Ohjelma Hela-uinnit 2014
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Laji 1, N, T-15 200 m pu |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Lehtinen Jenna | 1995 | AUi | 50 m | 2:31.23 | 2:31.23 | ||
2 | Kalenius Lyydia | 2000 | Cetus | 50 m | 2:31.27 | 2:31.27 | ||
3 | Karinkanta Annika | 2000 | UKK | 25 m | 2:35.05 | 2:39.05 | ||
4 | Männikkö Emma | 1998 | UiTa | 25 m | 2:36.53 | 2:40.53 | ||
5 | Rautiainen Hanna | 1999 | UiTa | 25 m | 2:36.83 | 2:40.83 | ||
6 | Rantanen Iida-Maria | 1998 | UiTa | 25 m | 2:38.80 | 2:42.80 | ||
7 | Merenluoto Kristiina | 2000 | AUi | 50 m | 2:43.50 | 2:43.50 | ||
8 | Korkiakoski Denize | 1999 | VUS-VSS | 25 m | 2:43.85 | 2:47.85 | ||
9 | Wallenius Linda | 1999 | SalU | 25 m | 2:46.32 | 2:50.32 | ||
10 | Ollikainen Janina | 2000 | PUS | 50 m | 2:51.25 | 2:51.25 | ||
11 | Karinkanta Elina | 2000 | UKK | 25 m | 2:47.93 | 2:51.93 | ||
12 | Räike Aino | 1999 | SalU | 25 m | 2:49.49 | 2:53.49 | ||
13 | Mauranen Kiira | 1999 | HU | 50 m | 2:55.12 | 2:55.12 | ||
14 | Määttä Enni | 1999 | UiTa | 25 m | 2:53.52 | 2:57.52 | ||
15 | Masti Emmi | 1999 | UiTa | 25 m | 2:54.20 | 2:58.20 | ||
16 | Kilpinen Emmi | 2000 | UiTa | 50 m | 3:00.09 | 3:00.09 | ||
17 | Toivonen Nelli | 2000 | UiTa | 25 m | 2:59.50 | 3:03.50 | ||
18 | Penttinen Roosa | 2000 | LaUS | 50 m | 3:03.73 | 3:03.73 | ||
19 | Ranta Sofia | 2000 | KaKa | 25 m | 3:00.42 | 3:04.42 | ||
20 | Kaarto Elli-Nora | 1997 | SalU | 25 m | 3:02.10 | 3:06.10 | ||
21 | Simola Enna | 1999 | AUi | 25 m | 3:03.47 | 3:07.47 | ||
22 | Knaapi Helena | 1999 | Cetus | 25 m | 3:08.49 | 3:12.49 | ||
23 | Laaksonen Verna | 2000 | AUi | 25 m | 3:10.30 | 3:14.30 | ||
24 | Aro Anni | 2001 | NoPy | 50 m | 3:18.96 | 3:18.96 | ||
25 | Nordquist Ida | 2001 | AUi | 25 m | 3:21.82 | 3:25.82 | ||
26 | Manninen Anni | 2001 | SiWa | 50 m | 3:49.48 | 3:49.48 | ||
27 | Matikainen Anni | 2001 | NoPy | 25 m | ||||
28 | Ääri Mari | 1980 | AUi | 25 m | ||||
29 | Simula Linda | 2001 | ORCA | 25 m | ||||
30 | Rantakokko Reetta | 2001 | AUi | 25 m | ||||
31 | Lehtonen Jenni Micaela | 2000 | AUi | 25 m | ||||
32 | Salminen Sanni | 1999 | UiKaa | 25 m | ||||
33 | Mankinen Amanda | 2001 | AUi | 25 m | ||||
34 | Mäkelä Maria | 1986 | AUi | 25 m | ||||
35 | Kylkisalo Jenni | 1999 | VUS-VSS | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.12 | Tulostuspäivämäärä | 28 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 00:01 |
Laji 2, M, P-16 200 m pu |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Koskinen Werneri | 1998 | UiTa | 25 m | 2:14.84 | 2:18.84 | ||
2 | Horst Santeri | 1997 | AUi | 50 m | 2:22.72 | 2:22.72 | ||
3 | Karlsson Niki | 2000 | HSS | 25 m | 2:26.66 | 2:30.66 | ||
4 | Avellán Jean-Mikael | 1998 | Cetus | 50 m | 2:33.31 | 2:33.31 | ||
5 | Aaltonen Joni | 1999 | ÅSK | 25 m | 2:29.39 | 2:33.39 | ||
6 | Rannikko Otto | 1999 | ÅSK | 50 m | 2:34.46 | 2:34.46 | ||
7 | Äijälä Markus | 1998 | SalU | 50 m | 2:35.71 | 2:35.71 | ||
8 | Kaarlenkaski Verneri | 1999 | UiTa | 25 m | 2:41.81 | 2:45.81 | ||
9 | Länsirinne Pessi | 2000 | KoVe-Ve | 50 m | 2:46.51 | 2:46.51 | ||
10 | Herlevi Elias | 2000 | HSS | 50 m | 2:48.17 | 2:48.17 | ||
11 | Kurvinen Miska | 1999 | KoVe-Ve | 50 m | 2:50.49 | 2:50.49 | ||
12 | Mäkelä Oskar | 1998 | Octopus | 25 m | 2:47.30 | 2:51.30 | ||
13 | Virta Rasmus | 1998 | Cetus | 50 m | 2:54.20 | 2:54.20 | ||
14 | Tahmasabi Ali | 1998 | SalU | 25 m | 2:51.12 | 2:55.12 | ||
15 | Sula Jani-Markus | 1999 | ÅSK | 25 m | 2:54.15 | 2:58.15 | ||
16 | Yli-Kleemola Valtteri | 1997 | NumKis | 25 m | 2:58.72 | 3:02.72 | ||
17 | Kärkkäinen Sampo | 2000 | NoPy | 50 m | 3:07.52 | 3:07.52 | ||
18 | Liuska Roope | 2000 | HäUS | 50 m | 3:15.14 | 3:15.14 | ||
19 | Saunonen Nikita | 1997 | AUi | 25 m | ||||
20 | Elomaa Lauri | 2000 | ÅSK | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.12 | Tulostuspäivämäärä | 28 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 00:01 |
Laji 3, N, T-11 50 m vu |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Mört Roosa | 1999 | AUi | 50 m | 26.23 | 26.23 | ||
2 | Haltia Nina | 1999 | Poseidon | 50 m | 27.46 | 27.46 | ||
3 | Konkka Ida | 2000 | ÅSK | 50 m | 27.87 | 27.87 | ||
4 | Huhtanen Suvi | 1999 | UiTa | 50 m | 28.45 | 28.45 | ||
5 | Lahtinen Emilia | 1996 | UiTa | 50 m | 29.04 | 29.04 | ||
6 | Hurskainen Miia | 1992 | ÅSK | 50 m | 29.15 | 29.15 | ||
7 | Slotte Linda-Marie | 1994 | ÅSK | 50 m | 29.17 | 29.17 | ||
8 | Ryöti Vilma | 1999 | UiTa | 50 m | 29.47 | 29.47 | ||
9 | Männistö Saara | 2000 | AUi | 50 m | 29.57 | 29.57 | ||
10 | Kotiranta Emma | 2001 | Cetus | 50 m | 29.69 | 29.69 | ||
11 | Vihko Tiiariikka | 1996 | Cetus | 50 m | 29.71 | 29.71 | ||
12 | Grönvall Fanny | 2000 | UiTa | 50 m | 29.80 | 29.80 | ||
13 | Ranki Jenna | 1997 | SomE | 25 m | 28.87 | 29.87 | ||
14 | Lehtilä Lumikki | 1998 | UiTa | 50 m | 29.89 | 29.89 | ||
15 | Nieminen Emma | 1996 | UiTa | 50 m | 29.92 | 29.92 | ||
16 | Mustonen Ida | 1998 | Cetus | 50 m | 29.93 | 29.93 | ||
17 | Lumio Ella | 2000 | UiTa | 50 m | 29.93 | 29.93 | ||
18 | Puhtimäki Salla | 1998 | VeUS | 50 m | 30.08 | 30.08 | ||
19 | Suomäki Vuokko | 2001 | AUi | 50 m | 30.18 | 30.18 | ||
20 | Rouvinen Henna | 1999 | ÅSK | 25 m | 29.44 | 30.44 | ||
21 | Korte Milja | 1998 | Cetus | 50 m | 30.73 | 30.73 | ||
22 | Putkonen Sanna | 2001 | Cetus | 50 m | 30.82 | 30.82 | ||
23 | Forsblom Oona | 1999 | AUi | 50 m | 30.90 | 30.90 | ||
24 | Pratsch Hanni | 1999 | Cetus | 50 m | 30.93 | 30.93 | ||
25 | Mykkänen Roosa | 2000 | VUS-VSS | 50 m | 31.24 | 31.24 | ||
26 | Loukkola Iiris | 1999 | Cetus | 25 m | 30.38 | 31.38 | ||
27 | Uusküla Emma | 2002 | AUi | 50 m | 31.44 | 31.44 | ||
28 | Gagnon Karine | 1985 | AUi | 50 m | 31.59 | 31.59 | ||
29 | Ylönen Heidi-Susanna | 1997 | SomE | 25 m | 30.60 | 31.60 | ||
30 | Känkänen Henni | 1999 | PUS | 25 m | 30.64 | 31.64 | ||
31 | Tuominen Sini | 2000 | UiTa | 50 m | 31.87 | 31.87 | ||
32 | Lauronen Meri | 2002 | KoVe-Ve | 50 m | 31.91 | 31.91 | ||
33 | Känkänen Heta | 2001 | PUS | 50 m | 31.97 | 31.97 | ||
34 | Kaljunen Jaana | 2002 | AUi | 50 m | 32.12 | 32.12 | ||
35 | Nieminen Hilla | 2001 | UiTa | 50 m | 32.22 | 32.22 | ||
36 | Anttila Milla-Marita | 2000 | KoVe-Ve | 50 m | 32.35 | 32.35 | ||
37 | Vacker Jasmin | 1999 | Poseidon | 50 m | 32.36 | 32.36 | ||
38 | Kajander Marika | 1997 | KoVe-Ve | 25 m | 31.43 | 32.43 | ||
39 | Kinnunen Emilia | 2000 | VUS-VSS | 50 m | 32.51 | 32.51 | ||
40 | Vierikko Laura | 2000 | VUS-VSS | 50 m | 32.51 | 32.51 | ||
41 | Miettinen Jenna | 1999 | VUS-VSS | 25 m | 31.81 | 32.81 | ||
42 | Tuominen Marie | 2000 | Poseidon | 25 m | 31.90 | 32.90 | ||
43 | Norrbäck Jessica | 1996 | Cetus | 50 m | 32.97 | 32.97 | ||
44 | Mäenpää Maiju | 1997 | NoPy | 50 m | 33.09 | 33.09 | ||
45 | Vainikka Ella | 1998 | NumKis | 25 m | 32.21 | 33.21 | ||
46 | Kotiranta Eevi | 2001 | KoVe-Ve | 50 m | 33.34 | 33.34 | ||
47 | Kosonen Nora | 2001 | TaTU | 50 m | 33.49 | 33.49 | ||
48 | Vainio Patricia | 1998 | ORCA | 50 m | 33.86 | 33.86 | ||
49 | Aro Iina | 1998 | NoPy | 50 m | 33.94 | 33.94 | ||
50 | Anttila Lotta | 2000 | PUS | 50 m | 34.26 | 34.26 | ||
51 | Mäenpää Annika | 1999 | VUS-VSS | 50 m | 34.28 | 34.28 | ||
52 | Pyykkö Riia | 1999 | SalU | 25 m | 33.37 | 34.37 | ||
53 | Huhtala Julia | 1998 | UiKaa | 25 m | 33.43 | 34.43 | ||
54 | Kuhna Noora | 2000 | VUS-VSS | 50 m | 34.45 | 34.45 | ||
55 | Turunen Tinja | 2002 | SiWa | 50 m | 34.56 | 34.56 | ||
56 | Lebedeva Anna-maria | 2001 | Poseidon | 25 m | 33.89 | 34.89 | ||
57 | Niemi Katariina | 2002 | ÅSK | 50 m | 34.90 | 34.90 | ||
58 | Kuusela Tytti | 2000 | UKK | 50 m | 35.06 | 35.06 | ||
59 | Björk Sylvi | 1999 | VUS-VSS | 50 m | 35.27 | 35.27 | ||
60 | Penttilä Pinja | 2001 | UKK | 25 m | 34.47 | 35.47 | ||
61 | Vallenius Ronja | 2001 | ÅSK | 25 m | 34.84 | 35.84 | ||
62 | Haarala Pauliina | 2000 | VUS-VSS | 25 m | 35.28 | 36.28 | ||
63 | Kuusisto Reetta | 2002 | ÅSK | 25 m | 35.64 | 36.64 | ||
64 | Strandberg Ellen | 2002 | Poseidon | 25 m | 35.89 | 36.89 | ||
65 | Koskinen Venla | 2003 | ÅSK | 50 m | 36.98 | 36.98 | ||
66 | Pyykkö Fiia | 2001 | SalU | 25 m | 36.08 | 37.08 | ||
67 | Ahinko Oona | 2001 | VeUS | 50 m | 37.13 | 37.13 | ||
68 | Halava Minka | 2001 | ÅSK | 25 m | 36.18 | 37.18 | ||
69 | Kangas Kaisla | 2002 | ÅSK | 25 m | 36.23 | 37.23 | ||
70 | Nurmi Kerttu | 2003 | ÅSK | 50 m | 37.29 | 37.29 | ||
71 | Leino Inka | 2001 | ÅSK | 25 m | 36.45 | 37.45 | ||
72 | Meurman Maja | 2001 | ÅSK | 25 m | 36.45 | 37.45 | ||
73 | Pusa Vilhelmiina | 2001 | RaUS | 25 m | 36.50 | 37.50 | ||
74 | Nurmi Siiri | 2000 | UKK | 25 m | 36.58 | 37.58 | ||
75 | Haanpää Siiri | 2001 | PoPy | 50 m | 37.69 | 37.69 | ||
76 | Ilcheva Snezhana | 2003 | SomE | 25 m | 36.90 | 37.90 | ||
77 | Saario Matilda | 2003 | UiKaa | 25 m | 37.01 | 38.01 | ||
78 | Mantila Elena | 2001 | ÅSK | 25 m | 37.01 | 38.01 | ||
79 | Yli-Jama Riikka | 2000 | SalU | 50 m | 38.29 | 38.29 | ||
80 | Salokannel Ada | 2002 | SalU | 25 m | 37.33 | 38.33 | ||
81 | Visakoski Sirpa | 1952 | AUi | 50 m | 38.42 | 38.42 | ||
82 | Kuuva Iida | 2001 | AUi | 50 m | 38.47 | 38.47 | ||
83 | Paatos Aino-kaisa | 2004 | RaisU | 50 m | 38.78 | 38.78 | ||
84 | Jalonen Emilia | 2004 | RaisU | 25 m | 37.91 | 38.91 | ||
85 | Salospohja Sofia | 2004 | RaisU | 25 m | 38.34 | 39.34 | ||
86 | Lundberg Merja | 1970 | AUi | 25 m | 38.39 | 39.39 | ||
87 | Niskala Riikka | 2004 | RaisU | 25 m | 38.45 | 39.45 | ||
88 | Heino Ida | 2000 | PUS | 50 m | 39.72 | 39.72 | ||
89 | Yli-Äyhö Meeri | 2004 | UKK | 25 m | 39.15 | 40.15 | ||
90 | Haarala Martta | 2001 | UiKaa | 25 m | 39.26 | 40.26 | ||
91 | Björkholm Maija | 2003 | VUS-VSS | 50 m | 40.58 | 40.58 | ||
92 | Törmä Johanna | 1997 | LUS | 25 m | 40.49 | 41.49 | ||
93 | Strandberg Milla | 2005 | Poseidon | 25 m | 40.73 | 41.73 | ||
94 | Hirsiniemi Mirelle | 2007 | AUi | 25 m | 40.77 | 41.77 | ||
95 | Kilpeläinen Tiia | 2003 | Poseidon | 50 m | 41.92 | 41.92 | ||
96 | Heinonen Suvi-maaria | 2002 | SalU | 25 m | 41.20 | 42.20 | ||
97 | Nieminen Emma | 2002 | UKK | 25 m | 41.42 | 42.42 | ||
98 | Nieminen Santra | 2004 | UKK | 25 m | 41.58 | 42.58 | ||
99 | Kallio Pinja | 2004 | KU | 25 m | 42.16 | 43.16 | ||
100 | Haarala Aino | 2001 | UiKaa | 25 m | 42.31 | 43.31 | ||
101 | Maliranta Ida | 2004 | RaisU | 25 m | 42.71 | 43.71 | ||
102 | Müürsepp Laura Helena | 2004 | AUi | 25 m | 43.08 | 44.08 | ||
103 | Vira Elsa | 2006 | AUi | 50 m | 45.74 | 45.74 | ||
104 | Kulpakko Lilli | 2005 | AUi | 25 m | 45.22 | 46.22 | ||
105 | Salmi Sini | 2004 | UiKaa | 25 m | 45.46 | 46.46 | ||
106 | Liven Elisa | 2004 | RaisU | 25 m | 47.95 | 48.95 | ||
107 | Zhou Xiaohan | 2004 | AUi | 25 m | 48.15 | 49.15 | ||
108 | Havén Henni | 2004 | SiWa | 50 m | 49.56 | 49.56 | ||
109 | Porkkala Sanni | 2004 | SeUi | 50 m | 50.18 | 50.18 | ||
110 | Salminen Venla | 2004 | UiKaa | 25 m | 49.49 | 50.49 | ||
111 | Haarala Ulla | 2004 | UiKaa | 25 m | 53.50 | 54.50 | ||
112 | Kurkela Oona-julianna | 2005 | UiKaa | 25 m | 55.89 | 56.89 | ||
113 | Valtonen Hilla | 2003 | UiKaa | 25 m | 58.32 | 59.32 | ||
114 | Suominen Nea | 2001 | UiKaa | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.12 | Tulostuspäivämäärä | 28 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 00:01 |
Laji 4, M, P-12 50 m vu |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Rusi Jani | 1984 | AUi | 50 m | 23.70 | 23.70 | ||
2 | Liehu Aleksi | 1995 | STRiksu | 50 m | 24.70 | 24.70 | ||
3 | Pilpola Lauri | 1993 | ÅSK | 50 m | 24.96 | 24.96 | ||
4 | Pyykkönen Kalle | 1996 | UiTa | 50 m | 25.45 | 25.45 | ||
5 | Nenonen Konsta | 1998 | Cetus | 50 m | 25.75 | 25.75 | ||
6 | Wallenius Tommi | 1994 | ÅSK | 50 m | 25.79 | 25.79 | ||
7 | Mattsson Matti | 1993 | PUS | 50 m | 25.96 | 25.96 | ||
8 | Auri Arto | 1997 | UiTa | 50 m | 26.19 | 26.19 | ||
9 | Mäkinen Oskari | 1997 | UiTa | 50 m | 26.59 | 26.59 | ||
10 | Paavilainen Esa | 1997 | Cetus | 25 m | 25.91 | 26.91 | ||
11 | Salo Saku | 1995 | UiTa | 25 m | 26.12 | 27.12 | ||
12 | Nyrhinen Aake | 1997 | UiTa | 50 m | 27.25 | 27.25 | ||
13 | Kotiranta Joonas | 1998 | Cetus | 50 m | 27.36 | 27.36 | ||
14 | Kause Jussi | 1997 | PTU | 50 m | 27.41 | 27.41 | ||
15 | Jantunen Patrik | 1999 | UiTa | 50 m | 27.55 | 27.55 | ||
16 | Väisänen Valtteri | 1999 | KU | 25 m | 26.83 | 27.83 | ||
17 | Strömberg Jan | 1999 | Cetus | 50 m | 28.18 | 28.18 | ||
18 | Nordquist Oskar | 1999 | AUi | 50 m | 28.60 | 28.60 | ||
19 | Pyrhönen Aleksi | 1997 | Poseidon | 50 m | 28.62 | 28.62 | ||
20 | Somero Valtteri | 1998 | Poseidon | 25 m | 27.64 | 28.64 | ||
21 | Kuisma Markus | 1998 | SomE | 25 m | 27.72 | 28.72 | ||
22 | Kaarlenkaski Artturi | 1997 | UiTa | 50 m | 28.92 | 28.92 | ||
23 | Luhtanen Leevi | 2000 | PUS | 50 m | 29.07 | 29.07 | ||
24 | Koskela Lauri | 1999 | UiTa | 50 m | 29.20 | 29.20 | ||
25 | Salminen Aleksi | 1998 | NumKis | 25 m | 28.52 | 29.52 | ||
26 | Wihanto Antti | 1962 | AUi | 50 m | 29.97 | 29.97 | ||
27 | Rantakokko Elias | 1998 | ÅSK | 25 m | 28.98 | 29.98 | ||
28 | Nyman Eetu | 1999 | VeUS | 50 m | 29.99 | 29.99 | ||
29 | Ekström Elmeri | 2000 | VUS-VSS | 50 m | 30.28 | 30.28 | ||
30 | Sundsten Robin | 2000 | VUS-VSS | 50 m | 30.54 | 30.54 | ||
31 | Järkkä Teemu | 1999 | NumKis | 25 m | 29.59 | 30.59 | ||
32 | Laine Eemil | 1998 | NoPy | 25 m | 29.68 | 30.68 | ||
33 | Wikstedt Valtteri | 1999 | AUi | 50 m | 31.21 | 31.21 | ||
34 | Malm Ivar | 2001 | VUS-VSS | 50 m | 31.22 | 31.22 | ||
35 | Toivonen Eetu | 1998 | NumKis | 25 m | 30.76 | 31.76 | ||
36 | Koli Petri | 1986 | AUi | 50 m | 32.15 | 32.15 | ||
37 | Nurmi Taito | 1961 | AUi | 25 m | 31.33 | 32.33 | ||
38 | Toikka Lauri | 1984 | AUi | 25 m | 31.53 | 32.53 | ||
39 | Koskelo Rio | 1997 | ÅSK | 25 m | 31.63 | 32.63 | ||
40 | Kuronen Onni | 2000 | NoPy | 25 m | 32.06 | 33.06 | ||
41 | Lydman Alex | 2003 | VUS-VSS | 50 m | 33.07 | 33.07 | ||
42 | Saarimaa Otto | 2002 | VUS-VSS | 50 m | 33.08 | 33.08 | ||
43 | Ihanamäki Teemu | 2001 | KU | 50 m | 33.29 | 33.29 | ||
44 | Forsel Marcus | 2003 | KU | 50 m | 33.42 | 33.42 | ||
45 | Arvas Jussi | 1999 | ÅSK | 25 m | 32.84 | 33.84 | ||
46 | Werdi Jesper | 2001 | ÅSK | 25 m | 32.84 | 33.84 | ||
47 | Belov Aleksei | 1998 | PUS | 50 m | 33.86 | 33.86 | ||
48 | Konttinen Niklas | 2001 | ÅSK | 50 m | 34.32 | 34.32 | ||
49 | Uusikumpu Sami | 2003 | SiWa | 50 m | 34.72 | 34.72 | ||
50 | Vainionpää Veeti | 2001 | SiWa | 50 m | 35.22 | 35.22 | ||
51 | Laitinen Otto | 1998 | SalU | 25 m | 34.59 | 35.59 | ||
52 | Söderholm Robin | 2002 | VUS-VSS | 50 m | 36.09 | 36.09 | ||
53 | Rantala Jani-kristian | 2000 | SiWa | 50 m | 36.11 | 36.11 | ||
54 | Honkamaa Vilho | 2002 | VUS-VSS | 25 m | 35.33 | 36.33 | ||
55 | Leinonen Viktor | 2001 | ÅSK | 25 m | 35.38 | 36.38 | ||
56 | Viitasalo Niclas | 2002 | NoPy | 25 m | 35.58 | 36.58 | ||
57 | Koskinen Roni | 2003 | AUi | 25 m | 35.72 | 36.72 | ||
58 | Hirsiniemi Mikael | 2004 | AUi | 25 m | 35.75 | 36.75 | ||
59 | Korpinen Leevi | 2001 | ÅSK | 25 m | 35.91 | 36.91 | ||
60 | Juven Janne | 2001 | ÅSK | 50 m | 36.94 | 36.94 | ||
61 | Enroth Hugo | 2001 | ÅSK | 25 m | 37.06 | 38.06 | ||
62 | Kaljunen Aleksi | 2003 | AUi | 25 m | 37.48 | 38.48 | ||
63 | Häyrinen Jussi | 2002 | ÅSK | 25 m | 37.58 | 38.58 | ||
64 | Jaspi Heikki | 2003 | AUi | 50 m | 38.90 | 38.90 | ||
65 | Lindroos Otto | 2001 | AUi | 50 m | 40.23 | 40.23 | ||
66 | Konttinen Akira | 2003 | RaisU | 25 m | 39.29 | 40.29 | ||
67 | Kankare Eemil | 2003 | AUi | 25 m | 39.33 | 40.33 | ||
68 | Miromaa Jimi | 1996 | ÅSK | 50 m | 40.86 | 40.86 | ||
69 | Nurminen Kaarlo | 2002 | AUi | 50 m | 40.88 | 40.88 | ||
70 | Ezzat Ajjuub | 2005 | AUi | 25 m | 40.27 | 41.27 | ||
71 | Anttila Lauri | 2002 | PUS | 50 m | 41.66 | 41.66 | ||
72 | Kinnunen Santeri | 2002 | UiKaa | 25 m | 40.76 | 41.76 | ||
73 | Viitala Niko | 2003 | AUi | 25 m | 40.86 | 41.86 | ||
74 | Hihnala Frans | 2003 | RaisU | 25 m | 41.00 | 42.00 | ||
75 | Muuri Miko | 2004 | UiKaa | 25 m | 42.24 | 43.24 | ||
76 | Karttunen Joonas | 2003 | RaisU | 25 m | 42.54 | 43.54 | ||
77 | Lehtovaara Verneri | 2004 | SalU | 25 m | 43.23 | 44.23 | ||
78 | Pitkänen Ilpo | 2003 | LUS | 50 m | 44.27 | 44.27 | ||
79 | Toppinen Tuomas | 2005 | AUi | 25 m | 43.67 | 44.67 | ||
80 | Isomaa Jesper | 2004 | LUS | 50 m | 44.96 | 44.96 | ||
81 | Turkka Eetu | 2000 | Poseidon | 25 m | 44.00 | 45.00 | ||
82 | Korhonen Pauli | 2001 | RaisU | 25 m | 44.40 | 45.40 | ||
83 | Vuollet Linus | 2004 | VUS-VSS | 50 m | 46.32 | 46.32 | ||
84 | Ylipelkonen Matias | 2003 | SeUi | 25 m | 45.61 | 46.61 | ||
85 | Palmu Einari | 2004 | AUi | 25 m | 47.75 | 48.75 | ||
86 | Boucht Oscar | 2004 | ÅSK | 25 m | 52.52 | 53.52 | ||
87 | Leppähaara Axel | 2004 | AUi | 50 m | 54.77 | 54.77 | ||
88 | Rantanen Eerik | 2004 | UiKaa | 25 m | 54.10 | 55.10 | ||
89 | Rauhala Rasmus | 2004 | UiKaa | 25 m | 56.42 | 57.42 | ||
90 | Salminen Samuel | 2003 | ÅSK | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.12 | Tulostuspäivämäärä | 28 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 00:01 |
Laji 5, N, T-12 100 m su |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Koiranen Iida | 2000 | HSS | 50 m | 1:08.60 | 1:08.60 | ||
2 | Eloranta Alissa | 1999 | Cetus | 25 m | 1:09.46 | 1:11.46 | ||
3 | Peippo Pinja | 1999 | VanVe | 25 m | 1:09.61 | 1:11.61 | ||
4 | Hammar Hanna | 1998 | UiTa | 25 m | 1:10.53 | 1:12.53 | ||
5 | Koivuluoma Heta | 1999 | PTU | 25 m | 1:11.10 | 1:13.10 | ||
6 | Iisalo Vilma | 2001 | RaisU | 25 m | 1:11.19 | 1:13.19 | ||
7 | Päiviö Peppi | 1999 | Cetus | 50 m | 1:13.72 | 1:13.72 | ||
8 | Ockenström Aleksandra | 1998 | SalU | 25 m | 1:11.72 | 1:13.72 | ||
9 | Rekola Roosa | 2000 | ÅSK | 50 m | 1:13.96 | 1:13.96 | ||
10 | Nyberg Netta | 2001 | UiTa | 25 m | 1:12.21 | 1:14.21 | ||
11 | Reini Iida | 2000 | AUi | 50 m | 1:14.24 | 1:14.24 | ||
12 | Peltola Paula | 2001 | AUi | 50 m | 1:14.35 | 1:14.35 | ||
13 | Mielty Milja | 2000 | VUS-VSS | 25 m | 1:12.55 | 1:14.55 | ||
14 | Tiesmäki Nea | 2000 | Cetus | 50 m | 1:15.32 | 1:15.32 | ||
15 | Valdolin Emmi | 1999 | ÅSK | 25 m | 1:13.93 | 1:15.93 | ||
16 | Louhikoski Lilli | 2002 | Poseidon | 25 m | 1:14.06 | 1:16.06 | ||
17 | Siirtola Peppi | 2002 | Cetus | 50 m | 1:16.67 | 1:16.67 | ||
18 | Litsilä Sofia | 1999 | SalU | 25 m | 1:14.79 | 1:16.79 | ||
19 | Pöllänen Inkeri | 2001 | VUS-VSS | 50 m | 1:17.05 | 1:17.05 | ||
20 | Pirhonen Fanni | 2000 | UiTa | 50 m | 1:17.67 | 1:17.67 | ||
21 | Kallio Anniina | 2002 | RaisU | 50 m | 1:17.71 | 1:17.71 | ||
22 | Hyypiä Roosa | 1997 | UiTa | 25 m | 1:15.96 | 1:17.96 | ||
23 | Laakso Oona | 2002 | RaisU | 50 m | 1:18.15 | 1:18.15 | ||
24 | Slöör Ida | 2001 | ESS | 25 m | 1:16.52 | 1:18.52 | ||
25 | Grundström Ida | 2002 | Poseidon | 25 m | 1:16.97 | 1:18.97 | ||
26 | Tuominen Marie | 2000 | Poseidon | 25 m | 1:17.84 | 1:19.84 | ||
27 | Pinomäki Peppi | 2002 | RaisU | 50 m | 1:20.19 | 1:20.19 | ||
28 | Heinonen Helmi | 2002 | RaisU | 25 m | 1:18.32 | 1:20.32 | ||
29 | Killström Marianne | 1998 | SalU | 50 m | 1:20.49 | 1:20.49 | ||
30 | Koivisto Julia | 2002 | AUi | 25 m | 1:18.67 | 1:20.67 | ||
31 | Kujanpää Jessica | 2002 | AUi | 50 m | 1:20.72 | 1:20.72 | ||
32 | Koiranen Emma | 2001 | HSS | 50 m | 1:20.93 | 1:20.93 | ||
33 | Vainio Patricia | 1998 | ORCA | 25 m | 1:18.96 | 1:20.96 | ||
34 | Aro Pinja | 1999 | UiTa | 50 m | 1:21.29 | 1:21.29 | ||
35 | Sojolin Saara | 2001 | UiTa | 25 m | 1:19.52 | 1:21.52 | ||
36 | Liven Emilia | 2002 | RaisU | 25 m | 1:19.55 | 1:21.55 | ||
37 | Vira Anna | 2002 | AUi | 50 m | 1:21.68 | 1:21.68 | ||
38 | Kaljunen Jaana | 2002 | AUi | 50 m | 1:21.75 | 1:21.75 | ||
39 | Pollari Ina | 2002 | VUS-VSS | 25 m | 1:19.91 | 1:21.91 | ||
40 | Kaunisto Emmi | 2002 | PUS | 25 m | 1:20.82 | 1:22.82 | ||
41 | Niemi Katariina | 2002 | ÅSK | 25 m | 1:20.94 | 1:22.94 | ||
42 | Räikkönen Liisa | 2002 | AUi | 50 m | 1:23.05 | 1:23.05 | ||
43 | Pyykkö Fiia | 2001 | SalU | 25 m | 1:21.32 | 1:23.32 | ||
44 | Hjelm Roosa | 1997 | Poseidon | 25 m | 1:21.34 | 1:23.34 | ||
45 | Rönkä Julia | 2001 | KoVe-Ve | 50 m | 1:23.37 | 1:23.37 | ||
46 | Kuusisto Reetta | 2002 | ÅSK | 50 m | 1:23.58 | 1:23.58 | ||
47 | Korkeamäki Ciia | 2001 | Poseidon | 25 m | 1:21.70 | 1:23.70 | ||
48 | Rosenlöf Lotta | 1999 | UiTa | 25 m | 1:22.00 | 1:24.00 | ||
49 | Von Dickoff Emma | 2002 | UiTa | 25 m | 1:22.64 | 1:24.64 | ||
50 | Kause Josefiina | 2002 | PTU | 50 m | 1:25.82 | 1:25.82 | ||
51 | Aho Roosa | 2003 | RaisU | 50 m | 1:26.11 | 1:26.11 | ||
52 | Rantala Roosa | 2002 | PUS | 50 m | 1:26.38 | 1:26.38 | ||
53 | Kekkonen Joanna | 2000 | LaUS | 50 m | 1:26.50 | 1:26.50 | ||
54 | Rintanen Lydia | 2002 | AUi | 50 m | 1:27.07 | 1:27.07 | ||
55 | Luoto Rebekka | 2003 | RaisU | 50 m | 1:27.08 | 1:27.08 | ||
56 | Järvinen Venla | 2003 | RaisU | 25 m | 1:25.26 | 1:27.26 | ||
57 | Heino Ella | 2001 | SalU | 25 m | 1:25.37 | 1:27.37 | ||
58 | Rintala Wilma | 2002 | RaisU | 50 m | 1:27.49 | 1:27.49 | ||
59 | Lehtonen Jenni Micaela | 2000 | AUi | 25 m | 1:25.69 | 1:27.69 | ||
60 | Rantanen Noona | 2002 | Poseidon | 50 m | 1:28.12 | 1:28.12 | ||
61 | Korkiakoski Tara | 2003 | VUS-VSS | 25 m | 1:26.42 | 1:28.42 | ||
62 | Hyvärinen Mette | 2002 | UiKaa | 25 m | 1:26.65 | 1:28.65 | ||
63 | Piirainen Maria | 2002 | RaisU | 25 m | 1:26.95 | 1:28.95 | ||
64 | Arenius Alexandra | 2002 | AUi | 50 m | 1:28.97 | 1:28.97 | ||
65 | Pohjola Meri | 2001 | SalU | 50 m | 1:29.14 | 1:29.14 | ||
66 | Villanen Aino | 2003 | SalU | 25 m | 1:28.03 | 1:30.03 | ||
67 | Våg Annukka | 1999 | UKK | 50 m | 1:30.42 | 1:30.42 | ||
68 | Nyman Iida | 2002 | VeUS | 50 m | 1:30.49 | 1:30.49 | ||
69 | Kangas Kaisla | 2002 | ÅSK | 25 m | 1:28.86 | 1:30.86 | ||
70 | Ylösmäki Sanni | 2002 | LUS | 50 m | 1:31.00 | 1:31.00 | ||
71 | Puronurmi Petra | 2000 | UKK | 25 m | 1:29.28 | 1:31.28 | ||
72 | Vallenius Ronja | 2001 | ÅSK | 25 m | 1:29.29 | 1:31.29 | ||
73 | Kilpeläinen Jenna | 2001 | Poseidon | 25 m | 1:31.39 | 1:33.39 | ||
74 | Korhonen Anni | 2003 | RaisU | 25 m | 1:32.19 | 1:34.19 | ||
75 | Vannas Taru | 2003 | Poseidon | 50 m | 1:34.72 | 1:34.72 | ||
76 | Leino Inka | 2001 | ÅSK | 50 m | 1:35.12 | 1:35.12 | ||
77 | Rantanen Henrika | 2002 | SalU | 50 m | 1:35.40 | 1:35.40 | ||
78 | Heinonen Alina | 2001 | ÅSK | 25 m | 1:33.73 | 1:35.73 | ||
79 | Viitasalo Helmi | 2002 | RaUS | 25 m | 1:33.98 | 1:35.98 | ||
80 | Kivi Paula | 2002 | VUS-VSS | 50 m | 1:36.36 | 1:36.36 | ||
81 | Myllykallio Ronja | 2003 | NoPy | 50 m | 1:36.60 | 1:36.60 | ||
82 | Hakkarainen Alina | 2002 | VeUS | 50 m | 1:36.71 | 1:36.71 | ||
83 | Tiainen Ella-maria | 2002 | ÅSK | 25 m | 1:34.76 | 1:36.76 | ||
84 | Heine Emmi | 2002 | RaUS | 50 m | 1:37.06 | 1:37.06 | ||
85 | Nurmi Kerttu | 2003 | ÅSK | 50 m | 1:37.42 | 1:37.42 | ||
86 | Lindeberg Saga | 2002 | HSS | 50 m | 1:37.92 | 1:37.92 | ||
87 | Wiren Minea | 2003 | NoPy | 50 m | 1:37.96 | 1:37.96 | ||
88 | Suomäki Helka | 2003 | AUi | 50 m | 1:39.32 | 1:39.32 | ||
89 | Vuollet Ellen | 2001 | VUS-VSS | 50 m | 1:39.47 | 1:39.47 | ||
90 | Lampinen Elina Karoliina | 2003 | NoPy | 50 m | 1:39.58 | 1:39.58 | ||
91 | Laaksonen Inari | 2002 | RaUS | 25 m | 1:37.61 | 1:39.61 | ||
92 | Palanen Nea | 2003 | ÅSK | 50 m | 1:40.13 | 1:40.13 | ||
93 | Hanski Iris | 2003 | ÅSK | 50 m | 1:41.04 | 1:41.04 | ||
94 | Ahonen Enni Ilona | 2003 | AUi | 50 m | 1:41.28 | 1:41.28 | ||
95 | Silander Riikka | 2003 | SomE | 50 m | 1:41.57 | 1:41.57 | ||
96 | Rislakki Maija | 2002 | AUi | 25 m | 1:39.76 | 1:41.76 | ||
97 | Ström Linnea | 2003 | UiKaa | 25 m | 1:40.73 | 1:42.73 | ||
98 | Veisi Lawen | 2002 | RaisU | 50 m | 1:43.58 | 1:43.58 | ||
99 | Hintukainen Annaliina | 2002 | AUi | 25 m | 1:41.75 | 1:43.75 | ||
100 | Helo Hilda | 2003 | ÅSK | 50 m | 1:43.99 | 1:43.99 | ||
101 | Korin Sini | 2003 | NoPy | 25 m | 1:42.36 | 1:44.36 | ||
102 | Koivunen Tuuli | 2002 | UiKaa | 25 m | 1:42.48 | 1:44.48 | ||
103 | Palomäki Nea | 2002 | VUS-VSS | 25 m | 1:42.53 | 1:44.53 | ||
104 | Juslén Nea | 2002 | ÅSK | 25 m | 1:43.07 | 1:45.07 | ||
105 | Pinta Isla | 2002 | RaisU | 25 m | 1:43.15 | 1:45.15 | ||
106 | Degenhardt Daniela | 2003 | AUi | 25 m | 1:43.42 | 1:45.42 | ||
107 | Jalo Aliisa | 2002 | LUS | 50 m | 1:45.99 | 1:45.99 | ||
108 | Rantala Ida | 2002 | VUS-VSS | 50 m | 1:46.66 | 1:46.66 | ||
109 | Kandolin Greta | 2003 | AUi | 25 m | 1:46.96 | 1:48.96 | ||
110 | Kallio Aino | 2003 | LUS | 50 m | 1:50.25 | 1:50.25 | ||
111 | Halmelinna Vivian | 2002 | VUS-VSS | 50 m | 1:50.62 | 1:50.62 | ||
112 | Niinisalo Juliana | 2002 | VUS-VSS | 50 m | 1:54.51 | 1:54.51 | ||
113 | Kaitosaari Sonja | 2002 | LUS | 50 m | 1:58.00 | 1:58.00 | ||
114 | Loukasmäki Emma | 2000 | VUS-VSS | 25 m | 1:58.62 | 2:00.62 | ||
115 | Kavka Selina | 2003 | ÅSK | 25 m | 1:59.26 | 2:01.26 | ||
116 | Arvilommi Ilona | 2003 | ÅSK | 50 m | 2:02.08 | 2:02.08 | ||
117 | Uro Noora | 2003 | SiHy | 25 m | ||||
118 | Alanko Ella | 2003 | AUi | 25 m | ||||
119 | Rajala Janette | 2001 | RaisU | 25 m | ||||
120 | Teräs Laura | 2001 | RaisU | 25 m | ||||
121 | Pyhälä Katarina | 2001 | Poseidon | 25 m | ||||
122 | Metsämäki Ida | 1998 | SalU | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.12 | Tulostuspäivämäärä | 28 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 00:01 |
Laji 6, M, P-13 100 m su |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Pakarinen Sami | 1992 | VanVe | 25 m | 55.69 | 57.69 | ||
2 | Pilpola Lauri | 1993 | ÅSK | 25 m | 59.09 | 1:01.09 | ||
3 | Karttunen Valtteri | 1993 | RaisU | 50 m | 1:04.18 | 1:04.18 | ||
4 | Kause Jussi | 1997 | PTU | 25 m | 1:02.70 | 1:04.70 | ||
5 | Strömberg Jan | 1999 | Cetus | 25 m | 1:04.21 | 1:06.21 | ||
6 | Heino Akseli | 1999 | ÅSK | 25 m | 1:04.74 | 1:06.74 | ||
7 | Siipola Jaakko | 1999 | ÅSK | 50 m | 1:08.55 | 1:08.55 | ||
8 | Koskinen Walentin | 2000 | UiTa | 50 m | 1:09.56 | 1:09.56 | ||
9 | Upornikov Alexei | 1998 | Poseidon | 25 m | 1:07.76 | 1:09.76 | ||
10 | Pykäläinen Aleksi | 1999 | NoPy | 50 m | 1:10.29 | 1:10.29 | ||
11 | Mattila Jyri | 1999 | HyUS | 25 m | 1:08.43 | 1:10.43 | ||
12 | Urhemaa Juho | 1999 | UiTa | 25 m | 1:08.57 | 1:10.57 | ||
13 | Suova Mikko | 1997 | UiTa | 25 m | 1:09.88 | 1:11.88 | ||
14 | Kallio Eetu | 1994 | ÅSK | 50 m | 1:12.16 | 1:12.16 | ||
15 | Lehtonen Teemu | 2000 | UiTa | 25 m | 1:10.74 | 1:12.74 | ||
16 | Ylipelkonen Tuomas | 2000 | SeUi | 50 m | 1:12.80 | 1:12.80 | ||
17 | Tiihonen Elias | 1999 | HSS | 25 m | 1:11.34 | 1:13.34 | ||
18 | Hanski Emil | 1999 | ÅSK | 50 m | 1:13.63 | 1:13.63 | ||
19 | Kekola Jere | 2000 | SeUi | 25 m | 1:11.75 | 1:13.75 | ||
20 | Uitto Niklas | 2000 | UiTa | 25 m | 1:12.19 | 1:14.19 | ||
21 | Punkka Onni | 2000 | Cetus | 25 m | 1:12.26 | 1:14.26 | ||
22 | Kulmala Atte | 1998 | UiTa | 50 m | 1:15.18 | 1:15.18 | ||
23 | Ezzat Mohamed | 2001 | AUi | 25 m | 1:13.70 | 1:15.70 | ||
24 | Vaitilo Joel | 1998 | Cetus | 25 m | 1:14.07 | 1:16.07 | ||
25 | Elomaa Lauri | 2000 | ÅSK | 25 m | 1:14.09 | 1:16.09 | ||
26 | Kirjonen Kasimir | 2000 | UiTa | 25 m | 1:14.49 | 1:16.49 | ||
27 | Kartimo Onni | 2000 | SCR | 25 m | 1:14.61 | 1:16.61 | ||
28 | Rislakki Ensio | 2000 | AUi | 25 m | 1:15.09 | 1:17.09 | ||
29 | Luhtanen Leevi | 2000 | PUS | 50 m | 1:17.25 | 1:17.25 | ||
30 | Herpola Oskari | 2001 | ÅSK | 25 m | 1:15.32 | 1:17.32 | ||
31 | Nevalainen Jere | 2001 | AUi | 25 m | 1:15.38 | 1:17.38 | ||
32 | Ezzat Ibrahim | 2002 | AUi | 25 m | 1:16.86 | 1:18.86 | ||
33 | Haimi Jesse | 2001 | Poseidon | 25 m | 1:17.59 | 1:19.59 | ||
34 | Pennanen Matias | 2001 | PUS | 50 m | 1:19.96 | 1:19.96 | ||
35 | Vanbergen Jaroslav | 2000 | Poseidon | 50 m | 1:20.45 | 1:20.45 | ||
36 | Hjelm Matias | 2002 | Poseidon | 25 m | 1:18.79 | 1:20.79 | ||
37 | Valkeapää Waltteri | 2001 | RaisU | 25 m | 1:20.84 | 1:22.84 | ||
38 | Arkkila Mika | 2000 | AUi | 50 m | 1:23.50 | 1:23.50 | ||
39 | Niemi Arttu | 2001 | RaisU | 25 m | 1:22.17 | 1:24.17 | ||
40 | Konttinen Niklas | 2001 | ÅSK | 25 m | 1:22.54 | 1:24.54 | ||
41 | Salonen Viljami | 2002 | RaisU | 25 m | 1:24.15 | 1:26.15 | ||
42 | Werdi Jesper | 2001 | ÅSK | 25 m | 1:24.28 | 1:26.28 | ||
43 | Nylund Tom | 1959 | RaUS | 25 m | 1:24.50 | 1:26.50 | ||
44 | Aaltonen Ville | 2001 | PUS | 25 m | 1:25.06 | 1:27.06 | ||
45 | Sandberg Tuure | 2001 | RaisU | 25 m | 1:25.32 | 1:27.32 | ||
46 | Tolonen Kasper | 2002 | RaisU | 50 m | 1:27.38 | 1:27.38 | ||
47 | Vähä-Lassila Aleksi | 2001 | RaisU | 25 m | 1:25.95 | 1:27.95 | ||
48 | Raunio Pieti | 2002 | UKK | 25 m | 1:26.54 | 1:28.54 | ||
49 | Olander Axel | 2002 | NoPy | 50 m | 1:29.72 | 1:29.72 | ||
50 | Kinnala Kalle | 2001 | UiKaa | 25 m | 1:27.97 | 1:29.97 | ||
51 | Korpinen Leevi | 2001 | ÅSK | 25 m | 1:29.16 | 1:31.16 | ||
52 | Juven Janne | 2001 | ÅSK | 25 m | 1:29.29 | 1:31.29 | ||
53 | Leinonen Viktor | 2001 | ÅSK | 25 m | 1:29.97 | 1:31.97 | ||
54 | Vahtera Lukas | 2001 | SiWa | 50 m | 1:32.23 | 1:32.23 | ||
55 | Enroth Hugo | 2001 | ÅSK | 25 m | 1:30.62 | 1:32.62 | ||
56 | Broman Jere | 2002 | NoPy | 25 m | 1:32.96 | 1:34.96 | ||
57 | Jäntti Lauri-luukas | 2002 | PUS | 50 m | 1:36.40 | 1:36.40 | ||
58 | Verronen Veeti | 2002 | RaUS | 25 m | 1:34.67 | 1:36.67 | ||
59 | Vastamäki Juuso | 2002 | VeUS | 50 m | 1:37.05 | 1:37.05 | ||
60 | Europaeus Joel | 2001 | RaisU | 25 m | 1:35.72 | 1:37.72 | ||
61 | Uusitalo Iiro | 2002 | VeUS | 50 m | 1:38.27 | 1:38.27 | ||
62 | Kuosmanen Viljami | 2002 | RaUS | 50 m | 1:38.31 | 1:38.31 | ||
63 | Nurminen Kaarlo | 2002 | AUi | 50 m | 1:41.80 | 1:41.80 | ||
64 | Silventoinen Ilari | 2002 | SiWa | 25 m | 1:39.95 | 1:41.95 | ||
65 | Kallonen Elias | 2003 | Poseidon | 25 m | 1:40.72 | 1:42.72 | ||
66 | Jämsä Juho | 2001 | VUS-VSS | 25 m | 1:40.94 | 1:42.94 | ||
67 | Lindroos Otto | 2001 | AUi | 50 m | 1:45.05 | 1:45.05 | ||
68 | Loo Casper | 2002 | VUS-VSS | 25 m | 1:43.07 | 1:45.07 | ||
69 | Laine Elias | 2003 | ÅSK | 50 m | 1:58.34 | 1:58.34 | ||
70 | Pohjankukka Kasper | 2001 | RaisU | 25 m | ||||
71 | Alanen Oskari | 1990 | AUi | 25 m | ||||
72 | Malmi Peetu | 2002 | RaisU | 25 m | ||||
73 | Mahkonen Henry | 2002 | RaisU | 25 m | ||||
74 | Levanen Matias | 2002 | RaisU | 25 m | ||||
75 | Törnström Lauri | 2002 | RaisU | 25 m | ||||
76 | Airaksinen Ossi | 1996 | AUi | 25 m | ||||
77 | Helsko Haakon | 2000 | AUi | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.12 | Tulostuspäivämäärä | 28 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 00:01 |
Laji 7, N, T-15 200 m sku |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Puolakka Tiia | 1998 | ÅSK | 50 m | 2:28.44 | 2:28.44 | ||
2 | Suoranta Merina | 1999 | ÅSK | 50 m | 2:31.55 | 2:31.55 | ||
3 | Aalto Ella | 2000 | Cetus | 50 m | 2:32.09 | 2:32.09 | ||
4 | Jacobson Wilma | 2000 | Cetus | 50 m | 2:32.26 | 2:32.26 | ||
5 | Mehtonen Ronja | 1999 | SalU | 50 m | 2:34.18 | 2:34.18 | ||
6 | Rinne Veera | 1998 | ÅSK | 25 m | 2:29.80 | 2:34.80 | ||
7 | Lahtinen Erika | 1998 | UiTa | 25 m | 2:30.85 | 2:35.85 | ||
8 | Nieminen Roosa | 1999 | HSS | 25 m | 2:31.22 | 2:36.22 | ||
9 | Kangas-Kärki Henni | 2000 | Cetus | 25 m | 2:32.86 | 2:37.86 | ||
10 | Kolu Nea | 1997 | ÅSK | 50 m | 2:38.03 | 2:38.03 | ||
11 | Syrjälä Henna | 1999 | PUS | 50 m | 2:38.17 | 2:38.17 | ||
12 | Konkka Ida | 2000 | ÅSK | 25 m | 2:33.45 | 2:38.45 | ||
13 | Kagan Kiia | 1997 | ÅSK | 50 m | 2:38.55 | 2:38.55 | ||
14 | Flyckt Emilia | 2001 | Cetus | 50 m | 2:40.25 | 2:40.25 | ||
15 | Ääri Mari | 1980 | AUi | 50 m | 2:40.73 | 2:40.73 | ||
16 | Tsvrtkova Alika | 2000 | ÅSK | 25 m | 2:40.85 | 2:40.85 | ||
17 | Luoma Ninni | 1998 | UiTa | 25 m | 2:36.62 | 2:41.62 | ||
18 | Hellsten Olivia | 2000 | HSS | 25 m | 2:36.70 | 2:41.70 | ||
19 | Potkonen Emilia | 1998 | UiTa | 25 m | 2:37.02 | 2:42.02 | ||
20 | Manner Mila | 2001 | NoPy | 50 m | 2:42.46 | 2:42.46 | ||
21 | Ollikainen Janina | 2000 | PUS | 50 m | 2:42.58 | 2:42.58 | ||
22 | Tyven Camilla | 2001 | NoPy | 50 m | 2:44.73 | 2:44.73 | ||
23 | Ellonen Susanna | 1999 | UKK | 25 m | 2:40.68 | 2:45.68 | ||
24 | Virta Nea | 1996 | UiTa | 25 m | 2:40.81 | 2:45.81 | ||
25 | Wallenius Linda | 1999 | SalU | 25 m | 2:41.40 | 2:46.40 | ||
26 | Oja Roosa | 2000 | UiTa | 25 m | 2:41.58 | 2:46.58 | ||
27 | Lepistö Annika | 2001 | PUS | 25 m | 2:42.99 | 2:47.99 | ||
28 | Rantanen Iida-Maria | 1998 | UiTa | 25 m | 2:43.54 | 2:48.54 | ||
29 | Bogdanoff Minea | 2001 | UKK | 25 m | 2:44.15 | 2:49.15 | ||
30 | Iisalo Vilma | 2001 | RaisU | 50 m | 2:49.47 | 2:49.47 | ||
31 | Rautiainen Emmiina | 2000 | UiTa | 50 m | 2:49.81 | 2:49.81 | ||
32 | Kuusniemi Fishwick Millie | 2000 | HSS | 25 m | 2:45.27 | 2:50.27 | ||
33 | Murto Anniina | 2001 | PUS | 25 m | 2:46.23 | 2:51.23 | ||
34 | Lempinen Laura | 2001 | LrU | 50 m | 2:51.23 | 2:51.23 | ||
35 | Pärnänen Emilie | 2002 | ÅSK | 25 m | 2:46.53 | 2:51.53 | ||
36 | Silvennoinen Sini | 2002 | ÅSK | 50 m | 2:51.54 | 2:51.54 | ||
37 | Kurth Suvi | 2001 | UiTa | 50 m | 2:51.99 | 2:51.99 | ||
38 | Aaltonen Inka | 1999 | UiTa | 25 m | 2:47.78 | 2:52.78 | ||
39 | Raussi Anni | 1998 | KoVe-Ve | 25 m | 2:49.76 | 2:54.76 | ||
40 | Vira Anna | 2002 | AUi | 50 m | 2:56.54 | 2:56.54 | ||
41 | Lahtinen Laura | 2003 | OU | 50 m | 2:57.82 | 2:57.82 | ||
42 | Simola Enna | 1999 | AUi | 25 m | 2:53.42 | 2:58.42 | ||
43 | Koskinen Olga | 2002 | UKK | 25 m | 2:57.27 | 3:02.27 | ||
44 | Kotola Vilma | 2001 | KoVe-Ve | 50 m | 3:02.65 | 3:02.65 | ||
45 | Jokipii Taru | 2002 | Poseidon | 25 m | 3:00.28 | 3:05.28 | ||
46 | Laaksonen Verna | 2000 | AUi | 50 m | 3:05.31 | 3:05.31 | ||
47 | Aho Lotta | 2000 | AUi | 50 m | 3:10.50 | 3:10.50 | ||
48 | Haglund Emma | 2003 | VUS-VSS | 50 m | 3:10.68 | 3:10.68 | ||
49 | Lyyra Emilia | 2003 | Poseidon | 50 m | 3:10.73 | 3:10.73 | ||
50 | Mantila Elena | 2001 | ÅSK | 25 m | 3:06.17 | 3:11.17 | ||
51 | Österman Pinja | 2002 | RaisU | 25 m | 3:07.04 | 3:12.04 | ||
52 | Jokilammi Emma | 2002 | HSS | 50 m | 3:12.17 | 3:12.17 | ||
53 | Juuri Ilona | 2002 | ÅSK | 50 m | 3:12.19 | 3:12.19 | ||
54 | Halava Minka | 2001 | ÅSK | 50 m | 3:13.10 | 3:13.10 | ||
55 | Koski Olivia | 2002 | AUi | 50 m | 3:13.61 | 3:13.61 | ||
56 | Meurman Maja | 2001 | ÅSK | 25 m | 3:08.81 | 3:13.81 | ||
57 | Öhberg Alida | 2002 | AUi | 50 m | 3:17.66 | 3:17.66 | ||
58 | Turunen Tinja | 2002 | SiWa | 50 m | 3:17.91 | 3:17.91 | ||
59 | Saarikko Oona | 2001 | SalU | 50 m | 3:19.41 | 3:19.41 | ||
60 | Korhonen Anni | 2003 | RaisU | 25 m | 3:16.36 | 3:21.36 | ||
61 | Konkka Siiri | 2004 | ÅSK | 25 m | 3:16.39 | 3:21.39 | ||
62 | Karttunen Meri | 2002 | Poseidon | 25 m | 3:16.74 | 3:21.74 | ||
63 | Hämeenaho Mette | 2002 | AUi | 50 m | 3:21.76 | 3:21.76 | ||
64 | Järvinen Veera | 2000 | PUS | 50 m | 3:22.31 | 3:22.31 | ||
65 | Kuusivaara Oona | 2002 | ÅSK | 25 m | 3:17.31 | 3:22.31 | ||
66 | Isola Lotta | 2003 | UKK | 25 m | 3:19.02 | 3:24.02 | ||
67 | Saarikko Ada | 2002 | SalU | 25 m | 3:19.17 | 3:24.17 | ||
68 | Lampinen Elina Karoliina | 2003 | NoPy | 50 m | 3:25.10 | 3:25.10 | ||
69 | Mäkilä Irene | 2004 | RaisU | 25 m | 3:20.99 | 3:25.99 | ||
70 | Nikkilä Julie | 2003 | Poseidon | 50 m | 3:27.09 | 3:27.09 | ||
71 | Grangärd Jenny | 2003 | VUS-VSS | 50 m | 3:27.60 | 3:27.60 | ||
72 | Salokannel Ada | 2002 | SalU | 25 m | 3:22.75 | 3:27.75 | ||
73 | Nurmi Maija | 2003 | ÅSK | 25 m | 3:23.72 | 3:28.72 | ||
74 | Kivi Paula | 2002 | VUS-VSS | 25 m | 3:24.47 | 3:29.47 | ||
75 | Koivisto Viivi | 2002 | VUS-VSS | 25 m | 3:26.47 | 3:31.47 | ||
76 | Ingi Minna | 2002 | VUS-VSS | 25 m | 3:30.93 | 3:35.93 | ||
77 | Halmelinna Iris | 2000 | VUS-VSS | 25 m | 3:33.77 | 3:38.77 | ||
78 | Hyttinen Anni | 2004 | AUi | 25 m | 3:34.58 | 3:39.58 | ||
79 | Heinonen Suvi-maaria | 2002 | SalU | 25 m | 3:36.45 | 3:41.45 | ||
80 | Rantala Aino | 2004 | UiKaa | 25 m | 3:54.23 | 3:59.23 | ||
81 | Kaarlenkaski Adeliina | 2004 | UiTa | 25 m | 3:54.32 | 3:59.32 | ||
82 | Rintanen Milla | 2004 | AUi | 25 m | ||||
83 | Zhou Xiaohan | 2004 | AUi | 25 m | ||||
84 | Müürsepp Laura Helena | 2004 | AUi | 25 m | ||||
85 | Toivonen Nelli | 2000 | UiTa | 25 m | ||||
86 | Rintala Mimosa | 2003 | RaUS | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.12 | Tulostuspäivämäärä | 28 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 00:01 |
Laji 8, M, P-16 200 m sku |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Junninen Tapio | 1995 | Poseidon | 50 m | 2:12.86 | 2:12.86 | ||
2 | Mattsson Matti | 1993 | PUS | 50 m | 2:15.30 | 2:15.30 | ||
3 | Pilpola Lauri | 1993 | ÅSK | 25 m | 2:16.25 | 2:21.25 | ||
4 | Kuusisto Elias | 1999 | AUi | 50 m | 2:23.06 | 2:23.06 | ||
5 | Suominen Wilhelm | 1999 | ÅSK | 25 m | 2:18.72 | 2:23.72 | ||
6 | Suomalainen Topi | 1998 | Cetus | 50 m | 2:23.87 | 2:23.87 | ||
7 | Heinilä Jami | 2000 | HSS | 50 m | 2:24.14 | 2:24.14 | ||
8 | Luukko Aku | 1997 | ÅSK | 25 m | 2:21.46 | 2:26.46 | ||
9 | Kulmala Atte | 1998 | UiTa | 50 m | 2:27.38 | 2:27.38 | ||
10 | Mäenpää Vilho | 1998 | AUi | 25 m | 2:24.11 | 2:29.11 | ||
11 | Patinen Reko | 1998 | NumKis | 50 m | 2:30.68 | 2:30.68 | ||
12 | Jantunen Patrik | 1999 | UiTa | 25 m | 2:26.98 | 2:31.98 | ||
13 | Aaltonen Joni | 1999 | ÅSK | 25 m | 2:27.55 | 2:32.55 | ||
14 | Kallio Samu | 1998 | RaisU | 25 m | 2:28.15 | 2:33.15 | ||
15 | Huhtala Santeri | 1998 | Cetus | 25 m | 2:28.57 | 2:33.57 | ||
16 | Väisänen Valtteri | 1999 | KU | 25 m | 2:30.36 | 2:35.36 | ||
17 | Siurola Santeri | 1999 | UKK | 25 m | 2:30.41 | 2:35.41 | ||
18 | Herlevi Elias | 2000 | HSS | 25 m | 2:30.77 | 2:35.77 | ||
19 | Sievers Jakob | 2000 | UiTa | 50 m | 2:37.94 | 2:37.94 | ||
20 | Sipola Akseli | 1999 | UKK | 25 m | 2:34.51 | 2:39.51 | ||
21 | Envalds Kasper | 2001 | Poseidon | 50 m | 2:40.22 | 2:40.22 | ||
22 | Jernvall Juha | 2000 | KoVe-Ve | 50 m | 2:42.51 | 2:42.51 | ||
23 | Ezzat Mohamed | 2001 | AUi | 50 m | 2:43.81 | 2:43.81 | ||
24 | Koskela Lauri | 1999 | UiTa | 50 m | 2:45.87 | 2:45.87 | ||
25 | Heikkinen Arttu | 2000 | UiTa | 50 m | 2:46.23 | 2:46.23 | ||
26 | Hörkkö Tatu | 2001 | UiTa | 50 m | 2:47.54 | 2:47.54 | ||
27 | Mäkinen Kalle | 2002 | Poseidon | 50 m | 2:49.90 | 2:49.90 | ||
28 | Porkkala Juho | 2001 | SeUi | 50 m | 2:51.46 | 2:51.46 | ||
29 | Pänttönen Miika | 1999 | UiTa | 50 m | 2:53.65 | 2:53.65 | ||
30 | Stender William | 1999 | UKK | 25 m | 2:52.20 | 2:57.20 | ||
31 | Hynynen Oskari | 2001 | SalU | 50 m | 2:59.30 | 2:59.30 | ||
32 | Leino Riku | 2001 | UKK | 25 m | 2:57.94 | 3:02.94 | ||
33 | Forsel Marcus | 2003 | KU | 50 m | 3:06.29 | 3:06.29 | ||
34 | Lehtoniemi Nooa | 2003 | UKK | 25 m | 3:01.36 | 3:06.36 | ||
35 | Hagström Markus | 2000 | UKK | 25 m | 3:02.16 | 3:07.16 | ||
36 | Belov Aleksei | 1998 | PUS | 25 m | 3:05.58 | 3:10.58 | ||
37 | Ihalainen Jami | 2003 | UKK | 25 m | 3:09.80 | 3:14.80 | ||
38 | Uusikumpu Sami | 2003 | SiWa | 50 m | 3:15.23 | 3:15.23 | ||
39 | Herpola Santeri | 2003 | ÅSK | 25 m | 3:12.16 | 3:17.16 | ||
40 | Viitasalo Niclas | 2002 | NoPy | 25 m | 3:15.14 | 3:20.14 | ||
41 | Honkamaa Vilho | 2002 | VUS-VSS | 50 m | 3:21.14 | 3:21.14 | ||
42 | Koskinen Roni | 2003 | AUi | 50 m | 3:26.00 | 3:26.00 | ||
43 | Broman Jere | 2002 | NoPy | 25 m | 3:21.82 | 3:26.82 | ||
44 | Isoniemi Nuutti | 2001 | ÅSK | 25 m | 3:25.69 | 3:30.69 | ||
45 | Söderholm Robin | 2002 | VUS-VSS | 50 m | 3:31.74 | 3:31.74 | ||
46 | Häyrinen Jussi | 2002 | ÅSK | 25 m | 3:27.20 | 3:32.20 | ||
47 | Kallio Samu Petteri | 2002 | ÅSK | 25 m | 3:31.60 | 3:36.60 | ||
48 | Jaspi Heikki | 2003 | AUi | 25 m | 3:39.03 | 3:44.03 | ||
49 | Kunttila Tatu | 2003 | AUi | 25 m | 3:39.05 | 3:44.05 | ||
50 | Rouhiainen Leevi | 2002 | AUi | 25 m | ||||
51 | Rastas Joe | 2001 | SalU | 25 m | ||||
52 | Satamo Veeti | 2003 | AUi | 25 m | ||||
53 | Tapola Teemu | 2003 | AUi | 25 m | ||||
54 | Voiko Oskar | 2002 | ÅSK | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.12 | Tulostuspäivämäärä | 28 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 00:01 |
Laji 9, N, T-11 50 m pu |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Haltia Nina | 1999 | Poseidon | 50 m | 29.51 | 29.51 | ||
2 | Huhtanen Suvi | 1999 | UiTa | 50 m | 29.62 | 29.62 | ||
3 | Riiho Fanni | 1995 | UiTa | 50 m | 29.69 | 29.69 | ||
4 | Slotte Linda-Marie | 1994 | ÅSK | 25 m | 29.10 | 30.10 | ||
5 | Tahvanainen Ida | 1997 | UiTa | 50 m | 30.67 | 30.67 | ||
6 | Puhtimäki Salla | 1998 | VeUS | 50 m | 30.79 | 30.79 | ||
7 | Roman Vilma | 2000 | AUi | 50 m | 30.81 | 30.81 | ||
8 | Hammar Hanna | 1998 | UiTa | 50 m | 30.82 | 30.82 | ||
9 | Ääri Mari | 1980 | AUi | 50 m | 30.97 | 30.97 | ||
10 | Hammar Heini | 1999 | UiTa | 50 m | 30.97 | 30.97 | ||
11 | Venäläinen Vilma | 1996 | VanVe | 50 m | 31.69 | 31.69 | ||
12 | Sjölund Ylva | 1998 | Cetus | 50 m | 32.24 | 32.24 | ||
13 | Lehtilä Lumikki | 1998 | UiTa | 50 m | 32.45 | 32.45 | ||
14 | Pelttari Oona | 1998 | Cetus | 50 m | 32.55 | 32.55 | ||
15 | Mustonen Ida | 1998 | Cetus | 50 m | 32.72 | 32.72 | ||
16 | Vihko Tiiariikka | 1996 | Cetus | 50 m | 32.92 | 32.92 | ||
17 | Lumio Ella | 2000 | UiTa | 50 m | 33.17 | 33.17 | ||
18 | Pollari Ina | 2002 | VUS-VSS | 50 m | 33.39 | 33.39 | ||
19 | Mäkinen Roosa | 1999 | UiTa | 50 m | 33.63 | 33.63 | ||
20 | Siltanen Veera | 1999 | UKK | 25 m | 32.65 | 33.65 | ||
21 | Malinen Sanni | 1998 | Cetus | 50 m | 34.02 | 34.02 | ||
22 | Rouvinen Henna | 1999 | ÅSK | 50 m | 34.12 | 34.12 | ||
23 | Killström Marianne | 1998 | SalU | 50 m | 34.50 | 34.50 | ||
24 | Korte Milja | 1998 | Cetus | 50 m | 34.82 | 34.82 | ||
25 | Mettinen Krista | 1997 | Cetus | 50 m | 34.85 | 34.85 | ||
26 | Mäenpää Maiju | 1997 | NoPy | 50 m | 35.16 | 35.16 | ||
27 | Ockenström Aleksandra | 1998 | SalU | 50 m | 35.17 | 35.17 | ||
28 | Lahtinen Laura | 2003 | OU | 50 m | 35.57 | 35.57 | ||
29 | Kuusisto Sylvia | 2003 | AUi | 50 m | 35.74 | 35.74 | ||
30 | Rantala Roosa | 2002 | PUS | 50 m | 35.97 | 35.97 | ||
31 | Raussi Anni | 1998 | KoVe-Ve | 25 m | 34.98 | 35.98 | ||
32 | Louhikoski Liinu | 2004 | Poseidon | 25 m | 35.28 | 36.28 | ||
33 | Simula Linda | 2001 | ORCA | 50 m | 36.71 | 36.71 | ||
34 | Arenius Alexandra | 2002 | AUi | 50 m | 36.86 | 36.86 | ||
35 | Vierikko Laura | 2000 | VUS-VSS | 50 m | 36.93 | 36.93 | ||
36 | Pyykkö Fiia | 2001 | SalU | 50 m | 37.42 | 37.42 | ||
37 | Salminen Sanni | 1999 | UiKaa | 25 m | 36.76 | 37.76 | ||
38 | Aro Iina | 1998 | NoPy | 50 m | 37.92 | 37.92 | ||
39 | Kekkonen Joanna | 2000 | LaUS | 25 m | 37.08 | 38.08 | ||
40 | Huhtala Julia | 1998 | UiKaa | 50 m | 38.29 | 38.29 | ||
41 | Väisänen Laura | 2001 | KoVe-Ve | 50 m | 38.30 | 38.30 | ||
42 | Kinnunen Emilia | 2000 | VUS-VSS | 50 m | 38.33 | 38.33 | ||
43 | Våg Annukka | 1999 | UKK | 25 m | 38.20 | 39.20 | ||
44 | Brunila Janita | 2002 | KoVe-Ve | 50 m | 39.37 | 39.37 | ||
45 | Leppähaara Wilhelmina | 2000 | AUi | 50 m | 39.84 | 39.84 | ||
46 | Matikainen Anni | 2001 | NoPy | 25 m | 39.86 | 40.86 | ||
47 | Luoto Rebekka | 2003 | RaisU | 25 m | 39.97 | 40.97 | ||
48 | Järvinen Venla | 2003 | RaisU | 25 m | 40.05 | 41.05 | ||
49 | Lebedeva Anna-maria | 2001 | Poseidon | 25 m | 40.32 | 41.32 | ||
50 | Ilcheva Snezhana | 2003 | SomE | 50 m | 41.45 | 41.45 | ||
51 | Aho Roosa | 2003 | RaisU | 25 m | 40.77 | 41.77 | ||
52 | Saario Matilda | 2003 | UiKaa | 25 m | 40.95 | 41.95 | ||
53 | Korhonen Anni | 2003 | RaisU | 50 m | 42.42 | 42.42 | ||
54 | Konkka Siiri | 2004 | ÅSK | 50 m | 43.04 | 43.04 | ||
55 | Sihvo Emilia | 2004 | RaisU | 25 m | 42.53 | 43.53 | ||
56 | Pusa Vilhelmiina | 2001 | RaUS | 25 m | 42.98 | 43.98 | ||
57 | Paju Aino | 2003 | Poseidon | 25 m | 43.33 | 44.33 | ||
58 | Yli-Jama Iiris | 2003 | SalU | 25 m | 43.90 | 44.90 | ||
59 | Wiren Minea | 2003 | NoPy | 50 m | 45.00 | 45.00 | ||
60 | Koskinen Ellen | 2002 | ÅSK | 50 m | 45.57 | 45.57 | ||
61 | Myllykallio Ronja | 2003 | NoPy | 25 m | 44.66 | 45.66 | ||
62 | Isola Lotta | 2003 | UKK | 25 m | 44.78 | 45.78 | ||
63 | Saarikko Ada | 2002 | SalU | 25 m | 45.74 | 46.74 | ||
64 | Haanpää Siiri | 2001 | PoPy | 25 m | 46.03 | 47.03 | ||
65 | Visakoski Sirpa | 1952 | AUi | 50 m | 47.17 | 47.17 | ||
66 | Saarikko Oona | 2001 | SalU | 50 m | 47.19 | 47.19 | ||
67 | Laitinen Matilda | 2004 | AUi | 25 m | 46.37 | 47.37 | ||
68 | Björk Sylvi | 1999 | VUS-VSS | 25 m | 46.55 | 47.55 | ||
69 | Rantanen Henrika | 2002 | SalU | 25 m | 46.97 | 47.97 | ||
70 | Jussila Marjut | 2003 | RaUS | 50 m | 48.05 | 48.05 | ||
71 | Heino Ida | 2000 | PUS | 25 m | 47.37 | 48.37 | ||
72 | Nurmi Maija | 2003 | ÅSK | 50 m | 48.37 | 48.37 | ||
73 | Koskinen Venla | 2003 | ÅSK | 50 m | 48.41 | 48.41 | ||
74 | Silander Riikka | 2003 | SomE | 50 m | 48.49 | 48.49 | ||
75 | Haarala Anniina | 2004 | VUS-VSS | 50 m | 48.71 | 48.71 | ||
76 | Ström Linnea | 2003 | UiKaa | 50 m | 48.81 | 48.81 | ||
77 | Heinonen Alina | 2001 | ÅSK | 25 m | 48.63 | 49.63 | ||
78 | Björkholm Maija | 2003 | VUS-VSS | 50 m | 49.64 | 49.64 | ||
79 | Mäkilä Irene | 2004 | RaisU | 25 m | 48.77 | 49.77 | ||
80 | Lindell Manja | 2004 | ÅSK | 50 m | 50.16 | 50.16 | ||
81 | Alanko Ella | 2003 | AUi | 50 m | 50.49 | 50.49 | ||
82 | Eriksson Ninni | 2003 | VUS-VSS | 50 m | 51.15 | 51.15 | ||
83 | Järvenpää Milla | 2004 | AUi | 50 m | 51.42 | 51.42 | ||
84 | Nurmi Kerttu | 2003 | ÅSK | 50 m | 51.99 | 51.99 | ||
85 | Kallio Pinja | 2004 | KU | 25 m | 51.66 | 52.66 | ||
86 | Suomäki Helka | 2003 | AUi | 50 m | 52.73 | 52.73 | ||
87 | Kaarlenkaski Adeliina | 2004 | UiTa | 25 m | 52.61 | 53.61 | ||
88 | Hirsiniemi Mirelle | 2007 | AUi | 25 m | 53.24 | 54.24 | ||
89 | Kandolin Greta | 2003 | AUi | 25 m | 53.98 | 54.98 | ||
90 | Korin Sini | 2003 | NoPy | 25 m | 54.18 | 55.18 | ||
91 | Rinne Lilli | 2004 | RaisU | 25 m | 55.62 | 56.62 | ||
92 | Lundberg Merja | 1970 | AUi | 25 m | ||||
93 | Gagnon Karine | 1985 | AUi | 25 m | ||||
94 | Kavka Selina | 2003 | ÅSK | 25 m | ||||
95 | Mäkelä Maria | 1986 | AUi | 25 m | ||||
96 | Harjamäki Unna | 1998 | ÅSK | 25 m | ||||
97 | Nihtilä Ella | 2004 | ÅSK | 25 m | ||||
98 | Arvilommi Ilona | 2003 | ÅSK | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.12 | Tulostuspäivämäärä | 28 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 00:01 |
Laji 10, M, P-12 50 m pu |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Wallenius Tommi | 1994 | ÅSK | 50 m | 27.31 | 27.31 | ||
2 | Salo Saku | 1995 | UiTa | 50 m | 27.34 | 27.34 | ||
3 | Mattsson Matti | 1993 | PUS | 50 m | 27.73 | 27.73 | ||
4 | Auri Arto | 1997 | UiTa | 50 m | 27.93 | 27.93 | ||
5 | Rannikko Otto | 1999 | ÅSK | 50 m | 28.17 | 28.17 | ||
6 | Siiranen Santeri | 1998 | NoPy | 50 m | 28.36 | 28.36 | ||
7 | Väisänen Valtteri | 1999 | KU | 50 m | 28.73 | 28.73 | ||
8 | Von Bagh Patrik | 1996 | UiTa | 50 m | 28.77 | 28.77 | ||
9 | Paavilainen Esa | 1997 | Cetus | 50 m | 29.03 | 29.03 | ||
10 | Upornikov Alexei | 1998 | Poseidon | 25 m | 28.21 | 29.21 | ||
11 | Kylmänen Miikka | 1998 | ÅSK | 50 m | 29.41 | 29.41 | ||
12 | Lehtonen Teemu | 2000 | UiTa | 50 m | 30.01 | 30.01 | ||
13 | Hörkkö Tuukka | 1998 | UiTa | 50 m | 30.36 | 30.36 | ||
14 | Somero Valtteri | 1998 | Poseidon | 50 m | 31.11 | 31.11 | ||
15 | Yli-Kleemola Valtteri | 1997 | NumKis | 25 m | 30.36 | 31.36 | ||
16 | Kallio Mika | 1996 | ÅSK | 50 m | 31.39 | 31.39 | ||
17 | Kirjonen Kasimir | 2000 | UiTa | 50 m | 32.12 | 32.12 | ||
18 | Kuisma Markus | 1998 | SomE | 50 m | 32.17 | 32.17 | ||
19 | Rantakokko Elias | 1998 | ÅSK | 25 m | 31.85 | 32.85 | ||
20 | Ezzat Ibrahim | 2002 | AUi | 50 m | 32.92 | 32.92 | ||
21 | Nyman Eetu | 1999 | VeUS | 50 m | 33.46 | 33.46 | ||
22 | Kurvinen Miska | 1999 | KoVe-Ve | 50 m | 33.90 | 33.90 | ||
23 | Vanbergen Jaroslav | 2000 | Poseidon | 50 m | 34.14 | 34.14 | ||
24 | Nordström Tero | 1968 | AUi | 25 m | 34.01 | 35.01 | ||
25 | Korhonen Ari | 1972 | RaisU | 25 m | 34.20 | 35.20 | ||
26 | Herpola Santeri | 2003 | ÅSK | 50 m | 35.43 | 35.43 | ||
27 | Koli Petri | 1986 | AUi | 50 m | 36.00 | 36.00 | ||
28 | Wihanto Antti | 1962 | AUi | 25 m | 35.09 | 36.09 | ||
29 | Forsel Marcus | 2003 | KU | 25 m | 36.18 | 37.18 | ||
30 | Laine Eemil | 1998 | NoPy | 25 m | 36.49 | 37.49 | ||
31 | Ihanamäki Teemu | 2001 | KU | 50 m | 37.51 | 37.51 | ||
32 | Kaila Aku | 2003 | RaisU | 50 m | 37.62 | 37.62 | ||
33 | Lietzen Jesper | 2002 | AUi | 25 m | 36.83 | 37.83 | ||
34 | Oikarainen Jere | 2002 | RaisU | 25 m | 36.88 | 37.88 | ||
35 | Nurmi Taito | 1961 | AUi | 25 m | 38.03 | 39.03 | ||
36 | Belov Aleksei | 1998 | PUS | 50 m | 39.48 | 39.48 | ||
37 | Olander Axel | 2002 | NoPy | 50 m | 39.81 | 39.81 | ||
38 | Lydman Alex | 2003 | VUS-VSS | 50 m | 40.68 | 40.68 | ||
39 | Salonen Viljami | 2002 | RaisU | 25 m | 39.72 | 40.72 | ||
40 | Arvas Jussi | 1999 | ÅSK | 50 m | 41.37 | 41.37 | ||
41 | Aaltonen Ville | 2001 | PUS | 25 m | 40.73 | 41.73 | ||
42 | Rantala Jani-kristian | 2000 | SiWa | 50 m | 41.84 | 41.84 | ||
43 | Paatos Roope | 2002 | RaisU | 25 m | 41.22 | 42.22 | ||
44 | Tolonen Kasper | 2002 | RaisU | 25 m | 41.31 | 42.31 | ||
45 | Verronen Veeti | 2002 | RaUS | 25 m | 41.38 | 42.38 | ||
46 | Laine Elias | 2002 | RaisU | 50 m | 42.90 | 42.90 | ||
47 | Hirsiniemi Mikael | 2004 | AUi | 50 m | 43.08 | 43.08 | ||
48 | Jäntti Lauri-luukas | 2002 | PUS | 25 m | 42.25 | 43.25 | ||
49 | Kallio Samu Petteri | 2002 | ÅSK | 50 m | 43.48 | 43.48 | ||
50 | Raunio Pieti | 2002 | UKK | 25 m | 42.86 | 43.86 | ||
51 | Saarimaa Otto | 2002 | VUS-VSS | 50 m | 45.61 | 45.61 | ||
52 | Silventoinen Ilari | 2002 | SiWa | 25 m | 45.40 | 46.40 | ||
53 | Ezzat Ajjuub | 2005 | AUi | 50 m | 46.72 | 46.72 | ||
54 | Loo Casper | 2002 | VUS-VSS | 50 m | 50.55 | 50.55 | ||
55 | Vainionpää Veeti | 2001 | SiWa | 25 m | 49.89 | 50.89 | ||
56 | Kinnunen Santeri | 2002 | UiKaa | 25 m | 50.87 | 51.87 | ||
57 | Jaspi Heikki | 2003 | AUi | 50 m | 52.56 | 52.56 | ||
58 | Anttila Lauri | 2002 | PUS | 50 m | 54.27 | 54.27 | ||
59 | Holopainen Kasper | 2003 | NumKis | 25 m | 53.77 | 54.77 | ||
60 | Miromaa Jimi | 1996 | ÅSK | 50 m | 55.45 | 55.45 | ||
61 | Lehtovaara Verneri | 2004 | SalU | 25 m | 1:00.30 | 1:01.30 | ||
62 | Saha Emil | 2003 | VUS-VSS | 25 m | 1:01.75 | 1:02.75 | ||
63 | Pitkänen Ilpo | 2003 | LUS | 50 m | 1:05.10 | 1:05.10 | ||
64 | Vuollet Linus | 2004 | VUS-VSS | 50 m | 1:07.59 | 1:07.59 | ||
65 | Palmu Einari | 2004 | AUi | 25 m | 1:06.64 | 1:07.64 | ||
66 | Kankare Eemil | 2003 | AUi | 25 m | ||||
67 | Toikka Lauri | 1984 | AUi | 25 m | ||||
68 | Satamo Veeti | 2003 | AUi | 25 m | ||||
69 | Tapola Teemu | 2003 | AUi | 25 m | ||||
70 | Leppähaara Axel | 2004 | AUi | 25 m | ||||
71 | Toppinen Tuomas | 2005 | AUi | 25 m | ||||
72 | Alanen Oskari | 1990 | AUi | 25 m | ||||
73 | Laine Elias | 2003 | ÅSK | 25 m | ||||
74 | Koskelo Rio | 1997 | ÅSK | 25 m | ||||
75 | Viitala Niko | 2003 | AUi | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.12 | Tulostuspäivämäärä | 28 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 00:01 |
Laji 11, N, T-15 200 m ru |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Merenluoto Kristiina | 2000 | AUi | 50 m | 2:46.64 | 2:46.64 | ||
2 | Kalenius Lyydia | 2000 | Cetus | 25 m | 2:41.07 | 2:47.07 | ||
3 | Kölhi Emmi | 2000 | HSS | 50 m | 2:49.42 | 2:49.42 | ||
4 | Flyckt Emilia | 2001 | Cetus | 50 m | 2:50.59 | 2:50.59 | ||
5 | Tsvrtkova Alika | 2000 | ÅSK | 25 m | 2:56.94 | 2:56.94 | ||
6 | Metsämäki Ida | 1998 | SalU | 25 m | 2:51.64 | 2:57.64 | ||
7 | Karike Kia | 1999 | Cetus | 50 m | 3:00.14 | 3:00.14 | ||
8 | Pirhonen Fanni | 2000 | UiTa | 25 m | 2:55.03 | 3:01.03 | ||
9 | Yli-Jama Maria | 1999 | SalU | 50 m | 3:01.34 | 3:01.34 | ||
10 | Uusküla Emma | 2002 | AUi | 50 m | 3:01.94 | 3:01.94 | ||
11 | Räike Aino | 1999 | SalU | 25 m | 2:56.20 | 3:02.20 | ||
12 | Känkänen Henni | 1999 | PUS | 25 m | 2:56.32 | 3:02.32 | ||
13 | Peltola Paula | 2001 | AUi | 50 m | 3:02.89 | 3:02.89 | ||
14 | Kaarto Elli-Nora | 1997 | SalU | 25 m | 2:56.91 | 3:02.91 | ||
15 | Lepistö Annika | 2001 | PUS | 50 m | 3:03.10 | 3:03.10 | ||
16 | Suova Johanna | 1999 | UiTa | 50 m | 3:03.38 | 3:03.38 | ||
17 | Helenius Tessa | 2000 | AUi | 25 m | 2:57.94 | 3:03.94 | ||
18 | Penttilä Pinja | 2001 | UKK | 25 m | 2:58.35 | 3:04.35 | ||
19 | Känkänen Heta | 2001 | PUS | 50 m | 3:04.60 | 3:04.60 | ||
20 | Sottinen Julia | 2000 | PUS | 50 m | 3:04.64 | 3:04.64 | ||
21 | Miettinen Jenna | 1999 | VUS-VSS | 50 m | 3:07.56 | 3:07.56 | ||
22 | Vuollet Fanny | 1999 | VUS-VSS | 50 m | 3:07.67 | 3:07.67 | ||
23 | Sojolin Saara | 2001 | UiTa | 25 m | 3:01.86 | 3:07.86 | ||
24 | Anttila Milla-Marita | 2000 | KoVe-Ve | 25 m | 3:02.22 | 3:08.22 | ||
25 | Murto Anniina | 2001 | PUS | 50 m | 3:08.86 | 3:08.86 | ||
26 | Setälä Janette | 2001 | AUi | 50 m | 3:08.88 | 3:08.88 | ||
27 | Orellana Micaela | 1999 | Cetus | 50 m | 3:09.20 | 3:09.20 | ||
28 | Hjelm Roosa | 1997 | Poseidon | 50 m | 3:12.13 | 3:12.13 | ||
29 | Eloranta Anni | 2001 | STRiksu | 50 m | 3:12.21 | 3:12.21 | ||
30 | Harle Hilda | 2001 | ORCA | 25 m | 3:07.37 | 3:13.37 | ||
31 | Aro Anni | 2001 | NoPy | 50 m | 3:13.97 | 3:13.97 | ||
32 | Kotiranta Eevi | 2001 | KoVe-Ve | 50 m | 3:14.72 | 3:14.72 | ||
33 | Rantanen Nitta | 2000 | Poseidon | 50 m | 3:16.59 | 3:16.59 | ||
34 | Vallenius Iida | 1999 | ÅSK | 50 m | 3:16.71 | 3:16.71 | ||
35 | Salminen Venla | 2002 | SomE | 50 m | 3:16.82 | 3:16.82 | ||
36 | Uusikumpu Petra | 2001 | SiWa | 25 m | 3:11.21 | 3:17.21 | ||
37 | Yli-Jama Riikka | 2000 | SalU | 25 m | 3:11.33 | 3:17.33 | ||
38 | Ahinko Oona | 2001 | VeUS | 50 m | 3:18.19 | 3:18.19 | ||
39 | Pohjola Meri | 2001 | SalU | 25 m | 3:12.33 | 3:18.33 | ||
40 | Eränpalo Nea | 2001 | Cetus | 50 m | 3:18.85 | 3:18.85 | ||
41 | Rosnell Jasmin | 2000 | ÅSK | 25 m | 3:13.29 | 3:19.29 | ||
42 | Snabb Vanja | 2001 | ESS | 50 m | 3:23.60 | 3:23.60 | ||
43 | Järvinen Veera | 2000 | PUS | 25 m | 3:48.92 | 3:54.92 | ||
44 | Kuusivaara Oona | 2002 | ÅSK | 25 m | ||||
45 | Hyvärinen Mette | 2002 | UiKaa | 25 m | ||||
46 | Strandberg Ellen | 2002 | Poseidon | 25 m | ||||
47 | Haarala Martta | 2001 | UiKaa | 25 m | ||||
48 | Puronurmi Petra | 2000 | UKK | 25 m | ||||
49 | Vainikka Ella | 1998 | NumKis | 25 m | ||||
50 | Pusa Vilhelmiina | 2001 | RaUS | 25 m | ||||
51 | Nieminen Emma | 1996 | UiTa | 25 m | ||||
52 | Tiainen Ella-maria | 2002 | ÅSK | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.12 | Tulostuspäivämäärä | 28 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 00:01 |
Laji 12, M, P-16 200 m ru |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Pyykkönen Kalle | 1996 | UiTa | 50 m | 2:23.09 | 2:23.09 | ||
2 | Koskinen Werneri | 1998 | UiTa | 50 m | 2:25.38 | 2:25.38 | ||
3 | Nenonen Konsta | 1998 | Cetus | 50 m | 2:34.85 | 2:34.85 | ||
4 | Alitalo Eetu | 1999 | Cetus | 25 m | 2:30.28 | 2:36.28 | ||
5 | Urhemaa Juho | 1999 | UiTa | 50 m | 2:42.14 | 2:42.14 | ||
6 | Koskinen Walentin | 2000 | UiTa | 50 m | 2:44.51 | 2:44.51 | ||
7 | Hörkkö Tuukka | 1998 | UiTa | 25 m | 2:42.04 | 2:48.04 | ||
8 | Kaarlenkaski Artturi | 1997 | UiTa | 25 m | 2:44.47 | 2:50.47 | ||
9 | Rautaporras Olli | 2000 | NoPy | 50 m | 2:53.54 | 2:53.54 | ||
10 | Tiihonen Elias | 1999 | HSS | 25 m | 2:48.35 | 2:54.35 | ||
11 | Kokko Jaakko | 1999 | UiTa | 25 m | 2:48.96 | 2:54.96 | ||
12 | Salminen Aleksi | 1998 | NumKis | 25 m | 2:49.01 | 2:55.01 | ||
13 | Kuronen Onni | 2000 | NoPy | 50 m | 2:55.40 | 2:55.40 | ||
14 | Rissanen Rami | 1999 | PUS | 25 m | 2:49.43 | 2:55.43 | ||
15 | Vaitilo Joel | 1998 | Cetus | 50 m | 2:58.70 | 2:58.70 | ||
16 | Mattila Jyri | 1999 | HyUS | 25 m | 2:53.64 | 2:59.64 | ||
17 | Malm Ivar | 2001 | VUS-VSS | 50 m | 3:03.68 | 3:03.68 | ||
18 | Kiviranta Aare | 2000 | ÅSK | 50 m | 3:06.12 | 3:06.12 | ||
19 | Kärkkäinen Sampo | 2000 | NoPy | 50 m | 3:08.11 | 3:08.11 | ||
20 | Nyrhinen Eetu | 2000 | PUS | 50 m | 3:09.03 | 3:09.03 | ||
21 | Arkkila Mika | 2000 | AUi | 50 m | 3:10.17 | 3:10.17 | ||
22 | Toivonen Eetu | 1998 | NumKis | 50 m | 3:12.47 | 3:12.47 | ||
23 | Byskov Jon | 2000 | HyUS | 25 m | 3:12.58 | 3:18.58 | ||
24 | Järkkä Teemu | 1999 | NumKis | 25 m | 3:14.23 | 3:20.23 | ||
25 | Tahmasabi Ali | 1998 | SalU | 25 m | 3:17.37 | 3:23.37 | ||
26 | Isoniemi Nuutti | 2001 | ÅSK | 25 m | ||||
27 | Saunonen Nikita | 1997 | AUi | 25 m | ||||
28 | Karlsson Niki | 2000 | HSS | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.12 | Tulostuspäivämäärä | 28 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 00:01 |
Laji 14, Erityisryhmät M 100 m vu |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Kallio Eetu | 1994 | ÅSK | 50 m | 1:02.37 | 1:02.37 | ||
2 | Kallio Mika | 1996 | ÅSK | 50 m | 1:02.52 | 1:02.52 | ||
3 | Koli Petri | 1986 | AUi | 50 m | 1:15.14 | 1:15.14 | ||
4 | Kantonen Tatu | 1984 | RaisU | 50 m | 1:19.81 | 1:19.81 | ||
5 | Savola Riku | 1978 | RaisU | 25 m | 1:25.74 | 1:27.74 | ||
Tekijä: WinGrodan 1.22.12 | Tulostuspäivämäärä | 28 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 00:01 |
Laji 15, N, T-15 200 m su |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Mört Roosa | 1999 | AUi | 50 m | 2:26.62 | 2:26.62 | ||
2 | Koiranen Iida | 2000 | HSS | 50 m | 2:30.16 | 2:30.16 | ||
3 | Mehtonen Ronja | 1999 | SalU | 25 m | 2:28.59 | 2:32.59 | ||
4 | Suoranta Merina | 1999 | ÅSK | 25 m | 2:29.02 | 2:33.02 | ||
5 | Suomio Emma | 1998 | AUi | 25 m | 2:30.97 | 2:34.97 | ||
6 | Kazi Sara | 1999 | RaisU | 25 m | 2:32.71 | 2:36.71 | ||
7 | Ollikainen Janina | 2000 | PUS | 25 m | 2:33.31 | 2:37.31 | ||
8 | Syrjälä Henna | 1999 | PUS | 50 m | 2:37.90 | 2:37.90 | ||
9 | Kangas-Kärki Henni | 2000 | Cetus | 25 m | 2:34.65 | 2:38.65 | ||
10 | Valdolin Emmi | 1999 | ÅSK | 25 m | 2:36.35 | 2:40.35 | ||
11 | Tiesmäki Nea | 2000 | Cetus | 25 m | 2:36.98 | 2:40.98 | ||
12 | Kortelainen Aurora | 2000 | RaisU | 25 m | 2:38.97 | 2:42.97 | ||
13 | Oja Roosa | 2000 | UiTa | 25 m | 2:39.17 | 2:43.17 | ||
14 | Koivuluoma Heta | 1999 | PTU | 50 m | 2:44.09 | 2:44.09 | ||
15 | Slöör Ida | 2001 | ESS | 50 m | 2:47.08 | 2:47.08 | ||
16 | Pieniniemi Hertta | 1998 | AUi | 25 m | 2:44.15 | 2:48.15 | ||
17 | Pöllänen Inkeri | 2001 | VUS-VSS | 50 m | 2:49.16 | 2:49.16 | ||
18 | Litsilä Sofia | 1999 | SalU | 25 m | 2:45.34 | 2:49.34 | ||
19 | Kaukinen Vilja | 2000 | RaisU | 25 m | 2:45.97 | 2:49.97 | ||
20 | Koiranen Emma | 2001 | HSS | 50 m | 2:50.80 | 2:50.80 | ||
21 | Malinen Sanni | 1998 | Cetus | 25 m | 2:46.86 | 2:50.86 | ||
22 | Mettinen Krista | 1997 | Cetus | 50 m | 2:51.10 | 2:51.10 | ||
23 | Aro Pinja | 1999 | UiTa | 50 m | 2:51.24 | 2:51.24 | ||
24 | Wacklin Cia | 2001 | Cetus | 50 m | 2:51.94 | 2:51.94 | ||
25 | Grundström Ida | 2002 | Poseidon | 50 m | 2:56.85 | 2:56.85 | ||
26 | Nieminen Hilla | 2001 | UiTa | 25 m | 2:52.98 | 2:56.98 | ||
27 | Kilpinen Emmi | 2000 | UiTa | 25 m | 2:53.25 | 2:57.25 | ||
28 | Kuusela Tytti | 2000 | UKK | 25 m | 2:54.00 | 2:58.00 | ||
29 | Korkeamäki Ciia | 2001 | Poseidon | 25 m | 2:54.93 | 2:58.93 | ||
30 | Halava Minka | 2001 | ÅSK | 25 m | 2:57.95 | 3:01.95 | ||
31 | Mantila Elena | 2001 | ÅSK | 25 m | 2:59.57 | 3:03.57 | ||
32 | Haanpää Siiri | 2001 | PoPy | 50 m | 3:47.41 | 3:47.41 | ||
33 | Lehtinen Jenna | 1995 | AUi | 25 m | ||||
34 | Lahtinen Emilia | 1996 | UiTa | 25 m | ||||
35 | Juuri Ilona | 2002 | ÅSK | 25 m | ||||
36 | Halmelinna Iris | 2000 | VUS-VSS | 25 m | ||||
37 | Heino Ella | 2001 | SalU | 25 m | ||||
38 | Kuuva Iida | 2001 | AUi | 25 m | ||||
39 | Nurmi Siiri | 2000 | UKK | 25 m | ||||
40 | Rantanen Noona | 2002 | Poseidon | 25 m | ||||
41 | Karttunen Meri | 2002 | Poseidon | 25 m | ||||
42 | Hurskainen Miia | 1992 | ÅSK | 25 m | ||||
43 | Hellsten Olivia | 2000 | HSS | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.12 | Tulostuspäivämäärä | 28 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 00:01 |
Laji 16, M, P-16 200 m su |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Pakarinen Sami | 1992 | VanVe | 25 m | 2:06.19 | 2:10.19 | ||
2 | Strömberg Jan | 1999 | Cetus | 25 m | 2:20.51 | 2:24.51 | ||
3 | Kause Jussi | 1997 | PTU | 25 m | 2:21.21 | 2:25.21 | ||
4 | Mattila Jyri | 1999 | HyUS | 25 m | 2:26.69 | 2:30.69 | ||
5 | Patinen Reko | 1998 | NumKis | 50 m | 2:33.49 | 2:33.49 | ||
6 | Kokko Jaakko | 1999 | UiTa | 25 m | 2:31.14 | 2:35.14 | ||
7 | Pykäläinen Aleksi | 1999 | NoPy | 50 m | 2:36.19 | 2:36.19 | ||
8 | Hanski Emil | 1999 | ÅSK | 25 m | 2:32.68 | 2:36.68 | ||
9 | Punkka Onni | 2000 | Cetus | 50 m | 2:39.69 | 2:39.69 | ||
10 | Elomaa Lauri | 2000 | ÅSK | 50 m | 2:40.84 | 2:40.84 | ||
11 | Kekola Jere | 2000 | SeUi | 50 m | 2:41.98 | 2:41.98 | ||
12 | Uitto Niklas | 2000 | UiTa | 25 m | 2:38.91 | 2:42.91 | ||
13 | Kartimo Onni | 2000 | SCR | 25 m | 2:39.66 | 2:43.66 | ||
14 | Pänttönen Miika | 1999 | UiTa | 25 m | 2:49.40 | 2:53.40 | ||
15 | Heikkinen Arttu | 2000 | UiTa | 25 m | 2:50.34 | 2:54.34 | ||
16 | Kallio Samu Petteri | 2002 | ÅSK | 25 m | ||||
17 | Meltovaara Frans | 2000 | AUi | 25 m | ||||
18 | Kinnala Kalle | 2001 | UiKaa | 25 m | ||||
19 | Saunonen Nikita | 1997 | AUi | 25 m | ||||
20 | Horst Santeri | 1997 | AUi | 25 m | ||||
21 | Rouhiainen Leevi | 2002 | AUi | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.12 | Tulostuspäivämäärä | 28 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 00:01 |
Laji 17, N, T-11 100 m vu |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Reini Iida | 2000 | AUi | 50 m | 1:00.55 | 1:00.55 | ||
2 | Havo Vilma | 1999 | HSS | 25 m | 59.33 | 1:01.33 | ||
3 | Aalto Ella | 2000 | Cetus | 50 m | 1:01.93 | 1:01.93 | ||
4 | Eloranta Alissa | 1999 | Cetus | 50 m | 1:02.02 | 1:02.02 | ||
5 | Pelttari Oona | 1998 | Cetus | 25 m | 1:00.33 | 1:02.33 | ||
6 | Männistö Saara | 2000 | AUi | 50 m | 1:02.64 | 1:02.64 | ||
7 | Tsvrtkova Alika | 2000 | ÅSK | 25 m | 1:02.76 | 1:02.76 | ||
8 | Lahtinen Erika | 1998 | UiTa | 50 m | 1:03.28 | 1:03.28 | ||
9 | Hammar Heini | 1999 | UiTa | 50 m | 1:03.29 | 1:03.29 | ||
10 | Venäläinen Vilma | 1996 | VanVe | 50 m | 1:03.37 | 1:03.37 | ||
11 | Peippo Pinja | 1999 | VanVe | 25 m | 1:01.49 | 1:03.49 | ||
12 | Suomäki Vuokko | 2001 | AUi | 50 m | 1:03.50 | 1:03.50 | ||
13 | Sjölund Ylva | 1998 | Cetus | 25 m | 1:02.00 | 1:04.00 | ||
14 | Renvall Fanny | 2000 | JS-PU | 50 m | 1:04.50 | 1:04.50 | ||
15 | Karinkanta Annika | 2000 | UKK | 25 m | 1:02.56 | 1:04.56 | ||
16 | Aaltonen Inka | 1999 | UiTa | 50 m | 1:04.61 | 1:04.61 | ||
17 | Mielty Milja | 2000 | VUS-VSS | 25 m | 1:02.82 | 1:04.82 | ||
18 | Ryöti Vilma | 1999 | UiTa | 50 m | 1:05.03 | 1:05.03 | ||
19 | Manner Mila | 2001 | NoPy | 50 m | 1:05.34 | 1:05.34 | ||
20 | Rekola Roosa | 2000 | ÅSK | 50 m | 1:05.39 | 1:05.39 | ||
21 | Ellonen Susanna | 1999 | UKK | 25 m | 1:03.62 | 1:05.62 | ||
22 | Lehtilä Lumikki | 1998 | UiTa | 50 m | 1:05.73 | 1:05.73 | ||
23 | Luoma Ninni | 1998 | UiTa | 50 m | 1:05.84 | 1:05.84 | ||
24 | Vihko Tiiariikka | 1996 | Cetus | 50 m | 1:06.25 | 1:06.25 | ||
25 | Siirtola Peppi | 2002 | Cetus | 50 m | 1:06.31 | 1:06.31 | ||
26 | Penttinen Roosa | 2000 | LaUS | 50 m | 1:06.32 | 1:06.32 | ||
27 | Roman Vilma | 2000 | AUi | 50 m | 1:06.41 | 1:06.41 | ||
28 | Kotiranta Emma | 2001 | Cetus | 50 m | 1:06.44 | 1:06.44 | ||
29 | Kölhi Emmi | 2000 | HSS | 50 m | 1:06.55 | 1:06.55 | ||
30 | Pratsch Hanni | 1999 | Cetus | 50 m | 1:06.68 | 1:06.68 | ||
31 | Putkonen Sanna | 2001 | Cetus | 50 m | 1:06.69 | 1:06.69 | ||
32 | Karinkanta Elina | 2000 | UKK | 25 m | 1:04.98 | 1:06.98 | ||
33 | Tuominen Sini | 2000 | UiTa | 50 m | 1:07.06 | 1:07.06 | ||
34 | Korte Milja | 1998 | Cetus | 50 m | 1:07.12 | 1:07.12 | ||
35 | Karike Kia | 1999 | Cetus | 50 m | 1:07.13 | 1:07.13 | ||
36 | Louhikoski Lilli | 2002 | Poseidon | 25 m | 1:05.37 | 1:07.37 | ||
37 | Puhtimäki Salla | 1998 | VeUS | 25 m | 1:05.38 | 1:07.38 | ||
38 | Helo Helene | 1999 | ÅSK | 25 m | 1:05.40 | 1:07.40 | ||
39 | Forsblom Oona | 1999 | AUi | 25 m | 1:05.40 | 1:07.40 | ||
40 | Mykkänen Roosa | 2000 | VUS-VSS | 50 m | 1:07.42 | 1:07.42 | ||
41 | Ylönen Heidi-Susanna | 1997 | SomE | 50 m | 1:07.50 | 1:07.50 | ||
42 | Murto Anniina | 2001 | PUS | 25 m | 1:05.57 | 1:07.57 | ||
43 | Mäkinen Roosa | 1999 | UiTa | 50 m | 1:07.58 | 1:07.58 | ||
44 | Päiviö Peppi | 1999 | Cetus | 50 m | 1:07.67 | 1:07.67 | ||
45 | Grönvall Fanny | 2000 | UiTa | 25 m | 1:05.74 | 1:07.74 | ||
46 | Toivonen Nelli | 2000 | UiTa | 25 m | 1:05.74 | 1:07.74 | ||
47 | Kurth Suvi | 2001 | UiTa | 50 m | 1:07.77 | 1:07.77 | ||
48 | Rautiainen Emmiina | 2000 | UiTa | 50 m | 1:07.78 | 1:07.78 | ||
49 | Siltanen Veera | 1999 | UKK | 25 m | 1:05.88 | 1:07.88 | ||
50 | Suova Johanna | 1999 | UiTa | 50 m | 1:07.89 | 1:07.89 | ||
51 | Kallio Anniina | 2002 | RaisU | 50 m | 1:08.03 | 1:08.03 | ||
52 | Iisalo Vilma | 2001 | RaisU | 25 m | 1:06.24 | 1:08.24 | ||
53 | Bogdanoff Minea | 2001 | UKK | 25 m | 1:06.35 | 1:08.35 | ||
54 | Loukkola Iiris | 1999 | Cetus | 50 m | 1:08.54 | 1:08.54 | ||
55 | Nyberg Netta | 2001 | UiTa | 50 m | 1:08.77 | 1:08.77 | ||
56 | Sojolin Saara | 2001 | UiTa | 25 m | 1:07.04 | 1:09.04 | ||
57 | Silvennoinen Sini | 2002 | ÅSK | 50 m | 1:09.15 | 1:09.15 | ||
58 | Pinomäki Peppi | 2002 | RaisU | 50 m | 1:09.17 | 1:09.17 | ||
59 | Masti Emmi | 1999 | UiTa | 25 m | 1:07.21 | 1:09.21 | ||
60 | Von Dickoff Emma | 2002 | UiTa | 50 m | 1:09.24 | 1:09.24 | ||
61 | Wacklin Cia | 2001 | Cetus | 50 m | 1:09.38 | 1:09.38 | ||
62 | Potkonen Emilia | 1998 | UiTa | 25 m | 1:07.42 | 1:09.42 | ||
63 | Laakso Oona | 2002 | RaisU | 25 m | 1:07.42 | 1:09.42 | ||
64 | Kajander Marika | 1997 | KoVe-Ve | 50 m | 1:09.56 | 1:09.56 | ||
65 | Simula Linda | 2001 | ORCA | 50 m | 1:09.64 | 1:09.64 | ||
66 | Kekkonen Joanna | 2000 | LaUS | 25 m | 1:07.78 | 1:09.78 | ||
67 | Lempinen Laura | 2001 | LrU | 50 m | 1:09.81 | 1:09.81 | ||
68 | Norrbäck Jessica | 1996 | Cetus | 50 m | 1:10.11 | 1:10.11 | ||
69 | Julin Iida | 2000 | SiWa | 50 m | 1:10.18 | 1:10.18 | ||
70 | Kosonen Nora | 2001 | TaTU | 50 m | 1:10.28 | 1:10.28 | ||
71 | Kaljunen Jaana | 2002 | AUi | 25 m | 1:08.44 | 1:10.44 | ||
72 | Lauronen Meri | 2002 | KoVe-Ve | 50 m | 1:10.58 | 1:10.58 | ||
73 | Kaunisto Emmi | 2002 | PUS | 25 m | 1:08.69 | 1:10.69 | ||
74 | Salokorpi Siiri | 2000 | Cetus | 50 m | 1:10.74 | 1:10.74 | ||
75 | Lahtinen Laura | 2003 | OU | 25 m | 1:09.04 | 1:11.04 | ||
76 | Liven Emilia | 2002 | RaisU | 25 m | 1:09.11 | 1:11.11 | ||
77 | Koivisto Julia | 2002 | AUi | 50 m | 1:11.12 | 1:11.12 | ||
78 | Rosnell Jasmin | 2000 | ÅSK | 50 m | 1:11.15 | 1:11.15 | ||
79 | Kujanpää Jessica | 2002 | AUi | 50 m | 1:11.30 | 1:11.30 | ||
80 | Kuusisto Sylvia | 2003 | AUi | 50 m | 1:11.39 | 1:11.39 | ||
81 | Eränpalo Nea | 2001 | Cetus | 50 m | 1:11.45 | 1:11.45 | ||
82 | Nordquist Ida | 2001 | AUi | 25 m | 1:09.65 | 1:11.65 | ||
83 | Pollari Ina | 2002 | VUS-VSS | 50 m | 1:11.82 | 1:11.82 | ||
84 | Pärnänen Emilie | 2002 | ÅSK | 25 m | 1:09.83 | 1:11.83 | ||
85 | Salminen Venla | 2002 | SomE | 50 m | 1:11.86 | 1:11.86 | ||
86 | Heinonen Helmi | 2002 | RaisU | 25 m | 1:09.90 | 1:11.90 | ||
87 | Vira Anna | 2002 | AUi | 50 m | 1:11.99 | 1:11.99 | ||
88 | Vacker Jasmin | 1999 | Poseidon | 25 m | 1:10.09 | 1:12.09 | ||
89 | Helenius Tessa | 2000 | AUi | 25 m | 1:10.24 | 1:12.24 | ||
90 | Knaapi Helena | 1999 | Cetus | 50 m | 1:12.26 | 1:12.26 | ||
91 | Väisänen Laura | 2001 | KoVe-Ve | 25 m | 1:10.42 | 1:12.42 | ||
92 | Rosenlöf Lotta | 1999 | UiTa | 25 m | 1:10.49 | 1:12.49 | ||
93 | Hyypiä Roosa | 1997 | UiTa | 25 m | 1:10.53 | 1:12.53 | ||
94 | Vallenius Iida | 1999 | ÅSK | 25 m | 1:10.56 | 1:12.56 | ||
95 | Rintanen Lydia | 2002 | AUi | 50 m | 1:12.59 | 1:12.59 | ||
96 | Vierikko Laura | 2000 | VUS-VSS | 50 m | 1:12.78 | 1:12.78 | ||
97 | Korkiakoski Tara | 2003 | VUS-VSS | 50 m | 1:12.94 | 1:12.94 | ||
98 | Harle Hilda | 2001 | ORCA | 50 m | 1:13.36 | 1:13.36 | ||
99 | Kylkisalo Jenni | 1999 | VUS-VSS | 25 m | 1:11.44 | 1:13.44 | ||
100 | Rönkä Julia | 2001 | KoVe-Ve | 50 m | 1:13.59 | 1:13.59 | ||
101 | Kinnunen Emilia | 2000 | VUS-VSS | 50 m | 1:13.78 | 1:13.78 | ||
102 | Niemi Katariina | 2002 | ÅSK | 50 m | 1:13.82 | 1:13.82 | ||
103 | Eloranta Anni | 2001 | STRiksu | 50 m | 1:14.09 | 1:14.09 | ||
104 | Aho Lotta | 2000 | AUi | 50 m | 1:14.43 | 1:14.43 | ||
105 | Luoto Rebekka | 2003 | RaisU | 50 m | 1:14.62 | 1:14.62 | ||
106 | Mäenpää Annika | 1999 | VUS-VSS | 50 m | 1:14.67 | 1:14.67 | ||
107 | Jokipii Taru | 2002 | Poseidon | 25 m | 1:12.91 | 1:14.91 | ||
108 | Kaarto Elli-Nora | 1997 | SalU | 25 m | 1:12.96 | 1:14.96 | ||
109 | Lebedeva Anna-maria | 2001 | Poseidon | 50 m | 1:15.14 | 1:15.14 | ||
110 | Aho Roosa | 2003 | RaisU | 25 m | 1:13.19 | 1:15.19 | ||
111 | Rintala Wilma | 2002 | RaisU | 25 m | 1:13.20 | 1:15.20 | ||
112 | Anttila Lotta | 2000 | PUS | 50 m | 1:15.38 | 1:15.38 | ||
113 | Lehtonen Jenni Micaela | 2000 | AUi | 50 m | 1:15.42 | 1:15.42 | ||
114 | Brunila Janita | 2002 | KoVe-Ve | 25 m | 1:13.53 | 1:15.53 | ||
115 | Björk Sylvi | 1999 | VUS-VSS | 25 m | 1:13.65 | 1:15.65 | ||
116 | Louhikoski Liinu | 2004 | Poseidon | 50 m | 1:15.91 | 1:15.91 | ||
117 | Räikkönen Liisa | 2002 | AUi | 25 m | 1:14.18 | 1:16.18 | ||
118 | Kangas Kaisla | 2002 | ÅSK | 25 m | 1:14.34 | 1:16.34 | ||
119 | Kuhna Noora | 2000 | VUS-VSS | 50 m | 1:16.44 | 1:16.44 | ||
120 | Leppähaara Wilhelmina | 2000 | AUi | 50 m | 1:16.65 | 1:16.65 | ||
121 | Vallenius Ronja | 2001 | ÅSK | 25 m | 1:15.37 | 1:17.37 | ||
122 | Pyykkö Riia | 1999 | SalU | 50 m | 1:17.43 | 1:17.43 | ||
123 | Heine Emmi | 2002 | RaUS | 25 m | 1:15.45 | 1:17.45 | ||
124 | Kuusisto Reetta | 2002 | ÅSK | 50 m | 1:17.82 | 1:17.82 | ||
125 | Saarikko Oona | 2001 | SalU | 50 m | 1:18.42 | 1:18.42 | ||
126 | Manninen Anni | 2001 | SiWa | 50 m | 1:18.58 | 1:18.58 | ||
127 | Haglund Emma | 2003 | VUS-VSS | 50 m | 1:18.65 | 1:18.65 | ||
128 | Nikkilä Julie | 2003 | Poseidon | 50 m | 1:18.89 | 1:18.89 | ||
129 | Mäkilä Irene | 2004 | RaisU | 25 m | 1:16.94 | 1:18.94 | ||
130 | Nurmi Maija | 2003 | ÅSK | 25 m | 1:17.20 | 1:19.20 | ||
131 | Lyyra Emilia | 2003 | Poseidon | 50 m | 1:19.70 | 1:19.70 | ||
132 | Leino Inka | 2001 | ÅSK | 25 m | 1:17.91 | 1:19.91 | ||
133 | Mankinen Amanda | 2001 | AUi | 50 m | 1:20.31 | 1:20.31 | ||
134 | Yritys Maria | 2002 | SiHy | 25 m | 1:18.44 | 1:20.44 | ||
135 | Kuusivaara Oona | 2002 | ÅSK | 50 m | 1:20.58 | 1:20.58 | ||
136 | Ylösmäki Sanni | 2002 | LUS | 50 m | 1:20.82 | 1:20.82 | ||
137 | Österman Pinja | 2002 | RaisU | 25 m | 1:18.88 | 1:20.88 | ||
138 | Öhberg Alida | 2002 | AUi | 50 m | 1:21.17 | 1:21.17 | ||
139 | Rintala Mimosa | 2003 | RaUS | 50 m | 1:21.35 | 1:21.35 | ||
140 | Lindeberg Saga | 2002 | HSS | 25 m | 1:19.57 | 1:21.57 | ||
141 | Sihvo Emilia | 2004 | RaisU | 25 m | 1:19.64 | 1:21.64 | ||
142 | Konkka Siiri | 2004 | ÅSK | 25 m | 1:19.82 | 1:21.82 | ||
143 | Hakkarainen Alina | 2002 | VeUS | 50 m | 1:21.85 | 1:21.85 | ||
144 | Hämeenaho Mette | 2002 | AUi | 50 m | 1:22.10 | 1:22.10 | ||
145 | Sampinen Sonja | 1999 | SalU | 50 m | 1:22.18 | 1:22.18 | ||
146 | Saario Matilda | 2003 | UiKaa | 25 m | 1:20.39 | 1:22.39 | ||
147 | Vannas Taru | 2003 | Poseidon | 50 m | 1:22.45 | 1:22.45 | ||
148 | Lampinen Elina Karoliina | 2003 | NoPy | 25 m | 1:20.58 | 1:22.58 | ||
149 | Viitasalo Helmi | 2002 | RaUS | 50 m | 1:22.63 | 1:22.63 | ||
150 | Yli-Jama Iiris | 2003 | SalU | 50 m | 1:22.69 | 1:22.69 | ||
151 | Ingi Minna | 2002 | VUS-VSS | 50 m | 1:22.75 | 1:22.75 | ||
152 | Tiainen Ella-maria | 2002 | ÅSK | 50 m | 1:22.76 | 1:22.76 | ||
153 | Ahinko Oona | 2001 | VeUS | 50 m | 1:22.99 | 1:22.99 | ||
154 | Paatos Aino-kaisa | 2004 | RaisU | 50 m | 1:23.42 | 1:23.42 | ||
155 | Piirainen Maria | 2002 | RaisU | 50 m | 1:23.43 | 1:23.43 | ||
156 | Haanpää Siiri | 2001 | PoPy | 50 m | 1:23.57 | 1:23.57 | ||
157 | Laaksonen Inari | 2002 | RaUS | 50 m | 1:24.21 | 1:24.21 | ||
158 | Rantakare Lotta | 2001 | AUi | 25 m | 1:22.42 | 1:24.42 | ||
159 | Isola Lotta | 2003 | UKK | 25 m | 1:22.59 | 1:24.59 | ||
160 | Pusa Vilhelmiina | 2001 | RaUS | 25 m | 1:22.85 | 1:24.85 | ||
161 | Ahonen Enni Ilona | 2003 | AUi | 50 m | 1:24.93 | 1:24.93 | ||
162 | Salospohja Sofia | 2004 | RaisU | 25 m | 1:23.00 | 1:25.00 | ||
163 | Ilcheva Snezhana | 2003 | SomE | 25 m | 1:23.16 | 1:25.16 | ||
164 | Paju Aino | 2003 | Poseidon | 50 m | 1:25.38 | 1:25.38 | ||
165 | Veisi Lawen | 2002 | RaisU | 25 m | 1:23.51 | 1:25.51 | ||
166 | Hyttinen Anni | 2004 | AUi | 50 m | 1:25.55 | 1:25.55 | ||
167 | Laitinen Matilda | 2004 | AUi | 25 m | 1:23.58 | 1:25.58 | ||
168 | Villanen Aino | 2003 | SalU | 25 m | 1:23.66 | 1:25.66 | ||
169 | Heinonen Alina | 2001 | ÅSK | 25 m | 1:23.77 | 1:25.77 | ||
170 | Jalo Aliisa | 2002 | LUS | 50 m | 1:26.00 | 1:26.00 | ||
171 | Koskinen Venla | 2003 | ÅSK | 25 m | 1:24.25 | 1:26.25 | ||
172 | Grangärd Jenny | 2003 | VUS-VSS | 25 m | 1:24.61 | 1:26.61 | ||
173 | Rintanen Milla | 2004 | AUi | 25 m | 1:24.69 | 1:26.69 | ||
174 | Järvenpää Milla | 2004 | AUi | 50 m | 1:26.95 | 1:26.95 | ||
175 | Jalonen Emilia | 2004 | RaisU | 25 m | 1:25.49 | 1:27.49 | ||
176 | Palanen Nea | 2003 | ÅSK | 50 m | 1:27.52 | 1:27.52 | ||
177 | Rajala Janette | 2001 | RaisU | 25 m | 1:25.63 | 1:27.63 | ||
178 | Vuollet Ellen | 2001 | VUS-VSS | 50 m | 1:27.70 | 1:27.70 | ||
179 | Yli-Äyhö Meeri | 2004 | UKK | 25 m | 1:26.10 | 1:28.10 | ||
180 | Juslén Nea | 2002 | ÅSK | 50 m | 1:28.12 | 1:28.12 | ||
181 | Niskala Riikka | 2004 | RaisU | 25 m | 1:26.71 | 1:28.71 | ||
182 | Kaitosaari Sonja | 2002 | LUS | 50 m | 1:29.92 | 1:29.92 | ||
183 | Suomäki Helka | 2003 | AUi | 25 m | 1:28.02 | 1:30.02 | ||
184 | Hintukainen Annaliina | 2002 | AUi | 50 m | 1:30.15 | 1:30.15 | ||
185 | Hinkka Aino | 2005 | UKK | 25 m | 1:28.72 | 1:30.72 | ||
186 | Degenhardt Daniela | 2003 | AUi | 25 m | 1:28.72 | 1:30.72 | ||
187 | Hanski Iris | 2003 | ÅSK | 25 m | 1:28.87 | 1:30.87 | ||
188 | Kallio Aino | 2003 | LUS | 50 m | 1:31.00 | 1:31.00 | ||
189 | Helén Iida | 2003 | SiHy | 25 m | 1:29.13 | 1:31.13 | ||
190 | Rislakki Maija | 2002 | AUi | 50 m | 1:31.64 | 1:31.64 | ||
191 | Haarala Anniina | 2004 | VUS-VSS | 25 m | 1:29.93 | 1:31.93 | ||
192 | Ylösmäki Sonja | 2003 | LUS | 50 m | 1:32.00 | 1:32.00 | ||
193 | Björkholm Maija | 2003 | VUS-VSS | 25 m | 1:30.24 | 1:32.24 | ||
194 | Nieminen Santra | 2004 | UKK | 25 m | 1:30.60 | 1:32.60 | ||
195 | Kilpeläinen Tiia | 2003 | Poseidon | 25 m | 1:30.76 | 1:32.76 | ||
196 | Pinta Isla | 2002 | RaisU | 25 m | 1:30.83 | 1:32.83 | ||
197 | Nieminen Emma | 2002 | UKK | 25 m | 1:31.38 | 1:33.38 | ||
198 | Rinne Lilli | 2004 | RaisU | 25 m | 1:31.58 | 1:33.58 | ||
199 | Rantala Aino | 2004 | UiKaa | 25 m | 1:32.90 | 1:34.90 | ||
200 | Helo Hilda | 2003 | ÅSK | 50 m | 1:35.15 | 1:35.15 | ||
201 | Ekroos Erin | 2002 | STRiksu | 50 m | 1:35.37 | 1:35.37 | ||
202 | Lindell Manja | 2004 | ÅSK | 25 m | 1:33.54 | 1:35.54 | ||
203 | Teräs Laura | 2001 | RaisU | 25 m | 1:33.85 | 1:35.85 | ||
204 | Korin Sini | 2003 | NoPy | 25 m | 1:34.67 | 1:36.67 | ||
205 | Niinisalo Juliana | 2002 | VUS-VSS | 50 m | 1:37.11 | 1:37.11 | ||
206 | Talja Alina | 2004 | UKK | 25 m | 1:35.46 | 1:37.46 | ||
207 | Ellonen Sofia | 2004 | UKK | 25 m | 1:35.99 | 1:37.99 | ||
208 | Rantala Ida | 2002 | VUS-VSS | 50 m | 1:38.65 | 1:38.65 | ||
209 | Kavka Selina | 2003 | ÅSK | 25 m | 1:37.68 | 1:39.68 | ||
210 | Nihtilä Ella | 2004 | ÅSK | 50 m | 1:40.28 | 1:40.28 | ||
211 | Halmelinna Vivian | 2002 | VUS-VSS | 50 m | 1:40.45 | 1:40.45 | ||
212 | Loukasmäki Emma | 2000 | VUS-VSS | 25 m | 1:39.80 | 1:41.80 | ||
213 | Eriksson Ninni | 2003 | VUS-VSS | 50 m | 1:42.04 | 1:42.04 | ||
214 | Arvilommi Ilona | 2003 | ÅSK | 25 m | 1:40.47 | 1:42.47 | ||
215 | Vastamäki Nella | 2004 | VeUS | 50 m | 1:42.98 | 1:42.98 | ||
216 | Uro Noora | 2003 | SiHy | 25 m | 1:42.50 | 1:44.50 | ||
217 | Kandolin Greta | 2003 | AUi | 25 m | 1:43.45 | 1:45.45 | ||
218 | Zhou Xiaohan | 2004 | AUi | 25 m | 1:44.33 | 1:46.33 | ||
219 | Havén Henni | 2004 | SiWa | 50 m | 1:48.46 | 1:48.46 | ||
220 | Riiho Fanni | 1995 | UiTa | 25 m | ||||
221 | Tahvanainen Ida | 1997 | UiTa | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.12 | Tulostuspäivämäärä | 28 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 00:01 |
Laji 18, M, P-12 100 m vu |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Liehu Aleksi | 1995 | STRiksu | 50 m | 54.93 | 54.93 | ||
2 | Junninen Tapio | 1995 | Poseidon | 25 m | 53.10 | 55.10 | ||
3 | Heino Akseli | 1999 | ÅSK | 50 m | 57.07 | 57.07 | ||
4 | Aaltonen Joni | 1999 | ÅSK | 50 m | 57.15 | 57.15 | ||
5 | Suominen Wilhelm | 1999 | ÅSK | 50 m | 57.70 | 57.70 | ||
6 | Suomalainen Topi | 1998 | Cetus | 50 m | 57.86 | 57.86 | ||
7 | Auri Arto | 1997 | UiTa | 50 m | 58.16 | 58.16 | ||
8 | Kotiranta Joonas | 1998 | Cetus | 50 m | 58.36 | 58.36 | ||
9 | Mäkinen Oskari | 1997 | UiTa | 50 m | 58.36 | 58.36 | ||
10 | Laakkonen Saku | 1999 | VanVe | 50 m | 58.53 | 58.53 | ||
11 | Siiranen Santeri | 1998 | NoPy | 25 m | 56.82 | 58.82 | ||
12 | Urhemaa Juho | 1999 | UiTa | 50 m | 59.29 | 59.29 | ||
13 | Huhtala Santeri | 1998 | Cetus | 50 m | 59.60 | 59.60 | ||
14 | Wallenius Tommi | 1994 | ÅSK | 25 m | 57.75 | 59.75 | ||
15 | Jantunen Patrik | 1999 | UiTa | 50 m | 1:00.37 | 1:00.37 | ||
16 | Heinilä Jami | 2000 | HSS | 50 m | 1:00.54 | 1:00.54 | ||
17 | Virta Rasmus | 1998 | Cetus | 50 m | 1:00.74 | 1:00.74 | ||
18 | Nyrhinen Aake | 1997 | UiTa | 50 m | 1:00.79 | 1:00.79 | ||
19 | Väisänen Valtteri | 1999 | KU | 25 m | 59.05 | 1:01.05 | ||
20 | Suova Mikko | 1997 | UiTa | 25 m | 59.93 | 1:01.93 | ||
21 | Siipola Jaakko | 1999 | ÅSK | 25 m | 1:00.21 | 1:02.21 | ||
22 | Kuusisto Jaakko | 2000 | ÅSK | 50 m | 1:02.26 | 1:02.26 | ||
23 | Luhtanen Leevi | 2000 | PUS | 50 m | 1:02.36 | 1:02.36 | ||
24 | Ylipelkonen Tuomas | 2000 | SeUi | 25 m | 1:00.59 | 1:02.59 | ||
25 | Lehtonen Teemu | 2000 | UiTa | 50 m | 1:02.64 | 1:02.64 | ||
26 | Nordquist Oskar | 1999 | AUi | 50 m | 1:02.83 | 1:02.83 | ||
27 | Kekola Jere | 2000 | SeUi | 50 m | 1:03.06 | 1:03.06 | ||
28 | Alanen Oskari | 1990 | AUi | 50 m | 1:03.36 | 1:03.36 | ||
29 | Kokko Jaakko | 1999 | UiTa | 25 m | 1:02.39 | 1:04.39 | ||
30 | Sievers Jakob | 2000 | UiTa | 50 m | 1:04.42 | 1:04.42 | ||
31 | Pyrhönen Aleksi | 1997 | Poseidon | 25 m | 1:02.88 | 1:04.88 | ||
32 | Nyman Eetu | 1999 | VeUS | 50 m | 1:04.92 | 1:04.92 | ||
33 | Sipola Akseli | 1999 | UKK | 25 m | 1:03.20 | 1:05.20 | ||
34 | Hörkkö Tatu | 2001 | UiTa | 50 m | 1:05.35 | 1:05.35 | ||
35 | Jernvall Juha | 2000 | KoVe-Ve | 50 m | 1:05.71 | 1:05.71 | ||
36 | Valkeapää Waltteri | 2001 | RaisU | 50 m | 1:05.89 | 1:05.89 | ||
37 | Hjelm Matias | 2002 | Poseidon | 50 m | 1:06.65 | 1:06.65 | ||
38 | Mäkelä Oskar | 1998 | Octopus | 25 m | 1:04.71 | 1:06.71 | ||
39 | Herpola Oskari | 2001 | ÅSK | 25 m | 1:04.86 | 1:06.86 | ||
40 | Ezzat Mohamed | 2001 | AUi | 50 m | 1:07.24 | 1:07.24 | ||
41 | Laine Eemil | 1998 | NoPy | 25 m | 1:05.35 | 1:07.35 | ||
42 | Yli-Kleemola Valtteri | 1997 | NumKis | 25 m | 1:05.40 | 1:07.40 | ||
43 | Pennanen Matias | 2001 | PUS | 50 m | 1:07.45 | 1:07.45 | ||
44 | Envalds Kasper | 2001 | Poseidon | 50 m | 1:07.53 | 1:07.53 | ||
45 | Rislakki Ensio | 2000 | AUi | 50 m | 1:07.92 | 1:07.92 | ||
46 | Kaarlenkaski Verneri | 1999 | UiTa | 25 m | 1:06.10 | 1:08.10 | ||
47 | Vähä-Lassila Aleksi | 2001 | RaisU | 50 m | 1:08.20 | 1:08.20 | ||
48 | Ezzat Ibrahim | 2002 | AUi | 50 m | 1:08.27 | 1:08.27 | ||
49 | Sundsten Robin | 2000 | VUS-VSS | 50 m | 1:08.31 | 1:08.31 | ||
50 | Porkkala Juho | 2001 | SeUi | 25 m | 1:06.36 | 1:08.36 | ||
51 | Länsirinne Pessi | 2000 | KoVe-Ve | 25 m | 1:06.73 | 1:08.73 | ||
52 | Ekström Elmeri | 2000 | VUS-VSS | 25 m | 1:06.74 | 1:08.74 | ||
53 | Byskov Jon | 2000 | HyUS | 25 m | 1:06.92 | 1:08.92 | ||
54 | Niemi Arttu | 2001 | RaisU | 25 m | 1:07.16 | 1:09.16 | ||
55 | Nevalainen Jere | 2001 | AUi | 50 m | 1:09.22 | 1:09.22 | ||
56 | Wikstedt Valtteri | 1999 | AUi | 50 m | 1:09.27 | 1:09.27 | ||
57 | Mäkinen Kalle | 2002 | Poseidon | 25 m | 1:07.48 | 1:09.48 | ||
58 | Hynynen Oskari | 2001 | SalU | 50 m | 1:09.82 | 1:09.82 | ||
59 | Stender William | 1999 | UKK | 25 m | 1:08.12 | 1:10.12 | ||
60 | Lamminpää Santeri | 1998 | Octopus | 25 m | 1:08.44 | 1:10.44 | ||
61 | Haimi Jesse | 2001 | Poseidon | 50 m | 1:10.60 | 1:10.60 | ||
62 | Nyrhinen Eetu | 2000 | PUS | 50 m | 1:10.68 | 1:10.68 | ||
63 | Hammarberg Otso | 1999 | ÅSK | 25 m | 1:09.04 | 1:11.04 | ||
64 | Kaila Aku | 2003 | RaisU | 25 m | 1:09.18 | 1:11.18 | ||
65 | Ollus Felix | 1999 | VUS-VSS | 25 m | 1:09.40 | 1:11.40 | ||
66 | Herpola Santeri | 2003 | ÅSK | 50 m | 1:11.52 | 1:11.52 | ||
67 | Konttinen Niklas | 2001 | ÅSK | 50 m | 1:11.77 | 1:11.77 | ||
68 | Ihanamäki Teemu | 2001 | KU | 25 m | 1:10.02 | 1:12.02 | ||
69 | Aaltonen Ville | 2001 | PUS | 25 m | 1:10.63 | 1:12.63 | ||
70 | Oikarainen Jere | 2002 | RaisU | 25 m | 1:10.85 | 1:12.85 | ||
71 | Lietzen Jesper | 2002 | AUi | 50 m | 1:13.40 | 1:13.40 | ||
72 | Werdi Jesper | 2001 | ÅSK | 25 m | 1:11.53 | 1:13.53 | ||
73 | Salonen Viljami | 2002 | RaisU | 25 m | 1:11.59 | 1:13.59 | ||
74 | Sandberg Tuure | 2001 | RaisU | 25 m | 1:11.85 | 1:13.85 | ||
75 | Olander Axel | 2002 | NoPy | 50 m | 1:14.18 | 1:14.18 | ||
76 | Arvas Jussi | 1999 | ÅSK | 25 m | 1:12.38 | 1:14.38 | ||
77 | Forsel Marcus | 2003 | KU | 50 m | 1:14.60 | 1:14.60 | ||
78 | Lydman Alex | 2003 | VUS-VSS | 50 m | 1:15.50 | 1:15.50 | ||
79 | Laine Elias | 2002 | RaisU | 25 m | 1:13.52 | 1:15.52 | ||
80 | Uusikumpu Sami | 2003 | SiWa | 25 m | 1:13.69 | 1:15.69 | ||
81 | Tolonen Kasper | 2002 | RaisU | 50 m | 1:15.93 | 1:15.93 | ||
82 | Leinonen Viktor | 2001 | ÅSK | 25 m | 1:14.13 | 1:16.13 | ||
83 | Raunio Pieti | 2002 | UKK | 25 m | 1:15.10 | 1:17.10 | ||
84 | Juven Janne | 2001 | ÅSK | 50 m | 1:17.73 | 1:17.73 | ||
85 | Lehtoniemi Nooa | 2003 | UKK | 25 m | 1:15.80 | 1:17.80 | ||
86 | Leino Riku | 2001 | UKK | 25 m | 1:15.97 | 1:17.97 | ||
87 | Belov Aleksei | 1998 | PUS | 25 m | 1:16.13 | 1:18.13 | ||
88 | Vastamäki Juuso | 2002 | VeUS | 50 m | 1:18.14 | 1:18.14 | ||
89 | Hagström Markus | 2000 | UKK | 25 m | 1:16.72 | 1:18.72 | ||
90 | Vahtera Lukas | 2001 | SiWa | 50 m | 1:18.74 | 1:18.74 | ||
91 | Paatos Roope | 2002 | RaisU | 25 m | 1:16.78 | 1:18.78 | ||
92 | Korpinen Leevi | 2001 | ÅSK | 50 m | 1:18.97 | 1:18.97 | ||
93 | Rantala Jani-kristian | 2000 | SiWa | 50 m | 1:18.99 | 1:18.99 | ||
94 | Laitinen Otto | 1998 | SalU | 25 m | 1:17.23 | 1:19.23 | ||
95 | Uusitalo Iiro | 2002 | VeUS | 50 m | 1:20.16 | 1:20.16 | ||
96 | Europaeus Joel | 2001 | RaisU | 25 m | 1:18.70 | 1:20.70 | ||
97 | Ihalainen Jami | 2003 | UKK | 25 m | 1:18.70 | 1:20.70 | ||
98 | Kallonen Elias | 2003 | Poseidon | 25 m | 1:19.40 | 1:21.40 | ||
99 | Silventoinen Ilari | 2002 | SiWa | 25 m | 1:19.52 | 1:21.52 | ||
100 | Rannikko Paavo | 2001 | RaisU | 25 m | 1:19.59 | 1:21.59 | ||
101 | Koskinen Roni | 2003 | AUi | 25 m | 1:20.06 | 1:22.06 | ||
102 | Kuosmanen Viljami | 2002 | RaUS | 50 m | 1:22.23 | 1:22.23 | ||
103 | Enroth Hugo | 2001 | ÅSK | 25 m | 1:20.88 | 1:22.88 | ||
104 | Jäntti Lauri-luukas | 2002 | PUS | 50 m | 1:23.12 | 1:23.12 | ||
105 | Pohjankukka Kasper | 2001 | RaisU | 25 m | 1:21.38 | 1:23.38 | ||
106 | Vainionpää Veeti | 2001 | SiWa | 25 m | 1:22.29 | 1:24.29 | ||
107 | Jämsä Juho | 2001 | VUS-VSS | 50 m | 1:25.04 | 1:25.04 | ||
108 | Voiko Oskar | 2002 | ÅSK | 50 m | 1:25.31 | 1:25.31 | ||
109 | Rastas Joe | 2001 | SalU | 25 m | 1:23.86 | 1:25.86 | ||
110 | Häyrinen Jussi | 2002 | ÅSK | 25 m | 1:23.98 | 1:25.98 | ||
111 | Saha Emil | 2003 | VUS-VSS | 50 m | 1:28.66 | 1:28.66 | ||
112 | Kankare Eemil | 2003 | AUi | 25 m | 1:26.79 | 1:28.79 | ||
113 | Hihnala Frans | 2003 | RaisU | 25 m | 1:27.35 | 1:29.35 | ||
114 | Kinnunen Santeri | 2002 | UiKaa | 25 m | 1:27.71 | 1:29.71 | ||
115 | Haavisto Kalle | 2003 | UKK | 25 m | 1:28.11 | 1:30.11 | ||
116 | Loo Casper | 2002 | VUS-VSS | 50 m | 1:31.90 | 1:31.90 | ||
117 | Mahkonen Henry | 2002 | RaisU | 25 m | 1:30.46 | 1:32.46 | ||
118 | Viitala Niko | 2003 | AUi | 50 m | 1:33.28 | 1:33.28 | ||
119 | Holopainen Kasper | 2003 | NumKis | 50 m | 1:34.81 | 1:34.81 | ||
120 | Niittymäki Roope | 2002 | UiKaa | 25 m | 1:33.62 | 1:35.62 | ||
121 | Kunttila Tatu | 2003 | AUi | 25 m | 1:34.48 | 1:36.48 | ||
122 | Korhonen Pauli | 2001 | RaisU | 25 m | 1:36.50 | 1:38.50 | ||
123 | Levanen Matias | 2002 | RaisU | 25 m | 1:37.91 | 1:39.91 | ||
124 | Törnström Lauri | 2002 | RaisU | 25 m | 1:42.00 | 1:44.00 | ||
125 | Muuri Miko | 2004 | UiKaa | 25 m | 1:43.60 | 1:45.60 | ||
126 | Laine Elias | 2003 | ÅSK | 50 m | 1:46.05 | 1:46.05 | ||
127 | Turkka Eetu | 2000 | Poseidon | 50 m | 1:46.58 | 1:46.58 | ||
128 | Malmi Peetu | 2002 | RaisU | 25 m | 1:52.00 | 1:54.00 | ||
129 | Gylén Jalmari | 2002 | ÅSK | 25 m | 2:05.73 | 2:07.73 | ||
130 | Rauhala Rasmus | 2004 | UiKaa | 25 m | 2:32.66 | 2:34.66 | ||
131 | Luukko Aku | 1997 | ÅSK | 25 m | ||||
132 | Helsko Haakon | 2000 | AUi | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.12 | Tulostuspäivämäärä | 28 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 00:01 |
Laji 19, Masters N 100 m vu |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Räikkönen Anu | 1979 | UiTa | 50 m | 1:04.49 | 1:04.49 | ||
2 | Ääri Mari | 1980 | AUi | 50 m | 1:04.99 | 1:04.99 | ||
3 | Lundberg Merja | 1970 | AUi | 25 m | ||||
4 | Mäkelä Maria | 1986 | AUi | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.12 | Tulostuspäivämäärä | 27 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 00:45 |
Laji 20, Masters M 100 m vu |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Korhonen Ari | 1972 | RaisU | 25 m | 1:07.51 | 1:09.51 | ||
2 | Nylund Tom | 1959 | RaUS | 25 m | 1:09.81 | 1:11.81 | ||
3 | Numminen Seppo | 1954 | RaUS | 50 m | 1:29.28 | 1:29.28 | ||
4 | Lounela Juhana | 1969 | ÅSK | 25 m | ||||
5 | Lairola Juha | 1955 | AUi | 25 m | ||||
6 | Nordström Tero | 1968 | AUi | 25 m | ||||
7 | Nurmi Taito | 1961 | AUi | 25 m | ||||
8 | Toikka Lauri | 1984 | AUi | 25 m | ||||
9 | Alpua Mikko | 1978 | ORCA | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.12 | Tulostuspäivämäärä | 27 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 00:45 |
Laji 21, N, T-15 400 m sku |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Jacobson Wilma | 2000 | Cetus | 50 m | 5:17.45 | 5:17.45 | ||
2 | Reini Iida | 2000 | AUi | 50 m | 5:21.32 | 5:21.32 | ||
3 | Merenluoto Kristiina | 2000 | AUi | 50 m | 5:21.55 | 5:21.55 | ||
4 | Hammar Hanna | 1998 | UiTa | 50 m | 5:30.14 | 5:30.14 | ||
5 | Ollikainen Janina | 2000 | PUS | 25 m | 5:28.11 | 5:38.11 | ||
6 | Syrjälä Henna | 1999 | PUS | 25 m | 5:28.26 | 5:38.26 | ||
7 | Kivi Meea | 1999 | LaUS | 50 m | 5:44.86 | 5:44.86 | ||
8 | Karinkanta Elina | 2000 | UKK | 25 m | 5:37.73 | 5:47.73 | ||
9 | Räike Aino | 1999 | SalU | 25 m | 5:38.50 | 5:48.50 | ||
10 | Ellonen Susanna | 1999 | UKK | 25 m | 5:38.59 | 5:48.59 | ||
11 | Rautiainen Hanna | 1999 | UiTa | 50 m | 5:49.31 | 5:49.31 | ||
12 | Aaltonen Inka | 1999 | UiTa | 25 m | 5:41.10 | 5:51.10 | ||
13 | Kalliomäki Sanni | 2000 | RaisU | 25 m | 5:43.54 | 5:53.54 | ||
14 | Määttä Enni | 1999 | UiTa | 25 m | 5:49.42 | 5:59.42 | ||
15 | Uusküla Emma | 2002 | AUi | 50 m | 6:00.27 | 6:00.27 | ||
16 | Mauranen Kiira | 1999 | HU | 50 m | 6:02.10 | 6:02.10 | ||
17 | Tyven Camilla | 2001 | NoPy | 50 m | 6:02.35 | 6:02.35 | ||
18 | Peltola Paula | 2001 | AUi | 50 m | 6:02.74 | 6:02.74 | ||
19 | Rautiainen Emmiina | 2000 | UiTa | 50 m | 6:04.20 | 6:04.20 | ||
20 | Knaapi Helena | 1999 | Cetus | 25 m | 5:54.38 | 6:04.38 | ||
21 | Vuorinen Wendela | 2000 | VUS-VSS | 50 m | 6:14.05 | 6:14.05 | ||
22 | Kilpinen Emmi | 2000 | UiTa | 25 m | 6:04.49 | 6:14.49 | ||
23 | Setälä Janette | 2001 | AUi | 50 m | 6:15.99 | 6:15.99 | ||
24 | Simola Enna | 1999 | AUi | 25 m | 6:06.50 | 6:16.50 | ||
25 | Penttinen Roosa | 2000 | LaUS | 50 m | 6:23.79 | 6:23.79 | ||
26 | Heino Ella | 2001 | SalU | 25 m | 6:17.66 | 6:27.66 | ||
27 | Kurth Suvi | 2001 | UiTa | 50 m | 6:29.30 | 6:29.30 | ||
28 | Kukkonen Jenni | 1999 | KeUi | 25 m | ||||
29 | Kareinen Hanna | 2000 | KeUi | 25 m | ||||
30 | Mäkinen Roosa | 1999 | UiTa | 25 m | ||||
31 | Pärnänen Emilie | 2002 | ÅSK | 25 m | ||||
32 | Räisänen Lotta | 1999 | KeUi | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.12 | Tulostuspäivämäärä | 28 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 00:01 |
Laji 22, M, P-16 400 m sku |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Pyykkönen Kalle | 1996 | UiTa | 50 m | 4:40.92 | 4:40.92 | ||
2 | Junninen Tapio | 1995 | Poseidon | 50 m | 4:54.87 | 4:54.87 | ||
3 | Koskinen Werneri | 1998 | UiTa | 25 m | 4:45.74 | 4:55.74 | ||
4 | Lihtsa Allar | 1999 | VanVe | 25 m | 4:51.84 | 5:01.84 | ||
5 | Karlsson Niki | 2000 | HSS | 25 m | 5:05.54 | 5:15.54 | ||
6 | Routila Jussi | 2000 | RaisU | 25 m | 5:11.39 | 5:21.39 | ||
7 | Koskinen Walentin | 2000 | UiTa | 50 m | 5:22.98 | 5:22.98 | ||
8 | Kaipainen Sami | 1998 | SalU | 25 m | 5:15.33 | 5:25.33 | ||
9 | Suova Mikko | 1997 | UiTa | 50 m | 5:25.41 | 5:25.41 | ||
10 | Kaarlenkaski Artturi | 1997 | UiTa | 50 m | 5:27.17 | 5:27.17 | ||
11 | Äijälä Markus | 1998 | SalU | 25 m | 5:17.18 | 5:27.18 | ||
12 | Tiihonen Elias | 1999 | HSS | 25 m | 5:33.14 | 5:43.14 | ||
13 | Kekola Jere | 2000 | SeUi | 50 m | 5:43.94 | 5:43.94 | ||
14 | Kokko Jaakko | 1999 | UiTa | 50 m | 5:47.77 | 5:47.77 | ||
15 | Aflecht Olli | 2000 | RaisU | 25 m | 5:38.33 | 5:48.33 | ||
16 | Tahmasabi Ali | 1998 | SalU | 50 m | 5:49.49 | 5:49.49 | ||
17 | Heikkinen Arttu | 2000 | UiTa | 50 m | 5:51.08 | 5:51.08 | ||
18 | Kaarlenkaski Verneri | 1999 | UiTa | 25 m | 5:42.30 | 5:52.30 | ||
19 | Envalds Kasper | 2001 | Poseidon | 50 m | 5:52.62 | 5:52.62 | ||
20 | Ekström Elmeri | 2000 | VUS-VSS | 50 m | 5:58.17 | 5:58.17 | ||
21 | Ojala Joonas | 2000 | RaisU | 25 m | 5:55.90 | 6:05.90 | ||
22 | Sula Jani-Markus | 1999 | ÅSK | 50 m | 6:07.83 | 6:07.83 | ||
23 | Riikonen Ilja | 2000 | RaisU | 25 m | 6:02.46 | 6:12.46 | ||
24 | Suominen Konsta | 1999 | RaisU | 25 m | 6:11.12 | 6:21.12 | ||
25 | Kuusisto Jaakko | 2000 | ÅSK | 25 m | ||||
26 | Lairola Joni | 1992 | AUi | 25 m | ||||
27 | Meltovaara Frans | 2000 | AUi | 25 m | ||||
28 | Mäenpää Vilho | 1998 | AUi | 25 m | ||||
29 | Jernvall Juha | 2000 | KoVe-Ve | 25 m | ||||
30 | Kirjonen Kasimir | 2000 | UiTa | 25 m | ||||
31 | Airaksinen Ossi | 1996 | AUi | 25 m | ||||
32 | Rautaporras Olli | 2000 | NoPy | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.12 | Tulostuspäivämäärä | 28 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 00:01 |
Laji 23, N, T-10 50 m su |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Mört Roosa | 1999 | AUi | 50 m | 30.17 | 30.17 | ||
2 | Huhtanen Suvi | 1999 | UiTa | 50 m | 31.03 | 31.03 | ||
3 | Haltia Nina | 1999 | Poseidon | 25 m | 31.04 | 32.04 | ||
4 | Männistö Saara | 2000 | AUi | 25 m | 31.69 | 32.69 | ||
5 | Kolu Nea | 1997 | ÅSK | 25 m | 32.02 | 33.02 | ||
6 | Lahtinen Emilia | 1996 | UiTa | 50 m | 33.04 | 33.04 | ||
7 | Männikkö Emma | 1998 | UiTa | 25 m | 32.90 | 33.90 | ||
8 | Virta Nea | 1996 | UiTa | 25 m | 33.25 | 34.25 | ||
9 | Mielty Milja | 2000 | VUS-VSS | 50 m | 34.27 | 34.27 | ||
10 | Päiviö Peppi | 1999 | Cetus | 25 m | 33.35 | 34.35 | ||
11 | Lehtinen Jenna | 1995 | AUi | 25 m | 33.48 | 34.48 | ||
12 | Puhtimäki Salla | 1998 | VeUS | 25 m | 33.49 | 34.49 | ||
13 | Hammar Heini | 1999 | UiTa | 50 m | 35.04 | 35.04 | ||
14 | Ylönen Heidi-Susanna | 1997 | SomE | 25 m | 34.51 | 35.51 | ||
15 | Räisänen Lotta | 1999 | KeUi | 25 m | 34.53 | 35.53 | ||
16 | Mettinen Krista | 1997 | Cetus | 50 m | 35.54 | 35.54 | ||
17 | Kallio Veera | 1997 | ÅSK | 25 m | 34.58 | 35.58 | ||
18 | Nyberg Netta | 2001 | UiTa | 50 m | 35.73 | 35.73 | ||
19 | Valdolin Emmi | 1999 | ÅSK | 50 m | 35.86 | 35.86 | ||
20 | Lumio Ella | 2000 | UiTa | 25 m | 35.02 | 36.02 | ||
21 | Ryöti Vilma | 1999 | UiTa | 25 m | 35.03 | 36.03 | ||
22 | Malinen Sanni | 1998 | Cetus | 25 m | 35.27 | 36.27 | ||
23 | Louhikoski Lilli | 2002 | Poseidon | 25 m | 35.28 | 36.28 | ||
24 | Toikka Kiia | 2001 | KoVe-Ve | 25 m | 35.30 | 36.30 | ||
25 | Luoma Ninni | 1998 | UiTa | 50 m | 37.65 | 37.65 | ||
26 | Aro Pinja | 1999 | UiTa | 50 m | 37.68 | 37.68 | ||
27 | Salminen Sanni | 1999 | UiKaa | 25 m | 37.13 | 38.13 | ||
28 | Tuominen Marie | 2000 | Poseidon | 25 m | 37.51 | 38.51 | ||
29 | Juuri Ilona | 2002 | ÅSK | 50 m | 39.34 | 39.34 | ||
30 | Pollari Ina | 2002 | VUS-VSS | 25 m | 38.35 | 39.35 | ||
31 | Karttunen Meri | 2002 | Poseidon | 25 m | 38.37 | 39.37 | ||
32 | Mykkänen Roosa | 2000 | VUS-VSS | 50 m | 39.39 | 39.39 | ||
33 | Aro Iina | 1998 | NoPy | 25 m | 38.70 | 39.70 | ||
34 | Kuusisto Reetta | 2002 | ÅSK | 25 m | 38.71 | 39.71 | ||
35 | Kotola Vilma | 2001 | KoVe-Ve | 50 m | 39.85 | 39.85 | ||
36 | Kuusela Tytti | 2000 | UKK | 25 m | 38.96 | 39.96 | ||
37 | Rantanen Nitta | 2000 | Poseidon | 25 m | 38.99 | 39.99 | ||
38 | Nyman Iida | 2002 | VeUS | 50 m | 40.03 | 40.03 | ||
39 | Niemi Katariina | 2002 | ÅSK | 25 m | 39.20 | 40.20 | ||
40 | Grundström Ida | 2002 | Poseidon | 25 m | 39.48 | 40.48 | ||
41 | Kareinen Jenny | 2002 | KeUi | 25 m | 39.72 | 40.72 | ||
42 | Lebedeva Anna-maria | 2001 | Poseidon | 25 m | 39.92 | 40.92 | ||
43 | Rantanen Noona | 2002 | Poseidon | 50 m | 41.19 | 41.19 | ||
44 | Louhikoski Liinu | 2004 | Poseidon | 50 m | 41.45 | 41.45 | ||
45 | Mäenpää Annika | 1999 | VUS-VSS | 50 m | 41.46 | 41.46 | ||
46 | Jokipii Taru | 2002 | Poseidon | 25 m | 40.64 | 41.64 | ||
47 | Kuhna Noora | 2000 | VUS-VSS | 50 m | 41.81 | 41.81 | ||
48 | Mankinen Amanda | 2001 | AUi | 25 m | 41.12 | 42.12 | ||
49 | Haarala Pauliina | 2000 | VUS-VSS | 50 m | 42.14 | 42.14 | ||
50 | Sihvo Emilia | 2004 | RaisU | 25 m | 41.25 | 42.25 | ||
51 | Norrbäck Jessica | 1996 | Cetus | 50 m | 42.39 | 42.39 | ||
52 | Hytö Oona | 1999 | KeUi | 25 m | 41.46 | 42.46 | ||
53 | Kinnunen Kanerva | 2004 | UKK | 25 m | 41.57 | 42.57 | ||
54 | Mielikäinen Maisa | 2002 | SalU | 25 m | 41.66 | 42.66 | ||
55 | Vannas Taru | 2003 | Poseidon | 25 m | 41.72 | 42.72 | ||
56 | Kangas Kaisla | 2002 | ÅSK | 25 m | 42.24 | 43.24 | ||
57 | Björk Sylvi | 1999 | VUS-VSS | 25 m | 42.65 | 43.65 | ||
58 | Moisio Jenni | 2002 | NoPy | 25 m | 42.71 | 43.71 | ||
59 | Strandberg Ellen | 2002 | Poseidon | 50 m | 44.02 | 44.02 | ||
60 | Halava Minka | 2001 | ÅSK | 25 m | 43.05 | 44.05 | ||
61 | Kilpeläinen Jenna | 2001 | Poseidon | 25 m | 43.14 | 44.14 | ||
62 | Anttila Lotta | 2000 | PUS | 25 m | 43.47 | 44.47 | ||
63 | Niskala Riikka | 2004 | RaisU | 50 m | 44.95 | 44.95 | ||
64 | Puronurmi Petra | 2000 | UKK | 25 m | 44.13 | 45.13 | ||
65 | Pyhälä Katarina | 2001 | Poseidon | 25 m | 44.45 | 45.45 | ||
66 | Yli-Äyhö Meeri | 2004 | UKK | 25 m | 44.95 | 45.95 | ||
67 | Hyttinen Anni | 2004 | AUi | 25 m | 45.00 | 46.00 | ||
68 | Pusa Vilhelmiina | 2001 | RaUS | 25 m | 45.13 | 46.13 | ||
69 | Hinkka Aino | 2005 | UKK | 25 m | 45.16 | 46.16 | ||
70 | Paatos Aino-kaisa | 2004 | RaisU | 25 m | 45.36 | 46.36 | ||
71 | Haanpää Siiri | 2001 | PoPy | 25 m | 45.41 | 46.41 | ||
72 | Jalonen Emilia | 2004 | RaisU | 25 m | 45.56 | 46.56 | ||
73 | Rintanen Milla | 2004 | AUi | 25 m | 45.67 | 46.67 | ||
74 | Laitinen Matilda | 2004 | AUi | 25 m | 45.73 | 46.73 | ||
75 | Hanski Iris | 2003 | ÅSK | 25 m | 45.87 | 46.87 | ||
76 | Haarala Anniina | 2004 | VUS-VSS | 25 m | 46.20 | 47.20 | ||
77 | Björkholm Maija | 2003 | VUS-VSS | 25 m | 47.21 | 48.21 | ||
78 | Nihtilä Ella | 2004 | ÅSK | 50 m | 48.63 | 48.63 | ||
79 | Salospohja Sofia | 2004 | RaisU | 25 m | 47.95 | 48.95 | ||
80 | Uusitorppa Olivia | 2004 | RaUS | 25 m | 48.00 | 49.00 | ||
81 | Rantala Aino | 2004 | UiKaa | 25 m | 48.09 | 49.09 | ||
82 | Kilpeläinen Tiia | 2003 | Poseidon | 25 m | 48.19 | 49.19 | ||
83 | Ellonen Sofia | 2004 | UKK | 25 m | 48.28 | 49.28 | ||
84 | Järvenpää Milla | 2004 | AUi | 25 m | 48.30 | 49.30 | ||
85 | Kaarlenkaski Adeliina | 2004 | UiTa | 25 m | 48.38 | 49.38 | ||
86 | Hirsiniemi Mirelle | 2007 | AUi | 25 m | 48.42 | 49.42 | ||
87 | Salmi Sini | 2004 | UiKaa | 25 m | 48.60 | 49.60 | ||
88 | Kallio Pinja | 2004 | KU | 25 m | 49.44 | 50.44 | ||
89 | Nieminen Santra | 2004 | UKK | 25 m | 49.54 | 50.54 | ||
90 | Talja Alina | 2004 | UKK | 25 m | 49.74 | 50.74 | ||
91 | Liven Elisa | 2004 | RaisU | 25 m | 50.06 | 51.06 | ||
92 | Rinne Lilli | 2004 | RaisU | 25 m | 50.11 | 51.11 | ||
93 | Haarala Martta | 2001 | UiKaa | 25 m | 50.67 | 51.67 | ||
94 | Maliranta Ida | 2004 | RaisU | 25 m | 51.16 | 52.16 | ||
95 | Lindell Manja | 2004 | ÅSK | 25 m | 51.95 | 52.95 | ||
96 | Helo Hilda | 2003 | ÅSK | 25 m | 52.35 | 53.35 | ||
97 | Strandberg Milla | 2005 | Poseidon | 25 m | 53.00 | 54.00 | ||
98 | Vira Elsa | 2006 | AUi | 25 m | 53.49 | 54.49 | ||
99 | Kurkela Oona-julianna | 2005 | UiKaa | 25 m | 54.71 | 55.71 | ||
100 | Salminen Venla | 2004 | UiKaa | 25 m | 55.87 | 56.87 | ||
101 | Karttunen Milla | 2005 | RaisU | 25 m | 56.48 | 57.48 | ||
102 | Havén Henni | 2004 | SiWa | 50 m | 58.84 | 58.84 | ||
103 | Porkkala Sanni | 2004 | SeUi | 25 m | 1:02.04 | 1:03.04 | ||
104 | Haarala Ulla | 2004 | UiKaa | 25 m | 1:04.84 | 1:05.84 | ||
105 | Kuuva Iida | 2001 | AUi | 25 m | ||||
106 | Määttä Enni | 1999 | UiTa | 25 m | ||||
107 | Lehtilä Lumikki | 1998 | UiTa | 25 m | ||||
108 | Våg Annukka | 1999 | UKK | 25 m | ||||
109 | Suova Johanna | 1999 | UiTa | 25 m | ||||
110 | Leino Inka | 2001 | ÅSK | 25 m | ||||
111 | Vallenius Ronja | 2001 | ÅSK | 25 m | ||||
112 | Mantila Elena | 2001 | ÅSK | 25 m | ||||
113 | Kulpakko Lilli | 2005 | AUi | 25 m | ||||
114 | Meurman Maja | 2001 | ÅSK | 25 m | ||||
115 | Vainio Patricia | 1998 | ORCA | 25 m | ||||
116 | Aalto Ella | 2000 | Cetus | 25 m | ||||
117 | Loukkola Iiris | 1999 | Cetus | 25 m | ||||
118 | Loukasmäki Emma | 2000 | VUS-VSS | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.12 | Tulostuspäivämäärä | 28 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 00:01 |
Laji 24, M, P-11 50 m su |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Pakarinen Sami | 1992 | VanVe | 25 m | 25.96 | 26.96 | ||
2 | Salo Saku | 1995 | UiTa | 25 m | 28.47 | 29.47 | ||
3 | Von Bagh Patrik | 1996 | UiTa | 25 m | 28.52 | 29.52 | ||
4 | Kitinoja Joni | 1996 | KeUi | 25 m | 28.76 | 29.76 | ||
5 | Kause Jussi | 1997 | PTU | 25 m | 29.08 | 30.08 | ||
6 | Räikkönen Niki | 1997 | AUi | 50 m | 30.26 | 30.26 | ||
7 | Kämäräinen Henri | 1997 | KeUi | 25 m | 29.62 | 30.62 | ||
8 | Kuznetsov Sergey | 2000 | Cetus | 25 m | 29.69 | 30.69 | ||
9 | Upornikov Alexei | 1998 | Poseidon | 25 m | 30.81 | 31.81 | ||
10 | Laakkonen Saku | 1999 | VanVe | 25 m | 31.42 | 32.42 | ||
11 | Mäkinen Oskari | 1997 | UiTa | 50 m | 32.43 | 32.43 | ||
12 | Pyrhönen Aleksi | 1997 | Poseidon | 25 m | 32.08 | 33.08 | ||
13 | Pykäläinen Aleksi | 1999 | NoPy | 50 m | 33.44 | 33.44 | ||
14 | Mäkinen Kalle | 2002 | Poseidon | 50 m | 35.22 | 35.22 | ||
15 | Alitalo Eetu | 1999 | Cetus | 25 m | 34.46 | 35.46 | ||
16 | Luhtanen Leevi | 2000 | PUS | 25 m | 34.69 | 35.69 | ||
17 | Laukkanen Ville | 1999 | KeUi | 25 m | 35.52 | 36.52 | ||
18 | Hjelm Matias | 2002 | Poseidon | 25 m | 36.04 | 37.04 | ||
19 | Sundsten Robin | 2000 | VUS-VSS | 50 m | 37.37 | 37.37 | ||
20 | Nyman Eetu | 1999 | VeUS | 50 m | 37.41 | 37.41 | ||
21 | Haimi Jesse | 2001 | Poseidon | 25 m | 36.79 | 37.79 | ||
22 | Herpola Santeri | 2003 | ÅSK | 50 m | 38.31 | 38.31 | ||
23 | Kaila Aku | 2003 | RaisU | 25 m | 37.96 | 38.96 | ||
24 | Werdi Jesper | 2001 | ÅSK | 25 m | 38.29 | 39.29 | ||
25 | Lydman Alex | 2003 | VUS-VSS | 25 m | 38.69 | 39.69 | ||
26 | Aaltonen Ville | 2001 | PUS | 25 m | 38.91 | 39.91 | ||
27 | Forsel Marcus | 2003 | KU | 50 m | 40.16 | 40.16 | ||
28 | Lehtoniemi Nooa | 2003 | UKK | 25 m | 39.87 | 40.87 | ||
29 | Belov Aleksei | 1998 | PUS | 25 m | 40.45 | 41.45 | ||
30 | Kallio Samu Petteri | 2002 | ÅSK | 25 m | 41.17 | 42.17 | ||
31 | Kinnala Kalle | 2001 | UiKaa | 25 m | 41.44 | 42.44 | ||
32 | Ihalainen Jami | 2003 | UKK | 25 m | 41.70 | 42.70 | ||
33 | Hirsiniemi Mikael | 2004 | AUi | 25 m | 41.92 | 42.92 | ||
34 | Kinnunen Lauri | 2003 | RaisU | 25 m | 42.13 | 43.13 | ||
35 | Hammarberg Otso | 1999 | ÅSK | 25 m | 42.30 | 43.30 | ||
36 | Meltovaara Frans | 2000 | AUi | 25 m | 42.72 | 43.72 | ||
37 | Kallonen Elias | 2003 | Poseidon | 50 m | 44.72 | 44.72 | ||
38 | Koskinen Roni | 2003 | AUi | 25 m | 45.33 | 46.33 | ||
39 | Kullas Otto | 2004 | RaUS | 25 m | 45.42 | 46.42 | ||
40 | Hihnala Frans | 2003 | RaisU | 25 m | 45.47 | 46.47 | ||
41 | Verronen Vilho | 2004 | RaUS | 25 m | 46.09 | 47.09 | ||
42 | Karttunen Joonas | 2003 | RaisU | 25 m | 46.12 | 47.12 | ||
43 | Jämsä Juho | 2001 | VUS-VSS | 50 m | 47.21 | 47.21 | ||
44 | Rouhiainen Leevi | 2002 | AUi | 25 m | 46.50 | 47.50 | ||
45 | Pastucha Seweryn | 2004 | RaisU | 25 m | 46.84 | 47.84 | ||
46 | Konttinen Akira | 2003 | RaisU | 25 m | 47.07 | 48.07 | ||
47 | Häyrinen Jussi | 2002 | ÅSK | 25 m | 47.53 | 48.53 | ||
48 | Saha Emil | 2003 | VUS-VSS | 50 m | 48.55 | 48.55 | ||
49 | Kinnunen Aapo | 2004 | RaisU | 25 m | 47.59 | 48.59 | ||
50 | Kaljunen Aleksi | 2003 | AUi | 25 m | 48.04 | 49.04 | ||
51 | Loo Casper | 2002 | VUS-VSS | 25 m | 48.86 | 49.86 | ||
52 | Isomaa Jesper | 2004 | LUS | 50 m | 51.36 | 51.36 | ||
53 | Uusitalo Iiro | 2002 | VeUS | 50 m | 51.40 | 51.40 | ||
54 | Suominen Kuutti | 2003 | RaisU | 25 m | 50.90 | 51.90 | ||
55 | Kankare Eemil | 2003 | AUi | 25 m | 51.03 | 52.03 | ||
56 | Viitala Niko | 2003 | AUi | 25 m | 51.58 | 52.58 | ||
57 | Laine Elias | 2003 | ÅSK | 50 m | 53.12 | 53.12 | ||
58 | Vastamäki Juuso | 2002 | VeUS | 25 m | 52.63 | 53.63 | ||
59 | Haavisto Kalle | 2003 | UKK | 25 m | 52.78 | 53.78 | ||
60 | Anttila Lauri | 2002 | PUS | 25 m | 53.35 | 54.35 | ||
61 | Vuollet Linus | 2004 | VUS-VSS | 50 m | 55.89 | 55.89 | ||
62 | Toppinen Tuomas | 2005 | AUi | 25 m | 56.07 | 57.07 | ||
63 | Palmu Einari | 2004 | AUi | 25 m | 58.62 | 59.62 | ||
64 | Rantanen Eerik | 2004 | UiKaa | 25 m | 59.77 | 1:00.77 | ||
65 | Pavlov Daniel | 2003 | RaisU | 25 m | 1:04.50 | 1:05.50 | ||
66 | Boucht Oscar | 2004 | ÅSK | 25 m | ||||
67 | Konttinen Niklas | 2001 | ÅSK | 25 m | ||||
68 | Korpinen Leevi | 2001 | ÅSK | 25 m | ||||
69 | Pänttönen Miika | 1999 | UiTa | 25 m | ||||
70 | Huhtala Santeri | 1998 | Cetus | 25 m | ||||
71 | Enroth Hugo | 2001 | ÅSK | 25 m | ||||
72 | Turkka Eetu | 2000 | Poseidon | 25 m | ||||
73 | Siurola Santeri | 1999 | UKK | 25 m | ||||
74 | Kulmala Atte | 1998 | UiTa | 25 m | ||||
75 | Juven Janne | 2001 | ÅSK | 25 m | ||||
76 | Luukko Aku | 1997 | ÅSK | 25 m | ||||
77 | Vanbergen Jaroslav | 2000 | Poseidon | 25 m | ||||
78 | Sievers Jakob | 2000 | UiTa | 25 m | ||||
79 | Niittymäki Roope | 2002 | UiKaa | 25 m | ||||
80 | Ezzat Ajjuub | 2005 | AUi | 25 m | ||||
81 | Leppähaara Axel | 2004 | AUi | 25 m | ||||
82 | Punkka Onni | 2000 | Cetus | 25 m | ||||
83 | Salminen Samuel | 2003 | ÅSK | 25 m | ||||
84 | Leinonen Viktor | 2001 | ÅSK | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.12 | Tulostuspäivämäärä | 28 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 00:01 |
Laji 26, Erityisryhmät M 50 m su |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Kallio Eetu | 1994 | ÅSK | 50 m | 33.73 | 33.73 | ||
2 | Kantonen Tatu | 1984 | RaisU | 25 m | ||||
3 | Savola Riku | 1978 | RaisU | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.12 | Tulostuspäivämäärä | 28 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 00:01 |
Laji 27, Masters N 50 m su |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Ääri Mari | 1980 | AUi | 50 m | 32.34 | 32.34 | ||
2 | Mäkelä Maria | 1986 | AUi | 25 m | 35.78 | 36.78 | ||
Tekijä: WinGrodan 1.22.12 | Tulostuspäivämäärä | 28 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 00:01 |
Laji 28, Masters M 50 m su |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Nokkala Johannes | 1986 | ÅSK | 50 m | 35.21 | 35.21 | ||
2 | Lounela Juhana | 1969 | ÅSK | 50 m | 36.63 | 36.63 | ||
3 | Korhonen Ari | 1972 | RaisU | 25 m | 36.51 | 37.51 | ||
4 | Nurmi Taito | 1961 | AUi | 25 m | 38.57 | 39.57 | ||
5 | Numminen Seppo | 1954 | RaUS | 25 m | 47.66 | 48.66 | ||
6 | Parviainen Jukka | 1985 | Poseidon | 25 m | ||||
7 | Lairola Juha | 1955 | AUi | 25 m | ||||
8 | Nordström Tero | 1968 | AUi | 25 m | ||||
9 | Toikka Lauri | 1984 | AUi | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.12 | Tulostuspäivämäärä | 28 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 00:01 |
Laji 29, N, T-12 100 m ru |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Lahtinen Emilia | 1996 | UiTa | 50 m | 1:15.37 | 1:15.37 | ||
2 | Mört Roosa | 1999 | AUi | 50 m | 1:16.30 | 1:16.30 | ||
3 | Kölhi Emmi | 2000 | HSS | 50 m | 1:19.35 | 1:19.35 | ||
4 | Potkonen Emilia | 1998 | UiTa | 50 m | 1:20.51 | 1:20.51 | ||
5 | Karinkanta Elina | 2000 | UKK | 25 m | 1:18.55 | 1:21.55 | ||
6 | Kotiranta Emma | 2001 | Cetus | 50 m | 1:21.90 | 1:21.90 | ||
7 | Lahtinen Erika | 1998 | UiTa | 25 m | 1:19.88 | 1:22.88 | ||
8 | Karike Kia | 1999 | Cetus | 50 m | 1:23.14 | 1:23.14 | ||
9 | Känkänen Henni | 1999 | PUS | 50 m | 1:23.38 | 1:23.38 | ||
10 | Sottinen Julia | 2000 | PUS | 50 m | 1:23.68 | 1:23.68 | ||
11 | Kivi Meea | 1999 | LaUS | 50 m | 1:23.85 | 1:23.85 | ||
12 | Känkänen Heta | 2001 | PUS | 50 m | 1:24.38 | 1:24.38 | ||
13 | Kagan Kiia | 1997 | ÅSK | 50 m | 1:24.42 | 1:24.42 | ||
14 | Lepistö Annika | 2001 | PUS | 50 m | 1:24.97 | 1:24.97 | ||
15 | Oja Roosa | 2000 | UiTa | 25 m | 1:22.17 | 1:25.17 | ||
16 | Liven Emilia | 2002 | RaisU | 50 m | 1:25.31 | 1:25.31 | ||
17 | Eloranta Anni | 2001 | STRiksu | 50 m | 1:25.57 | 1:25.57 | ||
18 | Helenius Tessa | 2000 | AUi | 25 m | 1:22.86 | 1:25.86 | ||
19 | Ellonen Susanna | 1999 | UKK | 25 m | 1:23.08 | 1:26.08 | ||
20 | Knaapi Helena | 1999 | Cetus | 50 m | 1:26.43 | 1:26.43 | ||
21 | Miettinen Jenna | 1999 | VUS-VSS | 50 m | 1:26.50 | 1:26.50 | ||
22 | Orellana Micaela | 1999 | Cetus | 50 m | 1:26.62 | 1:26.62 | ||
23 | Anttila Milla-Marita | 2000 | KoVe-Ve | 50 m | 1:26.74 | 1:26.74 | ||
24 | Vuollet Fanny | 1999 | VUS-VSS | 50 m | 1:26.89 | 1:26.89 | ||
25 | Yli-Jama Maria | 1999 | SalU | 25 m | 1:23.99 | 1:26.99 | ||
26 | Kallio Anniina | 2002 | RaisU | 25 m | 1:24.00 | 1:27.00 | ||
27 | Penttilä Pinja | 2001 | UKK | 25 m | 1:24.15 | 1:27.15 | ||
28 | Killström Marianne | 1998 | SalU | 50 m | 1:27.95 | 1:27.95 | ||
29 | Murto Anniina | 2001 | PUS | 25 m | 1:25.05 | 1:28.05 | ||
30 | Nyman Iida | 2002 | VeUS | 50 m | 1:28.81 | 1:28.81 | ||
31 | Luoto Rebekka | 2003 | RaisU | 50 m | 1:29.09 | 1:29.09 | ||
32 | Lahtinen Laura | 2003 | OU | 25 m | 1:26.15 | 1:29.15 | ||
33 | Grönvall Fanny | 2000 | UiTa | 25 m | 1:26.30 | 1:29.30 | ||
34 | Nieminen Sofia | 2002 | HäUS | 50 m | 1:29.48 | 1:29.48 | ||
35 | Pollari Ina | 2002 | VUS-VSS | 50 m | 1:29.64 | 1:29.64 | ||
36 | Kotola Vilma | 2001 | KoVe-Ve | 25 m | 1:26.64 | 1:29.64 | ||
37 | Aro Anni | 2001 | NoPy | 50 m | 1:29.85 | 1:29.85 | ||
38 | Von Dickoff Emma | 2002 | UiTa | 50 m | 1:29.95 | 1:29.95 | ||
39 | Kotiranta Eevi | 2001 | KoVe-Ve | 50 m | 1:30.56 | 1:30.56 | ||
40 | Grundström Ida | 2002 | Poseidon | 25 m | 1:27.59 | 1:30.59 | ||
41 | Salminen Venla | 2002 | SomE | 50 m | 1:31.24 | 1:31.24 | ||
42 | Ovaskainen Senni | 2001 | LaUS | 25 m | 1:28.33 | 1:31.33 | ||
43 | Vacker Jasmin | 1999 | Poseidon | 25 m | 1:28.56 | 1:31.56 | ||
44 | Snabb Vanja | 2001 | ESS | 50 m | 1:31.57 | 1:31.57 | ||
45 | Virta Nea | 1996 | UiTa | 25 m | 1:28.69 | 1:31.69 | ||
46 | Uusikumpu Petra | 2001 | SiWa | 25 m | 1:29.03 | 1:32.03 | ||
47 | Vallenius Iida | 1999 | ÅSK | 25 m | 1:29.03 | 1:32.03 | ||
48 | Haglund Emma | 2003 | VUS-VSS | 50 m | 1:32.28 | 1:32.28 | ||
49 | Eränpalo Nea | 2001 | Cetus | 50 m | 1:32.33 | 1:32.33 | ||
50 | Kinnunen Emilia | 2000 | VUS-VSS | 50 m | 1:32.40 | 1:32.40 | ||
51 | Kekkonen Joanna | 2000 | LaUS | 25 m | 1:29.54 | 1:32.54 | ||
52 | Aho Lotta | 2000 | AUi | 50 m | 1:32.75 | 1:32.75 | ||
53 | Laakso Oona | 2002 | RaisU | 25 m | 1:29.91 | 1:32.91 | ||
54 | Kujanpää Jessica | 2002 | AUi | 25 m | 1:30.27 | 1:33.27 | ||
55 | Rosnell Jasmin | 2000 | ÅSK | 50 m | 1:33.45 | 1:33.45 | ||
56 | Vira Anna | 2002 | AUi | 25 m | 1:30.58 | 1:33.58 | ||
57 | Yli-Jama Riikka | 2000 | SalU | 25 m | 1:30.73 | 1:33.73 | ||
58 | Vierikko Laura | 2000 | VUS-VSS | 25 m | 1:31.04 | 1:34.04 | ||
59 | Silvennoinen Sini | 2002 | ÅSK | 25 m | 1:31.28 | 1:34.28 | ||
60 | Ahinko Oona | 2001 | VeUS | 50 m | 1:34.76 | 1:34.76 | ||
61 | Kareinen Jenny | 2002 | KeUi | 25 m | 1:31.83 | 1:34.83 | ||
62 | Hyvärinen Mette | 2002 | UiKaa | 25 m | 1:31.97 | 1:34.97 | ||
63 | Rantakare Lotta | 2001 | AUi | 50 m | 1:35.71 | 1:35.71 | ||
64 | Kuusisto Sylvia | 2003 | AUi | 50 m | 1:35.86 | 1:35.86 | ||
65 | Niemi Katariina | 2002 | ÅSK | 25 m | 1:33.17 | 1:36.17 | ||
66 | Huhtala Julia | 1998 | UiKaa | 25 m | 1:33.26 | 1:36.26 | ||
67 | Kaunisto Emmi | 2002 | PUS | 25 m | 1:33.75 | 1:36.75 | ||
68 | Koskinen Olga | 2002 | UKK | 25 m | 1:33.92 | 1:36.92 | ||
69 | Hytö Oona | 1999 | KeUi | 25 m | 1:33.92 | 1:36.92 | ||
70 | Tuohumaa Eeva | 1998 | LUS | 50 m | 1:37.56 | 1:37.56 | ||
71 | Kuhna Noora | 2000 | VUS-VSS | 25 m | 1:35.12 | 1:38.12 | ||
72 | Rintala Wilma | 2002 | RaisU | 50 m | 1:38.44 | 1:38.44 | ||
73 | Halava Minka | 2001 | ÅSK | 50 m | 1:38.47 | 1:38.47 | ||
74 | Kuusivaara Oona | 2002 | ÅSK | 50 m | 1:38.52 | 1:38.52 | ||
75 | Tiainen Ella-maria | 2002 | ÅSK | 50 m | 1:38.82 | 1:38.82 | ||
76 | Räikkönen Liisa | 2002 | AUi | 50 m | 1:39.08 | 1:39.08 | ||
77 | Yli-Jama Iiris | 2003 | SalU | 50 m | 1:39.76 | 1:39.76 | ||
78 | Ingi Minna | 2002 | VUS-VSS | 25 m | 1:37.99 | 1:40.99 | ||
79 | Korkiakoski Tara | 2003 | VUS-VSS | 50 m | 1:41.11 | 1:41.11 | ||
80 | Jokipii Taru | 2002 | Poseidon | 25 m | 1:38.24 | 1:41.24 | ||
81 | Koskinen Ellen | 2002 | ÅSK | 50 m | 1:41.48 | 1:41.48 | ||
82 | Heinonen Helmi | 2002 | RaisU | 25 m | 1:38.51 | 1:41.51 | ||
83 | Mäenpää Annika | 1999 | VUS-VSS | 25 m | 1:38.59 | 1:41.59 | ||
84 | Järvinen Venla | 2003 | RaisU | 25 m | 1:39.28 | 1:42.28 | ||
85 | Sampinen Sonja | 1999 | SalU | 25 m | 1:39.41 | 1:42.41 | ||
86 | Kuusisto Reetta | 2002 | ÅSK | 50 m | 1:42.58 | 1:42.58 | ||
87 | Saario Matilda | 2003 | UiKaa | 25 m | 1:40.19 | 1:43.19 | ||
88 | Järvinen Veera | 2000 | PUS | 25 m | 1:40.39 | 1:43.39 | ||
89 | Vallenius Ronja | 2001 | ÅSK | 25 m | 1:40.69 | 1:43.69 | ||
90 | Jokilammi Emma | 2002 | HSS | 50 m | 1:43.77 | 1:43.77 | ||
91 | Ilcheva Snezhana | 2003 | SomE | 50 m | 1:44.17 | 1:44.17 | ||
92 | Saarikko Ada | 2002 | SalU | 25 m | 1:41.17 | 1:44.17 | ||
93 | Mielikäinen Maisa | 2002 | SalU | 25 m | 1:41.28 | 1:44.28 | ||
94 | Mantila Elena | 2001 | ÅSK | 25 m | 1:41.67 | 1:44.67 | ||
95 | Paju Aino | 2003 | Poseidon | 50 m | 1:45.27 | 1:45.27 | ||
96 | Leppähaara Wilhelmina | 2000 | AUi | 25 m | 1:42.34 | 1:45.34 | ||
97 | Strandberg Ellen | 2002 | Poseidon | 25 m | 1:42.65 | 1:45.65 | ||
98 | Kangas Kaisla | 2002 | ÅSK | 50 m | 1:46.18 | 1:46.18 | ||
99 | Viitasalo Helmi | 2002 | RaUS | 25 m | 1:43.41 | 1:46.41 | ||
100 | Kilpeläinen Jenna | 2001 | Poseidon | 25 m | 1:43.42 | 1:46.42 | ||
101 | Kause Josefiina | 2002 | PTU | 25 m | 1:43.42 | 1:46.42 | ||
102 | Vuollet Ellen | 2001 | VUS-VSS | 50 m | 1:46.58 | 1:46.58 | ||
103 | Grangärd Jenny | 2003 | VUS-VSS | 50 m | 1:46.78 | 1:46.78 | ||
104 | Aho Roosa | 2003 | RaisU | 50 m | 1:46.83 | 1:46.83 | ||
105 | Moisio Jenni | 2002 | NoPy | 25 m | 1:44.95 | 1:47.95 | ||
106 | Koskinen Venla | 2003 | ÅSK | 50 m | 1:48.25 | 1:48.25 | ||
107 | Österman Pinja | 2002 | RaisU | 50 m | 1:48.28 | 1:48.28 | ||
108 | Heino Ida | 2000 | PUS | 25 m | 1:45.45 | 1:48.45 | ||
109 | Isola Lotta | 2003 | UKK | 25 m | 1:45.77 | 1:48.77 | ||
110 | Koivunen Tuuli | 2002 | UiKaa | 25 m | 1:45.88 | 1:48.88 | ||
111 | Nurmi Kerttu | 2003 | ÅSK | 50 m | 1:49.26 | 1:49.26 | ||
112 | Lindell Manja | 2004 | ÅSK | 50 m | 1:49.71 | 1:49.71 | ||
113 | Heinonen Alina | 2001 | ÅSK | 50 m | 1:50.24 | 1:50.24 | ||
114 | Koski Olivia | 2002 | AUi | 25 m | 1:47.24 | 1:50.24 | ||
115 | Konkka Siiri | 2004 | ÅSK | 25 m | 1:47.32 | 1:50.32 | ||
116 | Uusitorppa Olivia | 2004 | RaUS | 25 m | 1:48.07 | 1:51.07 | ||
117 | Nurmi Siiri | 2000 | UKK | 25 m | 1:48.33 | 1:51.33 | ||
118 | Salokannel Ada | 2002 | SalU | 50 m | 1:51.93 | 1:51.93 | ||
119 | Ekroos Erin | 2002 | STRiksu | 50 m | 1:52.14 | 1:52.14 | ||
120 | Koivisto Viivi | 2002 | VUS-VSS | 25 m | 1:49.38 | 1:52.38 | ||
121 | Ström Linnea | 2003 | UiKaa | 25 m | 1:49.38 | 1:52.38 | ||
122 | Rintala Mimosa | 2003 | RaUS | 25 m | 1:49.42 | 1:52.42 | ||
123 | Lyyra Emilia | 2003 | Poseidon | 25 m | 1:49.51 | 1:52.51 | ||
124 | Villanen Aino | 2003 | SalU | 50 m | 1:52.81 | 1:52.81 | ||
125 | Silander Riikka | 2003 | SomE | 25 m | 1:50.31 | 1:53.31 | ||
126 | Lampinen Elina Karoliina | 2003 | NoPy | 25 m | 1:51.12 | 1:54.12 | ||
127 | Piirainen Maria | 2002 | RaisU | 25 m | 1:51.64 | 1:54.64 | ||
128 | Alanko Ella | 2003 | AUi | 25 m | 1:53.42 | 1:56.42 | ||
129 | Pinta Isla | 2002 | RaisU | 25 m | 1:53.80 | 1:56.80 | ||
130 | Juslén Nea | 2002 | ÅSK | 50 m | 1:57.43 | 1:57.43 | ||
131 | Degenhardt Daniela | 2003 | AUi | 25 m | 1:55.09 | 1:58.09 | ||
132 | Nurmi Maija | 2003 | ÅSK | 25 m | 1:55.18 | 1:58.18 | ||
133 | Leino Inka | 2001 | ÅSK | 50 m | 1:58.30 | 1:58.30 | ||
134 | Ylösmäki Sonja | 2003 | LUS | 50 m | 1:58.57 | 1:58.57 | ||
135 | Niinisalo Juliana | 2002 | VUS-VSS | 50 m | 1:59.48 | 1:59.48 | ||
136 | Björkholm Maija | 2003 | VUS-VSS | 50 m | 1:59.94 | 1:59.94 | ||
137 | Nieminen Emma | 2002 | UKK | 25 m | 1:57.83 | 2:00.83 | ||
138 | Rantala Ida | 2002 | VUS-VSS | 50 m | 2:00.95 | 2:00.95 | ||
139 | Halmelinna Vivian | 2002 | VUS-VSS | 50 m | 2:01.83 | 2:01.83 | ||
140 | Suomäki Helka | 2003 | AUi | 25 m | 1:59.38 | 2:02.38 | ||
141 | Eriksson Ninni | 2003 | VUS-VSS | 50 m | 2:02.39 | 2:02.39 | ||
142 | Ahonen Enni Ilona | 2003 | AUi | 25 m | 2:04.89 | 2:07.89 | ||
143 | Palomäki Nea | 2002 | VUS-VSS | 25 m | 2:09.80 | 2:12.80 | ||
144 | Rasinpää Milka-maria | 2003 | SeUi | 50 m | 2:12.94 | 2:12.94 | ||
145 | Rajala Janette | 2001 | RaisU | 25 m | 2:20.11 | 2:23.11 | ||
146 | Teräs Laura | 2001 | RaisU | 25 m | 2:45.46 | 2:48.46 | ||
147 | Tahvanainen Ida | 1997 | UiTa | 25 m | ||||
148 | Hyypiä Roosa | 1997 | UiTa | 25 m | ||||
149 | Ranki Jenna | 1997 | SomE | 25 m | ||||
150 | Puhtimäki Salla | 1998 | VeUS | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.12 | Tulostuspäivämäärä | 28 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 00:01 |
Laji 30, M, P-13 100 m ru |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Nenonen Konsta | 1998 | Cetus | 50 m | 1:12.67 | 1:12.67 | ||
2 | Mäenpää Vilho | 1998 | AUi | 25 m | 1:06.75 | 1:13.92 | ||
3 | Nyrhinen Aake | 1997 | UiTa | 50 m | 1:14.37 | 1:14.37 | ||
4 | Hörkkö Tuukka | 1998 | UiTa | 50 m | 1:15.38 | 1:15.38 | ||
5 | Koskinen Walentin | 2000 | UiTa | 50 m | 1:16.12 | 1:16.12 | ||
6 | Upornikov Alexei | 1998 | Poseidon | 25 m | 1:13.59 | 1:16.59 | ||
7 | Suominen Wilhelm | 1999 | ÅSK | 25 m | 1:13.90 | 1:16.90 | ||
8 | Jernvall Juha | 2000 | KoVe-Ve | 25 m | 1:15.56 | 1:18.56 | ||
9 | Nordquist Oskar | 1999 | AUi | 50 m | 1:19.12 | 1:19.12 | ||
10 | Somero Valtteri | 1998 | Poseidon | 25 m | 1:16.13 | 1:19.13 | ||
11 | Tiihonen Elias | 1999 | HSS | 25 m | 1:16.82 | 1:19.82 | ||
12 | Rissanen Rami | 1999 | PUS | 50 m | 1:19.92 | 1:19.92 | ||
13 | Kirjonen Kasimir | 2000 | UiTa | 50 m | 1:20.36 | 1:20.36 | ||
14 | Rautaporras Olli | 2000 | NoPy | 25 m | 1:17.94 | 1:20.94 | ||
15 | Kuronen Onni | 2000 | NoPy | 50 m | 1:21.71 | 1:21.71 | ||
16 | Mattila Jyri | 1999 | HyUS | 25 m | 1:19.34 | 1:22.34 | ||
17 | Herlevi Elias | 2000 | HSS | 25 m | 1:19.51 | 1:22.51 | ||
18 | Vaitilo Joel | 1998 | Cetus | 50 m | 1:22.98 | 1:22.98 | ||
19 | Patinen Reko | 1998 | NumKis | 25 m | 1:20.28 | 1:23.28 | ||
20 | Sipola Akseli | 1999 | UKK | 25 m | 1:21.40 | 1:24.40 | ||
21 | Malm Ivar | 2001 | VUS-VSS | 50 m | 1:25.06 | 1:25.06 | ||
22 | Uitto Niklas | 2000 | UiTa | 50 m | 1:25.60 | 1:25.60 | ||
23 | Herpola Oskari | 2001 | ÅSK | 50 m | 1:25.75 | 1:25.75 | ||
24 | Kärkkäinen Sampo | 2000 | NoPy | 25 m | 1:23.48 | 1:26.48 | ||
25 | Nyrhinen Eetu | 2000 | PUS | 50 m | 1:26.77 | 1:26.77 | ||
26 | Kiviranta Aare | 2000 | ÅSK | 25 m | 1:23.89 | 1:26.89 | ||
27 | Arkkila Mika | 2000 | AUi | 50 m | 1:28.06 | 1:28.06 | ||
28 | Koskela Lauri | 1999 | UiTa | 50 m | 1:28.21 | 1:28.21 | ||
29 | Laukkanen Ville | 1999 | KeUi | 50 m | 1:28.27 | 1:28.27 | ||
30 | Hjelm Matias | 2002 | Poseidon | 25 m | 1:29.57 | 1:32.57 | ||
31 | Koli Petri | 1986 | AUi | 50 m | 1:32.60 | 1:32.60 | ||
32 | Niemi Arttu | 2001 | RaisU | 25 m | 1:29.78 | 1:32.78 | ||
33 | Hagström Markus | 2000 | UKK | 25 m | 1:30.13 | 1:33.13 | ||
34 | Lietzen Jesper | 2002 | AUi | 25 m | 1:30.42 | 1:33.42 | ||
35 | Lamminpää Santeri | 1998 | Octopus | 25 m | 1:30.96 | 1:33.96 | ||
36 | Salonen Viljami | 2002 | RaisU | 25 m | 1:31.16 | 1:34.16 | ||
37 | Belov Aleksei | 1998 | PUS | 25 m | 1:31.89 | 1:34.89 | ||
38 | Ihanamäki Teemu | 2001 | KU | 25 m | 1:32.10 | 1:35.10 | ||
39 | Laitinen Otto | 1998 | SalU | 25 m | 1:32.84 | 1:35.84 | ||
40 | Valkeapää Waltteri | 2001 | RaisU | 25 m | 1:33.07 | 1:36.07 | ||
41 | Uusikumpu Sami | 2003 | SiWa | 25 m | 1:33.62 | 1:36.62 | ||
42 | Uusitalo Iiro | 2002 | VeUS | 50 m | 1:36.64 | 1:36.64 | ||
43 | Sandberg Tuure | 2001 | RaisU | 25 m | 1:33.91 | 1:36.91 | ||
44 | Rannikko Paavo | 2001 | RaisU | 25 m | 1:34.73 | 1:37.73 | ||
45 | Ezzat Ibrahim | 2002 | AUi | 25 m | 1:34.82 | 1:37.82 | ||
46 | Salminen Joona | 2000 | Cetus | 50 m | 1:38.02 | 1:38.02 | ||
47 | Wikstedt Valtteri | 1999 | AUi | 25 m | 1:35.43 | 1:38.43 | ||
48 | Oikarainen Jere | 2002 | RaisU | 25 m | 1:36.15 | 1:39.15 | ||
49 | Vähä-Lassila Aleksi | 2001 | RaisU | 25 m | 1:36.73 | 1:39.73 | ||
50 | Nevalainen Jere | 2001 | AUi | 25 m | 1:37.59 | 1:40.59 | ||
51 | Nurmela Mikael | 2002 | SeUi | 50 m | 1:41.28 | 1:41.28 | ||
52 | Kaipainen Ville | 2000 | SalU | 50 m | 1:41.34 | 1:41.34 | ||
53 | Korpinen Leevi | 2001 | ÅSK | 25 m | 1:38.47 | 1:41.47 | ||
54 | Broman Jere | 2002 | NoPy | 50 m | 1:41.57 | 1:41.57 | ||
55 | Viitasalo Niclas | 2002 | NoPy | 50 m | 1:41.84 | 1:41.84 | ||
56 | Hynynen Oskari | 2001 | SalU | 50 m | 1:42.47 | 1:42.47 | ||
57 | Juven Janne | 2001 | ÅSK | 25 m | 1:40.00 | 1:43.00 | ||
58 | Konttinen Niklas | 2001 | ÅSK | 25 m | 1:40.08 | 1:43.08 | ||
59 | Tolonen Kasper | 2002 | RaisU | 25 m | 1:42.14 | 1:45.14 | ||
60 | Leinonen Viktor | 2001 | ÅSK | 25 m | 1:43.57 | 1:46.57 | ||
61 | Söderholm Robin | 2002 | VUS-VSS | 50 m | 1:46.65 | 1:46.65 | ||
62 | Verronen Veeti | 2002 | RaUS | 50 m | 1:48.03 | 1:48.03 | ||
63 | Enroth Hugo | 2001 | ÅSK | 25 m | 1:45.31 | 1:48.31 | ||
64 | Kinnala Kalle | 2001 | UiKaa | 25 m | 1:46.28 | 1:49.28 | ||
65 | Lindroos Otto | 2001 | AUi | 50 m | 1:52.07 | 1:52.07 | ||
66 | Isoniemi Nuutti | 2001 | ÅSK | 25 m | 1:50.01 | 1:53.01 | ||
67 | Korhonen Pauli | 2001 | RaisU | 25 m | 1:51.94 | 1:54.94 | ||
68 | Kullas Otto | 2004 | RaUS | 25 m | 1:53.67 | 1:56.67 | ||
69 | Verronen Vilho | 2004 | RaUS | 25 m | 1:57.81 | 2:00.81 | ||
70 | Pohjankukka Kasper | 2001 | RaisU | 25 m | 2:00.72 | 2:03.72 | ||
71 | Gylén Jalmari | 2002 | ÅSK | 25 m | ||||
72 | Niittymäki Roope | 2002 | UiKaa | 25 m | ||||
73 | Nurminen Kaarlo | 2002 | AUi | 25 m | ||||
74 | Mahkonen Henry | 2002 | RaisU | 25 m | ||||
75 | Levanen Matias | 2002 | RaisU | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.12 | Tulostuspäivämäärä | 28 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 00:01 |
Laji 31, N, T-15 200 m vu |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Eloranta Alissa | 1999 | Cetus | 50 m | 2:14.33 | 2:14.33 | ||
2 | Rinne Veera | 1998 | ÅSK | 25 m | 2:11.08 | 2:15.08 | ||
3 | Havo Vilma | 1999 | HSS | 25 m | 2:11.62 | 2:15.62 | ||
4 | Pelttari Oona | 1998 | Cetus | 25 m | 2:11.70 | 2:15.70 | ||
5 | Haltia Nina | 1999 | Poseidon | 50 m | 2:16.65 | 2:16.65 | ||
6 | Rantakokko Reetta | 2001 | AUi | 50 m | 2:19.19 | 2:19.19 | ||
7 | Laihonen Annika | 1997 | NumKis | 25 m | 2:15.49 | 2:19.49 | ||
8 | Kareinen Hanna | 2000 | KeUi | 25 m | 2:16.48 | 2:20.48 | ||
9 | Hurskainen Miia | 1992 | ÅSK | 25 m | 2:16.60 | 2:20.60 | ||
10 | Lehtinen Jenna | 1995 | AUi | 50 m | 2:22.56 | 2:22.56 | ||
11 | Pirhonen Fanni | 2000 | UiTa | 25 m | 2:19.71 | 2:23.71 | ||
12 | Tsvrtkova Alika | 2000 | ÅSK | 25 m | 2:24.41 | 2:24.41 | ||
13 | Flyckt Emilia | 2001 | Cetus | 50 m | 2:25.08 | 2:25.08 | ||
14 | Hellsten Olivia | 2000 | HSS | 25 m | 2:21.41 | 2:25.41 | ||
15 | Rekola Roosa | 2000 | ÅSK | 50 m | 2:25.69 | 2:25.69 | ||
16 | Karinkanta Annika | 2000 | UKK | 25 m | 2:22.25 | 2:26.25 | ||
17 | Siltanen Veera | 1999 | UKK | 25 m | 2:22.81 | 2:26.81 | ||
18 | Bogdanoff Minea | 2001 | UKK | 25 m | 2:23.10 | 2:27.10 | ||
19 | Korte Milja | 1998 | Cetus | 50 m | 2:27.11 | 2:27.11 | ||
20 | Kalliomäki Sanni | 2000 | RaisU | 50 m | 2:27.54 | 2:27.54 | ||
21 | Wacklin Cia | 2001 | Cetus | 50 m | 2:28.91 | 2:28.91 | ||
22 | Loukkola Iiris | 1999 | Cetus | 25 m | 2:25.84 | 2:29.84 | ||
23 | Suova Johanna | 1999 | UiTa | 25 m | 2:26.30 | 2:30.30 | ||
24 | Tuominen Sini | 2000 | UiTa | 25 m | 2:27.02 | 2:31.02 | ||
25 | Rautiainen Emmiina | 2000 | UiTa | 50 m | 2:31.15 | 2:31.15 | ||
26 | Lehto Nina | 1996 | KeUi | 25 m | 2:27.33 | 2:31.33 | ||
27 | Pinomäki Peppi | 2002 | RaisU | 25 m | 2:27.34 | 2:31.34 | ||
28 | Kortelainen Aurora | 2000 | RaisU | 50 m | 2:31.50 | 2:31.50 | ||
29 | Toivonen Nelli | 2000 | UiTa | 25 m | 2:27.60 | 2:31.60 | ||
30 | Masti Emmi | 1999 | UiTa | 25 m | 2:28.43 | 2:32.43 | ||
31 | Forsblom Oona | 1999 | AUi | 25 m | 2:28.54 | 2:32.54 | ||
32 | Murto Anniina | 2001 | PUS | 50 m | 2:32.98 | 2:32.98 | ||
33 | Malinen Sanni | 1998 | Cetus | 50 m | 2:33.41 | 2:33.41 | ||
34 | Simula Linda | 2001 | ORCA | 50 m | 2:33.59 | 2:33.59 | ||
35 | Pöllänen Inkeri | 2001 | VUS-VSS | 50 m | 2:34.25 | 2:34.25 | ||
36 | Rintanen Lydia | 2002 | AUi | 50 m | 2:34.34 | 2:34.34 | ||
37 | Aro Pinja | 1999 | UiTa | 25 m | 2:31.33 | 2:35.33 | ||
38 | Silvennoinen Sini | 2002 | ÅSK | 50 m | 2:35.39 | 2:35.39 | ||
39 | Väisänen Laura | 2001 | KoVe-Ve | 50 m | 2:35.86 | 2:35.86 | ||
40 | Nieminen Hilla | 2001 | UiTa | 25 m | 2:31.98 | 2:35.98 | ||
41 | Von Dickoff Emma | 2002 | UiTa | 25 m | 2:32.23 | 2:36.23 | ||
42 | Rönkä Julia | 2001 | KoVe-Ve | 50 m | 2:36.42 | 2:36.42 | ||
43 | Hjelm Roosa | 1997 | Poseidon | 50 m | 2:38.21 | 2:38.21 | ||
44 | Tuominen Marie | 2000 | Poseidon | 25 m | 2:34.31 | 2:38.31 | ||
45 | Hytö Oona | 1999 | KeUi | 25 m | 2:34.49 | 2:38.49 | ||
46 | Rosenlöf Lotta | 1999 | UiTa | 25 m | 2:34.67 | 2:38.67 | ||
47 | Lauronen Meri | 2002 | KoVe-Ve | 50 m | 2:39.24 | 2:39.24 | ||
48 | Korkeamäki Ciia | 2001 | Poseidon | 50 m | 2:39.64 | 2:39.64 | ||
49 | Kylkisalo Jenni | 1999 | VUS-VSS | 25 m | 2:37.51 | 2:41.51 | ||
50 | Huhtala Julia | 1998 | UiKaa | 50 m | 2:42.01 | 2:42.01 | ||
51 | Lehtonen Jenni Micaela | 2000 | AUi | 50 m | 2:43.70 | 2:43.70 | ||
52 | Kareinen Jenny | 2002 | KeUi | 25 m | 2:41.34 | 2:45.34 | ||
53 | Mettinen Krista | 1997 | Cetus | 50 m | 2:45.47 | 2:45.47 | ||
54 | Pärnänen Emilie | 2002 | ÅSK | 50 m | 2:46.07 | 2:46.07 | ||
55 | Mykkänen Roosa | 2000 | VUS-VSS | 25 m | 2:42.59 | 2:46.59 | ||
56 | Anttila Lotta | 2000 | PUS | 50 m | 2:47.50 | 2:47.50 | ||
57 | Björk Sylvi | 1999 | VUS-VSS | 25 m | 2:44.75 | 2:48.75 | ||
58 | Nikkilä Julie | 2003 | Poseidon | 50 m | 3:00.80 | 3:00.80 | ||
59 | Koivisto Viivi | 2002 | VUS-VSS | 50 m | 3:11.36 | 3:11.36 | ||
60 | Pusa Vilhelmiina | 2001 | RaUS | 25 m | 3:10.94 | 3:14.94 | ||
61 | Halmelinna Iris | 2000 | VUS-VSS | 25 m | 3:16.19 | 3:20.19 | ||
62 | Rasinpää Milka-maria | 2003 | SeUi | 25 m | 3:31.31 | 3:35.31 | ||
63 | Mankinen Amanda | 2001 | AUi | 25 m | ||||
64 | Kuuva Iida | 2001 | AUi | 25 m | ||||
65 | Loukasmäki Emma | 2000 | VUS-VSS | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.12 | Tulostuspäivämäärä | 28 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 00:01 |
Laji 32, M, P-16 200 m vu |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Pakarinen Sami | 1992 | VanVe | 50 m | 2:00.81 | 2:00.81 | ||
2 | Kuznetsov Sergey | 2000 | Cetus | 25 m | 2:01.40 | 2:05.40 | ||
3 | Paavilainen Esa | 1997 | Cetus | 25 m | 2:01.85 | 2:05.85 | ||
4 | Kotiranta Joonas | 1998 | Cetus | 50 m | 2:07.52 | 2:07.52 | ||
5 | Suomalainen Topi | 1998 | Cetus | 50 m | 2:09.67 | 2:09.67 | ||
6 | Kaipainen Sami | 1998 | SalU | 50 m | 2:10.24 | 2:10.24 | ||
7 | Suominen Wilhelm | 1999 | ÅSK | 25 m | 2:06.97 | 2:10.97 | ||
8 | Heinilä Jami | 2000 | HSS | 50 m | 2:11.11 | 2:11.11 | ||
9 | Routila Jussi | 2000 | RaisU | 50 m | 2:11.45 | 2:11.45 | ||
10 | Kallio Samu | 1998 | RaisU | 50 m | 2:11.84 | 2:11.84 | ||
11 | Kause Jussi | 1997 | PTU | 25 m | 2:08.50 | 2:12.50 | ||
12 | Laiho Nemo | 1998 | RaisU | 25 m | 2:10.72 | 2:14.72 | ||
13 | Heino Akseli | 1999 | ÅSK | 50 m | 2:16.19 | 2:16.19 | ||
14 | Siipola Jaakko | 1999 | ÅSK | 25 m | 2:12.57 | 2:16.57 | ||
15 | Urhemaa Juho | 1999 | UiTa | 50 m | 2:17.28 | 2:17.28 | ||
16 | Kekola Jere | 2000 | SeUi | 50 m | 2:19.38 | 2:19.38 | ||
17 | Ylipelkonen Tuomas | 2000 | SeUi | 50 m | 2:19.71 | 2:19.71 | ||
18 | Pänttönen Miika | 1999 | UiTa | 50 m | 2:22.65 | 2:22.65 | ||
19 | Nyman Eetu | 1999 | VeUS | 50 m | 2:23.06 | 2:23.06 | ||
20 | Tahmasabi Ali | 1998 | SalU | 50 m | 2:24.34 | 2:24.34 | ||
21 | Aflecht Olli | 2000 | RaisU | 50 m | 2:25.11 | 2:25.11 | ||
22 | Envalds Kasper | 2001 | Poseidon | 50 m | 2:25.46 | 2:25.46 | ||
23 | Riikonen Ilja | 2000 | RaisU | 50 m | 2:26.24 | 2:26.24 | ||
24 | Hörkkö Tatu | 2001 | UiTa | 25 m | 2:23.01 | 2:27.01 | ||
25 | Ojala Joonas | 2000 | RaisU | 50 m | 2:27.23 | 2:27.23 | ||
26 | Kaarlenkaski Verneri | 1999 | UiTa | 25 m | 2:23.67 | 2:27.67 | ||
27 | Suominen Konsta | 1999 | RaisU | 50 m | 2:30.11 | 2:30.11 | ||
28 | Koskela Lauri | 1999 | UiTa | 25 m | 2:29.55 | 2:33.55 | ||
29 | Heikkinen Arttu | 2000 | UiTa | 50 m | 2:34.65 | 2:34.65 | ||
30 | Mäkinen Kalle | 2002 | Poseidon | 50 m | 2:38.66 | 2:38.66 | ||
31 | Aaltonen Ville | 2001 | PUS | 25 m | 2:38.85 | 2:42.85 | ||
32 | Paatos Roope | 2002 | RaisU | 25 m | 2:40.31 | 2:44.31 | ||
33 | Laine Elias | 2002 | RaisU | 25 m | 2:42.70 | 2:46.70 | ||
34 | Kaipainen Ville | 2000 | SalU | 50 m | 2:48.51 | 2:48.51 | ||
35 | Saarimaa Otto | 2002 | VUS-VSS | 50 m | 2:53.43 | 2:53.43 | ||
36 | Vastamäki Juuso | 2002 | VeUS | 25 m | 2:54.42 | 2:58.42 | ||
37 | Jämsä Juho | 2001 | VUS-VSS | 50 m | 3:06.46 | 3:06.46 | ||
38 | Loo Casper | 2002 | VUS-VSS | 25 m | 3:23.17 | 3:27.17 | ||
39 | Rouhiainen Leevi | 2002 | AUi | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.12 | Tulostuspäivämäärä | 28 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 00:01 |
Laji 33, N, T-12 100 m pu |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Slotte Linda-Marie | 1994 | ÅSK | 50 m | 1:07.09 | 1:07.09 | ||
2 | Aaltonen Inka | 1999 | UiTa | 50 m | 1:07.83 | 1:07.83 | ||
3 | Lahtinen Emilia | 1996 | UiTa | 50 m | 1:08.50 | 1:08.50 | ||
4 | Puhtimäki Salla | 1998 | VeUS | 50 m | 1:08.68 | 1:08.68 | ||
5 | Roman Vilma | 2000 | AUi | 50 m | 1:08.71 | 1:08.71 | ||
6 | Kalenius Lyydia | 2000 | Cetus | 50 m | 1:08.79 | 1:08.79 | ||
7 | Helo Helene | 1999 | ÅSK | 50 m | 1:08.81 | 1:08.81 | ||
8 | Kolu Nea | 1997 | ÅSK | 50 m | 1:09.19 | 1:09.19 | ||
9 | Syrjälä Henna | 1999 | PUS | 50 m | 1:11.72 | 1:11.72 | ||
10 | Mielty Milja | 2000 | VUS-VSS | 50 m | 1:11.88 | 1:11.88 | ||
11 | Kukkonen Jenni | 1999 | KeUi | 50 m | 1:12.06 | 1:12.06 | ||
12 | Sjölund Ylva | 1998 | Cetus | 50 m | 1:13.05 | 1:13.05 | ||
13 | Luoma Ninni | 1998 | UiTa | 50 m | 1:13.65 | 1:13.65 | ||
14 | Rantanen Iida-Maria | 1998 | UiTa | 50 m | 1:13.87 | 1:13.87 | ||
15 | Nieminen Emma | 1996 | UiTa | 25 m | 1:12.97 | 1:14.97 | ||
16 | Mäkinen Roosa | 1999 | UiTa | 50 m | 1:15.24 | 1:15.24 | ||
17 | Oja Roosa | 2000 | UiTa | 25 m | 1:13.24 | 1:15.24 | ||
18 | Kallio Anniina | 2002 | RaisU | 50 m | 1:15.79 | 1:15.79 | ||
19 | Renvall Fanny | 2000 | JS-PU | 50 m | 1:16.21 | 1:16.21 | ||
20 | Rantala Roosa | 2002 | PUS | 50 m | 1:16.75 | 1:16.75 | ||
21 | Vihko Tiiariikka | 1996 | Cetus | 50 m | 1:17.09 | 1:17.09 | ||
22 | Kilpinen Emmi | 2000 | UiTa | 50 m | 1:17.83 | 1:17.83 | ||
23 | Määttä Enni | 1999 | UiTa | 25 m | 1:17.08 | 1:19.08 | ||
24 | Uusküla Emma | 2002 | AUi | 25 m | 1:17.31 | 1:19.31 | ||
25 | Penttinen Roosa | 2000 | LaUS | 25 m | 1:17.49 | 1:19.49 | ||
26 | Suomäki Vuokko | 2001 | AUi | 25 m | 1:17.56 | 1:19.56 | ||
27 | Arenius Alexandra | 2002 | AUi | 50 m | 1:20.10 | 1:20.10 | ||
28 | Nieminen Sofia | 2002 | HäUS | 50 m | 1:20.18 | 1:20.18 | ||
29 | Koivuluoma Heta | 1999 | PTU | 25 m | 1:18.37 | 1:20.37 | ||
30 | Masti Emmi | 1999 | UiTa | 25 m | 1:18.69 | 1:20.69 | ||
31 | Koivisto Julia | 2002 | AUi | 25 m | 1:18.76 | 1:20.76 | ||
32 | Laakso Oona | 2002 | RaisU | 25 m | 1:18.81 | 1:20.81 | ||
33 | Sojolin Saara | 2001 | UiTa | 25 m | 1:19.14 | 1:21.14 | ||
34 | Kaunisto Emmi | 2002 | PUS | 50 m | 1:21.98 | 1:21.98 | ||
35 | Orellana Micaela | 1999 | Cetus | 25 m | 1:20.66 | 1:22.66 | ||
36 | Pirhonen Fanni | 2000 | UiTa | 25 m | 1:20.78 | 1:22.78 | ||
37 | Nyberg Netta | 2001 | UiTa | 25 m | 1:21.31 | 1:23.31 | ||
38 | Päiviö Peppi | 1999 | Cetus | 25 m | 1:21.56 | 1:23.56 | ||
39 | Lempinen Laura | 2001 | LrU | 25 m | 1:21.96 | 1:23.96 | ||
40 | Pratsch Hanni | 1999 | Cetus | 25 m | 1:22.17 | 1:24.17 | ||
41 | Vannas Taru | 2003 | Poseidon | 50 m | 1:24.71 | 1:24.71 | ||
42 | Laaksonen Verna | 2000 | AUi | 25 m | 1:23.71 | 1:25.71 | ||
43 | Vira Anna | 2002 | AUi | 50 m | 1:26.11 | 1:26.11 | ||
44 | Raussi Anni | 1998 | KoVe-Ve | 25 m | 1:25.00 | 1:27.00 | ||
45 | Heinonen Helmi | 2002 | RaisU | 50 m | 1:27.75 | 1:27.75 | ||
46 | Koski Olivia | 2002 | AUi | 50 m | 1:27.78 | 1:27.78 | ||
47 | Heino Ella | 2001 | SalU | 50 m | 1:28.66 | 1:28.66 | ||
48 | Rosenlöf Lotta | 1999 | UiTa | 25 m | 1:26.66 | 1:28.66 | ||
49 | Koskinen Olga | 2002 | UKK | 25 m | 1:26.77 | 1:28.77 | ||
50 | Kurth Suvi | 2001 | UiTa | 50 m | 1:29.52 | 1:29.52 | ||
51 | Kause Josefiina | 2002 | PTU | 50 m | 1:31.27 | 1:31.27 | ||
52 | Brunila Janita | 2002 | KoVe-Ve | 50 m | 1:31.33 | 1:31.33 | ||
53 | Turunen Tinja | 2002 | SiWa | 50 m | 1:31.38 | 1:31.38 | ||
54 | Kuusisto Reetta | 2002 | ÅSK | 50 m | 1:32.10 | 1:32.10 | ||
55 | Meurman Maja | 2001 | ÅSK | 25 m | 1:30.15 | 1:32.15 | ||
56 | Niemi Katariina | 2002 | ÅSK | 25 m | 1:30.24 | 1:32.24 | ||
57 | Hämeenaho Mette | 2002 | AUi | 25 m | 1:30.82 | 1:32.82 | ||
58 | Liven Emilia | 2002 | RaisU | 25 m | 1:31.07 | 1:33.07 | ||
59 | Juuri Ilona | 2002 | ÅSK | 25 m | 1:31.60 | 1:33.60 | ||
60 | Mielikäinen Maisa | 2002 | SalU | 25 m | 1:31.82 | 1:33.82 | ||
61 | Hyvärinen Mette | 2002 | UiKaa | 25 m | 1:31.94 | 1:33.94 | ||
62 | Halava Minka | 2001 | ÅSK | 25 m | 1:34.33 | 1:36.33 | ||
63 | Kivi Paula | 2002 | VUS-VSS | 25 m | 1:34.37 | 1:36.37 | ||
64 | Mantila Elena | 2001 | ÅSK | 50 m | 1:36.60 | 1:36.60 | ||
65 | Öhberg Alida | 2002 | AUi | 25 m | 1:36.19 | 1:38.19 | ||
66 | Salminen Venla | 2002 | SomE | 25 m | 1:37.30 | 1:39.30 | ||
67 | Ilcheva Snezhana | 2003 | SomE | 50 m | 1:40.12 | 1:40.12 | ||
68 | Heine Emmi | 2002 | RaUS | 25 m | 1:39.41 | 1:41.41 | ||
69 | Kuusivaara Oona | 2002 | ÅSK | 50 m | 1:44.83 | 1:44.83 | ||
70 | Palomäki Nea | 2002 | VUS-VSS | 50 m | 1:45.57 | 1:45.57 | ||
71 | Rintala Wilma | 2002 | RaisU | 25 m | 1:43.72 | 1:45.72 | ||
72 | Rantanen Noona | 2002 | Poseidon | 50 m | 1:47.07 | 1:47.07 | ||
73 | Kangas Kaisla | 2002 | ÅSK | 25 m | 1:46.10 | 1:48.10 | ||
74 | Koskinen Ellen | 2002 | ÅSK | 25 m | 1:47.32 | 1:49.32 | ||
75 | Vuollet Ellen | 2001 | VUS-VSS | 25 m | 1:47.73 | 1:49.73 | ||
76 | Ingi Minna | 2002 | VUS-VSS | 25 m | 1:54.78 | 1:56.78 | ||
77 | Halmelinna Vivian | 2002 | VUS-VSS | 50 m | 2:01.91 | 2:01.91 | ||
78 | Rantala Ida | 2002 | VUS-VSS | 25 m | ||||
79 | Ääri Mari | 1980 | AUi | 25 m | ||||
80 | Moisio Jenni | 2002 | NoPy | 25 m | ||||
81 | Lehto Nina | 1996 | KeUi | 25 m | ||||
82 | Rislakki Maija | 2002 | AUi | 25 m | ||||
83 | Korkiakoski Tara | 2003 | VUS-VSS | 25 m | ||||
84 | Österman Pinja | 2002 | RaisU | 25 m | ||||
85 | Niinisalo Juliana | 2002 | VUS-VSS | 25 m | ||||
86 | Hintukainen Annaliina | 2002 | AUi | 25 m | ||||
87 | Männistö Saara | 2000 | AUi | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.12 | Tulostuspäivämäärä | 28 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 00:01 |
Laji 34, M, P-13 100 m pu |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Kämäräinen Henri | 1997 | KeUi | 50 m | 1:02.40 | 1:02.40 | ||
2 | Karlsson Niki | 2000 | HSS | 50 m | 1:05.63 | 1:05.63 | ||
3 | Laakkonen Saku | 1999 | VanVe | 50 m | 1:05.67 | 1:05.67 | ||
4 | Aaltonen Joni | 1999 | ÅSK | 50 m | 1:06.01 | 1:06.01 | ||
5 | Väisänen Valtteri | 1999 | KU | 25 m | 1:04.04 | 1:06.04 | ||
6 | Salo Saku | 1995 | UiTa | 25 m | 1:04.57 | 1:06.57 | ||
7 | Airaksinen Ossi | 1996 | AUi | 25 m | 1:05.17 | 1:07.17 | ||
8 | Avellán Jean-Mikael | 1998 | Cetus | 50 m | 1:07.86 | 1:07.86 | ||
9 | Siiranen Santeri | 1998 | NoPy | 25 m | 1:05.93 | 1:07.93 | ||
10 | Von Bagh Patrik | 1996 | UiTa | 50 m | 1:09.62 | 1:09.62 | ||
11 | Jantunen Patrik | 1999 | UiTa | 25 m | 1:07.64 | 1:09.64 | ||
12 | Länsirinne Pessi | 2000 | KoVe-Ve | 50 m | 1:09.80 | 1:09.80 | ||
13 | Mäkelä Oskar | 1998 | Octopus | 25 m | 1:08.86 | 1:10.86 | ||
14 | Uitto Niklas | 2000 | UiTa | 50 m | 1:11.34 | 1:11.34 | ||
15 | Hörkkö Tuukka | 1998 | UiTa | 50 m | 1:11.55 | 1:11.55 | ||
16 | Lehtonen Teemu | 2000 | UiTa | 25 m | 1:10.37 | 1:12.37 | ||
17 | Valkeapää Waltteri | 2001 | RaisU | 25 m | 1:11.15 | 1:13.15 | ||
18 | Siurola Santeri | 1999 | UKK | 25 m | 1:11.43 | 1:13.43 | ||
19 | Nordquist Oskar | 1999 | AUi | 25 m | 1:11.51 | 1:13.51 | ||
20 | Ezzat Mohamed | 2001 | AUi | 50 m | 1:14.09 | 1:14.09 | ||
21 | Luukko Aku | 1997 | ÅSK | 25 m | 1:12.70 | 1:14.70 | ||
22 | Hörkkö Tatu | 2001 | UiTa | 25 m | 1:13.23 | 1:15.23 | ||
23 | Kurvinen Miska | 1999 | KoVe-Ve | 50 m | 1:16.09 | 1:16.09 | ||
24 | Mäkinen Oskari | 1997 | UiTa | 25 m | 1:14.35 | 1:16.35 | ||
25 | Porkkala Juho | 2001 | SeUi | 50 m | 1:16.56 | 1:16.56 | ||
26 | Stender William | 1999 | UKK | 25 m | 1:14.87 | 1:16.87 | ||
27 | Niemi Arttu | 2001 | RaisU | 50 m | 1:17.18 | 1:17.18 | ||
28 | Salminen Joona | 2000 | Cetus | 50 m | 1:17.76 | 1:17.76 | ||
29 | Pennanen Matias | 2001 | PUS | 25 m | 1:18.54 | 1:20.54 | ||
30 | Hynynen Oskari | 2001 | SalU | 50 m | 1:21.91 | 1:21.91 | ||
31 | Vähä-Lassila Aleksi | 2001 | RaisU | 25 m | 1:22.17 | 1:24.17 | ||
32 | Rislakki Ensio | 2000 | AUi | 25 m | 1:25.69 | 1:27.69 | ||
33 | Konttinen Niklas | 2001 | ÅSK | 25 m | 1:28.36 | 1:30.36 | ||
34 | Leino Riku | 2001 | UKK | 25 m | 1:31.60 | 1:33.60 | ||
35 | Ihanamäki Teemu | 2001 | KU | 25 m | 1:32.77 | 1:34.77 | ||
36 | Sandberg Tuure | 2001 | RaisU | 25 m | 1:35.25 | 1:37.25 | ||
37 | Enroth Hugo | 2001 | ÅSK | 25 m | 1:38.50 | 1:40.50 | ||
38 | Leinonen Viktor | 2001 | ÅSK | 25 m | 1:39.02 | 1:41.02 | ||
39 | Honkamaa Vilho | 2002 | VUS-VSS | 25 m | ||||
40 | Vanbergen Jaroslav | 2000 | Poseidon | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.12 | Tulostuspäivämäärä | 28 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 00:01 |
Laji 35, N, T-10 50 m ru |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Hammar Hanna | 1998 | UiTa | 50 m | 34.91 | 34.91 | ||
2 | Kölhi Emmi | 2000 | HSS | 50 m | 36.13 | 36.13 | ||
3 | Mielty Milja | 2000 | VUS-VSS | 50 m | 37.50 | 37.50 | ||
4 | Lumio Ella | 2000 | UiTa | 50 m | 38.63 | 38.63 | ||
5 | Miettinen Jenna | 1999 | VUS-VSS | 50 m | 39.21 | 39.21 | ||
6 | Eloranta Anni | 2001 | STRiksu | 25 m | 38.10 | 39.60 | ||
7 | Hjelm Roosa | 1997 | Poseidon | 50 m | 39.95 | 39.95 | ||
8 | Salminen Venla | 2002 | SomE | 50 m | 40.47 | 40.47 | ||
9 | Lepistö Annika | 2001 | PUS | 50 m | 40.71 | 40.71 | ||
10 | Penttilä Pinja | 2001 | UKK | 25 m | 39.54 | 41.04 | ||
11 | Yli-Jama Maria | 1999 | SalU | 50 m | 41.58 | 41.58 | ||
12 | Pöllänen Inkeri | 2001 | VUS-VSS | 50 m | 41.72 | 41.72 | ||
13 | Rouvinen Henna | 1999 | ÅSK | 25 m | 40.25 | 41.75 | ||
14 | Louhikoski Lilli | 2002 | Poseidon | 25 m | 40.56 | 42.06 | ||
15 | Vacker Jasmin | 1999 | Poseidon | 50 m | 42.43 | 42.43 | ||
16 | Kinnunen Emilia | 2000 | VUS-VSS | 50 m | 42.55 | 42.55 | ||
17 | Tuohumaa Eeva | 1998 | LUS | 50 m | 42.56 | 42.56 | ||
18 | Vierikko Laura | 2000 | VUS-VSS | 50 m | 42.62 | 42.62 | ||
19 | Pollari Ina | 2002 | VUS-VSS | 50 m | 42.95 | 42.95 | ||
20 | Mykkänen Roosa | 2000 | VUS-VSS | 50 m | 43.30 | 43.30 | ||
21 | Hyypiä Roosa | 1997 | UiTa | 50 m | 43.56 | 43.56 | ||
22 | Aro Iina | 1998 | NoPy | 25 m | 42.13 | 43.63 | ||
23 | Kinnunen Kanerva | 2004 | UKK | 50 m | 44.88 | 44.88 | ||
24 | Rantakare Lotta | 2001 | AUi | 50 m | 44.97 | 44.97 | ||
25 | Ahinko Oona | 2001 | VeUS | 50 m | 45.02 | 45.02 | ||
26 | Tuominen Sini | 2000 | UiTa | 50 m | 45.24 | 45.24 | ||
27 | Harjamäki Unna | 1998 | ÅSK | 25 m | 44.06 | 45.56 | ||
28 | Kuhna Noora | 2000 | VUS-VSS | 50 m | 45.74 | 45.74 | ||
29 | Sihvo Emilia | 2004 | RaisU | 25 m | 45.32 | 46.82 | ||
30 | Mäenpää Annika | 1999 | VUS-VSS | 50 m | 46.87 | 46.87 | ||
31 | Louhikoski Liinu | 2004 | Poseidon | 50 m | 47.11 | 47.11 | ||
32 | Haarala Pauliina | 2000 | VUS-VSS | 50 m | 47.55 | 47.55 | ||
33 | Järvinen Veera | 2000 | PUS | 25 m | 46.43 | 47.93 | ||
34 | Heino Ida | 2000 | PUS | 50 m | 48.21 | 48.21 | ||
35 | Karttunen Meri | 2002 | Poseidon | 25 m | 46.99 | 48.49 | ||
36 | Paju Aino | 2003 | Poseidon | 50 m | 49.00 | 49.00 | ||
37 | Salospohja Sofia | 2004 | RaisU | 25 m | 47.64 | 49.14 | ||
38 | Törmä Johanna | 1997 | LUS | 50 m | 49.59 | 49.59 | ||
39 | Pusa Vilhelmiina | 2001 | RaUS | 50 m | 50.27 | 50.27 | ||
40 | Talja Alina | 2004 | UKK | 50 m | 50.74 | 50.74 | ||
41 | Yli-Äyhö Meeri | 2004 | UKK | 25 m | 49.78 | 51.28 | ||
42 | Hyttinen Anni | 2004 | AUi | 25 m | 49.91 | 51.41 | ||
43 | Haanpää Siiri | 2001 | PoPy | 50 m | 51.61 | 51.61 | ||
44 | Uusitorppa Olivia | 2004 | RaUS | 25 m | 50.36 | 51.86 | ||
45 | Laitinen Matilda | 2004 | AUi | 25 m | 50.42 | 51.92 | ||
46 | Rinne Lilli | 2004 | RaisU | 25 m | 50.77 | 52.27 | ||
47 | Lyyra Emilia | 2003 | Poseidon | 25 m | 51.21 | 52.71 | ||
48 | Jalonen Emilia | 2004 | RaisU | 25 m | 51.78 | 53.28 | ||
49 | Nieminen Santra | 2004 | UKK | 25 m | 52.24 | 53.74 | ||
50 | Kaarlenkaski Adeliina | 2004 | UiTa | 25 m | 52.36 | 53.86 | ||
51 | Hinkka Aino | 2005 | UKK | 25 m | 53.46 | 54.96 | ||
52 | Paatos Aino-kaisa | 2004 | RaisU | 25 m | 53.90 | 55.40 | ||
53 | Strandberg Milla | 2005 | Poseidon | 25 m | 54.60 | 56.10 | ||
54 | Niskala Riikka | 2004 | RaisU | 25 m | 54.62 | 56.12 | ||
55 | Järvenpää Milla | 2004 | AUi | 25 m | 55.14 | 56.64 | ||
56 | Kilpeläinen Tiia | 2003 | Poseidon | 25 m | 55.14 | 56.64 | ||
57 | Rantala Aino | 2004 | UiKaa | 25 m | 55.19 | 56.69 | ||
58 | Palanen Nea | 2003 | ÅSK | 50 m | 57.17 | 57.17 | ||
59 | Rintanen Milla | 2004 | AUi | 50 m | 57.51 | 57.51 | ||
60 | Kallio Pinja | 2004 | KU | 50 m | 57.73 | 57.73 | ||
61 | Haarala Ulla | 2004 | UiKaa | 25 m | 58.27 | 59.77 | ||
62 | Ellonen Sofia | 2004 | UKK | 25 m | 58.31 | 59.81 | ||
63 | Hirsiniemi Mirelle | 2007 | AUi | 25 m | 58.33 | 59.83 | ||
64 | Vastamäki Nella | 2004 | VeUS | 50 m | 59.90 | 59.90 | ||
65 | Havén Henni | 2004 | SiWa | 50 m | 59.93 | 59.93 | ||
66 | Maliranta Ida | 2004 | RaisU | 25 m | 58.63 | 1:00.13 | ||
67 | Haarala Anniina | 2004 | VUS-VSS | 25 m | 58.93 | 1:00.43 | ||
68 | Salminen Venla | 2004 | UiKaa | 25 m | 59.77 | 1:01.27 | ||
69 | Helo Hilda | 2003 | ÅSK | 25 m | 59.99 | 1:01.49 | ||
70 | Arvilommi Ilona | 2003 | ÅSK | 25 m | 1:00.43 | 1:01.93 | ||
71 | Kavka Selina | 2003 | ÅSK | 25 m | 1:00.72 | 1:02.22 | ||
72 | Nihtilä Ella | 2004 | ÅSK | 50 m | 1:02.28 | 1:02.28 | ||
73 | Liven Elisa | 2004 | RaisU | 25 m | 1:01.47 | 1:02.97 | ||
74 | Porkkala Sanni | 2004 | SeUi | 50 m | 1:04.90 | 1:04.90 | ||
75 | Salmi Sini | 2004 | UiKaa | 25 m | 1:17.41 | 1:18.91 | ||
76 | Kurkela Oona-julianna | 2005 | UiKaa | 25 m | 1:20.36 | 1:21.86 | ||
77 | Konkka Ida | 2000 | ÅSK | 25 m | ||||
78 | Müürsepp Laura Helena | 2004 | AUi | 25 m | ||||
79 | Karttunen Milla | 2005 | RaisU | 25 m | ||||
80 | Vira Elsa | 2006 | AUi | 25 m | ||||
81 | Kulpakko Lilli | 2005 | AUi | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.12 | Tulostuspäivämäärä | 28 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 00:01 |
Laji 36, M, P-11 50 m ru |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Lairola Joni | 1992 | AUi | 50 m | 30.00 | 30.00 | ||
2 | Rusi Jani | 1984 | AUi | 25 m | 28.99 | 30.49 | ||
3 | Pyykkönen Kalle | 1996 | UiTa | 50 m | 30.87 | 30.87 | ||
4 | Kulmala Atte | 1998 | UiTa | 50 m | 31.86 | 31.86 | ||
5 | Siiranen Santeri | 1998 | NoPy | 50 m | 32.34 | 32.34 | ||
6 | Räikkönen Niki | 1997 | AUi | 25 m | 32.53 | 34.03 | ||
7 | Kämäräinen Henri | 1997 | KeUi | 25 m | 33.14 | 34.64 | ||
8 | Somero Valtteri | 1998 | Poseidon | 25 m | 33.41 | 34.91 | ||
9 | Kylmänen Miikka | 1998 | ÅSK | 50 m | 35.06 | 35.06 | ||
10 | Kaarlenkaski Artturi | 1997 | UiTa | 50 m | 35.86 | 35.86 | ||
11 | Suominen Wilhelm | 1999 | ÅSK | 25 m | 34.57 | 36.07 | ||
12 | Rannikko Otto | 1999 | ÅSK | 25 m | 34.89 | 36.39 | ||
13 | Vaitilo Joel | 1998 | Cetus | 50 m | 38.42 | 38.42 | ||
14 | Laukkanen Ville | 1999 | KeUi | 25 m | 37.66 | 39.16 | ||
15 | Malm Ivar | 2001 | VUS-VSS | 50 m | 39.23 | 39.23 | ||
16 | Wihanto Antti | 1962 | AUi | 25 m | 37.75 | 39.25 | ||
17 | Laine Eemil | 1998 | NoPy | 25 m | 38.20 | 39.70 | ||
18 | Sundsten Robin | 2000 | VUS-VSS | 50 m | 40.52 | 40.52 | ||
19 | Koli Petri | 1986 | AUi | 25 m | 39.62 | 41.12 | ||
20 | Belov Aleksei | 1998 | PUS | 25 m | 41.35 | 42.85 | ||
21 | Haimi Jesse | 2001 | Poseidon | 50 m | 43.54 | 43.54 | ||
22 | Pyrhönen Aleksi | 1997 | Poseidon | 25 m | 43.00 | 44.50 | ||
23 | Ihanamäki Teemu | 2001 | KU | 50 m | 44.63 | 44.63 | ||
24 | Ihalainen Jami | 2003 | UKK | 25 m | 43.58 | 45.08 | ||
25 | Kaila Aku | 2003 | RaisU | 25 m | 43.66 | 45.16 | ||
26 | Kinnunen Lauri | 2003 | RaisU | 25 m | 44.16 | 45.66 | ||
27 | Forsel Marcus | 2003 | KU | 25 m | 44.77 | 46.27 | ||
28 | Lehtoniemi Nooa | 2003 | UKK | 25 m | 45.07 | 46.57 | ||
29 | Lydman Alex | 2003 | VUS-VSS | 25 m | 46.47 | 47.97 | ||
30 | Kankare Eemil | 2003 | AUi | 25 m | 47.46 | 48.96 | ||
31 | Koskinen Roni | 2003 | AUi | 25 m | 49.26 | 50.76 | ||
32 | Hihnala Frans | 2003 | RaisU | 25 m | 50.39 | 51.89 | ||
33 | Kallonen Elias | 2003 | Poseidon | 25 m | 50.43 | 51.93 | ||
34 | Hirsiniemi Mikael | 2004 | AUi | 25 m | 50.52 | 52.02 | ||
35 | Ezzat Ajjuub | 2005 | AUi | 25 m | 51.40 | 52.90 | ||
36 | Lindroos Otto | 2001 | AUi | 50 m | 53.04 | 53.04 | ||
37 | Kullas Otto | 2004 | RaUS | 25 m | 51.84 | 53.34 | ||
38 | Kinnunen Aapo | 2004 | RaisU | 25 m | 52.36 | 53.86 | ||
39 | Viitala Niko | 2003 | AUi | 25 m | 52.56 | 54.06 | ||
40 | Voiko Oskar | 2002 | ÅSK | 50 m | 54.07 | 54.07 | ||
41 | Verronen Vilho | 2004 | RaUS | 50 m | 54.54 | 54.54 | ||
42 | Meltovaara Frans | 2000 | AUi | 25 m | 53.10 | 54.60 | ||
43 | Konttinen Akira | 2003 | RaisU | 25 m | 54.15 | 55.65 | ||
44 | Pastucha Seweryn | 2004 | RaisU | 25 m | 55.03 | 56.53 | ||
45 | Kaljunen Aleksi | 2003 | AUi | 25 m | 55.59 | 57.09 | ||
46 | Karttunen Joonas | 2003 | RaisU | 25 m | 56.75 | 58.25 | ||
47 | Turkka Eetu | 2000 | Poseidon | 25 m | 57.15 | 58.65 | ||
48 | Suominen Kuutti | 2003 | RaisU | 25 m | 57.94 | 59.44 | ||
49 | Kunttila Tatu | 2003 | AUi | 25 m | 58.30 | 59.80 | ||
50 | Saha Emil | 2003 | VUS-VSS | 50 m | 59.95 | 59.95 | ||
51 | Vuollet Linus | 2004 | VUS-VSS | 50 m | 1:00.39 | 1:00.39 | ||
52 | Satamo Veeti | 2003 | AUi | 25 m | 1:01.00 | 1:02.50 | ||
53 | Muuri Miko | 2004 | UiKaa | 25 m | 1:02.09 | 1:03.59 | ||
54 | Haavisto Kalle | 2003 | UKK | 25 m | 1:03.83 | 1:05.33 | ||
55 | Tapola Teemu | 2003 | AUi | 25 m | 1:03.96 | 1:05.46 | ||
56 | Rantanen Eerik | 2004 | UiKaa | 25 m | 1:07.92 | 1:09.42 | ||
57 | Rauhala Rasmus | 2004 | UiKaa | 25 m | 1:16.66 | 1:18.16 | ||
58 | Nurminen Kaarlo | 2002 | AUi | 25 m | ||||
59 | Pavlov Daniel | 2003 | RaisU | 25 m | ||||
60 | Suova Mikko | 1997 | UiTa | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.12 | Tulostuspäivämäärä | 28 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 00:01 |
Laji 37, N, T-15 800 m vu |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Otava Aino | 1999 | Cetus | 25 m | 8:54.39 | 9:10.39 | ||
2 | Spångberg Adelia | 1999 | Cetus | 50 m | 9:24.19 | 9:24.19 | ||
3 | Puolakka Tiia | 1998 | ÅSK | 50 m | 9:28.29 | 9:28.29 | ||
4 | Aalto Ella | 2000 | Cetus | 25 m | 9:30.44 | 9:46.44 | ||
5 | Merenluoto Kristiina | 2000 | AUi | 50 m | 9:55.71 | 9:55.71 | ||
6 | Eloranta Alissa | 1999 | Cetus | 50 m | 9:56.99 | 9:56.99 | ||
7 | Miettinen Juuli | 2000 | VanVe | 25 m | 9:41.33 | 9:57.33 | ||
8 | Suoranta Merina | 1999 | ÅSK | 25 m | 9:48.82 | 10:04.82 | ||
9 | Rinne Veera | 1998 | ÅSK | 50 m | 10:06.57 | 10:06.57 | ||
10 | Nieminen Roosa | 1999 | HSS | 25 m | 9:50.63 | 10:06.63 | ||
11 | Korkiakoski Denize | 1999 | VUS-VSS | 50 m | 10:10.98 | 10:10.98 | ||
12 | Kagan Kiia | 1997 | ÅSK | 25 m | 9:57.49 | 10:13.49 | ||
13 | Rautiainen Hanna | 1999 | UiTa | 50 m | 10:15.80 | 10:15.80 | ||
14 | Kuusniemi Fishwick Millie | 2000 | HSS | 50 m | 10:17.08 | 10:17.08 | ||
15 | Reini Iida | 2000 | AUi | 25 m | 10:01.11 | 10:17.11 | ||
16 | Ellonen Susanna | 1999 | UKK | 25 m | 10:03.52 | 10:19.52 | ||
17 | Laihonen Annika | 1997 | NumKis | 50 m | 10:20.62 | 10:20.62 | ||
18 | Peippo Pinja | 1999 | VanVe | 50 m | 10:21.08 | 10:21.08 | ||
19 | Blomroos Henna | 2000 | RaUS | 25 m | 10:09.56 | 10:25.56 | ||
20 | Kajander Marika | 1997 | KoVe-Ve | 25 m | 10:14.74 | 10:30.74 | ||
21 | Manner Mila | 2001 | NoPy | 50 m | 10:31.68 | 10:31.68 | ||
22 | Räike Aino | 1999 | SalU | 25 m | 10:19.82 | 10:35.82 | ||
23 | Karike Kia | 1999 | Cetus | 50 m | 10:36.38 | 10:36.38 | ||
24 | Potkonen Emilia | 1998 | UiTa | 50 m | 10:37.37 | 10:37.37 | ||
25 | Tyven Camilla | 2001 | NoPy | 25 m | 10:22.81 | 10:38.81 | ||
26 | Grönvall Fanny | 2000 | UiTa | 50 m | 10:40.02 | 10:40.02 | ||
27 | Kaukinen Vilja | 2000 | RaisU | 50 m | 10:40.07 | 10:40.07 | ||
28 | Tiesmäki Nea | 2000 | Cetus | 25 m | 10:25.03 | 10:41.03 | ||
29 | Koskela Milla | 1999 | VanVe | 50 m | 10:42.60 | 10:42.60 | ||
30 | Kanerva Noora | 2000 | SiWa | 50 m | 10:43.27 | 10:43.27 | ||
31 | Norrbäck Jessica | 1996 | Cetus | 50 m | 10:43.96 | 10:43.96 | ||
32 | Kalliomäki Sanni | 2000 | RaisU | 25 m | 10:28.93 | 10:44.93 | ||
33 | Wacklin Cia | 2001 | Cetus | 50 m | 10:46.25 | 10:46.25 | ||
34 | Bogdanoff Minea | 2001 | UKK | 25 m | 10:38.39 | 10:54.39 | ||
35 | Ylönen Heidi-Susanna | 1997 | SomE | 25 m | 10:39.07 | 10:55.07 | ||
36 | Karinkanta Annika | 2000 | UKK | 50 m | 10:55.62 | 10:55.62 | ||
37 | Pieniniemi Hertta | 1998 | AUi | 25 m | 10:40.29 | 10:56.29 | ||
38 | Kekkonen Joanna | 2000 | LaUS | 25 m | 10:40.95 | 10:56.95 | ||
39 | Kortelainen Aurora | 2000 | RaisU | 25 m | 10:45.54 | 11:01.54 | ||
40 | Salokorpi Siiri | 2000 | Cetus | 25 m | 10:50.00 | 11:06.00 | ||
41 | Ovaskainen Senni | 2001 | LaUS | 25 m | 10:56.10 | 11:12.10 | ||
42 | Vuorinen Wendela | 2000 | VUS-VSS | 50 m | 11:13.40 | 11:13.40 | ||
43 | Kosonen Nora | 2001 | TaTU | 25 m | 10:58.94 | 11:14.94 | ||
44 | Julin Iida | 2000 | SiWa | 25 m | 11:00.03 | 11:16.03 | ||
45 | Korkeamäki Ciia | 2001 | Poseidon | 25 m | 11:03.49 | 11:19.49 | ||
46 | Rasinpää Minttu-marie | 2001 | SeUi | 25 m | 11:23.08 | 11:39.08 | ||
47 | Rantanen Nitta | 2000 | Poseidon | 25 m | 11:25.06 | 11:41.06 | ||
48 | Manninen Anni | 2001 | SiWa | 25 m | 11:42.24 | 11:58.24 | ||
49 | Pohjola Meri | 2001 | SalU | 25 m | 11:52.87 | 12:08.87 | ||
50 | Toikka Kiia | 2001 | KoVe-Ve | 25 m | ||||
51 | Huhtanen Suvi | 1999 | UiTa | 25 m | ||||
52 | Tahvanainen Ida | 1997 | UiTa | 25 m | ||||
53 | Mäenpää Maiju | 1997 | NoPy | 25 m | ||||
54 | Helo Helene | 1999 | ÅSK | 25 m | ||||
55 | Karinkanta Elina | 2000 | UKK | 25 m | ||||
56 | Nieminen Hilla | 2001 | UiTa | 25 m | ||||
57 | Litsilä Sofia | 1999 | SalU | 25 m | ||||
58 | Lahtinen Erika | 1998 | UiTa | 25 m | ||||
59 | Mauranen Kiira | 1999 | HU | 25 m | ||||
60 | Peltola Paula | 2001 | AUi | 25 m | ||||
61 | Suomio Emma | 1998 | AUi | 25 m | ||||
62 | Setälä Janette | 2001 | AUi | 25 m | ||||
63 | Kallio Veera | 1997 | ÅSK | 25 m | ||||
64 | Hammar Heini | 1999 | UiTa | 25 m | ||||
65 | Putkonen Sanna | 2001 | Cetus | 25 m | ||||
66 | Männikkö Emma | 1998 | UiTa | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.12 | Tulostuspäivämäärä | 28 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 00:01 |
Laji 38, M, P-16 800 m vu |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Torola Miro | 1995 | VanVe | 50 m | 8:43.32 | 8:43.32 | ||
2 | Horst Santeri | 1997 | AUi | 25 m | 8:33.44 | 8:49.44 | ||
3 | Kitinoja Joni | 1996 | KeUi | 50 m | 8:57.73 | 8:57.73 | ||
4 | Kuusisto Elias | 1999 | AUi | 25 m | 9:07.65 | 9:23.65 | ||
5 | Virta Rasmus | 1998 | Cetus | 50 m | 9:25.21 | 9:25.21 | ||
6 | Heinilä Jami | 2000 | HSS | 50 m | 9:27.08 | 9:27.08 | ||
7 | Huhtala Santeri | 1998 | Cetus | 50 m | 9:55.68 | 9:55.68 | ||
8 | Soukola Elias | 1999 | JUK | 25 m | 9:44.39 | 10:00.39 | ||
9 | Herlevi Elias | 2000 | HSS | 25 m | 9:47.24 | 10:03.24 | ||
10 | Kuusisto Jaakko | 2000 | ÅSK | 25 m | 9:54.93 | 10:10.93 | ||
11 | Punkka Onni | 2000 | Cetus | 50 m | 10:21.70 | 10:21.70 | ||
12 | Tervanen Martti | 2000 | JUK | 50 m | 10:23.75 | 10:23.75 | ||
13 | Aflecht Olli | 2000 | RaisU | 50 m | 10:33.13 | 10:33.13 | ||
14 | Riikonen Ilja | 2000 | RaisU | 50 m | 10:49.39 | 10:49.39 | ||
15 | Suominen Konsta | 1999 | RaisU | 25 m | 10:39.20 | 10:55.20 | ||
16 | Ollus Felix | 1999 | VUS-VSS | 25 m | 10:47.42 | 11:03.42 | ||
17 | Ojala Joonas | 2000 | RaisU | 50 m | 11:21.04 | 11:21.04 | ||
18 | Routila Jussi | 2000 | RaisU | 25 m | ||||
19 | Junninen Tapio | 1995 | Poseidon | 25 m | ||||
20 | Patinen Reko | 1998 | NumKis | 25 m | ||||
21 | Elomaa Lauri | 2000 | ÅSK | 25 m | ||||
22 | Hanski Emil | 1999 | ÅSK | 25 m | ||||
23 | Sula Jani-Markus | 1999 | ÅSK | 25 m | ||||
24 | Saunonen Nikita | 1997 | AUi | 25 m | ||||
25 | Sievers Jakob | 2000 | UiTa | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.12 | Tulostuspäivämäärä | 28 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 00:01 |