Ohjelma K-Supermarket Talviuinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
K-Supermarket Talviuinnit
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Nurmijärven Uinti ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
tammi 18, 2020 to tammi 18, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
200m Sekauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
54 |
|
Siiri Einiö |
Gladius Kirkkonummi |
2003 |
03A357 |
25m |
2:21.40 |
|
|
|
|
|
2 |
52 |
|
Marilla Parhiala |
Gladius Kirkkonummi |
2000 |
00B046 |
25m |
2:32.67 |
|
|
|
|
|
3 |
59 |
|
Emilia Niemi |
Gladius Kirkkonummi |
2005 |
05A368 |
25m |
2:33.48 |
|
|
|
|
|
4 |
13 |
|
Anniina Jokiniemi |
Hyvinkään Uimaseura |
2006 |
06A846 |
25m |
2:56.55 |
|
|
|
|
|
5 |
47 |
|
Elina Syvänne |
Tuusulan Uimaseura ry |
2004 |
04A343 |
25m |
3:01.97 |
|
|
|
|
|
6 |
7 |
|
Elsa Määttä |
Hyvinkään Uimaseura |
2006 |
06A670 |
25m |
3:04.34 |
|
|
|
|
|
7 |
10 |
|
Nella Honkanen |
Hyvinkään Uimaseura |
2007 |
07A539 |
25m |
3:05.98 |
|
|
|
|
|
8 |
16 |
|
Venla Karialho |
Hyvinkään Uimaseura |
2007 |
07A730 |
25m |
3:07.20 |
|
|
|
|
|
9 |
12 |
|
Kaisla-Kerttu Parkkonen |
Hyvinkään Uimaseura |
2006 |
06A855 |
25m |
3:12.71 |
|
|
|
|
|
10 |
9 |
|
Maija Kuisma |
Hyvinkään Uimaseura |
2008 |
08A183 |
25m |
3:20.35 |
|
|
|
|
|
11 |
67 |
|
Emma Sevenius |
Nurmijärven Uinti |
2002 |
02B046 |
25m |
3:21.84 |
|
|
|
|
|
12 |
21 |
|
Senni Sevenius |
Hyvinkään Uimaseura |
2009 |
09A394 |
25m |
3:25.28 |
|
|
|
|
|
13 |
17 |
|
Matilda Hirvonen |
Hyvinkään Uimaseura |
2006 |
06A969 |
25m |
3:26.48 |
|
|
|
|
|
14 |
8 |
|
Iisa Lavikainen |
Hyvinkään Uimaseura |
2006 |
06A679 |
25m |
3:30.84 |
|
|
|
|
|
15 |
15 |
|
Lotta Juvonen |
Hyvinkään Uimaseura |
2008 |
08A405 |
25m |
3:45.37 |
|
|
|
|
|
16 |
19 |
|
Emmi Pohjonen |
Hyvinkään Uimaseura |
2009 |
09A373 |
25m |
3:47.18 |
|
|
|
|
|
17 |
90 |
|
Ella Arvela |
Uinti Hyvinkää |
2007 |
07A598 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-17 17.42.15 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
K-Supermarket Talviuinnit
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Nurmijärven Uinti ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
tammi 18, 2020 to tammi 18, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
200m Sekauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1 |
|
Nico Peltonen |
Hyvinkään Uimaseura |
2005 |
05A046 |
25m |
2:19.82 |
|
|
|
|
|
2 |
3 |
|
Akseli Maaranen |
Hyvinkään Uimaseura |
2004 |
04A834 |
25m |
2:31.23 |
|
|
|
|
|
3 |
55 |
|
Anton Kettunen |
Gladius Kirkkonummi |
2005 |
05A144 |
25m |
2:38.52 |
|
|
|
|
|
4 |
57 |
|
Daniel Ruotsi |
Gladius Kirkkonummi |
2002 |
02A968 |
25m |
2:44.43 |
|
|
|
|
|
5 |
5 |
|
Ahti Halttunen |
Hyvinkään Uimaseura |
2006 |
06A447 |
25m |
2:45.61 |
|
|
|
|
|
6 |
4 |
|
Kasperi Miettinen |
Hyvinkään Uimaseura |
2006 |
06A449 |
25m |
2:56.56 |
|
|
|
|
|
7 |
6 |
|
Oiva Koppelmäki |
Hyvinkään Uimaseura |
2007 |
07A201 |
25m |
2:58.34 |
|
|
|
|
|
8 |
11 |
|
Aaron Tikkanen |
Hyvinkään Uimaseura |
2006 |
06A842 |
25m |
2:59.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-17 17.42.18 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
K-Supermarket Talviuinnit
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Nurmijärven Uinti ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
tammi 18, 2020 to tammi 18, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
50m Vapaauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
54 |
|
Siiri Einiö |
Gladius Kirkkonummi |
2003 |
03A357 |
25m |
26.20 |
|
|
|
|
|
2 |
69 |
|
Alina Antila |
Nurmijärven Uinti |
2004 |
04A829 |
25m |
27.06 |
|
|
|
|
|
3 |
65 |
|
Aino Koskelo |
Nurmijärven Uinti |
2005 |
05A053 |
25m |
27.98 |
|
|
|
|
|
4 |
60 |
|
Ella-Maija Syväniemi |
Gladius Kirkkonummi |
2004 |
04A654 |
25m |
28.40 |
|
|
|
|
|
5 |
44 |
|
Ninni From |
Simmis Wanda ry |
1988 |
88A150 |
25m |
28.71 |
|
|
|
|
|
6 |
64 |
|
Cinja Åvist |
Nurmijärven Uinti |
2003 |
03A121 |
25m |
29.05 |
|
|
|
|
|
7 |
72 |
|
Laura Saarela |
Nurmijärven Uinti |
2006 |
06A748 |
25m |
30.60 |
|
|
|
|
|
8 |
61 |
|
Peppi Eskola |
Gladius Kirkkonummi |
2005 |
05A552 |
25m |
30.69 |
|
|
|
|
|
9 |
95 |
|
Milja Korhonen |
Nurmijärven Uinti |
2006 |
06A588 |
25m |
31.92 |
|
|
|
|
|
10 |
101 |
|
Emma Tissari |
Nurmijärven Uinti |
2007 |
07A884 |
25m |
32.74 |
|
|
|
|
|
11 |
94 |
|
Eveliina Puustjärvi |
Simmis Wanda ry |
1985 |
85A181 |
25m |
33.37 |
LAT |
|
12 |
97 |
|
Hertta Katajisto |
Nurmijärven Uinti |
2007 |
07A374 |
25m |
34.77 |
|
|
|
|
|
13 |
42 |
|
Marjut Hyvönen |
Keravan Uimarit |
1966 |
66A045 |
25m |
36.47 |
|
|
|
|
|
14 |
102 |
|
Nea Mäkelä |
Nurmijärven Uinti |
2006 |
06B126 |
25m |
37.00 |
|
|
|
|
|
15 |
100 |
|
Lotte Borremans |
Nurmijärven Uinti |
2008 |
08A470 |
25m |
38.55 |
|
|
|
|
|
16 |
71 |
|
Tiina Kämäräinen |
Nurmijärven Uinti |
1978 |
78A130 |
25m |
38.58 |
|
|
|
|
|
17 |
24 |
|
Diana Levchenko |
Hyvinkään Uimaseura |
2008 |
08A753 |
25m |
39.30 |
|
|
|
|
|
18 |
39 |
|
Melania Smirnova |
Järvenpään Uintiklubi ry |
2010 |
10A395 |
25m |
42.31 |
|
|
|
|
|
19 |
29 |
|
Lumi-Tuulikki Parkkonen |
Hyvinkään Uimaseura |
2009 |
09A624 |
25m |
44.42 |
|
|
|
|
|
20 |
83 |
|
Ilona Antila |
Nurmijärven Uinti |
2010 |
10A391 |
25m |
46.59 |
|
|
|
|
|
21 |
103 |
|
Lotta Fonsén |
Nurmijärven Uinti |
2006 |
06B127 |
25m |
47.01 |
|
|
|
|
|
22 |
26 |
|
Susanne Elonen |
Hyvinkään Uimaseura |
2011 |
11A096 |
25m |
48.03 |
|
|
|
|
|
23 |
82 |
|
Mette Borremans |
Nurmijärven Uinti |
2011 |
11A154 |
25m |
48.38 |
|
|
|
|
|
24 |
78 |
|
Iitu Olbert |
Nurmijärven Uinti |
2010 |
10A217 |
25m |
50.18 |
|
|
|
|
|
25 |
27 |
|
Amanda Kokkinen |
Hyvinkään Uimaseura |
2011 |
11A097 |
25m |
54.31 |
|
|
|
|
|
26 |
106 |
|
Sana Kanerva |
Nurmijärven Uinti |
2009 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
113 |
|
Silja Rinkiö |
Nurmijärven Uinti |
2008 |
08B077 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
111 |
|
Sana Kanerva |
Nurmijärven Uinti |
2009 |
09A818 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
108 |
|
Silja Rinkiö |
Nurmijärven Uinti |
2008 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
96 |
|
Benita Roine |
Nurmijärven Uinti |
2006 |
06A616 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-17 17.42.18 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
K-Supermarket Talviuinnit
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Nurmijärven Uinti ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
tammi 18, 2020 to tammi 18, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
50m Vapaauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
53 |
|
Otso Mäkivuokko |
Gladius Kirkkonummi |
2003 |
03A331 |
25m |
26.24 |
|
|
|
|
|
2 |
43 |
|
Tatu Kuosa |
Simmis Wanda ry |
1991 |
91A029 |
25m |
32.12 |
|
|
|
|
|
3 |
104 |
|
Otso Alakiikonen |
Nurmijärven Uinti |
2006 |
06B186 |
25m |
33.02 |
|
|
|
|
|
4 |
46 |
|
Sege Krylov |
Simmis Wanda ry |
1996 |
96B263 |
25m |
34.64 |
|
|
|
|
|
5 |
98 |
|
Kasper Borremans |
Nurmijärven Uinti |
2006 |
06A962 |
25m |
36.34 |
|
|
|
|
|
6 |
50 |
|
Peetu Pulkkinen |
Oulun Uinti 1906 |
2010 |
10A005 |
25m |
38.29 |
|
|
|
|
|
7 |
25 |
|
Daniel Mõsko |
Hyvinkään Uimaseura |
2008 |
08A830 |
25m |
38.48 |
|
|
|
|
|
8 |
33 |
|
Johannes Leisti |
Hyvinkään Uimaseura |
2008 |
08B054 |
25m |
40.54 |
|
|
|
|
|
9 |
51 |
|
Lenni Oskari Peltoniemi |
Oulun Uinti 1906 |
2010 |
10A177 |
25m |
41.76 |
|
|
|
|
|
10 |
20 |
|
Ohto Heikkinen |
Hyvinkään Uimaseura |
2008 |
08A581 |
25m |
42.80 |
|
|
|
|
|
11 |
30 |
|
Elias Boman |
Hyvinkään Uimaseura |
2010 |
10A331 |
25m |
43.16 |
|
|
|
|
|
12 |
92 |
|
Casper Neste |
Uinti Hyvinkää |
2009 |
09A262 |
25m |
43.32 |
|
|
|
|
|
13 |
22 |
|
Jesper Arvela |
Hyvinkään Uimaseura |
2010 |
10A087 |
25m |
43.71 |
|
|
|
|
|
14 |
91 |
|
Nicolas Luoma |
Uinti Hyvinkää |
2010 |
10A027 |
25m |
43.87 |
|
|
|
|
|
15 |
18 |
|
Konsta Hiltunen |
Hyvinkään Uimaseura |
2009 |
09A199 |
25m |
44.27 |
|
|
|
|
|
16 |
32 |
|
Lukas Kazak |
Hyvinkään Uimaseura |
2010 |
10A434 |
25m |
46.49 |
|
|
|
|
|
17 |
85 |
|
Ville-Waltteri Lundberg |
Nurmijärven Uinti |
2006 |
06B234 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
84 |
|
Linus Löytäinen |
Nurmijärven Uinti |
2009 |
09A797 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
109 |
|
Lauri Honkakoski |
Nurmijärven Uinti |
2006 |
06A499 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
112 |
|
Sten Marten Luga |
Nurmijärven Uinti |
2009 |
09A819 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
87 |
|
Gleb Burakov |
Nurmijärven Uinti |
2007 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
110 |
|
Ilari Vuori |
Nurmijärven Uinti |
2008 |
08B076 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
114 |
|
Aapo Kangasmäki |
Nurmijärven Uinti |
2009 |
09A826 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
28 |
|
Isak Heikkinen |
Hyvinkään Uimaseura |
2010 |
10A259 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
107 |
|
Sten Marten Luga |
Nurmijärven Uinti |
2009 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
31 |
|
Miko Lehto |
Hyvinkään Uimaseura |
2009 |
09A717 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
105 |
|
Ilari Vuori |
Nurmijärven Uinti |
2008 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
81 |
|
Veeti Tuulensuu |
Nurmijärven Uinti |
2008 |
08A826 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-17 17.42.20 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
K-Supermarket Talviuinnit
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Nurmijärven Uinti ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
tammi 18, 2020 to tammi 18, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
100m Rintauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
54 |
|
Siiri Einiö |
Gladius Kirkkonummi |
2003 |
03A357 |
25m |
1:07.20 |
|
|
|
|
|
2 |
48 |
|
Sara Myller |
Tuusulan Uimaseura ry |
2003 |
03B029 |
25m |
1:19.14 |
|
|
|
|
|
3 |
2 |
|
Susanna Kuisma |
Hyvinkään Uimaseura |
2003 |
03A414 |
25m |
1:28.98 |
|
|
|
|
|
4 |
49 |
|
Pinja Posti |
Tuusulan Uimaseura ry |
2003 |
03B101 |
25m |
1:37.45 |
|
|
|
|
|
5 |
17 |
|
Matilda Hirvonen |
Hyvinkään Uimaseura |
2006 |
06A969 |
25m |
1:46.89 |
|
|
|
|
|
6 |
99 |
|
Ursula Tamminen |
Nurmijärven Uinti |
2008 |
08A467 |
25m |
1:53.96 |
|
|
|
|
|
7 |
77 |
|
Emma Ranta |
Nurmijärven Uinti |
2009 |
09A525 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
93 |
|
Viivi Heikkinen |
Uinti Hyvinkää |
2009 |
09A665 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-17 17.42.21 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
K-Supermarket Talviuinnit
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Nurmijärven Uinti ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
tammi 18, 2020 to tammi 18, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
100m Rintauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
3 |
|
Akseli Maaranen |
Hyvinkään Uimaseura |
2004 |
04A834 |
25m |
1:11.63 |
|
|
|
|
|
2 |
58 |
|
Heikki Väkeväinen |
Gladius Kirkkonummi |
2002 |
02B021 |
25m |
1:12.42 |
|
|
|
|
|
3 |
68 |
|
Tommi Myllynen |
Nurmijärven Uinti |
2004 |
04A685 |
25m |
1:22.13 |
|
|
|
|
|
4 |
56 |
|
Matteus Einiö |
Gladius Kirkkonummi |
2004 |
04A376 |
25m |
1:23.44 |
|
|
|
|
|
5 |
4 |
|
Kasperi Miettinen |
Hyvinkään Uimaseura |
2006 |
06A449 |
25m |
1:24.21 |
|
|
|
|
|
6 |
38 |
|
Patrick Tiihonen |
Järvenpään Uintiklubi ry |
2006 |
06B187 |
25m |
1:39.71 |
|
|
|
|
|
7 |
75 |
|
Elmo Kyytinen |
Nurmijärven Uinti |
2010 |
10A214 |
25m |
1:50.59 |
|
|
|
|
|
8 |
34 |
|
Oskar Huotari |
Järvenpään Uintiklubi ry |
2008 |
08A588 |
25m |
1:54.82 |
|
|
|
|
|
9 |
23 |
|
Kasperi Kenttä |
Hyvinkään Uimaseura |
2008 |
08A735 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
79 |
|
Max Wiksten |
Nurmijärven Uinti |
2008 |
08A811 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
46 |
|
Sege Krylov |
Simmis Wanda ry |
1996 |
96B263 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-17 17.42.22 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
K-Supermarket Talviuinnit
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Nurmijärven Uinti ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
tammi 18, 2020 to tammi 18, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
50m Perhosuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
69 |
|
Alina Antila |
Nurmijärven Uinti |
2004 |
04A829 |
25m |
28.74 |
|
|
|
|
|
2 |
54 |
|
Siiri Einiö |
Gladius Kirkkonummi |
2003 |
03A357 |
25m |
29.06 |
|
|
|
|
|
3 |
52 |
|
Marilla Parhiala |
Gladius Kirkkonummi |
2000 |
00B046 |
25m |
29.94 |
|
|
|
|
|
4 |
60 |
|
Ella-Maija Syväniemi |
Gladius Kirkkonummi |
2004 |
04A654 |
25m |
32.35 |
|
|
|
|
|
5 |
95 |
|
Milja Korhonen |
Nurmijärven Uinti |
2006 |
06A588 |
25m |
36.56 |
|
|
|
|
|
6 |
47 |
|
Elina Syvänne |
Tuusulan Uimaseura ry |
2004 |
04A343 |
25m |
37.48 |
|
|
|
|
|
7 |
10 |
|
Nella Honkanen |
Hyvinkään Uimaseura |
2007 |
07A539 |
25m |
37.58 |
|
|
|
|
|
8 |
16 |
|
Venla Karialho |
Hyvinkään Uimaseura |
2007 |
07A730 |
25m |
38.46 |
|
|
|
|
|
9 |
36 |
|
Tara Hallia |
Järvenpään Uintiklubi ry |
2010 |
10A260 |
25m |
43.54 |
|
|
|
|
|
10 |
67 |
|
Emma Sevenius |
Nurmijärven Uinti |
2002 |
02B046 |
25m |
43.80 |
|
|
|
|
|
11 |
73 |
|
Heli Havantola |
Nurmijärven Uinti |
2003 |
03B260 |
25m |
44.61 |
|
|
|
|
|
12 |
49 |
|
Pinja Posti |
Tuusulan Uimaseura ry |
2003 |
03B101 |
25m |
44.62 |
|
|
|
|
|
13 |
102 |
|
Nea Mäkelä |
Nurmijärven Uinti |
2006 |
06B126 |
25m |
46.37 |
|
|
|
|
|
14 |
100 |
|
Lotte Borremans |
Nurmijärven Uinti |
2008 |
08A470 |
25m |
47.02 |
|
|
|
|
|
15 |
97 |
|
Hertta Katajisto |
Nurmijärven Uinti |
2007 |
07A374 |
25m |
47.13 |
|
|
|
|
|
16 |
70 |
|
Hanna-Mari Kuisma |
Nurmijärven Uinti |
2009 |
09A064 |
25m |
48.07 |
|
|
|
|
|
17 |
90 |
|
Ella Arvela |
Uinti Hyvinkää |
2007 |
07A598 |
25m |
48.69 |
|
|
|
|
|
18 |
37 |
|
Viivi Paavola |
Järvenpään Uintiklubi ry |
2009 |
09A648 |
25m |
53.49 |
|
|
|
|
|
19 |
103 |
|
Lotta Fonsén |
Nurmijärven Uinti |
2006 |
06B127 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
101 |
|
Emma Tissari |
Nurmijärven Uinti |
2007 |
07A884 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-17 17.42.23 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
K-Supermarket Talviuinnit
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Nurmijärven Uinti ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
tammi 18, 2020 to tammi 18, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
50m Perhosuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
53 |
|
Otso Mäkivuokko |
Gladius Kirkkonummi |
2003 |
03A331 |
25m |
27.76 |
|
|
|
|
|
2 |
57 |
|
Daniel Ruotsi |
Gladius Kirkkonummi |
2002 |
02A968 |
25m |
28.83 |
|
|
|
|
|
3 |
104 |
|
Otso Alakiikonen |
Nurmijärven Uinti |
2006 |
06B186 |
25m |
38.46 |
|
|
|
|
|
4 |
74 |
|
Sami Savolainen |
Nurmijärven Uinti |
2004 |
04B311 |
25m |
40.08 |
|
|
|
|
|
5 |
34 |
|
Oskar Huotari |
Järvenpään Uintiklubi ry |
2008 |
08A588 |
25m |
46.23 |
|
|
|
|
|
6 |
98 |
|
Kasper Borremans |
Nurmijärven Uinti |
2006 |
06A962 |
25m |
47.84 |
|
|
|
|
|
7 |
23 |
|
Kasperi Kenttä |
Hyvinkään Uimaseura |
2008 |
08A735 |
25m |
51.96 |
|
|
|
|
|
8 |
40 |
|
Antti Huuskonen |
Järvenpään Uintiklubi ry |
2010 |
10A400 |
25m |
53.69 |
|
|
|
|
|
9 |
80 |
|
Alex Wiksten |
Nurmijärven Uinti |
2008 |
08A810 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-17 17.42.24 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
K-Supermarket Talviuinnit
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Nurmijärven Uinti ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
tammi 18, 2020 to tammi 18, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
100m Selkäuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
59 |
|
Emilia Niemi |
Gladius Kirkkonummi |
2005 |
05A368 |
25m |
1:11.87 |
|
|
|
|
|
2 |
65 |
|
Aino Koskelo |
Nurmijärven Uinti |
2005 |
05A053 |
25m |
1:12.51 |
|
|
|
|
|
3 |
54 |
|
Siiri Einiö |
Gladius Kirkkonummi |
2003 |
03A357 |
25m |
1:14.24 |
|
|
|
|
|
4 |
61 |
|
Peppi Eskola |
Gladius Kirkkonummi |
2005 |
05A552 |
25m |
1:18.35 |
|
|
|
|
|
5 |
12 |
|
Kaisla-Kerttu Parkkonen |
Hyvinkään Uimaseura |
2006 |
06A855 |
25m |
1:24.37 |
|
|
|
|
|
6 |
13 |
|
Anniina Jokiniemi |
Hyvinkään Uimaseura |
2006 |
06A846 |
25m |
1:24.69 |
|
|
|
|
|
7 |
7 |
|
Elsa Määttä |
Hyvinkään Uimaseura |
2006 |
06A670 |
25m |
1:25.17 |
|
|
|
|
|
8 |
21 |
|
Senni Sevenius |
Hyvinkään Uimaseura |
2009 |
09A394 |
25m |
1:32.99 |
|
|
|
|
|
9 |
8 |
|
Iisa Lavikainen |
Hyvinkään Uimaseura |
2006 |
06A679 |
25m |
1:35.05 |
|
|
|
|
|
10 |
15 |
|
Lotta Juvonen |
Hyvinkään Uimaseura |
2008 |
08A405 |
25m |
1:40.77 |
|
|
|
|
|
11 |
93 |
|
Viivi Heikkinen |
Uinti Hyvinkää |
2009 |
09A665 |
25m |
1:46.21 |
|
|
|
|
|
12 |
19 |
|
Emmi Pohjonen |
Hyvinkään Uimaseura |
2009 |
09A373 |
25m |
1:46.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-17 17.42.25 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
K-Supermarket Talviuinnit
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Nurmijärven Uinti ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
tammi 18, 2020 to tammi 18, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
100m Selkäuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1 |
|
Nico Peltonen |
Hyvinkään Uimaseura |
2005 |
05A046 |
25m |
1:07.65 |
|
|
|
|
|
2 |
5 |
|
Ahti Halttunen |
Hyvinkään Uimaseura |
2006 |
06A447 |
25m |
1:17.99 |
|
|
|
|
|
3 |
6 |
|
Oiva Koppelmäki |
Hyvinkään Uimaseura |
2007 |
07A201 |
25m |
1:22.82 |
|
|
|
|
|
4 |
11 |
|
Aaron Tikkanen |
Hyvinkään Uimaseura |
2006 |
06A842 |
25m |
1:26.89 |
|
|
|
|
|
5 |
34 |
|
Oskar Huotari |
Järvenpään Uintiklubi ry |
2008 |
08A588 |
25m |
1:41.43 |
|
|
|
|
|
6 |
20 |
|
Ohto Heikkinen |
Hyvinkään Uimaseura |
2008 |
08A581 |
25m |
2:05.12 |
|
|
|
|
|
7 |
33 |
|
Johannes Leisti |
Hyvinkään Uimaseura |
2008 |
08B054 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
25 |
|
Daniel Mõsko |
Hyvinkään Uimaseura |
2008 |
08A830 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-17 17.42.26 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
K-Supermarket Talviuinnit
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Nurmijärven Uinti ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
tammi 18, 2020 to tammi 18, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
50m Rintauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
54 |
|
Siiri Einiö |
Gladius Kirkkonummi |
2003 |
03A357 |
25m |
30.60 |
|
|
|
|
|
2 |
72 |
|
Laura Saarela |
Nurmijärven Uinti |
2006 |
06A748 |
25m |
38.35 |
|
|
|
|
|
3 |
60 |
|
Ella-Maija Syväniemi |
Gladius Kirkkonummi |
2004 |
04A654 |
25m |
38.68 |
|
|
|
|
|
4 |
101 |
|
Emma Tissari |
Nurmijärven Uinti |
2007 |
07A884 |
25m |
40.63 |
|
|
|
|
|
5 |
94 |
|
Eveliina Puustjärvi |
Simmis Wanda ry |
1985 |
85A181 |
25m |
41.84 |
LAT |
|
6 |
95 |
|
Milja Korhonen |
Nurmijärven Uinti |
2006 |
06A588 |
25m |
42.71 |
|
|
|
|
|
7 |
97 |
|
Hertta Katajisto |
Nurmijärven Uinti |
2007 |
07A374 |
25m |
43.82 |
|
|
|
|
|
8 |
49 |
|
Pinja Posti |
Tuusulan Uimaseura ry |
2003 |
03B101 |
25m |
44.25 |
|
|
|
|
|
9 |
100 |
|
Lotte Borremans |
Nurmijärven Uinti |
2008 |
08A470 |
25m |
46.84 |
|
|
|
|
|
10 |
24 |
|
Diana Levchenko |
Hyvinkään Uimaseura |
2008 |
08A753 |
25m |
50.17 |
|
|
|
|
|
11 |
42 |
|
Marjut Hyvönen |
Keravan Uimarit |
1966 |
66A045 |
25m |
51.17 |
|
|
|
|
|
12 |
99 |
|
Ursula Tamminen |
Nurmijärven Uinti |
2008 |
08A467 |
25m |
51.86 |
|
|
|
|
|
13 |
102 |
|
Nea Mäkelä |
Nurmijärven Uinti |
2006 |
06B126 |
25m |
53.58 |
|
|
|
|
|
14 |
103 |
|
Lotta Fonsén |
Nurmijärven Uinti |
2006 |
06B127 |
25m |
54.51 |
|
|
|
|
|
15 |
36 |
|
Tara Hallia |
Järvenpään Uintiklubi ry |
2010 |
10A260 |
25m |
54.81 |
|
|
|
|
|
16 |
39 |
|
Melania Smirnova |
Järvenpään Uintiklubi ry |
2010 |
10A395 |
25m |
55.47 |
|
|
|
|
|
17 |
37 |
|
Viivi Paavola |
Järvenpään Uintiklubi ry |
2009 |
09A648 |
25m |
56.95 |
|
|
|
|
|
18 |
82 |
|
Mette Borremans |
Nurmijärven Uinti |
2011 |
11A154 |
25m |
57.05 |
|
|
|
|
|
19 |
29 |
|
Lumi-Tuulikki Parkkonen |
Hyvinkään Uimaseura |
2009 |
09A624 |
25m |
58.69 |
|
|
|
|
|
20 |
78 |
|
Iitu Olbert |
Nurmijärven Uinti |
2010 |
10A217 |
25m |
1:04.91 |
|
|
|
|
|
21 |
26 |
|
Susanne Elonen |
Hyvinkään Uimaseura |
2011 |
11A096 |
25m |
1:06.33 |
|
|
|
|
|
22 |
83 |
|
Ilona Antila |
Nurmijärven Uinti |
2010 |
10A391 |
25m |
1:06.89 |
|
|
|
|
|
23 |
27 |
|
Amanda Kokkinen |
Hyvinkään Uimaseura |
2011 |
11A097 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-17 17.42.26 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
K-Supermarket Talviuinnit
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Nurmijärven Uinti ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
tammi 18, 2020 to tammi 18, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
50m Rintauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
58 |
|
Heikki Väkeväinen |
Gladius Kirkkonummi |
2002 |
02B021 |
25m |
33.83 |
|
|
|
|
|
2 |
55 |
|
Anton Kettunen |
Gladius Kirkkonummi |
2005 |
05A144 |
25m |
35.46 |
|
|
|
|
|
3 |
68 |
|
Tommi Myllynen |
Nurmijärven Uinti |
2004 |
04A685 |
25m |
37.82 |
|
|
|
|
|
4 |
43 |
|
Tatu Kuosa |
Simmis Wanda ry |
1991 |
91A029 |
25m |
38.70 |
|
|
|
|
|
5 |
46 |
|
Sege Krylov |
Simmis Wanda ry |
1996 |
96B263 |
25m |
41.13 |
|
|
|
|
|
6 |
98 |
|
Kasper Borremans |
Nurmijärven Uinti |
2006 |
06A962 |
25m |
44.11 |
|
|
|
|
|
7 |
35 |
|
Semen Karhu |
Järvenpään Uintiklubi ry |
2008 |
08A795 |
25m |
53.65 |
|
|
|
|
|
8 |
91 |
|
Nicolas Luoma |
Uinti Hyvinkää |
2010 |
10A027 |
25m |
57.10 |
|
|
|
|
|
9 |
30 |
|
Elias Boman |
Hyvinkään Uimaseura |
2010 |
10A331 |
25m |
58.44 |
|
|
|
|
|
10 |
51 |
|
Lenni Oskari Peltoniemi |
Oulun Uinti 1906 |
2010 |
10A177 |
25m |
58.50 |
|
|
|
|
|
11 |
22 |
|
Jesper Arvela |
Hyvinkään Uimaseura |
2010 |
10A087 |
25m |
59.17 |
|
|
|
|
|
12 |
18 |
|
Konsta Hiltunen |
Hyvinkään Uimaseura |
2009 |
09A199 |
25m |
59.90 |
|
|
|
|
|
13 |
50 |
|
Peetu Pulkkinen |
Oulun Uinti 1906 |
2010 |
10A005 |
25m |
1:01.57 |
|
|
|
|
|
14 |
92 |
|
Casper Neste |
Uinti Hyvinkää |
2009 |
09A262 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
104 |
|
Otso Alakiikonen |
Nurmijärven Uinti |
2006 |
06B186 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
28 |
|
Isak Heikkinen |
Hyvinkään Uimaseura |
2010 |
10A259 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-17 17.42.28 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
K-Supermarket Talviuinnit
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Nurmijärven Uinti ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
tammi 18, 2020 to tammi 18, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
100m Perhosuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
44 |
|
Ninni From |
Simmis Wanda ry |
1988 |
88A150 |
25m |
1:06.78 |
|
|
|
|
|
2 |
69 |
|
Alina Antila |
Nurmijärven Uinti |
2004 |
04A829 |
25m |
1:06.97 |
|
|
|
|
|
3 |
54 |
|
Siiri Einiö |
Gladius Kirkkonummi |
2003 |
03A357 |
25m |
1:07.99 |
|
|
|
|
|
4 |
52 |
|
Marilla Parhiala |
Gladius Kirkkonummi |
2000 |
00B046 |
25m |
1:11.95 |
|
|
|
|
|
5 |
65 |
|
Aino Koskelo |
Nurmijärven Uinti |
2005 |
05A053 |
25m |
1:12.38 |
|
|
|
|
|
6 |
48 |
|
Sara Myller |
Tuusulan Uimaseura ry |
2003 |
03B029 |
25m |
1:13.77 |
|
|
|
|
|
7 |
13 |
|
Anniina Jokiniemi |
Hyvinkään Uimaseura |
2006 |
06A846 |
25m |
1:23.10 |
|
|
|
|
|
8 |
12 |
|
Kaisla-Kerttu Parkkonen |
Hyvinkään Uimaseura |
2006 |
06A855 |
25m |
1:31.30 |
|
|
|
|
|
9 |
8 |
|
Iisa Lavikainen |
Hyvinkään Uimaseura |
2006 |
06A679 |
25m |
1:34.03 |
|
|
|
|
|
10 |
17 |
|
Matilda Hirvonen |
Hyvinkään Uimaseura |
2006 |
06A969 |
25m |
1:40.41 |
|
|
|
|
|
11 |
9 |
|
Maija Kuisma |
Hyvinkään Uimaseura |
2008 |
08A183 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-17 17.42.29 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
K-Supermarket Talviuinnit
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Nurmijärven Uinti ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
tammi 18, 2020 to tammi 18, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
100m Perhosuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
53 |
|
Otso Mäkivuokko |
Gladius Kirkkonummi |
2003 |
03A331 |
25m |
1:02.82 |
|
|
|
|
|
2 |
57 |
|
Daniel Ruotsi |
Gladius Kirkkonummi |
2002 |
02A968 |
25m |
1:06.28 |
|
|
|
|
|
3 |
56 |
|
Matteus Einiö |
Gladius Kirkkonummi |
2004 |
04A376 |
25m |
1:15.51 |
|
|
|
|
|
4 |
55 |
|
Anton Kettunen |
Gladius Kirkkonummi |
2005 |
05A144 |
25m |
1:18.33 |
|
|
|
|
|
5 |
4 |
|
Kasperi Miettinen |
Hyvinkään Uimaseura |
2006 |
06A449 |
25m |
1:21.22 |
|
|
|
|
|
6 |
11 |
|
Aaron Tikkanen |
Hyvinkään Uimaseura |
2006 |
06A842 |
25m |
1:23.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-17 17.42.29 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
K-Supermarket Talviuinnit
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Nurmijärven Uinti ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
tammi 18, 2020 to tammi 18, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
100m Vapaauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
54 |
|
Siiri Einiö |
Gladius Kirkkonummi |
2003 |
03A357 |
25m |
57.83 |
|
|
|
|
|
2 |
64 |
|
Cinja Åvist |
Nurmijärven Uinti |
2003 |
03A121 |
25m |
1:05.06 |
|
|
|
|
|
3 |
61 |
|
Peppi Eskola |
Gladius Kirkkonummi |
2005 |
05A552 |
25m |
1:06.22 |
|
|
|
|
|
4 |
47 |
|
Elina Syvänne |
Tuusulan Uimaseura ry |
2004 |
04A343 |
25m |
1:09.70 |
|
|
|
|
|
5 |
16 |
|
Venla Karialho |
Hyvinkään Uimaseura |
2007 |
07A730 |
25m |
1:10.49 |
|
|
|
|
|
6 |
2 |
|
Susanna Kuisma |
Hyvinkään Uimaseura |
2003 |
03A414 |
25m |
1:11.25 |
|
|
|
|
|
7 |
73 |
|
Heli Havantola |
Nurmijärven Uinti |
2003 |
03B260 |
25m |
1:13.12 |
|
|
|
|
|
8 |
10 |
|
Nella Honkanen |
Hyvinkään Uimaseura |
2007 |
07A539 |
25m |
1:13.82 |
|
|
|
|
|
9 |
7 |
|
Elsa Määttä |
Hyvinkään Uimaseura |
2006 |
06A670 |
25m |
1:14.73 |
|
|
|
|
|
10 |
45 |
|
Heidi Oksanen |
Simmis Wanda ry |
1974 |
74A069 |
25m |
1:19.30 |
|
|
|
|
|
11 |
21 |
|
Senni Sevenius |
Hyvinkään Uimaseura |
2009 |
09A394 |
25m |
1:19.62 |
|
|
|
|
|
12 |
67 |
|
Emma Sevenius |
Nurmijärven Uinti |
2002 |
02B046 |
25m |
1:20.42 |
|
|
|
|
|
13 |
90 |
|
Ella Arvela |
Uinti Hyvinkää |
2007 |
07A598 |
25m |
1:26.05 |
|
|
|
|
|
14 |
36 |
|
Tara Hallia |
Järvenpään Uintiklubi ry |
2010 |
10A260 |
25m |
1:29.25 |
|
|
|
|
|
15 |
14 |
|
Vieno Hakakari |
Hyvinkään Uimaseura |
2009 |
09A173 |
25m |
1:30.63 |
|
|
|
|
|
16 |
70 |
|
Hanna-Mari Kuisma |
Nurmijärven Uinti |
2009 |
09A064 |
25m |
1:31.91 |
|
|
|
|
|
17 |
19 |
|
Emmi Pohjonen |
Hyvinkään Uimaseura |
2009 |
09A373 |
25m |
1:32.39 |
|
|
|
|
|
18 |
15 |
|
Lotta Juvonen |
Hyvinkään Uimaseura |
2008 |
08A405 |
25m |
1:33.87 |
|
|
|
|
|
19 |
37 |
|
Viivi Paavola |
Järvenpään Uintiklubi ry |
2009 |
09A648 |
25m |
1:35.27 |
|
|
|
|
|
20 |
93 |
|
Viivi Heikkinen |
Uinti Hyvinkää |
2009 |
09A665 |
25m |
1:37.98 |
|
|
|
|
|
21 |
39 |
|
Melania Smirnova |
Järvenpään Uintiklubi ry |
2010 |
10A395 |
25m |
1:43.17 |
|
|
|
|
|
22 |
77 |
|
Emma Ranta |
Nurmijärven Uinti |
2009 |
09A525 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-17 17.42.30 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
K-Supermarket Talviuinnit
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Nurmijärven Uinti ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
tammi 18, 2020 to tammi 18, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
100m Vapaauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1 |
|
Nico Peltonen |
Hyvinkään Uimaseura |
2005 |
05A046 |
25m |
56.79 |
|
|
|
|
|
2 |
3 |
|
Akseli Maaranen |
Hyvinkään Uimaseura |
2004 |
04A834 |
25m |
59.42 |
|
|
|
|
|
3 |
5 |
|
Ahti Halttunen |
Hyvinkään Uimaseura |
2006 |
06A447 |
25m |
1:05.75 |
|
|
|
|
|
4 |
6 |
|
Oiva Koppelmäki |
Hyvinkään Uimaseura |
2007 |
07A201 |
25m |
1:10.30 |
|
|
|
|
|
5 |
38 |
|
Patrick Tiihonen |
Järvenpään Uintiklubi ry |
2006 |
06B187 |
25m |
1:17.39 |
|
|
|
|
|
6 |
40 |
|
Antti Huuskonen |
Järvenpään Uintiklubi ry |
2010 |
10A400 |
25m |
1:27.09 |
|
|
|
|
|
7 |
34 |
|
Oskar Huotari |
Järvenpään Uintiklubi ry |
2008 |
08A588 |
25m |
1:27.68 |
|
|
|
|
|
8 |
35 |
|
Semen Karhu |
Järvenpään Uintiklubi ry |
2008 |
08A795 |
25m |
1:29.81 |
|
|
|
|
|
9 |
33 |
|
Johannes Leisti |
Hyvinkään Uimaseura |
2008 |
08B054 |
25m |
1:30.45 |
|
|
|
|
|
10 |
20 |
|
Ohto Heikkinen |
Hyvinkään Uimaseura |
2008 |
08A581 |
25m |
1:36.50 |
|
|
|
|
|
11 |
23 |
|
Kasperi Kenttä |
Hyvinkään Uimaseura |
2008 |
08A735 |
25m |
1:41.35 |
|
|
|
|
|
12 |
75 |
|
Elmo Kyytinen |
Nurmijärven Uinti |
2010 |
10A214 |
25m |
1:42.64 |
|
|
|
|
|
13 |
25 |
|
Daniel Mõsko |
Hyvinkään Uimaseura |
2008 |
08A830 |
25m |
1:43.33 |
|
|
|
|
|
14 |
80 |
|
Alex Wiksten |
Nurmijärven Uinti |
2008 |
08A810 |
25m |
1:43.52 |
|
|
|
|
|
15 |
32 |
|
Lukas Kazak |
Hyvinkään Uimaseura |
2010 |
10A434 |
25m |
1:46.67 |
|
|
|
|
|
16 |
46 |
|
Sege Krylov |
Simmis Wanda ry |
1996 |
96B263 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
31 |
|
Miko Lehto |
Hyvinkään Uimaseura |
2009 |
09A717 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
79 |
|
Max Wiksten |
Nurmijärven Uinti |
2008 |
08A811 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-17 17.42.31 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
K-Supermarket Talviuinnit
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Nurmijärven Uinti ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
tammi 18, 2020 to tammi 18, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
50m Selkäuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
60 |
|
Ella-Maija Syväniemi |
Gladius Kirkkonummi |
2004 |
04A654 |
25m |
31.22 |
|
|
|
|
|
2 |
54 |
|
Siiri Einiö |
Gladius Kirkkonummi |
2003 |
03A357 |
25m |
32.69 |
|
|
|
|
|
3 |
59 |
|
Emilia Niemi |
Gladius Kirkkonummi |
2005 |
05A368 |
25m |
33.43 |
|
|
|
|
|
4 |
72 |
|
Laura Saarela |
Nurmijärven Uinti |
2006 |
06A748 |
25m |
34.75 |
|
|
|
|
|
5 |
95 |
|
Milja Korhonen |
Nurmijärven Uinti |
2006 |
06A588 |
25m |
36.60 |
|
|
|
|
|
6 |
101 |
|
Emma Tissari |
Nurmijärven Uinti |
2007 |
07A884 |
25m |
41.67 |
|
|
|
|
|
7 |
9 |
|
Maija Kuisma |
Hyvinkään Uimaseura |
2008 |
08A183 |
25m |
44.42 |
|
|
|
|
|
8 |
100 |
|
Lotte Borremans |
Nurmijärven Uinti |
2008 |
08A470 |
25m |
45.25 |
|
|
|
|
|
9 |
102 |
|
Nea Mäkelä |
Nurmijärven Uinti |
2006 |
06B126 |
25m |
45.52 |
|
|
|
|
|
10 |
97 |
|
Hertta Katajisto |
Nurmijärven Uinti |
2007 |
07A374 |
25m |
45.87 |
|
|
|
|
|
11 |
36 |
|
Tara Hallia |
Järvenpään Uintiklubi ry |
2010 |
10A260 |
25m |
47.41 |
|
|
|
|
|
12 |
99 |
|
Ursula Tamminen |
Nurmijärven Uinti |
2008 |
08A467 |
25m |
47.83 |
|
|
|
|
|
13 |
24 |
|
Diana Levchenko |
Hyvinkään Uimaseura |
2008 |
08A753 |
25m |
48.24 |
|
|
|
|
|
14 |
14 |
|
Vieno Hakakari |
Hyvinkään Uimaseura |
2009 |
09A173 |
25m |
48.65 |
|
|
|
|
|
15 |
83 |
|
Ilona Antila |
Nurmijärven Uinti |
2010 |
10A391 |
25m |
48.66 |
|
|
|
|
|
16 |
37 |
|
Viivi Paavola |
Järvenpään Uintiklubi ry |
2009 |
09A648 |
25m |
49.78 |
|
|
|
|
|
17 |
78 |
|
Iitu Olbert |
Nurmijärven Uinti |
2010 |
10A217 |
25m |
50.61 |
|
|
|
|
|
18 |
39 |
|
Melania Smirnova |
Järvenpään Uintiklubi ry |
2010 |
10A395 |
25m |
51.98 |
|
|
|
|
|
19 |
29 |
|
Lumi-Tuulikki Parkkonen |
Hyvinkään Uimaseura |
2009 |
09A624 |
25m |
52.24 |
|
|
|
|
|
20 |
103 |
|
Lotta Fonsén |
Nurmijärven Uinti |
2006 |
06B127 |
25m |
52.29 |
|
|
|
|
|
21 |
26 |
|
Susanne Elonen |
Hyvinkään Uimaseura |
2011 |
11A096 |
25m |
55.62 |
|
|
|
|
|
22 |
27 |
|
Amanda Kokkinen |
Hyvinkään Uimaseura |
2011 |
11A097 |
25m |
59.88 |
|
|
|
|
|
23 |
82 |
|
Mette Borremans |
Nurmijärven Uinti |
2011 |
11A154 |
25m |
1:03.88 |
|
|
|
|
|
24 |
86 |
|
Peppi Kauranen |
Nurmijärven Uinti |
2006 |
06B235 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-17 17.42.32 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
K-Supermarket Talviuinnit
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Nurmijärven Uinti ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
tammi 18, 2020 to tammi 18, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
50m Selkäuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
56 |
|
Matteus Einiö |
Gladius Kirkkonummi |
2004 |
04A376 |
25m |
32.35 |
|
|
|
|
|
2 |
104 |
|
Otso Alakiikonen |
Nurmijärven Uinti |
2006 |
06B186 |
25m |
40.12 |
|
|
|
|
|
3 |
74 |
|
Sami Savolainen |
Nurmijärven Uinti |
2004 |
04B311 |
25m |
42.59 |
|
|
|
|
|
4 |
40 |
|
Antti Huuskonen |
Järvenpään Uintiklubi ry |
2010 |
10A400 |
25m |
46.04 |
|
|
|
|
|
5 |
98 |
|
Kasper Borremans |
Nurmijärven Uinti |
2006 |
06A962 |
25m |
46.42 |
|
|
|
|
|
6 |
18 |
|
Konsta Hiltunen |
Hyvinkään Uimaseura |
2009 |
09A199 |
25m |
49.26 |
|
|
|
|
|
7 |
91 |
|
Nicolas Luoma |
Uinti Hyvinkää |
2010 |
10A027 |
25m |
51.55 |
|
|
|
|
|
8 |
92 |
|
Casper Neste |
Uinti Hyvinkää |
2009 |
09A262 |
25m |
51.94 |
|
|
|
|
|
9 |
35 |
|
Semen Karhu |
Järvenpään Uintiklubi ry |
2008 |
08A795 |
25m |
55.21 |
|
|
|
|
|
10 |
22 |
|
Jesper Arvela |
Hyvinkään Uimaseura |
2010 |
10A087 |
25m |
55.39 |
|
|
|
|
|
11 |
32 |
|
Lukas Kazak |
Hyvinkään Uimaseura |
2010 |
10A434 |
25m |
57.96 |
|
|
|
|
|
12 |
31 |
|
Miko Lehto |
Hyvinkään Uimaseura |
2009 |
09A717 |
25m |
1:09.66 |
|
|
|
|
|
13 |
28 |
|
Isak Heikkinen |
Hyvinkään Uimaseura |
2010 |
10A259 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
30 |
|
Elias Boman |
Hyvinkään Uimaseura |
2010 |
10A331 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-17 17.42.34 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
K-Supermarket Talviuinnit
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Nurmijärven Uinti ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
tammi 18, 2020 to tammi 18, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
4X50m Vapaauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
62 |
|
Gladius Kirkkonummi |
Gladius Kirkkonummi |
2000 |
|
25m |
1:50.91 |
|
|
|
|
|
|
2 |
89 |
|
Nurmijärven Uinti 1 |
Nurmijärven Uinti |
1998 |
|
25m |
1:53.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-17 17.42.34 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
K-Supermarket Talviuinnit
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Nurmijärven Uinti ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
tammi 18, 2020 to tammi 18, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
4X50m Vapaauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
63 |
|
Gladius Kirkkonummi |
Gladius Kirkkonummi |
2002 |
|
25m |
1:48.73 |
|
|
|
|
|
|
2 |
41 |
|
JUK Pojat |
Järvenpään Uintiklubi ry |
2006 |
|
25m |
2:31.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-17 17.42.35 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|