Startliste for Grand Prix 3 - Finalen
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 137 | Hjorth-Hansen Julie | 1984 | BIR-SIGMA | 8482AA | 50 m | 4:42.87 | |
2 | 144 | Jansen Louise | 1984 | ALL-SIGMA | 8432AA | 50 m | 4:56.19 | |
3 | 6 | Crone Katrine | 1992 | AGF | 9248AA | 50 m | 5:15.45 | |
4 | 202 | Pedersen Annie L. | 1992 | WEST SWIM | 9278AH | 50 m | 5:17.33 | |
5 | 101 | Thalund Pernille | 1990 | HERNING | 9064AB | 50 m | 5:19.51 | |
6 | 122 | Eskildsen Caroline | 1995 | KØGE | 9556AA | 50 m | 5:19.83 | |
7 | 163 | Østergaard Freja | 1995 | SILKEBORG | 9552AF | 50 m | 5:22.91 | |
8 | 162 | Tolstrup Signe | 1995 | SILKEBORG | 9588AI | 50 m | 5:28.14 | |
9 | 221 | Tomra Charlotte | 1992 | AALBORG | 9234AG | 50 m | 5:31.35 | |
10 | 179 | Nielsen Karen | 1990 | SK-SYD | 9076AC | 50 m | 5:34.95 | |
11 | 107 | Wikstrøm Signe | 1993 | HOLBÆK | 9394AK | 50 m | 5:36.81 | |
12 | 48 | Rytter Josefine | 1994 | GLADSAXE | 9416AC | 50 m | 5:37.74 | |
13 | 156 | Kjeldsen Isabella | 1993 | SILKEBORG | 9346AJ | 50 m | 5:41.09 | |
14 | 218 | Stage Amalie | 1993 | AALBORG | 9326AC | 50 m | 5:41.48 | |
15 | 106 | Jensen Line | 1993 | HOLBÆK | 9358AE | 50 m | 5:43.19 | |
16 | 84 | Hansen Simone Friis | 1995 | HERNING | 9538AG | 50 m | 5:43.48 | |
17 | 90 | Jespersen Cecilia | 1993 | HERNING | 9364AI | 50 m | 5:43.54 | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Aabybro Idrætsforening |
Løb 2, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 196 | Christensen Chris | 1988 | WEST SWIM | 8839AB | 50 m | 4:21.39 | |
2 | 143 | Holkjær Andreas | 1990 | ALL-SIGMA | 9011AD | 50 m | 4:36.84 | |
3 | 185 | Klarskov Morten | 1992 | AIF-VAT | 9229AB | 50 m | 4:41.51 | |
4 | 45 | Christensen Thorbjørn H. | 1989 | GLADSAXE | 8907AC | 50 m | 4:42.73 | |
5 | 64 | Mouritsen Andreas | 1992 | GREVE GTI | 9201AC | 50 m | 4:44.21 | |
6 | 204 | Søemod Marcus Orloff | 1991 | WEST SWIM | 9163AG | 50 m | 4:47.39 | |
7 | 181 | Rasmussen Morten | 1989 | SK-SYD | 8967AC | 50 m | 4:48.29 | |
8 | 139 | Bak Marcus | 1991 | ALL-SIGMA | 9199AF | 50 m | 4:48.98 | |
9 | 111 | Frederiksen Frederik | 1992 | HVIDOVRE | 9255AI | 50 m | 4:50.72 | |
10 | 176 | Klingberg Emil | 1987 | SK-SYD | 8705AB | 50 m | 4:50.75 | |
11 | 69 | Westergaard Jonas | 1990 | TUNE GTI | 9001AC | 50 m | 4:52.31 | |
12 | 98 | Sangild Lasse | 1990 | HERNING | 9051AC | 50 m | 4:54.00 | |
13 | 80 | Duedahl Martin | 1985 | HERNING | 8563AB | 50 m | 4:54.38 | |
14 | 105 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 50 m | 4:55.48 | |
15 | 62 | Andre Emil Cortes | 1990 | GREVE GTI | 9075AD | 50 m | 4:56.23 | |
16 | 127 | Knudsen Jakob Bjerre | 1990 | LYSENG | 9033AD | 50 m | 4:56.33 | |
17 | 222 | Schütt Karsten | 1991 | BOV | 9103AA | 50 m | 4:56.67 | |
18 | 160 | Skjødt Steffen | 1987 | SILKEBORG | 8769AB | 50 m | 4:56.78 | |
19 | 145 | Ortmann Andreas | 1991 | ALL-SIGMA | 9169AC | 50 m | 4:58.60 | |
20 | 65 | Mouritsen Magnus | 1992 | GREVE GTI | 9211AC | 50 m | 5:01.92 | |
21 | 82 | Hansen Martin G. | 1992 | HERNING | 9295AC | 50 m | 5:02.26 | |
22 | 167 | Wermuth Lars | 1993 | FREM-STO95 | 9395AH | 50 m | 5:04.12 | |
23 | 75 | Abildgaard Jens Glent | 1991 | HERNING | 9117AE | 50 m | 5:05.89 | |
24 | 153 | Birkbak Anders | 1991 | SILKEBORG | 9175AA | 50 m | 5:09.79 | |
25 | 126 | Lyngdorf Frederik H. | 1992 | LYSENG | 9233AJ | 50 m | 5:18.84 | |
26 | 112 | Andersen Jakob H. | 1993 | KALUNDBORG | 9373AE | 50 m | 5:23.14 | |
27 | 113 | Andersen Mikkel H. | 1991 | KALUNDBORG | 9109AB | 50 m | 5:24.04 | |
28 | 97 | Rosager Alexander | 1991 | HERNING | 9127AD | 50 m | 5:25.48 | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Aabybro Idrætsforening |
Løb 3, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 200 | Mørkøre Elspa | 1991 | WEST SWIM | 9142AM | 50 m | 27.21 | |
2 | 147 | Thomsen Josephine Emilie | 1990 | ALL-SIGMA | 9072AE | 50 m | 27.30 | |
3 | 44 | Blume Pernille | 1994 | GLADSAXE | 9498AC | 50 m | 27.95 | |
4 | 94 | Mikkelsen Heidi | 1985 | HERNING | 8516AA | 50 m | 28.18 | |
5 | 134 | Johansen Susanne D. | 1995 | ODDER | 9576AE | 50 m | 28.38 | |
6 | 123 | Hansen Kia | 1995 | KØGE | 9588AF | 50 m | 28.58 | |
7 | 70 | Hansen Maja Sofie | 1991 | ISHØJ | 9104AA | 50 m | 28.59 | |
8 | 230 | Larsen Stine Garne | 1992 | ALL-SIGMA | 9246AG | 50 m | 28.69 | |
9 | 217 | Nielsen Sofie Lunden | 1992 | AALBORG | 9202AK | 50 m | 28.83 | |
10 | 235 | Hahne Emilie | 1993 | BIR-SIGMA | 9358AM | 50 m | 29.13 | |
11 | 118 | Johansen Monique | 1994 | KVIK | 9426AF | 50 m | 29.25 | |
12 | 135 | Petersen Line | 1991 | ODDER | 9114AH | 50 m | 29.26 | |
13 | 79 | Christensen Tea L. | 1989 | HERNING | 8936AB | 50 m | 29.37 | |
14 | 228 | Frandsen Laura | 1993 | ALL-SIGMA | 9346AA | 50 m | 29.68 | |
15 | 146 | Skou Kristine | 1988 | ALL-SIGMA | 8804AC | 50 m | 29.76 | |
16 | 182 | Wael Emma | 1993 | SK-SYD | 9374AL | 50 m | 29.85 | |
17 | 168 | Nielsen Helene | 1993 | OSK-STO95 | 9344AK | 50 m | 29.89 | |
18 | 234 | Baht-Hagen Katrine | 1994 | BIR-SIGMA | 9458AI | 50 m | 29.89 | |
19 | 175 | Franck Cecilie | 1991 | SK-SYD | 9186AG | 50 m | 29.98 | |
20 | 117 | Bender Martine | 1994 | KVIK | 9456AL | 50 m | 29.99 | |
21 | 158 | Olsen Signe | 1990 | SILKEBORG | 9038AD | 50 m | 30.05 | |
22 | 125 | Jepsen Julie | 1994 | OPNØR | 9484AG | 50 m | 30.08 | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Aabybro Idrætsforening |
Løb 4, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 27 | Andkjær Jakob | 1985 | VI39-VAT | 8559AA | 50 m | 22.47 | |
2 | 213 | Jensen Simon Sønderup | 1988 | AALBORG | 8875AC | 50 m | 23.75 | |
3 | 141 | Gydesen Mathias | 1988 | ALL-SIGMA | 8843AC | 50 m | 24.17 | |
4 | 7 | Fischer Christian | 1986 | AGF | 8645AB | 50 m | 24.20 | |
5 | 43 | Blume Anders | 1990 | GLADSAXE | 9071AA | 50 m | 24.55 | |
6 | 210 | Gordon Palle | 1987 | AALBORG | 8795AB | 50 m | 25.22 | |
7 | 159 | Riemenschneider Morten | 1989 | SILKEBORG | 8909AA | 50 m | 25.34 | |
8 | 203 | Saugstrup Martin | 1992 | WEST SWIM | 9243AB | 50 m | 25.40 | |
9 | 184 | Jensen Andreas Hallberg | 1992 | AIF-VAT | 9217AF | 50 m | 25.47 | |
10 | 212 | Halkjær Daniel Svane | 1991 | AALBORG | 9121AC | 50 m | 25.48 | |
11 | 89 | Iversen Casper | 1991 | HERNING | 9121AB | 50 m | 25.82 | |
12 | 83 | Hansen Mathias | 1993 | HERNING | 9313AI | 50 m | 26.13 | |
13 | 75 | Abildgaard Jens Glent | 1991 | HERNING | 9117AE | 50 m | 26.26 | |
14 | 232 | Olczyk Jonas | 1994 | ALL-SIGMA | 9457AA | 50 m | 26.33 | |
15 | 129 | Andersen Nils Just | 1992 | LYSENG | 9277AD | 50 m | 26.36 | |
16 | 39 | Kragholm Tobias | 1992 | GENTOFTE | 9263AD | 50 m | 26.39 | |
17 | 50 | Wagner Martin | 1991 | GLADSAXE | 9167AA | 50 m | 26.42 | |
18 | 121 | Christensen Frederik | 1992 | KØGE | 9287AD | 50 m | 26.59 | |
19 | 209 | Butler Patrick | 1990 | AALBORG | 9061AF | 50 m | 26.61 | |
20 | 104 | Hansen Rasmus Stendorph | 1990 | HERNING | 9055AE | 50 m | 26.67 | |
21 | 211 | Graversen Jonas | 1990 | AALBORG | 9061AE | 50 m | 26.77 | |
22 | 183 | Erichsen Christian | 1990 | AIF-VAT | 9059AD | 50 m | 26.81 | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Aabybro Idrætsforening |
Løb 5, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 36 | Østergaard Micha | 1987 | WEST SWIM | 8748AB | 50 m | 27.41 | |
2 | 28 | Strandskov Michelle B. | 1991 | BIR-SIGMA | 9158AF | 50 m | 28.74 | |
3 | 14 | Sander Marie Rubin | 1988 | AGF | 8828AB | 50 m | 29.14 | |
4 | 94 | Mikkelsen Heidi | 1985 | HERNING | 8516AA | 50 m | 29.53 | |
5 | 147 | Thomsen Josephine Emilie | 1990 | ALL-SIGMA | 9072AE | 50 m | 29.56 | |
6 | 172 | Nielsen Julie H. | 1991 | OSLF-STO95 | 9184AI | 50 m | 30.27 | |
7 | 70 | Hansen Maja Sofie | 1991 | ISHØJ | 9104AA | 50 m | 31.18 | |
8 | 225 | Trolle Tine | 1991 | S 68 | 9198ah | 50 m | 31.29 | |
9 | 122 | Eskildsen Caroline | 1995 | KØGE | 9556AA | 50 m | 31.30 | |
10 | 215 | Nielsen Anne Østergaard | 1991 | AALBORG | 9158AE | 50 m | 31.31 | |
11 | 116 | Vinsand Marianne | 1995 | KALUNDBORG | 9574AC | 50 m | 31.39 | |
12 | 177 | Løje Katja | 1993 | SK-SYD | 9338AF | 50 m | 31.47 | |
13 | 92 | Lunding Nanna | 1991 | HERNING | 9122AB | 50 m | 31.55 | |
14 | 235 | Hahne Emilie | 1993 | BIR-SIGMA | 9358AM | 50 m | 31.61 | |
15 | 163 | Østergaard Freja | 1995 | SILKEBORG | 9552AF | 50 m | 31.89 | |
16 | 187 | Hjelmgaard Mai | 1994 | VI39-VAT | 9444AB | 50 m | 32.32 | |
17 | 202 | Pedersen Annie L. | 1992 | WEST SWIM | 9278AH | 50 m | 32.40 | |
18 | 155 | Dalby Runa | 1993 | SILKEBORG | 9372AD | 50 m | 32.61 | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Aabybro Idrætsforening |
Løb 6, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 27 | Andkjær Jakob | 1985 | VI39-VAT | 8559AA | 50 m | 23.56 | |
2 | 141 | Gydesen Mathias | 1988 | ALL-SIGMA | 8843AC | 50 m | 24.73 | |
3 | 34 | Peen Johan | 1988 | BIR-SIGMA | 8883AA | 50 m | 25.72 | |
4 | 210 | Gordon Palle | 1987 | AALBORG | 8795AB | 50 m | 26.30 | |
5 | 196 | Christensen Chris | 1988 | WEST SWIM | 8839AB | 50 m | 26.39 | |
6 | 127 | Knudsen Jakob Bjerre | 1990 | LYSENG | 9033AD | 50 m | 26.43 | |
7 | 33 | Offersen Lasse | 1989 | GREVE GTI | 8961AC | 50 m | 26.56 | |
8 | 212 | Halkjær Daniel Svane | 1991 | AALBORG | 9121AC | 50 m | 27.20 | |
9 | 138 | Schmidt Julius Skaarup | 1988 | BIR-SIGMA | 8871AA | 50 m | 27.28 | |
10 | 119 | Jørgensen Patrik Leth | 1992 | KVIK | 9277AE | 50 m | 27.31 | |
11 | 9 | Jakobsen David | 1990 | AGF | 9013AD | 50 m | 27.32 | |
12 | 89 | Iversen Casper | 1991 | HERNING | 9121AB | 50 m | 27.36 | |
13 | 11 | Kallehave Benjamin | 1990 | AGF | 9029AC | 50 m | 27.39 | |
14 | 222 | Schütt Karsten | 1991 | BOV | 9103AA | 50 m | 27.55 | |
15 | 45 | Christensen Thorbjørn H. | 1989 | GLADSAXE | 8907AC | 50 m | 27.60 | |
16 | 184 | Jensen Andreas Hallberg | 1992 | AIF-VAT | 9217AF | 50 m | 27.78 | |
17 | 185 | Klarskov Morten | 1992 | AIF-VAT | 9229AB | 50 m | 27.83 | |
18 | 139 | Bak Marcus | 1991 | ALL-SIGMA | 9199AF | 50 m | 27.93 | |
19 | 143 | Holkjær Andreas | 1990 | ALL-SIGMA | 9011AD | 50 m | 28.01 | |
20 | 145 | Ortmann Andreas | 1991 | ALL-SIGMA | 9169AC | 50 m | 28.35 | |
21 | 219 | Sørensen Mikkel Munk | 1992 | AALBORG | 9249AB | 50 m | 28.56 | |
22 | 124 | Pommersgaard Jon | 1990 | NAKSKOV | 9029AD | 50 m | 28.59 | |
23 | 211 | Graversen Jonas | 1990 | AALBORG | 9061AE | 50 m | 28.75 | |
24 | 183 | Erichsen Christian | 1990 | AIF-VAT | 9059AD | 50 m | 28.87 | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Aabybro Idrætsforening |
Løb 7, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 200 | Mørkøre Elspa | 1991 | WEST SWIM | 9142AM | 50 m | 29.44 | |
2 | 12 | Larsen Pernille | 1992 | AGF | 9264AG | 50 m | 29.52 | |
3 | 170 | Gregersen Line | 1994 | OSLF-STO95 | 9422AA | 50 m | 30.86 | |
4 | 144 | Jansen Louise | 1984 | ALL-SIGMA | 8432AA | 50 m | 31.52 | |
5 | 194 | Mouritzen Pernille | 1993 | VEST BRØND | 9356AA | 50 m | 31.63 | |
6 | 134 | Johansen Susanne D. | 1995 | ODDER | 9576AE | 50 m | 32.48 | |
7 | 215 | Nielsen Anne Østergaard | 1991 | AALBORG | 9158AE | 50 m | 32.68 | |
8 | 108 | Blæsbjerg Mette Marie | 1993 | HOLSTEBRO | 9396AL | 50 m | 33.05 | |
9 | 63 | Christiansen Julie | 1993 | GREVE GTI | 9388AA | 50 m | 33.17 | |
10 | 217 | Nielsen Sofie Lunden | 1992 | AALBORG | 9202AK | 50 m | 33.34 | |
11 | 155 | Dalby Runa | 1993 | SILKEBORG | 9372AD | 50 m | 33.49 | |
12 | 101 | Thalund Pernille | 1990 | HERNING | 9064AB | 50 m | 33.49 | |
13 | 70 | Hansen Maja Sofie | 1991 | ISHØJ | 9104AA | 50 m | 33.63 | |
14 | 228 | Frandsen Laura | 1993 | ALL-SIGMA | 9346AA | 50 m | 33.70 | |
15 | 229 | Jensen Selina Sidenius | 1992 | ALL-SIGMA | 9292AH | 50 m | 33.83 | |
16 | 225 | Trolle Tine | 1991 | S 68 | 9198ah | 50 m | 33.86 | |
17 | 177 | Løje Katja | 1993 | SK-SYD | 9338AF | 50 m | 33.95 | |
18 | 132 | Rasmussen Trine Fredsø | 1989 | LYSENG | 8962AA | 50 m | 34.19 | |
19 | 158 | Olsen Signe | 1990 | SILKEBORG | 9038AD | 50 m | 34.67 | |
20 | 94 | Mikkelsen Heidi | 1985 | HERNING | 8516AA | 50 m | 34.92 | |
21 | 168 | Nielsen Helene | 1993 | OSK-STO95 | 9344AK | 50 m | 34.98 | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Aabybro Idrætsforening |
Løb 8, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 141 | Gydesen Mathias | 1988 | ALL-SIGMA | 8843AC | 50 m | 26.09 | |
2 | 210 | Gordon Palle | 1987 | AALBORG | 8795AB | 50 m | 27.87 | |
3 | 7 | Fischer Christian | 1986 | AGF | 8645AB | 50 m | 28.05 | |
4 | 43 | Blume Anders | 1990 | GLADSAXE | 9071AA | 50 m | 28.29 | |
5 | 209 | Butler Patrick | 1990 | AALBORG | 9061AF | 50 m | 29.10 | |
6 | 139 | Bak Marcus | 1991 | ALL-SIGMA | 9199AF | 50 m | 29.37 | |
7 | 66 | Sørensen Niels Wissing | 1993 | GREVE GTI | 9391AC | 50 m | 29.42 | |
8 | 80 | Duedahl Martin | 1985 | HERNING | 8563AB | 50 m | 30.10 | |
9 | 75 | Abildgaard Jens Glent | 1991 | HERNING | 9117AE | 50 m | 30.14 | |
10 | 236 | Schiellerup Andreas | 1993 | BIR-SIGMA | 9301AD | 50 m | 30.27 | |
11 | 212 | Halkjær Daniel Svane | 1991 | AALBORG | 9121AC | 50 m | 30.39 | |
12 | 167 | Wermuth Lars | 1993 | FREM-STO95 | 9395AH | 50 m | 30.51 | |
13 | 128 | Christensen Matias Engdal | 1993 | LYSENG | 9309AE | 50 m | 30.83 | |
14 | 86 | Hiltmar Andreas B. | 1993 | HERNING | 9335AB | 50 m | 31.27 | |
15 | 89 | Iversen Casper | 1991 | HERNING | 9121AB | 50 m | 31.36 | |
16 | 83 | Hansen Mathias | 1993 | HERNING | 9313AI | 50 m | 31.58 | |
17 | 153 | Birkbak Anders | 1991 | SILKEBORG | 9175AA | 50 m | 31.63 | |
18 | 104 | Hansen Rasmus Stendorph | 1990 | HERNING | 9055AE | 50 m | 31.73 | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Aabybro Idrætsforening |
Løb 9, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 166 | Pedersen Rikke Møller | 1989 | FREM-STO95 | 8996AB | 50 m | 33.42 | |
2 | 85 | Hedegaard Frederikke | 1993 | HERNING | 9394AJ | 50 m | 35.39 | |
3 | 6 | Crone Katrine | 1992 | AGF | 9248AA | 50 m | 35.75 | |
4 | 67 | Ormstrup Emilie | 1993 | TUNE GTI | 9396AJ | 50 m | 36.07 | |
5 | 229 | Jensen Selina Sidenius | 1992 | ALL-SIGMA | 9292AH | 50 m | 36.38 | |
6 | 201 | Pedersen Anne Vester | 1993 | WEST SWIM | 9324AE | 50 m | 36.55 | |
7 | 79 | Christensen Tea L. | 1989 | HERNING | 8936AB | 50 m | 36.83 | |
8 | 92 | Lunding Nanna | 1991 | HERNING | 9122AB | 50 m | 36.94 | |
9 | 38 | Frey Olivia Ane | 1994 | GENTOFTE | 9466AJ | 50 m | 37.01 | |
10 | 84 | Hansen Simone Friis | 1995 | HERNING | 9538AG | 50 m | 37.26 | |
11 | 135 | Petersen Line | 1991 | ODDER | 9114AH | 50 m | 37.45 | |
12 | 94 | Mikkelsen Heidi | 1985 | HERNING | 8516AA | 50 m | 37.74 | |
13 | 103 | Brayd Tasha Mac | 1993 | HERNING | 9384AJ | 50 m | 37.99 | |
14 | 100 | Termøhlen Cecilie | 1993 | HERNING | 9302AA | 50 m | 38.04 | |
15 | 37 | Brinkkjær Maria | 1992 | GENTOFTE | 9252AA | 50 m | 38.25 | |
16 | 48 | Rytter Josefine | 1994 | GLADSAXE | 9416AC | 50 m | 38.42 | |
17 | 221 | Tomra Charlotte | 1992 | AALBORG | 9234AG | 50 m | 38.54 | |
18 | 162 | Tolstrup Signe | 1995 | SILKEBORG | 9588AI | 50 m | 38.58 | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Aabybro Idrætsforening |
Løb 10, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 196 | Christensen Chris | 1988 | WEST SWIM | 8839AB | 50 m | 29.56 | |
2 | 3 | Andersen Michael Schulz | 1987 | AGF | 8705AA | 50 m | 29.61 | |
3 | 176 | Klingberg Emil | 1987 | SK-SYD | 8705AB | 50 m | 30.18 | |
4 | 138 | Schmidt Julius Skaarup | 1988 | BIR-SIGMA | 8871AA | 50 m | 30.72 | |
5 | 68 | Sørensen Thomas Dahl | 1992 | TUNE GTI | 9249AA | 50 m | 31.60 | |
6 | 124 | Pommersgaard Jon | 1990 | NAKSKOV | 9029AD | 50 m | 32.04 | |
7 | 39 | Kragholm Tobias | 1992 | GENTOFTE | 9263AD | 50 m | 32.09 | |
8 | 120 | Sainis Emil | 1992 | KVIK | 9207AC | 50 m | 32.10 | |
9 | 181 | Rasmussen Morten | 1989 | SK-SYD | 8967AC | 50 m | 32.11 | |
10 | 160 | Skjødt Steffen | 1987 | SILKEBORG | 8769AB | 50 m | 32.37 | |
11 | 204 | Søemod Marcus Orloff | 1991 | WEST SWIM | 9163AG | 50 m | 32.56 | |
12 | 143 | Holkjær Andreas | 1990 | ALL-SIGMA | 9011AD | 50 m | 32.64 | |
13 | 62 | Andre Emil Cortes | 1990 | GREVE GTI | 9075AD | 50 m | 32.72 | |
14 | 184 | Jensen Andreas Hallberg | 1992 | AIF-VAT | 9217AF | 50 m | 32.85 | |
15 | 129 | Andersen Nils Just | 1992 | LYSENG | 9277AD | 50 m | 32.98 | |
16 | 213 | Jensen Simon Sønderup | 1988 | AALBORG | 8875AC | 50 m | 33.06 | |
17 | 95 | Pedersen Mads | 1991 | HERNING | 9111AB | 50 m | 33.09 | |
18 | 157 | Møller Mads | 1991 | SILKEBORG | 9141AG | 50 m | 33.26 | |
19 | 89 | Iversen Casper | 1991 | HERNING | 9121AB | 50 m | 34.15 | |
20 | 50 | Wagner Martin | 1991 | GLADSAXE | 9167AA | 50 m | 34.17 | |
21 | 232 | Olczyk Jonas | 1994 | ALL-SIGMA | 9457AA | 50 m | 34.29 | |
22 | 105 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 50 m | 34.47 | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Aabybro Idrætsforening |
Løb 11, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 30 | Friis Lotte | 1988 | ALL-SIGMA | 8898AA | 50 m | 4:10.38 | |
2 | 233 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | ALL-SIGMA | 9468AG | 50 m | 4:24.38 | |
3 | 136 | Harnfeldt Sofie | 1991 | BIR-SIGMA | 9106AE | 50 m | 4:25.81 | |
4 | 140 | Friis Trine | 1990 | ALL-SIGMA | 9034AC | 50 m | 4:30.74 | |
5 | 49 | Søby Trine | 1991 | GLADSAXE | 9112AG | 50 m | 4:32.09 | |
6 | 146 | Skou Kristine | 1988 | ALL-SIGMA | 8804AC | 50 m | 4:32.46 | |
7 | 109 | Hvid Mathilde Pugholm | 1990 | HOLSTEBRO | 9054AD | 50 m | 4:32.77 | |
8 | 46 | Pedersen Laura Brink | 1992 | GLADSAXE | 9208AB | 50 m | 4:35.96 | |
9 | 78 | Balle Mathilde | 1989 | HERNING | 8964AD | 50 m | 4:36.32 | |
10 | 123 | Hansen Kia | 1995 | KØGE | 9588AF | 50 m | 4:36.88 | |
11 | 134 | Johansen Susanne D. | 1995 | ODDER | 9576AE | 50 m | 4:37.46 | |
12 | 182 | Wael Emma | 1993 | SK-SYD | 9374AL | 50 m | 4:39.09 | |
13 | 10 | Jakobsen Nanna Huus | 1990 | AGF | 9092AD | 50 m | 4:41.50 | |
14 | 142 | Hansen Maj Lindberg | 1992 | ALL-SIGMA | 9206AB | 50 m | 4:41.91 | |
15 | 8 | Holm Katja | 1994 | AGF | 9408AE | 50 m | 4:42.87 | |
16 | 44 | Blume Pernille | 1994 | GLADSAXE | 9498AC | 50 m | 4:44.22 | |
17 | 118 | Johansen Monique | 1994 | KVIK | 9426AF | 50 m | 4:45.02 | |
18 | 187 | Hjelmgaard Mai | 1994 | VI39-VAT | 9444AB | 50 m | 4:45.48 | |
19 | 63 | Christiansen Julie | 1993 | GREVE GTI | 9388AA | 50 m | 4:47.83 | |
20 | 230 | Larsen Stine Garne | 1992 | ALL-SIGMA | 9246AG | 50 m | 4:48.49 | |
21 | 227 | Larsen Pernille Bak | 1991 | S 68 | 9146ab | 50 m | 4:48.63 | |
22 | 201 | Pedersen Anne Vester | 1993 | WEST SWIM | 9324AE | 50 m | 4:48.96 | |
23 | 192 | Hansen Laura Smidt | 1992 | VEST BRØND | 9268AK | 50 m | 4:50.22 | |
24 | 175 | Franck Cecilie | 1991 | SK-SYD | 9186AG | 50 m | 4:50.69 | |
25 | 40 | Vest Stine Dahl | 1994 | GENTOFTE | 9492AH | 50 m | 4:51.46 | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Aabybro Idrætsforening |
Løb 12, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 35 | Rud Jon | 1986 | WEST SWIM | 8657AA | 50 m | 3:49.96 | |
2 | 31 | Glæsner Mads | 1988 | ALL-SIGMA | 8893AA | 50 m | 3:52.98 | |
3 | 131 | Dybdahl Thomas Mosbæk | 1990 | LYSENG | 9001AF | 50 m | 4:08.31 | |
4 | 203 | Saugstrup Martin | 1992 | WEST SWIM | 9243AB | 50 m | 4:11.65 | |
5 | 33 | Offersen Lasse | 1989 | GREVE GTI | 8961AC | 50 m | 4:12.24 | |
6 | 77 | Andersen Casper | 1987 | HERNING | 8735AB | 50 m | 4:12.76 | |
7 | 5 | Bromer Viktor B. | 1993 | AGF | 9337AB | 50 m | 4:14.81 | |
8 | 180 | Pedersen Martin | 1991 | SK-SYD | 9157AE | 50 m | 4:15.47 | |
9 | 186 | Skaaning Daniel | 1993 | STT-VAT | 9319AA | 50 m | 4:15.85 | |
10 | 16 | Svejstrup Christian R. | 1990 | AGF | 9005AB | 50 m | 4:17.05 | |
11 | 69 | Westergaard Jonas | 1990 | TUNE GTI | 9001AC | 50 m | 4:17.88 | |
12 | 195 | Olsen Thomas | 1992 | VEST BRØND | 9209AH | 50 m | 4:17.95 | |
13 | 111 | Frederiksen Frederik | 1992 | HVIDOVRE | 9255AI | 50 m | 4:19.58 | |
14 | 50 | Wagner Martin | 1991 | GLADSAXE | 9167AA | 50 m | 4:19.65 | |
15 | 219 | Sørensen Mikkel Munk | 1992 | AALBORG | 9249AB | 50 m | 4:21.41 | |
16 | 80 | Duedahl Martin | 1985 | HERNING | 8563AB | 50 m | 4:22.18 | |
17 | 66 | Sørensen Niels Wissing | 1993 | GREVE GTI | 9391AC | 50 m | 4:24.32 | |
18 | 224 | Knudsen Mikkel | 1990 | S 68 | 9077AC | 50 m | 4:24.93 | |
19 | 64 | Mouritsen Andreas | 1992 | GREVE GTI | 9201AC | 50 m | 4:25.81 | |
20 | 88 | Høgild Stefan B. | 1991 | HERNING | 9193AA | 50 m | 4:25.89 | |
21 | 65 | Mouritsen Magnus | 1992 | GREVE GTI | 9211AC | 50 m | 4:26.13 | |
22 | 86 | Hiltmar Andreas B. | 1993 | HERNING | 9335AB | 50 m | 4:29.14 | |
23 | 183 | Erichsen Christian | 1990 | AIF-VAT | 9059AD | 50 m | 4:29.38 | |
24 | 98 | Sangild Lasse | 1990 | HERNING | 9051AC | 50 m | 4:29.76 | |
25 | 110 | Sørensen Rasmus Busk | 1991 | HOLSTEBRO | 9159AA | 50 m | 4:29.78 | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Aabybro Idrætsforening |
Løb 13, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 148 | Nordsjælland 1 Sigma | 0 | SIGMA | 50 m | 3:54.50 | ||
2 | 205 | :-) Wes Damer | 0 | WEST SWIM | 50 m | 3:58.50 | ||
3 | 149 | Nordsjælland 2 Sigma | 0 | SIGMA | 50 m | 4:05.90 | ||
4 | 150 | Nordsjælland 3 Sigma | 0 | SIGMA | 50 m | 4:09.00 | ||
5 | 41 | Gsc Damer | 0 | GLADSAXE | 50 m | 4:09.99 | ||
6 | 207 | Aalborg Damer | 0 | AALBORG | 50 m | 4:12.00 | ||
7 | 91 | Herning Killerwhales | 0 | HERNING | 50 m | 4:12.00 | ||
8 | 164 | Sto 95 Damer | 0 | STO 95 | 50 m | 4:12.20 | ||
9 | 173 | Syd Damer - | 1990 | SK-SYD | 50 m | 4:14.19 | ||
10 | 152 | Silkeborg Piger | 1990 | SILKEBORG | 50 m | 4:23.26 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Aabybro Idrætsforening |
Løb 14, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 148 | Nordsjælland 1 Sigma | 0 | SIGMA | 50 m | 3:34.85 | ||
2 | 206 | :-) Wes Herrer | 0 | WEST SWIM | 50 m | 3:37.01 | ||
3 | 42 | Gsc Herrer | 0 | GLADSAXE | 50 m | 3:38.00 | ||
4 | 149 | Nordsjælland 2 Sigma | 0 | SIGMA | 50 m | 3:41.08 | ||
5 | 91 | Herning Killerwhales | 0 | HERNING | 50 m | 3:48.00 | ||
6 | 74 | Gti Herrer | 1989 | GTI | 50 m | 3:50.38 | ||
7 | 208 | Aalborg Herrer | 0 | AALBORG | 50 m | 3:52.00 | ||
8 | 133 | Lyseng Drenge | 0 | LYSENG | 50 m | 3:52.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Aabybro Idrætsforening |
Løb 15, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 147 | Thomsen Josephine Emilie | 1990 | ALL-SIGMA | 9072AE | 50 m | 58.77 | |
2 | 30 | Friis Lotte | 1988 | ALL-SIGMA | 8898AA | 50 m | 59.17 | |
3 | 200 | Mørkøre Elspa | 1991 | WEST SWIM | 9142AM | 50 m | 59.41 | |
4 | 146 | Skou Kristine | 1988 | ALL-SIGMA | 8804AC | 50 m | 1:00.11 | |
5 | 123 | Hansen Kia | 1995 | KØGE | 9588AF | 50 m | 1:01.11 | |
6 | 78 | Balle Mathilde | 1989 | HERNING | 8964AD | 50 m | 1:01.33 | |
7 | 44 | Blume Pernille | 1994 | GLADSAXE | 9498AC | 50 m | 1:01.50 | |
8 | 230 | Larsen Stine Garne | 1992 | ALL-SIGMA | 9246AG | 50 m | 1:02.20 | |
9 | 134 | Johansen Susanne D. | 1995 | ODDER | 9576AE | 50 m | 1:02.44 | |
10 | 142 | Hansen Maj Lindberg | 1992 | ALL-SIGMA | 9206AB | 50 m | 1:02.58 | |
11 | 235 | Hahne Emilie | 1993 | BIR-SIGMA | 9358AM | 50 m | 1:02.59 | |
12 | 118 | Johansen Monique | 1994 | KVIK | 9426AF | 50 m | 1:03.02 | |
13 | 228 | Frandsen Laura | 1993 | ALL-SIGMA | 9346AA | 50 m | 1:03.16 | |
14 | 182 | Wael Emma | 1993 | SK-SYD | 9374AL | 50 m | 1:03.19 | |
15 | 172 | Nielsen Julie H. | 1991 | OSLF-STO95 | 9184AI | 50 m | 1:03.28 | |
16 | 79 | Christensen Tea L. | 1989 | HERNING | 8936AB | 50 m | 1:03.50 | |
17 | 217 | Nielsen Sofie Lunden | 1992 | AALBORG | 9202AK | 50 m | 1:03.58 | |
18 | 140 | Friis Trine | 1990 | ALL-SIGMA | 9034AC | 50 m | 1:03.59 | |
19 | 49 | Søby Trine | 1991 | GLADSAXE | 9112AG | 50 m | 1:03.60 | |
20 | 40 | Vest Stine Dahl | 1994 | GENTOFTE | 9492AH | 50 m | 1:03.76 | |
21 | 8 | Holm Katja | 1994 | AGF | 9408AE | 50 m | 1:03.82 | |
22 | 135 | Petersen Line | 1991 | ODDER | 9114AH | 50 m | 1:03.86 | |
23 | 70 | Hansen Maja Sofie | 1991 | ISHØJ | 9104AA | 50 m | 1:04.05 | |
24 | 227 | Larsen Pernille Bak | 1991 | S 68 | 9146ab | 50 m | 1:04.26 | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Aabybro Idrætsforening |
Løb 16, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 27 | Andkjær Jakob | 1985 | VI39-VAT | 8559AA | 50 m | 49.06 | |
2 | 35 | Rud Jon | 1986 | WEST SWIM | 8657AA | 50 m | 51.98 | |
3 | 34 | Peen Johan | 1988 | BIR-SIGMA | 8883AA | 50 m | 52.08 | |
4 | 141 | Gydesen Mathias | 1988 | ALL-SIGMA | 8843AC | 50 m | 52.34 | |
5 | 7 | Fischer Christian | 1986 | AGF | 8645AB | 50 m | 52.36 | |
6 | 127 | Knudsen Jakob Bjerre | 1990 | LYSENG | 9033AD | 50 m | 53.48 | |
7 | 43 | Blume Anders | 1990 | GLADSAXE | 9071AA | 50 m | 53.73 | |
8 | 222 | Schütt Karsten | 1991 | BOV | 9103AA | 50 m | 54.64 | |
9 | 203 | Saugstrup Martin | 1992 | WEST SWIM | 9243AB | 50 m | 55.19 | |
10 | 212 | Halkjær Daniel Svane | 1991 | AALBORG | 9121AC | 50 m | 56.32 | |
11 | 159 | Riemenschneider Morten | 1989 | SILKEBORG | 8909AA | 50 m | 56.60 | |
12 | 183 | Erichsen Christian | 1990 | AIF-VAT | 9059AD | 50 m | 56.82 | |
13 | 75 | Abildgaard Jens Glent | 1991 | HERNING | 9117AE | 50 m | 56.84 | |
14 | 139 | Bak Marcus | 1991 | ALL-SIGMA | 9199AF | 50 m | 56.91 | |
15 | 184 | Jensen Andreas Hallberg | 1992 | AIF-VAT | 9217AF | 50 m | 57.05 | |
16 | 119 | Jørgensen Patrik Leth | 1992 | KVIK | 9277AE | 50 m | 57.35 | |
17 | 66 | Sørensen Niels Wissing | 1993 | GREVE GTI | 9391AC | 50 m | 57.52 | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Aabybro Idrætsforening |
Løb 17, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 137 | Hjorth-Hansen Julie | 1984 | BIR-SIGMA | 8482AA | 50 m | 2:13.20 | |
2 | 144 | Jansen Louise | 1984 | ALL-SIGMA | 8432AA | 50 m | 2:18.35 | |
3 | 200 | Mørkøre Elspa | 1991 | WEST SWIM | 9142AM | 50 m | 2:20.94 | |
4 | 12 | Larsen Pernille | 1992 | AGF | 9264AG | 50 m | 2:24.29 | |
5 | 101 | Thalund Pernille | 1990 | HERNING | 9064AB | 50 m | 2:28.84 | |
6 | 6 | Crone Katrine | 1992 | AGF | 9248AA | 50 m | 2:29.47 | |
7 | 202 | Pedersen Annie L. | 1992 | WEST SWIM | 9278AH | 50 m | 2:29.72 | |
8 | 46 | Pedersen Laura Brink | 1992 | GLADSAXE | 9208AB | 50 m | 2:30.04 | |
9 | 229 | Jensen Selina Sidenius | 1992 | ALL-SIGMA | 9292AH | 50 m | 2:30.11 | |
10 | 44 | Blume Pernille | 1994 | GLADSAXE | 9498AC | 50 m | 2:30.39 | |
11 | 136 | Harnfeldt Sofie | 1991 | BIR-SIGMA | 9106AE | 50 m | 2:31.27 | |
12 | 169 | Egelund Mathilde | 1991 | OSLF-STO95 | 9196AI | 50 m | 2:33.00 | |
13 | 122 | Eskildsen Caroline | 1995 | KØGE | 9556AA | 50 m | 2:33.55 | |
14 | 163 | Østergaard Freja | 1995 | SILKEBORG | 9552AF | 50 m | 2:36.23 | |
15 | 179 | Nielsen Karen | 1990 | SK-SYD | 9076AC | 50 m | 2:36.23 | |
16 | 234 | Baht-Hagen Katrine | 1994 | BIR-SIGMA | 9458AI | 50 m | 2:36.61 | |
17 | 85 | Hedegaard Frederikke | 1993 | HERNING | 9394AJ | 50 m | 2:36.90 | |
18 | 221 | Tomra Charlotte | 1992 | AALBORG | 9234AG | 50 m | 2:38.98 | |
19 | 84 | Hansen Simone Friis | 1995 | HERNING | 9538AG | 50 m | 2:40.40 | |
20 | 175 | Franck Cecilie | 1991 | SK-SYD | 9186AG | 50 m | 2:40.49 | |
21 | 125 | Jepsen Julie | 1994 | OPNØR | 9484AG | 50 m | 2:40.65 | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Aabybro Idrætsforening |
Løb 18, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 196 | Christensen Chris | 1988 | WEST SWIM | 8839AB | 50 m | 2:05.65 | |
2 | 185 | Klarskov Morten | 1992 | AIF-VAT | 9229AB | 50 m | 2:12.67 | |
3 | 143 | Holkjær Andreas | 1990 | ALL-SIGMA | 9011AD | 50 m | 2:13.45 | |
4 | 204 | Søemod Marcus Orloff | 1991 | WEST SWIM | 9163AG | 50 m | 2:13.47 | |
5 | 210 | Gordon Palle | 1987 | AALBORG | 8795AB | 50 m | 2:13.89 | |
6 | 222 | Schütt Karsten | 1991 | BOV | 9103AA | 50 m | 2:15.55 | |
7 | 64 | Mouritsen Andreas | 1992 | GREVE GTI | 9201AC | 50 m | 2:16.07 | |
8 | 176 | Klingberg Emil | 1987 | SK-SYD | 8705AB | 50 m | 2:16.38 | |
9 | 45 | Christensen Thorbjørn H. | 1989 | GLADSAXE | 8907AC | 50 m | 2:17.31 | |
10 | 80 | Duedahl Martin | 1985 | HERNING | 8563AB | 50 m | 2:18.36 | |
11 | 105 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 50 m | 2:18.43 | |
12 | 181 | Rasmussen Morten | 1989 | SK-SYD | 8967AC | 50 m | 2:18.78 | |
13 | 62 | Andre Emil Cortes | 1990 | GREVE GTI | 9075AD | 50 m | 2:18.86 | |
14 | 220 | Sørensen Peter | 1988 | AALBORG | 8885AA | 50 m | 2:18.90 | |
15 | 186 | Skaaning Daniel | 1993 | STT-VAT | 9319AA | 50 m | 2:19.81 | |
16 | 3 | Andersen Michael Schulz | 1987 | AGF | 8705AA | 50 m | 2:20.35 | |
17 | 231 | Olczyk Andreas | 1992 | ALL-SIGMA | 9293AI | 50 m | 2:21.11 | |
18 | 16 | Svejstrup Christian R. | 1990 | AGF | 9005AB | 50 m | 2:21.29 | |
19 | 129 | Andersen Nils Just | 1992 | LYSENG | 9277AD | 50 m | 2:21.58 | |
20 | 75 | Abildgaard Jens Glent | 1991 | HERNING | 9117AE | 50 m | 2:21.61 | |
21 | 213 | Jensen Simon Sønderup | 1988 | AALBORG | 8875AC | 50 m | 2:21.79 | |
22 | 209 | Butler Patrick | 1990 | AALBORG | 9061AF | 50 m | 2:22.01 | |
23 | 68 | Sørensen Thomas Dahl | 1992 | TUNE GTI | 9249AA | 50 m | 2:22.13 | |
24 | 98 | Sangild Lasse | 1990 | HERNING | 9051AC | 50 m | 2:22.73 | |
25 | 50 | Wagner Martin | 1991 | GLADSAXE | 9167AA | 50 m | 2:23.09 | |
26 | 82 | Hansen Martin G. | 1992 | HERNING | 9295AC | 50 m | 2:23.36 | |
27 | 145 | Ortmann Andreas | 1991 | ALL-SIGMA | 9169AC | 50 m | 2:23.83 | |
28 | 160 | Skjødt Steffen | 1987 | SILKEBORG | 8769AB | 50 m | 2:24.11 | |
29 | 159 | Riemenschneider Morten | 1989 | SILKEBORG | 8909AA | 50 m | 2:24.42 | |
30 | 167 | Wermuth Lars | 1993 | FREM-STO95 | 9395AH | 50 m | 2:24.58 | |
31 | 65 | Mouritsen Magnus | 1992 | GREVE GTI | 9211AC | 50 m | 2:24.74 | |
32 | 83 | Hansen Mathias | 1993 | HERNING | 9313AI | 50 m | 2:26.39 | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Aabybro Idrætsforening |
Løb 19, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 36 | Østergaard Micha | 1987 | WEST SWIM | 8748AB | 50 m | 1:01.04 | |
2 | 28 | Strandskov Michelle B. | 1991 | BIR-SIGMA | 9158AF | 50 m | 1:02.16 | |
3 | 14 | Sander Marie Rubin | 1988 | AGF | 8828AB | 50 m | 1:04.06 | |
4 | 172 | Nielsen Julie H. | 1991 | OSLF-STO95 | 9184AI | 50 m | 1:04.09 | |
5 | 147 | Thomsen Josephine Emilie | 1990 | ALL-SIGMA | 9072AE | 50 m | 1:04.86 | |
6 | 116 | Vinsand Marianne | 1995 | KALUNDBORG | 9574AC | 50 m | 1:06.72 | |
7 | 136 | Harnfeldt Sofie | 1991 | BIR-SIGMA | 9106AE | 50 m | 1:07.27 | |
8 | 233 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | ALL-SIGMA | 9468AG | 50 m | 1:07.37 | |
9 | 215 | Nielsen Anne Østergaard | 1991 | AALBORG | 9158AE | 50 m | 1:08.66 | |
10 | 177 | Løje Katja | 1993 | SK-SYD | 9338AF | 50 m | 1:09.41 | |
11 | 123 | Hansen Kia | 1995 | KØGE | 9588AF | 50 m | 1:10.28 | |
12 | 46 | Pedersen Laura Brink | 1992 | GLADSAXE | 9208AB | 50 m | 1:10.46 | |
13 | 70 | Hansen Maja Sofie | 1991 | ISHØJ | 9104AA | 50 m | 1:10.69 | |
14 | 202 | Pedersen Annie L. | 1992 | WEST SWIM | 9278AH | 50 m | 1:10.73 | |
15 | 216 | Nielsen Ann-Louise | 1993 | AALBORG | 9334AH | 50 m | 1:11.35 | |
16 | 235 | Hahne Emilie | 1993 | BIR-SIGMA | 9358AM | 50 m | 1:12.06 | |
17 | 106 | Jensen Line | 1993 | HOLBÆK | 9358AE | 50 m | 1:12.12 | |
18 | 187 | Hjelmgaard Mai | 1994 | VI39-VAT | 9444AB | 50 m | 1:12.37 | |
19 | 107 | Wikstrøm Signe | 1993 | HOLBÆK | 9394AK | 50 m | 1:12.89 | |
20 | 63 | Christiansen Julie | 1993 | GREVE GTI | 9388AA | 50 m | 1:13.04 | |
21 | 96 | Rohde Iben | 1994 | HERNING | 9424AM | 50 m | 1:13.43 | |
22 | 155 | Dalby Runa | 1993 | SILKEBORG | 9372AD | 50 m | 1:13.53 | |
23 | 156 | Kjeldsen Isabella | 1993 | SILKEBORG | 9346AJ | 50 m | 1:13.84 | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Aabybro Idrætsforening |
Løb 20, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 27 | Andkjær Jakob | 1985 | VI39-VAT | 8559AA | 50 m | 53.53 | |
2 | 141 | Gydesen Mathias | 1988 | ALL-SIGMA | 8843AC | 50 m | 54.85 | |
3 | 33 | Offersen Lasse | 1989 | GREVE GTI | 8961AC | 50 m | 57.20 | |
4 | 210 | Gordon Palle | 1987 | AALBORG | 8795AB | 50 m | 57.29 | |
5 | 196 | Christensen Chris | 1988 | WEST SWIM | 8839AB | 50 m | 57.33 | |
6 | 127 | Knudsen Jakob Bjerre | 1990 | LYSENG | 9033AD | 50 m | 58.28 | |
7 | 11 | Kallehave Benjamin | 1990 | AGF | 9029AC | 50 m | 59.14 | |
8 | 212 | Halkjær Daniel Svane | 1991 | AALBORG | 9121AC | 50 m | 59.87 | |
9 | 184 | Jensen Andreas Hallberg | 1992 | AIF-VAT | 9217AF | 50 m | 1:00.86 | |
10 | 9 | Jakobsen David | 1990 | AGF | 9013AD | 50 m | 1:00.94 | |
11 | 5 | Bromer Viktor B. | 1993 | AGF | 9337AB | 50 m | 1:01.06 | |
12 | 45 | Christensen Thorbjørn H. | 1989 | GLADSAXE | 8907AC | 50 m | 1:01.11 | |
13 | 139 | Bak Marcus | 1991 | ALL-SIGMA | 9199AF | 50 m | 1:01.15 | |
14 | 119 | Jørgensen Patrik Leth | 1992 | KVIK | 9277AE | 50 m | 1:01.72 | |
15 | 145 | Ortmann Andreas | 1991 | ALL-SIGMA | 9169AC | 50 m | 1:01.96 | |
16 | 124 | Pommersgaard Jon | 1990 | NAKSKOV | 9029AD | 50 m | 1:01.96 | |
17 | 43 | Blume Anders | 1990 | GLADSAXE | 9071AA | 50 m | 1:02.29 | |
18 | 69 | Westergaard Jonas | 1990 | TUNE GTI | 9001AC | 50 m | 1:02.44 | |
19 | 219 | Sørensen Mikkel Munk | 1992 | AALBORG | 9249AB | 50 m | 1:02.61 | |
20 | 88 | Høgild Stefan B. | 1991 | HERNING | 9193AA | 50 m | 1:02.98 | |
21 | 183 | Erichsen Christian | 1990 | AIF-VAT | 9059AD | 50 m | 1:04.41 | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Aabybro Idrætsforening |
Løb 21, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 12 | Larsen Pernille | 1992 | AGF | 9264AG | 50 m | 2:15.74 | |
2 | 200 | Mørkøre Elspa | 1991 | WEST SWIM | 9142AM | 50 m | 2:19.15 | |
3 | 108 | Blæsbjerg Mette Marie | 1993 | HOLSTEBRO | 9396AL | 50 m | 2:24.63 | |
4 | 144 | Jansen Louise | 1984 | ALL-SIGMA | 8432AA | 50 m | 2:24.96 | |
5 | 170 | Gregersen Line | 1994 | OSLF-STO95 | 9422AA | 50 m | 2:25.78 | |
6 | 215 | Nielsen Anne Østergaard | 1991 | AALBORG | 9158AE | 50 m | 2:27.24 | |
7 | 194 | Mouritzen Pernille | 1993 | VEST BRØND | 9356AA | 50 m | 2:27.97 | |
8 | 134 | Johansen Susanne D. | 1995 | ODDER | 9576AE | 50 m | 2:28.18 | |
9 | 101 | Thalund Pernille | 1990 | HERNING | 9064AB | 50 m | 2:28.97 | |
10 | 10 | Jakobsen Nanna Huus | 1990 | AGF | 9092AD | 50 m | 2:30.46 | |
11 | 142 | Hansen Maj Lindberg | 1992 | ALL-SIGMA | 9206AB | 50 m | 2:30.82 | |
12 | 177 | Løje Katja | 1993 | SK-SYD | 9338AF | 50 m | 2:32.62 | |
13 | 192 | Hansen Laura Smidt | 1992 | VEST BRØND | 9268AK | 50 m | 2:32.84 | |
14 | 228 | Frandsen Laura | 1993 | ALL-SIGMA | 9346AA | 50 m | 2:34.52 | |
15 | 132 | Rasmussen Trine Fredsø | 1989 | LYSENG | 8962AA | 50 m | 2:34.62 | |
16 | 163 | Østergaard Freja | 1995 | SILKEBORG | 9552AF | 50 m | 2:34.72 | |
17 | 225 | Trolle Tine | 1991 | S 68 | 9198ah | 50 m | 2:35.04 | |
18 | 155 | Dalby Runa | 1993 | SILKEBORG | 9372AD | 50 m | 2:36.51 | |
19 | 217 | Nielsen Sofie Lunden | 1992 | AALBORG | 9202AK | 50 m | 2:37.08 | |
20 | 76 | Andersen Camilla | 1993 | HERNING | 9374AB | 50 m | 2:37.63 | |
21 | 40 | Vest Stine Dahl | 1994 | GENTOFTE | 9492AH | 50 m | 2:37.97 | |
22 | 90 | Jespersen Cecilia | 1993 | HERNING | 9364AI | 50 m | 2:38.65 | |
23 | 49 | Søby Trine | 1991 | GLADSAXE | 9112AG | 50 m | 2:38.96 | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Aabybro Idrætsforening |
Løb 22, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 7 | Fischer Christian | 1986 | AGF | 8645AB | 50 m | 2:08.26 | |
2 | 210 | Gordon Palle | 1987 | AALBORG | 8795AB | 50 m | 2:10.35 | |
3 | 236 | Schiellerup Andreas | 1993 | BIR-SIGMA | 9301AD | 50 m | 2:14.80 | |
4 | 80 | Duedahl Martin | 1985 | HERNING | 8563AB | 50 m | 2:15.04 | |
5 | 75 | Abildgaard Jens Glent | 1991 | HERNING | 9117AE | 50 m | 2:15.81 | |
6 | 121 | Christensen Frederik | 1992 | KØGE | 9287AD | 50 m | 2:16.45 | |
7 | 66 | Sørensen Niels Wissing | 1993 | GREVE GTI | 9391AC | 50 m | 2:17.23 | |
8 | 209 | Butler Patrick | 1990 | AALBORG | 9061AF | 50 m | 2:19.12 | |
9 | 159 | Riemenschneider Morten | 1989 | SILKEBORG | 8909AA | 50 m | 2:20.90 | |
10 | 167 | Wermuth Lars | 1993 | FREM-STO95 | 9395AH | 50 m | 2:22.52 | |
11 | 128 | Christensen Matias Engdal | 1993 | LYSENG | 9309AE | 50 m | 2:23.52 | |
12 | 86 | Hiltmar Andreas B. | 1993 | HERNING | 9335AB | 50 m | 2:24.38 | |
13 | 104 | Hansen Rasmus Stendorph | 1990 | HERNING | 9055AE | 50 m | 2:24.45 | |
14 | 50 | Wagner Martin | 1991 | GLADSAXE | 9167AA | 50 m | 2:24.77 | |
15 | 112 | Andersen Jakob H. | 1993 | KALUNDBORG | 9373AE | 50 m | 2:25.90 | |
16 | 83 | Hansen Mathias | 1993 | HERNING | 9313AI | 50 m | 2:26.04 | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Aabybro Idrætsforening |
Løb 23, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 166 | Pedersen Rikke Møller | 1989 | FREM-STO95 | 8996AB | 50 m | 2:38.78 | |
2 | 92 | Lunding Nanna | 1991 | HERNING | 9122AB | 50 m | 2:42.44 | |
3 | 6 | Crone Katrine | 1992 | AGF | 9248AA | 50 m | 2:44.29 | |
4 | 67 | Ormstrup Emilie | 1993 | TUNE GTI | 9396AJ | 50 m | 2:45.73 | |
5 | 85 | Hedegaard Frederikke | 1993 | HERNING | 9394AJ | 50 m | 2:46.29 | |
6 | 233 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | ALL-SIGMA | 9468AG | 50 m | 2:46.47 | |
7 | 84 | Hansen Simone Friis | 1995 | HERNING | 9538AG | 50 m | 2:47.75 | |
8 | 229 | Jensen Selina Sidenius | 1992 | ALL-SIGMA | 9292AH | 50 m | 2:48.82 | |
9 | 169 | Egelund Mathilde | 1991 | OSLF-STO95 | 9196AI | 50 m | 2:48.89 | |
10 | 162 | Tolstrup Signe | 1995 | SILKEBORG | 9588AI | 50 m | 2:49.38 | |
11 | 130 | Larsen Olivia | 1995 | LYSENG | 9562AI | 50 m | 2:49.69 | |
12 | 125 | Jepsen Julie | 1994 | OPNØR | 9484AG | 50 m | 2:50.00 | |
13 | 48 | Rytter Josefine | 1994 | GLADSAXE | 9416AC | 50 m | 2:52.63 | |
14 | 135 | Petersen Line | 1991 | ODDER | 9114AH | 50 m | 2:52.90 | |
15 | 234 | Baht-Hagen Katrine | 1994 | BIR-SIGMA | 9458AI | 50 m | 2:53.07 | |
16 | 230 | Larsen Stine Garne | 1992 | ALL-SIGMA | 9246AG | 50 m | 2:54.20 | |
17 | 114 | Damgaard Ditte | 1993 | KALUNDBORG | 9382AE | 50 m | 2:54.71 | |
18 | 221 | Tomra Charlotte | 1992 | AALBORG | 9234AG | 50 m | 2:55.07 | |
19 | 38 | Frey Olivia Ane | 1994 | GENTOFTE | 9466AJ | 50 m | 2:55.30 | |
20 | 156 | Kjeldsen Isabella | 1993 | SILKEBORG | 9346AJ | 50 m | 2:55.72 | |
21 | 100 | Termøhlen Cecilie | 1993 | HERNING | 9302AA | 50 m | 2:59.56 | |
22 | 103 | Brayd Tasha Mac | 1993 | HERNING | 9384AJ | 50 m | 2:59.71 | |
23 | 122 | Eskildsen Caroline | 1995 | KØGE | 9556AA | 50 m | 3:00.87 | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Aabybro Idrætsforening |
Løb 24, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 196 | Christensen Chris | 1988 | WEST SWIM | 8839AB | 50 m | 2:12.20 | |
2 | 176 | Klingberg Emil | 1987 | SK-SYD | 8705AB | 50 m | 2:22.08 | |
3 | 181 | Rasmussen Morten | 1989 | SK-SYD | 8967AC | 50 m | 2:26.82 | |
4 | 138 | Schmidt Julius Skaarup | 1988 | BIR-SIGMA | 8871AA | 50 m | 2:26.84 | |
5 | 204 | Søemod Marcus Orloff | 1991 | WEST SWIM | 9163AG | 50 m | 2:27.16 | |
6 | 160 | Skjødt Steffen | 1987 | SILKEBORG | 8769AB | 50 m | 2:28.00 | |
7 | 39 | Kragholm Tobias | 1992 | GENTOFTE | 9263AD | 50 m | 2:29.47 | |
8 | 68 | Sørensen Thomas Dahl | 1992 | TUNE GTI | 9249AA | 50 m | 2:29.66 | |
9 | 62 | Andre Emil Cortes | 1990 | GREVE GTI | 9075AD | 50 m | 2:29.94 | |
10 | 124 | Pommersgaard Jon | 1990 | NAKSKOV | 9029AD | 50 m | 2:30.50 | |
11 | 120 | Sainis Emil | 1992 | KVIK | 9207AC | 50 m | 2:30.55 | |
12 | 220 | Sørensen Peter | 1988 | AALBORG | 8885AA | 50 m | 2:33.69 | |
13 | 98 | Sangild Lasse | 1990 | HERNING | 9051AC | 50 m | 2:33.97 | |
14 | 129 | Andersen Nils Just | 1992 | LYSENG | 9277AD | 50 m | 2:34.15 | |
15 | 95 | Pedersen Mads | 1991 | HERNING | 9111AB | 50 m | 2:34.74 | |
16 | 231 | Olczyk Andreas | 1992 | ALL-SIGMA | 9293AI | 50 m | 2:36.71 | |
17 | 105 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 50 m | 2:37.08 | |
18 | 157 | Møller Mads | 1991 | SILKEBORG | 9141AG | 50 m | 2:37.85 | |
19 | 223 | Ottesen Alexander B. | 1989 | S 68 | 8925aa | 50 m | 2:38.76 | |
20 | 82 | Hansen Martin G. | 1992 | HERNING | 9295AC | 50 m | 2:41.36 | |
21 | 226 | Nordberg Mathias | 1992 | S 68 | 9215ab | 50 m | 2:46.09 | |
22 | 232 | Olczyk Jonas | 1994 | ALL-SIGMA | 9457AA | 50 m | 2:46.37 | |
23 | 64 | Mouritsen Andreas | 1992 | GREVE GTI | 9201AC | 50 m | 2:47.10 | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Aabybro Idrætsforening |
Løb 25, 1500m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 30 | Friis Lotte | 1988 | ALL-SIGMA | 8898AA | 50 m | 16:09.39 | |
2 | 49 | Søby Trine | 1991 | GLADSAXE | 9112AG | 50 m | 17:29.94 | |
3 | 140 | Friis Trine | 1990 | ALL-SIGMA | 9034AC | 50 m | 17:37.62 | |
4 | 109 | Hvid Mathilde Pugholm | 1990 | HOLSTEBRO | 9054AD | 50 m | 17:58.79 | |
5 | 179 | Nielsen Karen | 1990 | SK-SYD | 9076AC | 50 m | 18:11.84 | |
6 | 78 | Balle Mathilde | 1989 | HERNING | 8964AD | 50 m | 18:39.87 | |
7 | 8 | Holm Katja | 1994 | AGF | 9408AE | 50 m | 18:41.81 | |
8 | 10 | Jakobsen Nanna Huus | 1990 | AGF | 9092AD | 50 m | 18:45.01 | |
9 | 175 | Franck Cecilie | 1991 | SK-SYD | 9186AG | 50 m | 18:50.51 | |
10 | 163 | Østergaard Freja | 1995 | SILKEBORG | 9552AF | 50 m | 19:18.15 | |
11 | 76 | Andersen Camilla | 1993 | HERNING | 9374AB | 50 m | 19:18.63 | |
12 | 161 | Thostrup Elisabeth H. | 1992 | SILKEBORG | 9224AI | 50 m | 19:29.41 | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Aabybro Idrætsforening |
Løb 25, 1500m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 30 | Friis Lotte | 1988 | ALL-SIGMA | 8898AA | 50 m | 16:09.39 | |
2 | 49 | Søby Trine | 1991 | GLADSAXE | 9112AG | 50 m | 17:29.94 | |
3 | 140 | Friis Trine | 1990 | ALL-SIGMA | 9034AC | 50 m | 17:37.62 | |
4 | 109 | Hvid Mathilde Pugholm | 1990 | HOLSTEBRO | 9054AD | 50 m | 17:58.79 | |
5 | 179 | Nielsen Karen | 1990 | SK-SYD | 9076AC | 50 m | 18:11.84 | |
6 | 78 | Balle Mathilde | 1989 | HERNING | 8964AD | 50 m | 18:39.87 | |
7 | 8 | Holm Katja | 1994 | AGF | 9408AE | 50 m | 18:41.81 | |
8 | 10 | Jakobsen Nanna Huus | 1990 | AGF | 9092AD | 50 m | 18:45.01 | |
9 | 175 | Franck Cecilie | 1991 | SK-SYD | 9186AG | 50 m | 18:50.51 | |
10 | 163 | Østergaard Freja | 1995 | SILKEBORG | 9552AF | 50 m | 19:18.15 | |
11 | 76 | Andersen Camilla | 1993 | HERNING | 9374AB | 50 m | 19:18.63 | |
12 | 161 | Thostrup Elisabeth H. | 1992 | SILKEBORG | 9224AI | 50 m | 19:29.41 | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Aabybro Idrætsforening |
Løb 26, 800m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 31 | Glæsner Mads | 1988 | ALL-SIGMA | 8893AA | 50 m | 7:59.43 | |
2 | 35 | Rud Jon | 1986 | WEST SWIM | 8657AA | 50 m | 8:26.33 | |
3 | 131 | Dybdahl Thomas Mosbæk | 1990 | LYSENG | 9001AF | 50 m | 8:29.12 | |
4 | 77 | Andersen Casper | 1987 | HERNING | 8735AB | 50 m | 8:37.21 | |
5 | 143 | Holkjær Andreas | 1990 | ALL-SIGMA | 9011AD | 50 m | 8:43.03 | |
6 | 180 | Pedersen Martin | 1991 | SK-SYD | 9157AE | 50 m | 8:43.46 | |
7 | 69 | Westergaard Jonas | 1990 | TUNE GTI | 9001AC | 50 m | 8:43.92 | |
8 | 195 | Olsen Thomas | 1992 | VEST BRØND | 9209AH | 50 m | 8:50.64 | |
9 | 5 | Bromer Viktor B. | 1993 | AGF | 9337AB | 50 m | 8:54.38 | |
10 | 16 | Svejstrup Christian R. | 1990 | AGF | 9005AB | 50 m | 8:54.44 | |
11 | 224 | Knudsen Mikkel | 1990 | S 68 | 9077AC | 50 m | 8:55.18 | |
12 | 50 | Wagner Martin | 1991 | GLADSAXE | 9167AA | 50 m | 8:56.73 | |
13 | 65 | Mouritsen Magnus | 1992 | GREVE GTI | 9211AC | 50 m | 8:58.40 | |
14 | 80 | Duedahl Martin | 1985 | HERNING | 8563AB | 50 m | 8:58.66 | |
15 | 219 | Sørensen Mikkel Munk | 1992 | AALBORG | 9249AB | 50 m | 8:59.28 | |
16 | 98 | Sangild Lasse | 1990 | HERNING | 9051AC | 50 m | 9:03.80 | |
17 | 86 | Hiltmar Andreas B. | 1993 | HERNING | 9335AB | 50 m | 9:10.81 | |
18 | 88 | Høgild Stefan B. | 1991 | HERNING | 9193AA | 50 m | 9:12.41 | |
19 | 97 | Rosager Alexander | 1991 | HERNING | 9127AD | 50 m | 9:22.57 | |
20 | 110 | Sørensen Rasmus Busk | 1991 | HOLSTEBRO | 9159AA | 50 m | 9:28.70 | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Aabybro Idrætsforening |
Løb 26, 800m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 31 | Glæsner Mads | 1988 | ALL-SIGMA | 8893AA | 50 m | 7:59.43 | |
2 | 35 | Rud Jon | 1986 | WEST SWIM | 8657AA | 50 m | 8:26.33 | |
3 | 131 | Dybdahl Thomas Mosbæk | 1990 | LYSENG | 9001AF | 50 m | 8:29.12 | |
4 | 77 | Andersen Casper | 1987 | HERNING | 8735AB | 50 m | 8:37.21 | |
5 | 143 | Holkjær Andreas | 1990 | ALL-SIGMA | 9011AD | 50 m | 8:43.03 | |
6 | 180 | Pedersen Martin | 1991 | SK-SYD | 9157AE | 50 m | 8:43.46 | |
7 | 69 | Westergaard Jonas | 1990 | TUNE GTI | 9001AC | 50 m | 8:43.92 | |
8 | 195 | Olsen Thomas | 1992 | VEST BRØND | 9209AH | 50 m | 8:50.64 | |
9 | 5 | Bromer Viktor B. | 1993 | AGF | 9337AB | 50 m | 8:54.38 | |
10 | 16 | Svejstrup Christian R. | 1990 | AGF | 9005AB | 50 m | 8:54.44 | |
11 | 224 | Knudsen Mikkel | 1990 | S 68 | 9077AC | 50 m | 8:55.18 | |
12 | 50 | Wagner Martin | 1991 | GLADSAXE | 9167AA | 50 m | 8:56.73 | |
13 | 65 | Mouritsen Magnus | 1992 | GREVE GTI | 9211AC | 50 m | 8:58.40 | |
14 | 80 | Duedahl Martin | 1985 | HERNING | 8563AB | 50 m | 8:58.66 | |
15 | 219 | Sørensen Mikkel Munk | 1992 | AALBORG | 9249AB | 50 m | 8:59.28 | |
16 | 98 | Sangild Lasse | 1990 | HERNING | 9051AC | 50 m | 9:03.80 | |
17 | 86 | Hiltmar Andreas B. | 1993 | HERNING | 9335AB | 50 m | 9:10.81 | |
18 | 88 | Høgild Stefan B. | 1991 | HERNING | 9193AA | 50 m | 9:12.41 | |
19 | 97 | Rosager Alexander | 1991 | HERNING | 9127AD | 50 m | 9:22.57 | |
20 | 110 | Sørensen Rasmus Busk | 1991 | HOLSTEBRO | 9159AA | 50 m | 9:28.70 | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Aabybro Idrætsforening |
Løb 27, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 148 | Nordsjælland 1 Sigma | 0 | SIGMA | 50 m | 4:23.84 | ||
2 | 205 | :-) Wes Damer | 0 | WEST SWIM | 50 m | 4:27.02 | ||
3 | 149 | Nordsjælland 2 Sigma | 0 | SIGMA | 50 m | 4:34.52 | ||
4 | 91 | Herning Killerwhales | 0 | HERNING | 50 m | 4:38.00 | ||
5 | 150 | Nordsjælland 3 Sigma | 0 | SIGMA | 50 m | 4:39.58 | ||
6 | 152 | Silkeborg Piger | 1990 | SILKEBORG | 50 m | 4:41.80 | ||
7 | 41 | Gsc Damer | 0 | GLADSAXE | 50 m | 4:44.00 | ||
8 | 173 | Syd Damer - | 1990 | SK-SYD | 50 m | 4:58.33 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Aabybro Idrætsforening |
Løb 28, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 206 | :-) Wes Herrer | 0 | WEST SWIM | 50 m | 3:56.32 | ||
2 | 148 | Nordsjælland 1 Sigma | 0 | SIGMA | 50 m | 3:57.21 | ||
3 | 149 | Nordsjælland 2 Sigma | 0 | SIGMA | 50 m | 4:07.90 | ||
4 | 42 | Gsc Herrer | 0 | GLADSAXE | 50 m | 4:09.00 | ||
5 | 73 | Gti Drenge 1 | 1989 | GTI | 50 m | 4:10.29 | ||
6 | 91 | Herning Killerwhales | 0 | HERNING | 50 m | 4:12.00 | ||
7 | 133 | Lyseng Drenge | 0 | LYSENG | 50 m | 4:16.00 | ||
8 | 151 | Silkeborg Drenge | 1987 | SILKEBORG | 50 m | 4:23.71 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Aabybro Idrætsforening |
Løb 29, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 12 | Larsen Pernille | 1992 | AGF | 9264AG | 50 m | 1:02.96 | |
2 | 200 | Mørkøre Elspa | 1991 | WEST SWIM | 9142AM | 50 m | 1:04.81 | |
3 | 170 | Gregersen Line | 1994 | OSLF-STO95 | 9422AA | 50 m | 1:06.41 | |
4 | 194 | Mouritzen Pernille | 1993 | VEST BRØND | 9356AA | 50 m | 1:07.07 | |
5 | 108 | Blæsbjerg Mette Marie | 1993 | HOLSTEBRO | 9396AL | 50 m | 1:09.58 | |
6 | 101 | Thalund Pernille | 1990 | HERNING | 9064AB | 50 m | 1:10.10 | |
7 | 202 | Pedersen Annie L. | 1992 | WEST SWIM | 9278AH | 50 m | 1:11.04 | |
8 | 142 | Hansen Maj Lindberg | 1992 | ALL-SIGMA | 9206AB | 50 m | 1:11.16 | |
9 | 46 | Pedersen Laura Brink | 1992 | GLADSAXE | 9208AB | 50 m | 1:11.49 | |
10 | 163 | Østergaard Freja | 1995 | SILKEBORG | 9552AF | 50 m | 1:11.57 | |
11 | 217 | Nielsen Sofie Lunden | 1992 | AALBORG | 9202AK | 50 m | 1:11.72 | |
12 | 177 | Løje Katja | 1993 | SK-SYD | 9338AF | 50 m | 1:11.82 | |
13 | 228 | Frandsen Laura | 1993 | ALL-SIGMA | 9346AA | 50 m | 1:11.85 | |
14 | 192 | Hansen Laura Smidt | 1992 | VEST BRØND | 9268AK | 50 m | 1:11.87 | |
15 | 122 | Eskildsen Caroline | 1995 | KØGE | 9556AA | 50 m | 1:12.13 | |
16 | 225 | Trolle Tine | 1991 | S 68 | 9198ah | 50 m | 1:12.60 | |
17 | 136 | Harnfeldt Sofie | 1991 | BIR-SIGMA | 9106AE | 50 m | 1:12.71 | |
18 | 155 | Dalby Runa | 1993 | SILKEBORG | 9372AD | 50 m | 1:13.36 | |
19 | 168 | Nielsen Helene | 1993 | OSK-STO95 | 9344AK | 50 m | 1:13.59 | |
20 | 115 | Sørensen Camilla Katz | 1995 | KALUNDBORG | 9582AC | 50 m | 1:14.05 | |
21 | 49 | Søby Trine | 1991 | GLADSAXE | 9112AG | 50 m | 1:14.38 | |
22 | 158 | Olsen Signe | 1990 | SILKEBORG | 9038AD | 50 m | 1:14.66 | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Aabybro Idrætsforening |
Løb 30, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 141 | Gydesen Mathias | 1988 | ALL-SIGMA | 8843AC | 50 m | 56.40 | |
2 | 32 | Jensen Anders | 1987 | VI39-VAT | 8709AA | 50 m | 58.19 | |
3 | 27 | Andkjær Jakob | 1985 | VI39-VAT | 8559AA | 50 m | 58.20 | |
4 | 7 | Fischer Christian | 1986 | AGF | 8645AB | 50 m | 1:00.33 | |
5 | 139 | Bak Marcus | 1991 | ALL-SIGMA | 9199AF | 50 m | 1:01.46 | |
6 | 236 | Schiellerup Andreas | 1993 | BIR-SIGMA | 9301AD | 50 m | 1:02.96 | |
7 | 66 | Sørensen Niels Wissing | 1993 | GREVE GTI | 9391AC | 50 m | 1:03.04 | |
8 | 119 | Jørgensen Patrik Leth | 1992 | KVIK | 9277AE | 50 m | 1:03.06 | |
9 | 121 | Christensen Frederik | 1992 | KØGE | 9287AD | 50 m | 1:03.26 | |
10 | 80 | Duedahl Martin | 1985 | HERNING | 8563AB | 50 m | 1:03.31 | |
11 | 75 | Abildgaard Jens Glent | 1991 | HERNING | 9117AE | 50 m | 1:03.78 | |
12 | 209 | Butler Patrick | 1990 | AALBORG | 9061AF | 50 m | 1:03.91 | |
13 | 185 | Klarskov Morten | 1992 | AIF-VAT | 9229AB | 50 m | 1:04.79 | |
14 | 83 | Hansen Mathias | 1993 | HERNING | 9313AI | 50 m | 1:05.11 | |
15 | 167 | Wermuth Lars | 1993 | FREM-STO95 | 9395AH | 50 m | 1:06.18 | |
16 | 104 | Hansen Rasmus Stendorph | 1990 | HERNING | 9055AE | 50 m | 1:06.75 | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Aabybro Idrætsforening |
Løb 31, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 137 | Hjorth-Hansen Julie | 1984 | BIR-SIGMA | 8482AA | 50 m | 1:10.58 | |
2 | 166 | Pedersen Rikke Møller | 1989 | FREM-STO95 | 8996AB | 50 m | 1:11.88 | |
3 | 85 | Hedegaard Frederikke | 1993 | HERNING | 9394AJ | 50 m | 1:16.02 | |
4 | 6 | Crone Katrine | 1992 | AGF | 9248AA | 50 m | 1:16.45 | |
5 | 92 | Lunding Nanna | 1991 | HERNING | 9122AB | 50 m | 1:17.41 | |
6 | 67 | Ormstrup Emilie | 1993 | TUNE GTI | 9396AJ | 50 m | 1:17.81 | |
7 | 229 | Jensen Selina Sidenius | 1992 | ALL-SIGMA | 9292AH | 50 m | 1:17.94 | |
8 | 201 | Pedersen Anne Vester | 1993 | WEST SWIM | 9324AE | 50 m | 1:19.60 | |
9 | 84 | Hansen Simone Friis | 1995 | HERNING | 9538AG | 50 m | 1:19.86 | |
10 | 162 | Tolstrup Signe | 1995 | SILKEBORG | 9588AI | 50 m | 1:19.90 | |
11 | 130 | Larsen Olivia | 1995 | LYSENG | 9562AI | 50 m | 1:20.21 | |
12 | 38 | Frey Olivia Ane | 1994 | GENTOFTE | 9466AJ | 50 m | 1:20.83 | |
13 | 114 | Damgaard Ditte | 1993 | KALUNDBORG | 9382AE | 50 m | 1:21.30 | |
14 | 125 | Jepsen Julie | 1994 | OPNØR | 9484AG | 50 m | 1:21.66 | |
15 | 234 | Baht-Hagen Katrine | 1994 | BIR-SIGMA | 9458AI | 50 m | 1:21.98 | |
16 | 169 | Egelund Mathilde | 1991 | OSLF-STO95 | 9196AI | 50 m | 1:22.14 | |
17 | 221 | Tomra Charlotte | 1992 | AALBORG | 9234AG | 50 m | 1:22.21 | |
18 | 37 | Brinkkjær Maria | 1992 | GENTOFTE | 9252AA | 50 m | 1:22.52 | |
19 | 100 | Termøhlen Cecilie | 1993 | HERNING | 9302AA | 50 m | 1:22.60 | |
20 | 48 | Rytter Josefine | 1994 | GLADSAXE | 9416AC | 50 m | 1:22.74 | |
21 | 103 | Brayd Tasha Mac | 1993 | HERNING | 9384AJ | 50 m | 1:22.87 | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Aabybro Idrætsforening |
Løb 32, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 196 | Christensen Chris | 1988 | WEST SWIM | 8839AB | 50 m | 1:02.67 | |
2 | 176 | Klingberg Emil | 1987 | SK-SYD | 8705AB | 50 m | 1:05.26 | |
3 | 3 | Andersen Michael Schulz | 1987 | AGF | 8705AA | 50 m | 1:05.94 | |
4 | 138 | Schmidt Julius Skaarup | 1988 | BIR-SIGMA | 8871AA | 50 m | 1:06.68 | |
5 | 68 | Sørensen Thomas Dahl | 1992 | TUNE GTI | 9249AA | 50 m | 1:08.72 | |
6 | 160 | Skjødt Steffen | 1987 | SILKEBORG | 8769AB | 50 m | 1:08.86 | |
7 | 204 | Søemod Marcus Orloff | 1991 | WEST SWIM | 9163AG | 50 m | 1:09.38 | |
8 | 181 | Rasmussen Morten | 1989 | SK-SYD | 8967AC | 50 m | 1:09.42 | |
9 | 124 | Pommersgaard Jon | 1990 | NAKSKOV | 9029AD | 50 m | 1:09.44 | |
10 | 39 | Kragholm Tobias | 1992 | GENTOFTE | 9263AD | 50 m | 1:09.45 | |
11 | 120 | Sainis Emil | 1992 | KVIK | 9207AC | 50 m | 1:09.70 | |
12 | 62 | Andre Emil Cortes | 1990 | GREVE GTI | 9075AD | 50 m | 1:10.70 | |
13 | 129 | Andersen Nils Just | 1992 | LYSENG | 9277AD | 50 m | 1:10.70 | |
14 | 127 | Knudsen Jakob Bjerre | 1990 | LYSENG | 9033AD | 50 m | 1:11.06 | |
15 | 95 | Pedersen Mads | 1991 | HERNING | 9111AB | 50 m | 1:11.72 | |
16 | 157 | Møller Mads | 1991 | SILKEBORG | 9141AG | 50 m | 1:12.00 | |
17 | 231 | Olczyk Andreas | 1992 | ALL-SIGMA | 9293AI | 50 m | 1:12.46 | |
18 | 50 | Wagner Martin | 1991 | GLADSAXE | 9167AA | 50 m | 1:14.05 | |
19 | 223 | Ottesen Alexander B. | 1989 | S 68 | 8925aa | 50 m | 1:14.13 | |
20 | 232 | Olczyk Jonas | 1994 | ALL-SIGMA | 9457AA | 50 m | 1:14.97 | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Aabybro Idrætsforening |
Løb 33, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 200 | Mørkøre Elspa | 1991 | WEST SWIM | 9142AM | 50 m | 2:07.15 | |
2 | 233 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | ALL-SIGMA | 9468AG | 50 m | 2:07.70 | |
3 | 136 | Harnfeldt Sofie | 1991 | BIR-SIGMA | 9106AE | 50 m | 2:08.12 | |
4 | 146 | Skou Kristine | 1988 | ALL-SIGMA | 8804AC | 50 m | 2:09.78 | |
5 | 78 | Balle Mathilde | 1989 | HERNING | 8964AD | 50 m | 2:09.80 | |
6 | 46 | Pedersen Laura Brink | 1992 | GLADSAXE | 9208AB | 50 m | 2:10.42 | |
7 | 140 | Friis Trine | 1990 | ALL-SIGMA | 9034AC | 50 m | 2:11.86 | |
8 | 49 | Søby Trine | 1991 | GLADSAXE | 9112AG | 50 m | 2:12.52 | |
9 | 123 | Hansen Kia | 1995 | KØGE | 9588AF | 50 m | 2:12.78 | |
10 | 147 | Thomsen Josephine Emilie | 1990 | ALL-SIGMA | 9072AE | 50 m | 2:13.48 | |
11 | 44 | Blume Pernille | 1994 | GLADSAXE | 9498AC | 50 m | 2:13.74 | |
12 | 182 | Wael Emma | 1993 | SK-SYD | 9374AL | 50 m | 2:14.31 | |
13 | 230 | Larsen Stine Garne | 1992 | ALL-SIGMA | 9246AG | 50 m | 2:14.51 | |
14 | 217 | Nielsen Sofie Lunden | 1992 | AALBORG | 9202AK | 50 m | 2:14.72 | |
15 | 118 | Johansen Monique | 1994 | KVIK | 9426AF | 50 m | 2:14.92 | |
16 | 10 | Jakobsen Nanna Huus | 1990 | AGF | 9092AD | 50 m | 2:14.99 | |
17 | 214 | Moth Pernille | 1994 | AALBORG | 9438AK | 50 m | 2:15.29 | |
18 | 8 | Holm Katja | 1994 | AGF | 9408AE | 50 m | 2:15.35 | |
19 | 202 | Pedersen Annie L. | 1992 | WEST SWIM | 9278AH | 50 m | 2:15.91 | |
20 | 235 | Hahne Emilie | 1993 | BIR-SIGMA | 9358AM | 50 m | 2:16.04 | |
21 | 40 | Vest Stine Dahl | 1994 | GENTOFTE | 9492AH | 50 m | 2:16.47 | |
22 | 79 | Christensen Tea L. | 1989 | HERNING | 8936AB | 50 m | 2:16.61 | |
23 | 172 | Nielsen Julie H. | 1991 | OSLF-STO95 | 9184AI | 50 m | 2:17.39 | |
24 | 125 | Jepsen Julie | 1994 | OPNØR | 9484AG | 50 m | 2:17.78 | |
25 | 227 | Larsen Pernille Bak | 1991 | S 68 | 9146ab | 50 m | 2:18.08 | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Aabybro Idrætsforening |
Løb 34, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 27 | Andkjær Jakob | 1985 | VI39-VAT | 8559AA | 50 m | 1:49.89 | |
2 | 35 | Rud Jon | 1986 | WEST SWIM | 8657AA | 50 m | 1:50.91 | |
3 | 7 | Fischer Christian | 1986 | AGF | 8645AB | 50 m | 1:53.68 | |
4 | 34 | Peen Johan | 1988 | BIR-SIGMA | 8883AA | 50 m | 1:54.41 | |
5 | 43 | Blume Anders | 1990 | GLADSAXE | 9071AA | 50 m | 1:57.11 | |
6 | 131 | Dybdahl Thomas Mosbæk | 1990 | LYSENG | 9001AF | 50 m | 1:57.52 | |
7 | 203 | Saugstrup Martin | 1992 | WEST SWIM | 9243AB | 50 m | 1:59.80 | |
8 | 185 | Klarskov Morten | 1992 | AIF-VAT | 9229AB | 50 m | 2:01.10 | |
9 | 69 | Westergaard Jonas | 1990 | TUNE GTI | 9001AC | 50 m | 2:01.86 | |
10 | 50 | Wagner Martin | 1991 | GLADSAXE | 9167AA | 50 m | 2:02.01 | |
11 | 159 | Riemenschneider Morten | 1989 | SILKEBORG | 8909AA | 50 m | 2:02.06 | |
12 | 66 | Sørensen Niels Wissing | 1993 | GREVE GTI | 9391AC | 50 m | 2:02.33 | |
13 | 180 | Pedersen Martin | 1991 | SK-SYD | 9157AE | 50 m | 2:02.84 | |
14 | 139 | Bak Marcus | 1991 | ALL-SIGMA | 9199AF | 50 m | 2:03.22 | |
15 | 184 | Jensen Andreas Hallberg | 1992 | AIF-VAT | 9217AF | 50 m | 2:03.84 | |
16 | 111 | Frederiksen Frederik | 1992 | HVIDOVRE | 9255AI | 50 m | 2:03.94 | |
17 | 80 | Duedahl Martin | 1985 | HERNING | 8563AB | 50 m | 2:04.89 | |
18 | 219 | Sørensen Mikkel Munk | 1992 | AALBORG | 9249AB | 50 m | 2:05.22 | |
19 | 121 | Christensen Frederik | 1992 | KØGE | 9287AD | 50 m | 2:05.34 | |
20 | 105 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 50 m | 2:05.64 | |
21 | 75 | Abildgaard Jens Glent | 1991 | HERNING | 9117AE | 50 m | 2:05.71 | |
22 | 183 | Erichsen Christian | 1990 | AIF-VAT | 9059AD | 50 m | 2:05.88 | |
23 | 119 | Jørgensen Patrik Leth | 1992 | KVIK | 9277AE | 50 m | 2:06.28 | |
24 | 211 | Graversen Jonas | 1990 | AALBORG | 9061AE | 50 m | 2:06.29 | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Aabybro Idrætsforening |
Løb 35, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 36 | Østergaard Micha | 1987 | WEST SWIM | 8748AB | 50 m | 2:14.90 | |
2 | 28 | Strandskov Michelle B. | 1991 | BIR-SIGMA | 9158AF | 50 m | 2:16.13 | |
3 | 14 | Sander Marie Rubin | 1988 | AGF | 8828AB | 50 m | 2:20.62 | |
4 | 147 | Thomsen Josephine Emilie | 1990 | ALL-SIGMA | 9072AE | 50 m | 2:21.70 | |
5 | 116 | Vinsand Marianne | 1995 | KALUNDBORG | 9574AC | 50 m | 2:26.33 | |
6 | 136 | Harnfeldt Sofie | 1991 | BIR-SIGMA | 9106AE | 50 m | 2:30.42 | |
7 | 122 | Eskildsen Caroline | 1995 | KØGE | 9556AA | 50 m | 2:33.39 | |
8 | 92 | Lunding Nanna | 1991 | HERNING | 9122AB | 50 m | 2:33.43 | |
9 | 106 | Jensen Line | 1993 | HOLBÆK | 9358AE | 50 m | 2:33.71 | |
10 | 177 | Løje Katja | 1993 | SK-SYD | 9338AF | 50 m | 2:35.12 | |
11 | 101 | Thalund Pernille | 1990 | HERNING | 9064AB | 50 m | 2:38.03 | |
12 | 169 | Egelund Mathilde | 1991 | OSLF-STO95 | 9196AI | 50 m | 2:38.18 | |
13 | 163 | Østergaard Freja | 1995 | SILKEBORG | 9552AF | 50 m | 2:38.72 | |
14 | 63 | Christiansen Julie | 1993 | GREVE GTI | 9388AA | 50 m | 2:39.24 | |
15 | 216 | Nielsen Ann-Louise | 1993 | AALBORG | 9334AH | 50 m | 2:39.92 | |
16 | 96 | Rohde Iben | 1994 | HERNING | 9424AM | 50 m | 2:41.69 | |
17 | 117 | Bender Martine | 1994 | KVIK | 9456AL | 50 m | 2:42.86 | |
18 | 107 | Wikstrøm Signe | 1993 | HOLBÆK | 9394AK | 50 m | 2:45.48 | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Aabybro Idrætsforening |
Løb 36, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 196 | Christensen Chris | 1988 | WEST SWIM | 8839AB | 50 m | 2:01.34 | |
2 | 32 | Jensen Anders | 1987 | VI39-VAT | 8709AA | 50 m | 2:06.21 | |
3 | 127 | Knudsen Jakob Bjerre | 1990 | LYSENG | 9033AD | 50 m | 2:10.23 | |
4 | 143 | Holkjær Andreas | 1990 | ALL-SIGMA | 9011AD | 50 m | 2:10.38 | |
5 | 11 | Kallehave Benjamin | 1990 | AGF | 9029AC | 50 m | 2:10.62 | |
6 | 33 | Offersen Lasse | 1989 | GREVE GTI | 8961AC | 50 m | 2:11.03 | |
7 | 45 | Christensen Thorbjørn H. | 1989 | GLADSAXE | 8907AC | 50 m | 2:11.55 | |
8 | 5 | Bromer Viktor B. | 1993 | AGF | 9337AB | 50 m | 2:12.18 | |
9 | 222 | Schütt Karsten | 1991 | BOV | 9103AA | 50 m | 2:12.26 | |
10 | 9 | Jakobsen David | 1990 | AGF | 9013AD | 50 m | 2:15.58 | |
11 | 64 | Mouritsen Andreas | 1992 | GREVE GTI | 9201AC | 50 m | 2:15.64 | |
12 | 145 | Ortmann Andreas | 1991 | ALL-SIGMA | 9169AC | 50 m | 2:16.90 | |
13 | 82 | Hansen Martin G. | 1992 | HERNING | 9295AC | 50 m | 2:20.44 | |
14 | 50 | Wagner Martin | 1991 | GLADSAXE | 9167AA | 50 m | 2:21.37 | |
15 | 110 | Sørensen Rasmus Busk | 1991 | HOLSTEBRO | 9159AA | 50 m | 2:22.56 | |
16 | 113 | Andersen Mikkel H. | 1991 | KALUNDBORG | 9109AB | 50 m | 2:23.32 | |
17 | 88 | Høgild Stefan B. | 1991 | HERNING | 9193AA | 50 m | 2:25.21 | |
18 | 153 | Birkbak Anders | 1991 | SILKEBORG | 9175AA | 50 m | 2:27.26 | |
19 | 99 | Schlie Benjamin | 1992 | HERNING | 9233AB | 50 m | 2:30.07 | |
20 | 167 | Wermuth Lars | 1993 | FREM-STO95 | 9395AH | 50 m | 2:31.62 | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Aabybro Idrætsforening |
Løb 37, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 30 | Friis Lotte | 1988 | ALL-SIGMA | 8898AA | 50 m | 8:28.88 | |
2 | 144 | Jansen Louise | 1984 | ALL-SIGMA | 8432AA | 50 m | 8:49.15 | |
3 | 233 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | ALL-SIGMA | 9468AG | 50 m | 9:03.39 | |
4 | 136 | Harnfeldt Sofie | 1991 | BIR-SIGMA | 9106AE | 50 m | 9:10.52 | |
5 | 140 | Friis Trine | 1990 | ALL-SIGMA | 9034AC | 50 m | 9:12.19 | |
6 | 109 | Hvid Mathilde Pugholm | 1990 | HOLSTEBRO | 9054AD | 50 m | 9:22.33 | |
7 | 49 | Søby Trine | 1991 | GLADSAXE | 9112AG | 50 m | 9:23.29 | |
8 | 123 | Hansen Kia | 1995 | KØGE | 9588AF | 50 m | 9:28.48 | |
9 | 179 | Nielsen Karen | 1990 | SK-SYD | 9076AC | 50 m | 9:33.44 | |
10 | 10 | Jakobsen Nanna Huus | 1990 | AGF | 9092AD | 50 m | 9:35.74 | |
11 | 78 | Balle Mathilde | 1989 | HERNING | 8964AD | 50 m | 9:36.11 | |
12 | 8 | Holm Katja | 1994 | AGF | 9408AE | 50 m | 9:40.21 | |
13 | 187 | Hjelmgaard Mai | 1994 | VI39-VAT | 9444AB | 50 m | 9:41.12 | |
14 | 214 | Moth Pernille | 1994 | AALBORG | 9438AK | 50 m | 9:45.15 | |
15 | 63 | Christiansen Julie | 1993 | GREVE GTI | 9388AA | 50 m | 9:52.39 | |
16 | 175 | Franck Cecilie | 1991 | SK-SYD | 9186AG | 50 m | 9:52.54 | |
17 | 118 | Johansen Monique | 1994 | KVIK | 9426AF | 50 m | 9:54.51 | |
18 | 107 | Wikstrøm Signe | 1993 | HOLBÆK | 9394AK | 50 m | 9:59.19 | |
19 | 221 | Tomra Charlotte | 1992 | AALBORG | 9234AG | 50 m | 10:03.68 | |
20 | 85 | Hedegaard Frederikke | 1993 | HERNING | 9394AJ | 50 m | 10:03.97 | |
21 | 106 | Jensen Line | 1993 | HOLBÆK | 9358AE | 50 m | 10:04.10 | |
22 | 168 | Nielsen Helene | 1993 | OSK-STO95 | 9344AK | 50 m | 10:04.90 | |
23 | 154 | Bruun Sarah Harder | 1993 | SILKEBORG | 9324AJ | 50 m | 10:04.97 | |
24 | 40 | Vest Stine Dahl | 1994 | GENTOFTE | 9492AH | 50 m | 10:08.90 | |
25 | 76 | Andersen Camilla | 1993 | HERNING | 9374AB | 50 m | 10:11.81 | |
26 | 230 | Larsen Stine Garne | 1992 | ALL-SIGMA | 9246AG | 50 m | 10:13.82 | |
27 | 117 | Bender Martine | 1994 | KVIK | 9456AL | 50 m | 10:14.80 | |
28 | 125 | Jepsen Julie | 1994 | OPNØR | 9484AG | 50 m | 10:15.41 | |
29 | 48 | Rytter Josefine | 1994 | GLADSAXE | 9416AC | 50 m | 10:17.79 | |
30 | 161 | Thostrup Elisabeth H. | 1992 | SILKEBORG | 9224AI | 50 m | 10:21.25 | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Aabybro Idrætsforening |
Løb 37, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 30 | Friis Lotte | 1988 | ALL-SIGMA | 8898AA | 50 m | 8:28.88 | |
2 | 144 | Jansen Louise | 1984 | ALL-SIGMA | 8432AA | 50 m | 8:49.15 | |
3 | 233 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | ALL-SIGMA | 9468AG | 50 m | 9:03.39 | |
4 | 136 | Harnfeldt Sofie | 1991 | BIR-SIGMA | 9106AE | 50 m | 9:10.52 | |
5 | 140 | Friis Trine | 1990 | ALL-SIGMA | 9034AC | 50 m | 9:12.19 | |
6 | 109 | Hvid Mathilde Pugholm | 1990 | HOLSTEBRO | 9054AD | 50 m | 9:22.33 | |
7 | 49 | Søby Trine | 1991 | GLADSAXE | 9112AG | 50 m | 9:23.29 | |
8 | 123 | Hansen Kia | 1995 | KØGE | 9588AF | 50 m | 9:28.48 | |
9 | 179 | Nielsen Karen | 1990 | SK-SYD | 9076AC | 50 m | 9:33.44 | |
10 | 10 | Jakobsen Nanna Huus | 1990 | AGF | 9092AD | 50 m | 9:35.74 | |
11 | 78 | Balle Mathilde | 1989 | HERNING | 8964AD | 50 m | 9:36.11 | |
12 | 8 | Holm Katja | 1994 | AGF | 9408AE | 50 m | 9:40.21 | |
13 | 187 | Hjelmgaard Mai | 1994 | VI39-VAT | 9444AB | 50 m | 9:41.12 | |
14 | 214 | Moth Pernille | 1994 | AALBORG | 9438AK | 50 m | 9:45.15 | |
15 | 63 | Christiansen Julie | 1993 | GREVE GTI | 9388AA | 50 m | 9:52.39 | |
16 | 175 | Franck Cecilie | 1991 | SK-SYD | 9186AG | 50 m | 9:52.54 | |
17 | 118 | Johansen Monique | 1994 | KVIK | 9426AF | 50 m | 9:54.51 | |
18 | 107 | Wikstrøm Signe | 1993 | HOLBÆK | 9394AK | 50 m | 9:59.19 | |
19 | 221 | Tomra Charlotte | 1992 | AALBORG | 9234AG | 50 m | 10:03.68 | |
20 | 85 | Hedegaard Frederikke | 1993 | HERNING | 9394AJ | 50 m | 10:03.97 | |
21 | 106 | Jensen Line | 1993 | HOLBÆK | 9358AE | 50 m | 10:04.10 | |
22 | 168 | Nielsen Helene | 1993 | OSK-STO95 | 9344AK | 50 m | 10:04.90 | |
23 | 154 | Bruun Sarah Harder | 1993 | SILKEBORG | 9324AJ | 50 m | 10:04.97 | |
24 | 40 | Vest Stine Dahl | 1994 | GENTOFTE | 9492AH | 50 m | 10:08.90 | |
25 | 76 | Andersen Camilla | 1993 | HERNING | 9374AB | 50 m | 10:11.81 | |
26 | 230 | Larsen Stine Garne | 1992 | ALL-SIGMA | 9246AG | 50 m | 10:13.82 | |
27 | 117 | Bender Martine | 1994 | KVIK | 9456AL | 50 m | 10:14.80 | |
28 | 125 | Jepsen Julie | 1994 | OPNØR | 9484AG | 50 m | 10:15.41 | |
29 | 48 | Rytter Josefine | 1994 | GLADSAXE | 9416AC | 50 m | 10:17.79 | |
30 | 161 | Thostrup Elisabeth H. | 1992 | SILKEBORG | 9224AI | 50 m | 10:21.25 | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Aabybro Idrætsforening |
Løb 38, 1500m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 31 | Glæsner Mads | 1988 | ALL-SIGMA | 8893AA | 50 m | 15:12.10 | |
2 | 35 | Rud Jon | 1986 | WEST SWIM | 8657AA | 50 m | 16:04.66 | |
3 | 77 | Andersen Casper | 1987 | HERNING | 8735AB | 50 m | 16:18.89 | |
4 | 131 | Dybdahl Thomas Mosbæk | 1990 | LYSENG | 9001AF | 50 m | 16:21.47 | |
5 | 180 | Pedersen Martin | 1991 | SK-SYD | 9157AE | 50 m | 16:35.93 | |
6 | 186 | Skaaning Daniel | 1993 | STT-VAT | 9319AA | 50 m | 16:42.67 | |
7 | 69 | Westergaard Jonas | 1990 | TUNE GTI | 9001AC | 50 m | 16:46.35 | |
8 | 195 | Olsen Thomas | 1992 | VEST BRØND | 9209AH | 50 m | 16:56.35 | |
9 | 111 | Frederiksen Frederik | 1992 | HVIDOVRE | 9255AI | 50 m | 17:01.02 | |
10 | 5 | Bromer Viktor B. | 1993 | AGF | 9337AB | 50 m | 17:01.64 | |
11 | 16 | Svejstrup Christian R. | 1990 | AGF | 9005AB | 50 m | 17:03.23 | |
12 | 219 | Sørensen Mikkel Munk | 1992 | AALBORG | 9249AB | 50 m | 17:07.38 | |
13 | 98 | Sangild Lasse | 1990 | HERNING | 9051AC | 50 m | 17:09.95 | |
14 | 203 | Saugstrup Martin | 1992 | WEST SWIM | 9243AB | 50 m | 17:10.47 | |
15 | 65 | Mouritsen Magnus | 1992 | GREVE GTI | 9211AC | 50 m | 17:11.58 | |
16 | 224 | Knudsen Mikkel | 1990 | S 68 | 9077AC | 50 m | 17:12.38 | |
17 | 97 | Rosager Alexander | 1991 | HERNING | 9127AD | 50 m | 17:26.44 | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Aabybro Idrætsforening |
Løb 38, 1500m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 31 | Glæsner Mads | 1988 | ALL-SIGMA | 8893AA | 50 m | 15:12.10 | |
2 | 35 | Rud Jon | 1986 | WEST SWIM | 8657AA | 50 m | 16:04.66 | |
3 | 77 | Andersen Casper | 1987 | HERNING | 8735AB | 50 m | 16:18.89 | |
4 | 131 | Dybdahl Thomas Mosbæk | 1990 | LYSENG | 9001AF | 50 m | 16:21.47 | |
5 | 180 | Pedersen Martin | 1991 | SK-SYD | 9157AE | 50 m | 16:35.93 | |
6 | 186 | Skaaning Daniel | 1993 | STT-VAT | 9319AA | 50 m | 16:42.67 | |
7 | 69 | Westergaard Jonas | 1990 | TUNE GTI | 9001AC | 50 m | 16:46.35 | |
8 | 195 | Olsen Thomas | 1992 | VEST BRØND | 9209AH | 50 m | 16:56.35 | |
9 | 111 | Frederiksen Frederik | 1992 | HVIDOVRE | 9255AI | 50 m | 17:01.02 | |
10 | 5 | Bromer Viktor B. | 1993 | AGF | 9337AB | 50 m | 17:01.64 | |
11 | 16 | Svejstrup Christian R. | 1990 | AGF | 9005AB | 50 m | 17:03.23 | |
12 | 219 | Sørensen Mikkel Munk | 1992 | AALBORG | 9249AB | 50 m | 17:07.38 | |
13 | 98 | Sangild Lasse | 1990 | HERNING | 9051AC | 50 m | 17:09.95 | |
14 | 203 | Saugstrup Martin | 1992 | WEST SWIM | 9243AB | 50 m | 17:10.47 | |
15 | 65 | Mouritsen Magnus | 1992 | GREVE GTI | 9211AC | 50 m | 17:11.58 | |
16 | 224 | Knudsen Mikkel | 1990 | S 68 | 9077AC | 50 m | 17:12.38 | |
17 | 97 | Rosager Alexander | 1991 | HERNING | 9127AD | 50 m | 17:26.44 | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Aabybro Idrætsforening |