Startliste for Danske Ã…rgangsmesterskaber Gruppe 1 (DÃ…M-K)
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
16 år |
1 | 374 | Müller Jonathan | 1997 | SK-SYD | 9751AB | 25 m | 4:34.36 | |
2 | 262 | Sørensen Frederik J. | 1997 | OSLF | 9755AC | 25 m | 4:35.97 | |
3 | 436 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 4:39.48 | |
4 | 462 | Mårtensson Andreas | 1997 | JYLLINGE | 9751AE | 25 m | 4:41.76 | |
5 | 351 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 4:43.48 | |
6 | 167 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | HORSENS | 9733AH | 25 m | 4:47.57 | |
7 | 205 | Birkedal Rasmus | 1997 | KØGE | 9729AG | 25 m | 4:47.87 | |
8 | 452 | Sørensen Mikael Thode | 1997 | AALBORG | 9771AB | 25 m | 4:49.11 | |
9 | 501 | Weberg Jacob | 1997 | ALLERØD | 9791AC | 25 m | 4:52.57 | |
10 | 24 | Bødker Victor | 1997 | HOVEDSTAD | 9731AB | 25 m | 4:54.63 | |
11 | 275 | Høvsgaard Magnus | 1997 | OSK | 9783AF | 25 m | 4:57.44 | |
12 | 93 | Bjørner Christoffer | 1997 | GENTOFTE | 9749AA | 25 m | 4:57.66 | |
13 | 200 | Jeppesen Simon B. | 1997 | HERNING | 9741AQ | 25 m | 4:58.30 | |
14 | 530 | Smidt Oliver Berggren | 1997 | SØLLERØD | 9711AM | 25 m | 4:59.63 | |
15 | 99 | Gjaldbæk Søren W. | 1997 | GENTOFTE | 9715AA | 25 m | 5:00.27 | |
16 | 221 | Gravgaard Christian | 1997 | KOLDING | 9701AH | 25 m | 5:00.29 | |
17 | 485 | Thomsen Frederik H | 1997 | RINGE | 9755AD | 25 m | 5:02.51 | |
18 | 55 | Schmidt Simon Juhl | 1997 | ESBJERG | 9743AD | 25 m | 5:05.75 | |
19 | 327 | Wegener Rasmus | 1997 | SLAGELSE | 9727AC | 25 m | 5:05.95 | |
20 | 325 | Larsen Rasmus B. | 1997 | SLAGELSE | 9761AJ | 25 m | 5:07.29 | |
21 | 51 | Larsen Rasmus | 1997 | ESBJERG | 9763AD | 25 m | 5:08.01 | |
22 | 226 | Ohrt Alexander | 1997 | KOLDING | 9735AF | 25 m | 5:08.12 | |
23 | 260 | Lambert Anton Holten | 1997 | NYBORG | 9775AC | 25 m | 5:08.37 | |
24 | 27 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | HOVEDSTAD | 9703AM | 25 m | 5:09.06 | |
25 | 216 | Sylow Lasse Foss | 1997 | KØGE | 9789AI | 25 m | 5:09.58 | |
26 | 191 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 5:09.86 | |
27 | 528 | Jørgensen Gustav H. | 1997 | SØLLERØD | 9721AQ | 25 m | 5:11.51 | |
28 | 220 | Elmann Frederik | 1997 | KOLDING | 9787AO | 25 m | 5:11.55 | |
29 | 117 | Pedersen Gustav Nilsson | 1997 | GLADSAXE | 9747AG | 25 m | 5:11.92 | |
30 | 500 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 25 m | 5:13.51 | |
31 | 217 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 25 m | 5:13.53 | |
32 | 15 | Wichmann Magnus Bladt | 1997 | AGF | 9763AN | 25 m | 5:13.65 | |
33 | 184 | Borup Nikolaj | 1997 | DELTA | 9743AI | 25 m | 5:14.35 | |
34 | 424 | Jespersen Martin S. | 1997 | VIBORG | 9717AQ | 25 m | 5:31.38 |
15 år |
1 | 77 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 25 m | 4:40.12 | |
2 | 427 | Høgild Mikkel B. | 1998 | VILDBJERG | 9855AI | 25 m | 4:50.13 | |
3 | 286 | Hansen Bjørn | 1998 | RINGSTED | 9859AN | 25 m | 4:50.40 | |
4 | 386 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 25 m | 4:51.48 | |
5 | 56 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 25 m | 4:53.42 | |
6 | 52 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 4:53.53 | |
7 | 114 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 25 m | 4:54.28 | |
8 | 164 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 5:03.26 | |
9 | 54 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 25 m | 5:05.12 | |
10 | 123 | Skovby Rune Holm | 1998 | HSK | 9819AO | 25 m | 5:06.74 | |
11 | 222 | Hansen Jonas Gadegaard | 1998 | KOLDING | 9849AN | 25 m | 5:08.17 | |
12 | 215 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 25 m | 5:09.72 | |
13 | 17 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 25 m | 5:12.20 | |
14 | 25 | Grillo Giano | 1998 | HOVEDSTAD | 9827AL | 25 m | 5:15.56 | |
15 | 214 | Samuel Jacob | 1998 | KØGE | 9843AD | 25 m | 5:15.92 | |
16 | 90 | Mikkelsen Kasper G | 1998 | FREM | 9839AR | 25 m | 5:18.67 | |
17 | 235 | Fournais Tobias | 1998 | LYNGBY | 9841AD | 25 m | 5:19.33 | |
18 | 349 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 25 m | 5:21.21 | |
19 | 190 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 5:22.76 | |
20 | 162 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 25 m | 5:24.11 | |
21 | 266 | Jørgensen Oskar | 1998 | ODDER | 9817AK | 25 m | 5:24.51 | |
22 | 378 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 5:24.68 | |
23 | 128 | Sparre Asbjørn Laksafoss | 1998 | ALLERØD | 9897AA | 25 m | 5:25.67 | |
24 | 318 | Johannsen Simon | 1998 | SKOVBAKKEN | 9847AK | 25 m | 5:26.17 | |
25 | 407 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 25 m | 5:26.33 | |
26 | 7 | Cramer Toke | 1998 | AGF | 9875AI | 25 m | 5:26.44 | |
27 | 304 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 25 m | 5:33.14 |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 08 januar 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:55 |
Løb 2, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
14 år |
1 | 382 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 5:12.25 | |
2 | 527 | Cour Emma La | 1999 | SØLLERØD | 9932AQ | 25 m | 5:12.50 | |
3 | 495 | Gosvig Gitte Sørensen | 1999 | ALLERØD | 9962AA | 25 m | 5:12.61 | |
4 | 256 | Carr Johanne | 1999 | NYBORG | 9992AA | 25 m | 5:18.66 | |
5 | 10 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | AGF | 9918AC | 25 m | 5:19.25 | |
6 | 87 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 25 m | 5:19.88 | |
7 | 53 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 25 m | 5:19.90 | |
8 | 160 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 5:29.52 | |
9 | 366 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 5:30.07 | |
10 | 523 | Pedersen Josefine | 1999 | MK 31 | 9928AB | 25 m | 5:30.53 | |
11 | 96 | Christensen Nicoline | 1999 | GENTOFTE | 9934AL | 25 m | 5:32.55 | |
12 | 31 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 5:34.80 | |
13 | 163 | Pedersen Anne Hjortsøe | 1999 | HOLSTEBRO | 9966AH | 25 m | 5:34.89 | |
14 | 100 | Gunni Frederikke | 1999 | GENTOFTE | 9952AD | 25 m | 5:35.52 | |
15 | 391 | Andersen Martha | 1999 | TRITON V | 9992AJ | 25 m | 5:35.85 | |
16 | 426 | Nehmdahl Lærke Harksen | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 25 m | 5:36.93 | |
17 | 269 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 25 m | 5:37.35 | |
18 | 389 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 25 m | 5:37.80 | |
19 | 268 | Nielsen Lykke K. | 1999 | ODDER | 9916AM | 25 m | 5:39.96 | |
20 | 515 | Christensen Laura | 1999 | GSK | 9914AH | 25 m | 5:40.43 | |
21 | 149 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 5:40.83 | |
22 | 443 | Lehmann Karoline | 1999 | AALBORG | 9976AI | 25 m | 5:41.41 | |
23 | 521 | Møller Delphine | 1999 | GSK | 9908AK | 25 m | 5:42.83 | |
24 | 240 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 25 m | 5:42.89 | |
25 | 279 | Eske Marie | 1999 | NEPTUN | 9988AF | 25 m | 5:43.28 | |
26 | 161 | Laursen Johanne | 1999 | HOLSTEBRO | 9918AH | 25 m | 5:44.58 | |
27 | 394 | Hansen Anna Emilie | 1999 | TRITON V | 9998AI | 25 m | 5:44.74 | |
28 | 267 | Nedergaard Helene G. | 1999 | ODDER | 9956AM | 25 m | 6:00.89 |
13 år |
1 | 470 | Olsen Eva | 2000 | ISHØJ | 0094AM | 25 m | 5:15.74 | |
2 | 104 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 5:21.25 | |
3 | 65 | Jønsson Julia | 2000 | HØRSHOLM | 0048AL | 25 m | 5:22.91 | |
4 | 381 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 5:25.19 | |
5 | 29 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 25 m | 5:27.14 | |
6 | 206 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 5:31.36 | |
7 | 198 | Norby Nikoline Nilsson | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 25 m | 5:32.15 | |
8 | 520 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GSK | 0072AG | 25 m | 5:32.83 | |
9 | 310 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 25 m | 5:34.55 | |
10 | 506 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | MK 31 | 0058AA | 25 m | 5:36.51 | |
11 | 213 | Samuel Caroline | 2000 | KØGE | 0064AF | 25 m | 5:37.99 | |
12 | 416 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 5:39.60 | |
13 | 433 | Andersen Emma A | 2000 | AALBORG | 0034AH | 25 m | 5:42.40 | |
14 | 92 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 5:42.45 | |
15 | 32 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 25 m | 5:42.71 | |
16 | 159 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 5:43.48 | |
17 | 257 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 25 m | 5:44.89 | |
18 | 113 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 25 m | 5:51.32 | |
19 | 66 | Kepp Natasja | 2000 | HØRSHOLM | 0088AH | 25 m | 5:54.54 | |
20 | 463 | Weitling My | 2000 | JYLLINGE | 0032AA | 25 m | 5:55.10 | |
21 | 340 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 5:56.91 | |
22 | 36 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 5:59.29 | |
23 | 298 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 25 m | 5:59.56 | |
24 | 461 | Kestner Astrid Dyrmose | 2000 | JYLLINGE | 0008AB | 25 m | 5:59.69 | |
25 | 435 | Blanch Ella Christensen | 2000 | AALBORG | 0058AE | 25 m | 5:59.84 | |
26 | 37 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 6:00.14 | |
27 | 526 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 6:02.31 | |
28 | 86 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 25 m | 6:04.28 | |
29 | 60 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 6:08.68 | |
30 | 392 | Christensen Christina | 2000 | TRITON V | 0046AO | 25 m | 6:09.69 | |
31 | 295 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 6:15.86 |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 08 januar 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:55 |
Løb 3, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
16 år |
1 | 434 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 24.10 | |
2 | 262 | Sørensen Frederik J. | 1997 | OSLF | 9755AC | 25 m | 24.19 | |
3 | 369 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 24.47 | |
4 | 362 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 25 m | 24.80 | |
5 | 176 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 24.91 | |
6 | 514 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | STT | 9743AF | 25 m | 25.02 | |
7 | 41 | Lichi Isak | 1997 | HOVEDSTAD | 9791AG | 25 m | 25.04 | |
8 | 322 | Hansen Simon | 1997 | SLAGELSE | 9733AJ | 25 m | 25.14 | |
9 | 204 | Bækgaard Gustav | 1997 | KØGE | 9753AI | 25 m | 25.15 | |
10 | 436 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 25.29 | |
11 | 200 | Jeppesen Simon B. | 1997 | HERNING | 9741AQ | 25 m | 25.57 | |
12 | 529 | Simonsen Thor | 1997 | SØLLERØD | 9743AL | 25 m | 26.03 | |
13 | 375 | Heilmann Tom | 1997 | TEMPO | 9723AJ | 25 m | 26.10 | |
14 | 282 | Strand Mikkel | 1997 | NEPTUN | 9751AD | 25 m | 26.18 | |
15 | 449 | Skov Jannik | 1997 | AALBORG | 9705AJ | 25 m | 26.21 | |
16 | 150 | Nielsen Daniel | 1997 | HERNING | 9799AM | 25 m | 26.43 | |
17 | 473 | Jensen Victor Hardenberg | 1997 | TUNE | 9741AE | 25 m | 26.50 | |
18 | 252 | Sønderriis Simon | 1997 | LYSENG | 9719AS | 25 m | 26.52 | |
19 | 356 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 25 m | 26.53 | |
20 | 169 | Borch Mikkel Samsøe | 1997 | HVIDOVRE | 9771AD | 25 m | 26.55 | |
21 | 365 | Troest Magnus | 1997 | KVIK | 9737AP | 25 m | 26.60 | |
22 | 477 | Brock Lasse Termark | 1997 | HERLEV | 9717AB | 25 m | 26.63 | |
23 | 105 | Karantininis Antonios | 1997 | GENTOFTE | 9761AH | 25 m | 26.65 | |
24 | 451 | Sørensen Christian Bro | 1997 | AALBORG | 9781AA | 25 m | 26.68 | |
25 | 260 | Lambert Anton Holten | 1997 | NYBORG | 9775AC | 25 m | 26.69 | |
26 | 254 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 26.71 | |
27 | 292 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 26.72 | |
28 | 399 | Rasmussen Nicklas | 1997 | TRITON V | 9799AR | 25 m | 26.76 | |
29 | 99 | Gjaldbæk Søren W. | 1997 | GENTOFTE | 9715AA | 25 m | 26.89 | |
30 | 336 | Nielsen Anders Esbjerg | 1997 | PINGVINEN | 9757AR | 25 m | 26.90 | |
31 | 519 | Jungersen Martin | 1997 | GSK | 9799AA | 25 m | 26.98 | |
32 | 314 | Dall Lasse | 1997 | SKANDERBOR | 9763AR | 25 m | 27.00 | |
33 | 403 | Hansen Niklas Beyer | 1997 | VEST | 9707AF | 25 m | 27.03 | |
34 | 287 | Jensen Kasper | 1997 | RINGSTED | 9725AD | 25 m | 27.07 | |
35 | 312 | Nielsen Jens N. | 1997 | SILKEBORG | 9715AE | 25 m | 27.09 | |
36 | 334 | Brandborg Marcus | 1997 | PINGVINEN | 9713AL | 25 m | 27.48 | |
37 | 309 | Jensen Rune K. | 1997 | SILKEBORG | 9701AL | 25 m | 27.54 | |
38 | 294 | Rasmussen Patrick | 1997 | ROSKILDE | 9769AG | 25 m | 27.56 | |
39 | 244 | Sieben Lasse | 1997 | LYNGBY | 9739AD | 25 m | 27.59 | |
40 | 143 | Trebbien Mathias M. | 1997 | HELSINGØR | 9781AS | 25 m | 27.70 | |
41 | 395 | Juul Mads | 1997 | TRITON V | 9731AQ | 25 m | 27.80 | |
42 | 68 | Kühn Frederik | 1997 | HØRSHOLM | 9741AM | 25 m | 27.88 | |
43 | 171 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 25 m | 27.97 | |
44 | 111 | Hansen Oscar Thris | 1997 | GLADSAXE | 9733AP | 25 m | 28.36 | |
45 | 320 | Bæk Elias Jensen | 1997 | SLAGELSE | 9749AR | 25 m | 28.52 |
15 år |
1 | 116 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 25 m | 25.03 | |
2 | 147 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 25.11 | |
3 | 464 | Langhorn Sebastian | 1998 | LAKSEN | 9801AA | 25 m | 25.34 | |
4 | 79 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 25 m | 25.52 | |
5 | 4 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 25.88 | |
6 | 13 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 9813AR | 25 m | 26.14 | |
7 | 247 | Jørgensen Jonas B. | 1998 | LYSENG | 9823AM | 25 m | 26.14 | |
8 | 249 | Kristensen Mads D. | 1998 | LYSENG | 9831AB | 25 m | 26.53 | |
9 | 185 | Hvidholm Mikkel | 1998 | DELTA | 9867AI | 25 m | 26.78 | |
10 | 20 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 26.97 | |
11 | 192 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 26.98 | |
12 | 186 | Jensen Jacob | 1998 | DELTA | 9857AK | 25 m | 27.03 | |
13 | 407 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 25 m | 27.05 | |
14 | 271 | Bøg Malthe | 1998 | OSK | 9815AC | 25 m | 27.10 | |
15 | 218 | Wagner Casper | 1998 | KØGE | 9863AG | 25 m | 27.19 | |
16 | 440 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 27.29 | |
17 | 76 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 25 m | 27.31 | |
18 | 144 | Deleuran Jakob | 1998 | HERLUFSHOL | 9895AI | 25 m | 27.33 | |
19 | 415 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 27.44 | |
20 | 17 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 25 m | 27.51 | |
21 | 90 | Mikkelsen Kasper G | 1998 | FREM | 9839AR | 25 m | 27.56 | |
22 | 162 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 25 m | 27.56 | |
23 | 481 | Bech Lauritz | 1998 | RINGE | 9839AD | 25 m | 27.59 | |
24 | 531 | Willén Rune Dirk | 1998 | SØLLERØD | 9823AN | 25 m | 27.62 | |
25 | 50 | Kaul Christian | 1998 | ESBJERG | 9859AI | 25 m | 27.66 | |
26 | 137 | Binau-Uldal Bertil | 1998 | HELSINGØR | 9889AK | 25 m | 27.68 | |
27 | 446 | Reese Sebastian | 1998 | AALBORG | 9881AK | 25 m | 27.71 | |
28 | 140 | Jensen Benjamin D. | 1998 | HELSINGØR | 9819AN | 25 m | 27.83 | |
29 | 479 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 25 m | 27.84 | |
30 | 442 | Larsen Martin | 1998 | AALBORG | 9879AG | 25 m | 27.86 | |
31 | 179 | Hansen Mads Peter | 1998 | KALUNDBORG | 9845AM | 25 m | 27.90 | |
32 | 258 | Kristensen Mads Due | 1998 | NYBORG | 9813AM | 25 m | 27.91 | |
33 | 378 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 28.01 | |
34 | 323 | Jensen Oliver Sintayehu | 1998 | SLAGELSE | 9805AT | 25 m | 28.06 | |
35 | 101 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 25 m | 28.07 | |
36 | 406 | Wiftstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 28.08 | |
37 | 39 | Christiansen Mathias W.b. | 1998 | HOVEDSTAD | 9841AH | 25 m | 28.19 | |
38 | 441 | Kjær Thomas | 1998 | AALBORG | 9867AN | 25 m | 28.19 | |
39 | 80 | Grundesen Magnus | 1998 | FARUM | 9807AL | 25 m | 28.21 | |
40 | 141 | Lilleøre Oskar | 1998 | HELSINGØR | 9893AK | 25 m | 28.21 | |
41 | 48 | Grene Nicolai | 1998 | ESBJERG | 9885AE | 25 m | 28.23 | |
42 | 517 | Hansen Kasper Holst | 1998 | GSK | 9871AD | 25 m | 28.26 | |
43 | 203 | Andersen Martin Bruun | 1998 | KØGE | 9883AO | 25 m | 28.32 | |
44 | 277 | Nandgave Kartikey | 1998 | OSK | 9869AM | 25 m | 28.42 | |
45 | 250 | Krogh Holger Boe | 1998 | LYSENG | 9803AO | 25 m | 28.84 | |
46 | 421 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 28.84 | |
47 | 16 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 29.07 | |
48 | 355 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 29.09 | |
49 | 233 | Børling Christoffer | 1998 | LYNGBY | 9883AL | 25 m | 29.42 |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 08 januar 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:55 |
Løb 4, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
14 år |
1 | 350 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 27.30 | |
2 | 30 | Dehn Rikke | 1999 | HOVEDSTAD | 9978AE | 25 m | 27.57 | |
3 | 6 | Christiansen Emma H. | 1999 | AGF | 9988AO | 25 m | 27.92 | |
4 | 496 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 28.06 | |
5 | 225 | Larsen Freja Hamann | 1999 | KOLDING | 9914AC | 25 m | 28.20 | |
6 | 278 | Rask Camilla | 1999 | OSK | 9984AJ | 25 m | 28.53 | |
7 | 12 | Kjeldsen Matilde | 1999 | AGF | 9984AV | 25 m | 28.62 | |
8 | 110 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 25 m | 28.66 | |
9 | 132 | Gantriis Emily | 1999 | HELSINGE | 9966AB | 25 m | 28.68 | |
10 | 465 | Ruby Lærke Toft | 1999 | LAKSEN | 9996AG | 25 m | 28.79 | |
11 | 508 | Jacobsen Julie Bingen | 1999 | MK 31 | 9954AF | 25 m | 28.82 | |
12 | 491 | Friis Ditte | 1999 | BIRKERØD | 9912AJ | 25 m | 28.83 | |
13 | 448 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 28.98 | |
14 | 87 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 25 m | 28.99 | |
15 | 207 | Delin Astrid | 1999 | KØGE | 9954AE | 25 m | 29.07 | |
16 | 371 | Lindemann Amalie Müller | 1999 | SØNDERBORG | 9966AW | 25 m | 29.19 | |
17 | 121 | Morsing Laura | 1999 | HSK | 9942AB | 25 m | 29.41 | |
18 | 426 | Nehmdahl Lærke Harksen | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 25 m | 29.42 | |
19 | 483 | Madsen Stine | 1999 | RINGE | 9972AC | 25 m | 29.53 | |
20 | 291 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | 29.57 | |
21 | 510 | Heick Emilie | 1999 | AIF | 9996AC | 25 m | 29.58 | |
22 | 8 | Friis Julie Pavon | 1999 | AGF | 9978AL | 25 m | 29.64 | |
23 | 152 | Bonde Anna | 1999 | HOBRO | 9906AC | 25 m | 29.85 | |
24 | 142 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 25 m | 29.96 | |
25 | 305 | Bunten Sofie W. | 1999 | SILKEBORG | 9974AK | 25 m | 30.01 | |
26 | 466 | Bang Malene | 1999 | SLANGERUP | 9976AD | 25 m | 30.21 | |
27 | 283 | Winther Celina G | 1999 | NEPTUN | 9938AU | 25 m | 30.22 | |
28 | 170 | Bukholt Simone | 1999 | HVIDOVRE | 9954AB | 25 m | 30.28 | |
29 | 263 | Zachariassen Sofia | 1999 | OSLF | 9988an | 25 m | 30.34 | |
30 | 187 | Pedersen Kirstine M. | 1999 | DELTA | 9912AE | 25 m | 30.37 | |
31 | 499 | Reesbøll Cecilie | 1999 | ALLERØD | 9954AN | 25 m | 30.42 | |
32 | 380 | Clement Nicoline | 1999 | TRITON B | 9936AF | 25 m | 30.43 | |
33 | 84 | Westh Emilie Buurgaard | 1999 | FARUM | 9958AU | 25 m | 30.47 | |
34 | 474 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | TUNE | 9972AG | 25 m | 30.48 | |
35 | 316 | Hansen Katrine Lund | 1999 | SKOVBAKKEN | 9918AV | 25 m | 30.49 | |
36 | 269 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 25 m | 30.51 | |
37 | 237 | Halck Irene | 1999 | LYNGBY | 9998AN | 25 m | 30.54 | |
38 | 475 | Wissing-Thornberg Methea | 1999 | TUNE | 9932BA | 25 m | 30.54 | |
39 | 124 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 25 m | 30.56 | |
40 | 307 | Erikstad Celia | 1999 | SILKEBORG | 9992AH | 25 m | 30.57 | |
41 | 438 | Jensen Caroline Hauritz | 1999 | AALBORG | 9976AV | 25 m | 30.57 | |
42 | 326 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 25 m | 30.60 | |
43 | 353 | Lohmann Celina | 1999 | KVIK | 9938AD | 25 m | 30.69 | |
44 | 238 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 25 m | 30.70 | |
45 | 70 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 25 m | 30.71 | |
46 | 18 | Johansen Caroline | 1999 | HILLERØD | 9958AN | 25 m | 30.72 | |
47 | 274 | Hansen Emma | 1999 | OSK | 9986AJ | 25 m | 30.75 | |
48 | 290 | Jørgensen Vibe Tofte | 1999 | RØNNE | 9956AQ | 25 m | 30.85 | |
49 | 139 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 30.86 | |
50 | 241 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 30.88 | |
51 | 414 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 30.98 | |
52 | 385 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | 31.72 | |
53 | 120 | Franck Clara | 1999 | HSK | 9952AI | 25 m | 31.86 | |
54 | 253 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 25 m | 32.22 | |
55 | 418 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 25 m | 32.50 | |
56 | 317 | Jensen Anna Brandenborg | 1999 | SKOVBAKKEN | 9924AU | 25 m | 32.68 | |
57 | 444 | Olesen Anna | 1999 | AALBORG | 9994AB | 25 m | 33.00 | |
58 | 383 | Heerwage Alberte Mantzius | 1999 | TRITON B | 9908AC | 25 m | 33.28 |
13 år |
1 | 460 | Jensen Julie Kepp | 2000 | JYLLINGE | 0042AA | 25 m | 27.34 | |
2 | 311 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 25 m | 28.29 | |
3 | 437 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 28.66 | |
4 | 381 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 28.73 | |
5 | 321 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 25 m | 29.02 | |
6 | 148 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 29.49 | |
7 | 347 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 25 m | 29.56 | |
8 | 72 | Tang-Holbek Sara | 2000 | HØRSHOLM | 0044AF | 25 m | 29.66 | |
9 | 453 | Thomsen Line | 2000 | AALBORG | 0022AP | 25 m | 29.69 | |
10 | 467 | Mass Mira | 2000 | SLANGERUP | 0012AA | 25 m | 29.70 | |
11 | 506 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | MK 31 | 0058AA | 25 m | 29.81 | |
12 | 29 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 25 m | 29.84 | |
13 | 379 | Bierre Victoria | 2000 | TRITON B | 0022AS | 25 m | 29.88 | |
14 | 223 | Jørgensen Anne Katrine | 2000 | KOLDING | 0006AE | 25 m | 29.96 | |
15 | 257 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 25 m | 30.10 | |
16 | 208 | Gürtler Yazmin B. | 2000 | KØGE | 0094AB | 25 m | 30.11 | |
17 | 520 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GSK | 0072AG | 25 m | 30.21 | |
18 | 480 | Ahrentsen Nicoline | 2000 | RINGE | 0016AA | 25 m | 30.23 | |
19 | 340 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 30.51 | |
20 | 92 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 30.57 | |
21 | 276 | Mortensen Line Bremer | 2000 | OSK | 0044AB | 25 m | 30.57 | |
22 | 293 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | 30.61 | |
23 | 339 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 30.70 | |
24 | 172 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 25 m | 30.75 | |
25 | 338 | Holmgaard Hannah | 2000 | STRUER | 0014AT | 25 m | 30.76 | |
26 | 71 | Schwenger Caroline | 2000 | HØRSHOLM | 0098AM | 25 m | 30.92 | |
27 | 129 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 25 m | 30.94 | |
28 | 62 | Christensen Cecilie Girke | 2000 | HØRSHOLM | 0084AI | 25 m | 30.95 | |
29 | 44 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | DURUP | 0042AL | 25 m | 30.99 | |
30 | 82 | Nielsen Mia Ishøj | 2000 | FARUM | 0066AB | 25 m | 30.99 | |
31 | 463 | Weitling My | 2000 | JYLLINGE | 0032AA | 25 m | 31.01 | |
32 | 89 | Wolsted Victoria | 2000 | FR.SUND | 0054AH | 25 m | 31.05 | |
33 | 248 | Jørgensen Katrine | 2000 | LYSENG | 0044AU | 25 m | 31.09 | |
34 | 396 | Lønne Kristine | 2000 | TRITON V | 0016AL | 25 m | 31.15 | |
35 | 512 | Wiuff Cecilie | 2000 | AIF | 0072AB | 25 m | 31.17 | |
36 | 255 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | NÆSTVED | 0064AE | 25 m | 31.22 | |
37 | 103 | Holten Cathrine Laura | 2000 | GENTOFTE | 0018AA | 25 m | 31.26 | |
38 | 306 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 25 m | 31.28 | |
39 | 91 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 25 m | 31.30 | |
40 | 19 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 25 m | 31.31 | |
41 | 511 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | AIF | 0054AC | 25 m | 31.31 | |
42 | 297 | Christensen Augusta Marie | 2000 | BIRKERØD | 0026AC | 25 m | 31.32 | |
43 | 69 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 25 m | 31.37 | |
44 | 138 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 25 m | 31.38 | |
45 | 516 | Hansen Alberte M | 2000 | GSK | 0004AC | 25 m | 31.38 | |
46 | 324 | Johansen Daniella Thea | 2000 | SLAGELSE | 0048AP | 25 m | 31.44 | |
47 | 352 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 25 m | 31.46 | |
48 | 230 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 31.48 | |
49 | 32 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 25 m | 31.51 | |
50 | 476 | Brock Celine Termark | 2000 | HERLEV | 0038AA | 25 m | 31.51 | |
51 | 38 | Greisen Christine | 2000 | HOVEDSTAD | 0046AD | 25 m | 31.56 | |
52 | 387 | Nekhorochko Katharina | 2000 | TRITON B | 0014AH | 25 m | 31.63 | |
53 | 357 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 25 m | 31.67 | |
54 | 42 | Olsen Lea Alberte | 2000 | HOVEDSTAD | 0028AI | 25 m | 31.70 | |
55 | 94 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 31.73 | |
56 | 450 | Strandqvist Camilla | 2000 | AALBORG | 0058AM | 25 m | 31.74 | |
57 | 57 | Turin Noa | 2000 | ESBJERG | 0072AJ | 25 m | 31.86 | |
58 | 264 | Dalgas Cecilie | 2000 | ODDER | 0014AI | 25 m | 31.86 | |
59 | 21 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 25 m | 31.88 | |
60 | 313 | Stübe Mathilde Vilain | 2000 | SILKEBORG | 0014AS | 25 m | 31.89 | |
61 | 513 | Huryn Xenia | 2000 | STT | 0088AW | 25 m | 31.94 | |
62 | 364 | Therkelsen Olivia | 2000 | KVIK | 0082AD | 25 m | 31.98 | |
63 | 298 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 25 m | 32.02 | |
64 | 384 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 25 m | 32.02 | |
65 | 525 | Brinch Sara L. | 2000 | HELSINGØR | 0052AF | 25 m | 32.04 | |
66 | 397 | Mikkelsen Marie K. | 2000 | TRITON V | 0086AX | 25 m | 32.05 | |
67 | 368 | Østerberg Nikoline | 2000 | SKOVBAKKEN | 0098AU | 25 m | 32.08 | |
68 | 459 | Aunstrup Line | 2000 | JYLLINGE | 0064AM | 25 m | 32.12 | |
69 | 37 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 32.15 | |
70 | 36 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 32.16 | |
71 | 335 | Jensen Hannah Fleng M. | 2000 | PINGVINEN | 0032AO | 25 m | 32.16 | |
72 | 159 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 32.18 | |
73 | 447 | Rosendal Signe | 2000 | AALBORG | 0042AN | 25 m | 32.18 | |
74 | 251 | Lomholt Anna Sofie | 2000 | LYSENG | 0002AZ | 25 m | 32.22 | |
75 | 302 | Au Dianna | 2000 | SILKEBORG | 0068AK | 25 m | 32.22 | |
76 | 337 | Holmgaard Elena | 2000 | STRUER | 0044AT | 25 m | 32.23 | |
77 | 435 | Blanch Ella Christensen | 2000 | AALBORG | 0058AE | 25 m | 32.23 | |
78 | 461 | Kestner Astrid Dyrmose | 2000 | JYLLINGE | 0008AB | 25 m | 32.25 | |
79 | 173 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 25 m | 32.29 | |
80 | 115 | Nielsen Nicoline Toth | 2000 | GLADSAXE | 0066AS | 25 m | 32.30 | |
81 | 439 | Johansen Sine | 2000 | AALBORG | 0098AH | 25 m | 32.33 | |
82 | 484 | Pedersen Amalie | 2000 | RINGE | 0062AU | 25 m | 32.33 | |
83 | 22 | Wammen Annabella B. | 2000 | HILLERØD | 0096AM | 25 m | 32.39 | |
84 | 58 | West Sofie | 2000 | ESBJERG | 0092AS | 25 m | 32.43 | |
85 | 390 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 32.66 | |
86 | 127 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 25 m | 32.78 | |
87 | 126 | Juhlert Clara Marie | 2000 | ALLERØD | 0002AJ | 25 m | 33.17 | |
88 | 63 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 33.39 | |
89 | 273 | Floor Sif | 2000 | OSK | 0018AR | 25 m | 33.60 | |
90 | 227 | Larsen Helena | 2000 | KORSØR | 0026AW | 25 m | 35.57 | |
91 | 388 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 25 m | 35.77 |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 08 januar 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:55 |
Løb 5, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
16 år |
1 | 354 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 25 m | 2:05.98 | |
2 | 285 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 25 m | 2:07.12 | |
3 | 133 | Hansen Lars Breum | 1997 | HELSINGE | 9713AA | 25 m | 2:09.11 | |
4 | 205 | Birkedal Rasmus | 1997 | KØGE | 9729AG | 25 m | 2:13.33 | |
5 | 59 | Wildenschild Alexander | 1997 | ESBJERG | 9707AG | 25 m | 2:16.02 | |
6 | 375 | Heilmann Tom | 1997 | TEMPO | 9723AJ | 25 m | 2:16.02 | |
7 | 275 | Høvsgaard Magnus | 1997 | OSK | 9783AF | 25 m | 2:17.66 | |
8 | 150 | Nielsen Daniel | 1997 | HERNING | 9799AM | 25 m | 2:18.84 | |
9 | 26 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 25 m | 2:19.10 | |
10 | 399 | Rasmussen Nicklas | 1997 | TRITON V | 9799AR | 25 m | 2:20.70 | |
11 | 358 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 25 m | 2:20.95 | |
12 | 226 | Ohrt Alexander | 1997 | KOLDING | 9735AF | 25 m | 2:21.01 | |
13 | 478 | Hansen Alexander Piihl | 1997 | NAKSKOV | 9705AK | 25 m | 2:21.22 | |
14 | 239 | Mathiassen Laurits | 1997 | LYNGBY | 9777AC | 25 m | 2:21.70 | |
15 | 322 | Hansen Simon | 1997 | SLAGELSE | 9733AJ | 25 m | 2:22.40 | |
16 | 417 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 2:22.55 | |
17 | 260 | Lambert Anton Holten | 1997 | NYBORG | 9775AC | 25 m | 2:22.67 | |
18 | 522 | Pedersen Mikkel | 1997 | GSK | 9711AL | 25 m | 2:22.96 | |
19 | 308 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | 2:23.22 | |
20 | 211 | Jensen Mikkel Holm | 1997 | KØGE | 9775AB | 25 m | 2:28.63 |
15 år |
1 | 182 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 2:10.90 | |
2 | 493 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 2:11.84 | |
3 | 116 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 25 m | 2:12.76 | |
4 | 348 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 2:12.87 | |
5 | 52 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 2:12.88 | |
6 | 4 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 2:15.48 | |
7 | 114 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 25 m | 2:15.98 | |
8 | 147 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 2:16.57 | |
9 | 415 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 2:17.08 | |
10 | 494 | Sandager Mads Christian | 1998 | BIRKERØD | 9859AA | 25 m | 2:20.37 | |
11 | 56 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 25 m | 2:21.45 | |
12 | 359 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 2:21.50 | |
13 | 247 | Jørgensen Jonas B. | 1998 | LYSENG | 9823AM | 25 m | 2:21.88 | |
14 | 81 | Jørner Mads | 1998 | FARUM | 9891AB | 25 m | 2:22.14 | |
15 | 215 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 25 m | 2:23.05 | |
16 | 83 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 25 m | 2:24.40 | |
17 | 14 | Nielsen Simon Noesgaard | 1998 | AGF | 9863AE | 25 m | 2:27.11 | |
18 | 164 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 2:27.26 | |
19 | 85 | Aagaard Christian Sejr | 1998 | FARUM | 9817AG | 25 m | 2:27.94 | |
20 | 258 | Kristensen Mads Due | 1998 | NYBORG | 9813AM | 25 m | 2:28.40 | |
21 | 214 | Samuel Jacob | 1998 | KØGE | 9843AD | 25 m | 2:28.45 | |
22 | 345 | Andersen Mads | 1998 | KVIK | 9875AP | 25 m | 2:28.88 | |
23 | 442 | Larsen Martin | 1998 | AALBORG | 9879AG | 25 m | 2:28.94 | |
24 | 50 | Kaul Christian | 1998 | ESBJERG | 9859AI | 25 m | 2:29.19 | |
25 | 266 | Jørgensen Oskar | 1998 | ODDER | 9817AK | 25 m | 2:29.27 | |
26 | 402 | Abcell Kenneth | 1998 | VEST | 9817AE | 25 m | 2:29.85 | |
27 | 423 | Houlborg Emil | 1998 | VIBORG | 9859AP | 25 m | 2:30.10 |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 08 januar 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:55 |
Løb 6, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
14 år |
1 | 492 | Høgskilde Cecilie | 1999 | BIRKERØD | 9922AD | 25 m | 2:23.23 | |
2 | 98 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 2:23.98 | |
3 | 508 | Jacobsen Julie Bingen | 1999 | MK 31 | 9954AF | 25 m | 2:27.03 | |
4 | 243 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 2:27.44 | |
5 | 382 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 2:28.61 | |
6 | 263 | Zachariassen Sofia | 1999 | OSLF | 9988an | 25 m | 2:28.65 | |
7 | 256 | Carr Johanne | 1999 | NYBORG | 9992AA | 25 m | 2:28.80 | |
8 | 95 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 25 m | 2:29.00 | |
9 | 232 | Bromose Louise | 1999 | LYNGBY | 9924AH | 25 m | 2:31.02 | |
10 | 11 | Harrits Anna Sommer | 1999 | AGF | 9948AP | 25 m | 2:31.25 | |
11 | 151 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 2:31.27 | |
12 | 389 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 25 m | 2:32.22 | |
13 | 394 | Hansen Anna Emilie | 1999 | TRITON V | 9998AI | 25 m | 2:32.53 | |
14 | 10 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | AGF | 9918AC | 25 m | 2:32.80 | |
15 | 224 | Knudsen Stine | 1999 | KOLDING | 9918AI | 25 m | 2:33.00 | |
16 | 33 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 2:33.50 | |
17 | 269 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 25 m | 2:33.73 | |
18 | 366 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 2:34.53 | |
19 | 438 | Jensen Caroline Hauritz | 1999 | AALBORG | 9976AV | 25 m | 2:34.53 | |
20 | 53 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 25 m | 2:34.79 | |
21 | 6 | Christiansen Emma H. | 1999 | AGF | 9988AO | 25 m | 2:35.06 | |
22 | 281 | Rasmussen Laura B. | 1999 | NEPTUN | 9922AG | 25 m | 2:35.12 | |
23 | 465 | Ruby Lærke Toft | 1999 | LAKSEN | 9996AG | 25 m | 2:35.52 | |
24 | 326 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 25 m | 2:35.75 | |
25 | 209 | Hansen Emma | 1999 | KØGE | 9954AA | 25 m | 2:35.89 | |
26 | 268 | Nielsen Lykke K. | 1999 | ODDER | 9916AM | 25 m | 2:36.10 | |
27 | 160 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 2:36.49 | |
28 | 175 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 25 m | 2:37.23 | |
29 | 383 | Heerwage Alberte Mantzius | 1999 | TRITON B | 9908AC | 25 m | 2:37.24 | |
30 | 346 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 25 m | 2:37.48 | |
31 | 242 | Refn Sara Krell | 1999 | LYNGBY | 9944AN | 25 m | 2:37.77 | |
32 | 482 | Hertzog Anna | 1999 | RINGE | 9966AJ | 25 m | 2:38.90 | |
33 | 180 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 2:40.22 | |
34 | 267 | Nedergaard Helene G. | 1999 | ODDER | 9956AM | 25 m | 2:45.52 |
13 år |
1 | 460 | Jensen Julie Kepp | 2000 | JYLLINGE | 0042AA | 25 m | 2:24.81 | |
2 | 65 | Jønsson Julia | 2000 | HØRSHOLM | 0048AL | 25 m | 2:29.45 | |
3 | 9 | Green Natascha Alexandra | 2000 | AGF | 0062AQ | 25 m | 2:31.11 | |
4 | 363 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 2:33.95 | |
5 | 512 | Wiuff Cecilie | 2000 | AIF | 0072AB | 25 m | 2:34.31 | |
6 | 321 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 25 m | 2:35.02 | |
7 | 433 | Andersen Emma A | 2000 | AALBORG | 0034AH | 25 m | 2:35.22 | |
8 | 89 | Wolsted Victoria | 2000 | FR.SUND | 0054AH | 25 m | 2:35.95 | |
9 | 360 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 25 m | 2:36.67 | |
10 | 118 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 25 m | 2:36.81 | |
11 | 379 | Bierre Victoria | 2000 | TRITON B | 0022AS | 25 m | 2:37.70 | |
12 | 453 | Thomsen Line | 2000 | AALBORG | 0022AP | 25 m | 2:38.21 | |
13 | 213 | Samuel Caroline | 2000 | KØGE | 0064AF | 25 m | 2:38.44 | |
14 | 405 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 2:38.44 | |
15 | 148 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 2:38.88 | |
16 | 384 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 25 m | 2:40.33 | |
17 | 420 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 2:40.34 | |
18 | 130 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 25 m | 2:41.75 | |
19 | 396 | Lønne Kristine | 2000 | TRITON V | 0016AL | 25 m | 2:42.04 | |
20 | 387 | Nekhorochko Katharina | 2000 | TRITON B | 0014AH | 25 m | 2:42.16 | |
21 | 445 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 2:42.53 | |
22 | 113 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 25 m | 2:42.82 | |
23 | 94 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 2:42.85 | |
24 | 339 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 2:43.28 | |
25 | 471 | Rasmussen Jasmin Boe | 2000 | ISHØJ | 0006AM | 25 m | 2:43.94 | |
26 | 393 | Christiansen Johanne A. | 2000 | TRITON V | 0074AO | 25 m | 2:44.97 | |
27 | 172 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 25 m | 2:45.08 | |
28 | 245 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 25 m | 2:46.00 | |
29 | 296 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 25 m | 2:46.05 | |
30 | 21 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 25 m | 2:46.20 | |
31 | 153 | Johnson Freya Bloch | 2000 | HOBRO | 0074AB | 25 m | 2:46.48 | |
32 | 125 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | ALLERØD | 0036AA | 25 m | 2:47.17 | |
33 | 210 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 25 m | 2:50.05 |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 08 januar 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:55 |
Løb 7, 4X200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
0 år og ældre |
1 | 341 | Kvik Drenge 1 | 0 | KVIK | 25 m | 8:00.00 | ||
2 | 429 | Aalborg Drenge 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 8:01.79 | ||
3 | 145 | Stm 1 | 0 | STM | 25 m | 8:05.00 | ||
4 | 487 | Sigma Boys | 0 | SIGMA | 25 m | 8:11.00 | ||
5 | 201 | Køge Drenge | 1997 | KØGE | 25 m | 8:15.20 | ||
6 | 178 | Kalundborg Drenge | 1997 | KALUNDBORG | 25 m | 8:20.00 | ||
7 | 74 | Farum Miniguns | 1998 | FARUM | 25 m | 8:26.00 | ||
8 | 284 | Ringsted 1 | 1997 | RINGSTED | 25 m | 8:27.89 | ||
9 | 45 | Drenge 1 Esbjerg | 0 | ESBJERG | 25 m | 8:28.65 | ||
10 | 23 | Hovedstaden Drenge | 1997 | HOVEDSTAD | 25 m | 8:30.00 | ||
11 | 411 | Stv Herrer 97 | 1997 | STV | 25 m | 8:31.61 | ||
12 | 342 | Kvik Drenge 2 | 0 | KVIK | 25 m | 8:35.00 | ||
13 | 97 | Gentofte Drenge | 0 | GENTOFTE | 25 m | 8:40.00 | ||
14 | 1 | Agf Drenge | 0 | AGF | 25 m | 8:41.07 | ||
15 | 195 | Holbæk Pack | 1997 | HOLBÆK | 25 m | 8:55.30 | ||
16 | 73 | Farum Drenge | 1997 | FARUM | 25 m | 9:04.00 | ||
17 | 135 | Helsingør Drenge | 0 | HELSINGØR | 25 m | 9:10.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 08 januar 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:55 |
Løb 8, 4X200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
0 år og ældre |
1 | 106 | Gentofte Piger 1 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 8:58.00 | ||
2 | 503 | Vat Copenhagen Piger 1 | 0 | VAT CPH | 25 m | 8:59.70 | ||
3 | 28 | Hovestaden Piger 1 | 1999 | HOVEDSTAD | 25 m | 9:00.00 | ||
4 | 488 | Sigma Girls 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 9:00.59 | ||
5 | 229 | Lyngby Piger | 0 | LYNGBY | 25 m | 9:07.11 | ||
6 | 343 | Kvik Piger 1 | 0 | KVIK | 25 m | 9:10.00 | ||
7 | 2 | Agf Piger | 0 | AGF | 25 m | 9:10.07 | ||
8 | 376 | Triton Piger 1 | 0 | TRITON B | 25 m | 9:12.00 | ||
9 | 202 | Køge Piger | 1999 | KØGE | 25 m | 9:15.01 | ||
10 | 145 | Stm 1 | 0 | STM | 25 m | 9:18.00 | ||
11 | 431 | Aalborg Piger 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 9:20.68 | ||
12 | 468 | Gti Piger | 0 | GTI | 25 m | 9:24.00 | ||
13 | 504 | Vat Copenhagen Piger 2 | 0 | VAT CPH | 25 m | 9:30.50 | ||
14 | 158 | Hsc Damer 1 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 9:39.00 | ||
15 | 136 | Helsingør Piger 1 | 1999 | HELSINGØR | 25 m | 9:45.00 | ||
16 | 344 | Kvik Piger 2 | 0 | KVIK | 25 m | 9:45.00 | ||
17 | 489 | Sigma Girls 2 | 0 | SIGMA | 25 m | 9:49.00 | ||
18 | 377 | Triton Piger 2 | 0 | TRITON B | 25 m | 9:50.00 | ||
19 | 75 | Farum Piger | 1999 | FARUM | 25 m | 9:51.00 | ||
20 | 398 | Vejle Piger 1 | 0 | TRITON V | 25 m | 9:55.30 | ||
21 | 490 | Sigma Girls 3 | 0 | SIGMA | 25 m | 9:58.00 | ||
22 | 34 | Hovestaden Piger 2 | 1999 | HOVEDSTAD | 25 m | 10:00.00 | ||
23 | 168 | Hvidovre Piger | 1999 | HVIDOVRE | 25 m | 10:16.55 | ||
24 | 315 | Bakken Piger 1 | 1999 | SKOVBAKKEN | 25 m | 10:27.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 08 januar 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:55 |
Løb 9, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
14 år |
1 | 350 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 4:27.81 | |
2 | 95 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 25 m | 4:28.07 | |
3 | 30 | Dehn Rikke | 1999 | HOVEDSTAD | 9978AE | 25 m | 4:32.05 | |
4 | 510 | Heick Emilie | 1999 | AIF | 9996AC | 25 m | 4:40.22 | |
5 | 132 | Gantriis Emily | 1999 | HELSINGE | 9966AB | 25 m | 4:40.51 | |
6 | 87 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 25 m | 4:40.84 | |
7 | 382 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 4:43.49 | |
8 | 495 | Gosvig Gitte Sørensen | 1999 | ALLERØD | 9962AA | 25 m | 4:43.98 | |
9 | 496 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 4:44.46 | |
10 | 256 | Carr Johanne | 1999 | NYBORG | 9992AA | 25 m | 4:44.74 | |
11 | 498 | Nielsen Anne Sofie | 1999 | ALLERØD | 9904AC | 25 m | 4:44.75 | |
12 | 53 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 25 m | 4:45.71 | |
13 | 151 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 4:46.67 | |
14 | 391 | Andersen Martha | 1999 | TRITON V | 9992AJ | 25 m | 4:47.35 | |
15 | 12 | Kjeldsen Matilde | 1999 | AGF | 9984AV | 25 m | 4:47.99 | |
16 | 225 | Larsen Freja Hamann | 1999 | KOLDING | 9914AC | 25 m | 4:48.37 | |
17 | 224 | Knudsen Stine | 1999 | KOLDING | 9918AI | 25 m | 4:50.35 | |
18 | 209 | Hansen Emma | 1999 | KØGE | 9954AA | 25 m | 4:50.38 | |
19 | 474 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | TUNE | 9972AG | 25 m | 4:52.71 | |
20 | 160 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 4:53.88 | |
21 | 400 | Thorup Pernille Maj | 1999 | TRITON V | 9906AR | 25 m | 4:54.85 | |
22 | 121 | Morsing Laura | 1999 | HSK | 9942AB | 25 m | 4:55.74 | |
23 | 142 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 25 m | 4:56.12 | |
24 | 371 | Lindemann Amalie Müller | 1999 | SØNDERBORG | 9966AW | 25 m | 4:56.81 | |
25 | 413 | Gotthard Amalie | 1999 | TVS IF | 9928AC | 25 m | 4:57.45 | |
26 | 241 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 4:57.51 | |
27 | 353 | Lohmann Celina | 1999 | KVIK | 9938AD | 25 m | 4:57.86 | |
28 | 521 | Møller Delphine | 1999 | GSK | 9908AK | 25 m | 4:58.35 | |
29 | 305 | Bunten Sofie W. | 1999 | SILKEBORG | 9974AK | 25 m | 4:58.58 | |
30 | 146 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 4:58.95 | |
31 | 100 | Gunni Frederikke | 1999 | GENTOFTE | 9952AD | 25 m | 4:59.90 | |
32 | 78 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 25 m | 5:00.68 | |
33 | 234 | Christjansen Mathilde | 1999 | LYNGBY | 9964AU | 25 m | 5:00.73 | |
34 | 515 | Christensen Laura | 1999 | GSK | 9914AH | 25 m | 5:01.42 | |
35 | 161 | Laursen Johanne | 1999 | HOLSTEBRO | 9918AH | 25 m | 5:01.63 | |
36 | 469 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | ISHØJ | 9914AJ | 25 m | 5:03.16 | |
37 | 163 | Pedersen Anne Hjortsøe | 1999 | HOLSTEBRO | 9966AH | 25 m | 5:03.42 | |
38 | 466 | Bang Malene | 1999 | SLANGERUP | 9976AD | 25 m | 5:04.10 | |
39 | 509 | Sander Mille Rask | 1999 | MK 31 | 9948AJ | 25 m | 5:04.67 | |
40 | 380 | Clement Nicoline | 1999 | TRITON B | 9936AF | 25 m | 5:05.27 | |
41 | 70 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 25 m | 5:05.40 | |
42 | 268 | Nielsen Lykke K. | 1999 | ODDER | 9916AM | 25 m | 5:05.87 | |
43 | 18 | Johansen Caroline | 1999 | HILLERØD | 9958AN | 25 m | 5:06.35 | |
44 | 174 | Olsen Julie Brosbøl | 1999 | HVIDOVRE | 9962AB | 25 m | 5:06.60 | |
45 | 152 | Bonde Anna | 1999 | HOBRO | 9906AC | 25 m | 5:07.15 | |
46 | 269 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 25 m | 5:07.86 | |
47 | 272 | Drest Isabella | 1999 | OSK | 9968AO | 25 m | 5:07.93 | |
48 | 426 | Nehmdahl Lærke Harksen | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 25 m | 5:08.13 | |
49 | 444 | Olesen Anna | 1999 | AALBORG | 9994AB | 25 m | 5:08.40 | |
50 | 414 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 5:08.55 | |
51 | 5 | Brøchner Amalie Fisker | 1999 | AGF | 9918AZ | 25 m | 5:17.43 |
13 år |
1 | 506 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | MK 31 | 0058AA | 25 m | 4:39.21 | |
2 | 381 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 4:40.35 | |
3 | 104 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 4:42.14 | |
4 | 321 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 25 m | 4:45.57 | |
5 | 310 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 25 m | 4:51.90 | |
6 | 148 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 4:54.19 | |
7 | 206 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 4:56.10 | |
8 | 416 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 4:57.27 | |
9 | 118 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 25 m | 4:59.07 | |
10 | 32 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 25 m | 4:59.83 | |
11 | 103 | Holten Cathrine Laura | 2000 | GENTOFTE | 0018AA | 25 m | 5:00.01 | |
12 | 82 | Nielsen Mia Ishøj | 2000 | FARUM | 0066AB | 25 m | 5:00.27 | |
13 | 428 | Hansen Nana | 2000 | VORDINGB | 0048AJ | 25 m | 5:02.16 | |
14 | 297 | Christensen Augusta Marie | 2000 | BIRKERØD | 0026AC | 25 m | 5:02.94 | |
15 | 516 | Hansen Alberte M | 2000 | GSK | 0004AC | 25 m | 5:03.81 | |
16 | 396 | Lønne Kristine | 2000 | TRITON V | 0016AL | 25 m | 5:03.94 | |
17 | 352 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 25 m | 5:04.17 | |
18 | 36 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 5:04.82 | |
19 | 257 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 25 m | 5:04.83 | |
20 | 198 | Norby Nikoline Nilsson | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 25 m | 5:06.55 | |
21 | 130 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 25 m | 5:06.65 | |
22 | 360 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 25 m | 5:07.04 | |
23 | 298 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 25 m | 5:08.69 | |
24 | 66 | Kepp Natasja | 2000 | HØRSHOLM | 0088AH | 25 m | 5:09.66 | |
25 | 255 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | NÆSTVED | 0064AE | 25 m | 5:09.85 | |
26 | 69 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 25 m | 5:09.95 | |
27 | 467 | Mass Mira | 2000 | SLANGERUP | 0012AA | 25 m | 5:11.01 | |
28 | 159 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 5:12.91 | |
29 | 511 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | AIF | 0054AC | 25 m | 5:14.01 | |
30 | 270 | Baraviec Cecilie | 2000 | OSK | 0016AB | 25 m | 5:14.30 | |
31 | 91 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 25 m | 5:14.86 | |
32 | 472 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | ISHØJ | 0062AP | 25 m | 5:14.86 | |
33 | 463 | Weitling My | 2000 | JYLLINGE | 0032AA | 25 m | 5:14.91 | |
34 | 303 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 25 m | 5:17.02 | |
35 | 273 | Floor Sif | 2000 | OSK | 0018AR | 25 m | 5:17.62 | |
36 | 21 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 25 m | 5:17.83 | |
37 | 379 | Bierre Victoria | 2000 | TRITON B | 0022AS | 25 m | 5:18.62 | |
38 | 62 | Christensen Cecilie Girke | 2000 | HØRSHOLM | 0084AI | 25 m | 5:18.94 | |
39 | 125 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | ALLERØD | 0036AA | 25 m | 5:19.19 | |
40 | 44 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | DURUP | 0042AL | 25 m | 5:19.23 | |
41 | 19 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 25 m | 5:19.91 | |
42 | 387 | Nekhorochko Katharina | 2000 | TRITON B | 0014AH | 25 m | 5:20.11 | |
43 | 223 | Jørgensen Anne Katrine | 2000 | KOLDING | 0006AE | 25 m | 5:21.50 | |
44 | 364 | Therkelsen Olivia | 2000 | KVIK | 0082AD | 25 m | 5:21.63 | |
45 | 236 | Jørgensen Line Fensten | 2000 | LYNGBY | 0012AJ | 25 m | 5:21.86 | |
46 | 405 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 5:22.07 | |
47 | 42 | Olsen Lea Alberte | 2000 | HOVEDSTAD | 0028AI | 25 m | 5:22.39 | |
48 | 113 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 25 m | 5:22.54 | |
49 | 393 | Christiansen Johanne A. | 2000 | TRITON V | 0074AO | 25 m | 5:22.63 | |
50 | 86 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 25 m | 5:22.72 | |
51 | 212 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 5:30.33 | |
52 | 22 | Wammen Annabella B. | 2000 | HILLERØD | 0096AM | 25 m | 5:31.46 |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 08 januar 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:55 |
Løb 10, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
16 år |
1 | 362 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 25 m | 1:54.00 | |
2 | 436 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 1:54.77 | |
3 | 262 | Sørensen Frederik J. | 1997 | OSLF | 9755AC | 25 m | 1:55.54 | |
4 | 369 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 1:56.52 | |
5 | 285 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 25 m | 1:56.54 | |
6 | 462 | Mårtensson Andreas | 1997 | JYLLINGE | 9751AE | 25 m | 1:56.63 | |
7 | 205 | Birkedal Rasmus | 1997 | KØGE | 9729AG | 25 m | 1:59.64 | |
8 | 529 | Simonsen Thor | 1997 | SØLLERØD | 9743AL | 25 m | 1:59.95 | |
9 | 322 | Hansen Simon | 1997 | SLAGELSE | 9733AJ | 25 m | 2:00.64 | |
10 | 200 | Jeppesen Simon B. | 1997 | HERNING | 9741AQ | 25 m | 2:01.24 | |
11 | 514 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | STT | 9743AF | 25 m | 2:01.24 | |
12 | 176 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 2:01.87 | |
13 | 204 | Bækgaard Gustav | 1997 | KØGE | 9753AI | 25 m | 2:03.27 | |
14 | 150 | Nielsen Daniel | 1997 | HERNING | 9799AM | 25 m | 2:03.58 | |
15 | 43 | Vølund Mikkel | 1997 | BRÆDSTRUP | 9713AH | 25 m | 2:04.05 | |
16 | 356 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 25 m | 2:04.37 | |
17 | 473 | Jensen Victor Hardenberg | 1997 | TUNE | 9741AE | 25 m | 2:04.97 | |
18 | 451 | Sørensen Christian Bro | 1997 | AALBORG | 9781AA | 25 m | 2:05.06 | |
19 | 375 | Heilmann Tom | 1997 | TEMPO | 9723AJ | 25 m | 2:05.44 | |
20 | 434 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 2:05.47 | |
21 | 399 | Rasmussen Nicklas | 1997 | TRITON V | 9799AR | 25 m | 2:05.85 | |
22 | 477 | Brock Lasse Termark | 1997 | HERLEV | 9717AB | 25 m | 2:06.52 | |
23 | 312 | Nielsen Jens N. | 1997 | SILKEBORG | 9715AE | 25 m | 2:06.53 | |
24 | 51 | Larsen Rasmus | 1997 | ESBJERG | 9763AD | 25 m | 2:06.58 | |
25 | 260 | Lambert Anton Holten | 1997 | NYBORG | 9775AC | 25 m | 2:06.79 | |
26 | 404 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 25 m | 2:07.48 | |
27 | 67 | Krogh Christoffer | 1997 | HØRSHOLM | 9767AG | 25 m | 2:07.76 | |
28 | 403 | Hansen Niklas Beyer | 1997 | VEST | 9707AF | 25 m | 2:07.84 | |
29 | 191 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 2:08.04 | |
30 | 292 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 2:08.07 | |
31 | 93 | Bjørner Christoffer | 1997 | GENTOFTE | 9749AA | 25 m | 2:08.09 | |
32 | 221 | Gravgaard Christian | 1997 | KOLDING | 9701AH | 25 m | 2:08.12 | |
33 | 282 | Strand Mikkel | 1997 | NEPTUN | 9751AD | 25 m | 2:08.12 | |
34 | 220 | Elmann Frederik | 1997 | KOLDING | 9787AO | 25 m | 2:08.14 | |
35 | 485 | Thomsen Frederik H | 1997 | RINGE | 9755AD | 25 m | 2:08.18 | |
36 | 3 | Balladone Jonatan | 1997 | AGF | 9793AH | 25 m | 2:08.21 | |
37 | 134 | Petersen Mads Steen | 1997 | HELSINGE | 9765AJ | 25 m | 2:08.30 | |
38 | 59 | Wildenschild Alexander | 1997 | ESBJERG | 9707AG | 25 m | 2:08.49 | |
39 | 417 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 2:08.51 | |
40 | 55 | Schmidt Simon Juhl | 1997 | ESBJERG | 9743AD | 25 m | 2:08.53 | |
41 | 27 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | HOVEDSTAD | 9703AM | 25 m | 2:08.60 | |
42 | 528 | Jørgensen Gustav H. | 1997 | SØLLERØD | 9721AQ | 25 m | 2:08.92 | |
43 | 325 | Larsen Rasmus B. | 1997 | SLAGELSE | 9761AJ | 25 m | 2:09.10 | |
44 | 373 | Wacherhausen Jacob | 1997 | SØNDERBORG | 9733AE | 25 m | 2:09.21 | |
45 | 105 | Karantininis Antonios | 1997 | GENTOFTE | 9761AH | 25 m | 2:09.28 | |
46 | 449 | Skov Jannik | 1997 | AALBORG | 9705AJ | 25 m | 2:09.65 | |
47 | 26 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 25 m | 2:09.75 | |
48 | 252 | Sønderriis Simon | 1997 | LYSENG | 9719AS | 25 m | 2:10.12 | |
49 | 358 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 25 m | 2:10.20 | |
50 | 308 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | 2:10.33 | |
51 | 336 | Nielsen Anders Esbjerg | 1997 | PINGVINEN | 9757AR | 25 m | 2:10.36 | |
52 | 327 | Wegener Rasmus | 1997 | SLAGELSE | 9727AC | 25 m | 2:10.46 | |
53 | 259 | Kristensen Rasmus | 1997 | NYBORG | 9795AN | 25 m | 2:11.33 | |
54 | 478 | Hansen Alexander Piihl | 1997 | NAKSKOV | 9705AK | 25 m | 2:11.83 | |
55 | 288 | Rasmussen Anders Juul | 1997 | RINGSTED | 9715AG | 25 m | 2:11.89 | |
56 | 522 | Pedersen Mikkel | 1997 | GSK | 9711AL | 25 m | 2:11.89 | |
57 | 196 | Kähler Benjamin | 1997 | HOLBÆK | 9721AI | 25 m | 2:12.37 | |
58 | 334 | Brandborg Marcus | 1997 | PINGVINEN | 9713AL | 25 m | 2:12.48 | |
59 | 320 | Bæk Elias Jensen | 1997 | SLAGELSE | 9749AR | 25 m | 2:12.65 | |
60 | 169 | Borch Mikkel Samsøe | 1997 | HVIDOVRE | 9771AD | 25 m | 2:12.87 | |
61 | 395 | Juul Mads | 1997 | TRITON V | 9731AQ | 25 m | 2:12.93 | |
62 | 294 | Rasmussen Patrick | 1997 | ROSKILDE | 9769AG | 25 m | 2:12.94 | |
63 | 111 | Hansen Oscar Thris | 1997 | GLADSAXE | 9733AP | 25 m | 2:13.40 | |
64 | 131 | Frimann Joachim | 1997 | HELSINGE | 9761AE | 25 m | 2:14.59 | |
65 | 309 | Jensen Rune K. | 1997 | SILKEBORG | 9701AL | 25 m | 2:14.79 | |
66 | 265 | Eskildsen Victor Kjær | 1997 | ODDER | 9731AS | 25 m | 2:14.84 | |
67 | 287 | Jensen Kasper | 1997 | RINGSTED | 9725AD | 25 m | 2:14.93 | |
68 | 143 | Trebbien Mathias M. | 1997 | HELSINGØR | 9781AS | 25 m | 2:15.18 |
15 år |
1 | 116 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 25 m | 1:56.94 | |
2 | 493 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 1:57.25 | |
3 | 415 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 1:59.12 | |
4 | 147 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 1:59.27 | |
5 | 222 | Hansen Jonas Gadegaard | 1998 | KOLDING | 9849AN | 25 m | 2:01.40 | |
6 | 386 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 25 m | 2:02.04 | |
7 | 427 | Høgild Mikkel B. | 1998 | VILDBJERG | 9855AI | 25 m | 2:02.27 | |
8 | 464 | Langhorn Sebastian | 1998 | LAKSEN | 9801AA | 25 m | 2:03.57 | |
9 | 192 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 2:03.61 | |
10 | 52 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 2:05.38 | |
11 | 479 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 25 m | 2:05.78 | |
12 | 247 | Jørgensen Jonas B. | 1998 | LYSENG | 9823AM | 25 m | 2:06.00 | |
13 | 359 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 2:06.36 | |
14 | 56 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 25 m | 2:06.65 | |
15 | 440 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 2:07.14 | |
16 | 54 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 25 m | 2:07.85 | |
17 | 164 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 2:07.92 | |
18 | 123 | Skovby Rune Holm | 1998 | HSK | 9819AO | 25 m | 2:08.38 | |
19 | 101 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 25 m | 2:09.09 | |
20 | 179 | Hansen Mads Peter | 1998 | KALUNDBORG | 9845AM | 25 m | 2:09.35 | |
21 | 25 | Grillo Giano | 1998 | HOVEDSTAD | 9827AL | 25 m | 2:09.63 | |
22 | 442 | Larsen Martin | 1998 | AALBORG | 9879AG | 25 m | 2:09.84 | |
23 | 17 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 25 m | 2:10.18 | |
24 | 203 | Andersen Martin Bruun | 1998 | KØGE | 9883AO | 25 m | 2:10.20 | |
25 | 20 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 2:10.30 | |
26 | 531 | Willén Rune Dirk | 1998 | SØLLERØD | 9823AN | 25 m | 2:10.39 | |
27 | 185 | Hvidholm Mikkel | 1998 | DELTA | 9867AI | 25 m | 2:11.55 | |
28 | 162 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 25 m | 2:11.68 | |
29 | 406 | Wiftstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 2:13.34 | |
30 | 128 | Sparre Asbjørn Laksafoss | 1998 | ALLERØD | 9897AA | 25 m | 2:13.53 | |
31 | 218 | Wagner Casper | 1998 | KØGE | 9863AG | 25 m | 2:13.53 | |
32 | 190 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 2:13.59 | |
33 | 441 | Kjær Thomas | 1998 | AALBORG | 9867AN | 25 m | 2:13.71 | |
34 | 422 | Andersen Kasper Levring | 1998 | VIBORG | 9819AS | 25 m | 2:13.79 | |
35 | 165 | Jensen Alexander | 1998 | HORSENS | 9879AI | 25 m | 2:13.83 | |
36 | 280 | Harboe Jacob | 1998 | NEPTUN | 9821AS | 25 m | 2:13.83 | |
37 | 48 | Grene Nicolai | 1998 | ESBJERG | 9885AE | 25 m | 2:14.06 | |
38 | 266 | Jørgensen Oskar | 1998 | ODDER | 9817AK | 25 m | 2:14.29 | |
39 | 186 | Jensen Jacob | 1998 | DELTA | 9857AK | 25 m | 2:14.30 | |
40 | 214 | Samuel Jacob | 1998 | KØGE | 9843AD | 25 m | 2:14.69 | |
41 | 378 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 2:14.83 | |
42 | 355 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 2:14.94 | |
43 | 39 | Christiansen Mathias W.b. | 1998 | HOVEDSTAD | 9841AH | 25 m | 2:15.00 | |
44 | 49 | Hermiz Kristian | 1998 | ESBJERG | 9803AF | 25 m | 2:15.42 | |
45 | 425 | Kjær Tobias Alstrup | 1998 | VIBORG | 9839AF | 25 m | 2:15.46 | |
46 | 141 | Lilleøre Oskar | 1998 | HELSINGØR | 9893AK | 25 m | 2:15.53 | |
47 | 249 | Kristensen Mads D. | 1998 | LYSENG | 9831AB | 25 m | 2:15.56 | |
48 | 14 | Nielsen Simon Noesgaard | 1998 | AGF | 9863AE | 25 m | 2:15.66 | |
49 | 261 | Larsen Kaare Fisker | 1998 | OSLF | 9811AD | 25 m | 2:15.77 | |
50 | 137 | Binau-Uldal Bertil | 1998 | HELSINGØR | 9889AK | 25 m | 2:15.99 | |
51 | 258 | Kristensen Mads Due | 1998 | NYBORG | 9813AM | 25 m | 2:16.26 | |
52 | 90 | Mikkelsen Kasper G | 1998 | FREM | 9839AR | 25 m | 2:16.76 | |
53 | 88 | Larsen Victor | 1998 | FR.SUND | 9889AM | 25 m | 2:17.07 | |
54 | 318 | Johannsen Simon | 1998 | SKOVBAKKEN | 9847AK | 25 m | 2:17.26 | |
55 | 319 | Tvede-Jensen Alexander | 1998 | SKOVBAKKEN | 9879AS | 25 m | 2:17.27 | |
56 | 16 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 2:17.51 | |
57 | 323 | Jensen Oliver Sintayehu | 1998 | SLAGELSE | 9805AT | 25 m | 2:17.76 | |
58 | 349 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 25 m | 2:17.81 | |
59 | 235 | Fournais Tobias | 1998 | LYNGBY | 9841AD | 25 m | 2:17.82 | |
60 | 50 | Kaul Christian | 1998 | ESBJERG | 9859AI | 25 m | 2:18.09 | |
61 | 289 | Hansen Mads Krogh | 1998 | RØNNE | 9809AK | 25 m | 2:18.14 | |
62 | 7 | Cramer Toke | 1998 | AGF | 9875AI | 25 m | 2:18.16 | |
63 | 80 | Grundesen Magnus | 1998 | FARUM | 9807AL | 25 m | 2:18.36 | |
64 | 372 | Rimer Emil | 1998 | SØNDERBORG | 9879ao | 25 m | 2:18.62 | |
65 | 122 | Rohwedder Jonas | 1998 | HSK | 9849AO | 25 m | 2:19.04 | |
66 | 402 | Abcell Kenneth | 1998 | VEST | 9817AE | 25 m | 2:20.09 | |
67 | 140 | Jensen Benjamin D. | 1998 | HELSINGØR | 9819AN | 25 m | 2:22.89 |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 08 januar 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:55 |
Løb 11, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
14 år |
1 | 492 | Høgskilde Cecilie | 1999 | BIRKERØD | 9922AD | 25 m | 1:05.77 | |
2 | 98 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 1:06.44 | |
3 | 243 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 1:06.48 | |
4 | 6 | Christiansen Emma H. | 1999 | AGF | 9988AO | 25 m | 1:09.31 | |
5 | 263 | Zachariassen Sofia | 1999 | OSLF | 9988an | 25 m | 1:09.73 | |
6 | 151 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 1:09.87 | |
7 | 508 | Jacobsen Julie Bingen | 1999 | MK 31 | 9954AF | 25 m | 1:10.64 | |
8 | 232 | Bromose Louise | 1999 | LYNGBY | 9924AH | 25 m | 1:10.69 | |
9 | 281 | Rasmussen Laura B. | 1999 | NEPTUN | 9922AG | 25 m | 1:10.84 | |
10 | 110 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 25 m | 1:10.86 | |
11 | 394 | Hansen Anna Emilie | 1999 | TRITON V | 9998AI | 25 m | 1:10.86 | |
12 | 33 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 1:10.87 | |
13 | 389 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 25 m | 1:11.72 | |
14 | 465 | Ruby Lærke Toft | 1999 | LAKSEN | 9996AG | 25 m | 1:11.88 | |
15 | 11 | Harrits Anna Sommer | 1999 | AGF | 9948AP | 25 m | 1:11.92 | |
16 | 438 | Jensen Caroline Hauritz | 1999 | AALBORG | 9976AV | 25 m | 1:12.06 | |
17 | 346 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 25 m | 1:12.54 | |
18 | 307 | Erikstad Celia | 1999 | SILKEBORG | 9992AH | 25 m | 1:12.60 | |
19 | 31 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 1:12.69 | |
20 | 242 | Refn Sara Krell | 1999 | LYNGBY | 9944AN | 25 m | 1:12.80 | |
21 | 269 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 25 m | 1:13.16 | |
22 | 482 | Hertzog Anna | 1999 | RINGE | 9966AJ | 25 m | 1:13.42 | |
23 | 326 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 25 m | 1:13.45 | |
24 | 78 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 25 m | 1:13.57 | |
25 | 224 | Knudsen Stine | 1999 | KOLDING | 9918AI | 25 m | 1:13.73 | |
26 | 175 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 25 m | 1:16.16 | |
27 | 274 | Hansen Emma | 1999 | OSK | 9986AJ | 25 m | 1:17.01 |
13 år |
1 | 460 | Jensen Julie Kepp | 2000 | JYLLINGE | 0042AA | 25 m | 1:05.62 | |
2 | 65 | Jønsson Julia | 2000 | HØRSHOLM | 0048AL | 25 m | 1:09.48 | |
3 | 9 | Green Natascha Alexandra | 2000 | AGF | 0062AQ | 25 m | 1:09.81 | |
4 | 104 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 1:10.40 | |
5 | 213 | Samuel Caroline | 2000 | KØGE | 0064AF | 25 m | 1:11.01 | |
6 | 363 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 1:11.61 | |
7 | 89 | Wolsted Victoria | 2000 | FR.SUND | 0054AH | 25 m | 1:11.90 | |
8 | 321 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 25 m | 1:12.00 | |
9 | 347 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 25 m | 1:12.49 | |
10 | 512 | Wiuff Cecilie | 2000 | AIF | 0072AB | 25 m | 1:12.92 | |
11 | 19 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 25 m | 1:13.30 | |
12 | 172 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 25 m | 1:13.43 | |
13 | 480 | Ahrentsen Nicoline | 2000 | RINGE | 0016AA | 25 m | 1:14.27 | |
14 | 379 | Bierre Victoria | 2000 | TRITON B | 0022AS | 25 m | 1:14.41 | |
15 | 148 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 1:14.70 | |
16 | 433 | Andersen Emma A | 2000 | AALBORG | 0034AH | 25 m | 1:14.82 | |
17 | 450 | Strandqvist Camilla | 2000 | AALBORG | 0058AM | 25 m | 1:14.88 | |
18 | 384 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 25 m | 1:15.25 | |
19 | 360 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 25 m | 1:15.45 | |
20 | 396 | Lønne Kristine | 2000 | TRITON V | 0016AL | 25 m | 1:15.45 | |
21 | 245 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 25 m | 1:15.47 | |
22 | 405 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 1:15.94 | |
23 | 420 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 1:16.14 | |
24 | 129 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 25 m | 1:16.15 | |
25 | 339 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 1:16.62 | |
26 | 453 | Thomsen Line | 2000 | AALBORG | 0022AP | 25 m | 1:16.91 | |
27 | 130 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 25 m | 1:16.93 | |
28 | 445 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 1:17.10 | |
29 | 467 | Mass Mira | 2000 | SLANGERUP | 0012AA | 25 m | 1:17.15 | |
30 | 296 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 25 m | 1:18.57 | |
31 | 153 | Johnson Freya Bloch | 2000 | HOBRO | 0074AB | 25 m | 1:18.78 | |
32 | 476 | Brock Celine Termark | 2000 | HERLEV | 0038AA | 25 m | 1:18.98 | |
33 | 518 | Hansen Maria Holst | 2000 | GSK | 0074AC | 25 m | 1:20.42 | |
34 | 251 | Lomholt Anna Sofie | 2000 | LYSENG | 0002AZ | 25 m | 1:22.30 |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 08 januar 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:55 |
Løb 12, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
16 år |
1 | 24 | Bødker Victor | 1997 | HOVEDSTAD | 9731AB | 25 m | 1:06.47 | |
2 | 41 | Lichi Isak | 1997 | HOVEDSTAD | 9791AG | 25 m | 1:08.17 | |
3 | 351 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 1:08.55 | |
4 | 221 | Gravgaard Christian | 1997 | KOLDING | 9701AH | 25 m | 1:08.91 | |
5 | 216 | Sylow Lasse Foss | 1997 | KØGE | 9789AI | 25 m | 1:09.28 | |
6 | 519 | Jungersen Martin | 1997 | GSK | 9799AA | 25 m | 1:09.38 | |
7 | 254 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 1:10.65 | |
8 | 176 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 1:11.05 | |
9 | 452 | Sørensen Mikael Thode | 1997 | AALBORG | 9771AB | 25 m | 1:11.34 | |
10 | 244 | Sieben Lasse | 1997 | LYNGBY | 9739AD | 25 m | 1:11.96 | |
11 | 365 | Troest Magnus | 1997 | KVIK | 9737AP | 25 m | 1:11.96 | |
12 | 497 | Jensen Anders Aaboe | 1997 | ALLERØD | 9779AB | 25 m | 1:12.19 | |
13 | 424 | Jespersen Martin S. | 1997 | VIBORG | 9717AQ | 25 m | 1:12.22 | |
14 | 325 | Larsen Rasmus B. | 1997 | SLAGELSE | 9761AJ | 25 m | 1:12.83 | |
15 | 99 | Gjaldbæk Søren W. | 1997 | GENTOFTE | 9715AA | 25 m | 1:12.90 | |
16 | 275 | Høvsgaard Magnus | 1997 | OSK | 9783AF | 25 m | 1:13.40 | |
17 | 183 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 25 m | 1:16.27 |
15 år |
1 | 77 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 25 m | 1:08.84 | |
2 | 79 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 25 m | 1:09.08 | |
3 | 4 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 1:10.11 | |
4 | 361 | Skalbo Rasmus Gutfelt | 1998 | KVIK | 9809AM | 25 m | 1:11.52 | |
5 | 56 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 25 m | 1:12.38 | |
6 | 271 | Bøg Malthe | 1998 | OSK | 9815AC | 25 m | 1:12.49 | |
7 | 52 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 1:12.53 | |
8 | 407 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 25 m | 1:12.79 | |
9 | 249 | Kristensen Mads D. | 1998 | LYSENG | 9831AB | 25 m | 1:13.32 | |
10 | 446 | Reese Sebastian | 1998 | AALBORG | 9881AK | 25 m | 1:13.32 | |
11 | 481 | Bech Lauritz | 1998 | RINGE | 9839AD | 25 m | 1:13.49 | |
12 | 49 | Hermiz Kristian | 1998 | ESBJERG | 9803AF | 25 m | 1:14.35 | |
13 | 370 | Pallesen Daniel Haahr | 1998 | SMUT | 9845AN | 25 m | 1:14.65 | |
14 | 90 | Mikkelsen Kasper G | 1998 | FREM | 9839AR | 25 m | 1:15.65 | |
15 | 423 | Houlborg Emil | 1998 | VIBORG | 9859AP | 25 m | 1:16.06 | |
16 | 190 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 1:16.46 | |
17 | 233 | Børling Christoffer | 1998 | LYNGBY | 9883AL | 25 m | 1:16.87 | |
18 | 181 | Larsen Carl Lykkebo | 1998 | KALUNDBORG | 9841AB | 25 m | 1:17.59 | |
19 | 517 | Hansen Kasper Holst | 1998 | GSK | 9871AD | 25 m | 1:18.15 | |
20 | 277 | Nandgave Kartikey | 1998 | OSK | 9869AM | 25 m | 1:18.49 |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 08 januar 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:55 |
Løb 13, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
14 år |
1 | 527 | Cour Emma La | 1999 | SØLLERØD | 9932AQ | 25 m | 2:28.42 | |
2 | 10 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | AGF | 9918AC | 25 m | 2:31.56 | |
3 | 366 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 2:35.57 | |
4 | 160 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 2:36.91 | |
5 | 96 | Christensen Nicoline | 1999 | GENTOFTE | 9934AL | 25 m | 2:37.40 | |
6 | 475 | Wissing-Thornberg Methea | 1999 | TUNE | 9932BA | 25 m | 2:39.95 | |
7 | 120 | Franck Clara | 1999 | HSK | 9952AI | 25 m | 2:47.72 |
13 år |
1 | 470 | Olsen Eva | 2000 | ISHØJ | 0094AM | 25 m | 2:30.77 | |
2 | 29 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 25 m | 2:32.99 | |
3 | 381 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 2:35.71 | |
4 | 437 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 2:35.87 | |
5 | 520 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GSK | 0072AG | 25 m | 2:40.17 | |
6 | 72 | Tang-Holbek Sara | 2000 | HØRSHOLM | 0044AF | 25 m | 2:41.41 | |
7 | 208 | Gürtler Yazmin B. | 2000 | KØGE | 0094AB | 25 m | 2:44.97 | |
8 | 115 | Nielsen Nicoline Toth | 2000 | GLADSAXE | 0066AS | 25 m | 2:59.80 |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 08 januar 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:55 |
Løb 14, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
16 år |
1 | 262 | Sørensen Frederik J. | 1997 | OSLF | 9755AC | 25 m | 2:10.11 | |
2 | 436 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 2:10.16 | |
3 | 374 | Müller Jonathan | 1997 | SK-SYD | 9751AB | 25 m | 2:11.68 | |
4 | 285 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 25 m | 2:12.38 | |
5 | 354 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 25 m | 2:12.55 | |
6 | 150 | Nielsen Daniel | 1997 | HERNING | 9799AM | 25 m | 2:15.47 | |
7 | 205 | Birkedal Rasmus | 1997 | KØGE | 9729AG | 25 m | 2:15.77 | |
8 | 133 | Hansen Lars Breum | 1997 | HELSINGE | 9713AA | 25 m | 2:16.58 | |
9 | 452 | Sørensen Mikael Thode | 1997 | AALBORG | 9771AB | 25 m | 2:16.77 | |
10 | 434 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 2:17.23 | |
11 | 501 | Weberg Jacob | 1997 | ALLERØD | 9791AC | 25 m | 2:17.27 | |
12 | 167 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | HORSENS | 9733AH | 25 m | 2:17.88 | |
13 | 530 | Smidt Oliver Berggren | 1997 | SØLLERØD | 9711AM | 25 m | 2:17.98 | |
14 | 519 | Jungersen Martin | 1997 | GSK | 9799AA | 25 m | 2:19.50 | |
15 | 221 | Gravgaard Christian | 1997 | KOLDING | 9701AH | 25 m | 2:19.60 | |
16 | 99 | Gjaldbæk Søren W. | 1997 | GENTOFTE | 9715AA | 25 m | 2:21.21 | |
17 | 200 | Jeppesen Simon B. | 1997 | HERNING | 9741AQ | 25 m | 2:21.23 | |
18 | 275 | Høvsgaard Magnus | 1997 | OSK | 9783AF | 25 m | 2:21.68 | |
19 | 93 | Bjørner Christoffer | 1997 | GENTOFTE | 9749AA | 25 m | 2:22.29 | |
20 | 204 | Bækgaard Gustav | 1997 | KØGE | 9753AI | 25 m | 2:22.62 | |
21 | 327 | Wegener Rasmus | 1997 | SLAGELSE | 9727AC | 25 m | 2:22.95 | |
22 | 356 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 25 m | 2:23.23 | |
23 | 239 | Mathiassen Laurits | 1997 | LYNGBY | 9777AC | 25 m | 2:23.58 | |
24 | 260 | Lambert Anton Holten | 1997 | NYBORG | 9775AC | 25 m | 2:24.26 | |
25 | 449 | Skov Jannik | 1997 | AALBORG | 9705AJ | 25 m | 2:24.51 | |
26 | 184 | Borup Nikolaj | 1997 | DELTA | 9743AI | 25 m | 2:24.56 | |
27 | 105 | Karantininis Antonios | 1997 | GENTOFTE | 9761AH | 25 m | 2:24.77 | |
28 | 282 | Strand Mikkel | 1997 | NEPTUN | 9751AD | 25 m | 2:24.86 | |
29 | 26 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 25 m | 2:24.95 | |
30 | 216 | Sylow Lasse Foss | 1997 | KØGE | 9789AI | 25 m | 2:25.28 | |
31 | 500 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 25 m | 2:25.46 | |
32 | 473 | Jensen Victor Hardenberg | 1997 | TUNE | 9741AE | 25 m | 2:25.75 | |
33 | 514 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | STT | 9743AF | 25 m | 2:26.28 | |
34 | 477 | Brock Lasse Termark | 1997 | HERLEV | 9717AB | 25 m | 2:26.39 | |
35 | 15 | Wichmann Magnus Bladt | 1997 | AGF | 9763AN | 25 m | 2:26.40 | |
36 | 117 | Pedersen Gustav Nilsson | 1997 | GLADSAXE | 9747AG | 25 m | 2:26.55 | |
37 | 325 | Larsen Rasmus B. | 1997 | SLAGELSE | 9761AJ | 25 m | 2:26.57 |
15 år |
1 | 77 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 25 m | 2:12.76 | |
2 | 427 | Høgild Mikkel B. | 1998 | VILDBJERG | 9855AI | 25 m | 2:16.30 | |
3 | 52 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 2:16.43 | |
4 | 493 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 2:17.30 | |
5 | 182 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 2:17.75 | |
6 | 114 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 25 m | 2:18.30 | |
7 | 286 | Hansen Bjørn | 1998 | RINGSTED | 9859AN | 25 m | 2:18.61 | |
8 | 56 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 25 m | 2:20.12 | |
9 | 494 | Sandager Mads Christian | 1998 | BIRKERØD | 9859AA | 25 m | 2:20.20 | |
10 | 4 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 2:20.27 | |
11 | 147 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 2:20.34 | |
12 | 271 | Bøg Malthe | 1998 | OSK | 9815AC | 25 m | 2:23.01 | |
13 | 54 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 25 m | 2:25.37 | |
14 | 83 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 25 m | 2:25.49 | |
15 | 13 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 9813AR | 25 m | 2:25.77 | |
16 | 17 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 25 m | 2:25.78 | |
17 | 215 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 25 m | 2:26.07 | |
18 | 446 | Reese Sebastian | 1998 | AALBORG | 9881AK | 25 m | 2:26.22 | |
19 | 25 | Grillo Giano | 1998 | HOVEDSTAD | 9827AL | 25 m | 2:26.51 | |
20 | 123 | Skovby Rune Holm | 1998 | HSK | 9819AO | 25 m | 2:27.60 | |
21 | 442 | Larsen Martin | 1998 | AALBORG | 9879AG | 25 m | 2:27.74 | |
22 | 407 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 25 m | 2:27.84 | |
23 | 361 | Skalbo Rasmus Gutfelt | 1998 | KVIK | 9809AM | 25 m | 2:28.42 | |
24 | 164 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 2:28.57 | |
25 | 162 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 25 m | 2:29.35 | |
26 | 192 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 2:30.16 | |
27 | 214 | Samuel Jacob | 1998 | KØGE | 9843AD | 25 m | 2:31.38 | |
28 | 440 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 2:31.56 | |
29 | 235 | Fournais Tobias | 1998 | LYNGBY | 9841AD | 25 m | 2:31.65 | |
30 | 128 | Sparre Asbjørn Laksafoss | 1998 | ALLERØD | 9897AA | 25 m | 2:31.90 | |
31 | 7 | Cramer Toke | 1998 | AGF | 9875AI | 25 m | 2:31.91 | |
32 | 258 | Kristensen Mads Due | 1998 | NYBORG | 9813AM | 25 m | 2:32.39 | |
33 | 49 | Hermiz Kristian | 1998 | ESBJERG | 9803AF | 25 m | 2:33.08 | |
34 | 349 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 25 m | 2:33.15 | |
35 | 378 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 2:33.62 | |
36 | 345 | Andersen Mads | 1998 | KVIK | 9875AP | 25 m | 2:38.95 |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 08 januar 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:55 |
Løb 15, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
14 år |
1 | 350 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 57.74 | |
2 | 6 | Christiansen Emma H. | 1999 | AGF | 9988AO | 25 m | 1:00.22 | |
3 | 110 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 25 m | 1:00.38 | |
4 | 30 | Dehn Rikke | 1999 | HOVEDSTAD | 9978AE | 25 m | 1:00.47 | |
5 | 95 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 25 m | 1:00.87 | |
6 | 12 | Kjeldsen Matilde | 1999 | AGF | 9984AV | 25 m | 1:01.01 | |
7 | 225 | Larsen Freja Hamann | 1999 | KOLDING | 9914AC | 25 m | 1:01.11 | |
8 | 496 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 1:01.59 | |
9 | 510 | Heick Emilie | 1999 | AIF | 9996AC | 25 m | 1:01.76 | |
10 | 132 | Gantriis Emily | 1999 | HELSINGE | 9966AB | 25 m | 1:01.96 | |
11 | 492 | Høgskilde Cecilie | 1999 | BIRKERØD | 9922AD | 25 m | 1:02.26 | |
12 | 256 | Carr Johanne | 1999 | NYBORG | 9992AA | 25 m | 1:02.61 | |
13 | 207 | Delin Astrid | 1999 | KØGE | 9954AE | 25 m | 1:02.62 | |
14 | 87 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 25 m | 1:02.67 | |
15 | 278 | Rask Camilla | 1999 | OSK | 9984AJ | 25 m | 1:02.78 | |
16 | 491 | Friis Ditte | 1999 | BIRKERØD | 9912AJ | 25 m | 1:02.85 | |
17 | 448 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 1:03.06 | |
18 | 508 | Jacobsen Julie Bingen | 1999 | MK 31 | 9954AF | 25 m | 1:03.06 | |
19 | 151 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 1:03.19 | |
20 | 53 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 25 m | 1:03.31 | |
21 | 465 | Ruby Lærke Toft | 1999 | LAKSEN | 9996AG | 25 m | 1:03.49 | |
22 | 243 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 1:03.55 | |
23 | 152 | Bonde Anna | 1999 | HOBRO | 9906AC | 25 m | 1:03.95 | |
24 | 426 | Nehmdahl Lærke Harksen | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 25 m | 1:04.37 | |
25 | 371 | Lindemann Amalie Müller | 1999 | SØNDERBORG | 9966AW | 25 m | 1:04.44 | |
26 | 98 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 1:04.54 | |
27 | 499 | Reesbøll Cecilie | 1999 | ALLERØD | 9954AN | 25 m | 1:04.71 | |
28 | 31 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 1:04.73 | |
29 | 241 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 1:04.86 | |
30 | 483 | Madsen Stine | 1999 | RINGE | 9972AC | 25 m | 1:05.04 | |
31 | 96 | Christensen Nicoline | 1999 | GENTOFTE | 9934AL | 25 m | 1:05.05 | |
32 | 474 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | TUNE | 9972AG | 25 m | 1:05.22 | |
33 | 521 | Møller Delphine | 1999 | GSK | 9908AK | 25 m | 1:05.33 | |
34 | 353 | Lohmann Celina | 1999 | KVIK | 9938AD | 25 m | 1:05.38 | |
35 | 498 | Nielsen Anne Sofie | 1999 | ALLERØD | 9904AC | 25 m | 1:05.38 | |
36 | 413 | Gotthard Amalie | 1999 | TVS IF | 9928AC | 25 m | 1:05.55 | |
37 | 121 | Morsing Laura | 1999 | HSK | 9942AB | 25 m | 1:05.61 | |
38 | 391 | Andersen Martha | 1999 | TRITON V | 9992AJ | 25 m | 1:05.76 | |
39 | 160 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 1:05.79 | |
40 | 232 | Bromose Louise | 1999 | LYNGBY | 9924AH | 25 m | 1:05.89 | |
41 | 316 | Hansen Katrine Lund | 1999 | SKOVBAKKEN | 9918AV | 25 m | 1:05.90 | |
42 | 305 | Bunten Sofie W. | 1999 | SILKEBORG | 9974AK | 25 m | 1:06.09 | |
43 | 475 | Wissing-Thornberg Methea | 1999 | TUNE | 9932BA | 25 m | 1:06.16 | |
44 | 380 | Clement Nicoline | 1999 | TRITON B | 9936AF | 25 m | 1:06.37 | |
45 | 482 | Hertzog Anna | 1999 | RINGE | 9966AJ | 25 m | 1:06.39 | |
46 | 209 | Hansen Emma | 1999 | KØGE | 9954AA | 25 m | 1:06.46 | |
47 | 438 | Jensen Caroline Hauritz | 1999 | AALBORG | 9976AV | 25 m | 1:06.47 | |
48 | 509 | Sander Mille Rask | 1999 | MK 31 | 9948AJ | 25 m | 1:06.55 | |
49 | 281 | Rasmussen Laura B. | 1999 | NEPTUN | 9922AG | 25 m | 1:06.59 | |
50 | 224 | Knudsen Stine | 1999 | KOLDING | 9918AI | 25 m | 1:06.61 | |
51 | 180 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 1:06.64 | |
52 | 366 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 1:06.65 | |
53 | 5 | Brøchner Amalie Fisker | 1999 | AGF | 9918AZ | 25 m | 1:06.71 | |
54 | 11 | Harrits Anna Sommer | 1999 | AGF | 9948AP | 25 m | 1:06.72 | |
55 | 307 | Erikstad Celia | 1999 | SILKEBORG | 9992AH | 25 m | 1:06.78 | |
56 | 84 | Westh Emilie Buurgaard | 1999 | FARUM | 9958AU | 25 m | 1:06.80 | |
57 | 389 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 25 m | 1:06.90 | |
58 | 346 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 25 m | 1:07.11 | |
59 | 70 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 25 m | 1:07.13 | |
60 | 263 | Zachariassen Sofia | 1999 | OSLF | 9988an | 25 m | 1:07.13 | |
61 | 269 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 25 m | 1:07.14 | |
62 | 400 | Thorup Pernille Maj | 1999 | TRITON V | 9906AR | 25 m | 1:07.17 | |
63 | 290 | Jørgensen Vibe Tofte | 1999 | RØNNE | 9956AQ | 25 m | 1:07.30 | |
64 | 291 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | 1:07.31 | |
65 | 283 | Winther Celina G | 1999 | NEPTUN | 9938AU | 25 m | 1:07.35 | |
66 | 326 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 25 m | 1:07.37 | |
67 | 187 | Pedersen Kirstine M. | 1999 | DELTA | 9912AE | 25 m | 1:07.65 | |
68 | 170 | Bukholt Simone | 1999 | HVIDOVRE | 9954AB | 25 m | 1:07.85 | |
69 | 274 | Hansen Emma | 1999 | OSK | 9986AJ | 25 m | 1:08.17 | |
70 | 139 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 1:08.22 | |
71 | 385 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | 1:08.63 | |
72 | 124 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 25 m | 1:09.43 | |
73 | 383 | Heerwage Alberte Mantzius | 1999 | TRITON B | 9908AC | 25 m | 1:09.59 | |
74 | 237 | Halck Irene | 1999 | LYNGBY | 9998AN | 25 m | 1:10.05 |
13 år |
1 | 460 | Jensen Julie Kepp | 2000 | JYLLINGE | 0042AA | 25 m | 59.27 | |
2 | 311 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 25 m | 1:00.74 | |
3 | 381 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 1:01.35 | |
4 | 437 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 1:01.44 | |
5 | 104 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 1:02.39 | |
6 | 321 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 25 m | 1:02.56 | |
7 | 363 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 1:02.68 | |
8 | 347 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 25 m | 1:02.78 | |
9 | 118 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 25 m | 1:03.75 | |
10 | 506 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | MK 31 | 0058AA | 25 m | 1:03.90 | |
11 | 148 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 1:04.15 | |
12 | 29 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 25 m | 1:04.16 | |
13 | 470 | Olsen Eva | 2000 | ISHØJ | 0094AM | 25 m | 1:04.69 | |
14 | 257 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 25 m | 1:04.89 | |
15 | 453 | Thomsen Line | 2000 | AALBORG | 0022AP | 25 m | 1:05.06 | |
16 | 467 | Mass Mira | 2000 | SLANGERUP | 0012AA | 25 m | 1:05.14 | |
17 | 89 | Wolsted Victoria | 2000 | FR.SUND | 0054AH | 25 m | 1:05.39 | |
18 | 92 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 1:05.42 | |
19 | 206 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 1:05.42 | |
20 | 516 | Hansen Alberte M | 2000 | GSK | 0004AC | 25 m | 1:05.91 | |
21 | 310 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 25 m | 1:05.97 | |
22 | 379 | Bierre Victoria | 2000 | TRITON B | 0022AS | 25 m | 1:06.52 | |
23 | 208 | Gürtler Yazmin B. | 2000 | KØGE | 0094AB | 25 m | 1:06.76 | |
24 | 396 | Lønne Kristine | 2000 | TRITON V | 0016AL | 25 m | 1:06.90 | |
25 | 339 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 1:06.92 | |
26 | 82 | Nielsen Mia Ishøj | 2000 | FARUM | 0066AB | 25 m | 1:06.94 | |
27 | 32 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 25 m | 1:07.21 | |
28 | 340 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 1:07.27 | |
29 | 223 | Jørgensen Anne Katrine | 2000 | KOLDING | 0006AE | 25 m | 1:07.34 | |
30 | 103 | Holten Cathrine Laura | 2000 | GENTOFTE | 0018AA | 25 m | 1:07.35 | |
31 | 512 | Wiuff Cecilie | 2000 | AIF | 0072AB | 25 m | 1:07.36 | |
32 | 352 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 25 m | 1:07.37 | |
33 | 338 | Holmgaard Hannah | 2000 | STRUER | 0014AT | 25 m | 1:07.42 | |
34 | 428 | Hansen Nana | 2000 | VORDINGB | 0048AJ | 25 m | 1:07.53 | |
35 | 129 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 25 m | 1:07.59 | |
36 | 416 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 1:07.60 | |
37 | 38 | Greisen Christine | 2000 | HOVEDSTAD | 0046AD | 25 m | 1:07.96 | |
38 | 19 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 25 m | 1:08.14 | |
39 | 264 | Dalgas Cecilie | 2000 | ODDER | 0014AI | 25 m | 1:08.16 | |
40 | 62 | Christensen Cecilie Girke | 2000 | HØRSHOLM | 0084AI | 25 m | 1:08.18 | |
41 | 450 | Strandqvist Camilla | 2000 | AALBORG | 0058AM | 25 m | 1:08.24 | |
42 | 472 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | ISHØJ | 0062AP | 25 m | 1:08.32 | |
43 | 71 | Schwenger Caroline | 2000 | HØRSHOLM | 0098AM | 25 m | 1:08.36 | |
44 | 113 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 25 m | 1:08.41 | |
45 | 91 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 25 m | 1:08.47 | |
46 | 255 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | NÆSTVED | 0064AE | 25 m | 1:08.51 | |
47 | 159 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 1:08.64 | |
48 | 42 | Olsen Lea Alberte | 2000 | HOVEDSTAD | 0028AI | 25 m | 1:08.68 | |
49 | 213 | Samuel Caroline | 2000 | KØGE | 0064AF | 25 m | 1:08.68 | |
50 | 69 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 25 m | 1:08.70 | |
51 | 57 | Turin Noa | 2000 | ESBJERG | 0072AJ | 25 m | 1:08.72 | |
52 | 435 | Blanch Ella Christensen | 2000 | AALBORG | 0058AE | 25 m | 1:08.74 | |
53 | 276 | Mortensen Line Bremer | 2000 | OSK | 0044AB | 25 m | 1:08.80 | |
54 | 293 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | 1:08.80 | |
55 | 172 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 25 m | 1:08.93 | |
56 | 94 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 1:08.95 | |
57 | 21 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 25 m | 1:08.99 | |
58 | 44 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | DURUP | 0042AL | 25 m | 1:08.99 | |
59 | 248 | Jørgensen Katrine | 2000 | LYSENG | 0044AU | 25 m | 1:09.05 | |
60 | 36 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 1:09.11 | |
61 | 298 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 25 m | 1:09.19 | |
62 | 463 | Weitling My | 2000 | JYLLINGE | 0032AA | 25 m | 1:09.30 | |
63 | 433 | Andersen Emma A | 2000 | AALBORG | 0034AH | 25 m | 1:09.31 | |
64 | 306 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 25 m | 1:09.40 | |
65 | 66 | Kepp Natasja | 2000 | HØRSHOLM | 0088AH | 25 m | 1:09.46 | |
66 | 303 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 25 m | 1:09.49 | |
67 | 37 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 1:09.50 | |
68 | 387 | Nekhorochko Katharina | 2000 | TRITON B | 0014AH | 25 m | 1:09.52 | |
69 | 513 | Huryn Xenia | 2000 | STT | 0088AW | 25 m | 1:09.63 | |
70 | 364 | Therkelsen Olivia | 2000 | KVIK | 0082AD | 25 m | 1:09.69 | |
71 | 357 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 25 m | 1:09.73 | |
72 | 58 | West Sofie | 2000 | ESBJERG | 0092AS | 25 m | 1:09.77 | |
73 | 360 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 25 m | 1:09.80 | |
74 | 102 | Hansen Rebecca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 25 m | 1:10.21 | |
75 | 511 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | AIF | 0054AC | 25 m | 1:10.23 | |
76 | 447 | Rosendal Signe | 2000 | AALBORG | 0042AN | 25 m | 1:10.27 | |
77 | 471 | Rasmussen Jasmin Boe | 2000 | ISHØJ | 0006AM | 25 m | 1:10.32 | |
78 | 127 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 25 m | 1:10.47 | |
79 | 64 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 25 m | 1:10.50 | |
80 | 484 | Pedersen Amalie | 2000 | RINGE | 0062AU | 25 m | 1:10.64 | |
81 | 324 | Johansen Daniella Thea | 2000 | SLAGELSE | 0048AP | 25 m | 1:10.74 | |
82 | 335 | Jensen Hannah Fleng M. | 2000 | PINGVINEN | 0032AO | 25 m | 1:11.36 | |
83 | 126 | Juhlert Clara Marie | 2000 | ALLERØD | 0002AJ | 25 m | 1:11.46 | |
84 | 337 | Holmgaard Elena | 2000 | STRUER | 0044AT | 25 m | 1:11.59 | |
85 | 245 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 25 m | 1:11.85 | |
86 | 476 | Brock Celine Termark | 2000 | HERLEV | 0038AA | 25 m | 1:11.89 | |
87 | 525 | Brinch Sara L. | 2000 | HELSINGØR | 0052AF | 25 m | 1:11.90 | |
88 | 273 | Floor Sif | 2000 | OSK | 0018AR | 25 m | 1:11.98 | |
89 | 368 | Østerberg Nikoline | 2000 | SKOVBAKKEN | 0098AU | 25 m | 1:11.98 | |
90 | 390 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 1:11.99 | |
91 | 251 | Lomholt Anna Sofie | 2000 | LYSENG | 0002AZ | 25 m | 1:12.14 | |
92 | 313 | Stübe Mathilde Vilain | 2000 | SILKEBORG | 0014AS | 25 m | 1:12.32 | |
93 | 397 | Mikkelsen Marie K. | 2000 | TRITON V | 0086AX | 25 m | 1:12.32 | |
94 | 459 | Aunstrup Line | 2000 | JYLLINGE | 0064AM | 25 m | 1:12.64 | |
95 | 153 | Johnson Freya Bloch | 2000 | HOBRO | 0074AB | 25 m | 1:13.27 | |
96 | 439 | Johansen Sine | 2000 | AALBORG | 0098AH | 25 m | 1:13.56 | |
97 | 518 | Hansen Maria Holst | 2000 | GSK | 0074AC | 25 m | 1:18.23 |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 08 januar 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:55 |
Løb 16, 1500m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
16 år |
1 | 462 | Mårtensson Andreas | 1997 | JYLLINGE | 9751AE | 25 m | 16:31.25 | |
2 | 167 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | HORSENS | 9733AH | 25 m | 16:32.39 | |
3 | 452 | Sørensen Mikael Thode | 1997 | AALBORG | 9771AB | 25 m | 16:50.06 | |
4 | 451 | Sørensen Christian Bro | 1997 | AALBORG | 9781AA | 25 m | 16:58.54 | |
5 | 529 | Simonsen Thor | 1997 | SØLLERØD | 9743AL | 25 m | 17:06.75 | |
6 | 497 | Jensen Anders Aaboe | 1997 | ALLERØD | 9779AB | 25 m | 17:11.25 | |
7 | 51 | Larsen Rasmus | 1997 | ESBJERG | 9763AD | 25 m | 17:14.11 | |
8 | 220 | Elmann Frederik | 1997 | KOLDING | 9787AO | 25 m | 17:22.73 | |
9 | 528 | Jørgensen Gustav H. | 1997 | SØLLERØD | 9721AQ | 25 m | 17:26.58 | |
10 | 399 | Rasmussen Nicklas | 1997 | TRITON V | 9799AR | 25 m | 17:33.89 | |
11 | 93 | Bjørner Christoffer | 1997 | GENTOFTE | 9749AA | 25 m | 17:36.36 | |
12 | 3 | Balladone Jonatan | 1997 | AGF | 9793AH | 25 m | 17:40.22 | |
13 | 500 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 25 m | 17:42.16 | |
14 | 312 | Nielsen Jens N. | 1997 | SILKEBORG | 9715AE | 25 m | 17:43.78 | |
15 | 358 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 25 m | 17:51.92 | |
16 | 327 | Wegener Rasmus | 1997 | SLAGELSE | 9727AC | 25 m | 17:54.89 | |
17 | 211 | Jensen Mikkel Holm | 1997 | KØGE | 9775AB | 25 m | 17:58.82 | |
18 | 43 | Vølund Mikkel | 1997 | BRÆDSTRUP | 9713AH | 25 m | 18:01.96 | |
19 | 259 | Kristensen Rasmus | 1997 | NYBORG | 9795AN | 25 m | 18:03.40 | |
20 | 105 | Karantininis Antonios | 1997 | GENTOFTE | 9761AH | 25 m | 18:03.47 | |
21 | 485 | Thomsen Frederik H | 1997 | RINGE | 9755AD | 25 m | 18:06.51 | |
22 | 265 | Eskildsen Victor Kjær | 1997 | ODDER | 9731AS | 25 m | 18:16.98 | |
23 | 292 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 18:20.81 | |
24 | 196 | Kähler Benjamin | 1997 | HOLBÆK | 9721AI | 25 m | 18:20.97 | |
25 | 40 | Højme Daniel | 1997 | HOVEDSTAD | 9775AM | 25 m | 18:30.00 | |
26 | 55 | Schmidt Simon Juhl | 1997 | ESBJERG | 9743AD | 25 m | 18:32.52 | |
27 | 171 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 25 m | 18:48.15 | |
28 | 288 | Rasmussen Anders Juul | 1997 | RINGSTED | 9715AG | 25 m | 19:37.25 |
15 år |
1 | 415 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 16:16.19 | |
2 | 114 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 25 m | 16:40.32 | |
3 | 479 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 25 m | 16:49.07 | |
4 | 386 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 25 m | 17:10.17 | |
5 | 164 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 17:13.02 | |
6 | 359 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 17:23.24 | |
7 | 222 | Hansen Jonas Gadegaard | 1998 | KOLDING | 9849AN | 25 m | 17:28.56 | |
8 | 123 | Skovby Rune Holm | 1998 | HSK | 9819AO | 25 m | 17:40.83 | |
9 | 54 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 25 m | 17:43.18 | |
10 | 192 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 18:01.68 | |
11 | 286 | Hansen Bjørn | 1998 | RINGSTED | 9859AN | 25 m | 18:07.29 | |
12 | 531 | Willén Rune Dirk | 1998 | SØLLERØD | 9823AN | 25 m | 18:08.37 | |
13 | 266 | Jørgensen Oskar | 1998 | ODDER | 9817AK | 25 m | 18:09.24 | |
14 | 318 | Johannsen Simon | 1998 | SKOVBAKKEN | 9847AK | 25 m | 18:20.48 | |
15 | 17 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 25 m | 18:29.56 | |
16 | 20 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 18:36.32 | |
17 | 181 | Larsen Carl Lykkebo | 1998 | KALUNDBORG | 9841AB | 25 m | 18:39.03 | |
18 | 422 | Andersen Kasper Levring | 1998 | VIBORG | 9819AS | 25 m | 18:41.46 | |
19 | 165 | Jensen Alexander | 1998 | HORSENS | 9879AI | 25 m | 18:51.42 | |
20 | 425 | Kjær Tobias Alstrup | 1998 | VIBORG | 9839AF | 25 m | 18:53.09 | |
21 | 289 | Hansen Mads Krogh | 1998 | RØNNE | 9809AK | 25 m | 19:02.08 | |
22 | 261 | Larsen Kaare Fisker | 1998 | OSLF | 9811AD | 25 m | 19:26.25 | |
23 | 319 | Tvede-Jensen Alexander | 1998 | SKOVBAKKEN | 9879AS | 25 m | 19:40.86 | |
24 | 304 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 25 m | 20:37.30 |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 08 januar 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:55 |
Løb 17, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
14 år |
1 | 523 | Pedersen Josefine | 1999 | MK 31 | 9928AB | 25 m | 2:39.53 | |
2 | 382 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 2:40.98 | |
3 | 53 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 25 m | 2:43.71 | |
4 | 8 | Friis Julie Pavon | 1999 | AGF | 9978AL | 25 m | 2:44.02 | |
5 | 238 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 25 m | 2:46.12 | |
6 | 30 | Dehn Rikke | 1999 | HOVEDSTAD | 9978AE | 25 m | 2:46.78 | |
7 | 10 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | AGF | 9918AC | 25 m | 2:47.48 | |
8 | 100 | Gunni Frederikke | 1999 | GENTOFTE | 9952AD | 25 m | 2:47.58 | |
9 | 527 | Cour Emma La | 1999 | SØLLERØD | 9932AQ | 25 m | 2:48.11 | |
10 | 207 | Delin Astrid | 1999 | KØGE | 9954AE | 25 m | 2:51.23 | |
11 | 495 | Gosvig Gitte Sørensen | 1999 | ALLERØD | 9962AA | 25 m | 2:51.32 | |
12 | 279 | Eske Marie | 1999 | NEPTUN | 9988AF | 25 m | 2:51.52 | |
13 | 426 | Nehmdahl Lærke Harksen | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 25 m | 2:52.31 | |
14 | 466 | Bang Malene | 1999 | SLANGERUP | 9976AD | 25 m | 2:52.47 | |
15 | 326 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 25 m | 2:52.51 | |
16 | 317 | Jensen Anna Brandenborg | 1999 | SKOVBAKKEN | 9924AU | 25 m | 2:53.81 | |
17 | 163 | Pedersen Anne Hjortsøe | 1999 | HOLSTEBRO | 9966AH | 25 m | 2:54.59 | |
18 | 142 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 25 m | 2:54.72 | |
19 | 418 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 25 m | 2:56.35 | |
20 | 149 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 2:56.57 | |
21 | 278 | Rask Camilla | 1999 | OSK | 9984AJ | 25 m | 2:56.63 | |
22 | 160 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 2:58.22 | |
23 | 161 | Laursen Johanne | 1999 | HOLSTEBRO | 9918AH | 25 m | 2:58.74 | |
24 | 443 | Lehmann Karoline | 1999 | AALBORG | 9976AI | 25 m | 3:00.18 | |
25 | 253 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 25 m | 3:04.00 |
13 år |
1 | 198 | Norby Nikoline Nilsson | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 25 m | 2:44.39 | |
2 | 65 | Jønsson Julia | 2000 | HØRSHOLM | 0048AL | 25 m | 2:45.46 | |
3 | 206 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 2:47.64 | |
4 | 520 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GSK | 0072AG | 25 m | 2:47.78 | |
5 | 72 | Tang-Holbek Sara | 2000 | HØRSHOLM | 0044AF | 25 m | 2:48.48 | |
6 | 311 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 25 m | 2:48.84 | |
7 | 310 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 25 m | 2:49.41 | |
8 | 172 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 25 m | 2:49.92 | |
9 | 470 | Olsen Eva | 2000 | ISHØJ | 0094AM | 25 m | 2:52.45 | |
10 | 297 | Christensen Augusta Marie | 2000 | BIRKERØD | 0026AC | 25 m | 2:53.43 | |
11 | 92 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 2:56.05 | |
12 | 138 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 25 m | 2:56.54 | |
13 | 166 | Lund Stella Krogh | 2000 | HORSENS | 0056AN | 25 m | 2:57.21 | |
14 | 173 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 25 m | 2:57.65 | |
15 | 340 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 2:57.66 | |
16 | 60 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 2:58.07 | |
17 | 257 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 25 m | 2:59.76 | |
18 | 230 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 3:01.67 | |
19 | 388 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 25 m | 3:01.95 | |
20 | 480 | Ahrentsen Nicoline | 2000 | RINGE | 0016AA | 25 m | 3:02.65 | |
21 | 227 | Larsen Helena | 2000 | KORSØR | 0026AW | 25 m | 3:03.72 | |
22 | 507 | Berthelsen Johanna | 2000 | MK 31 | 0096AO | 25 m | 3:03.93 | |
23 | 392 | Christensen Christina | 2000 | TRITON V | 0046AO | 25 m | 3:04.39 | |
24 | 62 | Christensen Cecilie Girke | 2000 | HØRSHOLM | 0084AI | 25 m | 3:05.07 | |
25 | 419 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 3:05.50 | |
26 | 450 | Strandqvist Camilla | 2000 | AALBORG | 0058AM | 25 m | 3:06.14 | |
27 | 231 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 3:07.68 | |
28 | 210 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 25 m | 3:07.74 | |
29 | 64 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 25 m | 3:08.01 | |
30 | 63 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 3:09.38 | |
31 | 335 | Jensen Hannah Fleng M. | 2000 | PINGVINEN | 0032AO | 25 m | 3:15.20 | |
32 | 302 | Au Dianna | 2000 | SILKEBORG | 0068AK | 25 m | 3:16.57 | |
33 | 484 | Pedersen Amalie | 2000 | RINGE | 0062AU | 25 m | 3:31.70 |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 08 januar 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:55 |
Løb 18, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
16 år |
1 | 262 | Sørensen Frederik J. | 1997 | OSLF | 9755AC | 25 m | 58.47 | |
2 | 362 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 25 m | 58.53 | |
3 | 369 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 58.59 | |
4 | 150 | Nielsen Daniel | 1997 | HERNING | 9799AM | 25 m | 59.49 | |
5 | 285 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 25 m | 59.65 | |
6 | 356 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 25 m | 59.86 | |
7 | 436 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 59.90 | |
8 | 24 | Bødker Victor | 1997 | HOVEDSTAD | 9731AB | 25 m | 1:00.19 | |
9 | 374 | Müller Jonathan | 1997 | SK-SYD | 9751AB | 25 m | 1:01.84 | |
10 | 184 | Borup Nikolaj | 1997 | DELTA | 9743AI | 25 m | 1:02.61 | |
11 | 200 | Jeppesen Simon B. | 1997 | HERNING | 9741AQ | 25 m | 1:02.65 | |
12 | 375 | Heilmann Tom | 1997 | TEMPO | 9723AJ | 25 m | 1:03.25 | |
13 | 449 | Skov Jannik | 1997 | AALBORG | 9705AJ | 25 m | 1:03.25 | |
14 | 27 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | HOVEDSTAD | 9703AM | 25 m | 1:03.53 | |
15 | 351 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 1:04.64 | |
16 | 177 | Corell Danny | 1997 | KALUNDBORG | 9749AN | 25 m | 1:04.95 | |
17 | 217 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 25 m | 1:07.96 | |
18 | 68 | Kühn Frederik | 1997 | HØRSHOLM | 9741AM | 25 m | 1:09.04 |
15 år |
1 | 116 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 25 m | 1:00.40 | |
2 | 493 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 1:00.68 | |
3 | 494 | Sandager Mads Christian | 1998 | BIRKERØD | 9859AA | 25 m | 1:00.81 | |
4 | 147 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 1:01.61 | |
5 | 77 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 25 m | 1:01.71 | |
6 | 427 | Høgild Mikkel B. | 1998 | VILDBJERG | 9855AI | 25 m | 1:02.23 | |
7 | 182 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 1:02.47 | |
8 | 464 | Langhorn Sebastian | 1998 | LAKSEN | 9801AA | 25 m | 1:02.75 | |
9 | 247 | Jørgensen Jonas B. | 1998 | LYSENG | 9823AM | 25 m | 1:03.96 | |
10 | 81 | Jørner Mads | 1998 | FARUM | 9891AB | 25 m | 1:04.04 | |
11 | 76 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 25 m | 1:04.50 | |
12 | 215 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 25 m | 1:04.98 | |
13 | 13 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 9813AR | 25 m | 1:05.12 | |
14 | 123 | Skovby Rune Holm | 1998 | HSK | 9819AO | 25 m | 1:05.40 | |
15 | 271 | Bøg Malthe | 1998 | OSK | 9815AC | 25 m | 1:06.15 | |
16 | 348 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 1:06.62 | |
17 | 190 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 1:07.02 | |
18 | 179 | Hansen Mads Peter | 1998 | KALUNDBORG | 9845AM | 25 m | 1:07.29 | |
19 | 446 | Reese Sebastian | 1998 | AALBORG | 9881AK | 25 m | 1:07.33 | |
20 | 85 | Aagaard Christian Sejr | 1998 | FARUM | 9817AG | 25 m | 1:07.51 | |
21 | 280 | Harboe Jacob | 1998 | NEPTUN | 9821AS | 25 m | 1:07.80 | |
22 | 88 | Larsen Victor | 1998 | FR.SUND | 9889AM | 25 m | 1:11.67 |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 08 januar 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:55 |
Løb 19, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
0 år og ældre |
1 | 2 | Agf Piger | 0 | AGF | 25 m | 4:32.09 | ||
2 | 106 | Gentofte Piger 1 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 4:34.00 | ||
3 | 503 | Vat Copenhagen Piger 1 | 0 | VAT CPH | 25 m | 4:34.30 | ||
4 | 488 | Sigma Girls 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 4:36.65 | ||
5 | 376 | Triton Piger 1 | 0 | TRITON B | 25 m | 4:38.00 | ||
6 | 454 | A6 Piger | 1999 | A6 | 25 m | 4:38.00 | ||
7 | 229 | Lyngby Piger | 0 | LYNGBY | 25 m | 4:38.11 | ||
8 | 202 | Køge Piger | 1999 | KØGE | 25 m | 4:38.38 | ||
9 | 28 | Hovestaden Piger 1 | 1999 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:40.00 | ||
10 | 343 | Kvik Piger 1 | 0 | KVIK | 25 m | 4:50.00 | ||
11 | 300 | Silkeborg Piger | 2000 | SILKEBORG | 25 m | 4:51.59 | ||
12 | 431 | Aalborg Piger 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 4:54.23 | ||
13 | 107 | Gentofte Piger 2 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 4:55.00 | ||
14 | 409 | Sto Piger 1 | 0 | STO | 25 m | 4:56.13 | ||
15 | 504 | Vat Copenhagen Piger 2 | 0 | VAT CPH | 25 m | 4:56.70 | ||
16 | 489 | Sigma Girls 2 | 0 | SIGMA | 25 m | 4:57.00 | ||
17 | 61 | Hs Piger 1 | 1999 | HØRSHOLM | 25 m | 4:57.19 | ||
18 | 468 | Gti Piger | 0 | GTI | 25 m | 4:57.99 | ||
19 | 145 | Stm 1 | 0 | STM | 25 m | 4:58.00 | ||
20 | 109 | Gcs Piger | 1999 | GLADSAXE | 25 m | 4:59.82 | ||
21 | 377 | Triton Piger 2 | 0 | TRITON B | 25 m | 5:00.00 | ||
22 | 158 | Hsc Damer 1 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 5:01.00 | ||
23 | 34 | Hovestaden Piger 2 | 1999 | HOVEDSTAD | 25 m | 5:05.00 | ||
24 | 398 | Vejle Piger 1 | 0 | TRITON V | 25 m | 5:05.05 | ||
25 | 486 | Rsk Junior | 0 | RINGE | 25 m | 5:07.48 | ||
26 | 136 | Helsingør Piger 1 | 1999 | HELSINGØR | 25 m | 5:07.87 | ||
27 | 47 | Piger Esbjerg | 0 | ESBJERG | 25 m | 5:08.97 | ||
28 | 490 | Sigma Girls 3 | 0 | SIGMA | 25 m | 5:10.00 | ||
29 | 505 | Vat Copenhagen Piger 3 | 0 | VAT CPH | 25 m | 5:10.50 | ||
30 | 432 | Aalborg Piger 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 5:12.11 | ||
31 | 168 | Hvidovre Piger | 1999 | HVIDOVRE | 25 m | 5:12.22 | ||
32 | 344 | Kvik Piger 2 | 0 | KVIK | 25 m | 5:15.00 | ||
33 | 315 | Bakken Piger 1 | 1999 | SKOVBAKKEN | 25 m | 5:16.13 | ||
34 | 410 | Stv Damer 99 | 1999 | STV | 25 m | 5:18.87 | ||
35 | 75 | Farum Piger | 1999 | FARUM | 25 m | 5:22.09 | ||
36 | 301 | Silkeborg Piger 2 | 2000 | SILKEBORG | 25 m | 5:35.04 |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 08 januar 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:55 |
Løb 20, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
0 år og ældre |
1 | 341 | Kvik Drenge 1 | 0 | KVIK | 25 m | 3:40.00 | ||
2 | 145 | Stm 1 | 0 | STM | 25 m | 3:41.00 | ||
3 | 429 | Aalborg Drenge 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 3:41.00 | ||
4 | 201 | Køge Drenge | 1997 | KØGE | 25 m | 3:44.89 | ||
5 | 487 | Sigma Boys | 0 | SIGMA | 25 m | 3:46.00 | ||
6 | 178 | Kalundborg Drenge | 1997 | KALUNDBORG | 25 m | 3:48.00 | ||
7 | 502 | Vat Copenhagen Drenge 1 | 0 | VAT CPH | 25 m | 3:48.50 | ||
8 | 23 | Hovedstaden Drenge | 1997 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:49.00 | ||
9 | 74 | Farum Miniguns | 1998 | FARUM | 25 m | 3:49.62 | ||
10 | 284 | Ringsted 1 | 1997 | RINGSTED | 25 m | 3:49.99 | ||
11 | 219 | Koldings Drenge | 1997 | KOLDING | 25 m | 3:51.80 | ||
12 | 430 | Aalborg Drenge 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 3:52.60 | ||
13 | 97 | Gentofte Drenge | 0 | GENTOFTE | 25 m | 3:53.00 | ||
14 | 45 | Drenge 1 Esbjerg | 0 | ESBJERG | 25 m | 3:53.74 | ||
15 | 108 | Gcs Drenge | 1997 | GLADSAXE | 25 m | 3:55.24 | ||
16 | 408 | Sto Drenge | 1997 | STO | 25 m | 3:56.05 | ||
17 | 1 | Agf Drenge | 0 | AGF | 25 m | 3:56.07 | ||
18 | 401 | Vest Tågehorn | 1997 | VEST | 25 m | 3:58.40 | ||
19 | 411 | Stv Herrer 97 | 1997 | STV | 25 m | 3:59.94 | ||
20 | 342 | Kvik Drenge 2 | 0 | KVIK | 25 m | 4:00.00 | ||
21 | 46 | Drenge 2 Esbjerg | 0 | ESBJERG | 25 m | 4:01.11 | ||
22 | 246 | Bad Boys | 1997 | LYSENG | 25 m | 4:01.13 | ||
23 | 195 | Holbæk Pack | 1997 | HOLBÆK | 25 m | 4:01.42 | ||
24 | 299 | Silkeborg Dregne | 1998 | SILKEBORG | 25 m | 4:05.45 | ||
25 | 73 | Farum Drenge | 1997 | FARUM | 25 m | 4:05.64 | ||
26 | 135 | Helsingør Drenge | 0 | HELSINGØR | 25 m | 4:11.69 |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 08 januar 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:55 |
Løb 21, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
16 år |
1 | 362 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 25 m | 3:59.08 | |
2 | 462 | Mårtensson Andreas | 1997 | JYLLINGE | 9751AE | 25 m | 4:06.09 | |
3 | 436 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 4:07.45 | |
4 | 374 | Müller Jonathan | 1997 | SK-SYD | 9751AB | 25 m | 4:08.51 | |
5 | 262 | Sørensen Frederik J. | 1997 | OSLF | 9755AC | 25 m | 4:11.11 | |
6 | 167 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | HORSENS | 9733AH | 25 m | 4:13.11 | |
7 | 452 | Sørensen Mikael Thode | 1997 | AALBORG | 9771AB | 25 m | 4:16.22 | |
8 | 322 | Hansen Simon | 1997 | SLAGELSE | 9733AJ | 25 m | 4:16.64 | |
9 | 176 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 4:18.39 | |
10 | 529 | Simonsen Thor | 1997 | SØLLERØD | 9743AL | 25 m | 4:20.28 | |
11 | 497 | Jensen Anders Aaboe | 1997 | ALLERØD | 9779AB | 25 m | 4:20.79 | |
12 | 43 | Vølund Mikkel | 1997 | BRÆDSTRUP | 9713AH | 25 m | 4:21.96 | |
13 | 473 | Jensen Victor Hardenberg | 1997 | TUNE | 9741AE | 25 m | 4:22.70 | |
14 | 51 | Larsen Rasmus | 1997 | ESBJERG | 9763AD | 25 m | 4:23.81 | |
15 | 501 | Weberg Jacob | 1997 | ALLERØD | 9791AC | 25 m | 4:24.30 | |
16 | 220 | Elmann Frederik | 1997 | KOLDING | 9787AO | 25 m | 4:24.38 | |
17 | 3 | Balladone Jonatan | 1997 | AGF | 9793AH | 25 m | 4:25.70 | |
18 | 93 | Bjørner Christoffer | 1997 | GENTOFTE | 9749AA | 25 m | 4:26.22 | |
19 | 451 | Sørensen Christian Bro | 1997 | AALBORG | 9781AA | 25 m | 4:26.46 | |
20 | 191 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 4:29.11 | |
21 | 200 | Jeppesen Simon B. | 1997 | HERNING | 9741AQ | 25 m | 4:29.35 | |
22 | 404 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 25 m | 4:29.75 | |
23 | 99 | Gjaldbæk Søren W. | 1997 | GENTOFTE | 9715AA | 25 m | 4:29.80 | |
24 | 365 | Troest Magnus | 1997 | KVIK | 9737AP | 25 m | 4:30.04 | |
25 | 105 | Karantininis Antonios | 1997 | GENTOFTE | 9761AH | 25 m | 4:30.33 | |
26 | 312 | Nielsen Jens N. | 1997 | SILKEBORG | 9715AE | 25 m | 4:30.44 | |
27 | 327 | Wegener Rasmus | 1997 | SLAGELSE | 9727AC | 25 m | 4:31.77 | |
28 | 292 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 4:31.78 | |
29 | 399 | Rasmussen Nicklas | 1997 | TRITON V | 9799AR | 25 m | 4:31.90 | |
30 | 216 | Sylow Lasse Foss | 1997 | KØGE | 9789AI | 25 m | 4:32.15 | |
31 | 358 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 25 m | 4:32.66 | |
32 | 131 | Frimann Joachim | 1997 | HELSINGE | 9761AE | 25 m | 4:33.20 | |
33 | 325 | Larsen Rasmus B. | 1997 | SLAGELSE | 9761AJ | 25 m | 4:33.85 | |
34 | 67 | Krogh Christoffer | 1997 | HØRSHOLM | 9767AG | 25 m | 4:34.50 | |
35 | 134 | Petersen Mads Steen | 1997 | HELSINGE | 9765AJ | 25 m | 4:35.14 | |
36 | 485 | Thomsen Frederik H | 1997 | RINGE | 9755AD | 25 m | 4:35.14 | |
37 | 500 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 25 m | 4:35.65 | |
38 | 260 | Lambert Anton Holten | 1997 | NYBORG | 9775AC | 25 m | 4:36.42 | |
39 | 373 | Wacherhausen Jacob | 1997 | SØNDERBORG | 9733AE | 25 m | 4:36.72 | |
40 | 282 | Strand Mikkel | 1997 | NEPTUN | 9751AD | 25 m | 4:36.75 | |
41 | 211 | Jensen Mikkel Holm | 1997 | KØGE | 9775AB | 25 m | 4:36.86 | |
42 | 40 | Højme Daniel | 1997 | HOVEDSTAD | 9775AM | 25 m | 4:36.94 | |
43 | 259 | Kristensen Rasmus | 1997 | NYBORG | 9795AN | 25 m | 4:37.14 | |
44 | 117 | Pedersen Gustav Nilsson | 1997 | GLADSAXE | 9747AG | 25 m | 4:37.69 | |
45 | 55 | Schmidt Simon Juhl | 1997 | ESBJERG | 9743AD | 25 m | 4:38.32 | |
46 | 183 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 25 m | 4:39.01 | |
47 | 265 | Eskildsen Victor Kjær | 1997 | ODDER | 9731AS | 25 m | 4:39.49 | |
48 | 196 | Kähler Benjamin | 1997 | HOLBÆK | 9721AI | 25 m | 4:39.68 | |
49 | 288 | Rasmussen Anders Juul | 1997 | RINGSTED | 9715AG | 25 m | 4:40.45 | |
50 | 308 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | 4:42.35 | |
51 | 171 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 25 m | 4:42.50 | |
52 | 111 | Hansen Oscar Thris | 1997 | GLADSAXE | 9733AP | 25 m | 4:42.89 |
15 år |
1 | 493 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 4:11.87 | |
2 | 415 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 4:13.06 | |
3 | 386 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 25 m | 4:13.13 | |
4 | 114 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 25 m | 4:16.01 | EFT |
5 | 116 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 25 m | 4:16.02 | |
6 | 479 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 25 m | 4:16.65 | |
7 | 192 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 4:22.31 | |
8 | 222 | Hansen Jonas Gadegaard | 1998 | KOLDING | 9849AN | 25 m | 4:23.40 | |
9 | 147 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 4:23.69 | |
10 | 286 | Hansen Bjørn | 1998 | RINGSTED | 9859AN | 25 m | 4:23.87 | |
11 | 164 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 4:24.17 | |
12 | 54 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 25 m | 4:27.95 | |
13 | 56 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 25 m | 4:28.97 | |
14 | 123 | Skovby Rune Holm | 1998 | HSK | 9819AO | 25 m | 4:29.20 | |
15 | 359 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 4:29.31 | |
16 | 440 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 4:29.65 | |
17 | 25 | Grillo Giano | 1998 | HOVEDSTAD | 9827AL | 25 m | 4:29.77 | |
18 | 446 | Reese Sebastian | 1998 | AALBORG | 9881AK | 25 m | 4:31.86 | |
19 | 531 | Willén Rune Dirk | 1998 | SØLLERØD | 9823AN | 25 m | 4:32.71 | |
20 | 464 | Langhorn Sebastian | 1998 | LAKSEN | 9801AA | 25 m | 4:33.84 | |
21 | 442 | Larsen Martin | 1998 | AALBORG | 9879AG | 25 m | 4:35.42 | |
22 | 179 | Hansen Mads Peter | 1998 | KALUNDBORG | 9845AM | 25 m | 4:36.72 | |
23 | 203 | Andersen Martin Bruun | 1998 | KØGE | 9883AO | 25 m | 4:37.26 | |
24 | 128 | Sparre Asbjørn Laksafoss | 1998 | ALLERØD | 9897AA | 25 m | 4:37.91 | |
25 | 214 | Samuel Jacob | 1998 | KØGE | 9843AD | 25 m | 4:38.04 | |
26 | 20 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 4:38.24 | |
27 | 162 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 25 m | 4:38.72 | |
28 | 90 | Mikkelsen Kasper G | 1998 | FREM | 9839AR | 25 m | 4:38.99 | |
29 | 17 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 25 m | 4:39.54 | |
30 | 185 | Hvidholm Mikkel | 1998 | DELTA | 9867AI | 25 m | 4:39.61 | |
31 | 361 | Skalbo Rasmus Gutfelt | 1998 | KVIK | 9809AM | 25 m | 4:41.04 | |
32 | 266 | Jørgensen Oskar | 1998 | ODDER | 9817AK | 25 m | 4:43.59 | |
33 | 349 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 25 m | 4:44.28 | |
34 | 406 | Wiftstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 4:44.94 | |
35 | 261 | Larsen Kaare Fisker | 1998 | OSLF | 9811AD | 25 m | 4:47.00 | |
36 | 165 | Jensen Alexander | 1998 | HORSENS | 9879AI | 25 m | 4:47.04 | |
37 | 318 | Johannsen Simon | 1998 | SKOVBAKKEN | 9847AK | 25 m | 4:47.52 | |
38 | 235 | Fournais Tobias | 1998 | LYNGBY | 9841AD | 25 m | 4:47.83 | |
39 | 101 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 25 m | 4:48.26 | |
40 | 186 | Jensen Jacob | 1998 | DELTA | 9857AK | 25 m | 4:48.29 | |
41 | 218 | Wagner Casper | 1998 | KØGE | 9863AG | 25 m | 4:48.72 | |
42 | 50 | Kaul Christian | 1998 | ESBJERG | 9859AI | 25 m | 4:48.98 | |
43 | 190 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 4:48.99 | |
44 | 425 | Kjær Tobias Alstrup | 1998 | VIBORG | 9839AF | 25 m | 4:49.09 | |
45 | 48 | Grene Nicolai | 1998 | ESBJERG | 9885AE | 25 m | 4:50.25 | |
46 | 289 | Hansen Mads Krogh | 1998 | RØNNE | 9809AK | 25 m | 4:50.97 | |
47 | 422 | Andersen Kasper Levring | 1998 | VIBORG | 9819AS | 25 m | 4:51.38 | |
48 | 378 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 4:52.47 | |
49 | 372 | Rimer Emil | 1998 | SØNDERBORG | 9879ao | 25 m | 4:52.96 | |
50 | 137 | Binau-Uldal Bertil | 1998 | HELSINGØR | 9889AK | 25 m | 4:53.11 | |
51 | 258 | Kristensen Mads Due | 1998 | NYBORG | 9813AM | 25 m | 4:53.47 | |
52 | 304 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 25 m | 4:54.12 | |
53 | 122 | Rohwedder Jonas | 1998 | HSK | 9849AO | 25 m | 4:55.57 | |
54 | 421 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 4:56.22 | |
55 | 16 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 5:00.62 | |
56 | 319 | Tvede-Jensen Alexander | 1998 | SKOVBAKKEN | 9879AS | 25 m | 5:51.74 |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 08 januar 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:55 |
Løb 22, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
14 år |
1 | 350 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 2:03.38 | |
2 | 30 | Dehn Rikke | 1999 | HOVEDSTAD | 9978AE | 25 m | 2:10.09 | |
3 | 95 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 25 m | 2:10.40 | |
4 | 492 | Høgskilde Cecilie | 1999 | BIRKERØD | 9922AD | 25 m | 2:11.74 | |
5 | 110 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 25 m | 2:11.82 | |
6 | 510 | Heick Emilie | 1999 | AIF | 9996AC | 25 m | 2:12.75 | |
7 | 132 | Gantriis Emily | 1999 | HELSINGE | 9966AB | 25 m | 2:13.36 | |
8 | 12 | Kjeldsen Matilde | 1999 | AGF | 9984AV | 25 m | 2:13.58 | |
9 | 6 | Christiansen Emma H. | 1999 | AGF | 9988AO | 25 m | 2:13.60 | |
10 | 256 | Carr Johanne | 1999 | NYBORG | 9992AA | 25 m | 2:13.68 | |
11 | 87 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 25 m | 2:14.29 | |
12 | 225 | Larsen Freja Hamann | 1999 | KOLDING | 9914AC | 25 m | 2:14.45 | |
13 | 496 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 2:14.49 | |
14 | 151 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 2:14.96 | |
15 | 243 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 2:15.51 | |
16 | 241 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 2:16.48 | |
17 | 98 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 2:16.88 | |
18 | 508 | Jacobsen Julie Bingen | 1999 | MK 31 | 9954AF | 25 m | 2:17.00 | |
19 | 53 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 25 m | 2:17.10 | |
20 | 209 | Hansen Emma | 1999 | KØGE | 9954AA | 25 m | 2:18.64 | |
21 | 491 | Friis Ditte | 1999 | BIRKERØD | 9912AJ | 25 m | 2:18.84 | |
22 | 391 | Andersen Martha | 1999 | TRITON V | 9992AJ | 25 m | 2:18.88 | |
23 | 474 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | TUNE | 9972AG | 25 m | 2:18.89 | |
24 | 224 | Knudsen Stine | 1999 | KOLDING | 9918AI | 25 m | 2:18.90 | |
25 | 278 | Rask Camilla | 1999 | OSK | 9984AJ | 25 m | 2:19.12 | |
26 | 465 | Ruby Lærke Toft | 1999 | LAKSEN | 9996AG | 25 m | 2:19.12 | |
27 | 498 | Nielsen Anne Sofie | 1999 | ALLERØD | 9904AC | 25 m | 2:19.42 | |
28 | 96 | Christensen Nicoline | 1999 | GENTOFTE | 9934AL | 25 m | 2:20.15 | |
29 | 232 | Bromose Louise | 1999 | LYNGBY | 9924AH | 25 m | 2:20.34 | |
30 | 121 | Morsing Laura | 1999 | HSK | 9942AB | 25 m | 2:20.47 | |
31 | 371 | Lindemann Amalie Müller | 1999 | SØNDERBORG | 9966AW | 25 m | 2:20.55 | |
32 | 160 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 2:20.56 | |
33 | 389 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 25 m | 2:21.25 | |
34 | 400 | Thorup Pernille Maj | 1999 | TRITON V | 9906AR | 25 m | 2:21.31 | |
35 | 521 | Møller Delphine | 1999 | GSK | 9908AK | 25 m | 2:21.38 | |
36 | 353 | Lohmann Celina | 1999 | KVIK | 9938AD | 25 m | 2:21.82 | |
37 | 413 | Gotthard Amalie | 1999 | TVS IF | 9928AC | 25 m | 2:21.87 | |
38 | 305 | Bunten Sofie W. | 1999 | SILKEBORG | 9974AK | 25 m | 2:22.00 | |
39 | 509 | Sander Mille Rask | 1999 | MK 31 | 9948AJ | 25 m | 2:22.12 | |
40 | 263 | Zachariassen Sofia | 1999 | OSLF | 9988an | 25 m | 2:22.36 | |
41 | 152 | Bonde Anna | 1999 | HOBRO | 9906AC | 25 m | 2:22.69 | |
42 | 475 | Wissing-Thornberg Methea | 1999 | TUNE | 9932BA | 25 m | 2:22.97 | |
43 | 163 | Pedersen Anne Hjortsøe | 1999 | HOLSTEBRO | 9966AH | 25 m | 2:23.00 | |
44 | 469 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | ISHØJ | 9914AJ | 25 m | 2:23.05 | |
45 | 346 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 25 m | 2:23.33 | |
46 | 438 | Jensen Caroline Hauritz | 1999 | AALBORG | 9976AV | 25 m | 2:23.41 | |
47 | 78 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 25 m | 2:23.43 | |
48 | 515 | Christensen Laura | 1999 | GSK | 9914AH | 25 m | 2:23.44 | |
49 | 380 | Clement Nicoline | 1999 | TRITON B | 9936AF | 25 m | 2:23.51 | |
50 | 326 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 25 m | 2:23.81 | |
51 | 174 | Olsen Julie Brosbøl | 1999 | HVIDOVRE | 9962AB | 25 m | 2:23.84 | |
52 | 146 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 2:24.02 | |
53 | 180 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 2:24.62 | |
54 | 448 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 2:24.86 | |
55 | 240 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 25 m | 2:25.20 | |
56 | 242 | Refn Sara Krell | 1999 | LYNGBY | 9944AN | 25 m | 2:25.48 | |
57 | 33 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 2:25.58 | |
58 | 234 | Christjansen Mathilde | 1999 | LYNGBY | 9964AU | 25 m | 2:25.66 | |
59 | 253 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 25 m | 2:25.71 | |
60 | 149 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 2:25.76 | |
61 | 269 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 25 m | 2:25.82 | |
62 | 272 | Drest Isabella | 1999 | OSK | 9968AO | 25 m | 2:25.84 | |
63 | 268 | Nielsen Lykke K. | 1999 | ODDER | 9916AM | 25 m | 2:25.85 | |
64 | 316 | Hansen Katrine Lund | 1999 | SKOVBAKKEN | 9918AV | 25 m | 2:25.85 | |
65 | 385 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | 2:26.00 | |
66 | 175 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 25 m | 2:26.04 | |
67 | 18 | Johansen Caroline | 1999 | HILLERØD | 9958AN | 25 m | 2:26.05 | |
68 | 70 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 25 m | 2:26.06 | |
69 | 5 | Brøchner Amalie Fisker | 1999 | AGF | 9918AZ | 25 m | 2:26.14 | |
70 | 291 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | 2:26.41 | |
71 | 161 | Laursen Johanne | 1999 | HOLSTEBRO | 9918AH | 25 m | 2:26.45 | |
72 | 394 | Hansen Anna Emilie | 1999 | TRITON V | 9998AI | 25 m | 2:26.85 | |
73 | 483 | Madsen Stine | 1999 | RINGE | 9972AC | 25 m | 2:27.10 | |
74 | 283 | Winther Celina G | 1999 | NEPTUN | 9938AU | 25 m | 2:27.66 | |
75 | 237 | Halck Irene | 1999 | LYNGBY | 9998AN | 25 m | 2:28.13 | |
76 | 170 | Bukholt Simone | 1999 | HVIDOVRE | 9954AB | 25 m | 2:31.93 |
13 år |
1 | 104 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 2:13.05 | |
2 | 381 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 2:14.06 | |
3 | 321 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 25 m | 2:14.50 | |
4 | 506 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | MK 31 | 0058AA | 25 m | 2:14.57 | |
5 | 460 | Jensen Julie Kepp | 2000 | JYLLINGE | 0042AA | 25 m | 2:16.40 | |
6 | 347 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 25 m | 2:16.99 | |
7 | 437 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 2:18.36 | |
8 | 148 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 2:18.74 | |
9 | 208 | Gürtler Yazmin B. | 2000 | KØGE | 0094AB | 25 m | 2:19.77 | |
10 | 257 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 25 m | 2:19.89 | |
11 | 103 | Holten Cathrine Laura | 2000 | GENTOFTE | 0018AA | 25 m | 2:20.50 | |
12 | 396 | Lønne Kristine | 2000 | TRITON V | 0016AL | 25 m | 2:21.50 | |
13 | 512 | Wiuff Cecilie | 2000 | AIF | 0072AB | 25 m | 2:21.72 | |
14 | 118 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 25 m | 2:21.88 | |
15 | 379 | Bierre Victoria | 2000 | TRITON B | 0022AS | 25 m | 2:21.96 | |
16 | 453 | Thomsen Line | 2000 | AALBORG | 0022AP | 25 m | 2:22.52 | |
17 | 516 | Hansen Alberte M | 2000 | GSK | 0004AC | 25 m | 2:22.77 | |
18 | 32 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 25 m | 2:23.22 | |
19 | 467 | Mass Mira | 2000 | SLANGERUP | 0012AA | 25 m | 2:23.22 | |
20 | 89 | Wolsted Victoria | 2000 | FR.SUND | 0054AH | 25 m | 2:23.63 | |
21 | 36 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 2:24.22 | |
22 | 213 | Samuel Caroline | 2000 | KØGE | 0064AF | 25 m | 2:24.42 | |
23 | 428 | Hansen Nana | 2000 | VORDINGB | 0048AJ | 25 m | 2:24.63 | |
24 | 416 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 2:26.37 | |
25 | 21 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 25 m | 2:26.85 | |
26 | 298 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 25 m | 2:27.10 | |
27 | 352 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 25 m | 2:27.13 | |
28 | 472 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | ISHØJ | 0062AP | 25 m | 2:27.25 | |
29 | 357 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 25 m | 2:27.54 | |
30 | 130 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 25 m | 2:27.77 | |
31 | 94 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 2:27.96 | |
32 | 19 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 25 m | 2:28.03 | |
33 | 69 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 25 m | 2:28.18 | |
34 | 255 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | NÆSTVED | 0064AE | 25 m | 2:28.35 | |
35 | 339 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 2:28.95 | |
36 | 66 | Kepp Natasja | 2000 | HØRSHOLM | 0088AH | 25 m | 2:29.14 | |
37 | 360 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 25 m | 2:29.16 | |
38 | 293 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | 2:29.80 | |
39 | 435 | Blanch Ella Christensen | 2000 | AALBORG | 0058AE | 25 m | 2:30.29 | |
40 | 44 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | DURUP | 0042AL | 25 m | 2:30.54 | |
41 | 113 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 25 m | 2:30.54 | |
42 | 223 | Jørgensen Anne Katrine | 2000 | KOLDING | 0006AE | 25 m | 2:30.68 | |
43 | 159 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 2:30.80 | |
44 | 296 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 25 m | 2:31.28 | |
45 | 364 | Therkelsen Olivia | 2000 | KVIK | 0082AD | 25 m | 2:31.40 | |
46 | 57 | Turin Noa | 2000 | ESBJERG | 0072AJ | 25 m | 2:31.44 | |
47 | 91 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 25 m | 2:31.68 | |
48 | 387 | Nekhorochko Katharina | 2000 | TRITON B | 0014AH | 25 m | 2:31.74 | |
49 | 390 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 2:31.76 | |
50 | 127 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 25 m | 2:32.15 | |
51 | 518 | Hansen Maria Holst | 2000 | GSK | 0074AC | 25 m | 2:32.18 | |
52 | 471 | Rasmussen Jasmin Boe | 2000 | ISHØJ | 0006AM | 25 m | 2:32.22 | |
53 | 463 | Weitling My | 2000 | JYLLINGE | 0032AA | 25 m | 2:32.31 | |
54 | 270 | Baraviec Cecilie | 2000 | OSK | 0016AB | 25 m | 2:32.44 | |
55 | 303 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 25 m | 2:32.61 | |
56 | 419 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 2:32.70 | |
57 | 511 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | AIF | 0054AC | 25 m | 2:32.85 | |
58 | 126 | Juhlert Clara Marie | 2000 | ALLERØD | 0002AJ | 25 m | 2:32.89 | |
59 | 306 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 25 m | 2:32.92 | |
60 | 405 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 2:32.94 | |
61 | 445 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 2:32.98 | |
62 | 102 | Hansen Rebecca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 25 m | 2:33.36 | |
63 | 22 | Wammen Annabella B. | 2000 | HILLERØD | 0096AM | 25 m | 2:33.52 | |
64 | 58 | West Sofie | 2000 | ESBJERG | 0092AS | 25 m | 2:33.56 | |
65 | 295 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 2:33.56 | |
66 | 236 | Jørgensen Line Fensten | 2000 | LYNGBY | 0012AJ | 25 m | 2:33.82 | |
67 | 71 | Schwenger Caroline | 2000 | HØRSHOLM | 0098AM | 25 m | 2:33.90 | |
68 | 526 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 2:33.91 | |
69 | 212 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 2:33.96 | |
70 | 125 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | ALLERØD | 0036AA | 25 m | 2:34.43 | |
71 | 264 | Dalgas Cecilie | 2000 | ODDER | 0014AI | 25 m | 2:34.83 | |
72 | 513 | Huryn Xenia | 2000 | STT | 0088AW | 25 m | 2:34.92 | |
73 | 302 | Au Dianna | 2000 | SILKEBORG | 0068AK | 25 m | 2:36.76 | |
74 | 368 | Østerberg Nikoline | 2000 | SKOVBAKKEN | 0098AU | 25 m | 2:37.61 | |
75 | 397 | Mikkelsen Marie K. | 2000 | TRITON V | 0086AX | 25 m | 2:38.15 | |
76 | 324 | Johansen Daniella Thea | 2000 | SLAGELSE | 0048AP | 25 m | 2:38.61 | |
77 | 439 | Johansen Sine | 2000 | AALBORG | 0098AH | 25 m | 2:40.75 | |
78 | 525 | Brinch Sara L. | 2000 | HELSINGØR | 0052AF | 25 m | 2:41.17 | |
79 | 313 | Stübe Mathilde Vilain | 2000 | SILKEBORG | 0014AS | 25 m | 2:42.27 | |
80 | 459 | Aunstrup Line | 2000 | JYLLINGE | 0064AM | 25 m | 2:53.45 |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 08 januar 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:55 |
Løb 23, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
16 år |
1 | 285 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 25 m | 56.92 | |
2 | 354 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 25 m | 59.83 | |
3 | 133 | Hansen Lars Breum | 1997 | HELSINGE | 9713AA | 25 m | 1:00.07 | |
4 | 205 | Birkedal Rasmus | 1997 | KØGE | 9729AG | 25 m | 1:01.15 | |
5 | 530 | Smidt Oliver Berggren | 1997 | SØLLERØD | 9711AM | 25 m | 1:02.76 | |
6 | 59 | Wildenschild Alexander | 1997 | ESBJERG | 9707AG | 25 m | 1:02.78 | |
7 | 434 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 1:03.08 | |
8 | 204 | Bækgaard Gustav | 1997 | KØGE | 9753AI | 25 m | 1:03.09 | |
9 | 150 | Nielsen Daniel | 1997 | HERNING | 9799AM | 25 m | 1:03.25 | |
10 | 375 | Heilmann Tom | 1997 | TEMPO | 9723AJ | 25 m | 1:03.42 | |
11 | 275 | Høvsgaard Magnus | 1997 | OSK | 9783AF | 25 m | 1:04.03 | |
12 | 239 | Mathiassen Laurits | 1997 | LYNGBY | 9777AC | 25 m | 1:04.16 | |
13 | 478 | Hansen Alexander Piihl | 1997 | NAKSKOV | 9705AK | 25 m | 1:04.50 | |
14 | 522 | Pedersen Mikkel | 1997 | GSK | 9711AL | 25 m | 1:04.94 | |
15 | 260 | Lambert Anton Holten | 1997 | NYBORG | 9775AC | 25 m | 1:04.98 | |
16 | 26 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 25 m | 1:05.22 |
15 år |
1 | 493 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 59.58 | |
2 | 182 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 1:00.63 | |
3 | 52 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 1:01.48 | |
4 | 348 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 1:01.98 | |
5 | 4 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 1:02.56 | |
6 | 114 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 25 m | 1:03.64 | |
7 | 81 | Jørner Mads | 1998 | FARUM | 9891AB | 25 m | 1:04.17 | |
8 | 56 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 25 m | 1:05.81 | |
9 | 17 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 25 m | 1:06.45 | |
10 | 83 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 25 m | 1:06.82 | |
11 | 215 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 25 m | 1:07.63 | |
12 | 250 | Krogh Holger Boe | 1998 | LYSENG | 9803AO | 25 m | 1:08.25 | |
13 | 85 | Aagaard Christian Sejr | 1998 | FARUM | 9817AG | 25 m | 1:08.46 | |
14 | 214 | Samuel Jacob | 1998 | KØGE | 9843AD | 25 m | 1:08.52 | |
15 | 402 | Abcell Kenneth | 1998 | VEST | 9817AE | 25 m | 1:10.98 | |
16 | 345 | Andersen Mads | 1998 | KVIK | 9875AP | 25 m | 1:11.20 |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 08 januar 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:55 |
Løb 24, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
14 år |
1 | 523 | Pedersen Josefine | 1999 | MK 31 | 9928AB | 25 m | 1:14.55 | |
2 | 8 | Friis Julie Pavon | 1999 | AGF | 9978AL | 25 m | 1:14.84 | |
3 | 382 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 1:15.23 | |
4 | 53 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 25 m | 1:15.67 | |
5 | 207 | Delin Astrid | 1999 | KØGE | 9954AE | 25 m | 1:16.78 | |
6 | 466 | Bang Malene | 1999 | SLANGERUP | 9976AD | 25 m | 1:17.67 | |
7 | 238 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 25 m | 1:18.37 | |
8 | 426 | Nehmdahl Lærke Harksen | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 25 m | 1:18.77 | |
9 | 142 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 25 m | 1:19.13 | |
10 | 326 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 25 m | 1:19.22 | |
11 | 317 | Jensen Anna Brandenborg | 1999 | SKOVBAKKEN | 9924AU | 25 m | 1:20.87 | |
12 | 100 | Gunni Frederikke | 1999 | GENTOFTE | 9952AD | 25 m | 1:20.90 | |
13 | 163 | Pedersen Anne Hjortsøe | 1999 | HOLSTEBRO | 9966AH | 25 m | 1:22.44 | |
14 | 278 | Rask Camilla | 1999 | OSK | 9984AJ | 25 m | 1:22.62 | |
15 | 187 | Pedersen Kirstine M. | 1999 | DELTA | 9912AE | 25 m | 1:23.52 | |
16 | 418 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 25 m | 1:25.97 | |
17 | 84 | Westh Emilie Buurgaard | 1999 | FARUM | 9958AU | 25 m | 1:26.83 |
13 år |
1 | 206 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 1:17.38 | |
2 | 198 | Norby Nikoline Nilsson | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 25 m | 1:18.41 | |
3 | 65 | Jønsson Julia | 2000 | HØRSHOLM | 0048AL | 25 m | 1:18.70 | |
4 | 520 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GSK | 0072AG | 25 m | 1:18.72 | |
5 | 311 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 25 m | 1:18.87 | |
6 | 310 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 25 m | 1:18.94 | |
7 | 72 | Tang-Holbek Sara | 2000 | HØRSHOLM | 0044AF | 25 m | 1:19.01 | |
8 | 92 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 1:20.30 | |
9 | 172 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 25 m | 1:20.40 | |
10 | 138 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 25 m | 1:21.29 | |
11 | 297 | Christensen Augusta Marie | 2000 | BIRKERØD | 0026AC | 25 m | 1:21.89 | |
12 | 173 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 25 m | 1:21.97 | |
13 | 257 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 25 m | 1:22.25 | |
14 | 60 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 1:22.29 | |
15 | 166 | Lund Stella Krogh | 2000 | HORSENS | 0056AN | 25 m | 1:22.51 | |
16 | 340 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 1:23.59 | |
17 | 450 | Strandqvist Camilla | 2000 | AALBORG | 0058AM | 25 m | 1:24.53 | |
18 | 230 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 1:24.85 | |
19 | 388 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 25 m | 1:24.87 | |
20 | 62 | Christensen Cecilie Girke | 2000 | HØRSHOLM | 0084AI | 25 m | 1:26.39 | |
21 | 480 | Ahrentsen Nicoline | 2000 | RINGE | 0016AA | 25 m | 1:26.42 | |
22 | 44 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | DURUP | 0042AL | 25 m | 1:26.90 | |
23 | 231 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 1:26.95 | |
24 | 63 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 1:27.05 | |
25 | 507 | Berthelsen Johanna | 2000 | MK 31 | 0096AO | 25 m | 1:27.39 | |
26 | 433 | Andersen Emma A | 2000 | AALBORG | 0034AH | 25 m | 1:27.54 | |
27 | 447 | Rosendal Signe | 2000 | AALBORG | 0042AN | 25 m | 1:27.55 | |
28 | 227 | Larsen Helena | 2000 | KORSØR | 0026AW | 25 m | 1:27.59 | |
29 | 392 | Christensen Christina | 2000 | TRITON V | 0046AO | 25 m | 1:27.89 | |
30 | 64 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 25 m | 1:28.57 | |
31 | 210 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 25 m | 1:29.83 | |
32 | 419 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 1:39.36 |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 08 januar 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:55 |
Løb 25, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
16 år |
1 | 374 | Müller Jonathan | 1997 | SK-SYD | 9751AB | 25 m | 2:10.44 | |
2 | 262 | Sørensen Frederik J. | 1997 | OSLF | 9755AC | 25 m | 2:11.51 | |
3 | 369 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 2:14.06 | |
4 | 436 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 2:15.06 | |
5 | 356 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 25 m | 2:15.89 | |
6 | 452 | Sørensen Mikael Thode | 1997 | AALBORG | 9771AB | 25 m | 2:18.33 | |
7 | 351 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 2:20.12 | |
8 | 93 | Bjørner Christoffer | 1997 | GENTOFTE | 9749AA | 25 m | 2:20.89 | |
9 | 528 | Jørgensen Gustav H. | 1997 | SØLLERØD | 9721AQ | 25 m | 2:21.86 | |
10 | 485 | Thomsen Frederik H | 1997 | RINGE | 9755AD | 25 m | 2:22.23 | |
11 | 217 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 25 m | 2:23.31 | |
12 | 177 | Corell Danny | 1997 | KALUNDBORG | 9749AN | 25 m | 2:28.25 |
15 år |
1 | 386 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 25 m | 2:17.74 | |
2 | 427 | Høgild Mikkel B. | 1998 | VILDBJERG | 9855AI | 25 m | 2:18.55 | |
3 | 464 | Langhorn Sebastian | 1998 | LAKSEN | 9801AA | 25 m | 2:18.84 | |
4 | 494 | Sandager Mads Christian | 1998 | BIRKERØD | 9859AA | 25 m | 2:22.11 | |
5 | 247 | Jørgensen Jonas B. | 1998 | LYSENG | 9823AM | 25 m | 2:27.97 | |
6 | 54 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 25 m | 2:28.57 | |
7 | 271 | Bøg Malthe | 1998 | OSK | 9815AC | 25 m | 2:30.01 |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 08 januar 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:55 |
Løb 26, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
14 år |
1 | 10 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | AGF | 9918AC | 25 m | 2:28.43 | |
2 | 495 | Gosvig Gitte Sørensen | 1999 | ALLERØD | 9962AA | 25 m | 2:28.70 | |
3 | 256 | Carr Johanne | 1999 | NYBORG | 9992AA | 25 m | 2:29.88 | |
4 | 382 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 2:29.94 | |
5 | 527 | Cour Emma La | 1999 | SØLLERØD | 9932AQ | 25 m | 2:30.28 | |
6 | 98 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 2:32.50 | |
7 | 53 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 25 m | 2:33.45 | |
8 | 151 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 2:33.90 | |
9 | 465 | Ruby Lærke Toft | 1999 | LAKSEN | 9996AG | 25 m | 2:35.19 | |
10 | 366 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 2:35.60 | |
11 | 96 | Christensen Nicoline | 1999 | GENTOFTE | 9934AL | 25 m | 2:36.51 | |
12 | 31 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 2:36.82 | |
13 | 523 | Pedersen Josefine | 1999 | MK 31 | 9928AB | 25 m | 2:36.88 | |
14 | 207 | Delin Astrid | 1999 | KØGE | 9954AE | 25 m | 2:37.54 | |
15 | 448 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 2:38.26 | |
16 | 160 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 2:38.34 | |
17 | 278 | Rask Camilla | 1999 | OSK | 9984AJ | 25 m | 2:38.81 | |
18 | 232 | Bromose Louise | 1999 | LYNGBY | 9924AH | 25 m | 2:38.90 | |
19 | 100 | Gunni Frederikke | 1999 | GENTOFTE | 9952AD | 25 m | 2:39.72 | |
20 | 110 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 25 m | 2:39.78 | |
21 | 346 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 25 m | 2:40.18 | |
22 | 508 | Jacobsen Julie Bingen | 1999 | MK 31 | 9954AF | 25 m | 2:40.19 | |
23 | 152 | Bonde Anna | 1999 | HOBRO | 9906AC | 25 m | 2:40.35 | |
24 | 389 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 25 m | 2:40.36 | |
25 | 87 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 25 m | 2:40.44 | |
26 | 238 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 25 m | 2:40.56 | |
27 | 242 | Refn Sara Krell | 1999 | LYNGBY | 9944AN | 25 m | 2:41.59 | |
28 | 263 | Zachariassen Sofia | 1999 | OSLF | 9988an | 25 m | 2:41.86 | |
29 | 269 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 25 m | 2:41.95 | |
30 | 149 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 2:42.09 | |
31 | 279 | Eske Marie | 1999 | NEPTUN | 9988AF | 25 m | 2:42.51 | |
32 | 521 | Møller Delphine | 1999 | GSK | 9908AK | 25 m | 2:42.59 | |
33 | 241 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 2:42.71 | |
34 | 391 | Andersen Martha | 1999 | TRITON V | 9992AJ | 25 m | 2:42.88 | |
35 | 163 | Pedersen Anne Hjortsøe | 1999 | HOLSTEBRO | 9966AH | 25 m | 2:43.19 | |
36 | 438 | Jensen Caroline Hauritz | 1999 | AALBORG | 9976AV | 25 m | 2:43.21 | |
37 | 443 | Lehmann Karoline | 1999 | AALBORG | 9976AI | 25 m | 2:43.38 | |
38 | 371 | Lindemann Amalie Müller | 1999 | SØNDERBORG | 9966AW | 25 m | 2:43.41 | |
39 | 33 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 2:43.49 | |
40 | 70 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 25 m | 2:43.63 | |
41 | 394 | Hansen Anna Emilie | 1999 | TRITON V | 9998AI | 25 m | 2:43.65 |
13 år |
1 | 363 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 2:30.85 | |
2 | 460 | Jensen Julie Kepp | 2000 | JYLLINGE | 0042AA | 25 m | 2:31.07 | |
3 | 470 | Olsen Eva | 2000 | ISHØJ | 0094AM | 25 m | 2:31.58 | |
4 | 65 | Jønsson Julia | 2000 | HØRSHOLM | 0048AL | 25 m | 2:32.25 | |
5 | 347 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 25 m | 2:33.94 | |
6 | 520 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GSK | 0072AG | 25 m | 2:34.75 | |
7 | 311 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 25 m | 2:35.66 | |
8 | 381 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 2:35.68 | |
9 | 29 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 25 m | 2:36.87 | |
10 | 198 | Norby Nikoline Nilsson | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 25 m | 2:38.24 | |
11 | 213 | Samuel Caroline | 2000 | KØGE | 0064AF | 25 m | 2:38.84 | |
12 | 257 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 25 m | 2:39.60 | |
13 | 206 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 2:39.82 | |
14 | 172 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 25 m | 2:39.89 | |
15 | 82 | Nielsen Mia Ishøj | 2000 | FARUM | 0066AB | 25 m | 2:39.90 | |
16 | 208 | Gürtler Yazmin B. | 2000 | KØGE | 0094AB | 25 m | 2:40.07 | |
17 | 103 | Holten Cathrine Laura | 2000 | GENTOFTE | 0018AA | 25 m | 2:40.32 | |
18 | 396 | Lønne Kristine | 2000 | TRITON V | 0016AL | 25 m | 2:42.04 | |
19 | 467 | Mass Mira | 2000 | SLANGERUP | 0012AA | 25 m | 2:42.12 | |
20 | 433 | Andersen Emma A | 2000 | AALBORG | 0034AH | 25 m | 2:42.92 | |
21 | 129 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 25 m | 2:43.06 | |
22 | 512 | Wiuff Cecilie | 2000 | AIF | 0072AB | 25 m | 2:43.09 | |
23 | 32 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 25 m | 2:43.92 | |
24 | 453 | Thomsen Line | 2000 | AALBORG | 0022AP | 25 m | 2:45.16 | |
25 | 379 | Bierre Victoria | 2000 | TRITON B | 0022AS | 25 m | 2:45.28 | |
26 | 516 | Hansen Alberte M | 2000 | GSK | 0004AC | 25 m | 2:45.80 | |
27 | 159 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 2:46.07 | |
28 | 357 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 25 m | 2:46.77 | |
29 | 230 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 2:46.97 | |
30 | 92 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 2:47.27 | |
31 | 463 | Weitling My | 2000 | JYLLINGE | 0032AA | 25 m | 2:47.46 | |
32 | 113 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 25 m | 2:47.52 | |
33 | 89 | Wolsted Victoria | 2000 | FR.SUND | 0054AH | 25 m | 2:47.99 | |
34 | 360 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 25 m | 2:48.23 | |
35 | 21 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 25 m | 2:48.78 | |
36 | 435 | Blanch Ella Christensen | 2000 | AALBORG | 0058AE | 25 m | 2:48.87 | |
37 | 384 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 25 m | 2:48.96 | |
38 | 461 | Kestner Astrid Dyrmose | 2000 | JYLLINGE | 0008AB | 25 m | 2:49.15 | |
39 | 297 | Christensen Augusta Marie | 2000 | BIRKERØD | 0026AC | 25 m | 2:49.41 | |
40 | 393 | Christiansen Johanne A. | 2000 | TRITON V | 0074AO | 25 m | 2:49.69 | |
41 | 91 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 25 m | 2:49.70 | |
42 | 231 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 2:49.71 | |
43 | 352 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 25 m | 2:49.79 | |
44 | 173 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 25 m | 2:50.05 | |
45 | 450 | Strandqvist Camilla | 2000 | AALBORG | 0058AM | 25 m | 2:50.18 | |
46 | 71 | Schwenger Caroline | 2000 | HØRSHOLM | 0098AM | 25 m | 2:50.19 | |
47 | 445 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 2:50.40 | |
48 | 62 | Christensen Cecilie Girke | 2000 | HØRSHOLM | 0084AI | 25 m | 2:50.41 | |
49 | 94 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 2:51.17 | |
50 | 507 | Berthelsen Johanna | 2000 | MK 31 | 0096AO | 25 m | 2:53.64 | |
51 | 526 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 2:53.65 |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 08 januar 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:55 |
Løb 27, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
16 år |
1 | 362 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 25 m | 52.44 | |
2 | 262 | Sørensen Frederik J. | 1997 | OSLF | 9755AC | 25 m | 52.65 | |
3 | 434 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 53.18 | |
4 | 436 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 53.54 | |
5 | 285 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 25 m | 53.60 | |
6 | 369 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 53.69 | |
7 | 514 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | STT | 9743AF | 25 m | 53.98 | |
8 | 133 | Hansen Lars Breum | 1997 | HELSINGE | 9713AA | 25 m | 54.29 | |
9 | 462 | Mårtensson Andreas | 1997 | JYLLINGE | 9751AE | 25 m | 54.38 | |
10 | 322 | Hansen Simon | 1997 | SLAGELSE | 9733AJ | 25 m | 54.75 | |
11 | 204 | Bækgaard Gustav | 1997 | KØGE | 9753AI | 25 m | 55.07 | |
12 | 354 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 25 m | 55.19 | |
13 | 200 | Jeppesen Simon B. | 1997 | HERNING | 9741AQ | 25 m | 55.37 | |
14 | 205 | Birkedal Rasmus | 1997 | KØGE | 9729AG | 25 m | 55.48 | |
15 | 529 | Simonsen Thor | 1997 | SØLLERØD | 9743AL | 25 m | 55.72 | |
16 | 473 | Jensen Victor Hardenberg | 1997 | TUNE | 9741AE | 25 m | 56.28 | |
17 | 150 | Nielsen Daniel | 1997 | HERNING | 9799AM | 25 m | 56.44 | |
18 | 356 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 25 m | 56.56 | |
19 | 477 | Brock Lasse Termark | 1997 | HERLEV | 9717AB | 25 m | 56.65 | |
20 | 519 | Jungersen Martin | 1997 | GSK | 9799AA | 25 m | 56.78 | |
21 | 375 | Heilmann Tom | 1997 | TEMPO | 9723AJ | 25 m | 57.21 | |
22 | 43 | Vølund Mikkel | 1997 | BRÆDSTRUP | 9713AH | 25 m | 57.53 | |
23 | 451 | Sørensen Christian Bro | 1997 | AALBORG | 9781AA | 25 m | 57.54 | |
24 | 399 | Rasmussen Nicklas | 1997 | TRITON V | 9799AR | 25 m | 57.56 | |
25 | 282 | Strand Mikkel | 1997 | NEPTUN | 9751AD | 25 m | 57.61 | |
26 | 216 | Sylow Lasse Foss | 1997 | KØGE | 9789AI | 25 m | 57.82 | |
27 | 260 | Lambert Anton Holten | 1997 | NYBORG | 9775AC | 25 m | 57.84 | |
28 | 292 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 57.95 | |
29 | 167 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | HORSENS | 9733AH | 25 m | 58.06 | |
30 | 501 | Weberg Jacob | 1997 | ALLERØD | 9791AC | 25 m | 58.10 | |
31 | 287 | Jensen Kasper | 1997 | RINGSTED | 9725AD | 25 m | 58.14 | |
32 | 478 | Hansen Alexander Piihl | 1997 | NAKSKOV | 9705AK | 25 m | 58.40 | |
33 | 449 | Skov Jannik | 1997 | AALBORG | 9705AJ | 25 m | 58.52 | |
34 | 336 | Nielsen Anders Esbjerg | 1997 | PINGVINEN | 9757AR | 25 m | 58.54 | |
35 | 312 | Nielsen Jens N. | 1997 | SILKEBORG | 9715AE | 25 m | 58.67 | |
36 | 55 | Schmidt Simon Juhl | 1997 | ESBJERG | 9743AD | 25 m | 58.70 | |
37 | 252 | Sønderriis Simon | 1997 | LYSENG | 9719AS | 25 m | 58.71 | |
38 | 134 | Petersen Mads Steen | 1997 | HELSINGE | 9765AJ | 25 m | 58.75 | |
39 | 99 | Gjaldbæk Søren W. | 1997 | GENTOFTE | 9715AA | 25 m | 58.77 | |
40 | 334 | Brandborg Marcus | 1997 | PINGVINEN | 9713AL | 25 m | 59.02 | |
41 | 169 | Borch Mikkel Samsøe | 1997 | HVIDOVRE | 9771AD | 25 m | 59.07 | |
42 | 403 | Hansen Niklas Beyer | 1997 | VEST | 9707AF | 25 m | 59.09 | |
43 | 51 | Larsen Rasmus | 1997 | ESBJERG | 9763AD | 25 m | 59.15 | |
44 | 27 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | HOVEDSTAD | 9703AM | 25 m | 59.18 | |
45 | 59 | Wildenschild Alexander | 1997 | ESBJERG | 9707AG | 25 m | 59.19 | |
46 | 191 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 59.20 | |
47 | 226 | Ohrt Alexander | 1997 | KOLDING | 9735AF | 25 m | 59.27 | |
48 | 308 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | 59.34 | |
49 | 3 | Balladone Jonatan | 1997 | AGF | 9793AH | 25 m | 59.39 | |
50 | 67 | Krogh Christoffer | 1997 | HØRSHOLM | 9767AG | 25 m | 59.39 | |
51 | 275 | Høvsgaard Magnus | 1997 | OSK | 9783AF | 25 m | 59.53 | |
52 | 26 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 25 m | 59.55 | |
53 | 325 | Larsen Rasmus B. | 1997 | SLAGELSE | 9761AJ | 25 m | 59.57 | |
54 | 417 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 59.63 | |
55 | 309 | Jensen Rune K. | 1997 | SILKEBORG | 9701AL | 25 m | 59.69 | |
56 | 196 | Kähler Benjamin | 1997 | HOLBÆK | 9721AI | 25 m | 59.71 | |
57 | 220 | Elmann Frederik | 1997 | KOLDING | 9787AO | 25 m | 59.78 | |
58 | 143 | Trebbien Mathias M. | 1997 | HELSINGØR | 9781AS | 25 m | 59.86 | |
59 | 314 | Dall Lasse | 1997 | SKANDERBOR | 9763AR | 25 m | 59.89 | |
60 | 177 | Corell Danny | 1997 | KALUNDBORG | 9749AN | 25 m | 59.91 | |
61 | 93 | Bjørner Christoffer | 1997 | GENTOFTE | 9749AA | 25 m | 59.94 | |
62 | 373 | Wacherhausen Jacob | 1997 | SØNDERBORG | 9733AE | 25 m | 59.97 | |
63 | 68 | Kühn Frederik | 1997 | HØRSHOLM | 9741AM | 25 m | 1:00.04 | |
64 | 294 | Rasmussen Patrick | 1997 | ROSKILDE | 9769AG | 25 m | 1:00.09 | |
65 | 404 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 25 m | 1:00.15 | |
66 | 395 | Juul Mads | 1997 | TRITON V | 9731AQ | 25 m | 1:00.37 | |
67 | 320 | Bæk Elias Jensen | 1997 | SLAGELSE | 9749AR | 25 m | 1:01.01 | |
68 | 131 | Frimann Joachim | 1997 | HELSINGE | 9761AE | 25 m | 1:01.44 |
15 år |
1 | 493 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 53.90 | |
2 | 116 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 25 m | 53.95 | |
3 | 147 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 54.77 | |
4 | 79 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 25 m | 55.27 | |
5 | 386 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 25 m | 56.03 | |
6 | 182 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 56.55 | |
7 | 427 | Høgild Mikkel B. | 1998 | VILDBJERG | 9855AI | 25 m | 56.75 | |
8 | 286 | Hansen Bjørn | 1998 | RINGSTED | 9859AN | 25 m | 56.76 | |
9 | 464 | Langhorn Sebastian | 1998 | LAKSEN | 9801AA | 25 m | 56.93 | |
10 | 52 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 57.03 | |
11 | 222 | Hansen Jonas Gadegaard | 1998 | KOLDING | 9849AN | 25 m | 57.07 | |
12 | 247 | Jørgensen Jonas B. | 1998 | LYSENG | 9823AM | 25 m | 57.72 | |
13 | 192 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 57.90 | |
14 | 440 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 58.26 | |
15 | 25 | Grillo Giano | 1998 | HOVEDSTAD | 9827AL | 25 m | 58.27 | |
16 | 249 | Kristensen Mads D. | 1998 | LYSENG | 9831AB | 25 m | 58.28 | |
17 | 56 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 25 m | 58.35 | |
18 | 20 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 58.37 | |
19 | 415 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 58.39 | |
20 | 479 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 25 m | 58.50 | |
21 | 13 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 9813AR | 25 m | 58.85 | |
22 | 186 | Jensen Jacob | 1998 | DELTA | 9857AK | 25 m | 58.88 | |
23 | 359 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 58.98 | |
24 | 185 | Hvidholm Mikkel | 1998 | DELTA | 9867AI | 25 m | 59.05 | |
25 | 76 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 25 m | 59.07 | |
26 | 494 | Sandager Mads Christian | 1998 | BIRKERØD | 9859AA | 25 m | 59.09 | |
27 | 442 | Larsen Martin | 1998 | AALBORG | 9879AG | 25 m | 59.20 | |
28 | 54 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 25 m | 59.39 | |
29 | 406 | Wiftstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 59.50 | |
30 | 101 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 25 m | 59.51 | |
31 | 123 | Skovby Rune Holm | 1998 | HSK | 9819AO | 25 m | 59.76 | |
32 | 218 | Wagner Casper | 1998 | KØGE | 9863AG | 25 m | 59.87 | |
33 | 17 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 25 m | 59.89 | |
34 | 531 | Willén Rune Dirk | 1998 | SØLLERØD | 9823AN | 25 m | 59.89 | |
35 | 407 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 25 m | 1:00.09 | |
36 | 164 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 1:00.22 | |
37 | 517 | Hansen Kasper Holst | 1998 | GSK | 9871AD | 25 m | 1:00.26 | |
38 | 81 | Jørner Mads | 1998 | FARUM | 9891AB | 25 m | 1:00.33 | |
39 | 162 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 25 m | 1:00.36 | |
40 | 203 | Andersen Martin Bruun | 1998 | KØGE | 9883AO | 25 m | 1:00.57 | |
41 | 141 | Lilleøre Oskar | 1998 | HELSINGØR | 9893AK | 25 m | 1:00.94 | |
42 | 39 | Christiansen Mathias W.b. | 1998 | HOVEDSTAD | 9841AH | 25 m | 1:01.02 | |
43 | 48 | Grene Nicolai | 1998 | ESBJERG | 9885AE | 25 m | 1:01.07 | |
44 | 348 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 1:01.07 | |
45 | 441 | Kjær Thomas | 1998 | AALBORG | 9867AN | 25 m | 1:01.08 | |
46 | 128 | Sparre Asbjørn Laksafoss | 1998 | ALLERØD | 9897AA | 25 m | 1:01.14 | |
47 | 165 | Jensen Alexander | 1998 | HORSENS | 9879AI | 25 m | 1:01.18 | |
48 | 446 | Reese Sebastian | 1998 | AALBORG | 9881AK | 25 m | 1:01.18 | |
49 | 140 | Jensen Benjamin D. | 1998 | HELSINGØR | 9819AN | 25 m | 1:01.27 | |
50 | 215 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 25 m | 1:01.29 | |
51 | 258 | Kristensen Mads Due | 1998 | NYBORG | 9813AM | 25 m | 1:01.35 | |
52 | 372 | Rimer Emil | 1998 | SØNDERBORG | 9879ao | 25 m | 1:01.44 | |
53 | 378 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 1:01.51 | |
54 | 50 | Kaul Christian | 1998 | ESBJERG | 9859AI | 25 m | 1:01.65 | |
55 | 80 | Grundesen Magnus | 1998 | FARUM | 9807AL | 25 m | 1:01.66 | |
56 | 14 | Nielsen Simon Noesgaard | 1998 | AGF | 9863AE | 25 m | 1:01.93 | |
57 | 323 | Jensen Oliver Sintayehu | 1998 | SLAGELSE | 9805AT | 25 m | 1:02.29 | |
58 | 137 | Binau-Uldal Bertil | 1998 | HELSINGØR | 9889AK | 25 m | 1:02.33 | |
59 | 88 | Larsen Victor | 1998 | FR.SUND | 9889AM | 25 m | 1:02.35 | |
60 | 425 | Kjær Tobias Alstrup | 1998 | VIBORG | 9839AF | 25 m | 1:02.40 | |
61 | 85 | Aagaard Christian Sejr | 1998 | FARUM | 9817AG | 25 m | 1:02.49 | |
62 | 277 | Nandgave Kartikey | 1998 | OSK | 9869AM | 25 m | 1:02.55 | |
63 | 349 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 25 m | 1:02.64 | |
64 | 190 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 1:02.68 | |
65 | 280 | Harboe Jacob | 1998 | NEPTUN | 9821AS | 25 m | 1:02.72 | |
66 | 355 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 1:02.77 | |
67 | 421 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 1:03.30 | |
68 | 250 | Krogh Holger Boe | 1998 | LYSENG | 9803AO | 25 m | 1:03.97 | |
69 | 122 | Rohwedder Jonas | 1998 | HSK | 9849AO | 25 m | 1:04.25 |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 08 januar 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:55 |
Løb 28, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
14 år |
1 | 95 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 25 m | 9:11.60 | |
2 | 30 | Dehn Rikke | 1999 | HOVEDSTAD | 9978AE | 25 m | 9:14.16 | |
3 | 350 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 9:19.66 | |
4 | 256 | Carr Johanne | 1999 | NYBORG | 9992AA | 25 m | 9:38.46 | |
5 | 382 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 9:45.58 | |
6 | 510 | Heick Emilie | 1999 | AIF | 9996AC | 25 m | 9:45.73 | |
7 | 498 | Nielsen Anne Sofie | 1999 | ALLERØD | 9904AC | 25 m | 9:46.41 | |
8 | 225 | Larsen Freja Hamann | 1999 | KOLDING | 9914AC | 25 m | 9:47.17 | |
9 | 391 | Andersen Martha | 1999 | TRITON V | 9992AJ | 25 m | 9:48.13 | |
10 | 87 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 25 m | 9:52.04 | |
11 | 224 | Knudsen Stine | 1999 | KOLDING | 9918AI | 25 m | 9:54.29 | |
12 | 53 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 25 m | 9:54.39 | |
13 | 12 | Kjeldsen Matilde | 1999 | AGF | 9984AV | 25 m | 9:55.04 | |
14 | 474 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | TUNE | 9972AG | 25 m | 10:01.04 | |
15 | 400 | Thorup Pernille Maj | 1999 | TRITON V | 9906AR | 25 m | 10:02.47 | |
16 | 161 | Laursen Johanne | 1999 | HOLSTEBRO | 9918AH | 25 m | 10:05.92 | |
17 | 209 | Hansen Emma | 1999 | KØGE | 9954AA | 25 m | 10:08.18 | |
18 | 521 | Møller Delphine | 1999 | GSK | 9908AK | 25 m | 10:08.51 | |
19 | 146 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 10:15.04 | |
20 | 121 | Morsing Laura | 1999 | HSK | 9942AB | 25 m | 10:15.12 | |
21 | 515 | Christensen Laura | 1999 | GSK | 9914AH | 25 m | 10:16.32 | |
22 | 78 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 25 m | 10:19.97 | |
23 | 305 | Bunten Sofie W. | 1999 | SILKEBORG | 9974AK | 25 m | 10:22.95 | |
24 | 444 | Olesen Anna | 1999 | AALBORG | 9994AB | 25 m | 10:25.28 | |
25 | 509 | Sander Mille Rask | 1999 | MK 31 | 9948AJ | 25 m | 10:27.89 | |
26 | 240 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 25 m | 10:28.81 | |
27 | 268 | Nielsen Lykke K. | 1999 | ODDER | 9916AM | 25 m | 10:29.31 | |
28 | 469 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | ISHØJ | 9914AJ | 25 m | 10:32.16 | |
29 | 465 | Ruby Lærke Toft | 1999 | LAKSEN | 9996AG | 25 m | 10:32.39 | |
30 | 267 | Nedergaard Helene G. | 1999 | ODDER | 9956AM | 25 m | 10:35.05 | |
31 | 414 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 10:35.31 | |
32 | 174 | Olsen Julie Brosbøl | 1999 | HVIDOVRE | 9962AB | 25 m | 10:36.84 | |
33 | 234 | Christjansen Mathilde | 1999 | LYNGBY | 9964AU | 25 m | 10:36.91 | |
34 | 272 | Drest Isabella | 1999 | OSK | 9968AO | 25 m | 10:41.29 |
13 år |
1 | 506 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | MK 31 | 0058AA | 25 m | 9:44.97 | |
2 | 104 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 9:49.22 | |
3 | 381 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 9:53.60 | |
4 | 321 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 25 m | 9:58.67 | |
5 | 118 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 25 m | 10:09.79 | |
6 | 310 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 25 m | 10:11.27 | |
7 | 516 | Hansen Alberte M | 2000 | GSK | 0004AC | 25 m | 10:19.23 | |
8 | 82 | Nielsen Mia Ishøj | 2000 | FARUM | 0066AB | 25 m | 10:21.66 | |
9 | 416 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 10:24.26 | |
10 | 130 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 25 m | 10:25.87 | |
11 | 32 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 25 m | 10:26.16 | |
12 | 396 | Lønne Kristine | 2000 | TRITON V | 0016AL | 25 m | 10:33.68 | |
13 | 257 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 25 m | 10:35.49 | |
14 | 36 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 10:36.71 | |
15 | 511 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | AIF | 0054AC | 25 m | 10:42.83 | |
16 | 298 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 25 m | 10:43.06 | |
17 | 69 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 25 m | 10:47.78 | |
18 | 270 | Baraviec Cecilie | 2000 | OSK | 0016AB | 25 m | 10:49.91 | |
19 | 472 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | ISHØJ | 0062AP | 25 m | 10:50.77 | |
20 | 102 | Hansen Rebecca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 25 m | 10:57.00 | |
21 | 303 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 25 m | 10:59.57 | |
22 | 66 | Kepp Natasja | 2000 | HØRSHOLM | 0088AH | 25 m | 11:01.29 | |
23 | 236 | Jørgensen Line Fensten | 2000 | LYNGBY | 0012AJ | 25 m | 11:02.15 | |
24 | 86 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 25 m | 11:18.04 |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 08 januar 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:55 |
Løb 29, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
16 år |
1 | 24 | Bødker Victor | 1997 | HOVEDSTAD | 9731AB | 25 m | 2:26.94 | |
2 | 351 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 2:28.47 | |
3 | 221 | Gravgaard Christian | 1997 | KOLDING | 9701AH | 25 m | 2:31.45 | |
4 | 452 | Sørensen Mikael Thode | 1997 | AALBORG | 9771AB | 25 m | 2:31.90 | |
5 | 41 | Lichi Isak | 1997 | HOVEDSTAD | 9791AG | 25 m | 2:32.04 | |
6 | 216 | Sylow Lasse Foss | 1997 | KØGE | 9789AI | 25 m | 2:32.60 | |
7 | 497 | Jensen Anders Aaboe | 1997 | ALLERØD | 9779AB | 25 m | 2:35.16 | |
8 | 530 | Smidt Oliver Berggren | 1997 | SØLLERØD | 9711AM | 25 m | 2:35.75 | |
9 | 244 | Sieben Lasse | 1997 | LYNGBY | 9739AD | 25 m | 2:36.26 | |
10 | 15 | Wichmann Magnus Bladt | 1997 | AGF | 9763AN | 25 m | 2:36.86 | |
11 | 519 | Jungersen Martin | 1997 | GSK | 9799AA | 25 m | 2:37.09 | |
12 | 275 | Høvsgaard Magnus | 1997 | OSK | 9783AF | 25 m | 2:37.26 | |
13 | 365 | Troest Magnus | 1997 | KVIK | 9737AP | 25 m | 2:37.65 | |
14 | 99 | Gjaldbæk Søren W. | 1997 | GENTOFTE | 9715AA | 25 m | 2:37.68 | |
15 | 325 | Larsen Rasmus B. | 1997 | SLAGELSE | 9761AJ | 25 m | 2:37.81 | |
16 | 40 | Højme Daniel | 1997 | HOVEDSTAD | 9775AM | 25 m | 2:38.54 | |
17 | 117 | Pedersen Gustav Nilsson | 1997 | GLADSAXE | 9747AG | 25 m | 2:38.60 | |
18 | 176 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 2:38.95 | |
19 | 254 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 2:40.86 | |
20 | 424 | Jespersen Martin S. | 1997 | VIBORG | 9717AQ | 25 m | 2:43.99 | |
21 | 183 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 25 m | 2:45.96 |
15 år |
1 | 77 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 25 m | 2:27.46 | |
2 | 79 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 25 m | 2:29.85 | |
3 | 114 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 25 m | 2:34.33 | |
4 | 4 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 2:34.91 | |
5 | 361 | Skalbo Rasmus Gutfelt | 1998 | KVIK | 9809AM | 25 m | 2:35.58 | |
6 | 52 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 2:36.81 | |
7 | 182 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 2:37.51 | |
8 | 271 | Bøg Malthe | 1998 | OSK | 9815AC | 25 m | 2:40.81 | |
9 | 446 | Reese Sebastian | 1998 | AALBORG | 9881AK | 25 m | 2:40.87 | |
10 | 407 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 25 m | 2:41.07 | |
11 | 90 | Mikkelsen Kasper G | 1998 | FREM | 9839AR | 25 m | 2:41.55 | |
12 | 49 | Hermiz Kristian | 1998 | ESBJERG | 9803AF | 25 m | 2:42.50 | |
13 | 481 | Bech Lauritz | 1998 | RINGE | 9839AD | 25 m | 2:42.91 | |
14 | 56 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 25 m | 2:43.01 | |
15 | 370 | Pallesen Daniel Haahr | 1998 | SMUT | 9845AN | 25 m | 2:43.50 | |
16 | 372 | Rimer Emil | 1998 | SØNDERBORG | 9879ao | 25 m | 2:43.87 | |
17 | 7 | Cramer Toke | 1998 | AGF | 9875AI | 25 m | 2:44.09 | |
18 | 423 | Houlborg Emil | 1998 | VIBORG | 9859AP | 25 m | 2:44.76 | |
19 | 249 | Kristensen Mads D. | 1998 | LYSENG | 9831AB | 25 m | 2:45.34 | |
20 | 83 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 25 m | 2:45.36 | |
21 | 190 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 2:45.87 | |
22 | 192 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 2:45.88 | |
23 | 181 | Larsen Carl Lykkebo | 1998 | KALUNDBORG | 9841AB | 25 m | 2:46.08 | |
24 | 164 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 2:46.78 | |
25 | 233 | Børling Christoffer | 1998 | LYNGBY | 9883AL | 25 m | 2:55.82 |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 08 januar 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:55 |
Løb 30, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
14 år |
1 | 10 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | AGF | 9918AC | 25 m | 1:06.93 | |
2 | 448 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 1:08.96 | |
3 | 243 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 1:09.24 | |
4 | 96 | Christensen Nicoline | 1999 | GENTOFTE | 9934AL | 25 m | 1:09.55 | |
5 | 495 | Gosvig Gitte Sørensen | 1999 | ALLERØD | 9962AA | 25 m | 1:10.08 | |
6 | 492 | Høgskilde Cecilie | 1999 | BIRKERØD | 9922AD | 25 m | 1:10.49 | |
7 | 475 | Wissing-Thornberg Methea | 1999 | TUNE | 9932BA | 25 m | 1:10.70 | |
8 | 496 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 1:10.76 | |
9 | 31 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 1:10.92 | |
10 | 160 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 1:11.17 | |
11 | 350 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 1:11.19 | |
12 | 366 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 1:11.27 | |
13 | 491 | Friis Ditte | 1999 | BIRKERØD | 9912AJ | 25 m | 1:11.36 | |
14 | 527 | Cour Emma La | 1999 | SØLLERØD | 9932AQ | 25 m | 1:11.90 | |
15 | 120 | Franck Clara | 1999 | HSK | 9952AI | 25 m | 1:12.01 | |
16 | 151 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 1:12.32 | |
17 | 499 | Reesbøll Cecilie | 1999 | ALLERØD | 9954AN | 25 m | 1:14.39 | |
18 | 290 | Jørgensen Vibe Tofte | 1999 | RØNNE | 9956AQ | 25 m | 1:14.83 | |
19 | 139 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 1:16.97 |
13 år |
1 | 470 | Olsen Eva | 2000 | ISHØJ | 0094AM | 25 m | 1:08.79 | |
2 | 381 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 1:08.92 | |
3 | 460 | Jensen Julie Kepp | 2000 | JYLLINGE | 0042AA | 25 m | 1:10.11 | |
4 | 29 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 25 m | 1:10.26 | |
5 | 520 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GSK | 0072AG | 25 m | 1:10.44 | |
6 | 72 | Tang-Holbek Sara | 2000 | HØRSHOLM | 0044AF | 25 m | 1:10.70 | |
7 | 208 | Gürtler Yazmin B. | 2000 | KØGE | 0094AB | 25 m | 1:11.80 | |
8 | 129 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 25 m | 1:12.39 | |
9 | 428 | Hansen Nana | 2000 | VORDINGB | 0048AJ | 25 m | 1:12.49 | |
10 | 437 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 1:12.53 | |
11 | 38 | Greisen Christine | 2000 | HOVEDSTAD | 0046AD | 25 m | 1:13.13 | |
12 | 9 | Green Natascha Alexandra | 2000 | AGF | 0062AQ | 25 m | 1:13.15 | |
13 | 148 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 1:14.01 | |
14 | 357 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 25 m | 1:14.04 | |
15 | 347 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 25 m | 1:14.81 | |
16 | 159 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 1:15.54 | |
17 | 276 | Mortensen Line Bremer | 2000 | OSK | 0044AB | 25 m | 1:16.38 | |
18 | 248 | Jørgensen Katrine | 2000 | LYSENG | 0044AU | 25 m | 1:17.55 | |
19 | 295 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 1:22.25 | |
20 | 420 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 1:24.07 | |
21 | 115 | Nielsen Nicoline Toth | 2000 | GLADSAXE | 0066AS | 25 m | 1:24.26 | |
22 | 166 | Lund Stella Krogh | 2000 | HORSENS | 0056AN | 25 m | 1:26.54 | |
23 | 212 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 1:26.93 |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 08 januar 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:55 |
Løb 31, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
0 år og ældre |
1 | 341 | Kvik Drenge 1 | 0 | KVIK | 25 m | 4:00.00 | ||
2 | 23 | Hovedstaden Drenge | 1997 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:05.00 | ||
3 | 487 | Sigma Boys | 0 | SIGMA | 25 m | 4:07.00 | ||
4 | 145 | Stm 1 | 0 | STM | 25 m | 4:08.00 | ||
5 | 201 | Køge Drenge | 1997 | KØGE | 25 m | 4:09.97 | ||
6 | 228 | Lyngby Drenge | 0 | LYNGBY | 25 m | 4:10.11 | ||
7 | 429 | Aalborg Drenge 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 4:11.11 | ||
8 | 178 | Kalundborg Drenge | 1997 | KALUNDBORG | 25 m | 4:12.00 | ||
9 | 502 | Vat Copenhagen Drenge 1 | 0 | VAT CPH | 25 m | 4:12.30 | ||
10 | 74 | Farum Miniguns | 1998 | FARUM | 25 m | 4:15.00 | ||
11 | 284 | Ringsted 1 | 1997 | RINGSTED | 25 m | 4:15.00 | ||
12 | 45 | Drenge 1 Esbjerg | 0 | ESBJERG | 25 m | 4:15.27 | ||
13 | 219 | Koldings Drenge | 1997 | KOLDING | 25 m | 4:17.80 | ||
14 | 108 | Gcs Drenge | 1997 | GLADSAXE | 25 m | 4:20.92 | ||
15 | 408 | Sto Drenge | 1997 | STO | 25 m | 4:21.15 | ||
16 | 46 | Drenge 2 Esbjerg | 0 | ESBJERG | 25 m | 4:21.40 | ||
17 | 1 | Agf Drenge | 0 | AGF | 25 m | 4:21.79 | ||
18 | 97 | Gentofte Drenge | 0 | GENTOFTE | 25 m | 4:24.00 | ||
19 | 342 | Kvik Drenge 2 | 0 | KVIK | 25 m | 4:25.00 | ||
20 | 430 | Aalborg Drenge 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 4:30.00 | ||
21 | 246 | Bad Boys | 1997 | LYSENG | 25 m | 4:32.22 | ||
22 | 73 | Farum Drenge | 1997 | FARUM | 25 m | 4:34.39 | ||
23 | 195 | Holbæk Pack | 1997 | HOLBÆK | 25 m | 4:37.94 | ||
24 | 411 | Stv Herrer 97 | 1997 | STV | 25 m | 4:39.21 | ||
25 | 401 | Vest Tågehorn | 1997 | VEST | 25 m | 4:39.61 | ||
26 | 299 | Silkeborg Dregne | 1998 | SILKEBORG | 25 m | 4:39.97 |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 08 januar 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:55 |
Løb 32, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
0 år og ældre |
1 | 488 | Sigma Girls 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 4:07.00 | ||
2 | 28 | Hovestaden Piger 1 | 1999 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:09.00 | ||
3 | 106 | Gentofte Piger 1 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 4:09.00 | ||
4 | 2 | Agf Piger | 0 | AGF | 25 m | 4:10.15 | ||
5 | 503 | Vat Copenhagen Piger 1 | 0 | VAT CPH | 25 m | 4:10.30 | ||
6 | 454 | A6 Piger | 1999 | A6 | 25 m | 4:12.00 | ||
7 | 229 | Lyngby Piger | 0 | LYNGBY | 25 m | 4:12.11 | ||
8 | 343 | Kvik Piger 1 | 0 | KVIK | 25 m | 4:15.00 | ||
9 | 376 | Triton Piger 1 | 0 | TRITON B | 25 m | 4:15.00 | ||
10 | 202 | Køge Piger | 1999 | KØGE | 25 m | 4:15.10 | ||
11 | 431 | Aalborg Piger 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 4:18.49 | ||
12 | 468 | Gti Piger | 0 | GTI | 25 m | 4:21.01 | ||
13 | 409 | Sto Piger 1 | 0 | STO | 25 m | 4:21.41 | ||
14 | 300 | Silkeborg Piger | 2000 | SILKEBORG | 25 m | 4:22.70 | ||
15 | 107 | Gentofte Piger 2 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 4:24.00 | ||
16 | 145 | Stm 1 | 0 | STM | 25 m | 4:24.00 | ||
17 | 109 | Gcs Piger | 1999 | GLADSAXE | 25 m | 4:26.01 | ||
18 | 61 | Hs Piger 1 | 1999 | HØRSHOLM | 25 m | 4:27.41 | ||
19 | 489 | Sigma Girls 2 | 0 | SIGMA | 25 m | 4:28.00 | ||
20 | 504 | Vat Copenhagen Piger 2 | 0 | VAT CPH | 25 m | 4:28.50 | ||
21 | 486 | Rsk Junior | 0 | RINGE | 25 m | 4:29.91 | ||
22 | 377 | Triton Piger 2 | 0 | TRITON B | 25 m | 4:30.00 | ||
23 | 505 | Vat Copenhagen Piger 3 | 0 | VAT CPH | 25 m | 4:30.40 | ||
24 | 158 | Hsc Damer 1 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 4:31.00 | ||
25 | 398 | Vejle Piger 1 | 0 | TRITON V | 25 m | 4:32.50 | ||
26 | 136 | Helsingør Piger 1 | 1999 | HELSINGØR | 25 m | 4:34.33 | ||
27 | 47 | Piger Esbjerg | 0 | ESBJERG | 25 m | 4:34.86 | ||
28 | 34 | Hovestaden Piger 2 | 1999 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:35.00 | ||
29 | 344 | Kvik Piger 2 | 0 | KVIK | 25 m | 4:35.00 | ||
30 | 490 | Sigma Girls 3 | 0 | SIGMA | 25 m | 4:35.00 | ||
31 | 75 | Farum Piger | 1999 | FARUM | 25 m | 4:36.62 | ||
32 | 432 | Aalborg Piger 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 4:36.92 | ||
33 | 168 | Hvidovre Piger | 1999 | HVIDOVRE | 25 m | 4:37.07 | ||
34 | 301 | Silkeborg Piger 2 | 2000 | SILKEBORG | 25 m | 4:41.49 | ||
35 | 315 | Bakken Piger 1 | 1999 | SKOVBAKKEN | 25 m | 4:50.69 |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 08 januar 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:55 |