Program för Nyborg ÅrgangsCup 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Løb 1, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 112 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 2:15.79 | |
2 | 135 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 25 m | 2:16.44 | |
3 | 129 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 2:17.00 | |
4 | 125 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 25 m | 2:22.46 | |
5 | 192 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 2:24.68 | |
6 | 79 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 2:25.81 | |
7 | 287 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 2:26.52 | |
8 | 127 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 25 m | 2:26.89 | |
9 | 200 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 2:31.81 | |
10 | 21 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 2:33.81 | |
11 | 92 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 2:34.54 | |
12 | 14 | Christensen Cecilie | 2002 | ESBJERG | 0208AV | 25 m | 2:35.24 | |
13 | 236 | Bak Helga | 2004 | NYBORG | 0494AA | 25 m | 2:41.51 | |
14 | 68 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | 2:42.62 | |
15 | 211 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 2:44.87 | |
16 | 196 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 2:45.25 | |
17 | 61 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 2:46.44 | |
18 | 25 | Jacobsen Jasmina K. | 2003 | ESBJERG | 0322AK | 25 m | 2:47.16 | |
19 | 191 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 25 m | 2:48.03 | |
20 | 42 | Nikolajsen Lizette | 2003 | ESBJERG | 0378AJ | 25 m | 2:52.22 | |
21 | 28 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 2:52.31 | |
22 | 76 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 2:53.23 | |
23 | 207 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 2:53.89 | |
24 | 39 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 25 m | 2:54.12 | |
25 | 36 | Mathiesen Maria | 2004 | ESBJERG | 0496AL | 25 m | 2:54.26 | |
26 | 46 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 2:54.28 | |
27 | 185 | Rademakers Lucca | 2004 | TVS IF | 0416AD | 25 m | 2:54.71 | |
28 | 50 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 2:57.13 | |
29 | 75 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 3:00.29 | |
30 | 74 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 50 m | 3:01.91 | |
31 | 208 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 3:02.32 | |
32 | 130 | Niels Cathrine Østergaard | 2004 | GLADSAXE | 0494AL | 25 m | 3:05.93 | |
33 | 209 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 3:06.55 | |
34 | 164 | Stilund Mathilde | 2005 | FREM | 0556AH | 25 m | 3:09.83 | |
35 | 253 | Kaysen Sofie | 2004 | NYBORG | 0456AU | 25 m | 3:10.75 | |
36 | 144 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 3:11.50 | |
37 | 241 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 25 m | 3:12.58 | RES |
38 | 27 | Jensen Marie | 2005 | ESBJERG | 0516AO | 25 m | 3:14.96 | RES |
39 | 51 | Wolf Sofie A. | 2006 | ESBJERG | 0686AF | 25 m | 3:17.54 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 04 marts 2016 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:21 |
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 288 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 2:00.16 | |
2 | 289 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 2:09.65 | |
3 | 102 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 25 m | 2:10.58 | |
4 | 56 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 2:12.65 | |
5 | 13 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 25 m | 2:15.21 | |
6 | 119 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 2:15.99 | |
7 | 78 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 2:16.07 | |
8 | 140 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 2:16.14 | |
9 | 20 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 25 m | 2:16.90 | |
10 | 291 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 2:20.79 | |
11 | 269 | Okkerholm Mingus | 2002 | NYBORG | 0201AQ | 25 m | 2:22.64 | |
12 | 22 | Hosini Parsa | 2001 | ESBJERG | 0189AC | 25 m | 2:22.78 | |
13 | 12 | Boström Tobias | 2002 | ESBJERG | 0295AG | 25 m | 2:23.16 | |
14 | 141 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 2:28.08 | |
15 | 32 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 2:28.15 | |
16 | 138 | Sekhon Rahul Singh | 2001 | GLADSAXE | 0133AI | 25 m | 2:28.26 | |
17 | 290 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 2:30.70 | |
18 | 242 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 25 m | 2:31.16 | |
19 | 93 | Brandt Mark | 2002 | GLADSAXE | 0299AR | 25 m | 2:31.57 | |
20 | 38 | Mose Anders | 2004 | ESBJERG | 0411AD | 25 m | 2:32.17 | |
21 | 48 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | 2:36.90 | |
22 | 109 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 50 m | 2:38.23 | |
23 | 243 | Graff Nicolai | 2001 | NYBORG | 0161AO | 25 m | 2:42.14 | |
24 | 40 | Nielsen Mathias Marbæk | 2004 | ESBJERG | 0435AE | 25 m | 2:43.91 | |
25 | 86 | Yldiz Elias | 2005 | TRITON B | 0591AC | 25 m | 2:46.94 | |
26 | 44 | Pedersen Anton | 2003 | ESBJERG | 0367AO | 25 m | 2:47.83 | |
27 | 35 | Lyngesen Sune | 2003 | ESBJERG | 0377AI | 25 m | 2:48.33 | |
28 | 157 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | FREM | 0561AE | 25 m | 2:52.87 | |
29 | 41 | Nikolajsen Andreas | 2005 | ESBJERG | 0595AC | 25 m | 2:53.83 | |
30 | 37 | Mondrup Lasse Metz | 2004 | ESBJERG | 0407AK | 25 m | 2:54.14 | |
31 | 95 | Breinholt Emil | 2003 | GLADSAXE | 0311AE | 25 m | 2:54.24 | |
32 | 155 | Hald Christoffer | 2003 | FREM | 0321AC | 25 m | 2:56.45 | |
33 | 174 | Hvilsom Christian Bjørn | 2002 | TVS IF | 0293AK | 25 m | 2:57.29 | |
34 | 195 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 25 m | 2:57.37 | |
35 | 270 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 2:59.12 | |
36 | 70 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 3:00.90 | |
37 | 267 | Nissen Mikkel | 2002 | NYBORG | 0245AQ | 25 m | 3:05.09 | RES |
38 | 115 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 3:05.45 | RES |
39 | 47 | Skouboe Jonas Becker | 2005 | ESBJERG | 0529AE | 25 m | 3:05.54 | RES |
40 | 33 | Lau Esben Breum | 2003 | ESBJERG | 0323AL | 25 m | 3:09.01 | RES |
41 | 30 | Kaltoft Kasper Nørskov | 2006 | ESBJERG | 0633AB | 25 m | 3:12.16 | RES |
42 | 11 | Andersen Tobias Staghøj | 2006 | ESBJERG | 0621AC | 25 m | 3:15.05 | RES |
43 | 19 | Foss Oskar | 2006 | ESBJERG | 0677AC | 25 m | 3:25.33 | RES |
44 | 15 | Drachmann Alexander | 2005 | ESBJERG | 0567AF | 25 m | 3:27.77 | RES |
45 | 23 | Hyldahl Mikkel | 2005 | ESBJERG | 0509AG | 25 m | 3:27.89 | RES |
46 | 26 | Jacobsen Silas Kjølby | 2006 | ESBJERG | 0647AC | 25 m | 3:30.53 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 04 marts 2016 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:21 |
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 117 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 36.98 | |
2 | 112 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 37.95 | |
3 | 239 | Ejby Julie | 2002 | NYBORG | 0282AD | 25 m | 39.33 | |
4 | 61 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 39.62 | |
5 | 245 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 40.11 | |
6 | 136 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 25 m | 40.93 | |
7 | 336 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 40.96 | |
8 | 14 | Christensen Cecilie | 2002 | ESBJERG | 0208AV | 25 m | 40.99 | |
9 | 137 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 42.00 | |
10 | 29 | Jensen Rikke Vagtborg | 2002 | ESBJERG | 0234AX | 25 m | 42.68 | |
11 | 320 | Foverskov Anna | 2002 | HOLBÆK | 0204AO | 25 m | 42.73 | |
12 | 159 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 25 m | 43.28 | |
13 | 204 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 43.37 | |
14 | 113 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 43.92 | |
15 | 163 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 25 m | 44.76 | |
16 | 197 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 45.22 | |
17 | 161 | Nguyen Jenni | 2004 | FREM | 0416AQ | 25 m | 45.40 | |
18 | 175 | Jacobsen Isabella | 2004 | TVS IF | 0486AO | 25 m | 45.98 | |
19 | 9 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 46.25 | |
20 | 96 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 50 m | 46.84 | |
21 | 121 | Kjørtsholtsen Laura | 2004 | GLADSAXE | 0428AH | 25 m | 46.86 | |
22 | 162 | Nguyen Julie | 2004 | FREM | 0414AQ | 25 m | 47.10 | |
23 | 124 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 47.61 | |
24 | 298 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | OSLF | 0496AH | 25 m | 48.00 | |
25 | 43 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 48.03 | |
26 | 160 | Larsen Josephine | 2004 | FREM | 0464AU | 25 m | 48.55 | |
27 | 271 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 25 m | 48.92 | |
28 | 34 | Lykke Jasmin | 2002 | ESBJERG | 0216AP | 25 m | 49.19 | |
29 | 252 | Jørgensen Randi | 2002 | NYBORG | 0286AR | 25 m | 49.99 | |
30 | 273 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 50.93 | |
31 | 210 | Tångberg Line | 2004 | HERLUFSHOL | 0448AP | 25 m | 51.24 | |
32 | 307 | Pedersen Aurelia | 2004 | OSK | 0414AA | 50 m | 51.44 | |
33 | 49 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 50 m | 52.10 | |
34 | 211 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 52.22 | |
35 | 299 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | OSLF | 0372AH | 50 m | 52.37 | |
36 | 350 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 52.42 | |
37 | 338 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 52.69 | |
38 | 301 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | OSK | 0456AM | 50 m | 53.34 | |
39 | 27 | Jensen Marie | 2005 | ESBJERG | 0516AO | 25 m | 54.09 | |
40 | 206 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 54.17 | |
41 | 341 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 25 m | 54.23 | |
42 | 139 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 54.26 | |
43 | 303 | Grønning Ida Juul | 2004 | OSK | 0418AC | 50 m | 54.29 | |
44 | 253 | Kaysen Sofie | 2004 | NYBORG | 0456AU | 25 m | 54.68 | |
45 | 321 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 0478AS | 25 m | 55.04 | |
46 | 176 | Jensen-Mattebjer Kathrine | 2004 | TVS IF | 0496AS | 25 m | 55.34 | |
47 | 181 | Larsen Josephine | 2004 | TVS IF | 25 m | 56.09 | ||
48 | 65 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 56.57 | |
49 | 248 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 25 m | 56.79 | |
50 | 173 | Hvilsom Caroline Bjørn | 2005 | TVS IF | 0588AA | 50 m | 57.38 | |
51 | 249 | Johansen Julie | 2005 | NYBORG | 0546AM | 25 m | 57.53 | |
52 | 306 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | OSK | 0406AC | 50 m | 58.18 | |
53 | 297 | Jensen Pernille Juul | 2003 | OSLF | 0346AZ | 25 m | 58.78 | |
54 | 51 | Wolf Sofie A. | 2006 | ESBJERG | 0686AF | 25 m | 58.97 | |
55 | 24 | Jacobsen Ida | 2005 | ESBJERG | 0516AM | 25 m | 59.76 | |
56 | 165 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 0536AH | 25 m | 1:00.05 | |
57 | 98 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 1:00.38 | |
58 | 152 | Canpolat Melek | 2005 | FREM | 0542AN | 25 m | 1:00.77 | |
59 | 69 | Nielson Petrine | 2003 | TRITON B | 0316AS | 50 m | 1:03.39 | |
60 | 260 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 50 m | 1:06.28 | |
61 | 241 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 25 m | 1:06.52 | |
62 | 101 | Christiansen Andrea Elnif | 2005 | GLADSAXE | 0528AF | 25 m | 1:10.60 | |
63 | 261 | Mikkelsen Kamille | 2006 | NYBORG | 0632AF | 25 m | 1:10.89 | |
64 | 247 | Heldt Anna Eilby | 2006 | NYBORG | 0696AH | 25 m | 1:11.91 | |
65 | 302 | Færgemann Naja | 2006 | OSK | 0602AI | 25 m | 1:12.44 | |
66 | 237 | Christensen Frederikke M. | 2006 | NYBORG | 25 m | 1:16.68 | ||
67 | 264 | Mühring-Nielsen Marie | 2004 | NYBORG | 0436AS | 25 m | 1:24.98 | |
68 | 251 | Juliussen Katrine Elholm | 2006 | NYBORG | 0692AH | 25 m | 1:26.06 | |
69 | 272 | Pedersen Louise Kipper | 2006 | NYBORG | 0646AG | 25 m | 1:41.98 | |
70 | 153 | Dall Frida Karoline | 2004 | FREM | 0492AP | 25 m | ||
71 | 202 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
72 | 233 | Agertoft Josefine | 2006 | NYBORG | 0616AL | 25 m | ||
73 | 238 | Demant Anna | 2007 | NYBORG | 0746AC | 25 m | ||
74 | 278 | Seirup Nina | 2005 | NYBORG | 0566AN | 25 m | ||
75 | 304 | Habermann Agnete | 2005 | OSK | 0576AA | 25 m | ||
76 | 169 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TVS IF | 0162AD | 25 m | 37.07 | EXT |
77 | 166 | Christensen Caroline | 2000 | TVS IF | 0078BG | 25 m | 57.96 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 04 marts 2016 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:21 |
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 103 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 33.25 | |
2 | 269 | Okkerholm Mingus | 2002 | NYBORG | 0201AQ | 25 m | 34.06 | |
3 | 17 | Eenberg Anders | 2001 | ESBJERG | 0177AJ | 25 m | 35.55 | |
4 | 110 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 36.45 | |
5 | 13 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 25 m | 36.83 | |
6 | 183 | Mosegaard Emil | 2001 | TVS IF | 0187AM | 25 m | 38.09 | |
7 | 292 | Nygaard Victor | 2003 | OSLF | 0361AH | 25 m | 39.07 | |
8 | 315 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 39.22 | |
9 | 138 | Sekhon Rahul Singh | 2001 | GLADSAXE | 0133AI | 50 m | 39.36 | |
10 | 18 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 39.79 | |
11 | 141 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 50 m | 40.66 | |
12 | 31 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 41.23 | |
13 | 143 | Sumberg Mark | 2002 | GLADSAXE | 0289AH | 25 m | 41.27 | |
14 | 319 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 44.00 | |
15 | 44 | Pedersen Anton | 2003 | ESBJERG | 0367AO | 25 m | 44.19 | |
16 | 116 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 44.21 | |
17 | 276 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 44.51 | |
18 | 45 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 45.19 | |
19 | 199 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 45.39 | |
20 | 48 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | 45.68 | |
21 | 99 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 25 m | 45.68 | |
22 | 339 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 46.19 | |
23 | 123 | Ladefoged Andreas Ivang | 2004 | GLADSAXE | 0437AH | 25 m | 47.97 | |
24 | 38 | Mose Anders | 2004 | ESBJERG | 0411AD | 25 m | 48.08 | |
25 | 318 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 48.21 | |
26 | 296 | Fohlmann Joe Tani | 2003 | OSLF | 0355AA | 50 m | 48.30 | |
27 | 16 | Duvander Nicolas | 2005 | ESBJERG | 0563AE | 25 m | 49.35 | |
28 | 270 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 49.37 | |
29 | 41 | Nikolajsen Andreas | 2005 | ESBJERG | 0595AC | 25 m | 49.55 | |
30 | 305 | Henriksen Mads Juul | 2004 | OSK | 0465AA | 50 m | 49.62 | |
31 | 154 | Duch Kasper | 2005 | FREM | 0557AF | 25 m | 49.94 | |
32 | 293 | Pedersen Christoffer R.s. | 2004 | OSLF | 0405AA | 25 m | 50.01 | |
33 | 158 | Koh Meng-Joon | 2005 | FREM | 0587AJ | 25 m | 50.80 | |
34 | 178 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | TVS IF | 0549AB | 25 m | 51.01 | |
35 | 172 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | TVS IF | 0379AN | 25 m | 51.53 | |
36 | 171 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | TVS IF | 0489AH | 25 m | 52.00 | |
37 | 186 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | TVS IF | 0311AL | 25 m | 52.00 | |
38 | 47 | Skouboe Jonas Becker | 2005 | ESBJERG | 0529AE | 25 m | 52.11 | |
39 | 30 | Kaltoft Kasper Nørskov | 2006 | ESBJERG | 0633AB | 25 m | 52.75 | |
40 | 205 | Mortensen Rasmus | 2004 | HERLUFSHOL | 0453AO | 25 m | 53.18 | |
41 | 182 | Leal Lucas | 2001 | TVS IF | 25 m | 53.22 | ||
42 | 33 | Lau Esben Breum | 2003 | ESBJERG | 0323AL | 25 m | 53.87 | |
43 | 284 | Trasbo Victor | 2002 | NYBORG | 0207AR | 25 m | 54.20 | |
44 | 335 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 54.30 | |
45 | 282 | Thomsen Jacob | 2003 | NYBORG | 0397AG | 25 m | 54.34 | |
46 | 142 | Stri William Scherling De | 2003 | GLADSAXE | 0321AD | 25 m | 54.61 | |
47 | 11 | Andersen Tobias Staghøj | 2006 | ESBJERG | 0621AC | 25 m | 54.68 | |
48 | 309 | Stahl Valdemar | 2004 | OSK | 0491AK | 25 m | 56.38 | |
49 | 132 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 57.21 | |
50 | 67 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 50 m | 57.31 | |
51 | 354 | Kazhel Willas | 2006 | NYBORG | 0603AE | 25 m | 57.81 | |
52 | 277 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 25 m | 57.98 | |
53 | 105 | Fallenkamp Nikolaj | 2004 | GLADSAXE | 0471AI | 25 m | 58.84 | |
54 | 283 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 25 m | 58.95 | |
55 | 267 | Nissen Mikkel | 2002 | NYBORG | 0245AQ | 25 m | 59.11 | |
56 | 57 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 59.27 | |
57 | 317 | Dalskov Hjalte | 2005 | HOLBÆK | 0539AI | 25 m | 59.92 | |
58 | 131 | Nøhr Peter | 2004 | GLADSAXE | 0485AK | 25 m | 1:02.01 | |
59 | 244 | Graff Sebastian | 2004 | NYBORG | 0403AL | 25 m | 1:02.71 | |
60 | 26 | Jacobsen Silas Kjølby | 2006 | ESBJERG | 0647AC | 25 m | 1:03.32 | |
61 | 87 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 1:04.03 | |
62 | 19 | Foss Oskar | 2006 | ESBJERG | 0677AC | 25 m | 1:04.17 | |
63 | 118 | Iversen Oliver Zeeberg | 2004 | GLADSAXE | 0419AH | 25 m | 1:05.52 | |
64 | 15 | Drachmann Alexander | 2005 | ESBJERG | 0567AF | 25 m | 1:05.71 | |
65 | 23 | Hyldahl Mikkel | 2005 | ESBJERG | 0509AG | 25 m | 1:06.23 | |
66 | 128 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 25 m | 1:08.00 | |
67 | 268 | Okkerholm Alexander | 2005 | NYBORG | 0535AJ | 25 m | 1:09.91 | |
68 | 266 | Nielsen Frederik | 2006 | NYBORG | 0659AD | 50 m | 1:14.09 | |
69 | 126 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 1:15.07 | |
70 | 107 | Frederiksen Mads Ole | 2004 | GLADSAXE | 0483AL | 25 m | 1:15.78 | |
71 | 257 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 25 m | 1:21.54 | |
72 | 255 | Kobbernagel Nikolaj | 2007 | NYBORG | 0799AB | 25 m | 1:27.81 | |
73 | 280 | Stadnicki Piotr | 2004 | NYBORG | 0439AN | 25 m | 1:28.15 | |
74 | 71 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | ||
75 | 201 | Larse Jeppe Kristian Lund | 2004 | HERLUFSHOL | 0435AO | 25 m | ||
76 | 203 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | ||
77 | 235 | Ammentorp Sebastian | 2005 | NYBORG | 0547AI | 25 m | ||
78 | 243 | Graff Nicolai | 2001 | NYBORG | 0161AO | 25 m | ||
79 | 246 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 25 m | ||
80 | 262 | Mortensen Emil B. | 2006 | NYBORG | 0667AF | 25 m | ||
81 | 274 | Rahr Sebastian | 2006 | NYBORG | 0633AF | 25 m | ||
82 | 279 | Simonsen Lasse | 2007 | NYBORG | 0793AB | 25 m | ||
83 | 295 | Clausen Casper Bang | 2003 | OSLF | 0391AJ | 25 m | ||
84 | 323 | Munkholm Mikkel | 2006 | HOLBÆK | 0631AE | 25 m | ||
85 | 337 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 04 marts 2016 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:21 |
Løb 5, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 83 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 2:36.61 | |
2 | 10 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 25 m | 2:38.54 | |
3 | 111 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 2:41.30 | |
4 | 79 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 2:45.42 | |
5 | 92 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 2:47.66 | |
6 | 21 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 2:49.07 | |
7 | 287 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 2:52.01 | |
8 | 14 | Christensen Cecilie | 2002 | ESBJERG | 0208AV | 25 m | 2:52.77 | |
9 | 170 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | TVS IF | 0422AE | 25 m | 2:58.14 | |
10 | 252 | Jørgensen Randi | 2002 | NYBORG | 0286AR | 25 m | 2:59.93 | |
11 | 204 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 3:00.78 | |
12 | 320 | Foverskov Anna | 2002 | HOLBÆK | 0204AO | 25 m | 3:00.81 | |
13 | 245 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 3:01.08 | |
14 | 239 | Ejby Julie | 2002 | NYBORG | 0282AD | 25 m | 3:02.15 | |
15 | 334 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 3:04.66 | |
16 | 96 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 3:04.68 | |
17 | 336 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 3:07.80 | |
18 | 58 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 3:09.10 | |
19 | 299 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | OSLF | 0372AH | 25 m | 3:09.82 | |
20 | 301 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | OSK | 0456AM | 25 m | 3:11.38 | |
21 | 234 | ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | 3:11.55 | |
22 | 185 | Rademakers Lucca | 2004 | TVS IF | 0416AD | 25 m | 3:12.28 | |
23 | 42 | Nikolajsen Lizette | 2003 | ESBJERG | 0378AJ | 25 m | 3:12.94 | |
24 | 196 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 3:13.52 | |
25 | 76 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 3:13.83 | |
26 | 75 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 3:14.91 | |
27 | 211 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 3:20.42 | |
28 | 130 | Niels Cathrine Østergaard | 2004 | GLADSAXE | 0494AL | 25 m | 3:22.10 | |
29 | 120 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 3:25.32 | |
30 | 304 | Habermann Agnete | 2005 | OSK | 0576AA | 25 m | 3:28.59 | |
31 | 161 | Nguyen Jenni | 2004 | FREM | 0416AQ | 25 m | 3:33.93 | |
32 | 306 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | OSK | 0406AC | 50 m | 3:34.07 | |
33 | 69 | Nielson Petrine | 2003 | TRITON B | 0316AS | 25 m | 3:42.78 | |
34 | 273 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 3:43.83 | |
35 | 209 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 3:45.93 | |
36 | 43 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 3:46.14 | |
37 | 162 | Nguyen Julie | 2004 | FREM | 0414AQ | 25 m | 3:47.05 | |
38 | 248 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 25 m | 3:56.09 | |
39 | 253 | Kaysen Sofie | 2004 | NYBORG | 0456AU | 25 m | 3:56.75 | |
40 | 101 | Christiansen Andrea Elnif | 2005 | GLADSAXE | 0528AF | 25 m | 4:00.36 | |
41 | 152 | Canpolat Melek | 2005 | FREM | 0542AN | 25 m | ||
42 | 206 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | ||
43 | 297 | Jensen Pernille Juul | 2003 | OSLF | 0346AZ | 25 m | ||
44 | 300 | Andersen Nikoline | 2003 | OSK | 0368AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 04 marts 2016 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:21 |
Løb 6, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 110 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 2:20.28 | |
2 | 331 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 2:29.79 | |
3 | 289 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 2:34.45 | |
4 | 322 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 25 m | 2:35.55 | |
5 | 119 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 2:36.60 | |
6 | 64 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 2:40.01 | |
7 | 315 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 2:40.10 | |
8 | 332 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 2:52.44 | |
9 | 294 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | OSLF | 0351AC | 25 m | 2:54.10 | |
10 | 99 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 25 m | 2:54.71 | |
11 | 45 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 2:55.41 | |
12 | 308 | Pedersen Mathias Munch | 2003 | OSK | 0347AI | 25 m | 2:59.21 | |
13 | 276 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 3:00.47 | |
14 | 86 | Yldiz Elias | 2005 | TRITON B | 0591AC | 25 m | 3:12.22 | |
15 | 270 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 3:17.32 | |
16 | 94 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 3:17.78 | |
17 | 155 | Hald Christoffer | 2003 | FREM | 0321AC | 25 m | 3:18.56 | |
18 | 47 | Skouboe Jonas Becker | 2005 | ESBJERG | 0529AE | 25 m | 3:20.19 | |
19 | 41 | Nikolajsen Andreas | 2005 | ESBJERG | 0595AC | 25 m | 3:21.19 | |
20 | 38 | Mose Anders | 2004 | ESBJERG | 0411AD | 25 m | 3:21.89 | |
21 | 100 | Christians Oscar Frejwald | 2003 | GLADSAXE | 0339AH | 25 m | 3:21.95 | |
22 | 335 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 3:25.94 | |
23 | 97 | Christensen Jonas Reimer | 2003 | GLADSAXE | 0319AD | 25 m | 3:28.50 | |
24 | 87 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 3:29.23 | |
25 | 133 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 3:36.16 | |
26 | 333 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 3:46.81 | |
27 | 106 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 3:48.11 | |
28 | 132 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 3:53.14 | |
29 | 104 | Fabel Anton Hvistendahl | 2004 | GLADSAXE | 0435AL | 25 m | 4:07.14 | |
30 | 60 | Clement Gustav | 2003 | TRITON B | 0371AN | 50 m | 5:07.01 | |
31 | 199 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | ||
32 | 293 | Pedersen Christoffer R.s. | 2004 | OSLF | 0405AA | 25 m | ||
33 | 309 | Stahl Valdemar | 2004 | OSK | 0491AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 04 marts 2016 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:21 |
Løb 7, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 135 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 25 m | 1:05.59 | |
2 | 111 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 1:11.36 | |
3 | 192 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 1:12.25 | |
4 | 129 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 1:13.56 | |
5 | 125 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 25 m | 1:14.12 | |
6 | 114 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 1:17.31 | |
7 | 68 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 1:18.63 | |
8 | 117 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 50 m | 1:19.35 | |
9 | 9 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 1:23.62 | |
10 | 137 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 1:23.71 | |
11 | 252 | Jørgensen Randi | 2002 | NYBORG | 0286AR | 25 m | 1:24.20 | |
12 | 334 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 1:25.24 | |
13 | 256 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 1:25.49 | |
14 | 167 | Christoffersen Victoria | 2002 | TVS IF | 0284AQ | 25 m | 1:26.90 | |
15 | 58 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 1:27.35 | |
16 | 24 | Jacobsen Ida | 2005 | ESBJERG | 0516AM | 25 m | 1:30.19 | |
17 | 303 | Grønning Ida Juul | 2004 | OSK | 0418AC | 25 m | 1:31.78 | |
18 | 39 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 25 m | 1:34.54 | |
19 | 300 | Andersen Nikoline | 2003 | OSK | 0368AR | 25 m | 1:36.89 | |
20 | 51 | Wolf Sofie A. | 2006 | ESBJERG | 0686AF | 25 m | 1:37.19 | |
21 | 25 | Jacobsen Jasmina K. | 2003 | ESBJERG | 0322AK | 25 m | 1:37.69 | |
22 | 28 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 1:38.12 | |
23 | 191 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 25 m | 1:38.23 | |
24 | 307 | Pedersen Aurelia | 2004 | OSK | 0414AA | 25 m | 1:39.18 | |
25 | 173 | Hvilsom Caroline Bjørn | 2005 | TVS IF | 0588AA | 25 m | 1:39.83 | |
26 | 144 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:40.70 | |
27 | 163 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 25 m | 1:40.88 | |
28 | 46 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 1:41.25 | |
29 | 338 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:41.25 | |
30 | 165 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 0536AH | 25 m | 1:41.37 | |
31 | 234 | ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | 1:41.89 | |
32 | 27 | Jensen Marie | 2005 | ESBJERG | 0516AO | 25 m | 1:48.19 | |
33 | 36 | Mathiesen Maria | 2004 | ESBJERG | 0496AL | 25 m | 1:51.86 | |
34 | 108 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 1:52.54 | |
35 | 164 | Stilund Mathilde | 2005 | FREM | 0556AH | 25 m | 1:52.55 | |
36 | 260 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 25 m | 2:09.18 | |
37 | 65 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | ||
38 | 208 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | ||
39 | 329 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | ||
40 | 330 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 04 marts 2016 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:21 |
Løb 8, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 102 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 25 m | 1:04.20 | |
2 | 288 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 1:06.39 | |
3 | 183 | Mosegaard Emil | 2001 | TVS IF | 0187AM | 25 m | 1:06.85 | |
4 | 56 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 1:07.31 | |
5 | 109 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 1:08.68 | |
6 | 103 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 1:08.77 | |
7 | 331 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 1:09.04 | |
8 | 22 | Hosini Parsa | 2001 | ESBJERG | 0189AC | 25 m | 1:11.49 | |
9 | 140 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 1:11.96 | |
10 | 12 | Boström Tobias | 2002 | ESBJERG | 0295AG | 25 m | 1:12.97 | |
11 | 322 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 25 m | 1:13.16 | |
12 | 337 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | 1:14.01 | |
13 | 78 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 1:14.97 | |
14 | 64 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 1:15.02 | |
15 | 59 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 1:15.20 | |
16 | 289 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 1:15.64 | |
17 | 291 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 1:15.65 | |
18 | 13 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 25 m | 1:16.27 | |
19 | 20 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 25 m | 1:17.15 | |
20 | 143 | Sumberg Mark | 2002 | GLADSAXE | 0289AH | 25 m | 1:17.59 | |
21 | 141 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 1:19.27 | |
22 | 339 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 1:20.08 | |
23 | 18 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 1:22.33 | |
24 | 116 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 1:23.39 | |
25 | 319 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 1:23.69 | |
26 | 332 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 1:25.37 | |
27 | 292 | Nygaard Victor | 2003 | OSLF | 0361AH | 25 m | 1:25.88 | |
28 | 84 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:27.12 | |
29 | 242 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 25 m | 1:27.97 | |
30 | 318 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 1:28.80 | |
31 | 93 | Brandt Mark | 2002 | GLADSAXE | 0299AR | 25 m | 1:29.27 | |
32 | 276 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 1:29.62 | |
33 | 94 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 1:29.91 | |
34 | 37 | Mondrup Lasse Metz | 2004 | ESBJERG | 0407AK | 25 m | 1:31.19 | |
35 | 70 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 1:33.35 | |
36 | 16 | Duvander Nicolas | 2005 | ESBJERG | 0563AE | 25 m | 1:34.19 | |
37 | 123 | Ladefoged Andreas Ivang | 2004 | GLADSAXE | 0437AH | 25 m | 1:35.02 | |
38 | 11 | Andersen Tobias Staghøj | 2006 | ESBJERG | 0621AC | 25 m | 1:35.19 | |
39 | 97 | Christensen Jonas Reimer | 2003 | GLADSAXE | 0319AD | 25 m | 1:37.86 | |
40 | 296 | Fohlmann Joe Tani | 2003 | OSLF | 0355AA | 25 m | 1:41.73 | |
41 | 295 | Clausen Casper Bang | 2003 | OSLF | 0391AJ | 25 m | 1:42.13 | |
42 | 105 | Fallenkamp Nikolaj | 2004 | GLADSAXE | 0471AI | 25 m | 1:42.84 | |
43 | 100 | Christians Oscar Frejwald | 2003 | GLADSAXE | 0339AH | 25 m | 1:43.47 | |
44 | 122 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:46.16 | |
45 | 158 | Koh Meng-Joon | 2005 | FREM | 0587AJ | 25 m | 1:47.38 | |
46 | 71 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 1:47.91 | |
47 | 142 | Stri William Scherling De | 2003 | GLADSAXE | 0321AD | 25 m | 1:51.81 | |
48 | 156 | Johannessen Anders Mosbæk | 2005 | FREM | 0529AG | 25 m | 1:57.84 | |
49 | 60 | Clement Gustav | 2003 | TRITON B | 0371AN | 25 m | 2:01.72 | |
50 | 106 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 2:06.58 | |
51 | 104 | Fabel Anton Hvistendahl | 2004 | GLADSAXE | 0435AL | 25 m | 2:10.45 | |
52 | 316 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 2:17.22 | |
53 | 134 | Poulsen Albert Vigsø | 2003 | GLADSAXE | 0347AB | 25 m | 2:18.32 | |
54 | 57 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | ||
55 | 353 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | NYBORG | 9987AB | 25 m | 58.61 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 04 marts 2016 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:21 |
Løb 9, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 83 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 50 m | 2:31.18 | |
2 | 112 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 2:39.06 | |
3 | 10 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 25 m | 2:40.25 | |
4 | 113 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 2:40.39 | |
5 | 136 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 50 m | 2:40.80 | |
6 | 200 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 2:42.90 | |
7 | 298 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | OSLF | 0496AH | 25 m | 2:45.81 | |
8 | 127 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 25 m | 2:46.58 | |
9 | 29 | Jensen Rikke Vagtborg | 2002 | ESBJERG | 0234AX | 25 m | 2:55.19 | |
10 | 74 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 2:56.22 | |
11 | 236 | Bak Helga | 2004 | NYBORG | 0494AA | 25 m | 2:58.59 | |
12 | 49 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 2:59.19 | |
13 | 50 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 2:59.19 | |
14 | 130 | Niels Cathrine Østergaard | 2004 | GLADSAXE | 0494AL | 25 m | 2:59.87 | |
15 | 207 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 3:06.16 | |
16 | 120 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 3:08.43 | |
17 | 170 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | TVS IF | 0422AE | 50 m | 3:10.05 | |
18 | 34 | Lykke Jasmin | 2002 | ESBJERG | 0216AP | 25 m | 3:12.19 | |
19 | 197 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 3:16.12 | |
20 | 139 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 3:18.29 | |
21 | 98 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 3:24.06 | |
22 | 329 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 3:24.20 | |
23 | 124 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 3:24.31 | |
24 | 121 | Kjørtsholtsen Laura | 2004 | GLADSAXE | 0428AH | 50 m | 3:26.24 | |
25 | 194 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 3:28.93 | |
26 | 153 | Dall Frida Karoline | 2004 | FREM | 0492AP | 25 m | 3:56.84 | |
27 | 159 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 25 m | ||
28 | 302 | Færgemann Naja | 2006 | OSK | 0602AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 04 marts 2016 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:21 |
Løb 10, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 331 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 2:27.18 | |
2 | 31 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 2:30.79 | |
3 | 294 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | OSLF | 0351AC | 25 m | 2:35.44 | |
4 | 242 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 25 m | 2:39.39 | |
5 | 290 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 2:39.65 | |
6 | 308 | Pedersen Mathias Munch | 2003 | OSK | 0347AI | 25 m | 2:47.05 | |
7 | 119 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 2:47.57 | |
8 | 17 | Eenberg Anders | 2001 | ESBJERG | 0177AJ | 25 m | 2:50.19 | |
9 | 59 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 2:52.07 | |
10 | 193 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 3:00.90 | |
11 | 115 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 3:05.20 | |
12 | 95 | Breinholt Emil | 2003 | GLADSAXE | 0311AE | 25 m | 3:07.67 | |
13 | 305 | Henriksen Mads Juul | 2004 | OSK | 0465AA | 50 m | 3:09.60 | |
14 | 35 | Lyngesen Sune | 2003 | ESBJERG | 0377AI | 25 m | 3:10.19 | |
15 | 84 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | 3:12.12 | |
16 | 67 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 3:15.10 | |
17 | 40 | Nielsen Mathias Marbæk | 2004 | ESBJERG | 0435AE | 25 m | 3:15.88 | |
18 | 157 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | FREM | 0561AE | 25 m | 3:19.40 | |
19 | 133 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 3:19.85 | |
20 | 118 | Iversen Oliver Zeeberg | 2004 | GLADSAXE | 0419AH | 25 m | 3:40.21 | |
21 | 282 | Thomsen Jacob | 2003 | NYBORG | 0397AG | 25 m | 3:42.33 | |
22 | 107 | Frederiksen Mads Ole | 2004 | GLADSAXE | 0483AL | 25 m | 4:13.68 | |
23 | 280 | Stadnicki Piotr | 2004 | NYBORG | 0439AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 04 marts 2016 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:21 |
Løb 11, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 135 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 25 m | 27.58 | |
2 | 117 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 28.97 | |
3 | 114 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 29.31 | |
4 | 129 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 29.72 | |
5 | 125 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 25 m | 29.88 | |
6 | 14 | Christensen Cecilie | 2002 | ESBJERG | 0208AV | 25 m | 29.95 | |
7 | 192 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 30.49 | |
8 | 111 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 30.57 | |
9 | 21 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 30.72 | |
10 | 127 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 25 m | 30.79 | |
11 | 9 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 31.13 | |
12 | 83 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 31.44 | |
13 | 112 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 50 m | 31.70 | |
14 | 167 | Christoffersen Victoria | 2002 | TVS IF | 0284AQ | 25 m | 31.74 | |
15 | 287 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 31.95 | |
16 | 227 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 32.16 | |
17 | 34 | Lykke Jasmin | 2002 | ESBJERG | 0216AP | 25 m | 32.24 | |
18 | 320 | Foverskov Anna | 2002 | HOLBÆK | 0204AO | 25 m | 32.27 | |
19 | 170 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | TVS IF | 0422AE | 25 m | 32.45 | |
20 | 96 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 32.49 | |
21 | 223 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 32.56 | |
22 | 307 | Pedersen Aurelia | 2004 | OSK | 0414AA | 25 m | 32.66 | |
23 | 336 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 32.84 | |
24 | 245 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 32.85 | |
25 | 230 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 33.08 | |
26 | 221 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 33.17 | |
27 | 239 | Ejby Julie | 2002 | NYBORG | 0282AD | 25 m | 33.17 | |
28 | 61 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 33.36 | |
29 | 334 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 33.57 | |
30 | 236 | Bak Helga | 2004 | NYBORG | 0494AA | 25 m | 33.98 | |
31 | 214 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 34.12 | |
32 | 185 | Rademakers Lucca | 2004 | TVS IF | 0416AD | 25 m | 34.22 | |
33 | 196 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 34.47 | |
34 | 273 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 34.51 | |
35 | 49 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 34.57 | |
36 | 39 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 25 m | 34.64 | |
37 | 299 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | OSLF | 0372AH | 25 m | 34.75 | |
38 | 211 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 34.86 | |
39 | 303 | Grønning Ida Juul | 2004 | OSK | 0418AC | 25 m | 35.01 | |
40 | 163 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 25 m | 35.19 | |
41 | 46 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 35.49 | |
42 | 25 | Jacobsen Jasmina K. | 2003 | ESBJERG | 0322AK | 25 m | 35.72 | |
43 | 300 | Andersen Nikoline | 2003 | OSK | 0368AR | 25 m | 36.00 | |
44 | 36 | Mathiesen Maria | 2004 | ESBJERG | 0496AL | 25 m | 36.28 | |
45 | 58 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 36.31 | |
46 | 304 | Habermann Agnete | 2005 | OSK | 0576AA | 25 m | 36.35 | |
47 | 28 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 36.40 | |
48 | 50 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 36.59 | |
49 | 42 | Nikolajsen Lizette | 2003 | ESBJERG | 0378AJ | 25 m | 36.74 | |
50 | 144 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 36.85 | |
51 | 159 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 25 m | 37.05 | |
52 | 207 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 37.18 | |
53 | 253 | Kaysen Sofie | 2004 | NYBORG | 0456AU | 25 m | 37.26 | |
54 | 164 | Stilund Mathilde | 2005 | FREM | 0556AH | 25 m | 37.36 | |
55 | 175 | Jacobsen Isabella | 2004 | TVS IF | 0486AO | 25 m | 37.40 | |
56 | 75 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 37.88 | |
57 | 209 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 38.09 | |
58 | 234 | ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | 38.09 | |
59 | 161 | Nguyen Jenni | 2004 | FREM | 0416AQ | 25 m | 38.28 | |
60 | 165 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 0536AH | 25 m | 38.30 | |
61 | 341 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 25 m | 38.35 | |
62 | 321 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 0478AS | 25 m | 38.48 | |
63 | 250 | Juliussen Karoline Elholm | 2004 | NYBORG | 0496AF | 25 m | 38.52 | |
64 | 51 | Wolf Sofie A. | 2006 | ESBJERG | 0686AF | 25 m | 39.25 | |
65 | 260 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 25 m | 39.28 | |
66 | 338 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 39.38 | |
67 | 153 | Dall Frida Karoline | 2004 | FREM | 0492AP | 25 m | 39.63 | |
68 | 65 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 39.86 | |
69 | 98 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 39.94 | |
70 | 160 | Larsen Josephine | 2004 | FREM | 0464AU | 25 m | 39.97 | |
71 | 271 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 25 m | 40.04 | |
72 | 124 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 40.08 | |
73 | 352 | Ørsted Kamille M. Hauber | 2003 | NYBORG | 25 m | 40.92 | ||
74 | 24 | Jacobsen Ida | 2005 | ESBJERG | 0516AM | 25 m | 40.98 | |
75 | 330 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 41.09 | |
76 | 206 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 41.14 | |
77 | 108 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 41.24 | |
78 | 210 | Tångberg Line | 2004 | HERLUFSHOL | 0448AP | 25 m | 41.42 | |
79 | 43 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 41.45 | |
80 | 162 | Nguyen Julie | 2004 | FREM | 0414AQ | 25 m | 41.50 | |
81 | 27 | Jensen Marie | 2005 | ESBJERG | 0516AO | 25 m | 41.91 | |
82 | 241 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 25 m | 42.14 | |
83 | 350 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 42.24 | |
84 | 77 | Schou Katrine Tønnov | 2006 | TRITON B | 0682AG | 25 m | 42.50 | |
85 | 69 | Nielson Petrine | 2003 | TRITON B | 0316AS | 25 m | 42.64 | |
86 | 101 | Christiansen Andrea Elnif | 2005 | GLADSAXE | 0528AF | 25 m | 43.45 | |
87 | 139 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 43.74 | |
88 | 297 | Jensen Pernille Juul | 2003 | OSLF | 0346AZ | 25 m | 45.07 | |
89 | 261 | Mikkelsen Kamille | 2006 | NYBORG | 0632AF | 25 m | 45.39 | |
90 | 152 | Canpolat Melek | 2005 | FREM | 0542AN | 25 m | 45.43 | |
91 | 248 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 25 m | 45.81 | |
92 | 81 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | TRITON B | 0576AH | 25 m | 45.84 | |
93 | 181 | Larsen Josephine | 2004 | TVS IF | 25 m | 46.27 | ||
94 | 222 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 46.75 | |
95 | 302 | Færgemann Naja | 2006 | OSK | 0602AI | 25 m | 46.98 | |
96 | 80 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 47.20 | |
97 | 264 | Mühring-Nielsen Marie | 2004 | NYBORG | 0436AS | 25 m | 47.97 | |
98 | 229 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 48.42 | |
99 | 237 | Christensen Frederikke M. | 2006 | NYBORG | 25 m | 49.62 | ||
100 | 278 | Seirup Nina | 2005 | NYBORG | 0566AN | 25 m | 50.67 | |
101 | 249 | Johansen Julie | 2005 | NYBORG | 0546AM | 25 m | 51.63 | |
102 | 233 | Agertoft Josefine | 2006 | NYBORG | 0616AL | 25 m | 52.94 | |
103 | 251 | Juliussen Katrine Elholm | 2006 | NYBORG | 0692AH | 25 m | 55.80 | |
104 | 231 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | 57.61 | ||
105 | 72 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 1:01.82 | |
106 | 240 | Falkenstrøm Dicte S. | 2008 | NYBORG | 0814AA | 25 m | 1:09.33 | |
107 | 247 | Heldt Anna Eilby | 2006 | NYBORG | 0696AH | 25 m | 1:11.66 | |
108 | 176 | Jensen-Mattebjer Kathrine | 2004 | TVS IF | 0496AS | 25 m | ||
109 | 202 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
110 | 351 | Nielsen Tenna Marie | 2004 | NYBORG | 25 m | |||
111 | 169 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TVS IF | 0162AD | 25 m | 29.66 | EXT |
112 | 180 | Larsen Anna-Laura Dalsø | 1999 | TVS IF | 9956BE | 25 m | 30.79 | EXT |
113 | 166 | Christensen Caroline | 2000 | TVS IF | 0078BG | 25 m | 42.06 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 04 marts 2016 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:21 |
Løb 12, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 288 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 25.12 | |
2 | 102 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 25 m | 25.77 | |
3 | 78 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 26.92 | |
4 | 109 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 27.80 | |
5 | 22 | Hosini Parsa | 2001 | ESBJERG | 0189AC | 25 m | 28.41 | |
6 | 322 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 25 m | 28.66 | |
7 | 31 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 28.67 | |
8 | 56 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 28.76 | |
9 | 216 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 28.87 | |
10 | 140 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 29.24 | |
11 | 17 | Eenberg Anders | 2001 | ESBJERG | 0177AJ | 25 m | 29.25 | |
12 | 143 | Sumberg Mark | 2002 | GLADSAXE | 0289AH | 25 m | 29.57 | |
13 | 20 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 25 m | 29.61 | |
14 | 305 | Henriksen Mads Juul | 2004 | OSK | 0465AA | 25 m | 29.83 | |
15 | 64 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 29.88 | |
16 | 45 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 29.92 | |
17 | 291 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 29.92 | |
18 | 12 | Boström Tobias | 2002 | ESBJERG | 0295AG | 25 m | 29.94 | |
19 | 269 | Okkerholm Mingus | 2002 | NYBORG | 0201AQ | 25 m | 29.94 | |
20 | 315 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 30.07 | |
21 | 13 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 25 m | 30.19 | |
22 | 218 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 30.19 | |
23 | 59 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 30.38 | |
24 | 292 | Nygaard Victor | 2003 | OSLF | 0361AH | 25 m | 30.39 | |
25 | 337 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | 30.49 | |
26 | 18 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 30.58 | |
27 | 99 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 25 m | 30.69 | |
28 | 308 | Pedersen Mathias Munch | 2003 | OSK | 0347AI | 25 m | 31.00 | |
29 | 332 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 31.33 | |
30 | 32 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 31.42 | |
31 | 93 | Brandt Mark | 2002 | GLADSAXE | 0299AR | 25 m | 32.02 | |
32 | 224 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 32.17 | |
33 | 339 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 32.25 | |
34 | 276 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 32.39 | |
35 | 138 | Sekhon Rahul Singh | 2001 | GLADSAXE | 0133AI | 50 m | 32.54 | |
36 | 116 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 32.84 | |
37 | 38 | Mose Anders | 2004 | ESBJERG | 0411AD | 25 m | 32.97 | |
38 | 84 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 32.98 | |
39 | 66 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 50 m | 33.00 | |
40 | 215 | Lind-Ellefsen Alexander | 2004 | KALUNDBORG | 0475AB | 25 m | 33.11 | |
41 | 319 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 33.27 | |
42 | 267 | Nissen Mikkel | 2002 | NYBORG | 0245AQ | 25 m | 33.47 | |
43 | 94 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 33.79 | |
44 | 123 | Ladefoged Andreas Ivang | 2004 | GLADSAXE | 0437AH | 25 m | 33.85 | |
45 | 270 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 34.00 | |
46 | 86 | Yldiz Elias | 2005 | TRITON B | 0591AC | 25 m | 34.15 | |
47 | 157 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | FREM | 0561AE | 25 m | 34.21 | |
48 | 295 | Clausen Casper Bang | 2003 | OSLF | 0391AJ | 25 m | 34.82 | |
49 | 40 | Nielsen Mathias Marbæk | 2004 | ESBJERG | 0435AE | 25 m | 34.90 | |
50 | 48 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | 35.22 | |
51 | 44 | Pedersen Anton | 2003 | ESBJERG | 0367AO | 25 m | 35.23 | |
52 | 199 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 35.37 | |
53 | 195 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 25 m | 35.45 | |
54 | 87 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 35.54 | |
55 | 155 | Hald Christoffer | 2003 | FREM | 0321AC | 25 m | 35.63 | |
56 | 35 | Lyngesen Sune | 2003 | ESBJERG | 0377AI | 25 m | 35.89 | |
57 | 282 | Thomsen Jacob | 2003 | NYBORG | 0397AG | 25 m | 36.06 | |
58 | 317 | Dalskov Hjalte | 2005 | HOLBÆK | 0539AI | 25 m | 36.12 | |
59 | 178 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | TVS IF | 0549AB | 25 m | 36.16 | |
60 | 133 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 36.26 | |
61 | 105 | Fallenkamp Nikolaj | 2004 | GLADSAXE | 0471AI | 25 m | 36.30 | |
62 | 156 | Johannessen Anders Mosbæk | 2005 | FREM | 0529AG | 25 m | 36.30 | |
63 | 171 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | TVS IF | 0489AH | 25 m | 36.32 | |
64 | 30 | Kaltoft Kasper Nørskov | 2006 | ESBJERG | 0633AB | 25 m | 36.35 | |
65 | 47 | Skouboe Jonas Becker | 2005 | ESBJERG | 0529AE | 25 m | 36.63 | |
66 | 16 | Duvander Nicolas | 2005 | ESBJERG | 0563AE | 25 m | 37.06 | |
67 | 37 | Mondrup Lasse Metz | 2004 | ESBJERG | 0407AK | 25 m | 37.43 | |
68 | 220 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 37.86 | |
69 | 97 | Christensen Jonas Reimer | 2003 | GLADSAXE | 0319AD | 25 m | 38.39 | |
70 | 67 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 38.47 | |
71 | 41 | Nikolajsen Andreas | 2005 | ESBJERG | 0595AC | 25 m | 38.61 | |
72 | 122 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 38.63 | |
73 | 335 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 38.71 | |
74 | 142 | Stri William Scherling De | 2003 | GLADSAXE | 0321AD | 25 m | 38.90 | |
75 | 118 | Iversen Oliver Zeeberg | 2004 | GLADSAXE | 0419AH | 25 m | 39.10 | |
76 | 57 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 39.54 | |
77 | 132 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 39.60 | |
78 | 201 | Larse Jeppe Kristian Lund | 2004 | HERLUFSHOL | 0435AO | 25 m | 39.71 | |
79 | 316 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 39.97 | |
80 | 11 | Andersen Tobias Staghøj | 2006 | ESBJERG | 0621AC | 25 m | 39.98 | |
81 | 205 | Mortensen Rasmus | 2004 | HERLUFSHOL | 0453AO | 25 m | 40.03 | |
82 | 33 | Lau Esben Breum | 2003 | ESBJERG | 0323AL | 25 m | 40.08 | |
83 | 19 | Foss Oskar | 2006 | ESBJERG | 0677AC | 25 m | 40.33 | |
84 | 158 | Koh Meng-Joon | 2005 | FREM | 0587AJ | 25 m | 40.55 | |
85 | 60 | Clement Gustav | 2003 | TRITON B | 0371AN | 25 m | 40.63 | |
86 | 186 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | TVS IF | 0311AL | 25 m | 40.66 | |
87 | 309 | Stahl Valdemar | 2004 | OSK | 0491AK | 25 m | 40.93 | |
88 | 277 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 25 m | 41.39 | |
89 | 126 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 41.68 | |
90 | 182 | Leal Lucas | 2001 | TVS IF | 25 m | 41.69 | ||
91 | 265 | Nancke Mark Kronbæk | 2004 | NYBORG | 0497AK | 25 m | 41.76 | |
92 | 131 | Nøhr Peter | 2004 | GLADSAXE | 0485AK | 25 m | 42.15 | |
93 | 154 | Duch Kasper | 2005 | FREM | 0557AF | 25 m | 42.15 | |
94 | 254 | Killerup Christopher Nyby | 2004 | NYBORG | 0471AM | 25 m | 42.38 | |
95 | 244 | Graff Sebastian | 2004 | NYBORG | 0403AL | 25 m | 42.72 | |
96 | 62 | Hansen Asbjørn Rotne | 2006 | TRITON B | 0689AC | 25 m | 43.40 | |
97 | 15 | Drachmann Alexander | 2005 | ESBJERG | 0567AF | 25 m | 43.48 | |
98 | 26 | Jacobsen Silas Kjølby | 2006 | ESBJERG | 0647AC | 25 m | 43.50 | |
99 | 266 | Nielsen Frederik | 2006 | NYBORG | 0659AD | 25 m | 43.68 | |
100 | 172 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | TVS IF | 0379AN | 25 m | 44.25 | |
101 | 263 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 25 m | 44.61 | |
102 | 23 | Hyldahl Mikkel | 2005 | ESBJERG | 0509AG | 25 m | 44.74 | |
103 | 134 | Poulsen Albert Vigsø | 2003 | GLADSAXE | 0347AB | 25 m | 45.21 | |
104 | 63 | Herkild Marcus | 2004 | TRITON B | 0405AN | 25 m | 45.24 | |
105 | 257 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 25 m | 45.35 | |
106 | 280 | Stadnicki Piotr | 2004 | NYBORG | 0439AN | 25 m | 45.77 | |
107 | 203 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 45.98 | |
108 | 268 | Okkerholm Alexander | 2005 | NYBORG | 0535AJ | 25 m | 46.58 | |
109 | 283 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 25 m | 47.07 | |
110 | 217 | Lind-Ellefsen Peter | 2006 | KALUNDBORG | 0687AB | 25 m | 47.48 | |
111 | 228 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 47.92 | |
112 | 107 | Frederiksen Mads Ole | 2004 | GLADSAXE | 0483AL | 25 m | 48.47 | |
113 | 258 | Legind Lasse | 2006 | NYBORG | 0659AF | 25 m | 51.75 | |
114 | 128 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 25 m | 52.92 | |
115 | 246 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 25 m | 54.74 | |
116 | 232 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | 54.82 | ||
117 | 85 | Wolfram Theis | 2006 | TRITON B | 0691AD | 25 m | 56.60 | |
118 | 255 | Kobbernagel Nikolaj | 2007 | NYBORG | 0799AB | 25 m | 57.88 | |
119 | 262 | Mortensen Emil B. | 2006 | NYBORG | 0667AF | 25 m | 58.07 | |
120 | 279 | Simonsen Lasse | 2007 | NYBORG | 0793AB | 25 m | 1:02.65 | |
121 | 286 | Vaarning Adrian | 2007 | NYBORG | 0781AB | 25 m | 1:07.48 | |
122 | 259 | Madsen Mathias Gramstrup | 2006 | NYBORG | 25 m | |||
123 | 179 | Kragesand Alexander | 1999 | TVS IF | 9955AQ | 25 m | 28.75 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 04 marts 2016 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:21 |
Løb 13, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 136 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 25 m | 1:09.41 | |
2 | 113 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 1:11.61 | |
3 | 10 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 25 m | 1:17.12 | |
4 | 200 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 1:17.18 | |
5 | 298 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | OSLF | 0496AH | 25 m | 1:18.07 | |
6 | 221 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:18.43 | |
7 | 223 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 1:18.59 | |
8 | 21 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 1:18.74 | |
9 | 256 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 1:19.63 | |
10 | 92 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 1:20.26 | |
11 | 230 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 1:21.71 | |
12 | 170 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | TVS IF | 0422AE | 25 m | 1:21.81 | |
13 | 287 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 1:22.07 | |
14 | 74 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 1:23.67 | |
15 | 68 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 1:23.74 | |
16 | 130 | Niels Cathrine Østergaard | 2004 | GLADSAXE | 0494AL | 25 m | 1:24.33 | |
17 | 301 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | OSK | 0456AM | 25 m | 1:25.14 | |
18 | 137 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 1:25.61 | |
19 | 273 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 1:26.05 | |
20 | 207 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 1:26.41 | |
21 | 79 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:26.58 | |
22 | 236 | Bak Helga | 2004 | NYBORG | 0494AA | 25 m | 1:27.07 | |
23 | 42 | Nikolajsen Lizette | 2003 | ESBJERG | 0378AJ | 25 m | 1:27.72 | |
24 | 25 | Jacobsen Jasmina K. | 2003 | ESBJERG | 0322AK | 25 m | 1:27.74 | |
25 | 245 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 1:28.07 | |
26 | 49 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 1:28.13 | |
27 | 50 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 1:28.29 | |
28 | 29 | Jensen Rikke Vagtborg | 2002 | ESBJERG | 0234AX | 25 m | 1:28.31 | |
29 | 191 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 25 m | 1:28.71 | |
30 | 227 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 1:29.49 | |
31 | 306 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | OSK | 0406AC | 25 m | 1:29.77 | |
32 | 76 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 1:31.47 | |
33 | 34 | Lykke Jasmin | 2002 | ESBJERG | 0216AP | 25 m | 1:31.93 | |
34 | 139 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 1:32.10 | |
35 | 173 | Hvilsom Caroline Bjørn | 2005 | TVS IF | 0588AA | 25 m | 1:33.41 | |
36 | 121 | Kjørtsholtsen Laura | 2004 | GLADSAXE | 0428AH | 25 m | 1:33.71 | |
37 | 75 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:33.97 | |
38 | 51 | Wolf Sofie A. | 2006 | ESBJERG | 0686AF | 25 m | 1:34.90 | |
39 | 329 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 1:35.08 | |
40 | 208 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 1:36.64 | |
41 | 253 | Kaysen Sofie | 2004 | NYBORG | 0456AU | 25 m | 1:36.78 | |
42 | 65 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:37.07 | |
43 | 120 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 1:37.61 | |
44 | 194 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:38.34 | |
45 | 341 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 25 m | 1:38.57 | |
46 | 250 | Juliussen Karoline Elholm | 2004 | NYBORG | 0496AF | 25 m | 1:38.96 | |
47 | 108 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 1:39.22 | |
48 | 69 | Nielson Petrine | 2003 | TRITON B | 0316AS | 25 m | 1:40.17 | |
49 | 260 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 25 m | 1:42.33 | |
50 | 248 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 25 m | 1:44.56 | |
51 | 27 | Jensen Marie | 2005 | ESBJERG | 0516AO | 25 m | 1:44.58 | |
52 | 241 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 25 m | 1:44.64 | |
53 | 24 | Jacobsen Ida | 2005 | ESBJERG | 0516AM | 25 m | 1:45.40 | |
54 | 261 | Mikkelsen Kamille | 2006 | NYBORG | 0632AF | 25 m | 1:46.01 | |
55 | 82 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | TRITON B | 0586AH | 25 m | 1:46.14 | |
56 | 210 | Tångberg Line | 2004 | HERLUFSHOL | 0448AP | 25 m | 1:50.55 | |
57 | 330 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 1:56.33 | |
58 | 219 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | 1:57.80 | ||
59 | 264 | Mühring-Nielsen Marie | 2004 | NYBORG | 0436AS | 25 m | 2:12.29 | |
60 | 272 | Pedersen Louise Kipper | 2006 | NYBORG | 0646AG | 25 m | 2:31.78 | |
61 | 72 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | ||
62 | 77 | Schou Katrine Tønnov | 2006 | TRITON B | 0682AG | 25 m | ||
63 | 211 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | ||
64 | 229 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | ||
65 | 231 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | |||
66 | 238 | Demant Anna | 2007 | NYBORG | 0746AC | 25 m | ||
67 | 240 | Falkenstrøm Dicte S. | 2008 | NYBORG | 0814AA | 25 m | ||
68 | 278 | Seirup Nina | 2005 | NYBORG | 0566AN | 25 m | ||
69 | 166 | Christensen Caroline | 2000 | TVS IF | 0078BG | 25 m | 1:50.00 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 04 marts 2016 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:21 |
Løb 14, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 78 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 1:04.21 | |
2 | 288 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 1:06.18 | |
3 | 103 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 1:06.43 | |
4 | 119 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 1:09.02 | |
5 | 331 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 1:09.19 | |
6 | 31 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 1:09.40 | |
7 | 64 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 1:12.17 | |
8 | 218 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 1:12.83 | |
9 | 216 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 1:12.90 | |
10 | 289 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 1:14.57 | |
11 | 294 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | OSLF | 0351AC | 25 m | 1:14.66 | |
12 | 141 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 1:15.11 | |
13 | 290 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 1:15.63 | |
14 | 20 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 25 m | 1:17.18 | |
15 | 13 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 25 m | 1:17.64 | |
16 | 66 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 25 m | 1:18.01 | |
17 | 242 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 25 m | 1:18.08 | |
18 | 308 | Pedersen Mathias Munch | 2003 | OSK | 0347AI | 25 m | 1:18.59 | |
19 | 305 | Henriksen Mads Juul | 2004 | OSK | 0465AA | 25 m | 1:18.80 | |
20 | 116 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 1:18.89 | |
21 | 339 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 1:21.44 | |
22 | 32 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 1:21.68 | |
23 | 224 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 1:22.25 | |
24 | 84 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:22.38 | |
25 | 243 | Graff Nicolai | 2001 | NYBORG | 0161AO | 25 m | 1:23.32 | |
26 | 193 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:26.35 | |
27 | 115 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 1:26.65 | |
28 | 174 | Hvilsom Christian Bjørn | 2002 | TVS IF | 0293AK | 25 m | 1:28.43 | |
29 | 335 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 1:29.37 | |
30 | 86 | Yldiz Elias | 2005 | TRITON B | 0591AC | 25 m | 1:29.68 | |
31 | 133 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 1:30.66 | |
32 | 16 | Duvander Nicolas | 2005 | ESBJERG | 0563AE | 25 m | 1:31.55 | |
33 | 40 | Nielsen Mathias Marbæk | 2004 | ESBJERG | 0435AE | 25 m | 1:32.00 | |
34 | 267 | Nissen Mikkel | 2002 | NYBORG | 0245AQ | 25 m | 1:32.18 | |
35 | 35 | Lyngesen Sune | 2003 | ESBJERG | 0377AI | 25 m | 1:32.60 | |
36 | 95 | Breinholt Emil | 2003 | GLADSAXE | 0311AE | 25 m | 1:32.81 | |
37 | 37 | Mondrup Lasse Metz | 2004 | ESBJERG | 0407AK | 25 m | 1:34.35 | |
38 | 122 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:34.47 | |
39 | 41 | Nikolajsen Andreas | 2005 | ESBJERG | 0595AC | 25 m | 1:34.68 | |
40 | 270 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 1:35.21 | |
41 | 317 | Dalskov Hjalte | 2005 | HOLBÆK | 0539AI | 25 m | 1:35.94 | |
42 | 44 | Pedersen Anton | 2003 | ESBJERG | 0367AO | 25 m | 1:36.57 | |
43 | 105 | Fallenkamp Nikolaj | 2004 | GLADSAXE | 0471AI | 25 m | 1:37.11 | |
44 | 316 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 1:38.65 | |
45 | 293 | Pedersen Christoffer R.s. | 2004 | OSLF | 0405AA | 25 m | 1:38.85 | |
46 | 47 | Skouboe Jonas Becker | 2005 | ESBJERG | 0529AE | 25 m | 1:38.91 | |
47 | 284 | Trasbo Victor | 2002 | NYBORG | 0207AR | 25 m | 1:39.01 | |
48 | 104 | Fabel Anton Hvistendahl | 2004 | GLADSAXE | 0435AL | 25 m | 1:39.54 | |
49 | 106 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 1:39.69 | |
50 | 30 | Kaltoft Kasper Nørskov | 2006 | ESBJERG | 0633AB | 25 m | 1:40.50 | |
51 | 131 | Nøhr Peter | 2004 | GLADSAXE | 0485AK | 25 m | 1:43.09 | |
52 | 33 | Lau Esben Breum | 2003 | ESBJERG | 0323AL | 25 m | 1:43.20 | |
53 | 156 | Johannessen Anders Mosbæk | 2005 | FREM | 0529AG | 25 m | 1:44.33 | |
54 | 23 | Hyldahl Mikkel | 2005 | ESBJERG | 0509AG | 25 m | 1:47.43 | |
55 | 15 | Drachmann Alexander | 2005 | ESBJERG | 0567AF | 25 m | 1:47.59 | |
56 | 11 | Andersen Tobias Staghøj | 2006 | ESBJERG | 0621AC | 25 m | 1:49.60 | |
57 | 232 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | 1:53.29 | ||
58 | 71 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 1:53.55 | |
59 | 217 | Lind-Ellefsen Peter | 2006 | KALUNDBORG | 0687AB | 25 m | 1:54.20 | |
60 | 263 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 25 m | 1:55.73 | |
61 | 323 | Munkholm Mikkel | 2006 | HOLBÆK | 0631AE | 25 m | 1:56.45 | |
62 | 26 | Jacobsen Silas Kjølby | 2006 | ESBJERG | 0647AC | 25 m | 1:58.03 | |
63 | 228 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 2:00.13 | |
64 | 134 | Poulsen Albert Vigsø | 2003 | GLADSAXE | 0347AB | 25 m | 2:01.44 | |
65 | 85 | Wolfram Theis | 2006 | TRITON B | 0691AD | 25 m | 2:05.64 | |
66 | 265 | Nancke Mark Kronbæk | 2004 | NYBORG | 0497AK | 25 m | 2:06.11 | |
67 | 19 | Foss Oskar | 2006 | ESBJERG | 0677AC | 25 m | 2:09.82 | |
68 | 57 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 50 m | 2:14.80 | |
69 | 60 | Clement Gustav | 2003 | TRITON B | 0371AN | 50 m | 2:14.81 | |
70 | 201 | Larse Jeppe Kristian Lund | 2004 | HERLUFSHOL | 0435AO | 25 m | ||
71 | 268 | Okkerholm Alexander | 2005 | NYBORG | 0535AJ | 25 m | ||
72 | 333 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | ||
73 | 354 | Kazhel Willas | 2006 | NYBORG | 0603AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 04 marts 2016 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:21 |
Løb 15, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 129 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 2:36.99 | |
2 | 135 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 25 m | 2:37.27 | |
3 | 111 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 2:59.17 | |
4 | 83 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 3:05.66 | |
5 | 39 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 25 m | 3:19.19 | |
6 | 28 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 3:22.19 | |
7 | 334 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 3:38.72 | |
8 | 96 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 3:45.61 | |
9 | 165 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 0536AH | 25 m | 3:51.75 | |
10 | 58 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | ||
11 | 338 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 04 marts 2016 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:21 |
Løb 16, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 183 | Mosegaard Emil | 2001 | TVS IF | 0187AM | 25 m | 2:30.22 | |
2 | 56 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 2:33.86 | |
3 | 331 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 2:34.39 | |
4 | 337 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | 2:51.33 | |
5 | 59 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 50 m | 3:01.77 | |
6 | 291 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 3:02.44 | |
7 | 12 | Boström Tobias | 2002 | ESBJERG | 0295AG | 25 m | 3:32.19 | |
8 | 155 | Hald Christoffer | 2003 | FREM | 0321AC | 50 m | 4:03.81 | |
9 | 71 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 4:16.09 | |
10 | 70 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | ||
11 | 318 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | ||
12 | 322 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 25 m | ||
13 | 332 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 04 marts 2016 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:21 |
Løb 17, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 256 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 1:20.94 | |
2 | 79 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:22.41 | |
3 | 112 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 1:22.58 | |
4 | 92 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 1:22.79 | |
5 | 10 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 25 m | 1:23.77 | |
6 | 239 | Ejby Julie | 2002 | NYBORG | 0282AD | 25 m | 1:24.52 | |
7 | 113 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 1:25.23 | |
8 | 61 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 1:26.47 | |
9 | 336 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 1:26.80 | |
10 | 245 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 1:26.84 | |
11 | 68 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 1:28.22 | |
12 | 14 | Christensen Cecilie | 2002 | ESBJERG | 0208AV | 25 m | 1:30.18 | |
13 | 9 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 1:31.86 | |
14 | 29 | Jensen Rikke Vagtborg | 2002 | ESBJERG | 0234AX | 25 m | 1:32.33 | |
15 | 204 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 1:32.70 | |
16 | 320 | Foverskov Anna | 2002 | HOLBÆK | 0204AO | 25 m | 1:32.86 | |
17 | 234 | ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | 1:34.13 | |
18 | 159 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 25 m | 1:35.07 | |
19 | 161 | Nguyen Jenni | 2004 | FREM | 0416AQ | 25 m | 1:38.07 | |
20 | 163 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 25 m | 1:38.59 | |
21 | 214 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 1:38.89 | |
22 | 197 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 1:39.00 | |
23 | 120 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 1:39.42 | |
24 | 329 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 1:39.71 | |
25 | 98 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 1:40.52 | |
26 | 162 | Nguyen Julie | 2004 | FREM | 0414AQ | 25 m | 1:41.41 | |
27 | 28 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 1:41.48 | |
28 | 185 | Rademakers Lucca | 2004 | TVS IF | 0416AD | 25 m | 1:42.22 | |
29 | 175 | Jacobsen Isabella | 2004 | TVS IF | 0486AO | 25 m | 1:43.65 | |
30 | 160 | Larsen Josephine | 2004 | FREM | 0464AU | 25 m | 1:44.94 | |
31 | 121 | Kjørtsholtsen Laura | 2004 | GLADSAXE | 0428AH | 50 m | 1:45.02 | |
32 | 42 | Nikolajsen Lizette | 2003 | ESBJERG | 0378AJ | 25 m | 1:45.54 | |
33 | 46 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 1:45.78 | |
34 | 43 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 1:46.28 | |
35 | 76 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 1:46.81 | |
36 | 36 | Mathiesen Maria | 2004 | ESBJERG | 0496AL | 25 m | 1:49.89 | |
37 | 39 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 25 m | 1:51.58 | |
38 | 297 | Jensen Pernille Juul | 2003 | OSLF | 0346AZ | 25 m | 1:53.52 | |
39 | 222 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 1:53.82 | |
40 | 341 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 25 m | 1:54.63 | |
41 | 350 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:55.41 | |
42 | 181 | Larsen Josephine | 2004 | TVS IF | 25 m | 1:59.39 | ||
43 | 176 | Jensen-Mattebjer Kathrine | 2004 | TVS IF | 0496AS | 25 m | 2:00.88 | |
44 | 101 | Christiansen Andrea Elnif | 2005 | GLADSAXE | 0528AF | 25 m | 2:01.48 | |
45 | 80 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 2:01.73 | |
46 | 249 | Johansen Julie | 2005 | NYBORG | 0546AM | 25 m | 2:02.20 | |
47 | 81 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | TRITON B | 0576AH | 25 m | 2:03.15 | |
48 | 202 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
49 | 229 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | ||
50 | 237 | Christensen Frederikke M. | 2006 | NYBORG | 25 m | |||
51 | 247 | Heldt Anna Eilby | 2006 | NYBORG | 0696AH | 25 m | ||
52 | 321 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 0478AS | 25 m | ||
53 | 169 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TVS IF | 0162AD | 25 m | 1:19.42 | EXT |
54 | 166 | Christensen Caroline | 2000 | TVS IF | 0078BG | 25 m | 1:53.72 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 04 marts 2016 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:21 |
Løb 18, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 103 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 1:11.28 | |
2 | 78 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 1:12.30 | |
3 | 269 | Okkerholm Mingus | 2002 | NYBORG | 0201AQ | 25 m | 1:13.91 | |
4 | 289 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 1:16.00 | |
5 | 110 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 1:17.73 | |
6 | 13 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 25 m | 1:18.02 | |
7 | 242 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 25 m | 1:18.15 | |
8 | 109 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 1:19.90 | |
9 | 141 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 1:20.06 | |
10 | 17 | Eenberg Anders | 2001 | ESBJERG | 0177AJ | 25 m | 1:20.31 | |
11 | 292 | Nygaard Victor | 2003 | OSLF | 0361AH | 25 m | 1:20.42 | |
12 | 18 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 1:21.78 | |
13 | 138 | Sekhon Rahul Singh | 2001 | GLADSAXE | 0133AI | 25 m | 1:23.39 | |
14 | 315 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 1:25.44 | |
15 | 31 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 1:25.58 | |
16 | 140 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 1:26.11 | |
17 | 99 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 25 m | 1:27.21 | |
18 | 276 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 1:29.81 | |
19 | 48 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | 1:31.23 | |
20 | 119 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 1:32.42 | |
21 | 319 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 1:32.49 | |
22 | 143 | Sumberg Mark | 2002 | GLADSAXE | 0289AH | 25 m | 1:35.58 | |
23 | 199 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:36.16 | |
24 | 215 | Lind-Ellefsen Alexander | 2004 | KALUNDBORG | 0475AB | 25 m | 1:36.33 | |
25 | 45 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 1:36.73 | |
26 | 32 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 1:37.96 | |
27 | 296 | Fohlmann Joe Tani | 2003 | OSLF | 0355AA | 25 m | 1:40.36 | |
28 | 86 | Yldiz Elias | 2005 | TRITON B | 0591AC | 25 m | 1:40.56 | |
29 | 70 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 1:41.61 | |
30 | 44 | Pedersen Anton | 2003 | ESBJERG | 0367AO | 25 m | 1:42.19 | |
31 | 100 | Christians Oscar Frejwald | 2003 | GLADSAXE | 0339AH | 25 m | 1:42.32 | |
32 | 16 | Duvander Nicolas | 2005 | ESBJERG | 0563AE | 25 m | 1:44.33 | |
33 | 133 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 1:44.77 | |
34 | 154 | Duch Kasper | 2005 | FREM | 0557AF | 25 m | 1:48.46 | |
35 | 220 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 1:48.69 | |
36 | 106 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 1:50.73 | |
37 | 172 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | TVS IF | 0379AN | 25 m | 1:51.12 | |
38 | 158 | Koh Meng-Joon | 2005 | FREM | 0587AJ | 25 m | 1:51.17 | |
39 | 186 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | TVS IF | 0311AL | 25 m | 1:51.76 | |
40 | 132 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 1:51.86 | |
41 | 33 | Lau Esben Breum | 2003 | ESBJERG | 0323AL | 25 m | 1:52.29 | |
42 | 171 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | TVS IF | 0489AH | 25 m | 1:53.33 | |
43 | 174 | Hvilsom Christian Bjørn | 2002 | TVS IF | 0293AK | 25 m | 1:53.41 | |
44 | 67 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 1:55.20 | |
45 | 104 | Fabel Anton Hvistendahl | 2004 | GLADSAXE | 0435AL | 25 m | 1:55.61 | |
46 | 203 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 1:58.68 | |
47 | 87 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 2:01.58 | |
48 | 205 | Mortensen Rasmus | 2004 | HERLUFSHOL | 0453AO | 25 m | 2:02.50 | |
49 | 57 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 2:08.37 | |
50 | 267 | Nissen Mikkel | 2002 | NYBORG | 0245AQ | 25 m | 2:10.66 | |
51 | 128 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 25 m | 2:11.29 | |
52 | 60 | Clement Gustav | 2003 | TRITON B | 0371AN | 25 m | 2:25.67 | |
53 | 23 | Hyldahl Mikkel | 2005 | ESBJERG | 0509AG | 25 m | 2:28.48 | |
54 | 228 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 2:37.38 | |
55 | 63 | Herkild Marcus | 2004 | TRITON B | 0405AN | 50 m | 2:38.71 | |
56 | 232 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | 2:53.06 | ||
57 | 85 | Wolfram Theis | 2006 | TRITON B | 0691AD | 25 m | ||
58 | 182 | Leal Lucas | 2001 | TVS IF | 25 m | |||
59 | 217 | Lind-Ellefsen Peter | 2006 | KALUNDBORG | 0687AB | 25 m | ||
60 | 262 | Mortensen Emil B. | 2006 | NYBORG | 0667AF | 25 m | ||
61 | 284 | Trasbo Victor | 2002 | NYBORG | 0207AR | 25 m | ||
62 | 337 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | ||
63 | 179 | Kragesand Alexander | 1999 | TVS IF | 9955AQ | 25 m | 1:23.50 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 04 marts 2016 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:21 |
Løb 19, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 135 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 25 m | 1:08.86 | |
2 | 117 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 1:11.49 | |
3 | 136 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 25 m | 1:12.44 | |
4 | 112 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 1:14.37 | |
5 | 10 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 25 m | 1:15.03 | |
6 | 114 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 1:15.20 | |
7 | 113 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 1:15.84 | |
8 | 83 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 1:15.98 | |
9 | 192 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 1:16.37 | |
10 | 21 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 1:18.21 | |
11 | 256 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 1:18.46 | |
12 | 200 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 1:19.01 | |
13 | 127 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 25 m | 1:19.11 | |
14 | 68 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 1:19.31 | |
15 | 125 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 25 m | 1:19.40 | |
16 | 14 | Christensen Cecilie | 2002 | ESBJERG | 0208AV | 25 m | 1:20.18 | |
17 | 79 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:20.27 | |
18 | 137 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 1:20.52 | |
19 | 9 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 1:21.03 | |
20 | 287 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 1:21.88 | |
21 | 221 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:22.01 | |
22 | 239 | Ejby Julie | 2002 | NYBORG | 0282AD | 25 m | 1:22.06 | |
23 | 245 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 1:22.16 | |
24 | 307 | Pedersen Aurelia | 2004 | OSK | 0414AA | 25 m | 1:22.74 | |
25 | 170 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | TVS IF | 0422AE | 25 m | 1:23.11 | |
26 | 230 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 1:23.36 | |
27 | 204 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 1:25.10 | |
28 | 223 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 1:25.37 | |
29 | 29 | Jensen Rikke Vagtborg | 2002 | ESBJERG | 0234AX | 25 m | 1:25.43 | |
30 | 61 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 1:25.43 | |
31 | 130 | Niels Cathrine Østergaard | 2004 | GLADSAXE | 0494AL | 25 m | 1:25.45 | |
32 | 49 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 1:25.62 | |
33 | 303 | Grønning Ida Juul | 2004 | OSK | 0418AC | 25 m | 1:26.17 | |
34 | 167 | Christoffersen Victoria | 2002 | TVS IF | 0284AQ | 25 m | 1:26.35 | |
35 | 298 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | OSLF | 0496AH | 25 m | 1:27.16 | |
36 | 227 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 1:27.22 | |
37 | 50 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 1:27.73 | |
38 | 58 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 1:27.86 | |
39 | 301 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | OSK | 0456AM | 25 m | 1:28.01 | |
40 | 25 | Jacobsen Jasmina K. | 2003 | ESBJERG | 0322AK | 25 m | 1:28.09 | |
41 | 236 | Bak Helga | 2004 | NYBORG | 0494AA | 25 m | 1:28.62 | |
42 | 46 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 1:28.75 | |
43 | 191 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 25 m | 1:28.76 | |
44 | 214 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 1:29.01 | |
45 | 34 | Lykke Jasmin | 2002 | ESBJERG | 0216AP | 25 m | 1:29.43 | |
46 | 28 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 1:30.09 | |
47 | 76 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 1:30.32 | |
48 | 120 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 1:30.43 | |
49 | 74 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 1:30.51 | |
50 | 196 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 1:30.54 | |
51 | 234 | ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | 1:31.24 | |
52 | 39 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 25 m | 1:31.27 | |
53 | 299 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | OSLF | 0372AH | 25 m | 1:31.36 | |
54 | 98 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 1:31.59 | |
55 | 306 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | OSK | 0406AC | 25 m | 1:31.78 | |
56 | 75 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:32.21 | |
57 | 197 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 1:32.27 | |
58 | 211 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 1:32.88 | |
59 | 300 | Andersen Nikoline | 2003 | OSK | 0368AR | 25 m | 1:32.94 | |
60 | 36 | Mathiesen Maria | 2004 | ESBJERG | 0496AL | 25 m | 1:34.32 | |
61 | 253 | Kaysen Sofie | 2004 | NYBORG | 0456AU | 25 m | 1:35.61 | |
62 | 173 | Hvilsom Caroline Bjørn | 2005 | TVS IF | 0588AA | 25 m | 1:35.71 | |
63 | 304 | Habermann Agnete | 2005 | OSK | 0576AA | 25 m | 1:35.71 | |
64 | 144 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:35.74 | |
65 | 124 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 1:36.05 | |
66 | 175 | Jacobsen Isabella | 2004 | TVS IF | 0486AO | 25 m | 1:37.17 | |
67 | 208 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 1:37.79 | |
68 | 139 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 1:39.32 | |
69 | 321 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 0478AS | 25 m | 1:39.45 | |
70 | 43 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 1:41.58 | |
71 | 209 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 1:41.97 | |
72 | 206 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 1:42.82 | |
73 | 51 | Wolf Sofie A. | 2006 | ESBJERG | 0686AF | 25 m | 1:43.01 | |
74 | 153 | Dall Frida Karoline | 2004 | FREM | 0492AP | 25 m | 1:43.41 | |
75 | 108 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 1:43.77 | |
76 | 24 | Jacobsen Ida | 2005 | ESBJERG | 0516AM | 25 m | 1:44.18 | |
77 | 27 | Jensen Marie | 2005 | ESBJERG | 0516AO | 25 m | 1:44.68 | |
78 | 271 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 25 m | 1:45.02 | |
79 | 194 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:45.64 | |
80 | 152 | Canpolat Melek | 2005 | FREM | 0542AN | 25 m | 1:46.72 | |
81 | 65 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:47.21 | |
82 | 219 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | 1:49.69 | ||
83 | 176 | Jensen-Mattebjer Kathrine | 2004 | TVS IF | 0496AS | 25 m | 1:50.13 | |
84 | 82 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | TRITON B | 0586AH | 25 m | 1:51.11 | |
85 | 69 | Nielson Petrine | 2003 | TRITON B | 0316AS | 25 m | 1:51.50 | |
86 | 241 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 25 m | 1:51.51 | |
87 | 101 | Christiansen Andrea Elnif | 2005 | GLADSAXE | 0528AF | 25 m | 1:52.23 | |
88 | 80 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:52.34 | |
89 | 81 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | TRITON B | 0576AH | 25 m | 1:52.72 | |
90 | 181 | Larsen Josephine | 2004 | TVS IF | 25 m | 1:58.51 | ||
91 | 72 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | ||
92 | 160 | Larsen Josephine | 2004 | FREM | 0464AU | 25 m | ||
93 | 164 | Stilund Mathilde | 2005 | FREM | 0556AH | 25 m | ||
94 | 210 | Tångberg Line | 2004 | HERLUFSHOL | 0448AP | 25 m | ||
95 | 250 | Juliussen Karoline Elholm | 2004 | NYBORG | 0496AF | 25 m | ||
96 | 302 | Færgemann Naja | 2006 | OSK | 0602AI | 25 m | ||
97 | 180 | Larsen Anna-Laura Dalsø | 1999 | TVS IF | 9956BE | 25 m | 1:35.00 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 04 marts 2016 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:21 |
Løb 20, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 288 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 1:07.00 | |
2 | 110 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 1:07.64 | |
3 | 102 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 25 m | 1:08.55 | |
4 | 56 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 1:08.93 | |
5 | 331 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 1:10.56 | |
6 | 289 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 1:12.37 | |
7 | 183 | Mosegaard Emil | 2001 | TVS IF | 0187AM | 25 m | 1:12.64 | |
8 | 269 | Okkerholm Mingus | 2002 | NYBORG | 0201AQ | 25 m | 1:13.30 | |
9 | 22 | Hosini Parsa | 2001 | ESBJERG | 0189AC | 25 m | 1:13.83 | |
10 | 17 | Eenberg Anders | 2001 | ESBJERG | 0177AJ | 25 m | 1:14.24 | |
11 | 18 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 1:15.57 | |
12 | 12 | Boström Tobias | 2002 | ESBJERG | 0295AG | 25 m | 1:15.89 | |
13 | 242 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 25 m | 1:16.02 | |
14 | 291 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 1:16.80 | |
15 | 337 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | 1:16.93 | |
16 | 322 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 25 m | 1:16.95 | |
17 | 218 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 1:17.50 | |
18 | 64 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 1:17.69 | |
19 | 20 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 25 m | 1:18.15 | |
20 | 216 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 1:18.34 | |
21 | 290 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 1:18.89 | |
22 | 59 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 1:19.28 | |
23 | 45 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 1:19.34 | |
24 | 116 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 1:19.40 | |
25 | 332 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 1:20.07 | |
26 | 339 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 1:20.33 | |
27 | 32 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 1:20.52 | |
28 | 294 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | OSLF | 0351AC | 25 m | 1:20.66 | |
29 | 99 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 25 m | 1:20.69 | |
30 | 66 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 25 m | 1:20.75 | |
31 | 138 | Sekhon Rahul Singh | 2001 | GLADSAXE | 0133AI | 25 m | 1:21.84 | |
32 | 276 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 1:22.38 | |
33 | 215 | Lind-Ellefsen Alexander | 2004 | KALUNDBORG | 0475AB | 25 m | 1:22.75 | |
34 | 308 | Pedersen Mathias Munch | 2003 | OSK | 0347AI | 25 m | 1:22.75 | |
35 | 48 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | 1:23.07 | |
36 | 224 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 1:23.35 | |
37 | 123 | Ladefoged Andreas Ivang | 2004 | GLADSAXE | 0437AH | 25 m | 1:23.86 | |
38 | 243 | Graff Nicolai | 2001 | NYBORG | 0161AO | 25 m | 1:24.89 | |
39 | 84 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:24.95 | |
40 | 38 | Mose Anders | 2004 | ESBJERG | 0411AD | 25 m | 1:24.97 | |
41 | 93 | Brandt Mark | 2002 | GLADSAXE | 0299AR | 25 m | 1:25.62 | |
42 | 318 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 1:26.02 | |
43 | 295 | Clausen Casper Bang | 2003 | OSLF | 0391AJ | 25 m | 1:26.19 | |
44 | 296 | Fohlmann Joe Tani | 2003 | OSLF | 0355AA | 25 m | 1:27.36 | |
45 | 293 | Pedersen Christoffer R.s. | 2004 | OSLF | 0405AA | 25 m | 1:28.47 | |
46 | 270 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 1:28.93 | |
47 | 157 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | FREM | 0561AE | 25 m | 1:28.99 | |
48 | 94 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 1:30.37 | |
49 | 70 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 1:30.61 | |
50 | 115 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 1:30.90 | |
51 | 16 | Duvander Nicolas | 2005 | ESBJERG | 0563AE | 25 m | 1:31.10 | |
52 | 193 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:31.30 | |
53 | 35 | Lyngesen Sune | 2003 | ESBJERG | 0377AI | 25 m | 1:31.43 | |
54 | 40 | Nielsen Mathias Marbæk | 2004 | ESBJERG | 0435AE | 25 m | 1:32.29 | |
55 | 122 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:32.75 | |
56 | 282 | Thomsen Jacob | 2003 | NYBORG | 0397AG | 25 m | 1:33.48 | |
57 | 335 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 1:33.98 | |
58 | 100 | Christians Oscar Frejwald | 2003 | GLADSAXE | 0339AH | 25 m | 1:34.39 | |
59 | 41 | Nikolajsen Andreas | 2005 | ESBJERG | 0595AC | 25 m | 1:35.03 | |
60 | 97 | Christensen Jonas Reimer | 2003 | GLADSAXE | 0319AD | 25 m | 1:35.56 | |
61 | 174 | Hvilsom Christian Bjørn | 2002 | TVS IF | 0293AK | 25 m | 1:36.06 | |
62 | 37 | Mondrup Lasse Metz | 2004 | ESBJERG | 0407AK | 25 m | 1:36.15 | |
63 | 195 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 25 m | 1:36.39 | |
64 | 95 | Breinholt Emil | 2003 | GLADSAXE | 0311AE | 25 m | 1:36.52 | |
65 | 178 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | TVS IF | 0549AB | 25 m | 1:37.09 | |
66 | 105 | Fallenkamp Nikolaj | 2004 | GLADSAXE | 0471AI | 25 m | 1:37.72 | |
67 | 11 | Andersen Tobias Staghøj | 2006 | ESBJERG | 0621AC | 25 m | 1:37.99 | |
68 | 142 | Stri William Scherling De | 2003 | GLADSAXE | 0321AD | 25 m | 1:40.66 | |
69 | 30 | Kaltoft Kasper Nørskov | 2006 | ESBJERG | 0633AB | 25 m | 1:40.85 | |
70 | 171 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | TVS IF | 0489AH | 25 m | 1:41.90 | |
71 | 47 | Skouboe Jonas Becker | 2005 | ESBJERG | 0529AE | 25 m | 1:42.18 | |
72 | 333 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 1:43.72 | |
73 | 186 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | TVS IF | 0311AL | 25 m | 1:44.00 | |
74 | 317 | Dalskov Hjalte | 2005 | HOLBÆK | 0539AI | 25 m | 1:45.27 | |
75 | 284 | Trasbo Victor | 2002 | NYBORG | 0207AR | 25 m | 1:45.99 | |
76 | 126 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 1:46.47 | |
77 | 309 | Stahl Valdemar | 2004 | OSK | 0491AK | 25 m | 1:46.63 | |
78 | 71 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 1:48.57 | |
79 | 118 | Iversen Oliver Zeeberg | 2004 | GLADSAXE | 0419AH | 25 m | 1:48.84 | |
80 | 62 | Hansen Asbjørn Rotne | 2006 | TRITON B | 0689AC | 25 m | 1:49.96 | |
81 | 131 | Nøhr Peter | 2004 | GLADSAXE | 0485AK | 25 m | 1:51.80 | |
82 | 26 | Jacobsen Silas Kjølby | 2006 | ESBJERG | 0647AC | 25 m | 1:52.18 | |
83 | 316 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 1:54.64 | |
84 | 15 | Drachmann Alexander | 2005 | ESBJERG | 0567AF | 25 m | 1:58.01 | |
85 | 134 | Poulsen Albert Vigsø | 2003 | GLADSAXE | 0347AB | 25 m | 2:01.45 | |
86 | 67 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 2:02.09 | |
87 | 19 | Foss Oskar | 2006 | ESBJERG | 0677AC | 25 m | 2:02.11 | |
88 | 244 | Graff Sebastian | 2004 | NYBORG | 0403AL | 25 m | 2:03.47 | |
89 | 257 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 25 m | 2:05.29 | |
90 | 107 | Frederiksen Mads Ole | 2004 | GLADSAXE | 0483AL | 25 m | 2:07.39 | |
91 | 277 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 25 m | 2:09.46 | |
92 | 128 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 25 m | 2:14.32 | |
93 | 283 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 25 m | 2:36.24 | |
94 | 266 | Nielsen Frederik | 2006 | NYBORG | 0659AD | 25 m | 2:41.96 | |
95 | 63 | Herkild Marcus | 2004 | TRITON B | 0405AN | 25 m | ||
96 | 85 | Wolfram Theis | 2006 | TRITON B | 0691AD | 25 m | ||
97 | 154 | Duch Kasper | 2005 | FREM | 0557AF | 25 m | ||
98 | 156 | Johannessen Anders Mosbæk | 2005 | FREM | 0529AG | 25 m | ||
99 | 201 | Larse Jeppe Kristian Lund | 2004 | HERLUFSHOL | 0435AO | 25 m | ||
100 | 280 | Stadnicki Piotr | 2004 | NYBORG | 0439AN | 25 m | ||
101 | 323 | Munkholm Mikkel | 2006 | HOLBÆK | 0631AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 04 marts 2016 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:21 |
Løb 21, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 145 | Gsc Årgang 1 | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 2:07.81 | ||
2 | 147 | Gsc Årgang 2 | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 2:19.31 | ||
3 | 5 | Fiskene Fra Vestjylland | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:20.19 | ||
4 | 327 | Holbæk Piger | 0 | HOLBÆK | 25 m | 2:22.10 | ||
5 | 213 | Kalundborg Piger | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:25.00 | ||
6 | 188 | Hg Piger 03 | 2003 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:27.44 | ||
7 | 54 | Abby`s Skattebasser | 0 | TRITON B | 25 m | 2:28.80 | ||
8 | 310 | Sto Powerpuff Piger | 0 | STO | 25 m | 2:31.00 | ||
9 | 8 | Strandede Hvalrosser | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:42.00 | ||
10 | 88 | Gsc Aspirant 1 | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 2:42.56 | ||
11 | 187 | Hg Piger 02 | 2002 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:45.95 | ||
12 | 55 | Seje Tøser - Triton | 0 | TRITON B | 25 m | 2:48.00 | ||
13 | 6 | Landkrapperne | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:49.00 | ||
14 | 1 | Bispens Gipsgebis | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:55.00 | ||
15 | 184 | Tvs Piger | 2002 | TVS IF | 25 m | 2:55.00 | ||
16 | 90 | Gsc Aspirant 2 | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 2:55.91 | ||
17 | 328 | Holbæk Piger 2 | 0 | HOLBÆK | 25 m | 3:10.20 | ||
18 | 150 | Frem Årgangs Piger 1 | 0 | FREM | 25 m | 3:45.92 | ||
19 | 151 | Frem Årgangs Piger 2 | 0 | FREM | 25 m | |||
20 | 190 | Hg Piger Ældste | 1998 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
21 | 313 | Sto Supergirlz | 0 | STO | 25 m | |||
22 | 342 | Nyborg Piger 1 | 0 | NYBORG | 25 m | |||
23 | 343 | Nyborg Piger 2 | 0 | NYBORG | 25 m | |||
24 | 344 | Nyborg Piger 3 | 0 | NYBORG | 25 m | |||
25 | 345 | Nyborg Piger 4 | 0 | NYBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 04 marts 2016 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:21 |
Løb 22, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 146 | Gsc Årgang 1 | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 1:58.72 | ||
2 | 324 | Holbæk Drenge | 0 | HOLBÆK | 25 m | 1:59.89 | ||
3 | 52 | Fars Drenge | 0 | TRITON B | 25 m | 2:07.23 | ||
4 | 5 | Fiskene Fra Vestjylland | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:09.00 | ||
5 | 148 | Gsc Årgang 2 | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 2:11.67 | ||
6 | 312 | Sto Superboyz | 2003 | STO | 25 m | 2:18.00 | ||
7 | 7 | Prinsesserne | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:19.00 | ||
8 | 212 | Kalundborg Drenge | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:25.00 | ||
9 | 53 | Seje Drenge - Triton | 0 | TRITON B | 25 m | 2:30.00 | ||
10 | 89 | Gsc Aspirant 1 | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 2:35.81 | ||
11 | 4 | Dellehundene | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:38.00 | ||
12 | 168 | Tvs Drenge | 2001 | TVS IF | 25 m | 2:45.00 | ||
13 | 325 | Holbæk Drenge 2 | 0 | HOLBÆK | 25 m | 2:45.10 | ||
14 | 2 | Bubbibjørnene | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:50.00 | ||
15 | 91 | Gsc Aspirant 2 | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 2:57.99 | ||
16 | 6 | Landkrapperne | 0 | ESBJERG | 25 m | 3:00.00 | ||
17 | 149 | Frem Årgangs Drenge | 0 | FREM | 25 m | 3:02.43 | ||
18 | 3 | Bøflerne | 0 | ESBJERG | 25 m | 3:20.00 | ||
19 | 326 | Holbæk Drenge 3 | 0 | HOLBÆK | 25 m | 3:43.40 | ||
20 | 189 | Hg Drenge Ældste | 1996 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
21 | 314 | Sto Turbodrenge | 0 | STO | 25 m | |||
22 | 346 | Nyborg Drenge 1 | 0 | NYBORG | 25 m | |||
23 | 347 | Nyborg Drenge 2 | 0 | NYBORG | 25 m | |||
24 | 348 | Nyborg Drenge 3 | 0 | NYBORG | 25 m | |||
25 | 349 | Nyborg Drenge 4 | 0 | NYBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 04 marts 2016 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:21 |
Løb 23, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 129 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 31.78 | |
2 | 125 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 50 m | 32.17 | |
3 | 114 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 32.75 | |
4 | 111 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 32.85 | |
5 | 136 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 25 m | 32.85 | |
6 | 192 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 33.31 | |
7 | 92 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 34.60 | |
8 | 21 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 34.95 | |
9 | 68 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 35.40 | |
10 | 223 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 35.42 | |
11 | 83 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 35.68 | |
12 | 9 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 36.37 | |
13 | 14 | Christensen Cecilie | 2002 | ESBJERG | 0208AV | 25 m | 36.54 | |
14 | 252 | Jørgensen Randi | 2002 | NYBORG | 0286AR | 25 m | 36.58 | |
15 | 227 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 36.88 | |
16 | 303 | Grønning Ida Juul | 2004 | OSK | 0418AC | 25 m | 37.00 | |
17 | 170 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | TVS IF | 0422AE | 25 m | 37.32 | |
18 | 79 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 50 m | 37.44 | |
19 | 256 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 37.53 | |
20 | 137 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 37.57 | |
21 | 334 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 37.70 | |
22 | 307 | Pedersen Aurelia | 2004 | OSK | 0414AA | 25 m | 38.41 | |
23 | 221 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 38.93 | |
24 | 29 | Jensen Rikke Vagtborg | 2002 | ESBJERG | 0234AX | 25 m | 39.20 | |
25 | 58 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 39.95 | |
26 | 191 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 25 m | 40.09 | |
27 | 204 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 40.50 | |
28 | 76 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 40.56 | |
29 | 167 | Christoffersen Victoria | 2002 | TVS IF | 0284AQ | 25 m | 40.79 | |
30 | 245 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 41.37 | |
31 | 49 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 50 m | 41.43 | |
32 | 214 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 41.70 | |
33 | 165 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 0536AH | 25 m | 41.73 | |
34 | 96 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 41.89 | |
35 | 320 | Foverskov Anna | 2002 | HOLBÆK | 0204AO | 25 m | 41.90 | |
36 | 239 | Ejby Julie | 2002 | NYBORG | 0282AD | 25 m | 41.96 | |
37 | 120 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 42.03 | |
38 | 236 | Bak Helga | 2004 | NYBORG | 0494AA | 25 m | 42.16 | |
39 | 144 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 42.23 | |
40 | 234 | ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | 42.38 | |
41 | 124 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 42.56 | |
42 | 28 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 42.66 | |
43 | 50 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 43.52 | |
44 | 208 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 43.56 | |
45 | 300 | Andersen Nikoline | 2003 | OSK | 0368AR | 25 m | 44.05 | |
46 | 298 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | OSLF | 0496AH | 25 m | 44.87 | |
47 | 219 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | 45.00 | ||
48 | 164 | Stilund Mathilde | 2005 | FREM | 0556AH | 25 m | 45.78 | |
49 | 209 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 45.96 | |
50 | 338 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 46.03 | |
51 | 304 | Habermann Agnete | 2005 | OSK | 0576AA | 25 m | 46.50 | |
52 | 51 | Wolf Sofie A. | 2006 | ESBJERG | 0686AF | 25 m | 46.57 | |
53 | 74 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 46.57 | |
54 | 108 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 46.91 | |
55 | 271 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 25 m | 47.50 | |
56 | 329 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 47.55 | |
57 | 206 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 48.29 | |
58 | 210 | Tångberg Line | 2004 | HERLUFSHOL | 0448AP | 25 m | 48.40 | |
59 | 36 | Mathiesen Maria | 2004 | ESBJERG | 0496AL | 25 m | 48.72 | |
60 | 24 | Jacobsen Ida | 2005 | ESBJERG | 0516AM | 25 m | 50.32 | |
61 | 27 | Jensen Marie | 2005 | ESBJERG | 0516AO | 25 m | 50.43 | |
62 | 101 | Christiansen Andrea Elnif | 2005 | GLADSAXE | 0528AF | 25 m | 50.82 | |
63 | 65 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 51.58 | |
64 | 163 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 50 m | 51.66 | |
65 | 341 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 25 m | 53.09 | |
66 | 43 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 53.58 | |
67 | 253 | Kaysen Sofie | 2004 | NYBORG | 0456AU | 25 m | 53.81 | |
68 | 260 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 25 m | 55.63 | |
69 | 98 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 56.38 | |
70 | 250 | Juliussen Karoline Elholm | 2004 | NYBORG | 0496AF | 25 m | 59.77 | |
71 | 152 | Canpolat Melek | 2005 | FREM | 0542AN | 25 m | 59.91 | |
72 | 226 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 1:00.00 | |
73 | 139 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 1:02.63 | |
74 | 69 | Nielson Petrine | 2003 | TRITON B | 0316AS | 50 m | 1:17.80 | |
75 | 61 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | ||
76 | 80 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | ||
77 | 81 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | TRITON B | 0576AH | 25 m | ||
78 | 82 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | TRITON B | 0586AH | 25 m | ||
79 | 197 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | ||
80 | 297 | Jensen Pernille Juul | 2003 | OSLF | 0346AZ | 25 m | ||
81 | 301 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | OSK | 0456AM | 25 m | ||
82 | 169 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TVS IF | 0162AD | 25 m | 34.80 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 04 marts 2016 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:21 |
Løb 24, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 102 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 50 m | 29.08 | |
2 | 109 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 29.93 | |
3 | 110 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 30.15 | |
4 | 288 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 50 m | 30.26 | |
5 | 56 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 30.37 | |
6 | 331 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 31.00 | |
7 | 31 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 32.01 | |
8 | 22 | Hosini Parsa | 2001 | ESBJERG | 0189AC | 25 m | 32.25 | |
9 | 337 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | 33.09 | |
10 | 141 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 33.21 | |
11 | 64 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 33.27 | |
12 | 322 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 25 m | 33.27 | |
13 | 218 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 33.40 | |
14 | 17 | Eenberg Anders | 2001 | ESBJERG | 0177AJ | 25 m | 34.04 | |
15 | 143 | Sumberg Mark | 2002 | GLADSAXE | 0289AH | 50 m | 34.11 | |
16 | 18 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 34.40 | |
17 | 339 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 34.52 | |
18 | 20 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 25 m | 34.80 | |
19 | 59 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 50 m | 35.11 | |
20 | 276 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 35.20 | |
21 | 12 | Boström Tobias | 2002 | ESBJERG | 0295AG | 25 m | 35.63 | |
22 | 242 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 25 m | 35.71 | |
23 | 66 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 25 m | 36.03 | |
24 | 319 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 36.43 | |
25 | 32 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 36.81 | |
26 | 13 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 25 m | 36.92 | |
27 | 224 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 37.39 | |
28 | 45 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 38.22 | |
29 | 308 | Pedersen Mathias Munch | 2003 | OSK | 0347AI | 25 m | 38.39 | |
30 | 99 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 25 m | 38.95 | |
31 | 38 | Mose Anders | 2004 | ESBJERG | 0411AD | 25 m | 39.55 | |
32 | 123 | Ladefoged Andreas Ivang | 2004 | GLADSAXE | 0437AH | 25 m | 39.93 | |
33 | 294 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | OSLF | 0351AC | 25 m | 40.15 | |
34 | 86 | Yldiz Elias | 2005 | TRITON B | 0591AC | 25 m | 40.56 | |
35 | 70 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 40.98 | |
36 | 16 | Duvander Nicolas | 2005 | ESBJERG | 0563AE | 25 m | 41.69 | |
37 | 97 | Christensen Jonas Reimer | 2003 | GLADSAXE | 0319AD | 25 m | 41.92 | |
38 | 11 | Andersen Tobias Staghøj | 2006 | ESBJERG | 0621AC | 25 m | 42.04 | |
39 | 105 | Fallenkamp Nikolaj | 2004 | GLADSAXE | 0471AI | 25 m | 42.27 | |
40 | 155 | Hald Christoffer | 2003 | FREM | 0321AC | 25 m | 43.18 | |
41 | 48 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | 43.42 | |
42 | 225 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 44.05 | |
43 | 270 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 44.90 | |
44 | 156 | Johannessen Anders Mosbæk | 2005 | FREM | 0529AG | 25 m | 44.95 | |
45 | 220 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 45.00 | |
46 | 94 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 45.93 | |
47 | 158 | Koh Meng-Joon | 2005 | FREM | 0587AJ | 25 m | 45.93 | |
48 | 133 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 45.94 | |
49 | 37 | Mondrup Lasse Metz | 2004 | ESBJERG | 0407AK | 25 m | 45.99 | |
50 | 100 | Christians Oscar Frejwald | 2003 | GLADSAXE | 0339AH | 25 m | 46.58 | |
51 | 33 | Lau Esben Breum | 2003 | ESBJERG | 0323AL | 25 m | 47.13 | |
52 | 335 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 47.23 | |
53 | 126 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 47.66 | |
54 | 267 | Nissen Mikkel | 2002 | NYBORG | 0245AQ | 25 m | 48.01 | |
55 | 41 | Nikolajsen Andreas | 2005 | ESBJERG | 0595AC | 25 m | 50.30 | |
56 | 205 | Mortensen Rasmus | 2004 | HERLUFSHOL | 0453AO | 25 m | 50.59 | |
57 | 44 | Pedersen Anton | 2003 | ESBJERG | 0367AO | 25 m | 51.05 | |
58 | 30 | Kaltoft Kasper Nørskov | 2006 | ESBJERG | 0633AB | 25 m | 51.57 | |
59 | 122 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 51.58 | |
60 | 134 | Poulsen Albert Vigsø | 2003 | GLADSAXE | 0347AB | 25 m | 51.72 | |
61 | 67 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 52.73 | |
62 | 71 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 53.11 | |
63 | 277 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 25 m | 53.25 | |
64 | 60 | Clement Gustav | 2003 | TRITON B | 0371AN | 25 m | 53.74 | |
65 | 47 | Skouboe Jonas Becker | 2005 | ESBJERG | 0529AE | 25 m | 54.68 | |
66 | 115 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 55.89 | |
67 | 104 | Fabel Anton Hvistendahl | 2004 | GLADSAXE | 0435AL | 25 m | 56.60 | |
68 | 131 | Nøhr Peter | 2004 | GLADSAXE | 0485AK | 25 m | 58.28 | |
69 | 15 | Drachmann Alexander | 2005 | ESBJERG | 0567AF | 25 m | 59.19 | |
70 | 19 | Foss Oskar | 2006 | ESBJERG | 0677AC | 25 m | 59.19 | |
71 | 23 | Hyldahl Mikkel | 2005 | ESBJERG | 0509AG | 25 m | 59.19 | |
72 | 26 | Jacobsen Silas Kjølby | 2006 | ESBJERG | 0647AC | 25 m | 59.19 | |
73 | 132 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 1:03.04 | |
74 | 254 | Killerup Christopher Nyby | 2004 | NYBORG | 0471AM | 25 m | 1:10.98 | |
75 | 257 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 25 m | 1:12.61 | |
76 | 323 | Munkholm Mikkel | 2006 | HOLBÆK | 0631AE | 25 m | 1:12.70 | |
77 | 265 | Nancke Mark Kronbæk | 2004 | NYBORG | 0497AK | 25 m | 1:15.88 | |
78 | 266 | Nielsen Frederik | 2006 | NYBORG | 0659AD | 25 m | 1:27.48 | |
79 | 63 | Herkild Marcus | 2004 | TRITON B | 0405AN | 25 m | ||
80 | 85 | Wolfram Theis | 2006 | TRITON B | 0691AD | 25 m | ||
81 | 186 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | TVS IF | 0311AL | 25 m | ||
82 | 263 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 25 m | ||
83 | 296 | Fohlmann Joe Tani | 2003 | OSLF | 0355AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 04 marts 2016 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:21 |
Løb 25, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 135 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 25 m | 1:00.39 | |
2 | 256 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 1:02.71 | |
3 | 117 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 1:03.62 | |
4 | 14 | Christensen Cecilie | 2002 | ESBJERG | 0208AV | 25 m | 1:05.21 | |
5 | 192 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 1:05.96 | |
6 | 129 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 1:06.26 | |
7 | 111 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 1:06.38 | |
8 | 83 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 1:06.78 | |
9 | 127 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 25 m | 1:07.46 | |
10 | 79 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:08.00 | |
11 | 10 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 25 m | 1:08.18 | |
12 | 287 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 1:08.85 | |
13 | 167 | Christoffersen Victoria | 2002 | TVS IF | 0284AQ | 25 m | 1:09.42 | |
14 | 230 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 1:09.63 | |
15 | 68 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 1:09.84 | |
16 | 307 | Pedersen Aurelia | 2004 | OSK | 0414AA | 25 m | 1:10.08 | |
17 | 200 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 1:10.27 | |
18 | 21 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 1:10.70 | |
19 | 227 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 1:11.44 | |
20 | 334 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 1:11.69 | |
21 | 221 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:11.89 | |
22 | 96 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 1:12.12 | |
23 | 34 | Lykke Jasmin | 2002 | ESBJERG | 0216AP | 25 m | 1:12.30 | |
24 | 223 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 1:12.81 | |
25 | 239 | Ejby Julie | 2002 | NYBORG | 0282AD | 25 m | 1:12.82 | |
26 | 9 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 1:13.11 | |
27 | 29 | Jensen Rikke Vagtborg | 2002 | ESBJERG | 0234AX | 25 m | 1:13.25 | |
28 | 298 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | OSLF | 0496AH | 25 m | 1:13.27 | |
29 | 299 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | OSLF | 0372AH | 25 m | 1:13.44 | |
30 | 252 | Jørgensen Randi | 2002 | NYBORG | 0286AR | 25 m | 1:13.62 | |
31 | 236 | Bak Helga | 2004 | NYBORG | 0494AA | 25 m | 1:14.11 | |
32 | 25 | Jacobsen Jasmina K. | 2003 | ESBJERG | 0322AK | 25 m | 1:14.79 | |
33 | 196 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 1:16.24 | |
34 | 61 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 1:16.30 | |
35 | 303 | Grønning Ida Juul | 2004 | OSK | 0418AC | 25 m | 1:16.96 | |
36 | 49 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 1:17.15 | |
37 | 306 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | OSK | 0406AC | 25 m | 1:17.70 | |
38 | 74 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 1:18.46 | |
39 | 300 | Andersen Nikoline | 2003 | OSK | 0368AR | 25 m | 1:18.73 | |
40 | 28 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 1:18.76 | |
41 | 39 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 25 m | 1:18.79 | |
42 | 46 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 1:18.93 | |
43 | 301 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | OSK | 0456AM | 25 m | 1:19.01 | |
44 | 42 | Nikolajsen Lizette | 2003 | ESBJERG | 0378AJ | 25 m | 1:19.21 | |
45 | 76 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 1:19.42 | |
46 | 207 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 1:19.70 | |
47 | 185 | Rademakers Lucca | 2004 | TVS IF | 0416AD | 25 m | 1:20.00 | |
48 | 58 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 1:20.04 | |
49 | 304 | Habermann Agnete | 2005 | OSK | 0576AA | 25 m | 1:20.42 | |
50 | 36 | Mathiesen Maria | 2004 | ESBJERG | 0496AL | 25 m | 1:20.79 | |
51 | 329 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 1:20.96 | |
52 | 144 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:21.02 | |
53 | 75 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:21.14 | |
54 | 163 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 25 m | 1:23.92 | |
55 | 159 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 25 m | 1:24.09 | |
56 | 50 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 1:24.23 | |
57 | 165 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 0536AH | 25 m | 1:24.58 | |
58 | 175 | Jacobsen Isabella | 2004 | TVS IF | 0486AO | 25 m | 1:25.13 | |
59 | 164 | Stilund Mathilde | 2005 | FREM | 0556AH | 25 m | 1:25.18 | |
60 | 273 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 1:25.21 | |
61 | 253 | Kaysen Sofie | 2004 | NYBORG | 0456AU | 25 m | 1:25.56 | |
62 | 173 | Hvilsom Caroline Bjørn | 2005 | TVS IF | 0588AA | 25 m | 1:25.59 | |
63 | 209 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 1:25.59 | |
64 | 108 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 1:26.03 | |
65 | 321 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 0478AS | 25 m | 1:26.64 | |
66 | 65 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:26.90 | |
67 | 121 | Kjørtsholtsen Laura | 2004 | GLADSAXE | 0428AH | 25 m | 1:27.26 | |
68 | 161 | Nguyen Jenni | 2004 | FREM | 0416AQ | 25 m | 1:28.29 | |
69 | 210 | Tångberg Line | 2004 | HERLUFSHOL | 0448AP | 25 m | 1:28.84 | |
70 | 51 | Wolf Sofie A. | 2006 | ESBJERG | 0686AF | 25 m | 1:28.89 | |
71 | 241 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 25 m | 1:29.02 | |
72 | 27 | Jensen Marie | 2005 | ESBJERG | 0516AO | 25 m | 1:29.44 | |
73 | 124 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 1:31.20 | |
74 | 153 | Dall Frida Karoline | 2004 | FREM | 0492AP | 25 m | 1:31.23 | |
75 | 302 | Færgemann Naja | 2006 | OSK | 0602AI | 25 m | 1:31.59 | |
76 | 330 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 1:31.93 | |
77 | 297 | Jensen Pernille Juul | 2003 | OSLF | 0346AZ | 25 m | 1:32.36 | |
78 | 162 | Nguyen Julie | 2004 | FREM | 0414AQ | 25 m | 1:32.42 | |
79 | 24 | Jacobsen Ida | 2005 | ESBJERG | 0516AM | 25 m | 1:33.29 | |
80 | 219 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | 1:33.58 | ||
81 | 69 | Nielson Petrine | 2003 | TRITON B | 0316AS | 25 m | 1:33.78 | |
82 | 260 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 50 m | 1:34.10 | |
83 | 352 | Ørsted Kamille M. Hauber | 2003 | NYBORG | 25 m | 1:34.37 | ||
84 | 43 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 1:34.39 | |
85 | 226 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 1:34.39 | |
86 | 341 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 25 m | 1:34.98 | |
87 | 194 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:36.82 | |
88 | 350 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:37.37 | |
89 | 152 | Canpolat Melek | 2005 | FREM | 0542AN | 25 m | 1:39.86 | |
90 | 176 | Jensen-Mattebjer Kathrine | 2004 | TVS IF | 0496AS | 25 m | 1:40.01 | |
91 | 77 | Schou Katrine Tønnov | 2006 | TRITON B | 0682AG | 25 m | 1:40.69 | |
92 | 160 | Larsen Josephine | 2004 | FREM | 0464AU | 25 m | 1:40.92 | |
93 | 222 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 1:44.02 | |
94 | 261 | Mikkelsen Kamille | 2006 | NYBORG | 0632AF | 25 m | 1:46.57 | |
95 | 264 | Mühring-Nielsen Marie | 2004 | NYBORG | 0436AS | 25 m | 1:47.94 | |
96 | 80 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:48.26 | |
97 | 181 | Larsen Josephine | 2004 | TVS IF | 25 m | 1:48.36 | ||
98 | 248 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 25 m | 1:49.92 | |
99 | 249 | Johansen Julie | 2005 | NYBORG | 0546AM | 25 m | 1:51.03 | |
100 | 229 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 1:55.98 | |
101 | 82 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | TRITON B | 0586AH | 25 m | 2:06.83 | |
102 | 272 | Pedersen Louise Kipper | 2006 | NYBORG | 0646AG | 25 m | 2:14.76 | |
103 | 240 | Falkenstrøm Dicte S. | 2008 | NYBORG | 0814AA | 25 m | 3:26.79 | |
104 | 233 | Agertoft Josefine | 2006 | NYBORG | 0616AL | 25 m | ||
105 | 251 | Juliussen Katrine Elholm | 2006 | NYBORG | 0692AH | 25 m | ||
106 | 275 | Rasmussen Ella Hedegaard | 2008 | NYBORG | 0872AA | 25 m | ||
107 | 278 | Seirup Nina | 2005 | NYBORG | 0566AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 04 marts 2016 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:21 |
Løb 26, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 288 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 55.26 | |
2 | 103 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 57.22 | |
3 | 102 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 25 m | 57.79 | |
4 | 78 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 59.92 | |
5 | 119 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 59.96 | |
6 | 331 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 1:00.57 | |
7 | 109 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 1:00.94 | |
8 | 289 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 1:01.64 | |
9 | 322 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 25 m | 1:02.30 | |
10 | 56 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 1:02.48 | |
11 | 140 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 1:02.63 | |
12 | 31 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 1:02.92 | |
13 | 22 | Hosini Parsa | 2001 | ESBJERG | 0189AC | 25 m | 1:03.03 | |
14 | 64 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 1:03.24 | |
15 | 269 | Okkerholm Mingus | 2002 | NYBORG | 0201AQ | 25 m | 1:03.53 | |
16 | 216 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 1:03.55 | |
17 | 20 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 25 m | 1:03.91 | |
18 | 218 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 1:04.15 | |
19 | 17 | Eenberg Anders | 2001 | ESBJERG | 0177AJ | 25 m | 1:04.50 | |
20 | 315 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 1:05.19 | |
21 | 337 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | 1:05.22 | |
22 | 291 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 1:05.63 | |
23 | 59 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 1:05.68 | |
24 | 12 | Boström Tobias | 2002 | ESBJERG | 0295AG | 25 m | 1:06.03 | |
25 | 45 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 1:06.62 | |
26 | 292 | Nygaard Victor | 2003 | OSLF | 0361AH | 25 m | 1:07.19 | |
27 | 332 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 1:07.46 | |
28 | 305 | Henriksen Mads Juul | 2004 | OSK | 0465AA | 25 m | 1:07.59 | |
29 | 308 | Pedersen Mathias Munch | 2003 | OSK | 0347AI | 25 m | 1:07.95 | |
30 | 32 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 1:08.29 | |
31 | 290 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 1:08.38 | |
32 | 116 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 1:08.99 | |
33 | 18 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 1:09.06 | |
34 | 224 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 1:09.99 | |
35 | 93 | Brandt Mark | 2002 | GLADSAXE | 0299AR | 25 m | 1:10.62 | |
36 | 339 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 1:10.67 | |
37 | 294 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | OSLF | 0351AC | 25 m | 1:10.74 | |
38 | 66 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 50 m | 1:11.21 | |
39 | 38 | Mose Anders | 2004 | ESBJERG | 0411AD | 25 m | 1:11.29 | |
40 | 48 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | 1:11.56 | |
41 | 215 | Lind-Ellefsen Alexander | 2004 | KALUNDBORG | 0475AB | 25 m | 1:11.94 | |
42 | 84 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:12.04 | |
43 | 276 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 1:13.51 | |
44 | 243 | Graff Nicolai | 2001 | NYBORG | 0161AO | 25 m | 1:13.81 | |
45 | 318 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 1:14.07 | |
46 | 296 | Fohlmann Joe Tani | 2003 | OSLF | 0355AA | 25 m | 1:14.53 | |
47 | 270 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 1:15.56 | |
48 | 157 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | FREM | 0561AE | 25 m | 1:15.59 | |
49 | 86 | Yldiz Elias | 2005 | TRITON B | 0591AC | 25 m | 1:15.80 | |
50 | 40 | Nielsen Mathias Marbæk | 2004 | ESBJERG | 0435AE | 25 m | 1:15.97 | |
51 | 295 | Clausen Casper Bang | 2003 | OSLF | 0391AJ | 25 m | 1:16.09 | |
52 | 123 | Ladefoged Andreas Ivang | 2004 | GLADSAXE | 0437AH | 25 m | 1:16.40 | |
53 | 44 | Pedersen Anton | 2003 | ESBJERG | 0367AO | 25 m | 1:17.27 | |
54 | 199 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:17.34 | |
55 | 35 | Lyngesen Sune | 2003 | ESBJERG | 0377AI | 25 m | 1:17.71 | |
56 | 178 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | TVS IF | 0549AB | 25 m | 1:18.42 | |
57 | 193 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:19.03 | |
58 | 171 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | TVS IF | 0489AH | 25 m | 1:19.34 | |
59 | 293 | Pedersen Christoffer R.s. | 2004 | OSLF | 0405AA | 25 m | 1:19.50 | |
60 | 70 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 1:20.08 | |
61 | 87 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 1:20.29 | |
62 | 156 | Johannessen Anders Mosbæk | 2005 | FREM | 0529AG | 25 m | 1:20.38 | |
63 | 195 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 25 m | 1:20.58 | |
64 | 115 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 1:20.94 | |
65 | 37 | Mondrup Lasse Metz | 2004 | ESBJERG | 0407AK | 25 m | 1:21.70 | |
66 | 16 | Duvander Nicolas | 2005 | ESBJERG | 0563AE | 25 m | 1:22.03 | |
67 | 282 | Thomsen Jacob | 2003 | NYBORG | 0397AG | 25 m | 1:22.23 | |
68 | 317 | Dalskov Hjalte | 2005 | HOLBÆK | 0539AI | 25 m | 1:22.45 | |
69 | 265 | Nancke Mark Kronbæk | 2004 | NYBORG | 0497AK | 25 m | 1:22.83 | |
70 | 41 | Nikolajsen Andreas | 2005 | ESBJERG | 0595AC | 25 m | 1:22.98 | |
71 | 47 | Skouboe Jonas Becker | 2005 | ESBJERG | 0529AE | 25 m | 1:23.25 | |
72 | 155 | Hald Christoffer | 2003 | FREM | 0321AC | 25 m | 1:23.56 | |
73 | 100 | Christians Oscar Frejwald | 2003 | GLADSAXE | 0339AH | 25 m | 1:24.25 | |
74 | 67 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 1:24.31 | |
75 | 94 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 1:24.34 | |
76 | 105 | Fallenkamp Nikolaj | 2004 | GLADSAXE | 0471AI | 25 m | 1:24.90 | |
77 | 97 | Christensen Jonas Reimer | 2003 | GLADSAXE | 0319AD | 25 m | 1:25.27 | |
78 | 95 | Breinholt Emil | 2003 | GLADSAXE | 0311AE | 25 m | 1:25.87 | |
79 | 30 | Kaltoft Kasper Nørskov | 2006 | ESBJERG | 0633AB | 25 m | 1:26.87 | |
80 | 33 | Lau Esben Breum | 2003 | ESBJERG | 0323AL | 25 m | 1:26.94 | |
81 | 60 | Clement Gustav | 2003 | TRITON B | 0371AN | 25 m | 1:28.27 | |
82 | 126 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 1:28.40 | |
83 | 335 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 1:28.57 | |
84 | 122 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:28.91 | |
85 | 118 | Iversen Oliver Zeeberg | 2004 | GLADSAXE | 0419AH | 25 m | 1:29.04 | |
86 | 316 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 1:29.82 | |
87 | 244 | Graff Sebastian | 2004 | NYBORG | 0403AL | 25 m | 1:30.11 | |
88 | 284 | Trasbo Victor | 2002 | NYBORG | 0207AR | 25 m | 1:30.28 | |
89 | 225 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 1:30.38 | |
90 | 309 | Stahl Valdemar | 2004 | OSK | 0491AK | 25 m | 1:30.44 | |
91 | 11 | Andersen Tobias Staghøj | 2006 | ESBJERG | 0621AC | 25 m | 1:32.03 | |
92 | 106 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 1:32.16 | |
93 | 333 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 1:32.21 | |
94 | 104 | Fabel Anton Hvistendahl | 2004 | GLADSAXE | 0435AL | 25 m | 1:33.95 | |
95 | 142 | Stri William Scherling De | 2003 | GLADSAXE | 0321AD | 25 m | 1:35.58 | |
96 | 172 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | TVS IF | 0379AN | 25 m | 1:35.67 | |
97 | 205 | Mortensen Rasmus | 2004 | HERLUFSHOL | 0453AO | 25 m | 1:36.58 | |
98 | 71 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 50 m | 1:37.28 | |
99 | 154 | Duch Kasper | 2005 | FREM | 0557AF | 25 m | 1:37.33 | |
100 | 254 | Killerup Christopher Nyby | 2004 | NYBORG | 0471AM | 25 m | 1:37.48 | |
101 | 23 | Hyldahl Mikkel | 2005 | ESBJERG | 0509AG | 25 m | 1:37.91 | |
102 | 19 | Foss Oskar | 2006 | ESBJERG | 0677AC | 25 m | 1:38.16 | |
103 | 15 | Drachmann Alexander | 2005 | ESBJERG | 0567AF | 25 m | 1:38.18 | |
104 | 26 | Jacobsen Silas Kjølby | 2006 | ESBJERG | 0647AC | 25 m | 1:38.21 | |
105 | 182 | Leal Lucas | 2001 | TVS IF | 25 m | 1:38.74 | ||
106 | 62 | Hansen Asbjørn Rotne | 2006 | TRITON B | 0689AC | 25 m | 1:40.42 | |
107 | 134 | Poulsen Albert Vigsø | 2003 | GLADSAXE | 0347AB | 25 m | 1:40.81 | |
108 | 128 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 25 m | 1:41.70 | |
109 | 263 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 25 m | 1:44.52 | |
110 | 217 | Lind-Ellefsen Peter | 2006 | KALUNDBORG | 0687AB | 25 m | 1:44.90 | |
111 | 283 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 25 m | 1:45.48 | |
112 | 280 | Stadnicki Piotr | 2004 | NYBORG | 0439AN | 25 m | 1:51.48 | |
113 | 85 | Wolfram Theis | 2006 | TRITON B | 0691AD | 25 m | 1:55.17 | |
114 | 63 | Herkild Marcus | 2004 | TRITON B | 0405AN | 25 m | 2:01.33 | |
115 | 228 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 2:01.65 | |
116 | 246 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 25 m | 2:08.98 | |
117 | 279 | Simonsen Lasse | 2007 | NYBORG | 0793AB | 25 m | 2:21.48 | |
118 | 201 | Larse Jeppe Kristian Lund | 2004 | HERLUFSHOL | 0435AO | 25 m | ||
119 | 268 | Okkerholm Alexander | 2005 | NYBORG | 0535AJ | 25 m | ||
120 | 274 | Rahr Sebastian | 2006 | NYBORG | 0633AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 04 marts 2016 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:21 |
Løb 27, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 112 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 2:49.10 | |
2 | 79 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 2:56.43 | |
3 | 10 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 25 m | 2:58.06 | |
4 | 245 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 3:00.58 | |
5 | 336 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 3:01.18 | |
6 | 113 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 3:02.86 | |
7 | 137 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 3:04.55 | |
8 | 68 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 3:05.82 | |
9 | 61 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 3:09.37 | |
10 | 14 | Christensen Cecilie | 2002 | ESBJERG | 0208AV | 25 m | 3:09.41 | |
11 | 135 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 25 m | 3:09.47 | |
12 | 9 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 3:19.53 | |
13 | 204 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 3:20.58 | |
14 | 125 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 25 m | 3:20.91 | |
15 | 159 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 25 m | 3:22.63 | |
16 | 320 | Foverskov Anna | 2002 | HOLBÆK | 0204AO | 25 m | 3:23.74 | |
17 | 197 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 3:24.09 | |
18 | 25 | Jacobsen Jasmina K. | 2003 | ESBJERG | 0322AK | 25 m | 3:29.67 | |
19 | 299 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | OSLF | 0372AH | 25 m | 3:31.90 | |
20 | 98 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 3:35.41 | |
21 | 28 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 3:38.15 | |
22 | 43 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 3:39.19 | |
23 | 74 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 3:39.31 | |
24 | 161 | Nguyen Jenni | 2004 | FREM | 0416AQ | 25 m | 3:39.81 | |
25 | 46 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 3:40.19 | |
26 | 42 | Nikolajsen Lizette | 2003 | ESBJERG | 0378AJ | 25 m | 3:41.18 | |
27 | 214 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 3:42.94 | |
28 | 120 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 3:50.28 | |
29 | 76 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 3:52.29 | |
30 | 162 | Nguyen Julie | 2004 | FREM | 0414AQ | 25 m | 3:54.34 | |
31 | 58 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 3:54.40 | |
32 | 139 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 3:55.68 | |
33 | 39 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 25 m | 4:03.40 | |
34 | 101 | Christiansen Andrea Elnif | 2005 | GLADSAXE | 0528AF | 25 m | 4:07.18 | |
35 | 350 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 4:09.24 | |
36 | 75 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | ||
37 | 81 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | TRITON B | 0576AH | 25 m | ||
38 | 160 | Larsen Josephine | 2004 | FREM | 0464AU | 25 m | ||
39 | 208 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | ||
40 | 169 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TVS IF | 0162AD | 25 m | 2:50.95 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 04 marts 2016 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:21 |
Løb 28, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 78 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 2:38.25 | |
2 | 110 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 2:40.08 | |
3 | 289 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 2:44.38 | |
4 | 292 | Nygaard Victor | 2003 | OSLF | 0361AH | 25 m | 2:49.77 | |
5 | 141 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 2:53.51 | |
6 | 315 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 2:57.16 | |
7 | 138 | Sekhon Rahul Singh | 2001 | GLADSAXE | 0133AI | 25 m | 3:00.55 | |
8 | 99 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 25 m | 3:01.92 | |
9 | 319 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 3:16.99 | |
10 | 140 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 50 m | 3:19.82 | |
11 | 305 | Henriksen Mads Juul | 2004 | OSK | 0465AA | 25 m | 3:20.61 | |
12 | 56 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 3:22.43 | |
13 | 276 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 3:23.48 | |
14 | 215 | Lind-Ellefsen Alexander | 2004 | KALUNDBORG | 0475AB | 25 m | 3:25.86 | |
15 | 220 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 3:30.00 | |
16 | 199 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 3:31.24 | |
17 | 70 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 3:34.32 | |
18 | 133 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 3:42.72 | |
19 | 64 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 3:51.04 | |
20 | 154 | Duch Kasper | 2005 | FREM | 0557AF | 25 m | 3:53.88 | |
21 | 295 | Clausen Casper Bang | 2003 | OSLF | 0391AJ | 25 m | 3:57.59 | |
22 | 158 | Koh Meng-Joon | 2005 | FREM | 0587AJ | 25 m | 4:00.41 | |
23 | 66 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 25 m | 4:02.93 | |
24 | 203 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 4:10.64 | |
25 | 132 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 4:17.89 | |
26 | 106 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 4:24.94 | |
27 | 131 | Nøhr Peter | 2004 | GLADSAXE | 0485AK | 25 m | 4:25.91 | |
28 | 128 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 25 m | 4:49.84 | |
29 | 84 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | ||
30 | 86 | Yldiz Elias | 2005 | TRITON B | 0591AC | 25 m | ||
31 | 186 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | TVS IF | 0311AL | 25 m | ||
32 | 267 | Nissen Mikkel | 2002 | NYBORG | 0245AQ | 25 m | ||
33 | 293 | Pedersen Christoffer R.s. | 2004 | OSLF | 0405AA | 25 m | ||
34 | 331 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 04 marts 2016 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:21 |
Løb 29, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 117 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 31.98 | |
2 | 136 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 25 m | 32.65 | |
3 | 83 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 33.24 | |
4 | 114 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 33.84 | |
5 | 113 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 34.03 | |
6 | 223 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 35.85 | |
7 | 200 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 35.98 | |
8 | 10 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 25 m | 36.62 | |
9 | 21 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 37.30 | |
10 | 221 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 37.57 | |
11 | 287 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 38.26 | |
12 | 256 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 38.28 | |
13 | 127 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 25 m | 38.74 | |
14 | 170 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | TVS IF | 0422AE | 25 m | 38.84 | |
15 | 230 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 39.11 | |
16 | 74 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 39.16 | |
17 | 227 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 39.76 | |
18 | 130 | Niels Cathrine Østergaard | 2004 | GLADSAXE | 0494AL | 25 m | 40.01 | |
19 | 236 | Bak Helga | 2004 | NYBORG | 0494AA | 25 m | 40.34 | |
20 | 336 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 41.11 | |
21 | 191 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 25 m | 41.14 | |
22 | 29 | Jensen Rikke Vagtborg | 2002 | ESBJERG | 0234AX | 25 m | 41.19 | |
23 | 245 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 41.22 | |
24 | 185 | Rademakers Lucca | 2004 | TVS IF | 0416AD | 25 m | 41.27 | |
25 | 92 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 41.72 | |
26 | 252 | Jørgensen Randi | 2002 | NYBORG | 0286AR | 25 m | 41.80 | |
27 | 207 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 42.02 | |
28 | 34 | Lykke Jasmin | 2002 | ESBJERG | 0216AP | 25 m | 42.36 | |
29 | 49 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 42.93 | |
30 | 281 | Sørensen Freja Thorsted | 2004 | NYBORG | 0428AV | 25 m | 43.10 | |
31 | 196 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 43.37 | |
32 | 253 | Kaysen Sofie | 2004 | NYBORG | 0456AU | 25 m | 43.60 | |
33 | 273 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 43.62 | |
34 | 124 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 43.64 | |
35 | 338 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 43.79 | |
36 | 46 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 43.91 | |
37 | 24 | Jacobsen Ida | 2005 | ESBJERG | 0516AM | 25 m | 43.99 | |
38 | 39 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 25 m | 44.11 | |
39 | 36 | Mathiesen Maria | 2004 | ESBJERG | 0496AL | 25 m | 44.18 | |
40 | 234 | ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | 44.76 | |
41 | 173 | Hvilsom Caroline Bjørn | 2005 | TVS IF | 0588AA | 25 m | 44.81 | |
42 | 306 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | OSK | 0406AC | 25 m | 44.81 | |
43 | 25 | Jacobsen Jasmina K. | 2003 | ESBJERG | 0322AK | 25 m | 44.97 | |
44 | 222 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 45.00 | |
45 | 321 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 0478AS | 25 m | 45.17 | |
46 | 50 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 45.25 | |
47 | 341 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 25 m | 45.40 | |
48 | 194 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 45.57 | |
49 | 65 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 45.91 | |
50 | 42 | Nikolajsen Lizette | 2003 | ESBJERG | 0378AJ | 25 m | 46.23 | |
51 | 153 | Dall Frida Karoline | 2004 | FREM | 0492AP | 25 m | 46.58 | |
52 | 248 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 25 m | 46.78 | |
53 | 51 | Wolf Sofie A. | 2006 | ESBJERG | 0686AF | 25 m | 46.86 | |
54 | 250 | Juliussen Karoline Elholm | 2004 | NYBORG | 0496AF | 25 m | 47.09 | |
55 | 241 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 25 m | 47.52 | |
56 | 108 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 47.67 | |
57 | 206 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 47.97 | |
58 | 69 | Nielson Petrine | 2003 | TRITON B | 0316AS | 25 m | 48.07 | |
59 | 175 | Jacobsen Isabella | 2004 | TVS IF | 0486AO | 25 m | 48.80 | |
60 | 82 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | TRITON B | 0586AH | 25 m | 49.23 | |
61 | 226 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 49.66 | |
62 | 330 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 49.77 | |
63 | 75 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 50 m | 49.93 | |
64 | 121 | Kjørtsholtsen Laura | 2004 | GLADSAXE | 0428AH | 25 m | 50.37 | |
65 | 27 | Jensen Marie | 2005 | ESBJERG | 0516AO | 25 m | 51.01 | |
66 | 261 | Mikkelsen Kamille | 2006 | NYBORG | 0632AF | 25 m | 51.09 | |
67 | 77 | Schou Katrine Tønnov | 2006 | TRITON B | 0682AG | 50 m | 53.23 | |
68 | 229 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 53.72 | |
69 | 72 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 54.47 | |
70 | 271 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 50 m | 55.82 | |
71 | 181 | Larsen Josephine | 2004 | TVS IF | 25 m | 57.04 | ||
72 | 80 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 57.06 | |
73 | 264 | Mühring-Nielsen Marie | 2004 | NYBORG | 0436AS | 25 m | 57.89 | |
74 | 249 | Johansen Julie | 2005 | NYBORG | 0546AM | 25 m | 59.49 | |
75 | 240 | Falkenstrøm Dicte S. | 2008 | NYBORG | 0814AA | 25 m | 1:05.53 | |
76 | 278 | Seirup Nina | 2005 | NYBORG | 0566AN | 25 m | 1:05.94 | |
77 | 272 | Pedersen Louise Kipper | 2006 | NYBORG | 0646AG | 25 m | 1:09.85 | |
78 | 275 | Rasmussen Ella Hedegaard | 2008 | NYBORG | 0872AA | 25 m | 1:10.93 | |
79 | 238 | Demant Anna | 2007 | NYBORG | 0746AC | 25 m | 1:14.33 | |
80 | 247 | Heldt Anna Eilby | 2006 | NYBORG | 0696AH | 25 m | 1:35.34 | |
81 | 176 | Jensen-Mattebjer Kathrine | 2004 | TVS IF | 0496AS | 25 m | ||
82 | 202 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
83 | 214 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | ||
84 | 302 | Færgemann Naja | 2006 | OSK | 0602AI | 25 m | ||
85 | 352 | Ørsted Kamille M. Hauber | 2003 | NYBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 04 marts 2016 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:21 |
Løb 30, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 103 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 30.20 | |
2 | 288 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 30.23 | |
3 | 78 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 30.70 | |
4 | 119 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 31.32 | |
5 | 31 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 32.86 | |
6 | 216 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 33.73 | |
7 | 218 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 34.11 | |
8 | 290 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 35.43 | |
9 | 116 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 35.72 | |
10 | 20 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 25 m | 36.04 | |
11 | 22 | Hosini Parsa | 2001 | ESBJERG | 0189AC | 25 m | 36.19 | |
12 | 138 | Sekhon Rahul Singh | 2001 | GLADSAXE | 0133AI | 25 m | 36.69 | |
13 | 143 | Sumberg Mark | 2002 | GLADSAXE | 0289AH | 25 m | 36.92 | |
14 | 291 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 37.00 | |
15 | 18 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 37.02 | |
16 | 13 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 25 m | 37.33 | |
17 | 318 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 37.44 | |
18 | 224 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 37.82 | |
19 | 32 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 37.89 | |
20 | 242 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 25 m | 38.16 | |
21 | 332 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 38.23 | |
22 | 243 | Graff Nicolai | 2001 | NYBORG | 0161AO | 25 m | 38.57 | |
23 | 157 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | FREM | 0561AE | 25 m | 38.58 | |
24 | 93 | Brandt Mark | 2002 | GLADSAXE | 0299AR | 25 m | 38.85 | |
25 | 45 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 39.19 | |
26 | 269 | Okkerholm Mingus | 2002 | NYBORG | 0201AQ | 25 m | 39.28 | |
27 | 115 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 41.15 | |
28 | 133 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 41.67 | |
29 | 193 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 41.89 | |
30 | 270 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 42.36 | |
31 | 267 | Nissen Mikkel | 2002 | NYBORG | 0245AQ | 25 m | 42.76 | |
32 | 67 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 42.93 | |
33 | 16 | Duvander Nicolas | 2005 | ESBJERG | 0563AE | 25 m | 43.11 | |
34 | 84 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 43.20 | |
35 | 317 | Dalskov Hjalte | 2005 | HOLBÆK | 0539AI | 25 m | 43.38 | |
36 | 225 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 43.68 | |
37 | 178 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | TVS IF | 0549AB | 25 m | 43.83 | |
38 | 87 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 44.24 | |
39 | 95 | Breinholt Emil | 2003 | GLADSAXE | 0311AE | 25 m | 44.35 | |
40 | 40 | Nielsen Mathias Marbæk | 2004 | ESBJERG | 0435AE | 25 m | 44.52 | |
41 | 282 | Thomsen Jacob | 2003 | NYBORG | 0397AG | 25 m | 44.93 | |
42 | 44 | Pedersen Anton | 2003 | ESBJERG | 0367AO | 25 m | 45.44 | |
43 | 284 | Trasbo Victor | 2002 | NYBORG | 0207AR | 25 m | 45.88 | |
44 | 35 | Lyngesen Sune | 2003 | ESBJERG | 0377AI | 25 m | 45.93 | |
45 | 37 | Mondrup Lasse Metz | 2004 | ESBJERG | 0407AK | 25 m | 46.15 | |
46 | 30 | Kaltoft Kasper Nørskov | 2006 | ESBJERG | 0633AB | 25 m | 46.21 | |
47 | 41 | Nikolajsen Andreas | 2005 | ESBJERG | 0595AC | 25 m | 46.22 | |
48 | 123 | Ladefoged Andreas Ivang | 2004 | GLADSAXE | 0437AH | 25 m | 46.43 | |
49 | 309 | Stahl Valdemar | 2004 | OSK | 0491AK | 25 m | 46.68 | |
50 | 47 | Skouboe Jonas Becker | 2005 | ESBJERG | 0529AE | 25 m | 46.98 | |
51 | 186 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | TVS IF | 0311AL | 25 m | 47.05 | |
52 | 316 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 47.06 | |
53 | 59 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 47.43 | |
54 | 142 | Stri William Scherling De | 2003 | GLADSAXE | 0321AD | 25 m | 47.52 | |
55 | 60 | Clement Gustav | 2003 | TRITON B | 0371AN | 25 m | 48.04 | |
56 | 277 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 25 m | 48.29 | |
57 | 118 | Iversen Oliver Zeeberg | 2004 | GLADSAXE | 0419AH | 25 m | 48.80 | |
58 | 11 | Andersen Tobias Staghøj | 2006 | ESBJERG | 0621AC | 25 m | 49.21 | |
59 | 71 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 49.35 | |
60 | 333 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 49.83 | |
61 | 122 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 50.38 | |
62 | 171 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | TVS IF | 0489AH | 25 m | 50.72 | |
63 | 33 | Lau Esben Breum | 2003 | ESBJERG | 0323AL | 25 m | 50.97 | |
64 | 266 | Nielsen Frederik | 2006 | NYBORG | 0659AD | 25 m | 51.43 | |
65 | 15 | Drachmann Alexander | 2005 | ESBJERG | 0567AF | 25 m | 51.71 | |
66 | 217 | Lind-Ellefsen Peter | 2006 | KALUNDBORG | 0687AB | 25 m | 52.25 | |
67 | 228 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 52.35 | |
68 | 26 | Jacobsen Silas Kjølby | 2006 | ESBJERG | 0647AC | 25 m | 52.77 | |
69 | 323 | Munkholm Mikkel | 2006 | HOLBÆK | 0631AE | 25 m | 52.93 | |
70 | 19 | Foss Oskar | 2006 | ESBJERG | 0677AC | 25 m | 53.02 | |
71 | 62 | Hansen Asbjørn Rotne | 2006 | TRITON B | 0689AC | 25 m | 53.04 | |
72 | 23 | Hyldahl Mikkel | 2005 | ESBJERG | 0509AG | 25 m | 53.42 | |
73 | 265 | Nancke Mark Kronbæk | 2004 | NYBORG | 0497AK | 25 m | 53.73 | |
74 | 244 | Graff Sebastian | 2004 | NYBORG | 0403AL | 25 m | 54.19 | |
75 | 172 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | TVS IF | 0379AN | 25 m | 55.21 | |
76 | 254 | Killerup Christopher Nyby | 2004 | NYBORG | 0471AM | 25 m | 55.29 | |
77 | 203 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 55.32 | |
78 | 257 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 25 m | 55.42 | |
79 | 182 | Leal Lucas | 2001 | TVS IF | 25 m | 56.51 | ||
80 | 126 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 58.40 | |
81 | 63 | Herkild Marcus | 2004 | TRITON B | 0405AN | 25 m | 59.18 | |
82 | 85 | Wolfram Theis | 2006 | TRITON B | 0691AD | 50 m | 1:00.31 | |
83 | 263 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 25 m | 1:00.62 | |
84 | 268 | Okkerholm Alexander | 2005 | NYBORG | 0535AJ | 25 m | 1:00.87 | |
85 | 354 | Kazhel Willas | 2006 | NYBORG | 0603AE | 25 m | 1:04.64 | |
86 | 283 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 25 m | 1:04.89 | |
87 | 255 | Kobbernagel Nikolaj | 2007 | NYBORG | 0799AB | 25 m | ||
88 | 280 | Stadnicki Piotr | 2004 | NYBORG | 0439AN | 25 m | ||
89 | 339 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 04 marts 2016 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:21 |
Løb 31, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 145 | Gsc Årgang 1 | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 1:55.43 | ||
2 | 147 | Gsc Årgang 2 | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 2:02.56 | ||
3 | 327 | Holbæk Piger | 0 | HOLBÆK | 25 m | 2:09.10 | ||
4 | 54 | Abby`s Skattebasser | 0 | TRITON B | 25 m | 2:13.52 | ||
5 | 8 | Strandede Hvalrosser | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:15.00 | ||
6 | 213 | Kalundborg Piger | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:15.00 | ||
7 | 310 | Sto Powerpuff Piger | 0 | STO | 25 m | 2:15.00 | ||
8 | 6 | Landkrapperne | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:23.19 | ||
9 | 55 | Seje Tøser - Triton | 0 | TRITON B | 25 m | 2:26.00 | ||
10 | 1 | Bispens Gipsgebis | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:35.00 | ||
11 | 88 | Gsc Aspirant 1 | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 2:36.91 | ||
12 | 184 | Tvs Piger | 2002 | TVS IF | 25 m | 2:40.00 | ||
13 | 90 | Gsc Aspirant 2 | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 2:48.72 | ||
14 | 150 | Frem Årgangs Piger 1 | 0 | FREM | 25 m | 2:58.02 | ||
15 | 328 | Holbæk Piger 2 | 0 | HOLBÆK | 25 m | 3:20.10 | ||
16 | 5 | Fiskene Fra Vestjylland | 0 | ESBJERG | 25 m | 20:00.19 | ||
17 | 151 | Frem Årgangs Piger 2 | 0 | FREM | 25 m | |||
18 | 187 | Hg Piger 02 | 2002 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
19 | 188 | Hg Piger 03 | 2003 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
20 | 190 | Hg Piger Ældste | 1998 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
21 | 313 | Sto Supergirlz | 0 | STO | 25 m | |||
22 | 342 | Nyborg Piger 1 | 0 | NYBORG | 25 m | |||
23 | 343 | Nyborg Piger 2 | 0 | NYBORG | 25 m | |||
24 | 344 | Nyborg Piger 3 | 0 | NYBORG | 25 m | |||
25 | 345 | Nyborg Piger 4 | 0 | NYBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 04 marts 2016 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:21 |
Løb 32, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 146 | Gsc Årgang 1 | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 1:47.87 | ||
2 | 324 | Holbæk Drenge | 0 | HOLBÆK | 25 m | 1:49.18 | ||
3 | 5 | Fiskene Fra Vestjylland | 0 | ESBJERG | 25 m | 1:55.00 | ||
4 | 148 | Gsc Årgang 2 | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 1:55.43 | ||
5 | 7 | Prinsesserne | 0 | ESBJERG | 25 m | 1:59.00 | ||
6 | 311 | Sto Superboyz | 0 | STO | 25 m | 2:03.00 | ||
7 | 4 | Dellehundene | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:12.00 | ||
8 | 53 | Seje Drenge - Triton | 0 | TRITON B | 25 m | 2:12.00 | ||
9 | 212 | Kalundborg Drenge | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:12.00 | ||
10 | 2 | Bubbibjørnene | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:22.00 | ||
11 | 89 | Gsc Aspirant 1 | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 2:22.31 | ||
12 | 168 | Tvs Drenge | 2001 | TVS IF | 25 m | 2:30.00 | ||
13 | 325 | Holbæk Drenge 2 | 0 | HOLBÆK | 25 m | 2:30.45 | ||
14 | 6 | Landkrapperne | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:31.00 | ||
15 | 91 | Gsc Aspirant 2 | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 2:35.73 | ||
16 | 149 | Frem Årgangs Drenge | 0 | FREM | 25 m | 2:39.74 | ||
17 | 3 | Bøflerne | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:45.00 | ||
18 | 326 | Holbæk Drenge 3 | 0 | HOLBÆK | 25 m | 3:19.98 | ||
19 | 189 | Hg Drenge Ældste | 1996 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
20 | 314 | Sto Turbodrenge | 0 | STO | 25 m | |||
21 | 346 | Nyborg Drenge 1 | 0 | NYBORG | 25 m | |||
22 | 347 | Nyborg Drenge 2 | 0 | NYBORG | 25 m | |||
23 | 348 | Nyborg Drenge 3 | 0 | NYBORG | 25 m | |||
24 | 349 | Nyborg Drenge 4 | 0 | NYBORG | 25 m | |||
25 | 355 | Mors Drenge | 0 | TRITON B | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 04 marts 2016 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:21 |