Program for Øst Årgangsmesterskaber Gr. 2
Below are all entry- and startlists shown by session.
Løb 1, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
14 år |
1 | 67 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | HØRSHOLM | 9903AB | 25 m | 4:18.80 | |
2 | 193 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 25 m | 4:22.85 | |
3 | 75 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 4:23.68 | |
4 | 272 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 4:24.91 | |
5 | 288 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 4:25.01 | |
6 | 188 | Gram-Lange Jonas | 1999 | SK-SYD | 9971AD | 25 m | 4:29.39 | |
7 | 240 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 4:32.26 | |
8 | 267 | Møldrup Marius | 1999 | MK 31 | 9977AI | 25 m | 4:32.65 | |
9 | 106 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 25 m | 4:33.99 | |
10 | 189 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 25 m | 4:35.85 | |
11 | 149 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 25 m | 4:36.64 | |
12 | 244 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | 4:37.62 | |
13 | 311 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 4:38.33 | |
14 | 180 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 4:40.45 | |
15 | 96 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 4:41.17 | |
16 | 196 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 4:42.45 | |
17 | 35 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 25 m | 4:42.97 | |
18 | 146 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 4:44.81 | |
19 | 43 | Everland Asbjørn Lau | 1999 | GLADSAXE | 9983AD | 25 m | 4:44.97 | |
20 | 226 | Nielsen Emil D. | 1999 | HOVEDSTAD | 9911AF | 25 m | 4:46.72 | |
21 | 109 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 25 m | 4:47.16 | |
22 | 285 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 4:49.49 | |
23 | 77 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 4:50.61 | |
24 | 183 | Soja Jakob Sixten | 1999 | GENTOFTE | 9943AA | 25 m | 4:51.18 | |
25 | 122 | Granhøj Matthias Spring | 1999 | HELSINGE | 9947AD | 25 m | 4:51.19 | |
26 | 78 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 25 m | 4:51.81 | |
27 | 291 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 4:53.59 | |
28 | 252 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 4:54.23 | |
29 | 276 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 25 m | 4:54.69 | |
30 | 228 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 25 m | 4:55.76 | |
31 | 229 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 25 m | 4:57.58 | |
32 | 171 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 4:58.14 | |
33 | 254 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 4:59.02 | |
34 | 79 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 25 m | 4:59.65 | |
35 | 227 | Sørensen Mads Munk | 1999 | HOVEDSTAD | 9973AG | 25 m | 5:02.15 | |
36 | 152 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 5:02.45 | |
37 | 162 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 5:06.51 | |
38 | 279 | Sørensen Anders | 1999 | VI39 | 9905AC | 25 m | 5:11.78 | |
39 | 2 | Bjørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 25 m | 5:14.40 | |
40 | 111 | Kragh Asger | 1999 | SØLLERØD | 9911AM | 25 m | 5:15.11 |
13 år og yngre |
1 | 113 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 25 m | 4:39.56 | |
2 | 143 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 4:40.44 | |
3 | 32 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 4:43.15 | |
4 | 308 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 4:47.23 | |
5 | 66 | Kolberg Jakob | 2000 | HØRSHOLM | 0057AH | 25 m | 4:50.04 | |
6 | 281 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 4:51.47 | |
7 | 186 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 4:55.10 | |
8 | 256 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 5:00.59 | |
9 | 199 | Grandjean Victor | 2001 | RINGSTED | 0107AF | 25 m | 5:01.34 | |
10 | 177 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 5:02.88 | |
11 | 160 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 5:03.34 | |
12 | 200 | Jensen Mads | 2001 | RINGSTED | 0105AF | 25 m | 5:03.47 | |
13 | 19 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 5:03.72 | |
14 | 151 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 5:04.56 | |
15 | 107 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 5:05.10 | |
16 | 295 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | SLANGERUP | 0073AD | 25 m | 5:05.46 | |
17 | 289 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 5:05.92 | |
18 | 50 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 5:06.45 | |
19 | 242 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 5:08.84 | |
20 | 247 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 5:09.49 | |
21 | 241 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 5:09.80 | |
22 | 305 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 5:10.42 | |
23 | 201 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 5:11.82 | |
24 | 64 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 5:12.18 | |
25 | 89 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 5:12.58 | |
26 | 141 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 5:12.67 | |
27 | 34 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GREVE | 0137AG | 25 m | 5:12.68 | |
28 | 307 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 5:12.71 | |
29 | 72 | Madsen Mikkel T. | 2000 | HØRSHOLM | 0095AG | 25 m | 5:13.61 | |
30 | 57 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 5:13.79 | |
31 | 114 | Tversted Johan Vitus | 2000 | SØLLERØD | 0063AI | 25 m | 5:15.08 | |
32 | 166 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 5:15.19 | |
33 | 52 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 25 m | 5:16.44 | |
34 | 165 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 5:17.72 | |
35 | 27 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 5:19.75 | |
36 | 245 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 5:20.04 | |
37 | 212 | Schwab William | 2000 | HELSINGØR | 0049AE | 25 m | 5:21.96 | |
38 | 9 | Compen Emil | 2000 | HASLEV | 0037AC | 25 m | 5:23.26 | |
39 | 277 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 5:24.26 | |
40 | 175 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 5:24.71 | |
41 | 116 | Tversted Carl-Christian | 2000 | SØLLERØD | 0073ai | 25 m | 5:28.40 | |
42 | 220 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 5:36.95 | |
43 | 185 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 5:38.50 | |
44 | 157 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 5:38.81 | |
45 | 24 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 5:39.38 | |
46 | 315 | Sprong Joost van der | 2000 | KØGE | 0073AG | 25 m | 5:44.10 |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 23 maj 2013 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:22 |
Løb 2, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
12 år |
1 | 181 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 5:02.20 | |
2 | 110 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | SØLLERØD | 0114AK | 25 m | 5:02.36 | |
3 | 302 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 5:08.23 | |
4 | 235 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 5:09.02 | |
5 | 135 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 5:11.85 | |
6 | 86 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 5:12.42 | |
7 | 237 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 5:14.82 | |
8 | 306 | Henriksen Emma | 2001 | KØGE | 0158AA | 25 m | 5:17.60 | |
9 | 246 | Nickelsen Josefine | 2001 | KVIK | 0146AO | 25 m | 5:18.94 | |
10 | 39 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | TUNE | 0176AC | 25 m | 5:19.51 | |
11 | 20 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 5:19.89 | |
12 | 40 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | 5:20.99 | |
13 | 38 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 25 m | 5:23.96 | |
14 | 142 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 5:26.26 | |
15 | 238 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 5:27.89 | |
16 | 287 | Kristiansen Monica | 2001 | STT | 0108AB | 25 m | 5:28.38 | |
17 | 53 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 5:29.21 | |
18 | 327 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 5:29.53 | |
19 | 6 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 5:38.30 | |
20 | 161 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 5:40.83 | |
21 | 266 | Høvring Mille Bruun | 2001 | MK 31 | 0156AG | 25 m | 5:42.83 | |
22 | 282 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 5:46.95 | |
23 | 297 | Petersson Katja | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 25 m | 5:51.50 | |
24 | 169 | Reynolds Alix | 2001 | LYNGBY | 0128AP | 25 m | 5:59.31 | |
25 | 14 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 6:02.53 | |
26 | 270 | Søgaard Mia | 2001 | MK 31 | 0112AC | 25 m | 6:02.58 | |
27 | 298 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | JYLLINGE | 0164AP | 25 m | 6:13.43 |
11 år og yngre |
1 | 239 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 5:11.65 | |
2 | 102 | Jørgensen Thyra | 2002 | VORDINGB | 0218AC | 25 m | 5:15.47 | |
3 | 115 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 5:32.01 | |
4 | 253 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 5:32.23 | |
5 | 168 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 5:38.69 | |
6 | 136 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 5:45.68 | |
7 | 80 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 5:46.81 | |
8 | 7 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 5:48.32 | |
9 | 5 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 5:56.43 | |
10 | 280 | Sørensen Astrid Høgh | 2002 | VI39 | 0246AB | 25 m | 6:13.05 | |
11 | 268 | Sander Lærke Rask | 2002 | MK 31 | 0212AL | 25 m | 6:39.02 | |
12 | 62 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | GLADSAXE | 0278AD | 25 m | 6:39.30 | |
13 | 49 | Lawætz Rebecca | 2002 | GLADSAXE | 0298AI | 25 m | 6:57.30 | |
14 | 47 | Ingemann-Peterse Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 6:58.50 |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 23 maj 2013 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:22 |
Løb 3, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
14 år |
1 | 46 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 2:32.95 | |
2 | 265 | Hansen Marcus Dan | 1999 | MK 31 | 9965AB | 25 m | 2:32.97 | |
3 | 198 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 2:39.17 | |
4 | 148 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 2:41.30 | |
5 | 58 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 2:41.33 | |
6 | 108 | Dorph-Petersen Bjørn | 1999 | SØLLERØD | 9941AQ | 25 m | 2:43.67 | |
7 | 106 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 25 m | 2:44.24 | |
8 | 190 | Ballerini André Goldberg | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 25 m | 2:44.34 | |
9 | 187 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 2:44.49 | |
10 | 223 | Holdrup Mathias | 1999 | HOVEDSTAD | 9991AF | 25 m | 2:46.18 | |
11 | 252 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 2:49.92 | |
12 | 65 | Schiøtz Philip | 1999 | HØRSHOLM | 9965AF | 25 m | 2:50.21 | |
13 | 183 | Soja Jakob Sixten | 1999 | GENTOFTE | 9943AA | 25 m | 2:50.24 | |
14 | 4 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 2:50.85 | |
15 | 193 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 25 m | 2:53.27 | |
16 | 255 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 2:54.83 | |
17 | 79 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 25 m | 2:57.76 | |
18 | 163 | Kortbæk Kristoffer | 1999 | LYNGBY | 9905AJ | 25 m | 2:58.23 | |
19 | 15 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 3:00.45 |
13 år og yngre |
1 | 118 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 25 m | 2:37.52 | |
2 | 60 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 2:47.58 | |
3 | 278 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 25 m | 2:47.75 | |
4 | 32 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 2:49.47 | |
5 | 289 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 2:52.36 | |
6 | 113 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 25 m | 2:56.13 | |
7 | 281 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 2:56.24 | |
8 | 17 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 2:56.87 | |
9 | 91 | Kielstrup Viktor | 2000 | HVIDOVRE | 0069AD | 25 m | 3:01.15 | |
10 | 123 | Neldeberg Frederik J. | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 3:04.02 | |
11 | 54 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 3:04.38 | |
12 | 208 | Jensen Lukas | 2000 | HELSINGØR | 0097AG | 25 m | 3:05.17 | |
13 | 214 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 3:05.18 | |
14 | 120 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 25 m | 3:06.78 | |
15 | 144 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 3:07.58 | |
16 | 139 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 3:10.80 | |
17 | 45 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 25 m | 3:13.47 | |
18 | 230 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 25 m | 3:13.90 | |
19 | 71 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 3:19.77 |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 23 maj 2013 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:22 |
Løb 4, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
12 år |
1 | 235 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 2:50.71 | |
2 | 20 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 2:55.06 | |
3 | 218 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 25 m | 2:56.71 | |
4 | 133 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 3:00.01 | |
5 | 287 | Kristiansen Monica | 2001 | STT | 0108AB | 25 m | 3:00.92 | |
6 | 93 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 25 m | 3:01.44 | |
7 | 237 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 3:04.60 | |
8 | 321 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 3:05.98 | |
9 | 110 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | SØLLERØD | 0114AK | 25 m | 3:06.10 | |
10 | 37 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | 3:06.54 | |
11 | 69 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 25 m | 3:08.60 | |
12 | 159 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 25 m | 3:09.88 | |
13 | 1 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 3:13.13 | |
14 | 269 | Søby Katinka | 2001 | MK 31 | 0164AF | 25 m | 3:14.09 | |
15 | 179 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 3:15.23 | |
16 | 84 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 3:16.02 | |
17 | 292 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 25 m | 3:16.42 | |
18 | 73 | Nørby Caroline | 2001 | HØRSHOLM | 0178AF | 25 m | 3:17.04 | |
19 | 217 | Ahm Ida Sophie | 2001 | HOVEDSTAD | 0122AB | 25 m | 3:19.01 | |
20 | 59 | Sherfig Alina | 2001 | GLADSAXE | 0142AD | 25 m | 3:37.13 | |
21 | 48 | Kjørtsholtsen Ida | 2001 | GLADSAXE | 0152AX | 25 m | 3:45.32 |
11 år og yngre |
1 | 318 | Blomsterberg Thea | 2002 | HILLERØD | 0272AC | 25 m | 3:02.59 | |
2 | 239 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 3:04.98 | |
3 | 33 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | 3:13.50 | |
4 | 30 | Gotthard Regitze | 2002 | TÅRNBORG | 0228AA | 25 m | 3:16.62 | |
5 | 164 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 25 m | 3:19.06 | |
6 | 304 | Guldbrandsen Ida Bull | 2002 | KØGE | 0272AO | 25 m | 3:20.75 | |
7 | 61 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 25 m | 3:21.07 | |
8 | 36 | Knak Lærke | 2002 | TUNE | 0262AJ | 25 m | 3:21.17 | |
9 | 219 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 25 m | 3:21.40 | |
10 | 3 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 3:22.52 | |
11 | 76 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 3:26.70 | |
12 | 303 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 3:26.79 | |
13 | 225 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 25 m | 3:27.37 | |
14 | 140 | Ross Rikke | 2002 | BIRKERØD | 0216AC | 25 m | 3:27.42 | |
15 | 310 | Mølgaard Josefine | 2002 | KØGE | 0204AB | 25 m | 3:28.40 | |
16 | 206 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 3:28.61 | |
17 | 112 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 25 m | 3:28.67 | |
18 | 250 | Pedersen Emma | 2002 | KVIK | 0258AA | 25 m | 3:31.47 | |
19 | 309 | Mølgaard Camilla | 2002 | KØGE | 0292AB | 25 m | 3:31.72 | |
20 | 44 | Hans Cassandra Louisa Lin | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 3:40.66 | |
21 | 243 | Krühlmann Sofie | 2002 | KVIK | 0288AE | 25 m | 3:40.88 |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 23 maj 2013 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:22 |
Løb 5, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
0 år og ældre |
1 | 257 | Vat Drenge 1 | 0 | VAT CPH | 25 m | 1:43.70 | ||
2 | 41 | Gsc Drenge 1 | 1999 | GLADSAXE | 25 m | 1:48.21 | ||
3 | 129 | Sigma Drenge 1 | 1999 | SIGMA | 25 m | 1:51.00 | ||
4 | 147 | Lyngby Drenge | 1999 | LYNGBY | 25 m | 1:51.50 | ||
5 | 258 | Vat-Cph Drenge 2 | 0 | VAT CPH | 25 m | 1:52.23 | ||
6 | 172 | Gentofte Drenge | 0 | GENTOFTE | 25 m | 1:53.00 | ||
7 | 231 | Kvik Drenge 1 | 1999 | KVIK | 25 m | 1:55.00 | ||
8 | 42 | Gsc Drenge 2 | 1999 | GLADSAXE | 25 m | 1:55.44 | ||
9 | 300 | Køge Drenge | 1999 | KØGE | 25 m | 1:55.65 | ||
10 | 259 | Vat-Cph Drenge 3 | 0 | VAT CPH | 25 m | 1:56.12 | ||
11 | 104 | Søllerød Boys | 1999 | SØLLERØD | 25 m | 1:56.49 | ||
12 | 215 | Hovedstaden Drenge | 1999 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:58.00 | ||
13 | 153 | Lyngby Drenge 2 | 1999 | LYNGBY | 25 m | 1:59.99 | ||
14 | 130 | Sigma Drenge 2 | 1999 | SIGMA | 25 m | 2:00.00 | ||
15 | 260 | Vat-Cph Drenge 4 | 0 | VAT CPH | 25 m | 2:00.04 | ||
16 | 202 | Helsingør Drenge | 1999 | HELSINGØR | 25 m | 2:00.96 | ||
17 | 197 | Ringsted Herrer | 1999 | RINGSTED | 25 m | 2:01.49 | ||
18 | 12 | Dreng1 | 0 | TRITON B | 25 m | 2:04.00 | ||
19 | 232 | Kvik Drenge 2 | 1999 | KVIK | 25 m | 2:05.00 | ||
20 | 173 | Gentofte Drenge 2 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:06.00 | ||
21 | 154 | Lyngby Drenge 3 | 1999 | LYNGBY | 25 m | 2:07.99 | ||
22 | 8 | Haslev´s Drenge | 2000 | HASLEV | 25 m | 2:10.50 | ||
23 | 105 | Søllerød Boys 2 | 2000 | SØLLERØD | 25 m | 2:11.33 | ||
24 | 87 | Hvidovre Drenge | 1999 | HVIDOVRE | 25 m | 5:05.00 | ||
25 | 191 | Frederikssund Drenge | 1999 | FR.SUND | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 23 maj 2013 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:22 |
Løb 6, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
0 år og ældre |
1 | 233 | Kvik Piger 1 | 2001 | KVIK | 25 m | 2:02.00 | ||
2 | 31 | Piger Gti | 2001 | GTI | 25 m | 2:02.60 | ||
3 | 216 | Hovedstaden Piger | 2001 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:04.00 | ||
4 | 131 | Sigma Piger 1 | 2001 | SIGMA | 25 m | 2:05.00 | ||
5 | 13 | Pige1 | 0 | TRITON B | 25 m | 2:09.00 | ||
6 | 261 | Vat-Cph Piger 1 | 0 | VAT CPH | 25 m | 2:09.45 | ||
7 | 301 | Køge Piger | 2001 | KØGE | 25 m | 2:09.59 | ||
8 | 155 | Lyngby Piger | 2001 | LYNGBY | 25 m | 2:09.99 | ||
9 | 132 | Sigma Piger 2 | 2001 | SIGMA | 25 m | 2:10.00 | ||
10 | 234 | Kvik Piger 2 | 2001 | KVIK | 25 m | 2:10.00 | ||
11 | 317 | Hils 3 Piger | 2001 | HILLERØD | 25 m | 2:10.16 | ||
12 | 55 | Gsc Piger 1 | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 2:12.34 | ||
13 | 262 | Vat-Cph Piger 2 | 0 | VAT CPH | 25 m | 2:12.56 | ||
14 | 174 | Gentofte Piger | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:13.00 | ||
15 | 203 | Helsingør Piger | 2001 | HELSINGØR | 25 m | 2:14.14 | ||
16 | 156 | Lyngby Piger 2 | 2001 | LYNGBY | 25 m | 2:16.99 | ||
17 | 263 | Vat-Cph Piger 3 | 0 | VAT CPH | 25 m | 2:17.21 | ||
18 | 56 | Gsc Piger 2 | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 2:18.56 | ||
19 | 299 | A6 Piger | 2001 | A6 | 25 m | 2:20.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 23 maj 2013 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:22 |
Løb 7, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
12 år |
1 | 110 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | SØLLERØD | 0114AK | 25 m | 2:18.96 | |
2 | 85 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 2:23.40 | |
3 | 235 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 2:23.94 | |
4 | 181 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 2:24.14 | |
5 | 93 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 25 m | 2:24.79 | |
6 | 135 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 2:27.11 | |
7 | 302 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 2:27.30 | |
8 | 237 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 2:28.12 | |
9 | 238 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 2:28.15 | |
10 | 39 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | TUNE | 0176AC | 25 m | 2:29.40 | |
11 | 86 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 2:29.66 | |
12 | 138 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | 2:32.10 | |
13 | 319 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 25 m | 2:32.40 | |
14 | 246 | Nickelsen Josefine | 2001 | KVIK | 0146AO | 25 m | 2:32.74 | |
15 | 249 | Olsen Cecilie | 2001 | KVIK | 0178AI | 25 m | 2:33.95 | |
16 | 287 | Kristiansen Monica | 2001 | STT | 0108AB | 25 m | 2:33.99 | |
17 | 119 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 2:34.12 | |
18 | 38 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 25 m | 2:35.24 | |
19 | 14 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 2:35.71 | |
20 | 179 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 2:36.05 | |
21 | 266 | Høvring Mille Bruun | 2001 | MK 31 | 0156AG | 25 m | 2:36.10 | |
22 | 306 | Henriksen Emma | 2001 | KØGE | 0158AA | 25 m | 2:37.36 | |
23 | 204 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 2:37.53 | |
24 | 161 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 2:39.41 | |
25 | 6 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 2:39.54 | |
26 | 40 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | 2:40.08 | |
27 | 298 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | JYLLINGE | 0164AP | 25 m | 2:40.62 | |
28 | 297 | Petersson Katja | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 25 m | 2:41.44 | |
29 | 270 | Søgaard Mia | 2001 | MK 31 | 0112AC | 25 m | 2:42.96 | |
30 | 284 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 2:44.27 | |
31 | 22 | Schmidt Freja | 2001 | TRITON B | 0196AJ | 25 m | 2:44.63 | |
32 | 90 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 2:44.93 | |
33 | 169 | Reynolds Alix | 2001 | LYNGBY | 0128AP | 25 m | 2:47.25 | |
34 | 290 | Petersson Laura | 2001 | STT | 0108AF | 25 m | 2:47.36 | |
35 | 25 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 2:47.97 | |
36 | 21 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 2:51.45 |
11 år og yngre |
1 | 102 | Jørgensen Thyra | 2002 | VORDINGB | 0218AC | 25 m | 2:26.63 | |
2 | 239 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 2:27.64 | |
3 | 115 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 2:31.11 | |
4 | 253 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 2:34.90 | |
5 | 70 | Graffe Anna | 2002 | HØRSHOLM | 0262AI | 25 m | 2:36.74 | |
6 | 219 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 25 m | 2:38.61 | |
7 | 325 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 2:39.65 | |
8 | 221 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 2:41.03 | |
9 | 168 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 2:42.11 | |
10 | 304 | Guldbrandsen Ida Bull | 2002 | KØGE | 0272AO | 25 m | 2:42.76 | |
11 | 33 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | 2:43.52 | |
12 | 209 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 2:47.80 | |
13 | 210 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 2:48.18 | |
14 | 136 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 2:48.45 | |
15 | 184 | Teschl Laura Grøn | 2002 | GENTOFTE | 0262AL | 25 m | 2:51.76 | |
16 | 29 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 25 m | 2:52.39 | |
17 | 176 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 2:53.59 | |
18 | 274 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 2:58.72 | |
19 | 49 | Lawætz Rebecca | 2002 | GLADSAXE | 0298AI | 25 m | 3:01.07 | |
20 | 112 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 25 m | 3:07.74 |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 23 maj 2013 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:22 |
Løb 8, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
14 år |
1 | 67 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | HØRSHOLM | 9903AB | 25 m | 2:02.58 | |
2 | 193 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 25 m | 2:04.12 | |
3 | 267 | Møldrup Marius | 1999 | MK 31 | 9977AI | 25 m | 2:06.11 | |
4 | 311 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 2:06.16 | |
5 | 75 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 2:06.62 | |
6 | 272 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 2:07.61 | |
7 | 149 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 25 m | 2:07.94 | |
8 | 288 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 2:08.37 | |
9 | 189 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 25 m | 2:09.00 | |
10 | 240 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 2:09.05 | |
11 | 196 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 2:09.14 | |
12 | 188 | Gram-Lange Jonas | 1999 | SK-SYD | 9971AD | 25 m | 2:09.41 | |
13 | 192 | Falck Daniel Starup | 1999 | FR.SUND | 9941AN | 25 m | 2:09.88 | |
14 | 43 | Everland Asbjørn Lau | 1999 | GLADSAXE | 9983AD | 25 m | 2:10.67 | |
15 | 244 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | 2:10.86 | |
16 | 324 | Weibel Frederik | 1999 | HILLERØD | 9943AM | 25 m | 2:11.57 | |
17 | 106 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 25 m | 2:11.67 | |
18 | 255 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 2:11.77 | |
19 | 180 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 2:12.21 | |
20 | 96 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 2:13.71 | |
21 | 285 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 2:14.20 | |
22 | 291 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 2:15.01 | |
23 | 77 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 2:15.35 | |
24 | 35 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 25 m | 2:16.33 | |
25 | 252 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 2:17.22 | |
26 | 109 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 25 m | 2:17.59 | |
27 | 254 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 2:17.67 | |
28 | 117 | Jagd Mikkel Prahl | 1999 | SLAGELSE | 9975AC | 25 m | 2:17.81 | |
29 | 78 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 25 m | 2:18.89 | |
30 | 146 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 2:18.90 | |
31 | 320 | Guldfeldt Anders Uhre | 1999 | HILLERØD | 9901AJ | 25 m | 2:19.18 | |
32 | 134 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 2:19.92 | |
33 | 171 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 2:20.04 | |
34 | 122 | Granhøj Matthias Spring | 1999 | HELSINGE | 9947AD | 25 m | 2:20.05 | |
35 | 150 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 2:20.79 | |
36 | 183 | Soja Jakob Sixten | 1999 | GENTOFTE | 9943AA | 25 m | 2:21.02 | |
37 | 51 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 25 m | 2:21.33 | |
38 | 162 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 2:21.46 | |
39 | 152 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 2:21.63 | |
40 | 94 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 25 m | 2:21.95 | |
41 | 23 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 2:22.05 | |
42 | 65 | Schiøtz Philip | 1999 | HØRSHOLM | 9965AF | 25 m | 2:22.08 | |
43 | 16 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 2:24.01 | |
44 | 2 | Bjørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 25 m | 2:28.03 | |
45 | 111 | Kragh Asger | 1999 | SØLLERØD | 9911AM | 25 m | 2:31.02 |
13 år og yngre |
1 | 143 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 2:14.36 | |
2 | 113 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 25 m | 2:14.84 | |
3 | 281 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 2:14.99 | |
4 | 66 | Kolberg Jakob | 2000 | HØRSHOLM | 0057AH | 25 m | 2:15.01 | |
5 | 308 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 2:15.43 | |
6 | 186 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 2:16.76 | |
7 | 64 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 2:18.13 | |
8 | 278 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 25 m | 2:20.79 | |
9 | 50 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 2:21.10 | |
10 | 34 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GREVE | 0137AG | 25 m | 2:21.65 | |
11 | 242 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 2:22.07 | |
12 | 177 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 2:22.14 | |
13 | 256 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 2:22.77 | |
14 | 151 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 2:23.00 | |
15 | 307 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 2:23.28 | |
16 | 305 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 2:23.98 | |
17 | 19 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 2:24.28 | |
18 | 107 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 2:24.81 | |
19 | 123 | Neldeberg Frederik J. | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 2:25.68 | |
20 | 241 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 2:25.93 | |
21 | 114 | Tversted Johan Vitus | 2000 | SØLLERØD | 0063AI | 25 m | 2:25.94 | |
22 | 236 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 25 m | 2:26.19 | |
23 | 72 | Madsen Mikkel T. | 2000 | HØRSHOLM | 0095AG | 25 m | 2:26.21 | |
24 | 247 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 2:26.29 | |
25 | 165 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 2:26.49 | |
26 | 91 | Kielstrup Viktor | 2000 | HVIDOVRE | 0069AD | 25 m | 2:26.53 | |
27 | 144 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 2:26.57 | |
28 | 166 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 2:26.81 | |
29 | 71 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 2:26.84 | |
30 | 89 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 2:26.92 | |
31 | 212 | Schwab William | 2000 | HELSINGØR | 0049AE | 25 m | 2:26.97 | |
32 | 52 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 25 m | 2:27.55 | |
33 | 201 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 2:27.58 | |
34 | 293 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 2:28.11 | |
35 | 125 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 25 m | 2:28.61 | |
36 | 27 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 2:28.97 | |
37 | 315 | Sprong Joost van der | 2000 | KØGE | 0073AG | 25 m | 2:29.26 | |
38 | 124 | Bitzer Kasper | 2000 | KORSØR | 0079AK | 25 m | 2:29.29 | |
39 | 245 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 2:29.40 | |
40 | 116 | Tversted Carl-Christian | 2000 | SØLLERØD | 0073ai | 25 m | 2:29.43 | |
41 | 103 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VORDINGB | 0075AI | 25 m | 2:29.48 | |
42 | 100 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 2:29.64 | |
43 | 57 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 2:29.99 | |
44 | 194 | Nielsen Anton Haugaard | 2000 | FR.SUND | 0009AM | 25 m | 2:30.10 | |
45 | 24 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 2:30.31 | |
46 | 175 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 2:30.79 | |
47 | 182 | Norus Jens Christian | 2000 | GENTOFTE | 0053AN | 25 m | 2:30.87 | |
48 | 160 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 2:31.22 | |
49 | 286 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 25 m | 2:33.16 | |
50 | 296 | Bruhn Philip | 2000 | JYLLINGE | 0061AF | 25 m | 2:35.18 | |
51 | 139 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 2:38.73 | |
52 | 264 | Hajdu Markus B. | 2000 | MK 31 | 0073AM | 25 m | 2:44.36 | |
53 | 18 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 2:46.85 |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 23 maj 2013 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:22 |
Løb 9, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
12 år |
1 | 235 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 1:19.71 | |
2 | 133 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 1:21.72 | |
3 | 237 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 1:22.78 | |
4 | 20 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:23.36 | |
5 | 218 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 25 m | 1:23.52 | |
6 | 93 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 25 m | 1:24.17 | |
7 | 287 | Kristiansen Monica | 2001 | STT | 0108AB | 25 m | 1:24.28 | |
8 | 37 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | 1:26.90 | |
9 | 110 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | SØLLERØD | 0114AK | 25 m | 1:27.10 | |
10 | 321 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 1:27.28 | |
11 | 159 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 25 m | 1:29.47 | |
12 | 217 | Ahm Ida Sophie | 2001 | HOVEDSTAD | 0122AB | 25 m | 1:29.67 | |
13 | 69 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 25 m | 1:29.85 | |
14 | 269 | Søby Katinka | 2001 | MK 31 | 0164AF | 25 m | 1:30.08 | |
15 | 1 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 1:30.68 | |
16 | 284 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 1:30.87 | |
17 | 294 | Poulsen Emma | 2001 | GSK | 0172AD | 25 m | 1:31.27 | |
18 | 292 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 25 m | 1:31.84 | |
19 | 84 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 1:32.65 | |
20 | 179 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 1:32.69 | |
21 | 73 | Nørby Caroline | 2001 | HØRSHOLM | 0178AF | 25 m | 1:32.74 | |
22 | 323 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 1:35.28 | |
23 | 59 | Sherfig Alina | 2001 | GLADSAXE | 0142AD | 25 m | 1:36.10 | |
24 | 48 | Kjørtsholtsen Ida | 2001 | GLADSAXE | 0152AX | 25 m | 1:47.31 |
11 år og yngre |
1 | 239 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 1:25.40 | |
2 | 318 | Blomsterberg Thea | 2002 | HILLERØD | 0272AC | 25 m | 1:27.09 | |
3 | 30 | Gotthard Regitze | 2002 | TÅRNBORG | 0228AA | 25 m | 1:31.06 | |
4 | 304 | Guldbrandsen Ida Bull | 2002 | KØGE | 0272AO | 25 m | 1:32.86 | |
5 | 164 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 25 m | 1:33.62 | |
6 | 76 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 1:33.75 | |
7 | 61 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 25 m | 1:33.80 | |
8 | 3 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 1:34.72 | |
9 | 219 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 25 m | 1:35.11 | |
10 | 112 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 25 m | 1:35.70 | |
11 | 140 | Ross Rikke | 2002 | BIRKERØD | 0216AC | 25 m | 1:36.41 | |
12 | 310 | Mølgaard Josefine | 2002 | KØGE | 0204AB | 25 m | 1:36.44 | |
13 | 225 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 25 m | 1:37.00 | |
14 | 167 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 1:37.05 | |
15 | 36 | Knak Lærke | 2002 | TUNE | 0262AJ | 25 m | 1:37.27 | |
16 | 206 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 1:37.84 | |
17 | 168 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 1:38.20 | |
18 | 303 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 1:38.43 | |
19 | 243 | Krühlmann Sofie | 2002 | KVIK | 0288AE | 25 m | 1:40.70 | |
20 | 309 | Mølgaard Camilla | 2002 | KØGE | 0292AB | 25 m | 1:40.70 | |
21 | 314 | Seest-Østergård Zascha | 2002 | KØGE | 0296AJ | 25 m | 1:41.74 | |
22 | 250 | Pedersen Emma | 2002 | KVIK | 0258AA | 25 m | 1:42.97 | |
23 | 195 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | FR.SUND | 0358AB | 25 m | 1:43.59 | |
24 | 44 | Hans Cassandra Louisa Lin | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 1:44.38 | |
25 | 280 | Sørensen Astrid Høgh | 2002 | VI39 | 0246AB | 25 m | 1:47.30 |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 23 maj 2013 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:22 |
Løb 10, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
14 år |
1 | 265 | Hansen Marcus Dan | 1999 | MK 31 | 9965AB | 25 m | 1:10.64 | |
2 | 58 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 1:12.63 | |
3 | 46 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 1:12.75 | |
4 | 223 | Holdrup Mathias | 1999 | HOVEDSTAD | 9991AF | 25 m | 1:17.07 | |
5 | 198 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 1:17.23 | |
6 | 190 | Ballerini André Goldberg | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 25 m | 1:17.64 | |
7 | 65 | Schiøtz Philip | 1999 | HØRSHOLM | 9965AF | 25 m | 1:18.15 | |
8 | 108 | Dorph-Petersen Bjørn | 1999 | SØLLERØD | 9941AQ | 25 m | 1:18.63 | |
9 | 106 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 25 m | 1:19.94 | |
10 | 228 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 25 m | 1:20.04 | |
11 | 183 | Soja Jakob Sixten | 1999 | GENTOFTE | 9943AA | 25 m | 1:20.16 | |
12 | 187 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 1:20.44 | |
13 | 4 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 1:20.51 | |
14 | 15 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 1:20.81 | |
15 | 163 | Kortbæk Kristoffer | 1999 | LYNGBY | 9905AJ | 25 m | 1:24.53 | |
16 | 79 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 25 m | 1:24.95 |
13 år og yngre |
1 | 60 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 1:15.41 | |
2 | 118 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 25 m | 1:16.54 | |
3 | 32 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 1:16.86 | |
4 | 278 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 25 m | 1:17.16 | |
5 | 289 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 1:18.05 | |
6 | 281 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 1:18.11 | |
7 | 17 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 1:21.20 | |
8 | 91 | Kielstrup Viktor | 2000 | HVIDOVRE | 0069AD | 25 m | 1:22.25 | |
9 | 123 | Neldeberg Frederik J. | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 1:22.44 | |
10 | 144 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 1:25.20 | |
11 | 113 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 25 m | 1:25.21 | |
12 | 120 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 25 m | 1:25.64 | |
13 | 208 | Jensen Lukas | 2000 | HELSINGØR | 0097AG | 25 m | 1:26.78 | |
14 | 45 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 25 m | 1:26.90 | |
15 | 230 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 25 m | 1:28.43 | |
16 | 213 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 1:29.22 | |
17 | 224 | Løvschal Rasmus Krogh | 2000 | HOVEDSTAD | 0011AD | 25 m | 1:30.53 | |
18 | 71 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 1:32.67 | |
19 | 88 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 1:34.76 |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 23 maj 2013 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:22 |
Løb 11, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
12 år |
1 | 302 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 2:36.01 | |
2 | 86 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 2:37.17 | |
3 | 181 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 2:40.01 | |
4 | 246 | Nickelsen Josefine | 2001 | KVIK | 0146AO | 25 m | 2:40.40 | |
5 | 20 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 2:40.62 | |
6 | 135 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 2:41.30 | |
7 | 313 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 25 m | 2:41.34 | |
8 | 1 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 2:47.29 | |
9 | 21 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 2:47.49 | |
10 | 319 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 25 m | 2:47.76 | |
11 | 37 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | 2:49.46 | |
12 | 271 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | 2:50.94 | |
13 | 119 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 2:51.33 | |
14 | 142 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 2:52.19 | |
15 | 275 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 25 m | 2:52.64 | |
16 | 248 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 25 m | 2:53.22 | |
17 | 110 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | SØLLERØD | 0114AK | 25 m | 2:53.54 | |
18 | 222 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | HOVEDSTAD | 0144AB | 25 m | 2:53.64 | |
19 | 312 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 2:53.86 | |
20 | 25 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 2:54.89 | |
21 | 53 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 2:55.41 |
11 år og yngre |
1 | 239 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 2:38.74 | |
2 | 253 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 2:42.85 | |
3 | 170 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 2:51.99 | |
4 | 7 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 2:53.52 | |
5 | 80 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 2:54.26 | |
6 | 115 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 2:54.82 | |
7 | 268 | Sander Lærke Rask | 2002 | MK 31 | 0212AL | 25 m | 2:55.11 | |
8 | 221 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 2:57.23 | |
9 | 274 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 2:58.72 | |
10 | 251 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 3:00.95 | |
11 | 322 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 3:02.94 | |
12 | 5 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 3:03.55 | |
13 | 168 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 3:04.42 | |
14 | 167 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 3:04.84 | |
15 | 29 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 25 m | 3:07.67 | |
16 | 164 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 25 m | 3:07.68 | |
17 | 158 | Christjansen Thea Harring | 2002 | LYNGBY | 0274AM | 25 m | 3:07.69 | |
18 | 47 | Ingemann-Peterse Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 3:08.61 | |
19 | 26 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 3:15.11 | |
20 | 62 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | GLADSAXE | 0278AD | 25 m | 3:27.67 |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 23 maj 2013 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:22 |
Løb 12, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
14 år |
1 | 148 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 2:11.83 | |
2 | 272 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 2:17.42 | |
3 | 67 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | HØRSHOLM | 9903AB | 25 m | 2:20.25 | |
4 | 285 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 2:23.42 | |
5 | 207 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 2:23.65 | |
6 | 75 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 2:24.73 | |
7 | 267 | Møldrup Marius | 1999 | MK 31 | 9977AI | 25 m | 2:26.47 | |
8 | 188 | Gram-Lange Jonas | 1999 | SK-SYD | 9971AD | 25 m | 2:27.58 | |
9 | 192 | Falck Daniel Starup | 1999 | FR.SUND | 9941AN | 25 m | 2:28.11 | |
10 | 324 | Weibel Frederik | 1999 | HILLERØD | 9943AM | 25 m | 2:28.86 | |
11 | 240 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 2:29.50 | |
12 | 23 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 2:29.52 | |
13 | 226 | Nielsen Emil D. | 1999 | HOVEDSTAD | 9911AF | 25 m | 2:29.98 | |
14 | 193 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 25 m | 2:30.18 | |
15 | 16 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 2:30.82 | |
16 | 254 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 2:32.87 | |
17 | 77 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 2:32.88 | |
18 | 190 | Ballerini André Goldberg | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 25 m | 2:33.78 | |
19 | 96 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 2:34.56 | |
20 | 228 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 25 m | 2:34.61 | |
21 | 279 | Sørensen Anders | 1999 | VI39 | 9905AC | 25 m | 2:34.78 | |
22 | 189 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 25 m | 2:34.97 | |
23 | 152 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 2:35.48 | |
24 | 51 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 25 m | 2:35.69 | |
25 | 320 | Guldfeldt Anders Uhre | 1999 | HILLERØD | 9901AJ | 25 m | 2:36.47 | |
26 | 4 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 2:36.76 | |
27 | 111 | Kragh Asger | 1999 | SØLLERØD | 9911AM | 25 m | 2:36.91 | |
28 | 83 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 2:37.04 | |
29 | 106 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 25 m | 2:37.04 | |
30 | 223 | Holdrup Mathias | 1999 | HOVEDSTAD | 9991AF | 25 m | 2:37.13 | |
31 | 2 | Bjørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 25 m | 2:37.19 | |
32 | 150 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 2:37.58 | |
33 | 134 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 2:37.76 | |
34 | 78 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 25 m | 2:39.56 | |
35 | 276 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 25 m | 2:41.31 |
13 år og yngre |
1 | 289 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 2:31.68 | |
2 | 118 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 25 m | 2:32.17 | |
3 | 64 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 2:32.51 | |
4 | 186 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 2:33.84 | |
5 | 113 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 25 m | 2:34.56 | |
6 | 305 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 2:36.24 | |
7 | 242 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 2:36.68 | |
8 | 54 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 2:37.66 | |
9 | 165 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 2:38.06 | |
10 | 141 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 2:38.73 | |
11 | 256 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 2:40.66 | |
12 | 34 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GREVE | 0137AG | 25 m | 2:40.92 | |
13 | 19 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 2:41.32 | |
14 | 199 | Grandjean Victor | 2001 | RINGSTED | 0107AF | 25 m | 2:43.15 | |
15 | 245 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 2:43.86 | |
16 | 241 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 2:44.08 | |
17 | 214 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 2:44.40 | |
18 | 328 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193ak | 25 m | 2:44.83 | |
19 | 151 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 2:45.05 | |
20 | 211 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HELSINGØR | 0231AC | 25 m | 2:45.35 | |
21 | 89 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 2:45.38 | |
22 | 18 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 2:46.18 | |
23 | 166 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 2:47.43 | |
24 | 157 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 2:47.46 | |
25 | 230 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 25 m | 2:47.53 | |
26 | 293 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 2:47.76 | |
27 | 24 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 2:47.84 | |
28 | 247 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 2:47.89 | |
29 | 286 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 25 m | 2:48.04 | |
30 | 185 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 2:48.15 | |
31 | 126 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 25 m | 2:48.74 | |
32 | 220 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 2:48.87 | |
33 | 27 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 2:49.53 | |
34 | 139 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 2:49.71 | |
35 | 264 | Hajdu Markus B. | 2000 | MK 31 | 0073AM | 25 m | 2:50.11 | |
36 | 296 | Bruhn Philip | 2000 | JYLLINGE | 0061AF | 25 m | 2:50.75 | |
37 | 224 | Løvschal Rasmus Krogh | 2000 | HOVEDSTAD | 0011AD | 25 m | 3:01.49 |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 23 maj 2013 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:22 |
Løb 13, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
12 år |
1 | 181 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 5:27.53 | |
2 | 93 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 25 m | 5:35.45 | |
3 | 235 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 5:48.73 | |
4 | 237 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 5:50.90 | |
5 | 133 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 5:55.30 | |
6 | 20 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 5:55.94 | |
7 | 110 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | SØLLERØD | 0114AK | 25 m | 5:59.29 | |
8 | 39 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | TUNE | 0176AC | 25 m | 6:07.59 | |
9 | 287 | Kristiansen Monica | 2001 | STT | 0108AB | 25 m | 6:09.49 | |
10 | 142 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 6:16.14 | |
11 | 327 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 6:18.13 | |
12 | 40 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | 6:19.37 | |
13 | 92 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 6:59.22 | |
14 | 84 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 7:00.05 |
11 år og yngre |
1 | 239 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 5:44.24 | |
2 | 318 | Blomsterberg Thea | 2002 | HILLERØD | 0272AC | 25 m | 6:04.21 | |
3 | 102 | Jørgensen Thyra | 2002 | VORDINGB | 0218AC | 25 m | 6:04.50 | |
4 | 33 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | 6:09.13 | |
5 | 76 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 6:12.73 | |
6 | 7 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 6:16.59 | |
7 | 3 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 6:21.64 | |
8 | 36 | Knak Lærke | 2002 | TUNE | 0262AJ | 25 m | 6:29.10 | |
9 | 5 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 6:33.17 | |
10 | 250 | Pedersen Emma | 2002 | KVIK | 0258AA | 25 m | 6:33.35 | |
11 | 164 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 25 m | 6:45.38 |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 23 maj 2013 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:22 |
Løb 14, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
14 år |
1 | 265 | Hansen Marcus Dan | 1999 | MK 31 | 9965AB | 25 m | 4:45.51 | |
2 | 67 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | HØRSHOLM | 9903AB | 25 m | 4:56.20 | |
3 | 46 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 5:02.23 | |
4 | 198 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 5:04.77 | |
5 | 148 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 5:05.68 | |
6 | 193 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 25 m | 5:08.49 | |
7 | 188 | Gram-Lange Jonas | 1999 | SK-SYD | 9971AD | 25 m | 5:14.27 | |
8 | 106 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 25 m | 5:16.52 | |
9 | 196 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 5:17.60 | |
10 | 240 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 5:17.91 | |
11 | 77 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 5:20.37 | |
12 | 187 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 5:25.71 | |
13 | 108 | Dorph-Petersen Bjørn | 1999 | SØLLERØD | 9941AQ | 25 m | 5:26.19 | |
14 | 255 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 5:27.11 | |
15 | 190 | Ballerini André Goldberg | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 25 m | 5:27.52 | |
16 | 252 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 5:30.61 | |
17 | 180 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 5:31.40 | |
18 | 285 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 5:33.26 | |
19 | 207 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 5:35.65 | |
20 | 311 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 5:36.58 | |
21 | 183 | Soja Jakob Sixten | 1999 | GENTOFTE | 9943AA | 25 m | 5:37.42 | |
22 | 109 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 25 m | 5:37.90 | |
23 | 244 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | 5:38.85 | |
24 | 163 | Kortbæk Kristoffer | 1999 | LYNGBY | 9905AJ | 25 m | 5:39.87 | |
25 | 229 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 25 m | 5:40.33 | |
26 | 121 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 25 m | 5:41.09 | |
27 | 78 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 25 m | 5:41.31 | |
28 | 171 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 5:42.72 | |
29 | 227 | Sørensen Mads Munk | 1999 | HOVEDSTAD | 9973AG | 25 m | 5:43.58 | |
30 | 83 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 5:46.02 |
13 år og yngre |
1 | 32 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 5:17.78 | |
2 | 281 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 5:18.55 | |
3 | 214 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 5:25.32 | |
4 | 113 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 25 m | 5:25.89 | |
5 | 19 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 5:30.86 | |
6 | 60 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 5:31.67 | |
7 | 160 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 5:35.08 | |
8 | 256 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 5:36.56 | |
9 | 305 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 5:37.20 | |
10 | 186 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 5:42.75 | |
11 | 91 | Kielstrup Viktor | 2000 | HVIDOVRE | 0069AD | 25 m | 5:45.73 | |
12 | 307 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 5:45.74 | |
13 | 54 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 5:55.65 | |
14 | 242 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 5:56.01 | |
15 | 27 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 5:58.90 | |
16 | 194 | Nielsen Anton Haugaard | 2000 | FR.SUND | 0009AM | 25 m | 5:59.12 | |
17 | 241 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 6:03.59 | |
18 | 245 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 6:05.90 | |
19 | 201 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 6:07.65 | |
20 | 200 | Jensen Mads | 2001 | RINGSTED | 0105AF | 25 m | 6:07.99 | |
21 | 224 | Løvschal Rasmus Krogh | 2000 | HOVEDSTAD | 0011AD | 25 m | 6:08.07 | |
22 | 308 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 6:08.62 |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 23 maj 2013 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:22 |
Løb 15, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
12 år |
1 | 218 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 25 m | 28.20 | |
2 | 85 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 29.36 | |
3 | 110 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | SØLLERØD | 0114AK | 25 m | 29.51 | |
4 | 246 | Nickelsen Josefine | 2001 | KVIK | 0146AO | 25 m | 30.27 | |
5 | 20 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 30.70 | |
6 | 6 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 30.77 | |
7 | 138 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | 30.99 | |
8 | 237 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 31.00 | |
9 | 53 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 31.02 | |
10 | 38 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 25 m | 31.07 | |
11 | 14 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 31.41 | |
12 | 238 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 31.41 | |
13 | 249 | Olsen Cecilie | 2001 | KVIK | 0178AI | 25 m | 31.44 | |
14 | 169 | Reynolds Alix | 2001 | LYNGBY | 0128AP | 25 m | 31.51 | |
15 | 86 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 31.56 | |
16 | 294 | Poulsen Emma | 2001 | GSK | 0172AD | 25 m | 31.60 | |
17 | 297 | Petersson Katja | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 25 m | 31.61 | |
18 | 319 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 25 m | 31.65 | |
19 | 235 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 31.82 | |
20 | 217 | Ahm Ida Sophie | 2001 | HOVEDSTAD | 0122AB | 25 m | 31.87 | |
21 | 284 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 31.88 | |
22 | 248 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 25 m | 31.92 | |
23 | 287 | Kristiansen Monica | 2001 | STT | 0108AB | 25 m | 31.93 | |
24 | 302 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 32.05 | |
25 | 161 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 32.06 | |
26 | 312 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 32.10 | |
27 | 298 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | JYLLINGE | 0164AP | 25 m | 32.26 | |
28 | 22 | Schmidt Freja | 2001 | TRITON B | 0196AJ | 25 m | 32.38 | |
29 | 306 | Henriksen Emma | 2001 | KØGE | 0158AA | 25 m | 32.41 | |
30 | 59 | Sherfig Alina | 2001 | GLADSAXE | 0142AD | 25 m | 32.50 | |
31 | 266 | Høvring Mille Bruun | 2001 | MK 31 | 0156AG | 25 m | 32.66 | |
32 | 222 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | HOVEDSTAD | 0144AB | 25 m | 32.85 | |
33 | 327 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 32.85 | |
34 | 48 | Kjørtsholtsen Ida | 2001 | GLADSAXE | 0152AX | 25 m | 32.88 | |
35 | 37 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | 32.92 | |
36 | 290 | Petersson Laura | 2001 | STT | 0108AF | 25 m | 32.95 | |
37 | 99 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 32.98 | |
38 | 90 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 33.01 | |
39 | 204 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 33.04 | |
40 | 270 | Søgaard Mia | 2001 | MK 31 | 0112AC | 25 m | 33.04 | |
41 | 119 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 33.40 | |
42 | 179 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 33.66 | |
43 | 275 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 25 m | 33.98 | |
44 | 74 | Schledermann Frida | 2001 | HØRSHOLM | 0194AF | 25 m | 34.46 | |
45 | 269 | Søby Katinka | 2001 | MK 31 | 0164AF | 25 m | 34.59 | |
46 | 92 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 35.02 | |
47 | 292 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 25 m | 35.16 | |
48 | 323 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 35.21 | |
49 | 73 | Nørby Caroline | 2001 | HØRSHOLM | 0178AF | 25 m | 35.99 | |
50 | 271 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | 36.27 | |
51 | 159 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 25 m | 37.02 | |
52 | 69 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 25 m | 37.04 | |
53 | 21 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 37.50 |
11 år og yngre |
1 | 253 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 29.77 | |
2 | 33 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | 30.30 | |
3 | 239 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 30.43 | |
4 | 102 | Jørgensen Thyra | 2002 | VORDINGB | 0218AC | 25 m | 30.92 | |
5 | 219 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 25 m | 32.54 | |
6 | 168 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 32.66 | |
7 | 221 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 32.98 | |
8 | 115 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 33.36 | |
9 | 170 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 33.42 | |
10 | 70 | Graffe Anna | 2002 | HØRSHOLM | 0262AI | 25 m | 33.76 | |
11 | 36 | Knak Lærke | 2002 | TUNE | 0262AJ | 25 m | 33.80 | |
12 | 209 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 33.95 | |
13 | 325 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 34.08 | |
14 | 268 | Sander Lærke Rask | 2002 | MK 31 | 0212AL | 25 m | 34.30 | |
15 | 30 | Gotthard Regitze | 2002 | TÅRNBORG | 0228AA | 25 m | 34.37 | |
16 | 49 | Lawætz Rebecca | 2002 | GLADSAXE | 0298AI | 25 m | 34.40 | |
17 | 29 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 25 m | 34.43 | |
18 | 44 | Hans Cassandra Louisa Lin | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 34.48 | |
19 | 210 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 34.48 | |
20 | 251 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 34.51 | |
21 | 167 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 34.60 | |
22 | 47 | Ingemann-Peterse Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 34.65 | |
23 | 62 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | GLADSAXE | 0278AD | 25 m | 34.70 | |
24 | 80 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 34.73 | |
25 | 206 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 34.80 | |
26 | 136 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 34.83 | |
27 | 243 | Krühlmann Sofie | 2002 | KVIK | 0288AE | 25 m | 34.90 | |
28 | 112 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 25 m | 34.93 | |
29 | 303 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 35.22 | |
30 | 137 | Gjerløv Clara | 2002 | BIRKERØD | 0224AF | 25 m | 35.31 | |
31 | 176 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 35.34 | |
32 | 184 | Teschl Laura Grøn | 2002 | GENTOFTE | 0262AL | 25 m | 35.67 | |
33 | 158 | Christjansen Thea Harring | 2002 | LYNGBY | 0274AM | 25 m | 36.20 | |
34 | 322 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 36.37 | |
35 | 61 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 25 m | 36.62 | |
36 | 274 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 37.12 | |
37 | 225 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 25 m | 37.35 | |
38 | 280 | Sørensen Astrid Høgh | 2002 | VI39 | 0246AB | 25 m | 37.86 | |
39 | 26 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 37.97 | |
40 | 140 | Ross Rikke | 2002 | BIRKERØD | 0216AC | 25 m | 37.97 | |
41 | 195 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | FR.SUND | 0358AB | 25 m | 38.46 | |
42 | 314 | Seest-Østergård Zascha | 2002 | KØGE | 0296AJ | 25 m | 39.04 |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 23 maj 2013 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:22 |
Løb 16, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
14 år |
1 | 117 | Jagd Mikkel Prahl | 1999 | SLAGELSE | 9975AC | 25 m | 25.60 | |
2 | 265 | Hansen Marcus Dan | 1999 | MK 31 | 9965AB | 25 m | 25.82 | |
3 | 311 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 26.09 | |
4 | 272 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 26.10 | |
5 | 43 | Everland Asbjørn Lau | 1999 | GLADSAXE | 9983AD | 25 m | 26.27 | |
6 | 267 | Møldrup Marius | 1999 | MK 31 | 9977AI | 25 m | 26.33 | |
7 | 75 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 26.47 | |
8 | 324 | Weibel Frederik | 1999 | HILLERØD | 9943AM | 25 m | 26.55 | |
9 | 288 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 26.64 | |
10 | 148 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 27.03 | |
11 | 192 | Falck Daniel Starup | 1999 | FR.SUND | 9941AN | 25 m | 27.07 | |
12 | 149 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 25 m | 27.11 | |
13 | 196 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 27.15 | |
14 | 58 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 27.24 | |
15 | 320 | Guldfeldt Anders Uhre | 1999 | HILLERØD | 9901AJ | 25 m | 27.34 | |
16 | 94 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 25 m | 27.35 | |
17 | 285 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 27.73 | |
18 | 240 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 27.94 | |
19 | 96 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 28.03 | |
20 | 189 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 25 m | 28.04 | |
21 | 180 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 28.10 | |
22 | 35 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 25 m | 28.12 | |
23 | 291 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 28.19 | |
24 | 97 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 28.33 | |
25 | 244 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | 28.38 | |
26 | 252 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 28.43 | |
27 | 187 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 28.46 | |
28 | 255 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 28.55 | |
29 | 23 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 28.62 | |
30 | 279 | Sørensen Anders | 1999 | VI39 | 9905AC | 25 m | 28.80 | |
31 | 146 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 28.85 | |
32 | 68 | Jensen David Yousefi | 1999 | HØRSHOLM | 9985AG | 25 m | 28.97 | |
33 | 254 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 29.00 | |
34 | 276 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 25 m | 30.17 | |
35 | 162 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 30.35 | |
36 | 134 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 30.38 | |
37 | 15 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 31.51 |
13 år og yngre |
1 | 143 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 26.53 | |
2 | 273 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 25 m | 28.26 | |
3 | 281 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 28.41 | |
4 | 151 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 28.83 | |
5 | 66 | Kolberg Jakob | 2000 | HØRSHOLM | 0057AH | 25 m | 28.87 | |
6 | 50 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 28.95 | |
7 | 32 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 28.99 | |
8 | 95 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 29.16 | |
9 | 34 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GREVE | 0137AG | 25 m | 29.24 | |
10 | 64 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 29.51 | |
11 | 103 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VORDINGB | 0075AI | 25 m | 29.55 | |
12 | 293 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 29.56 | |
13 | 24 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 29.81 | |
14 | 289 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 29.83 | |
15 | 199 | Grandjean Victor | 2001 | RINGSTED | 0107AF | 25 m | 29.91 | |
16 | 242 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 29.93 | |
17 | 89 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 30.08 | |
18 | 177 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 30.09 | |
19 | 165 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 30.12 | |
20 | 278 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 25 m | 30.29 | |
21 | 101 | Barnewitz Sebastian | 2000 | VORDINGB | 0081AJ | 25 m | 30.39 | |
22 | 256 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 30.41 | |
23 | 88 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 30.42 | |
24 | 212 | Schwab William | 2000 | HELSINGØR | 0049AE | 25 m | 30.42 | |
25 | 208 | Jensen Lukas | 2000 | HELSINGØR | 0097AG | 25 m | 30.49 | |
26 | 52 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 25 m | 30.62 | |
27 | 113 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 25 m | 30.62 | |
28 | 118 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 25 m | 30.62 | |
29 | 125 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 25 m | 30.68 | |
30 | 236 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 25 m | 30.68 | |
31 | 57 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 30.69 | |
32 | 160 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 30.72 | |
33 | 124 | Bitzer Kasper | 2000 | KORSØR | 0079AK | 25 m | 30.76 | |
34 | 213 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 30.87 | |
35 | 17 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 30.88 | |
36 | 166 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 30.89 | |
37 | 123 | Neldeberg Frederik J. | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 30.92 | |
38 | 126 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 25 m | 30.98 | |
39 | 116 | Tversted Carl-Christian | 2000 | SØLLERØD | 0073ai | 25 m | 31.16 | |
40 | 295 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | SLANGERUP | 0073AD | 25 m | 31.19 | |
41 | 296 | Bruhn Philip | 2000 | JYLLINGE | 0061AF | 25 m | 31.27 | |
42 | 220 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 31.42 | |
43 | 182 | Norus Jens Christian | 2000 | GENTOFTE | 0053AN | 25 m | 32.29 | |
44 | 114 | Tversted Johan Vitus | 2000 | SØLLERØD | 0063AI | 25 m | 32.43 | |
45 | 286 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 25 m | 32.45 | |
46 | 264 | Hajdu Markus B. | 2000 | MK 31 | 0073AM | 25 m | 32.52 | |
47 | 175 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 32.80 | |
48 | 45 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 25 m | 33.16 | |
49 | 328 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193ak | 25 m | 33.34 | |
50 | 107 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 34.08 | |
51 | 157 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 34.38 |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 23 maj 2013 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:22 |
Løb 17, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
0 år og ældre |
1 | 233 | Kvik Piger 1 | 2001 | KVIK | 25 m | 4:55.00 | ||
2 | 261 | Vat-Cph Piger 1 | 0 | VAT CPH | 25 m | 4:55.10 | ||
3 | 262 | Vat-Cph Piger 2 | 0 | VAT CPH | 25 m | 5:02.23 | ||
4 | 301 | Køge Piger | 2001 | KØGE | 25 m | 5:05.05 | ||
5 | 131 | Sigma Piger 1 | 2001 | SIGMA | 25 m | 5:07.00 | ||
6 | 263 | Vat-Cph Piger 3 | 0 | VAT CPH | 25 m | 5:11.16 | ||
7 | 31 | Piger Gti | 2001 | GTI | 25 m | 5:18.10 | ||
8 | 216 | Hovedstaden Piger | 2001 | HOVEDSTAD | 25 m | 5:19.00 | ||
9 | 317 | Hils 3 Piger | 2001 | HILLERØD | 25 m | 5:19.27 | ||
10 | 234 | Kvik Piger 2 | 2001 | KVIK | 25 m | 5:20.00 | ||
11 | 155 | Lyngby Piger | 2001 | LYNGBY | 25 m | 5:26.00 | ||
12 | 13 | Pige1 | 0 | TRITON B | 25 m | 5:29.00 | ||
13 | 174 | Gentofte Piger | 0 | GENTOFTE | 25 m | 5:30.00 | ||
14 | 55 | Gsc Piger 1 | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 5:39.12 | ||
15 | 132 | Sigma Piger 2 | 2001 | SIGMA | 25 m | 5:40.00 | ||
16 | 203 | Helsingør Piger | 2001 | HELSINGØR | 25 m | 5:45.00 | ||
17 | 156 | Lyngby Piger 2 | 2001 | LYNGBY | 25 m | 5:55.90 | ||
18 | 299 | A6 Piger | 2001 | A6 | 25 m | 6:00.00 | ||
19 | 56 | Gsc Piger 2 | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 6:04.27 |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 23 maj 2013 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:22 |
Løb 18, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
0 år og ældre |
1 | 257 | Vat Drenge 1 | 0 | VAT CPH | 25 m | 4:18.90 | ||
2 | 41 | Gsc Drenge 1 | 1999 | GLADSAXE | 25 m | 4:23.45 | ||
3 | 258 | Vat-Cph Drenge 2 | 0 | VAT CPH | 25 m | 4:30.00 | ||
4 | 172 | Gentofte Drenge | 0 | GENTOFTE | 25 m | 4:32.00 | ||
5 | 12 | Dreng1 | 0 | TRITON B | 25 m | 4:39.00 | ||
6 | 129 | Sigma Drenge 1 | 1999 | SIGMA | 25 m | 4:40.00 | ||
7 | 259 | Vat-Cph Drenge 3 | 0 | VAT CPH | 25 m | 4:40.40 | ||
8 | 104 | Søllerød Boys | 1999 | SØLLERØD | 25 m | 4:41.49 | ||
9 | 215 | Hovedstaden Drenge | 1999 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:42.00 | ||
10 | 147 | Lyngby Drenge | 1999 | LYNGBY | 25 m | 4:45.00 | ||
11 | 63 | Hs Drenge | 1999 | HØRSHOLM | 25 m | 4:48.02 | ||
12 | 231 | Kvik Drenge 1 | 1999 | KVIK | 25 m | 4:50.00 | ||
13 | 42 | Gsc Drenge 2 | 1999 | GLADSAXE | 25 m | 4:53.26 | ||
14 | 300 | Køge Drenge | 1999 | KØGE | 25 m | 4:54.55 | ||
15 | 260 | Vat-Cph Drenge 4 | 0 | VAT CPH | 25 m | 4:55.10 | ||
16 | 127 | Stv-1 Herrer | 0 | STV | 25 m | 4:56.00 | ||
17 | 202 | Helsingør Drenge | 1999 | HELSINGØR | 25 m | 4:58.92 | ||
18 | 153 | Lyngby Drenge 2 | 1999 | LYNGBY | 25 m | 5:00.00 | ||
19 | 197 | Ringsted Herrer | 1999 | RINGSTED | 25 m | 5:06.79 | ||
20 | 128 | Stv-2 Herrer | 0 | STV | 25 m | 5:08.00 | ||
21 | 173 | Gentofte Drenge 2 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 5:10.00 | ||
22 | 154 | Lyngby Drenge 3 | 1999 | LYNGBY | 25 m | 5:17.00 | ||
23 | 232 | Kvik Drenge 2 | 1999 | KVIK | 25 m | 5:20.00 | ||
24 | 105 | Søllerød Boys 2 | 2000 | SØLLERØD | 25 m | 5:28.99 | ||
25 | 191 | Frederikssund Drenge | 1999 | FR.SUND | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 23 maj 2013 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:22 |
Løb 19, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
0 år og ældre |
1 | 257 | Vat Drenge 1 | 0 | VAT CPH | 25 m | 2:00.00 | EFT | |
2 | 41 | Gsc Drenge 1 | 1999 | GLADSAXE | 25 m | 2:00.91 | ||
3 | 172 | Gentofte Drenge | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:05.00 | ||
4 | 129 | Sigma Drenge 1 | 1999 | SIGMA | 25 m | 2:06.00 | ||
5 | 147 | Lyngby Drenge | 1999 | LYNGBY | 25 m | 2:07.00 | ||
6 | 104 | Søllerød Boys | 1999 | SØLLERØD | 25 m | 2:08.49 | ||
7 | 12 | Dreng1 | 0 | TRITON B | 25 m | 2:09.00 | ||
8 | 42 | Gsc Drenge 2 | 1999 | GLADSAXE | 25 m | 2:10.89 | ||
9 | 127 | Stv-1 Herrer | 0 | STV | 25 m | 2:11.00 | ||
10 | 300 | Køge Drenge | 1999 | KØGE | 25 m | 2:11.01 | ||
11 | 215 | Hovedstaden Drenge | 1999 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:12.00 | ||
12 | 87 | Hvidovre Drenge | 1999 | HVIDOVRE | 25 m | 2:15.00 | ||
13 | 128 | Stv-2 Herrer | 0 | STV | 25 m | 2:15.00 | ||
14 | 231 | Kvik Drenge 1 | 1999 | KVIK | 25 m | 2:15.00 | ||
15 | 130 | Sigma Drenge 2 | 1999 | SIGMA | 25 m | 2:16.00 | ||
16 | 153 | Lyngby Drenge 2 | 1999 | LYNGBY | 25 m | 2:16.00 | ||
17 | 173 | Gentofte Drenge 2 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:17.00 | ||
18 | 202 | Helsingør Drenge | 1999 | HELSINGØR | 25 m | 2:17.15 | ||
19 | 154 | Lyngby Drenge 3 | 1999 | LYNGBY | 25 m | 2:25.00 | ||
20 | 232 | Kvik Drenge 2 | 1999 | KVIK | 25 m | 2:25.00 | ||
21 | 105 | Søllerød Boys 2 | 2000 | SØLLERØD | 25 m | 2:33.59 | ||
22 | 191 | Frederikssund Drenge | 1999 | FR.SUND | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 23 maj 2013 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:22 |
Løb 20, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
0 år og ældre |
1 | 31 | Piger Gti | 2001 | GTI | 25 m | 2:08.55 | ||
2 | 131 | Sigma Piger 1 | 2001 | SIGMA | 25 m | 2:16.00 | ||
3 | 233 | Kvik Piger 1 | 2001 | KVIK | 25 m | 2:18.00 | ||
4 | 301 | Køge Piger | 2001 | KØGE | 25 m | 2:21.53 | ||
5 | 155 | Lyngby Piger | 2001 | LYNGBY | 25 m | 2:25.00 | ||
6 | 55 | Gsc Piger 1 | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 2:26.54 | ||
7 | 13 | Pige1 | 0 | TRITON B | 25 m | 2:27.00 | ||
8 | 216 | Hovedstaden Piger | 2001 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:28.00 | ||
9 | 174 | Gentofte Piger | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:29.00 | ||
10 | 132 | Sigma Piger 2 | 2001 | SIGMA | 25 m | 2:30.00 | ||
11 | 203 | Helsingør Piger | 2001 | HELSINGØR | 25 m | 2:30.00 | ||
12 | 234 | Kvik Piger 2 | 2001 | KVIK | 25 m | 2:30.00 | ||
13 | 56 | Gsc Piger 2 | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 2:37.21 | ||
14 | 156 | Lyngby Piger 2 | 2001 | LYNGBY | 25 m | 2:38.60 | ||
15 | 299 | A6 Piger | 2001 | A6 | 25 m | 2:45.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 23 maj 2013 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:22 |
Løb 21, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
14 år |
1 | 265 | Hansen Marcus Dan | 1999 | MK 31 | 9965AB | 25 m | 2:14.19 | |
2 | 46 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 2:22.36 | |
3 | 148 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 2:22.80 | |
4 | 198 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 2:25.59 | |
5 | 288 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 2:27.80 | |
6 | 196 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 2:28.00 | |
7 | 106 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 25 m | 2:29.00 | |
8 | 193 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 25 m | 2:29.69 | |
9 | 207 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 2:30.44 | |
10 | 255 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 2:30.49 | |
11 | 187 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 2:30.78 | |
12 | 285 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 2:31.10 | |
13 | 240 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 2:31.81 | |
14 | 190 | Ballerini André Goldberg | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 25 m | 2:32.03 | |
15 | 180 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 2:32.46 | |
16 | 228 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 25 m | 2:33.34 | |
17 | 109 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 25 m | 2:35.00 | |
18 | 252 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 2:35.06 | |
19 | 188 | Gram-Lange Jonas | 1999 | SK-SYD | 9971AD | 25 m | 2:35.89 | |
20 | 23 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 2:36.24 | |
21 | 183 | Soja Jakob Sixten | 1999 | GENTOFTE | 9943AA | 25 m | 2:36.25 | |
22 | 291 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 2:36.37 | |
23 | 229 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 25 m | 2:36.78 | |
24 | 96 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 2:37.18 | |
25 | 223 | Holdrup Mathias | 1999 | HOVEDSTAD | 9991AF | 25 m | 2:37.22 | |
26 | 254 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 2:37.33 | |
27 | 16 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 2:38.71 | |
28 | 98 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 2:39.18 | |
29 | 150 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 2:39.36 | |
30 | 83 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 2:39.51 | |
31 | 65 | Schiøtz Philip | 1999 | HØRSHOLM | 9965AF | 25 m | 2:40.02 | |
32 | 171 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 2:40.28 | |
33 | 227 | Sørensen Mads Munk | 1999 | HOVEDSTAD | 9973AG | 25 m | 2:40.79 | |
34 | 51 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 25 m | 2:41.13 | |
35 | 121 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 25 m | 2:41.22 | |
36 | 320 | Guldfeldt Anders Uhre | 1999 | HILLERØD | 9901AJ | 25 m | 2:41.69 | |
37 | 108 | Dorph-Petersen Bjørn | 1999 | SØLLERØD | 9941AQ | 25 m | 2:42.47 | |
38 | 4 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 2:42.67 | |
39 | 79 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 25 m | 2:44.62 | |
40 | 15 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 2:45.03 | |
41 | 163 | Kortbæk Kristoffer | 1999 | LYNGBY | 9905AJ | 25 m | 2:45.91 | |
42 | 111 | Kragh Asger | 1999 | SØLLERØD | 9911AM | 25 m | 2:54.98 |
13 år og yngre |
1 | 118 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 25 m | 2:27.12 | |
2 | 281 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 2:27.32 | |
3 | 32 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 2:28.39 | |
4 | 113 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 25 m | 2:31.11 | |
5 | 214 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 2:36.12 | |
6 | 186 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 2:36.66 | |
7 | 289 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 2:36.78 | |
8 | 19 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 2:38.09 | |
9 | 278 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 25 m | 2:38.96 | |
10 | 160 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 2:39.99 | |
11 | 308 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 2:40.05 | |
12 | 256 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 2:41.44 | |
13 | 305 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 2:42.06 | |
14 | 242 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 2:42.42 | |
15 | 307 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 2:43.29 | |
16 | 247 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 2:45.89 | |
17 | 17 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 2:45.96 | |
18 | 91 | Kielstrup Viktor | 2000 | HVIDOVRE | 0069AD | 25 m | 2:46.03 | |
19 | 100 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 2:46.96 | |
20 | 194 | Nielsen Anton Haugaard | 2000 | FR.SUND | 0009AM | 25 m | 2:47.09 | |
21 | 295 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | SLANGERUP | 0073AD | 25 m | 2:47.49 | |
22 | 177 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 2:47.57 | |
23 | 264 | Hajdu Markus B. | 2000 | MK 31 | 0073AM | 25 m | 2:48.58 | |
24 | 236 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 25 m | 2:49.08 | |
25 | 286 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 25 m | 2:50.17 | |
26 | 34 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GREVE | 0137AG | 25 m | 2:50.62 | |
27 | 139 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 2:51.18 | |
28 | 293 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 2:51.36 | |
29 | 27 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 2:51.45 | |
30 | 224 | Løvschal Rasmus Krogh | 2000 | HOVEDSTAD | 0011AD | 25 m | 2:51.64 | |
31 | 144 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 2:51.92 | |
32 | 273 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 25 m | 2:51.99 | |
33 | 201 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 2:52.51 | |
34 | 175 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 2:52.64 | |
35 | 124 | Bitzer Kasper | 2000 | KORSØR | 0079AK | 25 m | 2:52.93 | |
36 | 107 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 2:53.01 | |
37 | 230 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 25 m | 2:53.66 | |
38 | 185 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 2:55.41 | |
39 | 18 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 2:57.91 | |
40 | 116 | Tversted Carl-Christian | 2000 | SØLLERØD | 0073ai | 25 m | 2:59.38 | |
41 | 220 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 2:59.40 | |
42 | 114 | Tversted Johan Vitus | 2000 | SØLLERØD | 0063AI | 25 m | 3:00.38 | |
43 | 328 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193ak | 25 m | 3:08.66 |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 23 maj 2013 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:22 |
Løb 22, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
12 år |
1 | 93 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 25 m | 2:39.66 | |
2 | 181 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 2:39.85 | |
3 | 110 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | SØLLERØD | 0114AK | 25 m | 2:41.11 | |
4 | 235 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 2:41.12 | |
5 | 20 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 2:43.63 | |
6 | 133 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 2:44.22 | |
7 | 237 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 2:45.13 | |
8 | 321 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 2:47.49 | |
9 | 287 | Kristiansen Monica | 2001 | STT | 0108AB | 25 m | 2:48.99 | |
10 | 302 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 2:50.71 | |
11 | 142 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 2:51.11 | |
12 | 238 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 2:51.64 | |
13 | 37 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | 2:53.07 | |
14 | 319 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 25 m | 2:54.77 | |
15 | 86 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 2:54.83 | |
16 | 1 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 2:55.51 | |
17 | 294 | Poulsen Emma | 2001 | GSK | 0172AD | 25 m | 2:55.68 | |
18 | 74 | Schledermann Frida | 2001 | HØRSHOLM | 0194AF | 25 m | 2:55.91 | |
19 | 138 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | 2:56.85 | |
20 | 39 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | TUNE | 0176AC | 25 m | 2:56.96 | |
21 | 99 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 2:57.87 | |
22 | 38 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 25 m | 2:57.91 | |
23 | 119 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 2:58.14 | |
24 | 249 | Olsen Cecilie | 2001 | KVIK | 0178AI | 25 m | 2:58.18 | |
25 | 327 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 2:58.60 | |
26 | 40 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | 2:58.77 | |
27 | 179 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 2:59.14 | |
28 | 84 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 2:59.37 | |
29 | 323 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 2:59.72 | |
30 | 282 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 2:59.77 | |
31 | 284 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 2:59.80 | |
32 | 222 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | HOVEDSTAD | 0144AB | 25 m | 2:59.95 | |
33 | 313 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 25 m | 3:00.00 | |
34 | 85 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 3:00.09 | |
35 | 92 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 3:00.26 | |
36 | 14 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 3:02.18 | |
37 | 161 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 3:03.37 | |
38 | 269 | Søby Katinka | 2001 | MK 31 | 0164AF | 25 m | 3:04.45 | |
39 | 22 | Schmidt Freja | 2001 | TRITON B | 0196AJ | 25 m | 3:04.56 | |
40 | 275 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 25 m | 3:05.12 | |
41 | 21 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 3:07.36 | |
42 | 271 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | 3:08.63 | |
43 | 248 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 25 m | 3:09.06 | |
44 | 25 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 3:09.08 | |
45 | 159 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 25 m | 3:11.28 | |
46 | 292 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 25 m | 3:11.32 | |
47 | 73 | Nørby Caroline | 2001 | HØRSHOLM | 0178AF | 25 m | 3:22.42 | |
48 | 290 | Petersson Laura | 2001 | STT | 0108AF | 25 m | 3:24.23 | |
49 | 69 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 25 m | 3:28.88 |
11 år og yngre |
1 | 239 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 2:41.31 | |
2 | 33 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | 2:47.25 | |
3 | 253 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 2:50.52 | |
4 | 318 | Blomsterberg Thea | 2002 | HILLERØD | 0272AC | 25 m | 2:53.47 | |
5 | 219 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 25 m | 2:57.65 | |
6 | 36 | Knak Lærke | 2002 | TUNE | 0262AJ | 25 m | 2:59.69 | |
7 | 7 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 3:00.58 | |
8 | 115 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 3:02.94 | |
9 | 3 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 3:03.03 | |
10 | 167 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 3:03.52 | |
11 | 250 | Pedersen Emma | 2002 | KVIK | 0258AA | 25 m | 3:05.32 | |
12 | 145 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | 3:05.52 | |
13 | 5 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 3:05.74 | |
14 | 304 | Guldbrandsen Ida Bull | 2002 | KØGE | 0272AO | 25 m | 3:06.93 | |
15 | 209 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 3:07.30 | |
16 | 26 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 3:07.87 | |
17 | 225 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 25 m | 3:09.97 | |
18 | 280 | Sørensen Astrid Høgh | 2002 | VI39 | 0246AB | 25 m | 3:10.71 | |
19 | 137 | Gjerløv Clara | 2002 | BIRKERØD | 0224AF | 25 m | 3:11.23 | |
20 | 184 | Teschl Laura Grøn | 2002 | GENTOFTE | 0262AL | 25 m | 3:11.55 | |
21 | 251 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 3:11.78 | |
22 | 30 | Gotthard Regitze | 2002 | TÅRNBORG | 0228AA | 25 m | 3:11.79 | |
23 | 210 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 3:12.11 | |
24 | 164 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 25 m | 3:12.40 | |
25 | 309 | Mølgaard Camilla | 2002 | KØGE | 0292AB | 25 m | 3:12.52 | |
26 | 314 | Seest-Østergård Zascha | 2002 | KØGE | 0296AJ | 25 m | 3:12.89 | |
27 | 176 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 3:13.67 | |
28 | 274 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 3:14.80 | |
29 | 29 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 25 m | 3:15.83 | |
30 | 62 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | GLADSAXE | 0278AD | 25 m | 3:17.00 | |
31 | 310 | Mølgaard Josefine | 2002 | KØGE | 0204AB | 25 m | 3:17.33 | |
32 | 243 | Krühlmann Sofie | 2002 | KVIK | 0288AE | 25 m | 3:17.45 | |
33 | 170 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 3:17.72 | |
34 | 140 | Ross Rikke | 2002 | BIRKERØD | 0216AC | 25 m | 3:17.91 | |
35 | 322 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 3:20.88 | |
36 | 44 | Hans Cassandra Louisa Lin | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 3:24.62 | |
37 | 47 | Ingemann-Peterse Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 3:25.81 | |
38 | 158 | Christjansen Thea Harring | 2002 | LYNGBY | 0274AM | 25 m | 3:37.17 |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 23 maj 2013 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:22 |
Løb 23, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
14 år |
1 | 272 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 55.77 | |
2 | 265 | Hansen Marcus Dan | 1999 | MK 31 | 9965AB | 25 m | 56.22 | |
3 | 67 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | HØRSHOLM | 9903AB | 25 m | 56.60 | |
4 | 75 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 56.96 | |
5 | 267 | Møldrup Marius | 1999 | MK 31 | 9977AI | 25 m | 57.26 | |
6 | 311 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 57.26 | |
7 | 43 | Everland Asbjørn Lau | 1999 | GLADSAXE | 9983AD | 25 m | 57.44 | |
8 | 288 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 58.23 | |
9 | 324 | Weibel Frederik | 1999 | HILLERØD | 9943AM | 25 m | 58.31 | |
10 | 149 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 25 m | 58.40 | |
11 | 192 | Falck Daniel Starup | 1999 | FR.SUND | 9941AN | 25 m | 58.83 | |
12 | 180 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 59.09 | |
13 | 240 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 59.96 | |
14 | 58 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 1:00.13 | |
15 | 189 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 25 m | 1:00.41 | |
16 | 244 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | 1:00.89 | |
17 | 117 | Jagd Mikkel Prahl | 1999 | SLAGELSE | 9975AC | 25 m | 1:00.92 | |
18 | 285 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 1:00.95 | |
19 | 96 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 1:01.11 | |
20 | 23 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 1:01.31 | |
21 | 77 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 1:01.43 | |
22 | 187 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 1:02.00 | |
23 | 94 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 25 m | 1:02.25 | |
24 | 254 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 1:02.30 | |
25 | 320 | Guldfeldt Anders Uhre | 1999 | HILLERØD | 9901AJ | 25 m | 1:02.43 | |
26 | 35 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 25 m | 1:02.53 | |
27 | 196 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 1:02.66 | |
28 | 291 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 1:02.84 | |
29 | 106 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 25 m | 1:02.89 | |
30 | 146 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 1:03.09 | |
31 | 78 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 25 m | 1:03.11 | |
32 | 65 | Schiøtz Philip | 1999 | HØRSHOLM | 9965AF | 25 m | 1:03.13 | |
33 | 227 | Sørensen Mads Munk | 1999 | HOVEDSTAD | 9973AG | 25 m | 1:03.17 | |
34 | 226 | Nielsen Emil D. | 1999 | HOVEDSTAD | 9911AF | 25 m | 1:03.45 | |
35 | 122 | Granhøj Matthias Spring | 1999 | HELSINGE | 9947AD | 25 m | 1:03.49 | |
36 | 183 | Soja Jakob Sixten | 1999 | GENTOFTE | 9943AA | 25 m | 1:03.54 | |
37 | 252 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 1:03.70 | |
38 | 16 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 1:03.71 | |
39 | 97 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 1:03.79 | |
40 | 68 | Jensen David Yousefi | 1999 | HØRSHOLM | 9985AG | 25 m | 1:03.81 | |
41 | 108 | Dorph-Petersen Bjørn | 1999 | SØLLERØD | 9941AQ | 25 m | 1:05.36 | |
42 | 279 | Sørensen Anders | 1999 | VI39 | 9905AC | 25 m | 1:05.83 | |
43 | 171 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 1:06.59 | |
44 | 162 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 1:07.39 | |
45 | 79 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 25 m | 1:07.67 | |
46 | 276 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 25 m | 1:07.68 | |
47 | 15 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 1:07.74 | |
48 | 134 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 1:08.25 |
13 år og yngre |
1 | 143 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 1:00.25 | |
2 | 66 | Kolberg Jakob | 2000 | HØRSHOLM | 0057AH | 25 m | 1:01.17 | |
3 | 60 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 1:01.20 | |
4 | 32 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 1:02.26 | |
5 | 289 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 1:03.00 | |
6 | 151 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 1:03.11 | |
7 | 281 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 1:03.14 | |
8 | 308 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 1:03.36 | |
9 | 186 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 1:04.26 | |
10 | 64 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 1:04.33 | |
11 | 50 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 1:04.49 | |
12 | 118 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 25 m | 1:04.55 | |
13 | 199 | Grandjean Victor | 2001 | RINGSTED | 0107AF | 25 m | 1:04.93 | |
14 | 242 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 1:04.93 | |
15 | 113 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 25 m | 1:05.28 | |
16 | 19 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 1:05.43 | |
17 | 52 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 25 m | 1:05.43 | |
18 | 273 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 25 m | 1:05.52 | |
19 | 278 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 25 m | 1:05.93 | |
20 | 177 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 1:06.14 | |
21 | 89 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 1:06.26 | |
22 | 307 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 1:06.37 | |
23 | 236 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 25 m | 1:06.52 | |
24 | 114 | Tversted Johan Vitus | 2000 | SØLLERØD | 0063AI | 25 m | 1:06.68 | |
25 | 71 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 1:06.70 | |
26 | 124 | Bitzer Kasper | 2000 | KORSØR | 0079AK | 25 m | 1:06.80 | |
27 | 123 | Neldeberg Frederik J. | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 1:06.81 | |
28 | 208 | Jensen Lukas | 2000 | HELSINGØR | 0097AG | 25 m | 1:06.90 | |
29 | 81 | Stavngaard Tobias | 2000 | ALLERØD | 0019AC | 25 m | 1:06.95 | |
30 | 256 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 1:06.96 | |
31 | 103 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VORDINGB | 0075AI | 25 m | 1:06.98 | |
32 | 194 | Nielsen Anton Haugaard | 2000 | FR.SUND | 0009AM | 25 m | 1:06.99 | |
33 | 165 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 1:07.32 | |
34 | 91 | Kielstrup Viktor | 2000 | HVIDOVRE | 0069AD | 25 m | 1:07.45 | |
35 | 212 | Schwab William | 2000 | HELSINGØR | 0049AE | 25 m | 1:07.58 | |
36 | 54 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 1:07.71 | |
37 | 101 | Barnewitz Sebastian | 2000 | VORDINGB | 0081AJ | 25 m | 1:07.75 | |
38 | 166 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 1:07.75 | |
39 | 295 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | SLANGERUP | 0073AD | 25 m | 1:08.02 | |
40 | 57 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 1:08.04 | |
41 | 116 | Tversted Carl-Christian | 2000 | SØLLERØD | 0073ai | 25 m | 1:08.14 | |
42 | 241 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 1:08.14 | |
43 | 296 | Bruhn Philip | 2000 | JYLLINGE | 0061AF | 25 m | 1:08.21 | |
44 | 107 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 1:08.29 | |
45 | 141 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 1:08.42 | |
46 | 315 | Sprong Joost van der | 2000 | KØGE | 0073AG | 25 m | 1:08.50 | |
47 | 24 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 1:08.53 | |
48 | 245 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 1:08.67 | |
49 | 72 | Madsen Mikkel T. | 2000 | HØRSHOLM | 0095AG | 25 m | 1:08.72 | |
50 | 17 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 1:08.81 | |
51 | 126 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 25 m | 1:08.82 | |
52 | 277 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 1:09.76 | |
53 | 293 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 1:09.81 | |
54 | 182 | Norus Jens Christian | 2000 | GENTOFTE | 0053AN | 25 m | 1:09.96 | |
55 | 185 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 1:10.00 | |
56 | 125 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 25 m | 1:10.14 | |
57 | 88 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 1:10.94 | |
58 | 45 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 25 m | 1:13.50 | |
59 | 18 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 1:14.90 | |
60 | 157 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 1:15.68 | |
61 | 328 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193ak | 25 m | 1:15.77 |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 23 maj 2013 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:22 |
Løb 24, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
12 år |
1 | 218 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 25 m | 1:05.13 | |
2 | 85 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 1:05.34 | |
3 | 110 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | SØLLERØD | 0114AK | 25 m | 1:05.41 | |
4 | 246 | Nickelsen Josefine | 2001 | KVIK | 0146AO | 25 m | 1:06.36 | |
5 | 20 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:07.11 | |
6 | 53 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 1:07.44 | |
7 | 181 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 1:08.04 | |
8 | 86 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 1:08.26 | |
9 | 235 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 1:08.27 | |
10 | 238 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 1:08.30 | |
11 | 237 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 1:08.34 | |
12 | 249 | Olsen Cecilie | 2001 | KVIK | 0178AI | 25 m | 1:09.30 | |
13 | 39 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | TUNE | 0176AC | 25 m | 1:09.65 | |
14 | 14 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 1:09.83 | |
15 | 169 | Reynolds Alix | 2001 | LYNGBY | 0128AP | 25 m | 1:09.84 | |
16 | 287 | Kristiansen Monica | 2001 | STT | 0108AB | 25 m | 1:10.15 | |
17 | 138 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | 1:10.31 | |
18 | 327 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 1:10.35 | |
19 | 22 | Schmidt Freja | 2001 | TRITON B | 0196AJ | 25 m | 1:11.11 | |
20 | 294 | Poulsen Emma | 2001 | GSK | 0172AD | 25 m | 1:11.18 | |
21 | 298 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | JYLLINGE | 0164AP | 25 m | 1:11.57 | |
22 | 161 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 1:11.58 | |
23 | 40 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | 1:11.75 | |
24 | 266 | Høvring Mille Bruun | 2001 | MK 31 | 0156AG | 25 m | 1:11.77 | |
25 | 119 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 1:11.84 | |
26 | 90 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 1:12.26 | |
27 | 222 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | HOVEDSTAD | 0144AB | 25 m | 1:12.33 | |
28 | 6 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 1:12.80 | |
29 | 270 | Søgaard Mia | 2001 | MK 31 | 0112AC | 25 m | 1:12.94 | |
30 | 297 | Petersson Katja | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 25 m | 1:13.17 | |
31 | 284 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 1:13.24 | |
32 | 59 | Sherfig Alina | 2001 | GLADSAXE | 0142AD | 25 m | 1:13.86 | |
33 | 290 | Petersson Laura | 2001 | STT | 0108AF | 25 m | 1:14.58 | |
34 | 217 | Ahm Ida Sophie | 2001 | HOVEDSTAD | 0122AB | 25 m | 1:15.39 | |
35 | 248 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 25 m | 1:15.55 | |
36 | 204 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 1:15.86 | |
37 | 275 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 25 m | 1:15.87 | |
38 | 282 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 1:16.19 | |
39 | 73 | Nørby Caroline | 2001 | HØRSHOLM | 0178AF | 25 m | 1:17.12 | |
40 | 48 | Kjørtsholtsen Ida | 2001 | GLADSAXE | 0152AX | 25 m | 1:18.07 | |
41 | 271 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | 1:19.56 | |
42 | 25 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 1:19.75 |
11 år og yngre |
1 | 102 | Jørgensen Thyra | 2002 | VORDINGB | 0218AC | 25 m | 1:06.75 | |
2 | 239 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 1:07.13 | |
3 | 253 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 1:07.76 | |
4 | 33 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | 1:07.77 | |
5 | 115 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 1:11.64 | |
6 | 168 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 1:12.02 | |
7 | 221 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 1:12.61 | |
8 | 136 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 1:14.72 | |
9 | 325 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 1:14.81 | |
10 | 137 | Gjerløv Clara | 2002 | BIRKERØD | 0224AF | 25 m | 1:14.91 | |
11 | 76 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 1:15.73 | |
12 | 5 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 1:15.88 | |
13 | 36 | Knak Lærke | 2002 | TUNE | 0262AJ | 25 m | 1:15.94 | |
14 | 80 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 1:16.08 | |
15 | 268 | Sander Lærke Rask | 2002 | MK 31 | 0212AL | 25 m | 1:16.52 | |
16 | 70 | Graffe Anna | 2002 | HØRSHOLM | 0262AI | 25 m | 1:16.53 | |
17 | 195 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | FR.SUND | 0358AB | 25 m | 1:16.92 | |
18 | 251 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 1:17.06 | |
19 | 112 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 25 m | 1:17.22 | |
20 | 225 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 25 m | 1:17.64 | |
21 | 170 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 1:17.93 | |
22 | 243 | Krühlmann Sofie | 2002 | KVIK | 0288AE | 25 m | 1:18.02 | |
23 | 26 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 1:18.25 | |
24 | 49 | Lawætz Rebecca | 2002 | GLADSAXE | 0298AI | 25 m | 1:18.59 | |
25 | 322 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 1:18.71 | |
26 | 176 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 1:19.54 | |
27 | 280 | Sørensen Astrid Høgh | 2002 | VI39 | 0246AB | 25 m | 1:20.55 | |
28 | 184 | Teschl Laura Grøn | 2002 | GENTOFTE | 0262AL | 25 m | 1:23.34 | |
29 | 61 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 25 m | 1:32.99 |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 23 maj 2013 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:22 |
Løb 25, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
14 år |
1 | 67 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | HØRSHOLM | 9903AB | 25 m | 59.15 | |
2 | 265 | Hansen Marcus Dan | 1999 | MK 31 | 9965AB | 25 m | 1:00.89 | |
3 | 198 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 1:04.24 | |
4 | 193 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 25 m | 1:04.39 | |
5 | 43 | Everland Asbjørn Lau | 1999 | GLADSAXE | 9983AD | 25 m | 1:04.66 | |
6 | 192 | Falck Daniel Starup | 1999 | FR.SUND | 9941AN | 25 m | 1:05.10 | |
7 | 255 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 1:06.28 | |
8 | 46 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 1:06.50 | |
9 | 180 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 1:06.50 | |
10 | 267 | Møldrup Marius | 1999 | MK 31 | 9977AI | 25 m | 1:06.85 | |
11 | 23 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 1:07.21 | |
12 | 205 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 1:08.73 | |
13 | 196 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 1:09.36 | |
14 | 291 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 1:09.70 | |
15 | 187 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 1:09.75 | |
16 | 109 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 25 m | 1:10.30 | |
17 | 106 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 25 m | 1:10.36 | |
18 | 240 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 1:10.37 | |
19 | 51 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 25 m | 1:10.73 | |
20 | 96 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 1:10.95 | |
21 | 190 | Ballerini André Goldberg | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 25 m | 1:11.07 | |
22 | 94 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 25 m | 1:11.52 | |
23 | 276 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 25 m | 1:14.51 | |
24 | 121 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 25 m | 1:14.99 | |
25 | 163 | Kortbæk Kristoffer | 1999 | LYNGBY | 9905AJ | 25 m | 1:15.34 | |
26 | 150 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 1:20.13 |
13 år og yngre |
1 | 281 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 1:07.38 | |
2 | 19 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 1:08.06 | |
3 | 214 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 1:09.61 | |
4 | 308 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 1:11.18 | |
5 | 113 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 25 m | 1:12.59 | |
6 | 66 | Kolberg Jakob | 2000 | HØRSHOLM | 0057AH | 25 m | 1:13.23 | |
7 | 103 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VORDINGB | 0075AI | 25 m | 1:13.52 | |
8 | 264 | Hajdu Markus B. | 2000 | MK 31 | 0073AM | 25 m | 1:15.30 | |
9 | 278 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 25 m | 1:15.40 | |
10 | 81 | Stavngaard Tobias | 2000 | ALLERØD | 0019AC | 25 m | 1:15.81 | |
11 | 182 | Norus Jens Christian | 2000 | GENTOFTE | 0053AN | 25 m | 1:17.41 | |
12 | 273 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 25 m | 1:19.07 | |
13 | 125 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 25 m | 1:19.45 | |
14 | 295 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | SLANGERUP | 0073AD | 25 m | 1:20.69 | |
15 | 277 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 1:21.97 | |
16 | 200 | Jensen Mads | 2001 | RINGSTED | 0105AF | 25 m | 1:24.10 | |
17 | 71 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 1:26.50 |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 23 maj 2013 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:22 |
Løb 26, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
12 år |
1 | 237 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 1:12.53 | |
2 | 110 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | SØLLERØD | 0114AK | 25 m | 1:13.07 | |
3 | 93 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 25 m | 1:14.06 | |
4 | 85 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 1:14.38 | |
5 | 235 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 1:15.73 | |
6 | 181 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 1:17.08 | |
7 | 306 | Henriksen Emma | 2001 | KØGE | 0158AA | 25 m | 1:19.38 | |
8 | 266 | Høvring Mille Bruun | 2001 | MK 31 | 0156AG | 25 m | 1:21.46 | |
9 | 92 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 1:21.67 | |
10 | 323 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 1:25.46 | |
11 | 282 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 1:26.01 | |
12 | 298 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | JYLLINGE | 0164AP | 25 m | 1:31.96 | |
13 | 22 | Schmidt Freja | 2001 | TRITON B | 0196AJ | 25 m | 1:35.15 | |
14 | 159 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 25 m | 1:39.40 |
11 år og yngre |
1 | 33 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | 1:13.03 | |
2 | 102 | Jørgensen Thyra | 2002 | VORDINGB | 0218AC | 25 m | 1:15.70 | |
3 | 253 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 1:16.31 | |
4 | 239 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 1:19.81 | |
5 | 219 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 25 m | 1:23.27 | |
6 | 221 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 1:23.89 | |
7 | 158 | Christjansen Thea Harring | 2002 | LYNGBY | 0274AM | 25 m | 1:33.89 | |
8 | 29 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 25 m | 1:34.06 | |
9 | 61 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 25 m | 1:46.57 |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 23 maj 2013 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:22 |
Løb 27, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
14 år |
1 | 178 | Lunding Marcus Heurlin | 1999 | GENTOFTE | 9911AA | 25 m | 1:02.17 | |
2 | 67 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | HØRSHOLM | 9903AB | 25 m | 1:03.79 | |
3 | 148 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 1:04.05 | |
4 | 324 | Weibel Frederik | 1999 | HILLERØD | 9943AM | 25 m | 1:04.64 | |
5 | 272 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 1:04.66 | |
6 | 207 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 1:06.31 | |
7 | 285 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 1:06.61 | |
8 | 193 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 25 m | 1:06.78 | |
9 | 58 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 1:08.31 | |
10 | 16 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 1:08.62 | |
11 | 75 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 1:09.03 | |
12 | 226 | Nielsen Emil D. | 1999 | HOVEDSTAD | 9911AF | 25 m | 1:09.04 | |
13 | 311 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 1:09.11 | |
14 | 23 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 1:09.27 | |
15 | 228 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 25 m | 1:09.51 | |
16 | 149 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 25 m | 1:09.77 | |
17 | 77 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 1:10.19 | |
18 | 229 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 25 m | 1:10.23 | |
19 | 240 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 1:10.25 | |
20 | 189 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 25 m | 1:10.50 | |
21 | 152 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 1:11.14 | |
22 | 96 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 1:11.20 | |
23 | 117 | Jagd Mikkel Prahl | 1999 | SLAGELSE | 9975AC | 25 m | 1:11.63 | |
24 | 190 | Ballerini André Goldberg | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 25 m | 1:11.75 | |
25 | 134 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 1:11.95 | |
26 | 279 | Sørensen Anders | 1999 | VI39 | 9905AC | 25 m | 1:13.88 | |
27 | 83 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 1:15.49 | |
28 | 35 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 25 m | 1:15.70 | |
29 | 111 | Kragh Asger | 1999 | SØLLERØD | 9911AM | 25 m | 1:16.05 | |
30 | 2 | Bjørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 25 m | 1:16.95 | |
31 | 162 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 1:24.00 |
13 år og yngre |
1 | 60 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 1:08.77 | |
2 | 118 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 25 m | 1:10.79 | |
3 | 64 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 1:11.46 | |
4 | 289 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 1:12.39 | |
5 | 186 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 1:12.71 | |
6 | 32 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 1:13.65 | |
7 | 143 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 1:13.74 | |
8 | 19 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 1:13.75 | |
9 | 54 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 1:14.02 | |
10 | 113 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 25 m | 1:14.24 | |
11 | 50 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 1:14.31 | |
12 | 165 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 1:15.10 | |
13 | 141 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 1:15.16 | |
14 | 57 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 1:15.75 | |
15 | 160 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 1:16.08 | |
16 | 101 | Barnewitz Sebastian | 2000 | VORDINGB | 0081AJ | 25 m | 1:16.09 | |
17 | 151 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 1:16.43 | |
18 | 305 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 1:16.54 | |
19 | 34 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GREVE | 0137AG | 25 m | 1:16.66 | |
20 | 211 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HELSINGØR | 0231AC | 25 m | 1:16.79 | |
21 | 81 | Stavngaard Tobias | 2000 | ALLERØD | 0019AC | 25 m | 1:16.90 | |
22 | 199 | Grandjean Victor | 2001 | RINGSTED | 0107AF | 25 m | 1:16.91 | |
23 | 307 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 1:16.97 | |
24 | 220 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 1:17.33 | |
25 | 278 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 25 m | 1:17.42 | |
26 | 139 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 1:19.71 | |
27 | 126 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 25 m | 1:20.45 | |
28 | 52 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 25 m | 1:20.54 | |
29 | 224 | Løvschal Rasmus Krogh | 2000 | HOVEDSTAD | 0011AD | 25 m | 1:20.71 | |
30 | 185 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 1:20.74 | |
31 | 296 | Bruhn Philip | 2000 | JYLLINGE | 0061AF | 25 m | 1:20.75 | |
32 | 230 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 25 m | 1:20.82 | |
33 | 273 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 25 m | 1:21.10 | |
34 | 328 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193ak | 25 m | 1:21.20 | |
35 | 157 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 1:21.25 | |
36 | 277 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 1:22.04 | |
37 | 286 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 25 m | 1:22.76 | |
38 | 18 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 1:24.44 | |
39 | 175 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 1:24.65 | |
40 | 88 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 1:27.79 | |
41 | 45 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 25 m | 1:31.54 |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 23 maj 2013 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:22 |
Løb 28, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
12 år |
1 | 86 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 1:11.83 | |
2 | 302 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 1:12.60 | |
3 | 246 | Nickelsen Josefine | 2001 | KVIK | 0146AO | 25 m | 1:13.33 | |
4 | 135 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 1:15.70 | |
5 | 218 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 25 m | 1:16.33 | |
6 | 181 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 1:16.83 | |
7 | 20 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:16.84 | |
8 | 313 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 25 m | 1:17.15 | |
9 | 319 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 25 m | 1:17.97 | |
10 | 21 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 1:18.66 | |
11 | 1 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 1:18.95 | |
12 | 142 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 1:19.14 | |
13 | 306 | Henriksen Emma | 2001 | KØGE | 0158AA | 25 m | 1:19.30 | |
14 | 294 | Poulsen Emma | 2001 | GSK | 0172AD | 25 m | 1:20.02 | |
15 | 312 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 1:20.34 | |
16 | 38 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 25 m | 1:20.82 | |
17 | 53 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 1:20.98 | |
18 | 271 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | 1:21.44 | |
19 | 222 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | HOVEDSTAD | 0144AB | 25 m | 1:21.69 | |
20 | 25 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 1:21.73 | |
21 | 275 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 25 m | 1:21.81 | |
22 | 74 | Schledermann Frida | 2001 | HØRSHOLM | 0194AF | 25 m | 1:22.65 | |
23 | 248 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 25 m | 1:22.91 | |
24 | 169 | Reynolds Alix | 2001 | LYNGBY | 0128AP | 25 m | 1:23.44 | |
25 | 90 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 1:23.58 | |
26 | 217 | Ahm Ida Sophie | 2001 | HOVEDSTAD | 0122AB | 25 m | 1:23.64 | |
27 | 59 | Sherfig Alina | 2001 | GLADSAXE | 0142AD | 25 m | 1:24.14 | |
28 | 290 | Petersson Laura | 2001 | STT | 0108AF | 25 m | 1:26.08 | |
29 | 292 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 25 m | 1:30.15 | |
30 | 270 | Søgaard Mia | 2001 | MK 31 | 0112AC | 25 m | 1:30.64 | |
31 | 269 | Søby Katinka | 2001 | MK 31 | 0164AF | 25 m | 1:32.48 | |
32 | 48 | Kjørtsholtsen Ida | 2001 | GLADSAXE | 0152AX | 25 m | 1:43.97 | |
33 | 69 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 25 m | 1:50.41 |
11 år og yngre |
1 | 239 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 1:14.55 | |
2 | 253 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 1:17.09 | |
3 | 70 | Graffe Anna | 2002 | HØRSHOLM | 0262AI | 25 m | 1:21.63 | |
4 | 221 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 1:21.94 | |
5 | 3 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 1:22.34 | |
6 | 80 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 1:22.56 | |
7 | 268 | Sander Lærke Rask | 2002 | MK 31 | 0212AL | 25 m | 1:22.65 | |
8 | 170 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 1:23.75 | |
9 | 26 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 1:23.86 | |
10 | 115 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 1:24.66 | |
11 | 325 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 1:25.18 | |
12 | 167 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 1:25.44 | |
13 | 251 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 1:25.50 | |
14 | 158 | Christjansen Thea Harring | 2002 | LYNGBY | 0274AM | 25 m | 1:25.67 | |
15 | 76 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 1:25.96 | |
16 | 137 | Gjerløv Clara | 2002 | BIRKERØD | 0224AF | 25 m | 1:26.10 | |
17 | 47 | Ingemann-Peterse Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 1:26.45 | |
18 | 318 | Blomsterberg Thea | 2002 | HILLERØD | 0272AC | 25 m | 1:26.71 | |
19 | 219 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 25 m | 1:26.75 | |
20 | 274 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 1:26.98 | |
21 | 7 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 1:27.11 | |
22 | 209 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 1:27.13 | |
23 | 62 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | GLADSAXE | 0278AD | 25 m | 1:27.71 | |
24 | 206 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 1:28.63 | |
25 | 322 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 1:30.97 | |
26 | 44 | Hans Cassandra Louisa Lin | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 1:32.25 | |
27 | 140 | Ross Rikke | 2002 | BIRKERØD | 0216AC | 25 m | 1:34.47 | |
28 | 49 | Lawætz Rebecca | 2002 | GLADSAXE | 0298AI | 25 m | 1:34.96 | |
29 | 176 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 1:38.20 | |
30 | 184 | Teschl Laura Grøn | 2002 | GENTOFTE | 0262AL | 25 m | 1:47.08 |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 23 maj 2013 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:22 |
Løb 29, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
0 år og ældre |
1 | 233 | Kvik Piger 1 | 2001 | KVIK | 25 m | 4:30.00 | ||
2 | 131 | Sigma Piger 1 | 2001 | SIGMA | 25 m | 4:36.00 | ||
3 | 216 | Hovedstaden Piger | 2001 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:38.00 | ||
4 | 261 | Vat-Cph Piger 1 | 0 | VAT CPH | 25 m | 4:38.34 | ||
5 | 13 | Pige1 | 0 | TRITON B | 25 m | 4:39.00 | ||
6 | 155 | Lyngby Piger | 2001 | LYNGBY | 25 m | 4:44.44 | ||
7 | 317 | Hils 3 Piger | 2001 | HILLERØD | 25 m | 4:44.56 | ||
8 | 31 | Piger Gti | 2001 | GTI | 25 m | 4:45.00 | ||
9 | 132 | Sigma Piger 2 | 2001 | SIGMA | 25 m | 4:48.00 | ||
10 | 262 | Vat-Cph Piger 2 | 0 | VAT CPH | 25 m | 4:49.05 | ||
11 | 234 | Kvik Piger 2 | 2001 | KVIK | 25 m | 4:50.00 | ||
12 | 55 | Gsc Piger 1 | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 4:54.23 | ||
13 | 263 | Vat-Cph Piger 3 | 0 | VAT CPH | 25 m | 4:55.17 | ||
14 | 301 | Køge Piger | 2001 | KØGE | 25 m | 4:59.63 | ||
15 | 174 | Gentofte Piger | 0 | GENTOFTE | 25 m | 5:00.00 | ||
16 | 156 | Lyngby Piger 2 | 2001 | LYNGBY | 25 m | 5:09.99 | ||
17 | 56 | Gsc Piger 2 | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 5:14.35 | ||
18 | 299 | A6 Piger | 2001 | A6 | 25 m | 5:20.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 23 maj 2013 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:22 |
Løb 30, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
0 år og ældre |
1 | 257 | Vat Drenge 1 | 0 | VAT CPH | 25 m | 3:45.20 | ||
2 | 41 | Gsc Drenge 1 | 1999 | GLADSAXE | 25 m | 3:57.56 | ||
3 | 172 | Gentofte Drenge | 0 | GENTOFTE | 25 m | 4:04.00 | ||
4 | 258 | Vat-Cph Drenge 2 | 0 | VAT CPH | 25 m | 4:04.04 | ||
5 | 147 | Lyngby Drenge | 1999 | LYNGBY | 25 m | 4:05.00 | ||
6 | 129 | Sigma Drenge 1 | 1999 | SIGMA | 25 m | 4:06.00 | ||
7 | 300 | Køge Drenge | 1999 | KØGE | 25 m | 4:11.11 | ||
8 | 63 | Hs Drenge | 1999 | HØRSHOLM | 25 m | 4:12.54 | ||
9 | 104 | Søllerød Boys | 1999 | SØLLERØD | 25 m | 4:12.99 | ||
10 | 215 | Hovedstaden Drenge | 1999 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:13.00 | ||
11 | 231 | Kvik Drenge 1 | 1999 | KVIK | 25 m | 4:15.00 | ||
12 | 42 | Gsc Drenge 2 | 1999 | GLADSAXE | 25 m | 4:16.79 | ||
13 | 259 | Vat-Cph Drenge 3 | 0 | VAT CPH | 25 m | 4:17.34 | ||
14 | 12 | Dreng1 | 0 | TRITON B | 25 m | 4:19.00 | ||
15 | 130 | Sigma Drenge 2 | 1999 | SIGMA | 25 m | 4:20.00 | ||
16 | 127 | Stv-1 Herrer | 0 | STV | 25 m | 4:22.00 | ||
17 | 260 | Vat-Cph Drenge 4 | 0 | VAT CPH | 25 m | 4:23.46 | ||
18 | 197 | Ringsted Herrer | 1999 | RINGSTED | 25 m | 4:24.87 | ||
19 | 153 | Lyngby Drenge 2 | 1999 | LYNGBY | 25 m | 4:24.99 | ||
20 | 87 | Hvidovre Drenge | 1999 | HVIDOVRE | 25 m | 4:27.00 | ||
21 | 173 | Gentofte Drenge 2 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 4:28.00 | ||
22 | 232 | Kvik Drenge 2 | 1999 | KVIK | 25 m | 4:30.00 | ||
23 | 202 | Helsingør Drenge | 1999 | HELSINGØR | 25 m | 4:30.58 | ||
24 | 154 | Lyngby Drenge 3 | 1999 | LYNGBY | 25 m | 4:34.99 | ||
25 | 128 | Stv-2 Herrer | 0 | STV | 25 m | 4:45.00 | ||
26 | 105 | Søllerød Boys 2 | 2000 | SØLLERØD | 25 m | 4:45.99 | ||
27 | 191 | Frederikssund Drenge | 1999 | FR.SUND | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 23 maj 2013 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:22 |