Program for LH-Games 2012
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 7, 200m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
17 år och äldre |
1 | 462 | Hansson Petter | 1995 | POSEIDON | AA4995 | 25 m | 2:06.01 | |
2 | 471 | Olsson Alexander | 1996 | POSEIDON | AK1796 | 25 m | 2:07.89 | |
3 | 245 | Henriksson Marcus | 1997 | SK HAJEN | AQ1797 | 25 m | 2:09.70 | |
4 | 452 | Bergenzaun Sebastian | 1991 | POSEIDON | AP5391 | 50 m | 2:11.74 | |
5 | 495 | Hariri Ali | 1996 | SK RAN | AK7196 | 50 m | 2:13.02 | |
6 | 408 | Al-Sudany Oscar | 1997 | LJUNGBY SS | AU3997 | 25 m | 2:13.44 | |
7 | 548 | Nilsson Erik | 1996 | SK SYDSIM | AL7996 | 50 m | 2:15.89 | |
8 | 506 | Olsson-Shirazi Daniel | 1997 | SK RAN | AV9197 | 50 m | 2:16.99 | |
9 | 433 | Nordh Andreas | 1991 | OSBY SS | AN6591 | 50 m | 2:17.50 | |
10 | 484 | Andersson Max | 1996 | SK RAN | AC6196 | 50 m | 2:24.04 |
15 - 16 år |
1 | 145 | Lie Erling Syversveen | 1999 | Bærum | 50 m | 2:06.31 | ||
2 | 720 | Richardsen Viktor Husø | 1998 | Lambertset | 25 m | 2:07.79 | ||
3 | 10 | Arvidsson Gustav | 1998 | HS | AP2798 | 25 m | 2:09.65 | |
4 | 168 | Henningsen Sondre | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 2:09.80 | ||
5 | 229 | Bergstedt Philip | 1998 | ALINGSÅS | AG9598 | 50 m | 2:11.06 | |
6 | 175 | Jørmeland Ole | 1998 | Stavang.SC | 50 m | 2:12.55 | ||
7 | 475 | Pettersson Simon | 1998 | POSEIDON | AH7198 | 50 m | 2:14.91 | |
8 | 329 | Östrand Emil | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB2598 | 50 m | 2:15.20 | |
9 | 680 | Gjerde Joakim | 1998 | TS&LK | 50 m | 2:15.72 | ||
10 | 184 | Rødseth Jørgen | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 2:16.74 | ||
11 | 500 | Karlin-Reteike Philip | 1999 | SK RAN | AS2599 | 50 m | 2:24.73 | |
12 | 499 | Karlin-Reteike Marcus | 1999 | SK RAN | AS3599 | 50 m | 2:24.97 | |
13 | 417 | Salomonsson Erik | 1998 | LJUNGBY SS | AF7798 | 50 m | 2:30.91 | |
14 | 235 | Bondesson-Torgnusson Zebastian | 1998 | EMMABODA | AV9798 | 25 m | 2:30.99 | |
15 | 665 | Ingvarsson Elis | 1999 | HS | AG2799 | 50 m | 2:32.38 | |
16 | 165 | Fiskå Emil | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 2:32.59 | ||
17 | 55 | Malm Hampus | 1999 | HS | AN1599 | 25 m | 2:34.69 | |
18 | 605 | Jacobsson Victor | 1999 | VÄXJÖ SS | AV0999 | 25 m | 3:07.03 | |
19 | 79 | Rundberg Robin | 1999 | HS | AW6199 | 50 m |
14 år och yngre |
1 | 134 | Hvas Tomoe Zenimoto | 2000 | Bærum | 50 m | 2:05.88 | ||
2 | 577 | Stenberg Philip | 2001 | SK TRITON | AB9101 | 25 m | 2:16.27 | |
3 | 725 | Wold Martin | 2000 | Lambertset | 25 m | 2:16.66 | ||
4 | 682 | Loeng Kristoffer | 2001 | TS&LK | 50 m | 2:17.87 | ||
5 | 672 | Fiskaa Barstad Jonas | 2000 | TS&LK | 50 m | 2:19.24 | ||
6 | 28 | Hansson Gustaf | 2001 | HS | AD5101 | 25 m | 2:19.35 | |
7 | 684 | Moe Simon | 2001 | TS&LK | 50 m | 2:24.52 | ||
8 | 464 | Johansson Oscar | 2000 | POSEIDON | AH4500 | 25 m | 2:25.14 | |
9 | 324 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 50 m | 2:25.87 | |
10 | 138 | Lia Nicholas | 2001 | Bærum | 50 m | 2:27.38 | ||
11 | 140 | Norheim Anders | 2000 | Bærum | 50 m | 2:28.00 | ||
12 | 298 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 25 m | 2:28.66 | |
13 | 320 | Säll David | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS8500 | 50 m | 2:28.84 | |
14 | 317 | Siotis Nikolaus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AJ6900 | 50 m | 2:29.28 | |
15 | 314 | Pettersson-Dahlberg Rasmus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AQ2500 | 50 m | 2:29.99 | |
16 | 692 | Juul Wolfgang Eilert | 2000 | TS&LK | 50 m | 2:30.81 | ||
17 | 306 | Larsson Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD5702 | 25 m | 2:31.56 | |
18 | 373 | Larsson Oliver | 2001 | LANDSKRONA | AU1301 | 50 m | 2:32.27 | |
19 | 300 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 50 m | 2:33.06 | |
20 | 455 | Björkman Pascal | 2001 | POSEIDON | AF6701 | 25 m | 2:34.11 | |
21 | 261 | Dellhede Christoffer | 2001 | SS IDEN | AD0501 | 50 m | 2:34.50 | |
22 | 172 | Jacobsen Jerlow Lytomt | 2001 | Stavang.SC | 50 m | 2:34.66 | ||
23 | 409 | Boros Benjamin | 2000 | LJUNGBY SS | AM3300 | 25 m | 2:35.90 | |
24 | 374 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | AG8500 | 25 m | 2:36.56 | |
25 | 291 | Almvret Erik | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD6702 | 50 m | 2:36.62 | |
26 | 617 | Andersson Philip | 2001 | ÄNGELHOLM | AG6501 | 50 m | 2:36.96 | |
27 | 505 | Olsson Primus | 2000 | SK RAN | AV7100 | 25 m | 2:37.90 | |
28 | 642 | Klittbo Oscar | 2002 | TRELLEBORG | AA2702 | 25 m | 2:39.20 | |
29 | 142 | Riiser Agmund | 2001 | Bærum | 50 m | 2:41.26 | ||
30 | 131 | Førsund Mathias Gundersen | 2000 | Bærum | 50 m | 2:41.69 | ||
31 | 361 | Celikovic Dzevad | 2001 | LANDSKRONA | AH8901 | 25 m | 2:41.78 | |
32 | 149 | Ajmi Sebastian | 2001 | Stavang.SC | 50 m | 2:46.34 | ||
33 | 394 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | AC0101 | 25 m | 2:46.92 | |
34 | 310 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 50 m | 2:47.56 | |
35 | 491 | Dahlgren Joel | 2002 | SK RAN | AC1102 | 25 m | 2:49.58 | |
36 | 490 | Birkeberg Michael | 2000 | SK RAN | AJ0700 | 50 m | 2:49.87 | |
37 | 504 | Nilsson Leonardo | 2000 | SK RAN | AS6900 | 50 m | 2:52.06 | |
38 | 85 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | AD2103 | 25 m | 2:52.57 | |
39 | 600 | Hammarstedt Gustav | 2002 | VÄXJÖ SS | AL1302 | 25 m | 2:53.10 | |
40 | 551 | Sihlén Melvin | 2000 | SK SYDSIM | AV8100 | 50 m | 2:53.62 | |
41 | 164 | Fevang Paul | 2000 | Stavang.SC | 50 m | 2:57.32 | ||
42 | 649 | Primetta Philip | 2002 | TRELLEBORG | AF8502 | 25 m | 3:01.72 | |
43 | 152 | Bull Johan | 2000 | Stavang.SC | 50 m | 3:02.84 | ||
44 | 513 | Wallenius Björn | 2001 | SK RAN | AH6301 | 25 m | 3:05.05 | |
45 | 477 | Tired Nils | 2003 | POSEIDON | AH2903 | 25 m | 3:06.11 | |
46 | 609 | Tidåsen Emanuel | 2002 | VÄXJÖ SS | AQ3702 | 25 m | 3:08.35 | |
47 | 608 | Svensson Otto | 2002 | VÄXJÖ SS | AN4702 | 25 m | 3:08.58 | |
48 | 182 | Pettersen Stian | 2003 | Stavang.SC | 50 m | 3:08.88 | ||
49 | 442 | Lagström Ossian | 2003 | OSKARSHAMN | AH0303 | 25 m | 3:09.21 | |
50 | 496 | Hariri Mohamad | 2002 | SK RAN | AK1502 | 25 m | 3:14.99 | |
51 | 290 | Adelöw Anton | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI5901 | 25 m | 3:20.80 | |
52 | 539 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 50 m | 3:36.37 | |
53 | 347 | Johnsson Joel | 2000 | KSLS | AT0500 | 50 m | ||
54 | 485 | Athanasoulias Leonidas | 2001 | SK RAN | AS5701 | 50 m | ||
55 | 494 | Gudermanis Albert | 2000 | SK RAN | AY6100 | 50 m | ||
56 | 510 | Salameh Amir | 2001 | SK RAN | AS5501 | 50 m | ||
57 | 512 | Thulin Ahlström Douglas | 2001 | SK RAN | AQ0901 | 50 m | ||
58 | 599 | Hallum Ludvig | 2003 | VÄXJÖ SS | AQ6903 | 50 m | ||
59 | 647 | Olsson-Lindhé Adam | 2004 | TRELLEBORG | AA2304 | 50 m |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Helsingborgs Simsällskap | Utskriftstid | 11:43 |