Ohjelma Arena Lyngby Open 2016, Stadion
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1917-1998 |
1 | 19 | Thomsen Kristina | 1991 | GLADSAXE | 9196AG | 25 m | 25.75 | |
2 | 94 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 25.75 | |
3 | 242 | Lindborg Nathalie | 1991 | MKK | 50 m | 25.78 | ||
4 | 152 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 25 m | 25.89 | |
5 | 224 | Juel Pernille | 1994 | VAT CPH-MK | 9418AF | 25 m | 26.06 | |
6 | 243 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | 50 m | 26.35 | ||
7 | 73 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 25 m | 26.42 | |
8 | 98 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 25 m | 26.89 | |
9 | 6 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 50 m | 26.90 | |
10 | 20 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 25 m | 26.91 | |
11 | 26 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 25 m | 27.00 | |
12 | 83 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 50 m | 27.13 | |
13 | 229 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 25 m | 27.34 | |
14 | 154 | Hørlykke Emilie | 1998 | LYNGBY | 9886BD | 25 m | 27.39 | |
15 | 235 | Munkholm Rikke | 1998 | STT | 9812AB | 50 m | 27.63 | |
16 | 223 | Holten Cecilie | 1996 | VAT CPH-MK | 9608AF | 25 m | 27.73 | |
17 | 54 | Hilmarsdóttir Íris Ósk | 1998 | IRB | 50 m | 28.05 | ||
18 | 41 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 50 m | 28.07 | |
19 | 260 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 25 m | 28.21 | |
20 | 193 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | 28.24 | |
21 | 267 | Duus Lisa Steen | 1997 | BIRKERØD | 9764AI | 25 m | 28.27 | |
22 | 253 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 28.37 | |
23 | 275 | Lindemulder Marissa | 1993 | ORCA NL | 199306392 | 25 m | 28.37 | |
24 | 123 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 50 m | 28.51 | |
25 | 262 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 50 m | 28.61 | |
26 | 18 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 25 m | 28.92 | |
27 | 68 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 25 m | 29.08 | |
28 | 121 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 29.11 | |
29 | 256 | Rosin Majbrit | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 29.18 | |
30 | 28 | Boisen Josefine | 1996 | ROSKILDE | 9632AE | 25 m | 29.35 | |
31 | 276 | Meulenbeld Annemiek | 1995 | ORCA NL | 199506230 | 50 m | 29.37 | |
32 | 39 | Soukka Tiina | 1996 | ROSKILDE | 50 m | 29.45 |
Årg. 1999-2001 |
1 | 278 | Wijkhuijs Josien | 1999 | ORCA NL | 199902866 | 50 m | 26.50 | |
2 | 96 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 25 m | 26.62 | |
3 | 196 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 26.69 | |
4 | 102 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 25 m | 26.89 | |
5 | 144 | Bro Signe | 1999 | LYNGBY | 9942AA | 25 m | 26.94 | |
6 | 246 | Petersson Katja | 2001 | A6 | 0134AA | 25 m | 27.16 | |
7 | 137 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 27.17 | |
8 | 153 | Hørlykke Caroline | 2000 | LYNGBY | 0032AH | 25 m | 27.35 | |
9 | 3 | Bierre Victoria | 2000 | GLADSAXE | 0022AS | 50 m | 27.51 | |
10 | 67 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 27.51 | |
11 | 78 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | 27.53 | |
12 | 25 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 27.87 | |
13 | 30 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | 27.95 | |
14 | 136 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 28.11 | |
15 | 205 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 25 m | 28.15 | |
16 | 140 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 28.41 | |
17 | 90 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 28.42 | |
18 | 176 | Tang-Holbek Sara | 2000 | LYNGBY | 0044AF | 25 m | 28.45 | |
19 | 100 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 28.50 | |
20 | 53 | Friðriksdóttir Sunneva Dögg | 1999 | IRB | 50 m | 28.51 | ||
21 | 126 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 28.53 | |
22 | 233 | Huryn Xenia | 2000 | STT | 0088AW | 25 m | 28.58 | |
23 | 165 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 50 m | 28.68 | |
24 | 220 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 50 m | 28.71 | |
25 | 221 | Hansen Alberte M | 2000 | VAT CPH-MK | 0004AC | 25 m | 29.10 | |
26 | 55 | Kolbeinsdóttir Eydís Ósk | 2000 | IRB | 50 m | 29.17 | ||
27 | 225 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | VAT CPH-MK | 0054AC | 25 m | 29.18 | |
28 | 57 | Sienkiewicz Sylwia | 1999 | IRB | 50 m | 29.19 | ||
29 | 135 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 29.33 | |
30 | 273 | Refn Sara Krell | 1999 | FARUM | 9944AN | 25 m | 29.37 | |
31 | 58 | Sigurçórsdóttir Stefanía | 2001 | IRB | 50 m | 29.38 | ||
32 | 139 | Thimmer Cassandra | 1999 | GENTOFTE | 9914AW | 25 m | 29.49 | |
33 | 188 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 25 m | 29.60 | |
34 | 38 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 29.74 | |
35 | 50 | Arngeirsdóttir Karen Mist | 2000 | IRB | 50 m | 29.84 | ||
36 | 272 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 25 m | 29.88 | |
37 | 88 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 29.98 | |
38 | 93 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 30.01 | |
39 | 111 | Henriksen Julie | 2000 | ESBJERG | 0082AI | 25 m | 30.08 | |
40 | 114 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 25 m | 30.09 | |
41 | 31 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 25 m | 30.44 | |
42 | 56 | Malesa Klaudia | 2001 | IRB | 50 m | 30.44 | ||
43 | 146 | Christjansen Mathilde | 1999 | LYNGBY | 9964AU | 50 m | 30.50 | |
44 | 150 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 30.50 | |
45 | 157 | Kepp Natasja | 2000 | LYNGBY | 0088AH | 25 m | 30.60 | |
46 | 112 | Isager Kasandra | 2000 | ESBJERG | 0016BE | 25 m | 30.64 | |
47 | 199 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 50 m | 30.71 | |
48 | 187 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 25 m | 30.84 | |
49 | 145 | Christiansen Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 31.16 | |
50 | 215 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 31.20 | |
51 | 251 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 31.28 | |
52 | 51 | Baldursdóttir Gunnhildur Björg | 2000 | IRB | 50 m | 31.61 | ||
53 | 109 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 31.74 | |
54 | 29 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 32.58 | |
55 | 89 | Sund Ida | 2000 | TRITON B | 0064AX | 50 m | 32.59 | |
56 | 69 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 25 m | 32.76 | |
57 | 194 | Elmgreen Anna Louise | 2001 | FR.VÆRK | 0176AK | 25 m | 32.85 | |
58 | 178 | Wolff-Sneedorff Elvira | 2001 | LYNGBY | 0156AJ | 25 m | 32.90 | |
59 | 32 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 32.98 | |
60 | 47 | Petersen Ditte | 1999 | OPNØR | 9938BD | 25 m | 33.56 | |
61 | 43 | Hansen Emma Lhjungmann | 2001 | OPNØR | 0164AX | 25 m | 34.61 | |
62 | 42 | Bodum Emma | 2001 | OPNØR | 0178AX | 25 m | 34.79 | |
63 | 168 | Peltonen Ella Mittún | 2001 | LYNGBY | 50 m | 35.00 | ||
64 | 79 | Mikkelsen Victoria F. | 2001 | TRITON B | 0102AQ | 25 m | 35.47 | |
65 | 46 | Nielsen Marie Lunding | 2001 | OPNØR | 0174AW | 25 m | 36.04 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 21 januar 2016 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:22 |
Løb 2, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1917-1997 |
1 | 158 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 22.53 | |
2 | 274 | Dall Lasse | 1997 | ODDER | 9763AR | 25 m | 23.59 | |
3 | 184 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 25 m | 23.61 | |
4 | 180 | Christensen Kevin Witt | 1995 | FARUM | 9595AF | 50 m | 23.72 | |
5 | 141 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 23.92 | |
6 | 368 | Gjerulff Peter | 1996 | HOVEDSTAD | 9613AA | 50 m | 24.02 | |
7 | 27 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 25 m | 24.25 | |
8 | 116 | Sørensen Mikkel Rathschau | 1996 | ESBJERG | 9657AD | 25 m | 24.78 | |
9 | 186 | Olesen Marcus | 1995 | FARUM | 9531AC | 25 m | 25.07 | |
10 | 132 | Lundgren Magnus | 1996 | KØGE | 9645AO | 25 m | 25.20 | |
11 | 277 | Postma Jelmer | 1997 | ORCA NL | 199701631 | 50 m | 25.33 | |
12 | 103 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 25 m | 25.44 | |
13 | 60 | Bjarnason Èröstur | 1997 | IRB | 50 m | 25.59 | ||
14 | 122 | Marsengo Mathias | 1997 | HELSINGØR | 9781AS | 50 m | 25.65 | |
15 | 40 | Sørensen Jonas B. | 1993 | ROSKILDE | 9375AF | 25 m | 25.81 | |
16 | 174 | Smidt Oliver Berggren | 1997 | LYNGBY | 9711AM | 25 m | 26.01 | |
17 | 271 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 50 m | 26.10 | |
18 | 263 | Mårtensson Andreas | 1997 | ALLERØD | 9751AE | 50 m | 26.18 | |
19 | 106 | Wedekind Timon | 1996 | HOVEDSTAD | 9633AB | 25 m | 26.42 | |
20 | 134 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 50 m | 26.80 | |
21 | 64 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 50 m | 27.00 | |
22 | 226 | Norup Esben | 1996 | VAT CPH-MK | 9653AR | 25 m | 27.34 | |
23 | 369 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | HOVEDSTAD | 9703AM | 50 m | 27.46 | |
24 | 48 | Strandlyst Patrick | 1997 | OPNØR | 25 m | 28.01 |
Årg. 1998-2000 |
1 | 213 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 23.85 | |
2 | 95 | Grillo Giano | 1998 | HOVEDSTAD | 9827AL | 25 m | 23.99 | |
3 | 147 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 24.18 | |
4 | 105 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 25 m | 24.31 | |
5 | 195 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 24.55 | |
6 | 10 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 50 m | 24.80 | |
7 | 133 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 24.85 | |
8 | 179 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 25 m | 25.12 | |
9 | 120 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 25.56 | |
10 | 238 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 25.95 | |
11 | 249 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 26.01 | |
12 | 108 | Andersen Oliver Kramer | 1999 | ESBJERG | 9905AT | 25 m | 26.03 | |
13 | 71 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 26.43 | |
14 | 175 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 26.49 | |
15 | 70 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 50 m | 26.53 | |
16 | 37 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 25 m | 26.86 | |
17 | 87 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 26.86 | |
18 | 125 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 27.04 | |
19 | 5 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 27.14 | |
20 | 61 | Hilmarsson Björgvin Theodór | 1998 | IRB | 50 m | 27.16 | ||
21 | 62 | Ólafsson Ingi Èór | 1999 | IRB | 50 m | 27.17 | ||
22 | 12 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 27.24 | |
23 | 45 | Havemann Magnus | 2000 | OPNØR | 0027AK | 25 m | 27.32 | |
24 | 211 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 27.39 | |
25 | 35 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 25 m | 27.41 | |
26 | 279 | Ytsma Auke Jan | 1999 | ORCA NL | 199900905 | 25 m | 27.45 | |
27 | 36 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 25 m | 27.47 | |
28 | 148 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 27.68 | |
29 | 241 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 27.95 | |
30 | 33 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 27.99 | |
31 | 198 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 50 m | 28.00 | |
32 | 161 | Larsen Christopher Toftel | 2000 | LYNGBY | 0035AR | 25 m | 28.02 | |
33 | 22 | Ejby Jonas | 2000 | NYBORG | 0063AJ | 25 m | 28.08 | |
34 | 218 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH-MK | 9927AP | 25 m | 28.42 | |
35 | 85 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 28.48 | |
36 | 214 | Brylov Daniel | 2000 | VAT CPH-MK | 0063AA | 25 m | 28.68 | |
37 | 240 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | 28.86 | |
38 | 84 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON B | 9971AK | 50 m | 29.01 | |
39 | 162 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 25 m | 29.42 | |
40 | 190 | Steenberg Scott | 2000 | FARUM | 0039AL | 25 m | 29.95 | |
41 | 44 | Hansen Frederik L. | 1999 | OPNØR | 9995AR | 25 m | 30.23 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 21 januar 2016 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:22 |
Løb 3, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1917-1998 |
1 | 224 | Juel Pernille | 1994 | VAT CPH-MK | 9418AF | 25 m | 26.90 | |
2 | 243 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | 50 m | 27.26 | ||
3 | 19 | Thomsen Kristina | 1991 | GLADSAXE | 9196AG | 50 m | 27.40 | |
4 | 166 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 28.44 | |
5 | 258 | Bentin Lise-Lotte Larsen | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 50 m | 28.74 | |
6 | 20 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 50 m | 28.86 | |
7 | 123 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 50 m | 28.93 | |
8 | 173 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 30.07 | |
9 | 138 | Meyer Silke | 1998 | GENTOFTE | 9886AE | 25 m | 30.42 | |
10 | 231 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VI39 | 9716AF | 50 m | 30.50 | |
11 | 6 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 50 m | 30.56 | |
12 | 253 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 30.63 | |
13 | 121 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 30.81 | |
14 | 275 | Lindemulder Marissa | 1993 | ORCA NL | 199306392 | 25 m | 30.81 | |
15 | 39 | Soukka Tiina | 1996 | ROSKILDE | 50 m | 30.85 | ||
16 | 265 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 50 m | 31.25 | |
17 | 77 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 50 m | 31.31 | |
18 | 18 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 25 m | 31.66 | |
19 | 28 | Boisen Josefine | 1996 | ROSKILDE | 9632AE | 25 m | 31.77 | |
20 | 229 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 50 m | 32.40 | |
21 | 242 | Lindborg Nathalie | 1991 | MKK | 50 m | 32.45 | ||
22 | 256 | Rosin Majbrit | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 32.69 | |
23 | 41 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 25 m | 32.71 | |
24 | 192 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 25 m | 32.85 |
Årg. 1999-2001 |
1 | 278 | Wijkhuijs Josien | 1999 | ORCA NL | 199902866 | 50 m | 27.20 | |
2 | 172 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 28.34 | |
3 | 165 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 25 m | 28.45 | |
4 | 97 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 28.70 | |
5 | 101 | Olsen Eva | 2000 | HOVEDSTAD | 0094AM | 50 m | 28.80 | |
6 | 170 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 29.53 | |
7 | 72 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 50 m | 29.81 | |
8 | 3 | Bierre Victoria | 2000 | GLADSAXE | 0022AS | 50 m | 29.91 | |
9 | 8 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 25 m | 30.31 | |
10 | 227 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH-MK | 9928AB | 25 m | 30.66 | |
11 | 25 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 30.72 | |
12 | 57 | Sienkiewicz Sylwia | 1999 | IRB | 50 m | 30.96 | ||
13 | 135 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 31.18 | |
14 | 131 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | KØGE | 0064AE | 50 m | 31.26 | |
15 | 55 | Kolbeinsdóttir Eydís Ósk | 2000 | IRB | 50 m | 31.30 | ||
16 | 9 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 31.34 | |
17 | 139 | Thimmer Cassandra | 1999 | GENTOFTE | 9914AW | 25 m | 31.53 | |
18 | 225 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | VAT CPH-MK | 0054AC | 25 m | 31.62 | |
19 | 188 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 25 m | 31.71 | |
20 | 21 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 31.84 | |
21 | 216 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 25 m | 31.93 | |
22 | 51 | Baldursdóttir Gunnhildur Björg | 2000 | IRB | 50 m | 32.03 | ||
23 | 53 | Friðriksdóttir Sunneva Dögg | 1999 | IRB | 50 m | 32.21 | ||
24 | 255 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 50 m | 32.23 | |
25 | 52 | Elíasdóttir Sandra Ósk | 1999 | IRB | 50 m | 32.48 | ||
26 | 111 | Henriksen Julie | 2000 | ESBJERG | 0082AI | 25 m | 32.92 | |
27 | 204 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 33.03 | |
28 | 191 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 33.18 | |
29 | 200 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 50 m | 33.29 | |
30 | 50 | Arngeirsdóttir Karen Mist | 2000 | IRB | 50 m | 33.62 | ||
31 | 145 | Christiansen Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 33.68 | |
32 | 248 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 25 m | 34.03 | |
33 | 56 | Malesa Klaudia | 2001 | IRB | 50 m | 34.15 | ||
34 | 124 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 34.50 | |
35 | 38 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 34.52 | |
36 | 187 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 25 m | 34.58 | |
37 | 59 | Steingrímsdóttir Svanfríður | 1999 | IRB | 50 m | 34.72 | ||
38 | 130 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 50 m | 34.99 | |
39 | 129 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 35.60 | |
40 | 252 | Lundberg Maja | 2000 | HOLBÆK | 0098BB | 25 m | 36.79 | |
41 | 89 | Sund Ida | 2000 | TRITON B | 0064AX | 50 m | 37.27 | |
42 | 257 | Wulff Julie Thaarup | 2000 | HOLBÆK | 0082AJ | 50 m | 37.96 | |
43 | 69 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 25 m | 39.86 | |
44 | 47 | Petersen Ditte | 1999 | OPNØR | 9938BD | 25 m | 41.22 | |
45 | 42 | Bodum Emma | 2001 | OPNØR | 0178AX | 25 m | 41.56 | |
46 | 46 | Nielsen Marie Lunding | 2001 | OPNØR | 0174AW | 25 m | 45.61 | |
47 | 79 | Mikkelsen Victoria F. | 2001 | TRITON B | 0102AQ | 25 m | 48.59 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 21 januar 2016 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:22 |
Løb 4, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1917-1997 |
1 | 274 | Dall Lasse | 1997 | ODDER | 9763AR | 25 m | 24.45 | |
2 | 186 | Olesen Marcus | 1995 | FARUM | 9531AC | 25 m | 24.84 | |
3 | 80 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 50 m | 25.06 | |
4 | 27 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 50 m | 25.38 | |
5 | 118 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 50 m | 25.50 | |
6 | 2 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 50 m | 25.65 | |
7 | 180 | Christensen Kevin Witt | 1995 | FARUM | 9595AF | 50 m | 25.68 | |
8 | 74 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 50 m | 27.23 | |
9 | 122 | Marsengo Mathias | 1997 | HELSINGØR | 9781AS | 50 m | 27.24 | |
10 | 369 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | HOVEDSTAD | 9703AM | 50 m | 27.46 | |
11 | 115 | Schmidt Simon Juhl | 1997 | ESBJERG | 9743AD | 50 m | 27.65 | |
12 | 63 | Sigmarsson Baldvin | 1997 | IRB | 50 m | 27.70 | ||
13 | 91 | Calveras Marc | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AS | 25 m | 27.86 | |
14 | 60 | Bjarnason Èröstur | 1997 | IRB | 50 m | 28.19 | ||
15 | 103 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 50 m | 28.81 | |
16 | 104 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 25 m | 28.84 | |
17 | 261 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 50 m | 29.03 | |
18 | 113 | Larsen Rasmus | 1997 | ESBJERG | 9763AD | 25 m | 29.37 | |
19 | 40 | Sørensen Jonas B. | 1993 | ROSKILDE | 9375AF | 25 m | 29.83 | |
20 | 48 | Strandlyst Patrick | 1997 | OPNØR | 25 m | 32.93 |
Årg. 1998-2000 |
1 | 270 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 50 m | 26.02 | |
2 | 179 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 25 m | 26.10 | |
3 | 171 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 50 m | 26.14 | |
4 | 81 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 50 m | 26.24 | |
5 | 15 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 26.27 | |
6 | 222 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH-MK | 9965AB | 50 m | 26.65 | |
7 | 238 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 26.93 | |
8 | 65 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 27.16 | |
9 | 197 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 27.28 | |
10 | 232 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 25 m | 27.44 | |
11 | 16 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 27.56 | |
12 | 12 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 27.87 | |
13 | 125 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 28.00 | |
14 | 5 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 28.16 | |
15 | 7 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 50 m | 29.04 | |
16 | 230 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 25 m | 29.72 | |
17 | 160 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 29.94 | |
18 | 62 | Ólafsson Ingi Èór | 1999 | IRB | 50 m | 30.05 | ||
19 | 61 | Hilmarsson Björgvin Theodór | 1998 | IRB | 50 m | 30.20 | ||
20 | 236 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 50 m | 30.72 | |
21 | 217 | Mørch Halfdan H. | 2000 | VAT CPH-MK | 0009AF | 25 m | 30.78 | |
22 | 241 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 30.92 | |
23 | 84 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON B | 9971AK | 50 m | 31.08 | |
24 | 45 | Havemann Magnus | 2000 | OPNØR | 0027AK | 25 m | 31.28 | |
25 | 206 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 25 m | 31.96 | |
26 | 33 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 34.02 | |
27 | 23 | Kristensen Thomas | 2000 | NYBORG | 0037AG | 25 m | 36.01 | |
28 | 44 | Hansen Frederik L. | 1999 | OPNØR | 9995AR | 25 m | 36.64 | |
29 | 37 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 50 m |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 21 januar 2016 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:22 |
Løb 5, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1917-1998 |
1 | 19 | Thomsen Kristina | 1991 | GLADSAXE | 9196AG | 25 m | 27.65 | |
2 | 243 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | 50 m | 28.68 | ||
3 | 245 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 25 m | 30.05 | |
4 | 259 | Hansen Marina Heller | 1994 | ALLERØD | 9404AL | 25 m | 30.28 | |
5 | 76 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 50 m | 30.34 | |
6 | 258 | Bentin Lise-Lotte Larsen | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 25 m | 30.72 | |
7 | 54 | Hilmarsdóttir Íris Ósk | 1998 | IRB | 50 m | 30.93 | ||
8 | 68 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 50 m | 32.39 | |
9 | 193 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | 32.40 | |
10 | 18 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 50 m | 33.90 | |
11 | 28 | Boisen Josefine | 1996 | ROSKILDE | 9632AE | 25 m | 34.41 |
Årg. 1999-2001 |
1 | 137 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 29.32 | |
2 | 99 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 29.83 | |
3 | 78 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | 30.08 | |
4 | 201 | Nekhorochko Katharina | 2000 | ALLERØD | 0014AH | 50 m | 31.25 | |
5 | 210 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 31.30 | |
6 | 75 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 25 m | 31.78 | |
7 | 177 | Toft Nina | 2000 | LYNGBY | 0072AD | 25 m | 31.82 | |
8 | 202 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 50 m | 31.88 | |
9 | 246 | Petersson Katja | 2001 | A6 | 0134AA | 25 m | 32.01 | |
10 | 216 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 25 m | 32.17 | |
11 | 67 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 32.19 | |
12 | 110 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 25 m | 32.25 | |
13 | 169 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 25 m | 32.52 | |
14 | 244 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 25 m | 32.69 | |
15 | 25 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 32.76 | |
16 | 139 | Thimmer Cassandra | 1999 | GENTOFTE | 9914AW | 25 m | 32.78 | |
17 | 30 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | 32.88 | |
18 | 55 | Kolbeinsdóttir Eydís Ósk | 2000 | IRB | 50 m | 33.39 | ||
19 | 9 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 33.58 | |
20 | 114 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 25 m | 34.28 | |
21 | 112 | Isager Kasandra | 2000 | ESBJERG | 0016BE | 25 m | 34.37 | |
22 | 58 | Sigurçórsdóttir Stefanía | 2001 | IRB | 50 m | 34.48 | ||
23 | 203 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 25 m | 34.53 | |
24 | 1 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 34.64 | |
25 | 191 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 25 m | 35.34 | |
26 | 233 | Huryn Xenia | 2000 | STT | 0088AW | 50 m | 35.99 | |
27 | 52 | Elíasdóttir Sandra Ósk | 1999 | IRB | 50 m | 36.00 | ||
28 | 187 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 40.20 | |
29 | 47 | Petersen Ditte | 1999 | OPNØR | 9938BD | 25 m | 42.40 | |
30 | 46 | Nielsen Marie Lunding | 2001 | OPNØR | 0174AW | 25 m | 44.59 | |
31 | 42 | Bodum Emma | 2001 | OPNØR | 0178AX | 25 m | 49.47 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 21 januar 2016 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:22 |
Løb 6, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1917-1997 |
1 | 180 | Christensen Kevin Witt | 1995 | FARUM | 9595AF | 25 m | 25.60 | |
2 | 280 | Loughran Marco | 1989 | VAT CPH-MK | 8973AF | 50 m | 25.76 | |
3 | 174 | Smidt Oliver Berggren | 1997 | LYNGBY | 9711AM | 25 m | 27.80 | |
4 | 368 | Gjerulff Peter | 1996 | HOVEDSTAD | 9613AA | 25 m | 27.85 | |
5 | 185 | Johansen Chris | 1996 | FARUM | 9651AB | 25 m | 27.87 | |
6 | 264 | Pedersen Maxemillian | 1996 | ALLERØD | 9635AC | 25 m | 28.04 | |
7 | 2 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 25 m | 28.26 | |
8 | 116 | Sørensen Mikkel Rathschau | 1996 | ESBJERG | 9657AD | 25 m | 29.49 | |
9 | 48 | Strandlyst Patrick | 1997 | OPNØR | 25 m | 34.00 |
Årg. 1998-2000 |
1 | 71 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 26.60 | |
2 | 147 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 27.21 | |
3 | 228 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 50 m | 27.30 | |
4 | 87 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 27.46 | |
5 | 208 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 27.75 | |
6 | 36 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 25 m | 27.86 | |
7 | 107 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 25 m | 27.87 | |
8 | 15 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 28.42 | |
9 | 179 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 25 m | 28.94 | |
10 | 120 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 29.63 | |
11 | 105 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 25 m | 29.65 | |
12 | 12 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 50 m | 30.80 | |
13 | 45 | Havemann Magnus | 2000 | OPNØR | 0027AK | 25 m | 31.16 | |
14 | 160 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 31.34 | |
15 | 237 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 50 m | 31.34 | |
16 | 241 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 31.54 | |
17 | 217 | Mørch Halfdan H. | 2000 | VAT CPH-MK | 0009AF | 25 m | 32.17 | |
18 | 7 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 50 m | 32.86 | |
19 | 44 | Hansen Frederik L. | 1999 | OPNØR | 9995AR | 25 m | 40.13 | |
20 | 37 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 50 m |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 21 januar 2016 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:22 |
Løb 7, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1917-1998 |
1 | 98 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 25 m | 32.42 | |
2 | 223 | Holten Cecilie | 1996 | VAT CPH-MK | 9608AF | 50 m | 32.44 | |
3 | 83 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 25 m | 32.97 | |
4 | 266 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 50 m | 33.09 | |
5 | 92 | Christensen Merle F. V. | 1998 | HOVEDSTAD | 9872AK | 25 m | 33.21 | |
6 | 231 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VI39 | 9716AF | 25 m | 33.21 | |
7 | 269 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 25 m | 34.37 | |
8 | 173 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 34.54 | |
9 | 245 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 50 m | 34.96 | |
10 | 138 | Meyer Silke | 1998 | GENTOFTE | 9886AE | 25 m | 35.08 | |
11 | 73 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 25 m | 35.34 | |
12 | 77 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 25 m | 35.94 | |
13 | 18 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 25 m | 36.43 | |
14 | 20 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 25 m | 36.74 | |
15 | 68 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 25 m | 36.80 | |
16 | 166 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 37.70 | |
17 | 39 | Soukka Tiina | 1996 | ROSKILDE | 50 m | 38.76 | ||
18 | 192 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 25 m | 40.33 |
Årg. 1999-2001 |
1 | 220 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 50 m | 34.32 | |
2 | 50 | Arngeirsdóttir Karen Mist | 2000 | IRB | 50 m | 34.36 | ||
3 | 140 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 34.76 | |
4 | 207 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 34.96 | |
5 | 128 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 35.04 | |
6 | 136 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 35.32 | |
7 | 32 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | 35.49 | |
8 | 144 | Bro Signe | 1999 | LYNGBY | 9942AA | 25 m | 36.11 | |
9 | 216 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 25 m | 36.53 | |
10 | 143 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 36.65 | |
11 | 176 | Tang-Holbek Sara | 2000 | LYNGBY | 0044AF | 25 m | 37.10 | |
12 | 109 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 37.11 | |
13 | 59 | Steingrímsdóttir Svanfríður | 1999 | IRB | 50 m | 37.14 | ||
14 | 57 | Sienkiewicz Sylwia | 1999 | IRB | 50 m | 37.17 | ||
15 | 38 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 37.28 | |
16 | 172 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 37.46 | |
17 | 8 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 50 m | 37.50 | |
18 | 124 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 38.02 | |
19 | 9 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 38.03 | |
20 | 1 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 38.38 | |
21 | 257 | Wulff Julie Thaarup | 2000 | HOLBÆK | 0082AJ | 25 m | 38.56 | |
22 | 187 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 25 m | 38.57 | |
23 | 215 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 38.67 | |
24 | 31 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 25 m | 38.70 | |
25 | 170 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 39.35 | |
26 | 248 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 25 m | 39.87 | |
27 | 145 | Christiansen Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 41.33 | |
28 | 194 | Elmgreen Anna Louise | 2001 | FR.VÆRK | 0176AK | 25 m | 43.86 | |
29 | 251 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 44.13 | |
30 | 46 | Nielsen Marie Lunding | 2001 | OPNØR | 0174AW | 25 m | 45.56 | |
31 | 47 | Petersen Ditte | 1999 | OPNØR | 9938BD | 25 m | 46.76 | |
32 | 42 | Bodum Emma | 2001 | OPNØR | 0178AX | 25 m | 47.84 | |
33 | 43 | Hansen Emma Lhjungmann | 2001 | OPNØR | 0164AX | 25 m | 49.56 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 21 januar 2016 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:22 |
Løb 8, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1917-1997 |
1 | 184 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 25 m | 27.69 | |
2 | 141 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 28.39 | |
3 | 13 | Pittioni Lasse | 1995 | GLADSAXE | 9577AI | 50 m | 28.77 | |
4 | 261 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 25 m | 29.76 | |
5 | 74 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 50 m | 31.31 | |
6 | 226 | Norup Esben | 1996 | VAT CPH-MK | 9653AR | 50 m | 31.32 | |
7 | 63 | Sigmarsson Baldvin | 1997 | IRB | 50 m | 31.51 | ||
8 | 64 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 50 m | 31.67 | |
9 | 40 | Sørensen Jonas B. | 1993 | ROSKILDE | 9375AF | 25 m | 33.84 | |
10 | 115 | Schmidt Simon Juhl | 1997 | ESBJERG | 9743AD | 25 m | 33.91 | |
11 | 80 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 50 m | 35.43 | |
12 | 48 | Strandlyst Patrick | 1997 | OPNØR | 25 m | 37.27 |
Årg. 1998-2000 |
1 | 15 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 31.32 | |
2 | 65 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 31.34 | |
3 | 16 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 31.87 | |
4 | 37 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 25 m | 32.15 | |
5 | 22 | Ejby Jonas | 2000 | NYBORG | 0063AJ | 25 m | 32.70 | |
6 | 5 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 32.80 | |
7 | 70 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 32.80 | |
8 | 12 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 32.82 | |
9 | 10 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 50 m | 32.94 | |
10 | 237 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 32.98 | |
11 | 250 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 25 m | 33.39 | |
12 | 232 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 50 m | 33.75 | |
13 | 218 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH-MK | 9927AP | 25 m | 34.51 | |
14 | 33 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 34.54 | |
15 | 175 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 34.71 | |
16 | 108 | Andersen Oliver Kramer | 1999 | ESBJERG | 9905AT | 25 m | 36.26 | |
17 | 240 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | 37.14 | |
18 | 212 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 38.39 | |
19 | 44 | Hansen Frederik L. | 1999 | OPNØR | 9995AR | 25 m | 40.50 | |
20 | 45 | Havemann Magnus | 2000 | OPNØR | 0027AK | 25 m | 41.61 | |
21 | 35 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 25 m | 50.69 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 21 januar 2016 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:22 |
Løb 9, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1917-1998 |
1 | 262 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 25 m | 4:11.51 | |
2 | 259 | Hansen Marina Heller | 1994 | ALLERØD | 9404AL | 25 m | 4:11.73 | |
3 | 265 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 50 m | 4:20.66 | |
4 | 94 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 4:20.79 | |
5 | 267 | Duus Lisa Steen | 1997 | BIRKERØD | 9764AI | 50 m | 4:21.02 | |
6 | 269 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 25 m | 4:23.75 | |
7 | 260 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 25 m | 4:23.87 | |
8 | 266 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 25 m | 4:25.54 | |
9 | 152 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 25 m | 4:31.40 | |
10 | 26 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 25 m | 4:40.97 | |
11 | 253 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 4:43.29 | |
12 | 154 | Hørlykke Emilie | 1998 | LYNGBY | 9886BD | 25 m | 4:44.11 | |
13 | 276 | Meulenbeld Annemiek | 1995 | ORCA NL | 199506230 | 25 m | 4:50.40 | |
14 | 98 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 50 m | 4:51.52 | |
15 | 34 | Olesen Annasofie Halling | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 25 m | 5:10.96 | |
16 | 92 | Christensen Merle F. V. | 1998 | HOVEDSTAD | 9872AK | 50 m | 5:15.46 | |
17 | 39 | Soukka Tiina | 1996 | ROSKILDE | 50 m |
Årg. 1999-2001 |
1 | 53 | Friðriksdóttir Sunneva Dögg | 1999 | IRB | 50 m | 4:24.78 | ||
2 | 90 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 4:29.64 | |
3 | 55 | Kolbeinsdóttir Eydís Ósk | 2000 | IRB | 50 m | 4:29.74 | ||
4 | 200 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 25 m | 4:29.97 | |
5 | 177 | Toft Nina | 2000 | LYNGBY | 0072AD | 25 m | 4:30.82 | |
6 | 99 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 4:30.87 | |
7 | 97 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 4:31.19 | |
8 | 153 | Hørlykke Caroline | 2000 | LYNGBY | 0032AH | 25 m | 4:31.21 | |
9 | 100 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 4:31.39 | |
10 | 21 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 4:32.02 | |
11 | 221 | Hansen Alberte M | 2000 | VAT CPH-MK | 0004AC | 25 m | 4:32.63 | |
12 | 196 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 4:32.93 | |
13 | 72 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 50 m | 4:33.77 | |
14 | 102 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 25 m | 4:34.02 | |
15 | 205 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 25 m | 4:34.64 | |
16 | 75 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 25 m | 4:35.54 | |
17 | 143 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 4:38.41 | |
18 | 207 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 4:38.97 | |
19 | 58 | Sigurçórsdóttir Stefanía | 2001 | IRB | 50 m | 4:39.47 | ||
20 | 110 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 25 m | 4:39.51 | |
21 | 101 | Olsen Eva | 2000 | HOVEDSTAD | 0094AM | 50 m | 4:40.00 | |
22 | 146 | Christjansen Mathilde | 1999 | LYNGBY | 9964AU | 25 m | 4:40.35 | |
23 | 93 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 4:40.41 | |
24 | 126 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 25 m | 4:40.47 | |
25 | 29 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 4:40.79 | |
26 | 169 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 25 m | 4:42.40 | |
27 | 131 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | KØGE | 0064AE | 25 m | 4:46.12 | |
28 | 199 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 25 m | 4:46.49 | |
29 | 219 | Olsen Josephine | 2000 | VAT CPH-MK | 0074AA | 25 m | 4:48.09 | |
30 | 129 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 4:49.03 | |
31 | 157 | Kepp Natasja | 2000 | LYNGBY | 0088AH | 25 m | 4:51.88 | |
32 | 96 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 50 m | 4:52.17 | |
33 | 128 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 4:53.29 | |
34 | 88 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 4:55.30 | |
35 | 201 | Nekhorochko Katharina | 2000 | ALLERØD | 0014AH | 25 m | 4:56.45 | |
36 | 203 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 25 m | 4:57.31 | |
37 | 183 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 25 m | 4:59.03 | |
38 | 130 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 5:00.27 | |
39 | 204 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 50 m | 5:02.52 | |
40 | 255 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 25 m | 5:03.34 | |
41 | 56 | Malesa Klaudia | 2001 | IRB | 50 m | 5:03.94 | ||
42 | 202 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 25 m | 5:09.43 | |
43 | 252 | Lundberg Maja | 2000 | HOLBÆK | 0098BB | 50 m | 5:43.99 | |
44 | 42 | Bodum Emma | 2001 | OPNØR | 0178AX | 25 m | 6:08.61 | |
45 | 47 | Petersen Ditte | 1999 | OPNØR | 9938BD | 25 m | 6:12.80 | |
46 | 46 | Nielsen Marie Lunding | 2001 | OPNØR | 0174AW | 25 m | 6:21.45 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 21 januar 2016 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:22 |
Løb 10, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1917-1997 |
1 | 271 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 25 m | 3:53.45 | |
2 | 263 | Mårtensson Andreas | 1997 | ALLERØD | 9751AE | 25 m | 3:55.66 | |
3 | 103 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 25 m | 4:01.02 | |
4 | 132 | Lundgren Magnus | 1996 | KØGE | 9645AO | 25 m | 4:02.29 | |
5 | 113 | Larsen Rasmus | 1997 | ESBJERG | 9763AD | 25 m | 4:07.35 | |
6 | 27 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 25 m | 4:07.43 | |
7 | 60 | Bjarnason Èröstur | 1997 | IRB | 50 m | 4:09.90 | ||
8 | 91 | Calveras Marc | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AS | 50 m | 4:10.00 | |
9 | 158 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 4:10.83 | |
10 | 104 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 50 m | 4:12.00 | |
11 | 134 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 25 m | 4:24.67 | |
12 | 48 | Strandlyst Patrick | 1997 | OPNØR | 25 m | 4:52.02 | ||
13 | 106 | Wedekind Timon | 1996 | HOVEDSTAD | 9633AB | 25 m | 5:10.88 |
Årg. 1998-2000 |
1 | 95 | Grillo Giano | 1998 | HOVEDSTAD | 9827AL | 25 m | 3:53.15 | |
2 | 270 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 3:56.37 | |
3 | 105 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 25 m | 3:57.00 | |
4 | 228 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 4:00.16 | |
5 | 195 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 4:00.66 | |
6 | 197 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 4:07.43 | |
7 | 133 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 50 m | 4:08.99 | |
8 | 81 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 50 m | 4:11.92 | |
9 | 85 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 4:12.05 | |
10 | 213 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 4:15.37 | |
11 | 189 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 25 m | 4:20.88 | |
12 | 239 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | STT | 0081AA | 25 m | 4:21.39 | |
13 | 61 | Hilmarsson Björgvin Theodór | 1998 | IRB | 50 m | 4:25.63 | ||
14 | 234 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 50 m | 4:26.91 | |
15 | 148 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 4:26.96 | |
16 | 62 | Ólafsson Ingi Èór | 1999 | IRB | 50 m | 4:27.06 | ||
17 | 249 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 4:29.85 | |
18 | 212 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 4:33.64 | |
19 | 45 | Havemann Magnus | 2000 | OPNØR | 0027AK | 25 m | 4:34.58 | |
20 | 214 | Brylov Daniel | 2000 | VAT CPH-MK | 0063AA | 25 m | 4:35.48 | |
21 | 160 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 4:38.37 | |
22 | 107 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 4:38.42 | |
23 | 198 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 25 m | 4:40.24 | |
24 | 14 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 50 m | 4:55.08 | |
25 | 211 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 4:55.68 | |
26 | 208 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 50 m | 4:59.79 | |
27 | 44 | Hansen Frederik L. | 1999 | OPNØR | 9995AR | 25 m | 5:14.73 | |
28 | 23 | Kristensen Thomas | 2000 | NYBORG | 0037AG | 25 m | 5:19.72 | |
29 | 206 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 25 m | 5:48.57 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 21 januar 2016 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:22 |
Løb 11, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1917-1998 |
1 | 243 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | 50 m | 1:01.15 | ||
2 | 76 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 50 m | 1:04.14 | |
3 | 245 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 25 m | 1:04.44 | |
4 | 68 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 25 m | 1:05.27 | |
5 | 83 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 50 m | 1:05.61 | |
6 | 54 | Hilmarsdóttir Íris Ósk | 1998 | IRB | 50 m | 1:05.63 | ||
7 | 259 | Hansen Marina Heller | 1994 | ALLERØD | 9404AL | 50 m | 1:05.66 | |
8 | 154 | Hørlykke Emilie | 1998 | LYNGBY | 9886BD | 25 m | 1:07.46 | |
9 | 260 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 25 m | 1:09.26 | |
10 | 138 | Meyer Silke | 1998 | GENTOFTE | 9886AE | 50 m | 1:12.00 | |
11 | 94 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 50 m | 1:12.54 | |
12 | 18 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 50 m | 1:12.84 | |
13 | 193 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | 1:13.05 | |
14 | 256 | Rosin Majbrit | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 1:14.11 | |
15 | 98 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 50 m | 1:18.00 | |
16 | 92 | Christensen Merle F. V. | 1998 | HOVEDSTAD | 9872AK | 25 m | 1:18.06 |
Årg. 1999-2001 |
1 | 137 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 1:01.92 | |
2 | 201 | Nekhorochko Katharina | 2000 | ALLERØD | 0014AH | 25 m | 1:03.64 | |
3 | 78 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | 1:04.73 | |
4 | 99 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 1:05.28 | |
5 | 165 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 25 m | 1:05.81 | |
6 | 202 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 25 m | 1:06.50 | |
7 | 75 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 25 m | 1:06.51 | |
8 | 110 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 25 m | 1:06.98 | |
9 | 209 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 50 m | 1:07.05 | |
10 | 170 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 1:07.17 | |
11 | 177 | Toft Nina | 2000 | LYNGBY | 0072AD | 25 m | 1:07.24 | |
12 | 167 | Nimb Sofie Louise | 2001 | LYNGBY | 0174AP | 25 m | 1:07.72 | |
13 | 126 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 25 m | 1:07.78 | |
14 | 244 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 25 m | 1:08.33 | |
15 | 143 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 1:08.86 | |
16 | 25 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 1:09.10 | |
17 | 67 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 1:09.35 | |
18 | 210 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 1:09.55 | |
19 | 216 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 25 m | 1:09.76 | |
20 | 55 | Kolbeinsdóttir Eydís Ósk | 2000 | IRB | 50 m | 1:09.77 | ||
21 | 220 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 25 m | 1:10.56 | |
22 | 29 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 1:10.66 | |
23 | 139 | Thimmer Cassandra | 1999 | GENTOFTE | 9914AW | 25 m | 1:10.99 | |
24 | 227 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH-MK | 9928AB | 25 m | 1:11.06 | |
25 | 128 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 1:11.55 | |
26 | 114 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 25 m | 1:12.12 | |
27 | 221 | Hansen Alberte M | 2000 | VAT CPH-MK | 0004AC | 25 m | 1:12.45 | |
28 | 140 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 1:12.53 | |
29 | 1 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 1:12.65 | |
30 | 183 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 25 m | 1:12.71 | |
31 | 96 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 50 m | 1:12.80 | |
32 | 203 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 25 m | 1:12.92 | |
33 | 30 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | 1:12.99 | |
34 | 136 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 1:13.29 | |
35 | 131 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | KØGE | 0064AE | 25 m | 1:13.35 | |
36 | 102 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 50 m | 1:13.79 | |
37 | 205 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 50 m | 1:13.82 | |
38 | 9 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 50 m | 1:14.31 | |
39 | 112 | Isager Kasandra | 2000 | ESBJERG | 0016BE | 25 m | 1:14.50 | |
40 | 146 | Christjansen Mathilde | 1999 | LYNGBY | 9964AU | 25 m | 1:14.54 | |
41 | 130 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 1:14.73 | |
42 | 155 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 1:15.28 | |
43 | 97 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 1:15.30 | |
44 | 129 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 1:15.31 | |
45 | 233 | Huryn Xenia | 2000 | STT | 0088AW | 25 m | 1:15.38 | |
46 | 21 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 1:15.43 | |
47 | 142 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 1:15.44 | |
48 | 191 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 25 m | 1:15.44 | |
49 | 219 | Olsen Josephine | 2000 | VAT CPH-MK | 0074AA | 25 m | 1:17.05 | |
50 | 199 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 50 m | 1:18.02 | |
51 | 59 | Steingrímsdóttir Svanfríður | 1999 | IRB | 50 m | 1:18.46 | ||
52 | 52 | Elíasdóttir Sandra Ósk | 1999 | IRB | 50 m | 1:19.09 | ||
53 | 215 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 1:19.82 | |
54 | 168 | Peltonen Ella Mittún | 2001 | LYNGBY | 50 m | 1:20.00 | ||
55 | 89 | Sund Ida | 2000 | TRITON B | 0064AX | 25 m | 1:22.25 | |
56 | 69 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 25 m | 1:25.97 | |
57 | 79 | Mikkelsen Victoria F. | 2001 | TRITON B | 0102AQ | 50 m | 1:30.68 | |
58 | 47 | Petersen Ditte | 1999 | OPNØR | 9938BD | 25 m | 1:32.24 | |
59 | 251 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 1:37.09 | |
60 | 42 | Bodum Emma | 2001 | OPNØR | 0178AX | 25 m | 1:39.73 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 21 januar 2016 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:22 |
Løb 12, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1917-1997 |
1 | 180 | Christensen Kevin Witt | 1995 | FARUM | 9595AF | 25 m | 54.40 | |
2 | 280 | Loughran Marco | 1989 | VAT CPH-MK | 8973AF | 50 m | 55.75 | |
3 | 174 | Smidt Oliver Berggren | 1997 | LYNGBY | 9711AM | 25 m | 58.27 | |
4 | 158 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 58.53 | |
5 | 185 | Johansen Chris | 1996 | FARUM | 9651AB | 25 m | 1:00.04 | |
6 | 80 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 25 m | 1:01.03 | |
7 | 104 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 25 m | 1:01.37 | |
8 | 247 | Skelsager Nikolai | 1996 | A6 | 9687AC | 25 m | 1:01.61 | |
9 | 116 | Sørensen Mikkel Rathschau | 1996 | ESBJERG | 9657AD | 25 m | 1:02.72 | |
10 | 106 | Wedekind Timon | 1996 | HOVEDSTAD | 9633AB | 50 m | 1:05.49 | |
11 | 48 | Strandlyst Patrick | 1997 | OPNØR | 25 m | 1:14.29 | ||
12 | 40 | Sørensen Jonas B. | 1993 | ROSKILDE | 9375AF | 50 m |
Årg. 1998-2000 |
1 | 71 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 57.52 | |
2 | 87 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 58.69 | |
3 | 171 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 59.46 | |
4 | 228 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 50 m | 59.57 | |
5 | 10 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 25 m | 59.59 | |
6 | 36 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 25 m | 1:00.35 | |
7 | 208 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 1:00.97 | |
8 | 213 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 1:01.17 | |
9 | 237 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 1:01.52 | |
10 | 105 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 25 m | 1:01.64 | |
11 | 16 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 1:04.54 | |
12 | 120 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 1:04.54 | |
13 | 211 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 1:05.99 | |
14 | 45 | Havemann Magnus | 2000 | OPNØR | 0027AK | 25 m | 1:06.01 | |
15 | 108 | Andersen Oliver Kramer | 1999 | ESBJERG | 9905AT | 25 m | 1:06.03 | |
16 | 217 | Mørch Halfdan H. | 2000 | VAT CPH-MK | 0009AF | 25 m | 1:06.64 | |
17 | 164 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 1:07.25 | |
18 | 119 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 1:07.41 | |
19 | 175 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 1:08.47 | |
20 | 241 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 1:08.60 | |
21 | 33 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 1:09.77 | |
22 | 61 | Hilmarsson Björgvin Theodór | 1998 | IRB | 50 m | 1:10.04 | ||
23 | 236 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 50 m | 1:12.23 | |
24 | 198 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 50 m | 1:12.40 | |
25 | 214 | Brylov Daniel | 2000 | VAT CPH-MK | 0063AA | 25 m | 1:13.62 | |
26 | 206 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 25 m | 1:13.67 | |
27 | 84 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON B | 9971AK | 25 m | 1:15.28 | |
28 | 148 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 50 m | 1:16.05 | |
29 | 218 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH-MK | 9927AP | 25 m | 1:16.77 | |
30 | 162 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 25 m | 1:19.26 | |
31 | 44 | Hansen Frederik L. | 1999 | OPNØR | 9995AR | 25 m | 1:20.40 | |
32 | 232 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 50 m |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 21 januar 2016 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:22 |
Løb 13, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1917-1998 |
1 | 224 | Juel Pernille | 1994 | VAT CPH-MK | 9418AF | 25 m | 1:01.53 | |
2 | 66 | Dufour Camilla | 1996 | TRITON B | 9662AN | 25 m | 1:02.41 | |
3 | 258 | Bentin Lise-Lotte Larsen | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 50 m | 1:03.31 | |
4 | 20 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 25 m | 1:04.05 | |
5 | 166 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 1:04.10 | |
6 | 123 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 25 m | 1:04.57 | |
7 | 173 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 1:04.90 | |
8 | 26 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 25 m | 1:05.23 | |
9 | 242 | Lindborg Nathalie | 1991 | MKK | 50 m | 1:06.40 | ||
10 | 262 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 50 m | 1:06.73 | |
11 | 267 | Duus Lisa Steen | 1997 | BIRKERØD | 9764AI | 50 m | 1:07.92 | |
12 | 73 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 50 m | 1:07.94 | |
13 | 77 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 50 m | 1:07.98 | |
14 | 138 | Meyer Silke | 1998 | GENTOFTE | 9886AE | 25 m | 1:08.26 | |
15 | 231 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VI39 | 9716AF | 50 m | 1:10.13 | |
16 | 152 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 25 m | 1:10.93 | |
17 | 253 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 1:11.06 | |
18 | 28 | Boisen Josefine | 1996 | ROSKILDE | 9632AE | 25 m | 1:11.35 | |
19 | 39 | Soukka Tiina | 1996 | ROSKILDE | 50 m | 1:14.34 | ||
20 | 121 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 25 m | 1:15.19 | |
21 | 192 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 25 m | 1:19.50 |
Årg. 1999-2001 |
1 | 278 | Wijkhuijs Josien | 1999 | ORCA NL | 199902866 | 50 m | 1:02.86 | |
2 | 101 | Olsen Eva | 2000 | HOVEDSTAD | 0094AM | 50 m | 1:04.17 | |
3 | 176 | Tang-Holbek Sara | 2000 | LYNGBY | 0044AF | 25 m | 1:04.54 | |
4 | 72 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 50 m | 1:05.17 | |
5 | 207 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 1:05.44 | |
6 | 8 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 50 m | 1:06.73 | |
7 | 93 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 1:06.80 | |
8 | 57 | Sienkiewicz Sylwia | 1999 | IRB | 50 m | 1:06.83 | ||
9 | 131 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | KØGE | 0064AE | 25 m | 1:06.95 | |
10 | 196 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 1:08.06 | |
11 | 55 | Kolbeinsdóttir Eydís Ósk | 2000 | IRB | 50 m | 1:08.23 | ||
12 | 51 | Baldursdóttir Gunnhildur Björg | 2000 | IRB | 50 m | 1:08.48 | ||
13 | 53 | Friðriksdóttir Sunneva Dögg | 1999 | IRB | 50 m | 1:08.77 | ||
14 | 273 | Refn Sara Krell | 1999 | FARUM | 9944AN | 25 m | 1:09.07 | |
15 | 255 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 25 m | 1:09.14 | |
16 | 3 | Bierre Victoria | 2000 | GLADSAXE | 0022AS | 50 m | 1:09.50 | |
17 | 167 | Nimb Sofie Louise | 2001 | LYNGBY | 0174AP | 25 m | 1:10.17 | |
18 | 52 | Elíasdóttir Sandra Ósk | 1999 | IRB | 50 m | 1:10.41 | ||
19 | 225 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | VAT CPH-MK | 0054AC | 25 m | 1:10.60 | |
20 | 200 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 50 m | 1:11.46 | |
21 | 188 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 25 m | 1:11.97 | |
22 | 100 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 50 m | 1:12.57 | |
23 | 135 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 50 m | 1:13.15 | |
24 | 59 | Steingrímsdóttir Svanfríður | 1999 | IRB | 50 m | 1:14.67 | ||
25 | 204 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 1:15.48 | |
26 | 56 | Malesa Klaudia | 2001 | IRB | 50 m | 1:15.57 | ||
27 | 248 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 25 m | 1:17.35 | |
28 | 109 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 1:20.24 | |
29 | 38 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 1:20.48 | |
30 | 257 | Wulff Julie Thaarup | 2000 | HOLBÆK | 0082AJ | 50 m | 1:22.11 | |
31 | 252 | Lundberg Maja | 2000 | HOLBÆK | 0098BB | 25 m | 1:24.92 | |
32 | 42 | Bodum Emma | 2001 | OPNØR | 0178AX | 25 m | 1:37.65 | |
33 | 47 | Petersen Ditte | 1999 | OPNØR | 9938BD | 25 m | 1:43.33 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 21 januar 2016 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:22 |
Løb 14, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1917-1997 |
1 | 80 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 25 m | 55.01 | |
2 | 274 | Dall Lasse | 1997 | ODDER | 9763AR | 25 m | 55.46 | |
3 | 186 | Olesen Marcus | 1995 | FARUM | 9531AC | 25 m | 55.90 | |
4 | 118 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 50 m | 56.49 | |
5 | 2 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 50 m | 57.65 | |
6 | 261 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 25 m | 58.51 | |
7 | 74 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 25 m | 59.19 | |
8 | 369 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | HOVEDSTAD | 9703AM | 50 m | 59.34 | |
9 | 141 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 59.73 | |
10 | 91 | Calveras Marc | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AS | 50 m | 1:00.00 | |
11 | 103 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 25 m | 1:00.10 | |
12 | 63 | Sigmarsson Baldvin | 1997 | IRB | 50 m | 1:00.56 | ||
13 | 115 | Schmidt Simon Juhl | 1997 | ESBJERG | 9743AD | 25 m | 1:00.57 | |
14 | 134 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 50 m | 1:00.60 | |
15 | 113 | Larsen Rasmus | 1997 | ESBJERG | 9763AD | 25 m | 1:00.96 | |
16 | 60 | Bjarnason Èröstur | 1997 | IRB | 50 m | 1:01.35 | ||
17 | 132 | Lundgren Magnus | 1996 | KØGE | 9645AO | 25 m | 1:02.23 | |
18 | 277 | Postma Jelmer | 1997 | ORCA NL | 199701631 | 25 m | 1:06.03 | |
19 | 122 | Marsengo Mathias | 1997 | HELSINGØR | 9781AS | 25 m | 1:06.91 | |
20 | 48 | Strandlyst Patrick | 1997 | OPNØR | 25 m | 1:16.22 |
Årg. 1998-2000 |
1 | 270 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 55.24 | |
2 | 81 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 50 m | 57.11 | |
3 | 15 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 57.53 | |
4 | 147 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 58.18 | |
5 | 95 | Grillo Giano | 1998 | HOVEDSTAD | 9827AL | 25 m | 58.38 | |
6 | 179 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 25 m | 58.73 | |
7 | 238 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 59.02 | |
8 | 133 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 59.03 | |
9 | 197 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 59.52 | |
10 | 239 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | STT | 0081AA | 50 m | 1:00.15 | |
11 | 125 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 1:00.93 | |
12 | 5 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 1:00.98 | |
13 | 119 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 1:01.17 | |
14 | 16 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 1:01.93 | |
15 | 70 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 1:04.74 | |
16 | 160 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 1:04.77 | |
17 | 230 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 25 m | 1:04.98 | |
18 | 65 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 50 m | 1:05.89 | |
19 | 12 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 50 m | 1:06.43 | |
20 | 234 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 50 m | 1:06.80 | |
21 | 279 | Ytsma Auke Jan | 1999 | ORCA NL | 199900905 | 25 m | 1:07.19 | |
22 | 62 | Ólafsson Ingi Èór | 1999 | IRB | 50 m | 1:07.25 | ||
23 | 22 | Ejby Jonas | 2000 | NYBORG | 0063AJ | 25 m | 1:08.51 | |
24 | 14 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 1:08.86 | |
25 | 212 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 1:09.05 | |
26 | 164 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 1:09.17 | |
27 | 240 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | 1:14.89 | |
28 | 190 | Steenberg Scott | 2000 | FARUM | 0039AL | 25 m | 1:20.00 | |
29 | 217 | Mørch Halfdan H. | 2000 | VAT CPH-MK | 0009AF | 25 m | 1:24.03 | |
30 | 250 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 50 m |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 21 januar 2016 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:22 |
Løb 15, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1917-1998 |
1 | 265 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 4:46.71 | |
2 | 266 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 25 m | 4:59.51 | |
3 | 269 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 25 m | 5:10.55 | |
4 | 54 | Hilmarsdóttir Íris Ósk | 1998 | IRB | 50 m | 5:11.03 | ||
5 | 94 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 5:13.97 |
Årg. 1999-2001 |
1 | 207 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 4:55.84 | |
2 | 153 | Hørlykke Caroline | 2000 | LYNGBY | 0032AH | 25 m | 5:03.67 | |
3 | 200 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 25 m | 5:04.92 | |
4 | 55 | Kolbeinsdóttir Eydís Ósk | 2000 | IRB | 50 m | 5:10.59 | ||
5 | 101 | Olsen Eva | 2000 | HOVEDSTAD | 0094AM | 50 m | 5:11.52 | |
6 | 209 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 50 m | 5:12.41 | |
7 | 169 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 25 m | 5:13.33 | |
8 | 57 | Sienkiewicz Sylwia | 1999 | IRB | 50 m | 5:13.88 | ||
9 | 205 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 25 m | 5:14.79 | |
10 | 58 | Sigurçórsdóttir Stefanía | 2001 | IRB | 50 m | 5:16.07 | ||
11 | 124 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 5:18.64 | |
12 | 29 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 5:21.35 | |
13 | 244 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 25 m | 5:22.37 | |
14 | 196 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 5:25.29 | |
15 | 199 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 25 m | 5:26.49 | |
16 | 90 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 5:28.59 | |
17 | 254 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 5:28.98 | |
18 | 201 | Nekhorochko Katharina | 2000 | ALLERØD | 0014AH | 50 m | 5:30.29 | |
19 | 51 | Baldursdóttir Gunnhildur Björg | 2000 | IRB | 50 m | 5:31.43 | ||
20 | 202 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 50 m | 5:32.27 | |
21 | 157 | Kepp Natasja | 2000 | LYNGBY | 0088AH | 25 m | 5:33.94 | |
22 | 21 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 5:35.30 | |
23 | 88 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 50 m | 5:37.20 | |
24 | 31 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 25 m | 5:48.63 | |
25 | 204 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 50 m | 5:51.64 | |
26 | 203 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 25 m | 5:57.21 | |
27 | 142 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 6:37.21 | |
28 | 47 | Petersen Ditte | 1999 | OPNØR | 9938BD | 25 m | 7:00.00 | |
29 | 46 | Nielsen Marie Lunding | 2001 | OPNØR | 0174AW | 25 m | 7:34.12 | |
30 | 177 | Toft Nina | 2000 | LYNGBY | 0072AD | 50 m |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 21 januar 2016 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:22 |
Løb 16, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1917-1997 |
1 | 104 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 25 m | 4:38.69 | |
2 | 63 | Sigmarsson Baldvin | 1997 | IRB | 50 m | 4:41.85 | ||
3 | 247 | Skelsager Nikolai | 1996 | A6 | 9687AC | 25 m | 5:16.69 |
Årg. 1998-2000 |
1 | 195 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 4:29.46 | |
2 | 197 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 4:34.87 | |
3 | 213 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 4:39.43 | |
4 | 181 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 50 m | 4:40.64 | |
5 | 107 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 25 m | 4:43.69 | |
6 | 81 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 50 m | 4:43.79 | |
7 | 85 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 4:45.77 | |
8 | 10 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 50 m | 4:47.06 | |
9 | 87 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 4:48.46 | |
10 | 208 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 4:52.95 | |
11 | 7 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 4:56.65 | |
12 | 62 | Ólafsson Ingi Èór | 1999 | IRB | 50 m | 4:58.53 | ||
13 | 33 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 5:02.10 | |
14 | 212 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 5:02.44 | |
15 | 211 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 5:08.49 | |
16 | 71 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 5:11.58 | |
17 | 14 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 5:17.75 | |
18 | 45 | Havemann Magnus | 2000 | OPNØR | 0027AK | 25 m | 5:21.07 | |
19 | 198 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 50 m | 5:21.69 | |
20 | 206 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 25 m | 5:28.00 | |
21 | 163 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 5:29.32 | |
22 | 23 | Kristensen Thomas | 2000 | NYBORG | 0037AG | 25 m | 5:46.48 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 21 januar 2016 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:22 |
Løb 17, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1917-1998 |
1 | 259 | Hansen Marina Heller | 1994 | ALLERØD | 9404AL | 25 m | 1:59.83 | |
2 | 262 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 50 m | 2:02.42 | |
3 | 242 | Lindborg Nathalie | 1991 | MKK | 50 m | 2:03.64 | ||
4 | 73 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 25 m | 2:03.75 | |
5 | 166 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 2:04.80 | |
6 | 152 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 25 m | 2:04.85 | |
7 | 260 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 25 m | 2:06.41 | |
8 | 267 | Duus Lisa Steen | 1997 | BIRKERØD | 9764AI | 50 m | 2:06.45 | |
9 | 229 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 25 m | 2:07.04 | |
10 | 26 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 25 m | 2:08.60 | |
11 | 235 | Munkholm Rikke | 1998 | STT | 9812AB | 25 m | 2:09.14 | |
12 | 20 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 25 m | 2:11.54 | |
13 | 154 | Hørlykke Emilie | 1998 | LYNGBY | 9886BD | 25 m | 2:12.19 | |
14 | 41 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 25 m | 2:13.01 | |
15 | 253 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 2:13.34 | |
16 | 98 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 25 m | 2:13.41 | |
17 | 173 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 2:13.85 | |
18 | 68 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 25 m | 2:13.92 | |
19 | 76 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 50 m | 2:14.66 | |
20 | 275 | Lindemulder Marissa | 1993 | ORCA NL | 199306392 | 25 m | 2:14.95 | |
21 | 193 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | 2:15.43 | |
22 | 276 | Meulenbeld Annemiek | 1995 | ORCA NL | 199506230 | 25 m | 2:16.62 | |
23 | 256 | Rosin Majbrit | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 2:17.56 | |
24 | 28 | Boisen Josefine | 1996 | ROSKILDE | 9632AE | 25 m | 2:20.06 | |
25 | 138 | Meyer Silke | 1998 | GENTOFTE | 9886AE | 50 m | 2:24.00 | |
26 | 121 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 2:24.31 | |
27 | 34 | Olesen Annasofie Halling | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 25 m | 2:28.22 |
Årg. 1999-2001 |
1 | 144 | Bro Signe | 1999 | LYNGBY | 9942AA | 25 m | 2:00.24 | |
2 | 170 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 2:03.39 | |
3 | 72 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 2:06.42 | |
4 | 126 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 25 m | 2:07.01 | |
5 | 53 | Friðriksdóttir Sunneva Dögg | 1999 | IRB | 50 m | 2:07.15 | ||
6 | 25 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 2:07.27 | |
7 | 278 | Wijkhuijs Josien | 1999 | ORCA NL | 199902866 | 50 m | 2:07.48 | |
8 | 67 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 2:08.18 | |
9 | 102 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 25 m | 2:08.43 | |
10 | 21 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 2:08.73 | |
11 | 99 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 2:08.78 | |
12 | 90 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 2:08.84 | |
13 | 97 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 2:08.99 | |
14 | 100 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 2:09.16 | |
15 | 96 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 25 m | 2:09.60 | |
16 | 172 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 2:10.64 | |
17 | 110 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 25 m | 2:12.18 | |
18 | 75 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 25 m | 2:12.59 | |
19 | 221 | Hansen Alberte M | 2000 | VAT CPH-MK | 0004AC | 25 m | 2:12.69 | |
20 | 93 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 2:13.42 | |
21 | 9 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 2:13.55 | |
22 | 219 | Olsen Josephine | 2000 | VAT CPH-MK | 0074AA | 25 m | 2:13.60 | |
23 | 137 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 50 m | 2:14.00 | |
24 | 57 | Sienkiewicz Sylwia | 1999 | IRB | 50 m | 2:15.13 | ||
25 | 146 | Christjansen Mathilde | 1999 | LYNGBY | 9964AU | 25 m | 2:15.18 | |
26 | 131 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | KØGE | 0064AE | 25 m | 2:15.33 | |
27 | 29 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 2:15.56 | |
28 | 227 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH-MK | 9928AB | 25 m | 2:15.79 | |
29 | 165 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 50 m | 2:15.91 | |
30 | 140 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 2:16.61 | |
31 | 78 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | 2:16.79 | |
32 | 176 | Tang-Holbek Sara | 2000 | LYNGBY | 0044AF | 25 m | 2:17.69 | |
33 | 135 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 2:17.82 | |
34 | 124 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 2:17.94 | |
35 | 30 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | 2:18.04 | |
36 | 129 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 2:18.84 | |
37 | 157 | Kepp Natasja | 2000 | LYNGBY | 0088AH | 25 m | 2:19.05 | |
38 | 225 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | VAT CPH-MK | 0054AC | 50 m | 2:19.05 | |
39 | 272 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 25 m | 2:19.34 | |
40 | 3 | Bierre Victoria | 2000 | GLADSAXE | 0022AS | 50 m | 2:19.60 | |
41 | 255 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 25 m | 2:21.16 | |
42 | 114 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 25 m | 2:22.73 | |
43 | 56 | Malesa Klaudia | 2001 | IRB | 50 m | 2:22.88 | ||
44 | 111 | Henriksen Julie | 2000 | ESBJERG | 0082AI | 25 m | 2:23.23 | |
45 | 183 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 25 m | 2:23.51 | |
46 | 155 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 2:24.21 | |
47 | 130 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 2:24.94 | |
48 | 112 | Isager Kasandra | 2000 | ESBJERG | 0016BE | 25 m | 2:27.63 | |
49 | 142 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 2:28.31 | |
50 | 252 | Lundberg Maja | 2000 | HOLBÆK | 0098BB | 25 m | 2:29.10 | |
51 | 251 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 2:33.41 | |
52 | 69 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 25 m | 2:33.79 | |
53 | 191 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 25 m | 2:37.81 | |
54 | 194 | Elmgreen Anna Louise | 2001 | FR.VÆRK | 0176AK | 25 m | 2:41.15 | |
55 | 89 | Sund Ida | 2000 | TRITON B | 0064AX | 25 m | 2:43.61 | |
56 | 188 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 25 m | 2:46.66 | |
57 | 42 | Bodum Emma | 2001 | OPNØR | 0178AX | 25 m | 2:47.33 | |
58 | 47 | Petersen Ditte | 1999 | OPNØR | 9938BD | 25 m | 2:54.32 | |
59 | 46 | Nielsen Marie Lunding | 2001 | OPNØR | 0174AW | 25 m | 2:59.02 | |
60 | 79 | Mikkelsen Victoria F. | 2001 | TRITON B | 0102AQ | 25 m | 3:26.14 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 21 januar 2016 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:22 |
Løb 18, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1917-1997 |
1 | 180 | Christensen Kevin Witt | 1995 | FARUM | 9595AF | 25 m | 1:50.14 | |
2 | 158 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 1:51.85 | |
3 | 271 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 25 m | 1:52.08 | |
4 | 263 | Mårtensson Andreas | 1997 | ALLERØD | 9751AE | 25 m | 1:52.52 | |
5 | 132 | Lundgren Magnus | 1996 | KØGE | 9645AO | 25 m | 1:53.02 | |
6 | 247 | Skelsager Nikolai | 1996 | A6 | 9687AC | 25 m | 1:54.54 | |
7 | 103 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 25 m | 1:55.17 | |
8 | 2 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 25 m | 1:56.45 | |
9 | 113 | Larsen Rasmus | 1997 | ESBJERG | 9763AD | 25 m | 1:58.29 | |
10 | 174 | Smidt Oliver Berggren | 1997 | LYNGBY | 9711AM | 25 m | 1:58.72 | |
11 | 274 | Dall Lasse | 1997 | ODDER | 9763AR | 25 m | 1:58.93 | |
12 | 60 | Bjarnason Èröstur | 1997 | IRB | 50 m | 1:59.56 | ||
13 | 74 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 25 m | 2:00.41 | |
14 | 185 | Johansen Chris | 1996 | FARUM | 9651AB | 25 m | 2:01.05 | |
15 | 134 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 25 m | 2:03.33 | |
16 | 115 | Schmidt Simon Juhl | 1997 | ESBJERG | 9743AD | 25 m | 2:05.02 | |
17 | 122 | Marsengo Mathias | 1997 | HELSINGØR | 9781AS | 25 m | 2:07.34 | |
18 | 369 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | HOVEDSTAD | 9703AM | 50 m | 2:08.00 | |
19 | 40 | Sørensen Jonas B. | 1993 | ROSKILDE | 9375AF | 25 m | 2:08.89 | |
20 | 48 | Strandlyst Patrick | 1997 | OPNØR | 25 m | 2:17.25 | ||
21 | 368 | Gjerulff Peter | 1996 | HOVEDSTAD | 9613AA | 50 m | 2:36.81 |
Årg. 1998-2000 |
1 | 95 | Grillo Giano | 1998 | HOVEDSTAD | 9827AL | 25 m | 1:49.53 | |
2 | 171 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 1:50.26 | |
3 | 105 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 25 m | 1:53.36 | |
4 | 270 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 50 m | 1:54.78 | |
5 | 222 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH-MK | 9965AB | 25 m | 1:55.94 | |
6 | 15 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 1:56.07 | |
7 | 133 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 50 m | 1:57.21 | |
8 | 81 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 50 m | 1:58.04 | |
9 | 147 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 1:58.61 | |
10 | 85 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 1:59.93 | |
11 | 125 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 2:00.23 | |
12 | 249 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 2:01.14 | |
13 | 239 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | STT | 0081AA | 25 m | 2:01.55 | |
14 | 65 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 2:01.81 | |
15 | 148 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 2:03.63 | |
16 | 163 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 2:04.51 | |
17 | 120 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 2:05.24 | |
18 | 164 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 50 m | 2:05.72 | |
19 | 62 | Ólafsson Ingi Èór | 1999 | IRB | 50 m | 2:05.91 | ||
20 | 108 | Andersen Oliver Kramer | 1999 | ESBJERG | 9905AT | 25 m | 2:06.18 | |
21 | 179 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 50 m | 2:06.47 | |
22 | 61 | Hilmarsson Björgvin Theodór | 1998 | IRB | 50 m | 2:07.10 | ||
23 | 160 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 2:07.42 | |
24 | 35 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 25 m | 2:08.06 | |
25 | 241 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 2:08.27 | |
26 | 279 | Ytsma Auke Jan | 1999 | ORCA NL | 199900905 | 25 m | 2:08.44 | |
27 | 175 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 2:08.46 | |
28 | 45 | Havemann Magnus | 2000 | OPNØR | 0027AK | 25 m | 2:09.65 | |
29 | 119 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 2:11.35 | |
30 | 214 | Brylov Daniel | 2000 | VAT CPH-MK | 0063AA | 25 m | 2:11.53 | |
31 | 240 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | 2:17.56 | |
32 | 84 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON B | 9971AK | 50 m | 2:23.70 | |
33 | 44 | Hansen Frederik L. | 1999 | OPNØR | 9995AR | 25 m | 2:27.85 | |
34 | 190 | Steenberg Scott | 2000 | FARUM | 0039AL | 50 m | 2:28.35 | |
35 | 232 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 50 m |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 21 januar 2016 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:22 |
Løb 19, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1917-1998 |
1 | 266 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 25 m | 2:28.71 | |
2 | 265 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 2:35.02 | |
3 | 269 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 25 m | 2:37.99 | |
4 | 77 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 25 m | 2:39.18 | |
5 | 83 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 50 m | 2:42.39 | |
6 | 92 | Christensen Merle F. V. | 1998 | HOVEDSTAD | 9872AK | 25 m | 2:44.09 | |
7 | 245 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 25 m | 2:44.88 | |
8 | 66 | Dufour Camilla | 1996 | TRITON B | 9662AN | 25 m | 2:45.56 | |
9 | 26 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 25 m | 2:53.60 | |
10 | 258 | Bentin Lise-Lotte Larsen | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 50 m | 2:55.94 | |
11 | 192 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 25 m | 3:12.28 |
Årg. 1999-2001 |
1 | 128 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 2:35.56 | |
2 | 143 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 2:37.88 | |
3 | 50 | Arngeirsdóttir Karen Mist | 2000 | IRB | 50 m | 2:41.91 | ||
4 | 254 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 2:42.86 | |
5 | 153 | Hørlykke Caroline | 2000 | LYNGBY | 0032AH | 25 m | 2:42.89 | |
6 | 59 | Steingrímsdóttir Svanfríður | 1999 | IRB | 50 m | 2:43.94 | ||
7 | 88 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 2:44.16 | |
8 | 216 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 25 m | 2:45.78 | |
9 | 109 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 2:46.78 | |
10 | 8 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 25 m | 2:46.84 | |
11 | 32 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | 2:46.86 | |
12 | 58 | Sigurçórsdóttir Stefanía | 2001 | IRB | 50 m | 2:47.69 | ||
13 | 172 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 2:48.56 | |
14 | 169 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 25 m | 2:49.84 | |
15 | 136 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 50 m | 2:57.24 | |
16 | 257 | Wulff Julie Thaarup | 2000 | HOLBÆK | 0082AJ | 25 m | 2:57.76 | |
17 | 167 | Nimb Sofie Louise | 2001 | LYNGBY | 0174AP | 25 m | 2:58.09 | |
18 | 1 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 2:59.86 | |
19 | 215 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 3:00.83 | |
20 | 139 | Thimmer Cassandra | 1999 | GENTOFTE | 9914AW | 50 m | 3:02.00 | |
21 | 31 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 25 m | 3:02.61 | |
22 | 187 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 3:02.88 | |
23 | 38 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 3:06.38 | |
24 | 248 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 25 m | 3:06.42 | |
25 | 145 | Christiansen Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 3:22.84 | |
26 | 46 | Nielsen Marie Lunding | 2001 | OPNØR | 0174AW | 25 m | 3:26.94 | |
27 | 43 | Hansen Emma Lhjungmann | 2001 | OPNØR | 0164AX | 25 m | 3:38.06 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 21 januar 2016 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:22 |
Løb 20, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1917-1997 |
1 | 141 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 2:15.17 | |
2 | 106 | Wedekind Timon | 1996 | HOVEDSTAD | 9633AB | 25 m | 2:17.24 | |
3 | 184 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 25 m | 2:17.76 | |
4 | 127 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 50 m | 2:18.01 | |
5 | 261 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 25 m | 2:21.00 | |
6 | 63 | Sigmarsson Baldvin | 1997 | IRB | 50 m | 2:26.70 | ||
7 | 277 | Postma Jelmer | 1997 | ORCA NL | 199701631 | 25 m | 2:33.82 | |
8 | 91 | Calveras Marc | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AS | 50 m | 2:45.00 |
Årg. 1998-2000 |
1 | 181 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 25 m | 2:21.33 | |
2 | 189 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 25 m | 2:24.78 | |
3 | 22 | Ejby Jonas | 2000 | NYBORG | 0063AJ | 25 m | 2:30.53 | |
4 | 37 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 25 m | 2:34.77 | |
5 | 70 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 2:35.11 | |
6 | 107 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 25 m | 2:36.07 | |
7 | 250 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 25 m | 2:38.91 | |
8 | 33 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 2:41.61 | |
9 | 230 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 25 m | 2:42.44 | |
10 | 218 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH-MK | 9927AP | 25 m | 2:44.09 | |
11 | 44 | Hansen Frederik L. | 1999 | OPNØR | 9995AR | 25 m | 2:58.80 | |
12 | 108 | Andersen Oliver Kramer | 1999 | ESBJERG | 9905AT | 25 m | 2:58.86 | |
13 | 163 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 3:13.57 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 21 januar 2016 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:22 |
Løb 21, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1917-1998 |
1 | 94 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 55.97 | |
2 | 259 | Hansen Marina Heller | 1994 | ALLERØD | 9404AL | 25 m | 55.98 | |
3 | 242 | Lindborg Nathalie | 1991 | MKK | 50 m | 56.38 | ||
4 | 73 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 25 m | 56.39 | |
5 | 152 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 25 m | 56.54 | |
6 | 262 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 25 m | 57.15 | |
7 | 243 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | 50 m | 57.78 | ||
8 | 235 | Munkholm Rikke | 1998 | STT | 9812AB | 25 m | 58.35 | |
9 | 98 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 25 m | 58.39 | |
10 | 66 | Dufour Camilla | 1996 | TRITON B | 9662AN | 25 m | 58.54 | |
11 | 229 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 25 m | 58.57 | |
12 | 260 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 25 m | 59.30 | |
13 | 26 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 25 m | 59.39 | |
14 | 123 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 25 m | 59.75 | |
15 | 6 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 50 m | 59.91 | |
16 | 267 | Duus Lisa Steen | 1997 | BIRKERØD | 9764AI | 25 m | 59.95 | |
17 | 41 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 25 m | 1:00.53 | |
18 | 76 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 25 m | 1:00.60 | |
19 | 193 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | 1:00.92 | |
20 | 275 | Lindemulder Marissa | 1993 | ORCA NL | 199306392 | 25 m | 1:01.24 | |
21 | 253 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 1:01.51 | |
22 | 121 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 1:02.81 | |
23 | 68 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 50 m | 1:03.30 | |
24 | 276 | Meulenbeld Annemiek | 1995 | ORCA NL | 199506230 | 25 m | 1:03.51 | |
25 | 256 | Rosin Majbrit | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 1:03.60 | |
26 | 28 | Boisen Josefine | 1996 | ROSKILDE | 9632AE | 25 m | 1:04.21 |
Årg. 1999-2001 |
1 | 196 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 57.22 | |
2 | 278 | Wijkhuijs Josien | 1999 | ORCA NL | 199902866 | 50 m | 57.33 | |
3 | 67 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 58.58 | |
4 | 72 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 58.82 | |
5 | 102 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 25 m | 59.06 | |
6 | 53 | Friðriksdóttir Sunneva Dögg | 1999 | IRB | 50 m | 59.33 | ||
7 | 78 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | 59.62 | |
8 | 25 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 59.72 | |
9 | 110 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 25 m | 59.76 | |
10 | 202 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 25 m | 1:00.00 | |
11 | 137 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 1:00.03 | |
12 | 100 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 1:00.33 | |
13 | 21 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 1:00.52 | |
14 | 126 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 1:00.59 | |
15 | 99 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 1:00.65 | |
16 | 97 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 1:00.73 | |
17 | 177 | Toft Nina | 2000 | LYNGBY | 0072AD | 25 m | 1:00.82 | |
18 | 201 | Nekhorochko Katharina | 2000 | ALLERØD | 0014AH | 25 m | 1:00.98 | |
19 | 30 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | 1:01.28 | |
20 | 220 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 50 m | 1:01.36 | |
21 | 136 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 1:01.53 | |
22 | 57 | Sienkiewicz Sylwia | 1999 | IRB | 50 m | 1:01.94 | ||
23 | 221 | Hansen Alberte M | 2000 | VAT CPH-MK | 0004AC | 25 m | 1:02.17 | |
24 | 273 | Refn Sara Krell | 1999 | FARUM | 9944AN | 25 m | 1:02.32 | |
25 | 219 | Olsen Josephine | 2000 | VAT CPH-MK | 0074AA | 25 m | 1:02.51 | |
26 | 135 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 1:02.73 | |
27 | 124 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 1:02.89 | |
28 | 272 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 25 m | 1:03.00 | |
29 | 205 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 25 m | 1:03.14 | |
30 | 58 | Sigurçórsdóttir Stefanía | 2001 | IRB | 50 m | 1:03.47 | ||
31 | 225 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | VAT CPH-MK | 0054AC | 25 m | 1:03.59 | |
32 | 75 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 25 m | 1:03.63 | |
33 | 38 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 1:03.64 | |
34 | 169 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 25 m | 1:03.68 | |
35 | 233 | Huryn Xenia | 2000 | STT | 0088AW | 25 m | 1:03.93 | |
36 | 131 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | KØGE | 0064AE | 50 m | 1:04.21 | |
37 | 199 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 25 m | 1:04.26 | |
38 | 209 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 1:04.27 | |
39 | 142 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 1:04.48 | |
40 | 155 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 1:04.51 | |
41 | 111 | Henriksen Julie | 2000 | ESBJERG | 0082AI | 25 m | 1:04.79 | |
42 | 200 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 50 m | 1:04.87 | |
43 | 114 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 25 m | 1:05.29 | |
44 | 8 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 50 m | 1:05.45 | |
45 | 157 | Kepp Natasja | 2000 | LYNGBY | 0088AH | 25 m | 1:05.87 | |
46 | 188 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 25 m | 1:06.16 | |
47 | 56 | Malesa Klaudia | 2001 | IRB | 50 m | 1:06.72 | ||
48 | 112 | Isager Kasandra | 2000 | ESBJERG | 0016BE | 25 m | 1:06.86 | |
49 | 257 | Wulff Julie Thaarup | 2000 | HOLBÆK | 0082AJ | 25 m | 1:07.02 | |
50 | 31 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 25 m | 1:07.29 | |
51 | 29 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 1:07.30 | |
52 | 130 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 1:07.60 | |
53 | 204 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 50 m | 1:08.15 | |
54 | 252 | Lundberg Maja | 2000 | HOLBÆK | 0098BB | 25 m | 1:08.50 | |
55 | 187 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 25 m | 1:08.52 | |
56 | 203 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 50 m | 1:08.77 | |
57 | 145 | Christiansen Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 1:09.28 | |
58 | 251 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 1:09.68 | |
59 | 194 | Elmgreen Anna Louise | 2001 | FR.VÆRK | 0176AK | 25 m | 1:12.36 | |
60 | 178 | Wolff-Sneedorff Elvira | 2001 | LYNGBY | 0156AJ | 25 m | 1:13.50 | |
61 | 42 | Bodum Emma | 2001 | OPNØR | 0178AX | 25 m | 1:16.35 | |
62 | 47 | Petersen Ditte | 1999 | OPNØR | 9938BD | 25 m | 1:18.16 | |
63 | 46 | Nielsen Marie Lunding | 2001 | OPNØR | 0174AW | 25 m | 1:18.27 | |
64 | 43 | Hansen Emma Lhjungmann | 2001 | OPNØR | 0164AX | 25 m | 1:20.59 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 21 januar 2016 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:22 |
Løb 22, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1917-1997 |
1 | 180 | Christensen Kevin Witt | 1995 | FARUM | 9595AF | 25 m | 49.74 | |
2 | 158 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 49.97 | |
3 | 91 | Calveras Marc | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AS | 25 m | 51.96 | |
4 | 141 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 52.23 | |
5 | 127 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 25 m | 52.29 | |
6 | 132 | Lundgren Magnus | 1996 | KØGE | 9645AO | 25 m | 53.11 | |
7 | 274 | Dall Lasse | 1997 | ODDER | 9763AR | 25 m | 53.15 | |
8 | 247 | Skelsager Nikolai | 1996 | A6 | 9687AC | 25 m | 53.38 | |
9 | 261 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 25 m | 53.57 | |
10 | 271 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 25 m | 53.63 | |
11 | 116 | Sørensen Mikkel Rathschau | 1996 | ESBJERG | 9657AD | 25 m | 53.75 | |
12 | 368 | Gjerulff Peter | 1996 | HOVEDSTAD | 9613AA | 50 m | 53.89 | |
13 | 263 | Mårtensson Andreas | 1997 | ALLERØD | 9751AE | 50 m | 53.98 | |
14 | 103 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 25 m | 54.56 | |
15 | 185 | Johansen Chris | 1996 | FARUM | 9651AB | 25 m | 54.97 | |
16 | 186 | Olesen Marcus | 1995 | FARUM | 9531AC | 50 m | 55.10 | |
17 | 174 | Smidt Oliver Berggren | 1997 | LYNGBY | 9711AM | 25 m | 55.23 | |
18 | 277 | Postma Jelmer | 1997 | ORCA NL | 199701631 | 25 m | 55.31 | |
19 | 113 | Larsen Rasmus | 1997 | ESBJERG | 9763AD | 25 m | 55.68 | |
20 | 60 | Bjarnason Èröstur | 1997 | IRB | 50 m | 56.05 | ||
21 | 122 | Marsengo Mathias | 1997 | HELSINGØR | 9781AS | 50 m | 56.74 | |
22 | 118 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 50 m | 57.17 | |
23 | 40 | Sørensen Jonas B. | 1993 | ROSKILDE | 9375AF | 25 m | 57.21 | |
24 | 134 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 50 m | 57.53 | |
25 | 115 | Schmidt Simon Juhl | 1997 | ESBJERG | 9743AD | 25 m | 57.61 | |
26 | 369 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | HOVEDSTAD | 9703AM | 50 m | 59.84 | |
27 | 48 | Strandlyst Patrick | 1997 | OPNØR | 25 m | 1:03.96 |
Årg. 1998-2000 |
1 | 95 | Grillo Giano | 1998 | HOVEDSTAD | 9827AL | 25 m | 50.89 | |
2 | 270 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 50 m | 52.50 | |
3 | 105 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 25 m | 52.62 | |
4 | 65 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 52.90 | |
5 | 195 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 53.28 | |
6 | 213 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 53.48 | |
7 | 179 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 25 m | 53.78 | |
8 | 234 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 50 m | 54.69 | |
9 | 222 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH-MK | 9965AB | 50 m | 54.80 | |
10 | 107 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 25 m | 55.17 | |
11 | 81 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 50 m | 55.18 | |
12 | 133 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 50 m | 55.18 | |
13 | 164 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 56.29 | |
14 | 108 | Andersen Oliver Kramer | 1999 | ESBJERG | 9905AT | 25 m | 56.37 | |
15 | 238 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 56.59 | |
16 | 208 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 50 m | 56.86 | |
17 | 197 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 50 m | 57.02 | |
18 | 87 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 57.36 | |
19 | 279 | Ytsma Auke Jan | 1999 | ORCA NL | 199900905 | 25 m | 57.41 | |
20 | 71 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 50 m | 57.80 | |
21 | 119 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 57.80 | |
22 | 189 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 50 m | 57.99 | |
23 | 120 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 58.40 | |
24 | 85 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 58.53 | |
25 | 148 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 58.73 | |
26 | 45 | Havemann Magnus | 2000 | OPNØR | 0027AK | 25 m | 58.74 | |
27 | 33 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 58.85 | |
28 | 62 | Ólafsson Ingi Èór | 1999 | IRB | 50 m | 59.21 | ||
29 | 241 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 59.48 | |
30 | 61 | Hilmarsson Björgvin Theodór | 1998 | IRB | 50 m | 59.68 | ||
31 | 211 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 59.71 | |
32 | 35 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 25 m | 59.96 | |
33 | 161 | Larsen Christopher Toftel | 2000 | LYNGBY | 0035AR | 25 m | 1:00.87 | |
34 | 198 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 50 m | 1:01.12 | |
35 | 217 | Mørch Halfdan H. | 2000 | VAT CPH-MK | 0009AF | 25 m | 1:01.61 | |
36 | 240 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | 1:02.24 | |
37 | 214 | Brylov Daniel | 2000 | VAT CPH-MK | 0063AA | 25 m | 1:02.74 | |
38 | 22 | Ejby Jonas | 2000 | NYBORG | 0063AJ | 25 m | 1:02.78 | |
39 | 212 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 50 m | 1:03.63 | |
40 | 190 | Steenberg Scott | 2000 | FARUM | 0039AL | 25 m | 1:04.79 | |
41 | 44 | Hansen Frederik L. | 1999 | OPNØR | 9995AR | 25 m | 1:06.95 | |
42 | 206 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 50 m | 1:07.37 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 21 januar 2016 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:22 |
Løb 23, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1917-1998 |
1 | 266 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 25 m | 1:08.57 | |
2 | 94 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 1:10.05 | |
3 | 223 | Holten Cecilie | 1996 | VAT CPH-MK | 9608AF | 50 m | 1:10.90 | |
4 | 83 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 25 m | 1:11.81 | |
5 | 98 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 25 m | 1:12.92 | |
6 | 92 | Christensen Merle F. V. | 1998 | HOVEDSTAD | 9872AK | 25 m | 1:13.53 | |
7 | 269 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 25 m | 1:13.72 | |
8 | 173 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 1:13.92 | |
9 | 245 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 25 m | 1:16.95 | |
10 | 138 | Meyer Silke | 1998 | GENTOFTE | 9886AE | 25 m | 1:17.04 | |
11 | 77 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 25 m | 1:17.93 | |
12 | 154 | Hørlykke Emilie | 1998 | LYNGBY | 9886BD | 25 m | 1:21.29 |
Årg. 1999-2001 |
1 | 227 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH-MK | 9928AB | 25 m | 1:08.28 | |
2 | 96 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 25 m | 1:10.72 | |
3 | 220 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 25 m | 1:11.99 | |
4 | 165 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 25 m | 1:12.50 | |
5 | 207 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 1:12.99 | |
6 | 140 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 1:14.37 | |
7 | 50 | Arngeirsdóttir Karen Mist | 2000 | IRB | 50 m | 1:14.79 | ||
8 | 128 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 1:15.69 | |
9 | 254 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 1:15.92 | |
10 | 153 | Hørlykke Caroline | 2000 | LYNGBY | 0032AH | 25 m | 1:16.84 | |
11 | 216 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 25 m | 1:17.63 | |
12 | 176 | Tang-Holbek Sara | 2000 | LYNGBY | 0044AF | 25 m | 1:17.66 | |
13 | 32 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | 1:17.86 | |
14 | 109 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 1:17.94 | |
15 | 59 | Steingrímsdóttir Svanfríður | 1999 | IRB | 50 m | 1:18.53 | ||
16 | 172 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 1:19.17 | |
17 | 155 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 1:21.36 | |
18 | 38 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 1:21.74 | |
19 | 139 | Thimmer Cassandra | 1999 | GENTOFTE | 9914AW | 25 m | 1:21.74 | |
20 | 215 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 1:23.16 | |
21 | 31 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 25 m | 1:23.56 | |
22 | 129 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 1:23.60 | |
23 | 248 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 25 m | 1:25.19 | |
24 | 191 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 25 m | 1:25.41 | |
25 | 210 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 1:27.39 | |
26 | 219 | Olsen Josephine | 2000 | VAT CPH-MK | 0074AA | 25 m | 1:29.53 | |
27 | 145 | Christiansen Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 1:29.74 | |
28 | 146 | Christjansen Mathilde | 1999 | LYNGBY | 9964AU | 25 m | 1:30.60 | |
29 | 194 | Elmgreen Anna Louise | 2001 | FR.VÆRK | 0176AK | 25 m | 1:31.74 | |
30 | 46 | Nielsen Marie Lunding | 2001 | OPNØR | 0174AW | 25 m | 1:42.42 | |
31 | 43 | Hansen Emma Lhjungmann | 2001 | OPNØR | 0164AX | 25 m | 1:44.71 | |
32 | 42 | Bodum Emma | 2001 | OPNØR | 0178AX | 25 m | 1:45.54 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 21 januar 2016 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:22 |
Løb 24, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1917-1997 |
1 | 184 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 25 m | 59.97 | |
2 | 13 | Pittioni Lasse | 1995 | GLADSAXE | 9577AI | 25 m | 1:00.53 | |
3 | 106 | Wedekind Timon | 1996 | HOVEDSTAD | 9633AB | 25 m | 1:04.01 | |
4 | 74 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 25 m | 1:06.40 | |
5 | 64 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 25 m | 1:07.19 | |
6 | 63 | Sigmarsson Baldvin | 1997 | IRB | 50 m | 1:08.24 | ||
7 | 226 | Norup Esben | 1996 | VAT CPH-MK | 9653AR | 50 m | 1:08.80 | |
8 | 277 | Postma Jelmer | 1997 | ORCA NL | 199701631 | 25 m | 1:10.93 | |
9 | 104 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 50 m | 1:12.00 | |
10 | 48 | Strandlyst Patrick | 1997 | OPNØR | 25 m | 1:23.23 | ||
11 | 40 | Sørensen Jonas B. | 1993 | ROSKILDE | 9375AF | 50 m |
Årg. 1998-2000 |
1 | 367 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 50 m | 1:02.64 | |
2 | 181 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 25 m | 1:06.09 | |
3 | 189 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 25 m | 1:06.83 | |
4 | 37 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 25 m | 1:08.76 | |
5 | 22 | Ejby Jonas | 2000 | NYBORG | 0063AJ | 25 m | 1:08.91 | |
6 | 70 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 1:11.04 | |
7 | 236 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 1:11.19 | |
8 | 250 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 25 m | 1:12.91 | |
9 | 230 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 25 m | 1:14.83 | |
10 | 175 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 1:14.89 | |
11 | 218 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH-MK | 9927AP | 25 m | 1:14.96 | |
12 | 108 | Andersen Oliver Kramer | 1999 | ESBJERG | 9905AT | 25 m | 1:16.93 | |
13 | 33 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 1:17.56 | |
14 | 182 | Damgaard Anders Christian | 2000 | FARUM | 0037AN | 25 m | 1:19.31 | |
15 | 163 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 1:23.69 | |
16 | 44 | Hansen Frederik L. | 1999 | OPNØR | 9995AR | 25 m | 1:26.76 | |
17 | 35 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 25 m | 1:30.59 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 21 januar 2016 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:22 |
Løb 25, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1917-1998 |
1 | 262 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 25 m | 2:14.34 | |
2 | 258 | Bentin Lise-Lotte Larsen | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 25 m | 2:19.19 | |
3 | 26 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 25 m | 2:21.06 | |
4 | 265 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 2:25.15 | |
5 | 267 | Duus Lisa Steen | 1997 | BIRKERØD | 9764AI | 50 m | 2:27.02 | |
6 | 166 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 2:44.51 |
Årg. 1999-2001 |
1 | 101 | Olsen Eva | 2000 | HOVEDSTAD | 0094AM | 50 m | 2:20.04 | |
2 | 165 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 25 m | 2:22.15 | |
3 | 93 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 2:22.62 | |
4 | 25 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 2:25.27 | |
5 | 57 | Sienkiewicz Sylwia | 1999 | IRB | 50 m | 2:26.50 | ||
6 | 51 | Baldursdóttir Gunnhildur Björg | 2000 | IRB | 50 m | 2:26.90 | ||
7 | 53 | Friðriksdóttir Sunneva Dögg | 1999 | IRB | 50 m | 2:27.56 | ||
8 | 55 | Kolbeinsdóttir Eydís Ósk | 2000 | IRB | 50 m | 2:29.39 | ||
9 | 131 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | KØGE | 0064AE | 25 m | 2:29.98 | |
10 | 167 | Nimb Sofie Louise | 2001 | LYNGBY | 0174AP | 25 m | 2:30.18 | |
11 | 29 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 2:32.07 | |
12 | 100 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 50 m | 2:35.58 | |
13 | 52 | Elíasdóttir Sandra Ósk | 1999 | IRB | 50 m | 2:37.22 | ||
14 | 143 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 2:37.74 | |
15 | 278 | Wijkhuijs Josien | 1999 | ORCA NL | 199902866 | 50 m | 2:38.95 | |
16 | 200 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 50 m | 2:38.97 | |
17 | 90 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 2:39.48 | |
18 | 56 | Malesa Klaudia | 2001 | IRB | 50 m | 2:46.98 | ||
19 | 209 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 50 m | 2:51.66 | |
20 | 252 | Lundberg Maja | 2000 | HOLBÆK | 0098BB | 50 m | 3:01.01 | |
21 | 88 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 50 m | 3:14.09 | |
22 | 142 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 3:38.76 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 21 januar 2016 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:22 |
Løb 26, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1917-1997 |
1 | 80 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 25 m | 2:04.51 | |
2 | 261 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 25 m | 2:04.71 | |
3 | 63 | Sigmarsson Baldvin | 1997 | IRB | 50 m | 2:10.48 | ||
4 | 134 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 50 m | 2:10.75 | |
5 | 27 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 25 m | 2:11.16 | |
6 | 115 | Schmidt Simon Juhl | 1997 | ESBJERG | 9743AD | 25 m | 2:15.71 | |
7 | 60 | Bjarnason Èröstur | 1997 | IRB | 50 m | 2:16.80 | ||
8 | 369 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | HOVEDSTAD | 9703AM | 50 m | 2:19.38 | |
9 | 48 | Strandlyst Patrick | 1997 | OPNØR | 50 m | 2:54.06 |
Årg. 1998-2000 |
1 | 81 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 25 m | 2:02.08 | |
2 | 270 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 2:02.84 | |
3 | 197 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 2:09.76 | |
4 | 125 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 2:10.72 | |
5 | 239 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | STT | 0081AA | 25 m | 2:10.84 | |
6 | 195 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 50 m | 2:11.01 | |
7 | 119 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 2:12.64 | |
8 | 62 | Ólafsson Ingi Èór | 1999 | IRB | 50 m | 2:22.18 | ||
9 | 212 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 2:23.89 | |
10 | 230 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 25 m | 2:26.75 | |
11 | 105 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 50 m | 2:32.26 | |
12 | 14 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 50 m | 2:32.84 | |
13 | 160 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 2:35.00 | |
14 | 163 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 2:51.45 | |
15 | 23 | Kristensen Thomas | 2000 | NYBORG | 0037AG | 25 m | 2:58.66 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 21 januar 2016 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:22 |
Løb 27, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-1998 |
1 | 259 | Hansen Marina Heller | 1994 | ALLERØD | 9404AL | 25 m | 2:12.72 | |
2 | 243 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | 50 m | 2:17.54 | ||
3 | 54 | Hilmarsdóttir Íris Ósk | 1998 | IRB | 50 m | 2:19.55 | ||
4 | 76 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 50 m | 2:20.44 | |
5 | 242 | Lindborg Nathalie | 1991 | MKK | 50 m | 2:22.20 | ||
6 | 77 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 25 m | 2:22.83 | |
7 | 154 | Hørlykke Emilie | 1998 | LYNGBY | 9886BD | 25 m | 2:23.85 | |
8 | 6 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 25 m | 2:25.92 | |
9 | 73 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 25 m | 2:27.18 | |
10 | 173 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 2:28.74 | |
11 | 138 | Meyer Silke | 1998 | GENTOFTE | 9886AE | 50 m | 2:35.00 |
Årg. 1999-2001 |
1 | 137 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 2:15.77 | |
2 | 72 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 2:19.11 | |
3 | 75 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 25 m | 2:19.84 | |
4 | 78 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | 2:19.89 | |
5 | 170 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 2:22.98 | |
6 | 201 | Nekhorochko Katharina | 2000 | ALLERØD | 0014AH | 50 m | 2:23.39 | |
7 | 167 | Nimb Sofie Louise | 2001 | LYNGBY | 0174AP | 25 m | 2:24.36 | |
8 | 126 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 25 m | 2:24.72 | |
9 | 244 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 25 m | 2:25.17 | |
10 | 177 | Toft Nina | 2000 | LYNGBY | 0072AD | 25 m | 2:25.29 | |
11 | 55 | Kolbeinsdóttir Eydís Ósk | 2000 | IRB | 50 m | 2:28.43 | ||
12 | 205 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 25 m | 2:30.14 | |
13 | 153 | Hørlykke Caroline | 2000 | LYNGBY | 0032AH | 25 m | 2:32.19 | |
14 | 114 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 25 m | 2:32.90 | |
15 | 183 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 25 m | 2:33.82 | |
16 | 129 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 2:34.02 | |
17 | 203 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 25 m | 2:38.59 | |
18 | 146 | Christjansen Mathilde | 1999 | LYNGBY | 9964AU | 25 m | 2:39.10 | |
19 | 30 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | 2:42.73 | |
20 | 112 | Isager Kasandra | 2000 | ESBJERG | 0016BE | 25 m | 2:44.30 | |
21 | 102 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 50 m | 2:45.00 | |
22 | 199 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 50 m | 2:47.28 | |
23 | 59 | Steingrímsdóttir Svanfríður | 1999 | IRB | 50 m | 2:48.11 | ||
24 | 139 | Thimmer Cassandra | 1999 | GENTOFTE | 9914AW | 50 m | 2:53.81 | |
25 | 47 | Petersen Ditte | 1999 | OPNØR | 9938BD | 25 m | 3:10.00 | |
26 | 42 | Bodum Emma | 2001 | OPNØR | 0178AX | 25 m | 3:33.43 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 21 januar 2016 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:22 |
Løb 28, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1917-1997 |
1 | 27 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 25 m | 2:03.86 | |
2 | 264 | Pedersen Maxemillian | 1996 | ALLERØD | 9635AC | 25 m | 2:10.96 | |
3 | 280 | Loughran Marco | 1989 | VAT CPH-MK | 8973AF | 50 m | 2:11.12 | |
4 | 185 | Johansen Chris | 1996 | FARUM | 9651AB | 50 m | 2:22.97 |
Årg. 1998-2000 |
1 | 87 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 2:07.40 | |
2 | 120 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 2:08.97 | |
3 | 213 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 2:10.53 | |
4 | 217 | Mørch Halfdan H. | 2000 | VAT CPH-MK | 0009AF | 25 m | 2:20.01 | |
5 | 45 | Havemann Magnus | 2000 | OPNØR | 0027AK | 25 m | 2:20.39 | |
6 | 208 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 2:21.44 | |
7 | 211 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 2:23.70 | |
8 | 164 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 2:24.21 | |
9 | 61 | Hilmarsson Björgvin Theodór | 1998 | IRB | 50 m | 2:25.78 | ||
10 | 206 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 25 m | 2:26.69 | |
11 | 236 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 50 m | 2:27.40 | |
12 | 198 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 50 m | 2:30.35 | |
13 | 23 | Kristensen Thomas | 2000 | NYBORG | 0037AG | 25 m | 2:36.46 | |
14 | 44 | Hansen Frederik L. | 1999 | OPNØR | 9995AR | 25 m | 3:00.77 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 21 januar 2016 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:22 |
Løb 29, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-1998 |
1 | 94 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 2:13.62 | |
2 | 83 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 25 m | 2:14.43 | |
3 | 265 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 2:19.04 | |
4 | 258 | Bentin Lise-Lotte Larsen | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 25 m | 2:19.42 | |
5 | 243 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | 50 m | 2:19.91 | ||
6 | 231 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VI39 | 9716AF | 25 m | 2:20.85 | |
7 | 66 | Dufour Camilla | 1996 | TRITON B | 9662AN | 25 m | 2:20.97 | |
8 | 266 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 25 m | 2:22.97 | |
9 | 26 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 25 m | 2:23.98 | |
10 | 260 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 25 m | 2:26.69 | |
11 | 245 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 25 m | 2:27.58 | |
12 | 54 | Hilmarsdóttir Íris Ósk | 1998 | IRB | 50 m | 2:27.96 | ||
13 | 152 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 25 m | 2:28.49 | |
14 | 269 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 50 m | 2:28.93 | |
15 | 123 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 25 m | 2:30.77 | |
16 | 68 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 50 m | 2:32.49 | |
17 | 235 | Munkholm Rikke | 1998 | STT | 9812AB | 25 m | 2:33.67 | |
18 | 41 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 25 m | 2:35.65 | |
19 | 28 | Boisen Josefine | 1996 | ROSKILDE | 9632AE | 25 m | 2:37.03 | |
20 | 256 | Rosin Majbrit | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 2:38.96 | |
21 | 92 | Christensen Merle F. V. | 1998 | HOVEDSTAD | 9872AK | 50 m | 2:40.00 | |
22 | 121 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 2:42.14 | |
23 | 253 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 2:42.36 | |
24 | 276 | Meulenbeld Annemiek | 1995 | ORCA NL | 199506230 | 25 m | 2:43.30 |
Årg. 1999-2001 |
1 | 143 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 2:22.61 | |
2 | 97 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 2:22.97 | |
3 | 96 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 25 m | 2:23.30 | |
4 | 207 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 2:23.80 | |
5 | 101 | Olsen Eva | 2000 | HOVEDSTAD | 0094AM | 25 m | 2:25.46 | |
6 | 170 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 2:26.09 | |
7 | 172 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 2:26.16 | |
8 | 137 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 2:26.32 | |
9 | 176 | Tang-Holbek Sara | 2000 | LYNGBY | 0044AF | 25 m | 2:27.47 | |
10 | 167 | Nimb Sofie Louise | 2001 | LYNGBY | 0174AP | 25 m | 2:27.51 | |
11 | 169 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 25 m | 2:27.59 | |
12 | 55 | Kolbeinsdóttir Eydís Ósk | 2000 | IRB | 50 m | 2:27.73 | ||
13 | 93 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 2:28.21 | |
14 | 196 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 2:28.79 | |
15 | 58 | Sigurçórsdóttir Stefanía | 2001 | IRB | 50 m | 2:29.43 | ||
16 | 221 | Hansen Alberte M | 2000 | VAT CPH-MK | 0004AC | 25 m | 2:30.66 | |
17 | 57 | Sienkiewicz Sylwia | 1999 | IRB | 50 m | 2:30.72 | ||
18 | 202 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 50 m | 2:31.03 | |
19 | 124 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 2:31.13 | |
20 | 216 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 25 m | 2:31.20 | |
21 | 131 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | KØGE | 0064AE | 25 m | 2:31.43 | |
22 | 110 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 25 m | 2:31.78 | |
23 | 128 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 2:31.88 | |
24 | 254 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 2:31.94 | |
25 | 8 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 50 m | 2:32.40 | |
26 | 140 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 2:32.64 | |
27 | 90 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 2:33.16 | |
28 | 67 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 50 m | 2:33.29 | |
29 | 99 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 2:33.39 | |
30 | 29 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 2:33.82 | |
31 | 88 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 2:35.10 | |
32 | 25 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 2:35.36 | |
33 | 136 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 2:35.97 | |
34 | 157 | Kepp Natasja | 2000 | LYNGBY | 0088AH | 25 m | 2:36.09 | |
35 | 155 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 2:36.21 | |
36 | 50 | Arngeirsdóttir Karen Mist | 2000 | IRB | 50 m | 2:37.54 | ||
37 | 21 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 2:38.62 | |
38 | 59 | Steingrímsdóttir Svanfríður | 1999 | IRB | 50 m | 2:39.13 | ||
39 | 51 | Baldursdóttir Gunnhildur Björg | 2000 | IRB | 50 m | 2:39.18 | ||
40 | 142 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 2:39.35 | |
41 | 109 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 2:39.54 | |
42 | 273 | Refn Sara Krell | 1999 | FARUM | 9944AN | 25 m | 2:41.19 | |
43 | 130 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 2:41.92 | |
44 | 135 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 50 m | 2:42.09 | |
45 | 204 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 2:42.44 | |
46 | 272 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 25 m | 2:43.08 | |
47 | 225 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | VAT CPH-MK | 0054AC | 50 m | 2:46.18 | |
48 | 248 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 25 m | 2:46.99 | |
49 | 257 | Wulff Julie Thaarup | 2000 | HOLBÆK | 0082AJ | 25 m | 2:47.88 | |
50 | 215 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 2:48.40 | |
51 | 191 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 2:50.55 | |
52 | 233 | Huryn Xenia | 2000 | STT | 0088AW | 50 m | 2:51.94 | |
53 | 32 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | 2:54.01 | |
54 | 251 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 2:58.62 | |
55 | 46 | Nielsen Marie Lunding | 2001 | OPNØR | 0174AW | 25 m | 3:12.59 | |
56 | 42 | Bodum Emma | 2001 | OPNØR | 0178AX | 25 m | 3:13.53 | |
57 | 47 | Petersen Ditte | 1999 | OPNØR | 9938BD | 50 m | 3:33.20 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 21 januar 2016 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:22 |
Løb 30, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1917-1997 |
1 | 127 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 25 m | 2:05.01 | |
2 | 271 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 25 m | 2:06.48 | |
3 | 27 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 50 m | 2:07.68 | |
4 | 104 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 25 m | 2:08.28 | |
5 | 141 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 2:08.75 | |
6 | 103 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 25 m | 2:09.49 | |
7 | 13 | Pittioni Lasse | 1995 | GLADSAXE | 9577AI | 50 m | 2:10.65 | |
8 | 174 | Smidt Oliver Berggren | 1997 | LYNGBY | 9711AM | 25 m | 2:11.73 | |
9 | 132 | Lundgren Magnus | 1996 | KØGE | 9645AO | 25 m | 2:12.49 | |
10 | 118 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 50 m | 2:13.16 | |
11 | 63 | Sigmarsson Baldvin | 1997 | IRB | 50 m | 2:14.36 | ||
12 | 158 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 2:14.73 | |
13 | 247 | Skelsager Nikolai | 1996 | A6 | 9687AC | 25 m | 2:14.83 | |
14 | 113 | Larsen Rasmus | 1997 | ESBJERG | 9763AD | 25 m | 2:15.36 | |
15 | 263 | Mårtensson Andreas | 1997 | ALLERØD | 9751AE | 50 m | 2:15.94 | |
16 | 261 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 50 m | 2:16.30 | |
17 | 106 | Wedekind Timon | 1996 | HOVEDSTAD | 9633AB | 25 m | 2:17.14 | |
18 | 116 | Sørensen Mikkel Rathschau | 1996 | ESBJERG | 9657AD | 25 m | 2:17.15 | |
19 | 91 | Calveras Marc | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AS | 50 m | 2:18.00 | |
20 | 60 | Bjarnason Èröstur | 1997 | IRB | 50 m | 2:18.49 | ||
21 | 48 | Strandlyst Patrick | 1997 | OPNØR | 25 m | 2:40.73 | ||
22 | 40 | Sørensen Jonas B. | 1993 | ROSKILDE | 9375AF | 50 m | ||
23 | 226 | Norup Esben | 1996 | VAT CPH-MK | 9653AR | 50 m |
Årg. 1998-2000 |
1 | 228 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 2:05.25 | |
2 | 181 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 25 m | 2:06.32 | |
3 | 195 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 2:08.80 | |
4 | 222 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH-MK | 9965AB | 25 m | 2:09.43 | |
5 | 197 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 2:10.10 | |
6 | 107 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 25 m | 2:10.53 | |
7 | 234 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 2:12.19 | |
8 | 133 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 2:12.94 | |
9 | 125 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 2:14.57 | |
10 | 65 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 2:14.91 | |
11 | 81 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 50 m | 2:15.19 | |
12 | 95 | Grillo Giano | 1998 | HOVEDSTAD | 9827AL | 50 m | 2:16.51 | |
13 | 71 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 2:19.93 | |
14 | 163 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 2:20.51 | |
15 | 33 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 2:20.92 | |
16 | 108 | Andersen Oliver Kramer | 1999 | ESBJERG | 9905AT | 25 m | 2:22.34 | |
17 | 62 | Ólafsson Ingi Èór | 1999 | IRB | 50 m | 2:22.36 | ||
18 | 85 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 2:23.57 | |
19 | 175 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 2:23.81 | |
20 | 230 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 25 m | 2:24.75 | |
21 | 22 | Ejby Jonas | 2000 | NYBORG | 0063AJ | 25 m | 2:25.95 | |
22 | 45 | Havemann Magnus | 2000 | OPNØR | 0027AK | 25 m | 2:26.99 | |
23 | 164 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 2:27.50 | |
24 | 148 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 2:28.18 | |
25 | 279 | Ytsma Auke Jan | 1999 | ORCA NL | 199900905 | 25 m | 2:28.70 | |
26 | 250 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 25 m | 2:29.85 | |
27 | 179 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 25 m | 2:29.97 | |
28 | 70 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 50 m | 2:30.84 | |
29 | 240 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | 2:31.85 | |
30 | 214 | Brylov Daniel | 2000 | VAT CPH-MK | 0063AA | 25 m | 2:36.15 | |
31 | 218 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH-MK | 9927AP | 25 m | 2:38.12 | |
32 | 182 | Damgaard Anders Christian | 2000 | FARUM | 0037AN | 50 m | 2:44.92 | |
33 | 44 | Hansen Frederik L. | 1999 | OPNØR | 9995AR | 25 m | 2:52.80 | |
34 | 37 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 50 m |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 21 januar 2016 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:22 |