Program för UGP 3 med Eskilstuna Energi & Miljö Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 6
|
Tävling |
UGP 3 med EEM Cup 2012 |
|
Utskriftsdatum |
15 juni 2012 |
|
|
Tävlingsort |
Eskilstuna |
|
Utskriftstid |
19:12 |
|
|
Arrangör |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
16 juni 2012 |
|
|
|
|
Gren 6, 50m Bröstsim Herrar |
Finaler (11) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
309 |
3 |
Jonathan Eriksson |
2003 |
AB8303 |
UPPLANDS-B |
|
50m |
|
45 |
4 |
Kevin Loi |
2000 |
|
ESKILSTUNA |
|
50m |
|
129 |
5 |
Erik Fredriksson |
2002 |
|
NYKÖPING |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
289 |
1 |
Samuel Edebrink |
2002 |
AF9902 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
|
33 |
2 |
Elliot Janeling |
2000 |
AS8700 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
|
239 |
3 |
Nikola Despotovic |
1998 |
AW0798 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
|
227 |
4 |
Philip Welin-Berger |
1999 |
AF3199 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:01.93 |
103 |
5 |
Lukas Brazdeikis |
2000 |
AR7300 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:03.20 |
310 |
6 |
Ludvig Eriksson |
2002 |
AE9102 |
UPPLANDS-B |
|
50m |
|
308 |
7 |
Erik Bruhn |
2002 |
AE6102 |
UPPLANDS-B |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
115 |
1 |
Andreas Nestor |
2000 |
AN8700 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
59.69 |
318 |
2 |
Rudolf Pogosian |
2000 |
AN8500 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
56.37 |
100 |
3 |
Johan Malmstedt |
1999 |
AT7799 |
HEDEMORA |
|
25m |
55.17 |
323 |
4 |
Fredrik Renström |
1999 |
AJ5799 |
UPPLANDS-B |
|
50m |
54.20 |
325 |
5 |
Sascha Schymanski |
2000 |
AN7500 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
54.54 |
230 |
6 |
Gabriel Adolfsson |
2001 |
AO0501 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
56.08 |
254 |
7 |
Max Lundberg |
2001 |
AQ8301 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
59.54 |
247 |
8 |
Felix Hedin |
2002 |
AI7502 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:00.19 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
317 |
1 |
Jesper Oscarsson |
1998 |
AM5998 |
UPPLANDS-B |
|
50m |
52.92 |
203 |
2 |
Robert Hellberg |
2001 |
AE7701 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
52.65 |
319 |
3 |
Marcus Randleff |
2002 |
AA0902 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
51.87 |
60 |
4 |
Viktor Syrén |
2000 |
AH5900 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
50.70 |
241 |
5 |
Teodor Eliasson |
1998 |
AU4798 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
50.99 |
223 |
6 |
Sebastian Soume |
2001 |
AE2901 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
52.22 |
217 |
7 |
Axel Moureau |
2001 |
AL7901 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
52.88 |
52 |
8 |
Elias Paulson |
2000 |
AS0900 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
53.07 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
101 |
1 |
Niclas Evaldsson |
2001 |
AE4301 |
HEDEMORA |
|
50m |
49.57 |
276 |
2 |
Emil Wikell |
1999 |
AK5799 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
49.25 |
121 |
3 |
Vilmer Jansson |
2000 |
AI2100 |
NAUTILUS |
|
25m |
48.22 |
83 |
4 |
Svante Cyrén |
1998 |
AO1398 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
46.76 |
195 |
5 |
Axel Bystedt |
2001 |
AE6701 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
47.89 |
197 |
6 |
David Erovic |
2001 |
AE9701 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
48.68 |
174 |
7 |
Gustav Ekesten |
1998 |
AJ4398 |
SK ENA |
|
25m |
49.37 |
313 |
8 |
Max Karlsson |
1997 |
AV9997 |
UPPLANDS-B |
|
50m |
49.90 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
30 |
1 |
Arvid Heikinniemi |
2001 |
AL6301 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
46.32 |
294 |
2 |
Jakob Idesten |
1999 |
AI6399 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
44.98 |
122 |
3 |
Alexander Karlsson |
1999 |
AP8999 |
NAUTILUS |
|
25m |
44.24 |
251 |
4 |
Viktor Jändel |
1996 |
AV6196 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
43.95 |
114 |
5 |
Pontus Larsson |
1999 |
AM9999 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
44.04 |
283 |
6 |
Edvin Persson |
1999 |
AI9399 |
SS MORA |
|
25m |
44.90 |
250 |
7 |
Simon Jändel |
1998 |
AU7798 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
45.18 |
233 |
8 |
Kevin Ballchand |
1999 |
AI6199 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
46.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
94 |
1 |
Adam Wåhlander |
1998 |
AH4398 |
HARNÄS SKU |
|
50m |
43.30 |
15 |
2 |
Sebastian Brand-Larsson |
1998 |
AN1198 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
42.37 |
280 |
3 |
Lukas Hill |
1999 |
AH6999 |
SS MORA |
|
25m |
41.87 |
106 |
4 |
Marcus Söderlind |
1995 |
AN2195 |
KATRINEHOL |
|
25m |
41.15 |
189 |
5 |
Timo Oosterveld |
1998 |
AC5398 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
41.23 |
151 |
6 |
Elias Landström |
2000 |
AM5700 |
ÖSA |
|
25m |
42.25 |
105 |
7 |
Billy Lam |
1995 |
AS3395 |
KATRINEHOL |
|
25m |
43.12 |
92 |
8 |
Gustav Sjökvist |
1996 |
AO9996 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
43.71 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
95 |
1 |
Oskar Wåhlander |
1996 |
AU8396 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
40.62 |
12 |
2 |
Marko Biscevic |
1998 |
AM7398 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
40.24 |
171 |
3 |
Victor Westin |
1998 |
AJ1198 |
SALA SS |
|
25m |
40.17 |
4 |
4 |
Jacob Leidefeldt |
1997 |
AD1397 |
BORLÄNGE |
|
25m |
39.74 |
134 |
5 |
Simon Bergquist |
1996 |
AI8996 |
ÖSA |
|
50m |
39.89 |
136 |
6 |
Lucas Daggert |
1997 |
AT1997 |
ÖSA |
|
25m |
40.23 |
290 |
7 |
Viktor Glemne |
1996 |
AW1796 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
40.35 |
43 |
8 |
Karl Lindoff |
1998 |
AT1598 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
40.96 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
302 |
1 |
Magnus Orhammar |
1996 |
AS5996 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
39.47 |
13 |
2 |
Stefan Biscevic |
1998 |
AM8398 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
39.34 |
216 |
3 |
Timothy Mackin |
1995 |
AO0995 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
38.89 |
156 |
4 |
Erik Nyström |
1996 |
AC6596 |
ÖSA |
|
50m |
38.63 |
111 |
5 |
Anton Gelin |
1995 |
AU3795 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
38.67 |
336 |
6 |
Julian Placek |
1995 |
AW3995 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
39.07 |
222 |
7 |
Daniel Soume |
1996 |
AI6596 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
39.36 |
16 |
8 |
William Brand-Larsson |
1998 |
AN2198 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
39.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
87 |
1 |
Samuel Hillman |
1997 |
AK1197 |
HARNÄS SKU |
|
50m |
37.13 |
258 |
2 |
Kristian Persson |
1993 |
AI7193 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
36.09 |
38 |
3 |
Eldin Kadic |
1999 |
AG5199 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
35.66 |
109 |
4 |
Jesper Eklund |
1998 |
AJ0198 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
34.33 |
46 |
5 |
Martin Lundberg |
1995 |
AI2795 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
35.03 |
138 |
6 |
Dennis Finnström |
1995 |
AP9195 |
ÖSA |
|
50m |
35.67 |
304 |
7 |
Andreas Westerlund |
1996 |
AV0396 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
36.39 |
69 |
8 |
Filip Antlöv |
1998 |
AE5998 |
FALUN |
|
25m |
38.12 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
18 |
1 |
Daniel Curacica |
1995 |
AC9795 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
33.33 |
298 |
2 |
Pontus Lindholm |
1994 |
AQ7194 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
32.75 |
55 |
3 |
Christofer Röbech |
1994 |
AT0394 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
32.41 |
9 |
4 |
Christoffer Andersson |
1980 |
AA6180 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
30.98 |
37 |
5 |
Niclas Just |
1994 |
AV4594 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
32.08 |
220 |
6 |
Marcus Nordin |
1992 |
AD8592 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
32.67 |
149 |
7 |
Jonathan Kling |
1993 |
AF1193 |
ÖSA |
|
25m |
32.96 |
212 |
8 |
Adis Licina |
1994 |
AB3194 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
33.75 |
Skapad av WinGrodan 1.19.05 |
Utskriftsdatum |
15 juni 2012 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
Utskriftstid |
19:12 |
|