Program for UGP 3 med Eskilstuna Energi & Miljö Cup
Below are all entry- and startlists shown by session.
Lördag 1/6 Klockan 12.00 (Insim kl. 11.00)
Gren 2, 50m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 250 | Ny Hampus | 1990 | STRÄNGNÄS | AP1190 | 25 m | 25.93 | |
2 | 54 | Kotevski Alexander | 1994 | ESKILSTUNA | AI8994 | 25 m | 26.21 | |
3 | 296 | Gradin André | 1994 | SÖDERTÄLJE | AN1194 | 50 m | 27.26 | |
4 | 126 | Lindblom Robert | 1995 | HARNÄS SKU | AP6395 | 25 m | 27.55 | |
5 | 17 | Ekesten Fredrik | 1995 | SK ENA | AX5395 | 25 m | 27.96 | |
6 | 251 | Ny Jesper | 1992 | STRÄNGNÄS | AC3792 | 25 m | 28.27 | |
7 | 311 | Kesenci Alexander | 1995 | SÖDERTÄLJE | AK7195 | 50 m | 28.29 | |
8 | 247 | Lindholm Pontus | 1994 | STRÄNGNÄS | AQ7194 | 25 m | 28.33 | |
9 | 373 | Johansson Sean | 1997 | UPSALA S | AO1197 | 25 m | 28.47 | |
10 | 57 | Lindoff Karl | 1998 | ESKILSTUNA | AT1598 | 25 m | 28.49 | |
11 | 60 | Lundberg Martin | 1995 | ESKILSTUNA | AI2795 | 25 m | 28.50 | |
12 | 35 | Brorsson Axel | 1996 | ESKILSTUNA | AX9396 | 25 m | 28.73 | |
13 | 74 | Skogfors Erik | 1996 | ESKILSTUNA | AP1996 | 25 m | 29.14 | |
14 | 192 | Holback Emil | 1990 | SS MORA | AB9190 | 25 m | 29.39 | |
15 | 230 | Edebrink Johan | 1996 | STRÄNGNÄS | AL6996 | 50 m | 29.53 | |
16 | 262 | Westerlund Andreas | 1996 | STRÄNGNÄS | AV0396 | 25 m | 29.61 | |
17 | 299 | Hansson Theodor | 1994 | SÖDERTÄLJE | AG8394 | 50 m | 29.62 | |
18 | 252 | Oosterveld Timo | 1998 | STRÄNGNÄS | AC5398 | 25 m | 29.73 | |
19 | 70 | Röbech Christofer | 1994 | ESKILSTUNA | AT0394 | 25 m | 29.86 | |
20 | 158 | Albringer Adam | 1999 | KARLSTAD | AH8999 | 25 m | 29.88 | |
21 | 200 | Eriksson Nicklas | 1996 | NYKÖPING | AW0796 | 25 m | 29.93 | |
22 | 222 | Westin David | 1995 | SALA SS | AH7795 | 50 m | 29.95 | |
23 | 99 | Peltomaa Victor | 1998 | FALUN | AG9798 | 25 m | 30.00 | |
24 | 164 | Vålvik Daniel | 1999 | KARLSTAD | AM7199 | 25 m | 30.02 | |
25 | 89 | Antlöv Filip | 1998 | FALUN | AE5998 | 25 m | 30.58 | |
26 | 140 | Blagojevic Drago | 1995 | KARLSKO SF | AW5595 | 25 m | 30.58 | |
27 | 138 | Ardinge Adam | 1996 | KARLSKO SF | AR1196 | 25 m | 30.81 | |
28 | 176 | Eklund Jesper | 1998 | KÖPINGS SS | AJ0198 | 25 m | 30.81 | |
29 | 172 | Söderlind Marcus | 1995 | KATRINEHOL | AN2195 | 25 m | 30.85 | |
30 | 374 | Karlström William | 1998 | UPSALA S | AS8998 | 25 m | 30.93 | |
31 | 317 | Mackin Timothy | 1995 | SÖDERTÄLJE | AO0995 | 50 m | 31.06 | |
32 | 53 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | 31.14 | |
33 | 31 | Biscevic Marko | 1998 | ESKILSTUNA | AM7398 | 25 m | 31.16 | |
34 | 28 | Andersson Niklas | 1992 | ESKILSTUNA | AD9592 | 25 m | 31.19 | |
35 | 163 | Rydahl Johan | 2001 | KARLSTAD | AF4901 | 25 m | 31.25 | |
36 | 152 | Karlsson-Thell Jonas | 1998 | KARLSKO SF | AG7398 | 25 m | 31.41 | |
37 | 167 | Andersson Philip | 1994 | KATRINEHOL | AR5994 | 25 m | 31.43 | |
38 | 194 | Persson Edvin | 1999 | SS MORA | AI9399 | 25 m | 31.49 | |
39 | 249 | Nordefors Sebastian | 1990 | STRÄNGNÄS | AO4990 | 25 m | 31.52 | |
40 | 283 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD5999 | 50 m | 31.55 | |
41 | 360 | Farmanbar Armin Azadeh | 1996 | UPSALA S | AY1996 | 25 m | 31.57 | |
42 | 34 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 25 m | 31.60 | |
43 | 289 | Emanuelsson Oskar | 1994 | SÖDERTÄLJE | AL2394 | 50 m | 31.76 | |
44 | 98 | Höijer Per | 1998 | FALUN | AI7398 | 25 m | 31.79 | |
45 | 32 | Biscevic Stefan | 1998 | ESKILSTUNA | AM8398 | 25 m | 31.83 | |
46 | 20 | Mastrangeli Jonathan | 1999 | SK ENA | AP3599 | 50 m | 31.86 | |
47 | 391 | Sverker Sebastian | 1998 | UPSALA S | AB7798 | 25 m | 31.91 | |
48 | 147 | Haakonsen Emil | 1999 | KARLSKO SF | AK1799 | 25 m | 31.95 | |
49 | 121 | Hillman Samuel | 1997 | HARNÄS SKU | AK1197 | 50 m | 32.05 | |
50 | 291 | Erovic David | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE9701 | 25 m | 32.15 | |
51 | 130 | Wåhlander Oskar | 1996 | HARNÄS SKU | AU8396 | 25 m | 32.48 | |
52 | 336 | Soume Daniel | 1996 | SÖDERTÄLJE | AI6596 | 50 m | 32.51 | |
53 | 139 | Björstam Axel | 1997 | KARLSKO SF | AH7797 | 25 m | 33.34 | |
54 | 96 | Hambraeus David | 1999 | FALUN | AL0799 | 25 m | 33.81 | |
55 | 18 | Ekesten Gustav | 1998 | SK ENA | AJ4398 | 25 m | 33.86 | |
56 | 77 | Syrén Viktor | 2000 | ESKILSTUNA | AH5900 | 25 m | 34.10 | |
57 | 191 | Hill Lukas | 1999 | SS MORA | AH6999 | 25 m | 34.13 | |
58 | 232 | Emmoth Martin | 1997 | STRÄNGNÄS | AS2397 | 25 m | 34.37 | |
59 | 350 | Almasi Alexander | 2000 | UPSALA S | AB0300 | 25 m | 35.05 | |
60 | 218 | Nordgren Elias | 2001 | SALA SS | AE2101 | 25 m | 35.22 | |
61 | 369 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 25 m | 35.39 | |
62 | 458 | Thungren Daniel | 1999 | HK SIM | AV9599 | 50 m | 35.49 | |
63 | 160 | Lindow Niclas | 1999 | KARLSTAD | AN6999 | 25 m | 35.51 | |
64 | 155 | Nylén Alexander | 2000 | KARLSKO SF | AD4300 | 25 m | 36.22 | |
65 | 115 | Cyrén Svante | 1998 | HARNÄS SKU | AO1398 | 25 m | 36.30 | |
66 | 159 | Albringer David | 2001 | KARLSTAD | AF2101 | 25 m | 36.38 | |
67 | 129 | Wåhlander Adam | 1998 | HARNÄS SKU | AH4398 | 25 m | 36.43 | |
68 | 326 | Panahi Adrian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH7398 | 50 m | 36.63 | |
69 | 165 | Vålvik Johannes | 1999 | KARLSTAD | AR4799 | 25 m | 36.71 | |
70 | 365 | Giacomini Max | 1999 | UPSALA S | AP3999 | 25 m | 36.88 | |
71 | 214 | Brundin Isak | 2000 | SALA SS | AJ8100 | 25 m | 37.14 | |
72 | 4 | Hedberg Albin | 1999 | AVESTA SS | AL4599 | 25 m | 37.16 | |
73 | 370 | Henriksson Axel | 1999 | UPSALA S | AA3799 | 25 m | 37.78 | |
74 | 141 | Blagojevic Igor | 2000 | KARLSKO SF | AG5700 | 25 m | 38.00 | |
75 | 10 | Rowinski Jasiek | 1999 | BOLLNÄS SS | AF9599 | 25 m | 38.19 | |
76 | 21 | Pedersen Jacob | 2000 | SK ENA | AE9500 | 25 m | 38.19 | |
77 | 148 | Hellberg Marcus | 2000 | KARLSKO SF | AG7700 | 25 m | 38.54 | |
78 | 437 | Lindberg Jesper | 1999 | ÖSA | AU4399 | 25 m | 38.61 | |
79 | 320 | Moureau Axel | 2001 | SÖDERTÄLJE | AL7901 | 25 m | 38.78 | |
80 | 161 | Mathisen August | 2001 | KARLSTAD | AF5901 | 25 m | 39.26 | |
81 | 102 | Renström Mathias | 2001 | FALUN | AM5101 | 25 m | 39.28 | |
82 | 241 | Idesten Jakob | 1999 | STRÄNGNÄS | AI6399 | 25 m | 40.22 | |
83 | 273 | Andersson Oscar | 2000 | SÖDERTÄLJE | AJ1900 | 50 m | 40.94 | |
84 | 455 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 41.31 | |
85 | 405 | Ödman Gustav | 2000 | UPSALA S | AC3700 | 25 m | 41.67 | |
86 | 94 | Enlund Alexander | 2000 | FALUN | AH1700 | 25 m | 42.26 | |
87 | 47 | Heikinniemi Arvid | 2001 | ESKILSTUNA | AL6301 | 25 m | 42.86 | |
88 | 97 | Hansson Tim | 2001 | FALUN | AM7101 | 25 m | 42.93 | |
89 | 168 | Ekström Lundemo Tim | 1999 | KATRINEHOL | AT8799 | 25 m | 43.02 | |
90 | 108 | Andersson Andreas | 1998 | HARNÄS SKU | AU4398 | 25 m | 43.21 | |
91 | 131 | Ålenius Marcus | 2001 | HARNÄS SKU | AQ6901 | 25 m | 43.21 | |
92 | 388 | Shiva Kevin | 2002 | UPSALA S | AB1102 | 25 m | 44.55 | |
93 | 394 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 25 m | 44.60 | |
94 | 343 | Tossavainen Henry | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE0901 | 50 m | 44.88 | |
95 | 395 | Sörby Hugo | 2001 | UPSALA S | AF2901 | 25 m | 45.14 | |
96 | 324 | Noory Samir | 1999 | SÖDERTÄLJE | AP4799 | 50 m | 45.31 | |
97 | 5 | Hedberg Wille | 2001 | AVESTA SS | AD7901 | 25 m | 45.33 | |
98 | 166 | Aldrin John | 2001 | KATRINEHOL | AI8101 | 25 m | 45.52 | |
99 | 451 | Malmquist Eric | 2003 | SK STRÄNGN | AC1703 | 25 m | 45.83 | |
100 | 325 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 45.95 | |
101 | 30 | Bidebo Carl | 2000 | ESKILSTUNA | AN9900 | 25 m | 46.82 | |
102 | 307 | Illanes Guillermo | 2000 | SÖDERTÄLJE | AE8100 | 50 m | 47.13 | |
103 | 301 | Hellberg Robert | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE7701 | 50 m | 48.21 | |
104 | 337 | Soume Sebastian | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE2901 | 50 m | 49.00 | |
105 | 195 | Persson Elias | 2002 | SS MORA | AA7502 | 25 m | 49.08 | |
106 | 298 | Gustavsson Nisse | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE5701 | 25 m | 52.50 | |
107 | 332 | Runfjäll Casper | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7102 | 25 m | 53.04 | |
108 | 280 | Bergstrand Erik | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD3102 | 25 m | 53.86 | |
109 | 284 | Bystedt Axel | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE6701 | 50 m | 53.87 | |
110 | 238 | Hoflin Markus | 1999 | STRÄNGNÄS | AN5799 | 25 m | 54.74 | |
111 | 403 | Wohlin Axel | 2001 | UPSALA S | AK2501 | 25 m | 55.93 | |
112 | 182 | Thorsén Axel | 2003 | KÖPINGS SS | AH6503 | 25 m | 56.19 | |
113 | 309 | Jaramillo-Lopez Sebastian | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7302 | 25 m | 56.30 | |
114 | 181 | Orréll Willy | 2000 | KÖPINGS SS | AT9300 | 25 m | 58.77 | |
115 | 440 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 25 m | 1:03.80 | |
116 | 24 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 1:07.94 | |
117 | 61 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 50 m | ||
118 | 179 | Khabarov Peter | 2002 | KÖPINGS SS | AM6302 | 50 m | ||
119 | 276 | Bachir Gabriel | 2000 | SÖDERTÄLJE | AP2300 | 50 m | ||
120 | 313 | Lindelöf Viktor | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF9303 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 21 maj 2013 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 20:33 |