Ohjelma Dansk Ã…rgangsmesterskab gruppe 1
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 4X200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 173 | Sigma Ns 1 Drenge | 1994 | SIGMA | 50 m | 8:04.34 | ||
2 | 62 | Drenge Helsinge | 1994 | HELSINGE | 50 m | 8:08.10 | ||
3 | 227 | As 1 Drenge | 0 | AALBORG | 50 m | 8:09.69 | ||
4 | 365 | Støjsenderne | 1994 | VORDINGB | 25 m | 8:16.39 | ||
5 | 260 | Vat Drenge 1 | 0 | VAT | 50 m | 8:18.22 | ||
6 | 311 | Gsc Drenge | 0 | GLADSAXE | 50 m | 8:20.00 | ||
7 | 351 | Agf Drenge | 0 | AGF | 50 m | 8:21.81 | ||
8 | 183 | Slagelse Drenge | 1994 | SLAGELSE | 25 m | 8:22.13 | ||
9 | 176 | Silkeborg Drenge | 1994 | SILKEBORG | 50 m | 8:25.68 | ||
10 | 408 | Triton V Drenge | 0 | TRITON V | 50 m | 8:45.74 | ||
11 | 246 | Gti-Drenge | 1994 | GTI | 50 m | 8:47.22 | ||
12 | 158 | Nyborg Drenge | 1994 | NYBORG | 50 m | 8:48.00 | ||
13 | 373 | Kolding Drenge | 0 | KOLDING | 50 m | 8:48.70 | ||
14 | 261 | Vat Drenge 2 | 0 | VAT | 50 m | 8:57.20 | ||
15 | 124 | Isk Power Puffs | 1995 | IKAST | 50 m | 9:00.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 18 juni 2010 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:08 |
Løb 2, 4X200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 174 | Sigma Ns 1 Piger | 1996 | SIGMA | 50 m | 8:37.96 | ||
2 | 312 | Gsc Piger 1 | 0 | GLADSAXE | 50 m | 9:00.00 | ||
3 | 133 | Køge Piger | 1996 | KØGE | 50 m | 9:00.07 | ||
4 | 288 | Farum Piger | 0 | FARUM | 50 m | 9:01.11 | ||
5 | 175 | Sigma Ns 2 Piger | 1996 | SIGMA | 50 m | 9:02.54 | ||
6 | 228 | As 1 Piger | 0 | AALBORG | 50 m | 9:04.99 | ||
7 | 76 | Gentofte Piger | 0 | GENTOFTE | 50 m | 9:25.00 | ||
8 | 378 | Kvik Piger | 0 | KVIK | 50 m | 9:30.00 | ||
9 | 313 | Gsc Piger 2 | 0 | GLADSAXE | 50 m | 9:30.00 | ||
10 | 352 | Agf Piger | 0 | AGF | 50 m | 9:41.67 | ||
11 | 112 | Horsens Piger Gr 1 | 1996 | HORSENS | 50 m | 9:44.89 | ||
12 | 97 | Hils Piger 1 | 1996 | HILLERØD | 50 m | 9:45.00 | ||
13 | 247 | Gti-Piger | 1996 | GTI | 50 m | 9:45.77 | ||
14 | 306 | Sto95 Piger | 0 | STO 95 | 50 m | 9:50.00 | ||
15 | 189 | Ægir | 1996 | Ægir | 50 m | 9:20.51 | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 18 juni 2010 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:08 |
Løb 3, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 113 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 2:09.75 | |
2 | 237 | Strandberg Sebastian | 1994 | AALBORG | 9481AG | 25 m | 2:10.31 | |
3 | 71 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 25 m | 2:11.18 | |
4 | 188 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 25 m | 2:12.30 | |
5 | 315 | Hansen Nikolaj Satterup | 1994 | GLADSAXE | 9483AI | 25 m | 2:13.92 | |
6 | 6 | Bjerregaard Mark | 1994 | HVIDOVRE | 9495AD | 25 m | 2:16.42 | |
7 | 251 | Dolang Martin | 1994 | GREVE | 9425AE | 25 m | 2:16.70 | |
8 | 210 | Hermiz Nour | 1994 | ST ESBJERG | 9441AA | 25 m | 2:17.96 | |
9 | 283 | Hansen Morten Bak | 1995 | LAKSEN | 9559AC | 50 m | 2:18.85 | |
10 | 382 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 9455AA | 25 m | 2:19.18 | |
11 | 217 | Pedersen Thomas | 1995 | THISTED | 9551AI | 25 m | 2:19.46 | |
12 | 155 | Vodstrup Jakob | 1994 | LYNGBY | 9403AH | 25 m | 2:20.03 | |
13 | 399 | Melander Tobias Grønbæk | 1994 | VEST | 9477AB | 25 m | 2:20.27 | |
14 | 36 | Andersen Rasmus Høgh | 1994 | ALLERØD | 9487AF | 25 m | 2:20.29 | |
15 | 335 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 25 m | 2:21.14 | |
16 | 61 | Hansen Niels Breum | 1994 | HELSINGE | 9411AE | 25 m | 2:21.82 | |
17 | 320 | Oldenborg Christian | 1994 | GLADSAXE | 9471AA | 25 m | 2:23.10 | |
18 | 49 | Weberg Martin | 1994 | ALLERØD | 9453AC | 25 m | 2:23.13 | |
19 | 177 | Dalby Ralf | 1995 | SILKEBORG | 9547AB | 25 m | 2:23.27 | |
20 | 139 | Madsen Anders | 1995 | KØGE | 9591AD | 25 m | 2:23.55 | |
21 | 84 | Christensen Kevin Witt | 1995 | HERLEV | 9595AF | 25 m | 2:23.63 | |
22 | 368 | Jensen Alexander Duus | 1995 | VORDINGB | 9519AB | 25 m | 2:23.82 | |
23 | 122 | Vismann Jakob | 1995 | HØRSHOLM | 9535AI | 25 m | 2:23.83 | |
24 | 374 | Danø Michael | 1994 | KOLDING | 9451AG | 25 m | 2:24.04 | |
25 | 205 | Thøgersen Marcus | 1995 | S 68 | 9567AP | 25 m | 2:25.19 | |
26 | 206 | Frederiksen Emil Kamuk | 1995 | TEMPO | 9511AJ | 25 m | 2:27.18 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 18 juni 2010 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:08 |
Løb 4, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 236 | Nielsen Mie Ø. | 1996 | AALBORG | 9662AF | 50 m | 2:19.94 | |
2 | 45 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALLERØD | 9692AF | 25 m | 2:22.57 | |
3 | 221 | Kehlet Sidse | 1996 | WEST SWIM | 9696AH | 25 m | 2:24.77 | |
4 | 140 | Munkholm Christina | 1996 | KØGE | 9672AB | 50 m | 2:26.45 | |
5 | 332 | Holten Cecilie | 1996 | TRITON B | 9608AF | 25 m | 2:27.21 | |
6 | 48 | Sparre Tone Laksafoss | 1996 | ALLERØD | 9612AC | 25 m | 2:27.59 | |
7 | 148 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 25 m | 2:28.72 | |
8 | 53 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 25 m | 2:29.75 | |
9 | 44 | Larsen Mette Haagen | 1997 | ALLERØD | 9798AA | 25 m | 2:30.32 | |
10 | 255 | Beckmann Emilie | 1997 | TUNE | 9778AG | 25 m | 2:31.10 | |
11 | 232 | Hestbech Emma-Sofie | 1996 | AALBORG | 9694AD | 25 m | 2:31.64 | |
12 | 73 | Bro Sarah | 1996 | GENTOFTE | 9686AE | 25 m | 2:31.96 | |
13 | 285 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | SLANGERUP | 9624AB | 50 m | 2:32.14 | |
14 | 95 | Lisbjerg Clara Amalie | 1996 | HILLERØD | 9692AJ | 25 m | 2:33.69 | |
15 | 388 | Mikkelsen Amalie | 1997 | GENTOFTE | 9728AA | 25 m | 2:33.74 | |
16 | 258 | Stuhr Henriette | 1996 | TUNE | 9644AB | 25 m | 2:33.80 | |
17 | 37 | Bentin Lise-Lotte Larsen | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 25 m | 2:34.89 | |
18 | 381 | Grundtvig Iben | 1997 | KVIK | 9762AK | 25 m | 2:37.35 | |
19 | 223 | Nielsen Rikke Svejgård | 1997 | WEST SWIM | 9754AA | 25 m | 2:37.36 | |
20 | 343 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 2:37.52 | |
21 | 333 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 25 m | 2:37.58 | |
22 | 196 | Bostrup Maria Bjørnbak | 1997 | NORD | 9766AC | 25 m | 2:38.08 | |
23 | 291 | Hjuler Maja | 1997 | FARUM | 9754AI | 25 m | 2:38.89 | |
24 | 56 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 25 m | 2:39.09 | |
25 | 134 | Andersen Frederikke | 1997 | KØGE | 9736AB | 25 m | 2:39.73 | |
26 | 363 | Hansen Tatjana | 1997 | SØNDERBORG | 9724AG | 25 m | 2:39.80 | |
27 | 362 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 2:40.09 | |
28 | 339 | Schmidt Iben | 1997 | TRITON B | 9794AE | 25 m | 2:41.07 | |
29 | 137 | Eskildsen Emilie | 1997 | KØGE | 9792AA | 25 m | 2:41.71 | |
30 | 197 | Mouritsen Rikke | 1997 | NORD | 9786AG | 50 m | 3:01.67 | |
31 | 190 | Christiansen Turið S. | 1996 | Ægir | 50 m | 2:31.25 | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 18 juni 2010 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:08 |
Løb 5, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 89 | Westermann Magnus | 1995 | HERLEV | 9541AA | 25 m | 23.83 | |
2 | 57 | Steenberg Thomas | 1994 | BIRKERØD | 9403AE | 25 m | 23.97 | |
3 | 46 | Olczyk Jonas | 1994 | ALLERØD | 9457AA | 25 m | 24.13 | |
4 | 188 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 25 m | 24.66 | |
5 | 81 | Nyeland Rasmus Ejby | 1995 | HELSINGØR | 9561AD | 25 m | 24.68 | |
6 | 82 | Rahe Rasmus Birkelund | 1994 | HELSINGØR | 9443AO | 25 m | 24.70 | |
7 | 157 | Vang Oliver | 1994 | NÆSTVED | 9411AD | 25 m | 25.01 | |
8 | 69 | Nielsen Frederik F. | 1994 | ERRITSØ | 50 m | 25.22 | ||
9 | 283 | Hansen Morten Bak | 1995 | LAKSEN | 9559AC | 25 m | 25.28 | |
10 | 166 | Kruuse Rasmus | 1994 | RINGSTED | 9445AK | 25 m | 25.28 | |
11 | 249 | Pittioni Lasse | 1995 | ISHØJ | 9577AI | 25 m | 25.32 | |
12 | 113 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 25.33 | |
13 | 281 | Fisker Frederik | 1994 | LAKSEN | 9493AF | 25 m | 25.40 | |
14 | 238 | Sørensen Mads Munk | 1994 | AALBORG | 9459AH | 25 m | 25.46 | |
15 | 150 | Hansen Sofus Beck | 1994 | LYNGBY | 9483AD | 25 m | 25.50 | |
16 | 11 | Christensen Mads | 1994 | SVENDBORG | 9497AJ | 25 m | 25.62 | |
17 | 43 | Korch Casper S. | 1994 | ALLERØD | 9425AF | 25 m | 25.62 | |
18 | 300 | Willén Ulrik Peter | 1995 | FARUM | 9517AJ | 25 m | 25.63 | |
19 | 372 | Sandbirk Andreas | 1995 | VORDINGB | 9547AN | 25 m | 25.63 | |
20 | 230 | Carstensen Lasse Thor | 1994 | AALBORG | 9425AB | 25 m | 25.64 | |
21 | 273 | Vidkjær Piet Jon | 1995 | STT | 9593AE | 25 m | 25.73 | |
22 | 64 | Nielsen Nicolaj Kildevang | 1994 | HELSINGE | 9441AC | 25 m | 25.76 | |
23 | 58 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 25 m | 25.77 | |
24 | 147 | Andersen Daniel Skov | 1994 | LYNGBY | 9455AH | 25 m | 25.78 | |
25 | 160 | Månsson Alexander Højen | 1994 | NYBORG | 9413AI | 25 m | 25.79 | |
26 | 216 | Dahlgaard Kristian Lynge | 1994 | THISTED | 9359AK | 25 m | 25.81 | |
27 | 224 | Pedersen Morten Lundby | 1994 | WEST SWIM | 9421AG | 25 m | 25.89 | |
28 | 359 | Møller Kasper | 1994 | AGF | 9471AK | 25 m | 25.89 | |
29 | 63 | Nielsen Lasse Lykke | 1995 | HELSINGE | 9555AA | 25 m | 25.89 | |
30 | 92 | Gerlach Andreas | 1995 | HILLERØD | 9527AK | 25 m | 25.91 | |
31 | 233 | Larsen Mads | 1994 | AALBORG | 9475AB | 25 m | 25.94 | |
32 | 277 | Severinsen Jacob | 1995 | VIBORG | 9533AH | 25 m | 25.95 | |
33 | 382 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 9455AA | 25 m | 25.97 | |
34 | 185 | Kristensen Joachim Blach | 1995 | SLAGELSE | 9589AJ | 25 m | 26.01 | |
35 | 286 | Wittenwiler Peter | 1994 | SLANGERUP | 9401AH | 25 m | 26.04 | |
36 | 259 | Hansen Anders | 1995 | NAKSKOV | 9517AA | 25 m | 26.05 | |
37 | 360 | Pedersen Magnus B. | 1994 | AGF | 9407AK | 25 m | 26.08 | |
38 | 126 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 26.16 | |
39 | 361 | Skærbæk Kenneth | 1994 | AGF | 9475AD | 25 m | 26.17 | |
40 | 75 | Håkonsson Gustav | 1994 | GENTOFTE | 50 m | 26.20 | ||
41 | 375 | Vind Tobias Dahl | 1994 | KOLDING | 9497AO | 25 m | 26.21 | |
42 | 314 | Hagemann William | 1994 | GLADSAXE | 9483AC | 25 m | 26.21 | |
43 | 7 | Broberg Jesper | 1994 | HVIDOVRE | 9497AF | 25 m | 26.23 | |
44 | 265 | Johansen Andreas T. | 1994 | AIF | 9473AE | 25 m | 26.27 | |
45 | 118 | Bang Jesper | 1995 | HØRSHOLM | 9573AD | 25 m | 26.28 | |
46 | 354 | Bromer Anton | 1995 | AGF | 9573AO | 25 m | 26.40 | |
47 | 164 | Egelund Kasper | 1995 | RINGE | 9565AG | 25 m | 26.41 | |
48 | 267 | Bragason Esben | 1995 | VI39 | 9565AB | 25 m | 26.48 | |
49 | 194 | Olsen Heðin L. | 1994 | Ægir | 50 m | 25.13 | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 18 juni 2010 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:08 |
Løb 6, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 236 | Nielsen Mie Ø. | 1996 | AALBORG | 9662AF | 25 m | 26.09 | |
2 | 255 | Beckmann Emilie | 1997 | TUNE | 9778AG | 25 m | 27.66 | |
3 | 44 | Larsen Mette Haagen | 1997 | ALLERØD | 9798AA | 25 m | 27.66 | |
4 | 263 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF | 9668AA | 50 m | 27.71 | |
5 | 337 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 25 m | 28.04 | |
6 | 149 | Frølund-Grangaard Anne | 1996 | LYNGBY | 9632AB | 25 m | 28.12 | |
7 | 290 | Gadfelt Julie Marie | 1996 | FARUM | 9602AB | 25 m | 28.27 | |
8 | 379 | Bender Daniella | 1996 | KVIK | 9616AB | 25 m | 28.30 | |
9 | 294 | Nielsen Naja Ishøj | 1996 | FARUM | 9662AE | 25 m | 28.48 | |
10 | 317 | Kjær Line | 1996 | GLADSAXE | 9648AS | 25 m | 28.51 | |
11 | 148 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 25 m | 28.60 | |
12 | 38 | Gosvig Karina Sørensen | 1996 | ALLERØD | 9658AB | 25 m | 28.71 | |
13 | 299 | Wied-Christiansen Amalie | 1996 | FARUM | 9624AC | 25 m | 28.87 | |
14 | 390 | Storr-Hansen Helena | 1997 | GENTOFTE | 9768AB | 25 m | 28.90 | |
15 | 130 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | IKAST | 9784AF | 25 m | 28.90 | |
16 | 280 | Matthiassen Frederikke | 1996 | JYLLINGE | 9676AB | 50 m | 28.99 | |
17 | 180 | Vestergaard Line H. | 1996 | SILKEBORG | 9666AP | 25 m | 28.99 | |
18 | 198 | Nielsen Lise L. | 1996 | NORD | 9634AG | 25 m | 29.05 | |
19 | 316 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 25 m | 29.09 | |
20 | 42 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 25 m | 29.14 | |
21 | 196 | Bostrup Maria Bjørnbak | 1997 | NORD | 9766AC | 25 m | 29.21 | |
22 | 250 | Barrett Kathrine | 1996 | GREVE | 9688AF | 25 m | 29.27 | |
23 | 107 | Kjellerup Caroline Rebbe | 1996 | HOLSTEBRO | 9694AR | 25 m | 29.34 | |
24 | 12 | Schrøder Matilde | 1996 | SVENDBORG | 9664AG | 25 m | 29.35 | |
25 | 72 | Ringgaard Amalie | 1996 | FR.SUND | 9602AJ | 25 m | 29.36 | |
26 | 268 | Høgskilde Caroline | 1996 | VI39 | 9616AD | 25 m | 29.37 | |
27 | 324 | Everland Linnea Lau | 1996 | GLADSAXE | 9606AF | 50 m | 29.43 | |
28 | 39 | Hansen Isabella Wedel | 1996 | ALLERØD | 9678AH | 25 m | 29.45 | |
29 | 86 | Rasmussen Emma Fugl | 1996 | HERLEV | 9698AF | 25 m | 29.47 | |
30 | 90 | Karstensen Didde | 1996 | HERLUFSHOL | 9654AO | 25 m | 29.50 | |
31 | 116 | Thomasen Signe D. | 1996 | HORSENS | 9652AA | 25 m | 29.53 | |
32 | 119 | Dufour Camilla | 1996 | HØRSHOLM | 9662AN | 25 m | 29.54 | |
33 | 215 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 29.54 | |
34 | 95 | Lisbjerg Clara Amalie | 1996 | HILLERØD | 9692AJ | 25 m | 29.56 | |
35 | 105 | Wibom Marie-Louise | 1996 | HILLERØD | 9656AP | 25 m | 29.57 | |
36 | 78 | Bigum Isabella Z. | 1996 | HELSINGØR | 9692AV | 25 m | 29.60 | |
37 | 203 | Rasmussen Pernille | 1996 | S 68 | 9654AH | 25 m | 29.68 | |
38 | 245 | Nielsen Signe Ø. | 1996 | BOV | 9656AR | 50 m | 29.69 | |
39 | 406 | Meilstrup Martha | 1997 | BIRKERØD | 9778AF | 25 m | 29.70 | |
40 | 376 | Vangsy Helena Midjord | 1997 | RØNNE | 9794AU | 50 m | 29.75 | |
41 | 322 | Sørensen Sofie | 1997 | GLADSAXE | 9762AR | 25 m | 29.77 | |
42 | 381 | Grundtvig Iben | 1997 | KVIK | 9762AK | 25 m | 29.81 | |
43 | 4 | Andersen Kristina Delff | 1997 | KORSØR | 9732AL | 25 m | 29.84 | |
44 | 309 | Stefansen Cecilie | 1997 | IHF | 9784ae | 50 m | 29.89 | |
45 | 5 | Jensen Caroline Brostrup | 1997 | KORSØR | 9732AB | 25 m | 29.90 | |
46 | 282 | Hammerum Kristine | 1997 | LAKSEN | 9734AG | 50 m | 29.95 | |
47 | 114 | Nørgaard Emma | 1997 | HORSENS | 9794AF | 25 m | 30.07 | |
48 | 331 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 25 m | 30.14 | |
49 | 404 | Mikkelsen Sara | 1997 | VEST | 9736AE | 25 m | 30.21 | |
50 | 289 | Duus Lisa Steen | 1997 | FARUM | 9764AI | 25 m | 30.26 | |
51 | 295 | Petersen Helena Daugbjerg | 1997 | FARUM | 9734AI | 25 m | 30.37 | |
52 | 363 | Hansen Tatjana | 1997 | SØNDERBORG | 9724AG | 25 m | 30.42 | |
53 | 154 | Vange Sif | 1997 | LYNGBY | 9754AB | 25 m | 30.48 | |
54 | 407 | Oxholm Caroline | 1997 | BIRKERØD | 9788AF | 25 m | 30.49 | |
55 | 191 | Eysturdal Cecilia | 1996 | Ægir | 50 m | 28.82 | EXT | |
56 | 190 | Christiansen Turið S. | 1996 | Ægir | 25 m | 29.65 | EXT | |
57 | 195 | Trygvadóttir Eva | 1996 | Ægir | 50 m | 29.65 | EXT | |
58 | 192 | Jacobsen Óluva | 1997 | Ægir | 50 m | 30.32 | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 18 juni 2010 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:08 |
Løb 7, 800m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 89 | Westermann Magnus | 1995 | HERLEV | 9541AA | 25 m | 8:15.82 | |
2 | 272 | Mariegaard Frederik A. | 1994 | STT | 9433AI | 25 m | 8:42.01 | |
3 | 58 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 25 m | 8:46.28 | |
4 | 411 | Pedersen Nicolai | 1994 | TRITON V | 9499AK | 25 m | 8:49.56 | |
5 | 136 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 25 m | 8:50.59 | |
6 | 336 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 25 m | 8:51.23 | |
7 | 269 | Johansen Mikkel | 1994 | VI39 | 9473AB | 25 m | 8:52.97 | |
8 | 54 | Ipsen Anton Ørskov | 1994 | BIRKERØD | 9485AE | 25 m | 8:53.30 | |
9 | 212 | Sørensen Mathias Holm | 1995 | ST ESBJERG | 9589AB | 25 m | 8:53.48 | |
10 | 41 | Himmelstrup Jonas | 1995 | ALLERØD | 9513AF | 25 m | 8:53.63 | |
11 | 298 | Taagholt Miki Mørck | 1994 | FARUM | 9427AI | 25 m | 8:55.78 | |
12 | 181 | Weis Emil | 1994 | SILKEBORG | 9409AG | 25 m | 8:57.05 | |
13 | 187 | Ovesen Sebastian | 1994 | SLAGELSE | 9429AB | 25 m | 8:57.93 | |
14 | 384 | Nielsen Marc Bach | 1994 | KVIK | 9495AG | 25 m | 8:59.55 | |
15 | 360 | Pedersen Magnus B. | 1994 | AGF | 9407AK | 25 m | 9:00.99 | |
16 | 239 | Sørensen Niclas Bro | 1994 | AALBORG | 9447AH | 25 m | 9:02.24 | |
17 | 80 | Mundt Alexander | 1994 | HELSINGØR | 9477AC | 25 m | 9:03.68 | |
18 | 279 | Gjerløff Tobias | 1995 | JYLLINGE | 9549AE | 25 m | 9:05.64 | |
19 | 77 | Westergaard Johan Emil | 1995 | GENTOFTE | 9599AD | 25 m | 9:11.58 | |
20 | 235 | Nielsen Kasper Lousdal | 1995 | AALBORG | 9543AC | 25 m | 9:11.99 | |
21 | 193 | Mørkøre Sigmund | 1995 | Ægir | 50 m | 9:12.49 | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 18 juni 2010 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:08 |
Løb 7, 800m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 89 | Westermann Magnus | 1995 | HERLEV | 9541AA | 25 m | 8:15.82 | |
2 | 272 | Mariegaard Frederik A. | 1994 | STT | 9433AI | 25 m | 8:42.01 | |
3 | 58 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 25 m | 8:46.28 | |
4 | 411 | Pedersen Nicolai | 1994 | TRITON V | 9499AK | 25 m | 8:49.56 | |
5 | 136 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 25 m | 8:50.59 | |
6 | 336 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 25 m | 8:51.23 | |
7 | 269 | Johansen Mikkel | 1994 | VI39 | 9473AB | 25 m | 8:52.97 | |
8 | 54 | Ipsen Anton Ørskov | 1994 | BIRKERØD | 9485AE | 25 m | 8:53.30 | |
9 | 212 | Sørensen Mathias Holm | 1995 | ST ESBJERG | 9589AB | 25 m | 8:53.48 | |
10 | 41 | Himmelstrup Jonas | 1995 | ALLERØD | 9513AF | 25 m | 8:53.63 | |
11 | 298 | Taagholt Miki Mørck | 1994 | FARUM | 9427AI | 25 m | 8:55.78 | |
12 | 181 | Weis Emil | 1994 | SILKEBORG | 9409AG | 25 m | 8:57.05 | |
13 | 187 | Ovesen Sebastian | 1994 | SLAGELSE | 9429AB | 25 m | 8:57.93 | |
14 | 384 | Nielsen Marc Bach | 1994 | KVIK | 9495AG | 25 m | 8:59.55 | |
15 | 360 | Pedersen Magnus B. | 1994 | AGF | 9407AK | 25 m | 9:00.99 | |
16 | 239 | Sørensen Niclas Bro | 1994 | AALBORG | 9447AH | 25 m | 9:02.24 | |
17 | 80 | Mundt Alexander | 1994 | HELSINGØR | 9477AC | 25 m | 9:03.68 | |
18 | 279 | Gjerløff Tobias | 1995 | JYLLINGE | 9549AE | 25 m | 9:05.64 | |
19 | 77 | Westergaard Johan Emil | 1995 | GENTOFTE | 9599AD | 25 m | 9:11.58 | |
20 | 235 | Nielsen Kasper Lousdal | 1995 | AALBORG | 9543AC | 25 m | 9:11.99 | |
21 | 193 | Mørkøre Sigmund | 1995 | Ægir | 50 m | 9:12.49 | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 18 juni 2010 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:08 |
Løb 8, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 48 | Sparre Tone Laksafoss | 1996 | ALLERØD | 9612AC | 25 m | 9:02.89 | |
2 | 290 | Gadfelt Julie Marie | 1996 | FARUM | 9602AB | 25 m | 9:11.70 | |
3 | 209 | Nielsen Rikke | 1996 | SK-SYD | 9688AB | 25 m | 9:26.39 | |
4 | 333 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 25 m | 9:32.81 | |
5 | 70 | Dresler Mie Astrup | 1996 | FR.SUND | 9622AJ | 25 m | 9:37.84 | |
6 | 317 | Kjær Line | 1996 | GLADSAXE | 9648AS | 25 m | 9:39.99 | |
7 | 40 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 25 m | 9:43.20 | |
8 | 137 | Eskildsen Emilie | 1997 | KØGE | 9792AA | 25 m | 9:44.03 | |
9 | 289 | Duus Lisa Steen | 1997 | FARUM | 9764AI | 25 m | 9:44.05 | |
10 | 2 | Kall Freja Helene | 1996 | GI40HERMES | 9698AD | 25 m | 9:46.02 | |
11 | 324 | Everland Linnea Lau | 1996 | GLADSAXE | 9606AF | 50 m | 9:48.88 | |
12 | 258 | Stuhr Henriette | 1996 | TUNE | 9644AB | 25 m | 9:50.25 | |
13 | 299 | Wied-Christiansen Amalie | 1996 | FARUM | 9624AC | 25 m | 9:50.33 | |
14 | 363 | Hansen Tatjana | 1997 | SØNDERBORG | 9724AG | 25 m | 9:51.90 | |
15 | 316 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 25 m | 9:52.09 | |
16 | 56 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 25 m | 9:59.57 | |
17 | 362 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 10:08.36 | |
18 | 115 | Østrup Amalie | 1997 | HORSENS | 9708AL | 25 m | 10:20.14 | |
19 | 396 | Sjøgren Xenia Bonnen | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 10:20.80 | |
20 | 191 | Eysturdal Cecilia | 1996 | Ægir | 50 m | 9:37.96 | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 18 juni 2010 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:08 |
Løb 8, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 48 | Sparre Tone Laksafoss | 1996 | ALLERØD | 9612AC | 25 m | 9:02.89 | |
2 | 290 | Gadfelt Julie Marie | 1996 | FARUM | 9602AB | 25 m | 9:11.70 | |
3 | 209 | Nielsen Rikke | 1996 | SK-SYD | 9688AB | 25 m | 9:26.39 | |
4 | 333 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 25 m | 9:32.81 | |
5 | 70 | Dresler Mie Astrup | 1996 | FR.SUND | 9622AJ | 25 m | 9:37.84 | |
6 | 317 | Kjær Line | 1996 | GLADSAXE | 9648AS | 25 m | 9:39.99 | |
7 | 40 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 25 m | 9:43.20 | |
8 | 137 | Eskildsen Emilie | 1997 | KØGE | 9792AA | 25 m | 9:44.03 | |
9 | 289 | Duus Lisa Steen | 1997 | FARUM | 9764AI | 25 m | 9:44.05 | |
10 | 2 | Kall Freja Helene | 1996 | GI40HERMES | 9698AD | 25 m | 9:46.02 | |
11 | 324 | Everland Linnea Lau | 1996 | GLADSAXE | 9606AF | 50 m | 9:48.88 | |
12 | 258 | Stuhr Henriette | 1996 | TUNE | 9644AB | 25 m | 9:50.25 | |
13 | 299 | Wied-Christiansen Amalie | 1996 | FARUM | 9624AC | 25 m | 9:50.33 | |
14 | 363 | Hansen Tatjana | 1997 | SØNDERBORG | 9724AG | 25 m | 9:51.90 | |
15 | 316 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 25 m | 9:52.09 | |
16 | 56 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 25 m | 9:59.57 | |
17 | 362 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 10:08.36 | |
18 | 115 | Østrup Amalie | 1997 | HORSENS | 9708AL | 25 m | 10:20.14 | |
19 | 396 | Sjøgren Xenia Bonnen | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 10:20.80 | |
20 | 191 | Eysturdal Cecilia | 1996 | Ægir | 50 m | 9:37.96 | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 18 juni 2010 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:08 |
Løb 9, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 312 | Gsc Piger 1 | 0 | GLADSAXE | 50 m | 1:55.00 | ||
2 | 146 | Lyngby Piger | 0 | LYNGBY | 25 m | 1:55.00 | ||
3 | 174 | Sigma Ns 1 Piger | 1996 | SIGMA | 50 m | 1:55.12 | ||
4 | 378 | Kvik Piger | 0 | KVIK | 50 m | 1:57.00 | ||
5 | 262 | Vat Piger | 0 | VAT | 50 m | 1:57.50 | ||
6 | 228 | As 1 Piger | 0 | AALBORG | 50 m | 1:57.72 | ||
7 | 326 | Triton Piger 1 | 1996 | TRITON B | 50 m | 1:58.00 | ||
8 | 112 | Horsens Piger Gr 1 | 1996 | HORSENS | 50 m | 2:00.78 | ||
9 | 76 | Gentofte Piger | 0 | GENTOFTE | 50 m | 2:01.50 | ||
10 | 175 | Sigma Ns 2 Piger | 1996 | SIGMA | 50 m | 2:01.76 | ||
11 | 97 | Hils Piger 1 | 1996 | HILLERØD | 50 m | 2:02.00 | ||
12 | 352 | Agf Piger | 0 | AGF | 50 m | 2:02.77 | ||
13 | 14 | Hovedstaden Piger | 1996 | HOVEDSTAD | 50 m | 2:04.00 | ||
14 | 117 | Hørsholm Piger | 1996 | HØRSHOLM | 25 m | 2:04.88 | ||
15 | 313 | Gsc Piger 2 | 0 | GLADSAXE | 50 m | 2:05.00 | ||
16 | 327 | Triton Piger 2 | 1996 | TRITON B | 50 m | 2:08.00 | ||
17 | 288 | Farum Piger | 0 | FARUM | 50 m | 2:08.34 | ||
18 | 306 | Sto95 Piger | 0 | STO 95 | 50 m | 2:10.00 | ||
19 | 98 | Hils Piger 2 | 1996 | HILLERØD | 50 m | 2:10.00 | ||
20 | 189 | Ægir | 1996 | Ægir | 50 m | 1:57.56 | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 18 juni 2010 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:08 |
Løb 10, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 145 | Lyngby Drenge | 0 | LYNGBY | 25 m | 1:41.00 | ||
2 | 62 | Drenge Helsinge | 1994 | HELSINGE | 50 m | 1:42.10 | ||
3 | 227 | As 1 Drenge | 0 | AALBORG | 50 m | 1:42.22 | ||
4 | 260 | Vat Drenge 1 | 0 | VAT | 50 m | 1:43.21 | ||
5 | 351 | Agf Drenge | 0 | AGF | 50 m | 1:43.42 | ||
6 | 395 | Vest-Brøndby 1 | 1994 | VEST | 50 m | 1:44.53 | ||
7 | 173 | Sigma Ns 1 Drenge | 1994 | SIGMA | 50 m | 1:44.53 | ||
8 | 67 | Elitesvøm Esbjerg | 1994 | ES ESBJERG | 50 m | 1:45.15 | ||
9 | 278 | A6 Drenge | 1995 | A6 | 50 m | 1:46.00 | ||
10 | 366 | Tågehornene | 1994 | VORDINGB | 25 m | 1:46.07 | ||
11 | 183 | Slagelse Drenge | 1994 | SLAGELSE | 25 m | 1:46.35 | ||
12 | 373 | Kolding Drenge | 0 | KOLDING | 50 m | 1:48.20 | ||
13 | 176 | Silkeborg Drenge | 1994 | SILKEBORG | 50 m | 1:48.22 | ||
14 | 204 | S68 Hjørring S68 Hjørring | 0 | S 68 | 50 m | 1:48.68 | ||
15 | 124 | Isk Power Puffs | 1995 | IKAST | 50 m | 1:49.99 | ||
16 | 311 | Gsc Drenge | 0 | GLADSAXE | 50 m | 1:50.00 | ||
17 | 261 | Vat Drenge 2 | 0 | VAT | 50 m | 1:51.12 | ||
18 | 158 | Nyborg Drenge | 1994 | NYBORG | 50 m | 1:52.00 | ||
19 | 408 | Triton V Drenge | 0 | TRITON V | 50 m | 1:53.59 | ||
20 | 74 | Gentofte Drenge | 0 | GENTOFTE | 50 m | 1:54.00 | ||
21 | 325 | Triton Drenge | 1994 | TRITON B | 50 m | 1:54.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 18 juni 2010 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:08 |
Løb 11, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 236 | Nielsen Mie Ø. | 1996 | AALBORG | 9662AF | 25 m | 2:01.59 | |
2 | 48 | Sparre Tone Laksafoss | 1996 | ALLERØD | 9612AC | 25 m | 2:07.02 | |
3 | 263 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF | 9668AA | 50 m | 2:10.08 | |
4 | 44 | Larsen Mette Haagen | 1997 | ALLERØD | 9798AA | 25 m | 2:10.82 | |
5 | 290 | Gadfelt Julie Marie | 1996 | FARUM | 9602AB | 25 m | 2:11.63 | |
6 | 317 | Kjær Line | 1996 | GLADSAXE | 9648AS | 25 m | 2:12.60 | |
7 | 221 | Kehlet Sidse | 1996 | WEST SWIM | 9696AH | 25 m | 2:12.78 | |
8 | 316 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 25 m | 2:13.41 | |
9 | 280 | Matthiassen Frederikke | 1996 | JYLLINGE | 9676AB | 25 m | 2:13.82 | |
10 | 255 | Beckmann Emilie | 1997 | TUNE | 9778AG | 25 m | 2:13.89 | |
11 | 285 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | SLANGERUP | 9624AB | 25 m | 2:13.96 | |
12 | 42 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 25 m | 2:14.84 | |
13 | 209 | Nielsen Rikke | 1996 | SK-SYD | 9688AB | 25 m | 2:15.44 | |
14 | 135 | Boisen Josefine | 1996 | KØGE | 9632AE | 25 m | 2:15.58 | |
15 | 70 | Dresler Mie Astrup | 1996 | FR.SUND | 9622AJ | 25 m | 2:15.83 | |
16 | 379 | Bender Daniella | 1996 | KVIK | 9616AB | 25 m | 2:16.33 | |
17 | 390 | Storr-Hansen Helena | 1997 | GENTOFTE | 9768AB | 25 m | 2:16.33 | |
18 | 299 | Wied-Christiansen Amalie | 1996 | FARUM | 9624AC | 25 m | 2:16.37 | |
19 | 134 | Andersen Frederikke | 1997 | KØGE | 9736AB | 25 m | 2:16.76 | |
20 | 40 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 25 m | 2:16.88 | |
21 | 2 | Kall Freja Helene | 1996 | GI40HERMES | 9698AD | 25 m | 2:16.91 | |
22 | 196 | Bostrup Maria Bjørnbak | 1997 | NORD | 9766AC | 25 m | 2:17.44 | |
23 | 56 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 25 m | 2:17.70 | |
24 | 137 | Eskildsen Emilie | 1997 | KØGE | 9792AA | 25 m | 2:18.32 | |
25 | 289 | Duus Lisa Steen | 1997 | FARUM | 9764AI | 25 m | 2:18.47 | |
26 | 322 | Sørensen Sofie | 1997 | GLADSAXE | 9762AR | 25 m | 2:18.51 | |
27 | 362 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 2:18.84 | |
28 | 333 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 25 m | 2:18.88 | |
29 | 5 | Jensen Caroline Brostrup | 1997 | KORSØR | 9732AB | 25 m | 2:19.34 | |
30 | 218 | Knudsen Anne-Kirstine | 1997 | VILDBJERG | 9768AE | 25 m | 2:20.16 | |
31 | 4 | Andersen Kristina Delff | 1997 | KORSØR | 9732AL | 25 m | 2:20.54 | |
32 | 363 | Hansen Tatjana | 1997 | SØNDERBORG | 9724AG | 25 m | 2:21.27 | |
33 | 381 | Grundtvig Iben | 1997 | KVIK | 9762AK | 25 m | 2:21.78 | |
34 | 339 | Schmidt Iben | 1997 | TRITON B | 9794AE | 25 m | 2:22.56 | |
35 | 115 | Østrup Amalie | 1997 | HORSENS | 9708AL | 25 m | 2:22.66 | |
36 | 191 | Eysturdal Cecilia | 1996 | Ægir | 50 m | 2:13.46 | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 18 juni 2010 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:08 |
Løb 12, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 89 | Westermann Magnus | 1995 | HERLEV | 9541AA | 25 m | 4:00.09 | |
2 | 269 | Johansen Mikkel | 1994 | VI39 | 9473AB | 25 m | 4:03.71 | |
3 | 113 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 4:09.91 | |
4 | 272 | Mariegaard Frederik A. | 1994 | STT | 9433AI | 25 m | 4:10.66 | |
5 | 384 | Nielsen Marc Bach | 1994 | KVIK | 9495AG | 25 m | 4:13.24 | |
6 | 58 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 25 m | 4:13.82 | |
7 | 360 | Pedersen Magnus B. | 1994 | AGF | 9407AK | 25 m | 4:16.06 | |
8 | 63 | Nielsen Lasse Lykke | 1995 | HELSINGE | 9555AA | 25 m | 4:16.44 | |
9 | 336 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 25 m | 4:16.63 | |
10 | 181 | Weis Emil | 1994 | SILKEBORG | 9409AG | 25 m | 4:16.91 | |
11 | 315 | Hansen Nikolaj Satterup | 1994 | GLADSAXE | 9483AI | 25 m | 4:16.95 | |
12 | 239 | Sørensen Niclas Bro | 1994 | AALBORG | 9447AH | 25 m | 4:17.30 | |
13 | 80 | Mundt Alexander | 1994 | HELSINGØR | 9477AC | 25 m | 4:17.71 | |
14 | 81 | Nyeland Rasmus Ejby | 1995 | HELSINGØR | 9561AD | 25 m | 4:19.26 | |
15 | 411 | Pedersen Nicolai | 1994 | TRITON V | 9499AK | 25 m | 4:19.78 | |
16 | 372 | Sandbirk Andreas | 1995 | VORDINGB | 9547AN | 25 m | 4:20.29 | |
17 | 187 | Ovesen Sebastian | 1994 | SLAGELSE | 9429AB | 25 m | 4:21.34 | |
18 | 298 | Taagholt Miki Mørck | 1994 | FARUM | 9427AI | 25 m | 4:21.91 | |
19 | 43 | Korch Casper S. | 1994 | ALLERØD | 9425AF | 25 m | 4:22.51 | |
20 | 279 | Gjerløff Tobias | 1995 | JYLLINGE | 9549AE | 25 m | 4:22.99 | |
21 | 160 | Månsson Alexander Højen | 1994 | NYBORG | 9413AI | 25 m | 4:23.17 | |
22 | 92 | Gerlach Andreas | 1995 | HILLERØD | 9527AK | 25 m | 4:23.27 | |
23 | 136 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 25 m | 4:23.93 | |
24 | 185 | Kristensen Joachim Blach | 1995 | SLAGELSE | 9589AJ | 25 m | 4:24.64 | |
25 | 212 | Sørensen Mathias Holm | 1995 | ST ESBJERG | 9589AB | 25 m | 4:25.06 | |
26 | 300 | Willén Ulrik Peter | 1995 | FARUM | 9517AJ | 25 m | 4:26.47 | |
27 | 275 | Jensen Mikkel Møller | 1995 | GSK | 9559AD | 25 m | 4:26.87 | |
28 | 235 | Nielsen Kasper Lousdal | 1995 | AALBORG | 9543AC | 25 m | 4:27.10 | |
29 | 354 | Bromer Anton | 1995 | AGF | 9573AO | 25 m | 4:27.26 | |
30 | 85 | Olesen Marcus | 1995 | HERLEV | 9531AC | 25 m | 4:27.95 | |
31 | 77 | Westergaard Johan Emil | 1995 | GENTOFTE | 9599AD | 25 m | 4:28.17 | |
32 | 171 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 25 m | 4:29.36 | |
33 | 193 | Mørkøre Sigmund | 1995 | Ægir | 50 m | 4:29.32 | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 18 juni 2010 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:08 |
Løb 13, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 332 | Holten Cecilie | 1996 | TRITON B | 9608AF | 25 m | 1:12.87 | |
2 | 337 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 25 m | 1:13.98 | |
3 | 285 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | SLANGERUP | 9624AB | 25 m | 1:14.92 | |
4 | 53 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 25 m | 1:15.09 | |
5 | 232 | Hestbech Emma-Sofie | 1996 | AALBORG | 9694AD | 25 m | 1:15.15 | |
6 | 95 | Lisbjerg Clara Amalie | 1996 | HILLERØD | 9692AJ | 25 m | 1:15.48 | |
7 | 109 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 1:16.49 | |
8 | 56 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 25 m | 1:16.82 | |
9 | 149 | Frølund-Grangaard Anne | 1996 | LYNGBY | 9632AB | 25 m | 1:17.66 | |
10 | 242 | Brink Jannie | 1996 | HSK | 9606AJ | 25 m | 1:18.43 | |
11 | 12 | Schrøder Matilde | 1996 | SVENDBORG | 9664AG | 25 m | 1:19.07 | |
12 | 151 | Nielsen Signe | 1996 | LYNGBY | 9616AI | 25 m | 1:19.33 | |
13 | 271 | Zornic Dena | 1996 | VI39 | 9662AA | 25 m | 1:19.41 | |
14 | 148 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 25 m | 1:19.52 | |
15 | 180 | Vestergaard Line H. | 1996 | SILKEBORG | 9666AP | 25 m | 1:19.62 | |
16 | 349 | Sørensen Sisse | 1996 | HERNING | 9674AB | 25 m | 1:19.68 | |
17 | 100 | Gustafson Rebekka | 1997 | HILLERØD | 9792AD | 25 m | 1:19.86 | |
18 | 305 | Nicolajsen Simone | 1996 | OSLF | 9672AI | 25 m | 1:20.14 | |
19 | 94 | Lamberth Julie | 1996 | HILLERØD | 9622AQ | 25 m | 1:20.20 | |
20 | 102 | Jacobsen Nicoline | 1996 | HILLERØD | 9692AQ | 25 m | 1:20.23 | |
21 | 70 | Dresler Mie Astrup | 1996 | FR.SUND | 9622AJ | 25 m | 1:20.31 | |
22 | 330 | Christensen Charlotte K. | 1996 | TRITON B | 9626AE | 25 m | 1:20.38 | |
23 | 104 | Leth-Petersen Julie | 1997 | HILLERØD | 9788AL | 25 m | 1:20.61 | |
24 | 338 | Puggard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 25 m | 1:20.72 | |
25 | 99 | Englund Freja | 1997 | HILLERØD | 9726AP | 25 m | 1:20.84 | |
26 | 254 | Zilmer Benedicte | 1997 | GREVE | 9724AN | 25 m | 1:21.06 | |
27 | 47 | Riisberg Emilie | 1996 | ALLERØD | 9608AD | 25 m | 1:21.48 | |
28 | 328 | Bengtsen Helena L. | 1996 | TRITON B | 9602AI | 25 m | 1:21.63 | |
29 | 403 | Marker-Pedersen Nikoline | 1996 | VEST | 9686AC | 25 m | 1:21.64 | |
30 | 19 | Albek Clara | 1996 | MK 31 | 9606AD | 25 m | 1:21.77 | |
31 | 391 | Winther Rebecca | 1996 | GENTOFTE | 9608AN | 25 m | 1:21.86 | |
32 | 108 | Nipper Nanna Trier | 1996 | HOLSTEBRO | 9614AH | 25 m | 1:21.87 | |
33 | 96 | Lohse Rikke Mundt | 1996 | HILLERØD | 9682AJ | 25 m | 1:21.98 | |
34 | 386 | Deigaard Marie | 1996 | GENTOFTE | 9644AA | 25 m | 1:22.16 | |
35 | 387 | Frey Agnes Marie | 1997 | GENTOFTE | 9782AL | 25 m | 1:22.17 | |
36 | 121 | Jokumsen Anne Sofie | 1996 | HØRSHOLM | 9614AI | 25 m | 1:22.20 | |
37 | 234 | Larsen Randi | 1996 | AALBORG | 9678AD | 25 m | 1:22.20 | |
38 | 138 | Hansgaard Mia | 1996 | KØGE | 9644AC | 25 m | 1:22.22 | |
39 | 303 | Christensen Isabella Ravn | 1996 | OSLF | 9622AI | 25 m | 1:22.67 | |
40 | 358 | Meiling Emilie Yung | 1997 | AGF | 9784AB | 25 m | 1:22.81 | |
41 | 353 | Bjerg Cecilie | 1996 | AGF | 9634AM | 25 m | 1:23.11 | |
42 | 9 | Wagner Elina | 1996 | HVIDOVRE | 9654AC | 25 m | 1:23.40 | |
43 | 377 | Johannsen Katrine M. | 1996 | SILKEBORG | 9682AQ | 50 m | 1:23.45 | EFT |
44 | 367 | Andersen Laura | 1997 | VORDINGB | 9704AM | 25 m | 1:23.54 | |
45 | 52 | Vogel Katarina | 1997 | ALLERØD | 9742AB | 25 m | 1:23.55 | |
46 | 297 | Taagholt Martine Mørck | 1997 | FARUM | 9726AB | 25 m | 1:23.86 | |
47 | 197 | Mouritsen Rikke | 1997 | NORD | 9786AG | 25 m | 1:24.05 | |
48 | 51 | Riisberg Nicoline M. | 1997 | ALLERØD | 9794AD | 25 m | 1:24.06 | |
49 | 134 | Andersen Frederikke | 1997 | KØGE | 9736AB | 25 m | 1:24.32 | |
50 | 301 | Schwertfeger Ida | 1997 | FREM | 9772AE | 25 m | 1:24.42 | |
51 | 207 | Jensen Caroline Skovdrup | 1997 | TEMPO | 9722AM | 25 m | 1:24.79 | |
52 | 114 | Nørgaard Emma | 1997 | HORSENS | 9794AF | 25 m | 1:24.83 | |
53 | 172 | Sannerud Mette | 1997 | ROSKILDE | 9706AD | 25 m | 1:25.11 | |
54 | 101 | Gustafson Sara | 1997 | HILLERØD | 9724AE | 25 m | 1:25.45 | |
55 | 1 | Haskiel Martha Othmar | 1997 | GI40HERMES | 9774AO | 25 m | 1:25.61 | |
56 | 404 | Mikkelsen Sara | 1997 | VEST | 9736AE | 25 m | 1:25.82 | |
57 | 340 | Thomsen Bolette | 1997 | TRITON B | 9786AI | 25 m | 1:25.85 | |
58 | 190 | Christiansen Turið S. | 1996 | Ægir | 50 m | 1:17.98 | EXT | |
59 | 195 | Trygvadóttir Eva | 1996 | Ægir | 50 m | 1:23.49 | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 18 juni 2010 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:08 |
Løb 14, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 46 | Olczyk Jonas | 1994 | ALLERØD | 9457AA | 25 m | 1:05.67 | |
2 | 11 | Christensen Mads | 1994 | SVENDBORG | 9497AJ | 25 m | 1:06.49 | |
3 | 346 | Mortensen Joachim | 1995 | HERNING | 9589AN | 50 m | 1:07.34 | |
4 | 143 | Poulsen Mark Meyer | 1994 | KØGE | 9469AD | 25 m | 1:07.72 | |
5 | 71 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 25 m | 1:08.33 | |
6 | 409 | Jensen Christian Blom | 1994 | TRITON V | 9489AG | 25 m | 1:08.43 | |
7 | 211 | Petersen Michael | 1994 | ST ESBJERG | 9409AC | 25 m | 1:08.76 | |
8 | 249 | Pittioni Lasse | 1995 | ISHØJ | 9577AI | 25 m | 1:08.82 | |
9 | 136 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 25 m | 1:09.28 | |
10 | 220 | Holm Jacob Lindeman | 1994 | WEST SWIM | 9499AF | 25 m | 1:09.61 | |
11 | 141 | Paaske Anders | 1995 | KØGE | 9579AF | 25 m | 1:09.67 | |
12 | 210 | Hermiz Nour | 1994 | ST ESBJERG | 9441AA | 25 m | 1:09.81 | |
13 | 57 | Steenberg Thomas | 1994 | BIRKERØD | 9403AE | 25 m | 1:10.16 | |
14 | 156 | Jensen Kristian | 1994 | NÆSTVED | 9499AJ | 25 m | 1:10.23 | |
15 | 162 | Jakobsen Joakim | 1994 | ORIENT | 9409AA | 25 m | 1:10.92 | |
16 | 276 | Kammer Lasse | 1995 | VIBORG | 9593AH | 25 m | 1:11.18 | |
17 | 233 | Larsen Mads | 1994 | AALBORG | 9475AB | 25 m | 1:11.70 | |
18 | 273 | Vidkjær Piet Jon | 1995 | STT | 9593AE | 25 m | 1:11.83 | |
19 | 400 | Hansen Rasmus | 1994 | VEST | 9449AB | 25 m | 1:11.89 | |
20 | 410 | Lundberg Theodor | 1994 | TRITON V | 9459AK | 25 m | 1:12.04 | |
21 | 347 | Poulsen Jonas | 1994 | HERNING | 9439AI | 25 m | 1:12.23 | |
22 | 147 | Andersen Daniel Skov | 1994 | LYNGBY | 9455AH | 25 m | 1:12.31 | |
23 | 171 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 25 m | 1:12.81 | |
24 | 88 | Wagner Mads Østberg | 1994 | HERLEV | 9411AI | 25 m | 1:13.31 | |
25 | 186 | Kristiansen Jensjakob | 1994 | SLAGELSE | 9467AD | 25 m | 1:13.51 | |
26 | 292 | Nielsen Jens Dyreborg | 1995 | FARUM | 9571AG | 25 m | 1:13.54 | |
27 | 265 | Johansen Andreas T. | 1994 | AIF | 9473AE | 50 m | 1:13.62 | |
28 | 319 | Michelsen Michel | 1994 | GLADSAXE | 9431AB | 25 m | 1:13.67 | |
29 | 372 | Sandbirk Andreas | 1995 | VORDINGB | 9547AN | 25 m | 1:13.76 | |
30 | 334 | Kirketerp Marco | 1995 | TRITON B | 9589AF | 25 m | 1:14.27 | |
31 | 345 | Meineche Lasse | 1994 | HERNING | 9499AM | 25 m | 1:14.42 | |
32 | 308 | Friis Sebastian | 1995 | IHF | 9507aa | 50 m | 1:14.53 | |
33 | 126 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 1:14.55 | |
34 | 398 | Dagidir Gøkhan | 1995 | VEST | 9553AO | 25 m | 1:14.66 | |
35 | 155 | Vodstrup Jakob | 1994 | LYNGBY | 9403AH | 25 m | 1:14.66 | |
36 | 60 | Damhus David | 1994 | HELSINGE | 9457AB | 25 m | 1:14.69 | |
37 | 185 | Kristensen Joachim Blach | 1995 | SLAGELSE | 9589AJ | 25 m | 1:14.86 | |
38 | 66 | Larsen Mads Nicolaj | 1994 | HELSINGE | 9491AM | 25 m | 1:15.05 | |
39 | 93 | Grønfeldt Alexander | 1994 | HILLERØD | 9439AK | 25 m | 1:15.26 | |
40 | 165 | Hansen Mikkel | 1995 | RINGE | 9527AD | 25 m | 1:15.44 | |
41 | 21 | Moulvad Rasmus Hannibal | 1994 | MK 31 | 9413AF | 25 m | 1:15.61 | |
42 | 152 | Rasmussen Frederik V. | 1994 | LYNGBY | 9483AK | 25 m | 1:15.66 | |
43 | 168 | Hjeresen Oliver | 1995 | ROSKILDE | 9509AH | 25 m | 1:15.71 | |
44 | 392 | Vitten Kasper | 1995 | GENTOFTE | 9529AA | 25 m | 1:15.88 | |
45 | 199 | Johansen Thomas K. | 1995 | S 68 | 9537AC | 25 m | 1:15.90 | |
46 | 397 | Dagidir Burak | 1995 | VEST | 9563AO | 25 m | 1:16.03 | |
47 | 293 | Nielsen Kasper Emil | 1995 | FARUM | 9537AJ | 25 m | 1:16.29 | |
48 | 241 | Voetmann Nicolai | 1995 | AALBORG | 9517AN | 25 m | 1:16.40 | |
49 | 179 | Pedersen Andreas Levin | 1995 | SILKEBORG | 9533AF | 25 m | 1:16.42 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 18 juni 2010 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:08 |
Løb 15, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 236 | Nielsen Mie Ø. | 1996 | AALBORG | 9662AF | 25 m | 2:13.29 | |
2 | 45 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALLERØD | 9692AF | 25 m | 2:15.61 | |
3 | 73 | Bro Sarah | 1996 | GENTOFTE | 9686AE | 25 m | 2:23.78 | |
4 | 223 | Nielsen Rikke Svejgård | 1997 | WEST SWIM | 9754AA | 25 m | 2:24.12 | |
5 | 39 | Hansen Isabella Wedel | 1996 | ALLERØD | 9678AH | 25 m | 2:26.29 | |
6 | 215 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 2:27.51 | |
7 | 86 | Rasmussen Emma Fugl | 1996 | HERLEV | 9698AF | 25 m | 2:28.27 | |
8 | 388 | Mikkelsen Amalie | 1997 | GENTOFTE | 9728AA | 25 m | 2:28.62 | |
9 | 44 | Larsen Mette Haagen | 1997 | ALLERØD | 9798AA | 25 m | 2:28.99 | |
10 | 137 | Eskildsen Emilie | 1997 | KØGE | 9792AA | 25 m | 2:30.09 | |
11 | 72 | Ringgaard Amalie | 1996 | FR.SUND | 9602AJ | 25 m | 2:30.65 | |
12 | 218 | Knudsen Anne-Kirstine | 1997 | VILDBJERG | 9768AE | 25 m | 2:30.69 | |
13 | 316 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 25 m | 2:30.72 | |
14 | 142 | Petersen Nadia | 1996 | KØGE | 9666AE | 25 m | 2:31.06 | |
15 | 324 | Everland Linnea Lau | 1996 | GLADSAXE | 9606AF | 50 m | 2:31.07 | |
16 | 317 | Kjær Line | 1996 | GLADSAXE | 9648AS | 25 m | 2:31.30 | |
17 | 203 | Rasmussen Pernille | 1996 | S 68 | 9654AH | 25 m | 2:31.32 | |
18 | 9 | Wagner Elina | 1996 | HVIDOVRE | 9654AC | 25 m | 2:31.36 | |
19 | 12 | Schrøder Matilde | 1996 | SVENDBORG | 9664AG | 25 m | 2:31.80 | |
20 | 120 | Gøtzsche Pernille Krogh | 1996 | HØRSHOLM | 9654AI | 25 m | 2:32.08 | |
21 | 250 | Barrett Kathrine | 1996 | GREVE | 9688AF | 25 m | 2:32.68 | |
22 | 38 | Gosvig Karina Sørensen | 1996 | ALLERØD | 9658AB | 25 m | 2:33.10 | |
23 | 37 | Bentin Lise-Lotte Larsen | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 25 m | 2:33.32 | |
24 | 321 | Sannung Sarah | 1996 | GLADSAXE | 9622AE | 25 m | 2:33.37 | |
25 | 339 | Schmidt Iben | 1997 | TRITON B | 9794AE | 25 m | 2:33.96 | |
26 | 357 | Larsen Marlene Jessing | 1996 | AGF | 9656AQ | 25 m | 2:34.67 | |
27 | 169 | Johansen Nanna | 1996 | ROSKILDE | 9662AH | 25 m | 2:35.00 | |
28 | 356 | Jørgensen Anna Katrine | 1996 | AGF | 9652AF | 25 m | 2:35.04 | |
29 | 396 | Sjøgren Xenia Bonnen | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 2:36.16 | |
30 | 363 | Hansen Tatjana | 1997 | SØNDERBORG | 9724AG | 25 m | 2:36.40 | |
31 | 333 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 25 m | 2:36.70 | |
32 | 103 | Jensen Emma | 1997 | HILLERØD | 9712AM | 25 m | 2:37.15 | |
33 | 358 | Meiling Emilie Yung | 1997 | AGF | 9784AB | 25 m | 2:37.68 | |
34 | 385 | Nissen Hannah | 1997 | KVIK | 9754AD | 25 m | 2:37.92 | |
35 | 20 | Hansen Anja | 1997 | MK 31 | 9714AD | 25 m | 2:37.93 | |
36 | 131 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 2:38.42 | |
37 | 295 | Petersen Helena Daugbjerg | 1997 | FARUM | 9734AI | 25 m | 2:38.49 | |
38 | 318 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 25 m | 2:38.93 | |
39 | 331 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 25 m | 2:39.60 | |
40 | 87 | Saud Siham | 1997 | HERLEV | 9712AF | 25 m | 2:39.65 | |
41 | 389 | Saur Sara | 1997 | GENTOFTE | 9704AA | 25 m | 2:40.01 | |
42 | 51 | Riisberg Nicoline M. | 1997 | ALLERØD | 9794AD | 25 m | 2:40.22 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 18 juni 2010 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:08 |
Løb 16, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 92 | Gerlach Andreas | 1995 | HILLERØD | 9527AK | 25 m | 2:07.57 | |
2 | 188 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 25 m | 2:09.50 | |
3 | 238 | Sørensen Mads Munk | 1994 | AALBORG | 9459AH | 25 m | 2:10.49 | |
4 | 64 | Nielsen Nicolaj Kildevang | 1994 | HELSINGE | 9441AC | 25 m | 2:11.02 | |
5 | 10 | Andersen Morten | 1994 | SVENDBORG | 9487AJ | 25 m | 2:11.99 | |
6 | 84 | Christensen Kevin Witt | 1995 | HERLEV | 9595AF | 25 m | 2:12.87 | |
7 | 55 | Lange Morten Lundsgaard | 1995 | BIRKERØD | 9529AG | 25 m | 2:13.11 | |
8 | 283 | Hansen Morten Bak | 1995 | LAKSEN | 9559AC | 50 m | 2:13.96 | |
9 | 150 | Hansen Sofus Beck | 1994 | LYNGBY | 9483AD | 25 m | 2:14.19 | |
10 | 355 | Frandsen Kasper Fiil | 1994 | AGF | 9483AJ | 25 m | 2:14.88 | |
11 | 182 | Zähringer Felix | 1994 | SILKEBORG | 9437AD | 25 m | 2:15.19 | |
12 | 157 | Vang Oliver | 1994 | NÆSTVED | 9411AD | 25 m | 2:15.25 | |
13 | 336 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 25 m | 2:15.28 | |
14 | 411 | Pedersen Nicolai | 1994 | TRITON V | 9499AK | 25 m | 2:15.48 | |
15 | 110 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 2:15.85 | |
16 | 212 | Sørensen Mathias Holm | 1995 | ST ESBJERG | 9589AB | 25 m | 2:16.43 | |
17 | 54 | Ipsen Anton Ørskov | 1994 | BIRKERØD | 9485AE | 25 m | 2:16.77 | |
18 | 187 | Ovesen Sebastian | 1994 | SLAGELSE | 9429AB | 25 m | 2:16.83 | |
19 | 335 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 25 m | 2:17.50 | |
20 | 281 | Fisker Frederik | 1994 | LAKSEN | 9493AF | 25 m | 2:17.77 | |
21 | 8 | Meier Søren | 1994 | HVIDOVRE | 9491AG | 25 m | 2:17.88 | |
22 | 383 | Jensen Benjamin | 1994 | KVIK | 9489AJ | 25 m | 2:18.63 | |
23 | 402 | Lassen Joakim | 1994 | VEST | 9471AH | 25 m | 2:18.66 | |
24 | 118 | Bang Jesper | 1995 | HØRSHOLM | 9573AD | 25 m | 2:18.74 | |
25 | 164 | Egelund Kasper | 1995 | RINGE | 9565AG | 25 m | 2:18.86 | |
26 | 200 | Larsen Frederik Boelt | 1994 | S 68 | 9453AE | 25 m | 2:19.04 | |
27 | 82 | Rahe Rasmus Birkelund | 1994 | HELSINGØR | 9443AO | 25 m | 2:19.78 | |
28 | 201 | Larsen Søren Bak | 1994 | S 68 | 9413AB | 25 m | 2:20.64 | |
29 | 296 | Terp Sebastian | 1995 | FARUM | 9599AB | 25 m | 2:21.85 | |
30 | 341 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 25 m | 2:22.06 | |
31 | 235 | Nielsen Kasper Lousdal | 1995 | AALBORG | 9543AC | 25 m | 2:22.26 | |
32 | 274 | Andersen Anton | 1995 | GSK | 9521AK | 25 m | 2:22.27 | |
33 | 354 | Bromer Anton | 1995 | AGF | 9573AO | 25 m | 2:22.50 | |
34 | 128 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 2:22.58 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 18 juni 2010 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:08 |
Løb 17, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 140 | Munkholm Christina | 1996 | KØGE | 9672AB | 25 m | 1:02.53 | |
2 | 221 | Kehlet Sidse | 1996 | WEST SWIM | 9696AH | 25 m | 1:03.09 | |
3 | 232 | Hestbech Emma-Sofie | 1996 | AALBORG | 9694AD | 25 m | 1:04.26 | |
4 | 263 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF | 9668AA | 25 m | 1:04.49 | |
5 | 148 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 25 m | 1:05.23 | |
6 | 268 | Høgskilde Caroline | 1996 | VI39 | 9616AD | 25 m | 1:05.85 | |
7 | 120 | Gøtzsche Pernille Krogh | 1996 | HØRSHOLM | 9654AI | 25 m | 1:06.82 | |
8 | 255 | Beckmann Emilie | 1997 | TUNE | 9778AG | 25 m | 1:07.03 | |
9 | 37 | Bentin Lise-Lotte Larsen | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 25 m | 1:07.09 | |
10 | 285 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | SLANGERUP | 9624AB | 25 m | 1:08.66 | |
11 | 390 | Storr-Hansen Helena | 1997 | GENTOFTE | 9768AB | 25 m | 1:09.23 | |
12 | 379 | Bender Daniella | 1996 | KVIK | 9616AB | 25 m | 1:09.94 | |
13 | 316 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 25 m | 1:09.99 | |
14 | 317 | Kjær Line | 1996 | GLADSAXE | 9648AS | 25 m | 1:10.34 | |
15 | 330 | Christensen Charlotte K. | 1996 | TRITON B | 9626AE | 25 m | 1:10.91 | |
16 | 209 | Nielsen Rikke | 1996 | SK-SYD | 9688AB | 25 m | 1:11.24 | |
17 | 231 | Elkjær Frederikke | 1996 | AALBORG | 9658AA | 25 m | 1:11.34 | |
18 | 203 | Rasmussen Pernille | 1996 | S 68 | 9654AH | 50 m | 1:11.42 | |
19 | 135 | Boisen Josefine | 1996 | KØGE | 9632AE | 25 m | 1:11.45 | |
20 | 362 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 1:11.56 | |
21 | 280 | Matthiassen Frederikke | 1996 | JYLLINGE | 9676AB | 25 m | 1:11.85 | |
22 | 291 | Hjuler Maja | 1997 | FARUM | 9754AI | 25 m | 1:11.86 | |
23 | 215 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 1:12.15 | |
24 | 250 | Barrett Kathrine | 1996 | GREVE | 9688AF | 25 m | 1:12.20 | |
25 | 196 | Bostrup Maria Bjørnbak | 1997 | NORD | 9766AC | 25 m | 1:12.86 | |
26 | 343 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 1:12.87 | |
27 | 324 | Everland Linnea Lau | 1996 | GLADSAXE | 9606AF | 50 m | 1:12.93 | |
28 | 94 | Lamberth Julie | 1996 | HILLERØD | 9622AQ | 25 m | 1:12.97 | |
29 | 222 | Lykke Siw | 1996 | WEST SWIM | 9614AG | 25 m | 1:13.07 | |
30 | 39 | Hansen Isabella Wedel | 1996 | ALLERØD | 9678AH | 25 m | 1:13.12 | |
31 | 2 | Kall Freja Helene | 1996 | GI40HERMES | 9698AD | 25 m | 1:13.23 | |
32 | 4 | Andersen Kristina Delff | 1997 | KORSØR | 9732AL | 25 m | 1:13.24 | |
33 | 401 | Holm Kathrine | 1996 | VEST | 9634AK | 25 m | 1:13.36 | |
34 | 356 | Jørgensen Anna Katrine | 1996 | AGF | 9652AF | 25 m | 1:13.39 | |
35 | 229 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 25 m | 1:13.43 | |
36 | 13 | Strømkjær Liv | 1996 | SVENDBORG | 9616AM | 25 m | 1:13.43 | |
37 | 304 | Clausen Camilla | 1997 | OSLF | 9716AO | 50 m | 1:13.44 | |
38 | 86 | Rasmussen Emma Fugl | 1996 | HERLEV | 9698AF | 25 m | 1:13.48 | |
39 | 253 | Mäkelä Emma | 1996 | GREVE | 9632AN | 25 m | 1:13.51 | |
40 | 310 | Søgaard Emilie | 1996 | IHF | 9656ag | 50 m | 1:13.65 | |
41 | 380 | Christensen Cecilie | 1997 | KVIK | 9782AD | 25 m | 1:13.70 | |
42 | 42 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 25 m | 1:14.10 | |
43 | 153 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 1:14.86 | |
44 | 266 | Andersen Kirstine | 1997 | VI39 | 9776AF | 25 m | 1:15.50 | |
45 | 1 | Haskiel Martha Othmar | 1997 | GI40HERMES | 9774AO | 25 m | 1:15.72 | |
46 | 331 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 25 m | 1:15.72 | |
47 | 396 | Sjøgren Xenia Bonnen | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 1:16.02 | |
48 | 322 | Sørensen Sofie | 1997 | GLADSAXE | 9762AR | 25 m | 1:16.31 | |
49 | 172 | Sannerud Mette | 1997 | ROSKILDE | 9706AD | 25 m | 1:16.51 | |
50 | 106 | Jensen Maja | 1997 | HOBRO | 9718AK | 25 m | 1:16.71 | |
51 | 5 | Jensen Caroline Brostrup | 1997 | KORSØR | 9732AB | 25 m | 1:16.73 | |
52 | 144 | Ødegaard Mie | 1997 | KØGE | 9714AF | 25 m | 1:16.77 | |
53 | 100 | Gustafson Rebekka | 1997 | HILLERØD | 9792AD | 25 m | 1:16.89 | |
54 | 87 | Saud Siham | 1997 | HERLEV | 9712AF | 25 m | 1:17.03 | |
55 | 407 | Oxholm Caroline | 1997 | BIRKERØD | 9788AF | 25 m | 1:17.16 | |
56 | 270 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VI39 | 9716AF | 25 m | 1:17.22 | |
57 | 385 | Nissen Hannah | 1997 | KVIK | 9754AD | 25 m | 1:17.23 | |
58 | 50 | Gosvig Louise Sørensen | 1997 | ALLERØD | 9784AA | 25 m | 1:17.39 | |
59 | 123 | Nielsen Lenette | 1997 | JARL | 9726AE | 25 m | 1:18.17 | |
60 | 192 | Jacobsen Óluva | 1997 | Ægir | 50 m | 1:12.03 | EXT | |
61 | 195 | Trygvadóttir Eva | 1996 | Ægir | 50 m | 1:13.52 | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 18 juni 2010 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:08 |
Løb 18, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 113 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 50 m | 57.21 | |
2 | 188 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 50 m | 57.79 | |
3 | 237 | Strandberg Sebastian | 1994 | AALBORG | 9481AG | 50 m | 58.01 | |
4 | 279 | Gjerløff Tobias | 1995 | JYLLINGE | 9549AE | 25 m | 58.92 | |
5 | 238 | Sørensen Mads Munk | 1994 | AALBORG | 9459AH | 25 m | 59.71 | |
6 | 277 | Severinsen Jacob | 1995 | VIBORG | 9533AH | 25 m | 1:00.93 | |
7 | 382 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 9455AA | 25 m | 1:00.99 | |
8 | 230 | Carstensen Lasse Thor | 1994 | AALBORG | 9425AB | 25 m | 1:01.03 | |
9 | 251 | Dolang Martin | 1994 | GREVE | 9425AE | 25 m | 1:01.16 | |
10 | 210 | Hermiz Nour | 1994 | ST ESBJERG | 9441AA | 25 m | 1:01.17 | |
11 | 155 | Vodstrup Jakob | 1994 | LYNGBY | 9403AH | 25 m | 1:01.27 | |
12 | 81 | Nyeland Rasmus Ejby | 1995 | HELSINGØR | 9561AD | 25 m | 1:01.30 | |
13 | 315 | Hansen Nikolaj Satterup | 1994 | GLADSAXE | 9483AI | 25 m | 1:01.43 | |
14 | 6 | Bjerregaard Mark | 1994 | HVIDOVRE | 9495AD | 25 m | 1:01.66 | |
15 | 217 | Pedersen Thomas | 1995 | THISTED | 9551AI | 25 m | 1:01.70 | |
16 | 399 | Melander Tobias Grønbæk | 1994 | VEST | 9477AB | 25 m | 1:01.86 | |
17 | 257 | Merrildgaard Sebastian | 1995 | TUNE | 9559AH | 25 m | 1:02.22 | |
18 | 36 | Andersen Rasmus Høgh | 1994 | ALLERØD | 9487AF | 25 m | 1:02.36 | |
19 | 75 | Håkonsson Gustav | 1994 | GENTOFTE | 25 m | 1:02.58 | ||
20 | 177 | Dalby Ralf | 1995 | SILKEBORG | 9547AB | 25 m | 1:02.78 | |
21 | 359 | Møller Kasper | 1994 | AGF | 9471AK | 25 m | 1:02.80 | |
22 | 370 | Karklinat Malte | 1995 | VORDINGB | 9553AQ | 25 m | 1:03.03 | |
23 | 286 | Wittenwiler Peter | 1994 | SLANGERUP | 9401AH | 25 m | 1:03.03 | |
24 | 320 | Oldenborg Christian | 1994 | GLADSAXE | 9471AA | 25 m | 1:03.14 | |
25 | 249 | Pittioni Lasse | 1995 | ISHØJ | 9577AI | 50 m | 1:03.29 | |
26 | 160 | Månsson Alexander Højen | 1994 | NYBORG | 9413AI | 25 m | 1:03.68 | |
27 | 374 | Danø Michael | 1994 | KOLDING | 9451AG | 25 m | 1:03.72 | |
28 | 61 | Hansen Niels Breum | 1994 | HELSINGE | 9411AE | 25 m | 1:03.78 | |
29 | 139 | Madsen Anders | 1995 | KØGE | 9591AD | 25 m | 1:03.78 | |
30 | 206 | Frederiksen Emil Kamuk | 1995 | TEMPO | 9511AJ | 25 m | 1:03.79 | |
31 | 89 | Westermann Magnus | 1995 | HERLEV | 9541AA | 25 m | 1:04.02 | |
32 | 354 | Bromer Anton | 1995 | AGF | 9573AO | 25 m | 1:04.09 | |
33 | 283 | Hansen Morten Bak | 1995 | LAKSEN | 9559AC | 50 m | 1:04.32 | |
34 | 335 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 25 m | 1:04.62 | |
35 | 212 | Sørensen Mathias Holm | 1995 | ST ESBJERG | 9589AB | 25 m | 1:04.93 | |
36 | 208 | Müller Emil | 1995 | SK-SYD | 9555AB | 25 m | 1:05.14 | |
37 | 226 | Turin Ori | 1995 | WEST SWIM | 9505AG | 25 m | 1:05.34 | |
38 | 85 | Olesen Marcus | 1995 | HERLEV | 9531AC | 25 m | 1:05.42 | |
39 | 368 | Jensen Alexander Duus | 1995 | VORDINGB | 9519AB | 25 m | 1:05.45 | |
40 | 205 | Thøgersen Marcus | 1995 | S 68 | 9567AP | 25 m | 1:05.47 | |
41 | 77 | Westergaard Johan Emil | 1995 | GENTOFTE | 9599AD | 50 m | 1:06.15 | |
42 | 3 | Voigt Christoffer | 1995 | GI40HERMES | 9589AO | 25 m | 1:06.37 | |
43 | 199 | Johansen Thomas K. | 1995 | S 68 | 9537AC | 25 m | 1:06.55 | |
44 | 122 | Vismann Jakob | 1995 | HØRSHOLM | 9535AI | 25 m | 1:06.67 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 18 juni 2010 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:08 |
Løb 19, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 45 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALLERØD | 9692AF | 25 m | 4:49.00 | |
2 | 236 | Nielsen Mie Ø. | 1996 | AALBORG | 9662AF | 25 m | 4:55.67 | |
3 | 221 | Kehlet Sidse | 1996 | WEST SWIM | 9696AH | 25 m | 4:59.70 | |
4 | 140 | Munkholm Christina | 1996 | KØGE | 9672AB | 25 m | 5:00.41 | |
5 | 53 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 25 m | 5:03.79 | |
6 | 285 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | SLANGERUP | 9624AB | 25 m | 5:10.77 | |
7 | 258 | Stuhr Henriette | 1996 | TUNE | 9644AB | 25 m | 5:17.32 | |
8 | 73 | Bro Sarah | 1996 | GENTOFTE | 9686AE | 25 m | 5:19.18 | |
9 | 38 | Gosvig Karina Sørensen | 1996 | ALLERØD | 9658AB | 25 m | 5:20.35 | |
10 | 231 | Elkjær Frederikke | 1996 | AALBORG | 9658AA | 25 m | 5:23.05 | |
11 | 56 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 25 m | 5:23.20 | |
12 | 9 | Wagner Elina | 1996 | HVIDOVRE | 9654AC | 25 m | 5:23.99 | |
13 | 47 | Riisberg Emilie | 1996 | ALLERØD | 9608AD | 25 m | 5:24.40 | |
14 | 223 | Nielsen Rikke Svejgård | 1997 | WEST SWIM | 9754AA | 25 m | 5:26.22 | |
15 | 135 | Boisen Josefine | 1996 | KØGE | 9632AE | 25 m | 5:26.71 | |
16 | 94 | Lamberth Julie | 1996 | HILLERØD | 9622AQ | 25 m | 5:27.29 | |
17 | 120 | Gøtzsche Pernille Krogh | 1996 | HØRSHOLM | 9654AI | 25 m | 5:27.36 | |
18 | 379 | Bender Daniella | 1996 | KVIK | 9616AB | 25 m | 5:28.19 | |
19 | 121 | Jokumsen Anne Sofie | 1996 | HØRSHOLM | 9614AI | 25 m | 5:28.35 | |
20 | 109 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 5:29.59 | |
21 | 59 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 5:30.13 | |
22 | 305 | Nicolajsen Simone | 1996 | OSLF | 9672AI | 25 m | 5:30.55 | |
23 | 338 | Puggard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 25 m | 5:31.05 | |
24 | 381 | Grundtvig Iben | 1997 | KVIK | 9762AK | 25 m | 5:31.14 | |
25 | 357 | Larsen Marlene Jessing | 1996 | AGF | 9656AQ | 25 m | 5:31.48 | |
26 | 324 | Everland Linnea Lau | 1996 | GLADSAXE | 9606AF | 50 m | 5:31.81 | |
27 | 388 | Mikkelsen Amalie | 1997 | GENTOFTE | 9728AA | 25 m | 5:33.14 | |
28 | 385 | Nissen Hannah | 1997 | KVIK | 9754AD | 25 m | 5:33.70 | |
29 | 343 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 5:33.73 | |
30 | 291 | Hjuler Maja | 1997 | FARUM | 9754AI | 25 m | 5:37.52 | |
31 | 134 | Andersen Frederikke | 1997 | KØGE | 9736AB | 25 m | 5:38.21 | |
32 | 266 | Andersen Kirstine | 1997 | VI39 | 9776AF | 25 m | 5:40.72 | |
33 | 270 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VI39 | 9716AF | 25 m | 5:43.12 | |
34 | 137 | Eskildsen Emilie | 1997 | KØGE | 9792AA | 25 m | 5:46.00 | |
35 | 5 | Jensen Caroline Brostrup | 1997 | KORSØR | 9732AB | 25 m | 5:46.83 | |
36 | 190 | Christiansen Turið S. | 1996 | Ægir | 50 m | 5:23.46 | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 18 juni 2010 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:08 |
Løb 20, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 71 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 25 m | 2:08.16 | |
2 | 113 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 2:12.09 | |
3 | 346 | Mortensen Joachim | 1995 | HERNING | 9589AN | 50 m | 2:13.28 | |
4 | 283 | Hansen Morten Bak | 1995 | LAKSEN | 9559AC | 25 m | 2:15.01 | |
5 | 92 | Gerlach Andreas | 1995 | HILLERØD | 9527AK | 25 m | 2:15.03 | |
6 | 46 | Olczyk Jonas | 1994 | ALLERØD | 9457AA | 25 m | 2:15.80 | |
7 | 150 | Hansen Sofus Beck | 1994 | LYNGBY | 9483AD | 25 m | 2:16.24 | |
8 | 237 | Strandberg Sebastian | 1994 | AALBORG | 9481AG | 25 m | 2:16.71 | |
9 | 136 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 25 m | 2:17.26 | |
10 | 210 | Hermiz Nour | 1994 | ST ESBJERG | 9441AA | 25 m | 2:17.58 | |
11 | 55 | Lange Morten Lundsgaard | 1995 | BIRKERØD | 9529AG | 25 m | 2:17.71 | |
12 | 81 | Nyeland Rasmus Ejby | 1995 | HELSINGØR | 9561AD | 25 m | 2:18.06 | |
13 | 11 | Christensen Mads | 1994 | SVENDBORG | 9497AJ | 50 m | 2:18.10 | |
14 | 382 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 9455AA | 25 m | 2:19.10 | |
15 | 164 | Egelund Kasper | 1995 | RINGE | 9565AG | 25 m | 2:19.21 | |
16 | 157 | Vang Oliver | 1994 | NÆSTVED | 9411AD | 25 m | 2:19.23 | |
17 | 143 | Poulsen Mark Meyer | 1994 | KØGE | 9469AD | 25 m | 2:19.29 | |
18 | 239 | Sørensen Niclas Bro | 1994 | AALBORG | 9447AH | 25 m | 2:19.30 | |
19 | 63 | Nielsen Lasse Lykke | 1995 | HELSINGE | 9555AA | 25 m | 2:19.48 | |
20 | 273 | Vidkjær Piet Jon | 1995 | STT | 9593AE | 25 m | 2:19.52 | |
21 | 411 | Pedersen Nicolai | 1994 | TRITON V | 9499AK | 25 m | 2:19.82 | |
22 | 110 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 2:19.84 | |
23 | 355 | Frandsen Kasper Fiil | 1994 | AGF | 9483AJ | 25 m | 2:20.10 | |
24 | 186 | Kristiansen Jensjakob | 1994 | SLAGELSE | 9467AD | 25 m | 2:20.13 | |
25 | 182 | Zähringer Felix | 1994 | SILKEBORG | 9437AD | 25 m | 2:20.19 | |
26 | 147 | Andersen Daniel Skov | 1994 | LYNGBY | 9455AH | 25 m | 2:20.24 | |
27 | 54 | Ipsen Anton Ørskov | 1994 | BIRKERØD | 9485AE | 25 m | 2:20.27 | |
28 | 409 | Jensen Christian Blom | 1994 | TRITON V | 9489AG | 25 m | 2:20.40 | |
29 | 8 | Meier Søren | 1994 | HVIDOVRE | 9491AG | 25 m | 2:20.93 | |
30 | 224 | Pedersen Morten Lundby | 1994 | WEST SWIM | 9421AG | 25 m | 2:20.97 | |
31 | 372 | Sandbirk Andreas | 1995 | VORDINGB | 9547AN | 25 m | 2:21.27 | |
32 | 184 | Jensen Frederik Aavang | 1994 | SLAGELSE | 9427AH | 25 m | 2:21.32 | |
33 | 384 | Nielsen Marc Bach | 1994 | KVIK | 9495AG | 25 m | 2:21.44 | |
34 | 235 | Nielsen Kasper Lousdal | 1995 | AALBORG | 9543AC | 25 m | 2:21.83 | |
35 | 249 | Pittioni Lasse | 1995 | ISHØJ | 9577AI | 25 m | 2:21.95 | |
36 | 279 | Gjerløff Tobias | 1995 | JYLLINGE | 9549AE | 25 m | 2:22.18 | |
37 | 141 | Paaske Anders | 1995 | KØGE | 9579AF | 25 m | 2:22.30 | |
38 | 84 | Christensen Kevin Witt | 1995 | HERLEV | 9595AF | 25 m | 2:22.60 | |
39 | 368 | Jensen Alexander Duus | 1995 | VORDINGB | 9519AB | 25 m | 2:22.96 | |
40 | 341 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 25 m | 2:23.79 | |
41 | 171 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 25 m | 2:23.86 | |
42 | 126 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 2:24.41 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 18 juni 2010 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:08 |
Løb 21, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 227 | As 1 Drenge | 0 | AALBORG | 50 m | 4:09.64 | ||
2 | 145 | Lyngby Drenge | 0 | LYNGBY | 25 m | 4:10.00 | ||
3 | 395 | Vest-Brøndby 1 | 1994 | VEST | 50 m | 4:12.11 | ||
4 | 67 | Elitesvøm Esbjerg | 1994 | ES ESBJERG | 50 m | 4:12.15 | ||
5 | 173 | Sigma Ns 1 Drenge | 1994 | SIGMA | 50 m | 4:12.67 | ||
6 | 62 | Drenge Helsinge | 1994 | HELSINGE | 50 m | 4:13.30 | ||
7 | 351 | Agf Drenge | 0 | AGF | 50 m | 4:13.62 | ||
8 | 311 | Gsc Drenge | 0 | GLADSAXE | 50 m | 4:16.00 | ||
9 | 260 | Vat Drenge 1 | 0 | VAT | 50 m | 4:16.32 | ||
10 | 83 | Los Torros | 1995 | HERLEV | 50 m | 4:18.00 | ||
11 | 132 | Køge Drenge | 1995 | KØGE | 50 m | 4:19.00 | ||
12 | 204 | S68 Hjørring S68 Hjørring | 0 | S 68 | 50 m | 4:19.68 | ||
13 | 365 | Støjsenderne | 1994 | VORDINGB | 25 m | 4:20.54 | ||
14 | 278 | A6 Drenge | 1995 | A6 | 50 m | 4:22.00 | ||
15 | 176 | Silkeborg Drenge | 1994 | SILKEBORG | 50 m | 4:23.46 | ||
16 | 183 | Slagelse Drenge | 1994 | SLAGELSE | 25 m | 4:24.82 | ||
17 | 246 | Gti-Drenge | 1994 | GTI | 50 m | 4:25.12 | ||
18 | 408 | Triton V Drenge | 0 | TRITON V | 50 m | 4:27.37 | ||
19 | 213 | Stm Drenge | 0 | STM | 50 m | 4:28.00 | ||
20 | 74 | Gentofte Drenge | 0 | GENTOFTE | 50 m | 4:30.00 | ||
21 | 325 | Triton Drenge | 1994 | TRITON B | 50 m | 4:30.00 | ||
22 | 158 | Nyborg Drenge | 1994 | NYBORG | 50 m | 4:33.00 | ||
23 | 124 | Isk Power Puffs | 1995 | IKAST | 50 m | 4:33.00 | ||
24 | 261 | Vat Drenge 2 | 0 | VAT | 50 m | 4:40.10 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 18 juni 2010 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:08 |
Løb 22, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 174 | Sigma Ns 1 Piger | 1996 | SIGMA | 50 m | 4:25.31 | ||
2 | 262 | Vat Piger | 0 | VAT | 50 m | 4:39.10 | ||
3 | 133 | Køge Piger | 1996 | KØGE | 50 m | 4:40.00 | ||
4 | 146 | Lyngby Piger | 0 | LYNGBY | 25 m | 4:40.00 | ||
5 | 228 | As 1 Piger | 0 | AALBORG | 50 m | 4:41.66 | ||
6 | 175 | Sigma Ns 2 Piger | 1996 | SIGMA | 50 m | 4:41.88 | ||
7 | 326 | Triton Piger 1 | 1996 | TRITON B | 50 m | 4:43.00 | ||
8 | 76 | Gentofte Piger | 0 | GENTOFTE | 50 m | 4:45.00 | ||
9 | 312 | Gsc Piger 1 | 0 | GLADSAXE | 50 m | 4:45.00 | ||
10 | 247 | Gti-Piger | 1996 | GTI | 50 m | 4:45.55 | ||
11 | 97 | Hils Piger 1 | 1996 | HILLERØD | 50 m | 4:46.00 | ||
12 | 394 | Vest Piger | 1996 | VEST | 50 m | 4:52.00 | ||
13 | 68 | Elitesvøm Esbjerg | 1996 | ES ESBJERG | 50 m | 4:53.15 | ||
14 | 352 | Agf Piger | 0 | AGF | 50 m | 4:54.17 | ||
15 | 14 | Hovedstaden Piger | 1996 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:55.00 | ||
16 | 214 | Stm Piger | 0 | STM | 50 m | 4:55.00 | ||
17 | 378 | Kvik Piger | 0 | KVIK | 50 m | 4:55.00 | ||
18 | 306 | Sto95 Piger | 0 | STO 95 | 50 m | 5:00.00 | ||
19 | 98 | Hils Piger 2 | 1996 | HILLERØD | 50 m | 5:00.00 | ||
20 | 313 | Gsc Piger 2 | 0 | GLADSAXE | 50 m | 5:05.00 | ||
21 | 327 | Triton Piger 2 | 1996 | TRITON B | 50 m | 5:05.00 | ||
22 | 112 | Horsens Piger Gr 1 | 1996 | HORSENS | 50 m | 5:19.76 | ||
23 | 189 | Ægir | 1996 | Ægir | 50 m | 4:49.85 | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 18 juni 2010 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:08 |
Løb 23, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 145 | Lyngby Drenge | 0 | LYNGBY | 25 m | 1:52.00 | ||
2 | 227 | As 1 Drenge | 0 | AALBORG | 50 m | 1:52.66 | ||
3 | 173 | Sigma Ns 1 Drenge | 1994 | SIGMA | 50 m | 1:54.11 | ||
4 | 260 | Vat Drenge 1 | 0 | VAT | 50 m | 1:54.23 | ||
5 | 67 | Elitesvøm Esbjerg | 1994 | ES ESBJERG | 50 m | 1:55.15 | ||
6 | 351 | Agf Drenge | 0 | AGF | 50 m | 1:56.08 | ||
7 | 62 | Drenge Helsinge | 1994 | HELSINGE | 50 m | 1:56.10 | ||
8 | 395 | Vest-Brøndby 1 | 1994 | VEST | 50 m | 1:56.20 | ||
9 | 132 | Køge Drenge | 1995 | KØGE | 50 m | 1:57.00 | ||
10 | 176 | Silkeborg Drenge | 1994 | SILKEBORG | 50 m | 2:00.18 | ||
11 | 366 | Tågehornene | 1994 | VORDINGB | 25 m | 2:00.54 | ||
12 | 204 | S68 Hjørring S68 Hjørring | 0 | S 68 | 50 m | 2:00.68 | ||
13 | 183 | Slagelse Drenge | 1994 | SLAGELSE | 50 m | 2:02.13 | ||
14 | 74 | Gentofte Drenge | 0 | GENTOFTE | 50 m | 2:03.00 | ||
15 | 408 | Triton V Drenge | 0 | TRITON V | 50 m | 2:03.55 | ||
16 | 124 | Isk Power Puffs | 1995 | IKAST | 50 m | 2:04.00 | ||
17 | 158 | Nyborg Drenge | 1994 | NYBORG | 50 m | 2:05.00 | ||
18 | 311 | Gsc Drenge | 0 | GLADSAXE | 50 m | 2:06.00 | ||
19 | 325 | Triton Drenge | 1994 | TRITON B | 50 m | 2:08.00 | ||
20 | 261 | Vat Drenge 2 | 0 | VAT | 50 m | 2:09.20 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 18 juni 2010 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:08 |
Løb 24, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 174 | Sigma Ns 1 Piger | 1996 | SIGMA | 50 m | 2:03.78 | ||
2 | 228 | As 1 Piger | 0 | AALBORG | 50 m | 2:05.31 | ||
3 | 146 | Lyngby Piger | 0 | LYNGBY | 25 m | 2:07.00 | ||
4 | 326 | Triton Piger 1 | 1996 | TRITON B | 50 m | 2:08.00 | ||
5 | 262 | Vat Piger | 0 | VAT | 50 m | 2:09.20 | ||
6 | 97 | Hils Piger 1 | 1996 | HILLERØD | 50 m | 2:10.00 | ||
7 | 68 | Elitesvøm Esbjerg | 1996 | ES ESBJERG | 50 m | 2:11.15 | ||
8 | 378 | Kvik Piger | 0 | KVIK | 50 m | 2:12.00 | ||
9 | 394 | Vest Piger | 1996 | VEST | 50 m | 2:12.00 | ||
10 | 175 | Sigma Ns 2 Piger | 1996 | SIGMA | 50 m | 2:12.92 | ||
11 | 14 | Hovedstaden Piger | 1996 | HOVEDSTAD | 50 m | 2:13.00 | ||
12 | 76 | Gentofte Piger | 0 | GENTOFTE | 50 m | 2:13.00 | ||
13 | 288 | Farum Piger | 0 | FARUM | 50 m | 2:15.53 | ||
14 | 98 | Hils Piger 2 | 1996 | HILLERØD | 50 m | 2:18.00 | ||
15 | 327 | Triton Piger 2 | 1996 | TRITON B | 50 m | 2:18.00 | ||
16 | 352 | Agf Piger | 0 | AGF | 50 m | 2:18.58 | ||
17 | 117 | Hørsholm Piger | 1996 | HØRSHOLM | 25 m | 2:18.63 | ||
18 | 312 | Gsc Piger 1 | 0 | GLADSAXE | 50 m | 2:20.00 | ||
19 | 306 | Sto95 Piger | 0 | STO 95 | 50 m | 2:22.22 | ||
20 | 112 | Horsens Piger Gr 1 | 1996 | HORSENS | 50 m | 2:22.67 | ||
21 | 313 | Gsc Piger 2 | 0 | GLADSAXE | 50 m | 2:30.00 | ||
22 | 189 | Ægir | 1996 | Ægir | 50 m | 2:14.78 | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 18 juni 2010 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:08 |
Løb 25, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 89 | Westermann Magnus | 1995 | HERLEV | 9541AA | 25 m | 1:52.88 | |
2 | 283 | Hansen Morten Bak | 1995 | LAKSEN | 9559AC | 25 m | 1:55.19 | |
3 | 269 | Johansen Mikkel | 1994 | VI39 | 9473AB | 25 m | 1:55.37 | |
4 | 113 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 1:55.42 | |
5 | 57 | Steenberg Thomas | 1994 | BIRKERØD | 9403AE | 25 m | 1:55.71 | |
6 | 71 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 25 m | 1:56.25 | |
7 | 272 | Mariegaard Frederik A. | 1994 | STT | 9433AI | 25 m | 1:58.50 | |
8 | 64 | Nielsen Nicolaj Kildevang | 1994 | HELSINGE | 9441AC | 25 m | 1:58.88 | |
9 | 81 | Nyeland Rasmus Ejby | 1995 | HELSINGØR | 9561AD | 25 m | 1:59.25 | |
10 | 58 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 25 m | 1:59.53 | |
11 | 224 | Pedersen Morten Lundby | 1994 | WEST SWIM | 9421AG | 25 m | 1:59.81 | |
12 | 63 | Nielsen Lasse Lykke | 1995 | HELSINGE | 9555AA | 25 m | 2:00.00 | |
13 | 233 | Larsen Mads | 1994 | AALBORG | 9475AB | 25 m | 2:00.32 | |
14 | 372 | Sandbirk Andreas | 1995 | VORDINGB | 9547AN | 25 m | 2:00.39 | |
15 | 187 | Ovesen Sebastian | 1994 | SLAGELSE | 9429AB | 25 m | 2:01.58 | |
16 | 384 | Nielsen Marc Bach | 1994 | KVIK | 9495AG | 25 m | 2:01.60 | |
17 | 181 | Weis Emil | 1994 | SILKEBORG | 9409AG | 25 m | 2:02.38 | |
18 | 279 | Gjerløff Tobias | 1995 | JYLLINGE | 9549AE | 25 m | 2:02.58 | |
19 | 239 | Sørensen Niclas Bro | 1994 | AALBORG | 9447AH | 25 m | 2:02.72 | |
20 | 314 | Hagemann William | 1994 | GLADSAXE | 9483AC | 25 m | 2:02.78 | |
21 | 110 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 2:02.92 | |
22 | 80 | Mundt Alexander | 1994 | HELSINGØR | 9477AC | 25 m | 2:02.99 | |
23 | 315 | Hansen Nikolaj Satterup | 1994 | GLADSAXE | 9483AI | 25 m | 2:03.06 | |
24 | 252 | Grodt Oliver | 1994 | GREVE | 9415AI | 25 m | 2:03.15 | |
25 | 61 | Hansen Niels Breum | 1994 | HELSINGE | 9411AE | 25 m | 2:03.17 | |
26 | 300 | Willén Ulrik Peter | 1995 | FARUM | 9517AJ | 25 m | 2:03.46 | |
27 | 185 | Kristensen Joachim Blach | 1995 | SLAGELSE | 9589AJ | 25 m | 2:03.66 | |
28 | 160 | Månsson Alexander Højen | 1994 | NYBORG | 9413AI | 25 m | 2:03.83 | |
29 | 371 | Nordbo Tobias | 1994 | VORDINGB | 9405AR | 25 m | 2:04.09 | |
30 | 360 | Pedersen Magnus B. | 1994 | AGF | 9407AK | 50 m | 2:04.21 | |
31 | 43 | Korch Casper S. | 1994 | ALLERØD | 9425AF | 25 m | 2:04.32 | |
32 | 128 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 2:04.34 | |
33 | 186 | Kristiansen Jensjakob | 1994 | SLAGELSE | 9467AD | 25 m | 2:04.45 | |
34 | 411 | Pedersen Nicolai | 1994 | TRITON V | 9499AK | 25 m | 2:04.46 | |
35 | 202 | Mikkelsen Jacob | 1994 | S 68 | 9469AK | 25 m | 2:04.68 | |
36 | 235 | Nielsen Kasper Lousdal | 1995 | AALBORG | 9543AC | 25 m | 2:05.04 | |
37 | 368 | Jensen Alexander Duus | 1995 | VORDINGB | 9519AB | 25 m | 2:05.36 | |
38 | 284 | Sjælland Nikolai | 1995 | LAKSEN | 9593AA | 25 m | 2:05.79 | |
39 | 243 | Tygesen Mathias Niemann | 1995 | HSK | 9581AQ | 25 m | 2:06.17 | |
40 | 65 | Røssel Christian | 1995 | HELSINGE | 9525AN | 25 m | 2:06.23 | |
41 | 257 | Merrildgaard Sebastian | 1995 | TUNE | 9559AH | 25 m | 2:06.47 | |
42 | 370 | Karklinat Malte | 1995 | VORDINGB | 9553AQ | 25 m | 2:06.55 | |
43 | 267 | Bragason Esben | 1995 | VI39 | 9565AB | 25 m | 2:06.80 | |
44 | 194 | Olsen Heðin L. | 1994 | Ægir | 50 m | 2:04.56 | EXT | |
45 | 193 | Mørkøre Sigmund | 1995 | Ægir | 50 m | 2:06.90 | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 18 juni 2010 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:08 |
Løb 26, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 236 | Nielsen Mie Ø. | 1996 | AALBORG | 9662AF | 25 m | 4:14.06 | |
2 | 48 | Sparre Tone Laksafoss | 1996 | ALLERØD | 9612AC | 25 m | 4:27.47 | |
3 | 45 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALLERØD | 9692AF | 50 m | 4:31.67 | |
4 | 290 | Gadfelt Julie Marie | 1996 | FARUM | 9602AB | 50 m | 4:33.37 | |
5 | 221 | Kehlet Sidse | 1996 | WEST SWIM | 9696AH | 25 m | 4:33.85 | |
6 | 44 | Larsen Mette Haagen | 1997 | ALLERØD | 9798AA | 25 m | 4:36.57 | |
7 | 209 | Nielsen Rikke | 1996 | SK-SYD | 9688AB | 25 m | 4:36.96 | |
8 | 333 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 25 m | 4:43.53 | |
9 | 70 | Dresler Mie Astrup | 1996 | FR.SUND | 9622AJ | 25 m | 4:43.90 | |
10 | 317 | Kjær Line | 1996 | GLADSAXE | 9648AS | 25 m | 4:44.71 | |
11 | 363 | Hansen Tatjana | 1997 | SØNDERBORG | 9724AG | 25 m | 4:44.99 | |
12 | 299 | Wied-Christiansen Amalie | 1996 | FARUM | 9624AC | 25 m | 4:45.70 | |
13 | 289 | Duus Lisa Steen | 1997 | FARUM | 9764AI | 25 m | 4:46.08 | |
14 | 40 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 25 m | 4:46.10 | |
15 | 137 | Eskildsen Emilie | 1997 | KØGE | 9792AA | 25 m | 4:46.80 | |
16 | 59 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 4:47.03 | |
17 | 316 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 25 m | 4:47.23 | |
18 | 135 | Boisen Josefine | 1996 | KØGE | 9632AE | 25 m | 4:47.85 | |
19 | 42 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 25 m | 4:47.89 | |
20 | 329 | Blemholt Rikke | 1996 | TRITON B | 9656AF | 25 m | 4:47.99 | |
21 | 2 | Kall Freja Helene | 1996 | GI40HERMES | 9698AD | 25 m | 4:48.23 | |
22 | 94 | Lamberth Julie | 1996 | HILLERØD | 9622AQ | 25 m | 4:48.30 | |
23 | 198 | Nielsen Lise L. | 1996 | NORD | 9634AG | 25 m | 4:48.69 | |
24 | 285 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | SLANGERUP | 9624AB | 50 m | 4:48.69 | |
25 | 56 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 25 m | 4:49.02 | |
26 | 305 | Nicolajsen Simone | 1996 | OSLF | 9672AI | 25 m | 4:49.57 | |
27 | 219 | Andersen Mia Egholm | 1996 | WEST SWIM | 9608AJ | 25 m | 4:50.44 | |
28 | 5 | Jensen Caroline Brostrup | 1997 | KORSØR | 9732AB | 25 m | 4:54.55 | |
29 | 362 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 4:56.07 | |
30 | 4 | Andersen Kristina Delff | 1997 | KORSØR | 9732AL | 25 m | 4:56.80 | |
31 | 103 | Jensen Emma | 1997 | HILLERØD | 9712AM | 25 m | 4:57.39 | |
32 | 115 | Østrup Amalie | 1997 | HORSENS | 9708AL | 25 m | 4:59.70 | |
33 | 322 | Sørensen Sofie | 1997 | GLADSAXE | 9762AR | 25 m | 5:00.04 | |
34 | 191 | Eysturdal Cecilia | 1996 | Ægir | 50 m | 4:38.56 | EXT | |
35 | 195 | Trygvadóttir Eva | 1996 | Ægir | 50 m | 4:49.50 | EXT | |
36 | 192 | Jacobsen Óluva | 1997 | Ægir | 50 m | 5:00.58 | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 18 juni 2010 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:08 |
Løb 27, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 92 | Gerlach Andreas | 1995 | HILLERØD | 9527AK | 25 m | 59.09 | |
2 | 188 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 25 m | 59.23 | |
3 | 55 | Lange Morten Lundsgaard | 1995 | BIRKERØD | 9529AG | 25 m | 59.69 | |
4 | 10 | Andersen Morten | 1994 | SVENDBORG | 9487AJ | 25 m | 1:00.91 | |
5 | 150 | Hansen Sofus Beck | 1994 | LYNGBY | 9483AD | 25 m | 1:01.29 | |
6 | 64 | Nielsen Nicolaj Kildevang | 1994 | HELSINGE | 9441AC | 25 m | 1:01.45 | |
7 | 212 | Sørensen Mathias Holm | 1995 | ST ESBJERG | 9589AB | 25 m | 1:01.53 | |
8 | 166 | Kruuse Rasmus | 1994 | RINGSTED | 9445AK | 25 m | 1:01.56 | |
9 | 182 | Zähringer Felix | 1994 | SILKEBORG | 9437AD | 25 m | 1:01.71 | |
10 | 283 | Hansen Morten Bak | 1995 | LAKSEN | 9559AC | 50 m | 1:01.84 | |
11 | 84 | Christensen Kevin Witt | 1995 | HERLEV | 9595AF | 25 m | 1:01.95 | |
12 | 238 | Sørensen Mads Munk | 1994 | AALBORG | 9459AH | 25 m | 1:02.00 | |
13 | 110 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 1:02.33 | |
14 | 157 | Vang Oliver | 1994 | NÆSTVED | 9411AD | 25 m | 1:02.40 | |
15 | 164 | Egelund Kasper | 1995 | RINGE | 9565AG | 25 m | 1:02.58 | |
16 | 355 | Frandsen Kasper Fiil | 1994 | AGF | 9483AJ | 25 m | 1:02.79 | |
17 | 118 | Bang Jesper | 1995 | HØRSHOLM | 9573AD | 25 m | 1:03.07 | |
18 | 402 | Lassen Joakim | 1994 | VEST | 9471AH | 25 m | 1:03.33 | |
19 | 411 | Pedersen Nicolai | 1994 | TRITON V | 9499AK | 25 m | 1:03.52 | |
20 | 359 | Møller Kasper | 1994 | AGF | 9471AK | 25 m | 1:03.55 | |
21 | 383 | Jensen Benjamin | 1994 | KVIK | 9489AJ | 25 m | 1:03.92 | |
22 | 8 | Meier Søren | 1994 | HVIDOVRE | 9491AG | 25 m | 1:04.04 | |
23 | 187 | Ovesen Sebastian | 1994 | SLAGELSE | 9429AB | 25 m | 1:04.04 | |
24 | 54 | Ipsen Anton Ørskov | 1994 | BIRKERØD | 9485AE | 25 m | 1:04.27 | |
25 | 85 | Olesen Marcus | 1995 | HERLEV | 9531AC | 25 m | 1:04.37 | |
26 | 128 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 1:04.66 | |
27 | 354 | Bromer Anton | 1995 | AGF | 9573AO | 25 m | 1:04.66 | |
28 | 82 | Rahe Rasmus Birkelund | 1994 | HELSINGØR | 9443AO | 25 m | 1:04.82 | |
29 | 111 | Thomsen Jacob Sloth | 1994 | HOLSTEBRO | 9461AA | 25 m | 1:04.83 | |
30 | 336 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 50 m | 1:05.16 | |
31 | 259 | Hansen Anders | 1995 | NAKSKOV | 9517AA | 25 m | 1:05.36 | |
32 | 281 | Fisker Frederik | 1994 | LAKSEN | 9493AF | 25 m | 1:05.53 | |
33 | 201 | Larsen Søren Bak | 1994 | S 68 | 9413AB | 25 m | 1:05.75 | |
34 | 399 | Melander Tobias Grønbæk | 1994 | VEST | 9477AB | 25 m | 1:05.77 | |
35 | 161 | Rasmussen Kristoffer | 1994 | NYBORG | 9471AG | 25 m | 1:05.82 | |
36 | 200 | Larsen Frederik Boelt | 1994 | S 68 | 9453AE | 25 m | 1:05.92 | |
37 | 369 | Jensen Jacob | 1995 | VORDINGB | 9599AE | 25 m | 1:06.31 | |
38 | 335 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 25 m | 1:06.37 | |
39 | 167 | Halby Christian | 1994 | ROSKILDE | 9469AE | 25 m | 1:06.45 | |
40 | 405 | Højgaard Mathias Roer | 1994 | VEST | 9447AA | 25 m | 1:06.54 | |
41 | 296 | Terp Sebastian | 1995 | FARUM | 9599AB | 25 m | 1:06.77 | |
42 | 171 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 25 m | 1:06.87 | |
43 | 274 | Andersen Anton | 1995 | GSK | 9521AK | 25 m | 1:06.95 | |
44 | 341 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 25 m | 1:07.26 | |
45 | 240 | V-Nielsen Frederik | 1995 | AALBORG | 9591AC | 25 m | 1:07.42 | |
46 | 368 | Jensen Alexander Duus | 1995 | VORDINGB | 9519AB | 25 m | 1:07.45 | |
47 | 344 | Krogh Lasse Bang | 1995 | HERNING | 9531AG | 25 m | 1:07.57 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 18 juni 2010 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:08 |
Løb 28, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 236 | Nielsen Mie Ø. | 1996 | AALBORG | 9662AF | 25 m | 1:01.88 | |
2 | 223 | Nielsen Rikke Svejgård | 1997 | WEST SWIM | 9754AA | 25 m | 1:06.52 | |
3 | 73 | Bro Sarah | 1996 | GENTOFTE | 9686AE | 25 m | 1:07.32 | |
4 | 86 | Rasmussen Emma Fugl | 1996 | HERLEV | 9698AF | 25 m | 1:07.89 | |
5 | 44 | Larsen Mette Haagen | 1997 | ALLERØD | 9798AA | 25 m | 1:08.35 | |
6 | 203 | Rasmussen Pernille | 1996 | S 68 | 9654AH | 25 m | 1:09.15 | |
7 | 324 | Everland Linnea Lau | 1996 | GLADSAXE | 9606AF | 50 m | 1:09.19 | |
8 | 39 | Hansen Isabella Wedel | 1996 | ALLERØD | 9678AH | 25 m | 1:09.65 | |
9 | 268 | Høgskilde Caroline | 1996 | VI39 | 9616AD | 25 m | 1:10.16 | |
10 | 37 | Bentin Lise-Lotte Larsen | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 25 m | 1:10.26 | |
11 | 215 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 1:10.48 | |
12 | 219 | Andersen Mia Egholm | 1996 | WEST SWIM | 9608AJ | 25 m | 1:10.55 | |
13 | 250 | Barrett Kathrine | 1996 | GREVE | 9688AF | 25 m | 1:10.55 | |
14 | 148 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 25 m | 1:10.62 | |
15 | 388 | Mikkelsen Amalie | 1997 | GENTOFTE | 9728AA | 25 m | 1:10.70 | |
16 | 149 | Frølund-Grangaard Anne | 1996 | LYNGBY | 9632AB | 25 m | 1:10.93 | |
17 | 38 | Gosvig Karina Sørensen | 1996 | ALLERØD | 9658AB | 25 m | 1:10.98 | |
18 | 120 | Gøtzsche Pernille Krogh | 1996 | HØRSHOLM | 9654AI | 25 m | 1:10.99 | |
19 | 142 | Petersen Nadia | 1996 | KØGE | 9666AE | 25 m | 1:11.08 | |
20 | 218 | Knudsen Anne-Kirstine | 1997 | VILDBJERG | 9768AE | 25 m | 1:11.22 | |
21 | 379 | Bender Daniella | 1996 | KVIK | 9616AB | 25 m | 1:11.31 | |
22 | 317 | Kjær Line | 1996 | GLADSAXE | 9648AS | 25 m | 1:11.59 | |
23 | 72 | Ringgaard Amalie | 1996 | FR.SUND | 9602AJ | 25 m | 1:11.78 | |
24 | 356 | Jørgensen Anna Katrine | 1996 | AGF | 9652AF | 25 m | 1:11.80 | |
25 | 339 | Schmidt Iben | 1997 | TRITON B | 9794AE | 25 m | 1:12.00 | |
26 | 163 | Aagaard Andrea | 1996 | RINGE | 9663AD | 25 m | 1:12.21 | |
27 | 12 | Schrøder Matilde | 1996 | SVENDBORG | 9664AG | 25 m | 1:12.24 | |
28 | 9 | Wagner Elina | 1996 | HVIDOVRE | 9654AC | 25 m | 1:12.59 | |
29 | 321 | Sannung Sarah | 1996 | GLADSAXE | 9622AE | 25 m | 1:12.62 | |
30 | 78 | Bigum Isabella Z. | 1996 | HELSINGØR | 9692AV | 25 m | 1:12.94 | |
31 | 350 | West Emilie Nordfeldt | 1996 | HERNING | 9694AI | 25 m | 1:13.06 | |
32 | 79 | Florin Fie Bay | 1996 | HELSINGØR | 9616AF | 25 m | 1:13.10 | |
33 | 390 | Storr-Hansen Helena | 1997 | GENTOFTE | 9768AB | 25 m | 1:13.32 | |
34 | 196 | Bostrup Maria Bjørnbak | 1997 | NORD | 9766AC | 25 m | 1:13.52 | |
35 | 130 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | IKAST | 9784AF | 25 m | 1:13.66 | |
36 | 20 | Hansen Anja | 1997 | MK 31 | 9714AD | 25 m | 1:13.75 | |
37 | 396 | Sjøgren Xenia Bonnen | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 1:14.13 | |
38 | 358 | Meiling Emilie Yung | 1997 | AGF | 9784AB | 25 m | 1:14.37 | |
39 | 389 | Saur Sara | 1997 | GENTOFTE | 9704AA | 25 m | 1:14.69 | |
40 | 103 | Jensen Emma | 1997 | HILLERØD | 9712AM | 25 m | 1:14.90 | |
41 | 331 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 25 m | 1:14.94 | |
42 | 131 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 1:14.98 | |
43 | 87 | Saud Siham | 1997 | HERLEV | 9712AF | 25 m | 1:15.25 | |
44 | 159 | Johansen Stine | 1997 | NYBORG | 9792AE | 25 m | 1:15.52 | |
45 | 406 | Meilstrup Martha | 1997 | BIRKERØD | 9778AF | 25 m | 1:15.61 | |
46 | 91 | Rasmussen Lærke | 1997 | HERLUFSHOL | 9784AD | 25 m | 1:15.73 | |
47 | 385 | Nissen Hannah | 1997 | KVIK | 9754AD | 25 m | 1:16.07 | |
48 | 295 | Petersen Helena Daugbjerg | 1997 | FARUM | 9734AI | 25 m | 1:16.14 | |
49 | 318 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 25 m | 1:16.18 | |
50 | 348 | Sørensen Emma | 1997 | HERNING | 9774AL | 25 m | 1:16.25 | |
51 | 115 | Østrup Amalie | 1997 | HORSENS | 9708AL | 50 m | 1:17.70 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 18 juni 2010 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:08 |
Løb 29, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 11 | Christensen Mads | 1994 | SVENDBORG | 9497AJ | 25 m | 2:24.64 | |
2 | 346 | Mortensen Joachim | 1995 | HERNING | 9589AN | 25 m | 2:25.26 | |
3 | 143 | Poulsen Mark Meyer | 1994 | KØGE | 9469AD | 25 m | 2:26.85 | |
4 | 46 | Olczyk Jonas | 1994 | ALLERØD | 9457AA | 25 m | 2:27.95 | |
5 | 136 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 25 m | 2:28.95 | |
6 | 409 | Jensen Christian Blom | 1994 | TRITON V | 9489AG | 25 m | 2:29.84 | |
7 | 141 | Paaske Anders | 1995 | KØGE | 9579AF | 25 m | 2:30.11 | |
8 | 162 | Jakobsen Joakim | 1994 | ORIENT | 9409AA | 25 m | 2:32.92 | |
9 | 147 | Andersen Daniel Skov | 1994 | LYNGBY | 9455AH | 25 m | 2:34.19 | |
10 | 392 | Vitten Kasper | 1995 | GENTOFTE | 9529AA | 25 m | 2:34.38 | |
11 | 156 | Jensen Kristian | 1994 | NÆSTVED | 9499AJ | 25 m | 2:34.43 | |
12 | 249 | Pittioni Lasse | 1995 | ISHØJ | 9577AI | 25 m | 2:34.66 | |
13 | 88 | Wagner Mads Østberg | 1994 | HERLEV | 9411AI | 25 m | 2:34.67 | |
14 | 410 | Lundberg Theodor | 1994 | TRITON V | 9459AK | 25 m | 2:35.10 | |
15 | 171 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 25 m | 2:35.22 | |
16 | 211 | Petersen Michael | 1994 | ST ESBJERG | 9409AC | 25 m | 2:35.44 | |
17 | 276 | Kammer Lasse | 1995 | VIBORG | 9593AH | 25 m | 2:36.42 | |
18 | 347 | Poulsen Jonas | 1994 | HERNING | 9439AI | 25 m | 2:36.67 | |
19 | 60 | Damhus David | 1994 | HELSINGE | 9457AB | 25 m | 2:36.76 | |
20 | 345 | Meineche Lasse | 1994 | HERNING | 9499AM | 25 m | 2:37.53 | |
21 | 273 | Vidkjær Piet Jon | 1995 | STT | 9593AE | 25 m | 2:37.76 | |
22 | 210 | Hermiz Nour | 1994 | ST ESBJERG | 9441AA | 25 m | 2:37.80 | |
23 | 93 | Grønfeldt Alexander | 1994 | HILLERØD | 9439AK | 25 m | 2:39.85 | |
24 | 372 | Sandbirk Andreas | 1995 | VORDINGB | 9547AN | 25 m | 2:40.02 | |
25 | 400 | Hansen Rasmus | 1994 | VEST | 9449AB | 25 m | 2:40.11 | |
26 | 265 | Johansen Andreas T. | 1994 | AIF | 9473AE | 25 m | 2:40.24 | |
27 | 155 | Vodstrup Jakob | 1994 | LYNGBY | 9403AH | 25 m | 2:40.82 | |
28 | 21 | Moulvad Rasmus Hannibal | 1994 | MK 31 | 9413AF | 25 m | 2:40.83 | |
29 | 292 | Nielsen Jens Dyreborg | 1995 | FARUM | 9571AG | 25 m | 2:40.90 | |
30 | 308 | Friis Sebastian | 1995 | IHF | 9507aa | 50 m | 2:41.01 | |
31 | 277 | Severinsen Jacob | 1995 | VIBORG | 9533AH | 25 m | 2:41.31 | |
32 | 66 | Larsen Mads Nicolaj | 1994 | HELSINGE | 9491AM | 25 m | 2:41.38 | |
33 | 220 | Holm Jacob Lindeman | 1994 | WEST SWIM | 9499AF | 25 m | 2:41.41 | |
34 | 293 | Nielsen Kasper Emil | 1995 | FARUM | 9537AJ | 25 m | 2:42.13 | |
35 | 355 | Frandsen Kasper Fiil | 1994 | AGF | 9483AJ | 25 m | 2:42.45 | |
36 | 334 | Kirketerp Marco | 1995 | TRITON B | 9589AF | 25 m | 2:42.98 | |
37 | 179 | Pedersen Andreas Levin | 1995 | SILKEBORG | 9533AF | 25 m | 2:43.11 | |
38 | 412 | Runge Casper | 1995 | TRITON V | 9551AN | 25 m | 2:43.32 | |
39 | 397 | Dagidir Burak | 1995 | VEST | 9563AO | 25 m | 2:43.47 | |
40 | 307 | Birn-Rydder Jeppe | 1995 | IHF | 9501AH | 50 m | 2:44.26 | |
41 | 398 | Dagidir Gøkhan | 1995 | VEST | 9553AO | 25 m | 2:45.41 | |
42 | 126 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 2:45.48 | |
43 | 168 | Hjeresen Oliver | 1995 | ROSKILDE | 9509AH | 25 m | 2:45.73 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 18 juni 2010 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:08 |
Løb 30, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 332 | Holten Cecilie | 1996 | TRITON B | 9608AF | 50 m | 2:38.16 | |
2 | 53 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 25 m | 2:38.69 | |
3 | 337 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 25 m | 2:40.32 | |
4 | 232 | Hestbech Emma-Sofie | 1996 | AALBORG | 9694AD | 25 m | 2:42.93 | |
5 | 109 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 2:45.25 | |
6 | 95 | Lisbjerg Clara Amalie | 1996 | HILLERØD | 9692AJ | 25 m | 2:45.78 | |
7 | 56 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 25 m | 2:45.86 | |
8 | 242 | Brink Jannie | 1996 | HSK | 9606AJ | 25 m | 2:47.61 | |
9 | 149 | Frølund-Grangaard Anne | 1996 | LYNGBY | 9632AB | 25 m | 2:48.73 | |
10 | 102 | Jacobsen Nicoline | 1996 | HILLERØD | 9692AQ | 25 m | 2:48.76 | |
11 | 96 | Lohse Rikke Mundt | 1996 | HILLERØD | 9682AJ | 25 m | 2:49.64 | |
12 | 285 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | SLANGERUP | 9624AB | 50 m | 2:50.15 | |
13 | 349 | Sørensen Sisse | 1996 | HERNING | 9674AB | 25 m | 2:50.34 | |
14 | 151 | Nielsen Signe | 1996 | LYNGBY | 9616AI | 25 m | 2:50.76 | |
15 | 338 | Puggard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 25 m | 2:50.96 | |
16 | 70 | Dresler Mie Astrup | 1996 | FR.SUND | 9622AJ | 25 m | 2:51.17 | |
17 | 330 | Christensen Charlotte K. | 1996 | TRITON B | 9626AE | 25 m | 2:51.87 | |
18 | 254 | Zilmer Benedicte | 1997 | GREVE | 9724AN | 25 m | 2:51.92 | |
19 | 47 | Riisberg Emilie | 1996 | ALLERØD | 9608AD | 25 m | 2:52.49 | |
20 | 305 | Nicolajsen Simone | 1996 | OSLF | 9672AI | 25 m | 2:52.69 | |
21 | 271 | Zornic Dena | 1996 | VI39 | 9662AA | 25 m | 2:52.97 | |
22 | 297 | Taagholt Martine Mørck | 1997 | FARUM | 9726AB | 25 m | 2:53.42 | |
23 | 121 | Jokumsen Anne Sofie | 1996 | HØRSHOLM | 9614AI | 25 m | 2:53.95 | |
24 | 138 | Hansgaard Mia | 1996 | KØGE | 9644AC | 25 m | 2:53.99 | |
25 | 19 | Albek Clara | 1996 | MK 31 | 9606AD | 25 m | 2:54.21 | |
26 | 116 | Thomasen Signe D. | 1996 | HORSENS | 9652AA | 25 m | 2:54.61 | |
27 | 99 | Englund Freja | 1997 | HILLERØD | 9726AP | 25 m | 2:55.56 | |
28 | 401 | Holm Kathrine | 1996 | VEST | 9634AK | 25 m | 2:55.59 | |
29 | 234 | Larsen Randi | 1996 | AALBORG | 9678AD | 25 m | 2:55.75 | |
30 | 100 | Gustafson Rebekka | 1997 | HILLERØD | 9792AD | 25 m | 2:55.80 | |
31 | 12 | Schrøder Matilde | 1996 | SVENDBORG | 9664AG | 25 m | 2:56.19 | |
32 | 134 | Andersen Frederikke | 1997 | KØGE | 9736AB | 25 m | 2:56.24 | |
33 | 104 | Leth-Petersen Julie | 1997 | HILLERØD | 9788AL | 25 m | 2:56.31 | |
34 | 328 | Bengtsen Helena L. | 1996 | TRITON B | 9602AI | 25 m | 2:56.64 | |
35 | 9 | Wagner Elina | 1996 | HVIDOVRE | 9654AC | 25 m | 2:56.85 | |
36 | 342 | Aaen Linda | 1996 | TRITON B | 9616AE | 25 m | 2:57.69 | |
37 | 301 | Schwertfeger Ida | 1997 | FREM | 9772AE | 25 m | 2:57.95 | |
38 | 403 | Marker-Pedersen Nikoline | 1996 | VEST | 9686AC | 25 m | 2:57.95 | |
39 | 180 | Vestergaard Line H. | 1996 | SILKEBORG | 9666AP | 25 m | 2:58.01 | |
40 | 172 | Sannerud Mette | 1997 | ROSKILDE | 9706AD | 25 m | 2:58.26 | |
41 | 353 | Bjerg Cecilie | 1996 | AGF | 9634AM | 25 m | 2:58.26 | |
42 | 387 | Frey Agnes Marie | 1997 | GENTOFTE | 9782AL | 25 m | 2:58.40 | |
43 | 303 | Christensen Isabella Ravn | 1996 | OSLF | 9622AI | 25 m | 2:58.69 | |
44 | 153 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 2:58.95 | |
45 | 197 | Mouritsen Rikke | 1997 | NORD | 9786AG | 50 m | 3:02.49 | |
46 | 190 | Christiansen Turið S. | 1996 | Ægir | 50 m | 2:44.96 | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 18 juni 2010 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:08 |
Løb 31, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 89 | Westermann Magnus | 1995 | HERLEV | 9541AA | 25 m | 51.24 | |
2 | 57 | Steenberg Thomas | 1994 | BIRKERØD | 9403AE | 25 m | 52.08 | |
3 | 188 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 25 m | 53.50 | |
4 | 113 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 53.96 | |
5 | 81 | Nyeland Rasmus Ejby | 1995 | HELSINGØR | 9561AD | 25 m | 54.03 | |
6 | 283 | Hansen Morten Bak | 1995 | LAKSEN | 9559AC | 25 m | 54.16 | |
7 | 46 | Olczyk Jonas | 1994 | ALLERØD | 9457AA | 25 m | 54.35 | |
8 | 272 | Mariegaard Frederik A. | 1994 | STT | 9433AI | 25 m | 54.62 | |
9 | 224 | Pedersen Morten Lundby | 1994 | WEST SWIM | 9421AG | 25 m | 54.76 | |
10 | 82 | Rahe Rasmus Birkelund | 1994 | HELSINGØR | 9443AO | 25 m | 54.76 | |
11 | 150 | Hansen Sofus Beck | 1994 | LYNGBY | 9483AD | 25 m | 55.18 | |
12 | 11 | Christensen Mads | 1994 | SVENDBORG | 9497AJ | 25 m | 55.22 | |
13 | 64 | Nielsen Nicolaj Kildevang | 1994 | HELSINGE | 9441AC | 25 m | 55.39 | |
14 | 75 | Håkonsson Gustav | 1994 | GENTOFTE | 50 m | 55.59 | ||
15 | 230 | Carstensen Lasse Thor | 1994 | AALBORG | 9425AB | 25 m | 55.61 | |
16 | 157 | Vang Oliver | 1994 | NÆSTVED | 9411AD | 25 m | 55.95 | |
17 | 372 | Sandbirk Andreas | 1995 | VORDINGB | 9547AN | 25 m | 56.06 | |
18 | 63 | Nielsen Lasse Lykke | 1995 | HELSINGE | 9555AA | 25 m | 56.11 | |
19 | 147 | Andersen Daniel Skov | 1994 | LYNGBY | 9455AH | 25 m | 56.12 | |
20 | 277 | Severinsen Jacob | 1995 | VIBORG | 9533AH | 25 m | 56.21 | |
21 | 300 | Willén Ulrik Peter | 1995 | FARUM | 9517AJ | 25 m | 56.29 | |
22 | 43 | Korch Casper S. | 1994 | ALLERØD | 9425AF | 25 m | 56.38 | |
23 | 160 | Månsson Alexander Højen | 1994 | NYBORG | 9413AI | 25 m | 56.42 | |
24 | 269 | Johansen Mikkel | 1994 | VI39 | 9473AB | 50 m | 56.45 | |
25 | 382 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 9455AA | 25 m | 56.49 | |
26 | 186 | Kristiansen Jensjakob | 1994 | SLAGELSE | 9467AD | 50 m | 56.52 | EFT |
27 | 126 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 56.53 | |
28 | 61 | Hansen Niels Breum | 1994 | HELSINGE | 9411AE | 25 m | 56.58 | |
29 | 257 | Merrildgaard Sebastian | 1995 | TUNE | 9559AH | 25 m | 56.62 | |
30 | 185 | Kristensen Joachim Blach | 1995 | SLAGELSE | 9589AJ | 25 m | 56.66 | |
31 | 252 | Grodt Oliver | 1994 | GREVE | 9415AI | 25 m | 56.70 | |
32 | 216 | Dahlgaard Kristian Lynge | 1994 | THISTED | 9359AK | 25 m | 56.70 | |
33 | 315 | Hansen Nikolaj Satterup | 1994 | GLADSAXE | 9483AI | 25 m | 56.74 | |
34 | 273 | Vidkjær Piet Jon | 1995 | STT | 9593AE | 25 m | 56.76 | |
35 | 259 | Hansen Anders | 1995 | NAKSKOV | 9517AA | 25 m | 56.76 | |
36 | 314 | Hagemann William | 1994 | GLADSAXE | 9483AC | 25 m | 56.79 | |
37 | 233 | Larsen Mads | 1994 | AALBORG | 9475AB | 25 m | 56.89 | |
38 | 69 | Nielsen Frederik F. | 1994 | ERRITSØ | 50 m | 57.00 | ||
39 | 361 | Skærbæk Kenneth | 1994 | AGF | 9475AD | 25 m | 57.01 | |
40 | 370 | Karklinat Malte | 1995 | VORDINGB | 9553AQ | 25 m | 57.03 | |
41 | 10 | Andersen Morten | 1994 | SVENDBORG | 9487AJ | 25 m | 57.06 | |
42 | 359 | Møller Kasper | 1994 | AGF | 9471AK | 25 m | 57.08 | |
43 | 238 | Sørensen Mads Munk | 1994 | AALBORG | 9459AH | 25 m | 57.11 | |
44 | 36 | Andersen Rasmus Høgh | 1994 | ALLERØD | 9487AF | 25 m | 57.20 | |
45 | 249 | Pittioni Lasse | 1995 | ISHØJ | 9577AI | 25 m | 57.30 | |
46 | 202 | Mikkelsen Jacob | 1994 | S 68 | 9469AK | 25 m | 57.42 | |
47 | 371 | Nordbo Tobias | 1994 | VORDINGB | 9405AR | 25 m | 57.44 | |
48 | 286 | Wittenwiler Peter | 1994 | SLANGERUP | 9401AH | 25 m | 57.44 | |
49 | 248 | Møhl Emil | 1994 | ISHØJ | 9413AC | 25 m | 57.49 | |
50 | 360 | Pedersen Magnus B. | 1994 | AGF | 9407AK | 50 m | 57.51 | |
51 | 128 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 57.55 | |
52 | 181 | Weis Emil | 1994 | SILKEBORG | 9409AG | 25 m | 57.55 | |
53 | 281 | Fisker Frederik | 1994 | LAKSEN | 9493AF | 50 m | 57.58 | |
54 | 187 | Ovesen Sebastian | 1994 | SLAGELSE | 9429AB | 25 m | 57.62 | |
55 | 265 | Johansen Andreas T. | 1994 | AIF | 9473AE | 25 m | 57.76 | |
56 | 84 | Christensen Kevin Witt | 1995 | HERLEV | 9595AF | 25 m | 57.77 | |
57 | 256 | Kildholt Mads | 1994 | TUNE | 9485AC | 25 m | 57.77 | |
58 | 243 | Tygesen Mathias Niemann | 1995 | HSK | 9581AQ | 25 m | 57.78 | |
59 | 7 | Broberg Jesper | 1994 | HVIDOVRE | 9497AF | 25 m | 57.78 | |
60 | 267 | Bragason Esben | 1995 | VI39 | 9565AB | 25 m | 57.79 | |
61 | 235 | Nielsen Kasper Lousdal | 1995 | AALBORG | 9543AC | 25 m | 57.85 | |
62 | 80 | Mundt Alexander | 1994 | HELSINGØR | 9477AC | 25 m | 57.87 | |
63 | 354 | Bromer Anton | 1995 | AGF | 9573AO | 25 m | 57.89 | |
64 | 164 | Egelund Kasper | 1995 | RINGE | 9565AG | 25 m | 58.03 | |
65 | 118 | Bang Jesper | 1995 | HØRSHOLM | 9573AD | 25 m | 58.07 | |
66 | 217 | Pedersen Thomas | 1995 | THISTED | 9551AI | 25 m | 58.16 | |
67 | 110 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 58.42 | |
68 | 264 | Djurhuus Martin Lund | 1995 | AIF | 9527AB | 25 m | 58.47 | |
69 | 65 | Røssel Christian | 1995 | HELSINGE | 9525AN | 25 m | 58.62 | |
70 | 208 | Müller Emil | 1995 | SK-SYD | 9555AB | 25 m | 58.62 | |
71 | 369 | Jensen Jacob | 1995 | VORDINGB | 9599AE | 25 m | 58.63 | |
72 | 279 | Gjerløff Tobias | 1995 | JYLLINGE | 9549AE | 50 m | 58.68 | |
73 | 85 | Olesen Marcus | 1995 | HERLEV | 9531AC | 25 m | 58.68 | |
74 | 141 | Paaske Anders | 1995 | KØGE | 9579AF | 25 m | 58.83 | |
75 | 341 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 25 m | 58.86 | |
76 | 171 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 25 m | 58.95 | |
77 | 398 | Dagidir Gøkhan | 1995 | VEST | 9553AO | 25 m | 59.04 | |
78 | 274 | Andersen Anton | 1995 | GSK | 9521AK | 25 m | 59.11 | |
79 | 177 | Dalby Ralf | 1995 | SILKEBORG | 9547AB | 25 m | 59.14 | |
80 | 178 | Mikkelsen Christian H. | 1995 | SILKEBORG | 9597AI | 25 m | 59.15 | |
81 | 170 | Larsen Morten Voigt | 1995 | ROSKILDE | 9525AQ | 25 m | 59.16 | |
82 | 240 | V-Nielsen Frederik | 1995 | AALBORG | 9591AC | 25 m | 59.23 | |
83 | 194 | Olsen Heðin L. | 1994 | Ægir | 50 m | 55.78 | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 18 juni 2010 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:08 |
Løb 32, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 263 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF | 9668AA | 50 m | 59.56 | |
2 | 48 | Sparre Tone Laksafoss | 1996 | ALLERØD | 9612AC | 25 m | 59.58 | |
3 | 44 | Larsen Mette Haagen | 1997 | ALLERØD | 9798AA | 25 m | 59.67 | |
4 | 255 | Beckmann Emilie | 1997 | TUNE | 9778AG | 25 m | 1:00.10 | |
5 | 337 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 25 m | 1:00.23 | |
6 | 73 | Bro Sarah | 1996 | GENTOFTE | 9686AE | 25 m | 1:00.61 | |
7 | 290 | Gadfelt Julie Marie | 1996 | FARUM | 9602AB | 25 m | 1:00.84 | |
8 | 317 | Kjær Line | 1996 | GLADSAXE | 9648AS | 25 m | 1:01.55 | |
9 | 149 | Frølund-Grangaard Anne | 1996 | LYNGBY | 9632AB | 25 m | 1:01.63 | |
10 | 38 | Gosvig Karina Sørensen | 1996 | ALLERØD | 9658AB | 25 m | 1:01.76 | |
11 | 280 | Matthiassen Frederikke | 1996 | JYLLINGE | 9676AB | 50 m | 1:01.85 | |
12 | 379 | Bender Daniella | 1996 | KVIK | 9616AB | 25 m | 1:02.02 | |
13 | 294 | Nielsen Naja Ishøj | 1996 | FARUM | 9662AE | 25 m | 1:02.19 | |
14 | 42 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 25 m | 1:02.35 | |
15 | 332 | Holten Cecilie | 1996 | TRITON B | 9608AF | 50 m | 1:02.52 | |
16 | 86 | Rasmussen Emma Fugl | 1996 | HERLEV | 9698AF | 25 m | 1:02.61 | |
17 | 116 | Thomasen Signe D. | 1996 | HORSENS | 9652AA | 25 m | 1:02.87 | |
18 | 209 | Nielsen Rikke | 1996 | SK-SYD | 9688AB | 25 m | 1:02.91 | |
19 | 196 | Bostrup Maria Bjørnbak | 1997 | NORD | 9766AC | 25 m | 1:03.00 | |
20 | 72 | Ringgaard Amalie | 1996 | FR.SUND | 9602AJ | 25 m | 1:03.28 | |
21 | 250 | Barrett Kathrine | 1996 | GREVE | 9688AF | 25 m | 1:03.50 | |
22 | 5 | Jensen Caroline Brostrup | 1997 | KORSØR | 9732AB | 25 m | 1:03.53 | |
23 | 333 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 25 m | 1:03.53 | |
24 | 215 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 1:03.64 | |
25 | 323 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 25 m | 1:03.74 | |
26 | 219 | Andersen Mia Egholm | 1996 | WEST SWIM | 9608AJ | 25 m | 1:04.10 | |
27 | 299 | Wied-Christiansen Amalie | 1996 | FARUM | 9624AC | 25 m | 1:04.10 | |
28 | 40 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 25 m | 1:04.40 | |
29 | 90 | Karstensen Didde | 1996 | HERLUFSHOL | 9654AO | 25 m | 1:04.50 | |
30 | 198 | Nielsen Lise L. | 1996 | NORD | 9634AG | 25 m | 1:04.50 | |
31 | 316 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 25 m | 1:04.51 | |
32 | 349 | Sørensen Sisse | 1996 | HERNING | 9674AB | 25 m | 1:04.53 | |
33 | 245 | Nielsen Signe Ø. | 1996 | BOV | 9656AR | 50 m | 1:04.59 | |
34 | 130 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | IKAST | 9784AF | 25 m | 1:04.66 | |
35 | 406 | Meilstrup Martha | 1997 | BIRKERØD | 9778AF | 25 m | 1:04.69 | |
36 | 134 | Andersen Frederikke | 1997 | KØGE | 9736AB | 25 m | 1:04.88 | |
37 | 289 | Duus Lisa Steen | 1997 | FARUM | 9764AI | 25 m | 1:05.02 | |
38 | 331 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 25 m | 1:05.09 | |
39 | 388 | Mikkelsen Amalie | 1997 | GENTOFTE | 9728AA | 25 m | 1:05.38 | |
40 | 358 | Meiling Emilie Yung | 1997 | AGF | 9784AB | 25 m | 1:05.45 | |
41 | 295 | Petersen Helena Daugbjerg | 1997 | FARUM | 9734AI | 25 m | 1:05.46 | |
42 | 322 | Sørensen Sofie | 1997 | GLADSAXE | 9762AR | 25 m | 1:05.82 | |
43 | 404 | Mikkelsen Sara | 1997 | VEST | 9736AE | 25 m | 1:05.95 | |
44 | 343 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 1:06.12 | |
45 | 218 | Knudsen Anne-Kirstine | 1997 | VILDBJERG | 9768AE | 25 m | 1:06.20 | |
46 | 389 | Saur Sara | 1997 | GENTOFTE | 9704AA | 25 m | 1:06.29 | |
47 | 302 | Broe Andrea | 1997 | OSLF | 9704AI | 50 m | 1:06.50 | |
48 | 114 | Nørgaard Emma | 1997 | HORSENS | 9794AF | 50 m | 1:08.10 | |
49 | 191 | Eysturdal Cecilia | 1996 | Ægir | 50 m | 1:02.34 | EXT | |
50 | 195 | Trygvadóttir Eva | 1996 | Ægir | 50 m | 1:04.32 | EXT | |
51 | 192 | Jacobsen Óluva | 1997 | Ægir | 50 m | 1:06.01 | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 18 juni 2010 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:08 |
Løb 33, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 71 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 25 m | 4:36.37 | |
2 | 113 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 4:41.49 | |
3 | 92 | Gerlach Andreas | 1995 | HILLERØD | 9527AK | 25 m | 4:45.91 | |
4 | 239 | Sørensen Niclas Bro | 1994 | AALBORG | 9447AH | 25 m | 4:46.71 | |
5 | 336 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 25 m | 4:48.89 | |
6 | 55 | Lange Morten Lundsgaard | 1995 | BIRKERØD | 9529AG | 25 m | 4:49.66 | |
7 | 346 | Mortensen Joachim | 1995 | HERNING | 9589AN | 25 m | 4:50.42 | |
8 | 355 | Frandsen Kasper Fiil | 1994 | AGF | 9483AJ | 25 m | 4:51.39 | |
9 | 315 | Hansen Nikolaj Satterup | 1994 | GLADSAXE | 9483AI | 25 m | 4:52.20 | |
10 | 237 | Strandberg Sebastian | 1994 | AALBORG | 9481AG | 25 m | 4:53.19 | |
11 | 382 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 9455AA | 25 m | 4:53.62 | |
12 | 384 | Nielsen Marc Bach | 1994 | KVIK | 9495AG | 25 m | 4:54.12 | |
13 | 54 | Ipsen Anton Ørskov | 1994 | BIRKERØD | 9485AE | 25 m | 4:55.95 | |
14 | 182 | Zähringer Felix | 1994 | SILKEBORG | 9437AD | 25 m | 4:56.05 | |
15 | 143 | Poulsen Mark Meyer | 1994 | KØGE | 9469AD | 25 m | 4:56.88 | |
16 | 110 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 4:57.40 | |
17 | 210 | Hermiz Nour | 1994 | ST ESBJERG | 9441AA | 25 m | 4:59.06 | |
18 | 335 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 25 m | 5:00.15 | |
19 | 8 | Meier Søren | 1994 | HVIDOVRE | 9491AG | 25 m | 5:00.90 | |
20 | 6 | Bjerregaard Mark | 1994 | HVIDOVRE | 9495AD | 25 m | 5:01.40 | |
21 | 186 | Kristiansen Jensjakob | 1994 | SLAGELSE | 9467AD | 25 m | 5:01.61 | |
22 | 235 | Nielsen Kasper Lousdal | 1995 | AALBORG | 9543AC | 25 m | 5:01.76 | |
23 | 184 | Jensen Frederik Aavang | 1994 | SLAGELSE | 9427AH | 25 m | 5:03.07 | |
24 | 160 | Månsson Alexander Højen | 1994 | NYBORG | 9413AI | 25 m | 5:03.96 | |
25 | 298 | Taagholt Miki Mørck | 1994 | FARUM | 9427AI | 25 m | 5:04.11 | |
26 | 371 | Nordbo Tobias | 1994 | VORDINGB | 9405AR | 25 m | 5:04.56 | |
27 | 409 | Jensen Christian Blom | 1994 | TRITON V | 9489AG | 25 m | 5:05.59 | |
28 | 392 | Vitten Kasper | 1995 | GENTOFTE | 9529AA | 25 m | 5:05.69 | |
29 | 155 | Vodstrup Jakob | 1994 | LYNGBY | 9403AH | 25 m | 5:06.75 | |
30 | 111 | Thomsen Jacob Sloth | 1994 | HOLSTEBRO | 9461AA | 25 m | 5:07.21 | |
31 | 345 | Meineche Lasse | 1994 | HERNING | 9499AM | 25 m | 5:07.59 | |
32 | 21 | Moulvad Rasmus Hannibal | 1994 | MK 31 | 9413AF | 25 m | 5:07.60 | |
33 | 88 | Wagner Mads Østberg | 1994 | HERLEV | 9411AI | 25 m | 5:07.62 | |
34 | 77 | Westergaard Johan Emil | 1995 | GENTOFTE | 9599AD | 25 m | 5:08.04 | |
35 | 296 | Terp Sebastian | 1995 | FARUM | 9599AB | 25 m | 5:08.67 | |
36 | 220 | Holm Jacob Lindeman | 1994 | WEST SWIM | 9499AF | 25 m | 5:08.85 | |
37 | 49 | Weberg Martin | 1994 | ALLERØD | 9453AC | 25 m | 5:09.13 | |
38 | 368 | Jensen Alexander Duus | 1995 | VORDINGB | 9519AB | 25 m | 5:09.93 | |
39 | 383 | Jensen Benjamin | 1994 | KVIK | 9489AJ | 25 m | 5:10.19 | |
40 | 171 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 25 m | 5:11.04 | |
41 | 208 | Müller Emil | 1995 | SK-SYD | 9555AB | 25 m | 5:11.21 | |
42 | 240 | V-Nielsen Frederik | 1995 | AALBORG | 9591AC | 25 m | 5:13.72 | |
43 | 199 | Johansen Thomas K. | 1995 | S 68 | 9537AC | 25 m | 5:13.82 | |
44 | 226 | Turin Ori | 1995 | WEST SWIM | 9505AG | 25 m | 5:14.29 | |
45 | 397 | Dagidir Burak | 1995 | VEST | 9563AO | 25 m | 5:14.92 | |
46 | 412 | Runge Casper | 1995 | TRITON V | 9551AN | 25 m | 5:17.48 | |
47 | 168 | Hjeresen Oliver | 1995 | ROSKILDE | 9509AH | 25 m | 5:17.83 | |
48 | 364 | Shulman Daniel | 1995 | SØNDERBORG | 9551AE | 25 m | 5:17.89 | |
49 | 241 | Voetmann Nicolai | 1995 | AALBORG | 9517AN | 25 m | 5:18.43 | |
50 | 275 | Jensen Mikkel Møller | 1995 | GSK | 9559AD | 25 m | 5:19.39 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 18 juni 2010 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:08 |
Løb 34, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 140 | Munkholm Christina | 1996 | KØGE | 9672AB | 25 m | 2:19.00 | |
2 | 45 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALLERØD | 9692AF | 25 m | 2:19.35 | |
3 | 221 | Kehlet Sidse | 1996 | WEST SWIM | 9696AH | 25 m | 2:19.57 | |
4 | 236 | Nielsen Mie Ø. | 1996 | AALBORG | 9662AF | 25 m | 2:24.07 | |
5 | 232 | Hestbech Emma-Sofie | 1996 | AALBORG | 9694AD | 25 m | 2:25.35 | |
6 | 148 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 25 m | 2:27.58 | |
7 | 285 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | SLANGERUP | 9624AB | 25 m | 2:30.15 | |
8 | 268 | Høgskilde Caroline | 1996 | VI39 | 9616AD | 25 m | 2:30.35 | |
9 | 120 | Gøtzsche Pernille Krogh | 1996 | HØRSHOLM | 9654AI | 25 m | 2:30.94 | |
10 | 258 | Stuhr Henriette | 1996 | TUNE | 9644AB | 25 m | 2:31.00 | |
11 | 37 | Bentin Lise-Lotte Larsen | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 25 m | 2:35.01 | |
12 | 255 | Beckmann Emilie | 1997 | TUNE | 9778AG | 25 m | 2:35.37 | |
13 | 135 | Boisen Josefine | 1996 | KØGE | 9632AE | 25 m | 2:36.46 | |
14 | 291 | Hjuler Maja | 1997 | FARUM | 9754AI | 25 m | 2:36.57 | |
15 | 222 | Lykke Siw | 1996 | WEST SWIM | 9614AG | 25 m | 2:37.56 | |
16 | 390 | Storr-Hansen Helena | 1997 | GENTOFTE | 9768AB | 25 m | 2:37.57 | |
17 | 203 | Rasmussen Pernille | 1996 | S 68 | 9654AH | 25 m | 2:37.77 | |
18 | 316 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 25 m | 2:38.15 | |
19 | 381 | Grundtvig Iben | 1997 | KVIK | 9762AK | 25 m | 2:39.47 | |
20 | 223 | Nielsen Rikke Svejgård | 1997 | WEST SWIM | 9754AA | 25 m | 2:39.68 | |
21 | 47 | Riisberg Emilie | 1996 | ALLERØD | 9608AD | 25 m | 2:40.00 | |
22 | 321 | Sannung Sarah | 1996 | GLADSAXE | 9622AE | 25 m | 2:40.30 | |
23 | 2 | Kall Freja Helene | 1996 | GI40HERMES | 9698AD | 25 m | 2:40.44 | |
24 | 4 | Andersen Kristina Delff | 1997 | KORSØR | 9732AL | 25 m | 2:40.61 | |
25 | 385 | Nissen Hannah | 1997 | KVIK | 9754AD | 25 m | 2:40.71 | |
26 | 39 | Hansen Isabella Wedel | 1996 | ALLERØD | 9678AH | 25 m | 2:40.75 | |
27 | 231 | Elkjær Frederikke | 1996 | AALBORG | 9658AA | 25 m | 2:40.88 | |
28 | 324 | Everland Linnea Lau | 1996 | GLADSAXE | 9606AF | 50 m | 2:41.14 | |
29 | 357 | Larsen Marlene Jessing | 1996 | AGF | 9656AQ | 25 m | 2:41.29 | |
30 | 362 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 2:42.65 | |
31 | 1 | Haskiel Martha Othmar | 1997 | GI40HERMES | 9774AO | 25 m | 2:42.73 | |
32 | 137 | Eskildsen Emilie | 1997 | KØGE | 9792AA | 25 m | 2:43.62 | |
33 | 343 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 2:44.10 | |
34 | 304 | Clausen Camilla | 1997 | OSLF | 9716AO | 25 m | 2:52.29 | |
35 | 363 | Hansen Tatjana | 1997 | SØNDERBORG | 9724AG | 25 m | 2:52.71 | |
36 | 172 | Sannerud Mette | 1997 | ROSKILDE | 9706AD | 25 m | 2:53.80 | |
37 | 106 | Jensen Maja | 1997 | HOBRO | 9718AK | 25 m | 2:53.89 | |
38 | 190 | Christiansen Turið S. | 1996 | Ægir | 50 m | 2:35.49 | EXT | |
39 | 192 | Jacobsen Óluva | 1997 | Ægir | 50 m | 2:41.21 | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 18 juni 2010 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:08 |
Løb 35, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 174 | Sigma Ns 1 Piger | 1996 | SIGMA | 50 m | 4:02.03 | ||
2 | 133 | Køge Piger | 1996 | KØGE | 50 m | 4:09.00 | ||
3 | 288 | Farum Piger | 0 | FARUM | 50 m | 4:10.24 | ||
4 | 146 | Lyngby Piger | 0 | LYNGBY | 25 m | 4:12.00 | ||
5 | 312 | Gsc Piger 1 | 0 | GLADSAXE | 50 m | 4:12.00 | ||
6 | 175 | Sigma Ns 2 Piger | 1996 | SIGMA | 50 m | 4:12.47 | ||
7 | 247 | Gti-Piger | 1996 | GTI | 50 m | 4:13.33 | ||
8 | 228 | As 1 Piger | 0 | AALBORG | 50 m | 4:14.62 | ||
9 | 76 | Gentofte Piger | 0 | GENTOFTE | 50 m | 4:15.00 | ||
10 | 326 | Triton Piger 1 | 1996 | TRITON B | 50 m | 4:16.00 | ||
11 | 262 | Vat Piger | 0 | VAT | 50 m | 4:16.30 | ||
12 | 378 | Kvik Piger | 0 | KVIK | 50 m | 4:25.00 | ||
13 | 352 | Agf Piger | 0 | AGF | 50 m | 4:26.22 | ||
14 | 112 | Horsens Piger Gr 1 | 1996 | HORSENS | 50 m | 4:26.45 | ||
15 | 14 | Hovedstaden Piger | 1996 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:27.00 | ||
16 | 306 | Sto95 Piger | 0 | STO 95 | 50 m | 4:28.00 | ||
17 | 97 | Hils Piger 1 | 1996 | HILLERØD | 50 m | 4:29.00 | ||
18 | 313 | Gsc Piger 2 | 0 | GLADSAXE | 50 m | 4:30.00 | ||
19 | 327 | Triton Piger 2 | 1996 | TRITON B | 50 m | 4:35.00 | ||
20 | 214 | Stm Piger | 0 | STM | 50 m | 4:35.00 | ||
21 | 189 | Ægir | 1996 | Ægir | 50 m | 4:18.96 | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 18 juni 2010 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:08 |
Løb 36, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 62 | Drenge Helsinge | 1994 | HELSINGE | 50 m | 3:42.80 | ||
2 | 227 | As 1 Drenge | 0 | AALBORG | 50 m | 3:43.88 | ||
3 | 260 | Vat Drenge 1 | 0 | VAT | 50 m | 3:45.10 | ||
4 | 145 | Lyngby Drenge | 0 | LYNGBY | 25 m | 3:46.00 | ||
5 | 351 | Agf Drenge | 0 | AGF | 50 m | 3:46.55 | ||
6 | 173 | Sigma Ns 1 Drenge | 1994 | SIGMA | 50 m | 3:46.98 | ||
7 | 67 | Elitesvøm Esbjerg | 1994 | ES ESBJERG | 50 m | 3:48.15 | ||
8 | 365 | Støjsenderne | 1994 | VORDINGB | 25 m | 3:48.99 | ||
9 | 311 | Gsc Drenge | 0 | GLADSAXE | 50 m | 3:50.00 | ||
10 | 246 | Gti-Drenge | 1994 | GTI | 50 m | 3:50.46 | ||
11 | 395 | Vest-Brøndby 1 | 1994 | VEST | 50 m | 3:53.05 | ||
12 | 183 | Slagelse Drenge | 1994 | SLAGELSE | 25 m | 3:53.59 | ||
13 | 278 | A6 Drenge | 1995 | A6 | 50 m | 3:54.00 | ||
14 | 176 | Silkeborg Drenge | 1994 | SILKEBORG | 50 m | 3:55.03 | ||
15 | 204 | S68 Hjørring S68 Hjørring | 0 | S 68 | 50 m | 3:55.68 | ||
16 | 132 | Køge Drenge | 1995 | KØGE | 50 m | 3:58.00 | ||
17 | 124 | Isk Power Puffs | 1995 | IKAST | 50 m | 3:58.00 | ||
18 | 261 | Vat Drenge 2 | 0 | VAT | 50 m | 3:59.99 | ||
19 | 213 | Stm Drenge | 0 | STM | 50 m | 4:00.00 | ||
20 | 373 | Kolding Drenge | 0 | KOLDING | 50 m | 4:00.50 | ||
21 | 408 | Triton V Drenge | 0 | TRITON V | 50 m | 4:01.50 | ||
22 | 287 | Farum Drenge | 0 | FARUM | 50 m | 4:02.76 | ||
23 | 158 | Nyborg Drenge | 1994 | NYBORG | 50 m | 4:03.00 | ||
24 | 325 | Triton Drenge | 1994 | TRITON B | 50 m | 4:04.00 | ||
25 | 74 | Gentofte Drenge | 0 | GENTOFTE | 50 m | 4:06.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 | Udskriftsdato | 18 juni 2010 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:08 |