Startliste for Glostrup Sommerstævne
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 85 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 30.56 | |
2 | 227 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 31.44 | |
3 | 8 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 31.57 | |
4 | 82 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 31.61 | |
5 | 229 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 31.93 | |
6 | 30 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 32.36 | |
7 | 136 | Buchmann Laura | 2004 | AIF | 0424AV | 25 m | 32.99 | |
8 | 32 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 50 m | 33.08 | |
9 | 7 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 50 m | 33.10 | |
10 | 92 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 33.43 | |
11 | 47 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 50 m | 33.47 | |
12 | 117 | Hansen Isabell | 2007 | GSK | 0754AS | 25 m | 33.61 | |
13 | 12 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 50 m | 33.79 | |
14 | 3 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 50 m | 34.05 | |
15 | 94 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 34.15 | |
16 | 4 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 34.23 | |
17 | 25 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 35.08 | |
18 | 134 | Riis Sofie | 2005 | AIF | 0536AG | 25 m | 35.58 | |
19 | 91 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 35.63 | |
20 | 95 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 35.80 | |
21 | 5 | Raunholt Freja Katrine | 2006 | NÆSTVED | 0692AP | 25 m | 36.15 | |
22 | 16 | Lindemann Kamilla | 2007 | NÆSTVED | 0758AQ | 25 m | 36.48 | |
23 | 27 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 50 m | 36.64 | |
24 | 140 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 37.16 | |
25 | 137 | Kepser Freja Johanna | 2005 | AIF | 0544AS | 25 m | 37.18 | |
26 | 19 | Dahlmann Merle | 2007 | NÆSTVED | 0742AP | 25 m | 37.28 | |
27 | 88 | Kjærebye Ella | 2007 | GSK | 0726AF | 25 m | 37.35 | |
28 | 103 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | 37.36 | |
29 | 10 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 37.91 | |
30 | 112 | Rasmussen Klara | 2008 | GSK | 0868AG | 25 m | 37.96 | |
31 | 18 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | 38.50 | |
32 | 133 | Riis Emma | 2005 | AIF | 0546AG | 25 m | 38.53 | |
33 | 31 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 38.72 | |
34 | 93 | Hansson Smilla | 2008 | GSK | 0842AD | 25 m | 38.92 | |
35 | 172 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | TUNE | 0972AC | 25 m | 39.25 | |
36 | 59 | Boholm Emilie Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0834AB | 25 m | 39.34 | |
37 | 15 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | 39.51 | |
38 | 107 | Christensen Liva Friche | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 40.08 | |
39 | 157 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 50 m | 40.33 | |
40 | 144 | Bækmark Mille | 2008 | AIF | 0824AL | 25 m | 40.67 | |
41 | 105 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 40.96 | |
42 | 175 | Kirkegaard Frida | 2010 | TUNE | 1064AD | 25 m | 41.19 | |
43 | 165 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 50 m | 41.38 | |
44 | 96 | Zornhagen Emma Westarp | 2007 | GSK | 0794AJ | 25 m | 41.75 | |
45 | 190 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 50 m | 42.12 | |
46 | 124 | Rosenkrantz Nora | 2010 | GSK | 1018AD | 25 m | 42.59 | |
47 | 57 | Thøfner Agnes | 2009 | HASLEV | 0948AB | 25 m | 42.96 | |
48 | 115 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 1006AB | 25 m | 43.19 | |
49 | 187 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 50 m | 43.74 | |
50 | 170 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | TUNE | 0998AB | 25 m | 44.06 | |
51 | 40 | Sommer Nia | 2010 | KØGE | 1074AA | 25 m | 44.19 | |
52 | 143 | Lindgreen Isabella | 2007 | AIF | 0718AQ | 25 m | 44.29 | |
53 | 110 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | 44.40 | |
54 | 141 | Larsen Helena Fritz | 2007 | AIF | 0792AO | 25 m | 44.50 | |
55 | 139 | Nielsen Emilia | 2007 | AIF | 0762AG | 25 m | 44.54 | |
56 | 68 | Andersen Caroline Damhøj | 2008 | GREVE | 0824AG | 25 m | 44.98 | |
57 | 22 | Holmgaard Silke | 2007 | NÆSTVED | 0766AS | 25 m | 45.20 | |
58 | 161 | Juhl Karoline Koch | 2009 | TRITON B | 0994AF | 25 m | 45.33 | |
59 | 104 | Bøving-Gryberg Maya | 2009 | GSK | 0984AB | 25 m | 45.77 | |
60 | 71 | Eirfeldt Anna | 2009 | GREVE | 0952AF | 25 m | 45.83 | |
61 | 73 | Engsbro Caroline | 2010 | GREVE | 1054AD | 25 m | 45.83 | |
62 | 23 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 45.97 | |
63 | 164 | Nyegaard Josefine | 2008 | TRITON B | 0808AR | 50 m | 46.06 | |
64 | 142 | Larsen Thea Fritz | 2009 | AIF | 0928AB | 25 m | 46.38 | |
65 | 17 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 46.85 | |
66 | 113 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 47.22 | |
67 | 75 | Madsen Josephine | 2009 | GREVE | 0928AG | 25 m | 47.35 | |
68 | 177 | Træde Matilde Wendelboe | 2008 | TUNE | 0862AO | 25 m | 47.59 | |
69 | 55 | Weiss Kira | 2009 | ISHØJ | 0948AH | 25 m | 47.77 | |
70 | 109 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 47.87 | |
71 | 176 | Neergaard Mie | 2010 | TUNE | 1084AD | 25 m | 48.38 | |
72 | 166 | Fisker Nellie | 2006 | TRITON B | 0694AQ | 50 m | 48.59 | |
73 | 111 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | GSK | 1088AA | 25 m | 48.60 | |
74 | 65 | Schou Madeleine | 2008 | HASLEV | 0848AS | 25 m | 48.75 | |
75 | 160 | Olsen Bettina M. V. | 2009 | TRITON B | 0912AG | 50 m | 49.55 | |
76 | 24 | Nielsen Josefine Jaakkonen | 2009 | NÆSTVED | 0906BA | 25 m | 50.77 | |
77 | 64 | Seedorff Edith | 2008 | HASLEV | 0876AB | 25 m | 51.18 | |
78 | 123 | Bødiker Thilde | 2009 | GSK | 0924AH | 25 m | 51.52 | |
79 | 106 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | 52.20 | |
80 | 162 | Østergaard Sofia Lund | 2009 | TRITON B | 0922AJ | 25 m | 52.83 | |
81 | 114 | Enemærke Asta Kruse | 2010 | GSK | 1016AB | 25 m | 53.04 | |
82 | 149 | Skaaning Jensine Højmark | 2008 | AIF | 0844AO | 25 m | 53.75 | |
83 | 155 | Bitton Linoy | 2009 | TRITON B | 0938AH | 50 m | 58.19 | |
84 | 145 | Schultz Ingrid | 2010 | AIF | 1074AC | 25 m | 59.37 | |
85 | 218 | Murphy Lissie | 2010 | VEST | 1074AD | 25 m | 59.46 | |
86 | 74 | Hansen Ronja B | 2010 | GREVE | 1044AD | 25 m | 1:00.09 | |
87 | 14 | Mayland Alba | 2010 | NÆSTVED | 1090AF | 25 m | 1:00.71 | |
88 | 148 | Rasmussen Frederikke | 2009 | AIF | 0952AH | 25 m | 1:01.07 | |
89 | 233 | Usinger Sally Anna | 2008 | VEST | 0898AR | 25 m | 1:01.35 | |
90 | 215 | Højsteen Ina | 2010 | VEST | 1068AB | 25 m | 1:07.25 | |
91 | 220 | Djupnes Milla | 2010 | VEST | 1002AF | 25 m | 1:10.04 | |
92 | 147 | Nygaard Alma Marie | 2011 | AIF | 1108AA | 25 m | 1:27.03 | |
93 | 126 | Øllgaard Vera Juel | 2011 | GSK | 1168AB | 25 m | ||
94 | 127 | Thomsen Carmen Grønkjær | 2011 | GSK | 1170AB | 25 m | ||
95 | 131 | Christensen Victoria | 2011 | GSK | 1174AB | 25 m | ||
96 | 132 | Højberg Dicte Thaysen | 2010 | GSK | 1024AG | 25 m | ||
97 | 150 | Kofoed Sofie Nygaard | 2010 | AIF | 1062AF | 25 m | ||
98 | 223 | Trangbæk Tilde Jespersen | 2011 | VEST | 1122AB | 25 m | ||
99 | 234 | Vetlov Victoria Sinding | 2009 | VEST | 0988BA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 april 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:54 |
Løb 2, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 199 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 26.81 | |
2 | 80 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 28.20 | |
3 | 78 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 50 m | 29.18 | |
4 | 184 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 50 m | 29.88 | |
5 | 135 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 30.68 | |
6 | 49 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 50 m | 30.92 | |
7 | 44 | Larsen Lucas Møller | 2005 | KØGE | 0523AQ | 25 m | 31.04 | |
8 | 86 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 31.13 | |
9 | 50 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 50 m | 31.42 | |
10 | 87 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 31.43 | |
11 | 97 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 31.45 | |
12 | 84 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 31.75 | |
13 | 193 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 50 m | 31.77 | |
14 | 186 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 50 m | 33.14 | |
15 | 158 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 50 m | 33.26 | |
16 | 90 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | 33.32 | |
17 | 29 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 50 m | 33.67 | |
18 | 46 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 50 m | 34.05 | |
19 | 48 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 50 m | 34.29 | |
20 | 159 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 50 m | 34.45 | |
21 | 89 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 34.61 | |
22 | 153 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 50 m | 35.99 | |
23 | 6 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 50 m | 36.30 | |
24 | 9 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 25 m | 37.14 | |
25 | 45 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 50 m | 37.46 | |
26 | 63 | Sørensen Niklas Aagaard | 2008 | HASLEV | 0893AE | 25 m | 37.74 | |
27 | 100 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 38.52 | |
28 | 138 | Kepser Luka | 2007 | AIF | 0783AD | 25 m | 38.99 | |
29 | 174 | Larsen Mads Ulrik | 2009 | TUNE | 0985AE | 25 m | 39.40 | |
30 | 102 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 39.49 | |
31 | 99 | Bugge William | 2008 | GSK | 0899AC | 25 m | 39.93 | |
32 | 101 | Jørgensen Gustav | 2009 | GSK | 0959AA | 25 m | 40.25 | |
33 | 108 | Dyhr Peter Emil | 2008 | GSK | 0897AD | 25 m | 41.01 | |
34 | 98 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 43.09 | |
35 | 38 | Skoubo Mikkas | 2010 | KØGE | 1021AA | 25 m | 43.15 | |
36 | 28 | Larsen David | 2007 | KØGE | 0753AE | 25 m | 43.21 | |
37 | 72 | Thomsen Kasper Granlund | 2009 | GREVE | 0927AE | 25 m | 44.30 | |
38 | 61 | Boholm Andreas Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0825AA | 25 m | 45.25 | |
39 | 163 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 25 m | 45.28 | |
40 | 60 | Sohnemann Marius | 2007 | HASLEV | 0763AL | 25 m | 46.00 | |
41 | 154 | Bitton Shai | 2008 | TRITON B | 0891AH | 50 m | 46.39 | |
42 | 173 | Olsen Mikkel | 2009 | TUNE | 0993AD | 25 m | 47.61 | |
43 | 70 | Karaibrahim Semih Güven | 2009 | GREVE | 0935AD | 25 m | 47.90 | |
44 | 297 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 0919AB | 25 m | 48.33 | |
45 | 217 | Packert-Frandsen Jonas | 2009 | VEST | 0907AE | 25 m | 49.96 | |
46 | 35 | Bank Emil Boye | 2009 | KØGE | 0983AB | 25 m | 50.89 | |
47 | 121 | Oxenbøll Maximilian | 2010 | GSK | 1087AB | 25 m | 51.02 | |
48 | 146 | Nielsen Filip | 2010 | AIF | 1057AB | 25 m | 52.26 | |
49 | 167 | Christensen Oliver | 2009 | TRITON B | 0963AF | 25 m | 53.33 | |
50 | 151 | Holm Gustav | 2009 | AIF | 0953AG | 25 m | 53.73 | |
51 | 222 | Kobbernagel Noah | 2011 | VEST | 1147AA | 25 m | 55.57 | |
52 | 62 | Kongslev William | 2008 | HASLEV | 0863AA | 25 m | 56.18 | |
53 | 122 | Schou Victor | 2010 | GSK | 1077AB | 25 m | 57.89 | |
54 | 118 | Holde Alfred Klie | 2009 | GSK | 0957AD | 50 m | 1:00.10 | |
55 | 116 | Zornhagen Florian Westarp | 2009 | GSK | 0903AD | 25 m | 1:00.42 | |
56 | 232 | Cetinkaya Ronas | 2010 | VEST | 1007AB | 25 m | 1:02.53 | |
57 | 219 | Kleis Magnus | 2010 | VEST | 1025AC | 25 m | 1:03.19 | |
58 | 214 | Lund Alexander Birk | 2010 | VEST | 1009AB | 25 m | 1:04.21 | |
59 | 66 | Henriksen Mathias | 2008 | HASLEV | 0857AA | 25 m | 1:04.71 | |
60 | 128 | Nielsen Oscar G. Lopez | 2010 | GSK | 1039AD | 25 m | ||
61 | 129 | Holmtoft Storm Bachman | 2010 | GSK | 1041AD | 25 m | ||
62 | 286 | Sørensen Rasmus Kohave | 2010 | TRITON B | 1081AC | 25 m | ||
63 | 288 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 april 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:54 |
Løb 3, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 198 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 1:19.46 | |
2 | 197 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 1:20.74 | |
3 | 189 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:24.41 | |
4 | 224 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:25.54 | |
5 | 94 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 1:25.96 | |
6 | 82 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:26.69 | |
7 | 226 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:28.17 | |
8 | 32 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 1:32.40 | |
9 | 134 | Riis Sofie | 2005 | AIF | 0536AG | 25 m | 1:33.18 | |
10 | 117 | Hansen Isabell | 2007 | GSK | 0754AS | 25 m | 1:33.59 | |
11 | 225 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 50 m | 1:35.12 | |
12 | 92 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 1:39.05 | |
13 | 112 | Rasmussen Klara | 2008 | GSK | 0868AG | 25 m | 1:41.26 | |
14 | 141 | Larsen Helena Fritz | 2007 | AIF | 0792AO | 25 m | 1:41.83 | |
15 | 88 | Kjærebye Ella | 2007 | GSK | 0726AF | 25 m | 1:42.37 | |
16 | 13 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 1:43.15 | |
17 | 194 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 1:43.27 | |
18 | 25 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 50 m | 1:43.35 | |
19 | 91 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 1:43.35 | |
20 | 95 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 1:43.87 | |
21 | 11 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 50 m | 1:43.97 | |
22 | 10 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 50 m | 1:44.50 | |
23 | 181 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:44.50 | |
24 | 185 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 1:47.17 | |
25 | 2 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 50 m | 1:47.80 | |
26 | 157 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 50 m | 1:51.04 | |
27 | 156 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 50 m | 1:52.29 | |
28 | 56 | Kristensen Yasmin Thrane | 2006 | HASLEV | 0654AW | 25 m | 1:52.83 | |
29 | 27 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 50 m | 1:56.47 | |
30 | 23 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 1:59.26 | |
31 | 76 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GREVE | 0918AG | 25 m | 1:59.45 | |
32 | 208 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 1:59.77 | |
33 | 58 | Hansen Camila | 2006 | HASLEV | 0624AL | 25 m | 2:00.11 | |
34 | 109 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 2:00.46 | |
35 | 113 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 2:00.67 | |
36 | 34 | Haack Amalie | 2007 | KØGE | 0762AT | 25 m | 2:01.16 | |
37 | 200 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 2:02.31 | |
38 | 40 | Sommer Nia | 2010 | KØGE | 1074AA | 25 m | 2:03.13 | |
39 | 205 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 2:04.01 | |
40 | 75 | Madsen Josephine | 2009 | GREVE | 0928AG | 25 m | 2:06.08 | |
41 | 143 | Lindgreen Isabella | 2007 | AIF | 0718AQ | 25 m | 2:06.31 | |
42 | 137 | Kepser Freja Johanna | 2005 | AIF | 0544AS | 25 m | 2:06.42 | |
43 | 33 | Høst Alberte Kobyluch | 2009 | KØGE | 0968AD | 25 m | 2:06.82 | |
44 | 22 | Holmgaard Silke | 2007 | NÆSTVED | 0766AS | 25 m | 2:09.09 | |
45 | 69 | Dithmar Mathilde | 2009 | GREVE | 0902AC | 25 m | 2:09.30 | |
46 | 73 | Engsbro Caroline | 2010 | GREVE | 1054AD | 25 m | 2:10.65 | |
47 | 36 | Schwaner-Hanse Frederikke | 2008 | KØGE | 0878AN | 25 m | 2:14.10 | |
48 | 202 | Stefansen Caroline | 2009 | VEST | 0902AF | 25 m | 2:16.34 | |
49 | 207 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 2:19.31 | |
50 | 41 | Jensen Tilde Kjærsgaatd | 2009 | KØGE | 0982AB | 25 m | 2:19.81 | |
51 | 39 | Sveigaard Mynte Skovager | 2009 | KØGE | 0972AB | 25 m | 2:21.42 | |
52 | 216 | Taslicukur Lamia | 2008 | VEST | 0842AK | 25 m | 2:24.59 | |
53 | 206 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 2:42.13 | |
54 | 155 | Bitton Linoy | 2009 | TRITON B | 0938AH | 50 m | 2:44.91 | |
55 | 115 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 1006AB | 25 m | 2:56.99 | |
56 | 114 | Enemærke Asta Kruse | 2010 | GSK | 1016AB | 25 m | 3:03.68 | |
57 | 106 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | ||
58 | 123 | Bødiker Thilde | 2009 | GSK | 0924AH | 25 m | ||
59 | 124 | Rosenkrantz Nora | 2010 | GSK | 1018AD | 25 m | ||
60 | 203 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | ||
61 | 211 | Kristensen Mia | 2009 | VEST | 0958AE | 25 m | ||
62 | 233 | Usinger Sally Anna | 2008 | VEST | 0898AR | 25 m | ||
63 | 287 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 april 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:54 |
Løb 4, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 188 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:20.63 | |
2 | 230 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 1:21.38 | |
3 | 228 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 1:23.83 | |
4 | 97 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 1:30.46 | |
5 | 195 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:31.89 | |
6 | 84 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 1:33.81 | |
7 | 209 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | 1:37.83 | |
8 | 29 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 50 m | 1:40.17 | |
9 | 26 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 50 m | 1:42.64 | |
10 | 48 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 50 m | 1:47.07 | |
11 | 102 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 1:49.27 | |
12 | 196 | Bøgevig Sofus Emil L. | 2007 | VEST | 0799AJ | 25 m | 1:49.27 | |
13 | 6 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 1:50.05 | |
14 | 138 | Kepser Luka | 2007 | AIF | 0783AD | 25 m | 1:57.86 | |
15 | 100 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 1:58.37 | |
16 | 98 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 1:58.51 | |
17 | 45 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 1:59.08 | |
18 | 9 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 50 m | 1:59.79 | |
19 | 28 | Larsen David | 2007 | KØGE | 0753AE | 25 m | 2:00.52 | |
20 | 169 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | TUNE | 0821AE | 25 m | 2:02.83 | |
21 | 204 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 2:02.91 | |
22 | 173 | Olsen Mikkel | 2009 | TUNE | 0993AD | 25 m | 2:07.72 | |
23 | 38 | Skoubo Mikkas | 2010 | KØGE | 1021AA | 25 m | 2:13.12 | |
24 | 201 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | 2:13.39 | |
25 | 116 | Zornhagen Florian Westarp | 2009 | GSK | 0903AD | 25 m | 2:29.70 | |
26 | 212 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | 2:59.37 | |
27 | 35 | Bank Emil Boye | 2009 | KØGE | 0983AB | 25 m | ||
28 | 72 | Thomsen Kasper Granlund | 2009 | GREVE | 0927AE | 25 m | ||
29 | 77 | Schrøder Clint | 2008 | GREVE | 0897AL | 25 m | ||
30 | 89 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | ||
31 | 118 | Holde Alfred Klie | 2009 | GSK | 0957AD | 25 m | ||
32 | 122 | Schou Victor | 2010 | GSK | 1077AB | 25 m | ||
33 | 167 | Christensen Oliver | 2009 | TRITON B | 0963AF | 25 m | ||
34 | 213 | Tordrup Oliver Hentzen | 2008 | VEST | 0897AI | 25 m | ||
35 | 288 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 april 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:54 |
Løb 5, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 231 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:16.58 | |
2 | 85 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 1:17.74 | |
3 | 8 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 1:17.92 | |
4 | 1 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 50 m | 1:18.65 | |
5 | 47 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 1:19.59 | |
6 | 7 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:21.04 | |
7 | 12 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 50 m | 1:21.21 | |
8 | 83 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 1:21.24 | |
9 | 191 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 1:22.01 | |
10 | 42 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 1:22.80 | |
11 | 5 | Raunholt Freja Katrine | 2006 | NÆSTVED | 0692AP | 25 m | 1:25.02 | |
12 | 4 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 1:26.03 | |
13 | 178 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 50 m | 1:27.98 | |
14 | 182 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 1:29.76 | |
15 | 93 | Hansson Smilla | 2008 | GSK | 0842AD | 25 m | 1:32.03 | |
16 | 103 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | 1:33.55 | |
17 | 107 | Christensen Liva Friche | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 1:34.35 | |
18 | 31 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 50 m | 1:34.47 | |
19 | 96 | Zornhagen Emma Westarp | 2007 | GSK | 0794AJ | 25 m | 1:38.11 | |
20 | 13 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 1:39.47 | |
21 | 170 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | TUNE | 0998AB | 25 m | 1:40.57 | |
22 | 190 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 50 m | 1:42.00 | |
23 | 105 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 1:43.07 | |
24 | 18 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | 1:43.10 | |
25 | 183 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 50 m | 1:45.65 | |
26 | 175 | Kirkegaard Frida | 2010 | TUNE | 1064AD | 25 m | 1:45.85 | |
27 | 142 | Larsen Thea Fritz | 2009 | AIF | 0928AB | 25 m | 1:47.25 | |
28 | 23 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 1:48.67 | |
29 | 177 | Træde Matilde Wendelboe | 2008 | TUNE | 0862AO | 25 m | 1:51.56 | |
30 | 180 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 1:52.01 | |
31 | 104 | Bøving-Gryberg Maya | 2009 | GSK | 0984AB | 25 m | 1:53.74 | |
32 | 187 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 1:55.10 | |
33 | 17 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 1:57.32 | |
34 | 110 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | 1:59.83 | |
35 | 176 | Neergaard Mie | 2010 | TUNE | 1084AD | 25 m | 2:01.56 | |
36 | 68 | Andersen Caroline Damhøj | 2008 | GREVE | 0824AG | 25 m | 2:01.82 | |
37 | 166 | Fisker Nellie | 2006 | TRITON B | 0694AQ | 50 m | 2:02.09 | |
38 | 55 | Weiss Kira | 2009 | ISHØJ | 0948AH | 25 m | 2:02.85 | |
39 | 160 | Olsen Bettina M. V. | 2009 | TRITON B | 0912AG | 50 m | 2:04.61 | |
40 | 171 | Pedersen Sofia Linnea B. | 2009 | TUNE | 0942AC | 25 m | 2:05.56 | |
41 | 114 | Enemærke Asta Kruse | 2010 | GSK | 1016AB | 25 m | 2:08.29 | |
42 | 74 | Hansen Ronja B | 2010 | GREVE | 1044AD | 25 m | 2:10.66 | |
43 | 145 | Schultz Ingrid | 2010 | AIF | 1074AC | 25 m | 2:11.53 | |
44 | 111 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | GSK | 1088AA | 25 m | 2:14.88 | |
45 | 218 | Murphy Lissie | 2010 | VEST | 1074AD | 25 m | 2:17.81 | |
46 | 149 | Skaaning Jensine Højmark | 2008 | AIF | 0844AO | 25 m | 2:20.88 | |
47 | 215 | Højsteen Ina | 2010 | VEST | 1068AB | 25 m | 2:31.05 | |
48 | 220 | Djupnes Milla | 2010 | VEST | 1002AF | 25 m | 2:36.83 | |
49 | 126 | Øllgaard Vera Juel | 2011 | GSK | 1168AB | 25 m | ||
50 | 127 | Thomsen Carmen Grønkjær | 2011 | GSK | 1170AB | 25 m | ||
51 | 131 | Christensen Victoria | 2011 | GSK | 1174AB | 25 m | ||
52 | 132 | Højberg Dicte Thaysen | 2010 | GSK | 1024AG | 25 m | ||
53 | 148 | Rasmussen Frederikke | 2009 | AIF | 0952AH | 25 m | ||
54 | 150 | Kofoed Sofie Nygaard | 2010 | AIF | 1062AF | 25 m | ||
55 | 223 | Trangbæk Tilde Jespersen | 2011 | VEST | 1122AB | 25 m | ||
56 | 234 | Vetlov Victoria Sinding | 2009 | VEST | 0988BA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 april 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:54 |
Løb 6, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 199 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:06.53 | |
2 | 78 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 1:10.28 | |
3 | 179 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:11.59 | |
4 | 87 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 1:19.59 | |
5 | 86 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 1:20.02 | |
6 | 158 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 50 m | 1:21.90 | |
7 | 49 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 1:22.24 | |
8 | 90 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | 1:23.43 | |
9 | 159 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 50 m | 1:28.84 | |
10 | 46 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 1:33.34 | |
11 | 43 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 50 m | 1:34.68 | |
12 | 192 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 50 m | 1:34.74 | |
13 | 101 | Jørgensen Gustav | 2009 | GSK | 0959AA | 25 m | 1:42.97 | |
14 | 9 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 50 m | 1:44.10 | |
15 | 108 | Dyhr Peter Emil | 2008 | GSK | 0897AD | 25 m | 1:46.90 | |
16 | 163 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 50 m | 1:46.97 | |
17 | 63 | Sørensen Niklas Aagaard | 2008 | HASLEV | 0893AE | 25 m | 1:52.59 | |
18 | 201 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | 1:53.29 | |
19 | 297 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 0919AB | 25 m | 1:55.84 | |
20 | 174 | Larsen Mads Ulrik | 2009 | TUNE | 0985AE | 25 m | 1:59.48 | |
21 | 54 | Helmark Rasmus | 2008 | ISHØJ | 0857AI | 25 m | 1:59.88 | |
22 | 154 | Bitton Shai | 2008 | TRITON B | 0891AH | 50 m | 2:02.40 | |
23 | 62 | Kongslev William | 2008 | HASLEV | 0863AA | 25 m | 2:07.75 | |
24 | 121 | Oxenbøll Maximilian | 2010 | GSK | 1087AB | 25 m | 2:13.46 | |
25 | 217 | Packert-Frandsen Jonas | 2009 | VEST | 0907AE | 25 m | 2:13.66 | |
26 | 151 | Holm Gustav | 2009 | AIF | 0953AG | 25 m | 2:15.28 | |
27 | 219 | Kleis Magnus | 2010 | VEST | 1025AC | 25 m | 2:21.91 | |
28 | 232 | Cetinkaya Ronas | 2010 | VEST | 1007AB | 25 m | 2:30.23 | |
29 | 222 | Kobbernagel Noah | 2011 | VEST | 1147AA | 25 m | 2:31.69 | |
30 | 214 | Lund Alexander Birk | 2010 | VEST | 1009AB | 25 m | 2:37.53 | |
31 | 60 | Sohnemann Marius | 2007 | HASLEV | 0763AL | 25 m | ||
32 | 66 | Henriksen Mathias | 2008 | HASLEV | 0857AA | 25 m | ||
33 | 128 | Nielsen Oscar G. Lopez | 2010 | GSK | 1039AD | 25 m | ||
34 | 129 | Holmtoft Storm Bachman | 2010 | GSK | 1041AD | 25 m | ||
35 | 146 | Nielsen Filip | 2010 | AIF | 1057AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 april 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:54 |
Løb 7, 4X50m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 239 | Gsk Helte 1 | 2008 | VG17 | 25 m | 2:43.82 | ||
2 | 51 | Køge Mix - Mini Kids | 2008 | KØGE | 25 m | 2:50.41 | ||
3 | 240 | Gsk Helte 2 | 2008 | VG17 | 25 m | 3:01.32 | ||
4 | 241 | Gsk Helte 3 | 2008 | VG17 | 25 m | 3:16.12 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 april 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:54 |
Løb 8, 4X50m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 236 | Gsk Mix 1 | 2006 | VG17 | 25 m | 2:23.11 | ||
2 | 52 | Køge Kids - Mix 1 | 2007 | KØGE | 25 m | 2:24.70 | ||
3 | 237 | Gsk Mix 2 | 2006 | VG17 | 25 m | 2:25.06 | ||
4 | 53 | Køge Kids - Mix 2 | 2007 | KØGE | 25 m | 2:35.66 | ||
5 | 238 | Gsk Mix 3 | 2006 | VG17 | 25 m | 2:40.74 | ||
6 | 168 | Triton Matadormix | 2006 | TRITON B | 25 m | 2:41.47 | ||
7 | 152 | AIF Mix | 2000 | AIF | 25 m | 3:13.30 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 april 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:54 |
Løb 9, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 229 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 2:25.17 | |
2 | 231 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 2:25.28 | |
3 | 1 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 2:26.83 | |
4 | 224 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 2:29.65 | |
5 | 226 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 2:29.92 | |
6 | 85 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 2:35.13 | |
7 | 83 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 2:37.90 | |
8 | 30 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 50 m | 2:43.57 | |
9 | 92 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 2:43.66 | |
10 | 133 | Riis Emma | 2005 | AIF | 0546AG | 25 m | 2:45.69 | |
11 | 178 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 50 m | 2:48.01 | |
12 | 27 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 50 m | 2:52.43 | |
13 | 182 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 2:52.51 | |
14 | 136 | Buchmann Laura | 2004 | AIF | 0424AV | 25 m | 2:53.36 | |
15 | 11 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 2:56.55 | |
16 | 19 | Dahlmann Merle | 2007 | NÆSTVED | 0742AP | 25 m | 2:59.83 | |
17 | 16 | Lindemann Kamilla | 2007 | NÆSTVED | 0758AQ | 25 m | 3:01.06 | |
18 | 2 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 3:03.44 | |
19 | 93 | Hansson Smilla | 2008 | GSK | 0842AD | 25 m | 3:05.09 | |
20 | 206 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 3:11.39 | |
21 | 180 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 3:14.08 | |
22 | 117 | Hansen Isabell | 2007 | GSK | 0754AS | 25 m | 3:14.38 | |
23 | 140 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 3:15.58 | |
24 | 200 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 3:17.38 | |
25 | 105 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 3:17.77 | |
26 | 205 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 3:21.65 | |
27 | 183 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 50 m | 3:22.17 | |
28 | 58 | Hansen Camila | 2006 | HASLEV | 0624AL | 25 m | 3:24.05 | |
29 | 96 | Zornhagen Emma Westarp | 2007 | GSK | 0794AJ | 25 m | 3:24.55 | |
30 | 157 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 50 m | 3:30.56 | |
31 | 208 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 3:31.96 | |
32 | 203 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | 3:40.12 | |
33 | 207 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 3:41.85 | |
34 | 69 | Dithmar Mathilde | 2009 | GREVE | 0902AC | 25 m | 3:51.38 | |
35 | 142 | Larsen Thea Fritz | 2009 | AIF | 0928AB | 25 m | 3:55.58 | |
36 | 211 | Kristensen Mia | 2009 | VEST | 0958AE | 25 m | 3:57.12 | |
37 | 202 | Stefansen Caroline | 2009 | VEST | 0902AF | 25 m | 4:17.73 | |
38 | 41 | Jensen Tilde Kjærsgaatd | 2009 | KØGE | 0982AB | 25 m | 4:29.77 | |
39 | 76 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GREVE | 0918AG | 25 m | 4:38.68 | |
40 | 33 | Høst Alberte Kobyluch | 2009 | KØGE | 0968AD | 25 m | ||
41 | 34 | Haack Amalie | 2007 | KØGE | 0762AT | 25 m | ||
42 | 36 | Schwaner-Hanse Frederikke | 2008 | KØGE | 0878AN | 25 m | ||
43 | 39 | Sveigaard Mynte Skovager | 2009 | KØGE | 0972AB | 25 m | ||
44 | 113 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | ||
45 | 139 | Nielsen Emilia | 2007 | AIF | 0762AG | 25 m | ||
46 | 144 | Bækmark Mille | 2008 | AIF | 0824AL | 25 m | ||
47 | 170 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | TUNE | 0998AB | 25 m | ||
48 | 172 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | TUNE | 0972AC | 25 m | ||
49 | 216 | Taslicukur Lamia | 2008 | VEST | 0842AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 april 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:54 |
Løb 10, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 188 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 2:29.10 | |
2 | 97 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 2:33.11 | |
3 | 49 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 50 m | 2:35.57 | |
4 | 87 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 2:36.76 | |
5 | 195 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 50 m | 2:36.85 | |
6 | 84 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 2:47.85 | |
7 | 29 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 50 m | 2:48.56 | |
8 | 90 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 50 m | 2:54.46 | |
9 | 192 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 2:56.02 | |
10 | 209 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | 3:04.83 | |
11 | 100 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 3:06.03 | |
12 | 196 | Bøgevig Sofus Emil L. | 2007 | VEST | 0799AJ | 25 m | 3:16.12 | |
13 | 204 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 3:22.58 | |
14 | 213 | Tordrup Oliver Hentzen | 2008 | VEST | 0897AI | 25 m | 3:22.90 | |
15 | 169 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | TUNE | 0821AE | 25 m | 3:30.43 | |
16 | 108 | Dyhr Peter Emil | 2008 | GSK | 0897AD | 50 m | 3:38.13 | |
17 | 54 | Helmark Rasmus | 2008 | ISHØJ | 0857AI | 25 m | 3:41.20 | |
18 | 212 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | 3:44.21 | |
19 | 99 | Bugge William | 2008 | GSK | 0899AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 april 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:54 |
Løb 11, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 227 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:12.59 | |
2 | 82 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:20.32 | |
3 | 12 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 1:28.16 | |
4 | 191 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 1:29.27 | |
5 | 3 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 50 m | 1:35.39 | |
6 | 194 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 1:38.31 | |
7 | 95 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 1:40.22 | |
8 | 181 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:48.42 | |
9 | 171 | Pedersen Sofia Linnea B. | 2009 | TUNE | 0942AC | 25 m | 2:02.99 | |
10 | 15 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | ||
11 | 18 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | ||
12 | 56 | Kristensen Yasmin Thrane | 2006 | HASLEV | 0654AW | 25 m | ||
13 | 71 | Eirfeldt Anna | 2009 | GREVE | 0952AF | 25 m | ||
14 | 103 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 april 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:54 |
Løb 12, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 80 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 1:07.63 | |
2 | 78 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 1:08.85 | |
3 | 230 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 1:11.41 | |
4 | 135 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 1:16.21 | |
5 | 86 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 1:17.79 | |
6 | 193 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:17.95 | |
7 | 158 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 50 m | 1:21.94 | |
8 | 186 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 50 m | 1:24.56 | |
9 | 179 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:26.48 | |
10 | 48 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 50 m | 1:29.03 | |
11 | 50 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 1:31.05 | |
12 | 43 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 1:35.14 | |
13 | 26 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 50 m | 1:42.38 | |
14 | 159 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 1:45.05 | |
15 | 28 | Larsen David | 2007 | KØGE | 0753AE | 50 m | 1:51.20 | |
16 | 101 | Jørgensen Gustav | 2009 | GSK | 0959AA | 25 m | 1:58.87 | |
17 | 44 | Larsen Lucas Møller | 2005 | KØGE | 0523AQ | 25 m | ||
18 | 184 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 april 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:54 |
Løb 13, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 198 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 2:51.76 | |
2 | 81 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 2:55.34 | |
3 | 189 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 50 m | 3:06.95 | |
4 | 94 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 3:07.40 | |
5 | 225 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 50 m | 3:18.82 | |
6 | 42 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 50 m | 3:20.74 | |
7 | 30 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 3:23.79 | |
8 | 3 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 50 m | 3:29.11 | |
9 | 134 | Riis Sofie | 2005 | AIF | 0536AG | 25 m | 3:29.20 | |
10 | 136 | Buchmann Laura | 2004 | AIF | 0424AV | 25 m | 3:29.70 | |
11 | 112 | Rasmussen Klara | 2008 | GSK | 0868AG | 25 m | 3:35.58 | |
12 | 91 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 3:36.11 | |
13 | 88 | Kjærebye Ella | 2007 | GSK | 0726AF | 25 m | 3:39.44 | |
14 | 194 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 50 m | 3:43.62 | |
15 | 11 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 50 m | 3:44.51 | |
16 | 1 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 50 m | 3:46.86 | |
17 | 185 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 3:47.53 | |
18 | 107 | Christensen Liva Friche | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 3:48.25 | |
19 | 31 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 50 m | 4:04.80 | |
20 | 104 | Bøving-Gryberg Maya | 2009 | GSK | 0984AB | 25 m | 4:06.72 | |
21 | 109 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 4:16.96 | |
22 | 110 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | ||
23 | 156 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | ||
24 | 287 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 april 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:54 |
Løb 14, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 188 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 2:58.60 | |
2 | 228 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 2:59.50 | |
3 | 195 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 3:14.41 | |
4 | 153 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 50 m | 3:16.13 | |
5 | 84 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 3:22.55 | |
6 | 29 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 50 m | 3:37.97 | |
7 | 102 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 3:45.69 | |
8 | 196 | Bøgevig Sofus Emil L. | 2007 | VEST | 0799AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 april 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:54 |
Løb 15, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 8 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 34.65 | |
2 | 227 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 35.37 | |
3 | 85 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 36.23 | |
4 | 117 | Hansen Isabell | 2007 | GSK | 0754AS | 25 m | 37.01 | |
5 | 7 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 37.32 | |
6 | 47 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 37.94 | |
7 | 189 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 37.94 | |
8 | 32 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 39.59 | |
9 | 182 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 40.43 | |
10 | 178 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 50 m | 40.61 | |
11 | 5 | Raunholt Freja Katrine | 2006 | NÆSTVED | 0692AP | 50 m | 41.01 | |
12 | 10 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 50 m | 41.76 | |
13 | 93 | Hansson Smilla | 2008 | GSK | 0842AD | 25 m | 42.13 | |
14 | 103 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | 42.17 | |
15 | 181 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 42.74 | |
16 | 137 | Kepser Freja Johanna | 2005 | AIF | 0544AS | 25 m | 43.12 | |
17 | 172 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | TUNE | 0972AC | 25 m | 43.46 | |
18 | 206 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 43.52 | |
19 | 208 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 44.25 | |
20 | 13 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 45.02 | |
21 | 96 | Zornhagen Emma Westarp | 2007 | GSK | 0794AJ | 25 m | 45.27 | |
22 | 157 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 50 m | 45.64 | |
23 | 144 | Bækmark Mille | 2008 | AIF | 0824AL | 25 m | 45.68 | |
24 | 91 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 45.99 | |
25 | 133 | Riis Emma | 2005 | AIF | 0546AG | 25 m | 46.07 | |
26 | 34 | Haack Amalie | 2007 | KØGE | 0762AT | 25 m | 47.15 | |
27 | 175 | Kirkegaard Frida | 2010 | TUNE | 1064AD | 25 m | 47.69 | |
28 | 40 | Sommer Nia | 2010 | KØGE | 1074AA | 25 m | 47.71 | |
29 | 202 | Stefansen Caroline | 2009 | VEST | 0902AF | 25 m | 49.09 | |
30 | 161 | Juhl Karoline Koch | 2009 | TRITON B | 0994AF | 50 m | 49.89 | |
31 | 171 | Pedersen Sofia Linnea B. | 2009 | TUNE | 0942AC | 25 m | 49.96 | |
32 | 165 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 50 m | 50.00 | |
33 | 164 | Nyegaard Josefine | 2008 | TRITON B | 0808AR | 50 m | 50.07 | |
34 | 183 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 50 m | 50.09 | |
35 | 36 | Schwaner-Hanse Frederikke | 2008 | KØGE | 0878AN | 25 m | 50.98 | |
36 | 33 | Høst Alberte Kobyluch | 2009 | KØGE | 0968AD | 25 m | 51.08 | |
37 | 69 | Dithmar Mathilde | 2009 | GREVE | 0902AC | 25 m | 51.26 | |
38 | 19 | Dahlmann Merle | 2007 | NÆSTVED | 0742AP | 25 m | 51.29 | |
39 | 207 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 51.47 | |
40 | 113 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 51.76 | |
41 | 187 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 50 m | 52.38 | |
42 | 160 | Olsen Bettina M. V. | 2009 | TRITON B | 0912AG | 50 m | 52.94 | |
43 | 17 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 53.17 | |
44 | 76 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GREVE | 0918AG | 25 m | 53.53 | |
45 | 64 | Seedorff Edith | 2008 | HASLEV | 0876AB | 25 m | 53.59 | |
46 | 216 | Taslicukur Lamia | 2008 | VEST | 0842AK | 25 m | 53.67 | |
47 | 123 | Bødiker Thilde | 2009 | GSK | 0924AH | 25 m | 54.13 | |
48 | 140 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 50 m | 54.31 | |
49 | 115 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 1006AB | 50 m | 54.45 | |
50 | 106 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | 54.72 | |
51 | 22 | Holmgaard Silke | 2007 | NÆSTVED | 0766AS | 25 m | 55.40 | |
52 | 111 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | GSK | 1088AA | 25 m | 55.48 | |
53 | 39 | Sveigaard Mynte Skovager | 2009 | KØGE | 0972AB | 25 m | 55.54 | |
54 | 41 | Jensen Tilde Kjærsgaatd | 2009 | KØGE | 0982AB | 25 m | 55.68 | |
55 | 176 | Neergaard Mie | 2010 | TUNE | 1084AD | 25 m | 55.96 | |
56 | 57 | Thøfner Agnes | 2009 | HASLEV | 0948AB | 25 m | 55.99 | |
57 | 68 | Andersen Caroline Damhøj | 2008 | GREVE | 0824AG | 25 m | 56.24 | |
58 | 109 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 56.67 | |
59 | 55 | Weiss Kira | 2009 | ISHØJ | 0948AH | 25 m | 57.25 | |
60 | 203 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | 57.33 | |
61 | 141 | Larsen Helena Fritz | 2007 | AIF | 0792AO | 25 m | 57.42 | |
62 | 65 | Schou Madeleine | 2008 | HASLEV | 0848AS | 25 m | 57.71 | |
63 | 124 | Rosenkrantz Nora | 2010 | GSK | 1018AD | 25 m | 57.72 | |
64 | 145 | Schultz Ingrid | 2010 | AIF | 1074AC | 25 m | 57.95 | |
65 | 74 | Hansen Ronja B | 2010 | GREVE | 1044AD | 25 m | 58.43 | |
66 | 75 | Madsen Josephine | 2009 | GREVE | 0928AG | 25 m | 59.45 | |
67 | 73 | Engsbro Caroline | 2010 | GREVE | 1054AD | 25 m | 59.88 | |
68 | 162 | Østergaard Sofia Lund | 2009 | TRITON B | 0922AJ | 25 m | 1:00.59 | |
69 | 218 | Murphy Lissie | 2010 | VEST | 1074AD | 25 m | 1:00.82 | |
70 | 155 | Bitton Linoy | 2009 | TRITON B | 0938AH | 50 m | 1:01.52 | |
71 | 149 | Skaaning Jensine Højmark | 2008 | AIF | 0844AO | 25 m | 1:01.56 | |
72 | 233 | Usinger Sally Anna | 2008 | VEST | 0898AR | 25 m | 1:02.83 | |
73 | 114 | Enemærke Asta Kruse | 2010 | GSK | 1016AB | 25 m | 1:03.76 | |
74 | 211 | Kristensen Mia | 2009 | VEST | 0958AE | 25 m | 1:03.87 | |
75 | 215 | Højsteen Ina | 2010 | VEST | 1068AB | 25 m | 1:06.37 | |
76 | 148 | Rasmussen Frederikke | 2009 | AIF | 0952AH | 25 m | 1:10.89 | |
77 | 14 | Mayland Alba | 2010 | NÆSTVED | 1090AF | 25 m | 1:14.81 | |
78 | 220 | Djupnes Milla | 2010 | VEST | 1002AF | 25 m | 1:14.88 | |
79 | 150 | Kofoed Sofie Nygaard | 2010 | AIF | 1062AF | 25 m | 1:21.15 | |
80 | 147 | Nygaard Alma Marie | 2011 | AIF | 1108AA | 25 m | 1:22.04 | |
81 | 15 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | ||
82 | 24 | Nielsen Josefine Jaakkonen | 2009 | NÆSTVED | 0906BA | 25 m | ||
83 | 126 | Øllgaard Vera Juel | 2011 | GSK | 1168AB | 25 m | ||
84 | 127 | Thomsen Carmen Grønkjær | 2011 | GSK | 1170AB | 25 m | ||
85 | 131 | Christensen Victoria | 2011 | GSK | 1174AB | 25 m | ||
86 | 132 | Højberg Dicte Thaysen | 2010 | GSK | 1024AG | 25 m | ||
87 | 223 | Trangbæk Tilde Jespersen | 2011 | VEST | 1122AB | 25 m | ||
88 | 234 | Vetlov Victoria Sinding | 2009 | VEST | 0988BA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 april 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:54 |
Løb 16, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 44 | Larsen Lucas Møller | 2005 | KØGE | 0523AQ | 25 m | 34.77 | |
2 | 193 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 35.50 | |
3 | 87 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 36.42 | |
4 | 184 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 36.88 | |
5 | 186 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 36.93 | |
6 | 90 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | 38.59 | |
7 | 86 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 38.67 | |
8 | 89 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 41.44 | |
9 | 97 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 42.37 | |
10 | 46 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 43.99 | |
11 | 6 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 44.25 | |
12 | 45 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 45.81 | |
13 | 101 | Jørgensen Gustav | 2009 | GSK | 0959AA | 25 m | 46.54 | |
14 | 135 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 47.17 | |
15 | 99 | Bugge William | 2008 | GSK | 0899AC | 25 m | 47.23 | |
16 | 163 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 50 m | 47.52 | |
17 | 108 | Dyhr Peter Emil | 2008 | GSK | 0897AD | 25 m | 47.76 | |
18 | 213 | Tordrup Oliver Hentzen | 2008 | VEST | 0897AI | 25 m | 48.77 | |
19 | 100 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 48.86 | |
20 | 169 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | TUNE | 0821AE | 25 m | 50.90 | |
21 | 297 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 0919AB | 25 m | 52.06 | |
22 | 38 | Skoubo Mikkas | 2010 | KØGE | 1021AA | 25 m | 52.26 | |
23 | 54 | Helmark Rasmus | 2008 | ISHØJ | 0857AI | 25 m | 52.38 | |
24 | 70 | Karaibrahim Semih Güven | 2009 | GREVE | 0935AD | 25 m | 52.66 | |
25 | 138 | Kepser Luka | 2007 | AIF | 0783AD | 25 m | 52.79 | |
26 | 98 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 52.82 | |
27 | 174 | Larsen Mads Ulrik | 2009 | TUNE | 0985AE | 25 m | 53.34 | |
28 | 201 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | 53.83 | |
29 | 212 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | 54.70 | |
30 | 154 | Bitton Shai | 2008 | TRITON B | 0891AH | 25 m | 55.33 | |
31 | 66 | Henriksen Mathias | 2008 | HASLEV | 0857AA | 25 m | 56.54 | |
32 | 35 | Bank Emil Boye | 2009 | KØGE | 0983AB | 25 m | 59.06 | |
33 | 122 | Schou Victor | 2010 | GSK | 1077AB | 25 m | 1:00.09 | |
34 | 217 | Packert-Frandsen Jonas | 2009 | VEST | 0907AE | 25 m | 1:00.55 | |
35 | 60 | Sohnemann Marius | 2007 | HASLEV | 0763AL | 25 m | 1:00.61 | |
36 | 72 | Thomsen Kasper Granlund | 2009 | GREVE | 0927AE | 25 m | 1:00.61 | |
37 | 146 | Nielsen Filip | 2010 | AIF | 1057AB | 25 m | 1:00.72 | |
38 | 151 | Holm Gustav | 2009 | AIF | 0953AG | 25 m | 1:01.02 | |
39 | 121 | Oxenbøll Maximilian | 2010 | GSK | 1087AB | 25 m | 1:01.79 | |
40 | 62 | Kongslev William | 2008 | HASLEV | 0863AA | 25 m | 1:02.06 | |
41 | 118 | Holde Alfred Klie | 2009 | GSK | 0957AD | 25 m | 1:02.37 | |
42 | 61 | Boholm Andreas Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0825AA | 25 m | 1:02.49 | |
43 | 77 | Schrøder Clint | 2008 | GREVE | 0897AL | 25 m | 1:03.15 | |
44 | 222 | Kobbernagel Noah | 2011 | VEST | 1147AA | 25 m | 1:03.31 | |
45 | 214 | Lund Alexander Birk | 2010 | VEST | 1009AB | 25 m | 1:04.03 | |
46 | 219 | Kleis Magnus | 2010 | VEST | 1025AC | 25 m | 1:05.74 | |
47 | 232 | Cetinkaya Ronas | 2010 | VEST | 1007AB | 25 m | 1:08.95 | |
48 | 116 | Zornhagen Florian Westarp | 2009 | GSK | 0903AD | 50 m | 1:13.72 | |
49 | 128 | Nielsen Oscar G. Lopez | 2010 | GSK | 1039AD | 25 m | ||
50 | 129 | Holmtoft Storm Bachman | 2010 | GSK | 1041AD | 25 m | ||
51 | 286 | Sørensen Rasmus Kohave | 2010 | TRITON B | 1081AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 april 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:54 |
Løb 17, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 197 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 2:35.86 | |
2 | 229 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 2:37.68 | |
3 | 81 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 2:40.96 | |
4 | 82 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 2:44.63 | |
5 | 224 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 2:45.68 | |
6 | 42 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 2:48.25 | |
7 | 226 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 2:49.74 | |
8 | 94 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 2:55.51 | |
9 | 92 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 2:59.80 | |
10 | 4 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 50 m | 3:04.11 | |
11 | 191 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 3:08.24 | |
12 | 133 | Riis Emma | 2005 | AIF | 0546AG | 25 m | 3:09.20 | |
13 | 25 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 50 m | 3:14.43 | |
14 | 83 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 3:14.79 | |
15 | 107 | Christensen Liva Friche | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 3:15.67 | |
16 | 225 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 50 m | 3:16.31 | |
17 | 134 | Riis Sofie | 2005 | AIF | 0536AG | 25 m | 3:16.69 | |
18 | 88 | Kjærebye Ella | 2007 | GSK | 0726AF | 25 m | 3:22.28 | |
19 | 95 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 3:22.64 | |
20 | 2 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 3:29.98 | |
21 | 112 | Rasmussen Klara | 2008 | GSK | 0868AG | 25 m | 3:31.62 | |
22 | 71 | Eirfeldt Anna | 2009 | GREVE | 0952AF | 25 m | 3:48.46 | |
23 | 105 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 3:51.10 | |
24 | 180 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 3:51.35 | |
25 | 139 | Nielsen Emilia | 2007 | AIF | 0762AG | 50 m | 3:59.96 | |
26 | 156 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 50 m | 4:02.09 | |
27 | 104 | Bøving-Gryberg Maya | 2009 | GSK | 0984AB | 25 m | 4:04.93 | |
28 | 177 | Træde Matilde Wendelboe | 2008 | TUNE | 0862AO | 25 m | 4:07.53 | |
29 | 16 | Lindemann Kamilla | 2007 | NÆSTVED | 0758AQ | 25 m | ||
30 | 59 | Boholm Emilie Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0834AB | 25 m | ||
31 | 106 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | ||
32 | 110 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | ||
33 | 115 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 1006AB | 25 m | ||
34 | 143 | Lindgreen Isabella | 2007 | AIF | 0718AQ | 25 m | ||
35 | 185 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | ||
36 | 190 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | ||
37 | 200 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | ||
38 | 205 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 april 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:54 |
Løb 18, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 78 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 2:30.45 | |
2 | 230 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 2:32.75 | |
3 | 179 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 2:35.84 | |
4 | 80 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 2:38.90 | |
5 | 135 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 2:43.56 | |
6 | 228 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 50 m | 2:46.98 | |
7 | 50 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 3:03.60 | |
8 | 153 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 50 m | 3:04.98 | |
9 | 89 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 3:09.16 | |
10 | 26 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 3:11.55 | |
11 | 159 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 50 m | 3:12.98 | |
12 | 43 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 50 m | 3:14.11 | |
13 | 192 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 3:22.42 | |
14 | 102 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 3:30.51 | |
15 | 99 | Bugge William | 2008 | GSK | 0899AC | 25 m | 3:30.57 | |
16 | 98 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 4:00.84 | |
17 | 209 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | 4:01.59 | |
18 | 173 | Olsen Mikkel | 2009 | TUNE | 0993AD | 25 m | ||
19 | 204 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | ||
20 | 288 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 april 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:54 |
Løb 21, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 198 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 36.16 | |
2 | 189 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 38.34 | |
3 | 85 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 38.70 | |
4 | 94 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 40.51 | |
5 | 30 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 40.61 | |
6 | 12 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 41.11 | |
7 | 244 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 41.77 | |
8 | 136 | Buchmann Laura | 2004 | AIF | 0424AV | 25 m | 42.44 | |
9 | 92 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 43.04 | |
10 | 245 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 43.14 | |
11 | 112 | Rasmussen Klara | 2008 | GSK | 0868AG | 25 m | 44.49 | |
12 | 225 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 50 m | 44.55 | |
13 | 254 | Beck Charlotte | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 45.00 | ||
14 | 256 | Buccoliero Ophelia Kuni | 2005 | HOVEDSTAD | 0524AZ | 25 m | 45.00 | |
15 | 272 | Kickbusch Ida Englund | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 45.00 | ||
16 | 276 | Nielsen Linnea | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 45.00 | ||
17 | 277 | Obel Anna | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 45.00 | ||
18 | 279 | Painvin Candice | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 45.00 | ||
19 | 284 | Vestergaard Hannah | 2005 | HOVEDSTAD | 0564AZ | 25 m | 45.00 | |
20 | 296 | Tomasdottir Briet Natalia | 2004 | HOVEDSTAD | 0424BE | 25 m | 45.00 | |
21 | 10 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 50 m | 46.16 | |
22 | 273 | Kodal Emiline | 2005 | HOVEDSTAD | 0584AZ | 25 m | 46.45 | |
23 | 95 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 47.25 | |
24 | 141 | Larsen Helena Fritz | 2007 | AIF | 0792AO | 25 m | 47.35 | |
25 | 88 | Kjærebye Ella | 2007 | GSK | 0726AF | 25 m | 47.58 | |
26 | 268 | Hellfach Hannah Iversen | 2006 | HOVEDSTAD | 0628AU | 25 m | 47.95 | |
27 | 181 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 48.16 | |
28 | 157 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 25 m | 48.37 | |
29 | 91 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 48.41 | |
30 | 194 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 50 m | 48.49 | |
31 | 107 | Christensen Liva Friche | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 48.82 | |
32 | 271 | Jensen Andrea Mathilde | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 49.97 | ||
33 | 96 | Zornhagen Emma Westarp | 2007 | GSK | 0794AJ | 25 m | 50.20 | |
34 | 185 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 50 m | 50.60 | |
35 | 2 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 51.29 | |
36 | 285 | Aabenhus Alma | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 51.34 | ||
37 | 156 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 50 m | 52.18 | |
38 | 262 | Dyndgaard Nelli Zsigri | 2006 | HOVEDSTAD | 0674AB | 25 m | 52.18 | |
39 | 253 | Andersen Freja Max | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 52.36 | ||
40 | 283 | Sørensen Laura Kirsten | 2005 | HOVEDSTAD | 0564AV | 25 m | 52.45 | |
41 | 269 | Hellfach Petra Iversen | 2006 | HOVEDSTAD | 0688AU | 25 m | 52.61 | |
42 | 208 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 52.77 | |
43 | 261 | Dyndgaard Lotte | 2003 | HOVEDSTAD | 0356AB | 25 m | 53.45 | |
44 | 278 | Olsen Freja | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 53.72 | ||
45 | 200 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 53.91 | |
46 | 177 | Træde Matilde Wendelboe | 2008 | TUNE | 0862AO | 25 m | 53.93 | |
47 | 281 | Strodtmann Andrea Busk | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AD | 25 m | 54.23 | |
48 | 183 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 54.26 | |
49 | 255 | Bjørsted Caroline | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 55.00 | ||
50 | 258 | Christiansen Sirid M. W. | 2009 | HOVEDSTAD | 0942AB | 25 m | 55.00 | |
51 | 267 | Hansen Selma Lærkelund | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 55.00 | ||
52 | 270 | Hinsby Sofia Samsøe | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 55.00 | ||
53 | 104 | Bøving-Gryberg Maya | 2009 | GSK | 0984AB | 25 m | 55.42 | |
54 | 31 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 55.58 | |
55 | 20 | Toft Nanna | 2007 | NÆSTVED | 0758AR | 25 m | 55.63 | |
56 | 282 | Sørensen Caroline Sofie | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 56.28 | ||
57 | 113 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 56.78 | |
58 | 265 | Haller Nora L. Budtz | 2007 | HOVEDSTAD | 0796AL | 25 m | 57.09 | |
59 | 123 | Bødiker Thilde | 2009 | GSK | 0924AH | 25 m | 57.36 | |
60 | 56 | Kristensen Yasmin Thrane | 2006 | HASLEV | 0654AW | 25 m | 57.64 | |
61 | 58 | Hansen Camila | 2006 | HASLEV | 0624AL | 25 m | 57.75 | |
62 | 109 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 58.62 | |
63 | 164 | Nyegaard Josefine | 2008 | TRITON B | 0808AR | 50 m | 58.79 | |
64 | 139 | Nielsen Emilia | 2007 | AIF | 0762AG | 25 m | 59.31 | |
65 | 205 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 59.53 | |
66 | 266 | Hansen Rose Gram | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AZ | 25 m | 1:00.09 | |
67 | 274 | Landschultz Filippa T. | 2007 | HOVEDSTAD | 0788AD | 25 m | 1:00.29 | |
68 | 172 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | TUNE | 0972AC | 25 m | 1:00.64 | |
69 | 18 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | 1:01.14 | |
70 | 202 | Stefansen Caroline | 2009 | VEST | 0902AF | 25 m | 1:01.82 | |
71 | 67 | Larsen Milla Engsted | 2009 | HASLEV | 0998AC | 25 m | 1:02.69 | |
72 | 106 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | 1:03.07 | |
73 | 206 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 1:03.17 | |
74 | 207 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 1:03.93 | |
75 | 57 | Thøfner Agnes | 2009 | HASLEV | 0948AB | 25 m | 1:03.96 | |
76 | 263 | Ernst Katrine Jo | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AE | 25 m | 1:05.73 | |
77 | 17 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 1:05.90 | |
78 | 216 | Taslicukur Lamia | 2008 | VEST | 0842AK | 25 m | 1:06.84 | |
79 | 257 | Christensen Isolde B. W. | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AF | 25 m | 1:07.34 | |
80 | 155 | Bitton Linoy | 2009 | TRITON B | 0938AH | 50 m | 1:09.62 | |
81 | 111 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | GSK | 1088AA | 25 m | 1:10.17 | |
82 | 125 | Johansen Amalie Pleidrup | 2010 | GSK | 1068AD | 25 m | 1:10.25 | |
83 | 160 | Olsen Bettina M. V. | 2009 | TRITON B | 0912AG | 50 m | 1:11.79 | |
84 | 162 | Østergaard Sofia Lund | 2009 | TRITON B | 0922AJ | 25 m | 1:13.40 | |
85 | 203 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | 1:17.08 | |
86 | 211 | Kristensen Mia | 2009 | VEST | 0958AE | 25 m | 1:23.02 | |
87 | 215 | Højsteen Ina | 2010 | VEST | 1068AB | 25 m | 1:26.64 | |
88 | 142 | Larsen Thea Fritz | 2009 | AIF | 0928AB | 25 m | 1:27.17 | |
89 | 126 | Øllgaard Vera Juel | 2011 | GSK | 1168AB | 25 m | ||
90 | 127 | Thomsen Carmen Grønkjær | 2011 | GSK | 1170AB | 25 m | ||
91 | 131 | Christensen Victoria | 2011 | GSK | 1174AB | 25 m | ||
92 | 132 | Højberg Dicte Thaysen | 2010 | GSK | 1024AG | 25 m | ||
93 | 143 | Lindgreen Isabella | 2007 | AIF | 0718AQ | 25 m | ||
94 | 218 | Murphy Lissie | 2010 | VEST | 1074AD | 25 m | ||
95 | 220 | Djupnes Milla | 2010 | VEST | 1002AF | 25 m | ||
96 | 233 | Usinger Sally Anna | 2008 | VEST | 0898AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 april 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:54 |
Løb 22, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 221 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | 37.43 | |
2 | 188 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 37.86 | |
3 | 179 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 38.77 | |
4 | 228 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 39.41 | |
5 | 84 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 41.96 | |
6 | 246 | Larsen Carl Johan Zahll | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 42.00 | ||
7 | 97 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 42.27 | |
8 | 153 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 50 m | 42.74 | |
9 | 195 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 50 m | 44.00 | |
10 | 243 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 25 m | 45.57 | |
11 | 50 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 45.63 | |
12 | 26 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 46.80 | |
13 | 209 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | 47.03 | |
14 | 158 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 47.15 | |
15 | 251 | Buur Alexander Gadeberg | 2008 | HOVEDSTAD | 0833AC | 25 m | 47.37 | |
16 | 192 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 49.09 | |
17 | 252 | Andersen Esben Trærup | 2007 | HOVEDSTAD | 0769AJ | 25 m | 50.00 | |
18 | 6 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 50.31 | |
19 | 102 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 51.40 | |
20 | 196 | Bøgevig Sofus Emil L. | 2007 | VEST | 0799AJ | 25 m | 52.01 | |
21 | 98 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 52.35 | |
22 | 100 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 54.08 | |
23 | 169 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | TUNE | 0821AE | 25 m | 56.64 | |
24 | 204 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 57.62 | |
25 | 173 | Olsen Mikkel | 2009 | TUNE | 0993AD | 25 m | 57.72 | |
26 | 21 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 59.45 | |
27 | 201 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | 1:00.13 | |
28 | 28 | Larsen David | 2007 | KØGE | 0753AE | 25 m | 1:01.47 | |
29 | 119 | Jensen Henry Karll | 2011 | GSK | 1157AA | 25 m | 1:05.09 | |
30 | 116 | Zornhagen Florian Westarp | 2009 | GSK | 0903AD | 25 m | 1:09.89 | |
31 | 167 | Christensen Oliver | 2009 | TRITON B | 0963AF | 50 m | 1:10.72 | |
32 | 120 | Korgaard Mathias Kirkebæk | 2010 | GSK | 1097AB | 25 m | 1:12.26 | |
33 | 212 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | 1:12.38 | |
34 | 210 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 1:15.15 | |
35 | 70 | Karaibrahim Semih Güven | 2009 | GREVE | 0935AD | 25 m | 1:19.06 | |
36 | 222 | Kobbernagel Noah | 2011 | VEST | 1147AA | 25 m | 1:35.75 | |
37 | 217 | Packert-Frandsen Jonas | 2009 | VEST | 0907AE | 25 m | 1:37.59 | |
38 | 63 | Sørensen Niklas Aagaard | 2008 | HASLEV | 0893AE | 25 m | ||
39 | 118 | Holde Alfred Klie | 2009 | GSK | 0957AD | 25 m | ||
40 | 128 | Nielsen Oscar G. Lopez | 2010 | GSK | 1039AD | 25 m | ||
41 | 129 | Holmtoft Storm Bachman | 2010 | GSK | 1041AD | 25 m | ||
42 | 213 | Tordrup Oliver Hentzen | 2008 | VEST | 0897AI | 25 m | ||
43 | 232 | Cetinkaya Ronas | 2010 | VEST | 1007AB | 25 m | ||
44 | 286 | Sørensen Rasmus Kohave | 2010 | TRITON B | 1081AC | 25 m | ||
45 | 288 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 april 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:54 |
Løb 23, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 79 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 2:38.19 | |
2 | 81 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 2:56.89 | |
3 | 42 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 3:17.97 | |
4 | 250 | Hanghøj Alvilde Gemmer | 2008 | HOVEDSTAD | 0814AE | 25 m | 4:20.00 | |
5 | 32 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | ||
6 | 47 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | ||
7 | 140 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 april 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:54 |
Løb 24, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 193 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 2:58.82 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 april 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:54 |
Løb 25, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 197 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 1:05.79 | |
2 | 85 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 1:06.55 | |
3 | 231 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:07.18 | |
4 | 1 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 1:08.51 | |
5 | 82 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:09.01 | |
6 | 83 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 1:09.71 | |
7 | 245 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 50 m | 1:09.72 | |
8 | 227 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:10.04 | |
9 | 229 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 50 m | 1:10.10 | |
10 | 224 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 50 m | 1:10.31 | |
11 | 117 | Hansen Isabell | 2007 | GSK | 0754AS | 25 m | 1:11.35 | |
12 | 30 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 1:11.51 | |
13 | 226 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 50 m | 1:11.79 | |
14 | 92 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 1:12.70 | |
15 | 4 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 1:13.94 | |
16 | 191 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 1:14.10 | |
17 | 7 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 50 m | 1:14.91 | |
18 | 178 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 50 m | 1:17.76 | |
19 | 284 | Vestergaard Hannah | 2005 | HOVEDSTAD | 0564AZ | 25 m | 1:18.48 | |
20 | 262 | Dyndgaard Nelli Zsigri | 2006 | HOVEDSTAD | 0674AB | 25 m | 1:18.69 | |
21 | 10 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 50 m | 1:18.84 | |
22 | 27 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 1:19.18 | |
23 | 5 | Raunholt Freja Katrine | 2006 | NÆSTVED | 0692AP | 50 m | 1:19.20 | |
24 | 182 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 1:19.66 | |
25 | 137 | Kepser Freja Johanna | 2005 | AIF | 0544AS | 25 m | 1:20.38 | |
26 | 273 | Kodal Emiline | 2005 | HOVEDSTAD | 0584AZ | 25 m | 1:20.63 | |
27 | 11 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:20.68 | |
28 | 103 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | 1:20.73 | |
29 | 112 | Rasmussen Klara | 2008 | GSK | 0868AG | 25 m | 1:21.85 | |
30 | 271 | Jensen Andrea Mathilde | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:22.53 | ||
31 | 268 | Hellfach Hannah Iversen | 2006 | HOVEDSTAD | 0628AU | 25 m | 1:23.06 | |
32 | 16 | Lindemann Kamilla | 2007 | NÆSTVED | 0758AQ | 25 m | 1:23.28 | |
33 | 2 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 50 m | 1:23.37 | |
34 | 91 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 1:23.72 | |
35 | 285 | Aabenhus Alma | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:24.15 | ||
36 | 170 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | TUNE | 0998AB | 25 m | 1:26.55 | |
37 | 269 | Hellfach Petra Iversen | 2006 | HOVEDSTAD | 0688AU | 25 m | 1:27.08 | |
38 | 93 | Hansson Smilla | 2008 | GSK | 0842AD | 25 m | 1:27.22 | |
39 | 183 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 50 m | 1:28.92 | |
40 | 172 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | TUNE | 0972AC | 25 m | 1:29.90 | |
41 | 18 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | 1:30.21 | |
42 | 185 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 50 m | 1:31.03 | |
43 | 275 | Lukowski Clara Dam | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:32.02 | ||
44 | 180 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 1:32.10 | |
45 | 276 | Nielsen Linnea | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:32.20 | ||
46 | 190 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 50 m | 1:32.50 | |
47 | 107 | Christensen Liva Friche | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 1:32.63 | |
48 | 144 | Bækmark Mille | 2008 | AIF | 0824AL | 25 m | 1:34.62 | |
49 | 58 | Hansen Camila | 2006 | HASLEV | 0624AL | 25 m | 1:34.85 | |
50 | 277 | Obel Anna | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:35.00 | ||
51 | 282 | Sørensen Caroline Sofie | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:35.00 | ||
52 | 187 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 50 m | 1:35.63 | |
53 | 105 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 1:37.15 | |
54 | 278 | Olsen Freja | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:38.24 | ||
55 | 143 | Lindgreen Isabella | 2007 | AIF | 0718AQ | 25 m | 1:38.47 | |
56 | 175 | Kirkegaard Frida | 2010 | TUNE | 1064AD | 25 m | 1:39.28 | |
57 | 264 | Gantzhorn Andrea Andkjær | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:39.93 | ||
58 | 253 | Andersen Freja Max | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:40.00 | ||
59 | 279 | Painvin Candice | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:40.00 | ||
60 | 69 | Dithmar Mathilde | 2009 | GREVE | 0902AC | 25 m | 1:40.37 | |
61 | 124 | Rosenkrantz Nora | 2010 | GSK | 1018AD | 25 m | 1:40.40 | |
62 | 71 | Eirfeldt Anna | 2009 | GREVE | 0952AF | 25 m | 1:41.24 | |
63 | 57 | Thøfner Agnes | 2009 | HASLEV | 0948AB | 25 m | 1:41.77 | |
64 | 171 | Pedersen Sofia Linnea B. | 2009 | TUNE | 0942AC | 25 m | 1:42.30 | |
65 | 68 | Andersen Caroline Damhøj | 2008 | GREVE | 0824AG | 25 m | 1:43.99 | |
66 | 254 | Beck Charlotte | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:45.00 | ||
67 | 255 | Bjørsted Caroline | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:45.00 | ||
68 | 259 | Dauberg Vilma Brix | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:45.00 | ||
69 | 265 | Haller Nora L. Budtz | 2007 | HOVEDSTAD | 0796AL | 25 m | 1:45.00 | |
70 | 272 | Kickbusch Ida Englund | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:45.00 | ||
71 | 76 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GREVE | 0918AG | 25 m | 1:46.19 | |
72 | 111 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | GSK | 1088AA | 25 m | 1:46.65 | |
73 | 266 | Hansen Rose Gram | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AZ | 25 m | 1:46.77 | |
74 | 20 | Toft Nanna | 2007 | NÆSTVED | 0758AR | 25 m | 1:47.69 | |
75 | 73 | Engsbro Caroline | 2010 | GREVE | 1054AD | 25 m | 1:47.70 | |
76 | 142 | Larsen Thea Fritz | 2009 | AIF | 0928AB | 25 m | 1:47.92 | |
77 | 17 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 1:49.47 | |
78 | 257 | Christensen Isolde B. W. | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AF | 25 m | 1:54.00 | |
79 | 64 | Seedorff Edith | 2008 | HASLEV | 0876AB | 25 m | 1:55.32 | |
80 | 176 | Neergaard Mie | 2010 | TUNE | 1084AD | 25 m | 1:56.58 | |
81 | 216 | Taslicukur Lamia | 2008 | VEST | 0842AK | 25 m | 1:56.62 | |
82 | 267 | Hansen Selma Lærkelund | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
83 | 270 | Hinsby Sofia Samsøe | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
84 | 161 | Juhl Karoline Koch | 2009 | TRITON B | 0994AF | 25 m | 2:02.48 | |
85 | 75 | Madsen Josephine | 2009 | GREVE | 0928AG | 25 m | 2:03.06 | |
86 | 145 | Schultz Ingrid | 2010 | AIF | 1074AC | 25 m | 2:08.08 | |
87 | 74 | Hansen Ronja B | 2010 | GREVE | 1044AD | 25 m | 2:14.32 | |
88 | 218 | Murphy Lissie | 2010 | VEST | 1074AD | 25 m | 2:25.53 | |
89 | 215 | Højsteen Ina | 2010 | VEST | 1068AB | 25 m | 2:25.92 | |
90 | 220 | Djupnes Milla | 2010 | VEST | 1002AF | 25 m | 2:53.94 | |
91 | 258 | Christiansen Sirid M. W. | 2009 | HOVEDSTAD | 0942AB | 25 m | 22:00.00 | |
92 | 15 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | ||
93 | 65 | Schou Madeleine | 2008 | HASLEV | 0848AS | 25 m | ||
94 | 123 | Bødiker Thilde | 2009 | GSK | 0924AH | 25 m | ||
95 | 125 | Johansen Amalie Pleidrup | 2010 | GSK | 1068AD | 25 m | ||
96 | 126 | Øllgaard Vera Juel | 2011 | GSK | 1168AB | 25 m | ||
97 | 127 | Thomsen Carmen Grønkjær | 2011 | GSK | 1170AB | 25 m | ||
98 | 131 | Christensen Victoria | 2011 | GSK | 1174AB | 25 m | ||
99 | 132 | Højberg Dicte Thaysen | 2010 | GSK | 1024AG | 25 m | ||
100 | 149 | Skaaning Jensine Højmark | 2008 | AIF | 0844AO | 25 m | ||
101 | 233 | Usinger Sally Anna | 2008 | VEST | 0898AR | 25 m | ||
102 | 234 | Vetlov Victoria Sinding | 2009 | VEST | 0988BA | 25 m | ||
103 | 287 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 april 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:54 |
Løb 26, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 199 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 56.96 | |
2 | 80 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 1:03.68 | |
3 | 49 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 1:06.56 | |
4 | 86 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 1:08.57 | |
5 | 184 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 50 m | 1:08.60 | |
6 | 97 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 1:09.63 | |
7 | 195 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:12.01 | |
8 | 84 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 1:12.29 | |
9 | 158 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 50 m | 1:12.31 | |
10 | 90 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | 1:13.72 | |
11 | 246 | Larsen Carl Johan Zahll | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:13.72 | ||
12 | 186 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 50 m | 1:14.85 | |
13 | 46 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 50 m | 1:15.21 | |
14 | 48 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 50 m | 1:16.51 | |
15 | 89 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 1:16.56 | |
16 | 159 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 50 m | 1:18.16 | |
17 | 153 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 1:18.31 | |
18 | 43 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 50 m | 1:19.10 | |
19 | 192 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 50 m | 1:20.55 | |
20 | 63 | Sørensen Niklas Aagaard | 2008 | HASLEV | 0893AE | 25 m | 1:24.89 | |
21 | 100 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 1:27.00 | |
22 | 28 | Larsen David | 2007 | KØGE | 0753AE | 50 m | 1:27.70 | |
23 | 21 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 1:28.19 | |
24 | 101 | Jørgensen Gustav | 2009 | GSK | 0959AA | 25 m | 1:28.27 | |
25 | 108 | Dyhr Peter Emil | 2008 | GSK | 0897AD | 25 m | 1:29.58 | |
26 | 138 | Kepser Luka | 2007 | AIF | 0783AD | 25 m | 1:30.97 | |
27 | 99 | Bugge William | 2008 | GSK | 0899AC | 25 m | 1:32.22 | |
28 | 249 | Skonberg Carl C Stenstrøm | 2008 | HOVEDSTAD | 0819AD | 25 m | 1:35.14 | |
29 | 174 | Larsen Mads Ulrik | 2009 | TUNE | 0985AE | 25 m | 1:35.87 | |
30 | 252 | Andersen Esben Trærup | 2007 | HOVEDSTAD | 0769AJ | 25 m | 1:36.43 | |
31 | 251 | Buur Alexander Gadeberg | 2008 | HOVEDSTAD | 0833AC | 25 m | 1:36.56 | |
32 | 169 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | TUNE | 0821AE | 25 m | 1:38.92 | |
33 | 54 | Helmark Rasmus | 2008 | ISHØJ | 0857AI | 25 m | 1:43.40 | |
34 | 60 | Sohnemann Marius | 2007 | HASLEV | 0763AL | 25 m | 1:50.29 | |
35 | 120 | Korgaard Mathias Kirkebæk | 2010 | GSK | 1097AB | 25 m | 1:51.82 | |
36 | 154 | Bitton Shai | 2008 | TRITON B | 0891AH | 25 m | 1:53.28 | |
37 | 217 | Packert-Frandsen Jonas | 2009 | VEST | 0907AE | 25 m | 1:53.89 | |
38 | 121 | Oxenbøll Maximilian | 2010 | GSK | 1087AB | 25 m | 1:54.57 | |
39 | 62 | Kongslev William | 2008 | HASLEV | 0863AA | 25 m | 1:55.75 | |
40 | 122 | Schou Victor | 2010 | GSK | 1077AB | 25 m | 1:56.08 | |
41 | 77 | Schrøder Clint | 2008 | GREVE | 0897AL | 25 m | 1:59.35 | |
42 | 119 | Jensen Henry Karll | 2011 | GSK | 1157AA | 25 m | 2:08.88 | |
43 | 222 | Kobbernagel Noah | 2011 | VEST | 1147AA | 25 m | 2:08.96 | |
44 | 173 | Olsen Mikkel | 2009 | TUNE | 0993AD | 25 m | 2:13.29 | |
45 | 232 | Cetinkaya Ronas | 2010 | VEST | 1007AB | 25 m | 2:30.94 | |
46 | 66 | Henriksen Mathias | 2008 | HASLEV | 0857AA | 25 m | ||
47 | 118 | Holde Alfred Klie | 2009 | GSK | 0957AD | 25 m | ||
48 | 128 | Nielsen Oscar G. Lopez | 2010 | GSK | 1039AD | 25 m | ||
49 | 129 | Holmtoft Storm Bachman | 2010 | GSK | 1041AD | 25 m | ||
50 | 167 | Christensen Oliver | 2009 | TRITON B | 0963AF | 25 m | ||
51 | 288 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 april 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:54 |
Løb 27, 4X50m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 51 | Køge Mix - Mini Kids | 2008 | KØGE | 25 m | 2:31.10 | ||
2 | 239 | Gsk Helte 1 | 2008 | VG17 | 25 m | 2:31.17 | ||
3 | 247 | Hovedstadens Mix 2 | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:33.00 | ||
4 | 240 | Gsk Helte 2 | 2008 | VG17 | 25 m | 2:42.14 | ||
5 | 241 | Gsk Helte 3 | 2008 | VG17 | 25 m | 2:57.57 | ||
6 | 235 | Vest Minimix | 2008 | VG17 | 25 m | 3:35.38 | ||
7 | 289 | Hsk 3 | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:45.00 | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 april 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:54 |
Løb 28, 4X50m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 52 | Køge Kids - Mix 1 | 2007 | KØGE | 25 m | 2:04.86 | ||
2 | 236 | Gsk Mix 1 | 2006 | VG17 | 25 m | 2:06.57 | ||
3 | 242 | Hovedstadens Mix 1 | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:10.00 | ||
4 | 237 | Gsk Mix 2 | 2006 | VG17 | 25 m | 2:12.51 | ||
5 | 53 | Køge Kids - Mix 2 | 2007 | KØGE | 25 m | 2:13.33 | ||
6 | 152 | AIF Mix | 2000 | AIF | 25 m | 2:14.96 | ||
7 | 238 | Gsk Mix 3 | 2006 | VG17 | 25 m | 2:19.34 | ||
8 | 168 | Triton Matadormix | 2006 | TRITON B | 25 m | 2:44.88 | ||
9 | 295 | Hsk 8 | 2000 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:20.00 | EXT | |
10 | 291 | Hsk 5 | 2000 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:30.00 | EXT | |
11 | 292 | Hsk 6 | 2000 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:30.00 | EXT | |
12 | 294 | Hsk 7 | 2000 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:30.00 | EXT | |
13 | 290 | Hsk 4 | 2000 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:45.00 | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 april 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:54 |
Løb 29, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 2:45.49 | |
2 | 227 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 2:49.12 | |
3 | 189 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 2:56.21 | |
4 | 12 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 2:58.29 | |
5 | 280 | Slot Amalie | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:00.00 | ||
6 | 32 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 50 m | 3:01.68 | |
7 | 83 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 50 m | 3:02.29 | |
8 | 178 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 50 m | 3:04.35 | |
9 | 42 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 50 m | 3:11.04 | |
10 | 181 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 3:16.63 | |
11 | 182 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 3:19.55 | |
12 | 248 | Jespersen Lea F. H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AA | 25 m | 3:24.27 | |
13 | 137 | Kepser Freja Johanna | 2005 | AIF | 0544AS | 50 m | 3:25.63 | |
14 | 88 | Kjærebye Ella | 2007 | GSK | 0726AF | 25 m | 3:28.53 | |
15 | 260 | Drauschke Sophia | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AL | 25 m | 3:36.24 | |
16 | 261 | Dyndgaard Lotte | 2003 | HOVEDSTAD | 0356AB | 50 m | 3:40.79 | |
17 | 281 | Strodtmann Andrea Busk | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AD | 25 m | 3:43.41 | |
18 | 264 | Gantzhorn Andrea Andkjær | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:59.02 | ||
19 | 216 | Taslicukur Lamia | 2008 | VEST | 0842AK | 25 m | 4:13.39 | |
20 | 93 | Hansson Smilla | 2008 | GSK | 0842AD | 25 m | ||
21 | 96 | Zornhagen Emma Westarp | 2007 | GSK | 0794AJ | 25 m | ||
22 | 105 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | ||
23 | 106 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | ||
24 | 140 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | ||
25 | 142 | Larsen Thea Fritz | 2009 | AIF | 0928AB | 25 m | ||
26 | 144 | Bækmark Mille | 2008 | AIF | 0824AL | 25 m | ||
27 | 287 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 april 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:54 |
Løb 30, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 78 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 2:33.39 | |
2 | 179 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 50 m | 2:36.95 | |
3 | 230 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 2:37.34 | |
4 | 188 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 2:45.64 | |
5 | 87 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 2:57.08 | |
6 | 228 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 2:57.97 | |
7 | 90 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | 3:05.71 | |
8 | 89 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 3:11.72 | |
9 | 196 | Bøgevig Sofus Emil L. | 2007 | VEST | 0799AJ | 25 m | 3:24.74 | |
10 | 100 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | ||
11 | 108 | Dyhr Peter Emil | 2008 | GSK | 0897AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 april 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:54 |
Løb 31, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 79 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 29.95 | |
2 | 231 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 50 m | 34.09 | |
3 | 82 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 34.17 | |
4 | 117 | Hansen Isabell | 2007 | GSK | 0754AS | 25 m | 34.51 | |
5 | 224 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 50 m | 34.76 | |
6 | 226 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 50 m | 35.66 | |
7 | 244 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 35.92 | |
8 | 191 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 35.94 | |
9 | 94 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 35.96 | |
10 | 47 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 36.62 | |
11 | 4 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 50 m | 37.80 | |
12 | 7 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 50 m | 37.91 | |
13 | 103 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | 38.23 | |
14 | 140 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 38.75 | |
15 | 280 | Slot Amalie | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 39.17 | ||
16 | 194 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 50 m | 39.45 | |
17 | 5 | Raunholt Freja Katrine | 2006 | NÆSTVED | 0692AP | 25 m | 40.41 | |
18 | 136 | Buchmann Laura | 2004 | AIF | 0424AV | 25 m | 41.09 | |
19 | 95 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 41.13 | |
20 | 248 | Jespersen Lea F. H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AA | 25 m | 41.38 | |
21 | 225 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 50 m | 41.47 | |
22 | 27 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 50 m | 42.55 | |
23 | 268 | Hellfach Hannah Iversen | 2006 | HOVEDSTAD | 0628AU | 25 m | 42.84 | |
24 | 274 | Landschultz Filippa T. | 2007 | HOVEDSTAD | 0788AD | 25 m | 43.00 | |
25 | 59 | Boholm Emilie Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0834AB | 25 m | 43.46 | |
26 | 11 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 43.80 | |
27 | 16 | Lindemann Kamilla | 2007 | NÆSTVED | 0758AQ | 25 m | 43.82 | |
28 | 275 | Lukowski Clara Dam | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 45.00 | ||
29 | 281 | Strodtmann Andrea Busk | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AD | 25 m | 46.34 | |
30 | 185 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 46.51 | |
31 | 157 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 50 m | 46.83 | |
32 | 190 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 50 m | 46.89 | |
33 | 31 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 47.62 | |
34 | 180 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 48.47 | |
35 | 71 | Eirfeldt Anna | 2009 | GREVE | 0952AF | 25 m | 48.81 | |
36 | 139 | Nielsen Emilia | 2007 | AIF | 0762AG | 25 m | 49.62 | |
37 | 296 | Tomasdottir Briet Natalia | 2004 | HOVEDSTAD | 0424BE | 25 m | 50.00 | |
38 | 200 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 50.88 | |
39 | 260 | Drauschke Sophia | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AL | 25 m | 51.45 | |
40 | 105 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 52.26 | |
41 | 109 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 54.47 | |
42 | 205 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 54.60 | |
43 | 165 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 50 m | 54.84 | |
44 | 15 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | 55.20 | |
45 | 67 | Larsen Milla Engsted | 2009 | HASLEV | 0998AC | 25 m | 55.47 | |
46 | 113 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 55.59 | |
47 | 104 | Bøving-Gryberg Maya | 2009 | GSK | 0984AB | 25 m | 55.83 | |
48 | 187 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 50 m | 55.93 | |
49 | 156 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 50 m | 56.54 | |
50 | 208 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 57.33 | |
51 | 161 | Juhl Karoline Koch | 2009 | TRITON B | 0994AF | 50 m | 58.76 | |
52 | 255 | Bjørsted Caroline | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
53 | 263 | Ernst Katrine Jo | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AE | 25 m | 1:00.00 | |
54 | 171 | Pedersen Sofia Linnea B. | 2009 | TUNE | 0942AC | 25 m | 1:00.83 | |
55 | 207 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 1:02.30 | |
56 | 155 | Bitton Linoy | 2009 | TRITON B | 0938AH | 50 m | 1:03.56 | |
57 | 160 | Olsen Bettina M. V. | 2009 | TRITON B | 0912AG | 50 m | 1:04.42 | |
58 | 69 | Dithmar Mathilde | 2009 | GREVE | 0902AC | 25 m | 1:06.12 | |
59 | 17 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 1:08.13 | |
60 | 124 | Rosenkrantz Nora | 2010 | GSK | 1018AD | 25 m | 1:14.69 | |
61 | 183 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 1:14.86 | |
62 | 170 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | TUNE | 0998AB | 25 m | 1:17.69 | |
63 | 68 | Andersen Caroline Damhøj | 2008 | GREVE | 0824AG | 25 m | 1:18.06 | |
64 | 64 | Seedorff Edith | 2008 | HASLEV | 0876AB | 25 m | ||
65 | 177 | Træde Matilde Wendelboe | 2008 | TUNE | 0862AO | 25 m | ||
66 | 202 | Stefansen Caroline | 2009 | VEST | 0902AF | 25 m | ||
67 | 203 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | ||
68 | 206 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | ||
69 | 211 | Kristensen Mia | 2009 | VEST | 0958AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 april 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:54 |
Løb 32, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 230 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 32.38 | |
2 | 221 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 50 m | 33.27 | |
3 | 193 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 50 m | 33.91 | |
4 | 184 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 34.06 | |
5 | 86 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 34.56 | |
6 | 186 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 50 m | 35.59 | |
7 | 48 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 50 m | 36.85 | |
8 | 50 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 50 m | 36.93 | |
9 | 49 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 38.20 | |
10 | 159 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 50 m | 38.95 | |
11 | 26 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 39.37 | |
12 | 243 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 25 m | 40.30 | |
13 | 43 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 40.95 | |
14 | 46 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 50 m | 42.31 | |
15 | 192 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 44.13 | |
16 | 249 | Skonberg Carl C Stenstrøm | 2008 | HOVEDSTAD | 0819AD | 25 m | 45.00 | |
17 | 6 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 50 m | 45.03 | |
18 | 99 | Bugge William | 2008 | GSK | 0899AC | 25 m | 45.09 | |
19 | 101 | Jørgensen Gustav | 2009 | GSK | 0959AA | 25 m | 45.71 | |
20 | 102 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 46.74 | |
21 | 209 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | 47.23 | |
22 | 204 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 57.18 | |
23 | 154 | Bitton Shai | 2008 | TRITON B | 0891AH | 50 m | 1:07.05 | |
24 | 210 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 1:10.53 | |
25 | 98 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 1:16.76 | |
26 | 61 | Boholm Andreas Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0825AA | 25 m | 1:19.47 | |
27 | 212 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | 1:41.25 | |
28 | 116 | Zornhagen Florian Westarp | 2009 | GSK | 0903AD | 25 m | 1:43.02 | |
29 | 118 | Holde Alfred Klie | 2009 | GSK | 0957AD | 25 m | ||
30 | 121 | Oxenbøll Maximilian | 2010 | GSK | 1087AB | 25 m | ||
31 | 122 | Schou Victor | 2010 | GSK | 1077AB | 25 m | ||
32 | 201 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | ||
33 | 213 | Tordrup Oliver Hentzen | 2008 | VEST | 0897AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 april 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:54 |
Løb 33, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 197 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 4:54.63 | |
2 | 82 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 5:04.24 | |
3 | 231 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 5:21.68 | |
4 | 42 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 50 m | 5:27.55 | |
5 | 229 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 5:30.82 | |
6 | 92 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 5:39.92 | |
7 | 85 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 5:50.60 | |
8 | 191 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 5:52.16 | |
9 | 30 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 50 m | 5:54.23 | |
10 | 181 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 6:21.02 | |
11 | 2 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 6:22.41 | |
12 | 250 | Hanghøj Alvilde Gemmer | 2008 | HOVEDSTAD | 0814AE | 25 m | 6:30.00 | |
13 | 31 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 50 m | 6:35.72 | |
14 | 1 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | ||
15 | 107 | Christensen Liva Friche | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | ||
16 | 139 | Nielsen Emilia | 2007 | AIF | 0762AG | 25 m | ||
17 | 144 | Bækmark Mille | 2008 | AIF | 0824AL | 25 m | ||
18 | 178 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | ||
19 | 224 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | ||
20 | 226 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | ||
21 | 227 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 april 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:54 |
Løb 34, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 199 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 4:54.26 | |
2 | 87 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 5:20.16 | |
3 | 188 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 5:21.25 | |
4 | 195 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 5:22.39 | |
5 | 179 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 5:25.51 | |
6 | 184 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 5:29.46 | |
7 | 97 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 5:31.62 | |
8 | 158 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 50 m | 5:56.93 | |
9 | 193 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 6:34.39 | |
10 | 78 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | ||
11 | 80 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | ||
12 | 159 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | ||
13 | 228 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 april 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:54 |
Løb 35, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 81 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:16.35 | |
2 | 117 | Hansen Isabell | 2007 | GSK | 0754AS | 25 m | 1:17.57 | |
3 | 245 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 1:17.63 | |
4 | 189 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:18.00 | |
5 | 83 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 1:21.16 | |
6 | 94 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 1:21.53 | |
7 | 12 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 1:21.60 | |
8 | 244 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 1:21.82 | |
9 | 198 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 1:21.90 | |
10 | 32 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 1:23.16 | |
11 | 4 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 1:24.29 | |
12 | 280 | Slot Amalie | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:25.00 | ||
13 | 7 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:25.01 | |
14 | 136 | Buchmann Laura | 2004 | AIF | 0424AV | 25 m | 1:26.47 | |
15 | 262 | Dyndgaard Nelli Zsigri | 2006 | HOVEDSTAD | 0674AB | 25 m | 1:26.93 | |
16 | 194 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 1:27.69 | |
17 | 10 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 1:28.27 | |
18 | 103 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | 1:28.46 | |
19 | 95 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 1:29.22 | |
20 | 112 | Rasmussen Klara | 2008 | GSK | 0868AG | 25 m | 1:29.87 | |
21 | 5 | Raunholt Freja Katrine | 2006 | NÆSTVED | 0692AP | 25 m | 1:30.69 | |
22 | 225 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | 1:31.64 | |
23 | 248 | Jespersen Lea F. H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AA | 25 m | 1:31.82 | |
24 | 182 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 1:31.86 | |
25 | 91 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 1:32.04 | |
26 | 93 | Hansson Smilla | 2008 | GSK | 0842AD | 25 m | 1:32.13 | |
27 | 88 | Kjærebye Ella | 2007 | GSK | 0726AF | 25 m | 1:33.21 | |
28 | 11 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:33.70 | |
29 | 27 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 1:33.74 | |
30 | 16 | Lindemann Kamilla | 2007 | NÆSTVED | 0758AQ | 25 m | 1:34.57 | |
31 | 284 | Vestergaard Hannah | 2005 | HOVEDSTAD | 0564AZ | 25 m | 1:35.00 | |
32 | 256 | Buccoliero Ophelia Kuni | 2005 | HOVEDSTAD | 0524AZ | 25 m | 1:36.09 | |
33 | 96 | Zornhagen Emma Westarp | 2007 | GSK | 0794AJ | 25 m | 1:36.71 | |
34 | 59 | Boholm Emilie Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0834AB | 25 m | 1:36.99 | |
35 | 260 | Drauschke Sophia | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AL | 25 m | 1:37.21 | |
36 | 273 | Kodal Emiline | 2005 | HOVEDSTAD | 0584AZ | 25 m | 1:40.00 | |
37 | 170 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | TUNE | 0998AB | 25 m | 1:40.86 | |
38 | 157 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 25 m | 1:41.18 | |
39 | 56 | Kristensen Yasmin Thrane | 2006 | HASLEV | 0654AW | 25 m | 1:42.16 | |
40 | 208 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 1:42.53 | |
41 | 172 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | TUNE | 0972AC | 25 m | 1:42.88 | |
42 | 200 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 1:43.39 | |
43 | 190 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | 1:43.70 | |
44 | 283 | Sørensen Laura Kirsten | 2005 | HOVEDSTAD | 0564AV | 25 m | 1:44.61 | |
45 | 296 | Tomasdottir Briet Natalia | 2004 | HOVEDSTAD | 0424BE | 25 m | 1:45.00 | |
46 | 205 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 1:46.21 | |
47 | 180 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 1:46.67 | |
48 | 264 | Gantzhorn Andrea Andkjær | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:46.93 | ||
49 | 18 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | 1:47.74 | |
50 | 156 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 1:47.97 | |
51 | 278 | Olsen Freja | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:47.98 | ||
52 | 275 | Lukowski Clara Dam | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:48.88 | ||
53 | 206 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 1:49.43 | |
54 | 113 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 1:49.75 | |
55 | 71 | Eirfeldt Anna | 2009 | GREVE | 0952AF | 25 m | 1:50.34 | |
56 | 177 | Træde Matilde Wendelboe | 2008 | TUNE | 0862AO | 25 m | 1:50.68 | |
57 | 104 | Bøving-Gryberg Maya | 2009 | GSK | 0984AB | 25 m | 1:51.35 | |
58 | 143 | Lindgreen Isabella | 2007 | AIF | 0718AQ | 25 m | 1:53.43 | |
59 | 261 | Dyndgaard Lotte | 2003 | HOVEDSTAD | 0356AB | 25 m | 1:54.55 | |
60 | 253 | Andersen Freja Max | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:55.00 | ||
61 | 259 | Dauberg Vilma Brix | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:55.00 | ||
62 | 165 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 25 m | 1:56.44 | |
63 | 67 | Larsen Milla Engsted | 2009 | HASLEV | 0998AC | 25 m | 1:56.54 | |
64 | 207 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 1:56.67 | |
65 | 20 | Toft Nanna | 2007 | NÆSTVED | 0758AR | 25 m | 1:57.73 | |
66 | 106 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | 1:57.76 | |
67 | 123 | Bødiker Thilde | 2009 | GSK | 0924AH | 25 m | 1:58.09 | |
68 | 109 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 1:58.46 | |
69 | 73 | Engsbro Caroline | 2010 | GREVE | 1054AD | 25 m | 1:58.60 | |
70 | 171 | Pedersen Sofia Linnea B. | 2009 | TUNE | 0942AC | 25 m | 1:59.17 | |
71 | 68 | Andersen Caroline Damhøj | 2008 | GREVE | 0824AG | 25 m | 1:59.81 | |
72 | 124 | Rosenkrantz Nora | 2010 | GSK | 1018AD | 25 m | 1:59.82 | |
73 | 187 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 2:00.76 | |
74 | 202 | Stefansen Caroline | 2009 | VEST | 0902AF | 25 m | 2:05.49 | |
75 | 69 | Dithmar Mathilde | 2009 | GREVE | 0902AC | 25 m | 2:09.48 | |
76 | 258 | Christiansen Sirid M. W. | 2009 | HOVEDSTAD | 0942AB | 25 m | 2:10.00 | |
77 | 267 | Hansen Selma Lærkelund | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:10.00 | ||
78 | 274 | Landschultz Filippa T. | 2007 | HOVEDSTAD | 0788AD | 25 m | 2:12.02 | |
79 | 203 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | 2:18.46 | |
80 | 111 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | GSK | 1088AA | 25 m | 2:18.99 | |
81 | 15 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | ||
82 | 74 | Hansen Ronja B | 2010 | GREVE | 1044AD | 25 m | ||
83 | 75 | Madsen Josephine | 2009 | GREVE | 0928AG | 25 m | ||
84 | 76 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GREVE | 0918AG | 25 m | ||
85 | 125 | Johansen Amalie Pleidrup | 2010 | GSK | 1068AD | 25 m | ||
86 | 126 | Øllgaard Vera Juel | 2011 | GSK | 1168AB | 25 m | ||
87 | 127 | Thomsen Carmen Grønkjær | 2011 | GSK | 1170AB | 25 m | ||
88 | 131 | Christensen Victoria | 2011 | GSK | 1174AB | 25 m | ||
89 | 132 | Højberg Dicte Thaysen | 2010 | GSK | 1024AG | 25 m | ||
90 | 141 | Larsen Helena Fritz | 2007 | AIF | 0792AO | 25 m | ||
91 | 155 | Bitton Linoy | 2009 | TRITON B | 0938AH | 25 m | ||
92 | 160 | Olsen Bettina M. V. | 2009 | TRITON B | 0912AG | 25 m | ||
93 | 164 | Nyegaard Josefine | 2008 | TRITON B | 0808AR | 25 m | ||
94 | 175 | Kirkegaard Frida | 2010 | TUNE | 1064AD | 25 m | ||
95 | 176 | Neergaard Mie | 2010 | TUNE | 1084AD | 25 m | ||
96 | 211 | Kristensen Mia | 2009 | VEST | 0958AE | 25 m | ||
97 | 287 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 april 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:54 |
Løb 36, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 221 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | 1:14.07 | |
2 | 86 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 1:19.57 | |
3 | 49 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 1:21.14 | |
4 | 87 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 1:21.76 | |
5 | 186 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 1:22.75 | |
6 | 50 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 1:24.38 | |
7 | 84 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 1:24.95 | |
8 | 246 | Larsen Carl Johan Zahll | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:25.00 | ||
9 | 48 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 25 m | 1:27.02 | |
10 | 243 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 25 m | 1:28.14 | |
11 | 89 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 1:28.48 | |
12 | 90 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | 1:28.63 | |
13 | 43 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 1:28.96 | |
14 | 26 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 1:28.98 | |
15 | 153 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 1:31.83 | |
16 | 46 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 1:32.18 | |
17 | 209 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | 1:32.85 | |
18 | 102 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 1:34.26 | |
19 | 196 | Bøgevig Sofus Emil L. | 2007 | VEST | 0799AJ | 25 m | 1:35.38 | |
20 | 6 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 1:36.49 | |
21 | 99 | Bugge William | 2008 | GSK | 0899AC | 25 m | 1:40.38 | |
22 | 21 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 1:42.04 | |
23 | 251 | Buur Alexander Gadeberg | 2008 | HOVEDSTAD | 0833AC | 25 m | 1:45.46 | |
24 | 204 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 1:45.49 | |
25 | 28 | Larsen David | 2007 | KØGE | 0753AE | 25 m | 1:45.94 | |
26 | 138 | Kepser Luka | 2007 | AIF | 0783AD | 25 m | 1:47.17 | |
27 | 98 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 1:48.03 | |
28 | 101 | Jørgensen Gustav | 2009 | GSK | 0959AA | 25 m | 1:49.71 | |
29 | 108 | Dyhr Peter Emil | 2008 | GSK | 0897AD | 25 m | 1:49.90 | |
30 | 252 | Andersen Esben Trærup | 2007 | HOVEDSTAD | 0769AJ | 25 m | 1:52.64 | |
31 | 54 | Helmark Rasmus | 2008 | ISHØJ | 0857AI | 25 m | 1:55.74 | |
32 | 169 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | TUNE | 0821AE | 25 m | 2:01.36 | |
33 | 154 | Bitton Shai | 2008 | TRITON B | 0891AH | 25 m | 2:01.57 | |
34 | 120 | Korgaard Mathias Kirkebæk | 2010 | GSK | 1097AB | 25 m | 2:05.14 | |
35 | 119 | Jensen Henry Karll | 2011 | GSK | 1157AA | 25 m | 2:06.94 | |
36 | 121 | Oxenbøll Maximilian | 2010 | GSK | 1087AB | 25 m | 2:07.09 | |
37 | 201 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | 2:07.27 | |
38 | 210 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 2:09.43 | |
39 | 173 | Olsen Mikkel | 2009 | TUNE | 0993AD | 25 m | 2:10.33 | |
40 | 61 | Boholm Andreas Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0825AA | 25 m | 2:11.13 | |
41 | 122 | Schou Victor | 2010 | GSK | 1077AB | 25 m | 2:11.92 | |
42 | 212 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | 2:20.75 | |
43 | 116 | Zornhagen Florian Westarp | 2009 | GSK | 0903AD | 25 m | 2:29.65 | |
44 | 70 | Karaibrahim Semih Güven | 2009 | GREVE | 0935AD | 25 m | 2:39.20 | |
45 | 77 | Schrøder Clint | 2008 | GREVE | 0897AL | 25 m | ||
46 | 128 | Nielsen Oscar G. Lopez | 2010 | GSK | 1039AD | 25 m | ||
47 | 129 | Holmtoft Storm Bachman | 2010 | GSK | 1041AD | 25 m | ||
48 | 174 | Larsen Mads Ulrik | 2009 | TUNE | 0985AE | 25 m | ||
49 | 213 | Tordrup Oliver Hentzen | 2008 | VEST | 0897AI | 25 m | ||
50 | 288 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 april 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:54 |