Startliste for DM Ã…rgang Kortbane (A)
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 295 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 2:25.48 | |
2 | 339 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 2:25.95 | |
3 | 294 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 25 m | 2:26.33 | |
4 | 265 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 2:28.97 | |
5 | 331 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 25 m | 2:29.05 | |
6 | 314 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | LAKSEN | 0358AB | 25 m | 2:30.05 | |
7 | 289 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 25 m | 2:30.71 | |
8 | 90 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 2:31.05 | |
9 | 266 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 2:31.66 | |
10 | 225 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 25 m | 2:32.37 | |
11 | 123 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 2:32.39 | |
12 | 211 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 2:32.46 | |
13 | 22 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | VEJLE | 0312AH | 25 m | 2:33.05 | |
14 | 68 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 2:33.57 | |
15 | 146 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 2:33.73 | |
16 | 80 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 2:34.05 | |
17 | 104 | Fogh Laura | 2003 | HEI | 0352AI | 25 m | 2:35.96 | |
18 | 145 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 2:35.96 | |
19 | 273 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 2:36.40 | |
20 | 312 | Jensen Pernille Elm | 2003 | JYLLINGE | 0302AI | 25 m | 2:36.65 | |
21 | 124 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 2:36.69 | |
22 | 23 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | VEJLE | 0322AG | 25 m | 2:36.96 | |
23 | 172 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 2:37.20 | |
24 | 267 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 2:37.23 | |
25 | 122 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 25 m | 2:37.36 | |
26 | 274 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 2:37.39 | |
27 | 134 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 2:37.54 | |
28 | 340 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 2:37.72 | |
29 | 62 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 2:37.94 | |
30 | 345 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 2:37.96 | |
31 | 326 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 2:38.06 | |
32 | 167 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 2:38.15 | |
33 | 404 | Bui My Phuong | 2003 | H2ODENSE | 0322AS | 25 m | 2:38.58 | |
34 | 386 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 2:38.67 | |
35 | 347 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 2:38.91 | |
36 | 306 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 2:39.15 | |
37 | 343 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 2:39.18 | |
38 | 29 | Christiansen Ella | 2003 | VEJLE | 0366AK | 25 m | 2:39.34 | |
39 | 182 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 25 m | 2:39.57 | |
40 | 297 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 25 m | 2:39.64 | |
41 | 300 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 2:39.78 | |
42 | 130 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 2:40.08 | |
43 | 391 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | VATCPH-STT | 0398AE | 25 m | 2:40.34 | |
44 | 198 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 2:40.39 | |
45 | 73 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 2:40.59 | |
46 | 189 | Jensen Emma Fjordside | 2003 | HOLSTEBRO | 0344AX | 25 m | 2:40.60 | |
47 | 19 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | VEJLE | 0382AJ | 25 m | 2:40.68 | |
48 | 272 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 2:40.90 | |
49 | 269 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 2:41.03 | |
50 | 318 | Olsen Luna Emilie | 2003 | SLANGERUP | 0312AC | 25 m | 2:41.28 | |
51 | 392 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 2:41.34 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 05 februar 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:46 |
Løb 2, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 64 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 2:14.16 | |
2 | 46 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 2:14.26 | |
3 | 338 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 2:15.03 | |
4 | 9 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GREVE | 0239AF | 25 m | 2:17.51 | |
5 | 287 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 2:17.58 | |
6 | 205 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 2:18.20 | |
7 | 83 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 2:18.63 | |
8 | 100 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 2:18.98 | |
9 | 190 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 2:19.56 | |
10 | 156 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 2:20.75 | |
11 | 411 | Stahl Gustav | 2002 | H2ODENSE | 0245AM | 25 m | 2:20.99 | |
12 | 358 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 2:22.27 | |
13 | 324 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 2:22.39 | |
14 | 241 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 25 m | 2:22.58 | |
15 | 21 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 25 m | 2:23.33 | |
16 | 188 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 25 m | 2:23.38 | |
17 | 309 | Bojesen Frederik | 2002 | JYLLINGE | 0281AB | 25 m | 2:23.71 | |
18 | 389 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VATCPH-STT | 0277AI | 25 m | 2:24.32 | |
19 | 239 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 25 m | 2:24.33 | |
20 | 150 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 2:24.44 | |
21 | 346 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 2:24.75 | |
22 | 258 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 2:25.30 | |
23 | 348 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 2:25.55 | |
24 | 337 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 2:25.72 | |
25 | 341 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 2:25.88 | |
26 | 65 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 2:25.98 | |
27 | 417 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 2:26.26 | |
28 | 213 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 2:26.61 | |
29 | 381 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 2:26.61 | |
30 | 335 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 2:27.47 | |
31 | 222 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 2:27.65 | |
32 | 133 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 2:27.77 | |
33 | 290 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 2:27.85 | |
34 | 383 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 2:27.86 | |
35 | 228 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 2:28.52 | |
36 | 103 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 2:28.54 | |
37 | 118 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 2:28.80 | |
38 | 142 | Fenger Oliver | 2003 | HORSENS | 0303AO | 25 m | 2:29.13 | |
39 | 408 | Nygaard Victor | 2003 | H2ODENSE | 0361AH | 25 m | 2:29.31 | |
40 | 137 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 2:29.76 | |
41 | 256 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 2:29.81 | |
42 | 264 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 2:29.83 | |
43 | 242 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 25 m | 2:29.99 | |
44 | 307 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 2:30.20 | |
45 | 247 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 2:30.67 | |
46 | 344 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 2:30.93 | |
47 | 263 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 2:31.08 | |
48 | 277 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 2:31.59 | |
49 | 136 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 2:32.05 | |
50 | 102 | Bruhn Fillip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 2:32.86 | |
51 | 12 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 25 m | 2:33.40 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 05 februar 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:46 |
Løb 3, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 339 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 5:08.13 | |
2 | 260 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 5:11.58 | |
3 | 210 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 5:14.96 | |
4 | 271 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 5:15.54 | |
5 | 22 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | VEJLE | 0312AH | 25 m | 5:19.82 | |
6 | 166 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 5:20.30 | |
7 | 90 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 5:23.28 | |
8 | 325 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 5:24.13 | |
9 | 170 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 5:24.74 | |
10 | 186 | Christiansen Cecilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0338AR | 25 m | 5:25.08 | |
11 | 285 | Lyskjær Line | 2003 | SILKEBORG | 0324AO | 25 m | 5:28.06 | |
12 | 345 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 5:29.95 | |
13 | 316 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | SLANGERUP | 0306AA | 25 m | 5:29.96 | |
14 | 126 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 5:31.11 | |
15 | 146 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 5:31.74 | |
16 | 214 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 5:34.24 | |
17 | 23 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | VEJLE | 0322AG | 25 m | 5:34.27 | |
18 | 343 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 5:36.01 | |
19 | 340 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 5:36.12 | |
20 | 29 | Christiansen Ella | 2003 | VEJLE | 0366AK | 25 m | 5:39.45 | |
21 | 333 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 5:39.84 | |
22 | 121 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 5:40.37 | |
23 | 187 | Godt Annika Hausgaard | 2003 | HOLSTEBRO | 0306AE | 25 m | 5:40.82 | |
24 | 124 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 5:41.32 | |
25 | 19 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | VEJLE | 0382AJ | 25 m | 5:41.59 | |
26 | 145 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 5:41.61 | |
27 | 311 | Henriksen Christine | 2003 | JYLLINGE | 0376AM | 25 m | 5:43.48 | |
28 | 208 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 5:44.49 | |
29 | 111 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | SKOVBAKKEN | 0362AL | 25 m | 5:44.55 | |
30 | 144 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 25 m | 5:44.59 | |
31 | 235 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 25 m | 5:45.00 | |
32 | 407 | Krogh Christine | 2003 | H2ODENSE | 0376AH | 25 m | 5:45.15 | |
33 | 135 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 5:47.12 | |
34 | 128 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 5:47.42 | |
35 | 270 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 25 m | 5:48.38 | |
36 | 388 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 25 m | 5:48.62 | |
37 | 35 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | VEJLE | 0386AK | 25 m | 5:48.76 | |
38 | 207 | Iversen Matilde | 2003 | AALBORG | 0316AX | 25 m | 5:49.46 | |
39 | 32 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | VEJLE | 0324AN | 25 m | 5:50.93 | |
40 | 101 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | 5:50.95 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 05 februar 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:46 |
Løb 4, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 338 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 4:46.79 | |
2 | 201 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 25 m | 4:48.08 | |
3 | 39 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 4:50.98 | |
4 | 83 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 4:51.77 | |
5 | 96 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 4:54.62 | |
6 | 320 | Østergaard Morten | 2002 | LAKSEN | 0209AC | 25 m | 4:57.35 | |
7 | 259 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 4:58.93 | |
8 | 97 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 5:01.44 | |
9 | 74 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 5:01.74 | |
10 | 190 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 5:01.79 | |
11 | 411 | Stahl Gustav | 2002 | H2ODENSE | 0245AM | 25 m | 5:03.67 | |
12 | 337 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 5:04.85 | |
13 | 346 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 5:08.63 | |
14 | 160 | Rosholm Janus | 2002 | SØLLERØD | 0275AQ | 25 m | 5:08.83 | |
15 | 341 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 5:09.86 | |
16 | 334 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 5:11.70 | |
17 | 164 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 5:12.02 | |
18 | 129 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 5:13.40 | |
19 | 393 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 5:14.70 | |
20 | 184 | Allerslev Oskar | 2002 | HOLSTEBRO | 0275AR | 25 m | 5:15.18 | |
21 | 348 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 5:15.22 | |
22 | 344 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 5:15.24 | |
23 | 24 | Brinch Casper | 2002 | VEJLE | 0209AI | 25 m | 5:15.38 | |
24 | 25 | Blaaberg Andreas | 2002 | VEJLE | 0217AH | 25 m | 5:15.77 | |
25 | 2 | Ohrt William | 2002 | KOLDING | 0271AC | 25 m | 5:18.44 | |
26 | 242 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 25 m | 5:18.50 | |
27 | 57 | Storgaard Anders Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0227AD | 25 m | 5:18.85 | |
28 | 396 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 5:19.53 | |
29 | 110 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | SKOVBAKKEN | 0279AJ | 25 m | 5:19.67 | |
30 | 200 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 5:20.75 | |
31 | 410 | Schroll Magnus Dolleris | 2002 | H2ODENSE | 0217AM | 25 m | 5:22.63 | |
32 | 109 | Gallacher Daniel | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AK | 25 m | 5:22.68 | |
33 | 247 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 5:23.16 | |
34 | 296 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 5:24.76 | |
35 | 33 | Damsbo Daniel | 2003 | VEJLE | 0397AH | 25 m | 5:27.66 | |
36 | 352 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 5:29.16 | |
37 | 353 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 5:29.59 | |
38 | 236 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 5:30.50 | |
39 | 43 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 5:30.72 | |
40 | 281 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 5:30.99 | |
41 | 215 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 5:31.53 | |
42 | 165 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 5:32.10 | |
43 | 41 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 5:32.83 | |
44 | 423 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 5:39.63 | |
45 | 119 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 5:40.69 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 05 februar 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:46 |
Løb 11, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 260 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 59.49 | |
2 | 314 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | LAKSEN | 0358AB | 25 m | 59.50 | |
3 | 166 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 59.72 | |
4 | 332 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 25 m | 1:00.20 | |
5 | 288 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 1:00.97 | |
6 | 326 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 1:01.06 | |
7 | 19 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | VEJLE | 0382AJ | 25 m | 1:01.22 | |
8 | 269 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 1:01.27 | |
9 | 339 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 1:01.80 | |
10 | 22 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | VEJLE | 0312AH | 25 m | 1:02.24 | |
11 | 404 | Bui My Phuong | 2003 | H2ODENSE | 0322AS | 25 m | 1:02.39 | |
12 | 340 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 1:02.48 | |
13 | 198 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 1:02.51 | |
14 | 145 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 1:02.58 | |
15 | 99 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 1:02.64 | |
16 | 272 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 1:02.83 | |
17 | 177 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 1:02.97 | |
18 | 68 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 1:02.98 | |
19 | 211 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 1:03.11 | |
20 | 210 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 1:03.38 | |
21 | 386 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 1:03.39 | |
22 | 189 | Jensen Emma Fjordside | 2003 | HOLSTEBRO | 0344AX | 25 m | 1:03.57 | |
23 | 377 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 1:03.61 | |
24 | 318 | Olsen Luna Emilie | 2003 | SLANGERUP | 0312AC | 25 m | 1:03.67 | |
25 | 175 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 1:03.70 | |
26 | 122 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 25 m | 1:03.74 | |
27 | 267 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 1:03.78 | |
28 | 126 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 1:03.81 | |
29 | 223 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 1:04.01 | |
30 | 117 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 1:04.06 | |
31 | 27 | Turner Holly Lønne | 2003 | VEJLE | 0376AW | 25 m | 1:04.10 | |
32 | 297 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 25 m | 1:04.16 | |
33 | 224 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 1:04.42 | |
34 | 238 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 25 m | 1:04.42 | |
35 | 391 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | VATCPH-STT | 0398AE | 25 m | 1:04.47 | |
36 | 182 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 25 m | 1:04.65 | |
37 | 306 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 1:04.67 | |
38 | 345 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 1:04.76 | |
39 | 77 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 1:04.77 | |
40 | 15 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 25 m | 1:05.00 | |
41 | 29 | Christiansen Ella | 2003 | VEJLE | 0366AK | 25 m | 1:05.12 | |
42 | 214 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 1:05.23 | |
43 | 252 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | 1:05.23 | |
44 | 245 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 25 m | 1:05.24 | |
45 | 88 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 1:05.29 | |
46 | 124 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 1:05.34 | |
47 | 128 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 1:05.40 | |
48 | 221 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 1:05.53 | |
49 | 52 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | HELSINGE | 0376AE | 25 m | 1:05.99 | |
50 | 298 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 1:05.99 | |
51 | 310 | Dahl Louise | 2003 | JYLLINGE | 0362AN | 25 m | 1:06.11 | |
52 | 405 | Burgaard Alma | 2003 | H2ODENSE | 0332AA | 25 m | 1:07.44 | |
53 | 13 | Wolter Julie | 2003 | TUNE | 0374AJ | 25 m | 1:07.95 | |
54 | 419 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398aj | 25 m | 1:07.99 | |
55 | 183 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 25 m | 1:08.54 | |
56 | 415 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 25 m | 1:08.62 | |
57 | 195 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 1:10.48 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 05 februar 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:46 |
Løb 12, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 385 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 54.21 | |
2 | 287 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 54.42 | |
3 | 76 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 55.33 | |
4 | 205 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 55.36 | |
5 | 201 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 25 m | 55.51 | |
6 | 156 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 55.59 | |
7 | 188 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 25 m | 55.79 | |
8 | 328 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 55.99 | |
9 | 74 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 56.06 | |
10 | 303 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 25 m | 56.14 | |
11 | 309 | Bojesen Frederik | 2002 | JYLLINGE | 0281AB | 25 m | 56.47 | |
12 | 105 | Hjertmann Joachim | 2002 | LYSENG | 0215AK | 25 m | 56.49 | |
13 | 341 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 56.50 | |
14 | 132 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 56.73 | |
15 | 213 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 56.96 | |
16 | 324 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 56.97 | |
17 | 337 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 57.12 | |
18 | 417 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 57.13 | |
19 | 422 | Petersen Rasmus | 2002 | HSK | 0383AE | 25 m | 57.16 | |
20 | 258 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 57.27 | |
21 | 240 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 57.39 | |
22 | 39 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 57.45 | |
23 | 389 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VATCPH-STT | 0277AI | 25 m | 57.45 | |
24 | 110 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | SKOVBAKKEN | 0279AJ | 25 m | 57.70 | |
25 | 304 | Ipsen Marcus | 2002 | SLAGELSE | 0251AN | 25 m | 57.82 | |
26 | 147 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 57.92 | |
27 | 137 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 57.96 | |
28 | 420 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 58.07 | |
29 | 133 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 58.16 | |
30 | 411 | Stahl Gustav | 2002 | H2ODENSE | 0245AM | 25 m | 58.17 | |
31 | 71 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 58.21 | |
32 | 164 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 58.42 | |
33 | 48 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 58.54 | |
34 | 344 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 58.86 | |
35 | 346 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 58.95 | |
36 | 190 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 59.10 | |
37 | 264 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 59.14 | |
38 | 57 | Storgaard Anders Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0227AD | 25 m | 59.15 | |
39 | 251 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 59.15 | |
40 | 4 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | 59.19 | |
41 | 65 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 59.19 | |
42 | 255 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 25 m | 59.21 | |
43 | 150 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 59.22 | |
44 | 115 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 59.24 | |
45 | 381 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 59.39 | |
46 | 161 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 25 m | 59.56 | |
47 | 25 | Blaaberg Andreas | 2002 | VEJLE | 0217AH | 25 m | 59.57 | |
48 | 109 | Gallacher Daniel | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AK | 25 m | 59.65 | |
49 | 290 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 59.65 | |
50 | 43 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 59.84 | |
51 | 222 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 59.84 | |
52 | 334 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 59.89 | |
53 | 58 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 59.96 | |
54 | 296 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 1:00.01 | |
55 | 5 | Liang Kevin | 2002 | ISHØJ | 0215AI | 25 m | 1:00.24 | |
56 | 102 | Bruhn Fillip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 1:00.24 | |
57 | 242 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 25 m | 1:00.65 | |
58 | 14 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 1:00.67 | |
59 | 51 | Truelsen Ejnar | 2002 | HERNING | 0259AK | 25 m | 1:01.01 | |
60 | 423 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 1:01.21 | |
61 | 283 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 25 m | 1:01.22 | |
62 | 379 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 1:01.33 | |
63 | 317 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | SLANGERUP | 0363AB | 25 m | 1:01.38 | |
64 | 103 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 1:01.41 | |
65 | 409 | Pedersen Mathias Munch | 2003 | H2ODENSE | 0347AI | 25 m | 1:01.47 | |
66 | 200 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 1:01.48 | |
67 | 125 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 1:01.51 | |
68 | 299 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 1:01.72 | |
69 | 301 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 1:01.77 | |
70 | 41 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 1:01.82 | |
71 | 165 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 1:01.86 | |
72 | 277 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 1:01.86 | |
73 | 424 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 1:01.87 | |
74 | 92 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 1:01.88 | |
75 | 354 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 1:01.88 | |
76 | 10 | Knudsen Marco | 2003 | GREVE | 0399AF | 25 m | 1:01.90 | |
77 | 116 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 1:01.98 | |
78 | 197 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 1:02.04 | |
79 | 327 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 1:02.09 | |
80 | 215 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 1:02.26 | |
81 | 203 | Brandi Victor Abel | 2003 | AALBORG | 0311AN | 25 m | 1:02.73 | |
82 | 56 | Hansen Stefan | 2002 | SVENDBORG | 0295AO | 25 m | 1:03.06 | |
83 | 193 | Sandbirk Matias Ersgaard | 2003 | VORDINGB | 0395AO | 25 m | 1:03.33 | |
84 | 152 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 0385AN | 25 m | 1:04.45 | |
85 | 93 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 25 m | 1:04.99 | |
86 | 425 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 1:04.99 | |
87 | 95 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 1:05.07 | |
88 | 179 | Elsborg Anders | 2003 | VIBORG | 0361AQ | 25 m | 1:05.08 | |
89 | 199 | Højbjerg Niklas | 2003 | S 68 | 0361AO | 25 m | 1:05.87 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 05 februar 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:46 |
Løb 13, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 260 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 2:09.96 | |
2 | 314 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | LAKSEN | 0358AB | 25 m | 2:10.03 | |
3 | 339 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 2:11.36 | |
4 | 211 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 2:11.54 | |
5 | 166 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 2:12.41 | |
6 | 295 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 2:13.15 | |
7 | 288 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 2:13.36 | |
8 | 332 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 25 m | 2:13.61 | |
9 | 22 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | VEJLE | 0312AH | 25 m | 2:13.97 | |
10 | 198 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 2:14.78 | |
11 | 345 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 2:16.06 | |
12 | 267 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 2:16.18 | |
13 | 225 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 25 m | 2:16.65 | |
14 | 272 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 2:16.78 | |
15 | 126 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 2:16.79 | |
16 | 90 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 2:16.82 | |
17 | 266 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 2:17.25 | |
18 | 15 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 25 m | 2:17.34 | |
19 | 145 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 2:17.37 | |
20 | 238 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 25 m | 2:17.52 | |
21 | 68 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 2:17.76 | |
22 | 177 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 2:18.07 | |
23 | 269 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 2:18.10 | |
24 | 167 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 2:18.32 | |
25 | 134 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 2:18.47 | |
26 | 122 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 25 m | 2:18.73 | |
27 | 377 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 2:19.09 | |
28 | 210 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 2:19.42 | |
29 | 124 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 2:19.49 | |
30 | 189 | Jensen Emma Fjordside | 2003 | HOLSTEBRO | 0344AX | 25 m | 2:19.49 | |
31 | 29 | Christiansen Ella | 2003 | VEJLE | 0366AK | 25 m | 2:19.54 | |
32 | 245 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 25 m | 2:19.72 | |
33 | 104 | Fogh Laura | 2003 | HEI | 0352AI | 25 m | 2:19.94 | |
34 | 386 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 2:19.94 | |
35 | 310 | Dahl Louise | 2003 | JYLLINGE | 0362AN | 25 m | 2:20.10 | |
36 | 94 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 2:20.37 | |
37 | 214 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 2:20.59 | |
38 | 340 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 2:20.75 | |
39 | 88 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 2:21.27 | |
40 | 270 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 25 m | 2:21.42 | |
41 | 172 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 2:21.45 | |
42 | 182 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 25 m | 2:21.50 | |
43 | 206 | Gallop Nikoline V | 2003 | AALBORG | 0396AR | 25 m | 2:21.93 | |
44 | 224 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 2:22.11 | |
45 | 128 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 2:22.28 | |
46 | 300 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 2:22.41 | |
47 | 252 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | 2:22.61 | |
48 | 298 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 2:23.10 | |
49 | 207 | Iversen Matilde | 2003 | AALBORG | 0316AX | 25 m | 2:24.44 | |
50 | 32 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | VEJLE | 0324AN | 25 m | 2:26.30 | |
51 | 50 | Kristensen Amalie | 2003 | HERNING | 0304AK | 25 m | 2:27.36 | |
52 | 378 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 2:31.79 | |
53 | 221 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 2:32.91 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 05 februar 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:46 |
Løb 14, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 201 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 25 m | 1:58.45 | |
2 | 156 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 1:59.16 | |
3 | 287 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 1:59.30 | |
4 | 385 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 2:02.04 | |
5 | 188 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 25 m | 2:02.24 | |
6 | 132 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 2:02.49 | |
7 | 74 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 2:02.97 | |
8 | 83 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 2:03.00 | |
9 | 337 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 2:03.08 | |
10 | 303 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 25 m | 2:04.97 | |
11 | 105 | Hjertmann Joachim | 2002 | LYSENG | 0215AK | 25 m | 2:05.17 | |
12 | 258 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 2:05.48 | |
13 | 411 | Stahl Gustav | 2002 | H2ODENSE | 0245AM | 25 m | 2:05.67 | |
14 | 25 | Blaaberg Andreas | 2002 | VEJLE | 0217AH | 25 m | 2:05.70 | |
15 | 309 | Bojesen Frederik | 2002 | JYLLINGE | 0281AB | 25 m | 2:06.32 | |
16 | 9 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GREVE | 0239AF | 25 m | 2:06.42 | |
17 | 213 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 2:06.49 | |
18 | 76 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 2:06.77 | |
19 | 150 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 2:06.93 | |
20 | 133 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 2:06.97 | |
21 | 71 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 2:07.95 | |
22 | 341 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 2:07.96 | |
23 | 240 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 2:08.13 | |
24 | 190 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 2:08.24 | |
25 | 227 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 25 m | 2:08.40 | |
26 | 264 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 2:08.44 | |
27 | 346 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 2:08.56 | |
28 | 85 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 2:08.67 | |
29 | 304 | Ipsen Marcus | 2002 | SLAGELSE | 0251AN | 25 m | 2:09.58 | |
30 | 239 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 25 m | 2:09.65 | |
31 | 129 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 2:09.72 | |
32 | 416 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 2:09.89 | |
33 | 417 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 2:10.11 | |
34 | 164 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 2:10.12 | EFT |
35 | 97 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 2:10.23 | |
36 | 137 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 2:10.23 | |
37 | 290 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 2:10.63 | |
38 | 358 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 2:10.74 | |
39 | 116 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 2:10.89 | |
40 | 422 | Petersen Rasmus | 2002 | HSK | 0383AE | 25 m | 2:11.19 | |
41 | 334 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 2:11.25 | |
42 | 84 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 2:11.38 | |
43 | 424 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 2:11.87 | |
44 | 43 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 2:12.55 | |
45 | 228 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 2:12.83 | |
46 | 423 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 2:13.04 | |
47 | 14 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 2:13.68 | |
48 | 200 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 2:13.91 | |
49 | 103 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 2:14.31 | |
50 | 283 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 25 m | 2:14.61 | |
51 | 353 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 2:14.82 | |
52 | 301 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 2:14.86 | |
53 | 354 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 2:14.96 | |
54 | 127 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 2:15.04 | |
55 | 92 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 2:16.32 | |
56 | 86 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 2:16.62 | |
57 | 379 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 2:16.85 | |
58 | 33 | Damsbo Daniel | 2003 | VEJLE | 0397AH | 25 m | 2:17.24 | |
59 | 112 | Thorsell Vilhelm Damm | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AD | 25 m | 2:19.64 | |
60 | 125 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 2:19.71 | |
61 | 409 | Pedersen Mathias Munch | 2003 | H2ODENSE | 0347AI | 25 m | 2:23.14 | |
62 | 230 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | 2:24.15 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 05 februar 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:46 |
Løb 15, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 260 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 4:32.11 | |
2 | 339 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 4:32.94 | |
3 | 345 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 4:38.64 | |
4 | 211 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 4:40.50 | |
5 | 314 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | LAKSEN | 0358AB | 25 m | 4:41.24 | |
6 | 267 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 4:41.98 | |
7 | 22 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | VEJLE | 0312AH | 25 m | 4:42.90 | |
8 | 166 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 4:43.37 | |
9 | 126 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 4:44.70 | |
10 | 288 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 4:47.40 | |
11 | 123 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 4:47.93 | |
12 | 124 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 4:48.37 | |
13 | 269 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 4:48.62 | |
14 | 340 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 4:49.08 | |
15 | 198 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 4:49.66 | |
16 | 225 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 25 m | 4:49.85 | |
17 | 15 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 25 m | 4:51.57 | |
18 | 122 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 25 m | 4:53.10 | |
19 | 214 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 4:53.15 | |
20 | 238 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 25 m | 4:53.51 | |
21 | 88 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 4:53.65 | |
22 | 128 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 4:53.97 | |
23 | 29 | Christiansen Ella | 2003 | VEJLE | 0366AK | 25 m | 4:54.07 | |
24 | 245 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 25 m | 4:54.83 | |
25 | 172 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 4:56.05 | |
26 | 386 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 4:56.51 | |
27 | 270 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 25 m | 4:56.88 | |
28 | 68 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 4:57.17 | |
29 | 111 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | SKOVBAKKEN | 0362AL | 25 m | 4:57.81 | |
30 | 94 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 4:58.30 | |
31 | 221 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 4:58.39 | |
32 | 298 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 4:58.44 | |
33 | 145 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 4:58.59 | |
34 | 377 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 4:58.85 | |
35 | 117 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 4:59.26 | |
36 | 404 | Bui My Phuong | 2003 | H2ODENSE | 0322AS | 25 m | 4:59.60 | |
37 | 206 | Gallop Nikoline V | 2003 | AALBORG | 0396AR | 25 m | 4:59.76 | |
38 | 252 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | 5:00.29 | |
39 | 224 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 5:02.04 | |
40 | 19 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | VEJLE | 0382AJ | 25 m | 5:02.35 | |
41 | 217 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 5:02.59 | |
42 | 159 | Nepper-Christensen Emilie | 2003 | SØLLERØD | 0372AU | 25 m | 5:05.65 | |
43 | 378 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 5:09.13 | |
44 | 32 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | VEJLE | 0324AN | 25 m | 5:10.54 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 05 februar 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:46 |
Løb 16, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 156 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 4:14.39 | |
2 | 201 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 25 m | 4:17.56 | |
3 | 287 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 4:19.24 | |
4 | 83 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 4:19.61 | |
5 | 338 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 4:20.89 | |
6 | 309 | Bojesen Frederik | 2002 | JYLLINGE | 0281AB | 25 m | 4:21.07 | |
7 | 205 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 4:21.44 | |
8 | 132 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 4:21.95 | |
9 | 337 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 4:23.84 | |
10 | 258 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 4:25.34 | |
11 | 39 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 4:25.54 | |
12 | 76 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 4:27.95 | |
13 | 385 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 4:28.30 | |
14 | 348 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 4:29.97 | |
15 | 213 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 4:30.15 | |
16 | 150 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 4:30.75 | |
17 | 133 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 4:30.79 | |
18 | 290 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 4:30.80 | |
19 | 65 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 4:31.13 | |
20 | 346 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 4:31.78 | |
21 | 25 | Blaaberg Andreas | 2002 | VEJLE | 0217AH | 25 m | 4:31.95 | |
22 | 354 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 4:32.52 | |
23 | 341 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 4:32.67 | |
24 | 416 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 4:32.95 | |
25 | 85 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 4:33.78 | |
26 | 164 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 4:33.90 | |
27 | 303 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 25 m | 4:33.90 | |
28 | 129 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 4:34.04 | |
29 | 84 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 4:34.31 | |
30 | 424 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 4:34.40 | |
31 | 190 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 4:34.79 | |
32 | 239 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 25 m | 4:35.44 | |
33 | 137 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 4:37.00 | |
34 | 71 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 4:37.17 | |
35 | 334 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 4:37.94 | |
36 | 219 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | 4:38.59 | |
37 | 92 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 4:39.18 | |
38 | 125 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 4:39.79 | |
39 | 116 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 4:41.04 | |
40 | 33 | Damsbo Daniel | 2003 | VEJLE | 0397AH | 25 m | 4:42.98 | |
41 | 14 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 4:43.61 | |
42 | 142 | Fenger Oliver | 2003 | HORSENS | 0303AO | 25 m | 4:43.63 | |
43 | 283 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 25 m | 4:45.12 | |
44 | 301 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 4:47.24 | |
45 | 353 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 4:47.28 | |
46 | 423 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 4:49.58 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 05 februar 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:46 |
Løb 21, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 265 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 30.83 | |
2 | 294 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 25 m | 30.83 | |
3 | 288 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 30.89 | |
4 | 175 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 31.29 | |
5 | 273 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 32.01 | |
6 | 170 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 32.03 | |
7 | 62 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 32.09 | |
8 | 306 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 32.23 | |
9 | 210 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 32.43 | |
10 | 214 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 32.54 | |
11 | 135 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 32.57 | |
12 | 186 | Christiansen Cecilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0338AR | 25 m | 32.73 | |
13 | 318 | Olsen Luna Emilie | 2003 | SLANGERUP | 0312AC | 25 m | 32.75 | |
14 | 426 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | BRÆDSTRUP | 0364AD | 25 m | 32.79 | EFT |
15 | 19 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | VEJLE | 0382AJ | 25 m | 32.82 | |
16 | 47 | Jensen Louise | 2003 | ERRITSØ | 0322AZ | 25 m | 32.90 | |
17 | 122 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 25 m | 32.97 | |
18 | 80 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 32.98 | |
19 | 289 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 25 m | 33.08 | |
20 | 272 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 33.31 | |
21 | 326 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 33.44 | |
22 | 297 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 25 m | 33.52 | |
23 | 404 | Bui My Phuong | 2003 | H2ODENSE | 0322AS | 25 m | 33.63 | |
24 | 124 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 33.90 | |
25 | 340 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 33.93 | |
26 | 99 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 33.96 | |
27 | 73 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 34.11 | |
28 | 415 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 25 m | 34.12 | |
29 | 419 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398aj | 25 m | 34.24 | |
30 | 144 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 25 m | 34.28 | |
31 | 268 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 34.36 | |
32 | 6 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | ISHØJ | 0362AE | 25 m | 34.38 | |
33 | 146 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 34.52 | |
34 | 316 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | SLANGERUP | 0306AA | 25 m | 34.58 | |
35 | 300 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 34.59 | |
36 | 195 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 34.72 | |
37 | 357 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 34.75 | |
38 | 111 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | SKOVBAKKEN | 0362AL | 25 m | 34.84 | |
39 | 68 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 34.95 | |
40 | 53 | Fog Mathilde Wisborg | 2003 | PINGVINEN | 0332BB | 25 m | 34.99 | |
41 | 269 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 35.16 | |
42 | 45 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 35.17 | |
43 | 267 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 35.38 | |
44 | 183 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 25 m | 35.40 | |
45 | 40 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 25 m | 35.43 | |
46 | 223 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 38.85 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 05 februar 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:46 |
Løb 22, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 64 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 26.53 | |
2 | 394 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 28.05 | |
3 | 259 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 28.55 | |
4 | 213 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 28.63 | |
5 | 46 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 29.15 | |
6 | 328 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 29.80 | |
7 | 174 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 25 m | 30.00 | |
8 | 344 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 30.12 | |
9 | 9 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GREVE | 0239AF | 25 m | 30.16 | |
10 | 74 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 30.21 | |
11 | 411 | Stahl Gustav | 2002 | H2ODENSE | 0245AM | 25 m | 30.37 | |
12 | 255 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 25 m | 30.46 | |
13 | 76 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 30.48 | |
14 | 3 | Brunsgaard Thor | 2003 | ST-NEPTUN | 0383AP | 25 m | 30.50 | |
15 | 197 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 30.52 | |
16 | 156 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 30.66 | |
17 | 337 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 30.77 | |
18 | 234 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 30.80 | |
19 | 110 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | SKOVBAKKEN | 0279AJ | 25 m | 30.84 | |
20 | 4 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | 30.89 | |
21 | 420 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 30.92 | |
22 | 296 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 31.00 | |
23 | 147 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 31.02 | |
24 | 222 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 31.04 | |
25 | 417 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 31.12 | |
26 | 240 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 31.36 | |
27 | 109 | Gallacher Daniel | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AK | 25 m | 31.54 | |
28 | 410 | Schroll Magnus Dolleris | 2002 | H2ODENSE | 0217AM | 25 m | 31.55 | |
29 | 12 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 25 m | 31.56 | |
30 | 416 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 31.59 | |
31 | 241 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 25 m | 31.61 | |
32 | 264 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 31.73 | |
33 | 290 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 31.79 | |
34 | 348 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 31.80 | |
35 | 315 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 31.84 | |
36 | 237 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 31.88 | |
37 | 129 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 31.89 | |
38 | 184 | Allerslev Oskar | 2002 | HOLSTEBRO | 0275AR | 25 m | 31.91 | |
39 | 25 | Blaaberg Andreas | 2002 | VEJLE | 0217AH | 25 m | 32.10 | |
40 | 24 | Brinch Casper | 2002 | VEJLE | 0209AI | 25 m | 32.18 | |
41 | 421 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 25 m | 32.19 | |
42 | 7 | Baltzer Mads | 2002 | GREVE | 0251AG | 25 m | 32.21 | |
43 | 61 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 32.21 | |
44 | 89 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 32.21 | |
45 | 251 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 32.23 | |
46 | 116 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 32.29 | |
47 | 248 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | 32.30 | |
48 | 115 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 32.31 | |
49 | 93 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 25 m | 32.34 | |
50 | 118 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 32.34 | |
51 | 180 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 25 m | 32.39 | |
52 | 232 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 32.43 | |
53 | 281 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 32.59 | |
54 | 327 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 32.72 | |
55 | 346 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 32.76 | |
56 | 256 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 32.86 | |
57 | 396 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 32.87 | |
58 | 21 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 25 m | 32.97 | |
59 | 376 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 32.99 | |
60 | 10 | Knudsen Marco | 2003 | GREVE | 0399AF | 25 m | 33.03 | |
61 | 352 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 33.07 | |
62 | 250 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 33.08 | |
63 | 154 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 33.25 | |
64 | 48 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 33.27 | |
65 | 75 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 33.51 | |
66 | 136 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 33.60 | |
67 | 356 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 33.61 | |
68 | 193 | Sandbirk Matias Ersgaard | 2003 | VORDINGB | 0395AO | 25 m | 33.62 | |
69 | 403 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | H2ODENSE | 0351AC | 25 m | 33.66 | |
70 | 131 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 33.90 | |
71 | 202 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 33.93 | |
72 | 60 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 34.02 | |
73 | 179 | Elsborg Anders | 2003 | VIBORG | 0361AQ | 25 m | 34.02 | |
74 | 275 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 34.10 | |
75 | 215 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 34.15 | |
76 | 63 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 34.48 | |
77 | 157 | Juul Asger Hugo | 2003 | SØLLERØD | 0339AB | 25 m | 34.48 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 05 februar 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:46 |
Løb 23, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 331 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 25 m | 1:05.38 | |
2 | 175 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 1:05.52 | |
3 | 294 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 25 m | 1:06.70 | |
4 | 332 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 25 m | 1:06.75 | |
5 | 295 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 1:06.86 | |
6 | 265 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 1:06.99 | |
7 | 170 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 1:07.07 | |
8 | 288 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 1:07.83 | |
9 | 326 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 1:07.95 | |
10 | 186 | Christiansen Cecilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0338AR | 25 m | 1:08.29 | |
11 | 273 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 1:08.29 | |
12 | 210 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 1:08.56 | |
13 | 135 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 1:09.34 | |
14 | 62 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 1:09.43 | |
15 | 289 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 25 m | 1:09.55 | |
16 | 306 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 1:09.74 | |
17 | 386 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 1:10.16 | |
18 | 404 | Bui My Phuong | 2003 | H2ODENSE | 0322AS | 25 m | 1:10.29 | |
19 | 80 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:10.99 | |
20 | 146 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 1:11.14 | |
21 | 340 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 1:11.22 | |
22 | 325 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 1:11.30 | |
23 | 426 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | BRÆDSTRUP | 0364AD | 25 m | 1:11.50 | EFT |
24 | 47 | Jensen Louise | 2003 | ERRITSØ | 0322AZ | 25 m | 1:11.67 | |
25 | 318 | Olsen Luna Emilie | 2003 | SLANGERUP | 0312AC | 25 m | 1:12.12 | |
26 | 68 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 1:12.25 | |
27 | 272 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 1:12.25 | |
28 | 19 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | VEJLE | 0382AJ | 25 m | 1:12.55 | |
29 | 124 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 1:12.78 | |
30 | 73 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 1:12.79 | |
31 | 144 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 25 m | 1:12.92 | |
32 | 99 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 1:12.97 | |
33 | 245 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 25 m | 1:13.13 | |
34 | 297 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 25 m | 1:13.19 | |
35 | 214 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 1:13.21 | |
36 | 268 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 1:13.25 | |
37 | 391 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | VATCPH-STT | 0398AE | 25 m | 1:13.29 | |
38 | 357 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 1:13.42 | |
39 | 181 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 25 m | 1:13.73 | |
40 | 300 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 1:13.85 | |
41 | 111 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | SKOVBAKKEN | 0362AL | 25 m | 1:13.86 | |
42 | 189 | Jensen Emma Fjordside | 2003 | HOLSTEBRO | 0344AX | 25 m | 1:14.20 | |
43 | 415 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 25 m | 1:14.22 | |
44 | 40 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 25 m | 1:14.26 | |
45 | 121 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 1:14.39 | |
46 | 122 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 25 m | 1:14.55 | |
47 | 6 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | ISHØJ | 0362AE | 25 m | 1:14.68 | |
48 | 77 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 1:15.35 | |
49 | 53 | Fog Mathilde Wisborg | 2003 | PINGVINEN | 0332BB | 25 m | 1:15.45 | |
50 | 419 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398aj | 25 m | 1:16.17 | |
51 | 195 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 1:16.95 | |
52 | 70 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 1:19.92 | |
53 | 162 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 25 m | 1:21.98 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 05 februar 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:46 |
Løb 24, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 64 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 58.19 | |
2 | 46 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 1:01.20 | |
3 | 259 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 1:01.77 | |
4 | 39 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 1:01.84 | |
5 | 213 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 1:02.08 | |
6 | 394 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 1:02.84 | |
7 | 74 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 1:03.23 | |
8 | 174 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 25 m | 1:03.75 | |
9 | 337 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 1:03.99 | |
10 | 255 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 25 m | 1:04.54 | |
11 | 240 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 1:04.60 | |
12 | 147 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 1:04.85 | |
13 | 188 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 25 m | 1:05.02 | |
14 | 222 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 1:05.14 | |
15 | 4 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | 1:05.27 | |
16 | 76 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 1:05.52 | |
17 | 411 | Stahl Gustav | 2002 | H2ODENSE | 0245AM | 25 m | 1:05.58 | |
18 | 3 | Brunsgaard Thor | 2003 | ST-NEPTUN | 0383AP | 25 m | 1:05.71 | |
19 | 328 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 1:05.92 | |
20 | 341 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 1:06.06 | |
21 | 410 | Schroll Magnus Dolleris | 2002 | H2ODENSE | 0217AM | 25 m | 1:06.49 | |
22 | 234 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 1:06.63 | |
23 | 344 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 1:06.88 | |
24 | 71 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 1:06.89 | |
25 | 129 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 1:07.00 | |
26 | 160 | Rosholm Janus | 2002 | SØLLERØD | 0275AQ | 25 m | 1:07.08 | |
27 | 296 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 1:07.21 | |
28 | 110 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | SKOVBAKKEN | 0279AJ | 25 m | 1:07.41 | |
29 | 109 | Gallacher Daniel | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AK | 25 m | 1:07.42 | |
30 | 43 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 1:07.45 | |
31 | 115 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 1:07.48 | |
32 | 197 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 1:07.51 | |
33 | 389 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VATCPH-STT | 0277AI | 25 m | 1:07.61 | |
34 | 348 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 1:07.70 | |
35 | 61 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 1:07.96 | |
36 | 420 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 1:08.00 | |
37 | 417 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 1:08.04 | |
38 | 241 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 25 m | 1:08.19 | |
39 | 228 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 1:08.36 | |
40 | 51 | Truelsen Ejnar | 2002 | HERNING | 0259AK | 25 m | 1:08.42 | |
41 | 89 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 1:08.91 | |
42 | 118 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 1:08.92 | |
43 | 281 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 1:09.19 | |
44 | 237 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 1:09.23 | |
45 | 180 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 25 m | 1:09.25 | |
46 | 102 | Bruhn Fillip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 1:09.35 | |
47 | 12 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 25 m | 1:09.37 | |
48 | 264 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 1:09.44 | |
49 | 137 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 1:09.45 | |
50 | 112 | Thorsell Vilhelm Damm | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AD | 25 m | 1:09.61 | |
51 | 352 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 1:09.64 | |
52 | 315 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 1:09.68 | |
53 | 200 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 1:09.87 | |
54 | 116 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 1:09.95 | |
55 | 244 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 25 m | 1:10.00 | |
56 | 263 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 1:10.22 | |
57 | 248 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | 1:10.26 | |
58 | 346 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 1:10.27 | |
59 | 250 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 1:10.34 | |
60 | 93 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 25 m | 1:10.45 | |
61 | 136 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 1:10.50 | |
62 | 215 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 1:10.73 | |
63 | 10 | Knudsen Marco | 2003 | GREVE | 0399AF | 25 m | 1:10.87 | |
64 | 60 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 1:10.91 | |
65 | 103 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 1:10.95 | |
66 | 403 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | H2ODENSE | 0351AC | 25 m | 1:11.04 | |
67 | 242 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 25 m | 1:11.15 | |
68 | 41 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 1:11.18 | |
69 | 317 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | SLANGERUP | 0363AB | 25 m | 1:11.40 | |
70 | 232 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 1:11.52 | |
71 | 131 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 1:11.74 | |
72 | 154 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:11.74 | |
73 | 75 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 1:12.20 | |
74 | 44 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 25 m | 1:13.08 | |
75 | 193 | Sandbirk Matias Ersgaard | 2003 | VORDINGB | 0395AO | 25 m | 1:13.87 | |
76 | 275 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 1:14.03 | |
77 | 179 | Elsborg Anders | 2003 | VIBORG | 0361AQ | 25 m | 1:18.22 | |
78 | 220 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 1:18.35 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 05 februar 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:46 |
Løb 25, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 175 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 2:23.34 | |
2 | 210 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 2:24.24 | |
3 | 265 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 2:24.40 | |
4 | 288 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 2:25.61 | |
5 | 294 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 25 m | 2:26.42 | |
6 | 135 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 2:26.84 | |
7 | 186 | Christiansen Cecilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0338AR | 25 m | 2:27.05 | |
8 | 170 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 2:27.78 | |
9 | 273 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 2:29.95 | |
10 | 80 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 2:30.15 | |
11 | 260 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 2:30.76 | |
12 | 340 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 2:31.31 | |
13 | 306 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 2:31.58 | |
14 | 325 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 2:31.98 | |
15 | 62 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 2:32.00 | |
16 | 272 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 2:33.28 | |
17 | 111 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | SKOVBAKKEN | 0362AL | 25 m | 2:34.28 | |
18 | 68 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 2:34.64 | |
19 | 267 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 2:34.70 | |
20 | 124 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 2:35.11 | |
21 | 404 | Bui My Phuong | 2003 | H2ODENSE | 0322AS | 25 m | 2:35.13 | |
22 | 126 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 2:35.47 | |
23 | 357 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 2:36.79 | |
24 | 47 | Jensen Louise | 2003 | ERRITSØ | 0322AZ | 25 m | 2:36.87 | |
25 | 121 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 2:37.12 | |
26 | 238 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 25 m | 2:37.23 | |
27 | 268 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 2:37.40 | |
28 | 146 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 2:37.47 | |
29 | 122 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 25 m | 2:37.50 | |
30 | 245 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 25 m | 2:37.64 | |
31 | 134 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 2:37.79 | |
32 | 386 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 2:38.13 | |
33 | 426 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | BRÆDSTRUP | 0364AD | 25 m | 2:38.75 | EFT |
34 | 6 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | ISHØJ | 0362AE | 25 m | 2:39.00 | |
35 | 378 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 2:39.24 | |
36 | 19 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | VEJLE | 0382AJ | 25 m | 2:39.39 | |
37 | 73 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 2:39.45 | |
38 | 206 | Gallop Nikoline V | 2003 | AALBORG | 0396AR | 25 m | 2:41.64 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 05 februar 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:46 |
Løb 26, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 64 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 2:08.65 | |
2 | 259 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 2:14.21 | |
3 | 46 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 2:14.25 | |
4 | 201 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 25 m | 2:16.74 | |
5 | 174 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 25 m | 2:17.32 | |
6 | 337 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 2:18.20 | |
7 | 83 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 2:18.35 | |
8 | 255 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 25 m | 2:18.54 | |
9 | 74 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 2:18.62 | |
10 | 213 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 2:18.91 | |
11 | 411 | Stahl Gustav | 2002 | H2ODENSE | 0245AM | 25 m | 2:19.28 | |
12 | 39 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 2:19.77 | |
13 | 190 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 2:20.35 | |
14 | 394 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 2:20.57 | |
15 | 150 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 2:20.59 | |
16 | 3 | Brunsgaard Thor | 2003 | ST-NEPTUN | 0383AP | 25 m | 2:20.86 | |
17 | 222 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 2:20.94 | |
18 | 234 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 2:21.20 | |
19 | 241 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 25 m | 2:21.39 | |
20 | 4 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | 2:21.97 | |
21 | 240 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 2:22.65 | |
22 | 116 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 2:23.52 | |
23 | 348 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 2:24.05 | |
24 | 352 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 2:24.29 | |
25 | 7 | Baltzer Mads | 2002 | GREVE | 0251AG | 25 m | 2:24.51 | |
26 | 51 | Truelsen Ejnar | 2002 | HERNING | 0259AK | 25 m | 2:24.54 | |
27 | 61 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 2:25.23 | |
28 | 129 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 2:25.43 | |
29 | 160 | Rosholm Janus | 2002 | SØLLERØD | 0275AQ | 25 m | 2:25.65 | |
30 | 344 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 2:25.88 | |
31 | 12 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 25 m | 2:26.04 | |
32 | 197 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 2:26.15 | |
33 | 410 | Schroll Magnus Dolleris | 2002 | H2ODENSE | 0217AM | 25 m | 2:26.19 | |
34 | 264 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 2:26.23 | |
35 | 244 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 25 m | 2:26.31 | |
36 | 136 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 2:26.45 | |
37 | 290 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 2:26.47 | |
38 | 237 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 2:26.48 | |
39 | 200 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 2:26.80 | |
40 | 43 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 2:27.57 | |
41 | 89 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 2:27.69 | |
42 | 219 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | 2:28.24 | |
43 | 112 | Thorsell Vilhelm Damm | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AD | 25 m | 2:28.25 | |
44 | 281 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 2:28.94 | |
45 | 180 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 25 m | 2:31.08 | |
46 | 215 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 2:32.00 | |
47 | 228 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 2:32.65 | |
48 | 296 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 2:32.90 | |
49 | 131 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 2:33.20 | |
50 | 317 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | SLANGERUP | 0363AB | 25 m | 2:33.51 | |
51 | 248 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | 2:33.85 | |
52 | 403 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | H2ODENSE | 0351AC | 25 m | 2:34.52 | |
53 | 10 | Knudsen Marco | 2003 | GREVE | 0399AF | 25 m | 2:34.70 | |
54 | 127 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 2:34.75 | |
55 | 75 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 2:35.10 | |
56 | 119 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 2:36.44 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 05 februar 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:46 |
Løb 31, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 316 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | SLANGERUP | 0306AA | 25 m | 33.77 | |
2 | 261 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 34.09 | |
3 | 104 | Fogh Laura | 2003 | HEI | 0352AI | 25 m | 34.13 | |
4 | 266 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 34.49 | |
5 | 90 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 34.55 | |
6 | 295 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 34.59 | |
7 | 312 | Jensen Pernille Elm | 2003 | JYLLINGE | 0302AI | 25 m | 34.81 | |
8 | 271 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 35.46 | |
9 | 167 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 35.49 | |
10 | 123 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 35.71 | |
11 | 331 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 25 m | 35.90 | |
12 | 175 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 36.02 | |
13 | 280 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 25 m | 36.33 | |
14 | 1 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 25 m | 36.47 | |
15 | 130 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 36.63 | |
16 | 23 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | VEJLE | 0322AG | 25 m | 36.68 | |
17 | 42 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 36.86 | |
18 | 343 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 36.88 | |
19 | 106 | Lysgaard Caroline | 2003 | LYSENG | 0318AP | 25 m | 37.22 | |
20 | 225 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 25 m | 37.35 | |
21 | 210 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 37.46 | |
22 | 187 | Godt Annika Hausgaard | 2003 | HOLSTEBRO | 0306AE | 25 m | 37.62 | |
23 | 16 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | 37.77 | |
24 | 414 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 37.86 | |
25 | 145 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 37.89 | |
26 | 311 | Henriksen Christine | 2003 | JYLLINGE | 0376AM | 25 m | 37.96 | |
27 | 300 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 37.98 | |
28 | 380 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 38.29 | |
29 | 388 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 25 m | 38.32 | |
30 | 347 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 38.42 | |
31 | 249 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 38.47 | |
32 | 286 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 38.68 | |
33 | 355 | Romanski Freja | 2003 | SMUT | 0308AI | 25 m | 38.69 | |
34 | 418 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396aj | 25 m | 38.70 | |
35 | 13 | Wolter Julie | 2003 | TUNE | 0374AJ | 25 m | 38.74 | |
36 | 101 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | 38.77 | |
37 | 407 | Krogh Christine | 2003 | H2ODENSE | 0376AH | 25 m | 38.95 | |
38 | 151 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 39.12 | |
39 | 107 | Ryhammer Anne Katrine | 2003 | LYSENG | 0382AQ | 25 m | 39.17 | |
40 | 52 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | HELSINGE | 0376AE | 25 m | 41.03 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 05 februar 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:46 |
Løb 32, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 46 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 31.07 | |
2 | 293 | Lønborg Carl Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 31.11 | |
3 | 9 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GREVE | 0239AF | 25 m | 31.16 | |
4 | 185 | Cederstrøm Filip | 2002 | HOLSTEBRO | 0285AK | 25 m | 32.18 | |
5 | 17 | Okkerholm Mingus | 2002 | NYBORG | 0201AQ | 25 m | 32.23 | |
6 | 97 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 32.66 | |
7 | 100 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 32.78 | |
8 | 20 | Leth Anton | 2002 | VEJLE | 0281AP | 25 m | 32.81 | |
9 | 282 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 25 m | 32.87 | |
10 | 324 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 32.92 | |
11 | 239 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 25 m | 33.00 | |
12 | 156 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 33.10 | |
13 | 320 | Østergaard Morten | 2002 | LAKSEN | 0209AC | 25 m | 33.16 | |
14 | 307 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 33.24 | |
15 | 358 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 33.42 | |
16 | 381 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 33.54 | |
17 | 74 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 33.64 | |
18 | 21 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 25 m | 33.67 | |
19 | 411 | Stahl Gustav | 2002 | H2ODENSE | 0245AM | 25 m | 33.77 | |
20 | 383 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 33.97 | |
21 | 227 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 25 m | 34.02 | |
22 | 335 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 34.15 | |
23 | 118 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 34.22 | |
24 | 246 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 25 m | 34.28 | |
25 | 30 | Mikkelsen Rasmus Kvorning | 2002 | VEJLE | 0283AL | 25 m | 34.52 | |
26 | 408 | Nygaard Victor | 2003 | H2ODENSE | 0361AH | 25 m | 34.62 | |
27 | 351 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 34.78 | |
28 | 323 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 25 m | 34.82 | |
29 | 247 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 34.84 | |
30 | 256 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 34.86 | |
31 | 147 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 34.89 | |
32 | 171 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 35.03 | |
33 | 36 | Christensen Jacob | 2002 | VEJLE | 0265AG | 25 m | 35.05 | |
34 | 28 | Kronborg Andreas | 2002 | VEJLE | 0229AS | 25 m | 35.17 | |
35 | 315 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 35.29 | |
36 | 327 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 35.36 | |
37 | 251 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 35.39 | |
38 | 148 | Pedersen Valdemar D. | 2002 | HORSENS | 0287AM | 25 m | 35.40 | |
39 | 142 | Fenger Oliver | 2003 | HORSENS | 0303AO | 25 m | 35.46 | |
40 | 406 | Hallenborg Oliver | 2002 | H2ODENSE | 0243AA | 25 m | 35.50 | |
41 | 420 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 35.52 | |
42 | 184 | Allerslev Oskar | 2002 | HOLSTEBRO | 0275AR | 25 m | 35.67 | |
43 | 254 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 25 m | 35.67 | |
44 | 95 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 35.72 | |
45 | 160 | Rosholm Janus | 2002 | SØLLERØD | 0275AQ | 25 m | 35.94 | |
46 | 86 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 35.96 | |
47 | 2 | Ohrt William | 2002 | KOLDING | 0271AC | 25 m | 35.97 | |
48 | 72 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 36.15 | |
49 | 242 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 25 m | 36.29 | |
50 | 263 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 36.30 | |
51 | 37 | Nguyen Kim Doan | 2003 | VEJLE | 0381AH | 25 m | 36.44 | |
52 | 34 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | VEJLE | 0323AG | 25 m | 36.45 | |
53 | 284 | Gystad Marius | 2003 | SILKEBORG | 0313AK | 25 m | 36.54 | |
54 | 382 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 36.54 | |
55 | 203 | Brandi Victor Abel | 2003 | AALBORG | 0311AN | 25 m | 36.59 | |
56 | 299 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 36.62 | |
57 | 81 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 36.77 | |
58 | 120 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 37.00 | |
59 | 69 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 37.01 | |
60 | 277 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 37.07 | |
61 | 202 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 37.15 | |
62 | 279 | Christensen Oliver | 2003 | SILKEBORG | 0373AK | 25 m | 37.25 | |
63 | 250 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 37.43 | |
64 | 395 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 37.58 | |
65 | 305 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 37.82 | |
66 | 108 | Sloth William | 2003 | LYSENG | 0367AJ | 25 m | 37.93 | |
67 | 54 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | PINGVINEN | 0369AF | 25 m | 38.06 | |
68 | 379 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 38.21 | |
69 | 313 | Toftehøj Victor | 2003 | JYLLINGE | 0309AG | 25 m | 38.24 | |
70 | 356 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 38.59 | |
71 | 230 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | 38.82 | |
72 | 168 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 38.92 | |
73 | 322 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 39.01 | |
74 | 229 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 39.71 | |
75 | 204 | Christense Christopher Z. | 2003 | AALBORG | 0393AG | 25 m | 39.79 | |
76 | 199 | Højbjerg Niklas | 2003 | S 68 | 0361AO | 25 m | 40.94 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 05 februar 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:46 |
Løb 33, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 266 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 1:13.23 | |
2 | 295 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 1:13.29 | |
3 | 104 | Fogh Laura | 2003 | HEI | 0352AI | 25 m | 1:13.80 | |
4 | 90 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 1:14.83 | |
5 | 316 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | SLANGERUP | 0306AA | 25 m | 1:15.28 | |
6 | 339 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 1:15.78 | |
7 | 123 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 1:15.86 | |
8 | 312 | Jensen Pernille Elm | 2003 | JYLLINGE | 0302AI | 25 m | 1:16.79 | |
9 | 1 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 25 m | 1:17.46 | |
10 | 167 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 1:17.90 | |
11 | 225 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 25 m | 1:18.50 | |
12 | 172 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 1:18.86 | |
13 | 343 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 1:18.98 | |
14 | 23 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | VEJLE | 0322AG | 25 m | 1:19.03 | |
15 | 130 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 1:19.05 | |
16 | 187 | Godt Annika Hausgaard | 2003 | HOLSTEBRO | 0306AE | 25 m | 1:19.12 | |
17 | 414 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 1:19.79 | |
18 | 145 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 1:20.52 | |
19 | 249 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 1:20.61 | |
20 | 392 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 1:20.62 | |
21 | 280 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 25 m | 1:20.76 | |
22 | 297 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 25 m | 1:20.77 | |
23 | 300 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 1:20.79 | |
24 | 42 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 1:21.00 | |
25 | 101 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | 1:21.34 | |
26 | 151 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 1:21.57 | |
27 | 345 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 1:21.64 | |
28 | 106 | Lysgaard Caroline | 2003 | LYSENG | 0318AP | 25 m | 1:22.19 | |
29 | 306 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 1:22.45 | |
30 | 347 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 1:22.66 | |
31 | 311 | Henriksen Christine | 2003 | JYLLINGE | 0376AM | 25 m | 1:23.25 | |
32 | 388 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 25 m | 1:23.34 | |
33 | 198 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 1:23.39 | |
34 | 22 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | VEJLE | 0312AH | 25 m | 1:23.45 | |
35 | 407 | Krogh Christine | 2003 | H2ODENSE | 0376AH | 25 m | 1:23.54 | |
36 | 80 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:23.68 | |
37 | 135 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 1:23.69 | |
38 | 380 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 1:23.76 | |
39 | 286 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 1:23.77 | |
40 | 16 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | 1:24.26 | |
41 | 107 | Ryhammer Anne Katrine | 2003 | LYSENG | 0382AQ | 25 m | 1:24.48 | |
42 | 45 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 1:24.80 | |
43 | 50 | Kristensen Amalie | 2003 | HERNING | 0304AK | 25 m | 1:24.95 | |
44 | 355 | Romanski Freja | 2003 | SMUT | 0308AI | 25 m | 1:24.97 | |
45 | 418 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396aj | 25 m | 1:26.92 | |
46 | 162 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 25 m | 1:35.05 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 05 februar 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:46 |
Løb 34, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 9 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GREVE | 0239AF | 25 m | 1:07.06 | |
2 | 46 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 1:07.97 | |
3 | 293 | Lønborg Carl Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 1:08.29 | |
4 | 100 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 1:08.65 | |
5 | 185 | Cederstrøm Filip | 2002 | HOLSTEBRO | 0285AK | 25 m | 1:08.94 | |
6 | 282 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 25 m | 1:10.17 | |
7 | 97 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 1:10.51 | |
8 | 320 | Østergaard Morten | 2002 | LAKSEN | 0209AC | 25 m | 1:11.45 | |
9 | 20 | Leth Anton | 2002 | VEJLE | 0281AP | 25 m | 1:11.83 | |
10 | 383 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 1:11.99 | |
11 | 406 | Hallenborg Oliver | 2002 | H2ODENSE | 0243AA | 25 m | 1:12.39 | |
12 | 358 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 1:12.62 | |
13 | 21 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 25 m | 1:12.80 | |
14 | 118 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 1:12.93 | |
15 | 324 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 1:13.02 | |
16 | 335 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 1:13.09 | |
17 | 389 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VATCPH-STT | 0277AI | 25 m | 1:13.49 | |
18 | 227 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 25 m | 1:13.61 | |
19 | 381 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 1:13.73 | |
20 | 351 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 1:14.06 | |
21 | 307 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 1:14.11 | |
22 | 184 | Allerslev Oskar | 2002 | HOLSTEBRO | 0275AR | 25 m | 1:14.56 | |
23 | 241 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 25 m | 1:14.74 | |
24 | 30 | Mikkelsen Rasmus Kvorning | 2002 | VEJLE | 0283AL | 25 m | 1:14.77 | |
25 | 239 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 25 m | 1:14.89 | |
26 | 408 | Nygaard Victor | 2003 | H2ODENSE | 0361AH | 25 m | 1:15.46 | |
27 | 246 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 25 m | 1:15.51 | |
28 | 171 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 1:15.70 | |
29 | 142 | Fenger Oliver | 2003 | HORSENS | 0303AO | 25 m | 1:16.27 | |
30 | 323 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 25 m | 1:16.37 | |
31 | 256 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 1:16.53 | |
32 | 219 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | 1:16.54 | |
33 | 254 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 25 m | 1:16.62 | |
34 | 36 | Christensen Jacob | 2002 | VEJLE | 0265AG | 25 m | 1:16.94 | |
35 | 102 | Bruhn Fillip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 1:17.07 | |
36 | 247 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 1:17.17 | |
37 | 244 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 25 m | 1:17.21 | |
38 | 315 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 1:17.79 | |
39 | 2 | Ohrt William | 2002 | KOLDING | 0271AC | 25 m | 1:17.88 | |
40 | 147 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 1:18.10 | |
41 | 346 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 1:18.39 | |
42 | 72 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 1:18.63 | |
43 | 34 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | VEJLE | 0323AG | 25 m | 1:18.81 | |
44 | 95 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 1:18.97 | |
45 | 196 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 1:19.01 | |
46 | 11 | Koch Casper | 2002 | TUNE | 0227AF | 25 m | 1:19.06 | |
47 | 24 | Brinch Casper | 2002 | VEJLE | 0209AI | 25 m | 1:19.12 | |
48 | 382 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 1:19.39 | |
49 | 153 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 1:19.52 | |
50 | 69 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 1:19.59 | |
51 | 86 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 1:19.62 | |
52 | 284 | Gystad Marius | 2003 | SILKEBORG | 0313AK | 25 m | 1:19.78 | |
53 | 37 | Nguyen Kim Doan | 2003 | VEJLE | 0381AH | 25 m | 1:20.12 | |
54 | 299 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 1:20.47 | |
55 | 242 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 25 m | 1:20.62 | |
56 | 327 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 1:20.68 | |
57 | 202 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 1:20.85 | |
58 | 305 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 1:20.85 | |
59 | 204 | Christense Christopher Z. | 2003 | AALBORG | 0393AG | 25 m | 1:21.21 | |
60 | 395 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 1:21.25 | |
61 | 203 | Brandi Victor Abel | 2003 | AALBORG | 0311AN | 25 m | 1:21.42 | |
62 | 277 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 1:21.58 | |
63 | 250 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 1:21.75 | |
64 | 120 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 1:21.79 | |
65 | 108 | Sloth William | 2003 | LYSENG | 0367AJ | 25 m | 1:22.17 | |
66 | 103 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 1:22.44 | |
67 | 54 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | PINGVINEN | 0369AF | 25 m | 1:22.46 | |
68 | 168 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 1:22.78 | |
69 | 353 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 1:22.94 | |
70 | 81 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:23.09 | |
71 | 322 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 1:23.59 | |
72 | 229 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 1:23.66 | |
73 | 279 | Christensen Oliver | 2003 | SILKEBORG | 0373AK | 25 m | 1:25.89 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 05 februar 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:46 |
Løb 35, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 123 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 2:39.50 | |
2 | 295 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 2:39.67 | |
3 | 266 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 2:40.94 | |
4 | 104 | Fogh Laura | 2003 | HEI | 0352AI | 25 m | 2:41.01 | |
5 | 90 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 2:42.28 | |
6 | 339 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 2:43.42 | |
7 | 316 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | SLANGERUP | 0306AA | 25 m | 2:43.81 | |
8 | 271 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 2:44.81 | |
9 | 187 | Godt Annika Hausgaard | 2003 | HOLSTEBRO | 0306AE | 25 m | 2:45.88 | |
10 | 343 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 2:46.64 | |
11 | 23 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | VEJLE | 0322AG | 25 m | 2:46.70 | |
12 | 1 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 25 m | 2:50.11 | |
13 | 300 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 2:50.42 | |
14 | 225 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 25 m | 2:50.81 | |
15 | 167 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 2:51.15 | |
16 | 249 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 2:52.10 | |
17 | 347 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 2:52.66 | |
18 | 414 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 2:52.69 | |
19 | 172 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 2:53.31 | |
20 | 145 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 2:53.37 | |
21 | 106 | Lysgaard Caroline | 2003 | LYSENG | 0318AP | 25 m | 2:53.39 | |
22 | 130 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 2:53.90 | |
23 | 280 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 25 m | 2:54.39 | |
24 | 101 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | 2:54.86 | |
25 | 388 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 25 m | 2:55.67 | |
26 | 42 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 2:57.15 | |
27 | 311 | Henriksen Christine | 2003 | JYLLINGE | 0376AM | 25 m | 2:57.29 | |
28 | 50 | Kristensen Amalie | 2003 | HERNING | 0304AK | 25 m | 2:57.43 | |
29 | 151 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 2:57.97 | |
30 | 345 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 2:58.07 | |
31 | 392 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 2:58.79 | |
32 | 333 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 2:58.93 | |
33 | 245 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 25 m | 2:59.27 | |
34 | 126 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 2:59.28 | |
35 | 107 | Ryhammer Anne Katrine | 2003 | LYSENG | 0382AQ | 25 m | 2:59.81 | |
36 | 144 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 25 m | 2:59.99 | |
37 | 297 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 25 m | 3:00.03 | |
38 | 22 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | VEJLE | 0312AH | 25 m | 3:00.59 | |
39 | 286 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 3:01.03 | |
40 | 380 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 3:01.38 | |
41 | 121 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 3:01.45 | |
42 | 35 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | VEJLE | 0386AK | 25 m | 3:01.46 | |
43 | 162 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 25 m | 3:01.85 | |
44 | 270 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 25 m | 3:01.93 | |
45 | 407 | Krogh Christine | 2003 | H2ODENSE | 0376AH | 25 m | 3:02.12 | |
46 | 207 | Iversen Matilde | 2003 | AALBORG | 0316AX | 25 m | 3:02.13 | |
47 | 29 | Christiansen Ella | 2003 | VEJLE | 0366AK | 25 m | 3:02.27 | |
48 | 45 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 3:02.28 | |
49 | 355 | Romanski Freja | 2003 | SMUT | 0308AI | 25 m | 3:04.94 | |
50 | 16 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | 3:09.29 | |
51 | 418 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396aj | 25 m | 3:11.70 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 05 februar 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:46 |
Løb 36, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 9 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GREVE | 0239AF | 25 m | 2:24.36 | |
2 | 293 | Lønborg Carl Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 2:29.18 | |
3 | 46 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 2:29.64 | |
4 | 185 | Cederstrøm Filip | 2002 | HOLSTEBRO | 0285AK | 25 m | 2:29.83 | |
5 | 338 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 2:30.62 | |
6 | 100 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 2:30.67 | |
7 | 282 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 25 m | 2:31.14 | |
8 | 97 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 2:32.31 | |
9 | 358 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 2:33.28 | |
10 | 383 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 2:33.56 | |
11 | 320 | Østergaard Morten | 2002 | LAKSEN | 0209AC | 25 m | 2:35.22 | |
12 | 406 | Hallenborg Oliver | 2002 | H2ODENSE | 0243AA | 25 m | 2:37.30 | |
13 | 239 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 25 m | 2:38.90 | |
14 | 20 | Leth Anton | 2002 | VEJLE | 0281AP | 25 m | 2:38.92 | |
15 | 381 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 2:39.65 | |
16 | 118 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 2:39.97 | |
17 | 351 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 2:40.48 | |
18 | 307 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 2:41.29 | |
19 | 335 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 2:41.42 | |
20 | 227 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 25 m | 2:41.66 | |
21 | 21 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 25 m | 2:42.28 | |
22 | 408 | Nygaard Victor | 2003 | H2ODENSE | 0361AH | 25 m | 2:42.80 | |
23 | 160 | Rosholm Janus | 2002 | SØLLERØD | 0275AQ | 25 m | 2:43.74 | |
24 | 148 | Pedersen Valdemar D. | 2002 | HORSENS | 0287AM | 25 m | 2:44.56 | |
25 | 246 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 25 m | 2:45.26 | |
26 | 184 | Allerslev Oskar | 2002 | HOLSTEBRO | 0275AR | 25 m | 2:45.52 | |
27 | 2 | Ohrt William | 2002 | KOLDING | 0271AC | 25 m | 2:45.69 | |
28 | 36 | Christensen Jacob | 2002 | VEJLE | 0265AG | 25 m | 2:45.92 | |
29 | 241 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 25 m | 2:45.94 | |
30 | 256 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 2:46.55 | |
31 | 142 | Fenger Oliver | 2003 | HORSENS | 0303AO | 25 m | 2:47.23 | |
32 | 171 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 2:47.28 | |
33 | 24 | Brinch Casper | 2002 | VEJLE | 0209AI | 25 m | 2:47.78 | |
34 | 72 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 2:48.23 | |
35 | 254 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 25 m | 2:49.22 | |
36 | 323 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 25 m | 2:49.43 | |
37 | 382 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 2:50.39 | |
38 | 346 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 2:51.26 | |
39 | 34 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | VEJLE | 0323AG | 25 m | 2:51.47 | |
40 | 305 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 2:52.09 | |
41 | 69 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 2:52.37 | |
42 | 277 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 2:52.38 | |
43 | 353 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 2:52.41 | |
44 | 247 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 2:52.85 | |
45 | 284 | Gystad Marius | 2003 | SILKEBORG | 0313AK | 25 m | 2:53.33 | |
46 | 203 | Brandi Victor Abel | 2003 | AALBORG | 0311AN | 25 m | 2:54.75 | |
47 | 119 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 2:55.15 | |
48 | 37 | Nguyen Kim Doan | 2003 | VEJLE | 0381AH | 25 m | 2:55.68 | |
49 | 230 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | 2:56.04 | |
50 | 202 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 2:56.12 | |
51 | 54 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | PINGVINEN | 0369AF | 25 m | 2:56.50 | |
52 | 395 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 2:57.51 | |
53 | 279 | Christensen Oliver | 2003 | SILKEBORG | 0373AK | 25 m | 2:58.40 | |
54 | 168 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 3:01.07 | |
55 | 313 | Toftehøj Victor | 2003 | JYLLINGE | 0309AG | 25 m | 3:02.59 | |
56 | 157 | Juul Asger Hugo | 2003 | SØLLERØD | 0339AB | 25 m | 3:14.99 | |
57 | 409 | Pedersen Mathias Munch | 2003 | H2ODENSE | 0347AI | 25 m | 3:35.45 | |
58 | 229 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 3:38.83 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 05 februar 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:46 |
Løb 41, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 331 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 25 m | 28.75 | |
2 | 294 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 25 m | 29.43 | |
3 | 117 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 29.66 | |
4 | 326 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 29.77 | |
5 | 211 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 29.92 | |
6 | 391 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | VATCPH-STT | 0398AE | 25 m | 30.07 | |
7 | 339 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 30.21 | |
8 | 19 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | VEJLE | 0382AJ | 25 m | 30.24 | |
9 | 146 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 30.45 | |
10 | 177 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 30.45 | |
11 | 62 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 31.04 | |
12 | 318 | Olsen Luna Emilie | 2003 | SLANGERUP | 0312AC | 25 m | 31.12 | |
13 | 285 | Lyskjær Line | 2003 | SILKEBORG | 0324AO | 25 m | 31.14 | |
14 | 332 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 25 m | 31.16 | |
15 | 27 | Turner Holly Lønne | 2003 | VEJLE | 0376AW | 25 m | 31.17 | |
16 | 325 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 31.19 | |
17 | 404 | Bui My Phuong | 2003 | H2ODENSE | 0322AS | 25 m | 31.48 | |
18 | 170 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 31.54 | |
19 | 274 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 31.56 | |
20 | 271 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 31.77 | |
21 | 289 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 25 m | 31.93 | |
22 | 99 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 31.99 | |
23 | 22 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | VEJLE | 0312AH | 25 m | 32.05 | |
24 | 343 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 32.05 | |
25 | 13 | Wolter Julie | 2003 | TUNE | 0374AJ | 25 m | 32.22 | |
26 | 70 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 32.33 | |
27 | 347 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 32.34 | |
28 | 181 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 25 m | 32.38 | |
29 | 182 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 25 m | 32.40 | |
30 | 144 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 25 m | 32.41 | |
31 | 377 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 32.43 | |
32 | 235 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 25 m | 32.51 | |
33 | 405 | Burgaard Alma | 2003 | H2ODENSE | 0332AA | 25 m | 32.55 | |
34 | 189 | Jensen Emma Fjordside | 2003 | HOLSTEBRO | 0344AX | 25 m | 32.68 | |
35 | 198 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 32.71 | |
36 | 208 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 32.80 | |
37 | 223 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 32.90 | |
38 | 77 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 32.92 | |
39 | 392 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 32.94 | |
40 | 130 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 32.96 | |
41 | 52 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | HELSINGE | 0376AE | 25 m | 33.01 | |
42 | 94 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 33.03 | |
43 | 166 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 33.07 | |
44 | 53 | Fog Mathilde Wisborg | 2003 | PINGVINEN | 0332BB | 25 m | 33.32 | |
45 | 40 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 25 m | 33.60 | |
46 | 55 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | PINGVINEN | 0356AJ | 25 m | 33.71 | |
47 | 217 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 33.90 | |
48 | 212 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 34.08 | |
49 | 310 | Dahl Louise | 2003 | JYLLINGE | 0362AN | 25 m | 34.92 | |
50 | 183 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 25 m | 35.74 | |
51 | 233 | Lauridse Matilde Dalgaard | 2003 | ODDER | 0396AV | 25 m | 36.31 | |
52 | 87 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 36.54 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 05 februar 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:46 |
Løb 42, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 394 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 25.74 | |
2 | 385 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 26.34 | |
3 | 205 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 26.68 | |
4 | 64 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 26.81 | |
5 | 96 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 26.90 | |
6 | 287 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 26.94 | |
7 | 39 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 27.03 | |
8 | 76 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 27.23 | |
9 | 324 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 27.23 | |
10 | 132 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 27.96 | |
11 | 338 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 28.00 | |
12 | 344 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 28.03 | |
13 | 9 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GREVE | 0239AF | 25 m | 28.07 | |
14 | 422 | Petersen Rasmus | 2002 | HSK | 0383AE | 25 m | 28.22 | |
15 | 251 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 28.38 | |
16 | 309 | Bojesen Frederik | 2002 | JYLLINGE | 0281AB | 25 m | 28.38 | |
17 | 188 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 25 m | 28.44 | |
18 | 303 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 25 m | 28.44 | |
19 | 21 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 25 m | 28.55 | |
20 | 389 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VATCPH-STT | 0277AI | 25 m | 28.56 | |
21 | 58 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 28.66 | |
22 | 328 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 28.66 | |
23 | 420 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 28.79 | |
24 | 97 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 28.81 | |
25 | 296 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 28.81 | |
26 | 352 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 28.85 | |
27 | 164 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 28.86 | |
28 | 258 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 28.87 | |
29 | 57 | Storgaard Anders Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0227AD | 25 m | 28.95 | |
30 | 71 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 29.08 | |
31 | 213 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 29.09 | |
32 | 156 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 29.14 | |
33 | 110 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | SKOVBAKKEN | 0279AJ | 25 m | 29.16 | |
34 | 4 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | 29.17 | |
35 | 147 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 29.24 | |
36 | 335 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 29.28 | |
37 | 196 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 29.30 | |
38 | 341 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 29.36 | |
39 | 48 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 29.37 | |
40 | 74 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 29.38 | |
41 | 109 | Gallacher Daniel | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AK | 25 m | 29.40 | |
42 | 263 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 29.51 | |
43 | 421 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 25 m | 29.51 | |
44 | 133 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 29.56 | |
45 | 315 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 29.61 | |
46 | 174 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 25 m | 29.64 | |
47 | 65 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 29.71 | |
48 | 242 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 25 m | 29.71 | |
49 | 358 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 29.71 | |
50 | 334 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 29.73 | |
51 | 28 | Kronborg Andreas | 2002 | VEJLE | 0229AS | 25 m | 29.74 | |
52 | 304 | Ipsen Marcus | 2002 | SLAGELSE | 0251AN | 25 m | 29.74 | |
53 | 410 | Schroll Magnus Dolleris | 2002 | H2ODENSE | 0217AM | 25 m | 29.84 | |
54 | 176 | Riis Mikkel | 2002 | VIBORG | 0257AR | 25 m | 29.92 | |
55 | 8 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 25 m | 29.96 | |
56 | 11 | Koch Casper | 2002 | TUNE | 0227AF | 25 m | 30.01 | |
57 | 85 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 30.01 | |
58 | 239 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 25 m | 30.15 | |
59 | 417 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 30.17 | |
60 | 41 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 30.42 | |
61 | 247 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 30.45 | |
62 | 5 | Liang Kevin | 2002 | ISHØJ | 0215AI | 25 m | 30.46 | |
63 | 356 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 30.51 | |
64 | 7 | Baltzer Mads | 2002 | GREVE | 0251AG | 25 m | 30.54 | |
65 | 379 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 30.57 | |
66 | 43 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 30.59 | |
67 | 56 | Hansen Stefan | 2002 | SVENDBORG | 0295AO | 25 m | 30.63 | |
68 | 137 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 30.63 | |
69 | 376 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 30.66 | |
70 | 30 | Mikkelsen Rasmus Kvorning | 2002 | VEJLE | 0283AL | 25 m | 30.72 | |
71 | 327 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 30.72 | |
72 | 25 | Blaaberg Andreas | 2002 | VEJLE | 0217AH | 25 m | 30.75 | |
73 | 165 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 30.77 | |
74 | 226 | Boström Tobias | 2002 | ESBJERG | 0295AG | 25 m | 30.98 | |
75 | 317 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | SLANGERUP | 0363AB | 25 m | 30.99 | |
76 | 153 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 31.02 | |
77 | 390 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 25 m | 31.05 | |
78 | 248 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | 31.24 | |
79 | 136 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 31.34 | |
80 | 305 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 31.35 | |
81 | 218 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 31.42 | |
82 | 161 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 25 m | 31.48 | |
83 | 236 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 31.52 | |
84 | 33 | Damsbo Daniel | 2003 | VEJLE | 0397AH | 25 m | 31.54 | |
85 | 387 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 31.69 | |
86 | 256 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 31.71 | |
87 | 423 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 31.72 | |
88 | 44 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 25 m | 31.80 | |
89 | 92 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 31.83 | |
90 | 199 | Højbjerg Niklas | 2003 | S 68 | 0361AO | 25 m | 31.83 | |
91 | 250 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 31.88 | |
92 | 283 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 25 m | 32.06 | |
93 | 220 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 32.07 | |
94 | 108 | Sloth William | 2003 | LYSENG | 0367AJ | 25 m | 32.11 | |
95 | 14 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 32.13 | |
96 | 63 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 32.16 | |
97 | 131 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 32.17 | |
98 | 275 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 32.22 | |
99 | 152 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 0385AN | 25 m | 32.31 | |
100 | 215 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 32.37 | |
101 | 281 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 32.37 | |
102 | 157 | Juul Asger Hugo | 2003 | SØLLERØD | 0339AB | 25 m | 32.46 | |
103 | 158 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 32.51 | |
104 | 120 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 32.64 | |
105 | 322 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 32.74 | |
106 | 425 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 32.86 | |
107 | 60 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 33.69 | |
108 | 313 | Toftehøj Victor | 2003 | JYLLINGE | 0309AG | 25 m | 38.24 | |
109 | 155 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 44.31 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 05 februar 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:46 |
Løb 43, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 331 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 25 m | 1:04.74 | |
2 | 294 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 25 m | 1:06.30 | |
3 | 265 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 1:06.49 | |
4 | 211 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 1:06.72 | |
5 | 117 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 1:06.78 | |
6 | 339 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 1:07.40 | |
7 | 146 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 1:07.46 | |
8 | 19 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | VEJLE | 0382AJ | 25 m | 1:07.71 | |
9 | 271 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 1:08.11 | |
10 | 391 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | VATCPH-STT | 0398AE | 25 m | 1:08.11 | |
11 | 170 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 1:09.37 | |
12 | 312 | Jensen Pernille Elm | 2003 | JYLLINGE | 0302AI | 25 m | 1:09.97 | |
13 | 289 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 25 m | 1:10.05 | |
14 | 285 | Lyskjær Line | 2003 | SILKEBORG | 0324AO | 25 m | 1:10.22 | |
15 | 404 | Bui My Phuong | 2003 | H2ODENSE | 0322AS | 25 m | 1:10.28 | |
16 | 274 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 1:10.31 | |
17 | 238 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 25 m | 1:10.43 | |
18 | 326 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 1:11.00 | |
19 | 392 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 1:11.23 | |
20 | 186 | Christiansen Cecilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0338AR | 25 m | 1:11.24 | |
21 | 325 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 1:11.47 | |
22 | 144 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 25 m | 1:11.88 | |
23 | 27 | Turner Holly Lønne | 2003 | VEJLE | 0376AW | 25 m | 1:12.19 | |
24 | 62 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 1:12.19 | |
25 | 181 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 25 m | 1:12.69 | |
26 | 208 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 1:12.71 | |
27 | 122 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 25 m | 1:13.34 | |
28 | 212 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 1:13.34 | |
29 | 343 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 1:13.50 | |
30 | 55 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | PINGVINEN | 0356AJ | 25 m | 1:13.75 | |
31 | 347 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 1:13.86 | |
32 | 169 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 1:14.07 | |
33 | 80 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:14.12 | |
34 | 235 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 25 m | 1:14.38 | |
35 | 189 | Jensen Emma Fjordside | 2003 | HOLSTEBRO | 0344AX | 25 m | 1:14.78 | |
36 | 377 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 1:15.69 | |
37 | 128 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 1:15.76 | |
38 | 217 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 1:15.76 | |
39 | 130 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 1:15.87 | |
40 | 198 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 1:15.92 | |
41 | 405 | Burgaard Alma | 2003 | H2ODENSE | 0332AA | 25 m | 1:16.02 | |
42 | 99 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 1:16.29 | |
43 | 182 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 25 m | 1:16.48 | |
44 | 214 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 1:16.48 | |
45 | 121 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 1:16.50 | |
46 | 135 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 1:16.62 | |
47 | 407 | Krogh Christine | 2003 | H2ODENSE | 0376AH | 25 m | 1:16.71 | |
48 | 29 | Christiansen Ella | 2003 | VEJLE | 0366AK | 25 m | 1:16.81 | |
49 | 73 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 1:16.83 | |
50 | 159 | Nepper-Christensen Emilie | 2003 | SØLLERØD | 0372AU | 25 m | 1:18.14 | |
51 | 70 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 1:18.32 | |
52 | 233 | Lauridse Matilde Dalgaard | 2003 | ODDER | 0396AV | 25 m | 1:19.30 | |
53 | 87 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 1:20.62 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 05 februar 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:46 |
Løb 44, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 394 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 57.63 | |
2 | 385 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 57.94 | |
3 | 205 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 58.82 | |
4 | 64 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 58.97 | |
5 | 39 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 59.92 | |
6 | 338 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 1:00.18 | |
7 | 287 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 1:01.30 | |
8 | 132 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 1:02.08 | |
9 | 389 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VATCPH-STT | 0277AI | 25 m | 1:02.31 | |
10 | 164 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 1:02.47 | |
11 | 324 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 1:02.74 | |
12 | 76 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 1:02.78 | |
13 | 74 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 1:02.92 | |
14 | 344 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 1:03.09 | |
15 | 188 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 25 m | 1:03.80 | |
16 | 309 | Bojesen Frederik | 2002 | JYLLINGE | 0281AB | 25 m | 1:03.81 | |
17 | 83 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 1:04.07 | |
18 | 303 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 25 m | 1:04.10 | |
19 | 196 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 1:04.31 | |
20 | 65 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 1:04.36 | |
21 | 251 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 1:04.61 | |
22 | 58 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 1:04.71 | |
23 | 213 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 1:04.71 | |
24 | 328 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 1:04.90 | |
25 | 71 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 1:04.96 | |
26 | 109 | Gallacher Daniel | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AK | 25 m | 1:05.02 | |
27 | 296 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 1:05.03 | |
28 | 381 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 1:05.65 | |
29 | 4 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | 1:05.68 | |
30 | 21 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 25 m | 1:05.84 | |
31 | 85 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 1:05.92 | |
32 | 410 | Schroll Magnus Dolleris | 2002 | H2ODENSE | 0217AM | 25 m | 1:06.06 | |
33 | 420 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 1:06.13 | |
34 | 411 | Stahl Gustav | 2002 | H2ODENSE | 0245AM | 25 m | 1:06.20 | |
35 | 263 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 1:06.28 | |
36 | 334 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 1:06.39 | |
37 | 147 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 1:06.69 | |
38 | 422 | Petersen Rasmus | 2002 | HSK | 0383AE | 25 m | 1:06.76 | |
39 | 358 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 1:06.98 | |
40 | 222 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 1:07.11 | |
41 | 57 | Storgaard Anders Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0227AD | 25 m | 1:07.42 | |
42 | 133 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 1:07.51 | |
43 | 103 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 1:07.56 | |
44 | 153 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 1:07.60 | |
45 | 315 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 1:07.73 | |
46 | 8 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 25 m | 1:07.82 | |
47 | 155 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 1:08.27 | |
48 | 28 | Kronborg Andreas | 2002 | VEJLE | 0229AS | 25 m | 1:08.31 | |
49 | 41 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 1:08.37 | |
50 | 176 | Riis Mikkel | 2002 | VIBORG | 0257AR | 25 m | 1:08.44 | |
51 | 421 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 25 m | 1:08.67 | |
52 | 393 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 1:08.70 | |
53 | 247 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 1:08.71 | |
54 | 383 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 1:08.78 | |
55 | 136 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 1:08.80 | |
56 | 174 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 25 m | 1:08.86 | |
57 | 242 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 25 m | 1:08.86 | |
58 | 218 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 1:08.90 | |
59 | 304 | Ipsen Marcus | 2002 | SLAGELSE | 0251AN | 25 m | 1:08.92 | |
60 | 11 | Koch Casper | 2002 | TUNE | 0227AF | 25 m | 1:08.96 | |
61 | 234 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 1:08.98 | |
62 | 228 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 1:09.00 | |
63 | 226 | Boström Tobias | 2002 | ESBJERG | 0295AG | 25 m | 1:09.04 | |
64 | 161 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 25 m | 1:09.16 | |
65 | 390 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 25 m | 1:09.45 | |
66 | 197 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 1:10.32 | |
67 | 317 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | SLANGERUP | 0363AB | 25 m | 1:10.76 | |
68 | 379 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 1:10.77 | |
69 | 352 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 1:10.79 | |
70 | 5 | Liang Kevin | 2002 | ISHØJ | 0215AI | 25 m | 1:11.04 | |
71 | 305 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 1:11.06 | |
72 | 43 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 1:11.13 | |
73 | 165 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 1:11.20 | |
74 | 84 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 1:11.25 | |
75 | 256 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 1:11.37 | |
76 | 220 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 1:11.60 | |
77 | 102 | Bruhn Fillip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 1:11.75 | |
78 | 158 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 1:11.80 | |
79 | 215 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 1:11.87 | |
80 | 376 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 1:11.87 | |
81 | 387 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 1:12.11 | |
82 | 33 | Damsbo Daniel | 2003 | VEJLE | 0397AH | 25 m | 1:12.39 | |
83 | 425 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 1:12.83 | |
84 | 12 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 25 m | 1:13.32 | |
85 | 56 | Hansen Stefan | 2002 | SVENDBORG | 0295AO | 25 m | 1:13.58 | |
86 | 131 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 1:13.62 | |
87 | 81 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:13.72 | |
88 | 396 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 1:14.46 | |
89 | 204 | Christense Christopher Z. | 2003 | AALBORG | 0393AG | 25 m | 1:16.04 | |
90 | 44 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 25 m | 1:17.95 | |
91 | 63 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 1:18.30 | |
92 | 152 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 0385AN | 25 m | 1:30.67 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 05 februar 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:46 |
Løb 45, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 294 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 25 m | 2:29.12 | |
2 | 339 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 2:30.26 | |
3 | 146 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 2:32.79 | |
4 | 285 | Lyskjær Line | 2003 | SILKEBORG | 0324AO | 25 m | 2:33.56 | |
5 | 170 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 2:33.64 | EFT |
6 | 331 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 25 m | 2:33.92 | |
7 | 274 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 2:35.65 | |
8 | 271 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 2:35.75 | |
9 | 19 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | VEJLE | 0382AJ | 25 m | 2:35.88 | |
10 | 238 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 25 m | 2:37.65 | |
11 | 211 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 2:38.27 | |
12 | 117 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 2:39.96 | |
13 | 325 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 2:41.41 | |
14 | 212 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 2:44.30 | |
15 | 128 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 2:47.26 | |
16 | 159 | Nepper-Christensen Emilie | 2003 | SØLLERØD | 0372AU | 25 m | 2:47.35 | |
17 | 343 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 2:47.67 | |
18 | 55 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | PINGVINEN | 0356AJ | 25 m | 2:52.59 | |
19 | 130 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 2:52.59 | |
20 | 123 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 2:52.66 | |
21 | 311 | Henriksen Christine | 2003 | JYLLINGE | 0376AM | 25 m | 2:53.42 | |
22 | 235 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 25 m | 2:53.64 | |
23 | 6 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | ISHØJ | 0362AE | 25 m | 2:53.78 | |
24 | 121 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 2:53.96 | |
25 | 87 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 2:54.95 | |
26 | 29 | Christiansen Ella | 2003 | VEJLE | 0366AK | 25 m | 2:54.99 | |
27 | 233 | Lauridse Matilde Dalgaard | 2003 | ODDER | 0396AV | 25 m | 2:55.33 | |
28 | 144 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 25 m | 2:55.46 | |
29 | 35 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | VEJLE | 0386AK | 25 m | 2:56.19 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 05 februar 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:46 |
Løb 46, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 64 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 2:11.18 | |
2 | 39 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 2:14.44 | |
3 | 338 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 2:16.04 | |
4 | 385 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 2:16.76 | |
5 | 287 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 2:16.80 | |
6 | 394 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 2:17.46 | |
7 | 65 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 2:19.82 | |
8 | 132 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 2:20.52 | |
9 | 83 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 2:23.69 | |
10 | 164 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 2:24.46 | |
11 | 389 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VATCPH-STT | 0277AI | 25 m | 2:24.56 | |
12 | 196 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 2:26.12 | |
13 | 205 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 2:27.05 | |
14 | 344 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 2:27.18 | |
15 | 296 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 2:28.13 | |
16 | 320 | Østergaard Morten | 2002 | LAKSEN | 0209AC | 25 m | 2:28.56 | |
17 | 41 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 2:29.46 | |
18 | 335 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 2:30.70 | |
19 | 346 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 2:31.06 | |
20 | 136 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 2:32.42 | |
21 | 263 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 2:32.58 | |
22 | 85 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 2:32.72 | |
23 | 176 | Riis Mikkel | 2002 | VIBORG | 0257AR | 25 m | 2:33.76 | |
24 | 226 | Boström Tobias | 2002 | ESBJERG | 0295AG | 25 m | 2:34.20 | |
25 | 393 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 2:34.33 | |
26 | 8 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 25 m | 2:34.81 | |
27 | 324 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 2:37.20 | |
28 | 133 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 2:38.07 | |
29 | 155 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 2:38.45 | |
30 | 256 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 2:39.08 | |
31 | 390 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 25 m | 2:39.56 | |
32 | 352 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 2:40.13 | |
33 | 218 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 2:40.21 | |
34 | 24 | Brinch Casper | 2002 | VEJLE | 0209AI | 25 m | 2:40.39 | |
35 | 277 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 2:41.72 | |
36 | 242 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 25 m | 2:42.66 | |
37 | 165 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 2:43.09 | |
38 | 387 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 2:44.97 | |
39 | 131 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 2:45.70 | |
40 | 236 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 2:46.46 | |
41 | 247 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 2:46.65 | |
42 | 232 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 2:47.83 | |
43 | 353 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 2:48.69 | |
44 | 158 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 2:51.70 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 05 februar 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:46 |
Løb 51, 4X50m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 291 | Mix 1 Gentofte | 2002 | GENTOFTE | 25 m | 1:56.95 | ||
2 | 59 | Herlev 1 | 0 | HERLEV | 25 m | 1:58.00 | ||
3 | 329 | Gsc Mix 1 | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 1:58.30 | ||
4 | 397 | Vat 1 | 0 | VAT CPH | 25 m | 2:00.68 | ||
5 | 138 | Sigma Mix 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 2:01.00 | ||
6 | 149 | Horsens A | 2002 | HORSENS | 25 m | 2:01.00 | ||
7 | 319 | A6 Mix 1 | 2002 | A6 | 25 m | 2:01.95 | ||
8 | 66 | Lyngby Padawans 1 | 2002 | LYNGBY | 25 m | 2:02.68 | ||
9 | 191 | Hsc Mix | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:02.71 | ||
10 | 398 | Vat 2 | 0 | VAT CPH | 25 m | 2:02.94 | ||
11 | 113 | Aarhus Swim 1 | 2002 | AAS | 25 m | 2:03.00 | ||
12 | 38 | Triton Ballerup | 0 | TRITON B | 25 m | 2:03.18 | ||
13 | 292 | Mix 2 Gentofte | 2002 | GENTOFTE | 25 m | 2:03.52 | ||
14 | 330 | Gsc Mix 2 | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 2:03.89 | ||
15 | 18 | Esv Awesome | 0 | VEJLE | 25 m | 2:03.90 | ||
16 | 139 | Sigma Mix 2 | 0 | SIGMA | 25 m | 2:04.00 | ||
17 | 336 | Hovedstadens Mix A | 2002 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:04.23 | ||
18 | 243 | Agf Mix | 0 | AGF | 25 m | 2:04.50 | ||
19 | 321 | A6 Mix 2 | 2003 | A6 | 25 m | 2:05.42 | ||
20 | 173 | Viborg Mix 1 | 0 | VIBORG | 25 m | 2:05.74 | ||
21 | 209 | Aalborg Mix | 0 | AALBORG | 25 m | 2:07.00 | ||
22 | 82 | Holbæk Mix | 0 | HOLBÆK | 25 m | 2:07.98 | ||
23 | 257 | Kvik 1 | 2002 | KVIK | 25 m | 2:08.89 | ||
24 | 278 | Silkeborg Mix | 2003 | SILKEBORG | 25 m | 2:09.62 | ||
25 | 194 | S68 | 0 | S 68 | 25 m | 2:10.00 | ||
26 | 216 | Helsingør Mix | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:11.62 | ||
27 | 231 | Odder Mix | 0 | ODDER | 25 m | 2:17.21 | ||
28 | 91 | Gti Mix | 0 | GTI | 25 m | 2:18.80 | ||
29 | 302 | Næstved Mix | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:19.63 | ||
30 | 98 | Hørsholm Mix | 2002 | HØRSHOLM | 25 m | |||
31 | 401 | H2Odense 1 | 0 | H2ODENSE | 25 m | |||
32 | 413 | Frem Mix | 0 | FREM | 25 m | |||
33 | 342 | Hovedstadens Mix B | 2002 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:30.01 | RES | |
34 | 67 | Lyngby Padawans 2 | 2002 | LYNGBY | 25 m | 2:30.02 | RES | |
35 | 26 | Esv Great | 0 | VEJLE | 25 m | 2:30.03 | RES | |
36 | 114 | Aarhus Swim 2 | 2002 | AAS | 25 m | 2:30.04 | RES | |
37 | 262 | Kvik 2 | 2002 | KVIK | 25 m | 2:30.05 | RES | |
38 | 178 | Viborg Mix 2 | 0 | VIBORG | 25 m | 2:30.06 | RES | |
39 | 402 | H2Odense 2 | 0 | H2ODENSE | 25 m | 2:30.07 | RES | |
40 | 140 | Sigma Mix 3 | 0 | SIGMA | 25 m | 2:30.08 | RES | |
41 | 399 | Vat 3 | 0 | VAT CPH | 25 m | 2:30.09 | RES | |
42 | 349 | Hovedstadens Mix Udv. | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:30.10 | RES | |
43 | 141 | Sigma Mix 4 | 0 | SIGMA | 25 m | 2:30.11 | RES | |
44 | 400 | Vat39 | 0 | VAT CPH | 25 m | 2:30.12 | RES | |
45 | 31 | Esv Starfish | 0 | VEJLE | 25 m | 2:30.13 | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 05 februar 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:46 |
Løb 52, 4x200m IM Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 291 | Mix 1 Gentofte | 2002 | GENTOFTE | 25 m | 9:27.73 | ||
2 | 257 | Kvik 1 | 2002 | KVIK | 25 m | 9:43.93 | ||
3 | 336 | Hovedstadens Mix A | 2002 | HOVEDSTAD | 25 m | 9:44.42 | ||
4 | 329 | Gsc Mix 1 | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 9:50.86 | ||
5 | 319 | A6 Mix 1 | 2002 | A6 | 25 m | 9:54.97 | ||
6 | 66 | Lyngby Padawans 1 | 2002 | LYNGBY | 25 m | 9:55.00 | ||
7 | 91 | Gti Mix | 0 | GTI | 25 m | 9:55.12 | ||
8 | 191 | Hsc Mix | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 9:58.23 | ||
9 | 138 | Sigma Mix 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 9:58.50 | ||
10 | 59 | Herlev 1 | 0 | HERLEV | 25 m | 9:59.13 | ||
11 | 262 | Kvik 2 | 2002 | KVIK | 25 m | 10:01.54 | ||
12 | 397 | Vat 1 | 0 | VAT CPH | 25 m | 10:02.21 | ||
13 | 38 | Triton Ballerup | 0 | TRITON B | 25 m | 10:04.44 | ||
14 | 149 | Horsens A | 2002 | HORSENS | 25 m | 10:05.00 | ||
15 | 209 | Aalborg Mix | 0 | AALBORG | 25 m | 10:05.00 | ||
16 | 82 | Holbæk Mix | 0 | HOLBÆK | 25 m | 10:05.83 | ||
17 | 18 | Esv Awesome | 0 | VEJLE | 25 m | 10:06.90 | ||
18 | 342 | Hovedstadens Mix B | 2002 | HOVEDSTAD | 25 m | 10:07.17 | ||
19 | 330 | Gsc Mix 2 | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 10:10.89 | ||
20 | 398 | Vat 2 | 0 | VAT CPH | 25 m | 10:11.96 | ||
21 | 173 | Viborg Mix 1 | 0 | VIBORG | 25 m | 10:12.13 | ||
22 | 243 | Agf Mix | 0 | AGF | 25 m | 10:13.80 | ||
23 | 113 | Aarhus Swim 1 | 2002 | AAS | 25 m | 10:18.00 | ||
24 | 163 | Køge Mx | 2002 | KØGE | 25 m | 10:19.30 | ||
25 | 26 | Esv Great | 0 | VEJLE | 25 m | 10:20.50 | ||
26 | 349 | Hovedstadens Mix Udv. | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 10:28.06 | ||
27 | 67 | Lyngby Padawans 2 | 2002 | LYNGBY | 25 m | 10:33.11 | ||
28 | 321 | A6 Mix 2 | 2003 | A6 | 25 m | 10:40.33 | ||
29 | 278 | Silkeborg Mix | 2003 | SILKEBORG | 25 m | 10:40.95 | ||
30 | 231 | Odder Mix | 0 | ODDER | 25 m | 10:43.21 | ||
31 | 98 | Hørsholm Mix | 2002 | HØRSHOLM | 25 m | |||
32 | 401 | H2Odense 1 | 0 | H2ODENSE | 25 m | |||
33 | 399 | Vat 3 | 0 | VAT CPH | 25 m | 10:31.46 | RES | |
34 | 31 | Esv Starfish | 0 | VEJLE | 25 m | 10:38.60 | RES | |
35 | 114 | Aarhus Swim 2 | 2002 | AAS | 25 m | 11:05.00 | RES | |
36 | 400 | Vat39 | 0 | VAT CPH | 25 m | 11:26.03 | RES | |
37 | 402 | H2Odense 2 | 0 | H2ODENSE | 25 m | RES | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 05 februar 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:46 |
Løb 53, 4X100m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 329 | Gsc Mix 1 | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 3:52.58 | ||
2 | 291 | Mix 1 Gentofte | 2002 | GENTOFTE | 25 m | 3:53.30 | ||
3 | 257 | Kvik 1 | 2002 | KVIK | 25 m | 3:55.86 | ||
4 | 397 | Vat 1 | 0 | VAT CPH | 25 m | 3:56.54 | ||
5 | 336 | Hovedstadens Mix A | 2002 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:56.91 | ||
6 | 319 | A6 Mix 1 | 2002 | A6 | 25 m | 3:57.64 | ||
7 | 66 | Lyngby Padawans 1 | 2002 | LYNGBY | 25 m | 3:59.14 | ||
8 | 138 | Sigma Mix 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 4:00.00 | ||
9 | 149 | Horsens A | 2002 | HORSENS | 25 m | 4:02.00 | ||
10 | 191 | Hsc Mix | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 4:02.74 | ||
11 | 18 | Esv Awesome | 0 | VEJLE | 25 m | 4:03.10 | ||
12 | 113 | Aarhus Swim 1 | 2002 | AAS | 25 m | 4:04.00 | ||
13 | 163 | Køge Mx | 2002 | KØGE | 25 m | 4:04.70 | ||
14 | 330 | Gsc Mix 2 | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 4:04.76 | ||
15 | 139 | Sigma Mix 2 | 0 | SIGMA | 25 m | 4:04.80 | ||
16 | 292 | Mix 2 Gentofte | 2002 | GENTOFTE | 25 m | 4:05.66 | ||
17 | 82 | Holbæk Mix | 0 | HOLBÆK | 25 m | 4:06.45 | ||
18 | 243 | Agf Mix | 0 | AGF | 25 m | 4:06.80 | ||
19 | 38 | Triton Ballerup | 0 | TRITON B | 25 m | 4:06.84 | ||
20 | 59 | Herlev 1 | 0 | HERLEV | 25 m | 4:07.13 | ||
21 | 209 | Aalborg Mix | 0 | AALBORG | 25 m | 4:08.00 | ||
22 | 216 | Helsingør Mix | 0 | HELSINGØR | 25 m | 4:08.50 | ||
23 | 173 | Viborg Mix 1 | 0 | VIBORG | 25 m | 4:12.27 | ||
24 | 253 | Hvidovre Mix 1 Hvsk | 0 | HVIDOVRE | 25 m | 4:13.25 | ||
25 | 194 | S68 | 0 | S 68 | 25 m | 4:16.00 | ||
26 | 278 | Silkeborg Mix | 2003 | SILKEBORG | 25 m | 4:17.80 | ||
27 | 91 | Gti Mix | 0 | GTI | 25 m | 4:19.88 | ||
28 | 231 | Odder Mix | 0 | ODDER | 25 m | 4:20.21 | ||
29 | 302 | Næstved Mix | 0 | NÆSTVED | 25 m | 5:03.87 | ||
30 | 98 | Hørsholm Mix | 2002 | HØRSHOLM | 25 m | |||
31 | 401 | H2Odense 1 | 0 | H2ODENSE | 25 m | |||
32 | 413 | Frem Mix | 0 | FREM | 25 m | |||
33 | 398 | Vat 2 | 0 | VAT CPH | 25 m | 5:05.01 | RES | |
34 | 342 | Hovedstadens Mix B | 2002 | HOVEDSTAD | 25 m | 5:05.02 | RES | |
35 | 262 | Kvik 2 | 2002 | KVIK | 25 m | 5:05.03 | RES | |
36 | 67 | Lyngby Padawans 2 | 2002 | LYNGBY | 25 m | 5:05.04 | RES | |
37 | 321 | A6 Mix 2 | 2003 | A6 | 25 m | 5:05.05 | RES | |
38 | 26 | Esv Great | 0 | VEJLE | 25 m | 5:05.06 | RES | |
39 | 114 | Aarhus Swim 2 | 2002 | AAS | 25 m | 5:05.07 | RES | |
40 | 178 | Viborg Mix 2 | 0 | VIBORG | 25 m | 5:05.08 | RES | |
41 | 402 | H2Odense 2 | 0 | H2ODENSE | 25 m | 5:05.09 | RES | |
42 | 140 | Sigma Mix 3 | 0 | SIGMA | 25 m | 5:05.10 | RES | |
43 | 31 | Esv Starfish | 0 | VEJLE | 25 m | 5:05.11 | RES | |
44 | 141 | Sigma Mix 4 | 0 | SIGMA | 25 m | 5:05.14 | RES | |
45 | 400 | Vat39 | 0 | VAT CPH | 25 m | 5:05.15 | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 05 februar 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:46 |