Ohjelma Sigma Birkerød Cup 2017
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 143 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 27.03 | |
2 | 89 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 28.42 | |
3 | 63 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 28.77 | |
4 | 193 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 29.00 | |
5 | 71 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 29.21 | |
6 | 13 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 25 m | 29.25 | |
7 | 120 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 29.65 | |
8 | 145 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 29.68 | |
9 | 312 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 50 m | 29.94 | |
10 | 191 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 30.02 | |
11 | 309 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 30.02 | |
12 | 115 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | 30.05 | |
13 | 92 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 30.11 | |
14 | 99 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 30.35 | |
15 | 313 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 30.63 | |
16 | 5 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 30.77 | |
17 | 141 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 25 m | 30.84 | |
18 | 147 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 30.85 | |
19 | 192 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 50 m | 30.99 | |
20 | 113 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 31.60 | |
21 | 94 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 31.75 | |
22 | 190 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 25 m | 31.90 | |
23 | 139 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 32.41 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 13:30 |
Løb 2, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 334 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 22.78 | |
2 | 322 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 24.82 | |
3 | 325 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 50 m | 25.61 | |
4 | 317 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 26.40 | |
5 | 274 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 26.98 | |
6 | 321 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 27.69 | |
7 | 93 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 28.02 | |
8 | 314 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 28.06 | |
9 | 108 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 25 m | 28.10 | |
10 | 144 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 28.14 | |
11 | 276 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 28.16 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 13:30 |
Løb 3, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 335 | Dufour Camilla | 1996 | ALLERØD | 9662AN | 50 m | 28.26 | |
2 | 333 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 29.40 | |
3 | 307 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 29.66 | |
4 | 143 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 29.99 | |
5 | 336 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 30.61 | |
6 | 337 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 31.33 | |
7 | 145 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 31.66 | |
8 | 192 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 50 m | 32.03 | |
9 | 92 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 32.08 | |
10 | 315 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 33.19 | |
11 | 141 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 25 m | 33.80 | |
12 | 115 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 50 m | 35.08 | |
13 | 113 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 50 m | 35.15 | |
14 | 94 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 35.34 | |
15 | 147 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 35.65 | |
16 | 72 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 25 m | 38.17 | |
17 | 120 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 50 m | 39.24 | |
18 | 3 | Mortensen Silja Nøhr | 2003 | AIF | 0342AU | 25 m | 48.45 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 06:51 |
Løb 4, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 338 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 28.49 | |
2 | 322 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 29.20 | |
3 | 93 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 29.22 | |
4 | 321 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 30.12 | |
5 | 144 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 30.64 | |
6 | 135 | Schøning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 30.76 | |
7 | 314 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 30.97 | |
8 | 108 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 50 m | 33.09 | |
9 | 311 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 34.67 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 06:51 |
Løb 5, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 333 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 5:05.12 | |
2 | 206 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 5:16.40 | |
3 | 312 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 5:21.01 | |
4 | 204 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 5:21.25 | |
5 | 51 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 5:25.16 | |
6 | 318 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 5:28.08 | |
7 | 48 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 5:32.29 | |
8 | 104 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 5:32.73 | |
9 | 313 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 5:33.78 | |
10 | 139 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 5:55.22 | |
11 | 105 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 6:06.16 | |
12 | 268 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 6:15.57 | |
13 | 205 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 6:17.16 | |
14 | 2 | Mathiesen Mathilde P. | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 6:32.52 | |
15 | 64 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 6:45.00 | |
16 | 69 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 6:45.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 13:30 |
Løb 6, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 344 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | BIRKERØD | 0053AE | 25 m | 4:29.76 | |
2 | 316 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 4:59.11 | |
3 | 49 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 5:01.25 | |
4 | 325 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 50 m | 5:05.69 | |
5 | 314 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 5:08.77 | |
6 | 284 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 5:15.94 | |
7 | 267 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 5:33.88 | |
8 | 12 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 5:44.09 | |
9 | 41 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 5:46.40 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 13:30 |
Løb 7, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 337 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 35.13 | |
2 | 335 | Dufour Camilla | 1996 | ALLERØD | 9662AN | 25 m | 36.19 | |
3 | 5 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 36.61 | |
4 | 72 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 25 m | 37.65 | |
5 | 115 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | 37.74 | |
6 | 319 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 37.74 | |
7 | 192 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 38.42 | |
8 | 191 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 39.24 | |
9 | 109 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 39.40 | |
10 | 336 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 39.43 | |
11 | 193 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 39.95 | |
12 | 143 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 40.82 | |
13 | 89 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 40.83 | |
14 | 308 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 41.17 | |
15 | 139 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 42.92 | |
16 | 92 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 43.66 | |
17 | 141 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 25 m | 45.19 | |
18 | 120 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 50 m | 45.78 | |
19 | 94 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 46.46 | |
20 | 147 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 50 m | 48.22 | |
21 | 145 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 50 m | 48.64 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 13:30 |
Løb 8, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 306 | Brønnum Joakim | 1997 | ALLERØD | 9759AT | 25 m | 28.91 | |
2 | 323 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 25 m | 29.27 | |
3 | 274 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 31.55 | |
4 | 334 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 31.89 | |
5 | 322 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 32.85 | |
6 | 108 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 25 m | 33.42 | |
7 | 321 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 34.13 | |
8 | 135 | Schøning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 41.80 | |
9 | 93 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 45.04 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 13:30 |
Løb 9, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 335 | Dufour Camilla | 1996 | ALLERØD | 9662AN | 25 m | 31.23 | |
2 | 71 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 32.15 | |
3 | 89 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 32.36 | |
4 | 193 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 33.04 | |
5 | 147 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 34.68 | |
6 | 143 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 34.87 | |
7 | 92 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 37.10 | |
8 | 3 | Mortensen Silja Nøhr | 2003 | AIF | 0342AU | 25 m | 37.89 | |
9 | 115 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 50 m | 39.06 | |
10 | 94 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 39.08 | |
11 | 141 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 50 m | 40.03 | |
12 | 145 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 42.29 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 06:51 |
Løb 10, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 321 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 31.64 | |
2 | 316 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 31.79 | |
3 | 311 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 31.91 | |
4 | 338 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 32.79 | |
5 | 93 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 33.89 | |
6 | 108 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 25 m | 35.09 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 06:51 |
Løb 11, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 99 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 4:36.80 | |
2 | 191 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 4:37.46 | |
3 | 336 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 4:41.64 | |
4 | 335 | Dufour Camilla | 1996 | ALLERØD | 9662AN | 50 m | 4:44.68 | |
5 | 337 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 4:47.93 | |
6 | 309 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 4:48.37 | |
7 | 51 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 4:50.06 | |
8 | 203 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 50 m | 4:50.55 | |
9 | 63 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 4:51.43 | |
10 | 319 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 4:53.05 | |
11 | 7 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 4:57.46 | |
12 | 307 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 4:57.47 | |
13 | 120 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 4:58.39 | |
14 | 308 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 5:01.33 | |
15 | 207 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 50 m | 5:02.01 | |
16 | 209 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 5:03.42 | |
17 | 190 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 25 m | 5:03.53 | |
18 | 210 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 5:05.93 | |
19 | 315 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 5:08.17 | |
20 | 6 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 5:18.48 | |
21 | 113 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 5:23.14 | |
22 | 8 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 5:25.48 | |
23 | 13 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 25 m | 5:27.59 | |
24 | 214 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 5:31.40 | |
25 | 17 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 25 m | 5:35.45 | |
26 | 213 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 5:35.93 | |
27 | 212 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 5:38.06 | |
28 | 268 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 5:42.41 | |
29 | 1 | Kristensen Asta | 2004 | AIF | 0484AN | 25 m | 5:45.00 | |
30 | 5 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 5:51.33 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 13:30 |
Løb 12, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 323 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 25 m | 3:53.45 | |
2 | 320 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 3:56.37 | |
3 | 344 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | BIRKERØD | 0053AE | 25 m | 3:57.69 | |
4 | 306 | Brønnum Joakim | 1997 | ALLERØD | 9759AT | 25 m | 4:01.28 | |
5 | 324 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 4:16.37 | |
6 | 261 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 4:20.64 | |
7 | 276 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 4:20.75 | |
8 | 317 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 4:27.89 | |
9 | 198 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 4:37.51 | |
10 | 52 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 4:41.07 | |
11 | 60 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 4:45.73 | |
12 | 144 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 4:45.77 | |
13 | 9 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 4:46.12 | |
14 | 284 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 4:47.15 | |
15 | 47 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 4:53.68 | |
16 | 14 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 25 m | 4:54.52 | |
17 | 15 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 5:10.58 | |
18 | 19 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | VATCPH-STT | 0413AE | 25 m | 5:52.56 | |
19 | 16 | Knudsen Kalle Germer | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 6:09.02 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 13:30 |
Løb 13, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 51 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 2:40.00 | |
2 | 287 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 2:50.00 | |
3 | 318 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 2:51.46 | |
4 | 92 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 2:53.63 | |
5 | 6 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 2:55.13 | |
6 | 33 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 2:59.34 | |
7 | 5 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 3:10.08 | |
8 | 213 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 3:10.18 | |
9 | 340 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 3:14.43 | |
10 | 212 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 3:20.21 | |
11 | 231 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 3:27.00 | |
12 | 268 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 3:30.27 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 06:50 |
Løb 14, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 334 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 2:13.29 | |
2 | 316 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 2:14.02 | |
3 | 197 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 2:14.63 | |
4 | 52 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 2:29.33 | |
5 | 57 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 2:30.60 | |
6 | 49 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 2:33.21 | |
7 | 11 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 2:37.89 | |
8 | 195 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 2:40.13 | |
9 | 60 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 2:43.38 | |
10 | 12 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 2:53.30 | |
11 | 342 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 3:14.16 | |
12 | 36 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 06:50 |
Løb 15, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 143 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 1:00.57 | |
2 | 193 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 1:02.17 | |
3 | 63 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 1:02.40 | |
4 | 145 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 1:03.51 | |
5 | 13 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 25 m | 1:03.86 | |
6 | 99 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 1:04.39 | |
7 | 120 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 1:05.53 | |
8 | 141 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 25 m | 1:05.65 | |
9 | 192 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 1:05.67 | |
10 | 315 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 1:06.72 | |
11 | 147 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 1:08.14 | |
12 | 113 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 1:08.35 | |
13 | 94 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 1:09.20 | |
14 | 5 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 1:09.58 | |
15 | 139 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 1:10.31 | |
16 | 72 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 25 m | 1:10.50 | |
17 | 308 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 1:10.68 | |
18 | 3 | Mortensen Silja Nøhr | 2003 | AIF | 0342AU | 25 m | 1:16.38 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 06:51 |
Løb 16, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 306 | Brønnum Joakim | 1997 | ALLERØD | 9759AT | 25 m | 52.58 | |
2 | 325 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 55.67 | |
3 | 338 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 57.28 | |
4 | 317 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 57.73 | |
5 | 276 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 58.46 | |
6 | 274 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 59.14 | |
7 | 321 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 1:00.79 | |
8 | 135 | Schøning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 1:01.56 | |
9 | 144 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 1:02.32 | |
10 | 153 | Vámosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 50 m | 1:03.47 | |
11 | 93 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 1:04.35 | |
12 | 108 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 50 m | 1:05.67 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 06:51 |
Løb 17, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 287 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 33.72 | |
2 | 293 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 35.41 | |
3 | 228 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 36.11 | |
4 | 233 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 38.17 | |
5 | 21 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 38.92 | |
6 | 230 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 39.03 | |
7 | 236 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 39.39 | |
8 | 238 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 40.04 | |
9 | 299 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 25 m | 41.06 | |
10 | 229 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 50 m | 42.04 | |
11 | 65 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 42.10 | |
12 | 234 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 42.42 | |
13 | 168 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 45.00 | |
14 | 110 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 48.15 | |
15 | 298 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 25 m | 51.32 | |
16 | 301 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 25 m | 54.07 | |
17 | 181 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 25 m | 1:04.36 | |
18 | 179 | Madsen Wilma Adelhart | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 1:11.09 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 06:51 |
Løb 18, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 127 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 30.02 | |
2 | 291 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 32.78 | |
3 | 221 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 35.49 | |
4 | 300 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 35.63 | |
5 | 289 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 36.49 | |
6 | 288 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 37.19 | |
7 | 297 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 37.19 | |
8 | 219 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 37.26 | |
9 | 217 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 37.78 | |
10 | 224 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 37.95 | |
11 | 222 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 38.33 | |
12 | 226 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 38.87 | |
13 | 220 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 41.78 | |
14 | 67 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 44.37 | |
15 | 70 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 45.00 | |
16 | 178 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 53.34 | |
17 | 183 | Schou Asbjørn | 2008 | LYNGBY | 0813AA | 25 m | 58.03 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 06:51 |
Løb 19, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 333 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 2:24.12 | |
2 | 319 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 2:25.31 | |
3 | 193 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 2:27.43 | |
4 | 48 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 2:29.88 | |
5 | 312 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 2:33.76 | |
6 | 190 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 25 m | 2:34.30 | |
7 | 151 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 2:35.00 | |
8 | 202 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 2:36.98 | |
9 | 191 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 2:38.00 | |
10 | 307 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 2:38.06 | |
11 | 63 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 2:38.25 | |
12 | 2 | Mathiesen Mathilde P. | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 2:39.30 | |
13 | 99 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 2:39.88 | |
14 | 204 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 2:40.73 | |
15 | 43 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 2:43.68 | |
16 | 34 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 2:45.63 | |
17 | 13 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 25 m | 2:46.36 | |
18 | 44 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 2:51.31 | |
19 | 205 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 2:52.17 | |
20 | 213 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 2:52.89 | |
21 | 157 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 2:55.00 | |
22 | 87 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 2:59.41 | |
23 | 69 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 3:02.69 | |
24 | 238 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 3:02.88 | |
25 | 232 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 3:06.02 | |
26 | 233 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 50 m | 3:09.36 | |
27 | 121 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 50 m | 3:10.13 | |
28 | 64 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 3:10.34 | |
29 | 56 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 50 m | 3:14.12 | |
30 | 237 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 50 m | 3:29.80 | |
31 | 290 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 3:41.26 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 06:50 |
Løb 20, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 320 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 2:04.19 | |
2 | 199 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 2:13.61 | |
3 | 195 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 2:19.20 | |
4 | 311 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 2:22.31 | |
5 | 304 | Rendlev Alexander | 2001 | VAT CPH | 0121AE | 25 m | 2:22.40 | |
6 | 36 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 2:22.84 | |
7 | 15 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 2:27.79 | |
8 | 135 | Schøning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 2:31.00 | |
9 | 49 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 2:31.62 | |
10 | 38 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 2:31.99 | |
11 | 198 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 2:31.99 | |
12 | 47 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 2:35.49 | |
13 | 267 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 2:37.10 | |
14 | 196 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 2:38.01 | |
15 | 10 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 2:42.07 | |
16 | 41 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 2:43.02 | |
17 | 14 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 25 m | 2:43.88 | |
18 | 292 | Løvgren Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 2:45.00 | |
19 | 32 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 2:47.50 | |
20 | 66 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 2:49.21 | |
21 | 221 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 2:58.58 | |
22 | 219 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 50 m | 3:05.80 | |
23 | 222 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 3:11.70 | |
24 | 175 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 3:20.00 | |
25 | 35 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 50 m | 3:26.58 | |
26 | 176 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 3:40.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 06:50 |
Løb 21, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 337 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 1:15.86 | |
2 | 5 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 1:19.57 | |
3 | 104 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 1:19.68 | |
4 | 333 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 1:20.12 | |
5 | 109 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 1:21.55 | |
6 | 191 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 1:21.64 | |
7 | 312 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 1:22.57 | |
8 | 309 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 1:22.63 | |
9 | 319 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 1:23.17 | |
10 | 318 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 1:23.60 | |
11 | 72 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 25 m | 1:25.05 | |
12 | 307 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 1:25.54 | |
13 | 308 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 1:25.62 | |
14 | 190 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 25 m | 1:28.09 | |
15 | 139 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 25 m | 1:30.60 | |
16 | 313 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 1:31.15 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 06:51 |
Løb 22, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 323 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 25 m | 1:03.60 | |
2 | 306 | Brønnum Joakim | 1997 | ALLERØD | 9759AT | 25 m | 1:04.01 | |
3 | 108 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 25 m | 1:12.58 | |
4 | 322 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 1:12.72 | |
5 | 153 | Vámosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 25 m | 1:13.78 | |
6 | 316 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 1:17.08 | |
7 | 317 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 1:17.62 | |
8 | 135 | Schøning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 1:28.41 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 06:51 |
Løb 23, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 211 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 2:26.47 | |
2 | 203 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 2:28.80 | |
3 | 150 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 2:33.43 | |
4 | 204 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 2:35.22 | |
5 | 51 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 2:35.64 | |
6 | 104 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 2:35.90 | |
7 | 143 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 2:36.08 | |
8 | 309 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 2:36.23 | |
9 | 20 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 2:37.89 | |
10 | 315 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 2:38.42 | |
11 | 313 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 2:39.86 | |
12 | 43 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 2:40.93 | |
13 | 13 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 25 m | 2:40.97 | |
14 | 99 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 2:41.45 | |
15 | 120 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 2:41.85 | |
16 | 105 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 2:41.88 | |
17 | 207 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 2:42.12 | |
18 | 209 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 2:42.47 | |
19 | 210 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 2:44.52 | |
20 | 205 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 2:45.05 | |
21 | 2 | Mathiesen Mathilde P. | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 2:45.85 | |
22 | 130 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 2:46.16 | |
23 | 139 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 2:46.35 | |
24 | 109 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 2:46.98 | |
25 | 141 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 25 m | 2:47.07 | |
26 | 113 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 2:47.21 | |
27 | 44 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 2:50.00 | |
28 | 6 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 2:50.62 | |
29 | 213 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 2:51.39 | |
30 | 212 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 2:54.81 | |
31 | 233 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 2:55.61 | |
32 | 152 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 2:56.07 | |
33 | 94 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 2:57.21 | |
34 | 268 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 2:57.21 | |
35 | 55 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 2:58.53 | |
36 | 234 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 2:58.64 | |
37 | 8 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 3:00.72 | |
38 | 232 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 3:01.27 | |
39 | 236 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 3:01.91 | |
40 | 238 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 3:02.13 | |
41 | 4 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 25 m | 3:02.51 | |
42 | 295 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 3:02.73 | |
43 | 21 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 3:03.36 | |
44 | 231 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 3:04.31 | |
45 | 134 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 3:06.29 | |
46 | 73 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | 3:10.00 | |
47 | 1 | Kristensen Asta | 2004 | AIF | 0484AN | 25 m | 3:10.11 | |
48 | 229 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 3:10.25 | |
49 | 230 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 3:10.63 | |
50 | 294 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 3:16.26 | |
51 | 131 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 25 m | 3:18.40 | |
52 | 69 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 50 m | 3:20.32 | |
53 | 296 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 3:30.45 | |
54 | 3 | Mortensen Silja Nøhr | 2003 | AIF | 0342AU | 25 m | 4:05.61 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 06:50 |
Løb 24, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 321 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 2:12.13 | |
2 | 324 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 2:18.73 | |
3 | 58 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 2:20.92 | |
4 | 304 | Rendlev Alexander | 2001 | VAT CPH | 0121AE | 25 m | 2:21.65 | |
5 | 57 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 2:23.41 | |
6 | 314 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 2:24.52 | |
7 | 37 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 2:24.64 | |
8 | 274 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 2:24.74 | |
9 | 325 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 2:25.51 | |
10 | 49 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 2:25.95 | |
11 | 196 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 2:28.48 | |
12 | 198 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 2:28.80 | |
13 | 332 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 25 m | 2:29.88 | |
14 | 52 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 2:30.61 | |
15 | 12 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 2:31.30 | |
16 | 276 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 2:31.38 | |
17 | 59 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 2:32.61 | |
18 | 311 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 2:33.13 | |
19 | 267 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 2:33.66 | |
20 | 93 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 2:34.35 | |
21 | 300 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 2:37.11 | |
22 | 11 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 2:38.00 | |
23 | 9 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 2:39.71 | |
24 | 46 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 2:39.72 | |
25 | 41 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 2:41.47 | |
26 | 14 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 25 m | 2:43.78 | |
27 | 18 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 2:43.95 | |
28 | 144 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 2:45.48 | |
29 | 225 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 2:47.76 | |
30 | 288 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 2:51.80 | |
31 | 291 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 2:53.93 | |
32 | 98 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 2:54.54 | |
33 | 292 | Løvgren Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 2:55.67 | |
34 | 221 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 2:55.73 | |
35 | 217 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 2:57.20 | |
36 | 219 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 2:59.07 | |
37 | 302 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | 3:02.90 | |
38 | 216 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 3:03.15 | |
39 | 218 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 3:06.16 | |
40 | 67 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 3:07.17 | |
41 | 124 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 3:12.77 | |
42 | 226 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 3:17.88 | |
43 | 220 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 3:46.32 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 06:50 |
Løb 25, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 228 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 38.67 | |
2 | 232 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 40.29 | |
3 | 65 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 40.50 | |
4 | 295 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 40.70 | |
5 | 237 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 41.51 | |
6 | 299 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 25 m | 42.07 | |
7 | 234 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 42.67 | |
8 | 110 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 43.38 | |
9 | 290 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 46.07 | |
10 | 294 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 46.40 | |
11 | 298 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 25 m | 46.81 | |
12 | 301 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 25 m | 49.54 | |
13 | 186 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 49.81 | |
14 | 177 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 54.56 | |
15 | 171 | Breugel Celine van | 2007 | LYNGBY | 0768AC | 25 m | 55.52 | |
16 | 188 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | 57.73 | |
17 | 163 | Bang Liva | 2008 | LYNGBY | 0812AE | 25 m | 57.79 | |
18 | 164 | Barfoed Olivia | 2007 | LYNGBY | 0762AL | 25 m | 58.03 | |
19 | 187 | Weiste Maria | 2009 | LYNGBY | 0978AA | 25 m | 59.42 | |
20 | 182 | Ross Sofie | 2008 | LYNGBY | 0802AE | 25 m | 1:00.52 | |
21 | 169 | Bollesen Sara Kjær | 2008 | LYNGBY | 0888AD | 25 m | 1:05.15 | |
22 | 185 | Simonsgaard Ella | 2008 | LYNGBY | 0832AE | 25 m | 1:10.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 06:51 |
Løb 26, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 136 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 25 m | 36.31 | |
2 | 66 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 37.78 | |
3 | 289 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 37.80 | |
4 | 225 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 38.12 | |
5 | 297 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 39.00 | |
6 | 291 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 39.56 | |
7 | 220 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 39.65 | |
8 | 224 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 39.90 | |
9 | 216 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 41.51 | |
10 | 218 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 41.57 | |
11 | 167 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 25 m | 42.00 | |
12 | 178 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 50 m | 43.72 | |
13 | 70 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 48.87 | |
14 | 183 | Schou Asbjørn | 2008 | LYNGBY | 0813AA | 25 m | 52.91 | |
15 | 184 | Silfen-Jensen Hugo | 2007 | LYNGBY | 0759AH | 50 m | 54.23 | |
16 | 175 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 55.86 | |
17 | 162 | Andreassen Anton Marinus | 2008 | LYNGBY | 0899AB | 25 m | 56.02 | |
18 | 170 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 59.78 | |
19 | 166 | Bendixen Jonas | 2009 | LYNGBY | 25 m | 1:00.00 | ||
20 | 173 | Fosbøl Hubert | 2007 | LYNGBY | 0793AC | 25 m | 1:00.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 06:51 |
Løb 27, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 326 | Sigma Damer A | 0 | SIGMA | 25 m | 2:03.00 | ||
2 | 29 | Sigma 3 Piger 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 2:08.00 | ||
3 | 327 | Sigma Damer B | 0 | SIGMA | 25 m | 2:08.00 | ||
4 | 201 | Hovedstadens Piger A | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:10.40 | ||
5 | 208 | Hovedstadens Piger B | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:11.60 | ||
6 | 22 | Vat Nisserne 1 | 2004 | VAT CPH | 25 m | 2:11.99 | ||
7 | 30 | Sigma 3 Piger 2 | 0 | SIGMA | 25 m | 2:12.00 | ||
8 | 189 | Hovedstaden Piger Junior | 2001 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:13.40 | ||
9 | 24 | Vat Nisserne 2 | 2004 | VAT CPH | 25 m | 2:17.56 | ||
10 | 31 | Sigma 3 Piger 3 | 0 | SIGMA | 25 m | 2:20.00 | ||
11 | 82 | Helsingør Piger1 | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 2:20.00 | ||
12 | 83 | Helsingør Piger2 | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 2:30.00 | ||
13 | 286 | Sigma Piger 4 | 0 | SIGMA | 25 m | 2:30.00 | ||
14 | 227 | Hovedstadens T2 Piger 1 | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:33.94 | ||
15 | 62 | Værløse Piger | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | 2:35.00 | ||
16 | 235 | Hovedstadens T2 Piger 2 | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:37.07 | ||
17 | 160 | Lyngby Piger X | 2006 | LYNGBY | 25 m | 3:00.00 | ||
18 | 161 | Lyngby Piger Y | 2006 | LYNGBY | 25 m | 3:00.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 06:51 |
Løb 28, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 328 | Sigma Herrer A | 0 | SIGMA | 25 m | 1:48.00 | ||
2 | 26 | Sigma 3 Drenge 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 1:55.00 | ||
3 | 329 | Sigma Herrer B | 0 | SIGMA | 25 m | 1:56.00 | ||
4 | 27 | Sigma 3 Drenge 2 | 0 | SIGMA | 25 m | 1:58.00 | ||
5 | 194 | Hovedstadens Drenge A | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:59.50 | ||
6 | 28 | Sigma 3 Drenge 3 | 0 | SIGMA | 25 m | 2:05.00 | ||
7 | 23 | Vat Nisserne 1 | 2003 | VAT CPH | 25 m | 2:07.45 | ||
8 | 285 | Sigma Drenge 4 | 0 | SIGMA | 25 m | 2:10.00 | ||
9 | 25 | Vat Nisserne 2 | 2003 | VAT CPH | 25 m | 2:15.37 | ||
10 | 74 | Helsingør Drenge 1 | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 2:20.00 | ||
11 | 223 | Hovedstadens T2 Drenge 2 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:31.73 | ||
12 | 215 | Hovedstadens T2 Drenge 1 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:35.49 | ||
13 | 158 | Lyngby Drenge X | 2006 | LYNGBY | 25 m | 3:00.00 | ||
14 | 159 | Lyngby Drenge Y | 2006 | LYNGBY | 25 m | 3:00.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 06:51 |
Løb 29, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 333 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 1:07.24 | |
2 | 319 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 1:07.83 | |
3 | 193 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 1:09.61 | |
4 | 71 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 1:09.94 | |
5 | 63 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 1:11.20 | |
6 | 99 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 1:12.51 | |
7 | 145 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 1:12.57 | |
8 | 147 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 1:13.28 | |
9 | 191 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 1:13.58 | |
10 | 190 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 25 m | 1:13.74 | |
11 | 120 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 1:13.79 | |
12 | 337 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 1:14.56 | |
13 | 318 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 1:15.79 | |
14 | 307 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 1:16.57 | |
15 | 92 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 1:17.12 | |
16 | 141 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 25 m | 1:17.14 | |
17 | 139 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 25 m | 1:17.37 | |
18 | 115 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | 1:18.08 | |
19 | 13 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 25 m | 1:18.20 | |
20 | 315 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 1:20.53 | |
21 | 94 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 1:22.97 | |
22 | 3 | Mortensen Silja Nøhr | 2003 | AIF | 0342AU | 25 m | 1:23.33 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 13:30 |
Løb 30, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 91 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 57.92 | |
2 | 306 | Brønnum Joakim | 1997 | ALLERØD | 9759AT | 25 m | 1:02.00 | |
3 | 321 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 1:02.20 | |
4 | 316 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 1:07.92 | |
5 | 311 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:08.65 | |
6 | 135 | Schøning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 1:09.34 | |
7 | 144 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 1:15.27 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 13:30 |
Løb 31, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 293 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 41.15 | |
2 | 229 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 42.79 | |
3 | 234 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 44.60 | |
4 | 238 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 45.43 | |
5 | 233 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 45.47 | |
6 | 140 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 45.96 | |
7 | 156 | West Fiona Emilie | 2006 | HELSINGØR | 0656AR | 25 m | 46.01 | |
8 | 122 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 46.77 | |
9 | 21 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 46.81 | |
10 | 236 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 47.06 | |
11 | 100 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 47.24 | |
12 | 295 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 47.44 | |
13 | 290 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 48.22 | |
14 | 101 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 49.37 | |
15 | 154 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | 50.00 | |
16 | 299 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 25 m | 50.48 | |
17 | 296 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 51.83 | |
18 | 331 | Glud Frederikke Syberg | 2006 | HELSINGØR | 0614AL | 25 m | 52.57 | |
19 | 181 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 25 m | 55.09 | |
20 | 149 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 55.53 | |
21 | 88 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 0618AR | 25 m | 55.66 | |
22 | 250 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 56.34 | |
23 | 111 | Karlsmark Iben | 2007 | HELSINGØR | 0716AJ | 25 m | 56.51 | |
24 | 278 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 56.87 | |
25 | 301 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 25 m | 58.32 | |
26 | 256 | Jespersen Lea F. H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AA | 25 m | 59.14 | |
27 | 119 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HELSINGØR | 0648AG | 25 m | 59.46 | |
28 | 253 | Hanghøj Alvilde Gemmer | 2008 | HOVEDSTAD | 0814AE | 25 m | 1:00.49 | |
29 | 186 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 1:01.82 | |
30 | 165 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 50 m | 1:03.26 | |
31 | 263 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 1:03.33 | |
32 | 266 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 1:03.70 | |
33 | 257 | Vestergaard Clara | 2008 | HOVEDSTAD | 0864AB | 25 m | 1:04.92 | |
34 | 86 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 0862AF | 25 m | 1:06.75 | |
35 | 148 | Tarp Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0736AJ | 25 m | 1:06.85 | |
36 | 281 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 1:07.45 | |
37 | 265 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 0912AB | 25 m | 1:14.84 | |
38 | 179 | Madsen Wilma Adelhart | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 1:18.72 | |
39 | 252 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 25 m | 1:24.89 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 13:30 |
Løb 32, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 300 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 36.38 | |
2 | 297 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 39.48 | |
3 | 302 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | 41.52 | |
4 | 67 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 43.42 | |
5 | 218 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 44.47 | |
6 | 133 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | 46.55 | |
7 | 216 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 46.85 | |
8 | 222 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 47.45 | |
9 | 102 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 48.33 | |
10 | 126 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 48.53 | |
11 | 112 | Koefoed Jens Chrestian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 25 m | 50.68 | |
12 | 103 | Hertz Andreas Frommelt | 2008 | HELSINGØR | 0835AB | 25 m | 51.24 | |
13 | 97 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 25 m | 52.08 | |
14 | 125 | Mortensen Peter | 2005 | HELSINGØR | 0501AO | 25 m | 52.96 | |
15 | 180 | Marcussen Karl | 2007 | LYNGBY | 0709AB | 50 m | 53.50 | |
16 | 240 | Groule Rasmus | 2007 | HOVEDSTAD | 0705AC | 25 m | 53.66 | |
17 | 90 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 54.32 | |
18 | 246 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 55.24 | |
19 | 264 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 55.39 | |
20 | 283 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 55.71 | |
21 | 174 | Hammergart Marcus | 2006 | LYNGBY | 0649AG | 25 m | 56.59 | |
22 | 242 | Buur Alexander Gadeberg | 2008 | HOVEDSTAD | 0833AC | 25 m | 56.90 | |
23 | 123 | Masi Luca De | 2008 | HELSINGØR | 0877AD | 25 m | 1:01.90 | |
24 | 259 | Alstrøm Villum | 2008 | HOVEDSTAD | 0823AC | 25 m | 1:03.90 | |
25 | 247 | Madsen Laust | 2008 | HOVEDSTAD | 0803AC | 25 m | 1:04.21 | |
26 | 245 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 1:05.34 | |
27 | 260 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 1:06.16 | |
28 | 241 | Hedegaard Ludvig | 2007 | HOVEDSTAD | 0725AG | 25 m | 1:10.26 | |
29 | 183 | Schou Asbjørn | 2008 | LYNGBY | 0813AA | 25 m | 1:11.51 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 13:30 |
Løb 33, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 203 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 2:11.52 | |
2 | 99 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 2:12.49 | |
3 | 150 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 2:12.68 | |
4 | 211 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 2:12.71 | |
5 | 193 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 2:14.17 | |
6 | 191 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 2:14.34 | |
7 | 313 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 2:15.24 | |
8 | 143 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 2:15.70 | |
9 | 63 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 2:15.83 | |
10 | 204 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 2:17.46 | |
11 | 192 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 2:17.76 | |
12 | 120 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 2:18.51 | |
13 | 13 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 25 m | 2:18.74 | |
14 | 145 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 2:21.15 | |
15 | 105 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 2:21.68 | |
16 | 40 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 2:23.04 | |
17 | 43 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | 2:23.35 | |
18 | 6 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 2:24.07 | |
19 | 7 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 2:24.13 | |
20 | 92 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 2:25.03 | |
21 | 207 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 2:25.12 | |
22 | 209 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 2:26.01 | |
23 | 190 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 25 m | 2:26.68 | |
24 | 113 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 2:27.56 | |
25 | 20 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 2:28.36 | |
26 | 5 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 2:30.10 | |
27 | 94 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 2:30.98 | |
28 | 295 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 2:31.17 | |
29 | 152 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 2:31.34 | |
30 | 212 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 2:31.98 | |
31 | 45 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 2:33.88 | |
32 | 1 | Kristensen Asta | 2004 | AIF | 0484AN | 25 m | 2:34.10 | |
33 | 8 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 2:34.84 | |
34 | 147 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 50 m | 2:35.85 | |
35 | 213 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 2:36.09 | |
36 | 134 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 2:37.13 | |
37 | 268 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 2:37.38 | |
38 | 233 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 2:38.88 | |
39 | 234 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 2:39.59 | |
40 | 228 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 2:39.96 | |
41 | 294 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 2:40.83 | |
42 | 17 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 25 m | 2:42.70 | |
43 | 231 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 2:43.80 | |
44 | 138 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 2:44.05 | |
45 | 232 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 2:44.07 | |
46 | 229 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 2:49.52 | |
47 | 230 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 2:56.92 | |
48 | 129 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 25 m | 3:00.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 13:30 |
Løb 34, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 320 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 1:48.00 | |
2 | 323 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 25 m | 1:52.08 | |
3 | 199 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 2:01.33 | |
4 | 58 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 2:01.43 | |
5 | 276 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 2:04.06 | |
6 | 317 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 2:04.64 | |
7 | 37 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 2:08.61 | |
8 | 274 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 2:11.94 | |
9 | 52 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 2:12.31 | |
10 | 59 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 2:13.59 | |
11 | 9 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 2:14.76 | |
12 | 116 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 2:15.13 | |
13 | 135 | Schøning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 2:15.67 | |
14 | 144 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 2:17.08 | |
15 | 10 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 2:17.39 | |
16 | 14 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 25 m | 2:18.20 | |
17 | 93 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 2:18.50 | |
18 | 15 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 2:18.64 | |
19 | 219 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 2:20.62 | |
20 | 153 | Vámosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 50 m | 2:20.77 | |
21 | 142 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 25 m | 2:21.41 | |
22 | 288 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 2:21.47 | |
23 | 300 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 2:22.00 | |
24 | 311 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 2:25.97 | |
25 | 53 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 2:26.51 | |
26 | 221 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 2:29.90 | |
27 | 12 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 2:30.81 | |
28 | 66 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 2:32.00 | |
29 | 16 | Knudsen Kalle Germer | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 2:32.75 | |
30 | 217 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 2:36.97 | |
31 | 224 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 2:38.33 | |
32 | 108 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 50 m | 2:39.27 | |
33 | 226 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 2:40.80 | |
34 | 222 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 2:43.51 | |
35 | 218 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 2:45.19 | |
36 | 35 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 50 m | 2:57.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 13:30 |
Løb 35, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 145 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 1:11.45 | |
2 | 92 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 1:12.61 | |
3 | 337 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 1:13.57 | |
4 | 143 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 1:13.58 | |
5 | 308 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 1:16.50 | |
6 | 309 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 1:17.63 | |
7 | 191 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 1:19.20 | |
8 | 113 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 1:19.64 | |
9 | 5 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 1:19.88 | |
10 | 147 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 1:27.72 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 13:30 |
Løb 36, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 91 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 55.99 | |
2 | 324 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 1:01.77 | |
3 | 132 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 1:04.06 | |
4 | 93 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 1:04.93 | |
5 | 314 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 1:10.03 | |
6 | 144 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 1:10.91 | |
7 | 322 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 50 m | 1:10.96 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 13:30 |
Løb 37, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 211 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 2:43.07 | |
2 | 339 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 2:46.51 | |
3 | 104 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 2:48.57 | |
4 | 312 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 2:49.45 | |
5 | 54 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 2:49.55 | |
6 | 20 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 2:50.03 | |
7 | 192 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 2:50.92 | |
8 | 33 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 2:52.12 | |
9 | 209 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 2:53.97 | |
10 | 109 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 2:56.87 | |
11 | 309 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 2:58.31 | |
12 | 318 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 3:00.80 | |
13 | 115 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | 3:02.60 | |
14 | 207 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 3:04.07 | |
15 | 307 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 3:04.70 | |
16 | 72 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 25 m | 3:05.60 | |
17 | 4 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 25 m | 3:10.76 | |
18 | 268 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 3:14.58 | |
19 | 139 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 3:16.66 | |
20 | 39 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 3:20.03 | |
21 | 155 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 50 m | 3:21.68 | |
22 | 238 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 3:23.01 | |
23 | 2 | Mathiesen Mathilde P. | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 3:25.49 | |
24 | 212 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 3:39.99 | |
25 | 232 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 3:42.35 | |
26 | 6 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 50 m | 3:48.55 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 13:30 |
Løb 38, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 306 | Brønnum Joakim | 1997 | ALLERØD | 9759AT | 25 m | 2:18.02 | |
2 | 37 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 2:36.65 | |
3 | 320 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 2:37.35 | |
4 | 108 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 25 m | 2:40.66 | |
5 | 153 | Vámosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 25 m | 2:41.80 | |
6 | 332 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 25 m | 2:43.95 | |
7 | 196 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 2:44.16 | |
8 | 11 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 2:47.85 | |
9 | 46 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 2:48.84 | |
10 | 53 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 2:53.20 | |
11 | 38 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 2:56.20 | |
12 | 52 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 2:58.43 | |
13 | 9 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 2:59.31 | |
14 | 42 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 3:01.04 | |
15 | 12 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 3:03.39 | |
16 | 300 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 3:11.96 | |
17 | 16 | Knudsen Kalle Germer | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 3:18.87 | |
18 | 18 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 3:19.13 | |
19 | 297 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 3:29.15 | |
20 | 217 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 3:30.97 | |
21 | 67 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 50 m | 3:31.68 | |
22 | 225 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 50 m | 3:33.39 | |
23 | 222 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 3:41.59 | |
24 | 216 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 50 m | 3:49.03 | |
25 | 174 | Hammergart Marcus | 2006 | LYNGBY | 0649AG | 50 m | 4:09.33 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 13:30 |
Løb 39, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 333 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 1:07.67 | |
2 | 13 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 25 m | 1:11.92 | |
3 | 312 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 1:12.23 | |
4 | 319 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 1:12.53 | |
5 | 104 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 1:12.66 | |
6 | 115 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | 1:14.36 | |
7 | 71 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 1:15.22 | |
8 | 89 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 1:15.52 | |
9 | 145 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 1:16.34 | |
10 | 315 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 1:16.60 | |
11 | 143 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 1:17.37 | |
12 | 147 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 1:17.78 | |
13 | 92 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 1:17.80 | |
14 | 308 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 1:18.76 | |
15 | 120 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 1:19.26 | |
16 | 72 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 25 m | 1:19.53 | |
17 | 141 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 25 m | 1:19.85 | |
18 | 139 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 25 m | 1:19.96 | |
19 | 113 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 1:20.40 | |
20 | 99 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 1:20.83 | |
21 | 313 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 1:21.59 | |
22 | 94 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 1:21.60 | |
23 | 3 | Mortensen Silja Nøhr | 2003 | AIF | 0342AU | 25 m | 1:23.35 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 13:30 |
Løb 40, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 334 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 56.27 | |
2 | 323 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 25 m | 59.66 | |
3 | 316 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 1:04.10 | |
4 | 91 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 1:04.32 | |
5 | 324 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 1:04.45 | |
6 | 274 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 1:05.11 | |
7 | 322 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 1:05.38 | |
8 | 321 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 1:05.93 | |
9 | 317 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 1:06.83 | |
10 | 132 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 1:08.34 | |
11 | 93 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 1:09.84 | |
12 | 311 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:10.70 | |
13 | 314 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 1:10.73 | |
14 | 135 | Schøning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 1:14.18 | |
15 | 108 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 25 m | 1:17.47 | |
16 | 276 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 1:22.29 | |
17 | 144 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 1:22.57 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 13:30 |
Løb 41, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 228 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 32.98 | |
2 | 233 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 33.52 | |
3 | 229 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 34.45 | |
4 | 294 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 34.58 | |
5 | 119 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HELSINGØR | 0648AG | 25 m | 34.59 | |
6 | 237 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 34.84 | |
7 | 238 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 35.17 | |
8 | 234 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 35.45 | |
9 | 140 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 36.17 | |
10 | 122 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 36.25 | |
11 | 110 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 36.29 | |
12 | 262 | Byrholt Lucca Marie | 2007 | HOVEDSTAD | 0708AC | 25 m | 36.71 | |
13 | 230 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 36.81 | |
14 | 277 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 37.64 | |
15 | 65 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 37.81 | |
16 | 256 | Jespersen Lea F. H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AA | 25 m | 37.82 | |
17 | 270 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 37.82 | |
18 | 269 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 37.99 | |
19 | 100 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 38.23 | |
20 | 148 | Tarp Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0736AJ | 25 m | 39.77 | |
21 | 331 | Glud Frederikke Syberg | 2006 | HELSINGØR | 0614AL | 25 m | 39.93 | |
22 | 298 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 25 m | 40.47 | |
23 | 250 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 40.49 | |
24 | 154 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | 41.05 | |
25 | 186 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 42.00 | |
26 | 156 | West Fiona Emilie | 2006 | HELSINGØR | 0656AR | 25 m | 42.03 | |
27 | 168 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 42.66 | |
28 | 111 | Karlsmark Iben | 2007 | HELSINGØR | 0716AJ | 25 m | 42.78 | |
29 | 149 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 42.96 | |
30 | 258 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 25 m | 43.08 | |
31 | 253 | Hanghøj Alvilde Gemmer | 2008 | HOVEDSTAD | 0814AE | 25 m | 43.33 | |
32 | 88 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 0618AR | 25 m | 45.27 | |
33 | 179 | Madsen Wilma Adelhart | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 46.31 | |
34 | 86 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 0862AF | 25 m | 46.44 | |
35 | 278 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 49.12 | |
36 | 265 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 0912AB | 25 m | 49.15 | |
37 | 263 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 50.36 | |
38 | 281 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 50.36 | |
39 | 188 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | 51.65 | |
40 | 266 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 51.71 | |
41 | 280 | Strodtmann Andrea Busk | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AD | 25 m | 54.97 | |
42 | 252 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 25 m | 55.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 13:30 |
Løb 42, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 127 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 28.26 | |
2 | 221 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 30.47 | |
3 | 102 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 31.28 | |
4 | 224 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 32.37 | |
5 | 288 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 33.13 | |
6 | 225 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 33.18 | |
7 | 289 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 33.24 | |
8 | 66 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 33.65 | |
9 | 302 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | 33.91 | |
10 | 226 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 33.93 | |
11 | 112 | Koefoed Jens Chrestian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 25 m | 34.03 | |
12 | 107 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 34.13 | |
13 | 218 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 34.19 | |
14 | 133 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | 34.53 | |
15 | 136 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 25 m | 34.70 | |
16 | 220 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 35.16 | |
17 | 126 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 36.55 | |
18 | 90 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 37.47 | |
19 | 282 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 25 m | 37.47 | |
20 | 178 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 37.61 | |
21 | 95 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 50 m | 38.30 | |
22 | 70 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 38.93 | |
23 | 97 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 25 m | 39.18 | |
24 | 264 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 39.26 | |
25 | 272 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 39.92 | |
26 | 125 | Mortensen Peter | 2005 | HELSINGØR | 0501AO | 25 m | 40.21 | |
27 | 103 | Hertz Andreas Frommelt | 2008 | HELSINGØR | 0835AB | 25 m | 40.57 | |
28 | 176 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 42.49 | |
29 | 85 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 25 m | 43.91 | |
30 | 248 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 25 m | 44.21 | |
31 | 175 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 44.67 | |
32 | 273 | Klarskov Benjamin | 2007 | HOVEDSTAD | 0711AC | 25 m | 45.86 | |
33 | 123 | Masi Luca De | 2008 | HELSINGØR | 0877AD | 25 m | 47.01 | |
34 | 283 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 47.27 | |
35 | 243 | Zeller Asbjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0737AA | 50 m | 48.30 | |
36 | 183 | Schou Asbjørn | 2008 | LYNGBY | 0813AA | 25 m | 49.41 | |
37 | 259 | Alstrøm Villum | 2008 | HOVEDSTAD | 0823AC | 25 m | 52.28 | |
38 | 260 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 53.11 | |
39 | 247 | Madsen Laust | 2008 | HOVEDSTAD | 0803AC | 25 m | 53.49 | |
40 | 279 | Sams Erik | 2008 | HOVEDSTAD | 0875AC | 25 m | 54.05 | |
41 | 241 | Hedegaard Ludvig | 2007 | HOVEDSTAD | 0725AG | 25 m | 56.61 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 13:30 |
Løb 43, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 80 | Helsingør Piger | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 1:54.84 | ||
2 | 29 | Sigma 3 Piger 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 1:55.00 | ||
3 | 30 | Sigma 3 Piger 2 | 0 | SIGMA | 25 m | 1:58.00 | ||
4 | 201 | Hovedstadens Piger A | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:59.10 | ||
5 | 22 | Vat Nisserne 1 | 2004 | VAT CPH | 25 m | 2:00.56 | ||
6 | 24 | Vat Nisserne 2 | 2004 | VAT CPH | 25 m | 2:00.99 | ||
7 | 189 | Hovedstaden Piger Junior | 2001 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:02.10 | ||
8 | 208 | Hovedstadens Piger B | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:03.50 | ||
9 | 31 | Sigma 3 Piger 3 | 0 | SIGMA | 25 m | 2:05.00 | ||
10 | 81 | Helsingør Piger 2 | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 2:07.70 | ||
11 | 286 | Sigma Piger 4 | 0 | SIGMA | 25 m | 2:10.00 | ||
12 | 62 | Værløse Piger | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | 2:15.00 | ||
13 | 227 | Hovedstadens T2 Piger 1 | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:17.48 | ||
14 | 235 | Hovedstadens T2 Piger 2 | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:18.56 | ||
15 | 77 | Helsingør Medley 1 | 2006 | HELSINGØR | 25 m | 2:25.00 | ||
16 | 79 | Helsingør Medley 2 | 2006 | HELSINGØR | 25 m | 2:34.00 | ||
17 | 160 | Lyngby Piger X | 2006 | LYNGBY | 25 m | 2:48.00 | ||
18 | 254 | Hovedstadens T3 Piger 2 | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:49.81 | ||
19 | 249 | Hovedstadens T3 Piger 1 | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:50.12 | ||
20 | 326 | Sigma Damer A | 0 | SIGMA | 25 m | |||
21 | 327 | Sigma Damer B | 0 | SIGMA | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 13:30 |
Løb 44, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 26 | Sigma 3 Drenge 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 1:41.00 | ||
2 | 27 | Sigma 3 Drenge 2 | 0 | SIGMA | 25 m | 1:42.89 | ||
3 | 194 | Hovedstadens Drenge A | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:46.20 | ||
4 | 28 | Sigma 3 Drenge 3 | 0 | SIGMA | 25 m | 1:50.00 | ||
5 | 74 | Helsingør Drenge 1 | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 1:54.53 | ||
6 | 23 | Vat Nisserne 1 | 2003 | VAT CPH | 25 m | 1:57.89 | ||
7 | 285 | Sigma Drenge 4 | 0 | SIGMA | 25 m | 2:00.00 | ||
8 | 75 | Helsingør Drenge 2 | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 2:05.00 | ||
9 | 25 | Vat Nisserne 2 | 2003 | VAT CPH | 25 m | 2:06.78 | ||
10 | 223 | Hovedstadens T2 Drenge 2 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:12.31 | ||
11 | 215 | Hovedstadens T2 Drenge 1 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:13.41 | ||
12 | 76 | Helsingør Medley 1 | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 2:16.00 | ||
13 | 61 | Værløse Boys | 2004 | VÆRLØSE | 25 m | 2:20.00 | ||
14 | 78 | Helsingør Medley 2 | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 2:23.00 | ||
15 | 158 | Lyngby Drenge X | 2006 | LYNGBY | 25 m | 2:28.00 | ||
16 | 244 | Hovedstadens T3 Drenge 2 | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:03.19 | ||
17 | 239 | Hovedstadens T3 Drenge 1 | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:11.83 | ||
18 | 328 | Sigma Herrer A | 0 | SIGMA | 25 m | |||
19 | 329 | Sigma Herrer B | 0 | SIGMA | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 13:30 |
Løb 101, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 150 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 26.66 | |
2 | 20 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 28.63 | |
3 | 105 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 28.85 | |
4 | 202 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 28.92 | |
5 | 203 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 29.42 | |
6 | 33 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | 29.87 | |
7 | 210 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 29.96 | |
8 | 152 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 30.49 | |
9 | 43 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | 30.96 | |
10 | 214 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 31.07 | |
11 | 40 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 31.12 | |
12 | 151 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 31.24 | |
13 | 207 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 31.38 | |
14 | 2 | Mathiesen Mathilde P. | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 31.60 | |
15 | 134 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 31.92 | |
16 | 54 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 31.98 | |
17 | 157 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 50 m | 31.99 | |
18 | 6 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 32.16 | |
19 | 73 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 50 m | 32.42 | |
20 | 34 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 32.43 | |
21 | 8 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 32.73 | |
22 | 121 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 33.66 | |
23 | 45 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 50 m | 33.75 | |
24 | 87 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 34.28 | |
25 | 138 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 34.35 | |
26 | 64 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 34.63 | |
27 | 39 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 50 m | 35.78 | |
28 | 17 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 25 m | 36.03 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 13:30 |
Løb 102, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 197 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 25.76 | |
2 | 37 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 26.28 | |
3 | 58 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 50 m | 26.57 | |
4 | 261 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 26.69 | |
5 | 330 | Quaade Mikkel | 2003 | HELSINGØR | 0393AD | 25 m | 27.11 | |
6 | 57 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 27.21 | |
7 | 303 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VAT CPH | 0371AG | 25 m | 27.43 | |
8 | 59 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 27.65 | |
9 | 10 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 27.84 | |
10 | 116 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 27.85 | |
11 | 11 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 28.08 | |
12 | 198 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 28.10 | |
13 | 137 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 28.42 | |
14 | 332 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 25 m | 28.50 | |
15 | 9 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 28.89 | |
16 | 142 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 25 m | 29.05 | |
17 | 49 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 29.09 | |
18 | 15 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 29.25 | |
19 | 60 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 29.26 | |
20 | 98 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 29.62 | |
21 | 53 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 30.31 | |
22 | 18 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 31.11 | |
23 | 14 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 25 m | 31.27 | |
24 | 84 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 31.28 | |
25 | 124 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 31.63 | |
26 | 47 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | 31.78 | |
27 | 50 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 32.07 | |
28 | 32 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 33.04 | |
29 | 42 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 33.70 | |
30 | 19 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | VATCPH-STT | 0413AE | 25 m | 34.16 | |
31 | 117 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 25 m | 35.15 | |
32 | 35 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 37.78 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 13:30 |
Løb 103, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 150 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 29.70 | |
2 | 202 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 31.37 | |
3 | 130 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 31.59 | |
4 | 203 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 50 m | 31.80 | |
5 | 33 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | 32.03 | |
6 | 204 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 32.76 | |
7 | 341 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 32.87 | |
8 | 210 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 32.88 | |
9 | 7 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 33.77 | |
10 | 96 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 34.21 | |
11 | 73 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | 34.24 | |
12 | 44 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 35.09 | |
13 | 340 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 35.17 | |
14 | 1 | Kristensen Asta | 2004 | AIF | 0484AN | 25 m | 35.32 | |
15 | 214 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 35.44 | |
16 | 213 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 35.64 | |
17 | 212 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 35.90 | |
18 | 56 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 35.96 | |
19 | 131 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 25 m | 36.57 | |
20 | 69 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 36.59 | |
21 | 134 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 36.89 | |
22 | 152 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 37.11 | |
23 | 4 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 25 m | 37.78 | |
24 | 128 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 25 m | 38.54 | |
25 | 155 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 40.28 | |
26 | 55 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 41.54 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 06:51 |
Løb 104, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 197 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 27.72 | |
2 | 11 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 29.23 | |
3 | 116 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 29.33 | |
4 | 57 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 29.45 | |
5 | 303 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VAT CPH | 0371AG | 50 m | 29.87 | |
6 | 52 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 30.06 | |
7 | 137 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 30.45 | |
8 | 36 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 30.46 | |
9 | 9 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 30.60 | |
10 | 60 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 31.18 | |
11 | 198 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 31.97 | |
12 | 12 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 32.07 | |
13 | 41 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 50 m | 32.17 | |
14 | 84 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 33.42 | |
15 | 124 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 33.78 | |
16 | 142 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 50 m | 33.89 | |
17 | 342 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 34.75 | |
18 | 46 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 37.68 | |
19 | 19 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | VATCPH-STT | 0413AE | 25 m | 40.00 | |
20 | 35 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 45.60 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 06:51 |
Løb 107, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 43 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 34.75 | |
2 | 20 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 34.76 | |
3 | 150 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 35.30 | |
4 | 209 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 37.30 | |
5 | 33 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 37.81 | |
6 | 54 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 38.31 | |
7 | 96 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 38.41 | |
8 | 40 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 38.46 | |
9 | 7 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 38.70 | |
10 | 206 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 38.88 | |
11 | 155 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 39.89 | |
12 | 203 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 40.29 | |
13 | 105 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 40.43 | |
14 | 341 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 40.71 | |
15 | 45 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 41.08 | |
16 | 268 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 41.77 | |
17 | 207 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 42.07 | |
18 | 4 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 25 m | 42.80 | |
19 | 6 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 44.39 | |
20 | 56 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 45.84 | |
21 | 39 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 50 m | 46.78 | |
22 | 8 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 46.83 | |
23 | 212 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 47.67 | |
24 | 152 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 50 m | 47.83 | |
25 | 17 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 25 m | 50.98 | |
26 | 134 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 53.56 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 13:30 |
Løb 108, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 37 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 32.74 | |
2 | 303 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VAT CPH | 0371AG | 25 m | 33.41 | |
3 | 330 | Quaade Mikkel | 2003 | HELSINGØR | 0393AD | 25 m | 35.11 | |
4 | 142 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 25 m | 35.60 | |
5 | 11 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 35.62 | |
6 | 284 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 36.48 | |
7 | 53 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 50 m | 36.49 | |
8 | 332 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 25 m | 36.95 | |
9 | 46 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 37.20 | |
10 | 261 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 37.20 | |
11 | 41 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 50 m | 37.87 | |
12 | 18 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 38.26 | |
13 | 343 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 38.50 | |
14 | 197 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 39.32 | |
15 | 267 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 39.71 | |
16 | 16 | Knudsen Kalle Germer | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 39.86 | |
17 | 84 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 40.23 | |
18 | 38 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 40.31 | |
19 | 42 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 41.52 | |
20 | 50 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 41.80 | |
21 | 116 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 44.10 | |
22 | 19 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | VATCPH-STT | 0413AE | 25 m | 49.09 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 13:30 |
Løb 109, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 105 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 31.74 | |
2 | 130 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 33.76 | |
3 | 150 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 33.77 | |
4 | 48 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 34.31 | |
5 | 2 | Mathiesen Mathilde P. | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 34.58 | |
6 | 151 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 34.94 | |
7 | 152 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 34.98 | |
8 | 44 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 37.17 | |
9 | 1 | Kristensen Asta | 2004 | AIF | 0484AN | 25 m | 37.65 | |
10 | 157 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 37.66 | |
11 | 34 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 50 m | 37.69 | |
12 | 213 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 37.80 | |
13 | 214 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 37.83 | |
14 | 55 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 38.23 | |
15 | 134 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 38.74 | |
16 | 87 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 38.89 | |
17 | 138 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 25 m | 39.01 | |
18 | 121 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 50 m | 40.57 | |
19 | 45 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 41.38 | |
20 | 131 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 25 m | 41.94 | |
21 | 64 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 42.29 | |
22 | 128 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 25 m | 45.37 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 06:51 |
Løb 110, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 36 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 30.64 | |
2 | 261 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 31.42 | |
3 | 37 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 31.48 | |
4 | 59 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 31.91 | |
5 | 58 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 31.98 | |
6 | 15 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 32.65 | |
7 | 10 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 32.80 | |
8 | 137 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 32.87 | |
9 | 284 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 32.99 | |
10 | 38 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 34.21 | |
11 | 116 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 35.14 | |
12 | 84 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 35.64 | |
13 | 343 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 36.92 | |
14 | 142 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 50 m | 37.19 | |
15 | 46 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 37.38 | |
16 | 32 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 40.09 | |
17 | 98 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 40.18 | |
18 | 16 | Knudsen Kalle Germer | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 43.08 | |
19 | 117 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 25 m | 45.62 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 06:51 |
Løb 115, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 150 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 58.85 | |
2 | 211 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 1:01.01 | |
3 | 203 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 1:01.18 | |
4 | 20 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 1:02.48 | |
5 | 105 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 1:02.94 | |
6 | 151 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 1:04.94 | |
7 | 43 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 1:05.23 | |
8 | 7 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 1:05.46 | |
9 | 210 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:05.59 | |
10 | 204 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 1:06.03 | |
11 | 40 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 1:06.50 | |
12 | 48 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 1:07.65 | |
13 | 207 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 1:07.86 | |
14 | 130 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 1:07.93 | |
15 | 341 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 1:07.95 | |
16 | 2 | Mathiesen Mathilde P. | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 1:08.05 | |
17 | 152 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 1:08.18 | |
18 | 295 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:08.30 | |
19 | 8 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 1:09.70 | |
20 | 157 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 1:09.74 | |
21 | 73 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | 1:09.92 | |
22 | 45 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 1:10.97 | |
23 | 34 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 1:11.13 | |
24 | 134 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 1:11.20 | |
25 | 1 | Kristensen Asta | 2004 | AIF | 0484AN | 25 m | 1:11.32 | |
26 | 138 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 25 m | 1:11.58 | |
27 | 96 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:11.60 | |
28 | 233 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 1:11.92 | |
29 | 4 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 25 m | 1:12.63 | |
30 | 293 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:12.77 | |
31 | 64 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 1:13.24 | |
32 | 228 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 1:13.30 | |
33 | 69 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 1:13.43 | |
34 | 121 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 1:14.60 | |
35 | 17 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 25 m | 1:14.70 | |
36 | 238 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 1:15.47 | |
37 | 128 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 25 m | 1:16.37 | |
38 | 229 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 1:16.58 | |
39 | 87 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 1:16.88 | |
40 | 237 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 1:17.51 | |
41 | 56 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:17.80 | |
42 | 55 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 50 m | 1:18.66 | |
43 | 236 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 50 m | 1:18.83 | |
44 | 155 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 1:19.37 | |
45 | 110 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 1:20.44 | |
46 | 131 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 50 m | 1:20.53 | |
47 | 39 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 1:21.37 | |
48 | 294 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 1:21.86 | |
49 | 65 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 1:23.57 | |
50 | 230 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 1:24.13 | |
51 | 296 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 1:26.41 | |
52 | 298 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 25 m | 1:31.53 | |
53 | 168 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 1:40.61 | |
54 | 172 | Fenger Freya | 2006 | LYNGBY | 0624AN | 25 m | 1:43.70 | |
55 | 177 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 1:52.00 | |
56 | 187 | Weiste Maria | 2009 | LYNGBY | 0978AA | 50 m | 2:07.40 | |
57 | 185 | Simonsgaard Ella | 2008 | LYNGBY | 0832AE | 25 m | 2:10.00 | |
58 | 163 | Bang Liva | 2008 | LYNGBY | 0812AE | 50 m | 2:12.19 | |
59 | 164 | Barfoed Olivia | 2007 | LYNGBY | 0762AL | 25 m | 2:20.00 | |
60 | 169 | Bollesen Sara Kjær | 2008 | LYNGBY | 0888AD | 25 m | 2:20.00 | |
61 | 182 | Ross Sofie | 2008 | LYNGBY | 0802AE | 50 m | 2:31.33 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 06:50 |
Løb 116, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 58 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 55.52 | |
2 | 199 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 56.08 | |
3 | 37 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 57.90 | |
4 | 330 | Quaade Mikkel | 2003 | HELSINGØR | 0393AD | 25 m | 58.85 | |
5 | 59 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 59.26 | |
6 | 198 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 1:00.33 | |
7 | 116 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 1:00.66 | |
8 | 332 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 25 m | 1:01.42 | |
9 | 10 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 1:01.53 | |
10 | 127 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 1:01.80 | |
11 | 9 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:01.83 | |
12 | 15 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 1:03.46 | |
13 | 98 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 1:04.58 | |
14 | 53 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 1:04.67 | |
15 | 300 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 1:04.71 | |
16 | 267 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 1:05.15 | |
17 | 47 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 1:05.43 | |
18 | 14 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 25 m | 1:05.90 | |
19 | 142 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 25 m | 1:05.93 | |
20 | 18 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 1:06.20 | |
21 | 219 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 1:06.54 | |
22 | 46 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 1:06.64 | |
23 | 221 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 1:06.74 | |
24 | 84 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 1:07.42 | |
25 | 288 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 1:07.80 | |
26 | 342 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 50 m | 1:07.97 | |
27 | 292 | Løvgren Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 1:08.88 | |
28 | 16 | Knudsen Kalle Germer | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 1:09.33 | |
29 | 32 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 1:10.48 | |
30 | 124 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 1:10.52 | |
31 | 225 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 1:10.88 | |
32 | 50 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 1:10.96 | |
33 | 42 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 1:11.03 | |
34 | 66 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 1:11.72 | |
35 | 224 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 1:12.08 | |
36 | 226 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 1:12.77 | |
37 | 302 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | 1:13.73 | |
38 | 19 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | VATCPH-STT | 0413AE | 25 m | 1:14.10 | |
39 | 217 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 50 m | 1:14.52 | |
40 | 218 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 1:14.67 | |
41 | 222 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 1:17.10 | |
42 | 136 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 25 m | 1:17.38 | |
43 | 220 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 1:17.68 | |
44 | 117 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 25 m | 1:18.96 | |
45 | 35 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 1:21.29 | |
46 | 180 | Marcussen Karl | 2007 | LYNGBY | 0709AB | 50 m | 1:26.60 | |
47 | 106 | Hillestrøm Gustav | 2004 | HELSINGØR | 0437AO | 25 m | 1:27.15 | |
48 | 167 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 25 m | 1:29.79 | |
49 | 70 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 1:31.51 | |
50 | 174 | Hammergart Marcus | 2006 | LYNGBY | 0649AG | 25 m | 1:34.64 | |
51 | 176 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 50 m | 1:46.84 | |
52 | 184 | Silfen-Jensen Hugo | 2007 | LYNGBY | 0759AH | 50 m | 1:54.89 | |
53 | 166 | Bendixen Jonas | 2009 | LYNGBY | 25 m | 2:00.00 | ||
54 | 170 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 2:00.00 | |
55 | 173 | Fosbøl Hubert | 2007 | LYNGBY | 0793AC | 25 m | 2:00.00 | |
56 | 162 | Andreassen Anton Marinus | 2008 | LYNGBY | 0899AB | 25 m | 2:05.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 06:51 |
Løb 121, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 20 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 1:15.97 | |
2 | 33 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 1:19.37 | |
3 | 209 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 1:19.51 | |
4 | 210 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:21.59 | |
5 | 96 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:21.72 | |
6 | 54 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 1:22.30 | |
7 | 202 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 1:23.61 | |
8 | 40 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 1:23.84 | |
9 | 341 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 1:24.38 | |
10 | 287 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:24.76 | |
11 | 7 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 1:24.85 | |
12 | 293 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:26.01 | |
13 | 155 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 1:28.06 | |
14 | 45 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 1:28.43 | |
15 | 4 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 25 m | 1:30.03 | |
16 | 234 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 1:33.52 | |
17 | 268 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 1:33.55 | |
18 | 232 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 1:33.65 | |
19 | 229 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 1:34.12 | |
20 | 138 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 25 m | 1:34.88 | |
21 | 231 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 1:34.89 | |
22 | 39 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 1:35.04 | |
23 | 212 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 1:36.42 | |
24 | 128 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 25 m | 1:37.36 | |
25 | 21 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 1:39.57 | |
26 | 228 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 1:41.80 | |
27 | 1 | Kristensen Asta | 2004 | AIF | 0484AN | 25 m | 1:41.81 | |
28 | 236 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:42.15 | |
29 | 17 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 25 m | 1:44.14 | |
30 | 290 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 1:46.45 | |
31 | 230 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 1:47.64 | |
32 | 237 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 50 m | 1:48.86 | |
33 | 296 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 1:51.17 | |
34 | 299 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 25 m | 1:54.45 | |
35 | 186 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 1:58.78 | |
36 | 181 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 25 m | 2:00.35 | |
37 | 179 | Madsen Wilma Adelhart | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 2:05.85 | |
38 | 171 | Breugel Celine van | 2007 | LYNGBY | 0768AC | 25 m | 2:07.35 | |
39 | 301 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 25 m | 2:08.70 | |
40 | 188 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | 2:12.37 | |
41 | 172 | Fenger Freya | 2006 | LYNGBY | 0624AN | 25 m | 2:17.44 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 06:51 |
Løb 122, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 195 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 1:14.14 | |
2 | 196 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 1:16.91 | |
3 | 330 | Quaade Mikkel | 2003 | HELSINGØR | 0393AD | 50 m | 1:17.08 | |
4 | 53 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 1:17.88 | |
5 | 142 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 25 m | 1:18.96 | |
6 | 18 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 1:19.02 | |
7 | 46 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 1:19.44 | |
8 | 12 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 1:20.00 | |
9 | 197 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 1:21.55 | |
10 | 38 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 1:23.41 | |
11 | 42 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 1:24.64 | |
12 | 343 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 1:24.83 | |
13 | 60 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 1:25.01 | |
14 | 16 | Knudsen Kalle Germer | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 1:26.19 | |
15 | 297 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 1:27.90 | |
16 | 225 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 1:29.31 | |
17 | 302 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | 1:30.50 | |
18 | 84 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 1:32.28 | |
19 | 127 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 1:32.96 | |
20 | 218 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 1:34.16 | |
21 | 217 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 1:34.41 | |
22 | 67 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 1:35.33 | |
23 | 50 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 1:35.88 | |
24 | 289 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 1:36.17 | |
25 | 224 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 1:36.96 | |
26 | 222 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 1:40.43 | |
27 | 216 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 1:43.04 | |
28 | 19 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | VATCPH-STT | 0413AE | 25 m | 1:43.08 | |
29 | 117 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 25 m | 1:46.41 | |
30 | 226 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 1:46.78 | |
31 | 174 | Hammergart Marcus | 2006 | LYNGBY | 0649AG | 25 m | 1:53.95 | |
32 | 180 | Marcussen Karl | 2007 | LYNGBY | 0709AB | 25 m | 1:55.03 | |
33 | 106 | Hillestrøm Gustav | 2004 | HELSINGØR | 0437AO | 25 m | 1:57.57 | |
34 | 136 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 25 m | 2:01.28 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 06:51 |
Løb 129, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 20 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 1:09.62 | |
2 | 48 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 1:09.68 | |
3 | 105 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 1:09.74 | |
4 | 206 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 1:12.51 | |
5 | 130 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 1:12.78 | |
6 | 287 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:13.40 | |
7 | 2 | Mathiesen Mathilde P. | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 1:13.75 | |
8 | 207 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 1:15.18 | |
9 | 204 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 1:16.46 | |
10 | 6 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:17.19 | |
11 | 152 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 1:17.93 | |
12 | 44 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 1:18.86 | |
13 | 34 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 50 m | 1:19.69 | |
14 | 157 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 1:19.81 | |
15 | 55 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 1:20.80 | |
16 | 213 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 1:21.24 | |
17 | 214 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 1:21.87 | |
18 | 56 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:21.97 | |
19 | 54 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 1:22.22 | |
20 | 134 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 1:22.83 | |
21 | 21 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 1:23.44 | |
22 | 64 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 1:23.49 | |
23 | 87 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 1:24.77 | |
24 | 228 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 1:24.87 | |
25 | 69 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 1:26.09 | |
26 | 155 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 1:26.10 | |
27 | 236 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:27.12 | |
28 | 121 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 1:27.40 | |
29 | 39 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 1:28.46 | |
30 | 65 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 1:28.71 | |
31 | 270 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 1:29.26 | |
32 | 212 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 50 m | 1:30.21 | |
33 | 231 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 1:30.72 | |
34 | 269 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 1:30.78 | |
35 | 17 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 25 m | 1:31.11 | |
36 | 299 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 25 m | 1:31.19 | |
37 | 290 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 1:31.25 | |
38 | 237 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 1:31.65 | |
39 | 229 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 1:33.26 | |
40 | 146 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 1:33.36 | |
41 | 129 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 25 m | 1:33.37 | |
42 | 296 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 1:35.67 | |
43 | 262 | Byrholt Lucca Marie | 2007 | HOVEDSTAD | 0708AC | 25 m | 1:35.96 | |
44 | 110 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 1:36.04 | |
45 | 277 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 1:36.27 | |
46 | 255 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 1:38.55 | |
47 | 298 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 25 m | 1:40.24 | |
48 | 154 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | 1:41.03 | |
49 | 128 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 50 m | 1:41.85 | |
50 | 250 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 1:42.45 | |
51 | 149 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 1:44.81 | |
52 | 101 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 1:47.84 | |
53 | 148 | Tarp Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0736AJ | 25 m | 1:48.25 | |
54 | 301 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 25 m | 1:49.91 | |
55 | 257 | Vestergaard Clara | 2008 | HOVEDSTAD | 0864AB | 25 m | 1:57.23 | |
56 | 86 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 0862AF | 25 m | 1:57.25 | |
57 | 88 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 0618AR | 25 m | 2:00.00 | |
58 | 258 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 25 m | 2:05.80 | |
59 | 280 | Strodtmann Andrea Busk | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AD | 25 m | 2:18.00 | |
60 | 252 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 25 m | 2:55.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 13:30 |
Løb 130, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 199 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 1:02.13 | |
2 | 36 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 1:04.29 | |
3 | 59 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 1:05.91 | |
4 | 195 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 1:06.34 | |
5 | 57 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 1:06.45 | |
6 | 116 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 1:07.67 | |
7 | 15 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 1:08.34 | |
8 | 332 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 25 m | 1:08.92 | |
9 | 49 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 1:09.03 | |
10 | 137 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 1:11.17 | |
11 | 142 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 25 m | 1:12.59 | |
12 | 288 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 1:12.59 | |
13 | 10 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 1:12.99 | |
14 | 98 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 1:13.87 | |
15 | 60 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 1:14.72 | |
16 | 196 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 1:15.16 | |
17 | 84 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 1:16.59 | |
18 | 292 | Løvgren Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 1:17.73 | |
19 | 14 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 25 m | 1:18.27 | |
20 | 289 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 1:18.72 | |
21 | 46 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 1:18.79 | |
22 | 41 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 50 m | 1:18.80 | |
23 | 127 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 1:19.09 | |
24 | 136 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 25 m | 1:19.36 | |
25 | 66 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 1:19.48 | |
26 | 225 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 1:19.78 | |
27 | 124 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 1:20.02 | |
28 | 32 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 1:20.57 | |
29 | 297 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 1:21.83 | |
30 | 42 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 1:22.24 | |
31 | 217 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 1:23.23 | |
32 | 50 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 1:23.80 | |
33 | 68 | Kristensen Johan Madvig | 2004 | VÆRLØSE | 0445AO | 25 m | 1:25.31 | |
34 | 291 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 1:25.84 | |
35 | 216 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 1:26.57 | |
36 | 222 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 1:27.61 | |
37 | 107 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 1:27.69 | |
38 | 275 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 1:28.29 | |
39 | 117 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 25 m | 1:28.85 | |
40 | 302 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | 1:28.85 | |
41 | 226 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 1:29.02 | |
42 | 220 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 1:30.74 | |
43 | 282 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 25 m | 1:33.61 | |
44 | 167 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 25 m | 1:35.00 | |
45 | 112 | Koefoed Jens Chrestian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 25 m | 1:38.12 | |
46 | 178 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 1:39.07 | |
47 | 283 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 1:39.78 | |
48 | 245 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 1:41.21 | |
49 | 271 | Jensen Konrad Funch | 2007 | HOVEDSTAD | 0721AC | 25 m | 1:42.80 | |
50 | 70 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 1:43.48 | |
51 | 240 | Groule Rasmus | 2007 | HOVEDSTAD | 0705AC | 25 m | 1:44.24 | |
52 | 248 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 25 m | 1:44.94 | |
53 | 106 | Hillestrøm Gustav | 2004 | HELSINGØR | 0437AO | 25 m | 1:45.04 | |
54 | 85 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 25 m | 1:45.48 | |
55 | 246 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 1:46.17 | |
56 | 95 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 50 m | 1:47.18 | |
57 | 243 | Zeller Asbjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0737AA | 25 m | 1:49.51 | |
58 | 242 | Buur Alexander Gadeberg | 2008 | HOVEDSTAD | 0833AC | 25 m | 1:52.18 | |
59 | 272 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 50 m | 1:52.75 | |
60 | 273 | Klarskov Benjamin | 2007 | HOVEDSTAD | 0711AC | 50 m | 1:53.20 | |
61 | 123 | Masi Luca De | 2008 | HELSINGØR | 0877AD | 25 m | 1:56.04 | |
62 | 176 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 50 m | 1:56.68 | |
63 | 279 | Sams Erik | 2008 | HOVEDSTAD | 0875AC | 25 m | 2:03.54 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 13:30 |
Løb 135, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 150 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 1:07.34 | |
2 | 204 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 1:11.31 | |
3 | 130 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 1:11.33 | |
4 | 7 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 1:13.25 | |
5 | 206 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 1:14.24 | |
6 | 51 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 1:14.28 | |
7 | 151 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 1:15.81 | |
8 | 287 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:16.10 | |
9 | 293 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:17.00 | |
10 | 96 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:17.93 | |
11 | 48 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 1:19.74 | |
12 | 295 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:20.00 | |
13 | 214 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 1:21.50 | |
14 | 73 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | 1:22.00 | |
15 | 268 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 1:24.20 | |
16 | 231 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 1:26.90 | |
17 | 64 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 1:28.00 | |
18 | 236 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:28.61 | |
19 | 69 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 1:30.10 | |
20 | 238 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 1:30.44 | |
21 | 56 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:30.70 | |
22 | 232 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 1:30.71 | |
23 | 230 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 1:32.82 | |
24 | 4 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 25 m | 1:35.23 | |
25 | 237 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 1:37.92 | |
26 | 255 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 1:45.00 | |
27 | 262 | Byrholt Lucca Marie | 2007 | HOVEDSTAD | 0708AC | 25 m | 1:47.44 | |
28 | 269 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 1:47.85 | |
29 | 258 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 25 m | 1:50.00 | |
30 | 256 | Jespersen Lea F. H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AA | 25 m | 1:55.00 | |
31 | 277 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 1:57.29 | |
32 | 270 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 2:10.53 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 13:30 |
Løb 136, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 200 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 1:00.64 | |
2 | 199 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 1:02.53 | |
3 | 195 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 1:03.10 | |
4 | 303 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VAT CPH | 0371AG | 25 m | 1:04.02 | |
5 | 57 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 1:05.24 | |
6 | 116 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 1:06.26 | |
7 | 127 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 1:09.11 | |
8 | 49 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 1:09.85 | |
9 | 12 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 1:10.41 | |
10 | 291 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 1:14.94 | |
11 | 137 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 1:15.00 | |
12 | 84 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 1:16.30 | |
13 | 219 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 1:19.59 | |
14 | 221 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 1:20.56 | |
15 | 38 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 1:21.67 | |
16 | 47 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 1:23.91 | |
17 | 18 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 1:24.14 | |
18 | 42 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 1:26.01 | |
19 | 224 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 1:30.02 | |
20 | 67 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 1:32.00 | |
21 | 68 | Kristensen Johan Madvig | 2004 | VÆRLØSE | 0445AO | 25 m | 1:32.00 | |
22 | 226 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 1:32.62 | |
23 | 275 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 50 m | 1:34.19 | |
24 | 216 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 1:34.54 | |
25 | 19 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | VATCPH-STT | 0413AE | 25 m | 1:37.43 | |
26 | 32 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 1:39.61 | |
27 | 220 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 1:39.69 | |
28 | 282 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 25 m | 1:43.11 | |
29 | 271 | Jensen Konrad Funch | 2007 | HOVEDSTAD | 0721AC | 25 m | 1:50.00 | |
30 | 292 | Løvgren Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 1:50.51 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 13:30 |
Løb 139, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 150 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 1:08.47 | |
2 | 211 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 1:09.97 | |
3 | 203 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 1:10.30 | |
4 | 51 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 1:12.89 | |
5 | 206 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 1:14.06 | |
6 | 7 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 1:14.16 | |
7 | 43 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 1:14.23 | |
8 | 105 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 1:14.78 | |
9 | 151 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 1:14.85 | |
10 | 209 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 1:15.84 | |
11 | 214 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 1:16.03 | |
12 | 293 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:16.11 | |
13 | 96 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:16.59 | |
14 | 40 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 1:16.61 | |
15 | 157 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 1:18.72 | |
16 | 44 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 1:19.38 | |
17 | 287 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:19.63 | |
18 | 45 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 1:20.64 | |
19 | 234 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 1:20.89 | |
20 | 56 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:21.17 | |
21 | 152 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 1:21.32 | |
22 | 34 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 1:21.41 | |
23 | 213 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 1:21.80 | |
24 | 138 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 25 m | 1:22.64 | |
25 | 8 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 1:22.75 | |
26 | 1 | Kristensen Asta | 2004 | AIF | 0484AN | 25 m | 1:22.98 | |
27 | 4 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 25 m | 1:23.03 | |
28 | 233 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 1:23.28 | |
29 | 228 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 1:24.94 | |
30 | 73 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | 1:25.00 | |
31 | 232 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 1:25.37 | |
32 | 231 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 1:25.51 | |
33 | 55 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 1:25.59 | |
34 | 21 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 1:26.01 | |
35 | 69 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 1:26.19 | |
36 | 236 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:26.28 | |
37 | 64 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 1:26.78 | |
38 | 129 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 25 m | 1:26.85 | |
39 | 128 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 25 m | 1:27.42 | |
40 | 230 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 1:28.45 | |
41 | 134 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 1:28.70 | |
42 | 294 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 1:29.03 | |
43 | 121 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 1:30.16 | |
44 | 87 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 1:30.64 | |
45 | 237 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 1:30.82 | |
46 | 17 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 25 m | 1:31.12 | |
47 | 140 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 1:32.02 | |
48 | 299 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 25 m | 1:32.52 | |
49 | 296 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 1:34.67 | |
50 | 290 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 1:34.82 | |
51 | 110 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 1:35.42 | |
52 | 65 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 1:36.30 | |
53 | 119 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HELSINGØR | 0648AG | 25 m | 1:36.45 | |
54 | 255 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 1:39.36 | |
55 | 122 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 1:39.66 | |
56 | 146 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 1:39.85 | |
57 | 101 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 1:40.92 | |
58 | 331 | Glud Frederikke Syberg | 2006 | HELSINGØR | 0614AL | 25 m | 1:42.41 | |
59 | 165 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 1:43.65 | |
60 | 168 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 1:45.00 | |
61 | 298 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 25 m | 1:46.41 | |
62 | 301 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 25 m | 1:48.82 | |
63 | 156 | West Fiona Emilie | 2006 | HELSINGØR | 0656AR | 25 m | 1:52.09 | |
64 | 278 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 1:55.00 | |
65 | 181 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 25 m | 1:55.43 | |
66 | 188 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | 1:59.65 | |
67 | 100 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 2:00.00 | |
68 | 263 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 2:00.00 | |
69 | 265 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 0912AB | 25 m | 2:00.00 | |
70 | 266 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 2:00.00 | |
71 | 280 | Strodtmann Andrea Busk | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AD | 25 m | 2:00.00 | |
72 | 281 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 2:00.00 | |
73 | 253 | Hanghøj Alvilde Gemmer | 2008 | HOVEDSTAD | 0814AE | 25 m | 2:00.01 | |
74 | 257 | Vestergaard Clara | 2008 | HOVEDSTAD | 0864AB | 25 m | 2:11.89 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 13:30 |
Løb 140, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 303 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VAT CPH | 0371AG | 25 m | 1:04.02 | |
2 | 200 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 1:04.11 | |
3 | 58 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 1:06.01 | |
4 | 9 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:07.83 | |
5 | 195 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 1:08.65 | |
6 | 11 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 1:09.96 | |
7 | 142 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 25 m | 1:10.13 | |
8 | 59 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 1:10.52 | |
9 | 137 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 1:11.02 | |
10 | 116 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 1:11.44 | |
11 | 15 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 1:12.24 | |
12 | 53 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 1:12.38 | |
13 | 41 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 1:13.97 | |
14 | 98 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 1:14.31 | |
15 | 46 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 1:14.70 | |
16 | 18 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 1:14.99 | |
17 | 60 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 1:16.79 | |
18 | 47 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 1:17.41 | |
19 | 10 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 1:17.64 | |
20 | 14 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 25 m | 1:17.92 | |
21 | 289 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 1:19.55 | |
22 | 124 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 1:19.66 | |
23 | 225 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 1:20.03 | |
24 | 84 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 1:20.55 | |
25 | 50 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 1:20.64 | |
26 | 224 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 1:22.53 | |
27 | 221 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 1:22.67 | |
28 | 291 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 1:22.72 | |
29 | 217 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 1:23.11 | |
30 | 16 | Knudsen Kalle Germer | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 1:23.39 | |
31 | 218 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 1:23.76 | |
32 | 292 | Løvgren Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 1:24.01 | |
33 | 136 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 25 m | 1:25.14 | |
34 | 219 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 1:25.36 | |
35 | 102 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 1:27.21 | |
36 | 216 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 1:27.49 | |
37 | 19 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | VATCPH-STT | 0413AE | 25 m | 1:27.62 | |
38 | 68 | Kristensen Johan Madvig | 2004 | VÆRLØSE | 0445AO | 25 m | 1:30.16 | |
39 | 117 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 25 m | 1:30.73 | |
40 | 107 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 1:31.36 | |
41 | 275 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 1:33.32 | |
42 | 35 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 1:35.34 | |
43 | 126 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 1:36.22 | |
44 | 220 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 1:37.48 | |
45 | 106 | Hillestrøm Gustav | 2004 | HELSINGØR | 0437AO | 25 m | 1:37.49 | |
46 | 167 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 25 m | 1:40.00 | |
47 | 103 | Hertz Andreas Frommelt | 2008 | HELSINGØR | 0835AB | 25 m | 1:41.91 | |
48 | 70 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 1:43.58 | |
49 | 271 | Jensen Konrad Funch | 2007 | HOVEDSTAD | 0721AC | 25 m | 1:44.03 | |
50 | 272 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 1:44.46 | |
51 | 175 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 1:45.00 | |
52 | 90 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 1:46.88 | |
53 | 273 | Klarskov Benjamin | 2007 | HOVEDSTAD | 0711AC | 25 m | 1:47.11 | |
54 | 95 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | 1:48.02 | |
55 | 264 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 1:48.88 | |
56 | 180 | Marcussen Karl | 2007 | LYNGBY | 0709AB | 25 m | 1:49.67 | |
57 | 241 | Hedegaard Ludvig | 2007 | HOVEDSTAD | 0725AG | 25 m | 1:50.00 | |
58 | 243 | Zeller Asbjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0737AA | 25 m | 1:50.29 | |
59 | 242 | Buur Alexander Gadeberg | 2008 | HOVEDSTAD | 0833AC | 25 m | 1:55.00 | |
60 | 245 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 1:55.00 | |
61 | 247 | Madsen Laust | 2008 | HOVEDSTAD | 0803AC | 25 m | 1:55.00 | |
62 | 279 | Sams Erik | 2008 | HOVEDSTAD | 0875AC | 25 m | 1:55.00 | |
63 | 240 | Groule Rasmus | 2007 | HOVEDSTAD | 0705AC | 25 m | 1:55.43 | |
64 | 246 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 1:58.17 | |
65 | 125 | Mortensen Peter | 2005 | HELSINGØR | 0501AO | 25 m | 2:00.00 | |
66 | 248 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 25 m | 2:00.00 | |
67 | 259 | Alstrøm Villum | 2008 | HOVEDSTAD | 0823AC | 25 m | 2:00.00 | |
68 | 260 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 2:05.00 | |
69 | 36 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 13:30 |