Program for DM Ã…rgang (DÃ…M-K gr. 1)
Below are all entry- and startlists shown by session.
Løb 1, 4X200m Indv.Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 33 | Kvik Piger | 2001 | KVIK | 25 m | 9:27.59 | ||
2 | 342 | Sigma Piger 1 | 2001 | SIGMA | 25 m | 9:44.00 | ||
3 | 301 | Aalborg Piger 1 | 2001 | AALBORG | 25 m | 9:53.84 | ||
4 | 277 | Roskilde Piger 1 | 2001 | ROSKILDE | 25 m | 9:54.88 | ||
5 | 157 | Triton B Pige 1 | 2001 | TRITON B | 25 m | 9:58.00 | ||
6 | 428 | Vat Cph Piger 1 | 2001 | VAT CPH | 25 m | 10:03.46 | ||
7 | 446 | Stv Piger 1 | 2001 | STV | 25 m | 10:06.47 | ||
8 | 76 | Horsens Piger 1 | 2001 | HORSENS | 25 m | 10:09.38 | ||
9 | 343 | Sigma Piger 2 | 2001 | SIGMA | 25 m | 10:15.00 | ||
10 | 106 | Gsc Piger | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 10:17.25 | ||
11 | 302 | Aalborg Piger 2 | 2001 | AALBORG | 25 m | 10:20.38 | ||
12 | 479 | Esv Tigers | 2001 | ESV | 25 m | 10:22.00 | ||
13 | 372 | de Gyldne Torpedoer | 2001 | HELSINGØR | 25 m | 10:25.00 | ||
14 | 429 | Vat Cph Piger 2 | 2001 | VAT CPH | 25 m | 10:28.14 | ||
15 | 158 | Triton B Pige 2 | 2001 | TRITON B | 25 m | 10:30.00 | ||
16 | 270 | Vest Piger | 2001 | VEST | 25 m | 10:31.84 | ||
17 | 392 | Hils Piger | 2001 | HILLERØD | 25 m | 10:40.13 | ||
18 | 140 | Svendborg | 2001 | SVENDBORG | 25 m | 10:50.30 | ||
19 | 518 | Sto Penguins | 2001 | STO | 25 m | 11:04.07 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 07 februar 2016 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:02 |
Løb 2, 4X200m Indv.Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 156 | Triton B Drenge | 2000 | TRITON B | 25 m | 9:05.00 | ||
2 | 105 | Gsc Drenge | 2000 | GLADSAXE | 25 m | 9:10.19 | ||
3 | 423 | Vat Cph Drenge 1 | 2000 | VAT CPH | 25 m | 9:10.64 | ||
4 | 480 | Esv Wolfs | 2000 | ESV | 25 m | 9:11.00 | ||
5 | 340 | Sigma Drenge 1 | 2000 | SIGMA | 25 m | 9:19.00 | ||
6 | 75 | Horsens Drenge 1 | 2000 | HORSENS | 25 m | 9:19.16 | ||
7 | 519 | Sto Sharks | 2000 | STO | 25 m | 9:24.49 | ||
8 | 262 | Herlev Drenge 1 | 2000 | HERLEV | 25 m | 9:25.79 | ||
9 | 28 | Kvik Drenge | 2000 | KVIK | 25 m | 9:26.70 | ||
10 | 491 | Køge Drenge | 2000 | KØGE | 25 m | 9:28.00 | ||
11 | 373 | Helsingør Drenge | 2000 | HELSINGØR | 25 m | 9:38.00 | ||
12 | 22 | Silkeborg Drenge | 2000 | SILKEBORG | 25 m | 9:38.93 | ||
13 | 362 | Agf Drenge 1 | 2000 | AGF | 25 m | 9:44.01 | ||
14 | 481 | Hovedstadens Halvhjerner | 2000 | HOVEDSTAD | 25 m | 9:48.86 | ||
15 | 292 | Aalborg Drenge | 2000 | AALBORG | 25 m | 9:49.29 | ||
16 | 424 | Vat Cph Drenge 2 | 2000 | VAT CPH | 25 m | 10:03.15 | ||
17 | 445 | Stv Drenge 2 | 2000 | STV | 25 m | 10:40.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 07 februar 2016 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:02 |
Løb 3, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 257 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | 25.77 | |
2 | 85 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 25 m | 26.62 | |
3 | 129 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 26.63 | |
4 | 470 | Hededal Line J. V. | 2001 | TRITON V | 0186AG | 25 m | 26.71 | |
5 | 224 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 25 m | 26.81 | |
6 | 38 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 26.85 | |
7 | 284 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 27.07 | |
8 | 146 | Petersson Katja Korbo | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 25 m | 27.16 | |
9 | 274 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 27.23 | |
10 | 361 | Bodilsen Matilde | 2001 | AGF | 0184AQ | 25 m | 27.42 | |
11 | 161 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 27.63 | |
12 | 287 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 25 m | 27.67 | |
13 | 51 | Nielsen Caroline Bo | 2001 | KOLDING | 0174AL | 25 m | 27.69 | |
14 | 471 | Jatta Michelle | 2001 | TRITON V | 0116AR | 25 m | 27.77 | |
15 | 58 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | NYBORG | 0196AT | 25 m | 27.79 | |
16 | 389 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 25 m | 28.01 | |
17 | 154 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 28.03 | |
18 | 451 | Jørgensen Thyra | 2002 | SK-SYD | 0218AC | 25 m | 28.07 | |
19 | 349 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 28.08 | |
20 | 113 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 28.12 | |
21 | 322 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 28.13 | |
22 | 489 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 28.17 | |
23 | 374 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 28.28 | |
24 | 293 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 25 m | 28.33 | |
25 | 307 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 25 m | 28.33 | |
26 | 152 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 25 m | 28.42 | |
27 | 241 | Frederiksen Amalie | 2001 | SLAGELSE | 0182AP | 25 m | 28.42 | |
28 | 11 | Ibsen Ditte Toft | 2001 | HOBRO | 0102AP | 25 m | 28.44 | |
29 | 261 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | 28.46 | |
30 | 327 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 28.46 | |
31 | 100 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 28.54 | |
32 | 5 | Vegener Sofie | 2002 | AUNING | 0268AK | 25 m | 28.55 | |
33 | 219 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 25 m | 28.62 | |
34 | 240 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 25 m | 28.62 | |
35 | 460 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 28.66 | |
36 | 394 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 28.67 | |
37 | 21 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | PINGVINEN | 0118AM | 25 m | 28.71 | |
38 | 150 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | SØLLERØD | 0114AK | 25 m | 28.71 | |
39 | 325 | Kruse Josephine | 2002 | ALLERØD | 0242AQ | 25 m | 28.72 | |
40 | 64 | Andersen Cecilie B. | 2001 | HORSENS | 0116AI | 25 m | 28.74 | |
41 | 52 | Toftgaard Lærke | 2001 | KOLDING | 0136AJ | 25 m | 28.79 | |
42 | 260 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 25 m | 28.81 | |
43 | 290 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 28.81 | |
44 | 437 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 25 m | 28.83 | |
45 | 223 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 25 m | 28.85 | |
46 | 417 | Huryn Xandra | 2001 | VATCPH-STT | 0138AB | 25 m | 28.85 | |
47 | 404 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 28.90 | |
48 | 507 | Damsgaard Melissa | 2001 | OSLF | 0136AX | 25 m | 28.90 | |
49 | 134 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 28.92 | |
50 | 201 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 28.94 | |
51 | 328 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 25 m | 29.12 | |
52 | 86 | Sinding Pernille Koch | 2002 | HERNING | 0242AL | 25 m | 29.18 | |
53 | 135 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 29.18 | |
54 | 369 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 25 m | 29.18 | |
55 | 264 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | 29.25 | |
56 | 185 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | 29.27 | |
57 | 333 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 29.35 | |
58 | 383 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 29.35 | |
59 | 182 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 25 m | 29.40 | |
60 | 136 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 29.41 | |
61 | 179 | Olesen Mathilde Hvass | 2001 | LYSENG | 0126AO | 25 m | 29.62 | |
62 | 527 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 25 m | 29.64 | |
63 | 197 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 25 m | 29.66 | |
64 | 71 | Liboriussen Caroline | 2002 | HORSENS | 0222AT | 25 m | 29.68 | |
65 | 198 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 29.70 | |
66 | 101 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 29.72 | |
67 | 399 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 29.74 | |
68 | 386 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 25 m | 29.75 | |
69 | 239 | Andersen Patricia | 2002 | SLAGELSE | 0294AI | 25 m | 29.81 | |
70 | 111 | Korsgaard Alberte | 2001 | RINGE | 0174AN | 25 m | 29.82 | |
71 | 130 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 29.83 | |
72 | 209 | Christensen Cecilie | 2002 | ESBJERG | 0208AV | 25 m | 29.95 | |
73 | 109 | Dyrehauge Alma Thrige | 2002 | RINGE | 0226AG | 25 m | 30.74 | |
74 | 125 | Elling-Enevoldsen Freja | 2002 | IKAST | 0248AX | 25 m | 30.75 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 07 februar 2016 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:02 |
Løb 4, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 339 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 23.12 | |
2 | 74 | Udbye Rasmus | 2000 | HORSENS | 0007AM | 25 m | 24.19 | |
3 | 506 | Bui Andreas | 2000 | OSLF | 0031AJ | 25 m | 24.29 | |
4 | 514 | Burgaard Malthe | 2000 | OSK | 0071AA | 25 m | 24.35 | |
5 | 50 | Mikkelsen Matthias Bach | 2000 | KOLDING | 0029AM | 25 m | 24.60 | |
6 | 256 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 24.64 | |
7 | 269 | Svane-From Thomas | 2000 | HERLEV | 0005AU | 25 m | 24.89 | |
8 | 472 | Juul Jakob | 2000 | TRITON V | 0015AK | 25 m | 25.00 | |
9 | 104 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 25.08 | |
10 | 131 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 25.13 | |
11 | 192 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 25.23 | |
12 | 148 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | SLANGERUP | 0073AD | 25 m | 25.28 | |
13 | 191 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 25.29 | |
14 | 178 | Lindholm Oskar | 2001 | LYSENG | 0153AF | 25 m | 25.33 | |
15 | 314 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 25.33 | |
16 | 385 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 25.34 | |
17 | 29 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 25.62 | |
18 | 19 | Langley Lawrence | 2001 | PINGVINEN | 0125AI | 25 m | 25.69 | |
19 | 9 | Nielsen Mathias Kjær | 2000 | HSK | 0043AU | 25 m | 25.73 | |
20 | 183 | Frederiksen Thomas | 2000 | ODDER | 0089AG | 25 m | 25.75 | |
21 | 92 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 25 m | 25.77 | |
22 | 16 | Compen Emil | 2000 | HASLEV | 0037AC | 25 m | 25.80 | |
23 | 266 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 25 m | 25.81 | |
24 | 98 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 25.83 | |
25 | 194 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 25.84 | |
26 | 208 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 25.84 | |
27 | 93 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 25.85 | |
28 | 526 | Almeborg Nikolaj | 2000 | RØNNE | 0097AN | 25 m | 25.86 | |
29 | 193 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 25.87 | |
30 | 524 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 25 m | 25.88 | |
31 | 510 | Rasmussen Christian | 2000 | OSLF | 0039AB | 25 m | 25.92 | |
32 | 26 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 25 m | 25.95 | |
33 | 458 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 26.11 | |
34 | 31 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 26.15 | |
35 | 380 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 25 m | 26.15 | |
36 | 299 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 26.19 | |
37 | 355 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 25 m | 26.20 | |
38 | 18 | Flytkjær-Hansen Asger | 2000 | HASLEV | 0097AP | 25 m | 26.21 | |
39 | 320 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 26.26 | |
40 | 434 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 25 m | 26.27 | |
41 | 69 | Jensen Christian Juul | 2000 | HORSENS | 0067AQ | 25 m | 26.33 | |
42 | 525 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 25 m | 26.34 | |
43 | 137 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 26.37 | |
44 | 253 | Levisen Malthe | 2001 | SMUT | 0143AF | 25 m | 26.40 | |
45 | 263 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 26.42 | |
46 | 271 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 26.47 | |
47 | 324 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 25 m | 26.47 | |
48 | 244 | Kokholm Oscar Fischer | 2000 | SLAGELSE | 0059AD | 25 m | 26.48 | |
49 | 279 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 25 m | 26.54 | |
50 | 159 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 26.57 | |
51 | 210 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 25 m | 26.57 | |
52 | 309 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 25 m | 26.63 | |
53 | 391 | Rasmussen Chris Lund | 2001 | VIBORG | 0177AO | 25 m | 26.64 | |
54 | 42 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 26.68 | |
55 | 45 | Hald Rasmus | 2001 | KOLDING | 0189AM | 25 m | 26.83 | |
56 | 78 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 25 m | 26.84 | |
57 | 477 | Sørensen Mads | 2001 | TRITON V | 0139AF | 25 m | 26.87 | |
58 | 10 | Peruchon Benjamin | 2001 | HSK | 0195AL | 25 m | 26.89 | |
59 | 139 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 26.89 | |
60 | 413 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 26.91 | |
61 | 7 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 26.97 | |
62 | 13 | Nørgaard Marius | 2001 | HOBRO | 0115AC | 25 m | 26.98 | |
63 | 483 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 25 m | 27.06 | |
64 | 184 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 27.11 | |
65 | 515 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 25 m | 27.16 | |
66 | 222 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 25 m | 27.17 | |
67 | 435 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 27.17 | |
68 | 474 | Møller Johann Kristian | 2001 | TRITON V | 0159AK | 25 m | 27.17 | |
69 | 112 | Vilhelmsen Jonas | 2001 | RINGE | 0111AC | 25 m | 27.19 | |
70 | 494 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 27.29 | |
71 | 8 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 25 m | 27.30 | |
72 | 205 | Havemann Magnus | 2000 | OPNØR | 0027AK | 25 m | 27.32 | |
73 | 46 | Jensen Jacob Schelde | 2001 | KOLDING | 0125AJ | 25 m | 27.33 | |
74 | 368 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 27.37 | |
75 | 155 | Wiskum Mark | 2001 | SØLLERØD | 0123AI | 25 m | 27.39 | |
76 | 459 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 27.44 | |
77 | 6 | Forsberg Jakob | 2000 | HELSINGE | 0053AM | 25 m | 27.46 | |
78 | 236 | Brogaard Frederik | 2001 | FR.SUND | 0163AQ | 25 m | 27.51 | |
79 | 502 | Gelmark-Sørensen Krestian | 2001 | BRÆDSTRUP | 0111AR | 25 m | 28.91 | |
80 | 377 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 25 m | 29.29 | |
81 | 96 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 25 m | 29.44 | |
82 | 114 | Christensen Magnus A H | 2001 | HOLSTEBRO | 0183AP | 25 m | 29.77 | |
83 | 145 | Jeppesen Lukas | 2001 | ERRITSØ | 0111AL | 25 m | 30.04 | |
84 | 14 | Lund Jacob | 2001 | SKANDERBOR | 0189AP | 25 m | 30.05 | |
85 | 382 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 25 m | 31.02 | |
86 | 234 | Jørgensen Daniel Kjær | 2001 | HØRSHOLM | 0199AN | 25 m | 32.16 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 07 februar 2016 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:02 |
Løb 5, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 35 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 2:16.10 | |
2 | 278 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 2:18.93 | |
3 | 34 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 2:22.32 | |
4 | 305 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 2:24.72 | |
5 | 63 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 2:25.27 | |
6 | 180 | Seehausen Mia | 2001 | LYSENG | 0186AH | 25 m | 2:26.27 | |
7 | 274 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 2:26.83 | |
8 | 415 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 2:27.00 | |
9 | 359 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 2:27.93 | |
10 | 462 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 2:28.88 | |
11 | 488 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 25 m | 2:31.17 | |
12 | 456 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 25 m | 2:31.18 | |
13 | 57 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 2:31.43 | |
14 | 219 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 25 m | 2:31.63 | |
15 | 162 | Castella Caroline Camilla | 2001 | TRITON B | 0144BA | 25 m | 2:32.27 | |
16 | 367 | Jensen Julie Nykvist | 2001 | AGF | 0176AR | 25 m | 2:32.79 | |
17 | 83 | Lausten Sascha | 2002 | HERNING | 0202AJ | 25 m | 2:32.88 | |
18 | 523 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 2:36.60 | |
19 | 101 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 2:36.99 | |
20 | 422 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 2:37.00 | |
21 | 39 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | 2:37.25 | |
22 | 387 | Andersen Helene Marie | 2001 | VIBORG | 0112AY | 25 m | 2:37.55 | |
23 | 316 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 25 m | 2:37.59 | |
24 | 163 | Eriksen Isabel K. | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 2:38.79 | |
25 | 310 | Villumsen Signe | 2001 | AALBORG | 0146AQ | 25 m | 2:39.17 | |
26 | 294 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 2:39.25 | |
27 | 259 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 25 m | 2:39.27 | |
28 | 345 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 2:39.37 | |
29 | 398 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 2:40.45 | |
30 | 401 | Kristoffersen Anna Aabak | 2002 | VAT CPH-MK | 0288AL | 25 m | 2:42.06 | |
31 | 280 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 25 m | 2:42.18 | |
32 | 389 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 25 m | 2:42.59 | |
33 | 228 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 2:44.66 | |
34 | 396 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 2:45.46 | |
35 | 53 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 2:45.97 | |
36 | 416 | Hougaard Camilla | 2002 | VATCPH-STT | 0282AJ | 25 m | 2:46.79 | |
37 | 41 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 25 m | 2:48.43 | |
38 | 282 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 2:48.60 | |
39 | 99 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 25 m | 2:50.05 | |
40 | 409 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 2:50.68 | |
41 | 335 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 2:51.49 | |
42 | 505 | Brink Karen Hazell | 2002 | OSLF | 0206AA | 25 m | 2:51.68 | |
43 | 239 | Andersen Patricia | 2002 | SLAGELSE | 0294AI | 25 m | 2:52.90 | |
44 | 87 | Suhnsen Frederikke | 2002 | HERNING | 0244AU | 25 m | 2:53.25 | |
45 | 218 | Hjelholt Kristine la Cour | 2002 | ESBJERG | 0272AQ | 25 m | 2:53.40 | |
46 | 527 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 25 m | 2:54.10 | |
47 | 144 | Jensen Louise Skovgaard | 2002 | ERRITSØ | 0292AM | 25 m | 2:55.11 | |
48 | 286 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 3:01.63 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 07 februar 2016 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:02 |
Løb 6, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 191 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 2:08.85 | |
2 | 384 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 2:10.72 | |
3 | 420 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VATCPH-STT | 0081AA | 25 m | 2:10.84 | |
4 | 467 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 2:10.86 | |
5 | 88 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 2:11.39 | |
6 | 492 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 25 m | 2:11.45 | |
7 | 168 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 2:12.10 | |
8 | 472 | Juul Jakob | 2000 | TRITON V | 0015AK | 25 m | 2:12.52 | |
9 | 469 | Hansen Andreas | 2000 | TRITON V | 0089AH | 25 m | 2:12.70 | |
10 | 258 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GREVE | 0137AG | 25 m | 2:17.12 | |
11 | 454 | Jørgensen Gustav | 2000 | TVS IF | 0075AP | 25 m | 2:17.15 | |
12 | 441 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 25 m | 2:18.01 | |
13 | 442 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 25 m | 2:18.24 | |
14 | 115 | Christiansen Casper | 2000 | HOLSTEBRO | 0083AQ | 25 m | 2:18.52 | |
15 | 221 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 25 m | 2:19.68 | |
16 | 413 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 2:20.91 | |
17 | 48 | Jørgensen Kasper | 2000 | KOLDING | 0027AJ | 25 m | 2:22.21 | |
18 | 318 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 2:22.52 | |
19 | 299 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 2:23.05 | |
20 | 208 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 2:23.33 | |
21 | 440 | Frandsen Anders Dam | 2000 | KORSØR | 0051AN | 25 m | 2:23.95 | |
22 | 27 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 25 m | 2:25.09 | |
23 | 17 | Dynesen Jakob | 2000 | HASLEV | 0001AJ | 25 m | 2:25.80 | |
24 | 421 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 2:26.99 | |
25 | 103 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 2:27.19 | |
26 | 214 | Frøsig Oliver | 2000 | ESBJERG | 0021AG | 25 m | 2:27.62 | |
27 | 511 | Sørensen Mads | 2000 | OSLF | 0097AC | 25 m | 2:28.36 | |
28 | 12 | Jensen Lasse | 2000 | HOBRO | 0011AF | 25 m | 2:28.60 | |
29 | 65 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 2:29.74 | |
30 | 391 | Rasmussen Chris Lund | 2001 | VIBORG | 0177AO | 25 m | 2:30.10 | |
31 | 455 | Mosegaard Emil | 2001 | TVS IF | 0187AM | 25 m | 2:30.22 | |
32 | 265 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 25 m | 2:30.32 | |
33 | 485 | Bugge August | 2000 | HOVEDSTAD | 0091AI | 25 m | 2:30.45 | |
34 | 329 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 25 m | 2:31.35 | |
35 | 473 | Kragh Emil | 2001 | TRITON V | 0197AL | 25 m | 2:31.78 | |
36 | 237 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 2:31.81 | |
37 | 283 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 25 m | 2:31.88 | |
38 | 433 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 25 m | 2:31.94 | |
39 | 321 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 2:32.00 | |
40 | 461 | Hufeldt Tobias | 2001 | HVIDOVRE | 0169AH | 25 m | 2:32.18 | |
41 | 525 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 25 m | 2:33.80 | |
42 | 504 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 25 m | 2:35.01 | |
43 | 245 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 2:36.34 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 07 februar 2016 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:02 |
Løb 7, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 37 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 1:03.23 | |
2 | 38 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 1:04.71 | |
3 | 285 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 1:05.59 | |
4 | 470 | Hededal Line J. V. | 2001 | TRITON V | 0186AG | 25 m | 1:05.79 | |
5 | 51 | Nielsen Caroline Bo | 2001 | KOLDING | 0174AL | 25 m | 1:05.90 | |
6 | 116 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 1:06.40 | |
7 | 146 | Petersson Katja Korbo | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 25 m | 1:06.73 | |
8 | 257 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | 1:06.75 | |
9 | 215 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 25 m | 1:06.98 | |
10 | 327 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 1:07.21 | |
11 | 410 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 25 m | 1:07.30 | |
12 | 182 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 25 m | 1:07.45 | |
13 | 406 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | 1:07.60 | |
14 | 199 | Nimb Sofie Louise | 2001 | LYNGBY | 0174AP | 25 m | 1:07.72 | |
15 | 169 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:08.07 | |
16 | 113 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 1:08.26 | |
17 | 503 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 1:08.31 | |
18 | 175 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 1:08.43 | |
19 | 293 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 25 m | 1:08.68 | |
20 | 300 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | 1:09.12 | |
21 | 170 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 1:09.13 | |
22 | 296 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 25 m | 1:09.21 | |
23 | 457 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 1:09.32 | |
24 | 117 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 25 m | 1:09.48 | |
25 | 499 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 1:09.53 | |
26 | 333 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 1:09.55 | |
27 | 64 | Andersen Cecilie B. | 2001 | HORSENS | 0116AI | 25 m | 1:09.60 | |
28 | 201 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 1:09.61 | |
29 | 400 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 25 m | 1:09.76 | |
30 | 97 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 1:09.77 | |
31 | 295 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 1:09.89 | |
32 | 241 | Frederiksen Amalie | 2001 | SLAGELSE | 0182AP | 25 m | 1:09.96 | |
33 | 240 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 25 m | 1:09.97 | |
34 | 349 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 1:10.04 | |
35 | 276 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 1:10.17 | |
36 | 91 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 1:10.20 | |
37 | 395 | Laigaard Natascha | 2002 | HILLERØD | 0246AR | 25 m | 1:10.21 | |
38 | 261 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | 1:10.46 | |
39 | 132 | Madsen SIF Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 1:10.59 | |
40 | 135 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 1:10.68 | |
41 | 86 | Sinding Pernille Koch | 2002 | HERNING | 0242AL | 25 m | 1:10.93 | |
42 | 361 | Bodilsen Matilde | 2001 | AGF | 0184AQ | 25 m | 1:11.08 | |
43 | 11 | Ibsen Ditte Toft | 2001 | HOBRO | 0102AP | 25 m | 1:11.24 | |
44 | 43 | Bauer Karoline | 2002 | KOLDING | 0206AJ | 25 m | 1:11.24 | |
45 | 188 | Rasmussen Laura Buur | 2001 | ODDER | 0168AQ | 25 m | 1:11.29 | |
46 | 290 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 1:11.68 | |
47 | 107 | Simonsen Sibel | 2001 | ST-NEPTUN | 0176AP | 25 m | 1:11.72 | |
48 | 528 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | 1:11.73 | EFT |
49 | 255 | Andersen Anna | 2001 | ISHØJ | 0106AI | 25 m | 1:11.74 | |
50 | 264 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | 1:11.80 | |
51 | 332 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 1:11.85 | |
52 | 100 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 1:11.87 | |
53 | 297 | Madsen Nete Lund | 2001 | AALBORG | 0186AZ | 25 m | 1:11.95 | |
54 | 198 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 1:12.42 | |
55 | 81 | Knudsen Emilie | 2002 | HERNING | 0222AK | 25 m | 1:12.51 | |
56 | 291 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 25 m | 1:12.98 | |
57 | 130 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 1:13.35 | |
58 | 369 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 25 m | 1:13.36 | |
59 | 5 | Vegener Sofie | 2002 | AUNING | 0268AK | 25 m | 1:13.39 | |
60 | 185 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | 1:13.51 | |
61 | 77 | Bach Signe | 2002 | HERNING | 0254AQ | 25 m | 1:13.59 | |
62 | 136 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 1:13.73 | |
63 | 197 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 25 m | 1:13.76 | |
64 | 109 | Dyrehauge Alma Thrige | 2002 | RINGE | 0226AG | 25 m | 1:13.85 | |
65 | 251 | Johansen Maja | 2002 | TEMPO | 0262AV | 25 m | 1:13.88 | |
66 | 432 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 1:13.93 | |
67 | 307 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 25 m | 1:14.11 | |
68 | 430 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 1:14.15 | |
69 | 238 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 1:14.36 | |
70 | 203 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 1:14.37 | |
71 | 225 | Peders Alberte Sommerlund | 2002 | ESBJERG | 0262AR | 25 m | 1:14.42 | |
72 | 142 | Holse Katarina | 2002 | SVENDBORG | 0228AC | 25 m | 1:14.62 | |
73 | 347 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 1:15.50 | |
74 | 187 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 25 m | 1:15.65 | |
75 | 233 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 25 m | 1:16.15 | |
76 | 507 | Damsgaard Melissa | 2001 | OSLF | 0136AX | 25 m | 1:16.39 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 07 februar 2016 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:02 |
Løb 8, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 246 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 25 m | 58.03 | |
2 | 339 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 58.24 | |
3 | 74 | Udbye Rasmus | 2000 | HORSENS | 0007AM | 25 m | 58.81 | |
4 | 121 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 25 m | 1:00.00 | |
5 | 366 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 25 m | 1:00.05 | |
6 | 177 | Hjort Anton Borg | 2000 | LYSENG | 0065AO | 25 m | 1:00.59 | |
7 | 138 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 1:00.63 | |
8 | 360 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 1:00.84 | |
9 | 269 | Svane-From Thomas | 2000 | HERLEV | 0005AU | 25 m | 1:00.86 | |
10 | 26 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 25 m | 1:01.22 | |
11 | 167 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 1:01.26 | |
12 | 183 | Frederiksen Thomas | 2000 | ODDER | 0089AG | 25 m | 1:01.32 | |
13 | 418 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0071AC | 25 m | 1:01.52 | |
14 | 102 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 1:01.92 | |
15 | 94 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 1:02.24 | |
16 | 207 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 1:02.36 | |
17 | 431 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 25 m | 1:02.36 | |
18 | 506 | Bui Andreas | 2000 | OSLF | 0031AJ | 25 m | 1:02.76 | |
19 | 258 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GREVE | 0137AG | 25 m | 1:02.91 | |
20 | 108 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 25 m | 1:03.04 | |
21 | 32 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 1:03.36 | |
22 | 29 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 1:03.61 | |
23 | 483 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 25 m | 1:03.79 | |
24 | 476 | Rasmussen Anders | 2001 | TRITON V | 0169AF | 25 m | 1:03.95 | |
25 | 10 | Peruchon Benjamin | 2001 | HSK | 0195AL | 25 m | 1:03.98 | |
26 | 194 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 1:04.01 | |
27 | 65 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 1:04.31 | |
28 | 263 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 1:04.36 | |
29 | 468 | Funder Magnus | 2001 | TRITON V | 0173AK | 25 m | 1:04.38 | |
30 | 368 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 1:04.67 | |
31 | 407 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193AK | 25 m | 1:04.92 | |
32 | 205 | Havemann Magnus | 2000 | OPNØR | 0027AK | 25 m | 1:05.04 | |
33 | 309 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 25 m | 1:05.10 | |
34 | 13 | Nørgaard Marius | 2001 | HOBRO | 0115AC | 25 m | 1:05.12 | |
35 | 45 | Hald Rasmus | 2001 | KOLDING | 0189AM | 25 m | 1:05.14 | |
36 | 306 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 1:05.39 | |
37 | 514 | Burgaard Malthe | 2000 | OSK | 0071AA | 25 m | 1:05.48 | |
38 | 137 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 1:05.58 | |
39 | 151 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 25 m | 1:05.70 | |
40 | 482 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 25 m | 1:05.72 | |
41 | 381 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 1:05.80 | |
42 | 442 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 25 m | 1:05.90 | |
43 | 337 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 1:05.93 | |
44 | 441 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 25 m | 1:06.01 | |
45 | 393 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 1:06.22 | |
46 | 495 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 1:06.33 | |
47 | 515 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 25 m | 1:06.44 | |
48 | 510 | Rasmussen Christian | 2000 | OSLF | 0039AB | 25 m | 1:06.60 | |
49 | 403 | Mørch Halfdan H. | 2000 | VAT CPH-MK | 0009AF | 25 m | 1:06.64 | |
50 | 244 | Kokholm Oscar Fischer | 2000 | SLAGELSE | 0059AD | 25 m | 1:06.88 | |
51 | 390 | Nielsen Johan | 2001 | VIBORG | 0109AM | 25 m | 1:06.94 | |
52 | 321 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 1:07.37 | |
53 | 139 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 1:07.47 | |
54 | 449 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 1:07.52 | |
55 | 494 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 1:07.58 | |
56 | 55 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 1:08.01 | |
57 | 153 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 25 m | 1:08.17 | |
58 | 213 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 25 m | 1:08.45 | |
59 | 145 | Jeppesen Lukas | 2001 | ERRITSØ | 0111AL | 25 m | 1:08.71 | |
60 | 304 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 1:08.85 | |
61 | 377 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 25 m | 1:09.08 | |
62 | 155 | Wiskum Mark | 2001 | SØLLERØD | 0123AI | 25 m | 1:09.64 | |
63 | 501 | Veile Oliver | 2001 | DURUP | 0141AD | 25 m | 1:11.08 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 07 februar 2016 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:02 |
Løb 9, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 37 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 1:11.88 | |
2 | 328 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 25 m | 1:11.93 | |
3 | 325 | Kruse Josephine | 2002 | ALLERØD | 0242AQ | 25 m | 1:12.80 | |
4 | 330 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 1:12.99 | |
5 | 36 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 1:13.36 | |
6 | 353 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 25 m | 1:13.97 | |
7 | 394 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 1:14.03 | |
8 | 216 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ESBJERG | 0182AE | 25 m | 1:14.46 | |
9 | 281 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 1:15.33 | |
10 | 169 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:15.46 | |
11 | 160 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 1:15.55 | |
12 | 499 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 1:15.70 | |
13 | 133 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 1:15.74 | |
14 | 471 | Jatta Michelle | 2001 | TRITON V | 0116AR | 25 m | 1:15.77 | |
15 | 315 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 1:15.92 | |
16 | 189 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 1:16.24 | |
17 | 300 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | 1:16.27 | |
18 | 242 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 1:16.77 | |
19 | 23 | Flø Esther | 2001 | SILKEBORG | 0108AR | 25 m | 1:16.82 | |
20 | 68 | Ibsen Sille | 2001 | HORSENS | 0134AU | 25 m | 1:17.06 | |
21 | 172 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 1:17.09 | |
22 | 305 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 1:17.37 | |
23 | 400 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 25 m | 1:17.63 | |
24 | 79 | Gam Laura | 2001 | HERNING | 0192AQ | 25 m | 1:17.64 | |
25 | 212 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 1:17.94 | |
26 | 364 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 25 m | 1:18.00 | |
27 | 154 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 1:18.51 | |
28 | 456 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 25 m | 1:18.91 | |
29 | 374 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 1:18.92 | |
30 | 375 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 1:18.92 | |
31 | 408 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VI39 | 0298AO | 25 m | 1:18.96 | |
32 | 97 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 1:19.18 | |
33 | 348 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 1:19.19 | |
34 | 453 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TVS IF | 0162AD | 25 m | 1:19.42 | |
35 | 288 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 25 m | 1:19.72 | |
36 | 528 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | 1:20.04 | EFT |
37 | 230 | Winkler Freja | 2001 | ESBJERG | 0188AV | 25 m | 1:20.26 | |
38 | 417 | Huryn Xandra | 2001 | VATCPH-STT | 0138AB | 25 m | 1:20.29 | |
39 | 20 | Rye Maria | 2001 | PINGVINEN | 0142AN | 25 m | 1:20.37 | |
40 | 383 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 1:20.37 | |
41 | 516 | Nielsen Christine | 2001 | OSK | 0188AI | 25 m | 1:20.40 | |
42 | 52 | Toftgaard Lærke | 2001 | KOLDING | 0136AJ | 25 m | 1:20.51 | |
43 | 118 | Iversen Thilde Rud | 2001 | HOLSTEBRO | 0154AX | 25 m | 1:20.54 | |
44 | 223 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 25 m | 1:20.60 | |
45 | 62 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 1:20.94 | |
46 | 460 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 1:21.13 | |
47 | 235 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 25 m | 1:21.31 | |
48 | 432 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 1:21.34 | |
49 | 273 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 1:21.55 | |
50 | 80 | Klausen Alberte Schnieber | 2002 | HERNING | 0224AT | 25 m | 1:21.62 | |
51 | 264 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | 1:21.73 | |
52 | 475 | Pedersen Signe Ilskov | 2001 | TRITON V | 0168AI | 25 m | 1:21.92 | |
53 | 197 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 25 m | 1:22.05 | |
54 | 489 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 1:22.18 | |
55 | 143 | Storgaard Anna Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0228AF | 25 m | 1:22.25 | |
56 | 308 | Sørensen Helena M. S. | 2001 | AALBORG | 0118AJ | 25 m | 1:22.30 | |
57 | 95 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 1:22.58 | |
58 | 166 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 1:22.74 | |
59 | 490 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 25 m | 1:22.89 | |
60 | 267 | Weber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | 1:23.44 | |
61 | 378 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 1:23.62 | |
62 | 4 | Hougaard Maiken | 2002 | AUNING | 0282AM | 25 m | 1:23.68 | |
63 | 275 | Møller Katharina N | 2001 | VEST | 0122AI | 25 m | 1:24.02 | |
64 | 44 | Gravgaard Charlotte | 2001 | KOLDING | 0168AN | 25 m | 1:24.21 | |
65 | 60 | Ejby Julie | 2002 | NYBORG | 0282AD | 25 m | 1:24.52 | |
66 | 438 | Kristensen Amalije | 2002 | BSK08 | 0212AX | 25 m | 1:24.61 | |
67 | 298 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 25 m | 1:25.45 | |
68 | 352 | Dahl Sofia Louise | 2002 | SKOVBAKKEN | 0266AG | 25 m | 1:25.86 | |
69 | 317 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 1:27.15 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 07 februar 2016 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:02 |
Løb 10, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 256 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 1:05.38 | |
2 | 414 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 25 m | 1:06.18 | |
3 | 246 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 25 m | 1:06.32 | |
4 | 165 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 1:06.68 | |
5 | 102 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 1:07.36 | |
6 | 355 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 25 m | 1:07.40 | |
7 | 458 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 1:08.46 | |
8 | 59 | Ejby Jonas | 2000 | NYBORG | 0063AJ | 25 m | 1:08.91 | |
9 | 379 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 1:09.01 | |
10 | 19 | Langley Lawrence | 2001 | PINGVINEN | 0125AI | 25 m | 1:09.05 | |
11 | 7 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 1:09.57 | |
12 | 3 | Hougaard Andreas | 2000 | AUNING | 0007AO | 25 m | 1:09.75 | |
13 | 493 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 1:10.08 | |
14 | 448 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 1:10.52 | |
15 | 506 | Bui Andreas | 2000 | OSLF | 0031AJ | 25 m | 1:10.55 | |
16 | 137 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 1:10.81 | |
17 | 207 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 1:10.90 | |
18 | 93 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 1:11.28 | |
19 | 50 | Mikkelsen Matthias Bach | 2000 | KOLDING | 0029AM | 25 m | 1:11.29 | |
20 | 418 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0071AC | 25 m | 1:11.69 | |
21 | 385 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 1:11.74 | |
22 | 388 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 25 m | 1:11.77 | |
23 | 84 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 1:11.88 | |
24 | 248 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 25 m | 1:12.01 | |
25 | 467 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 1:12.22 | |
26 | 513 | Andresen Benjamin Mads | 2000 | OSK | 0069AJ | 25 m | 1:12.26 | |
27 | 334 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 1:12.44 | |
28 | 365 | Gertz Magnus | 2000 | AGF | 0053AQ | 25 m | 1:12.51 | |
29 | 514 | Burgaard Malthe | 2000 | OSK | 0071AA | 25 m | 1:12.57 | |
30 | 482 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 25 m | 1:12.61 | |
31 | 18 | Flytkjær-Hansen Asger | 2000 | HASLEV | 0097AP | 25 m | 1:12.73 | |
32 | 473 | Kragh Emil | 2001 | TRITON V | 0197AL | 25 m | 1:12.84 | |
33 | 497 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 1:12.94 | |
34 | 402 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 1:12.99 | |
35 | 485 | Bugge August | 2000 | HOVEDSTAD | 0091AI | 25 m | 1:13.26 | |
36 | 266 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 25 m | 1:13.39 | |
37 | 263 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 1:13.42 | |
38 | 167 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 1:13.51 | |
39 | 192 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 1:13.64 | |
40 | 70 | Kramer Viktor Bull | 2000 | HORSENS | 0079AF | 25 m | 1:13.85 | |
41 | 1 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 1:13.88 | |
42 | 25 | Høegh Bastian Løve | 2000 | SILKEBORG | 0007AK | 25 m | 1:13.96 | |
43 | 434 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 25 m | 1:14.09 | |
44 | 217 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 25 m | 1:14.15 | |
45 | 338 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 1:14.29 | |
46 | 306 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 1:14.44 | |
47 | 6 | Forsberg Jakob | 2000 | HELSINGE | 0053AM | 25 m | 1:14.45 | |
48 | 232 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 1:14.56 | |
49 | 311 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | 1:14.60 | |
50 | 96 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 25 m | 1:15.14 | |
51 | 196 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | 1:15.41 | |
52 | 390 | Nielsen Johan | 2001 | VIBORG | 0109AM | 25 m | 1:15.42 | |
53 | 419 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 25 m | 1:15.74 | |
54 | 370 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 25 m | 1:15.80 | |
55 | 459 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 1:15.86 | |
56 | 243 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 25 m | 1:16.00 | |
57 | 313 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 1:16.00 | |
58 | 484 | Weilguny August | 2001 | HOVEDSTAD | 0131AF | 25 m | 1:16.21 | |
59 | 272 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 1:16.29 | |
60 | 124 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | 1:16.59 | |
61 | 237 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 1:16.65 | |
62 | 436 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 1:16.65 | |
63 | 336 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 1:17.00 | |
64 | 526 | Almeborg Nikolaj | 2000 | RØNNE | 0097AN | 25 m | 1:17.10 | |
65 | 12 | Jensen Lasse | 2000 | HOBRO | 0011AF | 25 m | 1:17.18 | |
66 | 326 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 25 m | 1:17.89 | |
67 | 253 | Levisen Malthe | 2001 | SMUT | 0143AF | 25 m | 1:17.90 | |
68 | 382 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 25 m | 1:18.02 | |
69 | 61 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 25 m | 1:18.15 | |
70 | 502 | Gelmark-Sørensen Krestian | 2001 | BRÆDSTRUP | 0111AR | 25 m | 1:18.15 | |
71 | 234 | Jørgensen Daniel Kjær | 2001 | HØRSHOLM | 0199AN | 25 m | 1:18.23 | |
72 | 206 | Thomsen Hans Christian L. | 2001 | OPNØR | 0133AN | 25 m | 1:18.39 | |
73 | 149 | Thilleman Rasmus | 2001 | SLANGERUP | 0175AK | 25 m | 1:18.48 | |
74 | 412 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VI39 | 0109AP | 25 m | 1:18.76 | |
75 | 186 | Nielsen Benjamin B | 2001 | ODDER | 0127AM | 25 m | 1:18.81 | |
76 | 128 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 1:18.87 | |
77 | 476 | Rasmussen Anders | 2001 | TRITON V | 0169AF | 25 m | 1:19.02 | |
78 | 346 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 1:19.03 | |
79 | 391 | Rasmussen Chris Lund | 2001 | VIBORG | 0177AO | 25 m | 1:19.30 | |
80 | 14 | Lund Jacob | 2001 | SKANDERBOR | 0189AP | 25 m | 1:19.47 | |
81 | 220 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 25 m | 1:20.01 | |
82 | 455 | Mosegaard Emil | 2001 | TVS IF | 0187AM | 25 m | 1:20.93 | |
83 | 112 | Vilhelmsen Jonas | 2001 | RINGE | 0111AC | 25 m | 1:22.97 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 07 februar 2016 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:02 |
Løb 11, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 85 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 25 m | 4:19.41 | |
2 | 287 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 25 m | 4:23.48 | |
3 | 129 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 4:25.92 | |
4 | 332 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 4:26.04 | |
5 | 224 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 25 m | 4:26.40 | |
6 | 460 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 4:28.13 | |
7 | 247 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 4:28.31 | |
8 | 199 | Nimb Sofie Louise | 2001 | LYNGBY | 0174AP | 25 m | 4:28.61 | |
9 | 296 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 25 m | 4:29.18 | |
10 | 63 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 4:30.79 | |
11 | 322 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 4:31.13 | |
12 | 116 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 4:31.40 | |
13 | 57 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 4:32.02 | |
14 | 284 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 4:33.79 | |
15 | 160 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 4:33.87 | |
16 | 274 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 4:34.68 | |
17 | 161 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 4:34.93 | |
18 | 452 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 25 m | 4:35.56 | |
19 | 66 | Christensen Josefine Due | 2001 | HORSENS | 0166AT | 25 m | 4:37.06 | |
20 | 350 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 25 m | 4:39.66 | |
21 | 152 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 25 m | 4:40.30 | |
22 | 133 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 4:40.56 | |
23 | 132 | Madsen SIF Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 4:40.79 | |
24 | 488 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 25 m | 4:41.45 | |
25 | 117 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 25 m | 4:41.87 | |
26 | 290 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 4:42.50 | |
27 | 134 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 4:42.86 | |
28 | 367 | Jensen Julie Nykvist | 2001 | AGF | 0176AR | 25 m | 4:44.76 | |
29 | 437 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 25 m | 4:45.86 | |
30 | 174 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 4:46.13 | |
31 | 136 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 4:46.38 | |
32 | 250 | Hvarre Louise | 2001 | TEMPO | 0156AN | 25 m | 4:46.50 | |
33 | 397 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 4:46.75 | |
34 | 171 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 4:46.78 | |
35 | 101 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 4:46.89 | |
36 | 107 | Simonsen Sibel | 2001 | ST-NEPTUN | 0176AP | 25 m | 4:47.84 | |
37 | 345 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 4:48.61 | |
38 | 376 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 4:49.46 | |
39 | 307 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 25 m | 4:49.91 | |
40 | 95 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 4:49.96 | |
41 | 276 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 4:50.31 | |
42 | 404 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 4:50.90 | |
43 | 135 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 4:51.13 | |
44 | 396 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 4:51.25 | |
45 | 83 | Lausten Sascha | 2002 | HERNING | 0202AJ | 25 m | 4:52.09 | |
46 | 398 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 4:52.53 | |
47 | 39 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | 4:53.07 | |
48 | 521 | Andersen Maria | 2002 | RINGSTED | 0222AP | 25 m | 4:53.32 | |
49 | 130 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 4:54.21 | |
50 | 335 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 4:54.77 | |
51 | 242 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 4:54.81 | |
52 | 466 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 4:55.34 | |
53 | 54 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 4:55.80 | |
54 | 409 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 4:57.03 | |
55 | 62 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 4:57.61 | |
56 | 349 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 4:58.14 | |
57 | 523 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 4:58.47 | |
58 | 53 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 4:58.74 | |
59 | 164 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 4:59.91 | |
60 | 82 | Kruse Frederikke | 2002 | HERNING | 0278AI | 25 m | 5:00.33 | |
61 | 288 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 25 m | 5:00.76 | |
62 | 389 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 25 m | 5:01.93 | |
63 | 225 | Peders Alberte Sommerlund | 2002 | ESBJERG | 0262AR | 25 m | 5:02.08 | |
64 | 505 | Brink Karen Hazell | 2002 | OSLF | 0206AA | 25 m | 5:02.26 | |
65 | 508 | Glintborg Heidi | 2002 | OSLF | 0202AP | 25 m | 5:02.35 | |
66 | 405 | Jørgensen Kathrine S. | 2002 | AIF | 0258AJ | 25 m | 5:02.73 | |
67 | 447 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 25 m | 5:03.94 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 07 februar 2016 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:02 |
Løb 12, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 469 | Hansen Andreas | 2000 | TRITON V | 0089AH | 25 m | 4:03.05 | |
2 | 74 | Udbye Rasmus | 2000 | HORSENS | 0007AM | 25 m | 4:04.36 | |
3 | 104 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 4:07.97 | |
4 | 88 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 4:08.32 | |
5 | 131 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 4:10.04 | |
6 | 191 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 4:10.80 | |
7 | 138 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 4:10.90 | |
8 | 511 | Sørensen Mads | 2000 | OSLF | 0097AC | 25 m | 4:12.30 | |
9 | 173 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 4:13.06 | |
10 | 121 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 25 m | 4:14.19 | |
11 | 318 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 4:14.99 | |
12 | 30 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 4:15.60 | |
13 | 148 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | SLANGERUP | 0073AD | 25 m | 4:15.93 | |
14 | 178 | Lindholm Oskar | 2001 | LYSENG | 0153AF | 25 m | 4:16.93 | |
15 | 515 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 25 m | 4:18.17 | |
16 | 477 | Sørensen Mads | 2001 | TRITON V | 0139AF | 25 m | 4:18.25 | |
17 | 420 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VATCPH-STT | 0081AA | 25 m | 4:19.35 | |
18 | 413 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 4:19.75 | |
19 | 492 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 25 m | 4:20.36 | |
20 | 31 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 4:22.10 | |
21 | 151 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 25 m | 4:22.11 | |
22 | 29 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 4:23.85 | |
23 | 73 | Rasmussen Andreas | 2000 | HORSENS | 0045AQ | 25 m | 4:23.93 | |
24 | 358 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 4:24.14 | |
25 | 320 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 4:24.46 | |
26 | 122 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 4:24.71 | |
27 | 139 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 4:24.87 | |
28 | 524 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 25 m | 4:25.00 | |
29 | 98 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 4:25.13 | |
30 | 24 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 25 m | 4:25.26 | |
31 | 522 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 4:26.42 | |
32 | 514 | Burgaard Malthe | 2000 | OSK | 0071AA | 25 m | 4:26.93 | |
33 | 314 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 4:27.18 | |
34 | 9 | Nielsen Mathias Kjær | 2000 | HSK | 0043AU | 25 m | 4:28.50 | |
35 | 27 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 25 m | 4:28.70 | |
36 | 323 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 4:29.14 | |
37 | 78 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 25 m | 4:29.23 | |
38 | 388 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 25 m | 4:29.76 | |
39 | 435 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 4:30.23 | |
40 | 210 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 25 m | 4:30.56 | |
41 | 55 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 4:30.62 | |
42 | 47 | Jørgensen Andreas | 2000 | KOLDING | 0057AI | 25 m | 4:30.96 | |
43 | 289 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 4:31.33 | |
44 | 222 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 25 m | 4:31.96 | |
45 | 19 | Langley Lawrence | 2001 | PINGVINEN | 0125AI | 25 m | 4:32.84 | |
46 | 363 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 4:33.36 | |
47 | 473 | Kragh Emil | 2001 | TRITON V | 0197AL | 25 m | 4:34.45 | |
48 | 468 | Funder Magnus | 2001 | TRITON V | 0173AK | 25 m | 4:35.99 | |
49 | 229 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 25 m | 4:36.04 | |
50 | 474 | Møller Johann Kristian | 2001 | TRITON V | 0159AK | 25 m | 4:36.15 | |
51 | 232 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 4:36.28 | |
52 | 243 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 25 m | 4:38.19 | |
53 | 114 | Christensen Magnus A H | 2001 | HOLSTEBRO | 0183AP | 25 m | 4:38.79 | |
54 | 42 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 4:39.14 | |
55 | 45 | Hald Rasmus | 2001 | KOLDING | 0189AM | 25 m | 4:39.35 | |
56 | 450 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111AF | 25 m | 4:39.62 | |
57 | 334 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 4:39.68 | |
58 | 128 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 4:39.96 | |
59 | 65 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 4:40.05 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 07 februar 2016 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:02 |
Løb 13, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 85 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 25 m | 56.36 | |
2 | 257 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | 57.30 | |
3 | 224 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 25 m | 57.67 | |
4 | 129 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 58.02 | |
5 | 287 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 25 m | 58.15 | |
6 | 470 | Hededal Line J. V. | 2001 | TRITON V | 0186AG | 25 m | 58.37 | |
7 | 38 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 58.49 | |
8 | 274 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 58.64 | |
9 | 146 | Petersson Katja Korbo | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 25 m | 58.87 | |
10 | 284 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 58.87 | |
11 | 161 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 59.73 | |
12 | 215 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 25 m | 59.76 | |
13 | 471 | Jatta Michelle | 2001 | TRITON V | 0116AR | 25 m | 1:00.27 | |
14 | 451 | Jørgensen Thyra | 2002 | SK-SYD | 0218AC | 25 m | 1:00.28 | |
15 | 57 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 1:00.52 | |
16 | 66 | Christensen Josefine Due | 2001 | HORSENS | 0166AT | 25 m | 1:00.55 | |
17 | 374 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 1:00.63 | |
18 | 51 | Nielsen Caroline Bo | 2001 | KOLDING | 0174AL | 25 m | 1:00.75 | |
19 | 219 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 25 m | 1:00.78 | |
20 | 152 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 25 m | 1:01.01 | |
21 | 437 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 25 m | 1:01.11 | |
22 | 261 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | 1:01.17 | |
23 | 296 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 25 m | 1:01.21 | |
24 | 117 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 25 m | 1:01.23 | |
25 | 169 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:01.23 | |
26 | 180 | Seehausen Mia | 2001 | LYSENG | 0186AH | 25 m | 1:01.23 | |
27 | 100 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 1:01.26 | |
28 | 488 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 25 m | 1:01.26 | |
29 | 154 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 1:01.28 | |
30 | 361 | Bodilsen Matilde | 2001 | AGF | 0184AQ | 25 m | 1:01.34 | |
31 | 199 | Nimb Sofie Louise | 2001 | LYNGBY | 0174AP | 25 m | 1:01.50 | |
32 | 240 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 25 m | 1:01.53 | |
33 | 293 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 25 m | 1:01.54 | |
34 | 389 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 25 m | 1:01.57 | |
35 | 113 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 1:01.65 | |
36 | 411 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 1:01.69 | |
37 | 325 | Kruse Josephine | 2002 | ALLERØD | 0242AQ | 25 m | 1:01.78 | |
38 | 307 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 25 m | 1:01.81 | |
39 | 322 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 1:01.86 | |
40 | 134 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 1:01.97 | |
41 | 260 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 25 m | 1:02.03 | |
42 | 489 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 1:02.11 | |
43 | 182 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 25 m | 1:02.33 | |
44 | 290 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 1:02.46 | |
45 | 135 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 1:02.51 | |
46 | 349 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 1:02.66 | |
47 | 62 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 1:02.71 | |
48 | 295 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 1:02.88 | |
49 | 11 | Ibsen Ditte Toft | 2001 | HOBRO | 0102AP | 25 m | 1:02.94 | |
50 | 404 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 1:02.94 | |
51 | 64 | Andersen Cecilie B. | 2001 | HORSENS | 0116AI | 25 m | 1:03.00 | |
52 | 86 | Sinding Pernille Koch | 2002 | HERNING | 0242AL | 25 m | 1:03.00 | |
53 | 457 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 1:03.07 | |
54 | 281 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 1:03.12 | |
55 | 410 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 25 m | 1:03.12 | |
56 | 179 | Olesen Mathilde Hvass | 2001 | LYSENG | 0126AO | 25 m | 1:03.23 | |
57 | 239 | Andersen Patricia | 2002 | SLAGELSE | 0294AI | 25 m | 1:03.30 | |
58 | 223 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 25 m | 1:03.49 | |
59 | 136 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 1:03.63 | |
60 | 503 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 1:03.63 | |
61 | 201 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 1:03.67 | |
62 | 509 | Logadottir Silja Ösp | 2001 | OSLF | 0192AG | 25 m | 1:03.83 | |
63 | 386 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 25 m | 1:03.92 | |
64 | 5 | Vegener Sofie | 2002 | AUNING | 0268AK | 25 m | 1:04.21 | |
65 | 198 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 1:04.21 | |
66 | 350 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 25 m | 1:04.22 | |
67 | 185 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | 1:04.36 | |
68 | 345 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 1:04.41 | |
69 | 462 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 1:04.42 | |
70 | 466 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 1:04.53 | |
71 | 297 | Madsen Nete Lund | 2001 | AALBORG | 0186AZ | 25 m | 1:04.55 | |
72 | 398 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 1:04.60 | |
73 | 507 | Damsgaard Melissa | 2001 | OSLF | 0136AX | 25 m | 1:04.64 | |
74 | 130 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 1:04.67 | |
75 | 41 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 25 m | 1:04.77 | |
76 | 264 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | 1:04.82 | |
77 | 399 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 1:04.90 | |
78 | 375 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 1:05.05 | |
79 | 422 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 1:05.09 | |
80 | 209 | Christensen Cecilie | 2002 | ESBJERG | 0208AV | 25 m | 1:05.21 | |
81 | 77 | Bach Signe | 2002 | HERNING | 0254AQ | 25 m | 1:05.24 | |
82 | 111 | Korsgaard Alberte | 2001 | RINGE | 0174AN | 25 m | 1:05.32 | |
83 | 523 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 1:05.38 | |
84 | 39 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | 1:05.39 | |
85 | 150 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | SØLLERØD | 0114AK | 25 m | 1:05.52 | |
86 | 166 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 1:05.70 | |
87 | 71 | Liboriussen Caroline | 2002 | HORSENS | 0222AT | 25 m | 1:05.82 | EFT |
88 | 395 | Laigaard Natascha | 2002 | HILLERØD | 0246AR | 25 m | 1:06.05 | |
89 | 143 | Storgaard Anna Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0228AF | 25 m | 1:06.47 | |
90 | 475 | Pedersen Signe Ilskov | 2001 | TRITON V | 0168AI | 25 m | 1:06.78 | |
91 | 308 | Sørensen Helena M. S. | 2001 | AALBORG | 0118AJ | 25 m | 1:06.90 | |
92 | 230 | Winkler Freja | 2001 | ESBJERG | 0188AV | 25 m | 1:06.95 | |
93 | 141 | Bang Victoria | 2001 | SVENDBORG | 0146AM | 25 m | 1:07.22 | |
94 | 187 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 25 m | 1:09.35 | |
95 | 20 | Rye Maria | 2001 | PINGVINEN | 0142AN | 25 m | 1:09.64 | |
96 | 352 | Dahl Sofia Louise | 2002 | SKOVBAKKEN | 0266AG | 25 m | 1:10.64 | |
97 | 438 | Kristensen Amalije | 2002 | BSK08 | 0212AX | 25 m | 1:11.49 | |
98 | 317 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 1:11.73 | |
99 | 60 | Ejby Julie | 2002 | NYBORG | 0282AD | 25 m | 1:12.82 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 07 februar 2016 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:02 |
Løb 14, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 339 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 52.00 | |
2 | 74 | Udbye Rasmus | 2000 | HORSENS | 0007AM | 25 m | 52.05 | |
3 | 469 | Hansen Andreas | 2000 | TRITON V | 0089AH | 25 m | 52.77 | |
4 | 506 | Bui Andreas | 2000 | OSLF | 0031AJ | 25 m | 52.98 | |
5 | 26 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 25 m | 53.46 | |
6 | 191 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 53.53 | |
7 | 269 | Svane-From Thomas | 2000 | HERLEV | 0005AU | 25 m | 53.60 | |
8 | 98 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 53.82 | |
9 | 472 | Juul Jakob | 2000 | TRITON V | 0015AK | 25 m | 53.93 | |
10 | 148 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | SLANGERUP | 0073AD | 25 m | 54.04 | |
11 | 104 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 54.07 | |
12 | 88 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 54.23 | |
13 | 131 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 54.43 | |
14 | 514 | Burgaard Malthe | 2000 | OSK | 0071AA | 25 m | 54.56 | |
15 | 208 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 55.08 | |
16 | 177 | Hjort Anton Borg | 2000 | LYSENG | 0065AO | 25 m | 55.11 | |
17 | 266 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 25 m | 55.11 | |
18 | 314 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 55.30 | |
19 | 192 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 55.41 | |
20 | 121 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 25 m | 55.59 | |
21 | 454 | Jørgensen Gustav | 2000 | TVS IF | 0075AP | 25 m | 55.65 | |
22 | 380 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 25 m | 55.67 | |
23 | 29 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 55.80 | |
24 | 511 | Sørensen Mads | 2000 | OSLF | 0097AC | 25 m | 56.10 | |
25 | 413 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 56.12 | |
26 | 178 | Lindholm Oskar | 2001 | LYSENG | 0153AF | 25 m | 56.14 | |
27 | 19 | Langley Lawrence | 2001 | PINGVINEN | 0125AI | 25 m | 56.17 | |
28 | 173 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 56.23 | |
29 | 193 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 56.29 | |
30 | 442 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 25 m | 56.42 | |
31 | 9 | Nielsen Mathias Kjær | 2000 | HSK | 0043AU | 25 m | 56.55 | |
32 | 3 | Hougaard Andreas | 2000 | AUNING | 0007AO | 25 m | 56.69 | |
33 | 24 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 25 m | 56.91 | |
34 | 10 | Peruchon Benjamin | 2001 | HSK | 0195AL | 25 m | 56.94 | |
35 | 31 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 56.96 | |
36 | 30 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 56.98 | |
37 | 18 | Flytkjær-Hansen Asger | 2000 | HASLEV | 0097AP | 25 m | 57.04 | |
38 | 299 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 57.05 | |
39 | 16 | Compen Emil | 2000 | HASLEV | 0037AC | 25 m | 57.06 | |
40 | 391 | Rasmussen Chris Lund | 2001 | VIBORG | 0177AO | 25 m | 57.18 | |
41 | 139 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 57.19 | |
42 | 434 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 25 m | 57.20 | |
43 | 320 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 57.21 | |
44 | 93 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 57.22 | |
45 | 524 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 25 m | 57.26 | |
46 | 526 | Almeborg Nikolaj | 2000 | RØNNE | 0097AN | 25 m | 57.29 | |
47 | 194 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 57.30 | |
48 | 183 | Frederiksen Thomas | 2000 | ODDER | 0089AG | 25 m | 57.34 | |
49 | 222 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 25 m | 57.35 | |
50 | 263 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 57.38 | |
51 | 431 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 25 m | 57.44 | |
52 | 27 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 25 m | 57.45 | |
53 | 210 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 25 m | 57.52 | |
54 | 510 | Rasmussen Christian | 2000 | OSLF | 0039AB | 25 m | 57.55 | |
55 | 271 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 57.57 | |
56 | 92 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 25 m | 57.79 | |
57 | 159 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 57.91 | |
58 | 253 | Levisen Malthe | 2001 | SMUT | 0143AF | 25 m | 57.95 | |
59 | 483 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 25 m | 58.00 | |
60 | 6 | Forsberg Jakob | 2000 | HELSINGE | 0053AM | 25 m | 58.03 | |
61 | 78 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 25 m | 58.05 | |
62 | 484 | Weilguny August | 2001 | HOVEDSTAD | 0131AF | 25 m | 58.08 | |
63 | 468 | Funder Magnus | 2001 | TRITON V | 0173AK | 25 m | 58.11 | |
64 | 69 | Jensen Christian Juul | 2000 | HORSENS | 0067AQ | 25 m | 58.27 | EFT |
65 | 309 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 25 m | 58.40 | |
66 | 435 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 58.44 | |
67 | 244 | Kokholm Oscar Fischer | 2000 | SLAGELSE | 0059AD | 25 m | 58.45 | |
68 | 476 | Rasmussen Anders | 2001 | TRITON V | 0169AF | 25 m | 58.48 | |
69 | 363 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 58.57 | |
70 | 474 | Møller Johann Kristian | 2001 | TRITON V | 0159AK | 25 m | 58.57 | |
71 | 365 | Gertz Magnus | 2000 | AGF | 0053AQ | 25 m | 58.58 | |
72 | 381 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 58.63 | |
73 | 289 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 58.65 | |
74 | 279 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 25 m | 58.71 | |
75 | 184 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 58.73 | |
76 | 306 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 58.75 | |
77 | 42 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 58.77 | |
78 | 45 | Hald Rasmus | 2001 | KOLDING | 0189AM | 25 m | 58.88 | |
79 | 323 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 59.11 | |
80 | 124 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | 59.20 | |
81 | 217 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 25 m | 59.25 | |
82 | 236 | Brogaard Frederik | 2001 | FR.SUND | 0163AQ | 25 m | 59.28 | |
83 | 196 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | 59.30 | |
84 | 55 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 59.35 | |
85 | 321 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 59.39 | |
86 | 441 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 25 m | 59.62 | |
87 | 237 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 59.65 | |
88 | 155 | Wiskum Mark | 2001 | SØLLERØD | 0123AI | 25 m | 59.70 | |
89 | 324 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 25 m | 59.86 | |
90 | 1 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 1:00.25 | |
91 | 498 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 1:00.29 | |
92 | 440 | Frandsen Anders Dam | 2000 | KORSØR | 0051AN | 25 m | 1:00.36 | |
93 | 213 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 25 m | 1:00.43 | |
94 | 8 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 25 m | 1:00.99 | |
95 | 433 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 25 m | 1:00.99 | |
96 | 112 | Vilhelmsen Jonas | 2001 | RINGE | 0111AC | 25 m | 1:01.36 | |
97 | 436 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 1:01.49 | |
98 | 403 | Mørch Halfdan H. | 2000 | VAT CPH-MK | 0009AF | 25 m | 1:01.61 | |
99 | 313 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 1:01.64 | |
100 | 46 | Jensen Jacob Schelde | 2001 | KOLDING | 0125AJ | 25 m | 1:01.66 | |
101 | 419 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 25 m | 1:02.08 | |
102 | 461 | Hufeldt Tobias | 2001 | HVIDOVRE | 0169AH | 25 m | 1:02.71 | |
103 | 421 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 1:02.72 | |
104 | 59 | Ejby Jonas | 2000 | NYBORG | 0063AJ | 25 m | 1:02.78 | |
105 | 412 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VI39 | 0109AP | 25 m | 1:03.42 | |
106 | 272 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 1:04.34 | |
107 | 245 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 1:07.42 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 07 februar 2016 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:02 |
Løb 15, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 35 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 2:20.25 | |
2 | 37 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 2:20.80 | |
3 | 36 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 2:22.90 | |
4 | 116 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 2:22.90 | |
5 | 34 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 2:23.64 | |
6 | 330 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 2:23.80 | |
7 | 129 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 2:24.30 | |
8 | 353 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 25 m | 2:24.41 | |
9 | 278 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 2:24.55 | |
10 | 332 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 2:26.10 | |
11 | 305 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 2:26.85 | |
12 | 160 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 2:27.31 | |
13 | 169 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 2:27.59 | |
14 | 328 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 25 m | 2:27.89 | |
15 | 327 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 2:28.53 | |
16 | 133 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 2:28.93 | |
17 | 410 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 25 m | 2:29.72 | |
18 | 400 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 25 m | 2:30.32 | |
19 | 325 | Kruse Josephine | 2002 | ALLERØD | 0242AQ | 25 m | 2:30.86 | |
20 | 285 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 2:31.03 | |
21 | 300 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | 2:31.05 | |
22 | 415 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 2:31.23 | |
23 | 406 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | 2:31.31 | |
24 | 241 | Frederiksen Amalie | 2001 | SLAGELSE | 0182AP | 25 m | 2:31.33 | |
25 | 499 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 2:31.82 | |
26 | 216 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ESBJERG | 0182AE | 25 m | 2:31.85 | |
27 | 91 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 2:31.93 | |
28 | 315 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 2:31.94 | |
29 | 456 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 25 m | 2:32.29 | |
30 | 359 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 2:32.41 | |
31 | 437 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 25 m | 2:32.60 | |
32 | 349 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 2:33.35 | |
33 | 242 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 2:33.44 | |
34 | 411 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 2:33.89 | |
35 | 293 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 25 m | 2:34.04 | |
36 | 394 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 2:34.29 | |
37 | 171 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 2:34.34 | |
38 | 83 | Lausten Sascha | 2002 | HERNING | 0202AJ | 25 m | 2:34.36 | |
39 | 162 | Castella Caroline Camilla | 2001 | TRITON B | 0144BA | 25 m | 2:35.21 | |
40 | 135 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 2:35.23 | |
41 | 198 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 2:35.46 | |
42 | 417 | Huryn Xandra | 2001 | VATCPH-STT | 0138AB | 25 m | 2:35.65 | |
43 | 97 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 2:35.82 | |
44 | 276 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 2:36.01 | |
45 | 172 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 2:36.04 | |
46 | 389 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 25 m | 2:36.05 | |
47 | 195 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 2:36.21 | |
48 | 107 | Simonsen Sibel | 2001 | ST-NEPTUN | 0176AP | 25 m | 2:36.40 | |
49 | 364 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 25 m | 2:36.46 | |
50 | 134 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 2:36.61 | |
51 | 175 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 2:36.61 | |
52 | 23 | Flø Esther | 2001 | SILKEBORG | 0108AR | 25 m | 2:36.72 | |
53 | 310 | Villumsen Signe | 2001 | AALBORG | 0146AQ | 25 m | 2:36.89 | |
54 | 290 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 2:37.12 | |
55 | 432 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 2:37.19 | |
56 | 95 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 2:37.25 | |
57 | 238 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 2:37.25 | |
58 | 136 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 2:37.45 | |
59 | 21 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | PINGVINEN | 0118AM | 25 m | 2:37.53 | |
60 | 201 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 2:38.01 | |
61 | 79 | Gam Laura | 2001 | HERNING | 0192AQ | 25 m | 2:38.21 | |
62 | 54 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 2:38.40 | |
63 | 282 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 2:38.52 | |
64 | 118 | Iversen Thilde Rud | 2001 | HOLSTEBRO | 0154AX | 25 m | 2:38.91 | |
65 | 408 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VI39 | 0298AO | 25 m | 2:38.97 | |
66 | 273 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 2:39.51 | |
67 | 422 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 2:39.63 | |
68 | 345 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 2:39.96 | |
69 | 164 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 2:40.22 | |
70 | 275 | Møller Katharina N | 2001 | VEST | 0122AI | 25 m | 2:40.42 | |
71 | 335 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 2:40.81 | |
72 | 387 | Andersen Helene Marie | 2001 | VIBORG | 0112AY | 25 m | 2:40.87 | |
73 | 375 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 2:40.88 | |
74 | 453 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TVS IF | 0162AD | 25 m | 2:41.13 | |
75 | 369 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 25 m | 2:41.49 | |
76 | 307 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 25 m | 2:41.62 | |
77 | 141 | Bang Victoria | 2001 | SVENDBORG | 0146AM | 25 m | 2:41.69 | |
78 | 144 | Jensen Louise Skovgaard | 2002 | ERRITSØ | 0292AM | 25 m | 2:42.01 | |
79 | 166 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 2:42.11 | |
80 | 376 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 2:44.13 | |
81 | 348 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 2:45.16 | |
82 | 235 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 25 m | 2:45.80 | |
83 | 80 | Klausen Alberte Schnieber | 2002 | HERNING | 0224AT | 25 m | 2:45.89 | |
84 | 203 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 2:46.66 | |
85 | 188 | Rasmussen Laura Buur | 2001 | ODDER | 0168AQ | 25 m | 2:46.91 | |
86 | 255 | Andersen Anna | 2001 | ISHØJ | 0106AI | 25 m | 2:49.31 | |
87 | 4 | Hougaard Maiken | 2002 | AUNING | 0282AM | 25 m | 2:51.00 | |
88 | 267 | Weber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | 2:57.87 | |
89 | 286 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 3:04.21 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 07 februar 2016 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:02 |
Løb 16, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 339 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 2:07.01 | |
2 | 246 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 25 m | 2:07.52 | |
3 | 467 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 2:08.86 | |
4 | 74 | Udbye Rasmus | 2000 | HORSENS | 0007AM | 25 m | 2:08.94 | |
5 | 165 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 2:09.58 | |
6 | 191 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 2:09.98 | |
7 | 492 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 25 m | 2:12.79 | |
8 | 414 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 25 m | 2:12.93 | |
9 | 256 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 2:13.48 | |
10 | 138 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 2:14.09 | |
11 | 418 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0071AC | 25 m | 2:14.19 | |
12 | 168 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 2:14.47 | |
13 | 380 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 25 m | 2:14.54 | |
14 | 384 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 2:14.57 | |
15 | 318 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 2:15.50 | |
16 | 269 | Svane-From Thomas | 2000 | HERLEV | 0005AU | 25 m | 2:15.92 | |
17 | 137 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 2:15.98 | |
18 | 207 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 2:16.21 | |
19 | 258 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GREVE | 0137AG | 25 m | 2:16.26 | |
20 | 420 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VATCPH-STT | 0081AA | 25 m | 2:16.83 | |
21 | 472 | Juul Jakob | 2000 | TRITON V | 0015AK | 25 m | 2:17.03 | |
22 | 50 | Mikkelsen Matthias Bach | 2000 | KOLDING | 0029AM | 25 m | 2:17.36 | |
23 | 506 | Bui Andreas | 2000 | OSLF | 0031AJ | 25 m | 2:19.18 | |
24 | 263 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 2:19.21 | |
25 | 115 | Christiansen Casper | 2000 | HOLSTEBRO | 0083AQ | 25 m | 2:19.43 | |
26 | 482 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 25 m | 2:19.70 | |
27 | 514 | Burgaard Malthe | 2000 | OSK | 0071AA | 25 m | 2:19.86 | |
28 | 379 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 2:19.90 | |
29 | 173 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 2:20.23 | |
30 | 355 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 25 m | 2:20.23 | |
31 | 94 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 2:20.28 | |
32 | 194 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 2:20.51 | |
33 | 448 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 2:20.63 | |
34 | 108 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 25 m | 2:21.45 | |
35 | 388 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 25 m | 2:21.66 | |
36 | 360 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 2:21.69 | |
37 | 366 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 25 m | 2:21.87 | |
38 | 515 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 25 m | 2:21.87 | |
39 | 338 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 2:21.91 | |
40 | 3 | Hougaard Andreas | 2000 | AUNING | 0007AO | 25 m | 2:21.95 | |
41 | 442 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 25 m | 2:22.09 | |
42 | 32 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 2:22.16 | |
43 | 358 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 2:22.29 | |
44 | 334 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 2:22.89 | |
45 | 497 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 2:22.93 | |
46 | 381 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 2:23.71 | |
47 | 458 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 2:23.71 | |
48 | 48 | Jørgensen Kasper | 2000 | KOLDING | 0027AJ | 25 m | 2:23.85 | |
49 | 19 | Langley Lawrence | 2001 | PINGVINEN | 0125AI | 25 m | 2:23.91 | |
50 | 385 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 2:23.97 | |
51 | 434 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 25 m | 2:24.02 | |
52 | 167 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 2:24.11 | |
53 | 476 | Rasmussen Anders | 2001 | TRITON V | 0169AF | 25 m | 2:24.20 | |
54 | 363 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 2:24.44 | |
55 | 468 | Funder Magnus | 2001 | TRITON V | 0173AK | 25 m | 2:24.45 | |
56 | 232 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 2:24.60 | |
57 | 513 | Andresen Benjamin Mads | 2000 | OSK | 0069AJ | 25 m | 2:24.62 | |
58 | 65 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 2:25.00 | |
59 | 55 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 2:25.28 | |
60 | 309 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 25 m | 2:25.65 | |
61 | 45 | Hald Rasmus | 2001 | KOLDING | 0189AM | 25 m | 2:25.75 | |
62 | 473 | Kragh Emil | 2001 | TRITON V | 0197AL | 25 m | 2:25.75 | |
63 | 368 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 2:26.29 | |
64 | 231 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 2:27.01 | |
65 | 321 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 2:27.17 | |
66 | 128 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 2:27.46 | |
67 | 84 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 2:27.55 | |
68 | 390 | Nielsen Johan | 2001 | VIBORG | 0109AM | 25 m | 2:27.92 | |
69 | 289 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 2:28.03 | |
70 | 103 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 2:28.11 | |
71 | 484 | Weilguny August | 2001 | HOVEDSTAD | 0131AF | 25 m | 2:28.15 | |
72 | 441 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 25 m | 2:28.18 | |
73 | 498 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 2:28.72 | |
74 | 248 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 25 m | 2:28.80 | |
75 | 237 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 2:28.98 | |
76 | 70 | Kramer Viktor Bull | 2000 | HORSENS | 0079AF | 25 m | 2:29.49 | EFT |
77 | 2 | Hansen Thorbjørn Udby | 2000 | AUNING | 0017AO | 25 m | 2:30.01 | |
78 | 504 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 25 m | 2:33.42 | |
79 | 326 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 25 m | 2:33.53 | |
80 | 25 | Høegh Bastian Løve | 2000 | SILKEBORG | 0007AK | 25 m | 2:34.44 | |
81 | 370 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 25 m | 2:35.24 | |
82 | 346 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 2:44.62 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 07 februar 2016 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:02 |
Løb 17, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 287 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 25 m | 9:04.00 | |
2 | 460 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 9:04.98 | |
3 | 85 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 25 m | 9:10.02 | |
4 | 322 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 9:14.16 | |
5 | 247 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 9:15.25 | |
6 | 199 | Nimb Sofie Louise | 2001 | LYNGBY | 0174AP | 25 m | 9:16.07 | |
7 | 66 | Christensen Josefine Due | 2001 | HORSENS | 0166AT | 25 m | 9:16.33 | |
8 | 57 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 9:18.63 | |
9 | 274 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 9:23.29 | |
10 | 296 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 25 m | 9:24.00 | |
11 | 284 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 9:26.50 | |
12 | 452 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 25 m | 9:27.44 | |
13 | 63 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 9:29.93 | |
14 | 160 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 9:31.00 | |
15 | 117 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 25 m | 9:31.88 | |
16 | 132 | Madsen SIF Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 9:31.99 | |
17 | 154 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 9:42.42 | |
18 | 350 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 25 m | 9:43.38 | |
19 | 488 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 25 m | 9:44.27 | |
20 | 152 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 25 m | 9:44.57 | |
21 | 367 | Jensen Julie Nykvist | 2001 | AGF | 0176AR | 25 m | 9:45.85 | |
22 | 250 | Hvarre Louise | 2001 | TEMPO | 0156AN | 25 m | 9:48.91 | |
23 | 101 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 9:50.42 | |
24 | 397 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 9:51.89 | |
25 | 523 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 9:53.26 | |
26 | 72 | Nielsen Mie Buch | 2001 | HORSENS | 0188AH | 25 m | 9:56.04 | |
27 | 409 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 9:59.67 | |
28 | 521 | Andersen Maria | 2002 | RINGSTED | 0222AP | 25 m | 10:02.05 | |
29 | 490 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 25 m | 10:02.86 | |
30 | 53 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 10:07.16 | |
31 | 398 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 10:11.46 | |
32 | 347 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 10:13.08 | |
33 | 505 | Brink Karen Hazell | 2002 | OSLF | 0206AA | 25 m | 10:13.93 | |
34 | 62 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 10:15.11 | |
35 | 82 | Kruse Frederikke | 2002 | HERNING | 0278AI | 25 m | 10:16.54 | |
36 | 288 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 25 m | 10:16.71 | |
37 | 405 | Jørgensen Kathrine S. | 2002 | AIF | 0258AJ | 25 m | 10:19.58 | |
38 | 508 | Glintborg Heidi | 2002 | OSLF | 0202AP | 25 m | 10:20.22 | |
39 | 39 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | 10:21.18 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 07 februar 2016 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:02 |
Løb 18, 1500m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 469 | Hansen Andreas | 2000 | TRITON V | 0089AH | 25 m | 16:16.46 | |
2 | 511 | Sørensen Mads | 2000 | OSLF | 0097AC | 25 m | 16:25.49 | |
3 | 131 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 16:26.08 | |
4 | 178 | Lindholm Oskar | 2001 | LYSENG | 0153AF | 25 m | 16:30.18 | |
5 | 98 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 16:31.82 | |
6 | 30 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 16:32.31 | |
7 | 26 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 25 m | 16:41.06 | |
8 | 477 | Sørensen Mads | 2001 | TRITON V | 0139AF | 25 m | 16:46.93 | |
9 | 492 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 25 m | 16:51.22 | |
10 | 27 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 25 m | 17:07.03 | |
11 | 522 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 17:13.97 | |
12 | 515 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 25 m | 17:15.25 | |
13 | 73 | Rasmussen Andreas | 2000 | HORSENS | 0045AQ | 25 m | 17:18.73 | |
14 | 413 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 17:19.08 | |
15 | 122 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 17:24.26 | |
16 | 439 | Bitzer Kasper | 2000 | KORSØR | 0079AK | 25 m | 17:33.32 | |
17 | 78 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 25 m | 17:41.29 | |
18 | 323 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 18:02.34 | |
19 | 450 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111AF | 25 m | 18:06.22 | |
20 | 391 | Rasmussen Chris Lund | 2001 | VIBORG | 0177AO | 25 m | 18:12.43 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 07 februar 2016 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:02 |
Løb 19, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 37 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 2:16.19 | |
2 | 116 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 2:20.63 | |
3 | 331 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 2:20.63 | |
4 | 285 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 2:22.16 | |
5 | 327 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 2:22.29 | |
6 | 470 | Hededal Line J. V. | 2001 | TRITON V | 0186AG | 25 m | 2:22.43 | |
7 | 406 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | 2:23.00 | |
8 | 410 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 25 m | 2:23.09 | |
9 | 51 | Nielsen Caroline Bo | 2001 | KOLDING | 0174AL | 25 m | 2:23.18 | |
10 | 215 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 25 m | 2:23.60 | |
11 | 199 | Nimb Sofie Louise | 2001 | LYNGBY | 0174AP | 25 m | 2:24.36 | |
12 | 170 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 2:24.53 | |
13 | 146 | Petersson Katja Korbo | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 25 m | 2:24.58 | |
14 | 332 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 2:25.34 | |
15 | 293 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 25 m | 2:25.52 | |
16 | 169 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 2:25.78 | |
17 | 300 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | 2:26.04 | |
18 | 175 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 2:26.18 | |
19 | 182 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 25 m | 2:26.19 | |
20 | 161 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 2:26.45 | |
21 | 91 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 2:26.85 | |
22 | 247 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 2:26.93 | |
23 | 457 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 2:26.97 | |
24 | 503 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 2:28.10 | |
25 | 240 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 25 m | 2:28.22 | |
26 | 499 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 2:28.62 | |
27 | 400 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 25 m | 2:28.69 | |
28 | 349 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 2:30.15 | |
29 | 250 | Hvarre Louise | 2001 | TEMPO | 0156AN | 25 m | 2:30.51 | |
30 | 64 | Andersen Cecilie B. | 2001 | HORSENS | 0116AI | 25 m | 2:30.76 | |
31 | 295 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 2:31.25 | |
32 | 290 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 2:31.54 | |
33 | 132 | Madsen SIF Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 2:31.60 | |
34 | 97 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 2:32.76 | |
35 | 107 | Simonsen Sibel | 2001 | ST-NEPTUN | 0176AP | 25 m | 2:32.76 | |
36 | 255 | Andersen Anna | 2001 | ISHØJ | 0106AI | 25 m | 2:32.96 | |
37 | 201 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 2:33.00 | |
38 | 43 | Bauer Karoline | 2002 | KOLDING | 0206AJ | 25 m | 2:33.62 | |
39 | 394 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 2:34.64 | |
40 | 86 | Sinding Pernille Koch | 2002 | HERNING | 0242AL | 25 m | 2:34.98 | |
41 | 395 | Laigaard Natascha | 2002 | HILLERØD | 0246AR | 25 m | 2:35.97 | |
42 | 528 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | 2:35.98 | EFT |
43 | 81 | Knudsen Emilie | 2002 | HERNING | 0222AK | 25 m | 2:36.12 | |
44 | 369 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 25 m | 2:36.50 | |
45 | 432 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 2:36.78 | |
46 | 281 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 2:37.08 | |
47 | 136 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 2:37.15 | |
48 | 288 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 25 m | 2:37.22 | |
49 | 188 | Rasmussen Laura Buur | 2001 | ODDER | 0168AQ | 25 m | 2:37.72 | |
50 | 113 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 2:37.79 | |
51 | 347 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 2:37.79 | |
52 | 291 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 25 m | 2:38.04 | |
53 | 416 | Hougaard Camilla | 2002 | VATCPH-STT | 0282AJ | 25 m | 2:38.19 | |
54 | 490 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 25 m | 2:38.39 | |
55 | 508 | Glintborg Heidi | 2002 | OSLF | 0202AP | 25 m | 2:38.46 | |
56 | 77 | Bach Signe | 2002 | HERNING | 0254AQ | 25 m | 2:38.52 | |
57 | 297 | Madsen Nete Lund | 2001 | AALBORG | 0186AZ | 25 m | 2:38.55 | |
58 | 233 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 25 m | 2:38.62 | |
59 | 185 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | 2:38.76 | |
60 | 335 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 2:39.13 | |
61 | 109 | Dyrehauge Alma Thrige | 2002 | RINGE | 0226AG | 25 m | 2:39.30 | |
62 | 164 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 2:39.30 | |
63 | 430 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 2:39.53 | |
64 | 294 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 2:39.59 | |
65 | 187 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 25 m | 2:39.74 | |
66 | 203 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 2:41.53 | |
67 | 251 | Johansen Maja | 2002 | TEMPO | 0262AV | 25 m | 2:42.48 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 07 februar 2016 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:02 |
Løb 20, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 339 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 2:05.57 | |
2 | 246 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 25 m | 2:05.88 | |
3 | 121 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 25 m | 2:07.67 | |
4 | 138 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 2:08.90 | |
5 | 360 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 2:09.25 | |
6 | 177 | Hjort Anton Borg | 2000 | LYSENG | 0065AO | 25 m | 2:11.50 | |
7 | 137 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 2:13.09 | |
8 | 418 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0071AC | 25 m | 2:13.39 | |
9 | 102 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 2:14.34 | |
10 | 207 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 2:14.60 | |
11 | 183 | Frederiksen Thomas | 2000 | ODDER | 0089AG | 25 m | 2:14.77 | |
12 | 366 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 25 m | 2:14.87 | |
13 | 32 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 2:15.12 | |
14 | 431 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 25 m | 2:15.87 | |
15 | 65 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 2:16.17 | |
16 | 167 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 2:16.35 | |
17 | 94 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 2:16.48 | |
18 | 108 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 25 m | 2:17.16 | |
19 | 269 | Svane-From Thomas | 2000 | HERLEV | 0005AU | 25 m | 2:17.49 | |
20 | 483 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 25 m | 2:17.74 | |
21 | 476 | Rasmussen Anders | 2001 | TRITON V | 0169AF | 25 m | 2:17.77 | |
22 | 482 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 25 m | 2:18.46 | |
23 | 468 | Funder Magnus | 2001 | TRITON V | 0173AK | 25 m | 2:18.59 | |
24 | 194 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 2:19.13 | |
25 | 403 | Mørch Halfdan H. | 2000 | VAT CPH-MK | 0009AF | 25 m | 2:20.01 | |
26 | 407 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193AK | 25 m | 2:20.21 | |
27 | 13 | Nørgaard Marius | 2001 | HOBRO | 0115AC | 25 m | 2:20.37 | |
28 | 205 | Havemann Magnus | 2000 | OPNØR | 0027AK | 25 m | 2:20.39 | |
29 | 514 | Burgaard Malthe | 2000 | OSK | 0071AA | 25 m | 2:20.60 | |
30 | 306 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 2:20.68 | |
31 | 448 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 2:21.55 | |
32 | 390 | Nielsen Johan | 2001 | VIBORG | 0109AM | 25 m | 2:21.64 | |
33 | 393 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 2:22.37 | |
34 | 515 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 25 m | 2:22.52 | |
35 | 334 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 2:22.67 | |
36 | 210 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 25 m | 2:22.75 | |
37 | 442 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 25 m | 2:22.81 | |
38 | 368 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 2:22.85 | |
39 | 413 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 2:23.00 | |
40 | 10 | Peruchon Benjamin | 2001 | HSK | 0195AL | 25 m | 2:23.08 | |
41 | 337 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 2:23.08 | |
42 | 388 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 25 m | 2:23.35 | |
43 | 55 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 2:23.51 | |
44 | 122 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 2:23.94 | |
45 | 495 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 2:24.18 | |
46 | 139 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 2:25.03 | |
47 | 217 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 25 m | 2:25.12 | |
48 | 449 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 2:25.20 | |
49 | 309 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 25 m | 2:25.36 | |
50 | 441 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 25 m | 2:25.52 | |
51 | 377 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 25 m | 2:26.34 | |
52 | 145 | Jeppesen Lukas | 2001 | ERRITSØ | 0111AL | 25 m | 2:26.55 | |
53 | 329 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 25 m | 2:26.69 | |
54 | 153 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 25 m | 2:26.79 | |
55 | 222 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 25 m | 2:27.45 | |
56 | 304 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 2:27.93 | |
57 | 493 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 2:28.08 | |
58 | 213 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 25 m | 2:28.17 | |
59 | 501 | Veile Oliver | 2001 | DURUP | 0141AD | 25 m | 2:28.25 | |
60 | 61 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 25 m | 2:39.39 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 07 februar 2016 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:02 |
Løb 21, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 257 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | 1:01.25 | |
2 | 35 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 1:01.95 | |
3 | 278 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 1:03.21 | |
4 | 305 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 1:03.95 | |
5 | 116 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 1:04.60 | |
6 | 332 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 1:04.65 | |
7 | 129 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 1:04.69 | |
8 | 451 | Jørgensen Thyra | 2002 | SK-SYD | 0218AC | 25 m | 1:04.92 | |
9 | 284 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 1:05.25 | |
10 | 180 | Seehausen Mia | 2001 | LYSENG | 0186AH | 25 m | 1:05.33 | |
11 | 63 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 1:05.63 | |
12 | 34 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 1:05.70 | |
13 | 274 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 1:06.40 | |
14 | 415 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 1:06.58 | |
15 | 261 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | 1:07.05 | |
16 | 224 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 25 m | 1:07.75 | |
17 | 463 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 25 m | 1:08.08 | |
18 | 328 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 25 m | 1:08.16 | |
19 | 135 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 1:08.37 | |
20 | 462 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 1:08.46 | |
21 | 310 | Villumsen Signe | 2001 | AALBORG | 0146AQ | 25 m | 1:08.62 | |
22 | 456 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 25 m | 1:08.69 | |
23 | 241 | Frederiksen Amalie | 2001 | SLAGELSE | 0182AP | 25 m | 1:08.73 | |
24 | 219 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 25 m | 1:08.95 | |
25 | 276 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 1:09.14 | |
26 | 316 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 25 m | 1:09.14 | |
27 | 66 | Christensen Josefine Due | 2001 | HORSENS | 0166AT | 25 m | 1:09.20 | |
28 | 457 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 1:09.23 | |
29 | 83 | Lausten Sascha | 2002 | HERNING | 0202AJ | 25 m | 1:09.31 | |
30 | 417 | Huryn Xandra | 2001 | VATCPH-STT | 0138AB | 25 m | 1:09.44 | |
31 | 160 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 1:09.53 | |
32 | 367 | Jensen Julie Nykvist | 2001 | AGF | 0176AR | 25 m | 1:09.54 | |
33 | 162 | Castella Caroline Camilla | 2001 | TRITON B | 0144BA | 25 m | 1:09.59 | |
34 | 259 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 25 m | 1:09.87 | |
35 | 359 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 1:09.99 | |
36 | 422 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 1:10.08 | |
37 | 100 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 1:10.17 | |
38 | 111 | Korsgaard Alberte | 2001 | RINGE | 0174AN | 25 m | 1:10.29 | |
39 | 195 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 1:10.66 | |
40 | 150 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | SØLLERØD | 0114AK | 25 m | 1:10.67 | |
41 | 64 | Andersen Cecilie B. | 2001 | HORSENS | 0116AI | 25 m | 1:10.87 | |
42 | 39 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | 1:10.90 | |
43 | 387 | Andersen Helene Marie | 2001 | VIBORG | 0112AY | 25 m | 1:11.03 | |
44 | 117 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 25 m | 1:11.27 | |
45 | 404 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 1:11.47 | |
46 | 489 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 1:11.70 | |
47 | 130 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 1:11.75 | |
48 | 298 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 25 m | 1:11.75 | |
49 | 294 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 1:11.76 | |
50 | 72 | Nielsen Mie Buch | 2001 | HORSENS | 0188AH | 25 m | 1:11.80 | |
51 | 163 | Eriksen Isabel K. | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 1:11.80 | |
52 | 223 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 25 m | 1:12.01 | |
53 | 398 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 1:12.01 | |
54 | 406 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | 1:12.25 | |
55 | 527 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 25 m | 1:12.29 | |
56 | 228 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 1:12.77 | |
57 | 401 | Kristoffersen Anna Aabak | 2002 | VAT CPH-MK | 0288AL | 25 m | 1:12.81 | |
58 | 198 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 1:12.94 | |
59 | 523 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 1:12.94 | |
60 | 471 | Jatta Michelle | 2001 | TRITON V | 0116AR | 25 m | 1:13.04 | |
61 | 171 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 1:13.05 | |
62 | 238 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 1:13.30 | |
63 | 333 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 1:13.37 | |
64 | 389 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 25 m | 1:13.41 | |
65 | 101 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 1:13.56 | |
66 | 170 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 1:13.58 | |
67 | 99 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 25 m | 1:13.59 | |
68 | 175 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 1:13.94 | |
69 | 396 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 1:14.03 | |
70 | 201 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 1:14.07 | |
71 | 335 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 1:14.17 | |
72 | 345 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 1:14.22 | |
73 | 286 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 1:14.54 | |
74 | 142 | Holse Katarina | 2002 | SVENDBORG | 0228AC | 25 m | 1:14.77 | |
75 | 430 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 1:14.79 | |
76 | 416 | Hougaard Camilla | 2002 | VATCPH-STT | 0282AJ | 25 m | 1:14.82 | |
77 | 189 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 1:14.92 | |
78 | 282 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 1:15.19 | |
79 | 53 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 1:15.55 | |
80 | 144 | Jensen Louise Skovgaard | 2002 | ERRITSØ | 0292AM | 25 m | 1:15.81 | |
81 | 386 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 25 m | 1:15.85 | |
82 | 5 | Vegener Sofie | 2002 | AUNING | 0268AK | 25 m | 1:15.89 | |
83 | 239 | Andersen Patricia | 2002 | SLAGELSE | 0294AI | 25 m | 1:16.03 | |
84 | 81 | Knudsen Emilie | 2002 | HERNING | 0222AK | 25 m | 1:16.29 | |
85 | 125 | Elling-Enevoldsen Freja | 2002 | IKAST | 0248AX | 25 m | 1:16.37 | |
86 | 41 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 25 m | 1:16.44 | |
87 | 325 | Kruse Josephine | 2002 | ALLERØD | 0242AQ | 25 m | 1:16.50 | |
88 | 409 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 1:16.76 | |
89 | 218 | Hjelholt Kristine la Cour | 2002 | ESBJERG | 0272AQ | 25 m | 1:16.99 | |
90 | 87 | Suhnsen Frederikke | 2002 | HERNING | 0244AU | 25 m | 1:19.90 | |
91 | 405 | Jørgensen Kathrine S. | 2002 | AIF | 0258AJ | 25 m | 1:27.76 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 07 februar 2016 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:02 |
Løb 22, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 467 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 57.50 | |
2 | 469 | Hansen Andreas | 2000 | TRITON V | 0089AH | 25 m | 57.98 | |
3 | 472 | Juul Jakob | 2000 | TRITON V | 0015AK | 25 m | 58.26 | |
4 | 191 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 58.42 | |
5 | 384 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 58.69 | |
6 | 420 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VATCPH-STT | 0081AA | 25 m | 58.75 | |
7 | 165 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 59.22 | |
8 | 366 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 25 m | 59.52 | |
9 | 454 | Jørgensen Gustav | 2000 | TVS IF | 0075AP | 25 m | 59.59 | |
10 | 258 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GREVE | 0137AG | 25 m | 59.71 | |
11 | 208 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 59.74 | |
12 | 148 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | SLANGERUP | 0073AD | 25 m | 59.97 | |
13 | 168 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 59.97 | |
14 | 74 | Udbye Rasmus | 2000 | HORSENS | 0007AM | 25 m | 1:00.01 | |
15 | 88 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 1:00.19 | |
16 | 492 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 25 m | 1:00.23 | |
17 | 104 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 1:00.26 | |
18 | 414 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 25 m | 1:00.38 | |
19 | 50 | Mikkelsen Matthias Bach | 2000 | KOLDING | 0029AM | 25 m | 1:00.54 | |
20 | 299 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 1:00.60 | |
21 | 115 | Christiansen Casper | 2000 | HOLSTEBRO | 0083AQ | 25 m | 1:01.05 | |
22 | 442 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 25 m | 1:01.41 | |
23 | 29 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 1:01.42 | |
24 | 506 | Bui Andreas | 2000 | OSLF | 0031AJ | 25 m | 1:01.46 | |
25 | 513 | Andresen Benjamin Mads | 2000 | OSK | 0069AJ | 25 m | 1:01.76 | |
26 | 48 | Jørgensen Kasper | 2000 | KOLDING | 0027AJ | 25 m | 1:01.90 | |
27 | 380 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 25 m | 1:02.25 | |
28 | 441 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 25 m | 1:02.43 | |
29 | 514 | Burgaard Malthe | 2000 | OSK | 0071AA | 25 m | 1:02.47 | |
30 | 256 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 1:02.91 | |
31 | 207 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 1:02.94 | |
32 | 439 | Bitzer Kasper | 2000 | KORSØR | 0079AK | 25 m | 1:03.31 | |
33 | 45 | Hald Rasmus | 2001 | KOLDING | 0189AM | 25 m | 1:03.34 | |
34 | 17 | Dynesen Jakob | 2000 | HASLEV | 0001AJ | 25 m | 1:03.40 | |
35 | 484 | Weilguny August | 2001 | HOVEDSTAD | 0131AF | 25 m | 1:03.55 | |
36 | 266 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 25 m | 1:03.63 | |
37 | 379 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 1:03.75 | |
38 | 231 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 1:03.97 | |
39 | 511 | Sørensen Mads | 2000 | OSLF | 0097AC | 25 m | 1:04.04 | |
40 | 214 | Frøsig Oliver | 2000 | ESBJERG | 0021AG | 25 m | 1:04.08 | |
41 | 358 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 1:04.11 | |
42 | 92 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 25 m | 1:04.20 | |
43 | 221 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 25 m | 1:04.37 | |
44 | 47 | Jørgensen Andreas | 2000 | KOLDING | 0057AI | 25 m | 1:04.66 | |
45 | 19 | Langley Lawrence | 2001 | PINGVINEN | 0125AI | 25 m | 1:04.68 | |
46 | 69 | Jensen Christian Juul | 2000 | HORSENS | 0067AQ | 25 m | 1:05.03 | |
47 | 194 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 1:05.12 | |
48 | 440 | Frandsen Anders Dam | 2000 | KORSØR | 0051AN | 25 m | 1:05.16 | |
49 | 329 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 25 m | 1:05.22 | |
50 | 433 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 25 m | 1:05.22 | |
51 | 84 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 1:05.34 | |
52 | 173 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 1:05.44 | |
53 | 391 | Rasmussen Chris Lund | 2001 | VIBORG | 0177AO | 25 m | 1:06.00 | |
54 | 114 | Christensen Magnus A H | 2001 | HOLSTEBRO | 0183AP | 25 m | 1:06.22 | |
55 | 435 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 1:06.37 | |
56 | 363 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 1:06.57 | |
57 | 103 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 1:06.62 | |
58 | 265 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 25 m | 1:06.79 | |
59 | 455 | Mosegaard Emil | 2001 | TVS IF | 0187AM | 25 m | 1:06.85 | |
60 | 504 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 25 m | 1:06.89 | |
61 | 525 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 25 m | 1:07.18 | |
62 | 321 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 1:07.21 | |
63 | 237 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 1:07.33 | |
64 | 279 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 25 m | 1:07.52 | |
65 | 473 | Kragh Emil | 2001 | TRITON V | 0197AL | 25 m | 1:07.55 | |
66 | 515 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 25 m | 1:07.69 | |
67 | 271 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 1:07.76 | |
68 | 263 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 1:07.80 | |
69 | 402 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 1:08.06 | |
70 | 2 | Hansen Thorbjørn Udby | 2000 | AUNING | 0017AO | 25 m | 1:08.44 | |
71 | 12 | Jensen Lasse | 2000 | HOBRO | 0011AF | 25 m | 1:08.44 | |
72 | 42 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 1:08.48 | |
73 | 336 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 1:08.54 | |
74 | 192 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 1:08.61 | |
75 | 24 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 25 m | 1:08.69 | |
76 | 461 | Hufeldt Tobias | 2001 | HVIDOVRE | 0169AH | 25 m | 1:08.71 | |
77 | 232 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 1:08.86 | |
78 | 494 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 1:09.07 | |
79 | 229 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 25 m | 1:09.92 | |
80 | 245 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 1:11.64 | |
81 | 236 | Brogaard Frederik | 2001 | FR.SUND | 0163AQ | 25 m | 1:11.71 | |
82 | 186 | Nielsen Benjamin B | 2001 | ODDER | 0127AM | 25 m | 1:12.95 | |
83 | 206 | Thomsen Hans Christian L. | 2001 | OPNØR | 0133AN | 25 m | 1:13.87 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 07 februar 2016 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:02 |
Løb 23, 4X200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 301 | Aalborg Piger 1 | 2001 | AALBORG | 25 m | 8:34.92 | ||
2 | 33 | Kvik Piger | 2001 | KVIK | 25 m | 8:37.57 | ||
3 | 342 | Sigma Piger 1 | 2001 | SIGMA | 25 m | 8:37.75 | ||
4 | 127 | Gentofte Piger 1 | 2001 | GENTOFTE | 25 m | 8:43.17 | ||
5 | 157 | Triton B Pige 1 | 2001 | TRITON B | 25 m | 8:47.87 | ||
6 | 446 | Stv Piger 1 | 2001 | STV | 25 m | 8:48.30 | ||
7 | 226 | Esbjerg Piger | 2001 | ESBJERG | 25 m | 8:52.48 | ||
8 | 277 | Roskilde Piger 1 | 2001 | ROSKILDE | 25 m | 8:53.63 | ||
9 | 120 | Hsc Mini Monstars | 2001 | HOLSTEBRO | 25 m | 8:58.85 | ||
10 | 464 | Hvidovre Piger | 2001 | HVIDOVRE | 25 m | 8:59.94 | ||
11 | 76 | Horsens Piger 1 | 2001 | HORSENS | 25 m | 9:01.75 | ||
12 | 479 | Esv Tigers | 2001 | ESV | 25 m | 9:03.00 | ||
13 | 89 | Stm 1 | 2001 | STM | 25 m | 9:04.65 | ||
14 | 302 | Aalborg Piger 2 | 2001 | AALBORG | 25 m | 9:06.99 | ||
15 | 428 | Vat Cph Piger 1 | 2001 | VAT CPH | 25 m | 9:08.44 | ||
16 | 56 | Nyborg Piger | 2001 | NYBORG | 25 m | 9:09.00 | ||
17 | 106 | Gsc Piger | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 9:11.61 | ||
18 | 392 | Hils Piger | 2001 | HILLERØD | 25 m | 9:12.34 | ||
19 | 200 | Lyngby Piger 1 | 2001 | LYNGBY | 25 m | 9:12.43 | ||
20 | 158 | Triton B Pige 2 | 2001 | TRITON B | 25 m | 9:29.57 | ||
21 | 429 | Vat Cph Piger 2 | 2001 | VAT CPH | 25 m | 9:33.11 | ||
22 | 520 | Ringsted Piger 1 | 2001 | RINGSTED | 25 m | 9:39.40 | ||
23 | 518 | Sto Penguins | 2001 | STO | 25 m | 9:40.99 | ||
24 | 90 | Stm 2 | 2001 | STM | 25 m | 9:48.65 | ||
25 | 140 | Svendborg | 2001 | SVENDBORG | 25 m | 9:51.54 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 07 februar 2016 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:02 |
Løb 24, 4X200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 126 | Gentofte Drenge 1 | 2000 | GENTOFTE | 25 m | 7:59.69 | ||
2 | 480 | Esv Wolfs | 2000 | ESV | 25 m | 8:04.00 | ||
3 | 519 | Sto Sharks | 2000 | STO | 25 m | 8:06.44 | ||
4 | 28 | Kvik Drenge | 2000 | KVIK | 25 m | 8:07.50 | ||
5 | 312 | Holbæk Drenge | 2000 | HOLBÆK | 25 m | 8:10.09 | ||
6 | 105 | Gsc Drenge | 2000 | GLADSAXE | 25 m | 8:10.90 | ||
7 | 444 | Stv Drenge 1 | 2000 | STV | 25 m | 8:11.49 | ||
8 | 75 | Horsens Drenge 1 | 2000 | HORSENS | 25 m | 8:12.91 | ||
9 | 156 | Triton B Drenge | 2000 | TRITON B | 25 m | 8:13.33 | ||
10 | 423 | Vat Cph Drenge 1 | 2000 | VAT CPH | 25 m | 8:15.15 | ||
11 | 119 | Hsc Mini Monstars | 2000 | HOLSTEBRO | 25 m | 8:18.75 | ||
12 | 340 | Sigma Drenge 1 | 2000 | SIGMA | 25 m | 8:20.00 | ||
13 | 190 | Lyngby Drenge | 2000 | LYNGBY | 25 m | 8:20.16 | ||
14 | 22 | Silkeborg Drenge | 2000 | SILKEBORG | 25 m | 8:21.92 | ||
15 | 491 | Køge Drenge | 2000 | KØGE | 25 m | 8:32.00 | ||
16 | 292 | Aalborg Drenge | 2000 | AALBORG | 25 m | 8:32.78 | ||
17 | 481 | Hovedstadens Halvhjerner | 2000 | HOVEDSTAD | 25 m | 8:35.52 | ||
18 | 478 | Esv Dogs | 2001 | ESV | 25 m | 8:43.00 | ||
19 | 362 | Agf Drenge 1 | 2000 | AGF | 25 m | 8:43.31 | ||
20 | 424 | Vat Cph Drenge 2 | 2000 | VAT CPH | 25 m | 8:48.28 | ||
21 | 262 | Herlev Drenge 1 | 2000 | HERLEV | 25 m | 8:48.79 | ||
22 | 445 | Stv Drenge 2 | 2000 | STV | 25 m | 8:52.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 07 februar 2016 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:02 |
Løb 25, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 301 | Aalborg Piger 1 | 2001 | AALBORG | 25 m | 3:57.75 | ||
2 | 33 | Kvik Piger | 2001 | KVIK | 25 m | 3:59.39 | ||
3 | 342 | Sigma Piger 1 | 2001 | SIGMA | 25 m | 4:00.84 | ||
4 | 226 | Esbjerg Piger | 2001 | ESBJERG | 25 m | 4:01.70 | ||
5 | 157 | Triton B Pige 1 | 2001 | TRITON B | 25 m | 4:01.98 | ||
6 | 56 | Nyborg Piger | 2001 | NYBORG | 25 m | 4:02.62 | ||
7 | 127 | Gentofte Piger 1 | 2001 | GENTOFTE | 25 m | 4:03.03 | ||
8 | 277 | Roskilde Piger 1 | 2001 | ROSKILDE | 25 m | 4:04.23 | ||
9 | 446 | Stv Piger 1 | 2001 | STV | 25 m | 4:05.83 | ||
10 | 120 | Hsc Mini Monstars | 2001 | HOLSTEBRO | 25 m | 4:09.50 | ||
11 | 302 | Aalborg Piger 2 | 2001 | AALBORG | 25 m | 4:09.93 | ||
12 | 479 | Esv Tigers | 2001 | ESV | 25 m | 4:10.00 | ||
13 | 372 | de Gyldne Torpedoer | 2001 | HELSINGØR | 25 m | 4:10.21 | ||
14 | 76 | Horsens Piger 1 | 2001 | HORSENS | 25 m | 4:11.01 | ||
15 | 428 | Vat Cph Piger 1 | 2001 | VAT CPH | 25 m | 4:11.19 | ||
16 | 357 | Aarhus Swim Piger | 2001 | AAS | 25 m | 4:11.32 | ||
17 | 464 | Hvidovre Piger | 2001 | HVIDOVRE | 25 m | 4:11.56 | ||
18 | 89 | Stm 1 | 2001 | STM | 25 m | 4:11.98 | ||
19 | 254 | Gti Piger | 2001 | GTI | 25 m | 4:12.38 | ||
20 | 200 | Lyngby Piger 1 | 2001 | LYNGBY | 25 m | 4:12.69 | ||
21 | 106 | Gsc Piger | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 4:16.07 | ||
22 | 371 | Agf Piger | 2001 | AGF | 25 m | 4:16.89 | ||
23 | 270 | Vest Piger | 2001 | VEST | 25 m | 4:17.02 | ||
24 | 392 | Hils Piger | 2001 | HILLERØD | 25 m | 4:17.56 | ||
25 | 429 | Vat Cph Piger 2 | 2001 | VAT CPH | 25 m | 4:20.38 | ||
26 | 158 | Triton B Pige 2 | 2001 | TRITON B | 25 m | 4:21.91 | ||
27 | 202 | Lyngby Piger 2 | 2001 | LYNGBY | 25 m | 4:22.73 | ||
28 | 181 | Odder Piger | 2001 | ODDER | 25 m | 4:25.80 | ||
29 | 520 | Ringsted Piger 1 | 2001 | RINGSTED | 25 m | 4:26.30 | ||
30 | 518 | Sto Penguins | 2001 | STO | 25 m | 4:26.42 | ||
31 | 90 | Stm 2 | 2001 | STM | 25 m | 4:30.89 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 07 februar 2016 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:02 |
Løb 26, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 519 | Sto Sharks | 2000 | STO | 25 m | 3:39.29 | ||
2 | 105 | Gsc Drenge | 2000 | GLADSAXE | 25 m | 3:39.89 | ||
3 | 126 | Gentofte Drenge 1 | 2000 | GENTOFTE | 25 m | 3:41.89 | ||
4 | 480 | Esv Wolfs | 2000 | ESV | 25 m | 3:42.00 | ||
5 | 190 | Lyngby Drenge | 2000 | LYNGBY | 25 m | 3:44.60 | ||
6 | 75 | Horsens Drenge 1 | 2000 | HORSENS | 25 m | 3:44.79 | ||
7 | 312 | Holbæk Drenge | 2000 | HOLBÆK | 25 m | 3:45.11 | ||
8 | 423 | Vat Cph Drenge 1 | 2000 | VAT CPH | 25 m | 3:45.84 | ||
9 | 156 | Triton B Drenge | 2000 | TRITON B | 25 m | 3:46.41 | ||
10 | 444 | Stv Drenge 1 | 2000 | STV | 25 m | 3:46.48 | ||
11 | 28 | Kvik Drenge | 2000 | KVIK | 25 m | 3:47.88 | ||
12 | 340 | Sigma Drenge 1 | 2000 | SIGMA | 25 m | 3:48.35 | ||
13 | 22 | Silkeborg Drenge | 2000 | SILKEBORG | 25 m | 3:49.19 | ||
14 | 211 | Esbjerg Drenge | 2000 | ESBJERG | 25 m | 3:49.20 | ||
15 | 373 | Helsingør Drenge | 2000 | HELSINGØR | 25 m | 3:49.34 | ||
16 | 262 | Herlev Drenge 1 | 2000 | HERLEV | 25 m | 3:49.79 | ||
17 | 119 | Hsc Mini Monstars | 2000 | HOLSTEBRO | 25 m | 3:50.63 | ||
18 | 292 | Aalborg Drenge | 2000 | AALBORG | 25 m | 3:51.97 | ||
19 | 362 | Agf Drenge 1 | 2000 | AGF | 25 m | 3:52.06 | ||
20 | 49 | Ksk Drenge Kolding | 2001 | KOLDING | 25 m | 3:52.64 | ||
21 | 15 | Haslev Drenge 1 | 2000 | HASLEV | 25 m | 3:54.98 | ||
22 | 491 | Køge Drenge | 2000 | KØGE | 25 m | 3:55.00 | ||
23 | 481 | Hovedstadens Halvhjerner | 2000 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:56.62 | ||
24 | 478 | Esv Dogs | 2001 | ESV | 25 m | 4:00.00 | ||
25 | 341 | Sigma Drenge 2 | 2000 | SIGMA | 25 m | 4:00.93 | ||
26 | 424 | Vat Cph Drenge 2 | 2000 | VAT CPH | 25 m | 4:04.30 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 07 februar 2016 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:02 |
Løb 27, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 36 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 2:30.19 | |
2 | 330 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 2:30.72 | |
3 | 328 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 25 m | 2:33.19 | |
4 | 169 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 2:37.23 | |
5 | 281 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 2:38.86 | |
6 | 37 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 2:39.10 | |
7 | 394 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 2:39.13 | |
8 | 325 | Kruse Josephine | 2002 | ALLERØD | 0242AQ | 25 m | 2:39.57 | |
9 | 353 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 25 m | 2:41.64 | |
10 | 51 | Nielsen Caroline Bo | 2001 | KOLDING | 0174AL | 25 m | 2:42.23 | |
11 | 133 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 2:42.69 | |
12 | 315 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 2:42.86 | |
13 | 300 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | 2:43.05 | |
14 | 160 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 2:43.32 | |
15 | 400 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 25 m | 2:44.02 | |
16 | 23 | Flø Esther | 2001 | SILKEBORG | 0108AR | 25 m | 2:44.56 | |
17 | 348 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 2:44.70 | |
18 | 172 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 2:44.79 | |
19 | 499 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 2:44.90 | |
20 | 68 | Ibsen Sille | 2001 | HORSENS | 0134AU | 25 m | 2:45.81 | |
21 | 242 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 2:45.82 | |
22 | 154 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 2:46.28 | |
23 | 79 | Gam Laura | 2001 | HERNING | 0192AQ | 25 m | 2:46.37 | |
24 | 212 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 2:46.78 | |
25 | 189 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 2:47.07 | |
26 | 359 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 2:47.59 | |
27 | 171 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 2:48.29 | |
28 | 375 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 2:50.17 | |
29 | 91 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 2:50.21 | |
30 | 273 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 2:50.31 | |
31 | 288 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 25 m | 2:50.47 | |
32 | 471 | Jatta Michelle | 2001 | TRITON V | 0116AR | 25 m | 2:50.77 | |
33 | 408 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VI39 | 0298AO | 25 m | 2:50.88 | |
34 | 453 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TVS IF | 0162AD | 25 m | 2:50.95 | |
35 | 97 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 2:51.54 | |
36 | 235 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 25 m | 2:51.55 | |
37 | 62 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 2:51.89 | |
38 | 162 | Castella Caroline Camilla | 2001 | TRITON B | 0144BA | 25 m | 2:52.74 | |
39 | 415 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 2:52.98 | |
40 | 241 | Frederiksen Amalie | 2001 | SLAGELSE | 0182AP | 25 m | 2:53.34 | |
41 | 364 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 25 m | 2:53.49 | |
42 | 456 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 25 m | 2:53.76 | |
43 | 20 | Rye Maria | 2001 | PINGVINEN | 0142AN | 25 m | 2:53.85 | |
44 | 432 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 2:53.91 | |
45 | 80 | Klausen Alberte Schnieber | 2002 | HERNING | 0224AT | 25 m | 2:53.92 | |
46 | 275 | Møller Katharina N | 2001 | VEST | 0122AI | 25 m | 2:54.00 | |
47 | 285 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 2:54.10 | |
48 | 490 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 25 m | 2:54.26 | |
49 | 118 | Iversen Thilde Rud | 2001 | HOLSTEBRO | 0154AX | 25 m | 2:54.60 | |
50 | 383 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 2:54.70 | |
51 | 4 | Hougaard Maiken | 2002 | AUNING | 0282AM | 25 m | 2:54.80 | |
52 | 516 | Nielsen Christine | 2001 | OSK | 0188AI | 25 m | 2:55.08 | |
53 | 44 | Gravgaard Charlotte | 2001 | KOLDING | 0168AN | 25 m | 2:55.20 | |
54 | 134 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 2:55.48 | |
55 | 54 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 2:55.52 | |
56 | 282 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 2:55.75 | |
57 | 267 | Weber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | 2:55.89 | |
58 | 308 | Sørensen Helena M. S. | 2001 | AALBORG | 0118AJ | 25 m | 2:56.31 | |
59 | 230 | Winkler Freja | 2001 | ESBJERG | 0188AV | 25 m | 2:56.32 | |
60 | 475 | Pedersen Signe Ilskov | 2001 | TRITON V | 0168AI | 25 m | 2:56.45 | |
61 | 417 | Huryn Xandra | 2001 | VATCPH-STT | 0138AB | 25 m | 2:56.78 | |
62 | 195 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 2:56.93 | |
63 | 164 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 2:57.47 | |
64 | 264 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | 2:58.24 | |
65 | 438 | Kristensen Amalije | 2002 | BSK08 | 0212AX | 25 m | 3:00.32 | |
66 | 317 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 3:01.91 | |
67 | 378 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 3:01.97 | |
68 | 352 | Dahl Sofia Louise | 2002 | SKOVBAKKEN | 0266AG | 25 m | 3:02.36 | |
69 | 389 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 25 m | 3:02.88 | |
70 | 447 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 25 m | 3:03.39 | |
71 | 60 | Ejby Julie | 2002 | NYBORG | 0282AD | 25 m | 3:03.45 | |
72 | 143 | Storgaard Anna Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0228AF | 25 m | 3:03.76 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 07 februar 2016 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:02 |
Løb 28, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 165 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 2:20.92 | |
2 | 414 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 25 m | 2:21.96 | |
3 | 246 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 25 m | 2:23.19 | |
4 | 355 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 25 m | 2:23.65 | |
5 | 102 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 2:24.97 | |
6 | 379 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 2:29.12 | |
7 | 7 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 2:29.74 | |
8 | 207 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 2:30.47 | |
9 | 59 | Ejby Jonas | 2000 | NYBORG | 0063AJ | 25 m | 2:30.53 | |
10 | 137 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 2:31.40 | |
11 | 448 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 2:31.57 | |
12 | 334 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 2:31.64 | |
13 | 472 | Juul Jakob | 2000 | TRITON V | 0015AK | 25 m | 2:32.08 | |
14 | 168 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 2:33.26 | |
15 | 458 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 2:34.06 | |
16 | 70 | Kramer Viktor Bull | 2000 | HORSENS | 0079AF | 25 m | 2:34.62 | |
17 | 388 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 25 m | 2:34.80 | |
18 | 477 | Sørensen Mads | 2001 | TRITON V | 0139AF | 25 m | 2:34.98 | |
19 | 3 | Hougaard Andreas | 2000 | AUNING | 0007AO | 25 m | 2:35.70 | |
20 | 473 | Kragh Emil | 2001 | TRITON V | 0197AL | 25 m | 2:36.13 | |
21 | 497 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 2:36.47 | |
22 | 485 | Bugge August | 2000 | HOVEDSTAD | 0091AI | 25 m | 2:36.51 | |
23 | 263 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 2:36.54 | |
24 | 493 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 2:36.95 | |
25 | 248 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 25 m | 2:36.97 | |
26 | 385 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 2:36.97 | |
27 | 258 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GREVE | 0137AG | 25 m | 2:37.57 | |
28 | 84 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 2:38.05 | |
29 | 513 | Andresen Benjamin Mads | 2000 | OSK | 0069AJ | 25 m | 2:38.42 | |
30 | 2 | Hansen Thorbjørn Udby | 2000 | AUNING | 0017AO | 25 m | 2:38.50 | |
31 | 232 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 2:38.67 | |
32 | 434 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 25 m | 2:38.89 | |
33 | 217 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 25 m | 2:38.96 | |
34 | 402 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 2:39.57 | |
35 | 338 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 2:39.63 | |
36 | 93 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 2:40.49 | |
37 | 272 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 2:41.23 | |
38 | 514 | Burgaard Malthe | 2000 | OSK | 0071AA | 25 m | 2:41.34 | |
39 | 18 | Flytkjær-Hansen Asger | 2000 | HASLEV | 0097AP | 25 m | 2:41.94 | |
40 | 459 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 2:42.40 | |
41 | 365 | Gertz Magnus | 2000 | AGF | 0053AQ | 25 m | 2:42.54 | |
42 | 311 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | 2:42.57 | |
43 | 19 | Langley Lawrence | 2001 | PINGVINEN | 0125AI | 25 m | 2:43.24 | |
44 | 436 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 2:43.31 | |
45 | 390 | Nielsen Johan | 2001 | VIBORG | 0109AM | 25 m | 2:43.36 | |
46 | 167 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 2:43.76 | |
47 | 370 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 25 m | 2:44.27 | |
48 | 368 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 2:45.09 | |
49 | 243 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 25 m | 2:45.33 | |
50 | 476 | Rasmussen Anders | 2001 | TRITON V | 0169AF | 25 m | 2:45.50 | |
51 | 484 | Weilguny August | 2001 | HOVEDSTAD | 0131AF | 25 m | 2:45.93 | |
52 | 306 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 2:46.05 | |
53 | 468 | Funder Magnus | 2001 | TRITON V | 0173AK | 25 m | 2:46.17 | |
54 | 139 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 2:46.48 | |
55 | 206 | Thomsen Hans Christian L. | 2001 | OPNØR | 0133AN | 25 m | 2:47.18 | |
56 | 14 | Lund Jacob | 2001 | SKANDERBOR | 0189AP | 25 m | 2:48.17 | |
57 | 336 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 2:48.23 | |
58 | 326 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 25 m | 2:48.41 | |
59 | 96 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 25 m | 2:48.73 | |
60 | 346 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 2:49.98 | |
61 | 313 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 2:50.24 | |
62 | 196 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | 2:50.47 | |
63 | 25 | Høegh Bastian Løve | 2000 | SILKEBORG | 0007AK | 25 m | 2:51.21 | |
64 | 1 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 2:51.55 | |
65 | 186 | Nielsen Benjamin B | 2001 | ODDER | 0127AM | 25 m | 2:53.09 | |
66 | 412 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VI39 | 0109AP | 25 m | 2:53.11 | |
67 | 61 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 25 m | 2:54.47 | |
68 | 234 | Jørgensen Daniel Kjær | 2001 | HØRSHOLM | 0199AN | 25 m | 3:00.84 | |
69 | 304 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 3:01.56 | |
70 | 149 | Thilleman Rasmus | 2001 | SLANGERUP | 0175AK | 25 m | 3:02.85 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 07 februar 2016 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:02 |
Løb 29, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 85 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 25 m | 2:02.49 | |
2 | 224 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 25 m | 2:04.64 | |
3 | 129 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 2:05.60 | |
4 | 287 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 25 m | 2:05.63 | |
5 | 38 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 2:07.01 | |
6 | 63 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 2:07.27 | |
7 | 451 | Jørgensen Thyra | 2002 | SK-SYD | 0218AC | 25 m | 2:07.57 | |
8 | 274 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 2:08.18 | |
9 | 303 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 2:08.21 | |
10 | 460 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 2:08.62 | |
11 | 57 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 2:08.73 | |
12 | 161 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 2:08.92 | |
13 | 284 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 2:08.92 | |
14 | 470 | Hededal Line J. V. | 2001 | TRITON V | 0186AG | 25 m | 2:09.19 | |
15 | 296 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 25 m | 2:09.31 | |
16 | 247 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 2:09.43 | |
17 | 146 | Petersson Katja Korbo | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 25 m | 2:09.61 | |
18 | 199 | Nimb Sofie Louise | 2001 | LYNGBY | 0174AP | 25 m | 2:09.62 | |
19 | 322 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 2:10.34 | |
20 | 374 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 2:10.60 | |
21 | 160 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 2:10.66 | |
22 | 66 | Christensen Josefine Due | 2001 | HORSENS | 0166AT | 25 m | 2:11.46 | |
23 | 152 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 25 m | 2:11.64 | |
24 | 452 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 25 m | 2:11.73 | |
25 | 257 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | 2:11.81 | |
26 | 240 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 25 m | 2:11.86 | |
27 | 215 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 25 m | 2:12.18 | |
28 | 471 | Jatta Michelle | 2001 | TRITON V | 0116AR | 25 m | 2:12.46 | |
29 | 134 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 2:12.47 | |
30 | 285 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 2:12.93 | |
31 | 180 | Seehausen Mia | 2001 | LYSENG | 0186AH | 25 m | 2:13.27 | |
32 | 327 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 2:14.59 | |
33 | 261 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | 2:14.63 | |
34 | 171 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 2:14.99 | |
35 | 350 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 25 m | 2:15.21 | |
36 | 290 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 2:15.44 | |
37 | 367 | Jensen Julie Nykvist | 2001 | AGF | 0176AR | 25 m | 2:15.56 | |
38 | 488 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 25 m | 2:15.67 | |
39 | 95 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 2:15.79 | |
40 | 489 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 2:15.82 | |
41 | 182 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 25 m | 2:15.90 | |
42 | 437 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 25 m | 2:15.93 | |
43 | 154 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 2:16.09 | |
44 | 219 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 25 m | 2:16.18 | |
45 | 135 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 2:16.27 | |
46 | 242 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 2:16.65 | |
47 | 349 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 2:16.71 | |
48 | 404 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 2:16.71 | |
49 | 400 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 25 m | 2:16.73 | |
50 | 397 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 2:16.78 | |
51 | 394 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 2:16.92 | |
52 | 198 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 2:16.93 | |
53 | 101 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 2:17.00 | |
54 | 307 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 25 m | 2:17.16 | |
55 | 411 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 2:17.32 | |
56 | 509 | Logadottir Silja Ösp | 2001 | OSLF | 0192AG | 25 m | 2:17.33 | |
57 | 280 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 25 m | 2:17.38 | |
58 | 216 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ESBJERG | 0182AE | 25 m | 2:17.48 | |
59 | 179 | Olesen Mathilde Hvass | 2001 | LYSENG | 0126AO | 25 m | 2:17.55 | |
60 | 250 | Hvarre Louise | 2001 | TEMPO | 0156AN | 25 m | 2:17.56 | |
61 | 239 | Andersen Patricia | 2002 | SLAGELSE | 0294AI | 25 m | 2:17.62 | |
62 | 62 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 2:17.81 | |
63 | 281 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 2:18.03 | |
64 | 86 | Sinding Pernille Koch | 2002 | HERNING | 0242AL | 25 m | 2:18.09 | |
65 | 72 | Nielsen Mie Buch | 2001 | HORSENS | 0188AH | 25 m | 2:18.51 | EFT |
66 | 136 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 2:18.59 | |
67 | 130 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 2:18.84 | |
68 | 376 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 2:18.94 | |
69 | 398 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 2:19.14 | |
70 | 41 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 25 m | 2:19.29 | |
71 | 523 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 2:19.61 | |
72 | 503 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 2:20.16 | |
73 | 298 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 25 m | 2:20.27 | |
74 | 422 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 2:20.59 | |
75 | 389 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 25 m | 2:20.87 | |
76 | 466 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 2:21.02 | |
77 | 316 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 25 m | 2:21.16 | |
78 | 53 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 2:21.23 | |
79 | 335 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 2:21.28 | |
80 | 164 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 2:21.85 | |
81 | 521 | Andersen Maria | 2002 | RINGSTED | 0222AP | 25 m | 2:21.93 | |
82 | 225 | Peders Alberte Sommerlund | 2002 | ESBJERG | 0262AR | 25 m | 2:21.99 | |
83 | 223 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 25 m | 2:22.35 | |
84 | 99 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 25 m | 2:22.46 | |
85 | 54 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 2:22.62 | |
86 | 201 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 2:22.63 | |
87 | 505 | Brink Karen Hazell | 2002 | OSLF | 0206AA | 25 m | 2:22.73 | |
88 | 399 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 2:22.83 | |
89 | 125 | Elling-Enevoldsen Freja | 2002 | IKAST | 0248AX | 25 m | 2:23.23 | |
90 | 82 | Kruse Frederikke | 2002 | HERNING | 0278AI | 25 m | 2:23.64 | |
91 | 291 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 25 m | 2:23.64 | |
92 | 401 | Kristoffersen Anna Aabak | 2002 | VAT CPH-MK | 0288AL | 25 m | 2:25.91 | |
93 | 251 | Johansen Maja | 2002 | TEMPO | 0262AV | 25 m | 2:30.21 | |
94 | 218 | Hjelholt Kristine la Cour | 2002 | ESBJERG | 0272AQ | 25 m | 2:30.68 | |
95 | 209 | Christensen Cecilie | 2002 | ESBJERG | 0208AV | 25 m | 2:35.24 | |
96 | 87 | Suhnsen Frederikke | 2002 | HERNING | 0244AU | 25 m | 2:38.53 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 07 februar 2016 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:02 |
Løb 30, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 74 | Udbye Rasmus | 2000 | HORSENS | 0007AM | 25 m | 1:53.02 | |
2 | 469 | Hansen Andreas | 2000 | TRITON V | 0089AH | 25 m | 1:54.66 | |
3 | 104 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 1:54.93 | |
4 | 88 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 1:56.23 | |
5 | 138 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 1:56.43 | |
6 | 472 | Juul Jakob | 2000 | TRITON V | 0015AK | 25 m | 1:56.95 | |
7 | 191 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 1:57.84 | |
8 | 121 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 25 m | 1:58.35 | |
9 | 269 | Svane-From Thomas | 2000 | HERLEV | 0005AU | 25 m | 1:58.38 | |
10 | 177 | Hjort Anton Borg | 2000 | LYSENG | 0065AO | 25 m | 1:59.29 | |
11 | 506 | Bui Andreas | 2000 | OSLF | 0031AJ | 25 m | 1:59.40 | |
12 | 492 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 25 m | 1:59.58 | |
13 | 173 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 1:59.70 | |
14 | 380 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 25 m | 2:00.00 | |
15 | 256 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 2:00.21 | |
16 | 384 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 2:00.23 | |
17 | 314 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 2:01.14 | |
18 | 514 | Burgaard Malthe | 2000 | OSK | 0071AA | 25 m | 2:01.22 | |
19 | 178 | Lindholm Oskar | 2001 | LYSENG | 0153AF | 25 m | 2:01.24 | |
20 | 454 | Jørgensen Gustav | 2000 | TVS IF | 0075AP | 25 m | 2:01.32 | |
21 | 511 | Sørensen Mads | 2000 | OSLF | 0097AC | 25 m | 2:01.47 | |
22 | 413 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 2:01.92 | |
23 | 442 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 25 m | 2:02.14 | |
24 | 320 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 2:02.15 | |
25 | 193 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 2:02.52 | |
26 | 31 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 2:02.65 | |
27 | 515 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 25 m | 2:02.67 | |
28 | 50 | Mikkelsen Matthias Bach | 2000 | KOLDING | 0029AM | 25 m | 2:03.07 | |
29 | 24 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 25 m | 2:03.08 | |
30 | 477 | Sørensen Mads | 2001 | TRITON V | 0139AF | 25 m | 2:03.54 | |
31 | 439 | Bitzer Kasper | 2000 | KORSØR | 0079AK | 25 m | 2:04.19 | |
32 | 258 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GREVE | 0137AG | 25 m | 2:04.37 | |
33 | 19 | Langley Lawrence | 2001 | PINGVINEN | 0125AI | 25 m | 2:04.41 | |
34 | 194 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 2:04.51 | |
35 | 266 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 25 m | 2:04.61 | |
36 | 391 | Rasmussen Chris Lund | 2001 | VIBORG | 0177AO | 25 m | 2:04.68 | |
37 | 299 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 2:04.70 | |
38 | 207 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 2:04.78 | |
39 | 9 | Nielsen Mathias Kjær | 2000 | HSK | 0043AU | 25 m | 2:05.01 | |
40 | 358 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 2:05.26 | |
41 | 360 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 2:05.28 | |
42 | 139 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 2:05.31 | |
43 | 208 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 2:05.31 | |
44 | 192 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 2:05.37 | |
45 | 355 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 25 m | 2:05.58 | |
46 | 115 | Christiansen Casper | 2000 | HOLSTEBRO | 0083AQ | 25 m | 2:05.70 | |
47 | 73 | Rasmussen Andreas | 2000 | HORSENS | 0045AQ | 25 m | 2:05.78 | |
48 | 210 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 25 m | 2:06.19 | |
49 | 183 | Frederiksen Thomas | 2000 | ODDER | 0089AG | 25 m | 2:06.56 | |
50 | 524 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 25 m | 2:06.60 | |
51 | 289 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 2:06.66 | |
52 | 441 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 25 m | 2:06.79 | |
53 | 323 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 2:07.09 | |
54 | 468 | Funder Magnus | 2001 | TRITON V | 0173AK | 25 m | 2:07.11 | |
55 | 363 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 2:07.17 | |
56 | 434 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 25 m | 2:07.17 | |
57 | 435 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 2:07.25 | |
58 | 16 | Compen Emil | 2000 | HASLEV | 0037AC | 25 m | 2:07.29 | |
59 | 484 | Weilguny August | 2001 | HOVEDSTAD | 0131AF | 25 m | 2:07.29 | EFT |
60 | 45 | Hald Rasmus | 2001 | KOLDING | 0189AM | 25 m | 2:07.43 | |
61 | 55 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 2:07.52 | |
62 | 217 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 25 m | 2:07.56 | |
63 | 263 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 2:07.66 | |
64 | 476 | Rasmussen Anders | 2001 | TRITON V | 0169AF | 25 m | 2:07.83 | |
65 | 483 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 25 m | 2:07.90 | |
66 | 222 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 25 m | 2:08.14 | |
67 | 324 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 25 m | 2:08.21 | |
68 | 78 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 25 m | 2:08.23 | |
69 | 47 | Jørgensen Andreas | 2000 | KOLDING | 0057AI | 25 m | 2:08.32 | |
70 | 309 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 25 m | 2:08.80 | |
71 | 159 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 2:09.04 | |
72 | 474 | Møller Johann Kristian | 2001 | TRITON V | 0159AK | 25 m | 2:09.62 | |
73 | 42 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 2:09.64 | |
74 | 482 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 25 m | 2:09.87 | |
75 | 231 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 2:09.93 | |
76 | 65 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 2:09.96 | |
77 | 522 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 2:10.08 | |
78 | 243 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 25 m | 2:10.16 | |
79 | 306 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 2:10.35 | |
80 | 473 | Kragh Emil | 2001 | TRITON V | 0197AL | 25 m | 2:10.50 | |
81 | 448 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 2:10.54 | |
82 | 92 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 25 m | 2:10.58 | |
83 | 124 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | 2:10.80 | |
84 | 253 | Levisen Malthe | 2001 | SMUT | 0143AF | 25 m | 2:11.28 | |
85 | 229 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 25 m | 2:11.33 | |
86 | 494 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 2:11.50 | |
87 | 498 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 2:11.72 | |
88 | 393 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 2:11.93 | |
89 | 214 | Frøsig Oliver | 2000 | ESBJERG | 0021AG | 25 m | 2:12.95 | |
90 | 8 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 25 m | 2:13.06 | |
91 | 221 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 25 m | 2:13.13 | |
92 | 184 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 2:13.77 | |
93 | 419 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 25 m | 2:14.43 | |
94 | 449 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 2:14.54 | |
95 | 450 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111AF | 25 m | 2:16.29 | |
96 | 407 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193AK | 25 m | 2:16.53 | |
97 | 46 | Jensen Jacob Schelde | 2001 | KOLDING | 0125AJ | 25 m | 2:16.96 | |
98 | 501 | Veile Oliver | 2001 | DURUP | 0141AD | 25 m | 2:18.99 | |
99 | 265 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 25 m | 2:21.60 | |
100 | 17 | Dynesen Jakob | 2000 | HASLEV | 0001AJ | 25 m | 2:22.27 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 07 februar 2016 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:02 |
Løb 31, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 330 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 4:55.84 | |
2 | 332 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 4:58.01 | |
3 | 85 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 25 m | 4:58.86 | |
4 | 34 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 5:02.88 | |
5 | 37 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 5:03.08 | |
6 | 353 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 25 m | 5:03.74 | |
7 | 278 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 5:06.28 | |
8 | 160 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 5:10.27 | |
9 | 199 | Nimb Sofie Louise | 2001 | LYNGBY | 0174AP | 25 m | 5:10.56 | |
10 | 296 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 25 m | 5:10.78 | |
11 | 133 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 5:11.35 | |
12 | 66 | Christensen Josefine Due | 2001 | HORSENS | 0166AT | 25 m | 5:12.55 | |
13 | 116 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 5:12.78 | |
14 | 305 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 5:14.27 | |
15 | 359 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 5:15.98 | |
16 | 91 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 5:16.22 | |
17 | 415 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 5:17.29 | |
18 | 23 | Flø Esther | 2001 | SILKEBORG | 0108AR | 25 m | 5:18.51 | |
19 | 456 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 25 m | 5:19.36 | |
20 | 117 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 25 m | 5:19.43 | |
21 | 410 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 25 m | 5:20.13 | |
22 | 154 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 5:21.03 | |
23 | 367 | Jensen Julie Nykvist | 2001 | AGF | 0176AR | 25 m | 5:24.17 | |
24 | 282 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 5:24.66 | |
25 | 63 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 5:25.69 | |
26 | 172 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 5:27.46 | |
27 | 83 | Lausten Sascha | 2002 | HERNING | 0202AJ | 25 m | 5:27.83 | |
28 | 162 | Castella Caroline Camilla | 2001 | TRITON B | 0144BA | 25 m | 5:28.77 | |
29 | 315 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 5:28.98 | |
30 | 175 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 5:29.00 | |
31 | 499 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 5:29.15 | |
32 | 212 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 5:31.57 | |
33 | 345 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 5:31.59 | |
34 | 280 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 25 m | 5:33.85 | |
35 | 335 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 5:34.16 | |
36 | 288 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 25 m | 5:34.99 | |
37 | 57 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 5:35.30 | |
38 | 523 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 5:35.30 | |
39 | 509 | Logadottir Silja Ösp | 2001 | OSLF | 0192AG | 25 m | 5:35.83 | |
40 | 259 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 25 m | 5:35.96 | |
41 | 521 | Andersen Maria | 2002 | RINGSTED | 0222AP | 25 m | 5:36.12 | |
42 | 164 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 5:36.49 | |
43 | 163 | Eriksen Isabel K. | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 5:36.53 | |
44 | 68 | Ibsen Sille | 2001 | HORSENS | 0134AU | 25 m | 5:36.84 | |
45 | 141 | Bang Victoria | 2001 | SVENDBORG | 0146AM | 25 m | 5:36.86 | |
46 | 195 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 5:36.96 | |
47 | 21 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | PINGVINEN | 0118AM | 25 m | 5:37.80 | |
48 | 44 | Gravgaard Charlotte | 2001 | KOLDING | 0168AN | 25 m | 5:38.48 | |
49 | 294 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 5:38.69 | |
50 | 295 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 5:38.69 | |
51 | 408 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VI39 | 0298AO | 25 m | 5:39.52 | |
52 | 516 | Nielsen Christine | 2001 | OSK | 0188AI | 25 m | 5:39.59 | |
53 | 490 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 25 m | 5:40.35 | |
54 | 508 | Glintborg Heidi | 2002 | OSLF | 0202AP | 25 m | 5:40.57 | |
55 | 378 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 5:43.43 | |
56 | 113 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 5:44.65 | |
57 | 350 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 25 m | 5:46.61 | |
58 | 228 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 5:46.99 | |
59 | 53 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 5:47.71 | |
60 | 447 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 25 m | 5:48.96 | |
61 | 71 | Liboriussen Caroline | 2002 | HORSENS | 0222AT | 25 m | 5:49.06 | |
62 | 422 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 5:49.98 | |
63 | 142 | Holse Katarina | 2002 | SVENDBORG | 0228AC | 25 m | 5:50.95 | |
64 | 39 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | 5:51.68 | |
65 | 233 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 25 m | 5:52.04 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 07 februar 2016 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:02 |
Løb 32, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 469 | Hansen Andreas | 2000 | TRITON V | 0089AH | 25 m | 4:34.59 | |
2 | 467 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 4:37.07 | |
3 | 246 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 25 m | 4:37.62 | |
4 | 191 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 4:38.57 | |
5 | 26 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 25 m | 4:38.63 | |
6 | 339 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 4:39.43 | |
7 | 131 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 4:41.12 | |
8 | 492 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 25 m | 4:42.19 | |
9 | 318 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 4:42.42 | |
10 | 168 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 4:43.46 | |
11 | 420 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VATCPH-STT | 0081AA | 25 m | 4:43.46 | |
12 | 102 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 4:43.64 | |
13 | 88 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 4:45.27 | |
14 | 137 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 4:47.50 | |
15 | 30 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 4:52.63 | |
16 | 29 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 4:52.65 | |
17 | 32 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 4:56.11 | |
18 | 334 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 4:56.11 | |
19 | 94 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 4:57.05 | |
20 | 148 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | SLANGERUP | 0073AD | 25 m | 4:58.25 | |
21 | 269 | Svane-From Thomas | 2000 | HERLEV | 0005AU | 25 m | 4:59.27 | |
22 | 48 | Jørgensen Kasper | 2000 | KOLDING | 0027AJ | 25 m | 5:00.46 | |
23 | 388 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 25 m | 5:01.05 | |
24 | 511 | Sørensen Mads | 2000 | OSLF | 0097AC | 25 m | 5:01.19 | |
25 | 458 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 5:01.37 | |
26 | 27 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 25 m | 5:01.55 | |
27 | 515 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 25 m | 5:02.42 | |
28 | 338 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 5:02.44 | |
29 | 108 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 25 m | 5:04.98 | |
30 | 473 | Kragh Emil | 2001 | TRITON V | 0197AL | 25 m | 5:05.80 | |
31 | 495 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 5:06.42 | |
32 | 122 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 5:06.53 | |
33 | 421 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 5:06.96 | |
34 | 311 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | 5:08.25 | |
35 | 337 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 5:08.49 | |
36 | 289 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 5:09.11 | |
37 | 441 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 25 m | 5:09.12 | |
38 | 10 | Peruchon Benjamin | 2001 | HSK | 0195AL | 25 m | 5:09.19 | |
39 | 390 | Nielsen Johan | 2001 | VIBORG | 0109AM | 25 m | 5:09.25 | |
40 | 448 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 5:09.33 | |
41 | 497 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 5:09.73 | |
42 | 485 | Bugge August | 2000 | HOVEDSTAD | 0091AI | 25 m | 5:09.94 | |
43 | 321 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 5:11.68 | |
44 | 65 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 5:12.09 | |
45 | 128 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 5:12.79 | |
46 | 391 | Rasmussen Chris Lund | 2001 | VIBORG | 0177AO | 25 m | 5:13.69 | |
47 | 232 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 5:15.21 | |
48 | 149 | Thilleman Rasmus | 2001 | SLANGERUP | 0175AK | 25 m | 5:16.30 | |
49 | 153 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 25 m | 5:17.24 | |
50 | 402 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 5:20.49 | |
51 | 476 | Rasmussen Anders | 2001 | TRITON V | 0169AF | 25 m | 5:20.69 | |
52 | 84 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 5:20.92 | |
53 | 522 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 5:22.61 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 07 februar 2016 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:02 |
Løb 33, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 33 | Kvik Piger | 2001 | KVIK | 25 m | 4:17.03 | ||
2 | 342 | Sigma Piger 1 | 2001 | SIGMA | 25 m | 4:22.02 | ||
3 | 277 | Roskilde Piger 1 | 2001 | ROSKILDE | 25 m | 4:23.59 | ||
4 | 226 | Esbjerg Piger | 2001 | ESBJERG | 25 m | 4:26.51 | ||
5 | 301 | Aalborg Piger 1 | 2001 | AALBORG | 25 m | 4:28.78 | ||
6 | 89 | Stm 1 | 2001 | STM | 25 m | 4:31.45 | ||
7 | 127 | Gentofte Piger 1 | 2001 | GENTOFTE | 25 m | 4:32.99 | ||
8 | 428 | Vat Cph Piger 1 | 2001 | VAT CPH | 25 m | 4:33.34 | ||
9 | 120 | Hsc Mini Monstars | 2001 | HOLSTEBRO | 25 m | 4:35.00 | ||
10 | 76 | Horsens Piger 1 | 2001 | HORSENS | 25 m | 4:35.15 | ||
11 | 446 | Stv Piger 1 | 2001 | STV | 25 m | 4:35.95 | ||
12 | 343 | Sigma Piger 2 | 2001 | SIGMA | 25 m | 4:36.00 | ||
13 | 200 | Lyngby Piger 1 | 2001 | LYNGBY | 25 m | 4:36.84 | ||
14 | 372 | de Gyldne Torpedoer | 2001 | HELSINGØR | 25 m | 4:37.22 | ||
15 | 157 | Triton B Pige 1 | 2001 | TRITON B | 25 m | 4:37.80 | ||
16 | 56 | Nyborg Piger | 2001 | NYBORG | 25 m | 4:37.98 | ||
17 | 429 | Vat Cph Piger 2 | 2001 | VAT CPH | 25 m | 4:38.94 | ||
18 | 479 | Esv Tigers | 2001 | ESV | 25 m | 4:39.00 | ||
19 | 464 | Hvidovre Piger | 2001 | HVIDOVRE | 25 m | 4:40.49 | ||
20 | 371 | Agf Piger | 2001 | AGF | 25 m | 4:41.05 | ||
21 | 302 | Aalborg Piger 2 | 2001 | AALBORG | 25 m | 4:41.39 | ||
22 | 106 | Gsc Piger | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 4:42.88 | ||
23 | 270 | Vest Piger | 2001 | VEST | 25 m | 4:46.10 | ||
24 | 357 | Aarhus Swim Piger | 2001 | AAS | 25 m | 4:46.13 | ||
25 | 254 | Gti Piger | 2001 | GTI | 25 m | 4:46.52 | ||
26 | 227 | Esbjerg Piger 2 | 2001 | ESBJERG | 25 m | 4:48.72 | ||
27 | 158 | Triton B Pige 2 | 2001 | TRITON B | 25 m | 4:49.99 | ||
28 | 344 | Thisted Piger | 2002 | THISTED | 25 m | 4:51.57 | ||
29 | 392 | Hils Piger | 2001 | HILLERØD | 25 m | 4:58.84 | ||
30 | 518 | Sto Penguins | 2001 | STO | 25 m | 5:00.63 | ||
31 | 140 | Svendborg | 2001 | SVENDBORG | 25 m | 5:01.36 | ||
32 | 181 | Odder Piger | 2001 | ODDER | 25 m | 5:10.10 | ||
33 | 90 | Stm 2 | 2001 | STM | 25 m | 4:56.27 | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 07 februar 2016 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:02 |
Løb 34, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 156 | Triton B Drenge | 2000 | TRITON B | 25 m | 4:03.50 | ||
2 | 105 | Gsc Drenge | 2000 | GLADSAXE | 25 m | 4:04.07 | ||
3 | 356 | Aarhus Swim Drenge | 2000 | AAS | 25 m | 4:04.90 | ||
4 | 423 | Vat Cph Drenge 1 | 2000 | VAT CPH | 25 m | 4:04.96 | ||
5 | 480 | Esv Wolfs | 2000 | ESV | 25 m | 4:07.00 | ||
6 | 373 | Helsingør Drenge | 2000 | HELSINGØR | 25 m | 4:07.23 | ||
7 | 444 | Stv Drenge 1 | 2000 | STV | 25 m | 4:09.85 | ||
8 | 126 | Gentofte Drenge 1 | 2000 | GENTOFTE | 25 m | 4:10.80 | ||
9 | 519 | Sto Sharks | 2000 | STO | 25 m | 4:12.70 | ||
10 | 340 | Sigma Drenge 1 | 2000 | SIGMA | 25 m | 4:14.11 | ||
11 | 28 | Kvik Drenge | 2000 | KVIK | 25 m | 4:14.94 | ||
12 | 75 | Horsens Drenge 1 | 2000 | HORSENS | 25 m | 4:15.24 | ||
13 | 190 | Lyngby Drenge | 2000 | LYNGBY | 25 m | 4:15.52 | ||
14 | 362 | Agf Drenge 1 | 2000 | AGF | 25 m | 4:16.15 | ||
15 | 211 | Esbjerg Drenge | 2000 | ESBJERG | 25 m | 4:16.77 | ||
16 | 49 | Ksk Drenge Kolding | 2001 | KOLDING | 25 m | 4:17.06 | ||
17 | 491 | Køge Drenge | 2000 | KØGE | 25 m | 4:18.00 | ||
18 | 22 | Silkeborg Drenge | 2000 | SILKEBORG | 25 m | 4:18.59 | ||
19 | 262 | Herlev Drenge 1 | 2000 | HERLEV | 25 m | 4:18.79 | ||
20 | 481 | Hovedstadens Halvhjerner | 2000 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:19.36 | ||
21 | 478 | Esv Dogs | 2001 | ESV | 25 m | 4:22.00 | ||
22 | 119 | Hsc Mini Monstars | 2000 | HOLSTEBRO | 25 m | 4:22.83 | ||
23 | 292 | Aalborg Drenge | 2000 | AALBORG | 25 m | 4:23.39 | ||
24 | 341 | Sigma Drenge 2 | 2000 | SIGMA | 25 m | 4:26.94 | ||
25 | 424 | Vat Cph Drenge 2 | 2000 | VAT CPH | 25 m | 4:27.54 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 07 februar 2016 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:02 |