3:19.02 | |
170 | 55 | Ericson Ella | 2000 | SK NEPTUN | BG9400 | 25 m | 3:24.72 | |
171 | 173 | Sörensen Amanda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BI0899 | 50 m | 3:25.17 | |
172 | 72 | Malmberg Ellinor | 1999 | SK NEPTUN | BL7499 | 25 m | 3:31.16 | |
173 | 536 | Elgh Rebecca | 1999 | SPÅRVÄGEN | bl0499 | 50 m | 3:40.90 | |
174 | 43 | Barrena Forsberg Cecilia | 1999 | KANAANS SS | BM5499 | 50 m | ||
175 | 258 | Ewald Amanda | 1999 | TYRESÖ SS | BB5499 | 50 m | ||
176 | 267 | Nyström Terése | 1999 | TYRESÖ SS | AR7899 | 50 m | ||
177 | 268 | Olsson Sara | 1999 | TYRESÖ SS | AR6899 | 50 m | ||
178 | 350 | Strömbeck Erika | 2002 | WISBY SS | AD4602 | 50 m | ||
179 | 447 | Öberg Emma | 2002 | ÅKERSBERGA | AF4402 | 50 m | ||
180 | 474 | Helleberg Elina | 1996 | SS04 | BT6696 | 50 m | ||
181 | 529 | Knöös Elsa | 2001 | HELLAS SK | AJ0601 | 50 m | ||
182 | 546 | Wrembicki Annastasia | 1999 | SK NEPTUN | bg4699 | 50 m | EFT | |
183 | 547 | Wrembicki Stefanie | 2001 | SK NEPTUN | at1201 | 50 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.19.05 | Utskriftsdatum | 15 juni 2012 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 14:29 |
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 50 | Brynnel Joen | 1996 | SK NEPTUN | AU3196 | 50 m | 57.90 | |
2 | 99 | Bergman Fabian | 1994 | SALTSJÖB | AQ2194 | 25 m | 59.37 | |
3 | 386 | Ozerov Alexander | 1996 | VÄSBY SS | AS0396 | 25 m | 1:01.23 | |
4 | 239 | Hvalgren Niclas | 1995 | SÖDERTÖRN | AC9195 | 50 m | 1:02.47 | |
5 | 508 | Lönnberg Daniel | 1996 | POLISEN | AH9396 | 50 m | 1:02.72 | |
6 | 196 | Lönn Ossian | 1996 | SKK | AX2996 | 25 m | 1:03.61 | |
7 | 63 | Hökfelt Gustav | 1994 | SK NEPTUN | AS1594 | 50 m | 1:03.67 | |
8 | 145 | Kjellén Arvid | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7198 | 25 m | 1:03.75 | |
9 | 104 | Filipsson Tim | 1996 | SKURU IK | AH9196 | 50 m | 1:04.63 | |
10 | 397 | Törnqvist Samuel | 1997 | VÄSBY SS | AI6197 | 50 m | 1:04.74 | |
11 | 241 | Marijanovic Denis | 1996 | SÖDERTÖRN | AP3596 | 50 m | 1:04.89 | |
12 | 358 | Bergh Max | 1996 | VÄSBY SS | AD7196 | 25 m | 1:05.28 | |
13 | 320 | Zhong Sean | 1998 | TÄBY SIM | AF2198 | 50 m | 1:05.47 | |
14 | 235 | Berntsson Fredrik | 1994 | SÖDERTÖRN | BA8194 | 50 m | 1:05.86 | |
15 | 127 | Freiholtz Mattias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AP4596 | 50 m | 1:06.18 | |
16 | 152 | Lüning Anton | 1996 | SPÅRVÄGEN | AO0996 | 50 m | 1:06.44 | |
17 | 185 | Ankarberg Ossian | 1996 | SKK | AX6196 | 25 m | 1:06.62 | |
18 | 96 | Westholm Tobias | 1996 | NORRTÄLJE | AA1196 | 50 m | 1:07.87 | |
19 | 285 | Ericsson Oskar | 1997 | TÄBY SIM | AF9397 | 50 m | 1:07.95 | |
20 | 21 | Fridsjö Viktor | 1998 | JÄRFÄLLA S | AO4798 | 50 m | 1:08.22 | |
21 | 206 | Pettersson Gustav | 1994 | SKK | BB7194 | 25 m | 1:08.49 | |
22 | 246 | Stalberg David | 1996 | SÖDERTÖRN | AJ8596 | 50 m | 1:08.54 | |
23 | 216 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD5999 | 25 m | 1:08.75 | |
24 | 457 | Liljedahl Hannes | 1997 | SK ÄGIR | AT6997 | 50 m | 1:08.91 | |
25 | 432 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 1:09.21 | |
26 | 321 | Åberg William | 1997 | TÄBY SIM | AF1597 | 50 m | 1:09.33 | |
27 | 88 | Alstermark Adam | 1996 | NORRTÄLJE | AS9196 | 50 m | 1:09.41 | |
28 | 372 | Frödeberg Gustav | 1997 | VÄSBY SS | AA5197 | 50 m | 1:09.65 | |
29 | 170 | Sjöblom Ahlström Daniel | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR0798 | 50 m | 1:09.80 | |
30 | 128 | Freiholtz Oliver | 1997 | SPÅRVÄGEN | AK5797 | 25 m | 1:09.91 | |
31 | 84 | Weidlitz Filip | 1997 | SK NEPTUN | AP4397 | 50 m | 1:10.52 | |
32 | 455 | Block Niklas | 1995 | SK ÄGIR | AB3395 | 50 m | 1:10.71 | |
33 | 247 | Stolt Marcus | 1995 | SÖDERTÖRN | AQ3595 | 50 m | 1:10.94 | |
34 | 19 | Bolle Henrik | 1996 | JÄRFÄLLA S | AO3196 | 50 m | 1:11.33 | |
35 | 205 | Peterson Lukas | 1998 | SKK | AG8198 | 25 m | 1:11.42 | |
36 | 234 | Abelsson Zack | 1998 | SÖDERTÖRN | AD4398 | 50 m | 1:11.81 | |
37 | 138 | Henriksson Tobias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AN4796 | 50 m | 1:11.83 | |
38 | 249 | Tingbrand Wilmer | 1998 | SÖDERTÖRN | AM2998 | 50 m | 1:11.97 | |
39 | 353 | Thuresson Gustav | 1997 | WISBY SS | AG6597 | 25 m | 1:12.11 | |
40 | 498 | Eriksson Niclas | 1998 | POLISEN | AL2398 | 25 m | 1:12.31 | |
41 | 511 | Norberg Christian | 1998 | POLISEN | AD6398 | 25 m | 1:13.23 | |
42 | 226 | Panahi Adrian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH7398 | 25 m | 1:13.90 | |
43 | 180 | Wallenbro Kristoffer | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN8197 | 50 m | 1:13.93 | |
44 | 105 | Sjölund Jack | 1995 | SKURU IK | AZ9795 | 50 m | 1:13.95 | |
45 | 425 | Metzmaa Eric | 1997 | VÄSTERÅS | AV1197 | 25 m | 1:14.43 | |
46 | 442 | Pirkizri Marcus | 1995 | ÅKERSBERGA | AY5595 | 50 m | 1:15.80 | |
47 | 59 | Gabriel Patricio | 1998 | SK NEPTUN | AL6998 | 50 m | 1:17.52 | |
48 | 41 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 50 m | 1:18.74 | |
49 | 31 | Modin Sebastian | 1997 | JÄRFÄLLA S | AO8597 | 50 m | 1:18.95 | |
50 | 347 | Kahl Linus | 2001 | WISBY SS | AE1501 | 25 m | 1:18.97 | |
51 | 229 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | AB0101 | 25 m | 1:19.72 | |
52 | 34 | Olsson Oscar | 1997 | JÄRFÄLLA S | AS6797 | 50 m | 1:20.62 | |
53 | 220 | Hareskog Ludwig | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH5398 | 25 m | 1:20.84 | |
54 | 144 | Kaufmann Alex | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN2799 | 25 m | 1:22.38 | |
55 | 204 | Näslund Thomas | 1997 | SKK | AQ3797 | 25 m | 1:22.38 | |
56 | 346 | Holmedahl Douglas | 1997 | WISBY SS | AG6397 | 25 m | 1:22.44 | |
57 | 385 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 1:22.86 | |
58 | 448 | Öberg Jacob | 1997 | ÅKERSBERGA | AX1397 | 25 m | 1:23.47 | |
59 | 207 | Pohl Alfred | 1997 | SKK | AQ4797 | 25 m | 1:23.84 | |
60 | 47 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | AQ9199 | 25 m | 1:23.86 | |
61 | 164 | Peschel Alex | 1998 | SPÅRVÄGEN | AM5398 | 50 m | 1:23.95 | |
62 | 26 | Josefsson-Rudberg William | 1998 | JÄRFÄLLA S | AA7998 | 25 m | 1:25.26 | |
63 | 24 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 50 m | 1:25.35 | |
64 | 518 | Wilkman Dennis | 1998 | POLISEN | AE6198 | 50 m | 1:25.71 | |
65 | 409 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 1:25.75 | |
66 | 430 | Skytt Emil | 1999 | VÄSTERÅS | AL1599 | 25 m | 1:26.46 | |
67 | 437 | Häggblad Ludwig | 1998 | ÅKERSBERGA | AD1798 | 25 m | 1:27.32 | |
68 | 407 | Bonetti Alessandro | 1999 | VÄSTERÅS | AG5399 | 25 m | 1:27.65 | |
69 | 27 | Karlsson David | 1999 | JÄRFÄLLA S | AK1199 | 25 m | 1:28.07 | |
70 | 33 | Olsson Fredrik | 1999 | JÄRFÄLLA S | AI2399 | 50 m | 1:28.39 | |
71 | 214 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 25 m | 1:28.51 | |
72 | 81 | Svensson Fredrik | 1997 | SK NEPTUN | AT7797 | 50 m | 1:28.85 | |
73 | 137 | Hedfors Daniel | 1997 | SPÅRVÄGEN | AU3197 | 50 m | 1:28.87 | |
74 | 42 | Östrand Emil | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB2598 | 50 m | 1:30.23 | |
75 | 357 | Bergfeldt Andreas | 1999 | VÄSBY SS | AK7599 | 25 m | 1:31.86 | |
76 | 22 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 50 m | 1:32.90 | |
77 | 354 | Thuresson Oskar | 1999 | WISBY SS | AB2399 | 25 m | 1:33.98 | |
78 | 58 | Forsberg Meinhart Walter | 1999 | SK NEPTUN | AQ0399 | 50 m | 1:35.59 | |
79 | 191 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 1:40.18 | |
80 | 352 | Strömbeck Oskar | 1999 | WISBY SS | AK1999 | 25 m | 1:41.11 | |
81 | 343 | Ödman Gustav | 2000 | UPSALA S | AC3700 | 50 m | 1:42.07 | |
82 | 332 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 25 m | 1:42.17 | |
83 | 264 | Norman Oscar | 1999 | TYRESÖ SS | AK5599 | 25 m | 1:42.50 | |
84 | 136 | Hahn Victor | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN0799 | 50 m | 1:45.96 | |
85 | 18 | Bladin Samuel | 1999 | JÄRFÄLLA S | AO4399 | 25 m | 1:47.43 | |
86 | 66 | Johansson Oscar | 2000 | SK NEPTUN | AN1500 | 50 m | 1:53.13 | |
87 | 426 | Nilsson Victor | 2000 | VÄSTERÅS | AL9300 | 25 m | 1:58.78 | |
88 | 157 | Nilsson Herman | 2002 | SPÅRVÄGEN | AH7702 | 25 m | 2:08.06 | |
89 | 13 | Varga Stefan | 2000 | DANDERYD | AH3500 | 50 m | ||
90 | 156 | Moummi Adam | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR9199 | 50 m | ||
91 | 261 | Lund Alexander | 1998 | TYRESÖ SS | AL3198 | 50 m | ||
92 | 280 | Al-Khalili Josef | 2000 | TÄBY SIM | AE5700 | 50 m | ||
93 | 337 | Lind Zacharias | 1998 | UPSALA S | AI7798 | 50 m | ||
94 | 445 | Xia Nicklas | 1998 | ÅKERSBERGA | AG5798 | 50 m | ||
95 | 446 | Xia Steve | 1996 | ÅKERSBERGA | AQ2996 | 50 m | ||
96 | 491 | Andersson Erik | 2001 | POLISEN | AG6701 | 50 m | ||
97 | 527 | Håkansson Mattias | 1998 | HELLAS SK | AT6998 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.05 | Utskriftsdatum | 15 juni 2012 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 14:29 |
Gren 3, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 52 | Dahlberg Jonna | 1995 | SK NEPTUN | AP9895 | 50 m | 1:12.44 | |
2 | 406 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 25 m | 1:14.17 | |
3 | 69 | Lindberg Linnea | 1996 | SK NEPTUN | AL7696 | 50 m | 1:16.32 | |
4 | 64 | Jaraquemada Ida | 1996 | SK NEPTUN | AT2896 | 50 m | 1:17.01 | |
5 | 380 | Lantz Josefin | 1996 | VÄSBY SS | AW5696 | 25 m | 1:17.03 | |
6 | 429 | Persson Andréa | 1999 | VÄSTERÅS | AB5899 | 25 m | 1:17.72 | |
7 | 25 | Holm Johanna | 1996 | JÄRFÄLLA S | AI7896 | 50 m | 1:18.04 | |
8 | 504 | Hansson Emmeli | 1995 | POLISEN | AZ0295 | 25 m | 1:18.75 | |
9 | 154 | Malmgren Lovisa | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN4297 | 50 m | 1:19.20 | |
10 | 458 | Sjödin Mathilda | 1995 | SK ÄGIR | BG8895 | 50 m | 1:19.30 | |
11 | 310 | Sandholm Sofia | 1995 | TÄBY SIM | BK4895 | 25 m | 1:19.48 | |
12 | 122 | Edin Ida | 1996 | SPÅRVÄGEN | AS8896 | 50 m | 1:19.60 | |
13 | 396 | Taraldsson Elin | 1997 | VÄSBY SS | AY8897 | 25 m | 1:19.77 | |
14 | 433 | Wiman Clara | 1996 | VÄSTERÅS | AE8896 | 25 m | 1:19.78 | |
15 | 487 | Thurfjell Julia | 1994 | SS04 | BG3894 | 50 m | 1:19.86 | |
16 | 391 | Sparrman Tove | 1996 | VÄSBY SS | AQ3296 | 25 m | 1:20.16 | |
17 | 101 | Nilsson Alexandra | 1998 | SALTSJÖB | AJ5498 | 25 m | 1:20.29 | |
18 | 17 | Atran Malin | 1998 | JÄRFÄLLA S | AN7698 | 50 m | 1:20.36 | |
19 | 300 | Korssell Pauline | 1997 | TÄBY SIM | AI8897 | 50 m | 1:20.51 | |
20 | 424 | Löfgren Amanda | 1997 | VÄSTERÅS | AY0897 | 25 m | 1:20.74 | |
21 | 509 | Mattsson Ceccon Veronica | 1995 | POLISEN | BA6295 | 50 m | 1:20.81 | |
22 | 495 | Burt Ayleen | 1997 | POLISEN | BB5497 | 25 m | 1:21.05 | |
23 | 506 | Heldring Lovisa | 1995 | POLISEN | BL3695 | 50 m | 1:21.28 | |
24 | 158 | Nilsson Julia | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM0699 | 25 m | 1:21.55 | |
25 | 398 | Wahlund Emma | 1998 | VÄSBY SS | AB5298 | 50 m | 1:21.79 | |
26 | 129 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 25 m | 1:22.06 | |
27 | 286 | Ewerbring Julia | 1998 | TÄBY SIM | AI8298 | 50 m | 1:22.63 | |
28 | 481 | Segerbrand Tiffani | 1999 | SS04 | AI0699 | 50 m | 1:22.97 | |
29 | 192 | Hagström Louise | 1998 | SKK | AZ1898 | 25 m | 1:23.43 | |
30 | 290 | Grundin Lisa | 1998 | TÄBY SIM | AQ3898 | 25 m | 1:23.67 | |
31 | 130 | Gardelin Erika | 1997 | SPÅRVÄGEN | AU1497 | 50 m | 1:24.18 | |
32 | 302 | Kuhry Zhanna | 1998 | TÄBY SIM | BF4698 | 25 m | 1:24.37 | |
33 | 412 | Byström Frida | 1998 | VÄSTERÅS | AH2298 | 25 m | 1:24.73 | |
34 | 16 | Almvret Josefine | 1999 | JÄRFÄLLA S | AA0699 | 50 m | 1:24.93 | |
35 | 202 | Nylander Ebba | 1998 | SKK | AV7898 | 25 m | 1:25.13 | |
36 | 515 | Pettersson Ida | 1999 | POLISEN | AP2699 | 50 m | 1:25.55 | |
37 | 83 | Wallenborg Caroline | 2000 | SK NEPTUN | AL3800 | 50 m | 1:25.68 | |
38 | 270 | Ossmyr Josefin | 1999 | TYRESÖ SS | AS0299 | 25 m | 1:25.74 | |
39 | 275 | Poutos Nicki | 1997 | TYRESÖ SS | BD2297 | 25 m | 1:25.92 | |
40 | 339 | Norlin Julia | 1998 | UPSALA S | AG0498 | 50 m | 1:26.03 | |
41 | 392 | Stolpe Maja | 1996 | VÄSBY SS | BH7696 | 50 m | 1:26.26 | |
42 | 89 | Alstermark Fanny | 1998 | NORRTÄLJE | AP3298 | 25 m | 1:26.34 | |
43 | 393 | Sundberg Emilia | 1997 | VÄSBY SS | BO3897 | 25 m | 1:26.65 | |
44 | 169 | Sigvardsson Mikaela | 1996 | SPÅRVÄGEN | AV5496 | 50 m | 1:26.75 | |
45 | 373 | Gabrielsson Cecilia | 1999 | VÄSBY SS | AG9899 | 25 m | 1:26.77 | |
46 | 298 | Korssell Caroline | 1999 | TÄBY SIM | AE0499 | 25 m | 1:26.96 | |
47 | 299 | Korssell Christine | 1995 | TÄBY SIM | BJ0495 | 50 m | 1:26.96 | |
48 | 543 | Falk Liv | 2000 | TÄBY SIM | AI3400 | 25 m | 1:26.99 | EFT |
49 | 32 | Norkko Fanny | 1995 | JÄRFÄLLA S | AU5495 | 50 m | 1:27.43 | |
50 | 184 | Andersson Carolina | 1998 | SKK | AZ7698 | 25 m | 1:27.71 | |
51 | 410 | Brunzell Hannah | 2001 | VÄSTERÅS | AP6801 | 25 m | 1:27.97 | |
52 | 232 | Wadsten Clara | 1999 | SÖDERTÄLJE | AA1899 | 25 m | 1:28.06 | |
53 | 480 | Norén Sophia | 1998 | SS04 | AN9698 | 50 m | 1:28.10 | |
54 | 23 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB4298 | 50 m | 1:28.27 | |
55 | 223 | Jansmarker Elin | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI3499 | 25 m | 1:28.85 | |
56 | 477 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 50 m | 1:29.01 | |
57 | 383 | Nordling Vanessa | 1998 | VÄSBY SS | AI1498 | 25 m | 1:29.46 | |
58 | 374 | Ingelsson-Parris Alice | 1997 | VÄSBY SS | AY5897 | 25 m | 1:29.62 | |
59 | 535 | Mcdonald Ronja | 1998 | POLISEN | bh9898 | 50 m | 1:29.71 | |
60 | 148 | Kuhlins Saskia | 1996 | SPÅRVÄGEN | BA4496 | 50 m | 1:29.90 | |
61 | 193 | Jacobsson Hanna | 1999 | SKK | AZ4299 | 25 m | 1:30.18 | |
62 | 281 | Bergh Mikaela | 1999 | TÄBY SIM | AK5299 | 50 m | 1:30.83 | |
63 | 9 | Reuterskiöld Henny | 1999 | DANDERYD | BB1499 | 25 m | 1:30.95 | |
64 | 521 | Zhmud Elizabeth | 1997 | POLISEN | AG3297 | 25 m | 1:31.01 | |
65 | 259 | Grimborg Ellen | 1997 | TYRESÖ SS | BJ2897 | 25 m | 1:31.17 | |
66 | 194 | Karlsson Alma | 1999 | SKK | AH8299 | 25 m | 1:31.46 | |
67 | 11 | Sundman Lina | 1998 | DANDERYD | AZ8898 | 25 m | 1:32.32 | |
68 | 505 | Hansson Hanna | 1997 | POLISEN | BF3297 | 25 m | 1:32.47 | |
69 | 219 | Emmesjö Sara | 1998 | SÖDERTÄLJE | AD5498 | 25 m | 1:32.49 | |
70 | 208 | Rabenius Oda | 1997 | SKK | BH6497 | 25 m | 1:32.70 | |
71 | 267 | Nyström Terése | 1999 | TYRESÖ SS | AR7899 | 25 m | 1:32.87 | |
72 | 3 | Brännlund Linda | 1998 | DANDERYD | AW6298 | 25 m | 1:32.88 | |
73 | 294 | Jerresand Cornelia | 2000 | TÄBY SIM | AG6800 | 25 m | 1:32.94 | |
74 | 222 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 1:33.29 | |
75 | 360 | Bjurman Ebba | 1999 | VÄSBY SS | AE7299 | 25 m | 1:33.29 | |
76 | 2 | Brandt Helena | 1999 | DANDERYD | AU8699 | 25 m | 1:33.58 | |
77 | 464 | Bagheri Diana | 1997 | SS04 | AZ9697 | 50 m | 1:33.75 | |
78 | 486 | Thor Therese | 1998 | SS04 | AW2298 | 50 m | 1:33.83 | |
79 | 67 | Jomaa Nora | 1999 | SK NEPTUN | AW7499 | 50 m | 1:33.87 | |
80 | 254 | Back Sofie | 1999 | TYRESÖ SS | AU0699 | 25 m | 1:34.34 | |
81 | 472 | Gordon Alexandra | 2000 | SS04 | AN2800 | 50 m | 1:34.36 | |
82 | 329 | Gille Sara | 1997 | UPSALA S | BR7497 | 50 m | 1:34.61 | |
83 | 478 | Kjellin Saga | 1999 | SS04 | AX3499 | 50 m | 1:34.65 | |
84 | 293 | Jansson Elin | 1997 | TÄBY SIM | AO3297 | 50 m | 1:34.71 | |
85 | 376 | Jeppsson Sara | 1999 | VÄSBY SS | AH0299 | 25 m | 1:34.73 | |
86 | 379 | Lantz Ellinor | 1999 | VÄSBY SS | AK6299 | 25 m | 1:34.83 | |
87 | 221 | Hofvander Ida | 1998 | SÖDERTÄLJE | AQ8898 | 25 m | 1:35.01 | |
88 | 288 | Fernqvist Sofia | 1997 | TÄBY SIM | BO2497 | 25 m | 1:35.63 | |
89 | 91 | Jansson Miranda | 1997 | NORRTÄLJE | BI2497 | 25 m | 1:35.74 | |
90 | 469 | Dufva Josefin | 1997 | SS04 | BH5697 | 50 m | 1:35.82 | |
91 | 108 | Andersson Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR7298 | 50 m | 1:36.10 | |
92 | 227 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF4600 | 25 m | 1:36.30 | |
93 | 545 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | ah9801 | 25 m | 1:36.94 | |
94 | 361 | Björkén Julia | 2001 | VÄSBY SS | AL1601 | 25 m | 1:37.30 | |
95 | 401 | Wiiand Wilma | 2001 | VÄSBY SS | AE9601 | 25 m | 1:37.69 | |
96 | 333 | Hagman Johanna | 1998 | UPSALA S | BE7898 | 50 m | 1:37.84 | |
97 | 514 | Petersén Olivia Högstedt | 1999 | POLISEN | BN5499 | 25 m | 1:38.16 | |
98 | 423 | Kvist Ida | 1998 | VÄSTERÅS | BI5698 | 25 m | 1:38.18 | |
99 | 215 | Blomberg Emelie | 1999 | SÖDERTÄLJE | AU4899 | 25 m | 1:38.28 | |
100 | 115 | Bjällås Elina | 1998 | SPÅRVÄGEN | AU5398 | 50 m | 1:38.33 | |
101 | 218 | Emanuelsson Karin | 1999 | SÖDERTÄLJE | AJ8499 | 25 m | 1:38.43 | |
102 | 335 | Hursti Ella | 1998 | UPSALA S | AX8298 | 25 m | 1:39.24 | |
103 | 274 | Poutos Dimi | 1999 | TYRESÖ SS | AU9499 | 25 m | 1:39.28 | |
104 | 296 | Jonsson Jenny | 2000 | TÄBY SIM | AF6400 | 50 m | 1:39.37 | |
105 | 341 | Sved Lovisa | 2000 | UPSALA S | BB0400 | 25 m | 1:39.59 | |
106 | 110 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 25 m | 1:40.00 | |
107 | 68 | Leijonberg Louise | 2000 | SK NEPTUN | BG3600 | 50 m | 1:40.11 | |
108 | 435 | Ångström Emelie | 2001 | VÄSTERÅS | AN8201 | 25 m | 1:40.25 | |
109 | 65 | Johansson Evelina | 2000 | SK NEPTUN | BG2400 | 50 m | 1:40.30 | |
110 | 60 | Gabrielsson Agnes | 1998 | SK NEPTUN | BG8298 | 50 m | 1:40.38 | |
111 | 420 | Johannesson Josefine | 1999 | VÄSTERÅS | AK1899 | 25 m | 1:40.44 | |
112 | 427 | Näsström Felicia | 1999 | VÄSTERÅS | AQ6899 | 25 m | 1:40.73 | |
113 | 485 | Södersten Sara | 1995 | SS04 | BQ8895 | 25 m | 1:41.04 | |
114 | 463 | Assadi Sepideh | 1996 | SS04 | BK0296 | 50 m | 1:41.09 | |
115 | 163 | Pernkrans Sandra | 1999 | SPÅRVÄGEN | BB0299 | 50 m | 1:41.36 | |
116 | 224 | Mariani-Lopez Lenina | 1999 | SÖDERTÄLJE | AS2699 | 25 m | 1:41.39 | |
117 | 228 | Rohoum Kristen | 1997 | SÖDERTÄLJE | BC9697 | 25 m | 1:41.57 | |
118 | 345 | Gustafsson Nelly | 2000 | WISBY SS | AW6200 | 50 m | 1:42.34 | |
119 | 97 | Westling Alva | 1999 | NORRTÄLJE | AE4299 | 25 m | 1:43.04 | |
120 | 231 | Tillenius Sara | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF3600 | 25 m | 1:43.08 | |
121 | 212 | Sjödell Klara | 2000 | SKK | BE9800 | 25 m | 1:43.17 | |
122 | 55 | Ericson Ella | 2000 | SK NEPTUN | BG9400 | 25 m | 1:43.21 | |
123 | 359 | Bernmark Malin | 1998 | VÄSBY SS | AP3698 | 25 m | 1:43.38 | |
124 | 213 | Skarin Saga | 2000 | SKK | AP3400 | 25 m | 1:43.51 | |
125 | 327 | Carlsson Lisa | 1999 | UPSALA S | AU5299 | 25 m | 1:44.17 | |
126 | 135 | Hagmansson Wilma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR3899 | 50 m | 1:44.59 | |
127 | 76 | Nykvist Clara | 2000 | SK NEPTUN | BC2600 | 25 m | 1:44.83 | |
128 | 253 | Back Paulina | 2000 | TYRESÖ SS | AR4800 | 25 m | 1:44.87 | |
129 | 295 | Johansson Sofia | 1997 | TÄBY SIM | BJ9297 | 25 m | 1:44.92 | |
130 | 45 | Andersson Sara | 2000 | SK NEPTUN | AO6600 | 50 m | 1:45.37 | |
131 | 147 | Kuhlins Maike | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA1600 | 50 m | 1:45.78 | |
132 | 53 | Ehn Rebecka | 2000 | SK NEPTUN | AO7600 | 25 m | 1:46.20 | |
133 | 419 | Holmberg Karolin | 2001 | VÄSTERÅS | AG5201 | 25 m | 1:47.26 | |
134 | 82 | Wahlström Thea | 2000 | SK NEPTUN | AY4200 | 25 m | 1:47.27 | |
135 | 121 | Dagberg Rebecka | 2000 | SPÅRVÄGEN | BI9600 | 25 m | 1:48.50 | |
136 | 467 | Berndtson Frida | 2000 | SS04 | BC3600 | 50 m | 1:48.62 | |
137 | 43 | Barrena Forsberg Cecilia | 1999 | KANAANS SS | BM5499 | 50 m | 1:48.94 | |
138 | 366 | Bärnau Mathilda | 2000 | VÄSBY SS | AL6400 | 25 m | 1:49.17 | |
139 | 112 | Berhanu Leia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BI8600 | 25 m | 1:49.51 | |
140 | 49 | Brolund Vilma | 2001 | SK NEPTUN | AO9801 | 50 m | 1:49.73 | |
141 | 86 | Wåhlén Cecilia | 1999 | SK NEPTUN | AY3499 | 50 m | 1:49.77 | |
142 | 217 | Bäckdahl Anna | 1999 | SÖDERTÄLJE | AM6699 | 25 m | 1:49.83 | |
143 | 70 | Lundgren Fanny | 1999 | SK NEPTUN | AY0499 | 50 m | 1:50.17 | |
144 | 161 | Olthoff Ellen | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA9899 | 50 m | 1:50.19 | |
145 | 44 | Albinzon Alice | 2000 | SK NEPTUN | AY1200 | 50 m | 1:50.38 | |
146 | 71 | Malmberg Caroline | 1999 | SK NEPTUN | AX1499 | 50 m | 1:52.09 | |
147 | 131 | Gardelin Josefin | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE6801 | 25 m | 1:52.15 | |
148 | 307 | Olsson Astrid | 1997 | TÄBY SIM | AY6897 | 50 m | 1:53.83 | |
149 | 57 | Flora Isabelle | 2000 | SK NEPTUN | AY2200 | 50 m | 1:55.89 | |
150 | 165 | Qvist Hannah | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE8801 | 25 m | 1:57.55 | |
151 | 350 | Strömbeck Erika | 2002 | WISBY SS | AD4602 | 25 m | 2:00.68 | |
152 | 80 | Steigård Victoria | 1999 | SK NEPTUN | AY1499 | 50 m | 2:01.73 | |
153 | 139 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 25 m | 2:02.74 | |
154 | 142 | Jansson Kristin | 2001 | SPÅRVÄGEN | BC4601 | 25 m | 2:07.60 | |
155 | 172 | Svensson Linda | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8200 | 50 m | 2:09.46 | |
156 | 72 | Malmberg Ellinor | 1999 | SK NEPTUN | BL7499 | 50 m | 2:11.44 | |
157 | 87 | Åhlander Alba | 1999 | SK NEPTUN | BN8499 | 25 m | 2:12.65 | |
158 | 523 | Bystedt Selma | 2002 | HELLAS SK | AC4602 | 25 m | 2:13.57 | |
159 | 151 | Lindqvist Linnea | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE7801 | 50 m | ||
160 | 476 | Holst Felicia | 1998 | SS04 | BH8498 | 50 m | ||
161 | 526 | Esbjörsson Stella | 2002 | HELLAS SK | AH7402 | 50 m | ||
162 | 546 | Wrembicki Annastasia | 1999 | SK NEPTUN | bg4699 | 50 m | EFT | |
163 | 547 | Wrembicki Stefanie | 2001 | SK NEPTUN | at1201 | 50 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.19.05 | Utskriftsdatum | 15 juni 2012 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 14:29 |
Gren 4, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 99 | Bergman Fabian | 1994 | SALTSJÖB | AQ2194 | 25 m | 56.48 | |
2 | 513 | Papantoniou Michail | 1997 | POLISEN | AX7397 | 25 m | 59.69 | |
3 | 63 | Hökfelt Gustav | 1994 | SK NEPTUN | AS1594 | 50 m | 1:01.76 | |
4 | 414 | Dahlman Gustaf | 1997 | VÄSTERÅS | AJ1597 | 25 m | 1:03.49 | |
5 | 438 | Häggblad Wictor | 1994 | ÅKERSBERGA | AJ8194 | 25 m | 1:04.91 | |
6 | 397 | Törnqvist Samuel | 1997 | VÄSBY SS | AI6197 | 25 m | 1:05.11 | |
7 | 15 | Westerlind Joel | 1996 | HÄRNÖSAND | AD2796 | 25 m | 1:05.80 | |
8 | 318 | Willberg Carl-Åke | 1998 | TÄBY SIM | AG1398 | 50 m | 1:06.34 | |
9 | 4 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | DANDERYD | AG9599 | 25 m | 1:06.45 | |
10 | 98 | Altman Elias | 1998 | SALTSJÖB | AH6998 | 25 m | 1:07.02 | |
11 | 138 | Henriksson Tobias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AN4796 | 50 m | 1:07.79 | |
12 | 417 | Granlund Gunnar | 1996 | VÄSTERÅS | AK2996 | 25 m | 1:08.40 | |
13 | 50 | Brynnel Joen | 1996 | SK NEPTUN | AU3196 | 50 m | 1:08.82 | |
14 | 272 | Pantzar Sebastian | 1999 | TYRESÖ SS | AL1999 | 25 m | 1:09.33 | |
15 | 84 | Weidlitz Filip | 1997 | SK NEPTUN | AP4397 | 50 m | 1:09.55 | |
16 | 216 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD5999 | 25 m | 1:09.94 | |
17 | 250 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 25 m | 1:10.42 | |
18 | 206 | Pettersson Gustav | 1994 | SKK | BB7194 | 25 m | 1:11.14 | |
19 | 244 | Reinholdz Erik | 1997 | SÖDERTÖRN | AF2397 | 50 m | 1:11.14 | |
20 | 124 | Eriksson Patrik | 1996 | SPÅRVÄGEN | AM4596 | 50 m | 1:11.17 | |
21 | 145 | Kjellén Arvid | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7198 | 25 m | 1:12.14 | |
22 | 189 | Gudehn Axel | 1998 | SKK | AL4398 | 25 m | 1:12.33 | |
23 | 399 | Widholm Anton | 1999 | VÄSBY SS | AE6199 | 25 m | 1:12.39 | |
24 | 499 | Falk Martin | 1999 | POLISEN | AC1199 | 25 m | 1:12.46 | |
25 | 102 | Svalander William | 1998 | SALTSJÖB | AQ6998 | 50 m | 1:12.54 | |
26 | 233 | Wernqvist Fredric | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH8398 | 25 m | 1:12.59 | |
27 | 517 | Walsh Killian | 1998 | POLISEN | AG4198 | 25 m | 1:12.60 | |
28 | 353 | Thuresson Gustav | 1997 | WISBY SS | AG6597 | 25 m | 1:12.65 | |
29 | 240 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | AG0100 | 50 m | 1:13.15 | |
30 | 496 | Ekholm Erland | 1996 | POLISEN | AT7196 | 25 m | 1:13.52 | |
31 | 103 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 50 m | 1:13.57 | |
32 | 508 | Lönnberg Daniel | 1996 | POLISEN | AH9396 | 50 m | 1:13.74 | |
33 | 407 | Bonetti Alessandro | 1999 | VÄSTERÅS | AG5399 | 25 m | 1:13.96 | |
34 | 276 | Sköld Olle | 1999 | TYRESÖ SS | AK4599 | 25 m | 1:13.97 | |
35 | 459 | Åsberg Marcus | 1996 | SK ÄGIR | AH4396 | 50 m | 1:13.99 | |
36 | 277 | Thörnqvist Daniel | 1996 | TYRESÖ SS | AD6996 | 25 m | 1:14.05 | |
37 | 229 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | AB0101 | 25 m | 1:14.07 | |
38 | 516 | Svensson Marcus | 1997 | POLISEN | AP8997 | 50 m | 1:14.56 | |
39 | 387 | Robertsson Carl | 1997 | VÄSBY SS | AM2997 | 25 m | 1:14.63 | |
40 | 494 | Blomquist Martin | 1997 | POLISEN | AS0797 | 25 m | 1:15.77 | |
41 | 38 | Swedenborg Gustav | 1998 | JÄRFÄLLA S | AD7598 | 50 m | 1:16.14 | |
42 | 542 | Simic Victor | 2000 | TÄBY SIM | AD5500 | 25 m | 1:16.41 | EFT |
43 | 415 | Ejdersund Gustav | 1998 | VÄSTERÅS | AD8598 | 25 m | 1:16.78 | |
44 | 28 | Kubat Alexander | 1998 | JÄRFÄLLA S | AJ5998 | 50 m | 1:17.18 | |
45 | 21 | Fridsjö Viktor | 1998 | JÄRFÄLLA S | AO4798 | 50 m | 1:17.61 | |
46 | 37 | Swanepoel Hugo | 1998 | JÄRFÄLLA S | AW5198 | 50 m | 1:18.09 | |
47 | 59 | Gabriel Patricio | 1998 | SK NEPTUN | AL6998 | 50 m | 1:18.33 | |
48 | 518 | Wilkman Dennis | 1998 | POLISEN | AE6198 | 25 m | 1:18.71 | |
49 | 371 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | AK6599 | 25 m | 1:18.99 | |
50 | 522 | Bergman Herman | 1995 | HELLAS SK | AD0995 | 25 m | 1:19.11 | |
51 | 309 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 50 m | 1:19.30 | |
52 | 41 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 50 m | 1:19.35 | |
53 | 287 | Fernandez Tobias | 1999 | TÄBY SIM | AN7799 | 25 m | 1:19.91 | |
54 | 297 | Karlsson Jerker | 1997 | TÄBY SIM | AK8397 | 25 m | 1:20.11 | |
55 | 230 | Tellgren Sebastian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AI5198 | 25 m | 1:20.22 | |
56 | 81 | Svensson Fredrik | 1997 | SK NEPTUN | AT7797 | 50 m | 1:20.27 | |
57 | 308 | Olsson Sande Erik | 1999 | TÄBY SIM | AE8999 | 25 m | 1:20.35 | |
58 | 42 | Östrand Emil | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB2598 | 50 m | 1:20.43 | |
59 | 319 | Xu Robin | 1997 | TÄBY SIM | AW5797 | 25 m | 1:20.46 | |
60 | 13 | Varga Stefan | 2000 | DANDERYD | AH3500 | 25 m | 1:20.69 | |
61 | 246 | Stalberg David | 1996 | SÖDERTÖRN | AJ8596 | 25 m | 1:21.53 | |
62 | 137 | Hedfors Daniel | 1997 | SPÅRVÄGEN | AU3197 | 50 m | 1:21.75 | |
63 | 456 | Forsberg Kevin | 1996 | SK ÄGIR | AY0596 | 25 m | 1:21.96 | |
64 | 39 | Söderberg Alexander | 1998 | JÄRFÄLLA S | AM9198 | 50 m | 1:22.02 | |
65 | 24 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 50 m | 1:22.92 | |
66 | 31 | Modin Sebastian | 1997 | JÄRFÄLLA S | AO8597 | 50 m | 1:23.82 | |
67 | 430 | Skytt Emil | 1999 | VÄSTERÅS | AL1599 | 25 m | 1:24.20 | |
68 | 363 | Brandt Simon | 2000 | VÄSBY SS | AJ4700 | 25 m | 1:24.48 | |
69 | 51 | Brynnel Odhin | 1998 | SK NEPTUN | AS5798 | 50 m | 1:25.06 | |
70 | 534 | Sundberg-Sjölin Max | 1999 | VÄSBY SS | as5399 | 50 m | 1:25.19 | |
71 | 33 | Olsson Fredrik | 1999 | JÄRFÄLLA S | AI2399 | 50 m | 1:25.57 | |
72 | 408 | Brewitz Johan | 2001 | VÄSTERÅS | AH2101 | 25 m | 1:26.26 | |
73 | 207 | Pohl Alfred | 1997 | SKK | AQ4797 | 25 m | 1:26.44 | |
74 | 156 | Moummi Adam | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR9199 | 50 m | 1:26.46 | |
75 | 491 | Andersson Erik | 2001 | POLISEN | AG6701 | 25 m | 1:26.54 | |
76 | 182 | Voigt Fredrik | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK9198 | 50 m | 1:26.84 | |
77 | 58 | Forsberg Meinhart Walter | 1999 | SK NEPTUN | AQ0399 | 50 m | 1:27.03 | |
78 | 100 | Gipperth Simon | 1998 | SALTSJÖB | AF1798 | 25 m | 1:27.07 | |
79 | 278 | Törnqvist Elias | 1999 | TYRESÖ SS | AL8999 | 25 m | 1:27.11 | |
80 | 425 | Metzmaa Eric | 1997 | VÄSTERÅS | AV1197 | 25 m | 1:27.12 | |
81 | 262 | Nordmark Filip | 1995 | TYRESÖ SS | BA5795 | 25 m | 1:27.87 | |
82 | 533 | Wallenberg Karl | 1998 | HELLAS SK | AT7998 | 25 m | 1:27.98 | |
83 | 22 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 50 m | 1:28.06 | |
84 | 27 | Karlsson David | 1999 | JÄRFÄLLA S | AK1199 | 50 m | 1:28.33 | |
85 | 26 | Josefsson-Rudberg William | 1998 | JÄRFÄLLA S | AA7998 | 50 m | 1:29.14 | |
86 | 47 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | AQ9199 | 50 m | 1:29.36 | |
87 | 284 | Eklöf Robert | 1995 | TÄBY SIM | AV6195 | 50 m | 1:30.29 | |
88 | 357 | Bergfeldt Andreas | 1999 | VÄSBY SS | AK7599 | 25 m | 1:30.65 | |
89 | 134 | Göransson Mathias | 2000 | SPÅRVÄGEN | AJ0900 | 25 m | 1:30.94 | |
90 | 332 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 50 m | 1:31.15 | |
91 | 346 | Holmedahl Douglas | 1997 | WISBY SS | AG6397 | 50 m | 1:31.33 | |
92 | 146 | Klingeryd Jalamo Viktor | 2000 | SPÅRVÄGEN | AT4500 | 25 m | 1:31.90 | |
93 | 443 | Sundin Niklas | 1997 | ÅKERSBERGA | AW2797 | 25 m | 1:36.27 | |
94 | 149 | Larsson Ted | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN3799 | 50 m | 1:36.38 | |
95 | 66 | Johansson Oscar | 2000 | SK NEPTUN | AN1500 | 50 m | 1:36.67 | |
96 | 354 | Thuresson Oskar | 1999 | WISBY SS | AB2399 | 50 m | 1:37.31 | |
97 | 352 | Strömbeck Oskar | 1999 | WISBY SS | AK1999 | 50 m | 1:38.21 | |
98 | 155 | Malmring Jonas | 2001 | SPÅRVÄGEN | AO1701 | 25 m | 1:40.15 | |
99 | 440 | Lindström Konrad | 1998 | ÅKERSBERGA | AM1198 | 25 m | 1:40.23 | |
100 | 426 | Nilsson Victor | 2000 | VÄSTERÅS | AL9300 | 25 m | 1:41.26 | |
101 | 519 | Wirdby-Myren Elias | 2002 | POLISEN | AH0902 | 50 m | 1:41.54 | |
102 | 136 | Hahn Victor | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN0799 | 50 m | 1:41.56 | |
103 | 342 | Särnblad Anton | 2000 | UPSALA S | AC2700 | 25 m | 1:41.74 | |
104 | 111 | Berglund Alexander | 2000 | SPÅRVÄGEN | AO4900 | 25 m | 1:43.60 | |
105 | 174 | Thelenius Daniel | 2000 | SPÅRVÄGEN | AQ5100 | 50 m | 1:43.81 | |
106 | 176 | Wahlberg Gustav | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR3100 | 25 m | 1:44.29 | |
107 | 109 | Arnebjer Rikard | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8300 | 25 m | 1:46.59 | |
108 | 143 | Jansson Ludvig | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI0902 | 25 m | 1:47.44 | |
109 | 157 | Nilsson Herman | 2002 | SPÅRVÄGEN | AH7702 | 25 m | 1:47.70 | |
110 | 119 | Brodin Samuel | 2000 | SPÅRVÄGEN | AO3900 | 25 m | 1:49.23 | |
111 | 537 | O´malley Aaron | 2002 | SPÅRVÄGEN | ai3902 | 50 m | 1:54.56 | |
112 | 113 | Bernhardsson William | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI4702 | 50 m | ||
113 | 167 | Sahifi Aydin | 2002 | SPÅRVÄGEN | AF6702 | 50 m | ||
114 | 264 | Norman Oscar | 1999 | TYRESÖ SS | AK5599 | 50 m | ||
115 | 525 | Esbjörnsson Nikola | 1999 | HELLAS SK | AU2999 | 50 m | ||
116 | 532 | Thune Marcus | 2001 | HELLAS SK | AJ2101 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.05 | Utskriftsdatum | 15 juni 2012 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 14:29 |
Gren 5, 400m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 12 | Varga Emma | 1997 | DANDERYD | AE1897 | 25 m | 5:13.23 | |
2 | 405 | Berggren Elin | 1996 | VÄSTERÅS | AG5296 | 25 m | 5:17.52 | |
3 | 377 | Kjellberg Isabell | 1997 | VÄSBY SS | AR7497 | 25 m | 5:17.68 | |
4 | 32 | Norkko Fanny | 1995 | JÄRFÄLLA S | AU5495 | 50 m | 5:24.37 | |
5 | 46 | Bjelak Emina | 1997 | SK NEPTUN | BC2897 | 25 m | 5:30.31 | |
6 | 495 | Burt Ayleen | 1997 | POLISEN | BB5497 | 25 m | 5:30.80 | |
7 | 1 | Berglund Frida | 1998 | DANDERYD | AW7298 | 25 m | 5:30.90 | |
8 | 36 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 50 m | 5:35.00 | |
9 | 117 | Bring Emma | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG5695 | 50 m | 5:38.10 | |
10 | 291 | Hambraeus Åsa | 1996 | TÄBY SIM | BE5696 | 50 m | 5:46.56 | |
11 | 487 | Thurfjell Julia | 1994 | SS04 | BG3894 | 50 m | 5:46.93 | |
12 | 20 | Eklund Cornelia | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC1800 | 25 m | 5:52.58 | |
13 | 232 | Wadsten Clara | 1999 | SÖDERTÄLJE | AA1899 | 25 m | 5:57.63 | |
14 | 148 | Kuhlins Saskia | 1996 | SPÅRVÄGEN | BA4496 | 50 m | 6:00.44 | |
15 | 29 | Levander Tilde | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI7600 | 25 m | 6:02.11 | |
16 | 89 | Alstermark Fanny | 1998 | NORRTÄLJE | AP3298 | 25 m | 6:03.30 | |
17 | 73 | Mattsson Michaela | 1999 | SK NEPTUN | AL4899 | 25 m | 6:03.47 | |
18 | 85 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 50 m | 6:05.76 | |
19 | 199 | Martin Ebba | 2000 | SKK | AH4200 | 25 m | 6:08.92 | |
20 | 203 | Näslund Sofia | 1999 | SKK | AZ5299 | 25 m | 6:09.18 | |
21 | 211 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 6:09.77 | |
22 | 460 | Adlerborn Caroline | 1998 | SS04 | AR3498 | 50 m | 6:13.21 | |
23 | 349 | Rogersdotter Love | 1995 | WISBY SS | AV5895 | 50 m | 6:14.24 | |
24 | 118 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 25 m | 6:20.88 | |
25 | 61 | Hedgren-Rylander Ellinor | 1997 | SK NEPTUN | BL9897 | 50 m | 6:21.45 | |
26 | 376 | Jeppsson Sara | 1999 | VÄSBY SS | AH0299 | 25 m | 6:26.16 | |
27 | 175 | Tukonen Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7298 | 25 m | 6:32.58 | |
28 | 209 | Reithner Hanna | 2000 | SKK | AJ7400 | 50 m | 6:43.90 | |
29 | 201 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 50 m | 6:58.34 | |
30 | 5 | Halldén Louise | 1998 | DANDERYD | AW2498 | 50 m | ||
31 | 10 | Sundberg Alice | 1999 | DANDERYD | AS1299 | 50 m | ||
32 | 14 | Österman Ida | 1998 | DANDERYD | BA0298 | 50 m | ||
33 | 123 | Engström Vaamonde Zafira | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU9601 | 50 m | ||
34 | 125 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 50 m | ||
35 | 133 | Grenholm Elin | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR2899 | 50 m | ||
36 | 141 | Jansson Cajsa-Lisa | 1999 | SPÅRVÄGEN | BK6499 | 50 m | ||
37 | 147 | Kuhlins Maike | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA1600 | 50 m | ||
38 | 162 | Onno Astrid | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA5600 | 50 m | ||
39 | 173 | Sörensen Amanda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BI0899 | 50 m | ||
40 | 183 | Öberg Elin | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA6600 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.05 | Utskriftsdatum | 15 juni 2012 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 14:29 |
Gren 6, 1500m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 418 | Hallberg David | 1994 | VÄSTERÅS | AE9194 | 25 m | 16:24.02 | |
2 | 50 | Brynnel Joen | 1996 | SK NEPTUN | AU3196 | 50 m | 16:58.09 | |
3 | 404 | Aurén Marcus | 1994 | VÄSTERÅS | AO4194 | 25 m | 16:59.53 | |
4 | 127 | Freiholtz Mattias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AP4596 | 25 m | 17:30.68 | |
5 | 432 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 17:34.85 | |
6 | 370 | Frisk-Garcia Oscar | 1996 | VÄSBY SS | AF7396 | 25 m | 18:00.01 | |
7 | 106 | Adel Ali Haider | 1995 | SPÅRVÄGEN | AY8395 | 50 m | 18:03.13 | |
8 | 19 | Bolle Henrik | 1996 | JÄRFÄLLA S | AO3196 | 25 m | 18:08.43 | |
9 | 516 | Svensson Marcus | 1997 | POLISEN | AP8997 | 25 m | 18:47.73 | |
10 | 353 | Thuresson Gustav | 1997 | WISBY SS | AG6597 | 25 m | 19:19.88 | |
11 | 38 | Swedenborg Gustav | 1998 | JÄRFÄLLA S | AD7598 | 50 m | 19:20.12 | |
12 | 320 | Zhong Sean | 1998 | TÄBY SIM | AF2198 | 50 m | 19:28.41 | |
13 | 51 | Brynnel Odhin | 1998 | SK NEPTUN | AS5798 | 50 m | 20:06.44 | |
14 | 399 | Widholm Anton | 1999 | VÄSBY SS | AE6199 | 25 m | 20:29.42 | |
15 | 387 | Robertsson Carl | 1997 | VÄSBY SS | AM2997 | 25 m | 20:35.71 | |
16 | 226 | Panahi Adrian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH7398 | 25 m | 20:41.37 | |
17 | 220 | Hareskog Ludwig | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH5398 | 25 m | 20:50.22 | |
18 | 186 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 20:54.93 | |
19 | 371 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | AK6599 | 25 m | 21:02.96 | |
20 | 152 | Lüning Anton | 1996 | SPÅRVÄGEN | AO0996 | 25 m | 21:22.95 | |
21 | 385 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 21:23.08 | |
22 | 448 | Öberg Jacob | 1997 | ÅKERSBERGA | AX1397 | 25 m | 21:41.64 | |
23 | 306 | Nöu Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE9999 | 25 m | 22:14.84 | |
24 | 214 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 25 m | 22:45.30 | |
25 | 191 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 22:52.56 | |
26 | 344 | Öncu Roger | 1997 | UPSALA S | AQ3397 | 25 m | 23:38.45 | |
27 | 107 | Alvgren Filip | 1997 | SPÅRVÄGEN | AQ2797 | 50 m | ||
28 | 164 | Peschel Alex | 1998 | SPÅRVÄGEN | AM5398 | 50 m | ||
29 | 230 | Tellgren Sebastian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AI5198 | 50 m | ||
30 | 236 | Filinau Alexej | 1998 | SÖDERTÖRN | AL3998 | 50 m | ||
31 | 347 | Kahl Linus | 2001 | WISBY SS | AE1501 | 50 m | ||
32 | 437 | Häggblad Ludwig | 1998 | ÅKERSBERGA | AD1798 | 50 m | ||
33 | 440 | Lindström Konrad | 1998 | ÅKERSBERGA | AM1198 | 50 m | ||
34 | 482 | Shamlou Arvin | 1997 | SS04 | AT1397 | 50 m | ||
35 | 513 | Papantoniou Michail | 1997 | POLISEN | AX7397 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.05 | Utskriftsdatum | 15 juni 2012 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 14:29 |
Gren 7, 200m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 52 | Dahlberg Jonna | 1995 | SK NEPTUN | AP9895 | 50 m | 2:21.28 | |
2 | 400 | Wiiand Agnes | 1997 | VÄSBY SS | AM1497 | 25 m | 2:27.21 | |
3 | 405 | Berggren Elin | 1996 | VÄSTERÅS | AG5296 | 25 m | 2:29.03 | |
4 | 380 | Lantz Josefin | 1996 | VÄSBY SS | AW5696 | 25 m | 2:32.92 | |
5 | 23 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB4298 | 50 m | 2:34.77 | |
6 | 74 | Mattsson Rebecca | 1995 | SK NEPTUN | AQ0295 | 50 m | 2:35.14 | |
7 | 32 | Norkko Fanny | 1995 | JÄRFÄLLA S | AU5495 | 50 m | 2:37.11 | |
8 | 36 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 50 m | 2:41.91 | |
9 | 14 | Österman Ida | 1998 | DANDERYD | BA0298 | 25 m | 2:45.55 | |
10 | 194 | Karlsson Alma | 1999 | SKK | AH8299 | 25 m | 2:49.54 | |
11 | 265 | Nyberg Starck Sofia | 1997 | TYRESÖ SS | BJ6897 | 25 m | 2:52.48 | |
12 | 89 | Alstermark Fanny | 1998 | NORRTÄLJE | AP3298 | 25 m | 2:54.45 | |
13 | 349 | Rogersdotter Love | 1995 | WISBY SS | AV5895 | 50 m | 2:54.96 | |
14 | 252 | Vezzoli Beatrice | 1998 | TUREBERG | AR7498 | 25 m | 2:57.81 | |
15 | 85 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 50 m | 3:01.46 | |
16 | 211 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 50 m | 3:09.66 | |
17 | 203 | Näslund Sofia | 1999 | SKK | AZ5299 | 25 m | 3:25.33 | |
18 | 477 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 25 m | 3:25.43 | |
19 | 162 | Onno Astrid | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA5600 | 50 m | ||
20 | 328 | Franzén Tova | 2001 | UPSALA S | AK9601 | 50 m | ||
21 | 329 | Gille Sara | 1997 | UPSALA S | BR7497 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.05 | Utskriftsdatum | 15 juni 2012 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 14:29 |
Gren 8, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 99 | Bergman Fabian | 1994 | SALTSJÖB | AQ2194 | 25 m | 2:10.11 | |
2 | 404 | Aurén Marcus | 1994 | VÄSTERÅS | AO4194 | 25 m | 2:13.11 | |
3 | 414 | Dahlman Gustaf | 1997 | VÄSTERÅS | AJ1597 | 25 m | 2:20.08 | |
4 | 403 | Zedendahl Oscar | 1995 | VÄSBY SS | AG4595 | 25 m | 2:20.37 | |
5 | 455 | Block Niklas | 1995 | SK ÄGIR | AB3395 | 25 m | 2:22.31 | |
6 | 63 | Hökfelt Gustav | 1994 | SK NEPTUN | AS1594 | 50 m | 2:23.92 | |
7 | 397 | Törnqvist Samuel | 1997 | VÄSBY SS | AI6197 | 25 m | 2:24.48 | |
8 | 15 | Westerlind Joel | 1996 | HÄRNÖSAND | AD2796 | 25 m | 2:24.72 | |
9 | 417 | Granlund Gunnar | 1996 | VÄSTERÅS | AK2996 | 25 m | 2:25.65 | |
10 | 358 | Bergh Max | 1996 | VÄSBY SS | AD7196 | 25 m | 2:25.76 | |
11 | 459 | Åsberg Marcus | 1996 | SK ÄGIR | AH4396 | 25 m | 2:25.85 | |
12 | 152 | Lüning Anton | 1996 | SPÅRVÄGEN | AO0996 | 50 m | 2:26.14 | |
13 | 289 | Ghahestani Shervin | 1997 | TÄBY SIM | AP5997 | 50 m | 2:26.47 | |
14 | 4 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | DANDERYD | AG9599 | 25 m | 2:26.60 | |
15 | 88 | Alstermark Adam | 1996 | NORRTÄLJE | AS9196 | 25 m | 2:27.50 | |
16 | 432 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 2:28.13 | |
17 | 138 | Henriksson Tobias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AN4796 | 50 m | 2:28.31 | |
18 | 285 | Ericsson Oskar | 1997 | TÄBY SIM | AF9397 | 50 m | 2:28.59 | |
19 | 127 | Freiholtz Mattias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AP4596 | 50 m | 2:29.05 | |
20 | 457 | Liljedahl Hannes | 1997 | SK ÄGIR | AT6997 | 25 m | 2:29.85 | |
21 | 309 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 50 m | 2:30.08 | |
22 | 235 | Berntsson Fredrik | 1994 | SÖDERTÖRN | BA8194 | 25 m | 2:30.42 | |
23 | 246 | Stalberg David | 1996 | SÖDERTÖRN | AJ8596 | 50 m | 2:31.06 | |
24 | 128 | Freiholtz Oliver | 1997 | SPÅRVÄGEN | AK5797 | 25 m | 2:32.02 | |
25 | 102 | Svalander William | 1998 | SALTSJÖB | AQ6998 | 25 m | 2:33.92 | |
26 | 19 | Bolle Henrik | 1996 | JÄRFÄLLA S | AO3196 | 50 m | 2:34.53 | |
27 | 238 | Huth Joel | 1996 | SÖDERTÖRN | AK1596 | 50 m | 2:34.63 | |
28 | 160 | Ojaste Daniel | 1994 | SPÅRVÄGEN | AT8794 | 50 m | 2:34.67 | |
29 | 301 | Kruthammar David | 1997 | TÄBY SIM | AN6197 | 50 m | 2:35.08 | |
30 | 96 | Westholm Tobias | 1996 | NORRTÄLJE | AA1196 | 25 m | 2:36.74 | |
31 | 84 | Weidlitz Filip | 1997 | SK NEPTUN | AP4397 | 50 m | 2:36.75 | |
32 | 250 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 25 m | 2:37.82 | |
33 | 353 | Thuresson Gustav | 1997 | WISBY SS | AG6597 | 50 m | 2:38.06 | |
34 | 216 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD5999 | 25 m | 2:38.85 | |
35 | 239 | Hvalgren Niclas | 1995 | SÖDERTÖRN | AC9195 | 50 m | 2:39.46 | |
36 | 226 | Panahi Adrian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH7398 | 25 m | 2:39.63 | |
37 | 205 | Peterson Lukas | 1998 | SKK | AG8198 | 25 m | 2:39.71 | |
38 | 189 | Gudehn Axel | 1998 | SKK | AL4398 | 25 m | 2:39.81 | |
39 | 499 | Falk Martin | 1999 | POLISEN | AC1199 | 25 m | 2:41.30 | |
40 | 256 | Carlsson Anton | 1998 | TYRESÖ SS | AO3798 | 25 m | 2:41.73 | |
41 | 399 | Widholm Anton | 1999 | VÄSBY SS | AE6199 | 25 m | 2:41.77 | |
42 | 186 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 2:42.86 | |
43 | 425 | Metzmaa Eric | 1997 | VÄSTERÅS | AV1197 | 25 m | 2:43.33 | |
44 | 234 | Abelsson Zack | 1998 | SÖDERTÖRN | AD4398 | 50 m | 2:44.67 | |
45 | 38 | Swedenborg Gustav | 1998 | JÄRFÄLLA S | AD7598 | 50 m | 2:45.47 | |
46 | 385 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 2:45.94 | |
47 | 21 | Fridsjö Viktor | 1998 | JÄRFÄLLA S | AO4798 | 50 m | 2:46.43 | |
48 | 34 | Olsson Oscar | 1997 | JÄRFÄLLA S | AS6797 | 50 m | 2:46.60 | |
49 | 407 | Bonetti Alessandro | 1999 | VÄSTERÅS | AG5399 | 25 m | 2:48.07 | |
50 | 31 | Modin Sebastian | 1997 | JÄRFÄLLA S | AO8597 | 50 m | 2:48.29 | |
51 | 229 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | AB0101 | 25 m | 2:48.74 | |
52 | 522 | Bergman Herman | 1995 | HELLAS SK | AD0995 | 25 m | 2:50.11 | |
53 | 233 | Wernqvist Fredric | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH8398 | 25 m | 2:50.32 | |
54 | 277 | Thörnqvist Daniel | 1996 | TYRESÖ SS | AD6996 | 25 m | 2:50.46 | |
55 | 409 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 2:50.51 | |
56 | 475 | Holmer Fann Frederick | 1998 | SS04 | AD3998 | 50 m | 2:50.59 | |
57 | 144 | Kaufmann Alex | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN2799 | 25 m | 2:51.56 | |
58 | 346 | Holmedahl Douglas | 1997 | WISBY SS | AG6397 | 50 m | 2:52.68 | |
59 | 39 | Söderberg Alexander | 1998 | JÄRFÄLLA S | AM9198 | 50 m | 2:52.82 | |
60 | 33 | Olsson Fredrik | 1999 | JÄRFÄLLA S | AI2399 | 50 m | 2:54.68 | |
61 | 347 | Kahl Linus | 2001 | WISBY SS | AE1501 | 50 m | 2:54.86 | |
62 | 75 | Melander Marcus | 1996 | SK NEPTUN | AI2996 | 50 m | 2:55.22 | |
63 | 214 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 25 m | 2:56.16 | |
64 | 287 | Fernandez Tobias | 1999 | TÄBY SIM | AN7799 | 25 m | 2:56.35 | |
65 | 24 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 50 m | 2:56.90 | |
66 | 518 | Wilkman Dennis | 1998 | POLISEN | AE6198 | 25 m | 3:00.11 | |
67 | 47 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | AQ9199 | 50 m | 3:00.30 | |
68 | 164 | Peschel Alex | 1998 | SPÅRVÄGEN | AM5398 | 50 m | 3:00.47 | |
69 | 27 | Karlsson David | 1999 | JÄRFÄLLA S | AK1199 | 25 m | 3:01.75 | |
70 | 276 | Sköld Olle | 1999 | TYRESÖ SS | AK4599 | 25 m | 3:01.98 | |
71 | 430 | Skytt Emil | 1999 | VÄSTERÅS | AL1599 | 25 m | 3:02.09 | |
72 | 354 | Thuresson Oskar | 1999 | WISBY SS | AB2399 | 50 m | 3:03.04 | |
73 | 437 | Häggblad Ludwig | 1998 | ÅKERSBERGA | AD1798 | 25 m | 3:03.54 | |
74 | 22 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 50 m | 3:05.41 | |
75 | 308 | Olsson Sande Erik | 1999 | TÄBY SIM | AE8999 | 25 m | 3:05.64 | |
76 | 58 | Forsberg Meinhart Walter | 1999 | SK NEPTUN | AQ0399 | 50 m | 3:06.03 | |
77 | 13 | Varga Stefan | 2000 | DANDERYD | AH3500 | 25 m | 3:07.72 | |
78 | 81 | Svensson Fredrik | 1997 | SK NEPTUN | AT7797 | 25 m | 3:07.93 | |
79 | 191 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 3:08.29 | |
80 | 62 | Härmark Hugo | 1998 | SK NEPTUN | AQ3998 | 50 m | 3:08.52 | |
81 | 382 | Moradi Kian | 1999 | VÄSBY SS | AG9399 | 25 m | 3:08.61 | |
82 | 534 | Sundberg-Sjölin Max | 1999 | VÄSBY SS | as5399 | 50 m | 3:11.69 | |
83 | 491 | Andersson Erik | 2001 | POLISEN | AG6701 | 25 m | 3:12.50 | |
84 | 156 | Moummi Adam | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR9199 | 50 m | 3:12.79 | |
85 | 182 | Voigt Fredrik | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK9198 | 50 m | 3:15.58 | |
86 | 332 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 50 m | 3:17.72 | |
87 | 342 | Särnblad Anton | 2000 | UPSALA S | AC2700 | 25 m | 3:18.44 | |
88 | 343 | Ödman Gustav | 2000 | UPSALA S | AC3700 | 50 m | 3:20.41 | |
89 | 352 | Strömbeck Oskar | 1999 | WISBY SS | AK1999 | 50 m | 3:22.69 | |
90 | 344 | Öncu Roger | 1997 | UPSALA S | AQ3397 | 25 m | 3:24.95 | |
91 | 408 | Brewitz Johan | 2001 | VÄSTERÅS | AH2101 | 25 m | 3:25.61 | |
92 | 149 | Larsson Ted | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN3799 | 50 m | 3:25.62 | |
93 | 66 | Johansson Oscar | 2000 | SK NEPTUN | AN1500 | 50 m | 3:28.04 | |
94 | 26 | Josefsson-Rudberg William | 1998 | JÄRFÄLLA S | AA7998 | 50 m | 3:30.40 | |
95 | 426 | Nilsson Victor | 2000 | VÄSTERÅS | AL9300 | 25 m | 3:30.56 | |
96 | 42 | Östrand Emil | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB2598 | 50 m | 3:30.69 | |
97 | 136 | Hahn Victor | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN0799 | 50 m | 3:35.74 | |
98 | 37 | Swanepoel Hugo | 1998 | JÄRFÄLLA S | AW5198 | 50 m | ||
99 | 51 | Brynnel Odhin | 1998 | SK NEPTUN | AS5798 | 50 m | ||
100 | 95 | Svensson Kevin | 2000 | NORRTÄLJE | AL2100 | 50 m | ||
101 | 111 | Berglund Alexander | 2000 | SPÅRVÄGEN | AO4900 | 50 m | ||
102 | 137 | Hedfors Daniel | 1997 | SPÅRVÄGEN | AU3197 | 50 m | ||
103 | 157 | Nilsson Herman | 2002 | SPÅRVÄGEN | AH7702 | 50 m | ||
104 | 262 | Nordmark Filip | 1995 | TYRESÖ SS | BA5795 | 50 m | ||
105 | 297 | Karlsson Jerker | 1997 | TÄBY SIM | AK8397 | 50 m | ||
106 | 445 | Xia Nicklas | 1998 | ÅKERSBERGA | AG5798 | 50 m | ||
107 | 446 | Xia Steve | 1996 | ÅKERSBERGA | AQ2996 | 50 m | ||
108 | 544 | Schedin Andreas | 1996 | NORRTÄLJE | ax7597 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.05 | Utskriftsdatum | 15 juni 2012 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 14:29 |
Gren 9, 400m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 364 | Bäck Emelie | 1996 | VÄSBY SS | AE4696 | 25 m | 4:33.85 | |
2 | 5 | Halldén Louise | 1998 | DANDERYD | AW2498 | 25 m | 4:33.95 | |
3 | 412 | Byström Frida | 1998 | VÄSTERÅS | AH2298 | 25 m | 4:37.34 | |
4 | 56 | Eriksson Jessica | 1995 | SK NEPTUN | AH0895 | 50 m | 4:37.81 | |
5 | 484 | Svensson Camilla | 1995 | SS04 | AP3495 | 50 m | 4:38.24 | |
6 | 237 | Hallman Josefin | 1995 | SÖDERTÖRN | BF4695 | 50 m | 4:39.23 | |
7 | 406 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 25 m | 4:43.43 | |
8 | 197 | Lönnberg Danielle | 1995 | SKK | AH3695 | 25 m | 4:45.11 | |
9 | 12 | Varga Emma | 1997 | DANDERYD | AE1897 | 25 m | 4:47.03 | |
10 | 10 | Sundberg Alice | 1999 | DANDERYD | AS1299 | 25 m | 4:47.93 | |
11 | 1 | Berglund Frida | 1998 | DANDERYD | AW7298 | 25 m | 4:47.97 | |
12 | 377 | Kjellberg Isabell | 1997 | VÄSBY SS | AR7497 | 25 m | 4:48.53 | |
13 | 120 | Cedergårdh Frida | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG6695 | 50 m | 4:48.63 | |
14 | 30 | Lidström Linda | 1997 | JÄRFÄLLA S | AD7497 | 50 m | 4:50.35 | |
15 | 117 | Bring Emma | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG5695 | 50 m | 4:53.49 | |
16 | 291 | Hambraeus Åsa | 1996 | TÄBY SIM | BE5696 | 50 m | 4:53.72 | |
17 | 493 | Bergkvist Sofia | 1995 | POLISEN | BB0695 | 25 m | 4:55.26 | |
18 | 179 | Wallenbro Klara | 1997 | SPÅRVÄGEN | AS4897 | 50 m | 4:55.49 | |
19 | 465 | Bergström Rebecka | 1997 | SS04 | AH1297 | 50 m | 4:56.90 | |
20 | 61 | Hedgren-Rylander Ellinor | 1997 | SK NEPTUN | BL9897 | 25 m | 4:57.73 | |
21 | 481 | Segerbrand Tiffani | 1999 | SS04 | AI0699 | 25 m | 5:00.44 | |
22 | 515 | Pettersson Ida | 1999 | POLISEN | AP2699 | 25 m | 5:02.08 | |
23 | 73 | Mattsson Michaela | 1999 | SK NEPTUN | AL4899 | 25 m | 5:02.67 | |
24 | 501 | Gidlöf Josefine | 1997 | POLISEN | BE2497 | 25 m | 5:02.70 | |
25 | 195 | Läckgren Petronella | 1995 | SKK | BF0295 | 25 m | 5:04.01 | |
26 | 25 | Holm Johanna | 1996 | JÄRFÄLLA S | AI7896 | 50 m | 5:04.72 | |
27 | 54 | Ekholm Anna | 1998 | SK NEPTUN | BC2698 | 50 m | 5:05.14 | |
28 | 101 | Nilsson Alexandra | 1998 | SALTSJÖB | AJ5498 | 25 m | 5:06.41 | |
29 | 17 | Atran Malin | 1998 | JÄRFÄLLA S | AN7698 | 50 m | 5:08.51 | |
30 | 378 | Lagebro Vilma | 1996 | VÄSBY SS | AW6696 | 50 m | 5:10.43 | |
31 | 492 | Berg Jessica | 1998 | POLISEN | BJ7698 | 25 m | 5:10.54 | |
32 | 390 | Sparrman Kajsa | 1999 | VÄSBY SS | AH4299 | 25 m | 5:11.15 | |
33 | 40 | Talback Elin | 1997 | JÄRFÄLLA S | AN0897 | 50 m | 5:13.83 | |
34 | 150 | Lindahl Moa | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM1699 | 25 m | 5:14.26 | |
35 | 3 | Brännlund Linda | 1998 | DANDERYD | AW6298 | 25 m | 5:16.75 | |
36 | 16 | Almvret Josefine | 1999 | JÄRFÄLLA S | AA0699 | 50 m | 5:17.02 | |
37 | 187 | Blomquist Julia | 1998 | SKK | AR8298 | 25 m | 5:17.31 | |
38 | 458 | Sjödin Mathilda | 1995 | SK ÄGIR | BG8895 | 50 m | 5:17.32 | |
39 | 398 | Wahlund Emma | 1998 | VÄSBY SS | AB5298 | 25 m | 5:18.05 | |
40 | 203 | Näslund Sofia | 1999 | SKK | AZ5299 | 25 m | 5:18.18 | |
41 | 232 | Wadsten Clara | 1999 | SÖDERTÄLJE | AA1899 | 25 m | 5:18.57 | |
42 | 211 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 5:18.82 | |
43 | 260 | Klingre Malin | 1997 | TYRESÖ SS | BC9897 | 25 m | 5:19.29 | |
44 | 368 | Esmaelzadeh Dersim | 1999 | VÄSBY SS | AN6299 | 25 m | 5:19.30 | |
45 | 396 | Taraldsson Elin | 1997 | VÄSBY SS | AY8897 | 50 m | 5:19.73 | |
46 | 468 | Berndtson Hannah | 1996 | SS04 | BI9696 | 50 m | 5:20.38 | |
47 | 126 | Franzén Alice | 1998 | SPÅRVÄGEN | AZ0898 | 25 m | 5:21.06 | |
48 | 14 | Österman Ida | 1998 | DANDERYD | BA0298 | 50 m | 5:21.36 | |
49 | 512 | Orpana Amanda | 1995 | POLISEN | BC8495 | 25 m | 5:21.90 | |
50 | 192 | Hagström Louise | 1998 | SKK | AZ1898 | 25 m | 5:22.53 | |
51 | 360 | Bjurman Ebba | 1999 | VÄSBY SS | AE7299 | 25 m | 5:23.30 | |
52 | 257 | Derwinger Julia | 1998 | TYRESÖ SS | AZ9698 | 25 m | 5:23.79 | |
53 | 2 | Brandt Helena | 1999 | DANDERYD | AU8699 | 25 m | 5:24.23 | |
54 | 223 | Jansmarker Elin | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI3499 | 25 m | 5:24.90 | |
55 | 367 | Eriksson Åsa | 1998 | VÄSBY SS | BK4298 | 25 m | 5:26.41 | |
56 | 199 | Martin Ebba | 2000 | SKK | AH4200 | 25 m | 5:27.13 | |
57 | 9 | Reuterskiöld Henny | 1999 | DANDERYD | BB1499 | 25 m | 5:29.10 | |
58 | 35 | Plars Maja | 1998 | JÄRFÄLLA S | AD2498 | 50 m | 5:29.92 | |
59 | 460 | Adlerborn Caroline | 1998 | SS04 | AR3498 | 50 m | 5:32.51 | |
60 | 375 | Isaksson Fanny | 1999 | VÄSBY SS | AK8299 | 25 m | 5:33.01 | |
61 | 225 | Nano Frida | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI5499 | 25 m | 5:33.72 | |
62 | 222 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 5:35.01 | |
63 | 466 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 25 m | 5:35.32 | |
64 | 20 | Eklund Cornelia | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC1800 | 50 m | 5:37.12 | |
65 | 221 | Hofvander Ida | 1998 | SÖDERTÄLJE | AQ8898 | 25 m | 5:38.37 | |
66 | 413 | Båvenäs Rebecca | 1999 | VÄSTERÅS | AK3299 | 25 m | 5:38.60 | |
67 | 345 | Gustafsson Nelly | 2000 | WISBY SS | AW6200 | 50 m | 5:41.21 | |
68 | 133 | Grenholm Elin | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR2899 | 25 m | 5:42.00 | |
69 | 224 | Mariani-Lopez Lenina | 1999 | SÖDERTÄLJE | AS2699 | 25 m | 5:43.70 | |
70 | 381 | Melin-Romstad Hanne | 1999 | VÄSBY SS | AK2499 | 25 m | 5:43.73 | |
71 | 11 | Sundman Lina | 1998 | DANDERYD | AZ8898 | 25 m | 5:43.93 | |
72 | 434 | Åberg Victoria | 2001 | VÄSTERÅS | AL7201 | 25 m | 5:44.64 | |
73 | 91 | Jansson Miranda | 1997 | NORRTÄLJE | BI2497 | 25 m | 5:44.69 | |
74 | 376 | Jeppsson Sara | 1999 | VÄSBY SS | AH0299 | 25 m | 5:45.69 | |
75 | 275 | Poutos Nicki | 1997 | TYRESÖ SS | BD2297 | 25 m | 5:47.62 | |
76 | 215 | Blomberg Emelie | 1999 | SÖDERTÄLJE | AU4899 | 25 m | 5:48.40 | |
77 | 108 | Andersson Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR7298 | 25 m | 5:50.71 | |
78 | 480 | Norén Sophia | 1998 | SS04 | AN9698 | 25 m | 5:51.48 | |
79 | 231 | Tillenius Sara | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF3600 | 25 m | 5:53.45 | |
80 | 85 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 50 m | 5:53.66 | |
81 | 439 | Langemar Ebba | 1999 | ÅKERSBERGA | BD7699 | 25 m | 5:53.93 | |
82 | 356 | Backhoff Wahlund Jennifer | 1999 | VÄSBY SS | AU9699 | 25 m | 6:08.56 | |
83 | 218 | Emanuelsson Karin | 1999 | SÖDERTÄLJE | AJ8499 | 25 m | 6:09.41 | |
84 | 141 | Jansson Cajsa-Lisa | 1999 | SPÅRVÄGEN | BK6499 | 25 m | 6:09.80 | |
85 | 29 | Levander Tilde | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI7600 | 50 m | 6:09.88 | |
86 | 97 | Westling Alva | 1999 | NORRTÄLJE | AE4299 | 25 m | 6:11.71 | |
87 | 213 | Skarin Saga | 2000 | SKK | AP3400 | 25 m | 6:11.72 | |
88 | 383 | Nordling Vanessa | 1998 | VÄSBY SS | AI1498 | 25 m | 6:19.02 | |
89 | 217 | Bäckdahl Anna | 1999 | SÖDERTÄLJE | AM6699 | 25 m | 6:19.51 | |
90 | 324 | Björndahl Linnea | 2000 | UPSALA S | AP7800 | 25 m | 6:19.98 | |
91 | 209 | Reithner Hanna | 2000 | SKK | AJ7400 | 50 m | 6:21.76 | |
92 | 435 | Ångström Emelie | 2001 | VÄSTERÅS | AN8201 | 25 m | 6:22.11 | |
93 | 228 | Rohoum Kristen | 1997 | SÖDERTÄLJE | BC9697 | 25 m | 6:40.24 | |
94 | 201 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 50 m | 7:07.29 | |
95 | 212 | Sjödell Klara | 2000 | SKK | BE9800 | 50 m | 7:40.38 | |
96 | 123 | Engström Vaamonde Zafira | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU9601 | 50 m | ||
97 | 171 | Sundstedt Emma | 1998 | SPÅRVÄGEN | BE7498 | 50 m | ||
98 | 183 | Öberg Elin | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA6600 | 50 m | ||
99 | 227 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF4600 | 50 m | ||
100 | 270 | Ossmyr Josefin | 1999 | TYRESÖ SS | AS0299 | 50 m | ||
101 | 350 | Strömbeck Erika | 2002 | WISBY SS | AD4602 | 50 m | ||
102 | 419 | Holmberg Karolin | 2001 | VÄSTERÅS | AG5201 | 50 m | ||
103 | 536 | Elgh Rebecca | 1999 | SPÅRVÄGEN | bl0499 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.05 | Utskriftsdatum | 15 juni 2012 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 14:29 |
Gren 10, 200m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 386 | Ozerov Alexander | 1996 | VÄSBY SS | AS0396 | 25 m | 2:28.60 | |
2 | 317 | Westberg Calle | 1995 | TÄBY SIM | AT9795 | 25 m | 2:34.54 | |
3 | 496 | Ekholm Erland | 1996 | POLISEN | AT7196 | 25 m | 2:42.96 | |
4 | 455 | Block Niklas | 1995 | SK ÄGIR | AB3395 | 50 m | 2:43.02 | |
5 | 241 | Marijanovic Denis | 1996 | SÖDERTÖRN | AP3596 | 50 m | 2:45.24 | |
6 | 442 | Pirkizri Marcus | 1995 | ÅKERSBERGA | AY5595 | 25 m | 2:49.28 | |
7 | 220 | Hareskog Ludwig | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH5398 | 25 m | 2:52.85 | |
8 | 84 | Weidlitz Filip | 1997 | SK NEPTUN | AP4397 | 50 m | 2:52.93 | |
9 | 102 | Svalander William | 1998 | SALTSJÖB | AQ6998 | 25 m | 2:53.31 | |
10 | 494 | Blomquist Martin | 1997 | POLISEN | AS0797 | 50 m | 2:54.19 | |
11 | 500 | Gabri Alexander | 1997 | POLISEN | AU5197 | 50 m | 2:54.98 | |
12 | 539 | Aabel Nordkvist Jens Jacob | 1995 | DANDERYD | bb2995 | 50 m | 2:55.06 | |
13 | 226 | Panahi Adrian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH7398 | 25 m | 2:56.35 | |
14 | 371 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | AK6599 | 25 m | 2:57.62 | |
15 | 353 | Thuresson Gustav | 1997 | WISBY SS | AG6597 | 50 m | 2:57.98 | |
16 | 473 | Haraldsson Jens | 1996 | SS04 | AR8996 | 50 m | 2:58.69 | |
17 | 186 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 2:58.96 | |
18 | 399 | Widholm Anton | 1999 | VÄSBY SS | AE6199 | 25 m | 2:59.65 | |
19 | 415 | Ejdersund Gustav | 1998 | VÄSTERÅS | AD8598 | 25 m | 2:59.88 | |
20 | 256 | Carlsson Anton | 1998 | TYRESÖ SS | AO3798 | 25 m | 3:00.60 | |
21 | 168 | Severin Joel | 1997 | SPÅRVÄGEN | AQ5797 | 50 m | 3:02.16 | |
22 | 6 | Hambraeus Joel | 1998 | DANDERYD | AL8198 | 25 m | 3:02.21 | |
23 | 204 | Näslund Thomas | 1997 | SKK | AQ3797 | 25 m | 3:02.54 | |
24 | 47 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | AQ9199 | 25 m | 3:04.22 | |
25 | 385 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 3:06.74 | |
26 | 28 | Kubat Alexander | 1998 | JÄRFÄLLA S | AJ5998 | 50 m | 3:06.90 | |
27 | 207 | Pohl Alfred | 1997 | SKK | AQ4797 | 25 m | 3:12.72 | |
28 | 214 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 25 m | 3:12.95 | |
29 | 236 | Filinau Alexej | 1998 | SÖDERTÖRN | AL3998 | 50 m | 3:14.55 | |
30 | 357 | Bergfeldt Andreas | 1999 | VÄSBY SS | AK7599 | 25 m | 3:14.60 | |
31 | 346 | Holmedahl Douglas | 1997 | WISBY SS | AG6397 | 50 m | 3:14.65 | |
32 | 354 | Thuresson Oskar | 1999 | WISBY SS | AB2399 | 50 m | 3:15.94 | |
33 | 41 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 50 m | 3:19.32 | |
34 | 156 | Moummi Adam | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR9199 | 25 m | 3:19.41 | |
35 | 58 | Forsberg Meinhart Walter | 1999 | SK NEPTUN | AQ0399 | 25 m | 3:25.65 | |
36 | 230 | Tellgren Sebastian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AI5198 | 25 m | 3:27.31 | |
37 | 134 | Göransson Mathias | 2000 | SPÅRVÄGEN | AJ0900 | 25 m | 3:29.99 | |
38 | 266 | Nyman Jesper | 1998 | TYRESÖ SS | AP2598 | 25 m | 3:31.08 | |
39 | 382 | Moradi Kian | 1999 | VÄSBY SS | AG9399 | 25 m | 3:31.72 | |
40 | 136 | Hahn Victor | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN0799 | 25 m | 3:34.71 | |
41 | 81 | Svensson Fredrik | 1997 | SK NEPTUN | AT7797 | 50 m | 3:41.10 | |
42 | 100 | Gipperth Simon | 1998 | SALTSJÖB | AF1798 | 25 m | 3:45.14 | |
43 | 66 | Johansson Oscar | 2000 | SK NEPTUN | AN1500 | 25 m | 3:45.81 | |
44 | 408 | Brewitz Johan | 2001 | VÄSTERÅS | AH2101 | 50 m | 3:50.15 | |
45 | 426 | Nilsson Victor | 2000 | VÄSTERÅS | AL9300 | 50 m | 3:51.05 | |
46 | 95 | Svensson Kevin | 2000 | NORRTÄLJE | AL2100 | 25 m | 3:51.47 | |
47 | 109 | Arnebjer Rikard | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8300 | 50 m | ||
48 | 119 | Brodin Samuel | 2000 | SPÅRVÄGEN | AO3900 | 50 m | ||
49 | 443 | Sundin Niklas | 1997 | ÅKERSBERGA | AW2797 | 50 m | ||
50 | 544 | Schedin Andreas | 1996 | NORRTÄLJE | ax7597 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.05 | Utskriftsdatum | 15 juni 2012 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 14:29 |
Gren 11, 200m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 56 | Eriksson Jessica | 1995 | SK NEPTUN | AH0895 | 50 m | 2:22.02 | |
2 | 424 | Löfgren Amanda | 1997 | VÄSTERÅS | AY0897 | 25 m | 2:24.64 | |
3 | 405 | Berggren Elin | 1996 | VÄSTERÅS | AG5296 | 25 m | 2:25.66 | |
4 | 400 | Wiiand Agnes | 1997 | VÄSBY SS | AM1497 | 25 m | 2:28.80 | |
5 | 177 | Wallén Cecilia | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG5895 | 50 m | 2:30.07 | |
6 | 510 | Myers Charlotte | 1997 | POLISEN | BQ2497 | 25 m | 2:30.16 | |
7 | 540 | Nelin Olivia | 1995 | SK NEPTUN | be1695 | 50 m | 2:31.22 | |
8 | 377 | Kjellberg Isabell | 1997 | VÄSBY SS | AR7497 | 25 m | 2:33.52 | |
9 | 428 | Olofsson Madeleine | 1997 | VÄSTERÅS | AS2297 | 25 m | 2:35.50 | |
10 | 312 | Sangfelt Hanna | 1997 | TÄBY SIM | AC4497 | 50 m | 2:37.76 | |
11 | 283 | Edlund Sofia | 1998 | TÄBY SIM | AI0498 | 25 m | 2:38.95 | |
12 | 412 | Byström Frida | 1998 | VÄSTERÅS | AH2298 | 25 m | 2:39.09 | |
13 | 154 | Malmgren Lovisa | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN4297 | 50 m | 2:40.88 | |
14 | 348 | Nyberg Sara | 1996 | WISBY SS | AF3696 | 50 m | 2:41.28 | |
15 | 199 | Martin Ebba | 2000 | SKK | AH4200 | 25 m | 2:41.75 | |
16 | 194 | Karlsson Alma | 1999 | SKK | AH8299 | 25 m | 2:42.18 | |
17 | 187 | Blomquist Julia | 1998 | SKK | AR8298 | 25 m | 2:42.93 | |
18 | 402 | Wiklund Lisa | 1996 | VÄSBY SS | BJ1496 | 25 m | 2:43.22 | |
19 | 148 | Kuhlins Saskia | 1996 | SPÅRVÄGEN | BA4496 | 50 m | 2:43.57 | |
20 | 169 | Sigvardsson Mikaela | 1996 | SPÅRVÄGEN | AV5496 | 50 m | 2:43.68 | |
21 | 178 | Wallén Malin | 1997 | SPÅRVÄGEN | AZ7897 | 50 m | 2:44.56 | |
22 | 23 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB4298 | 50 m | 2:44.85 | |
23 | 471 | Eriksson Emelie | 1998 | SS04 | AN8698 | 50 m | 2:45.47 | |
24 | 227 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF4600 | 25 m | 2:45.61 | |
25 | 431 | Skytt Hanna | 1997 | VÄSTERÅS | BJ8497 | 50 m | 2:45.99 | |
26 | 472 | Gordon Alexandra | 2000 | SS04 | AN2800 | 50 m | 2:46.46 | |
27 | 232 | Wadsten Clara | 1999 | SÖDERTÄLJE | AA1899 | 25 m | 2:46.58 | |
28 | 390 | Sparrman Kajsa | 1999 | VÄSBY SS | AH4299 | 25 m | 2:48.24 | |
29 | 16 | Almvret Josefine | 1999 | JÄRFÄLLA S | AA0699 | 50 m | 2:48.77 | |
30 | 512 | Orpana Amanda | 1995 | POLISEN | BC8495 | 25 m | 2:48.77 | |
31 | 263 | Norman Linnea | 1997 | TYRESÖ SS | BJ5897 | 25 m | 2:48.78 | |
32 | 515 | Pettersson Ida | 1999 | POLISEN | AP2699 | 25 m | 2:48.96 | |
33 | 360 | Bjurman Ebba | 1999 | VÄSBY SS | AE7299 | 25 m | 2:49.31 | |
34 | 420 | Johannesson Josefine | 1999 | VÄSTERÅS | AK1899 | 25 m | 2:49.61 | |
35 | 122 | Edin Ida | 1996 | SPÅRVÄGEN | AS8896 | 50 m | 2:50.10 | |
36 | 130 | Gardelin Erika | 1997 | SPÅRVÄGEN | AU1497 | 25 m | 2:50.38 | |
37 | 383 | Nordling Vanessa | 1998 | VÄSBY SS | AI1498 | 25 m | 2:50.98 | |
38 | 434 | Åberg Victoria | 2001 | VÄSTERÅS | AL7201 | 25 m | 2:51.17 | |
39 | 91 | Jansson Miranda | 1997 | NORRTÄLJE | BI2497 | 25 m | 2:51.52 | |
40 | 78 | Rönn Amanda | 1997 | SK NEPTUN | BE4697 | 25 m | 2:51.55 | |
41 | 369 | Frisk-Garcia Madeleine | 1997 | VÄSBY SS | AH2697 | 25 m | 2:52.15 | |
42 | 268 | Olsson Sara | 1999 | TYRESÖ SS | AR6899 | 25 m | 2:53.81 | |
43 | 223 | Jansmarker Elin | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI3499 | 25 m | 2:54.45 | |
44 | 393 | Sundberg Emilia | 1997 | VÄSBY SS | BO3897 | 50 m | 2:55.01 | |
45 | 359 | Bernmark Malin | 1998 | VÄSBY SS | AP3698 | 25 m | 2:55.95 | |
46 | 304 | Mikalsen Julia | 1999 | TÄBY SIM | AK1499 | 25 m | 2:56.17 | |
47 | 125 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 25 m | 2:57.20 | |
48 | 225 | Nano Frida | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI5499 | 25 m | 2:57.58 | |
49 | 373 | Gabrielsson Cecilia | 1999 | VÄSBY SS | AG9899 | 25 m | 2:58.93 | |
50 | 222 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 3:01.39 | |
51 | 221 | Hofvander Ida | 1998 | SÖDERTÄLJE | AQ8898 | 25 m | 3:02.03 | |
52 | 231 | Tillenius Sara | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF3600 | 25 m | 3:02.66 | |
53 | 356 | Backhoff Wahlund Jennifer | 1999 | VÄSBY SS | AU9699 | 25 m | 3:03.26 | |
54 | 175 | Tukonen Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7298 | 25 m | 3:04.59 | |
55 | 133 | Grenholm Elin | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR2899 | 50 m | 3:07.76 | |
56 | 341 | Sved Lovisa | 2000 | UPSALA S | BB0400 | 25 m | 3:08.26 | |
57 | 345 | Gustafsson Nelly | 2000 | WISBY SS | AW6200 | 50 m | 3:08.59 | |
58 | 444 | Söderqvist Ebba | 1997 | ÅKERSBERGA | BE6497 | 25 m | 3:10.25 | |
59 | 181 | Vicko Vendela | 1997 | SPÅRVÄGEN | AD7697 | 50 m | 3:10.29 | |
60 | 215 | Blomberg Emelie | 1999 | SÖDERTÄLJE | AU4899 | 25 m | 3:10.37 | |
61 | 115 | Bjällås Elina | 1998 | SPÅRVÄGEN | AU5398 | 50 m | 3:10.62 | |
62 | 218 | Emanuelsson Karin | 1999 | SÖDERTÄLJE | AJ8499 | 25 m | 3:12.69 | |
63 | 97 | Westling Alva | 1999 | NORRTÄLJE | AE4299 | 25 m | 3:14.13 | |
64 | 123 | Engström Vaamonde Zafira | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU9601 | 50 m | 3:14.39 | |
65 | 427 | Näsström Felicia | 1999 | VÄSTERÅS | AQ6899 | 50 m | 3:14.63 | |
66 | 108 | Andersson Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR7298 | 25 m | 3:14.86 | |
67 | 213 | Skarin Saga | 2000 | SKK | AP3400 | 25 m | 3:15.28 | |
68 | 135 | Hagmansson Wilma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR3899 | 50 m | 3:17.83 | |
69 | 201 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 50 m | 3:17.93 | |
70 | 224 | Mariani-Lopez Lenina | 1999 | SÖDERTÄLJE | AS2699 | 25 m | 3:18.97 | |
71 | 209 | Reithner Hanna | 2000 | SKK | AJ7400 | 50 m | 3:20.07 | |
72 | 435 | Ångström Emelie | 2001 | VÄSTERÅS | AN8201 | 50 m | 3:20.34 | |
73 | 531 | Spångberg Lovisa | 1999 | HELLAS SK | BB9699 | 25 m | 3:24.07 | |
74 | 419 | Holmberg Karolin | 2001 | VÄSTERÅS | AG5201 | 25 m | 3:24.42 | |
75 | 441 | Marohn Hanna | 1998 | ÅKERSBERGA | AS7298 | 50 m | 3:25.69 | |
76 | 545 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | ah9801 | 25 m | 3:32.39 | |
77 | 228 | Rohoum Kristen | 1997 | SÖDERTÄLJE | BC9697 | 25 m | 3:36.36 | |
78 | 147 | Kuhlins Maike | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA1600 | 50 m | 3:39.44 | |
79 | 172 | Svensson Linda | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8200 | 50 m | 3:44.46 | |
80 | 212 | Sjödell Klara | 2000 | SKK | BE9800 | 50 m | 3:44.67 | |
81 | 162 | Onno Astrid | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA5600 | 50 m | ||
82 | 217 | Bäckdahl Anna | 1999 | SÖDERTÄLJE | AM6699 | 50 m | ||
83 | 258 | Ewald Amanda | 1999 | TYRESÖ SS | BB5499 | 50 m | ||
84 | 259 | Grimborg Ellen | 1997 | TYRESÖ SS | BJ2897 | 50 m | ||
85 | 279 | Törnqvist Elin | 1998 | TYRESÖ SS | AZ7898 | 50 m | ||
86 | 305 | Moreau Moa | 1999 | TÄBY SIM | BE7899 | 50 m | ||
87 | 314 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 50 m | ||
88 | 325 | Blom Wilma | 1998 | UPSALA S | BL6898 | 50 m | ||
89 | 350 | Strömbeck Erika | 2002 | WISBY SS | AD4602 | 50 m | ||
90 | 413 | Båvenäs Rebecca | 1999 | VÄSTERÅS | AK3299 | 50 m | ||
91 | 536 | Elgh Rebecca | 1999 | SPÅRVÄGEN | bl0499 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.05 | Utskriftsdatum | 15 juni 2012 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 14:29 |
Gren 12, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 200 | Morgan Alexander | 1996 | SKK | AE9796 | 25 m | 53.11 | |
2 | 99 | Bergman Fabian | 1994 | SALTSJÖB | AQ2194 | 25 m | 53.93 | |
3 | 50 | Brynnel Joen | 1996 | SK NEPTUN | AU3196 | 50 m | 54.35 | |
4 | 497 | Ericsson Pontus | 1995 | POLISEN | BA3395 | 25 m | 55.69 | |
5 | 63 | Hökfelt Gustav | 1994 | SK NEPTUN | AS1594 | 50 m | 56.87 | |
6 | 292 | Hedman Filip | 1998 | TÄBY SIM | AO1598 | 50 m | 56.87 | |
7 | 84 | Weidlitz Filip | 1997 | SK NEPTUN | AP4397 | 50 m | 57.07 | |
8 | 404 | Aurén Marcus | 1994 | VÄSTERÅS | AO4194 | 25 m | 57.25 | |
9 | 414 | Dahlman Gustaf | 1997 | VÄSTERÅS | AJ1597 | 25 m | 57.40 | |
10 | 372 | Frödeberg Gustav | 1997 | VÄSBY SS | AA5197 | 50 m | 57.51 | |
11 | 106 | Adel Ali Haider | 1995 | SPÅRVÄGEN | AY8395 | 50 m | 57.54 | |
12 | 152 | Lüning Anton | 1996 | SPÅRVÄGEN | AO0996 | 50 m | 57.79 | |
13 | 19 | Bolle Henrik | 1996 | JÄRFÄLLA S | AO3196 | 50 m | 57.90 | |
14 | 7 | Lindström Leon | 1996 | DANDERYD | AH3196 | 25 m | 57.92 | |
15 | 196 | Lönn Ossian | 1996 | SKK | AX2996 | 25 m | 57.98 | |
16 | 248 | Stridfeldt Marcus | 1995 | SÖDERTÖRN | AY9195 | 50 m | 58.09 | |
17 | 336 | Jousefi Nathaniel | 1997 | UPSALA S | AQ1397 | 25 m | 58.17 | |
18 | 15 | Westerlind Joel | 1996 | HÄRNÖSAND | AD2796 | 50 m | 58.23 | |
19 | 241 | Marijanovic Denis | 1996 | SÖDERTÖRN | AP3596 | 50 m | 58.30 | |
20 | 272 | Pantzar Sebastian | 1999 | TYRESÖ SS | AL1999 | 25 m | 58.58 | |
21 | 4 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | DANDERYD | AG9599 | 25 m | 58.76 | |
22 | 459 | Åsberg Marcus | 1996 | SK ÄGIR | AH4396 | 50 m | 58.84 | |
23 | 96 | Westholm Tobias | 1996 | NORRTÄLJE | AA1196 | 25 m | 58.85 | |
24 | 127 | Freiholtz Mattias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AP4596 | 50 m | 58.94 | |
25 | 243 | Persson Andreas | 1996 | SÖDERTÖRN | AK2596 | 50 m | 58.95 | |
26 | 185 | Ankarberg Ossian | 1996 | SKK | AX6196 | 25 m | 58.97 | |
27 | 170 | Sjöblom Ahlström Daniel | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR0798 | 25 m | 59.12 | |
28 | 320 | Zhong Sean | 1998 | TÄBY SIM | AF2198 | 50 m | 59.20 | |
29 | 160 | Ojaste Daniel | 1994 | SPÅRVÄGEN | AT8794 | 50 m | 59.23 | |
30 | 246 | Stalberg David | 1996 | SÖDERTÖRN | AJ8596 | 50 m | 59.24 | |
31 | 88 | Alstermark Adam | 1996 | NORRTÄLJE | AS9196 | 50 m | 59.34 | |
32 | 370 | Frisk-Garcia Oscar | 1996 | VÄSBY SS | AF7396 | 25 m | 59.51 | |
33 | 206 | Pettersson Gustav | 1994 | SKK | BB7194 | 25 m | 59.54 | |
34 | 508 | Lönnberg Daniel | 1996 | POLISEN | AH9396 | 50 m | 59.63 | |
35 | 102 | Svalander William | 1998 | SALTSJÖB | AQ6998 | 25 m | 59.69 | |
36 | 289 | Ghahestani Shervin | 1997 | TÄBY SIM | AP5997 | 50 m | 59.70 | |
37 | 238 | Huth Joel | 1996 | SÖDERTÖRN | AK1596 | 50 m | 59.75 | |
38 | 397 | Törnqvist Samuel | 1997 | VÄSBY SS | AI6197 | 25 m | 1:00.07 | |
39 | 239 | Hvalgren Niclas | 1995 | SÖDERTÖRN | AC9195 | 50 m | 1:00.13 | |
40 | 318 | Willberg Carl-Åke | 1998 | TÄBY SIM | AG1398 | 50 m | 1:00.17 | |
41 | 457 | Liljedahl Hannes | 1997 | SK ÄGIR | AT6997 | 25 m | 1:00.31 | |
42 | 145 | Kjellén Arvid | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7198 | 25 m | 1:00.50 | |
43 | 456 | Forsberg Kevin | 1996 | SK ÄGIR | AY0596 | 25 m | 1:00.67 | |
44 | 247 | Stolt Marcus | 1995 | SÖDERTÖRN | AQ3595 | 50 m | 1:00.82 | |
45 | 128 | Freiholtz Oliver | 1997 | SPÅRVÄGEN | AK5797 | 50 m | 1:01.01 | |
46 | 539 | Aabel Nordkvist Jens Jacob | 1995 | DANDERYD | bb2995 | 50 m | 1:01.04 | |
47 | 168 | Severin Joel | 1997 | SPÅRVÄGEN | AQ5797 | 25 m | 1:01.10 | |
48 | 124 | Eriksson Patrik | 1996 | SPÅRVÄGEN | AM4596 | 50 m | 1:01.14 | |
49 | 138 | Henriksson Tobias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AN4796 | 50 m | 1:01.16 | |
50 | 432 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 1:01.26 | |
51 | 285 | Ericsson Oskar | 1997 | TÄBY SIM | AF9397 | 50 m | 1:01.40 | |
52 | 251 | Tofilovski Alexander | 1994 | TUREBERG | AN1794 | 25 m | 1:01.64 | |
53 | 262 | Nordmark Filip | 1995 | TYRESÖ SS | BA5795 | 25 m | 1:01.79 | |
54 | 309 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 50 m | 1:01.81 | |
55 | 442 | Pirkizri Marcus | 1995 | ÅKERSBERGA | AY5595 | 25 m | 1:02.09 | |
56 | 494 | Blomquist Martin | 1997 | POLISEN | AS0797 | 25 m | 1:02.14 | |
57 | 498 | Eriksson Niclas | 1998 | POLISEN | AL2398 | 25 m | 1:02.14 | |
58 | 235 | Berntsson Fredrik | 1994 | SÖDERTÖRN | BA8194 | 50 m | 1:02.15 | |
59 | 98 | Altman Elias | 1998 | SALTSJÖB | AH6998 | 25 m | 1:02.23 | |
60 | 321 | Åberg William | 1997 | TÄBY SIM | AF1597 | 50 m | 1:02.29 | |
61 | 216 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD5999 | 25 m | 1:02.33 | |
62 | 301 | Kruthammar David | 1997 | TÄBY SIM | AN6197 | 50 m | 1:02.44 | |
63 | 511 | Norberg Christian | 1998 | POLISEN | AD6398 | 25 m | 1:03.24 | |
64 | 353 | Thuresson Gustav | 1997 | WISBY SS | AG6597 | 50 m | 1:03.41 | |
65 | 180 | Wallenbro Kristoffer | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN8197 | 25 m | 1:03.57 | |
66 | 517 | Walsh Killian | 1998 | POLISEN | AG4198 | 25 m | 1:03.60 | |
67 | 516 | Svensson Marcus | 1997 | POLISEN | AP8997 | 50 m | 1:03.62 | |
68 | 189 | Gudehn Axel | 1998 | SKK | AL4398 | 25 m | 1:03.82 | |
69 | 38 | Swedenborg Gustav | 1998 | JÄRFÄLLA S | AD7598 | 50 m | 1:04.04 | |
70 | 415 | Ejdersund Gustav | 1998 | VÄSTERÅS | AD8598 | 25 m | 1:04.32 | |
71 | 226 | Panahi Adrian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH7398 | 25 m | 1:04.48 | |
72 | 250 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 25 m | 1:04.59 | |
73 | 234 | Abelsson Zack | 1998 | SÖDERTÖRN | AD4398 | 50 m | 1:04.64 | |
74 | 229 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | AB0101 | 25 m | 1:04.67 | |
75 | 256 | Carlsson Anton | 1998 | TYRESÖ SS | AO3798 | 25 m | 1:04.80 | |
76 | 220 | Hareskog Ludwig | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH5398 | 25 m | 1:04.91 | |
77 | 21 | Fridsjö Viktor | 1998 | JÄRFÄLLA S | AO4798 | 50 m | 1:04.97 | |
78 | 399 | Widholm Anton | 1999 | VÄSBY SS | AE6199 | 25 m | 1:05.09 | |
79 | 205 | Peterson Lukas | 1998 | SKK | AG8198 | 25 m | 1:05.26 | |
80 | 28 | Kubat Alexander | 1998 | JÄRFÄLLA S | AJ5998 | 50 m | 1:05.58 | |
81 | 240 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | AG0100 | 50 m | 1:05.60 | |
82 | 39 | Söderberg Alexander | 1998 | JÄRFÄLLA S | AM9198 | 50 m | 1:05.81 | |
83 | 425 | Metzmaa Eric | 1997 | VÄSTERÅS | AV1197 | 25 m | 1:05.83 | |
84 | 499 | Falk Martin | 1999 | POLISEN | AC1199 | 25 m | 1:06.12 | |
85 | 319 | Xu Robin | 1997 | TÄBY SIM | AW5797 | 25 m | 1:06.27 | |
86 | 541 | Jönsson Carl Käll | 1999 | SK NEPTUN | ap5799 | 50 m | 1:06.38 | |
87 | 59 | Gabriel Patricio | 1998 | SK NEPTUN | AL6998 | 50 m | 1:06.50 | |
88 | 528 | Karlsson Viktor | 1996 | HELLAS SK | AK1996 | 25 m | 1:06.56 | |
89 | 387 | Robertsson Carl | 1997 | VÄSBY SS | AM2997 | 50 m | 1:06.77 | |
90 | 407 | Bonetti Alessandro | 1999 | VÄSTERÅS | AG5399 | 25 m | 1:06.78 | |
91 | 75 | Melander Marcus | 1996 | SK NEPTUN | AI2996 | 50 m | 1:06.87 | |
92 | 34 | Olsson Oscar | 1997 | JÄRFÄLLA S | AS6797 | 50 m | 1:06.98 | |
93 | 62 | Härmark Hugo | 1998 | SK NEPTUN | AQ3998 | 50 m | 1:07.25 | |
94 | 297 | Karlsson Jerker | 1997 | TÄBY SIM | AK8397 | 25 m | 1:07.54 | |
95 | 137 | Hedfors Daniel | 1997 | SPÅRVÄGEN | AU3197 | 50 m | 1:07.55 | |
96 | 8 | Reutercrona Calle | 1998 | DANDERYD | AR7798 | 25 m | 1:07.60 | |
97 | 261 | Lund Alexander | 1998 | TYRESÖ SS | AL3198 | 25 m | 1:07.87 | |
98 | 6 | Hambraeus Joel | 1998 | DANDERYD | AL8198 | 25 m | 1:08.04 | |
99 | 347 | Kahl Linus | 2001 | WISBY SS | AE1501 | 50 m | 1:08.09 | |
100 | 346 | Holmedahl Douglas | 1997 | WISBY SS | AG6397 | 50 m | 1:08.15 | |
101 | 277 | Thörnqvist Daniel | 1996 | TYRESÖ SS | AD6996 | 25 m | 1:08.20 | |
102 | 204 | Näslund Thomas | 1997 | SKK | AQ3797 | 25 m | 1:08.53 | |
103 | 522 | Bergman Herman | 1995 | HELLAS SK | AD0995 | 25 m | 1:08.53 | |
104 | 233 | Wernqvist Fredric | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH8398 | 25 m | 1:08.62 | |
105 | 483 | Sigurdh Carl | 1997 | SS04 | AU9197 | 25 m | 1:08.66 | |
106 | 236 | Filinau Alexej | 1998 | SÖDERTÖRN | AL3998 | 50 m | 1:08.71 | |
107 | 107 | Alvgren Filip | 1997 | SPÅRVÄGEN | AQ2797 | 25 m | 1:09.20 | |
108 | 542 | Simic Victor | 2000 | TÄBY SIM | AD5500 | 25 m | 1:09.20 | EFT |
109 | 409 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 1:09.35 | |
110 | 385 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 1:09.38 | |
111 | 37 | Swanepoel Hugo | 1998 | JÄRFÄLLA S | AW5198 | 50 m | 1:09.41 | |
112 | 371 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | AK6599 | 25 m | 1:09.68 | |
113 | 518 | Wilkman Dennis | 1998 | POLISEN | AE6198 | 25 m | 1:09.68 | |
114 | 41 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 50 m | 1:09.84 | |
115 | 100 | Gipperth Simon | 1998 | SALTSJÖB | AF1798 | 25 m | 1:09.95 | |
116 | 31 | Modin Sebastian | 1997 | JÄRFÄLLA S | AO8597 | 50 m | 1:10.33 | |
117 | 144 | Kaufmann Alex | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN2799 | 25 m | 1:10.62 | |
118 | 276 | Sköld Olle | 1999 | TYRESÖ SS | AK4599 | 25 m | 1:10.64 | |
119 | 51 | Brynnel Odhin | 1998 | SK NEPTUN | AS5798 | 50 m | 1:10.68 | |
120 | 33 | Olsson Fredrik | 1999 | JÄRFÄLLA S | AI2399 | 50 m | 1:10.69 | |
121 | 287 | Fernandez Tobias | 1999 | TÄBY SIM | AN7799 | 25 m | 1:10.71 | |
122 | 24 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 50 m | 1:10.74 | |
123 | 81 | Svensson Fredrik | 1997 | SK NEPTUN | AT7797 | 50 m | 1:10.98 | |
124 | 58 | Forsberg Meinhart Walter | 1999 | SK NEPTUN | AQ0399 | 50 m | 1:11.55 | |
125 | 473 | Haraldsson Jens | 1996 | SS04 | AR8996 | 50 m | 1:11.70 | |
126 | 527 | Håkansson Mattias | 1998 | HELLAS SK | AT6998 | 25 m | 1:11.79 | |
127 | 354 | Thuresson Oskar | 1999 | WISBY SS | AB2399 | 50 m | 1:11.83 | |
128 | 42 | Östrand Emil | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB2598 | 50 m | 1:12.48 | |
129 | 230 | Tellgren Sebastian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AI5198 | 25 m | 1:12.60 | |
130 | 13 | Varga Stefan | 2000 | DANDERYD | AH3500 | 25 m | 1:12.77 | |
131 | 191 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 1:12.79 | |
132 | 430 | Skytt Emil | 1999 | VÄSTERÅS | AL1599 | 25 m | 1:13.06 | |
133 | 533 | Wallenberg Karl | 1998 | HELLAS SK | AT7998 | 25 m | 1:13.20 | |
134 | 284 | Eklöf Robert | 1995 | TÄBY SIM | AV6195 | 50 m | 1:13.22 | |
135 | 534 | Sundberg-Sjölin Max | 1999 | VÄSBY SS | as5399 | 50 m | 1:14.71 | |
136 | 382 | Moradi Kian | 1999 | VÄSBY SS | AG9399 | 25 m | 1:14.86 | |
137 | 156 | Moummi Adam | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR9199 | 50 m | 1:15.82 | |
138 | 22 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 50 m | 1:15.85 | |
139 | 437 | Häggblad Ludwig | 1998 | ÅKERSBERGA | AD1798 | 50 m | 1:15.94 | |
140 | 182 | Voigt Fredrik | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK9198 | 50 m | 1:15.95 | |
141 | 109 | Arnebjer Rikard | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8300 | 25 m | 1:16.27 | |
142 | 47 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | AQ9199 | 50 m | 1:16.68 | |
143 | 343 | Ödman Gustav | 2000 | UPSALA S | AC3700 | 25 m | 1:17.20 | |
144 | 342 | Särnblad Anton | 2000 | UPSALA S | AC2700 | 25 m | 1:17.25 | |
145 | 357 | Bergfeldt Andreas | 1999 | VÄSBY SS | AK7599 | 25 m | 1:17.39 | |
146 | 26 | Josefsson-Rudberg William | 1998 | JÄRFÄLLA S | AA7998 | 50 m | 1:17.89 | |
147 | 491 | Andersson Erik | 2001 | POLISEN | AG6701 | 25 m | 1:17.93 | |
148 | 337 | Lind Zacharias | 1998 | UPSALA S | AI7798 | 25 m | 1:18.35 | |
149 | 446 | Xia Steve | 1996 | ÅKERSBERGA | AQ2996 | 25 m | 1:18.41 | |
150 | 27 | Karlsson David | 1999 | JÄRFÄLLA S | AK1199 | 50 m | 1:18.45 | |
151 | 278 | Törnqvist Elias | 1999 | TYRESÖ SS | AL8999 | 25 m | 1:19.73 | |
152 | 266 | Nyman Jesper | 1998 | TYRESÖ SS | AP2598 | 25 m | 1:19.94 | |
153 | 408 | Brewitz Johan | 2001 | VÄSTERÅS | AH2101 | 25 m | 1:20.42 | |
154 | 352 | Strömbeck Oskar | 1999 | WISBY SS | AK1999 | 50 m | 1:20.50 | |
155 | 264 | Norman Oscar | 1999 | TYRESÖ SS | AK5599 | 25 m | 1:20.55 | |
156 | 440 | Lindström Konrad | 1998 | ÅKERSBERGA | AM1198 | 25 m | 1:21.01 | |
157 | 66 | Johansson Oscar | 2000 | SK NEPTUN | AN1500 | 50 m | 1:21.46 | |
158 | 544 | Schedin Andreas | 1996 | NORRTÄLJE | ax7597 | 50 m | 1:22.69 | |
159 | 332 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 50 m | 1:22.85 | |
160 | 134 | Göransson Mathias | 2000 | SPÅRVÄGEN | AJ0900 | 50 m | 1:23.50 | |
161 | 18 | Bladin Samuel | 1999 | JÄRFÄLLA S | AO4399 | 50 m | 1:24.24 | |
162 | 149 | Larsson Ted | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN3799 | 25 m | 1:24.60 | |
163 | 111 | Berglund Alexander | 2000 | SPÅRVÄGEN | AO4900 | 25 m | 1:24.70 | |
164 | 174 | Thelenius Daniel | 2000 | SPÅRVÄGEN | AQ5100 | 25 m | 1:25.33 | |
165 | 443 | Sundin Niklas | 1997 | ÅKERSBERGA | AW2797 | 25 m | 1:25.59 | |
166 | 503 | Gusev Alexander | 2001 | POLISEN | AI6501 | 25 m | 1:27.37 | |
167 | 445 | Xia Nicklas | 1998 | ÅKERSBERGA | AG5798 | 25 m | 1:28.09 | |
168 | 426 | Nilsson Victor | 2000 | VÄSTERÅS | AL9300 | 25 m | 1:30.20 | |
169 | 519 | Wirdby-Myren Elias | 2002 | POLISEN | AH0902 | 25 m | 1:31.16 | |
170 | 176 | Wahlberg Gustav | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR3100 | 25 m | 1:31.23 | |
171 | 95 | Svensson Kevin | 2000 | NORRTÄLJE | AL2100 | 25 m | 1:32.95 | |
172 | 146 | Klingeryd Jalamo Viktor | 2000 | SPÅRVÄGEN | AT4500 | 25 m | 1:33.25 | |
173 | 155 | Malmring Jonas | 2001 | SPÅRVÄGEN | AO1701 | 25 m | 1:34.44 | |
174 | 119 | Brodin Samuel | 2000 | SPÅRVÄGEN | AO3900 | 25 m | 1:34.92 | |
175 | 157 | Nilsson Herman | 2002 | SPÅRVÄGEN | AH7702 | 25 m | 1:38.80 | |
176 | 537 | O´malley Aaron | 2002 | SPÅRVÄGEN | ai3902 | 50 m | 1:45.67 | |
177 | 113 | Bernhardsson William | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI4702 | 50 m | ||
178 | 143 | Jansson Ludvig | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI0902 | 50 m | ||
179 | 167 | Sahifi Aydin | 2002 | SPÅRVÄGEN | AF6702 | 50 m | ||
180 | 525 | Esbjörnsson Nikola | 1999 | HELLAS SK | AU2999 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.05 | Utskriftsdatum | 15 juni 2012 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 14:29 |
Gren 13, 200m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 99 | Bergman Fabian | 1994 | SALTSJÖB | AQ2194 | 25 m | 1:59.82 | |
2 | 50 | Brynnel Joen | 1996 | SK NEPTUN | AU3196 | 50 m | 2:00.30 | |
3 | 513 | Papantoniou Michail | 1997 | POLISEN | AX7397 | 25 m | 2:02.50 | |
4 | 414 | Dahlman Gustaf | 1997 | VÄSTERÅS | AJ1597 | 25 m | 2:02.58 | |
5 | 372 | Frödeberg Gustav | 1997 | VÄSBY SS | AA5197 | 25 m | 2:03.94 | |
6 | 19 | Bolle Henrik | 1996 | JÄRFÄLLA S | AO3196 | 25 m | 2:04.94 | |
7 | 358 | Bergh Max | 1996 | VÄSBY SS | AD7196 | 25 m | 2:06.48 | |
8 | 292 | Hedman Filip | 1998 | TÄBY SIM | AO1598 | 25 m | 2:06.49 | |
9 | 84 | Weidlitz Filip | 1997 | SK NEPTUN | AP4397 | 50 m | 2:06.90 | |
10 | 106 | Adel Ali Haider | 1995 | SPÅRVÄGEN | AY8395 | 50 m | 2:07.66 | |
11 | 241 | Marijanovic Denis | 1996 | SÖDERTÖRN | AP3596 | 50 m | 2:07.74 | |
12 | 370 | Frisk-Garcia Oscar | 1996 | VÄSBY SS | AF7396 | 25 m | 2:08.19 | |
13 | 417 | Granlund Gunnar | 1996 | VÄSTERÅS | AK2996 | 25 m | 2:08.19 | |
14 | 397 | Törnqvist Samuel | 1997 | VÄSBY SS | AI6197 | 25 m | 2:08.41 | |
15 | 127 | Freiholtz Mattias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AP4596 | 50 m | 2:08.76 | |
16 | 438 | Häggblad Wictor | 1994 | ÅKERSBERGA | AJ8194 | 25 m | 2:09.33 | |
17 | 457 | Liljedahl Hannes | 1997 | SK ÄGIR | AT6997 | 25 m | 2:09.38 | |
18 | 411 | Byström Fredrik | 1996 | VÄSTERÅS | AO5596 | 25 m | 2:09.44 | |
19 | 196 | Lönn Ossian | 1996 | SKK | AX2996 | 25 m | 2:09.81 | |
20 | 459 | Åsberg Marcus | 1996 | SK ÄGIR | AH4396 | 50 m | 2:10.46 | |
21 | 185 | Ankarberg Ossian | 1996 | SKK | AX6196 | 25 m | 2:10.60 | |
22 | 4 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | DANDERYD | AG9599 | 25 m | 2:10.93 | |
23 | 272 | Pantzar Sebastian | 1999 | TYRESÖ SS | AL1999 | 25 m | 2:11.61 | |
24 | 248 | Stridfeldt Marcus | 1995 | SÖDERTÖRN | AY9195 | 50 m | 2:11.62 | |
25 | 338 | Nilsson Fredrik | 1997 | UPSALA S | AL2997 | 50 m | 2:11.77 | |
26 | 170 | Sjöblom Ahlström Daniel | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR0798 | 25 m | 2:13.25 | |
27 | 456 | Forsberg Kevin | 1996 | SK ÄGIR | AY0596 | 25 m | 2:13.26 | |
28 | 285 | Ericsson Oskar | 1997 | TÄBY SIM | AF9397 | 25 m | 2:13.68 | |
29 | 206 | Pettersson Gustav | 1994 | SKK | BB7194 | 25 m | 2:13.95 | |
30 | 432 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 2:14.06 | |
31 | 243 | Persson Andreas | 1996 | SÖDERTÖRN | AK2596 | 50 m | 2:14.09 | |
32 | 160 | Ojaste Daniel | 1994 | SPÅRVÄGEN | AT8794 | 50 m | 2:15.40 | |
33 | 239 | Hvalgren Niclas | 1995 | SÖDERTÖRN | AC9195 | 50 m | 2:15.64 | |
34 | 511 | Norberg Christian | 1998 | POLISEN | AD6398 | 25 m | 2:16.03 | |
35 | 216 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD5999 | 25 m | 2:16.05 | |
36 | 128 | Freiholtz Oliver | 1997 | SPÅRVÄGEN | AK5797 | 25 m | 2:16.12 | |
37 | 498 | Eriksson Niclas | 1998 | POLISEN | AL2398 | 25 m | 2:16.39 | |
38 | 96 | Westholm Tobias | 1996 | NORRTÄLJE | AA1196 | 25 m | 2:16.43 | |
39 | 320 | Zhong Sean | 1998 | TÄBY SIM | AF2198 | 50 m | 2:16.43 | |
40 | 124 | Eriksson Patrik | 1996 | SPÅRVÄGEN | AM4596 | 50 m | 2:16.47 | |
41 | 250 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 25 m | 2:17.09 | |
42 | 102 | Svalander William | 1998 | SALTSJÖB | AQ6998 | 25 m | 2:17.14 | |
43 | 539 | Aabel Nordkvist Jens Jacob | 1995 | DANDERYD | bb2995 | 50 m | 2:17.14 | |
44 | 353 | Thuresson Gustav | 1997 | WISBY SS | AG6597 | 50 m | 2:17.18 | |
45 | 152 | Lüning Anton | 1996 | SPÅRVÄGEN | AO0996 | 50 m | 2:17.21 | |
46 | 321 | Åberg William | 1997 | TÄBY SIM | AF1597 | 50 m | 2:17.39 | |
47 | 238 | Huth Joel | 1996 | SÖDERTÖRN | AK1596 | 50 m | 2:17.78 | |
48 | 38 | Swedenborg Gustav | 1998 | JÄRFÄLLA S | AD7598 | 50 m | 2:17.80 | |
49 | 289 | Ghahestani Shervin | 1997 | TÄBY SIM | AP5997 | 50 m | 2:18.19 | |
50 | 516 | Svensson Marcus | 1997 | POLISEN | AP8997 | 50 m | 2:18.55 | |
51 | 180 | Wallenbro Kristoffer | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN8197 | 25 m | 2:18.92 | |
52 | 189 | Gudehn Axel | 1998 | SKK | AL4398 | 25 m | 2:19.09 | |
53 | 247 | Stolt Marcus | 1995 | SÖDERTÖRN | AQ3595 | 50 m | 2:19.67 | |
54 | 168 | Severin Joel | 1997 | SPÅRVÄGEN | AQ5797 | 50 m | 2:19.71 | |
55 | 98 | Altman Elias | 1998 | SALTSJÖB | AH6998 | 25 m | 2:20.54 | |
56 | 394 | Swahn Daniel | 1995 | VÄSBY SS | AW7995 | 25 m | 2:21.04 | |
57 | 309 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 50 m | 2:22.79 | |
58 | 34 | Olsson Oscar | 1997 | JÄRFÄLLA S | AS6797 | 50 m | 2:23.31 | |
59 | 318 | Willberg Carl-Åke | 1998 | TÄBY SIM | AG1398 | 50 m | 2:23.34 | |
60 | 499 | Falk Martin | 1999 | POLISEN | AC1199 | 25 m | 2:23.54 | |
61 | 226 | Panahi Adrian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH7398 | 25 m | 2:23.95 | |
62 | 240 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | AG0100 | 25 m | 2:24.00 | |
63 | 28 | Kubat Alexander | 1998 | JÄRFÄLLA S | AJ5998 | 50 m | 2:24.01 | |
64 | 340 | Steinbock Daniel | 1996 | UPSALA S | AX3796 | 50 m | 2:24.48 | |
65 | 220 | Hareskog Ludwig | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH5398 | 25 m | 2:25.15 | |
66 | 39 | Söderberg Alexander | 1998 | JÄRFÄLLA S | AM9198 | 50 m | 2:25.41 | |
67 | 229 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | AB0101 | 25 m | 2:25.84 | |
68 | 387 | Robertsson Carl | 1997 | VÄSBY SS | AM2997 | 25 m | 2:26.63 | |
69 | 21 | Fridsjö Viktor | 1998 | JÄRFÄLLA S | AO4798 | 50 m | 2:26.97 | |
70 | 346 | Holmedahl Douglas | 1997 | WISBY SS | AG6397 | 50 m | 2:27.49 | |
71 | 344 | Öncu Roger | 1997 | UPSALA S | AQ3397 | 50 m | 2:27.76 | |
72 | 483 | Sigurdh Carl | 1997 | SS04 | AU9197 | 25 m | 2:28.85 | |
73 | 31 | Modin Sebastian | 1997 | JÄRFÄLLA S | AO8597 | 50 m | 2:29.64 | |
74 | 51 | Brynnel Odhin | 1998 | SK NEPTUN | AS5798 | 50 m | 2:30.04 | |
75 | 6 | Hambraeus Joel | 1998 | DANDERYD | AL8198 | 50 m | 2:30.17 | |
76 | 8 | Reutercrona Calle | 1998 | DANDERYD | AR7798 | 50 m | 2:30.31 | |
77 | 347 | Kahl Linus | 2001 | WISBY SS | AE1501 | 50 m | 2:30.38 | |
78 | 137 | Hedfors Daniel | 1997 | SPÅRVÄGEN | AU3197 | 25 m | 2:32.53 | |
79 | 107 | Alvgren Filip | 1997 | SPÅRVÄGEN | AQ2797 | 25 m | 2:33.13 | |
80 | 421 | Johansson Anton | 1999 | VÄSTERÅS | AG4399 | 25 m | 2:33.38 | |
81 | 261 | Lund Alexander | 1998 | TYRESÖ SS | AL3198 | 25 m | 2:34.15 | |
82 | 407 | Bonetti Alessandro | 1999 | VÄSTERÅS | AG5399 | 25 m | 2:34.56 | |
83 | 518 | Wilkman Dennis | 1998 | POLISEN | AE6198 | 25 m | 2:36.60 | |
84 | 144 | Kaufmann Alex | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN2799 | 25 m | 2:37.52 | |
85 | 42 | Östrand Emil | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB2598 | 50 m | 2:39.09 | |
86 | 41 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 50 m | 2:39.40 | |
87 | 100 | Gipperth Simon | 1998 | SALTSJÖB | AF1798 | 25 m | 2:40.48 | |
88 | 191 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 2:40.50 | |
89 | 81 | Svensson Fredrik | 1997 | SK NEPTUN | AT7797 | 50 m | 2:41.85 | |
90 | 273 | Parsons Philip | 1999 | TYRESÖ SS | AJ8199 | 25 m | 2:42.42 | |
91 | 230 | Tellgren Sebastian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AI5198 | 25 m | 2:43.36 | |
92 | 533 | Wallenberg Karl | 1998 | HELLAS SK | AT7998 | 25 m | 2:43.44 | |
93 | 528 | Karlsson Viktor | 1996 | HELLAS SK | AK1996 | 50 m | 2:44.77 | |
94 | 527 | Håkansson Mattias | 1998 | HELLAS SK | AT6998 | 25 m | 2:44.93 | |
95 | 354 | Thuresson Oskar | 1999 | WISBY SS | AB2399 | 50 m | 2:45.80 | |
96 | 58 | Forsberg Meinhart Walter | 1999 | SK NEPTUN | AQ0399 | 25 m | 2:46.95 | |
97 | 75 | Melander Marcus | 1996 | SK NEPTUN | AI2996 | 50 m | 2:49.14 | |
98 | 13 | Varga Stefan | 2000 | DANDERYD | AH3500 | 25 m | 2:49.51 | |
99 | 33 | Olsson Fredrik | 1999 | JÄRFÄLLA S | AI2399 | 50 m | 2:49.71 | |
100 | 66 | Johansson Oscar | 2000 | SK NEPTUN | AN1500 | 25 m | 2:50.80 | |
101 | 26 | Josefsson-Rudberg William | 1998 | JÄRFÄLLA S | AA7998 | 50 m | 2:50.96 | |
102 | 357 | Bergfeldt Andreas | 1999 | VÄSBY SS | AK7599 | 25 m | 2:54.13 | |
103 | 47 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | AQ9199 | 25 m | 2:55.61 | |
104 | 440 | Lindström Konrad | 1998 | ÅKERSBERGA | AM1198 | 25 m | 2:55.91 | |
105 | 27 | Karlsson David | 1999 | JÄRFÄLLA S | AK1199 | 50 m | 2:56.61 | |
106 | 534 | Sundberg-Sjölin Max | 1999 | VÄSBY SS | as5399 | 50 m | 2:56.69 | |
107 | 408 | Brewitz Johan | 2001 | VÄSTERÅS | AH2101 | 25 m | 2:57.32 | |
108 | 109 | Arnebjer Rikard | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8300 | 25 m | 2:58.23 | |
109 | 352 | Strömbeck Oskar | 1999 | WISBY SS | AK1999 | 50 m | 3:03.47 | |
110 | 453 | Eriksson Marcus | 2000 | ÖSMO SS | AK8500 | 50 m | 3:04.75 | |
111 | 342 | Särnblad Anton | 2000 | UPSALA S | AC2700 | 50 m | 3:05.52 | |
112 | 156 | Moummi Adam | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR9199 | 25 m | 3:05.97 | |
113 | 18 | Bladin Samuel | 1999 | JÄRFÄLLA S | AO4399 | 50 m | 3:07.28 | |
114 | 174 | Thelenius Daniel | 2000 | SPÅRVÄGEN | AQ5100 | 25 m | 3:09.19 | |
115 | 111 | Berglund Alexander | 2000 | SPÅRVÄGEN | AO4900 | 25 m | 3:09.55 | |
116 | 491 | Andersson Erik | 2001 | POLISEN | AG6701 | 50 m | 3:09.83 | |
117 | 426 | Nilsson Victor | 2000 | VÄSTERÅS | AL9300 | 25 m | 3:12.73 | |
118 | 136 | Hahn Victor | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN0799 | 25 m | 3:18.47 | |
119 | 119 | Brodin Samuel | 2000 | SPÅRVÄGEN | AO3900 | 25 m | 3:24.26 | |
120 | 37 | Swanepoel Hugo | 1998 | JÄRFÄLLA S | AW5198 | 50 m | ||
121 | 157 | Nilsson Herman | 2002 | SPÅRVÄGEN | AH7702 | 50 m | ||
122 | 319 | Xu Robin | 1997 | TÄBY SIM | AW5797 | 50 m | ||
123 | 337 | Lind Zacharias | 1998 | UPSALA S | AI7798 | 50 m | ||
124 | 425 | Metzmaa Eric | 1997 | VÄSTERÅS | AV1197 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.05 | Utskriftsdatum | 15 juni 2012 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 14:29 |
Gren 14, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 52 | Dahlberg Jonna | 1995 | SK NEPTUN | AP9895 | 50 m | 1:03.33 | |
2 | 400 | Wiiand Agnes | 1997 | VÄSBY SS | AM1497 | 25 m | 1:05.31 | |
3 | 389 | Sjösten Emma | 1996 | VÄSBY SS | AG2496 | 25 m | 1:05.58 | |
4 | 74 | Mattsson Rebecca | 1995 | SK NEPTUN | AQ0295 | 50 m | 1:05.75 | |
5 | 198 | Malmberg Lovisa | 1995 | SKK | AH9895 | 25 m | 1:06.45 | |
6 | 311 | Sandäng Anna | 1996 | TÄBY SIM | AE2696 | 50 m | 1:06.54 | |
7 | 405 | Berggren Elin | 1996 | VÄSTERÅS | AG5296 | 25 m | 1:06.85 | |
8 | 510 | Myers Charlotte | 1997 | POLISEN | BQ2497 | 25 m | 1:07.04 | |
9 | 378 | Lagebro Vilma | 1996 | VÄSBY SS | AW6696 | 25 m | 1:07.16 | |
10 | 114 | Billquist Jessica | 1996 | SPÅRVÄGEN | AV1496 | 50 m | 1:08.17 | |
11 | 380 | Lantz Josefin | 1996 | VÄSBY SS | AW5696 | 25 m | 1:08.21 | |
12 | 117 | Bring Emma | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG5695 | 50 m | 1:08.80 | |
13 | 237 | Hallman Josefin | 1995 | SÖDERTÖRN | BF4695 | 50 m | 1:08.90 | |
14 | 377 | Kjellberg Isabell | 1997 | VÄSBY SS | AR7497 | 25 m | 1:08.90 | |
15 | 252 | Vezzoli Beatrice | 1998 | TUREBERG | AR7498 | 25 m | 1:09.26 | |
16 | 194 | Karlsson Alma | 1999 | SKK | AH8299 | 25 m | 1:09.42 | |
17 | 388 | Salih Milana | 1997 | VÄSBY SS | AX4697 | 25 m | 1:10.23 | |
18 | 242 | Nykvist Greta | 1996 | SÖDERTÖRN | AU7496 | 50 m | 1:10.30 | |
19 | 23 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB4298 | 50 m | 1:10.31 | |
20 | 364 | Bäck Emelie | 1996 | VÄSBY SS | AE4696 | 25 m | 1:10.58 | |
21 | 348 | Nyberg Sara | 1996 | WISBY SS | AF3696 | 50 m | 1:11.98 | |
22 | 402 | Wiklund Lisa | 1996 | VÄSBY SS | BJ1496 | 25 m | 1:11.98 | |
23 | 14 | Österman Ida | 1998 | DANDERYD | BA0298 | 25 m | 1:12.07 | |
24 | 122 | Edin Ida | 1996 | SPÅRVÄGEN | AS8896 | 50 m | 1:12.29 | |
25 | 316 | Ulmgren Jennifer | 1995 | TÄBY SIM | BB5495 | 25 m | 1:12.63 | |
26 | 40 | Talback Elin | 1997 | JÄRFÄLLA S | AN0897 | 50 m | 1:12.79 | |
27 | 312 | Sangfelt Hanna | 1997 | TÄBY SIM | AC4497 | 50 m | 1:13.25 | |
28 | 32 | Norkko Fanny | 1995 | JÄRFÄLLA S | AU5495 | 50 m | 1:13.45 | |
29 | 171 | Sundstedt Emma | 1998 | SPÅRVÄGEN | BE7498 | 50 m | 1:13.53 | |
30 | 540 | Nelin Olivia | 1995 | SK NEPTUN | be1695 | 50 m | 1:13.67 | |
31 | 495 | Burt Ayleen | 1997 | POLISEN | BB5497 | 50 m | 1:13.74 | |
32 | 36 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 50 m | 1:13.96 | |
33 | 487 | Thurfjell Julia | 1994 | SS04 | BG3894 | 50 m | 1:14.18 | |
34 | 412 | Byström Frida | 1998 | VÄSTERÅS | AH2298 | 25 m | 1:14.21 | |
35 | 493 | Bergkvist Sofia | 1995 | POLISEN | BB0695 | 50 m | 1:14.73 | |
36 | 166 | Rahim Helin | 1995 | SPÅRVÄGEN | AM7895 | 50 m | 1:15.19 | |
37 | 313 | Sangfelt Sara | 1995 | TÄBY SIM | AG0695 | 25 m | 1:15.46 | |
38 | 300 | Korssell Pauline | 1997 | TÄBY SIM | AI8897 | 50 m | 1:15.66 | |
39 | 507 | Lienert Claudia | 1996 | POLISEN | AT3896 | 25 m | 1:15.81 | |
40 | 265 | Nyberg Starck Sofia | 1997 | TYRESÖ SS | BJ6897 | 25 m | 1:15.89 | |
41 | 129 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 25 m | 1:16.30 | |
42 | 449 | Östervall Maria | 1998 | ÅKERSBERGA | AD4498 | 25 m | 1:16.35 | |
43 | 501 | Gidlöf Josefine | 1997 | POLISEN | BE2497 | 25 m | 1:16.37 | |
44 | 46 | Bjelak Emina | 1997 | SK NEPTUN | BC2897 | 50 m | 1:16.41 | |
45 | 208 | Rabenius Oda | 1997 | SKK | BH6497 | 25 m | 1:16.44 | |
46 | 1 | Berglund Frida | 1998 | DANDERYD | AW7298 | 25 m | 1:16.69 | |
47 | 369 | Frisk-Garcia Madeleine | 1997 | VÄSBY SS | AH2697 | 25 m | 1:16.90 | |
48 | 158 | Nilsson Julia | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM0699 | 25 m | 1:16.96 | |
49 | 331 | Grele Ellinor | 1998 | UPSALA S | AT6898 | 25 m | 1:18.33 | |
50 | 89 | Alstermark Fanny | 1998 | NORRTÄLJE | AP3298 | 25 m | 1:18.46 | |
51 | 232 | Wadsten Clara | 1999 | SÖDERTÄLJE | AA1899 | 25 m | 1:18.49 | |
52 | 429 | Persson Andréa | 1999 | VÄSTERÅS | AB5899 | 25 m | 1:18.52 | |
53 | 150 | Lindahl Moa | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM1699 | 25 m | 1:19.04 | |
54 | 520 | von Fircks Linda | 1998 | POLISEN | BD8298 | 25 m | 1:19.23 | |
55 | 395 | Swahn Sandra | 1997 | VÄSBY SS | AY9897 | 25 m | 1:19.30 | |
56 | 17 | Atran Malin | 1998 | JÄRFÄLLA S | AN7698 | 50 m | 1:19.42 | |
57 | 215 | Blomberg Emelie | 1999 | SÖDERTÄLJE | AU4899 | 25 m | 1:20.24 | |
58 | 334 | Holmberg Ellen | 1998 | UPSALA S | AT9898 | 25 m | 1:20.28 | |
59 | 349 | Rogersdotter Love | 1995 | WISBY SS | AV5895 | 50 m | 1:20.39 | |
60 | 460 | Adlerborn Caroline | 1998 | SS04 | AR3498 | 50 m | 1:20.47 | |
61 | 3 | Brännlund Linda | 1998 | DANDERYD | AW6298 | 25 m | 1:21.16 | |
62 | 211 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 1:21.21 | |
63 | 203 | Näslund Sofia | 1999 | SKK | AZ5299 | 25 m | 1:21.34 | |
64 | 368 | Esmaelzadeh Dersim | 1999 | VÄSBY SS | AN6299 | 50 m | 1:21.44 | |
65 | 294 | Jerresand Cornelia | 2000 | TÄBY SIM | AG6800 | 25 m | 1:21.53 | |
66 | 245 | Speiner Caroline | 1994 | SÖDERTÖRN | AZ0294 | 50 m | 1:21.56 | |
67 | 451 | Engback Cassandra | 1999 | ÖSMO SS | AQ0499 | 50 m | 1:21.76 | |
68 | 283 | Edlund Sofia | 1998 | TÄBY SIM | AI0498 | 25 m | 1:22.06 | |
69 | 125 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 25 m | 1:22.53 | |
70 | 20 | Eklund Cornelia | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC1800 | 50 m | 1:23.10 | |
71 | 431 | Skytt Hanna | 1997 | VÄSTERÅS | BJ8497 | 25 m | 1:23.11 | |
72 | 187 | Blomquist Julia | 1998 | SKK | AR8298 | 25 m | 1:23.36 | |
73 | 257 | Derwinger Julia | 1998 | TYRESÖ SS | AZ9698 | 25 m | 1:23.48 | |
74 | 396 | Taraldsson Elin | 1997 | VÄSBY SS | AY8897 | 25 m | 1:23.52 | |
75 | 293 | Jansson Elin | 1997 | TÄBY SIM | AO3297 | 25 m | 1:23.94 | |
76 | 329 | Gille Sara | 1997 | UPSALA S | BR7497 | 50 m | 1:25.10 | |
77 | 299 | Korssell Christine | 1995 | TÄBY SIM | BJ0495 | 50 m | 1:25.92 | |
78 | 302 | Kuhry Zhanna | 1998 | TÄBY SIM | BF4698 | 25 m | 1:26.03 | |
79 | 9 | Reuterskiöld Henny | 1999 | DANDERYD | BB1499 | 25 m | 1:26.35 | |
80 | 376 | Jeppsson Sara | 1999 | VÄSBY SS | AH0299 | 50 m | 1:26.73 | |
81 | 375 | Isaksson Fanny | 1999 | VÄSBY SS | AK8299 | 25 m | 1:27.19 | |
82 | 29 | Levander Tilde | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI7600 | 50 m | 1:27.50 | |
83 | 132 | Garmelius Emma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9499 | 25 m | 1:27.71 | |
84 | 434 | Åberg Victoria | 2001 | VÄSTERÅS | AL7201 | 25 m | 1:27.77 | |
85 | 43 | Barrena Forsberg Cecilia | 1999 | KANAANS SS | BM5499 | 25 m | 1:28.17 | |
86 | 326 | Byström Ella-Maja | 1999 | UPSALA S | AL4299 | 25 m | 1:28.46 | |
87 | 71 | Malmberg Caroline | 1999 | SK NEPTUN | AX1499 | 50 m | 1:28.74 | |
88 | 83 | Wallenborg Caroline | 2000 | SK NEPTUN | AL3800 | 25 m | 1:28.92 | |
89 | 11 | Sundman Lina | 1998 | DANDERYD | AZ8898 | 25 m | 1:29.26 | |
90 | 410 | Brunzell Hannah | 2001 | VÄSTERÅS | AP6801 | 25 m | 1:29.37 | |
91 | 153 | Malm Lina | 1998 | SPÅRVÄGEN | AO3298 | 50 m | 1:29.46 | |
92 | 383 | Nordling Vanessa | 1998 | VÄSBY SS | AI1498 | 50 m | 1:29.96 | |
93 | 466 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 50 m | 1:30.15 | |
94 | 413 | Båvenäs Rebecca | 1999 | VÄSTERÅS | AK3299 | 25 m | 1:30.45 | |
95 | 68 | Leijonberg Louise | 2000 | SK NEPTUN | BG3600 | 50 m | 1:30.89 | |
96 | 486 | Thor Therese | 1998 | SS04 | AW2298 | 50 m | 1:31.53 | |
97 | 328 | Franzén Tova | 2001 | UPSALA S | AK9601 | 50 m | 1:31.88 | |
98 | 45 | Andersson Sara | 2000 | SK NEPTUN | AO6600 | 25 m | 1:32.36 | |
99 | 436 | Bergman Cornelia | 1997 | ÅKERSBERGA | BR0497 | 25 m | 1:32.64 | |
100 | 209 | Reithner Hanna | 2000 | SKK | AJ7400 | 25 m | 1:32.82 | |
101 | 221 | Hofvander Ida | 1998 | SÖDERTÄLJE | AQ8898 | 25 m | 1:33.67 | |
102 | 505 | Hansson Hanna | 1997 | POLISEN | BF3297 | 25 m | 1:34.60 | |
103 | 324 | Björndahl Linnea | 2000 | UPSALA S | AP7800 | 25 m | 1:34.95 | |
104 | 423 | Kvist Ida | 1998 | VÄSTERÅS | BI5698 | 25 m | 1:34.95 | |
105 | 193 | Jacobsson Hanna | 1999 | SKK | AZ4299 | 25 m | 1:35.17 | |
106 | 224 | Mariani-Lopez Lenina | 1999 | SÖDERTÄLJE | AS2699 | 25 m | 1:35.88 | |
107 | 67 | Jomaa Nora | 1999 | SK NEPTUN | AW7499 | 50 m | 1:36.11 | |
108 | 379 | Lantz Ellinor | 1999 | VÄSBY SS | AK6299 | 25 m | 1:36.76 | |
109 | 213 | Skarin Saga | 2000 | SKK | AP3400 | 25 m | 1:37.52 | |
110 | 524 | Cross Sabina | 1998 | HELLAS SK | AM1898 | 25 m | 1:38.87 | |
111 | 327 | Carlsson Lisa | 1999 | UPSALA S | AU5299 | 25 m | 1:41.85 | |
112 | 162 | Onno Astrid | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA5600 | 25 m | 1:42.39 | |
113 | 65 | Johansson Evelina | 2000 | SK NEPTUN | BG2400 | 50 m | 1:44.50 | |
114 | 86 | Wåhlén Cecilia | 1999 | SK NEPTUN | AY3499 | 25 m | 1:47.09 | |
115 | 60 | Gabrielsson Agnes | 1998 | SK NEPTUN | BG8298 | 50 m | 1:47.63 | |
116 | 201 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 50 m | 1:48.14 | |
117 | 545 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | ah9801 | 25 m | 1:48.72 | |
118 | 147 | Kuhlins Maike | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA1600 | 25 m | 1:56.72 | |
119 | 173 | Sörensen Amanda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BI0899 | 25 m | 1:57.13 | |
120 | 44 | Albinzon Alice | 2000 | SK NEPTUN | AY1200 | 50 m | ||
121 | 49 | Brolund Vilma | 2001 | SK NEPTUN | AO9801 | 50 m | ||
122 | 53 | Ehn Rebecka | 2000 | SK NEPTUN | AO7600 | 50 m | ||
123 | 57 | Flora Isabelle | 2000 | SK NEPTUN | AY2200 | 50 m | ||
124 | 70 | Lundgren Fanny | 1999 | SK NEPTUN | AY0499 | 50 m | ||
125 | 72 | Malmberg Ellinor | 1999 | SK NEPTUN | BL7499 | 50 m | ||
126 | 76 | Nykvist Clara | 2000 | SK NEPTUN | BC2600 | 50 m | ||
127 | 80 | Steigård Victoria | 1999 | SK NEPTUN | AY1499 | 50 m | ||
128 | 82 | Wahlström Thea | 2000 | SK NEPTUN | AY4200 | 50 m | ||
129 | 87 | Åhlander Alba | 1999 | SK NEPTUN | BN8499 | 50 m | ||
130 | 123 | Engström Vaamonde Zafira | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU9601 | 50 m | ||
131 | 439 | Langemar Ebba | 1999 | ÅKERSBERGA | BD7699 | 50 m | ||
132 | 536 | Elgh Rebecca | 1999 | SPÅRVÄGEN | bl0499 | 50 m | ||
133 | 546 | Wrembicki Annastasia | 1999 | SK NEPTUN | bg4699 | 50 m | EFT | |
134 | 547 | Wrembicki Stefanie | 2001 | SK NEPTUN | at1201 | 50 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.19.05 | Utskriftsdatum | 15 juni 2012 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 14:29 |
Gren 15, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 200 | Morgan Alexander | 1996 | SKK | AE9796 | 25 m | 1:03.09 | |
2 | 386 | Ozerov Alexander | 1996 | VÄSBY SS | AS0396 | 25 m | 1:07.09 | |
3 | 330 | Granelli Jakob | 1995 | UPSALA S | AY7995 | 25 m | 1:09.63 | |
4 | 317 | Westberg Calle | 1995 | TÄBY SIM | AT9795 | 25 m | 1:12.43 | |
5 | 88 | Alstermark Adam | 1996 | NORRTÄLJE | AS9196 | 25 m | 1:13.18 | |
6 | 19 | Bolle Henrik | 1996 | JÄRFÄLLA S | AO3196 | 50 m | 1:14.43 | |
7 | 496 | Ekholm Erland | 1996 | POLISEN | AT7196 | 50 m | 1:14.82 | |
8 | 145 | Kjellén Arvid | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7198 | 25 m | 1:15.20 | |
9 | 241 | Marijanovic Denis | 1996 | SÖDERTÖRN | AP3596 | 50 m | 1:15.45 | |
10 | 160 | Ojaste Daniel | 1994 | SPÅRVÄGEN | AT8794 | 50 m | 1:16.16 | |
11 | 138 | Henriksson Tobias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AN4796 | 50 m | 1:16.47 | |
12 | 442 | Pirkizri Marcus | 1995 | ÅKERSBERGA | AY5595 | 25 m | 1:16.49 | |
13 | 168 | Severin Joel | 1997 | SPÅRVÄGEN | AQ5797 | 25 m | 1:16.54 | |
14 | 289 | Ghahestani Shervin | 1997 | TÄBY SIM | AP5997 | 50 m | 1:17.59 | |
15 | 124 | Eriksson Patrik | 1996 | SPÅRVÄGEN | AM4596 | 50 m | 1:17.72 | |
16 | 411 | Byström Fredrik | 1996 | VÄSTERÅS | AO5596 | 25 m | 1:18.24 | |
17 | 7 | Lindström Leon | 1996 | DANDERYD | AH3196 | 25 m | 1:18.29 | |
18 | 353 | Thuresson Gustav | 1997 | WISBY SS | AG6597 | 50 m | 1:18.59 | |
19 | 539 | Aabel Nordkvist Jens Jacob | 1995 | DANDERYD | bb2995 | 50 m | 1:19.19 | |
20 | 473 | Haraldsson Jens | 1996 | SS04 | AR8996 | 50 m | 1:19.27 | |
21 | 102 | Svalander William | 1998 | SALTSJÖB | AQ6998 | 25 m | 1:19.39 | |
22 | 500 | Gabri Alexander | 1997 | POLISEN | AU5197 | 50 m | 1:19.74 | |
23 | 494 | Blomquist Martin | 1997 | POLISEN | AS0797 | 50 m | 1:20.70 | |
24 | 170 | Sjöblom Ahlström Daniel | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR0798 | 25 m | 1:20.84 | |
25 | 220 | Hareskog Ludwig | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH5398 | 25 m | 1:21.58 | |
26 | 96 | Westholm Tobias | 1996 | NORRTÄLJE | AA1196 | 25 m | 1:21.72 | |
27 | 371 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | AK6599 | 25 m | 1:21.89 | |
28 | 84 | Weidlitz Filip | 1997 | SK NEPTUN | AP4397 | 50 m | 1:22.00 | |
29 | 415 | Ejdersund Gustav | 1998 | VÄSTERÅS | AD8598 | 25 m | 1:22.57 | |
30 | 186 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 1:23.64 | |
31 | 399 | Widholm Anton | 1999 | VÄSBY SS | AE6199 | 25 m | 1:24.17 | |
32 | 226 | Panahi Adrian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH7398 | 25 m | 1:24.19 | |
33 | 34 | Olsson Oscar | 1997 | JÄRFÄLLA S | AS6797 | 50 m | 1:24.30 | |
34 | 452 | Ericsson Felix | 1997 | ÖSMO SS | AX1997 | 25 m | 1:25.20 | |
35 | 385 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 1:25.29 | |
36 | 204 | Näslund Thomas | 1997 | SKK | AQ3797 | 25 m | 1:25.53 | |
37 | 39 | Söderberg Alexander | 1998 | JÄRFÄLLA S | AM9198 | 50 m | 1:25.77 | |
38 | 482 | Shamlou Arvin | 1997 | SS04 | AT1397 | 50 m | 1:25.84 | |
39 | 28 | Kubat Alexander | 1998 | JÄRFÄLLA S | AJ5998 | 50 m | 1:26.64 | |
40 | 261 | Lund Alexander | 1998 | TYRESÖ SS | AL3198 | 25 m | 1:26.81 | |
41 | 425 | Metzmaa Eric | 1997 | VÄSTERÅS | AV1197 | 25 m | 1:27.36 | |
42 | 6 | Hambraeus Joel | 1998 | DANDERYD | AL8198 | 25 m | 1:27.95 | |
43 | 459 | Åsberg Marcus | 1996 | SK ÄGIR | AH4396 | 50 m | 1:27.98 | |
44 | 346 | Holmedahl Douglas | 1997 | WISBY SS | AG6397 | 50 m | 1:28.14 | |
45 | 280 | Al-Khalili Josef | 2000 | TÄBY SIM | AE5700 | 25 m | 1:28.42 | |
46 | 189 | Gudehn Axel | 1998 | SKK | AL4398 | 25 m | 1:28.52 | |
47 | 47 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | AQ9199 | 50 m | 1:28.56 | |
48 | 542 | Simic Victor | 2000 | TÄBY SIM | AD5500 | 25 m | 1:28.57 | EFT |
49 | 421 | Johansson Anton | 1999 | VÄSTERÅS | AG4399 | 25 m | 1:29.06 | |
50 | 41 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 50 m | 1:29.07 | |
51 | 214 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 25 m | 1:29.88 | |
52 | 33 | Olsson Fredrik | 1999 | JÄRFÄLLA S | AI2399 | 50 m | 1:29.93 | |
53 | 357 | Bergfeldt Andreas | 1999 | VÄSBY SS | AK7599 | 25 m | 1:30.34 | |
54 | 240 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | AG0100 | 50 m | 1:30.35 | |
55 | 236 | Filinau Alexej | 1998 | SÖDERTÖRN | AL3998 | 50 m | 1:31.17 | |
56 | 207 | Pohl Alfred | 1997 | SKK | AQ4797 | 25 m | 1:31.49 | |
57 | 230 | Tellgren Sebastian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AI5198 | 25 m | 1:32.19 | |
58 | 354 | Thuresson Oskar | 1999 | WISBY SS | AB2399 | 50 m | 1:32.29 | |
59 | 229 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | AB0101 | 25 m | 1:33.74 | |
60 | 308 | Olsson Sande Erik | 1999 | TÄBY SIM | AE8999 | 50 m | 1:34.20 | |
61 | 24 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 50 m | 1:35.98 | |
62 | 407 | Bonetti Alessandro | 1999 | VÄSTERÅS | AG5399 | 25 m | 1:36.29 | |
63 | 363 | Brandt Simon | 2000 | VÄSBY SS | AJ4700 | 25 m | 1:36.44 | |
64 | 518 | Wilkman Dennis | 1998 | POLISEN | AE6198 | 25 m | 1:37.87 | |
65 | 18 | Bladin Samuel | 1999 | JÄRFÄLLA S | AO4399 | 50 m | 1:38.64 | |
66 | 58 | Forsberg Meinhart Walter | 1999 | SK NEPTUN | AQ0399 | 50 m | 1:39.18 | |
67 | 100 | Gipperth Simon | 1998 | SALTSJÖB | AF1798 | 25 m | 1:39.23 | |
68 | 533 | Wallenberg Karl | 1998 | HELLAS SK | AT7998 | 25 m | 1:39.55 | |
69 | 13 | Varga Stefan | 2000 | DANDERYD | AH3500 | 25 m | 1:40.17 | |
70 | 273 | Parsons Philip | 1999 | TYRESÖ SS | AJ8199 | 25 m | 1:40.36 | |
71 | 534 | Sundberg-Sjölin Max | 1999 | VÄSBY SS | as5399 | 50 m | 1:40.50 | |
72 | 22 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 50 m | 1:40.61 | |
73 | 134 | Göransson Mathias | 2000 | SPÅRVÄGEN | AJ0900 | 25 m | 1:40.65 | |
74 | 164 | Peschel Alex | 1998 | SPÅRVÄGEN | AM5398 | 25 m | 1:41.88 | |
75 | 527 | Håkansson Mattias | 1998 | HELLAS SK | AT6998 | 25 m | 1:42.43 | |
76 | 541 | Jönsson Carl Käll | 1999 | SK NEPTUN | ap5799 | 50 m | 1:43.08 | |
77 | 343 | Ödman Gustav | 2000 | UPSALA S | AC3700 | 50 m | 1:44.04 | |
78 | 109 | Arnebjer Rikard | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8300 | 25 m | 1:44.30 | |
79 | 408 | Brewitz Johan | 2001 | VÄSTERÅS | AH2101 | 25 m | 1:45.12 | |
80 | 284 | Eklöf Robert | 1995 | TÄBY SIM | AV6195 | 50 m | 1:45.61 | |
81 | 66 | Johansson Oscar | 2000 | SK NEPTUN | AN1500 | 50 m | 1:45.96 | |
82 | 426 | Nilsson Victor | 2000 | VÄSTERÅS | AL9300 | 25 m | 1:46.29 | |
83 | 352 | Strömbeck Oskar | 1999 | WISBY SS | AK1999 | 50 m | 1:46.33 | |
84 | 264 | Norman Oscar | 1999 | TYRESÖ SS | AK5599 | 25 m | 1:46.53 | |
85 | 149 | Larsson Ted | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN3799 | 50 m | 1:46.87 | |
86 | 503 | Gusev Alexander | 2001 | POLISEN | AI6501 | 25 m | 1:47.45 | |
87 | 176 | Wahlberg Gustav | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR3100 | 25 m | 1:50.76 | |
88 | 81 | Svensson Fredrik | 1997 | SK NEPTUN | AT7797 | 50 m | 1:52.51 | |
89 | 174 | Thelenius Daniel | 2000 | SPÅRVÄGEN | AQ5100 | 25 m | 1:54.63 | |
90 | 453 | Eriksson Marcus | 2000 | ÖSMO SS | AK8500 | 25 m | 1:54.88 | |
91 | 119 | Brodin Samuel | 2000 | SPÅRVÄGEN | AO3900 | 25 m | 1:57.11 | |
92 | 146 | Klingeryd Jalamo Viktor | 2000 | SPÅRVÄGEN | AT4500 | 25 m | 1:58.23 | |
93 | 342 | Särnblad Anton | 2000 | UPSALA S | AC2700 | 25 m | 1:59.34 | |
94 | 532 | Thune Marcus | 2001 | HELLAS SK | AJ2101 | 25 m | 1:59.60 | |
95 | 113 | Bernhardsson William | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI4702 | 25 m | 2:11.40 | |
96 | 157 | Nilsson Herman | 2002 | SPÅRVÄGEN | AH7702 | 25 m | 2:15.03 | |
97 | 143 | Jansson Ludvig | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI0902 | 50 m | ||
98 | 167 | Sahifi Aydin | 2002 | SPÅRVÄGEN | AF6702 | 50 m | ||
99 | 525 | Esbjörnsson Nikola | 1999 | HELLAS SK | AU2999 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.05 | Utskriftsdatum | 15 juni 2012 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 14:29 |
Gren 16, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 56 | Eriksson Jessica | 1995 | SK NEPTUN | AH0895 | 50 m | 1:04.96 | |
2 | 391 | Sparrman Tove | 1996 | VÄSBY SS | AQ3296 | 25 m | 1:07.32 | |
3 | 510 | Myers Charlotte | 1997 | POLISEN | BQ2497 | 25 m | 1:07.64 | |
4 | 12 | Varga Emma | 1997 | DANDERYD | AE1897 | 25 m | 1:07.90 | |
5 | 405 | Berggren Elin | 1996 | VÄSTERÅS | AG5296 | 25 m | 1:08.75 | |
6 | 424 | Löfgren Amanda | 1997 | VÄSTERÅS | AY0897 | 25 m | 1:09.21 | |
7 | 433 | Wiman Clara | 1996 | VÄSTERÅS | AE8896 | 25 m | 1:09.31 | |
8 | 400 | Wiiand Agnes | 1997 | VÄSBY SS | AM1497 | 25 m | 1:10.07 | |
9 | 245 | Speiner Caroline | 1994 | SÖDERTÖRN | AZ0294 | 50 m | 1:11.03 | |
10 | 52 | Dahlberg Jonna | 1995 | SK NEPTUN | AP9895 | 50 m | 1:11.16 | |
11 | 416 | Fahlborg Ida | 1996 | VÄSTERÅS | AR7496 | 25 m | 1:12.13 | |
12 | 312 | Sangfelt Hanna | 1997 | TÄBY SIM | AC4497 | 50 m | 1:12.75 | |
13 | 291 | Hambraeus Åsa | 1996 | TÄBY SIM | BE5696 | 50 m | 1:12.77 | |
14 | 515 | Pettersson Ida | 1999 | POLISEN | AP2699 | 25 m | 1:13.01 | |
15 | 194 | Karlsson Alma | 1999 | SKK | AH8299 | 25 m | 1:13.30 | |
16 | 30 | Lidström Linda | 1997 | JÄRFÄLLA S | AD7497 | 50 m | 1:13.74 | |
17 | 472 | Gordon Alexandra | 2000 | SS04 | AN2800 | 50 m | 1:13.84 | |
18 | 154 | Malmgren Lovisa | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN4297 | 50 m | 1:14.51 | |
19 | 16 | Almvret Josefine | 1999 | JÄRFÄLLA S | AA0699 | 50 m | 1:14.71 | |
20 | 412 | Byström Frida | 1998 | VÄSTERÅS | AH2298 | 25 m | 1:14.83 | |
21 | 199 | Martin Ebba | 2000 | SKK | AH4200 | 25 m | 1:14.89 | |
22 | 171 | Sundstedt Emma | 1998 | SPÅRVÄGEN | BE7498 | 25 m | 1:14.90 | |
23 | 471 | Eriksson Emelie | 1998 | SS04 | AN8698 | 50 m | 1:14.90 | |
24 | 390 | Sparrman Kajsa | 1999 | VÄSBY SS | AH4299 | 25 m | 1:14.92 | |
25 | 227 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF4600 | 25 m | 1:14.94 | |
26 | 348 | Nyberg Sara | 1996 | WISBY SS | AF3696 | 50 m | 1:14.94 | |
27 | 148 | Kuhlins Saskia | 1996 | SPÅRVÄGEN | BA4496 | 50 m | 1:15.13 | |
28 | 85 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 50 m | 1:15.68 | |
29 | 431 | Skytt Hanna | 1997 | VÄSTERÅS | BJ8497 | 25 m | 1:16.02 | |
30 | 283 | Edlund Sofia | 1998 | TÄBY SIM | AI0498 | 50 m | 1:16.39 | EFT |
31 | 187 | Blomquist Julia | 1998 | SKK | AR8298 | 25 m | 1:16.40 | |
32 | 429 | Persson Andréa | 1999 | VÄSTERÅS | AB5899 | 25 m | 1:16.55 | |
33 | 122 | Edin Ida | 1996 | SPÅRVÄGEN | AS8896 | 50 m | 1:16.65 | |
34 | 398 | Wahlund Emma | 1998 | VÄSBY SS | AB5298 | 50 m | 1:16.70 | |
35 | 270 | Ossmyr Josefin | 1999 | TYRESÖ SS | AS0299 | 25 m | 1:16.78 | |
36 | 314 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 25 m | 1:16.88 | |
37 | 393 | Sundberg Emilia | 1997 | VÄSBY SS | BO3897 | 50 m | 1:17.04 | |
38 | 89 | Alstermark Fanny | 1998 | NORRTÄLJE | AP3298 | 25 m | 1:17.30 | |
39 | 169 | Sigvardsson Mikaela | 1996 | SPÅRVÄGEN | AV5496 | 50 m | 1:17.42 | |
40 | 263 | Norman Linnea | 1997 | TYRESÖ SS | BJ5897 | 25 m | 1:17.72 | |
41 | 451 | Engback Cassandra | 1999 | ÖSMO SS | AQ0499 | 25 m | 1:17.84 | |
42 | 279 | Törnqvist Elin | 1998 | TYRESÖ SS | AZ7898 | 25 m | 1:17.89 | |
43 | 396 | Taraldsson Elin | 1997 | VÄSBY SS | AY8897 | 25 m | 1:18.06 | |
44 | 420 | Johannesson Josefine | 1999 | VÄSTERÅS | AK1899 | 25 m | 1:18.29 | |
45 | 290 | Grundin Lisa | 1998 | TÄBY SIM | AQ3898 | 25 m | 1:18.31 | |
46 | 360 | Bjurman Ebba | 1999 | VÄSBY SS | AE7299 | 25 m | 1:19.01 | |
47 | 410 | Brunzell Hannah | 2001 | VÄSTERÅS | AP6801 | 25 m | 1:19.11 | |
48 | 178 | Wallén Malin | 1997 | SPÅRVÄGEN | AZ7897 | 50 m | 1:19.15 | |
49 | 179 | Wallenbro Klara | 1997 | SPÅRVÄGEN | AS4897 | 50 m | 1:19.17 | |
50 | 181 | Vicko Vendela | 1997 | SPÅRVÄGEN | AD7697 | 50 m | 1:19.19 | |
51 | 114 | Billquist Jessica | 1996 | SPÅRVÄGEN | AV1496 | 50 m | 1:19.25 | |
52 | 492 | Berg Jessica | 1998 | POLISEN | BJ7698 | 25 m | 1:19.30 | |
53 | 260 | Klingre Malin | 1997 | TYRESÖ SS | BC9897 | 25 m | 1:19.42 | |
54 | 257 | Derwinger Julia | 1998 | TYRESÖ SS | AZ9698 | 25 m | 1:19.56 | |
55 | 434 | Åberg Victoria | 2001 | VÄSTERÅS | AL7201 | 25 m | 1:19.80 | |
56 | 126 | Franzén Alice | 1998 | SPÅRVÄGEN | AZ0898 | 25 m | 1:20.00 | |
57 | 323 | Bihre Liva | 1998 | UPSALA S | BD1298 | 25 m | 1:20.17 | |
58 | 521 | Zhmud Elizabeth | 1997 | POLISEN | AG3297 | 25 m | 1:20.28 | |
59 | 334 | Holmberg Ellen | 1998 | UPSALA S | AT9898 | 25 m | 1:20.62 | |
60 | 125 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 25 m | 1:20.68 | |
61 | 369 | Frisk-Garcia Madeleine | 1997 | VÄSBY SS | AH2697 | 25 m | 1:20.79 | |
62 | 520 | von Fircks Linda | 1998 | POLISEN | BD8298 | 25 m | 1:21.00 | |
63 | 512 | Orpana Amanda | 1995 | POLISEN | BC8495 | 25 m | 1:21.21 | |
64 | 54 | Ekholm Anna | 1998 | SK NEPTUN | BC2698 | 50 m | 1:21.24 | |
65 | 376 | Jeppsson Sara | 1999 | VÄSBY SS | AH0299 | 25 m | 1:21.40 | |
66 | 282 | Dellwik Marianne | 1997 | TÄBY SIM | BQ7697 | 25 m | 1:21.45 | |
67 | 271 | Pantulin Anna | 1998 | TYRESÖ SS | BC2298 | 25 m | 1:21.53 | |
68 | 375 | Isaksson Fanny | 1999 | VÄSBY SS | AK8299 | 25 m | 1:21.65 | |
69 | 502 | Grigorenko Nathalie | 1997 | POLISEN | BN3897 | 25 m | 1:21.69 | |
70 | 509 | Mattsson Ceccon Veronica | 1995 | POLISEN | BA6295 | 50 m | 1:21.70 | |
71 | 373 | Gabrielsson Cecilia | 1999 | VÄSBY SS | AG9899 | 25 m | 1:21.82 | |
72 | 349 | Rogersdotter Love | 1995 | WISBY SS | AV5895 | 25 m | 1:22.08 | |
73 | 78 | Rönn Amanda | 1997 | SK NEPTUN | BE4697 | 50 m | 1:22.13 | |
74 | 45 | Andersson Sara | 2000 | SK NEPTUN | AO6600 | 25 m | 1:22.14 | |
75 | 383 | Nordling Vanessa | 1998 | VÄSBY SS | AI1498 | 50 m | 1:22.44 | |
76 | 222 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 1:22.65 | |
77 | 255 | Björkman Frida | 1999 | TYRESÖ SS | AU7499 | 25 m | 1:22.81 | |
78 | 225 | Nano Frida | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI5499 | 25 m | 1:22.90 | |
79 | 83 | Wallenborg Caroline | 2000 | SK NEPTUN | AL3800 | 50 m | 1:23.03 | |
80 | 130 | Gardelin Erika | 1997 | SPÅRVÄGEN | AU1497 | 50 m | 1:23.05 | |
81 | 359 | Bernmark Malin | 1998 | VÄSBY SS | AP3698 | 25 m | 1:23.07 | |
82 | 324 | Björndahl Linnea | 2000 | UPSALA S | AP7800 | 50 m | 1:23.19 | |
83 | 258 | Ewald Amanda | 1999 | TYRESÖ SS | BB5499 | 25 m | 1:23.31 | |
84 | 223 | Jansmarker Elin | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI3499 | 25 m | 1:23.34 | |
85 | 215 | Blomberg Emelie | 1999 | SÖDERTÄLJE | AU4899 | 25 m | 1:24.02 | |
86 | 219 | Emmesjö Sara | 1998 | SÖDERTÄLJE | AD5498 | 25 m | 1:24.56 | |
87 | 329 | Gille Sara | 1997 | UPSALA S | BR7497 | 50 m | 1:24.77 | |
88 | 231 | Tillenius Sara | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF3600 | 25 m | 1:25.00 | |
89 | 218 | Emanuelsson Karin | 1999 | SÖDERTÄLJE | AJ8499 | 25 m | 1:25.54 | |
90 | 444 | Söderqvist Ebba | 1997 | ÅKERSBERGA | BE6497 | 25 m | 1:25.66 | |
91 | 35 | Plars Maja | 1998 | JÄRFÄLLA S | AD2498 | 50 m | 1:25.82 | |
92 | 381 | Melin-Romstad Hanne | 1999 | VÄSBY SS | AK2499 | 25 m | 1:26.05 | |
93 | 209 | Reithner Hanna | 2000 | SKK | AJ7400 | 25 m | 1:26.15 | |
94 | 331 | Grele Ellinor | 1998 | UPSALA S | AT6898 | 25 m | 1:26.38 | |
95 | 341 | Sved Lovisa | 2000 | UPSALA S | BB0400 | 25 m | 1:26.50 | |
96 | 486 | Thor Therese | 1998 | SS04 | AW2298 | 50 m | 1:26.52 | |
97 | 478 | Kjellin Saga | 1999 | SS04 | AX3499 | 25 m | 1:26.55 | |
98 | 458 | Sjödin Mathilda | 1995 | SK ÄGIR | BG8895 | 50 m | 1:26.66 | |
99 | 322 | Öster Caroline | 1997 | TÄBY SIM | BI4697 | 25 m | 1:27.51 | |
100 | 356 | Backhoff Wahlund Jennifer | 1999 | VÄSBY SS | AU9699 | 25 m | 1:27.56 | |
101 | 71 | Malmberg Caroline | 1999 | SK NEPTUN | AX1499 | 50 m | 1:27.61 | |
102 | 123 | Engström Vaamonde Zafira | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU9601 | 25 m | 1:27.87 | |
103 | 161 | Olthoff Ellen | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA9899 | 25 m | 1:27.90 | |
104 | 294 | Jerresand Cornelia | 2000 | TÄBY SIM | AG6800 | 50 m | 1:28.10 | |
105 | 413 | Båvenäs Rebecca | 1999 | VÄSTERÅS | AK3299 | 25 m | 1:28.20 | |
106 | 305 | Moreau Moa | 1999 | TÄBY SIM | BE7899 | 25 m | 1:28.40 | |
107 | 162 | Onno Astrid | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA5600 | 25 m | 1:28.62 | |
108 | 43 | Barrena Forsberg Cecilia | 1999 | KANAANS SS | BM5499 | 50 m | 1:28.75 | |
109 | 379 | Lantz Ellinor | 1999 | VÄSBY SS | AK6299 | 25 m | 1:28.91 | |
110 | 479 | Nordmark Louise | 1996 | SS04 | AZ7896 | 50 m | 1:28.92 | |
111 | 217 | Bäckdahl Anna | 1999 | SÖDERTÄLJE | AM6699 | 25 m | 1:29.07 | |
112 | 477 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 50 m | 1:29.28 | |
113 | 192 | Hagström Louise | 1998 | SKK | AZ1898 | 25 m | 1:29.34 | |
114 | 435 | Ångström Emelie | 2001 | VÄSTERÅS | AN8201 | 25 m | 1:29.43 | |
115 | 303 | Lundgren Julia | 1997 | TÄBY SIM | BJ0497 | 25 m | 1:29.50 | |
116 | 153 | Malm Lina | 1998 | SPÅRVÄGEN | AO3298 | 50 m | 1:29.71 | |
117 | 367 | Eriksson Åsa | 1998 | VÄSBY SS | BK4298 | 25 m | 1:29.73 | |
118 | 115 | Bjällås Elina | 1998 | SPÅRVÄGEN | AU5398 | 50 m | 1:29.80 | |
119 | 524 | Cross Sabina | 1998 | HELLAS SK | AM1898 | 25 m | 1:30.02 | |
120 | 201 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 25 m | 1:30.14 | |
121 | 325 | Blom Wilma | 1998 | UPSALA S | BL6898 | 50 m | 1:30.55 | |
122 | 57 | Flora Isabelle | 2000 | SK NEPTUN | AY2200 | 50 m | 1:30.97 | |
123 | 213 | Skarin Saga | 2000 | SKK | AP3400 | 25 m | 1:31.18 | |
124 | 68 | Leijonberg Louise | 2000 | SK NEPTUN | BG3600 | 50 m | 1:31.24 | |
125 | 427 | Näsström Felicia | 1999 | VÄSTERÅS | AQ6899 | 25 m | 1:31.28 | |
126 | 489 | Amouri Mirjam | 2000 | POLISEN | AX8400 | 50 m | 1:32.12 | |
127 | 116 | Björling Kristina | 1998 | SPÅRVÄGEN | BF0698 | 50 m | 1:32.23 | |
128 | 65 | Johansson Evelina | 2000 | SK NEPTUN | BG2400 | 50 m | 1:32.32 | |
129 | 463 | Assadi Sepideh | 1996 | SS04 | BK0296 | 50 m | 1:32.33 | |
130 | 183 | Öberg Elin | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA6600 | 25 m | 1:33.33 | |
131 | 345 | Gustafsson Nelly | 2000 | WISBY SS | AW6200 | 50 m | 1:33.46 | |
132 | 545 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | ah9801 | 25 m | 1:34.11 | |
133 | 60 | Gabrielsson Agnes | 1998 | SK NEPTUN | BG8298 | 50 m | 1:34.91 | |
134 | 141 | Jansson Cajsa-Lisa | 1999 | SPÅRVÄGEN | BK6499 | 50 m | 1:36.69 | |
135 | 531 | Spångberg Lovisa | 1999 | HELLAS SK | BB9699 | 25 m | 1:36.78 | |
136 | 269 | Orr Josefine | 2000 | TYRESÖ SS | AJ4400 | 25 m | 1:36.79 | |
137 | 326 | Byström Ella-Maja | 1999 | UPSALA S | AL4299 | 25 m | 1:37.35 | |
138 | 423 | Kvist Ida | 1998 | VÄSTERÅS | BI5698 | 25 m | 1:37.91 | |
139 | 72 | Malmberg Ellinor | 1999 | SK NEPTUN | BL7499 | 50 m | 1:37.93 | |
140 | 212 | Sjödell Klara | 2000 | SKK | BE9800 | 25 m | 1:38.82 | |
141 | 67 | Jomaa Nora | 1999 | SK NEPTUN | AW7499 | 50 m | 1:39.02 | |
142 | 327 | Carlsson Lisa | 1999 | UPSALA S | AU5299 | 25 m | 1:39.23 | |
143 | 70 | Lundgren Fanny | 1999 | SK NEPTUN | AY0499 | 50 m | 1:40.47 | |
144 | 165 | Qvist Hannah | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE8801 | 25 m | 1:40.48 | |
145 | 335 | Hursti Ella | 1998 | UPSALA S | AX8298 | 25 m | 1:40.87 | |
146 | 173 | Sörensen Amanda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BI0899 | 25 m | 1:41.15 | |
147 | 80 | Steigård Victoria | 1999 | SK NEPTUN | AY1499 | 50 m | 1:41.29 | |
148 | 121 | Dagberg Rebecka | 2000 | SPÅRVÄGEN | BI9600 | 25 m | 1:41.61 | |
149 | 422 | Johansson Nora | 2001 | VÄSTERÅS | AI1201 | 25 m | 1:42.46 | |
150 | 86 | Wåhlén Cecilia | 1999 | SK NEPTUN | AY3499 | 50 m | 1:42.60 | |
151 | 49 | Brolund Vilma | 2001 | SK NEPTUN | AO9801 | 50 m | 1:43.57 | |
152 | 53 | Ehn Rebecka | 2000 | SK NEPTUN | AO7600 | 25 m | 1:44.05 | |
153 | 139 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 25 m | 1:46.91 | |
154 | 163 | Pernkrans Sandra | 1999 | SPÅRVÄGEN | BB0299 | 50 m | 1:47.04 | |
155 | 76 | Nykvist Clara | 2000 | SK NEPTUN | BC2600 | 25 m | 1:47.22 | |
156 | 142 | Jansson Kristin | 2001 | SPÅRVÄGEN | BC4601 | 25 m | 1:47.22 | |
157 | 172 | Svensson Linda | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8200 | 50 m | 1:47.52 | |
158 | 467 | Berndtson Frida | 2000 | SS04 | BC3600 | 50 m | 1:49.27 | |
159 | 44 | Albinzon Alice | 2000 | SK NEPTUN | AY1200 | 50 m | 1:50.57 | |
160 | 82 | Wahlström Thea | 2000 | SK NEPTUN | AY4200 | 25 m | 1:50.62 | |
161 | 131 | Gardelin Josefin | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE6801 | 25 m | 1:50.83 | |
162 | 87 | Åhlander Alba | 1999 | SK NEPTUN | BN8499 | 50 m | 1:52.37 | |
163 | 151 | Lindqvist Linnea | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE7801 | 25 m | 1:53.07 | |
164 | 112 | Berhanu Leia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BI8600 | 25 m | 1:58.02 | |
165 | 350 | Strömbeck Erika | 2002 | WISBY SS | AD4602 | 25 m | 1:59.72 | |
166 | 48 | Bojg Martha | 1998 | SK NEPTUN | BN7698 | 50 m | ||
167 | 476 | Holst Felicia | 1998 | SS04 | BH8498 | 50 m | ||
168 | 529 | Knöös Elsa | 2001 | HELLAS SK | AJ0601 | 50 m | ||
169 | 530 | Sandberg Malin | 2001 | HELLAS SK | BB4401 | 50 m | ||
170 | 536 | Elgh Rebecca | 1999 | SPÅRVÄGEN | bl0499 | 50 m | ||
171 | 546 | Wrembicki Annastasia | 1999 | SK NEPTUN | bg4699 | 50 m | EFT | |
172 | 547 | Wrembicki Stefanie | 2001 | SK NEPTUN | at1201 | 50 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.19.05 | Utskriftsdatum | 15 juni 2012 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 14:29 |
Gren 17, 400m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 99 | Bergman Fabian | 1994 | SALTSJÖB | AQ2194 | 25 m | 4:51.30 | |
2 | 397 | Törnqvist Samuel | 1997 | VÄSBY SS | AI6197 | 25 m | 5:04.21 | |
3 | 455 | Block Niklas | 1995 | SK ÄGIR | AB3395 | 25 m | 5:07.27 | |
4 | 138 | Henriksson Tobias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AN4796 | 50 m | 5:14.99 | |
5 | 432 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 5:16.22 | |
6 | 417 | Granlund Gunnar | 1996 | VÄSTERÅS | AK2996 | 25 m | 5:16.50 | |
7 | 38 | Swedenborg Gustav | 1998 | JÄRFÄLLA S | AD7598 | 50 m | 5:16.64 | |
8 | 4 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | DANDERYD | AG9599 | 25 m | 5:18.67 | |
9 | 475 | Holmer Fann Frederick | 1998 | SS04 | AD3998 | 25 m | 5:32.22 | |
10 | 21 | Fridsjö Viktor | 1998 | JÄRFÄLLA S | AO4798 | 25 m | 5:33.85 | |
11 | 226 | Panahi Adrian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH7398 | 25 m | 5:43.26 | |
12 | 220 | Hareskog Ludwig | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH5398 | 25 m | 5:45.70 | |
13 | 399 | Widholm Anton | 1999 | VÄSBY SS | AE6199 | 25 m | 5:47.69 | |
14 | 216 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD5999 | 25 m | 5:50.86 | |
15 | 438 | Häggblad Wictor | 1994 | ÅKERSBERGA | AJ8194 | 50 m | 5:53.13 | |
16 | 186 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 5:53.54 | |
17 | 344 | Öncu Roger | 1997 | UPSALA S | AQ3397 | 50 m | 5:58.50 | |
18 | 31 | Modin Sebastian | 1997 | JÄRFÄLLA S | AO8597 | 50 m | 6:07.17 | |
19 | 26 | Josefsson-Rudberg William | 1998 | JÄRFÄLLA S | AA7998 | 25 m | 6:10.83 | |
20 | 385 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 6:11.22 | |
21 | 421 | Johansson Anton | 1999 | VÄSTERÅS | AG4399 | 25 m | 6:11.24 | |
22 | 250 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 50 m | 6:15.30 | |
23 | 409 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 6:17.00 | |
24 | 164 | Peschel Alex | 1998 | SPÅRVÄGEN | AM5398 | 50 m | 6:18.26 | |
25 | 430 | Skytt Emil | 1999 | VÄSTERÅS | AL1599 | 25 m | 6:20.29 | |
26 | 354 | Thuresson Oskar | 1999 | WISBY SS | AB2399 | 50 m | 6:23.89 | |
27 | 214 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 25 m | 6:27.73 | |
28 | 353 | Thuresson Gustav | 1997 | WISBY SS | AG6597 | 50 m | 6:36.73 | |
29 | 191 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 50 m | 6:39.37 | |
30 | 137 | Hedfors Daniel | 1997 | SPÅRVÄGEN | AU3197 | 50 m | ||
31 | 156 | Moummi Adam | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR9199 | 50 m | ||
32 | 235 | Berntsson Fredrik | 1994 | SÖDERTÖRN | BA8194 | 50 m | ||
33 | 306 | Nöu Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE9999 | 50 m | ||
34 | 437 | Häggblad Ludwig | 1998 | ÅKERSBERGA | AD1798 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.05 | Utskriftsdatum | 15 juni 2012 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 14:29 |
Gren 18, 800m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 5 | Halldén Louise | 1998 | DANDERYD | AW2498 | 25 m | 9:28.15 | |
2 | 424 | Löfgren Amanda | 1997 | VÄSTERÅS | AY0897 | 25 m | 9:38.59 | |
3 | 197 | Lönnberg Danielle | 1995 | SKK | AH3695 | 25 m | 9:41.83 | |
4 | 406 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 25 m | 9:41.99 | |
5 | 117 | Bring Emma | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG5695 | 25 m | 9:43.13 | |
6 | 237 | Hallman Josefin | 1995 | SÖDERTÖRN | BF4695 | 25 m | 9:56.93 | |
7 | 61 | Hedgren-Rylander Ellinor | 1997 | SK NEPTUN | BL9897 | 25 m | 10:06.42 | |
8 | 465 | Bergström Rebecka | 1997 | SS04 | AH1297 | 25 m | 10:06.52 | |
9 | 30 | Lidström Linda | 1997 | JÄRFÄLLA S | AD7497 | 50 m | 10:08.59 | |
10 | 23 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB4298 | 50 m | 10:15.46 | |
11 | 501 | Gidlöf Josefine | 1997 | POLISEN | BE2497 | 25 m | 10:20.43 | |
12 | 493 | Bergkvist Sofia | 1995 | POLISEN | BB0695 | 25 m | 10:22.00 | |
13 | 46 | Bjelak Emina | 1997 | SK NEPTUN | BC2897 | 25 m | 10:30.28 | |
14 | 10 | Sundberg Alice | 1999 | DANDERYD | AS1299 | 25 m | 10:32.04 | |
15 | 291 | Hambraeus Åsa | 1996 | TÄBY SIM | BE5696 | 50 m | 10:39.22 | |
16 | 195 | Läckgren Petronella | 1995 | SKK | BF0295 | 25 m | 10:41.03 | |
17 | 54 | Ekholm Anna | 1998 | SK NEPTUN | BC2698 | 25 m | 10:50.05 | |
18 | 232 | Wadsten Clara | 1999 | SÖDERTÄLJE | AA1899 | 25 m | 11:02.53 | |
19 | 203 | Näslund Sofia | 1999 | SKK | AZ5299 | 25 m | 11:07.85 | |
20 | 468 | Berndtson Hannah | 1996 | SS04 | BI9696 | 50 m | 11:12.45 | |
21 | 512 | Orpana Amanda | 1995 | POLISEN | BC8495 | 50 m | 11:16.79 | |
22 | 211 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 11:17.21 | |
23 | 199 | Martin Ebba | 2000 | SKK | AH4200 | 25 m | 11:25.63 | |
24 | 225 | Nano Frida | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI5499 | 25 m | 11:31.47 | |
25 | 221 | Hofvander Ida | 1998 | SÖDERTÄLJE | AQ8898 | 25 m | 11:31.73 | |
26 | 368 | Esmaelzadeh Dersim | 1999 | VÄSBY SS | AN6299 | 25 m | 11:32.79 | |
27 | 223 | Jansmarker Elin | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI3499 | 25 m | 11:34.42 | |
28 | 222 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 11:35.21 | |
29 | 20 | Eklund Cornelia | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC1800 | 50 m | 11:38.97 | |
30 | 215 | Blomberg Emelie | 1999 | SÖDERTÄLJE | AU4899 | 25 m | 11:56.10 | |
31 | 224 | Mariani-Lopez Lenina | 1999 | SÖDERTÄLJE | AS2699 | 25 m | 11:56.71 | |
32 | 158 | Nilsson Julia | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM0699 | 25 m | 12:16.10 | |
33 | 348 | Nyberg Sara | 1996 | WISBY SS | AF3696 | 25 m | 12:16.59 | |
34 | 231 | Tillenius Sara | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF3600 | 25 m | 12:22.78 | |
35 | 217 | Bäckdahl Anna | 1999 | SÖDERTÄLJE | AM6699 | 25 m | 12:50.07 | |
36 | 218 | Emanuelsson Karin | 1999 | SÖDERTÄLJE | AJ8499 | 25 m | 13:04.49 | |
37 | 29 | Levander Tilde | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI7600 | 50 m | ||
38 | 101 | Nilsson Alexandra | 1998 | SALTSJÖB | AJ5498 | 50 m | ||
39 | 126 | Franzén Alice | 1998 | SPÅRVÄGEN | AZ0898 | 50 m | ||
40 | 133 | Grenholm Elin | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR2899 | 50 m | ||
41 | 141 | Jansson Cajsa-Lisa | 1999 | SPÅRVÄGEN | BK6499 | 50 m | ||
42 | 147 | Kuhlins Maike | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA1600 | 50 m | ||
43 | 150 | Lindahl Moa | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM1699 | 50 m | ||
44 | 175 | Tukonen Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7298 | 50 m | ||
45 | 183 | Öberg Elin | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA6600 | 50 m | ||
46 | 227 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF4600 | 50 m | ||
47 | 302 | Kuhry Zhanna | 1998 | TÄBY SIM | BF4698 | 50 m | ||
48 | 345 | Gustafsson Nelly | 2000 | WISBY SS | AW6200 | 50 m | ||
49 | 356 | Backhoff Wahlund Jennifer | 1999 | VÄSBY SS | AU9699 | 50 m | ||
50 | 362 | Björnfot Sofia | 1998 | VÄSBY SS | BC6298 | 50 m | ||
51 | 439 | Langemar Ebba | 1999 | ÅKERSBERGA | BD7699 | 50 m | ||
52 | 450 | Axelsson Julia | 1999 | ÖSMO SS | AQ7299 | 50 m | ||
53 | 454 | Johnsson Kristina | 2000 | ÖSMO SS | AH5400 | 50 m | ||
54 | 460 | Adlerborn Caroline | 1998 | SS04 | AR3498 | 50 m | ||
55 | 472 | Gordon Alexandra | 2000 | SS04 | AN2800 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.05 | Utskriftsdatum | 15 juni 2012 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 14:29 |
Gren 19, 200m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 239 | Hvalgren Niclas | 1995 | SÖDERTÖRN | AC9195 | 50 m | 2:23.77 | |
2 | 397 | Törnqvist Samuel | 1997 | VÄSBY SS | AI6197 | 25 m | 2:29.46 | |
3 | 31 | Modin Sebastian | 1997 | JÄRFÄLLA S | AO8597 | 25 m | 2:34.15 | |
4 | 455 | Block Niklas | 1995 | SK ÄGIR | AB3395 | 25 m | 2:34.77 | |
5 | 21 | Fridsjö Viktor | 1998 | JÄRFÄLLA S | AO4798 | 50 m | 2:35.76 | |
6 | 196 | Lönn Ossian | 1996 | SKK | AX2996 | 25 m | 2:36.42 | |
7 | 206 | Pettersson Gustav | 1994 | SKK | BB7194 | 25 m | 2:39.02 | |
8 | 321 | Åberg William | 1997 | TÄBY SIM | AF1597 | 25 m | 2:40.33 | |
9 | 205 | Peterson Lukas | 1998 | SKK | AG8198 | 25 m | 2:49.69 | |
10 | 216 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD5999 | 25 m | 2:51.57 | |
11 | 186 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 3:03.49 | |
12 | 164 | Peschel Alex | 1998 | SPÅRVÄGEN | AM5398 | 50 m | 3:06.18 | |
13 | 409 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 3:08.11 | |
14 | 430 | Skytt Emil | 1999 | VÄSTERÅS | AL1599 | 25 m | 3:13.07 | |
15 | 214 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 25 m | 3:23.17 | |
16 | 421 | Johansson Anton | 1999 | VÄSTERÅS | AG4399 | 25 m | 3:27.45 | |
17 | 185 | Ankarberg Ossian | 1996 | SKK | AX6196 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.05 | Utskriftsdatum | 15 juni 2012 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 14:29 |
Gren 20, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 52 | Dahlberg Jonna | 1995 | SK NEPTUN | AP9895 | 50 m | 2:22.26 | |
2 | 12 | Varga Emma | 1997 | DANDERYD | AE1897 | 25 m | 2:25.99 | |
3 | 389 | Sjösten Emma | 1996 | VÄSBY SS | AG2496 | 25 m | 2:27.66 | |
4 | 400 | Wiiand Agnes | 1997 | VÄSBY SS | AM1497 | 25 m | 2:28.06 | |
5 | 405 | Berggren Elin | 1996 | VÄSTERÅS | AG5296 | 25 m | 2:28.42 | |
6 | 245 | Speiner Caroline | 1994 | SÖDERTÖRN | AZ0294 | 50 m | 2:29.35 | |
7 | 424 | Löfgren Amanda | 1997 | VÄSTERÅS | AY0897 | 25 m | 2:30.63 | |
8 | 114 | Billquist Jessica | 1996 | SPÅRVÄGEN | AV1496 | 50 m | 2:31.66 | |
9 | 388 | Salih Milana | 1997 | VÄSBY SS | AX4697 | 25 m | 2:32.54 | |
10 | 5 | Halldén Louise | 1998 | DANDERYD | AW2498 | 25 m | 2:34.17 | |
11 | 540 | Nelin Olivia | 1995 | SK NEPTUN | be1695 | 50 m | 2:34.81 | |
12 | 23 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB4298 | 50 m | 2:35.03 | |
13 | 412 | Byström Frida | 1998 | VÄSTERÅS | AH2298 | 25 m | 2:35.06 | |
14 | 122 | Edin Ida | 1996 | SPÅRVÄGEN | AS8896 | 50 m | 2:36.02 | EFT |
15 | 177 | Wallén Cecilia | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG5895 | 50 m | 2:37.18 | |
16 | 495 | Burt Ayleen | 1997 | POLISEN | BB5497 | 25 m | 2:37.60 | |
17 | 1 | Berglund Frida | 1998 | DANDERYD | AW7298 | 25 m | 2:37.69 | |
18 | 154 | Malmgren Lovisa | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN4297 | 50 m | 2:37.69 | |
19 | 10 | Sundberg Alice | 1999 | DANDERYD | AS1299 | 25 m | 2:38.14 | |
20 | 16 | Almvret Josefine | 1999 | JÄRFÄLLA S | AA0699 | 50 m | 2:38.52 | |
21 | 311 | Sandäng Anna | 1996 | TÄBY SIM | AE2696 | 50 m | 2:38.53 | |
22 | 64 | Jaraquemada Ida | 1996 | SK NEPTUN | AT2896 | 50 m | 2:38.79 | |
23 | 348 | Nyberg Sara | 1996 | WISBY SS | AF3696 | 50 m | 2:38.89 | |
24 | 312 | Sangfelt Hanna | 1997 | TÄBY SIM | AC4497 | 50 m | 2:39.70 | |
25 | 32 | Norkko Fanny | 1995 | JÄRFÄLLA S | AU5495 | 50 m | 2:39.78 | |
26 | 396 | Taraldsson Elin | 1997 | VÄSBY SS | AY8897 | 25 m | 2:41.54 | |
27 | 428 | Olofsson Madeleine | 1997 | VÄSTERÅS | AS2297 | 25 m | 2:41.55 | |
28 | 178 | Wallén Malin | 1997 | SPÅRVÄGEN | AZ7897 | 50 m | 2:42.54 | |
29 | 14 | Österman Ida | 1998 | DANDERYD | BA0298 | 25 m | 2:42.73 | |
30 | 117 | Bring Emma | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG5695 | 50 m | 2:43.02 | |
31 | 89 | Alstermark Fanny | 1998 | NORRTÄLJE | AP3298 | 25 m | 2:43.41 | |
32 | 85 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 50 m | 2:43.66 | |
33 | 471 | Eriksson Emelie | 1998 | SS04 | AN8698 | 50 m | 2:43.90 | |
34 | 316 | Ulmgren Jennifer | 1995 | TÄBY SIM | BB5495 | 25 m | 2:43.95 | |
35 | 492 | Berg Jessica | 1998 | POLISEN | BJ7698 | 25 m | 2:44.88 | |
36 | 465 | Bergström Rebecka | 1997 | SS04 | AH1297 | 50 m | 2:45.28 | |
37 | 283 | Edlund Sofia | 1998 | TÄBY SIM | AI0498 | 25 m | 2:45.43 | |
38 | 232 | Wadsten Clara | 1999 | SÖDERTÄLJE | AA1899 | 25 m | 2:45.47 | |
39 | 270 | Ossmyr Josefin | 1999 | TYRESÖ SS | AS0299 | 25 m | 2:45.91 | |
40 | 129 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 25 m | 2:46.20 | |
41 | 227 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF4600 | 25 m | 2:47.87 | |
42 | 187 | Blomquist Julia | 1998 | SKK | AR8298 | 25 m | 2:47.99 | |
43 | 472 | Gordon Alexandra | 2000 | SS04 | AN2800 | 50 m | 2:48.62 | |
44 | 175 | Tukonen Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7298 | 25 m | 2:49.04 | |
45 | 302 | Kuhry Zhanna | 1998 | TÄBY SIM | BF4698 | 25 m | 2:49.17 | |
46 | 148 | Kuhlins Saskia | 1996 | SPÅRVÄGEN | BA4496 | 50 m | 2:49.63 | |
47 | 3 | Brännlund Linda | 1998 | DANDERYD | AW6298 | 25 m | 2:49.94 | |
48 | 390 | Sparrman Kajsa | 1999 | VÄSBY SS | AH4299 | 25 m | 2:50.09 | |
49 | 331 | Grele Ellinor | 1998 | UPSALA S | AT6898 | 25 m | 2:50.65 | |
50 | 150 | Lindahl Moa | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM1699 | 25 m | 2:50.95 | |
51 | 257 | Derwinger Julia | 1998 | TYRESÖ SS | AZ9698 | 25 m | 2:51.10 | |
52 | 349 | Rogersdotter Love | 1995 | WISBY SS | AV5895 | 25 m | 2:51.19 | |
53 | 314 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 25 m | 2:51.39 | |
54 | 360 | Bjurman Ebba | 1999 | VÄSBY SS | AE7299 | 25 m | 2:51.82 | |
55 | 369 | Frisk-Garcia Madeleine | 1997 | VÄSBY SS | AH2697 | 25 m | 2:51.87 | |
56 | 392 | Stolpe Maja | 1996 | VÄSBY SS | BH7696 | 25 m | 2:51.93 | |
57 | 30 | Lidström Linda | 1997 | JÄRFÄLLA S | AD7497 | 50 m | 2:51.95 | |
58 | 260 | Klingre Malin | 1997 | TYRESÖ SS | BC9897 | 25 m | 2:52.11 | |
59 | 393 | Sundberg Emilia | 1997 | VÄSBY SS | BO3897 | 25 m | 2:52.41 | |
60 | 203 | Näslund Sofia | 1999 | SKK | AZ5299 | 25 m | 2:52.43 | |
61 | 362 | Björnfot Sofia | 1998 | VÄSBY SS | BC6298 | 25 m | 2:52.44 | |
62 | 208 | Rabenius Oda | 1997 | SKK | BH6497 | 25 m | 2:52.69 | |
63 | 169 | Sigvardsson Mikaela | 1996 | SPÅRVÄGEN | AV5496 | 50 m | 2:52.80 | |
64 | 488 | Thurfjell Matilda | 1997 | SS04 | AZ2897 | 50 m | 2:53.08 | |
65 | 199 | Martin Ebba | 2000 | SKK | AH4200 | 25 m | 2:53.38 | |
66 | 125 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 25 m | 2:53.47 | |
67 | 73 | Mattsson Michaela | 1999 | SK NEPTUN | AL4899 | 50 m | 2:53.50 | |
68 | 420 | Johannesson Josefine | 1999 | VÄSTERÅS | AK1899 | 25 m | 2:53.69 | |
69 | 290 | Grundin Lisa | 1998 | TÄBY SIM | AQ3898 | 25 m | 2:53.98 | |
70 | 211 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 2:55.12 | |
71 | 460 | Adlerborn Caroline | 1998 | SS04 | AR3498 | 50 m | 2:55.48 | |
72 | 279 | Törnqvist Elin | 1998 | TYRESÖ SS | AZ7898 | 25 m | 2:55.64 | |
73 | 466 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 50 m | 2:55.86 | |
74 | 383 | Nordling Vanessa | 1998 | VÄSBY SS | AI1498 | 25 m | 2:56.49 | |
75 | 486 | Thor Therese | 1998 | SS04 | AW2298 | 50 m | 2:56.49 | |
76 | 9 | Reuterskiöld Henny | 1999 | DANDERYD | BB1499 | 25 m | 2:56.55 | |
77 | 126 | Franzén Alice | 1998 | SPÅRVÄGEN | AZ0898 | 25 m | 2:56.85 | |
78 | 458 | Sjödin Mathilda | 1995 | SK ÄGIR | BG8895 | 50 m | 2:57.43 | |
79 | 215 | Blomberg Emelie | 1999 | SÖDERTÄLJE | AU4899 | 25 m | 2:57.92 | |
80 | 222 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 2:59.22 | |
81 | 132 | Garmelius Emma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9499 | 25 m | 2:59.24 | |
82 | 454 | Johnsson Kristina | 2000 | ÖSMO SS | AH5400 | 50 m | 2:59.56 | |
83 | 83 | Wallenborg Caroline | 2000 | SK NEPTUN | AL3800 | 50 m | 2:59.69 | |
84 | 11 | Sundman Lina | 1998 | DANDERYD | AZ8898 | 25 m | 3:00.15 | |
85 | 410 | Brunzell Hannah | 2001 | VÄSTERÅS | AP6801 | 25 m | 3:00.22 | |
86 | 451 | Engback Cassandra | 1999 | ÖSMO SS | AQ0499 | 25 m | 3:00.45 | |
87 | 45 | Andersson Sara | 2000 | SK NEPTUN | AO6600 | 25 m | 3:00.67 | |
88 | 379 | Lantz Ellinor | 1999 | VÄSBY SS | AK6299 | 25 m | 3:00.79 | |
89 | 324 | Björndahl Linnea | 2000 | UPSALA S | AP7800 | 25 m | 3:01.14 | |
90 | 480 | Norén Sophia | 1998 | SS04 | AN9698 | 50 m | 3:02.18 | |
91 | 133 | Grenholm Elin | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR2899 | 50 m | 3:02.71 | |
92 | 315 | Thorén Karin | 1999 | TÄBY SIM | BI4499 | 25 m | 3:02.96 | |
93 | 267 | Nyström Terése | 1999 | TYRESÖ SS | AR7899 | 25 m | 3:03.91 | |
94 | 367 | Eriksson Åsa | 1998 | VÄSBY SS | BK4298 | 50 m | 3:03.95 | |
95 | 477 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 50 m | 3:04.29 | |
96 | 221 | Hofvander Ida | 1998 | SÖDERTÄLJE | AQ8898 | 25 m | 3:05.36 | |
97 | 478 | Kjellin Saga | 1999 | SS04 | AX3499 | 25 m | 3:05.64 | |
98 | 329 | Gille Sara | 1997 | UPSALA S | BR7497 | 50 m | 3:05.68 | |
99 | 179 | Wallenbro Klara | 1997 | SPÅRVÄGEN | AS4897 | 50 m | 3:05.77 | |
100 | 374 | Ingelsson-Parris Alice | 1997 | VÄSBY SS | AY5897 | 25 m | 3:05.97 | |
101 | 341 | Sved Lovisa | 2000 | UPSALA S | BB0400 | 25 m | 3:06.38 | |
102 | 258 | Ewald Amanda | 1999 | TYRESÖ SS | BB5499 | 25 m | 3:06.97 | |
103 | 326 | Byström Ella-Maja | 1999 | UPSALA S | AL4299 | 25 m | 3:07.35 | |
104 | 381 | Melin-Romstad Hanne | 1999 | VÄSBY SS | AK2499 | 25 m | 3:07.35 | |
105 | 225 | Nano Frida | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI5499 | 25 m | 3:07.93 | |
106 | 219 | Emmesjö Sara | 1998 | SÖDERTÄLJE | AD5498 | 25 m | 3:08.27 | |
107 | 108 | Andersson Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR7298 | 50 m | 3:08.31 | |
108 | 68 | Leijonberg Louise | 2000 | SK NEPTUN | BG3600 | 50 m | 3:08.43 | |
109 | 153 | Malm Lina | 1998 | SPÅRVÄGEN | AO3298 | 50 m | 3:09.49 | |
110 | 434 | Åberg Victoria | 2001 | VÄSTERÅS | AL7201 | 25 m | 3:10.07 | |
111 | 209 | Reithner Hanna | 2000 | SKK | AJ7400 | 25 m | 3:10.26 | |
112 | 505 | Hansson Hanna | 1997 | POLISEN | BF3297 | 50 m | 3:10.35 | |
113 | 345 | Gustafsson Nelly | 2000 | WISBY SS | AW6200 | 50 m | 3:11.71 | |
114 | 213 | Skarin Saga | 2000 | SKK | AP3400 | 25 m | 3:12.08 | |
115 | 322 | Öster Caroline | 1997 | TÄBY SIM | BI4697 | 50 m | 3:12.32 | |
116 | 224 | Mariani-Lopez Lenina | 1999 | SÖDERTÄLJE | AS2699 | 25 m | 3:13.25 | |
117 | 356 | Backhoff Wahlund Jennifer | 1999 | VÄSBY SS | AU9699 | 25 m | 3:13.28 | |
118 | 67 | Jomaa Nora | 1999 | SK NEPTUN | AW7499 | 50 m | 3:13.39 | |
119 | 65 | Johansson Evelina | 2000 | SK NEPTUN | BG2400 | 50 m | 3:13.94 | |
120 | 71 | Malmberg Caroline | 1999 | SK NEPTUN | AX1499 | 50 m | 3:14.13 | |
121 | 218 | Emanuelsson Karin | 1999 | SÖDERTÄLJE | AJ8499 | 25 m | 3:14.75 | |
122 | 439 | Langemar Ebba | 1999 | ÅKERSBERGA | BD7699 | 25 m | 3:15.27 | |
123 | 254 | Back Sofie | 1999 | TYRESÖ SS | AU0699 | 25 m | 3:15.70 | |
124 | 464 | Bagheri Diana | 1997 | SS04 | AZ9697 | 50 m | 3:16.88 | |
125 | 110 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 25 m | 3:17.55 | |
126 | 217 | Bäckdahl Anna | 1999 | SÖDERTÄLJE | AM6699 | 25 m | 3:17.98 | |
127 | 333 | Hagman Johanna | 1998 | UPSALA S | BE7898 | 25 m | 3:18.39 | |
128 | 401 | Wiiand Wilma | 2001 | VÄSBY SS | AE9601 | 50 m | 3:18.40 | |
129 | 135 | Hagmansson Wilma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR3899 | 25 m | 3:18.62 | |
130 | 162 | Onno Astrid | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA5600 | 25 m | 3:18.81 | |
131 | 43 | Barrena Forsberg Cecilia | 1999 | KANAANS SS | BM5499 | 50 m | 3:19.51 | |
132 | 231 | Tillenius Sara | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF3600 | 25 m | 3:21.89 | |
133 | 436 | Bergman Cornelia | 1997 | ÅKERSBERGA | BR0497 | 25 m | 3:22.07 | |
134 | 461 | Aghazamani Jasmine | 1998 | SS04 | AU7698 | 25 m | 3:23.10 | |
135 | 86 | Wåhlén Cecilia | 1999 | SK NEPTUN | AY3499 | 25 m | 3:23.36 | |
136 | 435 | Ångström Emelie | 2001 | VÄSTERÅS | AN8201 | 50 m | 3:24.53 | |
137 | 469 | Dufva Josefin | 1997 | SS04 | BH5697 | 50 m | 3:24.59 | |
138 | 60 | Gabrielsson Agnes | 1998 | SK NEPTUN | BG8298 | 25 m | 3:28.23 | |
139 | 183 | Öberg Elin | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA6600 | 25 m | 3:29.07 | |
140 | 141 | Jansson Cajsa-Lisa | 1999 | SPÅRVÄGEN | BK6499 | 25 m | 3:29.98 | |
141 | 76 | Nykvist Clara | 2000 | SK NEPTUN | BC2600 | 25 m | 3:31.25 | |
142 | 173 | Sörensen Amanda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BI0899 | 25 m | 3:32.32 | |
143 | 121 | Dagberg Rebecka | 2000 | SPÅRVÄGEN | BI9600 | 25 m | 3:32.73 | |
144 | 462 | Al-Ani Helene | 1997 | SS04 | BF3897 | 25 m | 3:32.88 | |
145 | 53 | Ehn Rebecka | 2000 | SK NEPTUN | AO7600 | 25 m | 3:32.91 | |
146 | 70 | Lundgren Fanny | 1999 | SK NEPTUN | AY0499 | 50 m | 3:32.97 | |
147 | 80 | Steigård Victoria | 1999 | SK NEPTUN | AY1499 | 25 m | 3:33.36 | |
148 | 147 | Kuhlins Maike | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA1600 | 25 m | 3:34.08 | |
149 | 201 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 50 m | 3:34.91 | |
150 | 57 | Flora Isabelle | 2000 | SK NEPTUN | AY2200 | 25 m | 3:38.00 | |
151 | 44 | Albinzon Alice | 2000 | SK NEPTUN | AY1200 | 50 m | 3:39.69 | |
152 | 422 | Johansson Nora | 2001 | VÄSTERÅS | AI1201 | 25 m | 3:42.63 | |
153 | 82 | Wahlström Thea | 2000 | SK NEPTUN | AY4200 | 25 m | 3:43.42 | |
154 | 172 | Svensson Linda | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8200 | 50 m | 3:45.33 | |
155 | 485 | Södersten Sara | 1995 | SS04 | BQ8895 | 25 m | 3:48.78 | |
156 | 87 | Åhlander Alba | 1999 | SK NEPTUN | BN8499 | 50 m | 3:49.41 | |
157 | 72 | Malmberg Ellinor | 1999 | SK NEPTUN | BL7499 | 50 m | 3:56.29 | |
158 | 350 | Strömbeck Erika | 2002 | WISBY SS | AD4602 | 25 m | 4:07.13 | |
159 | 49 | Brolund Vilma | 2001 | SK NEPTUN | AO9801 | 50 m | ||
160 | 90 | Gardell Fanny | 2000 | NORRTÄLJE | AG6600 | 50 m | ||
161 | 92 | Malmsten Amanda | 2000 | NORRTÄLJE | AT8600 | 50 m | ||
162 | 93 | Samuelsson Mikaela | 2000 | NORRTÄLJE | AT6600 | 50 m | ||
163 | 116 | Björling Kristina | 1998 | SPÅRVÄGEN | BF0698 | 50 m | ||
164 | 123 | Engström Vaamonde Zafira | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU9601 | 50 m | ||
165 | 163 | Pernkrans Sandra | 1999 | SPÅRVÄGEN | BB0299 | 50 m | ||
166 | 327 | Carlsson Lisa | 1999 | UPSALA S | AU5299 | 50 m | ||
167 | 361 | Björkén Julia | 2001 | VÄSBY SS | AL1601 | 50 m | ||
168 | 444 | Söderqvist Ebba | 1997 | ÅKERSBERGA | BE6497 | 50 m | ||
169 | 474 | Helleberg Elina | 1996 | SS04 | BT6696 | 50 m | ||
170 | 536 | Elgh Rebecca | 1999 | SPÅRVÄGEN | bl0499 | 50 m | ||
171 | 546 | Wrembicki Annastasia | 1999 | SK NEPTUN | bg4699 | 50 m | EFT | |
172 | 547 | Wrembicki Stefanie | 2001 | SK NEPTUN | at1201 | 50 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.19.05 | Utskriftsdatum | 15 juni 2012 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 14:29 |
Gren 21, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 99 | Bergman Fabian | 1994 | SALTSJÖB | AQ2194 | 25 m | 4:15.55 | |
2 | 50 | Brynnel Joen | 1996 | SK NEPTUN | AU3196 | 50 m | 4:15.74 | |
3 | 414 | Dahlman Gustaf | 1997 | VÄSTERÅS | AJ1597 | 25 m | 4:22.17 | |
4 | 106 | Adel Ali Haider | 1995 | SPÅRVÄGEN | AY8395 | 50 m | 4:25.87 | |
5 | 358 | Bergh Max | 1996 | VÄSBY SS | AD7196 | 25 m | 4:28.69 | |
6 | 127 | Freiholtz Mattias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AP4596 | 50 m | 4:31.63 | |
7 | 372 | Frödeberg Gustav | 1997 | VÄSBY SS | AA5197 | 25 m | 4:33.03 | |
8 | 15 | Westerlind Joel | 1996 | HÄRNÖSAND | AD2796 | 50 m | 4:33.78 | EFT |
9 | 19 | Bolle Henrik | 1996 | JÄRFÄLLA S | AO3196 | 50 m | 4:34.56 | |
10 | 432 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 4:35.07 | |
11 | 4 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | DANDERYD | AG9599 | 25 m | 4:35.34 | |
12 | 459 | Åsberg Marcus | 1996 | SK ÄGIR | AH4396 | 50 m | 4:37.34 | |
13 | 411 | Byström Fredrik | 1996 | VÄSTERÅS | AO5596 | 25 m | 4:37.45 | |
14 | 438 | Häggblad Wictor | 1994 | ÅKERSBERGA | AJ8194 | 25 m | 4:37.72 | |
15 | 370 | Frisk-Garcia Oscar | 1996 | VÄSBY SS | AF7396 | 25 m | 4:38.31 | |
16 | 38 | Swedenborg Gustav | 1998 | JÄRFÄLLA S | AD7598 | 50 m | 4:38.56 | |
17 | 457 | Liljedahl Hannes | 1997 | SK ÄGIR | AT6997 | 25 m | 4:42.11 | |
18 | 170 | Sjöblom Ahlström Daniel | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR0798 | 25 m | 4:43.97 | |
19 | 128 | Freiholtz Oliver | 1997 | SPÅRVÄGEN | AK5797 | 25 m | 4:45.48 | |
20 | 338 | Nilsson Fredrik | 1997 | UPSALA S | AL2997 | 50 m | 4:45.80 | |
21 | 456 | Forsberg Kevin | 1996 | SK ÄGIR | AY0596 | 25 m | 4:46.42 | |
22 | 180 | Wallenbro Kristoffer | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN8197 | 25 m | 4:49.88 | |
23 | 455 | Block Niklas | 1995 | SK ÄGIR | AB3395 | 25 m | 4:50.27 | |
24 | 353 | Thuresson Gustav | 1997 | WISBY SS | AG6597 | 50 m | 4:50.32 | |
25 | 511 | Norberg Christian | 1998 | POLISEN | AD6398 | 25 m | 4:51.88 | |
26 | 496 | Ekholm Erland | 1996 | POLISEN | AT7196 | 25 m | 4:52.65 | |
27 | 250 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 25 m | 4:54.51 | |
28 | 516 | Svensson Marcus | 1997 | POLISEN | AP8997 | 50 m | 4:56.33 | |
29 | 168 | Severin Joel | 1997 | SPÅRVÄGEN | AQ5797 | 50 m | 4:58.07 | |
30 | 539 | Aabel Nordkvist Jens Jacob | 1995 | DANDERYD | bb2995 | 50 m | 4:58.46 | |
31 | 499 | Falk Martin | 1999 | POLISEN | AC1199 | 25 m | 4:58.74 | |
32 | 498 | Eriksson Niclas | 1998 | POLISEN | AL2398 | 25 m | 4:59.27 | |
33 | 415 | Ejdersund Gustav | 1998 | VÄSTERÅS | AD8598 | 25 m | 4:59.53 | |
34 | 399 | Widholm Anton | 1999 | VÄSBY SS | AE6199 | 25 m | 5:02.34 | |
35 | 394 | Swahn Daniel | 1995 | VÄSBY SS | AW7995 | 25 m | 5:03.84 | |
36 | 340 | Steinbock Daniel | 1996 | UPSALA S | AX3796 | 25 m | 5:05.26 | |
37 | 28 | Kubat Alexander | 1998 | JÄRFÄLLA S | AJ5998 | 50 m | 5:05.43 | |
38 | 51 | Brynnel Odhin | 1998 | SK NEPTUN | AS5798 | 50 m | 5:06.50 | |
39 | 34 | Olsson Oscar | 1997 | JÄRFÄLLA S | AS6797 | 50 m | 5:06.70 | |
40 | 226 | Panahi Adrian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH7398 | 25 m | 5:07.03 | |
41 | 229 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | AB0101 | 25 m | 5:09.14 | |
42 | 39 | Söderberg Alexander | 1998 | JÄRFÄLLA S | AM9198 | 50 m | 5:12.08 | |
43 | 344 | Öncu Roger | 1997 | UPSALA S | AQ3397 | 25 m | 5:14.29 | |
44 | 347 | Kahl Linus | 2001 | WISBY SS | AE1501 | 25 m | 5:14.69 | |
45 | 220 | Hareskog Ludwig | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH5398 | 25 m | 5:16.05 | |
46 | 6 | Hambraeus Joel | 1998 | DANDERYD | AL8198 | 50 m | 5:16.63 | |
47 | 387 | Robertsson Carl | 1997 | VÄSBY SS | AM2997 | 25 m | 5:16.77 | |
48 | 475 | Holmer Fann Frederick | 1998 | SS04 | AD3998 | 50 m | 5:18.29 | |
49 | 371 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | AK6599 | 25 m | 5:21.29 | |
50 | 407 | Bonetti Alessandro | 1999 | VÄSTERÅS | AG5399 | 25 m | 5:23.41 | |
51 | 385 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 5:24.32 | |
52 | 518 | Wilkman Dennis | 1998 | POLISEN | AE6198 | 25 m | 5:24.45 | |
53 | 137 | Hedfors Daniel | 1997 | SPÅRVÄGEN | AU3197 | 25 m | 5:27.35 | |
54 | 41 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 50 m | 5:30.44 | |
55 | 96 | Westholm Tobias | 1996 | NORRTÄLJE | AA1196 | 25 m | 5:32.48 | |
56 | 346 | Holmedahl Douglas | 1997 | WISBY SS | AG6397 | 25 m | 5:34.72 | |
57 | 100 | Gipperth Simon | 1998 | SALTSJÖB | AF1798 | 25 m | 5:35.03 | |
58 | 230 | Tellgren Sebastian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AI5198 | 25 m | 5:37.94 | |
59 | 528 | Karlsson Viktor | 1996 | HELLAS SK | AK1996 | 25 m | 5:39.93 | |
60 | 22 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 25 m | 5:39.94 | |
61 | 24 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 50 m | 5:42.90 | |
62 | 164 | Peschel Alex | 1998 | SPÅRVÄGEN | AM5398 | 50 m | 5:45.94 | |
63 | 448 | Öberg Jacob | 1997 | ÅKERSBERGA | AX1397 | 25 m | 5:47.93 | |
64 | 354 | Thuresson Oskar | 1999 | WISBY SS | AB2399 | 25 m | 5:48.85 | |
65 | 541 | Jönsson Carl Käll | 1999 | SK NEPTUN | ap5799 | 25 m | 5:49.50 | |
66 | 26 | Josefsson-Rudberg William | 1998 | JÄRFÄLLA S | AA7998 | 50 m | 5:51.88 | |
67 | 182 | Voigt Fredrik | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK9198 | 50 m | 5:52.74 | |
68 | 107 | Alvgren Filip | 1997 | SPÅRVÄGEN | AQ2797 | 25 m | 5:55.16 | |
69 | 33 | Olsson Fredrik | 1999 | JÄRFÄLLA S | AI2399 | 50 m | 5:57.42 | |
70 | 42 | Östrand Emil | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB2598 | 50 m | 5:58.54 | |
71 | 214 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 25 m | 5:59.17 | |
72 | 191 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 6:02.15 | |
73 | 342 | Särnblad Anton | 2000 | UPSALA S | AC2700 | 50 m | 6:13.94 | |
74 | 352 | Strömbeck Oskar | 1999 | WISBY SS | AK1999 | 50 m | 6:22.09 | |
75 | 27 | Karlsson David | 1999 | JÄRFÄLLA S | AK1199 | 50 m | 6:23.85 | |
76 | 18 | Bladin Samuel | 1999 | JÄRFÄLLA S | AO4399 | 50 m | 6:26.55 | |
77 | 233 | Wernqvist Fredric | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH8398 | 25 m | 6:28.15 | |
78 | 174 | Thelenius Daniel | 2000 | SPÅRVÄGEN | AQ5100 | 25 m | 7:03.48 | |
79 | 111 | Berglund Alexander | 2000 | SPÅRVÄGEN | AO4900 | 25 m | 7:09.51 | |
80 | 37 | Swanepoel Hugo | 1998 | JÄRFÄLLA S | AW5198 | 50 m | ||
81 | 136 | Hahn Victor | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN0799 | 50 m | ||
82 | 343 | Ödman Gustav | 2000 | UPSALA S | AC3700 | 50 m | ||
83 | 453 | Eriksson Marcus | 2000 | ÖSMO SS | AK8500 | 50 m | ||
84 | 482 | Shamlou Arvin | 1997 | SS04 | AT1397 | 50 m | ||
85 | 522 | Bergman Herman | 1995 | HELLAS SK | AD0995 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.05 | Utskriftsdatum | 15 juni 2012 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 14:29 |
Gren 22, 200m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 52 | Dahlberg Jonna | 1995 | SK NEPTUN | AP9895 | 50 m | 2:42.74 | |
2 | 406 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 25 m | 2:43.96 | |
3 | 64 | Jaraquemada Ida | 1996 | SK NEPTUN | AT2896 | 50 m | 2:44.79 | |
4 | 245 | Speiner Caroline | 1994 | SÖDERTÖRN | AZ0294 | 50 m | 2:44.82 | |
5 | 25 | Holm Johanna | 1996 | JÄRFÄLLA S | AI7896 | 50 m | 2:47.02 | |
6 | 380 | Lantz Josefin | 1996 | VÄSBY SS | AW5696 | 25 m | 2:48.49 | |
7 | 122 | Edin Ida | 1996 | SPÅRVÄGEN | AS8896 | 50 m | 2:50.67 | |
8 | 429 | Persson Andréa | 1999 | VÄSTERÅS | AB5899 | 25 m | 2:50.95 | |
9 | 364 | Bäck Emelie | 1996 | VÄSBY SS | AE4696 | 25 m | 2:51.67 | |
10 | 487 | Thurfjell Julia | 1994 | SS04 | BG3894 | 50 m | 2:52.68 | |
11 | 449 | Östervall Maria | 1998 | ÅKERSBERGA | AD4498 | 25 m | 2:52.78 | |
12 | 398 | Wahlund Emma | 1998 | VÄSBY SS | AB5298 | 50 m | 2:53.31 | |
13 | 504 | Hansson Emmeli | 1995 | POLISEN | AZ0295 | 50 m | 2:54.20 | |
14 | 23 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB4298 | 25 m | 2:56.95 | |
15 | 40 | Talback Elin | 1997 | JÄRFÄLLA S | AN0897 | 50 m | 2:57.06 | |
16 | 69 | Lindberg Linnea | 1996 | SK NEPTUN | AL7696 | 50 m | 2:57.86 | |
17 | 158 | Nilsson Julia | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM0699 | 25 m | 2:58.66 | |
18 | 101 | Nilsson Alexandra | 1998 | SALTSJÖB | AJ5498 | 25 m | 2:58.72 | |
19 | 17 | Atran Malin | 1998 | JÄRFÄLLA S | AN7698 | 50 m | 3:00.28 | |
20 | 506 | Heldring Lovisa | 1995 | POLISEN | BL3695 | 50 m | 3:01.24 | |
21 | 458 | Sjödin Mathilda | 1995 | SK ÄGIR | BG8895 | 50 m | 3:01.39 | |
22 | 192 | Hagström Louise | 1998 | SKK | AZ1898 | 25 m | 3:01.80 | |
23 | 392 | Stolpe Maja | 1996 | VÄSBY SS | BH7696 | 25 m | 3:02.01 | |
24 | 395 | Swahn Sandra | 1997 | VÄSBY SS | AY9897 | 25 m | 3:03.18 | |
25 | 339 | Norlin Julia | 1998 | UPSALA S | AG0498 | 25 m | 3:03.72 | |
26 | 20 | Eklund Cornelia | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC1800 | 25 m | 3:05.02 | |
27 | 61 | Hedgren-Rylander Ellinor | 1997 | SK NEPTUN | BL9897 | 50 m | 3:05.65 | |
28 | 281 | Bergh Mikaela | 1999 | TÄBY SIM | AK5299 | 25 m | 3:06.33 | |
29 | 480 | Norén Sophia | 1998 | SS04 | AN9698 | 50 m | 3:06.40 | |
30 | 232 | Wadsten Clara | 1999 | SÖDERTÄLJE | AA1899 | 25 m | 3:07.88 | |
31 | 202 | Nylander Ebba | 1998 | SKK | AV7898 | 25 m | 3:08.62 | |
32 | 29 | Levander Tilde | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI7600 | 25 m | 3:08.96 | |
33 | 373 | Gabrielsson Cecilia | 1999 | VÄSBY SS | AG9899 | 25 m | 3:09.98 | |
34 | 477 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 50 m | 3:10.80 | |
35 | 83 | Wallenborg Caroline | 2000 | SK NEPTUN | AL3800 | 25 m | 3:10.98 | |
36 | 543 | Falk Liv | 2000 | TÄBY SIM | AI3400 | 25 m | 3:11.35 | EFT |
37 | 383 | Nordling Vanessa | 1998 | VÄSBY SS | AI1498 | 25 m | 3:12.17 | |
38 | 299 | Korssell Christine | 1995 | TÄBY SIM | BJ0495 | 50 m | 3:12.88 | |
39 | 360 | Bjurman Ebba | 1999 | VÄSBY SS | AE7299 | 25 m | 3:13.89 | |
40 | 212 | Sjödell Klara | 2000 | SKK | BE9800 | 50 m | 3:15.14 | |
41 | 108 | Andersson Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR7298 | 50 m | 3:15.97 | EFT |
42 | 223 | Jansmarker Elin | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI3499 | 25 m | 3:16.46 | |
43 | 326 | Byström Ella-Maja | 1999 | UPSALA S | AL4299 | 25 m | 3:20.94 | |
44 | 296 | Jonsson Jenny | 2000 | TÄBY SIM | AF6400 | 25 m | 3:22.32 | |
45 | 464 | Bagheri Diana | 1997 | SS04 | AZ9697 | 50 m | 3:22.87 | |
46 | 335 | Hursti Ella | 1998 | UPSALA S | AX8298 | 25 m | 3:23.11 | |
47 | 193 | Jacobsson Hanna | 1999 | SKK | AZ4299 | 25 m | 3:24.03 | |
48 | 379 | Lantz Ellinor | 1999 | VÄSBY SS | AK6299 | 25 m | 3:28.15 | |
49 | 115 | Bjällås Elina | 1998 | SPÅRVÄGEN | AU5398 | 50 m | 3:28.69 | |
50 | 60 | Gabrielsson Agnes | 1998 | SK NEPTUN | BG8298 | 50 m | 3:31.45 | |
51 | 545 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | ah9801 | 25 m | 3:33.26 | |
52 | 68 | Leijonberg Louise | 2000 | SK NEPTUN | BG3600 | 25 m | 3:33.63 | |
53 | 333 | Hagman Johanna | 1998 | UPSALA S | BE7898 | 50 m | 3:33.77 | |
54 | 45 | Andersson Sara | 2000 | SK NEPTUN | AO6600 | 25 m | 3:33.79 | |
55 | 135 | Hagmansson Wilma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR3899 | 25 m | 3:34.60 | |
56 | 163 | Pernkrans Sandra | 1999 | SPÅRVÄGEN | BB0299 | 50 m | 3:35.99 | |
57 | 435 | Ångström Emelie | 2001 | VÄSTERÅS | AN8201 | 50 m | 3:38.92 | |
58 | 65 | Johansson Evelina | 2000 | SK NEPTUN | BG2400 | 25 m | 3:39.69 | |
59 | 70 | Lundgren Fanny | 1999 | SK NEPTUN | AY0499 | 25 m | 3:39.85 | |
60 | 441 | Marohn Hanna | 1998 | ÅKERSBERGA | AS7298 | 25 m | 3:41.29 | |
61 | 228 | Rohoum Kristen | 1997 | SÖDERTÄLJE | BC9697 | 25 m | 3:41.54 | |
62 | 345 | Gustafsson Nelly | 2000 | WISBY SS | AW6200 | 50 m | 3:42.65 | |
63 | 341 | Sved Lovisa | 2000 | UPSALA S | BB0400 | 25 m | 3:42.71 | |
64 | 82 | Wahlström Thea | 2000 | SK NEPTUN | AY4200 | 25 m | 3:43.87 | |
65 | 53 | Ehn Rebecka | 2000 | SK NEPTUN | AO7600 | 25 m | 3:45.04 | |
66 | 422 | Johansson Nora | 2001 | VÄSTERÅS | AI1201 | 50 m | 3:47.73 | |
67 | 67 | Jomaa Nora | 1999 | SK NEPTUN | AW7499 | 50 m | 3:50.01 | |
68 | 76 | Nykvist Clara | 2000 | SK NEPTUN | BC2600 | 25 m | 3:50.33 | |
69 | 49 | Brolund Vilma | 2001 | SK NEPTUN | AO9801 | 25 m | 3:51.03 | |
70 | 147 | Kuhlins Maike | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA1600 | 50 m | 3:52.54 | |
71 | 44 | Albinzon Alice | 2000 | SK NEPTUN | AY1200 | 25 m | 3:53.47 | |
72 | 71 | Malmberg Caroline | 1999 | SK NEPTUN | AX1499 | 25 m | 3:58.59 | |
73 | 173 | Sörensen Amanda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BI0899 | 50 m | 4:03.83 | |
74 | 57 | Flora Isabelle | 2000 | SK NEPTUN | AY2200 | 25 m | 4:18.84 | |
75 | 55 | Ericson Ella | 2000 | SK NEPTUN | BG9400 | 50 m | ||
76 | 72 | Malmberg Ellinor | 1999 | SK NEPTUN | BL7499 | 50 m | ||
77 | 80 | Steigård Victoria | 1999 | SK NEPTUN | AY1499 | 50 m | ||
78 | 86 | Wåhlén Cecilia | 1999 | SK NEPTUN | AY3499 | 50 m | ||
79 | 87 | Åhlander Alba | 1999 | SK NEPTUN | BN8499 | 50 m | ||
80 | 92 | Malmsten Amanda | 2000 | NORRTÄLJE | AT8600 | 50 m | ||
81 | 93 | Samuelsson Mikaela | 2000 | NORRTÄLJE | AT6600 | 50 m | ||
82 | 110 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 50 m | ||
83 | 274 | Poutos Dimi | 1999 | TYRESÖ SS | AU9499 | 50 m | ||
84 | 295 | Johansson Sofia | 1997 | TÄBY SIM | BJ9297 | 50 m | ||
85 | 305 | Moreau Moa | 1999 | TÄBY SIM | BE7899 | 50 m | ||
86 | 350 | Strömbeck Erika | 2002 | WISBY SS | AD4602 | 50 m | ||
87 | 420 | Johannesson Josefine | 1999 | VÄSTERÅS | AK1899 | 50 m | ||
88 | 450 | Axelsson Julia | 1999 | ÖSMO SS | AQ7299 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.05 | Utskriftsdatum | 15 juni 2012 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 14:29 |
Gren 23, 200m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 99 | Bergman Fabian | 1994 | SALTSJÖB | AQ2194 | 25 m | 2:05.92 | |
2 | 513 | Papantoniou Michail | 1997 | POLISEN | AX7397 | 25 m | 2:11.82 | |
3 | 63 | Hökfelt Gustav | 1994 | SK NEPTUN | AS1594 | 50 m | 2:15.62 | |
4 | 414 | Dahlman Gustaf | 1997 | VÄSTERÅS | AJ1597 | 25 m | 2:16.92 | |
5 | 138 | Henriksson Tobias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AN4796 | 50 m | 2:22.80 | |
6 | 370 | Frisk-Garcia Oscar | 1996 | VÄSBY SS | AF7396 | 25 m | 2:23.38 | |
7 | 4 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | DANDERYD | AG9599 | 25 m | 2:24.88 | |
8 | 417 | Granlund Gunnar | 1996 | VÄSTERÅS | AK2996 | 25 m | 2:26.09 | |
9 | 170 | Sjöblom Ahlström Daniel | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR0798 | 25 m | 2:27.26 | |
10 | 98 | Altman Elias | 1998 | SALTSJÖB | AH6998 | 25 m | 2:29.01 | |
11 | 152 | Lüning Anton | 1996 | SPÅRVÄGEN | AO0996 | 50 m | 2:29.33 | |
12 | 244 | Reinholdz Erik | 1997 | SÖDERTÖRN | AF2397 | 50 m | 2:31.11 | |
13 | 189 | Gudehn Axel | 1998 | SKK | AL4398 | 25 m | 2:32.59 | |
14 | 124 | Eriksson Patrik | 1996 | SPÅRVÄGEN | AM4596 | 50 m | 2:34.04 | EFT |
15 | 292 | Hedman Filip | 1998 | TÄBY SIM | AO1598 | 50 m | 2:35.07 | |
16 | 216 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD5999 | 25 m | 2:36.80 | |
17 | 250 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 25 m | 2:38.40 | |
18 | 516 | Svensson Marcus | 1997 | POLISEN | AP8997 | 50 m | 2:38.51 | |
19 | 229 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | AB0101 | 25 m | 2:41.79 | |
20 | 399 | Widholm Anton | 1999 | VÄSBY SS | AE6199 | 25 m | 2:42.19 | |
21 | 407 | Bonetti Alessandro | 1999 | VÄSTERÅS | AG5399 | 25 m | 2:43.42 | |
22 | 387 | Robertsson Carl | 1997 | VÄSBY SS | AM2997 | 25 m | 2:48.60 | |
23 | 38 | Swedenborg Gustav | 1998 | JÄRFÄLLA S | AD7598 | 50 m | 2:48.86 | |
24 | 482 | Shamlou Arvin | 1997 | SS04 | AT1397 | 25 m | 2:49.64 | |
25 | 137 | Hedfors Daniel | 1997 | SPÅRVÄGEN | AU3197 | 25 m | 2:49.95 | |
26 | 394 | Swahn Daniel | 1995 | VÄSBY SS | AW7995 | 50 m | 2:50.38 | |
27 | 144 | Kaufmann Alex | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN2799 | 25 m | 2:51.15 | |
28 | 226 | Panahi Adrian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH7398 | 25 m | 2:52.58 | |
29 | 220 | Hareskog Ludwig | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH5398 | 25 m | 2:53.50 | |
30 | 347 | Kahl Linus | 2001 | WISBY SS | AE1501 | 50 m | 2:53.85 | |
31 | 230 | Tellgren Sebastian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AI5198 | 25 m | 2:55.49 | |
32 | 240 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | AG0100 | 50 m | 2:55.73 | |
33 | 371 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | AK6599 | 25 m | 2:56.53 | |
34 | 385 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 2:56.62 | |
35 | 186 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 2:57.25 | |
36 | 280 | Al-Khalili Josef | 2000 | TÄBY SIM | AE5700 | 25 m | 2:57.32 | |
37 | 421 | Johansson Anton | 1999 | VÄSTERÅS | AG4399 | 25 m | 2:59.15 | |
38 | 107 | Alvgren Filip | 1997 | SPÅRVÄGEN | AQ2797 | 50 m | 2:59.84 | |
39 | 448 | Öberg Jacob | 1997 | ÅKERSBERGA | AX1397 | 25 m | 3:00.62 | |
40 | 430 | Skytt Emil | 1999 | VÄSTERÅS | AL1599 | 25 m | 3:01.07 | |
41 | 491 | Andersson Erik | 2001 | POLISEN | AG6701 | 25 m | 3:02.97 | |
42 | 306 | Nöu Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE9999 | 50 m | 3:03.27 | |
43 | 182 | Voigt Fredrik | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK9198 | 25 m | 3:04.26 | |
44 | 354 | Thuresson Oskar | 1999 | WISBY SS | AB2399 | 50 m | 3:05.76 | |
45 | 518 | Wilkman Dennis | 1998 | POLISEN | AE6198 | 25 m | 3:08.41 | |
46 | 191 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 3:09.02 | |
47 | 233 | Wernqvist Fredric | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH8398 | 25 m | 3:10.11 | |
48 | 156 | Moummi Adam | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR9199 | 25 m | 3:16.69 | |
49 | 534 | Sundberg-Sjölin Max | 1999 | VÄSBY SS | as5399 | 50 m | 3:21.94 | |
50 | 352 | Strömbeck Oskar | 1999 | WISBY SS | AK1999 | 50 m | 3:31.30 | |
51 | 440 | Lindström Konrad | 1998 | ÅKERSBERGA | AM1198 | 25 m | 3:34.69 | |
52 | 109 | Arnebjer Rikard | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8300 | 50 m | ||
53 | 111 | Berglund Alexander | 2000 | SPÅRVÄGEN | AO4900 | 50 m | ||
54 | 119 | Brodin Samuel | 2000 | SPÅRVÄGEN | AO3900 | 50 m | ||
55 | 155 | Malmring Jonas | 2001 | SPÅRVÄGEN | AO1701 | 50 m | ||
56 | 174 | Thelenius Daniel | 2000 | SPÅRVÄGEN | AQ5100 | 50 m | ||
57 | 437 | Häggblad Ludwig | 1998 | ÅKERSBERGA | AD1798 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.05 | Utskriftsdatum | 15 juni 2012 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 14:29 |
Gren 24, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 389 | Sjösten Emma | 1996 | VÄSBY SS | AG2496 | 25 m | 57.73 | |
2 | 56 | Eriksson Jessica | 1995 | SK NEPTUN | AH0895 | 50 m | 58.66 | |
3 | 391 | Sparrman Tove | 1996 | VÄSBY SS | AQ3296 | 25 m | 58.97 | |
4 | 12 | Varga Emma | 1997 | DANDERYD | AE1897 | 25 m | 59.81 | |
5 | 380 | Lantz Josefin | 1996 | VÄSBY SS | AW5696 | 25 m | 1:00.76 | |
6 | 311 | Sandäng Anna | 1996 | TÄBY SIM | AE2696 | 50 m | 1:01.06 | |
7 | 5 | Halldén Louise | 1998 | DANDERYD | AW2498 | 25 m | 1:01.07 | |
8 | 406 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 25 m | 1:01.46 | |
9 | 74 | Mattsson Rebecca | 1995 | SK NEPTUN | AQ0295 | 50 m | 1:01.60 | |
10 | 405 | Berggren Elin | 1996 | VÄSTERÅS | AG5296 | 25 m | 1:01.87 | |
11 | 237 | Hallman Josefin | 1995 | SÖDERTÖRN | BF4695 | 50 m | 1:02.06 | |
12 | 416 | Fahlborg Ida | 1996 | VÄSTERÅS | AR7496 | 25 m | 1:02.16 | |
13 | 242 | Nykvist Greta | 1996 | SÖDERTÖRN | AU7496 | 50 m | 1:02.46 | |
14 | 348 | Nyberg Sara | 1996 | WISBY SS | AF3696 | 50 m | 1:02.57 | |
15 | 154 | Malmgren Lovisa | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN4297 | 50 m | 1:02.88 | |
16 | 384 | Norlin Josefine | 1996 | VÄSBY SS | AM2696 | 25 m | 1:03.28 | |
17 | 198 | Malmberg Lovisa | 1995 | SKK | AH9895 | 50 m | 1:03.50 | |
18 | 300 | Korssell Pauline | 1997 | TÄBY SIM | AI8897 | 50 m | 1:03.50 | |
19 | 1 | Berglund Frida | 1998 | DANDERYD | AW7298 | 25 m | 1:03.57 | |
20 | 412 | Byström Frida | 1998 | VÄSTERÅS | AH2298 | 25 m | 1:03.63 | |
21 | 194 | Karlsson Alma | 1999 | SKK | AH8299 | 25 m | 1:03.72 | |
22 | 515 | Pettersson Ida | 1999 | POLISEN | AP2699 | 25 m | 1:03.79 | |
23 | 402 | Wiklund Lisa | 1996 | VÄSBY SS | BJ1496 | 25 m | 1:03.85 | |
24 | 166 | Rahim Helin | 1995 | SPÅRVÄGEN | AM7895 | 50 m | 1:03.87 | |
25 | 377 | Kjellberg Isabell | 1997 | VÄSBY SS | AR7497 | 25 m | 1:03.93 | |
26 | 117 | Bring Emma | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG5695 | 50 m | 1:04.02 | |
27 | 197 | Lönnberg Danielle | 1995 | SKK | AH3695 | 25 m | 1:04.09 | |
28 | 177 | Wallén Cecilia | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG5895 | 50 m | 1:04.15 | |
29 | 40 | Talback Elin | 1997 | JÄRFÄLLA S | AN0897 | 50 m | 1:04.28 | |
30 | 451 | Engback Cassandra | 1999 | ÖSMO SS | AQ0499 | 25 m | 1:04.36 | |
31 | 114 | Billquist Jessica | 1996 | SPÅRVÄGEN | AV1496 | 50 m | 1:04.42 | |
32 | 227 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF4600 | 25 m | 1:04.44 | |
33 | 85 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 50 m | 1:04.50 | |
34 | 378 | Lagebro Vilma | 1996 | VÄSBY SS | AW6696 | 25 m | 1:04.52 | |
35 | 181 | Vicko Vendela | 1997 | SPÅRVÄGEN | AD7697 | 50 m | 1:04.61 | |
36 | 312 | Sangfelt Hanna | 1997 | TÄBY SIM | AC4497 | 50 m | 1:04.99 | |
37 | 171 | Sundstedt Emma | 1998 | SPÅRVÄGEN | BE7498 | 25 m | 1:05.03 | |
38 | 495 | Burt Ayleen | 1997 | POLISEN | BB5497 | 25 m | 1:05.07 | |
39 | 10 | Sundberg Alice | 1999 | DANDERYD | AS1299 | 25 m | 1:05.17 | |
40 | 465 | Bergström Rebecka | 1997 | SS04 | AH1297 | 50 m | 1:05.20 | |
41 | 179 | Wallenbro Klara | 1997 | SPÅRVÄGEN | AS4897 | 50 m | 1:05.24 | |
42 | 493 | Bergkvist Sofia | 1995 | POLISEN | BB0695 | 50 m | 1:05.33 | |
43 | 270 | Ossmyr Josefin | 1999 | TYRESÖ SS | AS0299 | 25 m | 1:05.40 | |
44 | 472 | Gordon Alexandra | 2000 | SS04 | AN2800 | 50 m | 1:05.40 | |
45 | 393 | Sundberg Emilia | 1997 | VÄSBY SS | BO3897 | 25 m | 1:05.55 | |
46 | 89 | Alstermark Fanny | 1998 | NORRTÄLJE | AP3298 | 25 m | 1:05.56 | |
47 | 507 | Lienert Claudia | 1996 | POLISEN | AT3896 | 25 m | 1:05.63 | |
48 | 245 | Speiner Caroline | 1994 | SÖDERTÖRN | AZ0294 | 50 m | 1:05.87 | |
49 | 69 | Lindberg Linnea | 1996 | SK NEPTUN | AL7696 | 50 m | 1:05.96 | |
50 | 30 | Lidström Linda | 1997 | JÄRFÄLLA S | AD7497 | 50 m | 1:06.02 | |
51 | 16 | Almvret Josefine | 1999 | JÄRFÄLLA S | AA0699 | 50 m | 1:06.05 | |
52 | 3 | Brännlund Linda | 1998 | DANDERYD | AW6298 | 25 m | 1:06.27 | |
53 | 252 | Vezzoli Beatrice | 1998 | TUREBERG | AR7498 | 25 m | 1:06.36 | |
54 | 501 | Gidlöf Josefine | 1997 | POLISEN | BE2497 | 25 m | 1:06.44 | |
55 | 471 | Eriksson Emelie | 1998 | SS04 | AN8698 | 50 m | 1:06.50 | |
56 | 390 | Sparrman Kajsa | 1999 | VÄSBY SS | AH4299 | 25 m | 1:06.54 | |
57 | 265 | Nyberg Starck Sofia | 1997 | TYRESÖ SS | BJ6897 | 25 m | 1:06.55 | |
58 | 14 | Österman Ida | 1998 | DANDERYD | BA0298 | 25 m | 1:06.78 | |
59 | 428 | Olofsson Madeleine | 1997 | VÄSTERÅS | AS2297 | 25 m | 1:06.83 | |
60 | 35 | Plars Maja | 1998 | JÄRFÄLLA S | AD2498 | 50 m | 1:06.92 | |
61 | 488 | Thurfjell Matilda | 1997 | SS04 | AZ2897 | 50 m | 1:07.07 | |
62 | 540 | Nelin Olivia | 1995 | SK NEPTUN | be1695 | 50 m | 1:07.31 | |
63 | 101 | Nilsson Alexandra | 1998 | SALTSJÖB | AJ5498 | 25 m | 1:07.37 | |
64 | 362 | Björnfot Sofia | 1998 | VÄSBY SS | BC6298 | 25 m | 1:07.39 | |
65 | 129 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 25 m | 1:07.56 | |
66 | 203 | Näslund Sofia | 1999 | SKK | AZ5299 | 25 m | 1:07.56 | |
67 | 25 | Holm Johanna | 1996 | JÄRFÄLLA S | AI7896 | 50 m | 1:07.65 | |
68 | 158 | Nilsson Julia | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM0699 | 25 m | 1:07.66 | |
69 | 492 | Berg Jessica | 1998 | POLISEN | BJ7698 | 25 m | 1:07.69 | |
70 | 17 | Atran Malin | 1998 | JÄRFÄLLA S | AN7698 | 50 m | 1:07.81 | |
71 | 466 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 50 m | 1:07.90 | |
72 | 122 | Edin Ida | 1996 | SPÅRVÄGEN | AS8896 | 50 m | 1:07.94 | |
73 | 396 | Taraldsson Elin | 1997 | VÄSBY SS | AY8897 | 25 m | 1:07.98 | |
74 | 502 | Grigorenko Nathalie | 1997 | POLISEN | BN3897 | 25 m | 1:08.11 | |
75 | 454 | Johnsson Kristina | 2000 | ÖSMO SS | AH5400 | 50 m | 1:08.20 | |
76 | 232 | Wadsten Clara | 1999 | SÖDERTÄLJE | AA1899 | 25 m | 1:08.23 | |
77 | 187 | Blomquist Julia | 1998 | SKK | AR8298 | 25 m | 1:08.24 | |
78 | 150 | Lindahl Moa | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM1699 | 25 m | 1:08.31 | |
79 | 286 | Ewerbring Julia | 1998 | TÄBY SIM | AI8298 | 50 m | 1:08.37 | |
80 | 175 | Tukonen Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7298 | 25 m | 1:08.63 | |
81 | 211 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 1:08.71 | |
82 | 192 | Hagström Louise | 1998 | SKK | AZ1898 | 25 m | 1:08.75 | |
83 | 219 | Emmesjö Sara | 1998 | SÖDERTÄLJE | AD5498 | 25 m | 1:08.75 | |
84 | 225 | Nano Frida | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI5499 | 25 m | 1:08.75 | |
85 | 132 | Garmelius Emma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9499 | 25 m | 1:08.76 | |
86 | 373 | Gabrielsson Cecilia | 1999 | VÄSBY SS | AG9899 | 25 m | 1:08.84 | |
87 | 199 | Martin Ebba | 2000 | SKK | AH4200 | 25 m | 1:08.90 | |
88 | 368 | Esmaelzadeh Dersim | 1999 | VÄSBY SS | AN6299 | 25 m | 1:09.01 | |
89 | 379 | Lantz Ellinor | 1999 | VÄSBY SS | AK6299 | 25 m | 1:09.09 | |
90 | 376 | Jeppsson Sara | 1999 | VÄSBY SS | AH0299 | 25 m | 1:09.19 | |
91 | 398 | Wahlund Emma | 1998 | VÄSBY SS | AB5298 | 50 m | 1:09.27 | |
92 | 279 | Törnqvist Elin | 1998 | TYRESÖ SS | AZ7898 | 25 m | 1:09.35 | |
93 | 458 | Sjödin Mathilda | 1995 | SK ÄGIR | BG8895 | 50 m | 1:09.47 | |
94 | 178 | Wallén Malin | 1997 | SPÅRVÄGEN | AZ7897 | 50 m | 1:09.55 | |
95 | 431 | Skytt Hanna | 1997 | VÄSTERÅS | BJ8497 | 25 m | 1:09.57 | |
96 | 195 | Läckgren Petronella | 1995 | SKK | BF0295 | 25 m | 1:09.58 | |
97 | 148 | Kuhlins Saskia | 1996 | SPÅRVÄGEN | BA4496 | 50 m | 1:09.61 | |
98 | 323 | Bihre Liva | 1998 | UPSALA S | BD1298 | 25 m | 1:09.71 | |
99 | 392 | Stolpe Maja | 1996 | VÄSBY SS | BH7696 | 25 m | 1:09.76 | |
100 | 130 | Gardelin Erika | 1997 | SPÅRVÄGEN | AU1497 | 50 m | 1:09.84 | |
101 | 298 | Korssell Caroline | 1999 | TÄBY SIM | AE0499 | 25 m | 1:09.84 | |
102 | 521 | Zhmud Elizabeth | 1997 | POLISEN | AG3297 | 25 m | 1:09.84 | |
103 | 9 | Reuterskiöld Henny | 1999 | DANDERYD | BB1499 | 25 m | 1:09.95 | |
104 | 20 | Eklund Cornelia | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC1800 | 50 m | 1:10.17 | |
105 | 490 | Andersson Elvira | 1997 | POLISEN | BB3497 | 25 m | 1:10.19 | |
106 | 395 | Swahn Sandra | 1997 | VÄSBY SS | AY9897 | 25 m | 1:10.40 | |
107 | 83 | Wallenborg Caroline | 2000 | SK NEPTUN | AL3800 | 50 m | 1:10.47 | |
108 | 29 | Levander Tilde | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI7600 | 50 m | 1:10.56 | |
109 | 434 | Åberg Victoria | 2001 | VÄSTERÅS | AL7201 | 25 m | 1:10.61 | |
110 | 73 | Mattsson Michaela | 1999 | SK NEPTUN | AL4899 | 50 m | 1:10.76 | |
111 | 367 | Eriksson Åsa | 1998 | VÄSBY SS | BK4298 | 50 m | 1:10.99 | |
112 | 271 | Pantulin Anna | 1998 | TYRESÖ SS | BC2298 | 25 m | 1:11.03 | |
113 | 222 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 1:11.38 | |
114 | 254 | Back Sofie | 1999 | TYRESÖ SS | AU0699 | 25 m | 1:11.46 | |
115 | 375 | Isaksson Fanny | 1999 | VÄSBY SS | AK8299 | 25 m | 1:11.49 | |
116 | 43 | Barrena Forsberg Cecilia | 1999 | KANAANS SS | BM5499 | 25 m | 1:11.51 | |
117 | 543 | Falk Liv | 2000 | TÄBY SIM | AI3400 | 25 m | 1:11.59 | EFT |
118 | 520 | von Fircks Linda | 1998 | POLISEN | BD8298 | 25 m | 1:11.77 | |
119 | 359 | Bernmark Malin | 1998 | VÄSBY SS | AP3698 | 25 m | 1:11.79 | |
120 | 307 | Olsson Astrid | 1997 | TÄBY SIM | AY6897 | 25 m | 1:11.84 | |
121 | 125 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 25 m | 1:11.85 | |
122 | 512 | Orpana Amanda | 1995 | POLISEN | BC8495 | 25 m | 1:11.88 | |
123 | 349 | Rogersdotter Love | 1995 | WISBY SS | AV5895 | 25 m | 1:11.89 | |
124 | 223 | Jansmarker Elin | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI3499 | 25 m | 1:12.11 | |
125 | 268 | Olsson Sara | 1999 | TYRESÖ SS | AR6899 | 25 m | 1:12.22 | |
126 | 410 | Brunzell Hannah | 2001 | VÄSTERÅS | AP6801 | 25 m | 1:12.25 | |
127 | 360 | Bjurman Ebba | 1999 | VÄSBY SS | AE7299 | 25 m | 1:12.40 | |
128 | 299 | Korssell Christine | 1995 | TÄBY SIM | BJ0495 | 50 m | 1:12.50 | |
129 | 324 | Björndahl Linnea | 2000 | UPSALA S | AP7800 | 50 m | 1:12.64 | |
130 | 224 | Mariani-Lopez Lenina | 1999 | SÖDERTÄLJE | AS2699 | 25 m | 1:12.65 | |
131 | 374 | Ingelsson-Parris Alice | 1997 | VÄSBY SS | AY5897 | 25 m | 1:12.69 | |
132 | 78 | Rönn Amanda | 1997 | SK NEPTUN | BE4697 | 50 m | 1:12.76 | |
133 | 215 | Blomberg Emelie | 1999 | SÖDERTÄLJE | AU4899 | 25 m | 1:12.92 | |
134 | 331 | Grele Ellinor | 1998 | UPSALA S | AT6898 | 50 m | 1:12.94 | |
135 | 460 | Adlerborn Caroline | 1998 | SS04 | AR3498 | 50 m | 1:12.97 | |
136 | 505 | Hansson Hanna | 1997 | POLISEN | BF3297 | 25 m | 1:12.97 | |
137 | 479 | Nordmark Louise | 1996 | SS04 | AZ7896 | 50 m | 1:12.98 | |
138 | 439 | Langemar Ebba | 1999 | ÅKERSBERGA | BD7699 | 25 m | 1:13.10 | |
139 | 381 | Melin-Romstad Hanne | 1999 | VÄSBY SS | AK2499 | 25 m | 1:13.49 | |
140 | 11 | Sundman Lina | 1998 | DANDERYD | AZ8898 | 25 m | 1:13.94 | |
141 | 450 | Axelsson Julia | 1999 | ÖSMO SS | AQ7299 | 50 m | 1:13.97 | |
142 | 485 | Södersten Sara | 1995 | SS04 | BQ8895 | 25 m | 1:14.12 | |
143 | 315 | Thorén Karin | 1999 | TÄBY SIM | BI4499 | 50 m | 1:14.34 | |
144 | 413 | Båvenäs Rebecca | 1999 | VÄSTERÅS | AK3299 | 25 m | 1:14.34 | |
145 | 383 | Nordling Vanessa | 1998 | VÄSBY SS | AI1498 | 25 m | 1:14.45 | |
146 | 68 | Leijonberg Louise | 2000 | SK NEPTUN | BG3600 | 50 m | 1:14.53 | |
147 | 221 | Hofvander Ida | 1998 | SÖDERTÄLJE | AQ8898 | 25 m | 1:14.57 | |
148 | 71 | Malmberg Caroline | 1999 | SK NEPTUN | AX1499 | 50 m | 1:14.59 | |
149 | 303 | Lundgren Julia | 1997 | TÄBY SIM | BJ0497 | 25 m | 1:14.64 | |
150 | 209 | Reithner Hanna | 2000 | SKK | AJ7400 | 25 m | 1:14.71 | |
151 | 427 | Näsström Felicia | 1999 | VÄSTERÅS | AQ6899 | 25 m | 1:14.73 | |
152 | 169 | Sigvardsson Mikaela | 1996 | SPÅRVÄGEN | AV5496 | 50 m | 1:15.29 | |
153 | 295 | Johansson Sofia | 1997 | TÄBY SIM | BJ9297 | 50 m | 1:15.62 | |
154 | 267 | Nyström Terése | 1999 | TYRESÖ SS | AR7899 | 25 m | 1:15.78 | |
155 | 115 | Bjällås Elina | 1998 | SPÅRVÄGEN | AU5398 | 50 m | 1:15.85 | |
156 | 444 | Söderqvist Ebba | 1997 | ÅKERSBERGA | BE6497 | 50 m | 1:15.91 | |
157 | 258 | Ewald Amanda | 1999 | TYRESÖ SS | BB5499 | 25 m | 1:15.96 | |
158 | 341 | Sved Lovisa | 2000 | UPSALA S | BB0400 | 25 m | 1:15.96 | |
159 | 486 | Thor Therese | 1998 | SS04 | AW2298 | 50 m | 1:16.02 | |
160 | 213 | Skarin Saga | 2000 | SKK | AP3400 | 25 m | 1:16.13 | |
161 | 329 | Gille Sara | 1997 | UPSALA S | BR7497 | 25 m | 1:16.33 | |
162 | 333 | Hagman Johanna | 1998 | UPSALA S | BE7898 | 50 m | 1:16.71 | |
163 | 231 | Tillenius Sara | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF3600 | 25 m | 1:16.96 | |
164 | 67 | Jomaa Nora | 1999 | SK NEPTUN | AW7499 | 50 m | 1:17.03 | |
165 | 201 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 25 m | 1:17.41 | |
166 | 326 | Byström Ella-Maja | 1999 | UPSALA S | AL4299 | 25 m | 1:17.96 | |
167 | 322 | Öster Caroline | 1997 | TÄBY SIM | BI4697 | 25 m | 1:18.18 | |
168 | 123 | Engström Vaamonde Zafira | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU9601 | 50 m | 1:18.39 | |
169 | 116 | Björling Kristina | 1998 | SPÅRVÄGEN | BF0698 | 50 m | 1:18.76 | |
170 | 436 | Bergman Cornelia | 1997 | ÅKERSBERGA | BR0497 | 25 m | 1:19.11 | |
171 | 218 | Emanuelsson Karin | 1999 | SÖDERTÄLJE | AJ8499 | 25 m | 1:19.38 | |
172 | 228 | Rohoum Kristen | 1997 | SÖDERTÄLJE | BC9697 | 25 m | 1:19.57 | |
173 | 153 | Malm Lina | 1998 | SPÅRVÄGEN | AO3298 | 50 m | 1:19.81 | |
174 | 345 | Gustafsson Nelly | 2000 | WISBY SS | AW6200 | 50 m | 1:19.93 | |
175 | 65 | Johansson Evelina | 2000 | SK NEPTUN | BG2400 | 50 m | 1:20.09 | |
176 | 423 | Kvist Ida | 1998 | VÄSTERÅS | BI5698 | 25 m | 1:20.16 | |
177 | 161 | Olthoff Ellen | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA9899 | 50 m | 1:20.17 | |
178 | 296 | Jonsson Jenny | 2000 | TÄBY SIM | AF6400 | 50 m | 1:20.28 | |
179 | 356 | Backhoff Wahlund Jennifer | 1999 | VÄSBY SS | AU9699 | 25 m | 1:20.59 | |
180 | 489 | Amouri Mirjam | 2000 | POLISEN | AX8400 | 50 m | 1:20.69 | |
181 | 463 | Assadi Sepideh | 1996 | SS04 | BK0296 | 50 m | 1:20.82 | |
182 | 325 | Blom Wilma | 1998 | UPSALA S | BL6898 | 25 m | 1:21.17 | |
183 | 60 | Gabrielsson Agnes | 1998 | SK NEPTUN | BG8298 | 50 m | 1:21.32 | |
184 | 461 | Aghazamani Jasmine | 1998 | SS04 | AU7698 | 25 m | 1:21.49 | |
185 | 110 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 25 m | 1:21.64 | |
186 | 49 | Brolund Vilma | 2001 | SK NEPTUN | AO9801 | 50 m | 1:21.82 | |
187 | 183 | Öberg Elin | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA6600 | 50 m | 1:22.41 | |
188 | 163 | Pernkrans Sandra | 1999 | SPÅRVÄGEN | BB0299 | 50 m | 1:22.58 | |
189 | 93 | Samuelsson Mikaela | 2000 | NORRTÄLJE | AT6600 | 25 m | 1:22.81 | |
190 | 70 | Lundgren Fanny | 1999 | SK NEPTUN | AY0499 | 25 m | 1:22.84 | |
191 | 435 | Ångström Emelie | 2001 | VÄSTERÅS | AN8201 | 25 m | 1:22.89 | |
192 | 469 | Dufva Josefin | 1997 | SS04 | BH5697 | 50 m | 1:23.36 | |
193 | 217 | Bäckdahl Anna | 1999 | SÖDERTÄLJE | AM6699 | 25 m | 1:23.37 | |
194 | 524 | Cross Sabina | 1998 | HELLAS SK | AM1898 | 50 m | 1:23.57 | |
195 | 92 | Malmsten Amanda | 2000 | NORRTÄLJE | AT8600 | 25 m | 1:23.58 | |
196 | 162 | Onno Astrid | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA5600 | 25 m | 1:23.86 | |
197 | 72 | Malmberg Ellinor | 1999 | SK NEPTUN | BL7499 | 25 m | 1:24.43 | |
198 | 538 | Baza Maria | 1995 | SS04 | bw6295 | 50 m | 1:24.55 | |
199 | 76 | Nykvist Clara | 2000 | SK NEPTUN | BC2600 | 25 m | 1:24.61 | |
200 | 514 | Petersén Olivia Högstedt | 1999 | POLISEN | BN5499 | 25 m | 1:24.61 | |
201 | 57 | Flora Isabelle | 2000 | SK NEPTUN | AY2200 | 50 m | 1:24.71 | |
202 | 545 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | ah9801 | 25 m | 1:24.71 | |
203 | 212 | Sjödell Klara | 2000 | SKK | BE9800 | 25 m | 1:24.79 | |
204 | 467 | Berndtson Frida | 2000 | SS04 | BC3600 | 25 m | 1:25.43 | |
205 | 53 | Ehn Rebecka | 2000 | SK NEPTUN | AO7600 | 25 m | 1:25.57 | |
206 | 82 | Wahlström Thea | 2000 | SK NEPTUN | AY4200 | 25 m | 1:25.59 | |
207 | 327 | Carlsson Lisa | 1999 | UPSALA S | AU5299 | 25 m | 1:26.32 | |
208 | 45 | Andersson Sara | 2000 | SK NEPTUN | AO6600 | 50 m | 1:26.43 | |
209 | 462 | Al-Ani Helene | 1997 | SS04 | BF3897 | 25 m | 1:26.43 | |
210 | 44 | Albinzon Alice | 2000 | SK NEPTUN | AY1200 | 25 m | 1:26.59 | |
211 | 253 | Back Paulina | 2000 | TYRESÖ SS | AR4800 | 25 m | 1:26.94 | |
212 | 121 | Dagberg Rebecka | 2000 | SPÅRVÄGEN | BI9600 | 25 m | 1:27.62 | |
213 | 87 | Åhlander Alba | 1999 | SK NEPTUN | BN8499 | 50 m | 1:27.78 | |
214 | 86 | Wåhlén Cecilia | 1999 | SK NEPTUN | AY3499 | 50 m | 1:28.46 | |
215 | 79 | Smeds Chanda | 2001 | SK NEPTUN | AJ5401 | 50 m | 1:28.49 | |
216 | 165 | Qvist Hannah | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE8801 | 25 m | 1:29.43 | |
217 | 80 | Steigård Victoria | 1999 | SK NEPTUN | AY1499 | 50 m | 1:29.97 | |
218 | 172 | Svensson Linda | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8200 | 50 m | 1:31.44 | |
219 | 55 | Ericson Ella | 2000 | SK NEPTUN | BG9400 | 25 m | 1:32.50 | |
220 | 141 | Jansson Cajsa-Lisa | 1999 | SPÅRVÄGEN | BK6499 | 50 m | 1:32.63 | |
221 | 112 | Berhanu Leia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BI8600 | 25 m | 1:33.46 | |
222 | 173 | Sörensen Amanda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BI0899 | 50 m | 1:33.90 | |
223 | 131 | Gardelin Josefin | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE6801 | 25 m | 1:35.87 | |
224 | 350 | Strömbeck Erika | 2002 | WISBY SS | AD4602 | 25 m | 1:35.96 | |
225 | 422 | Johansson Nora | 2001 | VÄSTERÅS | AI1201 | 25 m | 1:36.97 | |
226 | 447 | Öberg Emma | 2002 | ÅKERSBERGA | AF4402 | 25 m | 1:38.92 | |
227 | 536 | Elgh Rebecca | 1999 | SPÅRVÄGEN | bl0499 | 50 m | 1:39.48 | |
228 | 274 | Poutos Dimi | 1999 | TYRESÖ SS | AU9499 | 25 m | 1:39.79 | |
229 | 529 | Knöös Elsa | 2001 | HELLAS SK | AJ0601 | 25 m | 1:40.04 | |
230 | 142 | Jansson Kristin | 2001 | SPÅRVÄGEN | BC4601 | 25 m | 1:40.31 | |
231 | 48 | Bojg Martha | 1998 | SK NEPTUN | BN7698 | 50 m | ||
232 | 90 | Gardell Fanny | 2000 | NORRTÄLJE | AG6600 | 50 m | ||
233 | 139 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 50 m | ||
234 | 151 | Lindqvist Linnea | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE7801 | 50 m | ||
235 | 476 | Holst Felicia | 1998 | SS04 | BH8498 | 50 m | ||
236 | 523 | Bystedt Selma | 2002 | HELLAS SK | AC4602 | 50 m | ||
237 | 526 | Esbjörsson Stella | 2002 | HELLAS SK | AH7402 | 50 m | ||
238 | 530 | Sandberg Malin | 2001 | HELLAS SK | BB4401 | 50 m | ||
239 | 546 | Wrembicki Annastasia | 1999 | SK NEPTUN | bg4699 | 50 m | EFT | |
240 | 547 | Wrembicki Stefanie | 2001 | SK NEPTUN | at1201 | 50 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.19.05 | Utskriftsdatum | 15 juni 2012 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 14:29 |