Startliste for Regionsmesterskaber Nordjylland 2014
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 375 | Halkjær Alexander S. | 1994 | HOBRO | 9457AD | 25 m | 4:59.82 | |
2 | 266 | Thøgersen Marcus | 1995 | S 68 | 9567AP | 25 m | 5:00.15 | |
3 | 37 | Ochsendorf Marc | 1996 | SMUT | 9685AI | 25 m | 5:14.05 | |
4 | 269 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 5:20.15 | |
5 | 23 | Bonderup Emil Leander | 1998 | SMUT | 9849AJ | 25 m | 5:26.70 | |
6 | 459 | Koch Sebastian Brun | 1998 | AALBORG | 9855AK | 25 m | 5:30.22 | |
7 | 474 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 5:44.34 | |
8 | 498 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 6:09.26 | |
9 | 363 | Poulsen Emil | 1997 | NORD | 9729AP | 25 m | 6:14.66 | |
10 | 398 | Gosvig Thomas | 1999 | SKAGEN | 9967AH | 25 m | 6:23.52 | |
11 | 514 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 29 januar 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 23:01 |
Løb 2, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 371 | Bonde Anna | 1999 | HOBRO | 9906AC | 25 m | 5:37.86 | |
2 | 36 | Nielsen Lenette | 1997 | SMUT | 9726AE | 25 m | 5:43.39 | |
3 | 33 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 5:51.58 | |
4 | 406 | Nielsen Karoline | 1997 | SKAGEN | 9736AL | 25 m | 6:04.14 | |
5 | 420 | Svendsen Signe | 1996 | FFI | 9608AP | 25 m | 6:35.00 | |
6 | 387 | Nielsen Gitta | 1999 | JARL | 9906AQ | 25 m | 6:45.70 | |
7 | 425 | Byrgesen Amalie Falk | 1999 | AALBORG | 9904AT | 25 m | 7:06.12 | |
8 | 6 | Aagaard Pernille | 1999 | Sæby | 9966bd | 25 m | ||
9 | 290 | Andersen Louise Bach | 2001 | BSK08 | 0164AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 29 januar 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 23:01 |
Løb 3, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 270 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 1:56.73 | |
2 | 375 | Halkjær Alexander S. | 1994 | HOBRO | 9457AD | 25 m | 2:04.63 | |
3 | 470 | Nielsen Christian Rytter | 1996 | AALBORG | 9617AA | 25 m | 2:07.62 | |
4 | 458 | Kjær Thomas | 1998 | AALBORG | 9867AN | 25 m | 2:10.36 | |
5 | 403 | Jørgensen Benjamin | 1996 | SKAGEN | 9611AA | 25 m | 2:12.15 | |
6 | 343 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 2:12.44 | |
7 | 379 | Provstgaard Rasmus | 1994 | HOBRO | 9485AG | 25 m | 2:15.03 | |
8 | 363 | Poulsen Emil | 1997 | NORD | 9729AP | 25 m | 2:17.31 | |
9 | 23 | Bonderup Emil Leander | 1998 | SMUT | 9849AJ | 25 m | 2:17.89 | |
10 | 456 | Jørgensen Rasmus Hoffmann | 1998 | AALBORG | 9807AK | 25 m | 2:20.21 | |
11 | 462 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | AALBORG | 0059AF | 25 m | 2:23.58 | |
12 | 345 | Vestbjerg-Nielsen Magnus | 1999 | THISTED | 9973AQ | 25 m | 2:25.59 | |
13 | 30 | Langley Lawrence | 2001 | SMUT | 0125AI | 25 m | 2:25.80 | |
14 | 514 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | 2:25.81 | |
15 | 503 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 2:26.15 | |
16 | 284 | Pedersen Mathias Gjerløv | 1997 | BSK08 | 9709AF | 25 m | 2:27.44 | |
17 | 299 | Bonde Christian | 2001 | AABYBRO | 0193AM | 25 m | 2:43.65 | |
18 | 322 | Jensen Jacob Nyvang | 1999 | THISTED | 9959AM | 25 m | 2:43.99 | |
19 | 508 | Stegenborg Scott | 2000 | AALBORG | 0063AH | 25 m | 2:45.30 | |
20 | 296 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 2:52.56 | |
21 | 410 | Pedersen Mathias Holme | 1999 | SKAGEN | 9909AO | 25 m | 2:52.68 | |
22 | 369 | Andersen Oliver | 2000 | HOBRO | 0059AS | 25 m | 2:54.84 | |
23 | 388 | Pedersen Rasmus | 2000 | JARL | 0065AI | 25 m | 2:59.20 | |
24 | 460 | Kristensen Jonathan L | 2000 | AALBORG | 0037AH | 25 m | 2:59.27 | |
25 | 327 | Nielsen Anders Storgaard | 2000 | THISTED | 0051AM | 25 m | 2:59.75 | |
26 | 478 | Pedersen Nicklas | 2001 | AALBORG | 0181AJ | 25 m | 2:59.83 | |
27 | 281 | Vestergaard Anders | 2001 | BSK08 | 0121AJ | 25 m | 3:01.23 | |
28 | 423 | Birkkjær Lucas T. | 2002 | AALBORG | 0265AH | 25 m | 3:01.31 | |
29 | 520 | Johansen David | 2001 | SØHESTEN | 0179AN | 25 m | 3:02.81 | |
30 | 513 | Werther Jonas L. | 2002 | AALBORG | 0205AC | 25 m | 3:04.04 | |
31 | 416 | Ipsen Jonas | 2000 | FFI | 0057AP | 25 m | 3:04.67 | |
32 | 521 | Kornum Christian | 2003 | SØHESTEN | 0323AH | 25 m | 3:08.18 | |
33 | 528 | Storgaard Rasmus | 2001 | SØHESTEN | 0163AN | 25 m | 3:11.20 | |
34 | 426 | Christense Christopher Z. | 2003 | AALBORG | 0393AG | 25 m | 3:12.62 | |
35 | 303 | Jensen Nicklas M | 2001 | AABYBRO | 25 m | 3:13.34 | ||
36 | 473 | Nørgaard Ruben C. | 2002 | AALBORG | 0225AF | 25 m | 3:14.08 | |
37 | 445 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 3:15.81 | |
38 | 305 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 3:22.17 | |
39 | 499 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 3:24.05 | |
40 | 515 | Zee Jelmer De | 2003 | AALBORG | 0397AF | 25 m | 3:28.49 | |
41 | 428 | Christensen Valdemar G. | 2002 | AALBORG | 0207AK | 25 m | 3:28.98 | |
42 | 251 | Frost Hjalte Lillevik | 2001 | S 68 | 0189AL | 25 m | ||
43 | 264 | Steffensen Andreas | 1999 | S 68 | 25 m | |||
44 | 287 | Jensen Viktor | 2000 | BSK08 | 25 m | |||
45 | 361 | Mølgaard Mikkel H. | 2002 | NORD | 0269AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 29 januar 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 23:01 |
Løb 4, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 36 | Nielsen Lenette | 1997 | SMUT | 9726AE | 25 m | 2:14.40 | |
2 | 254 | Jakobsen Charlotte K. | 1996 | S 68 | 9684AM | 25 m | 2:17.31 | |
3 | 371 | Bonde Anna | 1999 | HOBRO | 9906AC | 25 m | 2:19.54 | |
4 | 316 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 2:24.51 | |
5 | 454 | Johannesen Camilla | 1999 | AALBORG | 9906AS | 25 m | 2:24.89 | |
6 | 531 | Bossen Sofie Brøndum | 1996 | PINGVINEN | 9694AB | 25 m | 2:25.87 | |
7 | 380 | Skjellerup Anne Sofie | 1999 | HOBRO | 9934AM | 25 m | 2:27.13 | |
8 | 338 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 2:27.38 | |
9 | 536 | Jensen Hannah Fleng M. | 2000 | PINGVINEN | 0032AO | 25 m | 2:29.18 | |
10 | 31 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | SMUT | 0258AF | 25 m | 2:31.08 | |
11 | 406 | Nielsen Karoline | 1997 | SKAGEN | 9736AL | 25 m | 2:31.32 | |
12 | 291 | Simonsen Sisse Grubak | 1996 | BSK08 | 9682AM | 25 m | 2:33.22 | |
13 | 527 | Rasmussen Josefine B. | 1998 | SØHESTEN | 9872AP | 25 m | 2:34.23 | |
14 | 539 | Nielsen Lærke Juul | 2000 | PINGVINEN | 0006AN | 25 m | 2:35.72 | |
15 | 268 | Yde Astrid | 2000 | S 68 | 0004AS | 25 m | 2:36.52 | |
16 | 342 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 2:38.92 | |
17 | 407 | Ottesen Maria | 1999 | SKAGEN | 9974AG | 25 m | 2:40.72 | |
18 | 467 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 25 m | 2:41.41 | |
19 | 248 | Christensen Sabina | 1997 | S 68 | 9752AS | 25 m | 2:42.58 | |
20 | 448 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 25 m | 2:42.71 | |
21 | 516 | Zimmer Caroline | 1999 | AALBORG | 9948AU | 25 m | 2:43.07 | |
22 | 475 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 2:44.24 | |
23 | 341 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 2:49.82 | |
24 | 530 | Bak Trine | 1998 | PINGVINEN | 9832BA | 25 m | 2:50.74 | |
25 | 425 | Byrgesen Amalie Falk | 1999 | AALBORG | 9904AT | 25 m | 2:52.28 | |
26 | 310 | Kristiansen Stine Boye | 1998 | AABYBRO | 9862AV | 25 m | 2:52.48 | |
27 | 453 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 2:53.06 | |
28 | 468 | Mellerup Mie | 2000 | AALBORG | 0018AH | 25 m | 2:53.99 | |
29 | 424 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 2:54.18 | |
30 | 500 | Rimmen Sofie Hein | 2002 | AALBORG | 0224AD | 25 m | 2:56.38 | |
31 | 374 | Frederiksen Stine | 2001 | HOBRO | 0168AR | 25 m | 2:56.47 | |
32 | 253 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 2:56.84 | |
33 | 339 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 2:58.43 | |
34 | 522 | Kornum Maria | 2001 | SØHESTEN | 0114AV | 25 m | 3:01.74 | |
35 | 318 | Brodersen Anne Sofie | 2001 | THISTED | 0186AX | 25 m | 3:05.18 | |
36 | 292 | Larsen Emma Viborg | 2001 | BSK08 | 0112AT | 25 m | 3:05.23 | |
37 | 469 | Nielsen Caroline Rytter | 2002 | AALBORG | 0294AL | 25 m | 3:06.33 | |
38 | 321 | Harbo Pernille | 2001 | THISTED | 0106AV | 25 m | 3:14.52 | |
39 | 529 | Aastrup Sofie | 2002 | SØHESTEN | 0226AK | 25 m | 3:15.32 | |
40 | 355 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 3:17.70 | |
41 | 429 | Damsgaard Ellen | 2000 | AALBORG | 0084AO | 25 m | 3:18.14 | |
42 | 505 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 25 m | 3:19.69 | |
43 | 472 | Nielsen Liv Lindberg | 2001 | AALBORG | 0194AO | 25 m | 3:22.84 | |
44 | 449 | Holst Cecilie | 2002 | AALBORG | 0204AQ | 25 m | 3:23.48 | |
45 | 501 | Romanski Freja | 2003 | AALBORG | 0308AI | 25 m | 3:24.45 | |
46 | 325 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 3:25.54 | |
47 | 323 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 3:26.18 | |
48 | 430 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 25 m | 3:33.75 | |
49 | 422 | Bengtson Iben Kjær | 2002 | AALBORG | 0292AS | 25 m | 3:45.10 | |
50 | 421 | Balleby Laura Rønde | 2002 | AALBORG | 0202AU | 25 m | 3:45.76 | |
51 | 1 | Sørensen Maiken | 1999 | Sæby | 9908BD | 25 m | ||
52 | 6 | Aagaard Pernille | 1999 | Sæby | 9966bd | 25 m | ||
53 | 258 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | ||
54 | 293 | Dunker Josephine | 1999 | BSK08 | 9988AZ | 25 m | ||
55 | 329 | Nielsen Marie Kæseler | 2000 | THISTED | 0034AW | 25 m | ||
56 | 330 | Nørgaard Angelina | 2003 | THISTED | 0394AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 29 januar 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 23:02 |
Løb 5, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 385 | Madsen Dennis | 1997 | JARL | 9795AO | 25 m | 29.23 | |
2 | 470 | Nielsen Christian Rytter | 1996 | AALBORG | 9617AA | 25 m | 30.18 | |
3 | 37 | Ochsendorf Marc | 1996 | SMUT | 9685AI | 25 m | 30.34 | |
4 | 360 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 30.73 | |
5 | 285 | Søndergaard Jens | 1999 | BSK08 | 9929AO | 25 m | 32.20 | |
6 | 279 | Vestergaard Steffen Jes | 2000 | BSK08 | 0033AF | 25 m | 34.24 | |
7 | 298 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 34.36 | |
8 | 508 | Stegenborg Scott | 2000 | AALBORG | 0063AH | 25 m | 35.46 | |
9 | 345 | Vestbjerg-Nielsen Magnus | 1999 | THISTED | 9973AQ | 25 m | 35.52 | |
10 | 287 | Jensen Viktor | 2000 | BSK08 | 25 m | 37.25 | ||
11 | 412 | Thomsen Morten Kolbe | 2001 | SKAGEN | 0149AD | 25 m | 37.41 | |
12 | 538 | Labuschagne Daniel | 1999 | PINGVINEN | 9969AL | 25 m | 39.13 | |
13 | 445 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 39.46 | |
14 | 381 | Sønderholm Sebastian | 2002 | HOBRO | 0283AF | 25 m | 40.18 | |
15 | 521 | Kornum Christian | 2003 | SØHESTEN | 0323AH | 25 m | 41.10 | |
16 | 401 | Hansen Adam Søholm | 1999 | SKAGEN | 9953AP | 25 m | 42.58 | |
17 | 460 | Kristensen Jonathan L | 2000 | AALBORG | 0037AH | 25 m | 42.85 | |
18 | 280 | Sand Nicolai | 2000 | BSK08 | 0037AF | 25 m | 44.48 | |
19 | 419 | Svendsen Mathias R. F. K. | 2000 | FFI | 0083AG | 25 m | 44.66 | |
20 | 257 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 44.74 | |
21 | 295 | Dunker Christian | 2002 | BSK08 | 0289AL | 25 m | 45.04 | |
22 | 24 | Bonderup Fredrik Erasmus | 2002 | SMUT | 0289AI | 25 m | 46.82 | |
23 | 372 | Christensen Christian E. | 2002 | HOBRO | 0293AN | 25 m | 47.00 | |
24 | 262 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 47.08 | |
25 | 41 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 47.22 | |
26 | 423 | Birkkjær Lucas T. | 2002 | AALBORG | 0265AH | 25 m | 47.41 | |
27 | 426 | Christense Christopher Z. | 2003 | AALBORG | 0393AG | 25 m | 49.74 | |
28 | 404 | Lundum Max | 1999 | SKAGEN | 9901AP | 25 m | 50.05 | |
29 | 278 | Kranker Lukas | 2000 | BSK08 | 0035AO | 25 m | 50.50 | |
30 | 528 | Storgaard Rasmus | 2001 | SØHESTEN | 0163AN | 25 m | 50.50 | |
31 | 27 | Christensen Jacob Lybech | 2002 | SMUT | 0285AJ | 25 m | 52.46 | |
32 | 402 | Hansen Lucas Søholm | 2004 | SKAGEN | 0429AE | 25 m | 56.22 | |
33 | 507 | Stage Viktor | 2002 | AALBORG | 0229AJ | 25 m | 57.53 | |
34 | 520 | Johansen David | 2001 | SØHESTEN | 0179AN | 25 m | 57.79 | |
35 | 286 | Marcussen Frederik | 1999 | BSK08 | 9955AG | 25 m | 1:04.41 | |
36 | 22 | Bilde Lasse | 2004 | SMUT | 0487AG | 25 m | ||
37 | 43 | Worm Rune | 2003 | SMUT | 0315AJ | 25 m | ||
38 | 297 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | ||
39 | 304 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 25 m | |||
40 | 340 | Roderick Johan | 2003 | THISTED | 25 m | |||
41 | 358 | Kleist Markus Vang | 2004 | NORD | 25 m | |||
42 | 464 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | ||
43 | 479 | Pedersen Oliver | 2003 | AALBORG | 0317AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 29 januar 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 23:02 |
Løb 6, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 265 | Thøgersen Emine Bjarup | 1998 | S 68 | 9878BA | 25 m | 33.64 | |
2 | 550 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | PINGVINEN | 0118AM | 25 m | 35.44 | |
3 | 527 | Rasmussen Josefine B. | 1998 | SØHESTEN | 9872AP | 25 m | 35.80 | |
4 | 38 | Pallesen Rebecca Haahr | 2000 | SMUT | 0038AI | 25 m | 36.16 | |
5 | 502 | Rosendal Signe | 2000 | AALBORG | 0042AN | 25 m | 36.18 | |
6 | 260 | Pedersen Marie Brandt | 2000 | S 68 | 0056AS | 25 m | 37.89 | |
7 | 40 | Sand Anne Rasmussen | 2000 | SMUT | 0058AT | 25 m | 38.31 | |
8 | 533 | Carlsen Michelle Munch | 1996 | PINGVINEN | 9672AV | 25 m | 39.19 | |
9 | 4 | Fischer Sisse | 2002 | Sæby | 0296av | 25 m | 39.22 | |
10 | 454 | Johannesen Camilla | 1999 | AALBORG | 9906AS | 25 m | 39.22 | |
11 | 308 | Sørensen Freja Emborg | 1999 | AABYBRO | 9928BB | 25 m | 39.23 | |
12 | 397 | Burmeister Jannie | 1998 | SKAGEN | 9832AJ | 25 m | 39.31 | |
13 | 366 | Væver Cecilie | 2002 | NORD | 0288AD | 25 m | 39.49 | |
14 | 326 | Madsen Line Teilberg | 2000 | THISTED | 0002BC | 25 m | 39.71 | |
15 | 307 | Zanchetta Andrea | 2000 | AABYBRO | 0088AU | 25 m | 40.34 | |
16 | 355 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 40.51 | |
17 | 342 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 41.33 | |
18 | 272 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | BSK08 | 0204AU | 25 m | 41.37 | |
19 | 364 | Tange Lærke Bjerre | 2002 | NORD | 0284AS | 25 m | 41.40 | |
20 | 331 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 41.49 | |
21 | 516 | Zimmer Caroline | 1999 | AALBORG | 9948AU | 25 m | 41.79 | |
22 | 510 | Sørensen Helena M. S. | 2001 | AALBORG | 0118AJ | 25 m | 42.39 | |
23 | 522 | Kornum Maria | 2001 | SØHESTEN | 0114AV | 25 m | 42.42 | |
24 | 427 | Christensen Frederikke G. | 2000 | AALBORG | 0068AR | 25 m | 44.25 | |
25 | 411 | Thomsen Linea Kolbe | 2004 | SKAGEN | 0462AA | 25 m | 45.09 | |
26 | 382 | Bøss Sofie Amalie | 2001 | JARL | 0128AK | 25 m | 45.16 | |
27 | 324 | Kristensen Helena | 2000 | THISTED | 0008AP | 25 m | 45.22 | |
28 | 273 | Weikert Ida Rom | 2002 | BSK08 | 25 m | 45.44 | ||
29 | 534 | Carlsen Selina Munch | 2001 | PINGVINEN | 0164AJ | 25 m | 45.65 | |
30 | 321 | Harbo Pernille | 2001 | THISTED | 0106AV | 25 m | 45.84 | |
31 | 500 | Rimmen Sofie Hein | 2002 | AALBORG | 0224AD | 25 m | 46.10 | |
32 | 314 | Madsen Sofie S. | 2001 | AABYBRO | 0162AG | 25 m | 46.31 | |
33 | 253 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 47.62 | |
34 | 549 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | PINGVINEN | 0356AJ | 25 m | 47.78 | |
35 | 469 | Nielsen Caroline Rytter | 2002 | AALBORG | 0294AL | 25 m | 47.87 | |
36 | 42 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 25 m | 47.90 | ||
37 | 28 | Christensen Maibritt | 2003 | SMUT | 0354AJ | 25 m | 48.18 | |
38 | 446 | Fruergaard Anne | 2001 | AALBORG | 0156AX | 25 m | 49.31 | |
39 | 405 | Mariegaard Anine B. | 2001 | SKAGEN | 0116AY | 25 m | 50.42 | |
40 | 501 | Romanski Freja | 2003 | AALBORG | 0308AI | 25 m | 51.23 | |
41 | 259 | Mortensen Zarah Heden | 2002 | S 68 | 0206AR | 25 m | 52.83 | |
42 | 472 | Nielsen Liv Lindberg | 2001 | AALBORG | 0194AO | 25 m | 53.09 | |
43 | 293 | Dunker Josephine | 1999 | BSK08 | 9988AZ | 25 m | 53.79 | |
44 | 3 | Christensen Signe | 2002 | Sæby | 0268AV | 25 m | 56.19 | |
45 | 26 | Christensen Ida | 2001 | SMUT | 0126AU | 25 m | 58.83 | |
46 | 525 | Nielsen Christine | 2002 | SØHESTEN | 25 m | 1:00.00 | ||
47 | 519 | Hassing Astrid | 2004 | SØHESTEN | 25 m | 1:00.74 | ||
48 | 422 | Bengtson Iben Kjær | 2002 | AALBORG | 0292AS | 25 m | 1:01.02 | |
49 | 258 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 1:03.21 | |
50 | 409 | Pedersen Josefine T.k | 2002 | SKAGEN | 0266AO | 25 m | 1:07.30 | |
51 | 249 | Drewsen Anne Kopp | 2001 | S 68 | 0106AX | 25 m | 1:07.97 | |
52 | 246 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | ||
53 | 344 | Tinggaard Line | 2000 | THISTED | 0082AW | 25 m | ||
54 | 354 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 25 m | |||
55 | 367 | Østergaard Sandra Sloth | 1997 | NORD | 9754BC | 25 m | ||
56 | 368 | Østergaard Simone Sloth | 2000 | NORD | 0032BE | 25 m | ||
57 | 512 | Thomsen Thea Holm | 2003 | AALBORG | 0328AP | 25 m | ||
58 | 551 | Freundlich Johanne E. | 2003 | NORD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 29 januar 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 23:02 |
Løb 7, 800m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 458 | Kjær Thomas | 1998 | AALBORG | 9867AN | 25 m | 10:04.26 | |
2 | 398 | Gosvig Thomas | 1999 | SKAGEN | 9967AH | 25 m | 11:24.80 | |
3 | 524 | Mikkelsen Nikolaj | 1998 | SØHESTEN | 9817AP | 25 m | 11:40.57 | |
4 | 296 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 13:16.05 | |
5 | 498 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 29 januar 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 23:02 |
Løb 8, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 267 | Tollerup Anne | 1998 | S 68 | 9868AL | 25 m | 9:36.45 | |
2 | 263 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 10:02.94 | |
3 | 316 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 10:07.48 | |
4 | 260 | Pedersen Marie Brandt | 2000 | S 68 | 0056AS | 25 m | 10:49.93 | |
5 | 33 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 11:04.97 | |
6 | 290 | Andersen Louise Bach | 2001 | BSK08 | 0164AM | 25 m | 11:08.09 | |
7 | 397 | Burmeister Jannie | 1998 | SKAGEN | 9832AJ | 25 m | 11:12.27 | |
8 | 480 | Pedersen Rikke M | 1998 | AALBORG | 9888AR | 25 m | 11:33.65 | |
9 | 523 | Kristensen Katrine | 1997 | SØHESTEN | 9706AN | 25 m | 11:40.11 | |
10 | 356 | Jensen Sigrid | 1999 | NORD | 9986AP | 25 m | 11:40.71 | |
11 | 517 | Andreasen Maria | 1994 | SØHESTEN | 9472AF | 25 m | 12:05.05 | |
12 | 373 | Frandsen Kirstine | 2001 | HOBRO | 0168AA | 25 m | 12:17.75 | |
13 | 518 | Blach Rikke | 1997 | SØHESTEN | 9796AT | 25 m | 12:22.21 | |
14 | 353 | Champeng Waraphorn | 1999 | NORD | 9992AX | 25 m | 14:02.24 | |
15 | 308 | Sørensen Freja Emborg | 1999 | AABYBRO | 9928BB | 25 m | ||
16 | 477 | Outzen Camilla | 2000 | AALBORG | 0092AK | 25 m | ||
17 | 504 | Schøn Caroline | 2001 | AALBORG | 0138AU | 25 m | ||
18 | 539 | Nielsen Lærke Juul | 2000 | PINGVINEN | 0006AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 29 januar 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 23:02 |
Løb 9, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 269 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 1:12.54 | |
2 | 266 | Thøgersen Marcus | 1995 | S 68 | 9567AP | 25 m | 1:15.15 | |
3 | 360 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 1:15.67 | |
4 | 286 | Marcussen Frederik | 1999 | BSK08 | 9955AG | 25 m | 1:19.25 | |
5 | 456 | Jørgensen Rasmus Hoffmann | 1998 | AALBORG | 9807AK | 25 m | 1:20.15 | |
6 | 459 | Koch Sebastian Brun | 1998 | AALBORG | 9855AK | 25 m | 1:23.04 | |
7 | 21 | Bager Frederik Peter | 1999 | SMUT | 9971AQ | 25 m | 1:23.59 | |
8 | 514 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | 1:23.69 | |
9 | 398 | Gosvig Thomas | 1999 | SKAGEN | 9967AH | 25 m | 1:26.69 | |
10 | 458 | Kjær Thomas | 1998 | AALBORG | 9867AN | 25 m | 1:26.79 | |
11 | 377 | Jensen Lasse | 2000 | HOBRO | 0011AF | 25 m | 1:27.09 | |
12 | 503 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 1:27.24 | |
13 | 285 | Søndergaard Jens | 1999 | BSK08 | 9929AO | 25 m | 1:27.25 | |
14 | 298 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 1:28.48 | |
15 | 386 | Mikkelsen Asger | 1997 | JARL | 9785AO | 25 m | 1:28.62 | |
16 | 281 | Vestergaard Anders | 2001 | BSK08 | 0121AJ | 25 m | 1:30.82 | |
17 | 419 | Svendsen Mathias R. F. K. | 2000 | FFI | 0083AG | 25 m | 1:33.32 | |
18 | 462 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | AALBORG | 0059AF | 25 m | 1:33.83 | |
19 | 378 | Nørgaard Marius | 2001 | HOBRO | 0115AC | 25 m | 1:36.15 | |
20 | 322 | Jensen Jacob Nyvang | 1999 | THISTED | 9959AM | 25 m | 1:42.35 | |
21 | 305 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 1:46.14 | |
22 | 317 | Andreasen Ruben Højegaard | 1998 | THISTED | 9857AU | 25 m | 1:47.26 | |
23 | 295 | Dunker Christian | 2002 | BSK08 | 0289AL | 25 m | 1:48.59 | |
24 | 401 | Hansen Adam Søholm | 1999 | SKAGEN | 9953AP | 25 m | 1:50.33 | |
25 | 515 | Zee Jelmer De | 2003 | AALBORG | 0397AF | 25 m | 1:54.30 | |
26 | 520 | Johansen David | 2001 | SØHESTEN | 0179AN | 25 m | 1:55.43 | |
27 | 428 | Christensen Valdemar G. | 2002 | AALBORG | 0207AK | 25 m | 1:55.58 | |
28 | 357 | Kleist Daniel Vang | 2000 | NORD | 0095AS | 25 m | 1:55.89 | |
29 | 287 | Jensen Viktor | 2000 | BSK08 | 25 m | 1:56.76 | ||
30 | 410 | Pedersen Mathias Holme | 1999 | SKAGEN | 9909AO | 25 m | 1:56.88 | |
31 | 499 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 1:57.11 | |
32 | 404 | Lundum Max | 1999 | SKAGEN | 9901AP | 25 m | 2:00.07 | |
33 | 328 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 2:03.76 | |
34 | 479 | Pedersen Oliver | 2003 | AALBORG | 0317AJ | 25 m | 2:08.53 | |
35 | 417 | Knudsen Magnus M | 2000 | FFI | 25 m | 2:14.04 | ||
36 | 400 | Gaardestrup Jonas | 2001 | SKAGEN | 0157AE | 25 m | 2:28.00 | |
37 | 264 | Steffensen Andreas | 1999 | S 68 | 25 m | |||
38 | 297 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | ||
39 | 361 | Mølgaard Mikkel H. | 2002 | NORD | 0269AM | 25 m | ||
40 | 365 | Torp Andreas | 2004 | NORD | 0409AA | 25 m | ||
41 | 471 | Nielsen Jonas Lindberg | 2004 | AALBORG | 0495AF | 25 m | ||
42 | 478 | Pedersen Nicklas | 2001 | AALBORG | 0181AJ | 25 m | ||
43 | 537 | Klein Malik Lodberg | 2003 | PINGVINEN | 0359AI | 25 m | ||
44 | 541 | Pedersen Oscar | 2004 | PINGVINEN | 0445AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 29 januar 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 23:02 |
Løb 10, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 25 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 1:23.18 | |
2 | 510 | Sørensen Helena M. S. | 2001 | AALBORG | 0118AJ | 25 m | 1:25.35 | |
3 | 338 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:26.34 | |
4 | 252 | Hansen Camilla D. | 2000 | S 68 | 0064AZ | 25 m | 1:26.96 | |
5 | 502 | Rosendal Signe | 2000 | AALBORG | 0042AN | 25 m | 1:27.38 | |
6 | 38 | Pallesen Rebecca Haahr | 2000 | SMUT | 0038AI | 25 m | 1:28.44 | |
7 | 536 | Jensen Hannah Fleng M. | 2000 | PINGVINEN | 0032AO | 25 m | 1:29.11 | |
8 | 383 | Hedemand Mathilde | 1999 | JARL | 9978AQ | 25 m | 1:29.20 | |
9 | 380 | Skjellerup Anne Sofie | 1999 | HOBRO | 9934AM | 25 m | 1:29.22 | |
10 | 420 | Svendsen Signe | 1996 | FFI | 9608AP | 25 m | 1:30.81 | |
11 | 250 | Eftevand Cecilie N. | 1999 | S 68 | 9988AW | 25 m | 1:32.52 | |
12 | 547 | Rye Maria | 2001 | PINGVINEN | 0142AN | 25 m | 1:32.91 | |
13 | 261 | Ragnarsdottir Laura | 1998 | S 68 | 9848AU | 25 m | 1:33.28 | |
14 | 39 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | SMUT | 0226AC | 25 m | 1:33.80 | |
15 | 448 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 25 m | 1:34.27 | |
16 | 465 | Lund Emma | 2000 | AALBORG | 0014AR | 25 m | 1:34.60 | |
17 | 387 | Nielsen Gitta | 1999 | JARL | 9906AQ | 25 m | 1:35.12 | |
18 | 341 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 1:36.27 | |
19 | 467 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 25 m | 1:36.56 | |
20 | 373 | Frandsen Kirstine | 2001 | HOBRO | 0168AA | 25 m | 1:38.33 | |
21 | 424 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 1:38.52 | |
22 | 407 | Ottesen Maria | 1999 | SKAGEN | 9974AG | 25 m | 1:38.86 | |
23 | 20 | Andersen Emilie Morberg | 1997 | SMUT | 9758BB | 25 m | 1:39.34 | |
24 | 550 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | PINGVINEN | 0118AM | 25 m | 1:40.82 | |
25 | 446 | Fruergaard Anne | 2001 | AALBORG | 0156AX | 25 m | 1:41.54 | |
26 | 529 | Aastrup Sofie | 2002 | SØHESTEN | 0226AK | 25 m | 1:43.04 | |
27 | 453 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 1:43.50 | |
28 | 272 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | BSK08 | 0204AU | 25 m | 1:44.03 | |
29 | 307 | Zanchetta Andrea | 2000 | AABYBRO | 0088AU | 25 m | 1:44.59 | |
30 | 34 | Nielsen Emilia | 2000 | SMUT | 0074AP | 25 m | 1:45.34 | |
31 | 329 | Nielsen Marie Kæseler | 2000 | THISTED | 0034AW | 25 m | 1:46.36 | |
32 | 353 | Champeng Waraphorn | 1999 | NORD | 9992AX | 25 m | 1:46.36 | |
33 | 427 | Christensen Frederikke G. | 2000 | AALBORG | 0068AR | 25 m | 1:46.45 | |
34 | 318 | Brodersen Anne Sofie | 2001 | THISTED | 0186AX | 25 m | 1:46.81 | |
35 | 376 | Ibsen Ditte Toft | 2001 | HOBRO | 0102AP | 25 m | 1:46.91 | |
36 | 418 | Moric Jessica | 2001 | FFI | 0174AY | 25 m | 1:47.52 | |
37 | 505 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 25 m | 1:47.85 | |
38 | 324 | Kristensen Helena | 2000 | THISTED | 0008AP | 25 m | 1:48.06 | |
39 | 2 | Kristensen Ida | 2001 | Sæby | 0128AZ | 25 m | 1:49.17 | |
40 | 352 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 1:51.58 | |
41 | 325 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 1:52.80 | |
42 | 469 | Nielsen Caroline Rytter | 2002 | AALBORG | 0294AL | 25 m | 1:52.95 | |
43 | 5 | Madsen Nete | 2001 | Sæby | 0186az | 25 m | 1:54.76 | |
44 | 449 | Holst Cecilie | 2002 | AALBORG | 0204AQ | 25 m | 1:58.75 | |
45 | 255 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 25 m | 1:58.80 | |
46 | 549 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | PINGVINEN | 0356AJ | 25 m | 2:01.28 | |
47 | 275 | Nielsen Amalie L | 2002 | BSK08 | 0274AR | 25 m | 2:01.99 | |
48 | 451 | Høeg Louise | 2003 | AALBORG | 0324AR | 25 m | 2:02.70 | |
49 | 370 | Bak Sofia | 2002 | HOBRO | 0238AO | 25 m | 2:03.28 | |
50 | 315 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 25 m | 2:04.01 | ||
51 | 309 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 2:04.60 | |
52 | 314 | Madsen Sofie S. | 2001 | AABYBRO | 0162AG | 25 m | 2:05.97 | |
53 | 26 | Christensen Ida | 2001 | SMUT | 0126AU | 25 m | 2:09.25 | |
54 | 472 | Nielsen Liv Lindberg | 2001 | AALBORG | 0194AO | 25 m | 2:10.15 | |
55 | 461 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 2:11.68 | |
56 | 525 | Nielsen Christine | 2002 | SØHESTEN | 25 m | 2:12.74 | ||
57 | 526 | Pedersen Sandra Søborg | 2002 | SØHESTEN | 25 m | 2:12.91 | ||
58 | 247 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 2:12.95 | |
59 | 548 | Schmidt Sofie Elise | 2001 | PINGVINEN | 0174AZ | 25 m | 2:16.32 | |
60 | 256 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 25 m | 2:16.56 | ||
61 | 430 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 25 m | 2:18.25 | |
62 | 466 | Lund Laura | 2003 | AALBORG | 0328AQ | 25 m | 2:24.95 | |
63 | 509 | Svendsen Zille Haarh | 2004 | AALBORG | 0436AI | 25 m | 2:30.99 | |
64 | 274 | Jensen Johanne | 2002 | BSK08 | 25 m | |||
65 | 359 | Kristensen Maria Kold | 2000 | NORD | 25 m | |||
66 | 421 | Balleby Laura Rønde | 2002 | AALBORG | 0202AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 29 januar 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 23:02 |
Løb 11, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 37 | Ochsendorf Marc | 1996 | SMUT | 9685AI | 25 m | 2:34.14 | |
2 | 23 | Bonderup Emil Leander | 1998 | SMUT | 9849AJ | 25 m | 2:34.72 | |
3 | 343 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 2:38.50 | |
4 | 403 | Jørgensen Benjamin | 1996 | SKAGEN | 9611AA | 25 m | 2:53.99 | |
5 | 412 | Thomsen Morten Kolbe | 2001 | SKAGEN | 0149AD | 25 m | 3:12.60 | |
6 | 474 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 3:40.85 | |
7 | 299 | Bonde Christian | 2001 | AABYBRO | 0193AM | 25 m | ||
8 | 363 | Poulsen Emil | 1997 | NORD | 9729AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 29 januar 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 23:02 |
Løb 12, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 36 | Nielsen Lenette | 1997 | SMUT | 9726AE | 25 m | 2:44.71 | |
2 | 371 | Bonde Anna | 1999 | HOBRO | 9906AC | 25 m | 2:51.68 | |
3 | 406 | Nielsen Karoline | 1997 | SKAGEN | 9736AL | 25 m | 3:08.23 | |
4 | 382 | Bøss Sofie Amalie | 2001 | JARL | 0128AK | 25 m | 3:44.93 | |
5 | 425 | Byrgesen Amalie Falk | 1999 | AALBORG | 9904AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 29 januar 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 23:02 |
Løb 13, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 385 | Madsen Dennis | 1997 | JARL | 9795AO | 25 m | 26.39 | |
2 | 379 | Provstgaard Rasmus | 1994 | HOBRO | 9485AG | 25 m | 27.36 | |
3 | 343 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 27.65 | |
4 | 474 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 28.98 | |
5 | 298 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 29.00 | |
6 | 30 | Langley Lawrence | 2001 | SMUT | 0125AI | 25 m | 30.09 | |
7 | 278 | Kranker Lukas | 2000 | BSK08 | 0035AO | 25 m | 30.15 | |
8 | 345 | Vestbjerg-Nielsen Magnus | 1999 | THISTED | 9973AQ | 25 m | 30.23 | |
9 | 279 | Vestergaard Steffen Jes | 2000 | BSK08 | 0033AF | 25 m | 30.31 | |
10 | 378 | Nørgaard Marius | 2001 | HOBRO | 0115AC | 25 m | 30.38 | |
11 | 524 | Mikkelsen Nikolaj | 1998 | SØHESTEN | 9817AP | 25 m | 30.42 | |
12 | 462 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | AALBORG | 0059AF | 25 m | 31.54 | |
13 | 284 | Pedersen Mathias Gjerløv | 1997 | BSK08 | 9709AF | 25 m | 31.56 | |
14 | 508 | Stegenborg Scott | 2000 | AALBORG | 0063AH | 25 m | 32.04 | |
15 | 386 | Mikkelsen Asger | 1997 | JARL | 9785AO | 25 m | 32.31 | |
16 | 21 | Bager Frederik Peter | 1999 | SMUT | 9971AQ | 25 m | 32.74 | |
17 | 412 | Thomsen Morten Kolbe | 2001 | SKAGEN | 0149AD | 25 m | 32.95 | |
18 | 322 | Jensen Jacob Nyvang | 1999 | THISTED | 9959AM | 25 m | 33.31 | |
19 | 264 | Steffensen Andreas | 1999 | S 68 | 25 m | 34.53 | ||
20 | 388 | Pedersen Rasmus | 2000 | JARL | 0065AI | 25 m | 34.83 | |
21 | 369 | Andersen Oliver | 2000 | HOBRO | 0059AS | 25 m | 34.93 | |
22 | 27 | Christensen Jacob Lybech | 2002 | SMUT | 0285AJ | 25 m | 36.08 | |
23 | 401 | Hansen Adam Søholm | 1999 | SKAGEN | 9953AP | 25 m | 36.34 | |
24 | 381 | Sønderholm Sebastian | 2002 | HOBRO | 0283AF | 25 m | 36.57 | |
25 | 262 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 36.64 | |
26 | 257 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 37.05 | |
27 | 317 | Andreasen Ruben Højegaard | 1998 | THISTED | 9857AU | 25 m | 37.32 | |
28 | 400 | Gaardestrup Jonas | 2001 | SKAGEN | 0157AE | 25 m | 37.38 | |
29 | 478 | Pedersen Nicklas | 2001 | AALBORG | 0181AJ | 25 m | 37.41 | |
30 | 41 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 37.58 | |
31 | 251 | Frost Hjalte Lillevik | 2001 | S 68 | 0189AL | 25 m | 38.18 | |
32 | 513 | Werther Jonas L. | 2002 | AALBORG | 0205AC | 25 m | 38.31 | |
33 | 43 | Worm Rune | 2003 | SMUT | 0315AJ | 25 m | 38.97 | |
34 | 428 | Christensen Valdemar G. | 2002 | AALBORG | 0207AK | 25 m | 40.14 | |
35 | 327 | Nielsen Anders Storgaard | 2000 | THISTED | 0051AM | 25 m | 40.31 | |
36 | 450 | Hussein Elyas | 2005 | AALBORG | 0579AB | 25 m | 41.79 | |
37 | 515 | Zee Jelmer De | 2003 | AALBORG | 0397AF | 25 m | 42.29 | |
38 | 24 | Bonderup Fredrik Erasmus | 2002 | SMUT | 0289AI | 25 m | 42.93 | |
39 | 297 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 44.06 | |
40 | 537 | Klein Malik Lodberg | 2003 | PINGVINEN | 0359AI | 25 m | 44.36 | |
41 | 455 | Johannesen Kasper | 2004 | AALBORG | 25 m | 45.05 | ||
42 | 22 | Bilde Lasse | 2004 | SMUT | 0487AG | 25 m | 45.39 | |
43 | 457 | Kjær Mathias | 2003 | AALBORG | 25 m | 45.63 | ||
44 | 541 | Pedersen Oscar | 2004 | PINGVINEN | 0445AE | 25 m | 46.22 | |
45 | 413 | Bralic Haris | 2003 | FFI | 25 m | 47.95 | ||
46 | 452 | Høyer Aksel A. | 2002 | AALBORG | 25 m | 48.03 | ||
47 | 506 | Silva Leonardo Da | 2004 | AALBORG | 0425AF | 25 m | 48.40 | |
48 | 365 | Torp Andreas | 2004 | NORD | 0409AA | 25 m | 48.63 | |
49 | 463 | Larsen Nikolai Levi | 2003 | AALBORG | 25 m | 49.95 | ||
50 | 417 | Knudsen Magnus M | 2000 | FFI | 25 m | 50.00 | ||
51 | 304 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 25 m | 50.09 | ||
52 | 357 | Kleist Daniel Vang | 2000 | NORD | 0095AS | 25 m | 51.32 | |
53 | 328 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 51.50 | |
54 | 35 | Nielsen Jimmy | 2003 | SMUT | 0325AE | 25 m | 52.73 | |
55 | 540 | Olsen Asger Stahl | 2002 | PINGVINEN | 0297AM | 25 m | 54.76 | |
56 | 402 | Hansen Lucas Søholm | 2004 | SKAGEN | 0429AE | 25 m | 54.88 | |
57 | 303 | Jensen Nicklas M | 2001 | AABYBRO | 25 m | |||
58 | 340 | Roderick Johan | 2003 | THISTED | 25 m | |||
59 | 358 | Kleist Markus Vang | 2004 | NORD | 25 m | |||
60 | 384 | Jensen Jens | 1999 | JARL | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 29 januar 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 23:02 |
Løb 14, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 263 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 29.78 | |
2 | 380 | Skjellerup Anne Sofie | 1999 | HOBRO | 9934AM | 25 m | 30.20 | |
3 | 265 | Thøgersen Emine Bjarup | 1998 | S 68 | 9878BA | 25 m | 30.37 | |
4 | 291 | Simonsen Sisse Grubak | 1996 | BSK08 | 9682AM | 25 m | 30.54 | |
5 | 523 | Kristensen Katrine | 1997 | SØHESTEN | 9706AN | 25 m | 30.56 | |
6 | 531 | Bossen Sofie Brøndum | 1996 | PINGVINEN | 9694AB | 25 m | 30.56 | |
7 | 454 | Johannesen Camilla | 1999 | AALBORG | 9906AS | 25 m | 30.63 | |
8 | 504 | Schøn Caroline | 2001 | AALBORG | 0138AU | 25 m | 30.67 | |
9 | 254 | Jakobsen Charlotte K. | 1996 | S 68 | 9684AM | 25 m | 30.74 | |
10 | 550 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | PINGVINEN | 0118AM | 25 m | 30.85 | |
11 | 267 | Tollerup Anne | 1998 | S 68 | 9868AL | 25 m | 31.14 | |
12 | 502 | Rosendal Signe | 2000 | AALBORG | 0042AN | 25 m | 31.40 | |
13 | 527 | Rasmussen Josefine B. | 1998 | SØHESTEN | 9872AP | 25 m | 31.63 | |
14 | 31 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | SMUT | 0258AF | 25 m | 31.87 | |
15 | 376 | Ibsen Ditte Toft | 2001 | HOBRO | 0102AP | 25 m | 32.18 | |
16 | 308 | Sørensen Freja Emborg | 1999 | AABYBRO | 9928BB | 25 m | 32.25 | |
17 | 268 | Yde Astrid | 2000 | S 68 | 0004AS | 25 m | 32.40 | |
18 | 252 | Hansen Camilla D. | 2000 | S 68 | 0064AZ | 25 m | 32.49 | |
19 | 465 | Lund Emma | 2000 | AALBORG | 0014AR | 25 m | 32.64 | |
20 | 40 | Sand Anne Rasmussen | 2000 | SMUT | 0058AT | 25 m | 32.93 | |
21 | 366 | Væver Cecilie | 2002 | NORD | 0288AD | 25 m | 33.04 | |
22 | 547 | Rye Maria | 2001 | PINGVINEN | 0142AN | 25 m | 33.32 | |
23 | 475 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 33.49 | |
24 | 342 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 33.50 | |
25 | 467 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 25 m | 33.55 | |
26 | 477 | Outzen Camilla | 2000 | AALBORG | 0092AK | 25 m | 33.60 | |
27 | 532 | Bøgedal Caroline Sindal | 2000 | PINGVINEN | 0066BE | 25 m | 33.87 | |
28 | 539 | Nielsen Lærke Juul | 2000 | PINGVINEN | 0006AN | 25 m | 33.96 | |
29 | 516 | Zimmer Caroline | 1999 | AALBORG | 9948AU | 25 m | 33.97 | |
30 | 310 | Kristiansen Stine Boye | 1998 | AABYBRO | 9862AV | 25 m | 33.98 | |
31 | 248 | Christensen Sabina | 1997 | S 68 | 9752AS | 25 m | 34.28 | |
32 | 453 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 34.36 | |
33 | 272 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | BSK08 | 0204AU | 25 m | 34.40 | |
34 | 383 | Hedemand Mathilde | 1999 | JARL | 9978AQ | 25 m | 34.46 | |
35 | 253 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 34.67 | |
36 | 500 | Rimmen Sofie Hein | 2002 | AALBORG | 0224AD | 25 m | 34.90 | |
37 | 261 | Ragnarsdottir Laura | 1998 | S 68 | 9848AU | 25 m | 34.92 | |
38 | 353 | Champeng Waraphorn | 1999 | NORD | 9992AX | 25 m | 35.04 | |
39 | 505 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 25 m | 35.15 | |
40 | 34 | Nielsen Emilia | 2000 | SMUT | 0074AP | 25 m | 35.16 | |
41 | 326 | Madsen Line Teilberg | 2000 | THISTED | 0002BC | 25 m | 35.27 | |
42 | 307 | Zanchetta Andrea | 2000 | AABYBRO | 0088AU | 25 m | 35.47 | |
43 | 250 | Eftevand Cecilie N. | 1999 | S 68 | 9988AW | 25 m | 35.54 | |
44 | 374 | Frederiksen Stine | 2001 | HOBRO | 0168AR | 25 m | 35.73 | |
45 | 518 | Blach Rikke | 1997 | SØHESTEN | 9796AT | 25 m | 35.73 | |
46 | 364 | Tange Lærke Bjerre | 2002 | NORD | 0284AS | 25 m | 35.79 | |
47 | 530 | Bak Trine | 1998 | PINGVINEN | 9832BA | 25 m | 36.41 | |
48 | 273 | Weikert Ida Rom | 2002 | BSK08 | 25 m | 36.91 | ||
49 | 4 | Fischer Sisse | 2002 | Sæby | 0296av | 25 m | 37.27 | |
50 | 367 | Østergaard Sandra Sloth | 1997 | NORD | 9754BC | 25 m | 37.39 | |
51 | 318 | Brodersen Anne Sofie | 2001 | THISTED | 0186AX | 25 m | 38.06 | |
52 | 339 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 38.23 | |
53 | 314 | Madsen Sofie S. | 2001 | AABYBRO | 0162AG | 25 m | 38.34 | |
54 | 429 | Damsgaard Ellen | 2000 | AALBORG | 0084AO | 25 m | 38.57 | |
55 | 368 | Østergaard Simone Sloth | 2000 | NORD | 0032BE | 25 m | 38.73 | |
56 | 352 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 38.75 | |
57 | 411 | Thomsen Linea Kolbe | 2004 | SKAGEN | 0462AA | 25 m | 38.76 | |
58 | 28 | Christensen Maibritt | 2003 | SMUT | 0354AJ | 25 m | 39.09 | |
59 | 331 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 39.25 | |
60 | 292 | Larsen Emma Viborg | 2001 | BSK08 | 0112AT | 25 m | 39.39 | |
61 | 534 | Carlsen Selina Munch | 2001 | PINGVINEN | 0164AJ | 25 m | 39.75 | |
62 | 405 | Mariegaard Anine B. | 2001 | SKAGEN | 0116AY | 25 m | 39.78 | |
63 | 255 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 25 m | 39.85 | |
64 | 325 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 39.93 | |
65 | 359 | Kristensen Maria Kold | 2000 | NORD | 25 m | 40.25 | ||
66 | 26 | Christensen Ida | 2001 | SMUT | 0126AU | 25 m | 40.61 | |
67 | 323 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 41.68 | |
68 | 526 | Pedersen Sandra Søborg | 2002 | SØHESTEN | 25 m | 42.85 | ||
69 | 309 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 43.64 | |
70 | 548 | Schmidt Sofie Elise | 2001 | PINGVINEN | 0174AZ | 25 m | 43.67 | |
71 | 481 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 43.94 | |
72 | 246 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 44.09 | |
73 | 421 | Balleby Laura Rønde | 2002 | AALBORG | 0202AU | 25 m | 44.31 | |
74 | 259 | Mortensen Zarah Heden | 2002 | S 68 | 0206AR | 25 m | 44.32 | |
75 | 42 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 25 m | 44.66 | ||
76 | 519 | Hassing Astrid | 2004 | SØHESTEN | 25 m | 44.98 | ||
77 | 370 | Bak Sofia | 2002 | HOBRO | 0238AO | 25 m | 45.78 | |
78 | 415 | Hansen Emma | 2002 | FFI | 25 m | 46.82 | ||
79 | 512 | Thomsen Thea Holm | 2003 | AALBORG | 0328AP | 25 m | 47.20 | |
80 | 447 | Gallop Nikoline V | 2003 | AALBORG | 0396AR | 25 m | 47.24 | |
81 | 249 | Drewsen Anne Kopp | 2001 | S 68 | 0106AX | 25 m | 47.31 | |
82 | 525 | Nielsen Christine | 2002 | SØHESTEN | 25 m | 47.35 | ||
83 | 409 | Pedersen Josefine T.k | 2002 | SKAGEN | 0266AO | 25 m | 47.91 | |
84 | 476 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 47.96 | |
85 | 3 | Christensen Signe | 2002 | Sæby | 0268AV | 25 m | 48.12 | |
86 | 511 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 49.01 | |
87 | 274 | Jensen Johanne | 2002 | BSK08 | 25 m | 49.24 | ||
88 | 247 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 49.35 | |
89 | 7 | Aagaard Mathilde | 2002 | Sæby | 0234AU | 25 m | 52.36 | |
90 | 451 | Høeg Louise | 2003 | AALBORG | 0324AR | 25 m | 53.10 | |
91 | 414 | Bralic Naja | 2002 | FFI | 25 m | 55.00 | ||
92 | 399 | Gaardestrup Helene | 2004 | SKAGEN | 0424AA | 25 m | 55.11 | |
93 | 330 | Nørgaard Angelina | 2003 | THISTED | 0394AQ | 25 m | 1:02.34 | |
94 | 408 | Ottesen Thilde K. | 2005 | SKAGEN | 0504AC | 25 m | 1:04.61 | |
95 | 315 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 25 m | 1:05.54 | ||
96 | 256 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 25 m | |||
97 | 354 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 25 m | |||
98 | 551 | Freundlich Johanne E. | 2003 | NORD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 29 januar 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 23:02 |
Løb 15, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 269 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 1:04.52 | |
2 | 270 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 1:04.60 | |
3 | 266 | Thøgersen Marcus | 1995 | S 68 | 9567AP | 25 m | 1:05.74 | |
4 | 375 | Halkjær Alexander S. | 1994 | HOBRO | 9457AD | 25 m | 1:06.58 | |
5 | 459 | Koch Sebastian Brun | 1998 | AALBORG | 9855AK | 25 m | 1:06.69 | |
6 | 470 | Nielsen Christian Rytter | 1996 | AALBORG | 9617AA | 25 m | 1:07.17 | |
7 | 378 | Nørgaard Marius | 2001 | HOBRO | 0115AC | 25 m | 1:11.01 | |
8 | 403 | Jørgensen Benjamin | 1996 | SKAGEN | 9611AA | 25 m | 1:12.03 | |
9 | 379 | Provstgaard Rasmus | 1994 | HOBRO | 9485AG | 25 m | 1:12.19 | |
10 | 284 | Pedersen Mathias Gjerløv | 1997 | BSK08 | 9709AF | 25 m | 1:14.45 | |
11 | 280 | Sand Nicolai | 2000 | BSK08 | 0037AF | 25 m | 1:14.71 | |
12 | 524 | Mikkelsen Nikolaj | 1998 | SØHESTEN | 9817AP | 25 m | 1:17.79 | |
13 | 30 | Langley Lawrence | 2001 | SMUT | 0125AI | 25 m | 1:19.72 | |
14 | 279 | Vestergaard Steffen Jes | 2000 | BSK08 | 0033AF | 25 m | 1:19.97 | |
15 | 498 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 1:20.35 | |
16 | 281 | Vestergaard Anders | 2001 | BSK08 | 0121AJ | 25 m | 1:20.67 | |
17 | 503 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 1:22.61 | |
18 | 538 | Labuschagne Daniel | 1999 | PINGVINEN | 9969AL | 25 m | 1:25.14 | |
19 | 460 | Kristensen Jonathan L | 2000 | AALBORG | 0037AH | 25 m | 1:27.93 | |
20 | 416 | Ipsen Jonas | 2000 | FFI | 0057AP | 25 m | 1:30.57 | |
21 | 262 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 1:30.99 | |
22 | 445 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 1:31.13 | |
23 | 423 | Birkkjær Lucas T. | 2002 | AALBORG | 0265AH | 25 m | 1:32.86 | |
24 | 521 | Kornum Christian | 2003 | SØHESTEN | 0323AH | 25 m | 1:32.99 | |
25 | 299 | Bonde Christian | 2001 | AABYBRO | 0193AM | 25 m | 1:33.28 | |
26 | 257 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 1:33.31 | |
27 | 513 | Werther Jonas L. | 2002 | AALBORG | 0205AC | 25 m | 1:34.13 | |
28 | 426 | Christense Christopher Z. | 2003 | AALBORG | 0393AG | 25 m | 1:34.33 | |
29 | 369 | Andersen Oliver | 2000 | HOBRO | 0059AS | 25 m | 1:34.64 | |
30 | 410 | Pedersen Mathias Holme | 1999 | SKAGEN | 9909AO | 25 m | 1:35.25 | |
31 | 473 | Nørgaard Ruben C. | 2002 | AALBORG | 0225AF | 25 m | 1:35.51 | |
32 | 499 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 1:38.03 | |
33 | 372 | Christensen Christian E. | 2002 | HOBRO | 0293AN | 25 m | 1:39.87 | |
34 | 400 | Gaardestrup Jonas | 2001 | SKAGEN | 0157AE | 25 m | 1:45.41 | |
35 | 507 | Stage Viktor | 2002 | AALBORG | 0229AJ | 25 m | 1:47.89 | |
36 | 464 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | 1:52.94 | |
37 | 471 | Nielsen Jonas Lindberg | 2004 | AALBORG | 0495AF | 25 m | 2:06.91 | |
38 | 457 | Kjær Mathias | 2003 | AALBORG | 25 m | 2:08.51 | ||
39 | 303 | Jensen Nicklas M | 2001 | AABYBRO | 25 m | |||
40 | 361 | Mølgaard Mikkel H. | 2002 | NORD | 0269AM | 25 m | ||
41 | 450 | Hussein Elyas | 2005 | AALBORG | 0579AB | 25 m | ||
42 | 452 | Høyer Aksel A. | 2002 | AALBORG | 25 m | |||
43 | 455 | Johannesen Kasper | 2004 | AALBORG | 25 m | |||
44 | 463 | Larsen Nikolai Levi | 2003 | AALBORG | 25 m | |||
45 | 506 | Silva Leonardo Da | 2004 | AALBORG | 0425AF | 25 m | ||
46 | 540 | Olsen Asger Stahl | 2002 | PINGVINEN | 0297AM | 25 m | ||
47 | 541 | Pedersen Oscar | 2004 | PINGVINEN | 0445AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 29 januar 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 23:02 |
Løb 16, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 338 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:13.69 | |
2 | 316 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 1:15.41 | |
3 | 25 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 1:15.90 | |
4 | 397 | Burmeister Jannie | 1998 | SKAGEN | 9832AJ | 25 m | 1:16.35 | |
5 | 356 | Jensen Sigrid | 1999 | NORD | 9986AP | 25 m | 1:17.36 | |
6 | 480 | Pedersen Rikke M | 1998 | AALBORG | 9888AR | 25 m | 1:17.41 | |
7 | 291 | Simonsen Sisse Grubak | 1996 | BSK08 | 9682AM | 25 m | 1:17.90 | |
8 | 523 | Kristensen Katrine | 1997 | SØHESTEN | 9706AN | 25 m | 1:18.20 | |
9 | 504 | Schøn Caroline | 2001 | AALBORG | 0138AU | 25 m | 1:18.31 | |
10 | 448 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 25 m | 1:19.46 | |
11 | 33 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 1:21.37 | |
12 | 40 | Sand Anne Rasmussen | 2000 | SMUT | 0058AT | 25 m | 1:22.35 | |
13 | 475 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 1:22.37 | |
14 | 39 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | SMUT | 0226AC | 25 m | 1:23.05 | |
15 | 373 | Frandsen Kirstine | 2001 | HOBRO | 0168AA | 25 m | 1:23.55 | |
16 | 465 | Lund Emma | 2000 | AALBORG | 0014AR | 25 m | 1:23.76 | |
17 | 376 | Ibsen Ditte Toft | 2001 | HOBRO | 0102AP | 25 m | 1:23.99 | |
18 | 31 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | SMUT | 0258AF | 25 m | 1:24.30 | |
19 | 248 | Christensen Sabina | 1997 | S 68 | 9752AS | 25 m | 1:25.32 | |
20 | 468 | Mellerup Mie | 2000 | AALBORG | 0018AH | 25 m | 1:25.87 | |
21 | 510 | Sørensen Helena M. S. | 2001 | AALBORG | 0118AJ | 25 m | 1:26.13 | |
22 | 20 | Andersen Emilie Morberg | 1997 | SMUT | 9758BB | 25 m | 1:26.26 | |
23 | 424 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 1:27.21 | |
24 | 293 | Dunker Josephine | 1999 | BSK08 | 9988AZ | 25 m | 1:28.57 | |
25 | 407 | Ottesen Maria | 1999 | SKAGEN | 9974AG | 25 m | 1:29.08 | |
26 | 518 | Blach Rikke | 1997 | SØHESTEN | 9796AT | 25 m | 1:29.08 | |
27 | 430 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 25 m | 1:29.16 | |
28 | 532 | Bøgedal Caroline Sindal | 2000 | PINGVINEN | 0066BE | 25 m | 1:29.32 | |
29 | 533 | Carlsen Michelle Munch | 1996 | PINGVINEN | 9672AV | 25 m | 1:29.41 | |
30 | 292 | Larsen Emma Viborg | 2001 | BSK08 | 0112AT | 25 m | 1:30.27 | |
31 | 522 | Kornum Maria | 2001 | SØHESTEN | 0114AV | 25 m | 1:30.42 | |
32 | 326 | Madsen Line Teilberg | 2000 | THISTED | 0002BC | 25 m | 1:32.82 | |
33 | 387 | Nielsen Gitta | 1999 | JARL | 9906AQ | 25 m | 1:33.21 | |
34 | 321 | Harbo Pernille | 2001 | THISTED | 0106AV | 25 m | 1:33.57 | |
35 | 339 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 1:34.01 | |
36 | 368 | Østergaard Simone Sloth | 2000 | NORD | 0032BE | 25 m | 1:34.05 | |
37 | 374 | Frederiksen Stine | 2001 | HOBRO | 0168AR | 25 m | 1:34.90 | |
38 | 418 | Moric Jessica | 2001 | FFI | 0174AY | 25 m | 1:35.00 | |
39 | 427 | Christensen Frederikke G. | 2000 | AALBORG | 0068AR | 25 m | 1:35.27 | |
40 | 324 | Kristensen Helena | 2000 | THISTED | 0008AP | 25 m | 1:36.10 | |
41 | 517 | Andreasen Maria | 1994 | SØHESTEN | 9472AF | 25 m | 1:36.31 | |
42 | 382 | Bøss Sofie Amalie | 2001 | JARL | 0128AK | 25 m | 1:36.55 | |
43 | 310 | Kristiansen Stine Boye | 1998 | AABYBRO | 9862AV | 25 m | 1:36.72 | |
44 | 449 | Holst Cecilie | 2002 | AALBORG | 0204AQ | 25 m | 1:36.76 | |
45 | 501 | Romanski Freja | 2003 | AALBORG | 0308AI | 25 m | 1:38.11 | |
46 | 429 | Damsgaard Ellen | 2000 | AALBORG | 0084AO | 25 m | 1:38.31 | |
47 | 2 | Kristensen Ida | 2001 | Sæby | 0128AZ | 25 m | 1:38.76 | |
48 | 535 | Christensen Ida Marie H. | 2001 | PINGVINEN | 0106AU | 25 m | 1:39.39 | |
49 | 549 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | PINGVINEN | 0356AJ | 25 m | 1:43.18 | |
50 | 534 | Carlsen Selina Munch | 2001 | PINGVINEN | 0164AJ | 25 m | 1:44.07 | |
51 | 273 | Weikert Ida Rom | 2002 | BSK08 | 25 m | 1:44.25 | ||
52 | 29 | Hansen Josephine Strøm | 2000 | SMUT | 0096AR | 25 m | 1:44.57 | |
53 | 355 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 1:44.73 | |
54 | 476 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 1:48.97 | |
55 | 511 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 1:49.95 | |
56 | 481 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 1:53.42 | |
57 | 258 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 1:53.50 | |
58 | 461 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 1:56.35 | |
59 | 509 | Svendsen Zille Haarh | 2004 | AALBORG | 0436AI | 25 m | 2:00.30 | |
60 | 447 | Gallop Nikoline V | 2003 | AALBORG | 0396AR | 25 m | 2:02.04 | |
61 | 370 | Bak Sofia | 2002 | HOBRO | 0238AO | 25 m | 2:06.00 | |
62 | 512 | Thomsen Thea Holm | 2003 | AALBORG | 0328AP | 25 m | 2:14.30 | |
63 | 42 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 25 m | |||
64 | 246 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | ||
65 | 259 | Mortensen Zarah Heden | 2002 | S 68 | 0206AR | 25 m | ||
66 | 344 | Tinggaard Line | 2000 | THISTED | 0082AW | 25 m | ||
67 | 446 | Fruergaard Anne | 2001 | AALBORG | 0156AX | 25 m | ||
68 | 466 | Lund Laura | 2003 | AALBORG | 0328AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 29 januar 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 23:02 |
Løb 17, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 270 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 30.06 | |
2 | 360 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 33.30 | |
3 | 286 | Marcussen Frederik | 1999 | BSK08 | 9955AG | 25 m | 35.19 | |
4 | 21 | Bager Frederik Peter | 1999 | SMUT | 9971AQ | 25 m | 37.74 | |
5 | 385 | Madsen Dennis | 1997 | JARL | 9795AO | 25 m | 37.77 | |
6 | 285 | Søndergaard Jens | 1999 | BSK08 | 9929AO | 25 m | 38.69 | |
7 | 377 | Jensen Lasse | 2000 | HOBRO | 0011AF | 25 m | 40.63 | |
8 | 386 | Mikkelsen Asger | 1997 | JARL | 9785AO | 25 m | 40.71 | |
9 | 296 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 46.55 | |
10 | 381 | Sønderholm Sebastian | 2002 | HOBRO | 0283AF | 25 m | 47.18 | |
11 | 327 | Nielsen Anders Storgaard | 2000 | THISTED | 0051AM | 25 m | 47.64 | |
12 | 456 | Jørgensen Rasmus Hoffmann | 1998 | AALBORG | 9807AK | 25 m | 48.01 | |
13 | 388 | Pedersen Rasmus | 2000 | JARL | 0065AI | 25 m | 48.65 | |
14 | 317 | Andreasen Ruben Højegaard | 1998 | THISTED | 9857AU | 25 m | 48.83 | |
15 | 295 | Dunker Christian | 2002 | BSK08 | 0289AL | 25 m | 49.36 | |
16 | 305 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 51.24 | |
17 | 27 | Christensen Jacob Lybech | 2002 | SMUT | 0285AJ | 25 m | 52.34 | |
18 | 473 | Nørgaard Ruben C. | 2002 | AALBORG | 0225AF | 25 m | 53.39 | |
19 | 507 | Stage Viktor | 2002 | AALBORG | 0229AJ | 25 m | 53.93 | |
20 | 404 | Lundum Max | 1999 | SKAGEN | 9901AP | 25 m | 54.05 | |
21 | 537 | Klein Malik Lodberg | 2003 | PINGVINEN | 0359AI | 25 m | 54.49 | |
22 | 41 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 54.81 | |
23 | 372 | Christensen Christian E. | 2002 | HOBRO | 0293AN | 25 m | 55.41 | |
24 | 24 | Bonderup Fredrik Erasmus | 2002 | SMUT | 0289AI | 25 m | 56.99 | |
25 | 464 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | 57.07 | |
26 | 43 | Worm Rune | 2003 | SMUT | 0315AJ | 25 m | 57.64 | |
27 | 35 | Nielsen Jimmy | 2003 | SMUT | 0325AE | 25 m | 57.99 | |
28 | 328 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 58.15 | |
29 | 340 | Roderick Johan | 2003 | THISTED | 25 m | 58.32 | ||
30 | 413 | Bralic Haris | 2003 | FFI | 25 m | 1:01.10 | ||
31 | 479 | Pedersen Oliver | 2003 | AALBORG | 0317AJ | 25 m | 1:02.13 | |
32 | 365 | Torp Andreas | 2004 | NORD | 0409AA | 25 m | 1:02.63 | |
33 | 417 | Knudsen Magnus M | 2000 | FFI | 25 m | 1:05.00 | ||
34 | 528 | Storgaard Rasmus | 2001 | SØHESTEN | 0163AN | 25 m | 1:05.05 | |
35 | 471 | Nielsen Jonas Lindberg | 2004 | AALBORG | 0495AF | 25 m | 1:07.00 | |
36 | 450 | Hussein Elyas | 2005 | AALBORG | 0579AB | 25 m | 1:08.36 | |
37 | 304 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 25 m | 1:10.53 | ||
38 | 402 | Hansen Lucas Søholm | 2004 | SKAGEN | 0429AE | 25 m | 1:39.28 | |
39 | 22 | Bilde Lasse | 2004 | SMUT | 0487AG | 25 m | ||
40 | 251 | Frost Hjalte Lillevik | 2001 | S 68 | 0189AL | 25 m | ||
41 | 357 | Kleist Daniel Vang | 2000 | NORD | 0095AS | 25 m | ||
42 | 358 | Kleist Markus Vang | 2004 | NORD | 25 m | |||
43 | 384 | Jensen Jens | 1999 | JARL | 25 m | |||
44 | 452 | Høyer Aksel A. | 2002 | AALBORG | 25 m | |||
45 | 455 | Johannesen Kasper | 2004 | AALBORG | 25 m | |||
46 | 457 | Kjær Mathias | 2003 | AALBORG | 25 m | |||
47 | 463 | Larsen Nikolai Levi | 2003 | AALBORG | 25 m | |||
48 | 540 | Olsen Asger Stahl | 2002 | PINGVINEN | 0297AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 29 januar 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 23:02 |
Løb 18, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 265 | Thøgersen Emine Bjarup | 1998 | S 68 | 9878BA | 25 m | 36.03 | |
2 | 25 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 38.33 | |
3 | 38 | Pallesen Rebecca Haahr | 2000 | SMUT | 0038AI | 25 m | 39.10 | |
4 | 254 | Jakobsen Charlotte K. | 1996 | S 68 | 9684AM | 25 m | 39.48 | |
5 | 252 | Hansen Camilla D. | 2000 | S 68 | 0064AZ | 25 m | 40.14 | |
6 | 290 | Andersen Louise Bach | 2001 | BSK08 | 0164AM | 25 m | 40.49 | |
7 | 468 | Mellerup Mie | 2000 | AALBORG | 0018AH | 25 m | 40.52 | |
8 | 383 | Hedemand Mathilde | 1999 | JARL | 9978AQ | 25 m | 41.18 | |
9 | 536 | Jensen Hannah Fleng M. | 2000 | PINGVINEN | 0032AO | 25 m | 41.20 | |
10 | 531 | Bossen Sofie Brøndum | 1996 | PINGVINEN | 9694AB | 25 m | 42.30 | |
11 | 39 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | SMUT | 0226AC | 25 m | 42.91 | |
12 | 547 | Rye Maria | 2001 | PINGVINEN | 0142AN | 25 m | 43.58 | |
13 | 250 | Eftevand Cecilie N. | 1999 | S 68 | 9988AW | 25 m | 43.86 | |
14 | 20 | Andersen Emilie Morberg | 1997 | SMUT | 9758BB | 25 m | 44.22 | |
15 | 261 | Ragnarsdottir Laura | 1998 | S 68 | 9848AU | 25 m | 44.38 | |
16 | 366 | Væver Cecilie | 2002 | NORD | 0288AD | 25 m | 44.74 | |
17 | 341 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 45.72 | |
18 | 268 | Yde Astrid | 2000 | S 68 | 0004AS | 25 m | 45.80 | |
19 | 34 | Nielsen Emilia | 2000 | SMUT | 0074AP | 25 m | 47.25 | |
20 | 530 | Bak Trine | 1998 | PINGVINEN | 9832BA | 25 m | 47.75 | |
21 | 364 | Tange Lærke Bjerre | 2002 | NORD | 0284AS | 25 m | 48.07 | |
22 | 529 | Aastrup Sofie | 2002 | SØHESTEN | 0226AK | 25 m | 48.23 | |
23 | 329 | Nielsen Marie Kæseler | 2000 | THISTED | 0034AW | 25 m | 48.24 | |
24 | 359 | Kristensen Maria Kold | 2000 | NORD | 25 m | 48.80 | ||
25 | 480 | Pedersen Rikke M | 1998 | AALBORG | 9888AR | 25 m | 50.12 | |
26 | 4 | Fischer Sisse | 2002 | Sæby | 0296av | 25 m | 50.30 | |
27 | 352 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 51.81 | |
28 | 411 | Thomsen Linea Kolbe | 2004 | SKAGEN | 0462AA | 25 m | 52.95 | |
29 | 331 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 53.55 | |
30 | 367 | Østergaard Sandra Sloth | 1997 | NORD | 9754BC | 25 m | 53.98 | |
31 | 28 | Christensen Maibritt | 2003 | SMUT | 0354AJ | 25 m | 54.27 | |
32 | 323 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 54.42 | |
33 | 255 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 25 m | 55.34 | |
34 | 247 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 55.36 | |
35 | 414 | Bralic Naja | 2002 | FFI | 25 m | 55.62 | ||
36 | 7 | Aagaard Mathilde | 2002 | Sæby | 0234AU | 25 m | 55.87 | |
37 | 309 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 55.99 | |
38 | 422 | Bengtson Iben Kjær | 2002 | AALBORG | 0292AS | 25 m | 56.40 | |
39 | 405 | Mariegaard Anine B. | 2001 | SKAGEN | 0116AY | 25 m | 57.22 | |
40 | 275 | Nielsen Amalie L | 2002 | BSK08 | 0274AR | 25 m | 57.28 | |
41 | 535 | Christensen Ida Marie H. | 2001 | PINGVINEN | 0106AU | 25 m | 57.55 | |
42 | 526 | Pedersen Sandra Søborg | 2002 | SØHESTEN | 25 m | 57.70 | ||
43 | 481 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 58.66 | |
44 | 477 | Outzen Camilla | 2000 | AALBORG | 0092AK | 25 m | 59.97 | |
45 | 315 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 25 m | 59.98 | ||
46 | 451 | Høeg Louise | 2003 | AALBORG | 0324AR | 25 m | 1:00.26 | |
47 | 274 | Jensen Johanne | 2002 | BSK08 | 25 m | 1:00.52 | ||
48 | 461 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 1:00.54 | |
49 | 466 | Lund Laura | 2003 | AALBORG | 0328AQ | 25 m | 1:01.21 | |
50 | 3 | Christensen Signe | 2002 | Sæby | 0268AV | 25 m | 1:02.70 | |
51 | 256 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 25 m | 1:04.64 | ||
52 | 354 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 25 m | 1:04.88 | ||
53 | 519 | Hassing Astrid | 2004 | SØHESTEN | 25 m | 1:05.00 | ||
54 | 548 | Schmidt Sofie Elise | 2001 | PINGVINEN | 0174AZ | 25 m | 1:05.09 | |
55 | 447 | Gallop Nikoline V | 2003 | AALBORG | 0396AR | 25 m | 1:06.28 | |
56 | 509 | Svendsen Zille Haarh | 2004 | AALBORG | 0436AI | 25 m | 1:06.80 | |
57 | 476 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 1:09.33 | |
58 | 409 | Pedersen Josefine T.k | 2002 | SKAGEN | 0266AO | 25 m | 1:11.87 | |
59 | 330 | Nørgaard Angelina | 2003 | THISTED | 0394AQ | 25 m | 1:13.43 | |
60 | 399 | Gaardestrup Helene | 2004 | SKAGEN | 0424AA | 25 m | 1:18.23 | |
61 | 249 | Drewsen Anne Kopp | 2001 | S 68 | 0106AX | 25 m | ||
62 | 533 | Carlsen Michelle Munch | 1996 | PINGVINEN | 9672AV | 25 m | ||
63 | 551 | Freundlich Johanne E. | 2003 | NORD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 29 januar 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 23:02 |
Løb 19, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 431 | Aalborg Drenge 1 19 | 0 | AALBORG | 25 m | 1:54.00 | ||
2 | 433 | Aalborg Drenge 2 19 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:01.00 | ||
3 | 10 | Smut Mellem 19 | 0 | SMUT | 25 m | 2:01.22 | ||
4 | 435 | Aalborg Drenge 3 19 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:02.00 | ||
5 | 319 | Thisted Drenge 1 19 | 0 | THISTED | 25 m | 2:03.04 | ||
6 | 277 | Bsk08-Baywatchs Boys 19 | 2000 | BSK08 | 25 m | 2:04.21 | ||
7 | 300 | S T Aabybro Cr Drenge 1 | 1990 | AABYBRO | 25 m | 2:06.17 | ||
8 | 235 | S68 1 19 | 0 | S 68 | 25 m | 2:08.15 | ||
9 | 283 | Bsk08-Bøfferne 19 | 1997 | BSK08 | 25 m | 2:08.64 | ||
10 | 395 | Skagen Herrer 19 | 0 | SKAGEN | 25 m | 2:13.87 | ||
11 | 437 | Aalborg Drenge 4 19 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:20.00 | ||
12 | 439 | Aalborg Drenge 5 19 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:20.00 | ||
13 | 14 | Smut Små 19 | 0 | SMUT | 25 m | 2:35.22 | ||
14 | 302 | S T Aabybro Cr Drenge 2 | 1999 | AABYBRO | 25 m | 2:48.12 | ||
15 | 441 | Aalborg Drenge 6 19 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:50.00 | ||
16 | 443 | Aalborg Drenge 7 19 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:50.00 | ||
17 | 542 | Drenge 1 Pingvinen | 2000 | PINGVINEN | 25 m | 3:30.00 | ||
18 | 346 | Nord Drenge 19 | 1997 | NORD | 25 m | |||
19 | 393 | Skagen Herre 2 19 | 0 | SKAGEN | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 29 januar 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 23:02 |
Løb 20, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 482 | Aalborg Piger 1 20 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:00.00 | ||
2 | 236 | S68 1 20 | 0 | S 68 | 25 m | 2:02.15 | ||
3 | 332 | Thisted Piger 1 20 | 0 | THISTED | 25 m | 2:06.10 | ||
4 | 18 | Smut Stor 20 | 0 | SMUT | 25 m | 2:07.22 | ||
5 | 389 | Skagen Damer 20 | 0 | SKAGEN | 25 m | 2:08.71 | ||
6 | 484 | Aalborg Piger 2 20 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:10.00 | ||
7 | 486 | Aalborg Piger 3 20 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:10.00 | ||
8 | 543 | Piger 1 Pingvinen 20 | 2000 | PINGVINEN | 25 m | 2:10.00 | ||
9 | 239 | S68 2 20 | 0 | S 68 | 25 m | 2:10.15 | ||
10 | 334 | Thisted Piger 2 20 | 0 | THISTED | 25 m | 2:15.00 | ||
11 | 336 | Thisted Piger 3 20 | 0 | THISTED | 25 m | 2:20.00 | ||
12 | 488 | Aalborg Piger 4 20 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:20.00 | ||
13 | 490 | Aalborg Piger 5 20 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:20.00 | ||
14 | 241 | S68 3 20 | 0 | S 68 | 25 m | 2:20.15 | ||
15 | 289 | Bsk08-Super Piger 20 | 1996 | BSK08 | 25 m | 2:20.65 | ||
16 | 11 | Smut Mellem 20 | 0 | SMUT | 25 m | 2:23.22 | ||
17 | 306 | S T Aabybro Cr Piger | 1997 | AABYBRO | 25 m | 2:23.66 | ||
18 | 492 | Aalborg Piger 6 20 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:25.00 | ||
19 | 494 | Aalborg Piger 7 20 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:25.00 | ||
20 | 15 | Smut Små 20 | 0 | SMUT | 25 m | 2:30.22 | ||
21 | 496 | Aalborg Piger 8 20 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:40.00 | ||
22 | 243 | S68 4 20 | 0 | S 68 | 25 m | 2:40.15 | ||
23 | 271 | Bsk08-Baywatch Girls 20 | 2002 | BSK08 | 25 m | 2:43.86 | ||
24 | 545 | Piger 2 Pingvinen 20 | 2000 | PINGVINEN | 25 m | 2:59.00 | ||
25 | 9 | Sæby Piger 20 | 1999 | Sæby | 25 m | |||
26 | 348 | Nord Piger 1 20 | 1998 | NORD | 25 m | |||
27 | 350 | Nord Piger 2 20 | 2002 | NORD | 25 m | |||
28 | 391 | Skagen Damer 2 20 | 0 | SKAGEN | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 29 januar 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 23:02 |
Løb 21, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 375 | Halkjær Alexander S. | 1994 | HOBRO | 9457AD | 25 m | 4:21.25 | |
2 | 458 | Kjær Thomas | 1998 | AALBORG | 9867AN | 25 m | 4:40.28 | |
3 | 379 | Provstgaard Rasmus | 1994 | HOBRO | 9485AG | 25 m | 4:55.47 | |
4 | 363 | Poulsen Emil | 1997 | NORD | 9729AP | 25 m | 4:58.10 | |
5 | 514 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | 5:04.00 | |
6 | 462 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | AALBORG | 0059AF | 25 m | 5:15.83 | |
7 | 524 | Mikkelsen Nikolaj | 1998 | SØHESTEN | 9817AP | 25 m | 6:00.00 | |
8 | 296 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 6:04.08 | |
9 | 410 | Pedersen Mathias Holme | 1999 | SKAGEN | 9909AO | 25 m | 6:10.91 | |
10 | 327 | Nielsen Anders Storgaard | 2000 | THISTED | 0051AM | 25 m | 6:26.11 | |
11 | 478 | Pedersen Nicklas | 2001 | AALBORG | 0181AJ | 25 m | 6:37.88 | |
12 | 460 | Kristensen Jonathan L | 2000 | AALBORG | 0037AH | 25 m | 7:30.55 | |
13 | 299 | Bonde Christian | 2001 | AABYBRO | 0193AM | 25 m | ||
14 | 305 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | ||
15 | 345 | Vestbjerg-Nielsen Magnus | 1999 | THISTED | 9973AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 29 januar 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 23:02 |
Løb 22, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 267 | Tollerup Anne | 1998 | S 68 | 9868AL | 25 m | 4:44.46 | |
2 | 254 | Jakobsen Charlotte K. | 1996 | S 68 | 9684AM | 25 m | 4:53.75 | |
3 | 316 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 4:58.61 | |
4 | 33 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 5:09.54 | |
5 | 531 | Bossen Sofie Brøndum | 1996 | PINGVINEN | 9694AB | 25 m | 5:10.75 | |
6 | 260 | Pedersen Marie Brandt | 2000 | S 68 | 0056AS | 25 m | 5:15.15 | |
7 | 477 | Outzen Camilla | 2000 | AALBORG | 0092AK | 25 m | 5:19.04 | |
8 | 550 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | PINGVINEN | 0118AM | 25 m | 5:32.73 | |
9 | 539 | Nielsen Lærke Juul | 2000 | PINGVINEN | 0006AN | 25 m | 5:33.80 | |
10 | 356 | Jensen Sigrid | 1999 | NORD | 9986AP | 25 m | 5:34.21 | |
11 | 480 | Pedersen Rikke M | 1998 | AALBORG | 9888AR | 25 m | 5:37.14 | |
12 | 530 | Bak Trine | 1998 | PINGVINEN | 9832BA | 25 m | 5:57.06 | |
13 | 518 | Blach Rikke | 1997 | SØHESTEN | 9796AT | 25 m | 6:12.12 | |
14 | 547 | Rye Maria | 2001 | PINGVINEN | 0142AN | 25 m | 6:30.83 | |
15 | 353 | Champeng Waraphorn | 1999 | NORD | 9992AX | 25 m | 6:42.06 | |
16 | 429 | Damsgaard Ellen | 2000 | AALBORG | 0084AO | 25 m | 7:03.51 | |
17 | 472 | Nielsen Liv Lindberg | 2001 | AALBORG | 0194AO | 25 m | 7:54.00 | |
18 | 292 | Larsen Emma Viborg | 2001 | BSK08 | 0112AT | 25 m | 9:21.21 | |
19 | 329 | Nielsen Marie Kæseler | 2000 | THISTED | 0034AW | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 29 januar 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 23:02 |
Løb 23, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 270 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 2:15.72 | |
2 | 269 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 2:16.17 | |
3 | 375 | Halkjær Alexander S. | 1994 | HOBRO | 9457AD | 25 m | 2:22.33 | |
4 | 360 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 2:33.30 | |
5 | 470 | Nielsen Christian Rytter | 1996 | AALBORG | 9617AA | 25 m | 2:33.68 | |
6 | 379 | Provstgaard Rasmus | 1994 | HOBRO | 9485AG | 25 m | 2:34.64 | |
7 | 456 | Jørgensen Rasmus Hoffmann | 1998 | AALBORG | 9807AK | 25 m | 2:35.61 | |
8 | 459 | Koch Sebastian Brun | 1998 | AALBORG | 9855AK | 25 m | 2:37.22 | |
9 | 474 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 2:43.09 | |
10 | 514 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | 2:43.19 | |
11 | 378 | Nørgaard Marius | 2001 | HOBRO | 0115AC | 25 m | 2:47.01 | |
12 | 398 | Gosvig Thomas | 1999 | SKAGEN | 9967AH | 25 m | 2:49.66 | |
13 | 298 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 2:49.94 | |
14 | 462 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | AALBORG | 0059AF | 25 m | 2:50.25 | |
15 | 280 | Sand Nicolai | 2000 | BSK08 | 0037AF | 25 m | 2:51.86 | |
16 | 386 | Mikkelsen Asger | 1997 | JARL | 9785AO | 25 m | 2:54.96 | |
17 | 279 | Vestergaard Steffen Jes | 2000 | BSK08 | 0033AF | 25 m | 3:01.73 | |
18 | 503 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 3:02.30 | |
19 | 508 | Stegenborg Scott | 2000 | AALBORG | 0063AH | 25 m | 3:09.10 | |
20 | 419 | Svendsen Mathias R. F. K. | 2000 | FFI | 0083AG | 25 m | 3:11.77 | |
21 | 369 | Andersen Oliver | 2000 | HOBRO | 0059AS | 25 m | 3:20.00 | |
22 | 521 | Kornum Christian | 2003 | SØHESTEN | 0323AH | 25 m | 3:20.94 | |
23 | 401 | Hansen Adam Søholm | 1999 | SKAGEN | 9953AP | 25 m | 3:24.72 | |
24 | 388 | Pedersen Rasmus | 2000 | JARL | 0065AI | 25 m | 3:25.42 | |
25 | 520 | Johansen David | 2001 | SØHESTEN | 0179AN | 25 m | 3:29.82 | |
26 | 513 | Werther Jonas L. | 2002 | AALBORG | 0205AC | 25 m | 3:31.36 | |
27 | 473 | Nørgaard Ruben C. | 2002 | AALBORG | 0225AF | 25 m | 3:32.21 | |
28 | 528 | Storgaard Rasmus | 2001 | SØHESTEN | 0163AN | 25 m | 3:35.81 | |
29 | 305 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 3:39.01 | |
30 | 372 | Christensen Christian E. | 2002 | HOBRO | 0293AN | 25 m | 3:50.00 | |
31 | 30 | Langley Lawrence | 2001 | SMUT | 0125AI | 25 m | 3:58.50 | |
32 | 400 | Gaardestrup Jonas | 2001 | SKAGEN | 0157AE | 25 m | 4:10.93 | |
33 | 251 | Frost Hjalte Lillevik | 2001 | S 68 | 0189AL | 25 m | ||
34 | 264 | Steffensen Andreas | 1999 | S 68 | 25 m | |||
35 | 423 | Birkkjær Lucas T. | 2002 | AALBORG | 0265AH | 25 m | ||
36 | 426 | Christense Christopher Z. | 2003 | AALBORG | 0393AG | 25 m | ||
37 | 428 | Christensen Valdemar G. | 2002 | AALBORG | 0207AK | 25 m | ||
38 | 445 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | ||
39 | 499 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | ||
40 | 515 | Zee Jelmer De | 2003 | AALBORG | 0397AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 29 januar 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 23:02 |
Løb 24, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 263 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 2:30.30 | |
2 | 371 | Bonde Anna | 1999 | HOBRO | 9906AC | 25 m | 2:36.19 | |
3 | 33 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 2:46.12 | |
4 | 380 | Skjellerup Anne Sofie | 1999 | HOBRO | 9934AM | 25 m | 2:46.85 | |
5 | 338 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 2:48.82 | |
6 | 25 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 2:49.40 | |
7 | 465 | Lund Emma | 2000 | AALBORG | 0014AR | 25 m | 2:56.35 | |
8 | 467 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 25 m | 2:59.36 | |
9 | 252 | Hansen Camilla D. | 2000 | S 68 | 0064AZ | 25 m | 2:59.61 | |
10 | 475 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 2:59.73 | |
11 | 248 | Christensen Sabina | 1997 | S 68 | 9752AS | 25 m | 3:00.80 | |
12 | 420 | Svendsen Signe | 1996 | FFI | 9608AP | 25 m | 3:02.75 | |
13 | 468 | Mellerup Mie | 2000 | AALBORG | 0018AH | 25 m | 3:02.84 | |
14 | 397 | Burmeister Jannie | 1998 | SKAGEN | 9832AJ | 25 m | 3:03.83 | |
15 | 387 | Nielsen Gitta | 1999 | JARL | 9906AQ | 25 m | 3:03.97 | |
16 | 516 | Zimmer Caroline | 1999 | AALBORG | 9948AU | 25 m | 3:04.97 | |
17 | 261 | Ragnarsdottir Laura | 1998 | S 68 | 9848AU | 25 m | 3:05.98 | |
18 | 31 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | SMUT | 0258AF | 25 m | 3:06.08 | |
19 | 477 | Outzen Camilla | 2000 | AALBORG | 0092AK | 25 m | 3:06.12 | |
20 | 424 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 3:06.41 | |
21 | 373 | Frandsen Kirstine | 2001 | HOBRO | 0168AA | 25 m | 3:07.09 | |
22 | 453 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 3:08.25 | |
23 | 448 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 25 m | 3:09.21 | |
24 | 376 | Ibsen Ditte Toft | 2001 | HOBRO | 0102AP | 25 m | 3:10.00 | |
25 | 272 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | BSK08 | 0204AU | 25 m | 3:10.04 | |
26 | 504 | Schøn Caroline | 2001 | AALBORG | 0138AU | 25 m | 3:12.30 | |
27 | 20 | Andersen Emilie Morberg | 1997 | SMUT | 9758BB | 25 m | 3:16.62 | |
28 | 532 | Bøgedal Caroline Sindal | 2000 | PINGVINEN | 0066BE | 25 m | 3:17.52 | |
29 | 307 | Zanchetta Andrea | 2000 | AABYBRO | 0088AU | 25 m | 3:17.94 | |
30 | 374 | Frederiksen Stine | 2001 | HOBRO | 0168AR | 25 m | 3:18.42 | |
31 | 339 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 3:20.15 | |
32 | 500 | Rimmen Sofie Hein | 2002 | AALBORG | 0224AD | 25 m | 3:24.56 | |
33 | 522 | Kornum Maria | 2001 | SØHESTEN | 0114AV | 25 m | 3:27.36 | |
34 | 382 | Bøss Sofie Amalie | 2001 | JARL | 0128AK | 25 m | 3:28.57 | |
35 | 355 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 3:29.09 | |
36 | 549 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | PINGVINEN | 0356AJ | 25 m | 3:35.73 | |
37 | 324 | Kristensen Helena | 2000 | THISTED | 0008AP | 25 m | 3:36.91 | |
38 | 329 | Nielsen Marie Kæseler | 2000 | THISTED | 0034AW | 25 m | 3:37.41 | |
39 | 2 | Kristensen Ida | 2001 | Sæby | 0128AZ | 25 m | 3:39.33 | |
40 | 469 | Nielsen Caroline Rytter | 2002 | AALBORG | 0294AL | 25 m | 3:39.51 | |
41 | 321 | Harbo Pernille | 2001 | THISTED | 0106AV | 25 m | 3:42.61 | |
42 | 323 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 3:42.71 | |
43 | 505 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 25 m | 3:45.51 | |
44 | 501 | Romanski Freja | 2003 | AALBORG | 0308AI | 25 m | 3:47.68 | |
45 | 529 | Aastrup Sofie | 2002 | SØHESTEN | 0226AK | 25 m | 3:49.95 | |
46 | 472 | Nielsen Liv Lindberg | 2001 | AALBORG | 0194AO | 25 m | 3:55.84 | |
47 | 249 | Drewsen Anne Kopp | 2001 | S 68 | 0106AX | 25 m | ||
48 | 430 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 25 m | ||
49 | 548 | Schmidt Sofie Elise | 2001 | PINGVINEN | 0174AZ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 29 januar 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 23:02 |
Løb 25, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 269 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 55.89 | |
2 | 385 | Madsen Dennis | 1997 | JARL | 9795AO | 25 m | 59.30 | |
3 | 379 | Provstgaard Rasmus | 1994 | HOBRO | 9485AG | 25 m | 59.73 | |
4 | 37 | Ochsendorf Marc | 1996 | SMUT | 9685AI | 25 m | 59.74 | |
5 | 343 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 59.78 | |
6 | 458 | Kjær Thomas | 1998 | AALBORG | 9867AN | 25 m | 1:00.18 | |
7 | 403 | Jørgensen Benjamin | 1996 | SKAGEN | 9611AA | 25 m | 1:00.21 | |
8 | 286 | Marcussen Frederik | 1999 | BSK08 | 9955AG | 25 m | 1:01.93 | |
9 | 459 | Koch Sebastian Brun | 1998 | AALBORG | 9855AK | 25 m | 1:02.15 | |
10 | 298 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 1:03.40 | |
11 | 474 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 1:04.01 | |
12 | 345 | Vestbjerg-Nielsen Magnus | 1999 | THISTED | 9973AQ | 25 m | 1:04.99 | |
13 | 285 | Søndergaard Jens | 1999 | BSK08 | 9929AO | 25 m | 1:05.57 | |
14 | 378 | Nørgaard Marius | 2001 | HOBRO | 0115AC | 25 m | 1:05.58 | |
15 | 30 | Langley Lawrence | 2001 | SMUT | 0125AI | 25 m | 1:05.91 | |
16 | 284 | Pedersen Mathias Gjerløv | 1997 | BSK08 | 9709AF | 25 m | 1:06.49 | |
17 | 503 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 1:07.30 | |
18 | 278 | Kranker Lukas | 2000 | BSK08 | 0035AO | 25 m | 1:07.84 | |
19 | 398 | Gosvig Thomas | 1999 | SKAGEN | 9967AH | 25 m | 1:08.95 | |
20 | 279 | Vestergaard Steffen Jes | 2000 | BSK08 | 0033AF | 25 m | 1:09.25 | |
21 | 386 | Mikkelsen Asger | 1997 | JARL | 9785AO | 25 m | 1:09.50 | |
22 | 498 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 1:09.93 | |
23 | 299 | Bonde Christian | 2001 | AABYBRO | 0193AM | 25 m | 1:10.10 | |
24 | 281 | Vestergaard Anders | 2001 | BSK08 | 0121AJ | 25 m | 1:11.04 | |
25 | 445 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 1:12.73 | |
26 | 412 | Thomsen Morten Kolbe | 2001 | SKAGEN | 0149AD | 25 m | 1:12.89 | |
27 | 21 | Bager Frederik Peter | 1999 | SMUT | 9971AQ | 25 m | 1:12.95 | |
28 | 377 | Jensen Lasse | 2000 | HOBRO | 0011AF | 25 m | 1:13.29 | |
29 | 508 | Stegenborg Scott | 2000 | AALBORG | 0063AH | 25 m | 1:13.46 | |
30 | 322 | Jensen Jacob Nyvang | 1999 | THISTED | 9959AM | 25 m | 1:13.95 | |
31 | 538 | Labuschagne Daniel | 1999 | PINGVINEN | 9969AL | 25 m | 1:14.17 | |
32 | 287 | Jensen Viktor | 2000 | BSK08 | 25 m | 1:16.04 | ||
33 | 381 | Sønderholm Sebastian | 2002 | HOBRO | 0283AF | 25 m | 1:17.55 | |
34 | 401 | Hansen Adam Søholm | 1999 | SKAGEN | 9953AP | 25 m | 1:17.87 | |
35 | 416 | Ipsen Jonas | 2000 | FFI | 0057AP | 25 m | 1:18.41 | |
36 | 264 | Steffensen Andreas | 1999 | S 68 | 25 m | 1:18.98 | ||
37 | 296 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 1:19.02 | |
38 | 317 | Andreasen Ruben Højegaard | 1998 | THISTED | 9857AU | 25 m | 1:19.52 | |
39 | 419 | Svendsen Mathias R. F. K. | 2000 | FFI | 0083AG | 25 m | 1:20.20 | |
40 | 410 | Pedersen Mathias Holme | 1999 | SKAGEN | 9909AO | 25 m | 1:20.61 | |
41 | 478 | Pedersen Nicklas | 2001 | AALBORG | 0181AJ | 25 m | 1:20.82 | |
42 | 473 | Nørgaard Ruben C. | 2002 | AALBORG | 0225AF | 25 m | 1:20.89 | |
43 | 460 | Kristensen Jonathan L | 2000 | AALBORG | 0037AH | 25 m | 1:21.13 | |
44 | 426 | Christense Christopher Z. | 2003 | AALBORG | 0393AG | 25 m | 1:22.08 | |
45 | 257 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 1:22.52 | |
46 | 262 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 1:22.68 | |
47 | 41 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 1:23.41 | |
48 | 528 | Storgaard Rasmus | 2001 | SØHESTEN | 0163AN | 25 m | 1:23.43 | |
49 | 327 | Nielsen Anders Storgaard | 2000 | THISTED | 0051AM | 25 m | 1:23.48 | |
50 | 499 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 1:24.97 | |
51 | 404 | Lundum Max | 1999 | SKAGEN | 9901AP | 25 m | 1:25.25 | |
52 | 27 | Christensen Jacob Lybech | 2002 | SMUT | 0285AJ | 25 m | 1:25.97 | |
53 | 520 | Johansen David | 2001 | SØHESTEN | 0179AN | 25 m | 1:26.66 | |
54 | 361 | Mølgaard Mikkel H. | 2002 | NORD | 0269AM | 25 m | 1:27.20 | |
55 | 303 | Jensen Nicklas M | 2001 | AABYBRO | 25 m | 1:27.33 | ||
56 | 428 | Christensen Valdemar G. | 2002 | AALBORG | 0207AK | 25 m | 1:28.64 | |
57 | 297 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 1:29.73 | |
58 | 43 | Worm Rune | 2003 | SMUT | 0315AJ | 25 m | 1:30.04 | |
59 | 507 | Stage Viktor | 2002 | AALBORG | 0229AJ | 25 m | 1:31.59 | |
60 | 400 | Gaardestrup Jonas | 2001 | SKAGEN | 0157AE | 25 m | 1:31.61 | |
61 | 464 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | 1:33.35 | |
62 | 515 | Zee Jelmer De | 2003 | AALBORG | 0397AF | 25 m | 1:33.48 | |
63 | 372 | Christensen Christian E. | 2002 | HOBRO | 0293AN | 25 m | 1:36.90 | |
64 | 457 | Kjær Mathias | 2003 | AALBORG | 25 m | 1:39.98 | ||
65 | 328 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 1:40.56 | |
66 | 471 | Nielsen Jonas Lindberg | 2004 | AALBORG | 0495AF | 25 m | 1:43.22 | |
67 | 304 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 25 m | 1:46.36 | ||
68 | 537 | Klein Malik Lodberg | 2003 | PINGVINEN | 0359AI | 25 m | 1:47.91 | |
69 | 479 | Pedersen Oliver | 2003 | AALBORG | 0317AJ | 25 m | 1:49.01 | |
70 | 417 | Knudsen Magnus M | 2000 | FFI | 25 m | 1:50.00 | ||
71 | 541 | Pedersen Oscar | 2004 | PINGVINEN | 0445AE | 25 m | 1:52.92 | |
72 | 413 | Bralic Haris | 2003 | FFI | 25 m | 2:00.74 | ||
73 | 340 | Roderick Johan | 2003 | THISTED | 25 m | 2:01.71 | ||
74 | 357 | Kleist Daniel Vang | 2000 | NORD | 0095AS | 25 m | ||
75 | 358 | Kleist Markus Vang | 2004 | NORD | 25 m | |||
76 | 384 | Jensen Jens | 1999 | JARL | 25 m | |||
77 | 402 | Hansen Lucas Søholm | 2004 | SKAGEN | 0429AE | 25 m | ||
78 | 450 | Hussein Elyas | 2005 | AALBORG | 0579AB | 25 m | ||
79 | 452 | Høyer Aksel A. | 2002 | AALBORG | 25 m | |||
80 | 455 | Johannesen Kasper | 2004 | AALBORG | 25 m | |||
81 | 463 | Larsen Nikolai Levi | 2003 | AALBORG | 25 m | |||
82 | 506 | Silva Leonardo Da | 2004 | AALBORG | 0425AF | 25 m | ||
83 | 540 | Olsen Asger Stahl | 2002 | PINGVINEN | 0297AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 29 januar 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 23:02 |
Løb 26, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 527 | Rasmussen Josefine B. | 1998 | SØHESTEN | 9872AP | 25 m | 1:02.22 | |
2 | 245 | Andersen Rebekka R. | 1996 | S 68 | 9664AN | 25 m | 1:03.74 | |
3 | 290 | Andersen Louise Bach | 2001 | BSK08 | 0164AM | 25 m | 1:05.25 | |
4 | 254 | Jakobsen Charlotte K. | 1996 | S 68 | 9684AM | 25 m | 1:05.64 | |
5 | 531 | Bossen Sofie Brøndum | 1996 | PINGVINEN | 9694AB | 25 m | 1:05.73 | |
6 | 454 | Johannesen Camilla | 1999 | AALBORG | 9906AS | 25 m | 1:06.85 | |
7 | 260 | Pedersen Marie Brandt | 2000 | S 68 | 0056AS | 25 m | 1:07.01 | |
8 | 504 | Schøn Caroline | 2001 | AALBORG | 0138AU | 25 m | 1:07.18 | |
9 | 291 | Simonsen Sisse Grubak | 1996 | BSK08 | 9682AM | 25 m | 1:07.73 | |
10 | 550 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | PINGVINEN | 0118AM | 25 m | 1:07.87 | |
11 | 536 | Jensen Hannah Fleng M. | 2000 | PINGVINEN | 0032AO | 25 m | 1:07.98 | |
12 | 31 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | SMUT | 0258AF | 25 m | 1:09.25 | |
13 | 252 | Hansen Camilla D. | 2000 | S 68 | 0064AZ | 25 m | 1:09.25 | |
14 | 502 | Rosendal Signe | 2000 | AALBORG | 0042AN | 25 m | 1:10.27 | |
15 | 510 | Sørensen Helena M. S. | 2001 | AALBORG | 0118AJ | 25 m | 1:10.34 | |
16 | 523 | Kristensen Katrine | 1997 | SØHESTEN | 9706AN | 25 m | 1:11.30 | |
17 | 268 | Yde Astrid | 2000 | S 68 | 0004AS | 25 m | 1:11.51 | |
18 | 373 | Frandsen Kirstine | 2001 | HOBRO | 0168AA | 25 m | 1:11.98 | |
19 | 539 | Nielsen Lærke Juul | 2000 | PINGVINEN | 0006AN | 25 m | 1:12.01 | |
20 | 342 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 1:12.82 | |
21 | 407 | Ottesen Maria | 1999 | SKAGEN | 9974AG | 25 m | 1:12.94 | |
22 | 480 | Pedersen Rikke M | 1998 | AALBORG | 9888AR | 25 m | 1:13.02 | |
23 | 383 | Hedemand Mathilde | 1999 | JARL | 9978AQ | 25 m | 1:13.25 | |
24 | 516 | Zimmer Caroline | 1999 | AALBORG | 9948AU | 25 m | 1:13.69 | |
25 | 40 | Sand Anne Rasmussen | 2000 | SMUT | 0058AT | 25 m | 1:13.80 | |
26 | 465 | Lund Emma | 2000 | AALBORG | 0014AR | 25 m | 1:14.11 | |
27 | 467 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 25 m | 1:14.16 | |
28 | 261 | Ragnarsdottir Laura | 1998 | S 68 | 9848AU | 25 m | 1:14.30 | |
29 | 376 | Ibsen Ditte Toft | 2001 | HOBRO | 0102AP | 25 m | 1:15.55 | |
30 | 547 | Rye Maria | 2001 | PINGVINEN | 0142AN | 25 m | 1:15.77 | |
31 | 253 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 1:15.82 | |
32 | 310 | Kristiansen Stine Boye | 1998 | AABYBRO | 9862AV | 25 m | 1:16.16 | |
33 | 250 | Eftevand Cecilie N. | 1999 | S 68 | 9988AW | 25 m | 1:16.45 | |
34 | 453 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 1:16.78 | |
35 | 533 | Carlsen Michelle Munch | 1996 | PINGVINEN | 9672AV | 25 m | 1:17.58 | |
36 | 532 | Bøgedal Caroline Sindal | 2000 | PINGVINEN | 0066BE | 25 m | 1:17.88 | |
37 | 374 | Frederiksen Stine | 2001 | HOBRO | 0168AR | 25 m | 1:18.19 | |
38 | 326 | Madsen Line Teilberg | 2000 | THISTED | 0002BC | 25 m | 1:18.26 | |
39 | 364 | Tange Lærke Bjerre | 2002 | NORD | 0284AS | 25 m | 1:18.60 | |
40 | 5 | Madsen Nete | 2001 | Sæby | 0186az | 25 m | 1:19.38 | |
41 | 500 | Rimmen Sofie Hein | 2002 | AALBORG | 0224AD | 25 m | 1:19.38 | |
42 | 530 | Bak Trine | 1998 | PINGVINEN | 9832BA | 25 m | 1:19.71 | |
43 | 353 | Champeng Waraphorn | 1999 | NORD | 9992AX | 25 m | 1:19.81 | |
44 | 318 | Brodersen Anne Sofie | 2001 | THISTED | 0186AX | 25 m | 1:19.98 | |
45 | 341 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 1:20.09 | |
46 | 307 | Zanchetta Andrea | 2000 | AABYBRO | 0088AU | 25 m | 1:20.77 | |
47 | 366 | Væver Cecilie | 2002 | NORD | 0288AD | 25 m | 1:20.78 | |
48 | 34 | Nielsen Emilia | 2000 | SMUT | 0074AP | 25 m | 1:22.35 | |
49 | 425 | Byrgesen Amalie Falk | 1999 | AALBORG | 9904AT | 25 m | 1:22.78 | |
50 | 329 | Nielsen Marie Kæseler | 2000 | THISTED | 0034AW | 25 m | 1:22.90 | |
51 | 321 | Harbo Pernille | 2001 | THISTED | 0106AV | 25 m | 1:23.06 | |
52 | 324 | Kristensen Helena | 2000 | THISTED | 0008AP | 25 m | 1:24.16 | |
53 | 429 | Damsgaard Ellen | 2000 | AALBORG | 0084AO | 25 m | 1:25.39 | |
54 | 359 | Kristensen Maria Kold | 2000 | NORD | 25 m | 1:25.44 | ||
55 | 367 | Østergaard Sandra Sloth | 1997 | NORD | 9754BC | 25 m | 1:25.89 | |
56 | 368 | Østergaard Simone Sloth | 2000 | NORD | 0032BE | 25 m | 1:26.22 | |
57 | 325 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 1:26.23 | |
58 | 2 | Kristensen Ida | 2001 | Sæby | 0128AZ | 25 m | 1:26.36 | |
59 | 314 | Madsen Sofie S. | 2001 | AABYBRO | 0162AG | 25 m | 1:26.38 | |
60 | 352 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 1:27.08 | |
61 | 430 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 25 m | 1:27.10 | |
62 | 26 | Christensen Ida | 2001 | SMUT | 0126AU | 25 m | 1:27.28 | |
63 | 405 | Mariegaard Anine B. | 2001 | SKAGEN | 0116AY | 25 m | 1:27.56 | |
64 | 323 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 1:27.74 | |
65 | 355 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 1:27.93 | |
66 | 255 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 25 m | 1:28.44 | |
67 | 427 | Christensen Frederikke G. | 2000 | AALBORG | 0068AR | 25 m | 1:28.56 | |
68 | 535 | Christensen Ida Marie H. | 2001 | PINGVINEN | 0106AU | 25 m | 1:28.69 | |
69 | 273 | Weikert Ida Rom | 2002 | BSK08 | 25 m | 1:28.74 | ||
70 | 446 | Fruergaard Anne | 2001 | AALBORG | 0156AX | 25 m | 1:30.11 | |
71 | 534 | Carlsen Selina Munch | 2001 | PINGVINEN | 0164AJ | 25 m | 1:30.11 | |
72 | 481 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 1:30.52 | |
73 | 29 | Hansen Josephine Strøm | 2000 | SMUT | 0096AR | 25 m | 1:32.04 | |
74 | 449 | Holst Cecilie | 2002 | AALBORG | 0204AQ | 25 m | 1:33.99 | |
75 | 246 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 1:35.18 | |
76 | 512 | Thomsen Thea Holm | 2003 | AALBORG | 0328AP | 25 m | 1:35.56 | |
77 | 259 | Mortensen Zarah Heden | 2002 | S 68 | 0206AR | 25 m | 1:35.65 | |
78 | 344 | Tinggaard Line | 2000 | THISTED | 0082AW | 25 m | 1:36.10 | |
79 | 418 | Moric Jessica | 2001 | FFI | 0174AY | 25 m | 1:37.35 | |
80 | 258 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 1:37.89 | |
81 | 548 | Schmidt Sofie Elise | 2001 | PINGVINEN | 0174AZ | 25 m | 1:42.07 | |
82 | 422 | Bengtson Iben Kjær | 2002 | AALBORG | 0292AS | 25 m | 1:42.13 | |
83 | 247 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 1:43.00 | |
84 | 42 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 25 m | 1:43.01 | ||
85 | 370 | Bak Sofia | 2002 | HOBRO | 0238AO | 25 m | 1:43.02 | |
86 | 249 | Drewsen Anne Kopp | 2001 | S 68 | 0106AX | 25 m | 1:44.90 | |
87 | 415 | Hansen Emma | 2002 | FFI | 25 m | 1:45.47 | ||
88 | 461 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 1:46.65 | |
89 | 447 | Gallop Nikoline V | 2003 | AALBORG | 0396AR | 25 m | 1:48.08 | |
90 | 476 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 1:48.69 | |
91 | 354 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 25 m | 1:48.81 | ||
92 | 526 | Pedersen Sandra Søborg | 2002 | SØHESTEN | 25 m | 1:49.87 | ||
93 | 525 | Nielsen Christine | 2002 | SØHESTEN | 25 m | 1:50.09 | ||
94 | 409 | Pedersen Josefine T.k | 2002 | SKAGEN | 0266AO | 25 m | 1:50.43 | |
95 | 511 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 1:51.32 | |
96 | 519 | Hassing Astrid | 2004 | SØHESTEN | 25 m | 1:55.36 | ||
97 | 451 | Høeg Louise | 2003 | AALBORG | 0324AR | 25 m | 1:55.75 | |
98 | 509 | Svendsen Zille Haarh | 2004 | AALBORG | 0436AI | 25 m | 2:00.77 | |
99 | 466 | Lund Laura | 2003 | AALBORG | 0328AQ | 25 m | 2:01.78 | |
100 | 330 | Nørgaard Angelina | 2003 | THISTED | 0394AQ | 25 m | 2:04.71 | |
101 | 256 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 25 m | |||
102 | 274 | Jensen Johanne | 2002 | BSK08 | 25 m | |||
103 | 309 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | ||
104 | 315 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 25 m | |||
105 | 399 | Gaardestrup Helene | 2004 | SKAGEN | 0424AA | 25 m | ||
106 | 408 | Ottesen Thilde K. | 2005 | SKAGEN | 0504AC | 25 m | ||
107 | 551 | Freundlich Johanne E. | 2003 | NORD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 29 januar 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 23:02 |
Løb 27, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 375 | Halkjær Alexander S. | 1994 | HOBRO | 9457AD | 25 m | 2:21.12 | |
2 | 470 | Nielsen Christian Rytter | 1996 | AALBORG | 9617AA | 25 m | 2:26.15 | |
3 | 458 | Kjær Thomas | 1998 | AALBORG | 9867AN | 25 m | 2:36.22 | |
4 | 23 | Bonderup Emil Leander | 1998 | SMUT | 9849AJ | 25 m | 2:36.52 | |
5 | 363 | Poulsen Emil | 1997 | NORD | 9729AP | 25 m | 2:43.12 | |
6 | 280 | Sand Nicolai | 2000 | BSK08 | 0037AF | 25 m | 2:43.97 | |
7 | 524 | Mikkelsen Nikolaj | 1998 | SØHESTEN | 9817AP | 25 m | 2:46.93 | |
8 | 284 | Pedersen Mathias Gjerløv | 1997 | BSK08 | 9709AF | 25 m | 2:53.56 | |
9 | 369 | Andersen Oliver | 2000 | HOBRO | 0059AS | 25 m | 3:10.00 | |
10 | 416 | Ipsen Jonas | 2000 | FFI | 0057AP | 25 m | 3:11.49 | |
11 | 388 | Pedersen Rasmus | 2000 | JARL | 0065AI | 25 m | 3:12.89 | |
12 | 303 | Jensen Nicklas M | 2001 | AABYBRO | 25 m | |||
13 | 423 | Birkkjær Lucas T. | 2002 | AALBORG | 0265AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 29 januar 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 23:02 |
Løb 28, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 36 | Nielsen Lenette | 1997 | SMUT | 9726AE | 25 m | 2:26.44 | |
2 | 338 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 2:35.46 | |
3 | 316 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 2:39.35 | |
4 | 267 | Tollerup Anne | 1998 | S 68 | 9868AL | 25 m | 2:40.26 | |
5 | 371 | Bonde Anna | 1999 | HOBRO | 9906AC | 25 m | 2:40.93 | |
6 | 291 | Simonsen Sisse Grubak | 1996 | BSK08 | 9682AM | 25 m | 2:46.61 | |
7 | 523 | Kristensen Katrine | 1997 | SØHESTEN | 9706AN | 25 m | 2:47.03 | |
8 | 397 | Burmeister Jannie | 1998 | SKAGEN | 9832AJ | 25 m | 2:49.74 | |
9 | 406 | Nielsen Karoline | 1997 | SKAGEN | 9736AL | 25 m | 2:50.21 | |
10 | 356 | Jensen Sigrid | 1999 | NORD | 9986AP | 25 m | 2:50.73 | |
11 | 448 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 25 m | 2:54.22 | |
12 | 425 | Byrgesen Amalie Falk | 1999 | AALBORG | 9904AT | 25 m | 2:59.36 | |
13 | 248 | Christensen Sabina | 1997 | S 68 | 9752AS | 25 m | 3:00.01 | |
14 | 39 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | SMUT | 0226AC | 25 m | 3:02.53 | |
15 | 250 | Eftevand Cecilie N. | 1999 | S 68 | 9988AW | 25 m | 3:02.55 | |
16 | 339 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 3:07.93 | |
17 | 293 | Dunker Josephine | 1999 | BSK08 | 9988AZ | 25 m | 3:09.22 | |
18 | 407 | Ottesen Maria | 1999 | SKAGEN | 9974AG | 25 m | 3:09.84 | |
19 | 292 | Larsen Emma Viborg | 2001 | BSK08 | 0112AT | 25 m | 3:11.29 | |
20 | 518 | Blach Rikke | 1997 | SØHESTEN | 9796AT | 25 m | 3:12.60 | |
21 | 469 | Nielsen Caroline Rytter | 2002 | AALBORG | 0294AL | 25 m | 3:17.05 | |
22 | 522 | Kornum Maria | 2001 | SØHESTEN | 0114AV | 25 m | 3:17.71 | |
23 | 532 | Bøgedal Caroline Sindal | 2000 | PINGVINEN | 0066BE | 25 m | 3:19.00 | |
24 | 324 | Kristensen Helena | 2000 | THISTED | 0008AP | 25 m | 3:23.70 | |
25 | 517 | Andreasen Maria | 1994 | SØHESTEN | 9472AF | 25 m | 3:25.56 | |
26 | 1 | Sørensen Maiken | 1999 | Sæby | 9908BD | 25 m | ||
27 | 6 | Aagaard Pernille | 1999 | Sæby | 9966bd | 25 m | ||
28 | 26 | Christensen Ida | 2001 | SMUT | 0126AU | 25 m | ||
29 | 310 | Kristiansen Stine Boye | 1998 | AABYBRO | 9862AV | 25 m | ||
30 | 344 | Tinggaard Line | 2000 | THISTED | 0082AW | 25 m | ||
31 | 421 | Balleby Laura Rønde | 2002 | AALBORG | 0202AU | 25 m | ||
32 | 424 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | ||
33 | 430 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 29 januar 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 23:02 |
Løb 29, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 270 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 57.86 | |
2 | 269 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 1:02.01 | |
3 | 360 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 1:07.04 | |
4 | 385 | Madsen Dennis | 1997 | JARL | 9795AO | 25 m | 1:11.50 | |
5 | 456 | Jørgensen Rasmus Hoffmann | 1998 | AALBORG | 9807AK | 25 m | 1:12.14 | |
6 | 474 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 1:12.91 | |
7 | 285 | Søndergaard Jens | 1999 | BSK08 | 9929AO | 25 m | 1:13.35 | |
8 | 286 | Marcussen Frederik | 1999 | BSK08 | 9955AG | 25 m | 1:16.00 | |
9 | 403 | Jørgensen Benjamin | 1996 | SKAGEN | 9611AA | 25 m | 1:16.23 | |
10 | 298 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 1:19.40 | |
11 | 378 | Nørgaard Marius | 2001 | HOBRO | 0115AC | 25 m | 1:19.78 | |
12 | 459 | Koch Sebastian Brun | 1998 | AALBORG | 9855AK | 25 m | 1:21.88 | |
13 | 412 | Thomsen Morten Kolbe | 2001 | SKAGEN | 0149AD | 25 m | 1:24.24 | |
14 | 381 | Sønderholm Sebastian | 2002 | HOBRO | 0283AF | 25 m | 1:29.85 | |
15 | 401 | Hansen Adam Søholm | 1999 | SKAGEN | 9953AP | 25 m | 1:38.50 | |
16 | 473 | Nørgaard Ruben C. | 2002 | AALBORG | 0225AF | 25 m | 1:40.77 | |
17 | 521 | Kornum Christian | 2003 | SØHESTEN | 0323AH | 25 m | 1:45.11 | |
18 | 297 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 1:50.36 | |
19 | 400 | Gaardestrup Jonas | 2001 | SKAGEN | 0157AE | 25 m | 2:07.25 | |
20 | 251 | Frost Hjalte Lillevik | 2001 | S 68 | 0189AL | 25 m | ||
21 | 287 | Jensen Viktor | 2000 | BSK08 | 25 m | |||
22 | 340 | Roderick Johan | 2003 | THISTED | 25 m | |||
23 | 343 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | ||
24 | 428 | Christensen Valdemar G. | 2002 | AALBORG | 0207AK | 25 m | ||
25 | 499 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 29 januar 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 23:02 |
Løb 30, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 263 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 1:06.01 | |
2 | 245 | Andersen Rebekka R. | 1996 | S 68 | 9664AN | 25 m | 1:13.25 | |
3 | 290 | Andersen Louise Bach | 2001 | BSK08 | 0164AM | 25 m | 1:15.65 | |
4 | 504 | Schøn Caroline | 2001 | AALBORG | 0138AU | 25 m | 1:17.81 | |
5 | 527 | Rasmussen Josefine B. | 1998 | SØHESTEN | 9872AP | 25 m | 1:20.80 | |
6 | 454 | Johannesen Camilla | 1999 | AALBORG | 9906AS | 25 m | 1:21.17 | |
7 | 480 | Pedersen Rikke M | 1998 | AALBORG | 9888AR | 25 m | 1:24.15 | |
8 | 477 | Outzen Camilla | 2000 | AALBORG | 0092AK | 25 m | 1:25.61 | |
9 | 40 | Sand Anne Rasmussen | 2000 | SMUT | 0058AT | 25 m | 1:25.84 | |
10 | 550 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | PINGVINEN | 0118AM | 25 m | 1:27.88 | |
11 | 376 | Ibsen Ditte Toft | 2001 | HOBRO | 0102AP | 25 m | 1:28.00 | |
12 | 453 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 1:29.51 | |
13 | 373 | Frandsen Kirstine | 2001 | HOBRO | 0168AA | 25 m | 1:34.36 | |
14 | 307 | Zanchetta Andrea | 2000 | AABYBRO | 0088AU | 25 m | 1:35.18 | |
15 | 475 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 1:35.42 | |
16 | 517 | Andreasen Maria | 1994 | SØHESTEN | 9472AF | 25 m | 1:35.94 | |
17 | 522 | Kornum Maria | 2001 | SØHESTEN | 0114AV | 25 m | 1:41.41 | |
18 | 383 | Hedemand Mathilde | 1999 | JARL | 9978AQ | 25 m | 1:41.90 | |
19 | 331 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 1:42.60 | |
20 | 549 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | PINGVINEN | 0356AJ | 25 m | 1:43.18 | |
21 | 382 | Bøss Sofie Amalie | 2001 | JARL | 0128AK | 25 m | 1:44.92 | |
22 | 387 | Nielsen Gitta | 1999 | JARL | 9906AQ | 25 m | 1:45.10 | |
23 | 314 | Madsen Sofie S. | 2001 | AABYBRO | 0162AG | 25 m | 1:45.31 | |
24 | 2 | Kristensen Ida | 2001 | Sæby | 0128AZ | 25 m | 1:46.75 | |
25 | 29 | Hansen Josephine Strøm | 2000 | SMUT | 0096AR | 25 m | 1:50.03 | |
26 | 28 | Christensen Maibritt | 2003 | SMUT | 0354AJ | 25 m | 1:50.65 | |
27 | 472 | Nielsen Liv Lindberg | 2001 | AALBORG | 0194AO | 25 m | 2:07.42 | |
28 | 326 | Madsen Line Teilberg | 2000 | THISTED | 0002BC | 25 m | ||
29 | 355 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | ||
30 | 411 | Thomsen Linea Kolbe | 2004 | SKAGEN | 0462AA | 25 m | ||
31 | 505 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 29 januar 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 23:02 |
Løb 31, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 37 | Ochsendorf Marc | 1996 | SMUT | 9685AI | 25 m | 2:37.30 | |
2 | 363 | Poulsen Emil | 1997 | NORD | 9729AP | 25 m | 2:49.40 | |
3 | 456 | Jørgensen Rasmus Hoffmann | 1998 | AALBORG | 9807AK | 25 m | 2:59.41 | |
4 | 23 | Bonderup Emil Leander | 1998 | SMUT | 9849AJ | 25 m | 3:01.98 | |
5 | 21 | Bager Frederik Peter | 1999 | SMUT | 9971AQ | 25 m | 3:03.24 | |
6 | 514 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | 3:05.51 | |
7 | 398 | Gosvig Thomas | 1999 | SKAGEN | 9967AH | 25 m | 3:11.66 | |
8 | 377 | Jensen Lasse | 2000 | HOBRO | 0011AF | 25 m | 3:11.93 | |
9 | 386 | Mikkelsen Asger | 1997 | JARL | 9785AO | 25 m | 3:14.92 | |
10 | 281 | Vestergaard Anders | 2001 | BSK08 | 0121AJ | 25 m | 3:17.40 | |
11 | 503 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 3:19.26 | |
12 | 419 | Svendsen Mathias R. F. K. | 2000 | FFI | 0083AG | 25 m | 3:24.64 | |
13 | 498 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 3:33.32 | |
14 | 462 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | AALBORG | 0059AF | 25 m | 3:36.71 | |
15 | 322 | Jensen Jacob Nyvang | 1999 | THISTED | 9959AM | 25 m | 3:37.78 | |
16 | 327 | Nielsen Anders Storgaard | 2000 | THISTED | 0051AM | 25 m | 3:39.94 | |
17 | 381 | Sønderholm Sebastian | 2002 | HOBRO | 0283AF | 25 m | 3:40.00 | |
18 | 305 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 3:42.08 | |
19 | 317 | Andreasen Ruben Højegaard | 1998 | THISTED | 9857AU | 25 m | 3:42.78 | |
20 | 299 | Bonde Christian | 2001 | AABYBRO | 0193AM | 25 m | 3:48.80 | |
21 | 295 | Dunker Christian | 2002 | BSK08 | 0289AL | 25 m | 3:54.73 | |
22 | 520 | Johansen David | 2001 | SØHESTEN | 0179AN | 25 m | 4:14.03 | |
23 | 284 | Pedersen Mathias Gjerløv | 1997 | BSK08 | 9709AF | 25 m | 4:14.32 | |
24 | 404 | Lundum Max | 1999 | SKAGEN | 9901AP | 25 m | 4:57.05 | |
25 | 297 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | ||
26 | 357 | Kleist Daniel Vang | 2000 | NORD | 0095AS | 25 m | ||
27 | 365 | Torp Andreas | 2004 | NORD | 0409AA | 25 m | ||
28 | 515 | Zee Jelmer De | 2003 | AALBORG | 0397AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 29 januar 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 23:02 |
Løb 32, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 25 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 2:56.30 | |
2 | 371 | Bonde Anna | 1999 | HOBRO | 9906AC | 25 m | 3:02.23 | |
3 | 254 | Jakobsen Charlotte K. | 1996 | S 68 | 9684AM | 25 m | 3:04.90 | |
4 | 536 | Jensen Hannah Fleng M. | 2000 | PINGVINEN | 0032AO | 25 m | 3:05.44 | |
5 | 510 | Sørensen Helena M. S. | 2001 | AALBORG | 0118AJ | 25 m | 3:06.33 | |
6 | 252 | Hansen Camilla D. | 2000 | S 68 | 0064AZ | 25 m | 3:06.36 | |
7 | 468 | Mellerup Mie | 2000 | AALBORG | 0018AH | 25 m | 3:07.26 | |
8 | 33 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 3:07.67 | |
9 | 383 | Hedemand Mathilde | 1999 | JARL | 9978AQ | 25 m | 3:11.28 | |
10 | 36 | Nielsen Lenette | 1997 | SMUT | 9726AE | 25 m | 3:12.22 | |
11 | 531 | Bossen Sofie Brøndum | 1996 | PINGVINEN | 9694AB | 25 m | 3:16.56 | |
12 | 467 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 25 m | 3:16.98 | |
13 | 547 | Rye Maria | 2001 | PINGVINEN | 0142AN | 25 m | 3:18.83 | |
14 | 261 | Ragnarsdottir Laura | 1998 | S 68 | 9848AU | 25 m | 3:19.46 | |
15 | 406 | Nielsen Karoline | 1997 | SKAGEN | 9736AL | 25 m | 3:19.61 | |
16 | 250 | Eftevand Cecilie N. | 1999 | S 68 | 9988AW | 25 m | 3:20.56 | |
17 | 420 | Svendsen Signe | 1996 | FFI | 9608AP | 25 m | 3:21.58 | |
18 | 341 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 3:26.20 | |
19 | 465 | Lund Emma | 2000 | AALBORG | 0014AR | 25 m | 3:26.33 | |
20 | 39 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | SMUT | 0226AC | 25 m | 3:27.07 | |
21 | 425 | Byrgesen Amalie Falk | 1999 | AALBORG | 9904AT | 25 m | 3:29.56 | |
22 | 387 | Nielsen Gitta | 1999 | JARL | 9906AQ | 25 m | 3:30.75 | |
23 | 20 | Andersen Emilie Morberg | 1997 | SMUT | 9758BB | 25 m | 3:32.82 | |
24 | 272 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | BSK08 | 0204AU | 25 m | 3:38.51 | |
25 | 518 | Blach Rikke | 1997 | SØHESTEN | 9796AT | 25 m | 3:40.32 | |
26 | 529 | Aastrup Sofie | 2002 | SØHESTEN | 0226AK | 25 m | 3:45.18 | |
27 | 353 | Champeng Waraphorn | 1999 | NORD | 9992AX | 25 m | 3:46.39 | |
28 | 446 | Fruergaard Anne | 2001 | AALBORG | 0156AX | 25 m | 3:49.91 | |
29 | 427 | Christensen Frederikke G. | 2000 | AALBORG | 0068AR | 25 m | 3:50.56 | |
30 | 34 | Nielsen Emilia | 2000 | SMUT | 0074AP | 25 m | 3:52.15 | |
31 | 418 | Moric Jessica | 2001 | FFI | 0174AY | 25 m | 4:05.57 | |
32 | 352 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 4:12.54 | |
33 | 318 | Brodersen Anne Sofie | 2001 | THISTED | 0186AX | 25 m | 4:13.12 | |
34 | 370 | Bak Sofia | 2002 | HOBRO | 0238AO | 25 m | 4:27.98 | |
35 | 526 | Pedersen Sandra Søborg | 2002 | SØHESTEN | 25 m | 4:48.06 | ||
36 | 525 | Nielsen Christine | 2002 | SØHESTEN | 25 m | 4:49.34 | ||
37 | 548 | Schmidt Sofie Elise | 2001 | PINGVINEN | 0174AZ | 25 m | 4:58.47 | |
38 | 405 | Mariegaard Anine B. | 2001 | SKAGEN | 0116AY | 25 m | 5:26.45 | |
39 | 1 | Sørensen Maiken | 1999 | Sæby | 9908BD | 25 m | ||
40 | 6 | Aagaard Pernille | 1999 | Sæby | 9966bd | 25 m | ||
41 | 274 | Jensen Johanne | 2002 | BSK08 | 25 m | |||
42 | 275 | Nielsen Amalie L | 2002 | BSK08 | 0274AR | 25 m | ||
43 | 309 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | ||
44 | 325 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | ||
45 | 448 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 25 m | ||
46 | 500 | Rimmen Sofie Hein | 2002 | AALBORG | 0224AD | 25 m | ||
47 | 502 | Rosendal Signe | 2000 | AALBORG | 0042AN | 25 m | ||
48 | 535 | Christensen Ida Marie H. | 2001 | PINGVINEN | 0106AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 29 januar 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 23:02 |
Løb 33, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 270 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 28.87 | |
2 | 385 | Madsen Dennis | 1997 | JARL | 9795AO | 25 m | 32.21 | |
3 | 470 | Nielsen Christian Rytter | 1996 | AALBORG | 9617AA | 25 m | 32.24 | |
4 | 403 | Jørgensen Benjamin | 1996 | SKAGEN | 9611AA | 25 m | 32.51 | |
5 | 343 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 33.59 | |
6 | 280 | Sand Nicolai | 2000 | BSK08 | 0037AF | 25 m | 36.08 | |
7 | 279 | Vestergaard Steffen Jes | 2000 | BSK08 | 0033AF | 25 m | 36.53 | |
8 | 360 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 36.85 | |
9 | 30 | Langley Lawrence | 2001 | SMUT | 0125AI | 25 m | 37.36 | |
10 | 498 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 37.79 | |
11 | 524 | Mikkelsen Nikolaj | 1998 | SØHESTEN | 9817AP | 25 m | 38.34 | |
12 | 508 | Stegenborg Scott | 2000 | AALBORG | 0063AH | 25 m | 38.94 | |
13 | 538 | Labuschagne Daniel | 1999 | PINGVINEN | 9969AL | 25 m | 39.18 | |
14 | 286 | Marcussen Frederik | 1999 | BSK08 | 9955AG | 25 m | 39.44 | |
15 | 460 | Kristensen Jonathan L | 2000 | AALBORG | 0037AH | 25 m | 40.72 | |
16 | 262 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 40.83 | |
17 | 521 | Kornum Christian | 2003 | SØHESTEN | 0323AH | 25 m | 42.27 | |
18 | 257 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 42.28 | |
19 | 278 | Kranker Lukas | 2000 | BSK08 | 0035AO | 25 m | 42.39 | |
20 | 412 | Thomsen Morten Kolbe | 2001 | SKAGEN | 0149AD | 25 m | 42.54 | |
21 | 388 | Pedersen Rasmus | 2000 | JARL | 0065AI | 25 m | 42.69 | |
22 | 295 | Dunker Christian | 2002 | BSK08 | 0289AL | 25 m | 43.12 | |
23 | 296 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 43.30 | |
24 | 369 | Andersen Oliver | 2000 | HOBRO | 0059AS | 25 m | 43.34 | |
25 | 322 | Jensen Jacob Nyvang | 1999 | THISTED | 9959AM | 25 m | 44.41 | |
26 | 513 | Werther Jonas L. | 2002 | AALBORG | 0205AC | 25 m | 45.21 | |
27 | 41 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 45.41 | |
28 | 410 | Pedersen Mathias Holme | 1999 | SKAGEN | 9909AO | 25 m | 45.55 | |
29 | 478 | Pedersen Nicklas | 2001 | AALBORG | 0181AJ | 25 m | 46.48 | |
30 | 507 | Stage Viktor | 2002 | AALBORG | 0229AJ | 25 m | 46.54 | |
31 | 464 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | 47.43 | |
32 | 372 | Christensen Christian E. | 2002 | HOBRO | 0293AN | 25 m | 47.59 | |
33 | 24 | Bonderup Fredrik Erasmus | 2002 | SMUT | 0289AI | 25 m | 48.48 | |
34 | 251 | Frost Hjalte Lillevik | 2001 | S 68 | 0189AL | 25 m | 48.59 | |
35 | 317 | Andreasen Ruben Højegaard | 1998 | THISTED | 9857AU | 25 m | 48.85 | |
36 | 361 | Mølgaard Mikkel H. | 2002 | NORD | 0269AM | 25 m | 48.94 | |
37 | 404 | Lundum Max | 1999 | SKAGEN | 9901AP | 25 m | 49.14 | |
38 | 35 | Nielsen Jimmy | 2003 | SMUT | 0325AE | 25 m | 49.56 | |
39 | 528 | Storgaard Rasmus | 2001 | SØHESTEN | 0163AN | 25 m | 50.50 | |
40 | 328 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 50.55 | |
41 | 285 | Søndergaard Jens | 1999 | BSK08 | 9929AO | 25 m | 51.04 | |
42 | 450 | Hussein Elyas | 2005 | AALBORG | 0579AB | 25 m | 51.27 | |
43 | 463 | Larsen Nikolai Levi | 2003 | AALBORG | 25 m | 51.57 | ||
44 | 541 | Pedersen Oscar | 2004 | PINGVINEN | 0445AE | 25 m | 53.24 | |
45 | 452 | Høyer Aksel A. | 2002 | AALBORG | 25 m | 55.29 | ||
46 | 455 | Johannesen Kasper | 2004 | AALBORG | 25 m | 55.98 | ||
47 | 479 | Pedersen Oliver | 2003 | AALBORG | 0317AJ | 25 m | 57.24 | |
48 | 457 | Kjær Mathias | 2003 | AALBORG | 25 m | 57.71 | ||
49 | 506 | Silva Leonardo Da | 2004 | AALBORG | 0425AF | 25 m | 59.13 | |
50 | 471 | Nielsen Jonas Lindberg | 2004 | AALBORG | 0495AF | 25 m | 1:00.51 | |
51 | 402 | Hansen Lucas Søholm | 2004 | SKAGEN | 0429AE | 25 m | 1:08.69 | |
52 | 304 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 25 m | 1:12.79 | ||
53 | 43 | Worm Rune | 2003 | SMUT | 0315AJ | 25 m | ||
54 | 264 | Steffensen Andreas | 1999 | S 68 | 25 m | |||
55 | 287 | Jensen Viktor | 2000 | BSK08 | 25 m | |||
56 | 303 | Jensen Nicklas M | 2001 | AABYBRO | 25 m | |||
57 | 340 | Roderick Johan | 2003 | THISTED | 25 m | |||
58 | 357 | Kleist Daniel Vang | 2000 | NORD | 0095AS | 25 m | ||
59 | 358 | Kleist Markus Vang | 2004 | NORD | 25 m | |||
60 | 384 | Jensen Jens | 1999 | JARL | 25 m | |||
61 | 537 | Klein Malik Lodberg | 2003 | PINGVINEN | 0359AI | 25 m | ||
62 | 540 | Olsen Asger Stahl | 2002 | PINGVINEN | 0297AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 29 januar 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 23:02 |
Løb 34, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 263 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 34.71 | |
2 | 397 | Burmeister Jannie | 1998 | SKAGEN | 9832AJ | 25 m | 35.40 | |
3 | 338 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 35.53 | |
4 | 316 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 35.88 | |
5 | 245 | Andersen Rebekka R. | 1996 | S 68 | 9664AN | 25 m | 36.46 | |
6 | 290 | Andersen Louise Bach | 2001 | BSK08 | 0164AM | 25 m | 36.52 | |
7 | 291 | Simonsen Sisse Grubak | 1996 | BSK08 | 9682AM | 25 m | 36.55 | |
8 | 267 | Tollerup Anne | 1998 | S 68 | 9868AL | 25 m | 36.61 | |
9 | 454 | Johannesen Camilla | 1999 | AALBORG | 9906AS | 25 m | 36.70 | |
10 | 502 | Rosendal Signe | 2000 | AALBORG | 0042AN | 25 m | 37.15 | |
11 | 260 | Pedersen Marie Brandt | 2000 | S 68 | 0056AS | 25 m | 37.48 | |
12 | 356 | Jensen Sigrid | 1999 | NORD | 9986AP | 25 m | 37.57 | |
13 | 366 | Væver Cecilie | 2002 | NORD | 0288AD | 25 m | 38.06 | |
14 | 380 | Skjellerup Anne Sofie | 1999 | HOBRO | 9934AM | 25 m | 38.09 | |
15 | 40 | Sand Anne Rasmussen | 2000 | SMUT | 0058AT | 25 m | 38.15 | |
16 | 39 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | SMUT | 0226AC | 25 m | 38.57 | |
17 | 516 | Zimmer Caroline | 1999 | AALBORG | 9948AU | 25 m | 38.86 | |
18 | 539 | Nielsen Lærke Juul | 2000 | PINGVINEN | 0006AN | 25 m | 39.00 | |
19 | 536 | Jensen Hannah Fleng M. | 2000 | PINGVINEN | 0032AO | 25 m | 39.09 | |
20 | 527 | Rasmussen Josefine B. | 1998 | SØHESTEN | 9872AP | 25 m | 39.31 | |
21 | 510 | Sørensen Helena M. S. | 2001 | AALBORG | 0118AJ | 25 m | 39.86 | |
22 | 326 | Madsen Line Teilberg | 2000 | THISTED | 0002BC | 25 m | 40.14 | |
23 | 468 | Mellerup Mie | 2000 | AALBORG | 0018AH | 25 m | 40.33 | |
24 | 364 | Tange Lærke Bjerre | 2002 | NORD | 0284AS | 25 m | 40.72 | |
25 | 248 | Christensen Sabina | 1997 | S 68 | 9752AS | 25 m | 40.86 | |
26 | 533 | Carlsen Michelle Munch | 1996 | PINGVINEN | 9672AV | 25 m | 41.36 | |
27 | 407 | Ottesen Maria | 1999 | SKAGEN | 9974AG | 25 m | 41.60 | |
28 | 268 | Yde Astrid | 2000 | S 68 | 0004AS | 25 m | 41.68 | |
29 | 321 | Harbo Pernille | 2001 | THISTED | 0106AV | 25 m | 41.95 | |
30 | 342 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 42.40 | |
31 | 517 | Andreasen Maria | 1994 | SØHESTEN | 9472AF | 25 m | 42.78 | |
32 | 310 | Kristiansen Stine Boye | 1998 | AABYBRO | 9862AV | 25 m | 42.87 | |
33 | 374 | Frederiksen Stine | 2001 | HOBRO | 0168AR | 25 m | 43.29 | |
34 | 273 | Weikert Ida Rom | 2002 | BSK08 | 25 m | 43.94 | ||
35 | 292 | Larsen Emma Viborg | 2001 | BSK08 | 0112AT | 25 m | 43.96 | |
36 | 411 | Thomsen Linea Kolbe | 2004 | SKAGEN | 0462AA | 25 m | 44.06 | |
37 | 446 | Fruergaard Anne | 2001 | AALBORG | 0156AX | 25 m | 44.09 | |
38 | 341 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 44.57 | |
39 | 318 | Brodersen Anne Sofie | 2001 | THISTED | 0186AX | 25 m | 44.89 | |
40 | 382 | Bøss Sofie Amalie | 2001 | JARL | 0128AK | 25 m | 45.11 | |
41 | 429 | Damsgaard Ellen | 2000 | AALBORG | 0084AO | 25 m | 45.12 | |
42 | 34 | Nielsen Emilia | 2000 | SMUT | 0074AP | 25 m | 45.36 | |
43 | 331 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 45.71 | |
44 | 427 | Christensen Frederikke G. | 2000 | AALBORG | 0068AR | 25 m | 46.52 | |
45 | 314 | Madsen Sofie S. | 2001 | AABYBRO | 0162AG | 25 m | 46.63 | |
46 | 367 | Østergaard Sandra Sloth | 1997 | NORD | 9754BC | 25 m | 46.79 | |
47 | 530 | Bak Trine | 1998 | PINGVINEN | 9832BA | 25 m | 46.98 | |
48 | 424 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 47.45 | |
49 | 481 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 47.79 | |
50 | 255 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 25 m | 47.87 | |
51 | 253 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 47.91 | |
52 | 535 | Christensen Ida Marie H. | 2001 | PINGVINEN | 0106AU | 25 m | 48.27 | |
53 | 42 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 25 m | 48.29 | ||
54 | 501 | Romanski Freja | 2003 | AALBORG | 0308AI | 25 m | 48.55 | |
55 | 28 | Christensen Maibritt | 2003 | SMUT | 0354AJ | 25 m | 48.87 | |
56 | 534 | Carlsen Selina Munch | 2001 | PINGVINEN | 0164AJ | 25 m | 49.39 | |
57 | 529 | Aastrup Sofie | 2002 | SØHESTEN | 0226AK | 25 m | 49.73 | |
58 | 258 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 49.97 | |
59 | 449 | Holst Cecilie | 2002 | AALBORG | 0204AQ | 25 m | 50.03 | |
60 | 26 | Christensen Ida | 2001 | SMUT | 0126AU | 25 m | 50.63 | |
61 | 476 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 50.71 | |
62 | 405 | Mariegaard Anine B. | 2001 | SKAGEN | 0116AY | 25 m | 50.78 | |
63 | 461 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 50.87 | |
64 | 511 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 51.02 | |
65 | 421 | Balleby Laura Rønde | 2002 | AALBORG | 0202AU | 25 m | 51.40 | |
66 | 509 | Svendsen Zille Haarh | 2004 | AALBORG | 0436AI | 25 m | 52.95 | |
67 | 293 | Dunker Josephine | 1999 | BSK08 | 9988AZ | 25 m | 53.24 | |
68 | 259 | Mortensen Zarah Heden | 2002 | S 68 | 0206AR | 25 m | 53.52 | |
69 | 447 | Gallop Nikoline V | 2003 | AALBORG | 0396AR | 25 m | 53.83 | |
70 | 422 | Bengtson Iben Kjær | 2002 | AALBORG | 0292AS | 25 m | 54.25 | |
71 | 247 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 54.33 | |
72 | 246 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 55.87 | |
73 | 409 | Pedersen Josefine T.k | 2002 | SKAGEN | 0266AO | 25 m | 56.77 | |
74 | 451 | Høeg Louise | 2003 | AALBORG | 0324AR | 25 m | 56.88 | |
75 | 512 | Thomsen Thea Holm | 2003 | AALBORG | 0328AP | 25 m | 59.11 | |
76 | 256 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 25 m | 1:00.66 | ||
77 | 3 | Christensen Signe | 2002 | Sæby | 0268AV | 25 m | 1:02.54 | |
78 | 466 | Lund Laura | 2003 | AALBORG | 0328AQ | 25 m | 1:04.36 | |
79 | 330 | Nørgaard Angelina | 2003 | THISTED | 0394AQ | 25 m | 1:05.00 | |
80 | 408 | Ottesen Thilde K. | 2005 | SKAGEN | 0504AC | 25 m | 1:05.56 | |
81 | 414 | Bralic Naja | 2002 | FFI | 25 m | 1:08.12 | ||
82 | 4 | Fischer Sisse | 2002 | Sæby | 0296av | 25 m | ||
83 | 7 | Aagaard Mathilde | 2002 | Sæby | 0234AU | 25 m | ||
84 | 249 | Drewsen Anne Kopp | 2001 | S 68 | 0106AX | 25 m | ||
85 | 274 | Jensen Johanne | 2002 | BSK08 | 25 m | |||
86 | 315 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 25 m | |||
87 | 354 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 25 m | |||
88 | 359 | Kristensen Maria Kold | 2000 | NORD | 25 m | |||
89 | 368 | Østergaard Simone Sloth | 2000 | NORD | 0032BE | 25 m | ||
90 | 399 | Gaardestrup Helene | 2004 | SKAGEN | 0424AA | 25 m | ||
91 | 526 | Pedersen Sandra Søborg | 2002 | SØHESTEN | 25 m | |||
92 | 551 | Freundlich Johanne E. | 2003 | NORD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 29 januar 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 23:02 |
Løb 35, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 445 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 1:32.59 | |
2 | 257 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 1:37.21 | |
3 | 426 | Christense Christopher Z. | 2003 | AALBORG | 0393AG | 25 m | 1:38.47 | |
4 | 262 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 1:38.50 | |
5 | 423 | Birkkjær Lucas T. | 2002 | AALBORG | 0265AH | 25 m | 1:38.52 | |
6 | 295 | Dunker Christian | 2002 | BSK08 | 0289AL | 25 m | 1:39.05 | |
7 | 513 | Werther Jonas L. | 2002 | AALBORG | 0205AC | 25 m | 1:40.22 | |
8 | 41 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 1:41.49 | |
9 | 24 | Bonderup Fredrik Erasmus | 2002 | SMUT | 0289AI | 25 m | 1:46.13 | |
10 | 464 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | 1:46.22 | |
11 | 507 | Stage Viktor | 2002 | AALBORG | 0229AJ | 25 m | 1:46.56 | |
12 | 43 | Worm Rune | 2003 | SMUT | 0315AJ | 25 m | 1:49.94 | |
13 | 27 | Christensen Jacob Lybech | 2002 | SMUT | 0285AJ | 25 m | 1:50.32 | |
14 | 537 | Klein Malik Lodberg | 2003 | PINGVINEN | 0359AI | 25 m | 1:55.63 | |
15 | 541 | Pedersen Oscar | 2004 | PINGVINEN | 0445AE | 25 m | 1:59.03 | |
16 | 328 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 2:00.05 | |
17 | 35 | Nielsen Jimmy | 2003 | SMUT | 0325AE | 25 m | 2:00.22 | |
18 | 304 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 25 m | |||
19 | 358 | Kleist Markus Vang | 2004 | NORD | 25 m | |||
20 | 402 | Hansen Lucas Søholm | 2004 | SKAGEN | 0429AE | 25 m | ||
21 | 457 | Kjær Mathias | 2003 | AALBORG | 25 m | |||
22 | 463 | Larsen Nikolai Levi | 2003 | AALBORG | 25 m | |||
23 | 471 | Nielsen Jonas Lindberg | 2004 | AALBORG | 0495AF | 25 m | ||
24 | 479 | Pedersen Oliver | 2003 | AALBORG | 0317AJ | 25 m | ||
25 | 506 | Silva Leonardo Da | 2004 | AALBORG | 0425AF | 25 m | ||
26 | 540 | Olsen Asger Stahl | 2002 | PINGVINEN | 0297AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 29 januar 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 23:02 |
Løb 36, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 31 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | SMUT | 0258AF | 25 m | 1:21.05 | |
2 | 366 | Væver Cecilie | 2002 | NORD | 0288AD | 25 m | 1:25.60 | |
3 | 342 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 1:25.89 | |
4 | 272 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | BSK08 | 0204AU | 25 m | 1:28.40 | |
5 | 475 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 1:29.99 | |
6 | 364 | Tange Lærke Bjerre | 2002 | NORD | 0284AS | 25 m | 1:30.03 | |
7 | 331 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 1:31.28 | |
8 | 339 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 1:31.46 | |
9 | 325 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 1:35.14 | |
10 | 273 | Weikert Ida Rom | 2002 | BSK08 | 25 m | 1:37.13 | ||
11 | 253 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 1:40.89 | |
12 | 28 | Christensen Maibritt | 2003 | SMUT | 0354AJ | 25 m | 1:42.41 | |
13 | 411 | Thomsen Linea Kolbe | 2004 | SKAGEN | 0462AA | 25 m | 1:42.68 | |
14 | 352 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 1:42.93 | |
15 | 469 | Nielsen Caroline Rytter | 2002 | AALBORG | 0294AL | 25 m | 1:44.31 | |
16 | 549 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | PINGVINEN | 0356AJ | 25 m | 1:44.39 | |
17 | 505 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 25 m | 1:44.88 | |
18 | 449 | Holst Cecilie | 2002 | AALBORG | 0204AQ | 25 m | 1:45.07 | |
19 | 246 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 1:46.86 | |
20 | 275 | Nielsen Amalie L | 2002 | BSK08 | 0274AR | 25 m | 1:48.13 | |
21 | 323 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 1:49.80 | |
22 | 255 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 25 m | 1:50.33 | |
23 | 258 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 1:54.13 | |
24 | 422 | Bengtson Iben Kjær | 2002 | AALBORG | 0292AS | 25 m | 1:58.78 | |
25 | 259 | Mortensen Zarah Heden | 2002 | S 68 | 0206AR | 25 m | 1:59.15 | |
26 | 247 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 1:59.35 | |
27 | 42 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 25 m | 1:59.48 | ||
28 | 370 | Bak Sofia | 2002 | HOBRO | 0238AO | 25 m | 1:59.63 | |
29 | 519 | Hassing Astrid | 2004 | SØHESTEN | 25 m | 2:02.86 | ||
30 | 421 | Balleby Laura Rønde | 2002 | AALBORG | 0202AU | 25 m | 2:04.54 | |
31 | 476 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 2:08.29 | |
32 | 256 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 25 m | 2:24.42 | ||
33 | 3 | Christensen Signe | 2002 | Sæby | 0268AV | 25 m | ||
34 | 4 | Fischer Sisse | 2002 | Sæby | 0296av | 25 m | ||
35 | 7 | Aagaard Mathilde | 2002 | Sæby | 0234AU | 25 m | ||
36 | 309 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | ||
37 | 315 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 25 m | |||
38 | 330 | Nørgaard Angelina | 2003 | THISTED | 0394AQ | 25 m | ||
39 | 354 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 25 m | |||
40 | 409 | Pedersen Josefine T.k | 2002 | SKAGEN | 0266AO | 25 m | ||
41 | 447 | Gallop Nikoline V | 2003 | AALBORG | 0396AR | 25 m | ||
42 | 451 | Høeg Louise | 2003 | AALBORG | 0324AR | 25 m | ||
43 | 461 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | ||
44 | 466 | Lund Laura | 2003 | AALBORG | 0328AQ | 25 m | ||
45 | 481 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | ||
46 | 501 | Romanski Freja | 2003 | AALBORG | 0308AI | 25 m | ||
47 | 509 | Svendsen Zille Haarh | 2004 | AALBORG | 0436AI | 25 m | ||
48 | 511 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | ||
49 | 512 | Thomsen Thea Holm | 2003 | AALBORG | 0328AP | 25 m | ||
50 | 525 | Nielsen Christine | 2002 | SØHESTEN | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 29 januar 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 23:02 |
Løb 37, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 432 | Aalborg Drenge 1 37 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:08.00 | ||
2 | 320 | Thisted Drenge 1 37 | 0 | THISTED | 25 m | 2:10.02 | ||
3 | 434 | Aalborg Drenge 2 37 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:16.00 | ||
4 | 237 | S68 1 37 | 0 | S 68 | 25 m | 2:22.15 | ||
5 | 282 | Bsk08-Baywatchs Boys 37 | 2000 | BSK08 | 25 m | 2:22.87 | ||
6 | 436 | Aalborg Drenge 3 37 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:24.00 | ||
7 | 288 | Bsk08-Bøfferne 37 | 1997 | BSK08 | 25 m | 2:24.49 | ||
8 | 438 | Aalborg Drenge 4 37 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:32.00 | ||
9 | 440 | Aalborg Drenge 5 37 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:32.00 | ||
10 | 311 | S T Aabybro Hm Drenge 1 | 1990 | AABYBRO | 25 m | 2:33.45 | ||
11 | 396 | Skagen Herrer 37 | 0 | SKAGEN | 25 m | 2:50.57 | ||
12 | 442 | Aalborg Drenge 6 37 | 0 | AALBORG | 25 m | 3:00.00 | ||
13 | 444 | Aalborg Drenge 7 37 | 0 | AALBORG | 25 m | 3:00.00 | ||
14 | 312 | S T Aabybro Hm Drenge 2 | 1999 | AABYBRO | 25 m | 3:19.98 | ||
15 | 12 | Smut Mellem 37 | 0 | SMUT | 25 m | |||
16 | 16 | Smut Små 37 | 0 | SMUT | 25 m | |||
17 | 347 | Nord Drenge 37 | 1997 | NORD | 25 m | |||
18 | 394 | Skagen Herre 2 37 | 0 | SKAGEN | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 29 januar 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 23:02 |
Løb 38, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 333 | Thisted Piger 1 38 | 0 | THISTED | 25 m | 2:12.02 | ||
2 | 483 | Aalborg Piger 1 38 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:18.00 | ||
3 | 485 | Aalborg Piger 2 38 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:20.00 | ||
4 | 238 | S68 1 38 | 0 | S 68 | 25 m | 2:20.15 | ||
5 | 335 | Thisted Piger 2 38 | 0 | THISTED | 25 m | 2:25.00 | ||
6 | 487 | Aalborg Piger 3 38 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:25.00 | ||
7 | 19 | Smut Stor 38 | 0 | SMUT | 25 m | 2:25.22 | ||
8 | 491 | Aalborg Piger 5 38 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:30.00 | ||
9 | 493 | Aalborg Piger 6 38 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:30.00 | ||
10 | 390 | Skagen Damer 38 | 0 | SKAGEN | 25 m | 2:32.62 | ||
11 | 337 | Thisted Piger 3 38 | 0 | THISTED | 25 m | 2:35.00 | ||
12 | 240 | S68 2 38 | 0 | S 68 | 25 m | 2:40.15 | ||
13 | 495 | Aalborg Piger 7 38 | 0 | AALBORG | 25 m | 3:00.00 | ||
14 | 497 | Aalborg Piger 8 38 | 0 | AALBORG | 25 m | 3:00.00 | ||
15 | 242 | S68 3 38 | 0 | S 68 | 25 m | 3:00.15 | ||
16 | 294 | Bsk08-Super Piger 38 | 1996 | BSK08 | 25 m | 3:00.61 | ||
17 | 313 | S T Aabybro Hm Piger | 1997 | AABYBRO | 25 m | 3:01.47 | ||
18 | 544 | Piger 1 Pingvinen 38 | 2000 | PINGVINEN | 25 m | 3:10.00 | ||
19 | 244 | S68 4 38 | 0 | S 68 | 25 m | 3:20.15 | ||
20 | 276 | Bsk08-Baywatch Girls 38 | 2002 | BSK08 | 25 m | 3:21.45 | ||
21 | 546 | Piger 2 Pingvinen 38 | 2000 | PINGVINEN | 25 m | 3:30.00 | ||
22 | 8 | Sæby Piger 38 | 1999 | Sæby | 25 m | |||
23 | 13 | Smut Mellem 38 | 0 | SMUT | 25 m | |||
24 | 17 | Smut Små 38 | 0 | SMUT | 25 m | |||
25 | 349 | Nord Piger 1 38 | 1998 | NORD | 25 m | |||
26 | 351 | Nord Piger 2 38 | 2002 | NORD | 25 m | |||
27 | 392 | Skagen Damer 2 38 | 0 | SKAGEN | 25 m | |||
28 | 489 | Aalborg Piger 4 38 | 0 | AALBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 29 januar 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 23:02 |