Program för Harboe Water Games 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Løb 1, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 300 | Dollas Maria | 1998 | SLAGELSE | 9846AJ | 25 m | 2:37.84 | |
2 | 97 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 2:44.01 | |
3 | 452 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | 2:45.73 | |
4 | 471 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 2:46.36 | |
5 | 160 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 50 m | 2:48.90 | |
6 | 529 | Lund Nikoline Fabrin | 2001 | HORSENS | 0192AS | 25 m | 2:51.97 | |
7 | 101 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 2:59.72 | |
8 | 169 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 50 m | 3:00.73 | |
9 | 328 | Rasmussen Mathilde | 2002 | SLAGELSE | 0296AI | 25 m | 3:07.03 | |
10 | 304 | Ipsen Isabella Voldby | 2000 | SLAGELSE | 0088AP | 25 m | 3:07.74 | |
11 | 40 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 3:08.40 | |
12 | 473 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 3:10.56 | |
13 | 241 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 50 m | 3:14.24 | |
14 | 534 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 25 m | 3:15.86 | |
15 | 262 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 3:28.50 | |
16 | 154 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 3:31.65 | |
17 | 164 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 3:32.47 | |
18 | 467 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 4:13.95 | |
19 | 184 | Steen Line Aarkrogh | 2001 | NÆSTVED | 0124AZ | 25 m | ||
20 | 224 | Enevoldsen Emilie | 2006 | ROSKILDE | 25 m | |||
21 | 244 | Nelkop Julie | 2004 | ROSKILDE | 0452AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 juni 2015 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:24 |
Løb 2, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 441 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 25 m | 2:25.78 | |
2 | 274 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 2:35.12 | |
3 | 272 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 2:36.33 | |
4 | 78 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 2:37.23 | |
5 | 316 | Kokholm Oscar Fischer | 2000 | SLAGELSE | 0059AD | 25 m | 2:44.08 | |
6 | 43 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 2:55.33 | |
7 | 255 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 2:56.36 | |
8 | 235 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 2:59.06 | |
9 | 256 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 25 m | 3:02.54 | |
10 | 180 | Notkin Gustav | 1999 | NÆSTVED | 9961AK | 25 m | 3:03.32 | |
11 | 466 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 3:10.41 | |
12 | 153 | Andersen Sammi Anker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 3:33.69 | |
13 | 295 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 3:57.44 | |
14 | 152 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | ||
15 | 231 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 25 m | |||
16 | 246 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | ||
17 | 250 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 25 m | |||
18 | 289 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | ||
19 | 321 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | ||
20 | 323 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | ||
21 | 324 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 juni 2015 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:24 |
Løb 3, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 312 | Johansen Daniella Thea | 2000 | SLAGELSE | 0048AP | 25 m | 2:41.80 | |
2 | 221 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 25 m | ||
3 | 251 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 juni 2015 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:24 |
Løb 4, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 439 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 25 m | 2:24.65 | |
2 | 239 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | 2:47.76 | |
3 | 291 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 25 m | 2:53.81 | |
4 | 298 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 25 m | ||
5 | 318 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 juni 2015 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:24 |
Løb 5, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 302 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 2:50.09 | |
2 | 109 | Lund Stella Krogh | 2000 | HORSENS | 0056AN | 25 m | 2:50.67 | |
3 | 157 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 25 m | 2:51.94 | |
4 | 108 | Lund Karen Krogh | 1996 | HORSENS | 9616AX | 25 m | 2:53.32 | |
5 | 106 | Damsgaard Anette | 1996 | HORSENS | 9696AY | 25 m | 2:56.23 | |
6 | 177 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 3:03.53 | |
7 | 241 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 3:08.36 | |
8 | 173 | Jensen Cecilie Elizabeth | 1998 | NÆSTVED | 9856AN | 25 m | 3:13.94 | |
9 | 131 | Jensen Mathilde Vangkilde | 2002 | HØRSHOLM | 0208AR | 25 m | 3:20.31 | |
10 | 132 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 50 m | 3:22.67 | |
11 | 325 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 3:23.88 | |
12 | 473 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 3:25.27 | |
13 | 309 | Jensen Line Helene | 2001 | SLAGELSE | 0174AT | 25 m | 3:26.42 | |
14 | 175 | Kristiansen Josefine M. | 2002 | NÆSTVED | 0212AV | 25 m | 3:29.49 | |
15 | 135 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 50 m | 3:35.66 | |
16 | 534 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 25 m | 3:47.78 | |
17 | 227 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 50 m | 3:54.17 | |
18 | 168 | Hansen Frederikke B. | 2005 | NÆSTVED | 0532AE | 25 m | ||
19 | 169 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | ||
20 | 216 | Andersen Juliane | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | ||
21 | 225 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 juni 2015 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:24 |
Løb 6, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 107 | Damsgaard Tim | 1994 | HORSENS | 9495AR | 25 m | 2:45.33 | |
2 | 311 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 2:47.81 | |
3 | 44 | Vàmosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 25 m | 2:52.34 | |
4 | 477 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 2:55.44 | |
5 | 476 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 25 m | 3:16.53 | |
6 | 165 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 3:24.34 | |
7 | 178 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 3:28.86 | |
8 | 152 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 50 m | 3:58.44 | |
9 | 234 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 4:11.31 | |
10 | 240 | Larsen Anton | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 4:21.51 | ||
11 | 263 | Gravlund Magnus | 2002 | RINGSTED | 25 m | 4:29.84 | ||
12 | 153 | Andersen Sammi Anker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 4:30.03 | |
13 | 223 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | ||
14 | 236 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | ||
15 | 270 | Lykke Silas | 2003 | RINGSTED | 25 m | |||
16 | 305 | Ipsen Marcus | 2002 | SLAGELSE | 0251AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 juni 2015 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:24 |
Løb 7, 1500m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 301 | Gotthard Amalie | 1999 | SLAGELSE | 9928AC | 25 m | 18:28.65 | |
2 | 302 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 19:25.94 | |
3 | 296 | Andersen Victoria | 2001 | SLAGELSE | 0192AM | 25 m | 20:10.07 | |
4 | 110 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 50 m | 20:34.83 | |
5 | 248 | Olesen Annasofie Halling | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 25 m | 21:31.47 | |
6 | 154 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 22:10.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 juni 2015 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:24 |
Løb 8, 1500m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 441 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 25 m | 18:11.44 | |
2 | 274 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 18:33.88 | |
3 | 439 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 25 m | 18:44.10 | |
4 | 272 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 20:21.99 | |
5 | 178 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 22:00.00 | |
6 | 322 | Madsen Frederik | 2002 | SLAGELSE | 0251AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 juni 2015 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:24 |
Løb 9, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 533 | Nielsen Signe | 1998 | RINGSTED | 9848AF | 25 m | 2:27.15 | |
2 | 220 | Boisen Josefine | 1996 | ROSKILDE | 25 m | 2:34.15 | ||
3 | 513 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 2:35.05 | |
4 | 425 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 2:36.58 | |
5 | 312 | Johansen Daniella Thea | 2000 | SLAGELSE | 0048AP | 25 m | 2:37.66 | |
6 | 423 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 2:37.68 | |
7 | 105 | Bisgaard Sofie Amalie J. | 2000 | HORSENS | 0082BB | 25 m | 2:39.78 | |
8 | 59 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 2:45.40 | |
9 | 416 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 2:46.79 | |
10 | 177 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 2:49.69 | |
11 | 173 | Jensen Cecilie Elizabeth | 1998 | NÆSTVED | 9856AN | 25 m | 2:50.34 | |
12 | 503 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 25 m | 2:51.09 | |
13 | 471 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 2:51.62 | |
14 | 40 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 2:54.48 | |
15 | 529 | Lund Nikoline Fabrin | 2001 | HORSENS | 0192AS | 25 m | 2:54.85 | |
16 | 500 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 2:57.17 | |
17 | 157 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 25 m | 2:57.34 | |
18 | 389 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 3:00.18 | |
19 | 288 | Steffensen Emilie | 1997 | RINGSTED | 9798AP | 25 m | 3:00.83 | |
20 | 241 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 3:01.24 | |
21 | 206 | Lorenzen Maria | 2001 | NYBORG | 0156AO | 25 m | 3:02.20 | |
22 | 8 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | KORAL | 0162AT | 25 m | 3:04.16 | |
23 | 122 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 25 m | 3:04.20 | |
24 | 408 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 3:04.65 | |
25 | 387 | Sørensen Emma Fie Holck | 1999 | TRITON B | 9926AR | 50 m | 3:04.81 | |
26 | 135 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 50 m | 3:05.90 | |
27 | 154 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 3:06.74 | |
28 | 17 | Sparre Nina Lodberg | 2001 | KORAL | 0172AW | 25 m | 3:08.50 | |
29 | 325 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 3:09.56 | |
30 | 169 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 3:10.35 | |
31 | 57 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 3:11.22 | |
32 | 512 | Foverskov Anna | 2002 | HOLBÆK | 0204AO | 25 m | 3:11.59 | |
33 | 390 | Mundt Sille | 2002 | VÆRLØSE | 0294AP | 50 m | 3:13.89 | |
34 | 328 | Rasmussen Mathilde | 2002 | SLAGELSE | 0296AI | 25 m | 3:14.15 | |
35 | 15 | Petersen Emma Ulka Bech | 2002 | KORAL | 0296AU | 25 m | 3:15.47 | |
36 | 131 | Jensen Mathilde Vangkilde | 2002 | HØRSHOLM | 0208AR | 25 m | 3:15.92 | |
37 | 518 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 3:16.60 | |
38 | 123 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 3:16.69 | |
39 | 164 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 3:16.69 | |
40 | 428 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 50 m | 3:16.90 | |
41 | 417 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 50 m | 3:17.38 | |
42 | 473 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 50 m | 3:17.73 | |
43 | 438 | Hallengreen Philippa | 2002 | KORSØR | 0234AQ | 25 m | 3:21.08 | |
44 | 63 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 3:22.83 | |
45 | 413 | Kierkegaard Rosa Hallas | 2003 | KVIK | 0314AE | 25 m | 3:23.79 | |
46 | 49 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 3:27.16 | |
47 | 69 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 3:27.16 | |
48 | 125 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 3:27.21 | |
49 | 168 | Hansen Frederikke B. | 2005 | NÆSTVED | 0532AE | 25 m | 3:27.83 | |
50 | 12 | Muhlig Lykke | 1999 | KORAL | 9932BC | 25 m | 3:28.34 | |
51 | 517 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 3:28.48 | |
52 | 202 | Halkjær Cille Ingemann | 2001 | NYBORG | 0172AX | 25 m | 3:30.58 | |
53 | 127 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 50 m | 3:30.81 | |
54 | 451 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 3:30.85 | |
55 | 196 | ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | 3:32.36 | |
56 | 437 | Gjermandsen Malene | 2003 | KORSØR | 0378AM | 25 m | 3:34.58 | |
57 | 426 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 50 m | 3:35.77 | |
58 | 67 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 25 m | 3:36.92 | |
59 | 58 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 25 m | 3:38.63 | |
60 | 124 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 25 m | 3:38.84 | |
61 | 129 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 3:49.13 | |
62 | 453 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 3:54.03 | |
63 | 7 | Ladegaard Astrid V. | 1999 | KORAL | 25 m | 3:54.12 | ||
64 | 227 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 25 m | 3:57.85 | |
65 | 91 | Markussen Elinor | 2004 | HILLERØD | 0478AL | 25 m | 4:13.77 | |
66 | 134 | Søndergaard Caroline N.R. | 2004 | HØRSHOLM | 0462AN | 25 m | 4:19.81 | |
67 | 163 | Donstrup Mette Foldager | 1999 | NÆSTVED | 25 m | |||
68 | 191 | Zachariassen Cecilie | 2001 | NÆSTVED | 0184BC | 25 m | ||
69 | 216 | Andersen Juliane | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | ||
70 | 251 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | ||
71 | 386 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | ||
72 | 524 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | HOLBÆK | 0624AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 juni 2015 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:24 |
Løb 10, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 51 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 2:20.18 | |
2 | 171 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 2:24.70 | |
3 | 6 | Koch Christian | 1998 | KORAL | 9841AU | 25 m | 2:29.28 | |
4 | 502 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 25 m | 2:31.31 | |
5 | 311 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 2:38.27 | |
6 | 137 | Windahl Magnus | 2000 | HVIDOVRE | 0061AH | 25 m | 2:40.62 | |
7 | 316 | Kokholm Oscar Fischer | 2000 | SLAGELSE | 0059AD | 25 m | 2:42.08 | |
8 | 52 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 0143AR | 25 m | 2:42.89 | |
9 | 197 | Andersen Nicolai | 1998 | NYBORG | 9837AF | 25 m | 2:42.94 | |
10 | 77 | Daugbjerg Christoffer | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 2:43.26 | |
11 | 388 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 2:43.37 | |
12 | 208 | Maaløe Nikolai Hynkemejer | 1999 | NYBORG | 9957AM | 25 m | 2:47.22 | |
13 | 204 | Kristensen Thomas | 2000 | NYBORG | 0037AG | 25 m | 2:47.89 | |
14 | 16 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 9711AT | 25 m | 2:50.80 | |
15 | 526 | Tholle Gorm Topp | 2001 | HOLBÆK | 0151AD | 25 m | 2:50.80 | |
16 | 200 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 25 m | 2:50.97 | |
17 | 381 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON B | 9971AK | 50 m | 2:51.01 | |
18 | 431 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 50 m | 2:51.44 | |
19 | 43 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 2:53.54 | |
20 | 414 | Larsen Lucas Sirek | 2002 | KVIK | 0295AC | 25 m | 2:55.31 | |
21 | 55 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 25 m | 2:55.35 | |
22 | 379 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 25 m | 2:56.84 | |
23 | 528 | Wenger Mads Selvig | 2001 | HOLBÆK | 0145AL | 25 m | 2:57.94 | |
24 | 398 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 50 m | 2:59.36 | |
25 | 113 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 50 m | 2:59.74 | |
26 | 62 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 3:01.94 | |
27 | 256 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 25 m | 3:02.98 | |
28 | 198 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | NYBORG | 0351AC | 25 m | 3:03.25 | |
29 | 483 | Lind-Ellefsen Alexander | 2004 | KALUNDBORG | 0475AB | 25 m | 3:04.31 | |
30 | 522 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 3:04.66 | |
31 | 420 | Nygaard Andreas Zastrow | 2003 | KVIK | 0377AB | 50 m | 3:05.42 | |
32 | 50 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 3:06.03 | |
33 | 505 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 3:06.56 | |
34 | 298 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 25 m | 3:06.99 | |
35 | 182 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 3:07.98 | |
36 | 41 | Heilmann Johan | 2000 | HELSINGØR | 0027AN | 50 m | 3:10.21 | |
37 | 303 | Hansen Lauritz Tanderup | 2003 | SLAGELSE | 0325AA | 25 m | 3:11.63 | |
38 | 521 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 3:12.05 | |
39 | 152 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 3:12.64 | |
40 | 165 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 3:15.68 | |
41 | 429 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 3:16.06 | |
42 | 511 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 3:18.76 | |
43 | 53 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 3:19.36 | |
44 | 255 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 3:23.61 | |
45 | 404 | Chappel Gustav | 2002 | KVIK | 0237AH | 25 m | 3:23.75 | |
46 | 493 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 3:24.28 | |
47 | 407 | Dobel Niklas | 2004 | KVIK | 25 m | 3:24.38 | ||
48 | 510 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 3:30.47 | |
49 | 383 | Pedersen Gustav | 2004 | TRITON B | 0497AF | 50 m | 3:30.72 | |
50 | 199 | Elnegaard Hans-Ejnar | 2001 | NYBORG | 0103AG | 25 m | 3:31.05 | |
51 | 382 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 3:34.69 | |
52 | 115 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 50 m | 3:35.24 | |
53 | 56 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 3:37.09 | |
54 | 324 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 3:47.61 | |
55 | 201 | Graff Nicolai | 2001 | NYBORG | 0161AO | 25 m | 3:50.08 | |
56 | 236 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 3:55.22 | |
57 | 81 | Galsøe Johan | 2005 | HILLERØD | 25 m | 4:00.01 | ||
58 | 84 | Jacobsen Gustav | 2005 | HILLERØD | 25 m | 4:00.01 | ||
59 | 519 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 4:01.62 | |
60 | 118 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 25 m | 4:37.62 | |
61 | 119 | Melchiorsen Julius Rix | 2004 | HØRSHOLM | 0455AH | 25 m | ||
62 | 120 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | ||
63 | 153 | Andersen Sammi Anker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | ||
64 | 222 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 25 m | |||
65 | 223 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | ||
66 | 240 | Larsen Anton | 2005 | ROSKILDE | 25 m | |||
67 | 295 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | ||
68 | 305 | Ipsen Marcus | 2002 | SLAGELSE | 0251AN | 25 m | ||
69 | 487 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 juni 2015 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:24 |
Løb 11, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 299 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 25 m | 31.34 | |
2 | 38 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 25 m | 33.15 | |
3 | 220 | Boisen Josefine | 1996 | ROSKILDE | 25 m | 33.39 | ||
4 | 94 | Nislev Pernille | 1998 | HILLERØD | 9842AC | 25 m | 33.82 | |
5 | 105 | Bisgaard Sofie Amalie J. | 2000 | HORSENS | 0082BB | 25 m | 33.85 | |
6 | 104 | Andersen Christina Løth | 1997 | HORSENS | 9768AV | 25 m | 33.86 | |
7 | 11 | Martinussen Julie | 2000 | KORAL | 0068BB | 25 m | 33.95 | |
8 | 481 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 34.69 | |
9 | 159 | Christensen Emma Røhmer | 2000 | NÆSTVED | 0062AY | 25 m | 35.01 | |
10 | 452 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | 35.31 | |
11 | 268 | Krøll Thea | 2000 | RINGSTED | 0002AT | 25 m | 35.67 | |
12 | 418 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 35.90 | |
13 | 160 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 36.09 | |
14 | 400 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 36.16 | |
15 | 288 | Steffensen Emilie | 1997 | RINGSTED | 9798AP | 25 m | 36.76 | |
16 | 403 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 36.98 | |
17 | 499 | Strandberg Caroline | 1998 | KALUNDBORG | 9884BB | 25 m | 37.10 | |
18 | 287 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 37.64 | |
19 | 408 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 37.69 | |
20 | 106 | Damsgaard Anette | 1996 | HORSENS | 9696AY | 50 m | 38.15 | |
21 | 433 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 38.63 | |
22 | 389 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 38.77 | |
23 | 328 | Rasmussen Mathilde | 2002 | SLAGELSE | 0296AI | 25 m | 39.04 | |
24 | 123 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 39.08 | |
25 | 402 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 39.12 | |
26 | 500 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 39.37 | |
27 | 503 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 25 m | 39.40 | |
28 | 138 | Windahl Rebekka | 2001 | HVIDOVRE | 0158AM | 25 m | 39.94 | |
29 | 515 | Lundberg Maja | 2000 | HOLBÆK | 0098BB | 25 m | 40.00 | |
30 | 410 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 25 m | 40.66 | |
31 | 66 | Nygaard Emmanuella | 2003 | HERLEV | 0392AV | 25 m | 41.75 | |
32 | 309 | Jensen Line Helene | 2001 | SLAGELSE | 0174AT | 25 m | 42.06 | |
33 | 14 | Nielsen Frida B. | 2001 | KORAL | 0144AY | 25 m | 42.15 | |
34 | 129 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 42.93 | |
35 | 213 | Vestergaard Camilla | 2000 | NYBORG | 0078AF | 25 m | 43.19 | |
36 | 184 | Steen Line Aarkrogh | 2001 | NÆSTVED | 0124AZ | 25 m | 43.25 | |
37 | 132 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 25 m | 43.44 | |
38 | 297 | Beyer Emma | 2000 | SLAGELSE | 0006AG | 25 m | 44.04 | |
39 | 175 | Kristiansen Josefine M. | 2002 | NÆSTVED | 0212AV | 50 m | 44.08 | |
40 | 292 | Thielsen Helene | 2004 | RINGSTED | 0474AB | 25 m | 44.21 | |
41 | 325 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 44.36 | |
42 | 265 | Heegaard Malou | 2002 | RINGSTED | 0292AK | 25 m | 44.46 | |
43 | 63 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | 44.57 | |
44 | 275 | Pedersen Signe T. | 2002 | RINGSTED | 25 m | 45.21 | ||
45 | 262 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 45.35 | |
46 | 130 | Rützou Filippa Olivia | 2003 | HØRSHOLM | 0388AN | 25 m | 46.37 | |
47 | 282 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 46.84 | |
48 | 244 | Nelkop Julie | 2004 | ROSKILDE | 0452AJ | 25 m | 47.30 | |
49 | 4 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | KORAL | 25 m | 47.33 | ||
50 | 155 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 25 m | 47.37 | ||
51 | 508 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 47.37 | |
52 | 385 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 50 m | 47.63 | |
53 | 133 | Nybo Arwen | 2004 | HØRSHOLM | 0476AL | 50 m | 48.07 | |
54 | 401 | Bech Signe Thornberg | 2004 | KVIK | 0406AK | 25 m | 48.35 | |
55 | 520 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 48.41 | |
56 | 167 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 49.02 | |
57 | 187 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | NÆSTVED | 0518AJ | 25 m | 49.16 | |
58 | 176 | Larsen Anna | 2002 | NÆSTVED | 0234BA | 25 m | 50.86 | |
59 | 315 | Kaiser Ida Sjøgren | 2004 | SLAGELSE | 0428AJ | 25 m | 51.11 | |
60 | 293 | Thomsen Linnea Worm | 2005 | RINGSTED | 0548AH | 25 m | 51.35 | |
61 | 320 | Liebgen Signe | 2005 | SLAGELSE | 0544AI | 25 m | 51.54 | |
62 | 380 | Mosegaard Sofie | 2002 | TRITON B | 0206AE | 25 m | 51.65 | |
63 | 254 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 52.46 | |
64 | 527 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 25 m | 52.49 | |
65 | 314 | Jørgensen Silke Bruun | 2005 | SLAGELSE | 0558AA | 25 m | 53.60 | |
66 | 530 | Jensen Majse Mandrup | 2004 | KORSØR | 0428AO | 25 m | 53.76 | |
67 | 284 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 25 m | 55.16 | ||
68 | 83 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 25 m | 55.29 | ||
69 | 524 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | HOLBÆK | 0624AA | 25 m | 55.60 | |
70 | 162 | Donstrup Marie | 2004 | NÆSTVED | 25 m | 56.44 | ||
71 | 430 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 57.00 | |
72 | 281 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 25 m | 57.67 | ||
73 | 436 | Gjermandsen Camilla | 2004 | KORSØR | 0472AK | 25 m | 57.75 | |
74 | 474 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 57.79 | |
75 | 183 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 1:00.21 | ||
76 | 174 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:01.72 | |
77 | 85 | Kichhhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 25 m | 1:03.83 | ||
78 | 92 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 25 m | 1:04.06 | ||
79 | 90 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 25 m | 1:04.69 | ||
80 | 317 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | 1:04.88 | |
81 | 252 | Schyth Tilde | 2006 | ROSKILDE | 50 m | 1:06.27 | ||
82 | 217 | Andersen Norma | 2007 | ROSKILDE | 0728AB | 50 m | 1:07.50 | |
83 | 93 | Nannberg Andrea | 2005 | HILLERØD | 25 m | 1:08.09 | ||
84 | 214 | Aggergaard Silke | 2007 | ROSKILDE | 50 m | 1:09.58 | ||
85 | 310 | Jensen Monique Etsegenet | 2003 | SLAGELSE | 0374AD | 25 m | 1:11.76 | |
86 | 87 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | HILLERØD | 25 m | 1:20.01 | ||
87 | 166 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 25 m | |||
88 | 179 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | ||
89 | 218 | Bækgaard Siena | 2007 | ROSKILDE | 25 m | |||
90 | 224 | Enevoldsen Emilie | 2006 | ROSKILDE | 25 m | |||
91 | 225 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 25 m | ||
92 | 230 | Houlind Andrea | 2005 | ROSKILDE | 0536AM | 25 m | ||
93 | 308 | Jensen Katharina | 2005 | SLAGELSE | 25 m | |||
94 | 319 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 25 m | |||
95 | 326 | Quist Tilde-Sofie | 2005 | SLAGELSE | 0568AH | 25 m | ||
96 | 327 | Rasmussen Caroline | 2006 | SLAGELSE | 0696AE | 25 m | ||
97 | 415 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | ||
98 | 422 | Olsen Clara Guldager | 2004 | KVIK | 0434AQ | 25 m | ||
99 | 443 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 25 m | |||
100 | 446 | Nykjær Maja | 2003 | KORSØR | 25 m | |||
101 | 450 | Sørensen Amalie Voss | 2001 | KORSØR | 0174BA | 25 m | ||
102 | 489 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
103 | 492 | Nørgaard Sofie | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
104 | 496 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | |||
105 | 498 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 juni 2015 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:24 |
Løb 12, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 82 | Gerlach Andreas | 1995 | HILLERØD | 9527AK | 25 m | 26.23 | |
2 | 190 | Vang Sebastian | 1991 | NÆSTVED | 9163AA | 25 m | 28.21 | |
3 | 189 | Vang Oliver | 1994 | NÆSTVED | 9411AD | 25 m | 29.03 | |
4 | 205 | Lambert Anton Holten | 1997 | NYBORG | 9775AC | 25 m | 30.26 | |
5 | 142 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 25 m | 30.64 | |
6 | 419 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 30.76 | |
7 | 412 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 30.97 | |
8 | 441 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 25 m | 30.98 | |
9 | 411 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 32.51 | |
10 | 439 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 25 m | 32.75 | |
11 | 406 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 50 m | 33.04 | |
12 | 427 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 50 m | 33.67 | |
13 | 484 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 33.73 | |
14 | 391 | Persson Mathias | 2001 | VÆRLØSE | 0107AM | 25 m | 34.25 | |
15 | 239 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | 34.31 | |
16 | 378 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 34.34 | |
17 | 54 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 34.65 | |
18 | 77 | Daugbjerg Christoffer | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 34.67 | |
19 | 526 | Tholle Gorm Topp | 2001 | HOLBÆK | 0151AD | 25 m | 34.74 | |
20 | 80 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 35.25 | |
21 | 198 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | NYBORG | 0351AC | 25 m | 35.60 | |
22 | 76 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 35.85 | |
23 | 5 | Hansen Niels Christian | 2001 | KORAL | 25 m | 36.16 | ||
24 | 432 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 50 m | 36.26 | |
25 | 112 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 36.88 | |
26 | 424 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 37.27 | |
27 | 318 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 37.29 | |
28 | 429 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 37.54 | |
29 | 522 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 37.60 | |
30 | 414 | Larsen Lucas Sirek | 2002 | KVIK | 0295AC | 25 m | 37.79 | |
31 | 88 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 38.34 | |
32 | 377 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 50 m | 38.42 | |
33 | 235 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 38.54 | |
34 | 486 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 38.98 | |
35 | 13 | Nielsen Emil B. | 1999 | KORAL | 9907AT | 25 m | 39.31 | |
36 | 409 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 39.40 | |
37 | 448 | Quist Nicolai | 2003 | KORSØR | 0381AI | 25 m | 39.62 | |
38 | 509 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 39.74 | |
39 | 321 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 39.92 | |
40 | 53 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 40.18 | |
41 | 449 | Rought Elias | 2003 | KORSØR | 0359AF | 25 m | 40.66 | |
42 | 75 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 40.71 | |
43 | 41 | Heilmann Johan | 2000 | HELSINGØR | 0027AN | 25 m | 40.80 | |
44 | 525 | Tetsche Nicolai | 2002 | HOLBÆK | 0209AN | 25 m | 41.37 | |
45 | 201 | Graff Nicolai | 2001 | NYBORG | 0161AO | 25 m | 41.49 | |
46 | 271 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 41.64 | |
47 | 405 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 50 m | 41.76 | |
48 | 89 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 42.17 | |
49 | 246 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 42.88 | |
50 | 65 | Moffett Kristian | 2003 | HERLEV | 0339AA | 25 m | 42.89 | |
51 | 170 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 50 m | 42.90 | |
52 | 404 | Chappel Gustav | 2002 | KVIK | 0237AH | 50 m | 43.11 | |
53 | 383 | Pedersen Gustav | 2004 | TRITON B | 0497AF | 50 m | 44.59 | |
54 | 511 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 44.66 | |
55 | 263 | Gravlund Magnus | 2002 | RINGSTED | 25 m | 44.97 | ||
56 | 407 | Dobel Niklas | 2004 | KVIK | 50 m | 45.08 | ||
57 | 519 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 45.47 | |
58 | 494 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 46.38 | |
59 | 115 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | 46.66 | |
60 | 313 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 46.94 | |
61 | 161 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 50 m | 47.46 | |
62 | 421 | Olavsgaard Sebastian Hvid | 2004 | KVIK | 0473AB | 50 m | 49.26 | |
63 | 283 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | 49.34 | |
64 | 250 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 25 m | 49.50 | ||
65 | 289 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 49.97 | |
66 | 73 | Albrektsen Linus | 2006 | HILLERØD | 25 m | 50.01 | ||
67 | 158 | Carstensen Mads Vedsmand | 2004 | NÆSTVED | 25 m | 50.31 | ||
68 | 188 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 50.40 | |
69 | 156 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 50.93 | |
70 | 215 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 51.75 | |
71 | 116 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | 52.10 | |
72 | 485 | Lind-Ellefsen Peter | 2006 | KALUNDBORG | 0687AB | 25 m | 52.25 | |
73 | 234 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 52.79 | |
74 | 276 | Petersen Tobias Askhøj | 2005 | RINGSTED | 0531AB | 25 m | 53.62 | |
75 | 506 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 54.83 | |
76 | 444 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | 56.21 | |
77 | 261 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 25 m | 56.77 | ||
78 | 257 | Diem Felix | 2005 | RINGSTED | 25 m | 57.22 | ||
79 | 447 | Olsson Noah | 2003 | KORSØR | 25 m | 59.81 | ||
80 | 266 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 1:00.06 | |
81 | 247 | Nyegaard Joanathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:03.58 | |
82 | 186 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 25 m | |||
83 | 229 | Granic Valdemar | 2006 | ROSKILDE | 25 m | |||
84 | 232 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 25 m | |||
85 | 280 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 25 m | |||
86 | 497 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | |||
87 | 523 | Pedersen Gustav Egemar | 2004 | HOLBÆK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 juni 2015 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:24 |
Løb 13, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 110 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 2:14.47 | |
2 | 516 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 2:14.72 | |
3 | 490 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 2:15.54 | |
4 | 423 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 2:16.53 | |
5 | 140 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 2:18.84 | |
6 | 269 | Larsen Maria Heiberg | 1998 | RINGSTED | 9886AQ | 25 m | 2:20.02 | |
7 | 296 | Andersen Victoria | 2001 | SLAGELSE | 0192AM | 25 m | 2:24.35 | |
8 | 226 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 25 m | 2:26.63 | |
9 | 141 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 2:26.92 | |
10 | 248 | Olesen Annasofie Halling | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 25 m | 2:28.22 | |
11 | 465 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 2:28.24 | |
12 | 105 | Bisgaard Sofie Amalie J. | 2000 | HORSENS | 0082BB | 50 m | 2:28.44 | |
13 | 529 | Lund Nikoline Fabrin | 2001 | HORSENS | 0192AS | 25 m | 2:29.93 | |
14 | 97 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 2:30.47 | |
15 | 101 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 2:30.66 | |
16 | 304 | Ipsen Isabella Voldby | 2000 | SLAGELSE | 0088AP | 25 m | 2:31.01 | |
17 | 184 | Steen Line Aarkrogh | 2001 | NÆSTVED | 0124AZ | 25 m | 2:32.83 | |
18 | 495 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 25 m | 2:33.40 | ||
19 | 442 | Jensen Lærke Sandholdt | 2000 | KORSØR | 0054AU | 50 m | 2:33.57 | |
20 | 376 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 25 m | 2:33.79 | |
21 | 297 | Beyer Emma | 2000 | SLAGELSE | 0006AG | 50 m | 2:34.42 | |
22 | 452 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | 2:34.82 | |
23 | 518 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 2:35.82 | |
24 | 241 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 50 m | 2:38.69 | |
25 | 173 | Jensen Cecilie Elizabeth | 1998 | NÆSTVED | 9856AN | 25 m | 2:39.84 | |
26 | 160 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 50 m | 2:42.91 | |
27 | 469 | Hillerup Jasmin | 2001 | HERLUFSHOL | 0136AV | 25 m | 2:43.36 | |
28 | 125 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 2:45.02 | |
29 | 402 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 2:45.43 | |
30 | 417 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 2:45.85 | |
31 | 154 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 2:46.38 | |
32 | 390 | Mundt Sille | 2002 | VÆRLØSE | 0294AP | 50 m | 2:47.87 | |
33 | 534 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 25 m | 2:48.90 | |
34 | 213 | Vestergaard Camilla | 2000 | NYBORG | 0078AF | 25 m | 2:49.06 | |
35 | 164 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 2:50.60 | |
36 | 15 | Petersen Emma Ulka Bech | 2002 | KORAL | 0296AU | 25 m | 2:50.68 | |
37 | 169 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 2:51.01 | |
38 | 384 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 50 m | 2:52.18 | |
39 | 57 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 2:52.32 | |
40 | 413 | Kierkegaard Rosa Hallas | 2003 | KVIK | 0314AE | 25 m | 2:52.81 | |
41 | 122 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 50 m | 2:52.94 | |
42 | 124 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 50 m | 2:53.78 | |
43 | 177 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 2:53.97 | |
44 | 130 | Rützou Filippa Olivia | 2003 | HØRSHOLM | 0388AN | 25 m | 2:59.88 | |
45 | 127 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 50 m | 3:00.52 | |
46 | 9 | Lund Emma Rye | 2001 | KORAL | 25 m | 3:06.88 | ||
47 | 202 | Halkjær Cille Ingemann | 2001 | NYBORG | 0172AX | 25 m | 3:07.31 | |
48 | 181 | Olsen Nadia Diana | 2001 | NÆSTVED | 0156AZ | 25 m | 3:08.88 | |
49 | 508 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 3:10.90 | |
50 | 134 | Søndergaard Caroline N.R. | 2004 | HØRSHOLM | 0462AN | 50 m | 3:17.08 | |
51 | 227 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 25 m | 3:18.06 | |
52 | 453 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 3:19.44 | |
53 | 192 | Østerlund Amalie | 2005 | NÆSTVED | 0584AJ | 25 m | 3:19.83 | |
54 | 242 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 3:23.50 | |
55 | 282 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 3:23.75 | |
56 | 133 | Nybo Arwen | 2004 | HØRSHOLM | 0476AL | 50 m | 3:29.43 | |
57 | 249 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 3:29.57 | |
58 | 244 | Nelkop Julie | 2004 | ROSKILDE | 0452AJ | 25 m | 3:33.29 | |
59 | 99 | Sander Emma | 2004 | HILLERØD | 25 m | 3:40.01 | ||
60 | 69 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 50 m | 3:41.33 | |
61 | 196 | ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | 3:49.26 | |
62 | 95 | Nissen Emma | 2004 | HILLERØD | 0406AL | 25 m | 3:49.64 | |
63 | 317 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | 3:56.26 | |
64 | 385 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 4:06.52 | |
65 | 281 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 25 m | 4:09.70 | ||
66 | 162 | Donstrup Marie | 2004 | NÆSTVED | 25 m | |||
67 | 293 | Thomsen Linnea Worm | 2005 | RINGSTED | 0548AH | 25 m | ||
68 | 386 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | ||
69 | 489 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
70 | 531 | Nordbo Julie | 2003 | SLAGELSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 juni 2015 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:24 |
Løb 14, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 399 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 2:07.53 | |
2 | 427 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 2:09.64 | |
3 | 274 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 2:10.08 | |
4 | 6 | Koch Christian | 1998 | KORAL | 9841AU | 25 m | 2:10.38 | |
5 | 286 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 25 m | 2:11.80 | |
6 | 272 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 2:11.82 | |
7 | 243 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 25 m | 2:15.82 | |
8 | 388 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 2:15.90 | |
9 | 291 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 50 m | 2:16.16 | |
10 | 78 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 2:17.25 | |
11 | 528 | Wenger Mads Selvig | 2001 | HOLBÆK | 0145AL | 25 m | 2:19.48 | |
12 | 137 | Windahl Magnus | 2000 | HVIDOVRE | 0061AH | 25 m | 2:19.84 | |
13 | 136 | Hufeldt Tobias | 2001 | HVIDOVRE | 0169AH | 25 m | 2:20.90 | |
14 | 484 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 2:20.95 | |
15 | 411 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 50 m | 2:21.35 | |
16 | 55 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 25 m | 2:23.76 | |
17 | 203 | Klit Jonas Nibe | 1994 | NYBORG | 9461AQ | 25 m | 2:28.02 | |
18 | 431 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 2:28.05 | |
19 | 486 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 2:29.33 | |
20 | 13 | Nielsen Emil B. | 1999 | KORAL | 9907AT | 25 m | 2:29.49 | |
21 | 43 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 2:30.15 | |
22 | 182 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 2:31.16 | |
23 | 204 | Kristensen Thomas | 2000 | NYBORG | 0037AG | 25 m | 2:31.58 | |
24 | 322 | Madsen Frederik | 2002 | SLAGELSE | 0251AH | 25 m | 2:31.61 | |
25 | 414 | Larsen Lucas Sirek | 2002 | KVIK | 0295AC | 25 m | 2:33.08 | |
26 | 398 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 2:33.56 | |
27 | 432 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 2:34.39 | |
28 | 112 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 2:34.62 | |
29 | 180 | Notkin Gustav | 1999 | NÆSTVED | 9961AK | 25 m | 2:37.54 | |
30 | 79 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 2:38.00 | |
31 | 64 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 50 m | 2:38.03 | |
32 | 235 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 2:38.34 | |
33 | 448 | Quist Nicolai | 2003 | KORSØR | 0381AI | 25 m | 2:38.72 | |
34 | 377 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 50 m | 2:41.27 | |
35 | 505 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 2:41.91 | |
36 | 152 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 2:42.67 | |
37 | 429 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 2:42.80 | |
38 | 525 | Tetsche Nicolai | 2002 | HOLBÆK | 0209AN | 25 m | 2:43.13 | |
39 | 198 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | NYBORG | 0351AC | 25 m | 2:44.15 | |
40 | 303 | Hansen Lauritz Tanderup | 2003 | SLAGELSE | 0325AA | 25 m | 2:46.06 | |
41 | 404 | Chappel Gustav | 2002 | KVIK | 0237AH | 25 m | 2:46.43 | |
42 | 420 | Nygaard Andreas Zastrow | 2003 | KVIK | 0377AB | 25 m | 2:47.17 | |
43 | 62 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 2:47.39 | |
44 | 405 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 2:47.79 | |
45 | 424 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 2:51.82 | |
46 | 199 | Elnegaard Hans-Ejnar | 2001 | NYBORG | 0103AG | 25 m | 2:52.43 | |
47 | 493 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 2:53.27 | |
48 | 201 | Graff Nicolai | 2001 | NYBORG | 0161AO | 25 m | 2:53.71 | |
49 | 324 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 2:53.82 | |
50 | 161 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 50 m | 2:53.92 | |
51 | 5 | Hansen Niels Christian | 2001 | KORAL | 25 m | 2:57.37 | ||
52 | 65 | Moffett Kristian | 2003 | HERLEV | 0339AA | 25 m | 2:59.44 | |
53 | 170 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 3:00.64 | |
54 | 283 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | 3:04.34 | |
55 | 56 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 3:06.11 | |
56 | 476 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 25 m | 3:07.19 | |
57 | 219 | Baunkjær Magnus Dreistrup | 2003 | ROSKILDE | 0365AG | 25 m | 3:08.03 | |
58 | 246 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 3:12.22 | |
59 | 421 | Olavsgaard Sebastian Hvid | 2004 | KVIK | 0473AB | 25 m | 3:14.71 | |
60 | 523 | Pedersen Gustav Egemar | 2004 | HOLBÆK | 25 m | 3:16.82 | ||
61 | 263 | Gravlund Magnus | 2002 | RINGSTED | 25 m | 3:18.30 | ||
62 | 468 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 50 m | 3:20.05 | |
63 | 120 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 50 m | 3:22.12 | |
64 | 156 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 3:24.31 | |
65 | 153 | Andersen Sammi Anker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 3:28.06 | |
66 | 250 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 25 m | 3:30.08 | ||
67 | 119 | Melchiorsen Julius Rix | 2004 | HØRSHOLM | 0455AH | 50 m | 3:33.96 | |
68 | 276 | Petersen Tobias Askhøj | 2005 | RINGSTED | 0531AB | 25 m | 3:45.33 | |
69 | 188 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 3:51.01 | |
70 | 100 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 25 m | 3:52.70 | ||
71 | 266 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 3:54.86 | |
72 | 240 | Larsen Anton | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 3:58.50 | ||
73 | 158 | Carstensen Mads Vedsmand | 2004 | NÆSTVED | 25 m | |||
74 | 215 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | ||
75 | 231 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 25 m | |||
76 | 270 | Lykke Silas | 2003 | RINGSTED | 25 m | |||
77 | 280 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 25 m | |||
78 | 470 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | ||
79 | 485 | Lind-Ellefsen Peter | 2006 | KALUNDBORG | 0687AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 juni 2015 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:24 |
Løb 15, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 533 | Nielsen Signe | 1998 | RINGSTED | 9848AF | 25 m | 1:12.85 | |
2 | 139 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 1:15.69 | |
3 | 109 | Lund Stella Krogh | 2000 | HORSENS | 0056AN | 25 m | 1:19.10 | |
4 | 403 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 1:20.98 | |
5 | 157 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 25 m | 1:21.00 | |
6 | 94 | Nislev Pernille | 1998 | HILLERØD | 9842AC | 25 m | 1:21.61 | |
7 | 108 | Lund Karen Krogh | 1996 | HORSENS | 9616AX | 25 m | 1:21.65 | |
8 | 106 | Damsgaard Anette | 1996 | HORSENS | 9696AY | 25 m | 1:22.69 | |
9 | 104 | Andersen Christina Løth | 1997 | HORSENS | 9768AV | 25 m | 1:25.38 | |
10 | 416 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 1:25.89 | |
11 | 177 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 1:26.83 | |
12 | 501 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 25 m | 1:27.42 | |
13 | 18 | Willberg Katrine Juhl | 2001 | KORAL | 0164BB | 25 m | 1:30.05 | |
14 | 138 | Windahl Rebekka | 2001 | HVIDOVRE | 0158AM | 50 m | 1:31.18 | |
15 | 410 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 25 m | 1:31.43 | |
16 | 288 | Steffensen Emilie | 1997 | RINGSTED | 9798AP | 25 m | 1:34.00 | |
17 | 8 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | KORAL | 0162AT | 25 m | 1:34.11 | |
18 | 418 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 1:34.22 | |
19 | 400 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 1:34.66 | |
20 | 206 | Lorenzen Maria | 2001 | NYBORG | 0156AO | 25 m | 1:34.99 | |
21 | 213 | Vestergaard Camilla | 2000 | NYBORG | 0078AF | 25 m | 1:35.39 | |
22 | 433 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 1:36.63 | |
23 | 309 | Jensen Line Helene | 2001 | SLAGELSE | 0174AT | 25 m | 1:37.14 | |
24 | 473 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 1:37.67 | |
25 | 135 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 50 m | 1:38.71 | |
26 | 39 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 25 m | 1:39.64 | |
27 | 450 | Sørensen Amalie Voss | 2001 | KORSØR | 0174BA | 25 m | 1:39.68 | |
28 | 471 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 1:40.22 | |
29 | 175 | Kristiansen Josefine M. | 2002 | NÆSTVED | 0212AV | 50 m | 1:41.78 | |
30 | 129 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:41.82 | |
31 | 9 | Lund Emma Rye | 2001 | KORAL | 25 m | 1:42.12 | ||
32 | 380 | Mosegaard Sofie | 2002 | TRITON B | 0206AE | 50 m | 1:42.64 | |
33 | 227 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 25 m | 1:43.03 | |
34 | 517 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 1:46.61 | |
35 | 290 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 1:46.99 | |
36 | 7 | Ladegaard Astrid V. | 1999 | KORAL | 25 m | 1:47.56 | ||
37 | 49 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 1:48.19 | |
38 | 168 | Hansen Frederikke B. | 2005 | NÆSTVED | 0532AE | 25 m | 1:48.71 | |
39 | 242 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 1:48.78 | |
40 | 446 | Nykjær Maja | 2003 | KORSØR | 25 m | 1:49.17 | ||
41 | 67 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 25 m | 1:49.28 | |
42 | 123 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 1:49.73 | |
43 | 58 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 25 m | 1:50.36 | |
44 | 437 | Gjermandsen Malene | 2003 | KORSØR | 0378AM | 25 m | 1:51.42 | |
45 | 426 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 1:51.43 | |
46 | 310 | Jensen Monique Etsegenet | 2003 | SLAGELSE | 0374AD | 25 m | 1:53.60 | |
47 | 385 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 50 m | 1:55.56 | |
48 | 273 | Nielsen Amalie Nyhave | 2004 | RINGSTED | 0414AJ | 25 m | 1:55.68 | |
49 | 179 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 1:56.76 | |
50 | 202 | Halkjær Cille Ingemann | 2001 | NYBORG | 0172AX | 25 m | 1:57.55 | |
51 | 275 | Pedersen Signe T. | 2002 | RINGSTED | 25 m | 1:58.23 | ||
52 | 415 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 1:58.96 | |
53 | 315 | Kaiser Ida Sjøgren | 2004 | SLAGELSE | 0428AJ | 25 m | 1:59.02 | |
54 | 284 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 25 m | 2:01.89 | ||
55 | 225 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 25 m | 2:02.83 | |
56 | 320 | Liebgen Signe | 2005 | SLAGELSE | 0544AI | 25 m | 2:04.35 | |
57 | 401 | Bech Signe Thornberg | 2004 | KVIK | 0406AK | 50 m | 2:04.53 | |
58 | 326 | Quist Tilde-Sofie | 2005 | SLAGELSE | 0568AH | 25 m | 2:05.47 | |
59 | 249 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 50 m | 2:05.75 | |
60 | 93 | Nannberg Andrea | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:06.49 | ||
61 | 174 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 2:07.58 | |
62 | 520 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 2:10.26 | |
63 | 95 | Nissen Emma | 2004 | HILLERØD | 0406AL | 25 m | 2:13.69 | |
64 | 474 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 2:14.67 | |
65 | 254 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 2:18.05 | |
66 | 527 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 25 m | 2:18.29 | |
67 | 87 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | HILLERØD | 25 m | 2:21.72 | ||
68 | 90 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 25 m | 2:26.69 | ||
69 | 216 | Andersen Juliane | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 2:45.47 | |
70 | 85 | Kichhhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:47.09 | ||
71 | 267 | Kristiansen Cecilie | 1990 | RINGSTED | 9044AE | 25 m | 2:57.75 | |
72 | 92 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 25 m | 3:00.01 | ||
73 | 10 | Martinussen Freja K. | 2003 | KORAL | 0362AX | 25 m | ||
74 | 17 | Sparre Nina Lodberg | 2001 | KORAL | 0172AW | 25 m | ||
75 | 59 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | ||
76 | 163 | Donstrup Mette Foldager | 1999 | NÆSTVED | 25 m | |||
77 | 187 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | NÆSTVED | 0518AJ | 25 m | ||
78 | 327 | Rasmussen Caroline | 2006 | SLAGELSE | 0696AE | 25 m | ||
79 | 422 | Olsen Clara Guldager | 2004 | KVIK | 0434AQ | 25 m | ||
80 | 430 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | ||
81 | 436 | Gjermandsen Camilla | 2004 | KORSØR | 0472AK | 25 m | ||
82 | 443 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 25 m | |||
83 | 496 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | |||
84 | 498 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 juni 2015 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:24 |
Løb 16, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 171 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 1:06.67 | |
2 | 51 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 1:13.42 | |
3 | 107 | Damsgaard Tim | 1994 | HORSENS | 9495AR | 25 m | 1:15.03 | |
4 | 233 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 1:15.72 | |
5 | 311 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 1:16.29 | |
6 | 412 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 1:16.53 | |
7 | 477 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 1:22.41 | |
8 | 16 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 9711AT | 25 m | 1:22.79 | |
9 | 200 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 25 m | 1:23.43 | |
10 | 419 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 1:24.27 | |
11 | 378 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 1:25.45 | |
12 | 406 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 25 m | 1:25.57 | |
13 | 399 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 1:25.58 | |
14 | 449 | Rought Elias | 2003 | KORSØR | 0359AF | 25 m | 1:27.23 | |
15 | 526 | Tholle Gorm Topp | 2001 | HOLBÆK | 0151AD | 25 m | 1:28.05 | |
16 | 409 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 1:29.27 | |
17 | 113 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 1:31.27 | |
18 | 509 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 1:31.52 | |
19 | 431 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 50 m | 1:31.82 | |
20 | 165 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 1:33.29 | |
21 | 476 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 25 m | 1:33.88 | |
22 | 50 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 1:34.42 | |
23 | 77 | Daugbjerg Christoffer | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 1:35.01 | |
24 | 271 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 1:37.02 | |
25 | 54 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 1:38.86 | |
26 | 420 | Nygaard Andreas Zastrow | 2003 | KVIK | 0377AB | 50 m | 1:41.66 | |
27 | 52 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 0143AR | 25 m | 1:41.88 | |
28 | 483 | Lind-Ellefsen Alexander | 2004 | KALUNDBORG | 0475AB | 25 m | 1:42.49 | |
29 | 256 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 25 m | 1:44.35 | |
30 | 510 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 1:47.02 | |
31 | 114 | Otto Joachim Lanzky | 2001 | HØRSHOLM | 0117AL | 25 m | 1:47.79 | |
32 | 223 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:49.21 | |
33 | 407 | Dobel Niklas | 2004 | KVIK | 25 m | 1:50.07 | ||
34 | 421 | Olavsgaard Sebastian Hvid | 2004 | KVIK | 0473AB | 25 m | 1:50.12 | |
35 | 236 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:52.34 | |
36 | 382 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 1:53.10 | |
37 | 152 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 50 m | 1:54.01 | |
38 | 234 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:56.00 | |
39 | 405 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 50 m | 1:58.07 | |
40 | 240 | Larsen Anton | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 2:00.97 | ||
41 | 263 | Gravlund Magnus | 2002 | RINGSTED | 25 m | 2:01.09 | ||
42 | 289 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 2:03.28 | |
43 | 118 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 2:04.18 | |
44 | 228 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | 2:04.95 | |
45 | 74 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 2:05.25 | |
46 | 73 | Albrektsen Linus | 2006 | HILLERØD | 25 m | 2:10.01 | ||
47 | 506 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 2:15.47 | |
48 | 323 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 2:26.73 | |
49 | 84 | Jacobsen Gustav | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:45.15 | ||
50 | 185 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 25 m | |||
51 | 231 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 25 m | |||
52 | 261 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 25 m | |||
53 | 270 | Lykke Silas | 2003 | RINGSTED | 25 m | |||
54 | 313 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | ||
55 | 470 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | ||
56 | 487 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | ||
57 | 494 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | ||
58 | 497 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | |||
59 | 521 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 juni 2015 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:24 |
Løb 17, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 299 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 50 m | 27.57 | |
2 | 516 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 28.59 | |
3 | 269 | Larsen Maria Heiberg | 1998 | RINGSTED | 9886AQ | 25 m | 28.70 | |
4 | 312 | Johansen Daniella Thea | 2000 | SLAGELSE | 0048AP | 25 m | 28.71 | |
5 | 38 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 25 m | 28.92 | |
6 | 220 | Boisen Josefine | 1996 | ROSKILDE | 25 m | 29.24 | ||
7 | 139 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 29.32 | |
8 | 423 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 29.54 | |
9 | 104 | Andersen Christina Løth | 1997 | HORSENS | 9768AV | 25 m | 29.79 | |
10 | 159 | Christensen Emma Røhmer | 2000 | NÆSTVED | 0062AY | 25 m | 29.81 | |
11 | 110 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 50 m | 29.91 | |
12 | 221 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 50 m | 30.17 | |
13 | 425 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 30.29 | |
14 | 245 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | 30.34 | |
15 | 501 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 25 m | 30.44 | |
16 | 106 | Damsgaard Anette | 1996 | HORSENS | 9696AY | 25 m | 30.50 | |
17 | 481 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 30.62 | |
18 | 97 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 30.76 | |
19 | 465 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 30.87 | |
20 | 287 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 31.03 | |
21 | 490 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 50 m | 31.07 | |
22 | 452 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | 31.21 | |
23 | 173 | Jensen Cecilie Elizabeth | 1998 | NÆSTVED | 9856AN | 25 m | 31.37 | |
24 | 11 | Martinussen Julie | 2000 | KORAL | 0068BB | 25 m | 31.39 | |
25 | 268 | Krøll Thea | 2000 | RINGSTED | 0002AT | 25 m | 31.50 | |
26 | 403 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 50 m | 31.50 | |
27 | 101 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 31.62 | |
28 | 109 | Lund Stella Krogh | 2000 | HORSENS | 0056AN | 25 m | 31.65 | |
29 | 296 | Andersen Victoria | 2001 | SLAGELSE | 0192AM | 50 m | 31.67 | |
30 | 297 | Beyer Emma | 2000 | SLAGELSE | 0006AG | 50 m | 31.70 | |
31 | 206 | Lorenzen Maria | 2001 | NYBORG | 0156AO | 25 m | 31.75 | |
32 | 105 | Bisgaard Sofie Amalie J. | 2000 | HORSENS | 0082BB | 50 m | 31.78 | |
33 | 499 | Strandberg Caroline | 1998 | KALUNDBORG | 9884BB | 25 m | 31.84 | |
34 | 40 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 31.92 | |
35 | 304 | Ipsen Isabella Voldby | 2000 | SLAGELSE | 0088AP | 50 m | 31.97 | |
36 | 515 | Lundberg Maja | 2000 | HOLBÆK | 0098BB | 25 m | 32.05 | |
37 | 442 | Jensen Lærke Sandholdt | 2000 | KORSØR | 0054AU | 25 m | 32.08 | |
38 | 184 | Steen Line Aarkrogh | 2001 | NÆSTVED | 0124AZ | 25 m | 32.12 | |
39 | 389 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 32.38 | |
40 | 138 | Windahl Rebekka | 2001 | HVIDOVRE | 0158AM | 25 m | 32.41 | |
41 | 309 | Jensen Line Helene | 2001 | SLAGELSE | 0174AT | 25 m | 32.46 | |
42 | 408 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 50 m | 32.51 | |
43 | 438 | Hallengreen Philippa | 2002 | KORSØR | 0234AQ | 25 m | 32.69 | |
44 | 390 | Mundt Sille | 2002 | VÆRLØSE | 0294AP | 25 m | 32.75 | |
45 | 529 | Lund Nikoline Fabrin | 2001 | HORSENS | 0192AS | 25 m | 32.80 | |
46 | 417 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 32.95 | |
47 | 402 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 50 m | 33.16 | |
48 | 108 | Lund Karen Krogh | 1996 | HORSENS | 9616AX | 25 m | 33.43 | |
49 | 495 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 25 m | 33.44 | ||
50 | 387 | Sørensen Emma Fie Holck | 1999 | TRITON B | 9926AR | 50 m | 33.48 | |
51 | 376 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 25 m | 33.55 | |
52 | 135 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 50 m | 33.63 | |
53 | 191 | Zachariassen Cecilie | 2001 | NÆSTVED | 0184BC | 50 m | 33.63 | |
54 | 160 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 50 m | 33.70 | |
55 | 131 | Jensen Mathilde Vangkilde | 2002 | HØRSHOLM | 0208AR | 25 m | 33.73 | |
56 | 39 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 25 m | 33.77 | |
57 | 123 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 33.79 | |
58 | 14 | Nielsen Frida B. | 2001 | KORAL | 0144AY | 25 m | 33.83 | |
59 | 428 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 50 m | 33.83 | |
60 | 469 | Hillerup Jasmin | 2001 | HERLUFSHOL | 0136AV | 25 m | 34.12 | |
61 | 512 | Foverskov Anna | 2002 | HOLBÆK | 0204AO | 25 m | 34.49 | |
62 | 413 | Kierkegaard Rosa Hallas | 2003 | KVIK | 0314AE | 25 m | 34.67 | |
63 | 500 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 34.81 | |
64 | 262 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 34.95 | |
65 | 169 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 34.96 | |
66 | 57 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 35.08 | |
67 | 181 | Olsen Nadia Diana | 2001 | NÆSTVED | 0156AZ | 25 m | 35.09 | |
68 | 410 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 25 m | 35.09 | |
69 | 275 | Pedersen Signe T. | 2002 | RINGSTED | 25 m | 35.23 | ||
70 | 164 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 35.28 | |
71 | 154 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 35.52 | |
72 | 384 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 50 m | 35.64 | |
73 | 213 | Vestergaard Camilla | 2000 | NYBORG | 0078AF | 25 m | 35.81 | |
74 | 473 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 50 m | 36.19 | |
75 | 450 | Sørensen Amalie Voss | 2001 | KORSØR | 0174BA | 25 m | 36.26 | |
76 | 265 | Heegaard Malou | 2002 | RINGSTED | 0292AK | 25 m | 36.35 | |
77 | 12 | Muhlig Lykke | 1999 | KORAL | 9932BC | 25 m | 36.48 | |
78 | 15 | Petersen Emma Ulka Bech | 2002 | KORAL | 0296AU | 25 m | 36.69 | |
79 | 315 | Kaiser Ida Sjøgren | 2004 | SLAGELSE | 0428AJ | 25 m | 36.90 | |
80 | 451 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 36.97 | |
81 | 325 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 37.05 | |
82 | 69 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 37.39 | |
83 | 192 | Østerlund Amalie | 2005 | NÆSTVED | 0584AJ | 25 m | 37.54 | |
84 | 534 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 25 m | 37.54 | |
85 | 9 | Lund Emma Rye | 2001 | KORAL | 25 m | 37.57 | ||
86 | 168 | Hansen Frederikke B. | 2005 | NÆSTVED | 0532AE | 25 m | 37.58 | |
87 | 292 | Thielsen Helene | 2004 | RINGSTED | 0474AB | 25 m | 37.73 | |
88 | 18 | Willberg Katrine Juhl | 2001 | KORAL | 0164BB | 25 m | 37.79 | |
89 | 130 | Rützou Filippa Olivia | 2003 | HØRSHOLM | 0388AN | 50 m | 37.89 | |
90 | 127 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 50 m | 37.97 | |
91 | 508 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 38.14 | |
92 | 437 | Gjermandsen Malene | 2003 | KORSØR | 0378AM | 25 m | 38.19 | |
93 | 426 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 38.26 | |
94 | 66 | Nygaard Emmanuella | 2003 | HERLEV | 0392AV | 25 m | 38.73 | |
95 | 242 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 39.02 | |
96 | 453 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 39.07 | |
97 | 176 | Larsen Anna | 2002 | NÆSTVED | 0234BA | 25 m | 39.12 | |
98 | 446 | Nykjær Maja | 2003 | KORSØR | 25 m | 39.53 | ||
99 | 10 | Martinussen Freja K. | 2003 | KORAL | 0362AX | 25 m | 40.05 | |
100 | 58 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 25 m | 40.16 | |
101 | 310 | Jensen Monique Etsegenet | 2003 | SLAGELSE | 0374AD | 25 m | 40.22 | |
102 | 520 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 40.22 | |
103 | 282 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 40.29 | |
104 | 4 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | KORAL | 25 m | 40.55 | ||
105 | 314 | Jørgensen Silke Bruun | 2005 | SLAGELSE | 0558AA | 25 m | 40.63 | |
106 | 129 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 40.71 | |
107 | 187 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | NÆSTVED | 0518AJ | 25 m | 40.72 | |
108 | 249 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 41.07 | |
109 | 273 | Nielsen Amalie Nyhave | 2004 | RINGSTED | 0414AJ | 25 m | 41.16 | |
110 | 401 | Bech Signe Thornberg | 2004 | KVIK | 0406AK | 50 m | 41.41 | |
111 | 167 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 41.59 | |
112 | 67 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 25 m | 42.08 | |
113 | 524 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | HOLBÆK | 0624AA | 25 m | 42.50 | |
114 | 95 | Nissen Emma | 2004 | HILLERØD | 0406AL | 25 m | 42.81 | |
115 | 216 | Andersen Juliane | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 43.33 | |
116 | 244 | Nelkop Julie | 2004 | ROSKILDE | 0452AJ | 25 m | 43.45 | |
117 | 134 | Søndergaard Caroline N.R. | 2004 | HØRSHOLM | 0462AN | 50 m | 43.48 | |
118 | 83 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 25 m | 43.69 | ||
119 | 284 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 25 m | 44.35 | ||
120 | 251 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 44.38 | |
121 | 91 | Markussen Elinor | 2004 | HILLERØD | 0478AL | 25 m | 44.67 | |
122 | 254 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 45.18 | |
123 | 386 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 45.64 | |
124 | 162 | Donstrup Marie | 2004 | NÆSTVED | 25 m | 45.68 | ||
125 | 93 | Nannberg Andrea | 2005 | HILLERØD | 25 m | 45.92 | ||
126 | 320 | Liebgen Signe | 2005 | SLAGELSE | 0544AI | 25 m | 46.21 | |
127 | 530 | Jensen Majse Mandrup | 2004 | KORSØR | 0428AO | 25 m | 46.21 | |
128 | 293 | Thomsen Linnea Worm | 2005 | RINGSTED | 0548AH | 25 m | 46.55 | |
129 | 7 | Ladegaard Astrid V. | 1999 | KORAL | 25 m | 46.64 | ||
130 | 174 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 46.79 | |
131 | 415 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 46.83 | |
132 | 430 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 46.88 | |
133 | 225 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 25 m | 46.95 | |
134 | 326 | Quist Tilde-Sofie | 2005 | SLAGELSE | 0568AH | 25 m | 48.22 | |
135 | 179 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 48.44 | |
136 | 281 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 25 m | 48.69 | ||
137 | 531 | Nordbo Julie | 2003 | SLAGELSE | 25 m | 48.95 | ||
138 | 474 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 49.58 | |
139 | 436 | Gjermandsen Camilla | 2004 | KORSØR | 0472AK | 25 m | 50.04 | |
140 | 133 | Nybo Arwen | 2004 | HØRSHOLM | 0476AL | 25 m | 50.19 | |
141 | 183 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 51.10 | ||
142 | 317 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | 52.01 | |
143 | 90 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 25 m | 52.14 | ||
144 | 85 | Kichhhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 25 m | 54.74 | ||
145 | 443 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 25 m | 54.83 | ||
146 | 92 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 25 m | 1:00.37 | ||
147 | 267 | Kristiansen Cecilie | 1990 | RINGSTED | 9044AE | 25 m | 1:02.91 | |
148 | 252 | Schyth Tilde | 2006 | ROSKILDE | 50 m | 1:11.67 | ||
149 | 230 | Houlind Andrea | 2005 | ROSKILDE | 0536AM | 25 m | 1:11.87 | |
150 | 217 | Andersen Norma | 2007 | ROSKILDE | 0728AB | 50 m | 1:21.50 | |
151 | 214 | Aggergaard Silke | 2007 | ROSKILDE | 50 m | 1:25.53 | ||
152 | 155 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 25 m | |||
153 | 166 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 25 m | |||
154 | 218 | Bækgaard Siena | 2007 | ROSKILDE | 25 m | |||
155 | 224 | Enevoldsen Emilie | 2006 | ROSKILDE | 25 m | |||
156 | 308 | Jensen Katharina | 2005 | SLAGELSE | 25 m | |||
157 | 319 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 25 m | |||
158 | 422 | Olsen Clara Guldager | 2004 | KVIK | 0434AQ | 25 m | ||
159 | 489 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
160 | 492 | Nørgaard Sofie | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
161 | 496 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | |||
162 | 498 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 juni 2015 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:24 |
Løb 18, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 190 | Vang Sebastian | 1991 | NÆSTVED | 9163AA | 25 m | 25.26 | |
2 | 233 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 25.54 | |
3 | 205 | Lambert Anton Holten | 1997 | NYBORG | 9775AC | 25 m | 25.63 | |
4 | 412 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 26.05 | |
5 | 142 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 25 m | 26.28 | |
6 | 107 | Damsgaard Tim | 1994 | HORSENS | 9495AR | 25 m | 27.22 | |
7 | 291 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 25 m | 27.33 | |
8 | 502 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 25 m | 27.41 | |
9 | 6 | Koch Christian | 1998 | KORAL | 9841AU | 25 m | 27.42 | |
10 | 151 | Andersen Christian | 1993 | NÆSTVED | 9313AH | 25 m | 27.60 | |
11 | 441 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 50 m | 27.63 | |
12 | 286 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 25 m | 27.65 | |
13 | 427 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 50 m | 27.72 | |
14 | 399 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 27.74 | |
15 | 16 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 9711AT | 25 m | 27.76 | |
16 | 316 | Kokholm Oscar Fischer | 2000 | SLAGELSE | 0059AD | 25 m | 28.00 | |
17 | 419 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 28.04 | |
18 | 311 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 28.11 | |
19 | 272 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 28.15 | |
20 | 388 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 28.49 | |
21 | 439 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 50 m | 28.59 | |
22 | 406 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 50 m | 28.61 | |
23 | 528 | Wenger Mads Selvig | 2001 | HOLBÆK | 0145AL | 25 m | 28.63 | |
24 | 381 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON B | 9971AK | 50 m | 29.01 | |
25 | 137 | Windahl Magnus | 2000 | HVIDOVRE | 0061AH | 25 m | 29.04 | |
26 | 80 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 29.59 | |
27 | 41 | Heilmann Johan | 2000 | HELSINGØR | 0027AN | 25 m | 29.78 | |
28 | 484 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 29.88 | |
29 | 208 | Maaløe Nikolai Hynkemejer | 1999 | NYBORG | 9957AM | 25 m | 30.04 | |
30 | 136 | Hufeldt Tobias | 2001 | HVIDOVRE | 0169AH | 25 m | 30.11 | |
31 | 180 | Notkin Gustav | 1999 | NÆSTVED | 9961AK | 25 m | 30.11 | |
32 | 13 | Nielsen Emil B. | 1999 | KORAL | 9907AT | 25 m | 30.16 | |
33 | 391 | Persson Mathias | 2001 | VÆRLØSE | 0107AM | 50 m | 30.42 | |
34 | 411 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 50 m | 30.48 | |
35 | 55 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 50 m | 30.55 | |
36 | 477 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 50 m | 30.56 | |
37 | 76 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 50 m | 30.92 | |
38 | 5 | Hansen Niels Christian | 2001 | KORAL | 25 m | 30.94 | ||
39 | 239 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 50 m | 31.01 | |
40 | 432 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 31.27 | |
41 | 64 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 25 m | 31.29 | |
42 | 165 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 50 m | 31.35 | |
43 | 255 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 31.60 | |
44 | 379 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 50 m | 31.97 | |
45 | 486 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 32.02 | |
46 | 112 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 32.09 | |
47 | 398 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 50 m | 32.20 | |
48 | 75 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 32.30 | |
49 | 318 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 32.32 | |
50 | 235 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 50 m | 32.38 | |
51 | 305 | Ipsen Marcus | 2002 | SLAGELSE | 0251AN | 25 m | 32.51 | |
52 | 505 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 32.53 | |
53 | 77 | Daugbjerg Christoffer | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 32.60 | |
54 | 431 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 32.71 | |
55 | 404 | Chappel Gustav | 2002 | KVIK | 0237AH | 50 m | 32.98 | |
56 | 271 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 33.25 | |
57 | 113 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 33.27 | |
58 | 321 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 33.30 | |
59 | 182 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 50 m | 33.50 | |
60 | 449 | Rought Elias | 2003 | KORSØR | 0359AF | 25 m | 33.55 | |
61 | 429 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 33.63 | |
62 | 424 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 33.66 | |
63 | 303 | Hansen Lauritz Tanderup | 2003 | SLAGELSE | 0325AA | 25 m | 33.75 | |
64 | 322 | Madsen Frederik | 2002 | SLAGELSE | 0251AH | 25 m | 33.77 | |
65 | 414 | Larsen Lucas Sirek | 2002 | KVIK | 0295AC | 50 m | 33.84 | |
66 | 409 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 33.89 | |
67 | 50 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 34.12 | |
68 | 493 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 34.18 | |
69 | 323 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 34.42 | |
70 | 65 | Moffett Kristian | 2003 | HERLEV | 0339AA | 25 m | 35.02 | |
71 | 448 | Quist Nicolai | 2003 | KORSØR | 0381AI | 25 m | 35.17 | |
72 | 219 | Baunkjær Magnus Dreistrup | 2003 | ROSKILDE | 0365AG | 25 m | 35.28 | |
73 | 525 | Tetsche Nicolai | 2002 | HOLBÆK | 0209AN | 25 m | 35.31 | |
74 | 53 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 35.36 | |
75 | 88 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 35.37 | |
76 | 420 | Nygaard Andreas Zastrow | 2003 | KVIK | 0377AB | 25 m | 35.54 | |
77 | 86 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 35.55 | |
78 | 511 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 35.86 | |
79 | 114 | Otto Joachim Lanzky | 2001 | HØRSHOLM | 0117AL | 25 m | 36.13 | |
80 | 407 | Dobel Niklas | 2004 | KVIK | 25 m | 36.28 | ||
81 | 510 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 36.31 | |
82 | 56 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 36.95 | |
83 | 161 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 50 m | 37.01 | |
84 | 405 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 37.34 | |
85 | 223 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 37.37 | |
86 | 295 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 37.43 | |
87 | 153 | Andersen Sammi Anker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 50 m | 38.01 | |
88 | 470 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 38.03 | |
89 | 289 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 38.09 | |
90 | 468 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 50 m | 38.72 | |
91 | 115 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 50 m | 38.77 | |
92 | 283 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | 39.21 | |
93 | 185 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 25 m | 39.26 | ||
94 | 116 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 39.34 | |
95 | 421 | Olavsgaard Sebastian Hvid | 2004 | KVIK | 0473AB | 25 m | 39.69 | |
96 | 118 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 40.00 | |
97 | 523 | Pedersen Gustav Egemar | 2004 | HOLBÆK | 25 m | 40.07 | ||
98 | 156 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 40.15 | |
99 | 228 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | 40.46 | |
100 | 119 | Melchiorsen Julius Rix | 2004 | HØRSHOLM | 0455AH | 50 m | 40.72 | |
101 | 494 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 40.97 | |
102 | 250 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 25 m | 41.20 | ||
103 | 313 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 41.77 | |
104 | 120 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 50 m | 42.27 | |
105 | 222 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 25 m | 42.77 | ||
106 | 234 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 42.78 | |
107 | 188 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 42.85 | |
108 | 519 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 43.10 | |
109 | 487 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 43.14 | |
110 | 506 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 43.48 | |
111 | 236 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 44.17 | |
112 | 447 | Olsson Noah | 2003 | KORSØR | 25 m | 45.02 | ||
113 | 444 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | 45.58 | |
114 | 215 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 46.48 | |
115 | 81 | Galsøe Johan | 2005 | HILLERØD | 25 m | 46.55 | ||
116 | 186 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 25 m | 47.54 | ||
117 | 231 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 48.34 | ||
118 | 158 | Carstensen Mads Vedsmand | 2004 | NÆSTVED | 25 m | 48.45 | ||
119 | 485 | Lind-Ellefsen Peter | 2006 | KALUNDBORG | 0687AB | 25 m | 48.59 | |
120 | 276 | Petersen Tobias Askhøj | 2005 | RINGSTED | 0531AB | 25 m | 49.00 | |
121 | 266 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 50.02 | |
122 | 257 | Diem Felix | 2005 | RINGSTED | 25 m | 50.59 | ||
123 | 247 | Nyegaard Joanathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 55.17 | |
124 | 73 | Albrektsen Linus | 2006 | HILLERØD | 25 m | 55.37 | ||
125 | 280 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 25 m | 58.31 | ||
126 | 229 | Granic Valdemar | 2006 | ROSKILDE | 25 m | |||
127 | 232 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 25 m | |||
128 | 306 | Jensen Casper | 2005 | SLAGELSE | 25 m | |||
129 | 330 | Ulrich Sebastian | 2005 | SLAGELSE | 25 m | |||
130 | 497 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 juni 2015 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:24 |
Løb 19, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 299 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 25 m | 1:07.20 | |
2 | 513 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 1:07.64 | |
3 | 490 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 1:12.07 | |
4 | 59 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 1:15.76 | |
5 | 416 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 1:16.49 | |
6 | 400 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 1:17.19 | |
7 | 425 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 1:17.37 | |
8 | 465 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 1:18.68 | |
9 | 141 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 1:19.41 | |
10 | 495 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 25 m | 1:19.65 | ||
11 | 503 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 25 m | 1:20.19 | |
12 | 11 | Martinussen Julie | 2000 | KORAL | 0068BB | 25 m | 1:20.70 | |
13 | 469 | Hillerup Jasmin | 2001 | HERLUFSHOL | 0136AV | 25 m | 1:21.36 | |
14 | 433 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 1:21.93 | |
15 | 226 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 25 m | 1:24.12 | |
16 | 122 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 25 m | 1:25.13 | |
17 | 471 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 1:25.83 | |
18 | 40 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 1:26.31 | |
19 | 428 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 1:27.67 | |
20 | 517 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 1:30.23 | |
21 | 390 | Mundt Sille | 2002 | VÆRLØSE | 0294AP | 25 m | 1:30.27 | |
22 | 518 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 1:30.79 | |
23 | 14 | Nielsen Frida B. | 2001 | KORAL | 0144AY | 25 m | 1:31.65 | |
24 | 124 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 25 m | 1:31.72 | |
25 | 241 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 1:32.07 | |
26 | 132 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 25 m | 1:32.65 | |
27 | 163 | Donstrup Mette Foldager | 1999 | NÆSTVED | 25 m | 1:35.90 | ||
28 | 8 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | KORAL | 0162AT | 25 m | 1:36.20 | |
29 | 290 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 1:41.25 | |
30 | 202 | Halkjær Cille Ingemann | 2001 | NYBORG | 0172AX | 25 m | 1:43.83 | |
31 | 418 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 1:46.43 | |
32 | 512 | Foverskov Anna | 2002 | HOLBÆK | 0204AO | 25 m | 1:47.06 | |
33 | 12 | Muhlig Lykke | 1999 | KORAL | 9932BC | 25 m | 1:48.92 | |
34 | 451 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 1:49.57 | |
35 | 49 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 1:52.55 | |
36 | 99 | Sander Emma | 2004 | HILLERØD | 25 m | 2:30.01 | ||
37 | 63 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | ||
38 | 175 | Kristiansen Josefine M. | 2002 | NÆSTVED | 0212AV | 25 m | ||
39 | 177 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | ||
40 | 251 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | ||
41 | 314 | Jørgensen Silke Bruun | 2005 | SLAGELSE | 0558AA | 25 m | ||
42 | 389 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 juni 2015 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:24 |
Løb 20, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 190 | Vang Sebastian | 1991 | NÆSTVED | 9163AA | 25 m | 1:00.63 | |
2 | 142 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 25 m | 1:01.20 | |
3 | 205 | Lambert Anton Holten | 1997 | NYBORG | 9775AC | 25 m | 1:03.49 | |
4 | 412 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 1:05.14 | |
5 | 439 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 50 m | 1:05.39 | |
6 | 419 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 1:07.05 | |
7 | 197 | Andersen Nicolai | 1998 | NYBORG | 9837AF | 25 m | 1:09.40 | |
8 | 180 | Notkin Gustav | 1999 | NÆSTVED | 9961AK | 25 m | 1:10.12 | |
9 | 78 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 1:11.00 | |
10 | 243 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 50 m | 1:12.18 | |
11 | 406 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 50 m | 1:14.00 | |
12 | 411 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 1:15.09 | |
13 | 399 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 1:16.24 | |
14 | 318 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 1:16.39 | |
15 | 107 | Damsgaard Tim | 1994 | HORSENS | 9495AR | 25 m | 1:17.27 | |
16 | 378 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 50 m | 1:18.32 | |
17 | 43 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 1:19.64 | |
18 | 77 | Daugbjerg Christoffer | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 1:19.89 | |
19 | 398 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 1:20.69 | |
20 | 486 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 1:20.93 | |
21 | 521 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 1:21.57 | |
22 | 41 | Heilmann Johan | 2000 | HELSINGØR | 0027AN | 25 m | 1:21.81 | |
23 | 427 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 1:23.80 | |
24 | 203 | Klit Jonas Nibe | 1994 | NYBORG | 9461AQ | 25 m | 1:23.90 | |
25 | 200 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 25 m | 1:31.18 | |
26 | 86 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 50 m | 1:31.48 | |
27 | 409 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 1:32.34 | |
28 | 377 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 25 m | 1:33.07 | |
29 | 62 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:33.33 | |
30 | 483 | Lind-Ellefsen Alexander | 2004 | KALUNDBORG | 0475AB | 25 m | 1:33.63 | |
31 | 170 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 1:34.12 | |
32 | 509 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 1:34.89 | |
33 | 522 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 1:35.06 | |
34 | 79 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 1:37.72 | |
35 | 74 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:39.77 | |
36 | 80 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 1:39.94 | |
37 | 382 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 1:42.44 | |
38 | 54 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 50 m | 1:42.88 | |
39 | 89 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 1:47.32 | |
40 | 100 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:00.01 | ||
41 | 52 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 0143AR | 25 m | ||
42 | 222 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 25 m | |||
43 | 228 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | ||
44 | 246 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | ||
45 | 298 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 25 m | ||
46 | 321 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | ||
47 | 383 | Pedersen Gustav | 2004 | TRITON B | 0497AF | 25 m | ||
48 | 391 | Persson Mathias | 2001 | VÆRLØSE | 0107AM | 25 m | ||
49 | 424 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | ||
50 | 432 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 juni 2015 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:24 |
Løb 21, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 516 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 9:42.16 | |
2 | 481 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 9:48.53 | |
3 | 110 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 10:02.03 | |
4 | 140 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 10:07.38 | |
5 | 248 | Olesen Annasofie Halling | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 50 m | 10:46.20 | |
6 | 304 | Ipsen Isabella Voldby | 2000 | SLAGELSE | 0088AP | 25 m | 11:10.42 | |
7 | 296 | Andersen Victoria | 2001 | SLAGELSE | 0192AM | 25 m | 11:44.41 | |
8 | 125 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 12:33.00 | |
9 | 154 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 12:52.05 | |
10 | 196 | ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | ||
11 | 221 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 25 m | ||
12 | 380 | Mosegaard Sofie | 2002 | TRITON B | 0206AE | 25 m | ||
13 | 384 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 juni 2015 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:24 |
Løb 22, 800m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 441 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 25 m | 9:29.30 | |
2 | 274 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 9:36.70 | |
3 | 208 | Maaløe Nikolai Hynkemejer | 1999 | NYBORG | 9957AM | 25 m | 11:11.56 | |
4 | 204 | Kristensen Thomas | 2000 | NYBORG | 0037AG | 25 m | 11:40.29 | |
5 | 198 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | NYBORG | 0351AC | 25 m | 11:43.29 | |
6 | 322 | Madsen Frederik | 2002 | SLAGELSE | 0251AH | 25 m | 11:46.30 | |
7 | 199 | Elnegaard Hans-Ejnar | 2001 | NYBORG | 0103AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 juni 2015 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:24 |
Løb 23, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 480 | Kalundborg Piger 2 | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 1:58.75 | ||
2 | 147 | Næstved Girlpower 1 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:08.10 | ||
3 | 102 | Horsens Piger 1 | 1995 | HORSENS | 25 m | 2:11.15 | ||
4 | 149 | Næstved Girlpower2 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:12.20 | ||
5 | 395 | Kvik Piger C1 | 0 | KVIK | 25 m | 2:14.50 | ||
6 | 454 | D Stv 1 | 0 | STV | 25 m | 2:15.00 | ||
7 | 148 | Næstved Girlpower 4 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:17.55 | ||
8 | 396 | Kvik Piger C2 | 0 | KVIK | 25 m | 2:19.53 | ||
9 | 277 | Ringsted 1 Piger | 0 | RINGSTED | 25 m | 2:20.00 | ||
10 | 47 | Herlev Piger 1 | 1996 | HERLEV | 25 m | 2:24.00 | ||
11 | 278 | Ringsted 2 Piger | 0 | RINGSTED | 25 m | 2:25.00 | ||
12 | 279 | Ringsted 3 Piger | 0 | RINGSTED | 25 m | 2:30.00 | ||
13 | 455 | D Stv 2 | 0 | STV | 25 m | 2:30.00 | ||
14 | 397 | Kvik Piger C3 | 0 | KVIK | 25 m | 2:30.32 | ||
15 | 2 | Britts Tøser 1 | 2000 | KORAL | 25 m | 2:32.21 | ||
16 | 3 | Britts Tøser 2 | 2002 | KORAL | 25 m | 2:32.21 | ||
17 | 48 | Herlev Piger 2 | 1996 | HERLEV | 25 m | 2:36.00 | ||
18 | 121 | Hørsholm Piger 1 | 2004 | HØRSHOLM | 25 m | 2:39.00 | ||
19 | 374 | Triton Piger | 0 | TRITON B | 25 m | 2:40.00 | ||
20 | 479 | Kalundborg Piger 1 | 1995 | KALUNDBORG | 25 m | 2:43.65 | ||
21 | 456 | D Stv 3 | 0 | STV | 25 m | 2:45.00 | ||
22 | 126 | Hørsholm Piger 2 | 2005 | HØRSHOLM | 25 m | 2:48.00 | ||
23 | 457 | D Stv 4 | 0 | STV | 25 m | 3:00.00 | ||
24 | 458 | D Stv 5 | 0 | STV | 25 m | 3:15.00 | ||
25 | 459 | D Stv 6 | 0 | STV | 25 m | 3:30.00 | ||
26 | 72 | Hils 4 Piger | 2004 | HILLERØD | 25 m | |||
27 | 195 | Nyborg Piger 1 | 0 | NYBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 juni 2015 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:24 |
Løb 24, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 150 | Næstved Power 1 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 1:49.50 | ||
2 | 144 | Næstved Boys 2 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:03.45 | ||
3 | 145 | Næstved Boys 3 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:06.50 | ||
4 | 1 | Britts Gutter | 2000 | KORAL | 25 m | 2:09.90 | ||
5 | 258 | Ringsted 1 Drenge | 0 | RINGSTED | 25 m | 2:10.00 | ||
6 | 146 | Næstved Boys 4 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:12.20 | ||
7 | 45 | Herlev Drenge 1 | 2000 | HERLEV | 25 m | 2:14.00 | ||
8 | 259 | Ringsted 2 Drenge | 0 | RINGSTED | 25 m | 2:15.00 | ||
9 | 460 | H Stv 1 | 0 | STV | 25 m | 2:15.00 | ||
10 | 260 | Ringsted 3 Drenge | 0 | RINGSTED | 25 m | 2:20.00 | ||
11 | 373 | Triton Drenge | 0 | TRITON B | 25 m | 2:20.00 | ||
12 | 46 | Herlev Drenge 2 | 2000 | HERLEV | 25 m | 2:28.00 | ||
13 | 461 | H Stv 2 | 0 | STV | 25 m | 2:30.00 | ||
14 | 70 | Hils 3 Drenge | 0 | HILLERØD | 25 m | 2:34.36 | ||
15 | 111 | Hørsholm Drenge 1 | 2004 | HØRSHOLM | 25 m | 2:40.00 | ||
16 | 462 | H Stv 3 | 0 | STV | 25 m | 2:45.00 | ||
17 | 478 | Kalundborg Drenge 1 | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | 2:55.00 | ||
18 | 463 | H Stv 4 | 0 | STV | 25 m | 3:00.00 | ||
19 | 117 | Hørsholm Drenge 2 | 2003 | HØRSHOLM | 25 m | 3:09.00 | ||
20 | 464 | H Stv 5 | 0 | STV | 25 m | 3:15.00 | ||
21 | 71 | Hils 4 Drenge | 2003 | HILLERØD | 25 m | 3:44.79 | ||
22 | 193 | Nyborg Drenge 1 | 0 | NYBORG | 25 m | |||
23 | 194 | Nyborg Drenge 2 | 0 | NYBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 juni 2015 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:24 |
Løb 25, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 516 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 1:01.61 | |
2 | 139 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 1:01.64 | |
3 | 504 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 1:02.33 | |
4 | 533 | Nielsen Signe | 1998 | RINGSTED | 9848AF | 25 m | 1:02.54 | |
5 | 269 | Larsen Maria Heiberg | 1998 | RINGSTED | 9886AQ | 25 m | 1:02.82 | |
6 | 312 | Johansen Daniella Thea | 2000 | SLAGELSE | 0048AP | 25 m | 1:03.34 | |
7 | 104 | Andersen Christina Løth | 1997 | HORSENS | 9768AV | 25 m | 1:04.00 | |
8 | 481 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 1:04.50 | |
9 | 110 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 50 m | 1:04.65 | |
10 | 300 | Dollas Maria | 1998 | SLAGELSE | 9846AJ | 25 m | 1:05.29 | |
11 | 425 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 1:05.66 | |
12 | 490 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 1:05.88 | |
13 | 221 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 50 m | 1:06.47 | |
14 | 11 | Martinussen Julie | 2000 | KORAL | 0068BB | 25 m | 1:06.60 | |
15 | 140 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 1:06.64 | |
16 | 97 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 1:07.06 | |
17 | 105 | Bisgaard Sofie Amalie J. | 2000 | HORSENS | 0082BB | 25 m | 1:07.29 | |
18 | 141 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 1:07.60 | |
19 | 465 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 1:07.78 | |
20 | 173 | Jensen Cecilie Elizabeth | 1998 | NÆSTVED | 9856AN | 25 m | 1:07.94 | |
21 | 287 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 1:08.16 | |
22 | 109 | Lund Stella Krogh | 2000 | HORSENS | 0056AN | 25 m | 1:08.32 | |
23 | 442 | Jensen Lærke Sandholdt | 2000 | KORSØR | 0054AU | 25 m | 1:08.75 | |
24 | 101 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 1:08.77 | |
25 | 40 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 1:08.84 | |
26 | 226 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 25 m | 1:09.18 | |
27 | 206 | Lorenzen Maria | 2001 | NYBORG | 0156AO | 25 m | 1:09.26 | |
28 | 296 | Andersen Victoria | 2001 | SLAGELSE | 0192AM | 50 m | 1:09.55 | |
29 | 499 | Strandberg Caroline | 1998 | KALUNDBORG | 9884BB | 25 m | 1:09.55 | |
30 | 268 | Krøll Thea | 2000 | RINGSTED | 0002AT | 25 m | 1:09.83 | |
31 | 452 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | 1:10.08 | |
32 | 138 | Windahl Rebekka | 2001 | HVIDOVRE | 0158AM | 25 m | 1:10.25 | |
33 | 529 | Lund Nikoline Fabrin | 2001 | HORSENS | 0192AS | 25 m | 1:10.33 | |
34 | 304 | Ipsen Isabella Voldby | 2000 | SLAGELSE | 0088AP | 25 m | 1:10.52 | |
35 | 184 | Steen Line Aarkrogh | 2001 | NÆSTVED | 0124AZ | 25 m | 1:10.90 | |
36 | 29 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 1:10.94 | |
37 | 297 | Beyer Emma | 2000 | SLAGELSE | 0006AG | 50 m | 1:11.45 | |
38 | 500 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 1:11.70 | |
39 | 515 | Lundberg Maja | 2000 | HOLBÆK | 0098BB | 25 m | 1:11.85 | |
40 | 503 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 25 m | 1:12.03 | |
41 | 387 | Sørensen Emma Fie Holck | 1999 | TRITON B | 9926AR | 50 m | 1:12.12 | |
42 | 488 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:12.30 | |
43 | 495 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 25 m | 1:12.45 | ||
44 | 108 | Lund Karen Krogh | 1996 | HORSENS | 9616AX | 25 m | 1:12.60 | |
45 | 288 | Steffensen Emilie | 1997 | RINGSTED | 9798AP | 25 m | 1:12.66 | |
46 | 376 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 25 m | 1:12.72 | |
47 | 417 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 1:12.92 | |
48 | 131 | Jensen Mathilde Vangkilde | 2002 | HØRSHOLM | 0208AR | 50 m | 1:13.19 | |
49 | 213 | Vestergaard Camilla | 2000 | NYBORG | 0078AF | 25 m | 1:13.67 | |
50 | 122 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 25 m | 1:13.92 | |
51 | 39 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 50 m | 1:14.28 | |
52 | 177 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 50 m | 1:14.46 | |
53 | 438 | Hallengreen Philippa | 2002 | KORSØR | 0234AQ | 25 m | 1:14.48 | |
54 | 248 | Olesen Annasofie Halling | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 25 m | 1:15.05 | |
55 | 517 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 1:15.45 | |
56 | 514 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 1:15.50 | |
57 | 132 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 25 m | 1:15.52 | |
58 | 380 | Mosegaard Sofie | 2002 | TRITON B | 0206AE | 25 m | 1:16.13 | |
59 | 160 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 50 m | 1:16.54 | |
60 | 30 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 0346AS | 25 m | 1:17.11 | |
61 | 384 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 50 m | 1:17.11 | |
62 | 164 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 1:17.35 | |
63 | 123 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 1:17.43 | |
64 | 410 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 25 m | 1:17.44 | |
65 | 154 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 1:17.77 | |
66 | 124 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 50 m | 1:17.83 | |
67 | 482 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 1:19.01 | |
68 | 15 | Petersen Emma Ulka Bech | 2002 | KORAL | 0296AU | 25 m | 1:19.36 | |
69 | 57 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 1:19.69 | |
70 | 14 | Nielsen Frida B. | 2001 | KORAL | 0144AY | 25 m | 1:19.91 | |
71 | 450 | Sørensen Amalie Voss | 2001 | KORSØR | 0174BA | 25 m | 1:20.31 | |
72 | 125 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 1:20.67 | |
73 | 163 | Donstrup Mette Foldager | 1999 | NÆSTVED | 25 m | 1:21.34 | ||
74 | 473 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 50 m | 1:22.09 | |
75 | 69 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:22.33 | |
76 | 169 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 50 m | 1:22.44 | |
77 | 127 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 50 m | 1:22.56 | |
78 | 435 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | KORSØR | 0518AB | 25 m | 1:23.05 | |
79 | 202 | Halkjær Cille Ingemann | 2001 | NYBORG | 0172AX | 25 m | 1:23.39 | |
80 | 413 | Kierkegaard Rosa Hallas | 2003 | KVIK | 0314AE | 25 m | 1:23.73 | |
81 | 451 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 1:24.19 | |
82 | 9 | Lund Emma Rye | 2001 | KORAL | 25 m | 1:24.22 | ||
83 | 508 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 1:24.56 | |
84 | 66 | Nygaard Emmanuella | 2003 | HERLEV | 0392AV | 25 m | 1:24.92 | |
85 | 12 | Muhlig Lykke | 1999 | KORAL | 9932BC | 25 m | 1:24.97 | |
86 | 22 | Jørgin Sif | 2002 | DRAGSHOLM | 0294AX | 25 m | 1:25.17 | |
87 | 520 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:25.27 | |
88 | 426 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 50 m | 1:25.35 | |
89 | 130 | Rützou Filippa Olivia | 2003 | HØRSHOLM | 0388AN | 25 m | 1:25.37 | |
90 | 437 | Gjermandsen Malene | 2003 | KORSØR | 0378AM | 25 m | 1:26.91 | |
91 | 210 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 1:27.48 | |
92 | 129 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:27.95 | |
93 | 134 | Søndergaard Caroline N.R. | 2004 | HØRSHOLM | 0462AN | 50 m | 1:29.26 | |
94 | 453 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:29.29 | |
95 | 227 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 25 m | 1:29.74 | |
96 | 446 | Nykjær Maja | 2003 | KORSØR | 25 m | 1:30.56 | ||
97 | 49 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 50 m | 1:31.24 | |
98 | 273 | Nielsen Amalie Nyhave | 2004 | RINGSTED | 0414AJ | 25 m | 1:31.26 | |
99 | 67 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 25 m | 1:31.76 | |
100 | 4 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | KORAL | 25 m | 1:32.27 | ||
101 | 385 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 50 m | 1:33.39 | |
102 | 133 | Nybo Arwen | 2004 | HØRSHOLM | 0476AL | 50 m | 1:35.19 | |
103 | 91 | Markussen Elinor | 2004 | HILLERØD | 0478AL | 25 m | 1:35.39 | |
104 | 244 | Nelkop Julie | 2004 | ROSKILDE | 0452AJ | 25 m | 1:36.29 | |
105 | 315 | Kaiser Ida Sjøgren | 2004 | SLAGELSE | 0428AJ | 25 m | 1:36.82 | |
106 | 401 | Bech Signe Thornberg | 2004 | KVIK | 0406AK | 25 m | 1:36.95 | |
107 | 524 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | HOLBÆK | 0624AA | 25 m | 1:36.98 | |
108 | 58 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 25 m | 1:37.68 | |
109 | 320 | Liebgen Signe | 2005 | SLAGELSE | 0544AI | 25 m | 1:37.72 | |
110 | 386 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 1:38.53 | |
111 | 167 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 1:39.50 | |
112 | 10 | Martinussen Freja K. | 2003 | KORAL | 0362AX | 25 m | 1:41.46 | |
113 | 254 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 1:41.94 | |
114 | 99 | Sander Emma | 2004 | HILLERØD | 25 m | 1:43.74 | ||
115 | 7 | Ladegaard Astrid V. | 1999 | KORAL | 25 m | 1:45.09 | ||
116 | 284 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 25 m | 1:46.54 | ||
117 | 415 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 1:48.12 | |
118 | 162 | Donstrup Marie | 2004 | NÆSTVED | 25 m | 1:48.95 | ||
119 | 474 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:50.71 | |
120 | 467 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:51.88 | |
121 | 90 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 25 m | 1:52.26 | ||
122 | 430 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 1:52.44 | |
123 | 436 | Gjermandsen Camilla | 2004 | KORSØR | 0472AK | 25 m | 1:52.73 | |
124 | 93 | Nannberg Andrea | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:00.16 | ||
125 | 281 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 25 m | 2:02.43 | ||
126 | 85 | Kichhhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:03.52 | ||
127 | 285 | Schytte Christine | 2004 | RINGSTED | 0472AN | 25 m | 2:05.12 | |
128 | 87 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | HILLERØD | 25 m | 2:09.96 | ||
129 | 183 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 2:13.01 | ||
130 | 267 | Kristiansen Cecilie | 1990 | RINGSTED | 9044AE | 25 m | 2:15.10 | |
131 | 422 | Olsen Clara Guldager | 2004 | KVIK | 0434AQ | 25 m | 2:29.54 | |
132 | 230 | Houlind Andrea | 2005 | ROSKILDE | 0536AM | 25 m | 2:41.65 | |
133 | 217 | Andersen Norma | 2007 | ROSKILDE | 0728AB | 25 m | 2:53.99 | |
134 | 33 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 25 m | |||
135 | 34 | Schilling Alberte | 2003 | DRAGSHOLM | 25 m | |||
136 | 35 | Sørensen Caroline Kingo | 2003 | DRAGSHOLM | 0358AW | 25 m | ||
137 | 37 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 25 m | |||
138 | 68 | Prehn Clara | 2003 | HERLEV | 25 m | |||
139 | 218 | Bækgaard Siena | 2007 | ROSKILDE | 25 m | |||
140 | 252 | Schyth Tilde | 2006 | ROSKILDE | 25 m | |||
141 | 253 | Stanbury Emily | 2005 | ROSKILDE | 0538AH | 25 m | ||
142 | 326 | Quist Tilde-Sofie | 2005 | SLAGELSE | 0568AH | 25 m | ||
143 | 329 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | ||
144 | 489 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
145 | 496 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | |||
146 | 498 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 juni 2015 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:24 |
Løb 26, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 190 | Vang Sebastian | 1991 | NÆSTVED | 9163AA | 25 m | 54.61 | |
2 | 142 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 25 m | 57.04 | |
3 | 412 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 57.08 | |
4 | 233 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 57.18 | |
5 | 507 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 25 m | 58.20 | |
6 | 441 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 25 m | 58.45 | |
7 | 502 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 25 m | 58.89 | |
8 | 20 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 58.99 | |
9 | 427 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 59.40 | |
10 | 406 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 25 m | 59.90 | |
11 | 6 | Koch Christian | 1998 | KORAL | 9841AU | 25 m | 59.94 | |
12 | 399 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 1:00.09 | |
13 | 286 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 25 m | 1:00.21 | |
14 | 439 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 25 m | 1:01.05 | |
15 | 291 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 25 m | 1:01.07 | |
16 | 107 | Damsgaard Tim | 1994 | HORSENS | 9495AR | 25 m | 1:01.18 | |
17 | 388 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 1:01.18 | |
18 | 307 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 25 m | 1:01.42 | |
19 | 243 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 25 m | 1:01.51 | |
20 | 316 | Kokholm Oscar Fischer | 2000 | SLAGELSE | 0059AD | 25 m | 1:01.83 | |
21 | 272 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 1:02.11 | |
22 | 419 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 1:02.13 | |
23 | 311 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 1:02.27 | |
24 | 274 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 1:02.34 | |
25 | 411 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 1:02.76 | |
26 | 16 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 9711AT | 25 m | 1:02.80 | |
27 | 78 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 1:03.31 | |
28 | 197 | Andersen Nicolai | 1998 | NYBORG | 9837AF | 25 m | 1:03.62 | |
29 | 381 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON B | 9971AK | 25 m | 1:04.41 | |
30 | 137 | Windahl Magnus | 2000 | HVIDOVRE | 0061AH | 25 m | 1:04.69 | |
31 | 80 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 1:06.18 | |
32 | 477 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 50 m | 1:06.24 | |
33 | 208 | Maaløe Nikolai Hynkemejer | 1999 | NYBORG | 9957AM | 25 m | 1:06.27 | |
34 | 36 | Sørensen Magnus Kingo | 1999 | DRAGSHOLM | 9929AR | 25 m | 1:06.31 | |
35 | 55 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 25 m | 1:06.43 | |
36 | 391 | Persson Mathias | 2001 | VÆRLØSE | 0107AM | 25 m | 1:06.62 | |
37 | 23 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 1:06.65 | |
38 | 136 | Hufeldt Tobias | 2001 | HVIDOVRE | 0169AH | 25 m | 1:06.99 | |
39 | 298 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 25 m | 1:07.11 | |
40 | 378 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 1:07.42 | |
41 | 526 | Tholle Gorm Topp | 2001 | HOLBÆK | 0151AD | 25 m | 1:07.42 | |
42 | 43 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 1:07.68 | |
43 | 52 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 0143AR | 25 m | 1:07.69 | |
44 | 77 | Daugbjerg Christoffer | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 1:07.94 | |
45 | 41 | Heilmann Johan | 2000 | HELSINGØR | 0027AN | 25 m | 1:08.19 | |
46 | 180 | Notkin Gustav | 1999 | NÆSTVED | 9961AK | 25 m | 1:08.29 | |
47 | 13 | Nielsen Emil B. | 1999 | KORAL | 9907AT | 25 m | 1:08.30 | |
48 | 26 | Modin Rasmus | 2002 | DRAGSHOLM | 0295AQ | 25 m | 1:08.37 | |
49 | 54 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 1:08.88 | |
50 | 203 | Klit Jonas Nibe | 1994 | NYBORG | 9461AQ | 25 m | 1:09.15 | |
51 | 379 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 25 m | 1:09.36 | |
52 | 432 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 50 m | 1:09.78 | |
53 | 64 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 25 m | 1:09.85 | |
54 | 255 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 1:10.03 | |
55 | 486 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 1:10.16 | |
56 | 5 | Hansen Niels Christian | 2001 | KORAL | 25 m | 1:10.30 | ||
57 | 414 | Larsen Lucas Sirek | 2002 | KVIK | 0295AC | 25 m | 1:10.37 | |
58 | 472 | Løwenstein Rasmus | 2001 | HERLUFSHOL | 0169AO | 25 m | 1:10.47 | |
59 | 27 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 1:10.69 | |
60 | 200 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 25 m | 1:10.72 | |
61 | 112 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 1:10.91 | |
62 | 318 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 1:11.09 | |
63 | 235 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 50 m | 1:11.18 | |
64 | 398 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 1:11.93 | |
65 | 409 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 1:11.99 | |
66 | 521 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 1:12.23 | |
67 | 182 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 1:12.50 | |
68 | 431 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 50 m | 1:12.58 | |
69 | 448 | Quist Nicolai | 2003 | KORSØR | 0381AI | 25 m | 1:13.44 | |
70 | 165 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 1:13.54 | |
71 | 305 | Ipsen Marcus | 2002 | SLAGELSE | 0251AN | 25 m | 1:13.93 | |
72 | 62 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:14.53 | |
73 | 113 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 50 m | 1:14.78 | |
74 | 377 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 50 m | 1:14.81 | |
75 | 152 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 50 m | 1:15.34 | |
76 | 429 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 1:15.50 | |
77 | 79 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 1:15.61 | |
78 | 420 | Nygaard Andreas Zastrow | 2003 | KVIK | 0377AB | 50 m | 1:16.06 | |
79 | 50 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 1:16.12 | |
80 | 404 | Chappel Gustav | 2002 | KVIK | 0237AH | 50 m | 1:16.49 | |
81 | 424 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 50 m | 1:16.50 | |
82 | 86 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 1:16.87 | |
83 | 201 | Graff Nicolai | 2001 | NYBORG | 0161AO | 25 m | 1:17.48 | |
84 | 511 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 1:17.79 | |
85 | 405 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 50 m | 1:17.84 | |
86 | 493 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 1:18.03 | |
87 | 98 | Pihl Noel Willem | 2002 | HILLERØD | 0281AL | 25 m | 1:18.10 | |
88 | 32 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 1:18.19 | |
89 | 407 | Dobel Niklas | 2004 | KVIK | 25 m | 1:19.35 | ||
90 | 53 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 1:20.15 | |
91 | 88 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 1:20.58 | |
92 | 323 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 1:20.68 | |
93 | 65 | Moffett Kristian | 2003 | HERLEV | 0339AA | 25 m | 1:21.06 | |
94 | 74 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:21.85 | |
95 | 114 | Otto Joachim Lanzky | 2001 | HØRSHOLM | 0117AL | 25 m | 1:21.95 | |
96 | 115 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | 1:22.65 | |
97 | 161 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 50 m | 1:23.02 | |
98 | 219 | Baunkjær Magnus Dreistrup | 2003 | ROSKILDE | 0365AG | 25 m | 1:23.54 | |
99 | 56 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 1:24.39 | |
100 | 382 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 1:24.41 | |
101 | 466 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 50 m | 1:24.49 | |
102 | 28 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 1:25.00 | |
103 | 421 | Olavsgaard Sebastian Hvid | 2004 | KVIK | 0473AB | 25 m | 1:25.82 | |
104 | 383 | Pedersen Gustav | 2004 | TRITON B | 0497AF | 25 m | 1:26.55 | |
105 | 519 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 1:28.57 | |
106 | 153 | Andersen Sammi Anker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 50 m | 1:30.36 | |
107 | 116 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | 1:30.42 | |
108 | 263 | Gravlund Magnus | 2002 | RINGSTED | 25 m | 1:30.70 | ||
109 | 246 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 50 m | 1:32.07 | |
110 | 487 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 1:33.64 | |
111 | 185 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 25 m | 1:35.33 | ||
112 | 119 | Melchiorsen Julius Rix | 2004 | HØRSHOLM | 0455AH | 50 m | 1:37.56 | |
113 | 494 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 1:38.55 | |
114 | 236 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:38.61 | |
115 | 120 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 50 m | 1:38.73 | |
116 | 250 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 25 m | 1:39.88 | ||
117 | 447 | Olsson Noah | 2003 | KORSØR | 25 m | 1:42.01 | ||
118 | 100 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 25 m | 1:42.83 | ||
119 | 222 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 25 m | 1:44.24 | ||
120 | 264 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 25 m | 1:45.67 | ||
121 | 444 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | 1:45.77 | |
122 | 118 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 25 m | 1:45.86 | |
123 | 84 | Jacobsen Gustav | 2005 | HILLERØD | 25 m | 1:46.18 | ||
124 | 186 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 25 m | 1:46.26 | ||
125 | 266 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 1:46.68 | |
126 | 212 | Trasbo Victor | 2002 | NYBORG | 0207AR | 25 m | 1:47.10 | |
127 | 215 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 1:48.20 | |
128 | 81 | Galsøe Johan | 2005 | HILLERØD | 25 m | 1:49.82 | ||
129 | 261 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 25 m | 1:50.75 | ||
130 | 276 | Petersen Tobias Askhøj | 2005 | RINGSTED | 0531AB | 25 m | 1:51.88 | |
131 | 247 | Nyegaard Joanathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 50 m | 1:53.67 | |
132 | 231 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 1:54.01 | ||
133 | 257 | Diem Felix | 2005 | RINGSTED | 25 m | 2:02.32 | ||
134 | 73 | Albrektsen Linus | 2006 | HILLERØD | 25 m | 2:05.02 | ||
135 | 21 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | ||
136 | 24 | Knudsen Bertram Geisler | 2004 | DRAGSHOLM | 0411AL | 25 m | ||
137 | 25 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | ||
138 | 229 | Granic Valdemar | 2006 | ROSKILDE | 25 m | |||
139 | 232 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 25 m | |||
140 | 237 | Kobberø Aske | 2007 | ROSKILDE | 25 m | |||
141 | 270 | Lykke Silas | 2003 | RINGSTED | 25 m | |||
142 | 280 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 25 m | |||
143 | 313 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | ||
144 | 497 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 juni 2015 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:25 |
Løb 27, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 139 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 35.04 | |
2 | 514 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 35.16 | |
3 | 294 | Andersen Amanda Glerup | 1998 | SLAGELSE | 9814AM | 50 m | 35.62 | |
4 | 109 | Lund Stella Krogh | 2000 | HORSENS | 0056AN | 25 m | 35.88 | |
5 | 94 | Nislev Pernille | 1998 | HILLERØD | 9842AC | 25 m | 37.72 | |
6 | 157 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 25 m | 37.75 | |
7 | 108 | Lund Karen Krogh | 1996 | HORSENS | 9616AX | 25 m | 37.82 | |
8 | 403 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 38.53 | |
9 | 106 | Damsgaard Anette | 1996 | HORSENS | 9696AY | 50 m | 39.58 | |
10 | 18 | Willberg Katrine Juhl | 2001 | KORAL | 0164BB | 25 m | 41.44 | |
11 | 503 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 25 m | 41.62 | |
12 | 501 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 25 m | 41.85 | |
13 | 8 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | KORAL | 0162AT | 25 m | 42.38 | |
14 | 400 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 42.43 | |
15 | 491 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 25 m | 42.48 | |
16 | 512 | Foverskov Anna | 2002 | HOLBÆK | 0204AO | 25 m | 42.73 | |
17 | 104 | Andersen Christina Løth | 1997 | HORSENS | 9768AV | 25 m | 42.84 | |
18 | 402 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 43.33 | |
19 | 410 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | 44.49 | |
20 | 518 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 45.37 | |
21 | 433 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 50 m | 46.85 | |
22 | 22 | Jørgin Sif | 2002 | DRAGSHOLM | 0294AX | 25 m | 47.02 | |
23 | 9 | Lund Emma Rye | 2001 | KORAL | 25 m | 47.45 | ||
24 | 17 | Sparre Nina Lodberg | 2001 | KORAL | 0172AW | 25 m | 47.51 | |
25 | 473 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 47.71 | |
26 | 30 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 0346AS | 25 m | 47.92 | |
27 | 310 | Jensen Monique Etsegenet | 2003 | SLAGELSE | 0374AD | 25 m | 49.29 | |
28 | 238 | Kobberø Selma | 2004 | ROSKILDE | 0466AH | 25 m | 49.59 | |
29 | 290 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 49.69 | |
30 | 129 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 49.95 | |
31 | 58 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 25 m | 50.61 | |
32 | 426 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 51.68 | |
33 | 7 | Ladegaard Astrid V. | 1999 | KORAL | 25 m | 51.89 | ||
34 | 67 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 25 m | 51.92 | |
35 | 262 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 52.31 | |
36 | 275 | Pedersen Signe T. | 2002 | RINGSTED | 25 m | 52.56 | ||
37 | 315 | Kaiser Ida Sjøgren | 2004 | SLAGELSE | 0428AJ | 25 m | 54.05 | |
38 | 83 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 25 m | 55.29 | ||
39 | 445 | Nordstrøm Viola | 2004 | KORSØR | 25 m | 55.72 | ||
40 | 401 | Bech Signe Thornberg | 2004 | KVIK | 0406AK | 50 m | 56.33 | |
41 | 415 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 56.66 | |
42 | 273 | Nielsen Amalie Nyhave | 2004 | RINGSTED | 0414AJ | 25 m | 57.00 | |
43 | 320 | Liebgen Signe | 2005 | SLAGELSE | 0544AI | 25 m | 57.25 | |
44 | 527 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 25 m | 58.04 | |
45 | 292 | Thielsen Helene | 2004 | RINGSTED | 0474AB | 25 m | 58.53 | |
46 | 530 | Jensen Majse Mandrup | 2004 | KORSØR | 0428AO | 25 m | 58.92 | |
47 | 326 | Quist Tilde-Sofie | 2005 | SLAGELSE | 0568AH | 25 m | 59.36 | |
48 | 282 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 59.38 | |
49 | 174 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 59.89 | |
50 | 127 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 25 m | 1:00.06 | |
51 | 474 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:00.21 | |
52 | 284 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 25 m | 1:00.35 | ||
53 | 33 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 25 m | 1:00.68 | ||
54 | 440 | Hansen Mathilde Mørk | 2004 | KORSØR | 25 m | 1:00.79 | ||
55 | 35 | Sørensen Caroline Kingo | 2003 | DRAGSHOLM | 0358AW | 25 m | 1:01.45 | |
56 | 430 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 1:02.71 | |
57 | 443 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 25 m | 1:06.65 | ||
58 | 436 | Gjermandsen Camilla | 2004 | KORSØR | 0472AK | 25 m | 1:11.59 | |
59 | 329 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 1:14.61 | |
60 | 92 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 25 m | 1:21.00 | ||
61 | 267 | Kristiansen Cecilie | 1990 | RINGSTED | 9044AE | 25 m | 1:23.72 | |
62 | 183 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 1:23.89 | ||
63 | 87 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | HILLERØD | 25 m | 1:45.21 | ||
64 | 34 | Schilling Alberte | 2003 | DRAGSHOLM | 25 m | |||
65 | 37 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 25 m | |||
66 | 162 | Donstrup Marie | 2004 | NÆSTVED | 25 m | |||
67 | 163 | Donstrup Mette Foldager | 1999 | NÆSTVED | 25 m | |||
68 | 216 | Andersen Juliane | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | ||
69 | 242 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | ||
70 | 253 | Stanbury Emily | 2005 | ROSKILDE | 0538AH | 25 m | ||
71 | 285 | Schytte Christine | 2004 | RINGSTED | 0472AN | 25 m | ||
72 | 422 | Olsen Clara Guldager | 2004 | KVIK | 0434AQ | 25 m | ||
73 | 465 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | ||
74 | 489 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
75 | 492 | Nørgaard Sofie | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
76 | 496 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | |||
77 | 498 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 juni 2015 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:25 |
Løb 28, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 171 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 29.52 | |
2 | 107 | Damsgaard Tim | 1994 | HORSENS | 9495AR | 25 m | 33.97 | |
3 | 51 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 34.69 | |
4 | 412 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 35.00 | |
5 | 311 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 35.01 | |
6 | 205 | Lambert Anton Holten | 1997 | NYBORG | 9775AC | 25 m | 35.23 | |
7 | 291 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 25 m | 36.27 | |
8 | 532 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 37.08 | |
9 | 399 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 38.31 | |
10 | 419 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 38.79 | |
11 | 477 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 39.26 | |
12 | 449 | Rought Elias | 2003 | KORSØR | 0359AF | 25 m | 39.34 | |
13 | 406 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 25 m | 41.23 | |
14 | 431 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 50 m | 41.27 | |
15 | 77 | Daugbjerg Christoffer | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 42.14 | |
16 | 528 | Wenger Mads Selvig | 2001 | HOLBÆK | 0145AL | 25 m | 42.15 | |
17 | 509 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 43.13 | |
18 | 476 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 25 m | 43.76 | |
19 | 409 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 50 m | 44.17 | |
20 | 404 | Chappel Gustav | 2002 | KVIK | 0237AH | 25 m | 45.24 | |
21 | 420 | Nygaard Andreas Zastrow | 2003 | KVIK | 0377AB | 50 m | 45.36 | |
22 | 114 | Otto Joachim Lanzky | 2001 | HØRSHOLM | 0117AL | 25 m | 45.50 | |
23 | 323 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 46.19 | |
24 | 50 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 47.04 | |
25 | 271 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 48.18 | |
26 | 398 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 48.28 | |
27 | 521 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 49.43 | |
28 | 295 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 50.30 | |
29 | 522 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 50.31 | |
30 | 256 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 25 m | 50.68 | |
31 | 223 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 50.85 | |
32 | 405 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 51.21 | |
33 | 429 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 51.25 | |
34 | 487 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 52.14 | |
35 | 414 | Larsen Lucas Sirek | 2002 | KVIK | 0295AC | 25 m | 52.70 | |
36 | 41 | Heilmann Johan | 2000 | HELSINGØR | 0027AN | 25 m | 52.78 | |
37 | 209 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 53.18 | |
38 | 421 | Olavsgaard Sebastian Hvid | 2004 | KVIK | 0473AB | 25 m | 53.39 | |
39 | 113 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 53.53 | |
40 | 115 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | 55.16 | |
41 | 407 | Dobel Niklas | 2004 | KVIK | 25 m | 55.30 | ||
42 | 468 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 50 m | 56.11 | |
43 | 199 | Elnegaard Hans-Ejnar | 2001 | NYBORG | 0103AG | 25 m | 56.15 | |
44 | 505 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 57.09 | |
45 | 234 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 57.27 | |
46 | 270 | Lykke Silas | 2003 | RINGSTED | 25 m | 57.45 | ||
47 | 240 | Larsen Anton | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 57.61 | ||
48 | 263 | Gravlund Magnus | 2002 | RINGSTED | 25 m | 58.33 | ||
49 | 261 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 25 m | 59.39 | ||
50 | 519 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 1:00.30 | |
51 | 24 | Knudsen Bertram Geisler | 2004 | DRAGSHOLM | 0411AL | 25 m | 1:01.74 | |
52 | 523 | Pedersen Gustav Egemar | 2004 | HOLBÆK | 25 m | 1:02.21 | ||
53 | 118 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 25 m | 1:09.91 | |
54 | 382 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 1:14.64 | |
55 | 170 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | ||
56 | 185 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 25 m | |||
57 | 212 | Trasbo Victor | 2002 | NYBORG | 0207AR | 25 m | ||
58 | 239 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | ||
59 | 276 | Petersen Tobias Askhøj | 2005 | RINGSTED | 0531AB | 25 m | ||
60 | 313 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | ||
61 | 447 | Olsson Noah | 2003 | KORSØR | 25 m | |||
62 | 497 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 juni 2015 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:25 |
Løb 29, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 513 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 5:26.16 | |
2 | 110 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 5:32.67 | |
3 | 416 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 5:48.31 | |
4 | 138 | Windahl Rebekka | 2001 | HVIDOVRE | 0158AM | 25 m | 5:54.11 | |
5 | 241 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 6:15.94 | |
6 | 328 | Rasmussen Mathilde | 2002 | SLAGELSE | 0296AI | 25 m | 6:26.06 | |
7 | 206 | Lorenzen Maria | 2001 | NYBORG | 0156AO | 25 m | 6:26.21 | |
8 | 211 | Petersen Anna Lund | 2001 | NYBORG | 0116BA | 25 m | 7:13.51 | |
9 | 177 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | ||
10 | 196 | ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | ||
11 | 207 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 25 m | ||
12 | 380 | Mosegaard Sofie | 2002 | TRITON B | 0206AE | 25 m | ||
13 | 384 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 25 m | ||
14 | 385 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | ||
15 | 386 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | ||
16 | 471 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 juni 2015 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:25 |
Løb 30, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 441 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 25 m | 5:27.27 | |
2 | 137 | Windahl Magnus | 2000 | HVIDOVRE | 0061AH | 25 m | 5:34.32 | |
3 | 204 | Kristensen Thomas | 2000 | NYBORG | 0037AG | 25 m | 6:10.75 | |
4 | 198 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | NYBORG | 0351AC | 25 m | 6:15.63 | |
5 | 208 | Maaløe Nikolai Hynkemejer | 1999 | NYBORG | 9957AM | 25 m | 6:54.98 | |
6 | 75 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 7:00.01 | |
7 | 199 | Elnegaard Hans-Ejnar | 2001 | NYBORG | 0103AG | 25 m | 7:16.78 | |
8 | 54 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | ||
9 | 303 | Hansen Lauritz Tanderup | 2003 | SLAGELSE | 0325AA | 25 m | ||
10 | 316 | Kokholm Oscar Fischer | 2000 | SLAGELSE | 0059AD | 25 m | ||
11 | 398 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | ||
12 | 414 | Larsen Lucas Sirek | 2002 | KVIK | 0295AC | 25 m | ||
13 | 420 | Nygaard Andreas Zastrow | 2003 | KVIK | 0377AB | 25 m | ||
14 | 431 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 juni 2015 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:25 |
Løb 31, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 516 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 30.63 | |
2 | 220 | Boisen Josefine | 1996 | ROSKILDE | 25 m | 31.37 | ||
3 | 425 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 31.57 | |
4 | 106 | Damsgaard Anette | 1996 | HORSENS | 9696AY | 25 m | 31.61 | |
5 | 312 | Johansen Daniella Thea | 2000 | SLAGELSE | 0048AP | 25 m | 31.79 | |
6 | 490 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 31.96 | |
7 | 42 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 25 m | 32.18 | |
8 | 294 | Andersen Amanda Glerup | 1998 | SLAGELSE | 9814AM | 50 m | 32.75 | |
9 | 11 | Martinussen Julie | 2000 | KORAL | 0068BB | 25 m | 32.85 | |
10 | 38 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 50 m | 32.95 | |
11 | 452 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | 33.45 | |
12 | 104 | Andersen Christina Løth | 1997 | HORSENS | 9768AV | 25 m | 33.63 | |
13 | 288 | Steffensen Emilie | 1997 | RINGSTED | 9798AP | 25 m | 33.69 | |
14 | 109 | Lund Stella Krogh | 2000 | HORSENS | 0056AN | 25 m | 34.68 | |
15 | 416 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 34.83 | |
16 | 141 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 50 m | 34.99 | |
17 | 465 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 50 m | 35.17 | |
18 | 296 | Andersen Victoria | 2001 | SLAGELSE | 0192AM | 50 m | 35.62 | |
19 | 108 | Lund Karen Krogh | 1996 | HORSENS | 9616AX | 25 m | 36.06 | |
20 | 173 | Jensen Cecilie Elizabeth | 1998 | NÆSTVED | 9856AN | 25 m | 36.37 | |
21 | 226 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 25 m | 36.47 | |
22 | 135 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | 37.27 | |
23 | 408 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 37.58 | |
24 | 428 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 37.63 | |
25 | 304 | Ipsen Isabella Voldby | 2000 | SLAGELSE | 0088AP | 25 m | 37.72 | |
26 | 14 | Nielsen Frida B. | 2001 | KORAL | 0144AY | 25 m | 37.94 | |
27 | 122 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 25 m | 38.29 | |
28 | 57 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 39.00 | |
29 | 495 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 25 m | 39.47 | ||
30 | 163 | Donstrup Mette Foldager | 1999 | NÆSTVED | 25 m | 39.74 | ||
31 | 8 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | KORAL | 0162AT | 25 m | 39.90 | |
32 | 39 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 25 m | 40.07 | |
33 | 40 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 40.37 | |
34 | 418 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 41.21 | |
35 | 101 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 41.31 | |
36 | 124 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 25 m | 41.47 | |
37 | 438 | Hallengreen Philippa | 2002 | KORSØR | 0234AQ | 25 m | 42.13 | |
38 | 69 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 42.39 | |
39 | 488 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 42.40 | |
40 | 132 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 50 m | 42.54 | |
41 | 66 | Nygaard Emmanuella | 2003 | HERLEV | 0392AV | 25 m | 43.06 | |
42 | 435 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | KORSØR | 0518AB | 25 m | 43.51 | |
43 | 29 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 44.11 | |
44 | 242 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 44.97 | |
45 | 12 | Muhlig Lykke | 1999 | KORAL | 9932BC | 25 m | 44.98 | |
46 | 125 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 45.52 | |
47 | 451 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 45.64 | |
48 | 154 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 46.05 | |
49 | 292 | Thielsen Helene | 2004 | RINGSTED | 0474AB | 25 m | 46.16 | |
50 | 18 | Willberg Katrine Juhl | 2001 | KORAL | 0164BB | 25 m | 46.35 | |
51 | 282 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 47.05 | |
52 | 265 | Heegaard Malou | 2002 | RINGSTED | 0292AK | 25 m | 47.06 | |
53 | 210 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 48.05 | |
54 | 90 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 25 m | 50.01 | ||
55 | 95 | Nissen Emma | 2004 | HILLERØD | 0406AL | 25 m | 50.01 | |
56 | 310 | Jensen Monique Etsegenet | 2003 | SLAGELSE | 0374AD | 25 m | 50.17 | |
57 | 216 | Andersen Juliane | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 53.48 | |
58 | 443 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 25 m | 53.57 | ||
59 | 83 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 25 m | 55.01 | ||
60 | 91 | Markussen Elinor | 2004 | HILLERØD | 0478AL | 25 m | 55.01 | |
61 | 93 | Nannberg Andrea | 2005 | HILLERØD | 25 m | 55.01 | ||
62 | 437 | Gjermandsen Malene | 2003 | KORSØR | 0378AM | 25 m | 57.02 | |
63 | 174 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:02.13 | |
64 | 133 | Nybo Arwen | 2004 | HØRSHOLM | 0476AL | 25 m | 1:08.61 | |
65 | 87 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | HILLERØD | 25 m | 1:10.01 | ||
66 | 92 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 25 m | 1:10.01 | ||
67 | 99 | Sander Emma | 2004 | HILLERØD | 25 m | 1:10.01 | ||
68 | 253 | Stanbury Emily | 2005 | ROSKILDE | 0538AH | 25 m | ||
69 | 281 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 25 m | |||
70 | 440 | Hansen Mathilde Mørk | 2004 | KORSØR | 25 m | |||
71 | 445 | Nordstrøm Viola | 2004 | KORSØR | 25 m | |||
72 | 530 | Jensen Majse Mandrup | 2004 | KORSØR | 0428AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 juni 2015 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:25 |
Løb 32, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 142 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 25 m | 27.41 | |
2 | 190 | Vang Sebastian | 1991 | NÆSTVED | 9163AA | 25 m | 27.44 | |
3 | 412 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 27.90 | |
4 | 205 | Lambert Anton Holten | 1997 | NYBORG | 9775AC | 25 m | 28.20 | |
5 | 233 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 50 m | 29.26 | |
6 | 171 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 29.36 | |
7 | 439 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 50 m | 29.63 | |
8 | 419 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 30.37 | |
9 | 526 | Tholle Gorm Topp | 2001 | HOLBÆK | 0151AD | 25 m | 30.69 | |
10 | 78 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 30.80 | |
11 | 197 | Andersen Nicolai | 1998 | NYBORG | 9837AF | 25 m | 30.87 | |
12 | 381 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON B | 9971AK | 50 m | 31.08 | |
13 | 406 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 25 m | 31.45 | |
14 | 16 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 9711AT | 25 m | 31.52 | |
15 | 286 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 25 m | 31.71 | |
16 | 427 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 31.89 | |
17 | 316 | Kokholm Oscar Fischer | 2000 | SLAGELSE | 0059AD | 25 m | 31.90 | |
18 | 291 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 25 m | 33.08 | |
19 | 398 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 50 m | 33.43 | |
20 | 399 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 33.43 | |
21 | 52 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 0143AR | 25 m | 33.62 | |
22 | 318 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 33.92 | |
23 | 136 | Hufeldt Tobias | 2001 | HVIDOVRE | 0169AH | 25 m | 34.40 | |
24 | 43 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 34.45 | |
25 | 411 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 34.75 | |
26 | 41 | Heilmann Johan | 2000 | HELSINGØR | 0027AN | 25 m | 34.89 | |
27 | 486 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 35.04 | |
28 | 528 | Wenger Mads Selvig | 2001 | HOLBÆK | 0145AL | 25 m | 35.72 | |
29 | 77 | Daugbjerg Christoffer | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 35.75 | |
30 | 391 | Persson Mathias | 2001 | VÆRLØSE | 0107AM | 25 m | 35.78 | |
31 | 76 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 36.02 | |
32 | 509 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 36.13 | |
33 | 64 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 25 m | 36.14 | |
34 | 431 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 50 m | 36.43 | |
35 | 432 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 36.44 | |
36 | 62 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 36.60 | |
37 | 305 | Ipsen Marcus | 2002 | SLAGELSE | 0251AN | 25 m | 36.60 | |
38 | 55 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 25 m | 36.61 | |
39 | 321 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 36.64 | |
40 | 26 | Modin Rasmus | 2002 | DRAGSHOLM | 0295AQ | 25 m | 37.05 | |
41 | 5 | Hansen Niels Christian | 2001 | KORAL | 25 m | 37.53 | ||
42 | 274 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 37.88 | |
43 | 235 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 38.01 | |
44 | 298 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 25 m | 38.32 | |
45 | 414 | Larsen Lucas Sirek | 2002 | KVIK | 0295AC | 50 m | 38.88 | |
46 | 493 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 39.14 | |
47 | 424 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 50 m | 39.29 | |
48 | 271 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 39.38 | |
49 | 409 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 39.45 | |
50 | 86 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 39.62 | |
51 | 84 | Jacobsen Gustav | 2005 | HILLERØD | 25 m | 40.01 | ||
52 | 511 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 40.20 | |
53 | 112 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 40.77 | |
54 | 255 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 40.97 | |
55 | 382 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 40.98 | |
56 | 32 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 42.11 | |
57 | 420 | Nygaard Andreas Zastrow | 2003 | KVIK | 0377AB | 25 m | 42.11 | |
58 | 53 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 42.17 | |
59 | 152 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 50 m | 42.24 | |
60 | 324 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 43.29 | |
61 | 323 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 44.17 | |
62 | 429 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 44.18 | |
63 | 65 | Moffett Kristian | 2003 | HERLEV | 0339AA | 50 m | 44.32 | |
64 | 170 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 44.57 | |
65 | 404 | Chappel Gustav | 2002 | KVIK | 0237AH | 25 m | 44.66 | |
66 | 114 | Otto Joachim Lanzky | 2001 | HØRSHOLM | 0117AL | 25 m | 44.69 | |
67 | 56 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 45.91 | |
68 | 223 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 46.01 | |
69 | 89 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 46.30 | |
70 | 405 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 46.95 | |
71 | 74 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 47.35 | |
72 | 383 | Pedersen Gustav | 2004 | TRITON B | 0497AF | 50 m | 47.74 | |
73 | 523 | Pedersen Gustav Egemar | 2004 | HOLBÆK | 25 m | 48.06 | ||
74 | 466 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 49.08 | |
75 | 494 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 49.14 | |
76 | 421 | Olavsgaard Sebastian Hvid | 2004 | KVIK | 0473AB | 25 m | 49.23 | |
77 | 236 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 49.44 | |
78 | 28 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 50.11 | |
79 | 444 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | 54.25 | |
80 | 161 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 25 m | 54.26 | |
81 | 73 | Albrektsen Linus | 2006 | HILLERØD | 25 m | 55.01 | ||
82 | 81 | Galsøe Johan | 2005 | HILLERØD | 25 m | 55.01 | ||
83 | 119 | Melchiorsen Julius Rix | 2004 | HØRSHOLM | 0455AH | 25 m | 57.29 | |
84 | 234 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 57.77 | |
85 | 100 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 25 m | 1:00.01 | ||
86 | 240 | Larsen Anton | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 1:00.33 | ||
87 | 21 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | ||
88 | 25 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | ||
89 | 182 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | ||
90 | 186 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 25 m | |||
91 | 222 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 25 m | |||
92 | 270 | Lykke Silas | 2003 | RINGSTED | 25 m | |||
93 | 388 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 juni 2015 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:25 |
Løb 33, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 504 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 1:09.49 | |
2 | 94 | Nislev Pernille | 1998 | HILLERØD | 9842AC | 25 m | 1:12.26 | |
3 | 220 | Boisen Josefine | 1996 | ROSKILDE | 25 m | 1:12.49 | ||
4 | 38 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 50 m | 1:12.84 | |
5 | 105 | Bisgaard Sofie Amalie J. | 2000 | HORSENS | 0082BB | 25 m | 1:12.99 | |
6 | 481 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 1:13.69 | |
7 | 300 | Dollas Maria | 1998 | SLAGELSE | 9846AJ | 25 m | 1:14.67 | |
8 | 452 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | 1:16.32 | |
9 | 288 | Steffensen Emilie | 1997 | RINGSTED | 9798AP | 25 m | 1:16.78 | |
10 | 403 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 1:17.08 | |
11 | 97 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 1:17.84 | |
12 | 11 | Martinussen Julie | 2000 | KORAL | 0068BB | 25 m | 1:18.77 | |
13 | 418 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 1:19.03 | |
14 | 442 | Jensen Lærke Sandholdt | 2000 | KORSØR | 0054AU | 25 m | 1:19.21 | |
15 | 387 | Sørensen Emma Fie Holck | 1999 | TRITON B | 9926AR | 50 m | 1:19.53 | |
16 | 268 | Krøll Thea | 2000 | RINGSTED | 0002AT | 25 m | 1:19.55 | |
17 | 160 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 50 m | 1:19.98 | |
18 | 408 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 1:20.18 | |
19 | 287 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 1:20.26 | |
20 | 400 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 50 m | 1:20.58 | |
21 | 169 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 1:22.06 | |
22 | 428 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 1:23.05 | |
23 | 500 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 1:23.08 | |
24 | 17 | Sparre Nina Lodberg | 2001 | KORAL | 0172AW | 25 m | 1:23.18 | |
25 | 433 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 1:23.64 | |
26 | 417 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 1:24.45 | |
27 | 503 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 25 m | 1:24.52 | |
28 | 123 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 1:25.65 | |
29 | 213 | Vestergaard Camilla | 2000 | NYBORG | 0078AF | 25 m | 1:26.07 | |
30 | 413 | Kierkegaard Rosa Hallas | 2003 | KVIK | 0314AE | 25 m | 1:26.62 | |
31 | 290 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 1:27.48 | |
32 | 475 | Nielsen Line With | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AW | 25 m | 1:27.59 | |
33 | 164 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 1:28.76 | |
34 | 122 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 50 m | 1:28.82 | |
35 | 129 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:28.88 | |
36 | 402 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 50 m | 1:29.21 | |
37 | 380 | Mosegaard Sofie | 2002 | TRITON B | 0206AE | 50 m | 1:30.23 | |
38 | 238 | Kobberø Selma | 2004 | ROSKILDE | 0466AH | 25 m | 1:30.52 | |
39 | 49 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 1:31.06 | |
40 | 512 | Foverskov Anna | 2002 | HOLBÆK | 0204AO | 25 m | 1:31.09 | |
41 | 124 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 50 m | 1:31.39 | |
42 | 482 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 1:33.04 | |
43 | 376 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 50 m | 1:33.08 | |
44 | 163 | Donstrup Mette Foldager | 1999 | NÆSTVED | 25 m | 1:33.52 | ||
45 | 127 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 50 m | 1:35.34 | |
46 | 275 | Pedersen Signe T. | 2002 | RINGSTED | 25 m | 1:35.73 | ||
47 | 450 | Sørensen Amalie Voss | 2001 | KORSØR | 0174BA | 25 m | 1:36.78 | |
48 | 426 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 1:37.53 | |
49 | 130 | Rützou Filippa Olivia | 2003 | HØRSHOLM | 0388AN | 50 m | 1:37.55 | |
50 | 202 | Halkjær Cille Ingemann | 2001 | NYBORG | 0172AX | 25 m | 1:37.77 | |
51 | 508 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 1:39.11 | |
52 | 297 | Beyer Emma | 2000 | SLAGELSE | 0006AG | 50 m | 1:39.57 | |
53 | 385 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 50 m | 1:40.15 | |
54 | 282 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 1:40.65 | |
55 | 227 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 25 m | 1:40.89 | |
56 | 133 | Nybo Arwen | 2004 | HØRSHOLM | 0476AL | 50 m | 1:44.46 | |
57 | 453 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:45.59 | |
58 | 244 | Nelkop Julie | 2004 | ROSKILDE | 0452AJ | 25 m | 1:47.08 | |
59 | 254 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 1:52.11 | |
60 | 83 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 25 m | 1:53.65 | ||
61 | 524 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | HOLBÆK | 0624AA | 25 m | 1:55.19 | |
62 | 527 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 25 m | 1:55.26 | |
63 | 207 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 25 m | 1:55.98 | |
64 | 467 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:57.02 | |
65 | 520 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:58.29 | |
66 | 386 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 50 m | 2:01.04 | |
67 | 183 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 2:06.54 | ||
68 | 34 | Schilling Alberte | 2003 | DRAGSHOLM | 25 m | |||
69 | 68 | Prehn Clara | 2003 | HERLEV | 25 m | |||
70 | 162 | Donstrup Marie | 2004 | NÆSTVED | 25 m | |||
71 | 167 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | ||
72 | 184 | Steen Line Aarkrogh | 2001 | NÆSTVED | 0124AZ | 25 m | ||
73 | 217 | Andersen Norma | 2007 | ROSKILDE | 0728AB | 25 m | ||
74 | 218 | Bækgaard Siena | 2007 | ROSKILDE | 25 m | |||
75 | 230 | Houlind Andrea | 2005 | ROSKILDE | 0536AM | 25 m | ||
76 | 252 | Schyth Tilde | 2006 | ROSKILDE | 25 m | |||
77 | 281 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 25 m | |||
78 | 284 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 25 m | |||
79 | 285 | Schytte Christine | 2004 | RINGSTED | 0472AN | 25 m | ||
80 | 315 | Kaiser Ida Sjøgren | 2004 | SLAGELSE | 0428AJ | 25 m | ||
81 | 320 | Liebgen Signe | 2005 | SLAGELSE | 0544AI | 25 m | ||
82 | 401 | Bech Signe Thornberg | 2004 | KVIK | 0406AK | 25 m | ||
83 | 415 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | ||
84 | 422 | Olsen Clara Guldager | 2004 | KVIK | 0434AQ | 25 m | ||
85 | 430 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | ||
86 | 436 | Gjermandsen Camilla | 2004 | KORSØR | 0472AK | 25 m | ||
87 | 446 | Nykjær Maja | 2003 | KORSØR | 25 m | |||
88 | 489 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
89 | 492 | Nørgaard Sofie | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
90 | 496 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | |||
91 | 498 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 juni 2015 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:25 |
Løb 34, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 190 | Vang Sebastian | 1991 | NÆSTVED | 9163AA | 25 m | 1:00.38 | |
2 | 205 | Lambert Anton Holten | 1997 | NYBORG | 9775AC | 25 m | 1:04.17 | |
3 | 20 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 1:06.69 | |
4 | 411 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 1:07.54 | |
5 | 243 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 25 m | 1:08.97 | |
6 | 77 | Daugbjerg Christoffer | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 1:09.89 | |
7 | 427 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 50 m | 1:12.28 | |
8 | 378 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 1:12.63 | |
9 | 23 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 1:15.04 | |
10 | 52 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 0143AR | 25 m | 1:16.65 | |
11 | 198 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | NYBORG | 0351AC | 25 m | 1:16.84 | |
12 | 204 | Kristensen Thomas | 2000 | NYBORG | 0037AG | 25 m | 1:17.40 | |
13 | 379 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 25 m | 1:18.69 | |
14 | 239 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | 1:18.87 | |
15 | 388 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 1:19.47 | |
16 | 36 | Sørensen Magnus Kingo | 1999 | DRAGSHOLM | 9929AR | 25 m | 1:20.18 | |
17 | 432 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 50 m | 1:20.41 | |
18 | 486 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 1:20.43 | |
19 | 318 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 1:20.65 | |
20 | 200 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 25 m | 1:20.94 | |
21 | 5 | Hansen Niels Christian | 2001 | KORAL | 25 m | 1:21.33 | ||
22 | 449 | Rought Elias | 2003 | KORSØR | 0359AF | 25 m | 1:22.22 | |
23 | 112 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 1:22.47 | |
24 | 377 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 50 m | 1:23.62 | |
25 | 424 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:24.11 | |
26 | 235 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 1:25.09 | |
27 | 448 | Quist Nicolai | 2003 | KORSØR | 0381AI | 25 m | 1:25.73 | |
28 | 505 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 1:25.83 | |
29 | 521 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 1:26.01 | |
30 | 98 | Pihl Noel Willem | 2002 | HILLERØD | 0281AL | 50 m | 1:26.84 | |
31 | 113 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 50 m | 1:27.40 | |
32 | 271 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 1:28.32 | |
33 | 201 | Graff Nicolai | 2001 | NYBORG | 0161AO | 25 m | 1:28.71 | |
34 | 50 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 1:28.75 | |
35 | 27 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 1:29.64 | |
36 | 324 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 1:30.72 | |
37 | 79 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 1:30.94 | |
38 | 407 | Dobel Niklas | 2004 | KVIK | 25 m | 1:31.68 | ||
39 | 405 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 50 m | 1:32.12 | |
40 | 295 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 1:32.58 | |
41 | 466 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:32.73 | |
42 | 246 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 1:35.36 | |
43 | 153 | Andersen Sammi Anker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 1:35.63 | |
44 | 511 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 1:35.82 | |
45 | 116 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | 1:37.33 | |
46 | 519 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 1:37.68 | |
47 | 115 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | 1:37.89 | |
48 | 383 | Pedersen Gustav | 2004 | TRITON B | 0497AF | 50 m | 1:38.91 | |
49 | 161 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 50 m | 1:40.52 | |
50 | 421 | Olavsgaard Sebastian Hvid | 2004 | KVIK | 0473AB | 50 m | 1:42.08 | |
51 | 313 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 1:44.36 | |
52 | 212 | Trasbo Victor | 2002 | NYBORG | 0207AR | 25 m | 1:44.59 | |
53 | 120 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 50 m | 1:46.20 | |
54 | 219 | Baunkjær Magnus Dreistrup | 2003 | ROSKILDE | 0365AG | 25 m | 1:46.73 | |
55 | 494 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 1:48.22 | |
56 | 250 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 25 m | 1:48.54 | ||
57 | 215 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 1:49.98 | |
58 | 231 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 1:56.78 | ||
59 | 444 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | 1:58.36 | |
60 | 276 | Petersen Tobias Askhøj | 2005 | RINGSTED | 0531AB | 25 m | 2:01.04 | |
61 | 247 | Nyegaard Joanathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 50 m | 2:02.48 | |
62 | 21 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | ||
63 | 24 | Knudsen Bertram Geisler | 2004 | DRAGSHOLM | 0411AL | 25 m | ||
64 | 25 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | ||
65 | 165 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | ||
66 | 229 | Granic Valdemar | 2006 | ROSKILDE | 25 m | |||
67 | 232 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 25 m | |||
68 | 237 | Kobberø Aske | 2007 | ROSKILDE | 25 m | |||
69 | 257 | Diem Felix | 2005 | RINGSTED | 25 m | |||
70 | 264 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 25 m | |||
71 | 266 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | ||
72 | 280 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 25 m | |||
73 | 497 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 juni 2015 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:25 |
Løb 35, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 140 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 4:49.03 | |
2 | 110 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 4:52.66 | |
3 | 516 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 4:53.22 | |
4 | 491 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 25 m | 5:03.09 | |
5 | 40 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 5:06.50 | |
6 | 141 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 5:09.16 | |
7 | 248 | Olesen Annasofie Halling | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 50 m | 5:12.97 | |
8 | 29 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 5:15.00 | |
9 | 296 | Andersen Victoria | 2001 | SLAGELSE | 0192AM | 25 m | 5:15.16 | |
10 | 138 | Windahl Rebekka | 2001 | HVIDOVRE | 0158AM | 25 m | 5:18.57 | |
11 | 488 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 5:23.43 | |
12 | 529 | Lund Nikoline Fabrin | 2001 | HORSENS | 0192AS | 25 m | 5:23.81 | |
13 | 101 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 50 m | 5:28.35 | |
14 | 297 | Beyer Emma | 2000 | SLAGELSE | 0006AG | 25 m | 5:34.02 | |
15 | 125 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 5:45.53 | |
16 | 241 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 5:54.93 | |
17 | 154 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 50 m | 5:58.14 | |
18 | 475 | Nielsen Line With | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AW | 25 m | 5:59.15 | |
19 | 473 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 6:02.57 | |
20 | 518 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 6:04.91 | |
21 | 206 | Lorenzen Maria | 2001 | NYBORG | 0156AO | 25 m | 6:08.53 | |
22 | 15 | Petersen Emma Ulka Bech | 2002 | KORAL | 0296AU | 25 m | 6:09.55 | |
23 | 211 | Petersen Anna Lund | 2001 | NYBORG | 0116BA | 25 m | 6:16.95 | |
24 | 124 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 25 m | 6:19.27 | |
25 | 262 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 6:27.03 | |
26 | 202 | Halkjær Cille Ingemann | 2001 | NYBORG | 0172AX | 25 m | 6:34.33 | |
27 | 437 | Gjermandsen Malene | 2003 | KORSØR | 0378AM | 25 m | 6:45.39 | |
28 | 134 | Søndergaard Caroline N.R. | 2004 | HØRSHOLM | 0462AN | 50 m | 6:57.51 | |
29 | 242 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 7:20.10 | |
30 | 196 | ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | ||
31 | 227 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 25 m | ||
32 | 384 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 25 m | ||
33 | 435 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | KORSØR | 0518AB | 25 m | ||
34 | 517 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 juni 2015 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:25 |
Løb 36, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 274 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 4:29.03 | |
2 | 441 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 25 m | 4:32.37 | |
3 | 272 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 4:40.02 | |
4 | 286 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 25 m | 4:42.65 | |
5 | 307 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 25 m | 4:43.41 | |
6 | 6 | Koch Christian | 1998 | KORAL | 9841AU | 25 m | 4:43.56 | |
7 | 78 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 4:50.01 | |
8 | 311 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 50 m | 4:55.54 | |
9 | 27 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 5:03.11 | |
10 | 203 | Klit Jonas Nibe | 1994 | NYBORG | 9461AQ | 25 m | 5:14.31 | |
11 | 322 | Madsen Frederik | 2002 | SLAGELSE | 0251AH | 25 m | 5:18.94 | |
12 | 472 | Løwenstein Rasmus | 2001 | HERLUFSHOL | 0169AO | 50 m | 5:21.93 | |
13 | 204 | Kristensen Thomas | 2000 | NYBORG | 0037AG | 25 m | 5:24.96 | |
14 | 208 | Maaløe Nikolai Hynkemejer | 1999 | NYBORG | 9957AM | 25 m | 5:25.64 | |
15 | 13 | Nielsen Emil B. | 1999 | KORAL | 9907AT | 25 m | 5:28.12 | |
16 | 112 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 5:29.08 | |
17 | 509 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 5:33.21 | |
18 | 182 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 50 m | 5:33.44 | |
19 | 522 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 5:39.31 | |
20 | 75 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 5:40.01 | |
21 | 255 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 5:46.50 | |
22 | 137 | Windahl Magnus | 2000 | HVIDOVRE | 0061AH | 25 m | 5:48.44 | |
23 | 256 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 25 m | 6:01.23 | |
24 | 198 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | NYBORG | 0351AC | 25 m | 6:07.56 | |
25 | 89 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 6:17.48 | |
26 | 199 | Elnegaard Hans-Ejnar | 2001 | NYBORG | 0103AG | 25 m | 6:29.98 | |
27 | 209 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 6:55.78 | |
28 | 152 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | ||
29 | 170 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | ||
30 | 223 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | ||
31 | 246 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | ||
32 | 429 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 juni 2015 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:25 |
Løb 37, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 533 | Nielsen Signe | 1998 | RINGSTED | 9848AF | 25 m | 1:08.65 | |
2 | 139 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 1:09.66 | |
3 | 294 | Andersen Amanda Glerup | 1998 | SLAGELSE | 9814AM | 25 m | 1:11.52 | |
4 | 513 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 1:11.62 | |
5 | 220 | Boisen Josefine | 1996 | ROSKILDE | 25 m | 1:11.76 | ||
6 | 312 | Johansen Daniella Thea | 2000 | SLAGELSE | 0048AP | 25 m | 1:13.01 | |
7 | 38 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 25 m | 1:13.41 | |
8 | 104 | Andersen Christina Løth | 1997 | HORSENS | 9768AV | 25 m | 1:13.64 | |
9 | 425 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 1:13.68 | |
10 | 106 | Damsgaard Anette | 1996 | HORSENS | 9696AY | 25 m | 1:14.01 | |
11 | 105 | Bisgaard Sofie Amalie J. | 2000 | HORSENS | 0082BB | 25 m | 1:15.68 | |
12 | 140 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 1:16.26 | |
13 | 157 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 25 m | 1:16.44 | |
14 | 403 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 1:17.23 | |
15 | 109 | Lund Stella Krogh | 2000 | HORSENS | 0056AN | 25 m | 1:17.33 | |
16 | 442 | Jensen Lærke Sandholdt | 2000 | KORSØR | 0054AU | 25 m | 1:18.30 | |
17 | 481 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 1:18.53 | |
18 | 490 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 1:18.57 | |
19 | 400 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 1:18.80 | |
20 | 491 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 25 m | 1:18.97 | |
21 | 97 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 1:19.14 | |
22 | 288 | Steffensen Emilie | 1997 | RINGSTED | 9798AP | 25 m | 1:19.20 | |
23 | 108 | Lund Karen Krogh | 1996 | HORSENS | 9616AX | 25 m | 1:19.53 | |
24 | 221 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 25 m | 1:19.74 | |
25 | 418 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 1:20.45 | |
26 | 515 | Lundberg Maja | 2000 | HOLBÆK | 0098BB | 25 m | 1:20.58 | |
27 | 529 | Lund Nikoline Fabrin | 2001 | HORSENS | 0192AS | 25 m | 1:20.83 | |
28 | 387 | Sørensen Emma Fie Holck | 1999 | TRITON B | 9926AR | 25 m | 1:21.18 | |
29 | 499 | Strandberg Caroline | 1998 | KALUNDBORG | 9884BB | 25 m | 1:21.50 | |
30 | 42 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 25 m | 1:22.22 | |
31 | 304 | Ipsen Isabella Voldby | 2000 | SLAGELSE | 0088AP | 25 m | 1:22.31 | |
32 | 408 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 1:22.67 | |
33 | 416 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 1:22.88 | |
34 | 135 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | 1:22.94 | |
35 | 177 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 1:23.21 | |
36 | 495 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 25 m | 1:23.21 | ||
37 | 287 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 1:23.25 | |
38 | 433 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 1:23.27 | |
39 | 500 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 1:23.36 | |
40 | 184 | Steen Line Aarkrogh | 2001 | NÆSTVED | 0124AZ | 25 m | 1:25.40 | |
41 | 438 | Hallengreen Philippa | 2002 | KORSØR | 0234AQ | 25 m | 1:25.53 | |
42 | 402 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:25.60 | |
43 | 8 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | KORAL | 0162AT | 25 m | 1:25.76 | |
44 | 14 | Nielsen Frida B. | 2001 | KORAL | 0144AY | 25 m | 1:26.05 | |
45 | 512 | Foverskov Anna | 2002 | HOLBÆK | 0204AO | 25 m | 1:26.07 | |
46 | 131 | Jensen Mathilde Vangkilde | 2002 | HØRSHOLM | 0208AR | 25 m | 1:26.68 | |
47 | 290 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 1:27.14 | |
48 | 17 | Sparre Nina Lodberg | 2001 | KORAL | 0172AW | 25 m | 1:27.85 | |
49 | 376 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 25 m | 1:27.97 | |
50 | 417 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 1:28.08 | |
51 | 169 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 1:28.24 | |
52 | 471 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 1:28.55 | |
53 | 410 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 25 m | 1:28.74 | |
54 | 328 | Rasmussen Mathilde | 2002 | SLAGELSE | 0296AI | 25 m | 1:29.08 | |
55 | 39 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 25 m | 1:29.63 | |
56 | 57 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 1:29.66 | |
57 | 160 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 1:29.75 | |
58 | 211 | Petersen Anna Lund | 2001 | NYBORG | 0116BA | 25 m | 1:30.27 | |
59 | 163 | Donstrup Mette Foldager | 1999 | NÆSTVED | 25 m | 1:30.68 | ||
60 | 473 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 1:30.75 | |
61 | 413 | Kierkegaard Rosa Hallas | 2003 | KVIK | 0314AE | 25 m | 1:31.38 | |
62 | 164 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 1:32.03 | |
63 | 122 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 25 m | 1:32.04 | |
64 | 123 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 1:32.22 | |
65 | 69 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:33.68 | |
66 | 238 | Kobberø Selma | 2004 | ROSKILDE | 0466AH | 25 m | 1:34.46 | |
67 | 482 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 1:34.66 | |
68 | 12 | Muhlig Lykke | 1999 | KORAL | 9932BC | 25 m | 1:36.27 | |
69 | 451 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 1:37.04 | |
70 | 202 | Halkjær Cille Ingemann | 2001 | NYBORG | 0172AX | 25 m | 1:37.85 | |
71 | 428 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 1:38.07 | |
72 | 66 | Nygaard Emmanuella | 2003 | HERLEV | 0392AV | 25 m | 1:38.89 | |
73 | 67 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 25 m | 1:38.97 | |
74 | 129 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:38.98 | |
75 | 30 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 0346AS | 25 m | 1:39.11 | |
76 | 292 | Thielsen Helene | 2004 | RINGSTED | 0474AB | 25 m | 1:39.23 | |
77 | 49 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 1:39.29 | |
78 | 18 | Willberg Katrine Juhl | 2001 | KORAL | 0164BB | 25 m | 1:39.59 | |
79 | 9 | Lund Emma Rye | 2001 | KORAL | 25 m | 1:40.68 | ||
80 | 508 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 1:40.89 | |
81 | 282 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 1:41.05 | |
82 | 210 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 1:41.09 | |
83 | 58 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 25 m | 1:41.70 | |
84 | 4 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | KORAL | 25 m | 1:42.65 | ||
85 | 310 | Jensen Monique Etsegenet | 2003 | SLAGELSE | 0374AD | 25 m | 1:43.66 | |
86 | 10 | Martinussen Freja K. | 2003 | KORAL | 0362AX | 25 m | 1:44.45 | |
87 | 127 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 25 m | 1:44.59 | |
88 | 273 | Nielsen Amalie Nyhave | 2004 | RINGSTED | 0414AJ | 25 m | 1:46.80 | |
89 | 520 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:49.56 | |
90 | 524 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | HOLBÆK | 0624AA | 25 m | 1:49.74 | |
91 | 167 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 1:50.30 | |
92 | 133 | Nybo Arwen | 2004 | HØRSHOLM | 0476AL | 25 m | 1:52.29 | |
93 | 130 | Rützou Filippa Olivia | 2003 | HØRSHOLM | 0388AN | 25 m | 1:53.26 | |
94 | 453 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:54.16 | |
95 | 91 | Markussen Elinor | 2004 | HILLERØD | 0478AL | 25 m | 1:55.28 | |
96 | 527 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 25 m | 1:58.31 | |
97 | 467 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 2:02.22 | |
98 | 244 | Nelkop Julie | 2004 | ROSKILDE | 0452AJ | 25 m | 2:03.73 | |
99 | 95 | Nissen Emma | 2004 | HILLERØD | 0406AL | 25 m | 2:10.01 | |
100 | 99 | Sander Emma | 2004 | HILLERØD | 25 m | 2:10.01 | ||
101 | 90 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 25 m | 2:19.16 | ||
102 | 216 | Andersen Juliane | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 2:19.82 | |
103 | 85 | Kichhhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:28.74 | ||
104 | 68 | Prehn Clara | 2003 | HERLEV | 25 m | |||
105 | 174 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | ||
106 | 207 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 25 m | ||
107 | 254 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | ||
108 | 446 | Nykjær Maja | 2003 | KORSØR | 25 m | |||
109 | 450 | Sørensen Amalie Voss | 2001 | KORSØR | 0174BA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 juni 2015 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:25 |
Løb 38, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 142 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 25 m | 1:02.31 | |
2 | 190 | Vang Sebastian | 1991 | NÆSTVED | 9163AA | 25 m | 1:03.39 | |
3 | 51 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 1:05.42 | |
4 | 412 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 1:06.90 | |
5 | 233 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 1:07.06 | |
6 | 419 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 1:08.62 | |
7 | 107 | Damsgaard Tim | 1994 | HORSENS | 9495AR | 25 m | 1:10.86 | |
8 | 406 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 25 m | 1:11.84 | |
9 | 291 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 25 m | 1:11.88 | |
10 | 20 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 1:12.11 | |
11 | 526 | Tholle Gorm Topp | 2001 | HOLBÆK | 0151AD | 25 m | 1:12.42 | |
12 | 411 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 1:12.93 | |
13 | 427 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 1:13.25 | |
14 | 399 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 1:13.75 | |
15 | 16 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 9711AT | 25 m | 1:14.23 | |
16 | 378 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 1:14.42 | |
17 | 307 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 25 m | 1:14.45 | |
18 | 439 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 25 m | 1:15.28 | |
19 | 197 | Andersen Nicolai | 1998 | NYBORG | 9837AF | 25 m | 1:15.59 | |
20 | 381 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON B | 9971AK | 25 m | 1:16.23 | |
21 | 528 | Wenger Mads Selvig | 2001 | HOLBÆK | 0145AL | 25 m | 1:17.07 | |
22 | 77 | Daugbjerg Christoffer | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 1:17.49 | |
23 | 23 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 1:18.11 | |
24 | 200 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 25 m | 1:18.58 | |
25 | 136 | Hufeldt Tobias | 2001 | HVIDOVRE | 0169AH | 25 m | 1:18.76 | |
26 | 391 | Persson Mathias | 2001 | VÆRLØSE | 0107AM | 25 m | 1:19.27 | |
27 | 379 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 25 m | 1:19.30 | |
28 | 36 | Sørensen Magnus Kingo | 1999 | DRAGSHOLM | 9929AR | 25 m | 1:20.19 | |
29 | 54 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 1:20.35 | |
30 | 43 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 1:20.85 | |
31 | 76 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 1:21.04 | |
32 | 432 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 1:21.10 | |
33 | 239 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | 1:21.14 | |
34 | 64 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 25 m | 1:21.36 | |
35 | 305 | Ipsen Marcus | 2002 | SLAGELSE | 0251AN | 25 m | 1:21.81 | |
36 | 409 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 1:22.03 | |
37 | 298 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 25 m | 1:22.54 | |
38 | 449 | Rought Elias | 2003 | KORSØR | 0359AF | 25 m | 1:22.86 | |
39 | 26 | Modin Rasmus | 2002 | DRAGSHOLM | 0295AQ | 25 m | 1:22.96 | |
40 | 322 | Madsen Frederik | 2002 | SLAGELSE | 0251AH | 25 m | 1:23.12 | |
41 | 303 | Hansen Lauritz Tanderup | 2003 | SLAGELSE | 0325AA | 25 m | 1:23.58 | |
42 | 55 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 25 m | 1:24.07 | |
43 | 505 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 1:24.45 | |
44 | 476 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 25 m | 1:24.69 | |
45 | 321 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 1:25.20 | |
46 | 41 | Heilmann Johan | 2000 | HELSINGØR | 0027AN | 25 m | 1:25.39 | |
47 | 62 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:25.52 | |
48 | 112 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 1:25.80 | |
49 | 271 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 1:26.15 | |
50 | 165 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 1:28.95 | |
51 | 324 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 1:29.67 | |
52 | 404 | Chappel Gustav | 2002 | KVIK | 0237AH | 25 m | 1:29.91 | |
53 | 424 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:30.31 | |
54 | 448 | Quist Nicolai | 2003 | KORSØR | 0381AI | 25 m | 1:30.33 | |
55 | 493 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 1:30.34 | |
56 | 88 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 1:30.46 | |
57 | 235 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 1:32.34 | |
58 | 377 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 25 m | 1:32.48 | |
59 | 323 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 1:33.13 | |
60 | 113 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 1:33.29 | |
61 | 295 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 1:33.59 | |
62 | 201 | Graff Nicolai | 2001 | NYBORG | 0161AO | 25 m | 1:33.96 | |
63 | 65 | Moffett Kristian | 2003 | HERLEV | 0339AA | 25 m | 1:34.10 | |
64 | 407 | Dobel Niklas | 2004 | KVIK | 25 m | 1:34.76 | ||
65 | 53 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 1:34.97 | |
66 | 114 | Otto Joachim Lanzky | 2001 | HØRSHOLM | 0117AL | 25 m | 1:35.23 | |
67 | 28 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 1:37.95 | |
68 | 209 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 1:40.02 | |
69 | 32 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 1:42.07 | |
70 | 116 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | 1:42.87 | |
71 | 56 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 1:43.02 | |
72 | 487 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 1:44.87 | |
73 | 523 | Pedersen Gustav Egemar | 2004 | HOLBÆK | 25 m | 1:44.88 | ||
74 | 118 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 25 m | 1:45.39 | |
75 | 115 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | 1:48.18 | |
76 | 494 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 1:49.74 | |
77 | 382 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 1:49.91 | |
78 | 153 | Andersen Sammi Anker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 1:53.29 | |
79 | 185 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 25 m | 1:53.75 | ||
80 | 120 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 2:01.26 | |
81 | 240 | Larsen Anton | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 2:01.74 | ||
82 | 81 | Galsøe Johan | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:07.89 | ||
83 | 215 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 2:10.25 | |
84 | 119 | Melchiorsen Julius Rix | 2004 | HØRSHOLM | 0455AH | 25 m | 2:10.48 | |
85 | 52 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 0143AR | 25 m | ||
86 | 186 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 25 m | |||
87 | 222 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 25 m | |||
88 | 231 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 25 m | |||
89 | 234 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | ||
90 | 236 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | ||
91 | 250 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 25 m | |||
92 | 468 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 juni 2015 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:25 |
Løb 39, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 395 | Kvik Piger C1 | 0 | KVIK | 25 m | 1:59.70 | ||
2 | 454 | D Stv 1 | 0 | STV | 25 m | 2:05.00 | ||
3 | 103 | Horsens Piger 2 | 2013 | HORSENS | 25 m | 2:05.47 | ||
4 | 396 | Kvik Piger C2 | 0 | KVIK | 25 m | 2:06.79 | ||
5 | 147 | Næstved Girlpower 1 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:08.66 | ||
6 | 47 | Herlev Piger 1 | 1996 | HERLEV | 25 m | 2:10.00 | ||
7 | 277 | Ringsted 1 Piger | 0 | RINGSTED | 25 m | 2:10.00 | ||
8 | 397 | Kvik Piger C3 | 0 | KVIK | 25 m | 2:11.37 | ||
9 | 149 | Næstved Girlpower2 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:12.50 | ||
10 | 121 | Hørsholm Piger 1 | 2004 | HØRSHOLM | 25 m | 2:15.00 | ||
11 | 278 | Ringsted 2 Piger | 0 | RINGSTED | 25 m | 2:15.00 | ||
12 | 374 | Triton Piger | 0 | TRITON B | 25 m | 2:20.00 | ||
13 | 455 | D Stv 2 | 0 | STV | 25 m | 2:20.00 | ||
14 | 148 | Næstved Girlpower 4 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:20.20 | ||
15 | 48 | Herlev Piger 2 | 1996 | HERLEV | 25 m | 2:23.00 | ||
16 | 479 | Kalundborg Piger 1 | 1995 | KALUNDBORG | 25 m | 2:24.14 | ||
17 | 126 | Hørsholm Piger 2 | 2005 | HØRSHOLM | 25 m | 2:27.00 | ||
18 | 456 | D Stv 3 | 0 | STV | 25 m | 2:35.00 | ||
19 | 31 | Dragsholm Piger | 2000 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:40.00 | ||
20 | 480 | Kalundborg Piger 2 | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:44.14 | ||
21 | 457 | D Stv 4 | 0 | STV | 25 m | 2:50.00 | ||
22 | 458 | D Stv 5 | 0 | STV | 25 m | 3:05.00 | ||
23 | 459 | D Stv 6 | 0 | STV | 25 m | 3:20.00 | ||
24 | 2 | Britts Tøser 1 | 2000 | KORAL | 25 m | |||
25 | 3 | Britts Tøser 2 | 2002 | KORAL | 25 m | |||
26 | 72 | Hils 4 Piger | 2004 | HILLERØD | 25 m | |||
27 | 195 | Nyborg Piger 1 | 0 | NYBORG | 25 m | |||
28 | 434 | Ksl 1 Piger | 2004 | KORSØR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 juni 2015 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:25 |
Løb 40, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 392 | Kvik Drenge C1 | 0 | KVIK | 25 m | 1:52.00 | ||
2 | 19 | Dragsholm Drenge | 1996 | DRAGSHOLM | 25 m | 1:53.69 | ||
3 | 150 | Næstved Power 1 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 1:56.10 | ||
4 | 460 | H Stv 1 | 0 | STV | 25 m | 1:58.00 | ||
5 | 258 | Ringsted 1 Drenge | 0 | RINGSTED | 25 m | 2:00.00 | ||
6 | 45 | Herlev Drenge 1 | 2000 | HERLEV | 25 m | 2:01.00 | ||
7 | 373 | Triton Drenge | 0 | TRITON B | 25 m | 2:02.00 | ||
8 | 144 | Næstved Boys 2 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:04.10 | ||
9 | 259 | Ringsted 2 Drenge | 0 | RINGSTED | 25 m | 2:05.00 | ||
10 | 393 | Kvik Drenge C2 | 0 | KVIK | 25 m | 2:08.00 | ||
11 | 145 | Næstved Boys 3 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:08.24 | ||
12 | 46 | Herlev Drenge 2 | 2000 | HERLEV | 25 m | 2:12.00 | ||
13 | 146 | Næstved Boys 4 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:12.56 | ||
14 | 111 | Hørsholm Drenge 1 | 2004 | HØRSHOLM | 25 m | 2:14.00 | ||
15 | 394 | Kvik Drenge C3 | 0 | KVIK | 25 m | 2:15.00 | ||
16 | 70 | Hils 3 Drenge | 0 | HILLERØD | 25 m | 2:15.32 | ||
17 | 461 | H Stv 2 | 0 | STV | 25 m | 2:18.00 | ||
18 | 117 | Hørsholm Drenge 2 | 2003 | HØRSHOLM | 25 m | 2:32.00 | ||
19 | 478 | Kalundborg Drenge 1 | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | 2:35.00 | ||
20 | 462 | H Stv 3 | 0 | STV | 25 m | 2:38.00 | ||
21 | 463 | H Stv 4 | 0 | STV | 25 m | 2:58.00 | ||
22 | 464 | H Stv 5 | 0 | STV | 25 m | 3:18.00 | ||
23 | 1 | Britts Gutter | 2000 | KORAL | 25 m | |||
24 | 71 | Hils 4 Drenge | 2003 | HILLERØD | 25 m | |||
25 | 193 | Nyborg Drenge 1 | 0 | NYBORG | 25 m | |||
26 | 194 | Nyborg Drenge 2 | 0 | NYBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 juni 2015 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:25 |