Program for Regionaltstævne
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 1, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 249 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 28.85 | |
2 | 242 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 30.62 | |
3 | 10 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 30.69 | |
4 | 67 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 30.90 | |
5 | 247 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 31.37 | |
6 | 169 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 31.49 | |
7 | 66 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 31.77 | |
8 | 213 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 32.15 | |
9 | 70 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 32.55 | |
10 | 167 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 32.96 | |
11 | 223 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 33.50 | |
12 | 69 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 33.64 | |
13 | 73 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 33.76 | |
14 | 72 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 33.79 | |
15 | 175 | Hansen Isabell | 2007 | GSK | 0754AS | 25 m | 34.21 | |
16 | 248 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 34.40 | |
17 | 178 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 34.43 | |
18 | 127 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 34.47 | |
19 | 111 | Rømer Jasmin Jansuk | 2007 | RØNNE | 0784AJ | 25 m | 34.59 | |
20 | 225 | Popp-Madsen Louise | 2007 | TUNE | 0758AJ | 25 m | 34.59 | |
21 | 160 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 34.82 | |
22 | 86 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 34.85 | |
23 | 43 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 35.08 | |
24 | 71 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 35.09 | |
25 | 107 | Bergmann Karla | 2007 | RØNNE | 0742AJ | 25 m | 35.12 | |
26 | 42 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 35.22 | |
27 | 35 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 35.34 | |
28 | 222 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 25 m | 35.50 | |
29 | 41 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 35.61 | |
30 | 257 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 35.71 | |
31 | 128 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 35.77 | |
32 | 186 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 35.80 | |
33 | 161 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 35.89 | |
34 | 214 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 35.89 | |
35 | 77 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 25 m | 35.90 | |
36 | 1 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 36.12 | |
37 | 112 | Sohn Ida | 2008 | RØNNE | 0822AD | 25 m | 36.17 | |
38 | 96 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 36.18 | |
39 | 25 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 25 m | 36.25 | |
40 | 98 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | KORSØR | 0794AK | 25 m | 36.33 | |
41 | 157 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 36.60 | |
42 | 177 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 36.66 | |
43 | 11 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 36.67 | |
44 | 3 | Kokholm Maddie Evers | 2008 | GSK | 0858AF | 25 m | 36.78 | |
45 | 102 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 36.81 | |
46 | 243 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 36.97 | |
47 | 78 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 37.69 | |
48 | 47 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | 38.15 | |
49 | 26 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 39.10 | |
50 | 97 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | KORSØR | 0848AC | 25 m | 39.46 | |
51 | 202 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 39.68 | |
52 | 176 | Hansson Smilla | 2008 | GSK | 0842AD | 25 m | 39.74 | |
53 | 9 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 39.91 | |
54 | 216 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GREVE | 0842AH | 25 m | 40.07 | |
55 | 27 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 40.20 | |
56 | 270 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | VAT CPH-MK | 0836AA | 25 m | 40.23 | |
57 | 271 | Vesth Frederikke | 2007 | ORIENT | 0766AL | 25 m | 40.28 | |
58 | 212 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GREVE | 0894AH | 25 m | 40.85 | |
59 | 170 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | 41.09 | |
60 | 240 | Brekling Adia | 2008 | KVIK | 0802AI | 25 m | 41.58 | |
61 | 180 | Nielsen Emma Panton | 2008 | GSK | 0844AF | 25 m | 41.73 | |
62 | 83 | Hanghøj Alvilde Gemmer | 2008 | HOVEDSTAD | 0814AE | 25 m | 41.74 | |
63 | 231 | Boholm Emilie Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0834AB | 25 m | 41.88 | |
64 | 6 | Jørgens Filippa Tvistholm | 2008 | SOLRØD | 0878AM | 25 m | 42.08 | |
65 | 5 | Hansen Mathilde Rygaard | 2008 | SOLRØD | 0812AK | 25 m | 42.36 | |
66 | 262 | Procter Maja | 2008 | KVIK | 0898AE | 25 m | 43.30 | |
67 | 118 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 43.37 | |
68 | 183 | Rasmussen Klara | 2008 | GSK | 0868AG | 25 m | 43.61 | |
69 | 171 | Christensen Liva | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 43.86 | |
70 | 245 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 25 m | 44.54 | |
71 | 165 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 44.92 | |
72 | 36 | Kammann Naja | 2008 | VAT CPH-MK | 0826AM | 25 m | 45.03 | |
73 | 211 | Hedetoft-Winther Caroline | 2008 | GREVE | 0874AG | 25 m | 45.05 | |
74 | 207 | Bruun Julie | 2008 | GREVE | 0802AF | 25 m | 47.52 | |
75 | 263 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 25 m | 47.92 | |
76 | 108 | Degler Katrine | 2008 | RØNNE | 0844AH | 25 m | 50.34 | |
77 | 40 | Nietzson-Bentholm Svea | 2008 | VAT CPH-MK | 0822AM | 25 m | 53.33 | |
78 | 34 | Dresler India Høj | 2008 | VAT CPH-MK | 0864AM | 25 m | 54.06 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Nakskov Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:31 |
Løb 2, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 19 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 27.91 | |
2 | 57 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 28.41 | |
3 | 205 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 28.67 | |
4 | 104 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 29.39 | |
5 | 210 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GREVE | 0645AA | 25 m | 29.94 | |
6 | 164 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 30.44 | |
7 | 129 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 30.48 | |
8 | 106 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 30.56 | |
9 | 56 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 30.72 | |
10 | 162 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 31.00 | |
11 | 258 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 31.11 | |
12 | 241 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 31.37 | |
13 | 80 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 31.53 | |
14 | 272 | Dimon Mark | 2006 | GREVE | 0667AJ | 25 m | 31.88 | |
15 | 29 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 32.05 | |
16 | 268 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 32.21 | |
17 | 60 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 32.35 | |
18 | 103 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 32.35 | |
19 | 22 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 32.44 | |
20 | 156 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 32.44 | |
21 | 21 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 32.45 | |
22 | 173 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 32.55 | |
23 | 244 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 32.55 | |
24 | 130 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 32.61 | |
25 | 166 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 32.71 | |
26 | 59 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 32.75 | |
27 | 163 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 32.78 | |
28 | 20 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 32.79 | |
29 | 269 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 32.89 | |
30 | 182 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 32.91 | |
31 | 174 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 32.92 | |
32 | 126 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 32.95 | |
33 | 61 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 32.96 | |
34 | 30 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 32.98 | |
35 | 226 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 32.98 | |
36 | 62 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 33.05 | |
37 | 185 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | 33.37 | |
38 | 125 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 33.63 | |
39 | 99 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 33.67 | |
40 | 219 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 33.67 | |
41 | 109 | Erichsen Laurits | 2007 | RØNNE | 0717AI | 25 m | 33.73 | |
42 | 215 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GREVE | 0627AF | 25 m | 33.84 | |
43 | 254 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 33.94 | |
44 | 233 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 25 m | 34.34 | |
45 | 206 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 34.78 | |
46 | 4 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 25 m | 34.91 | |
47 | 239 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 34.97 | |
48 | 117 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 35.14 | |
49 | 266 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 35.24 | |
50 | 18 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 35.45 | |
51 | 151 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 35.46 | |
52 | 45 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 35.61 | |
53 | 15 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 35.64 | |
54 | 209 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 35.82 | |
55 | 16 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 36.06 | |
56 | 232 | Tørngren Thor Sean | 2006 | HASLEV | 0603AD | 25 m | 36.14 | |
57 | 153 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 36.16 | |
58 | 23 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 36.31 | |
59 | 84 | Hedegaard Ludvig | 2007 | HOVEDSTAD | 0725AG | 25 m | 36.41 | |
60 | 85 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 36.76 | |
61 | 79 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 37.31 | |
62 | 50 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 37.41 | |
63 | 90 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 25 m | 37.47 | |
64 | 253 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 37.58 | |
65 | 203 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 37.75 | |
66 | 119 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 37.86 | |
67 | 256 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 25 m | 38.13 | |
68 | 261 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 25 m | 38.23 | |
69 | 199 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 38.41 | |
70 | 158 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 38.96 | |
71 | 91 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 39.22 | |
72 | 255 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | 39.68 | |
73 | 105 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 39.69 | |
74 | 204 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 25 m | 40.58 | |
75 | 49 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 0787AJ | 25 m | 40.59 | |
76 | 260 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 40.59 | |
77 | 24 | Knudsen Lau Gerner | 2007 | VATCPH-STT | 0773AF | 25 m | 43.00 | |
78 | 224 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | TUNE | 0741AH | 25 m | 43.61 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Nakskov Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:31 |
Løb 3, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 13 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:15.87 | |
2 | 242 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:16.13 | |
3 | 66 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 1:16.50 | |
4 | 65 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 1:19.85 | |
5 | 64 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 1:21.22 | |
6 | 213 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 1:22.92 | |
7 | 128 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 1:25.46 | |
8 | 72 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 1:28.26 | |
9 | 131 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 1:29.16 | |
10 | 75 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 1:29.20 | |
11 | 222 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 25 m | 1:29.40 | |
12 | 127 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 1:29.58 | |
13 | 43 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 1:29.75 | |
14 | 7 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | 1:30.49 | |
15 | 181 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 1:31.06 | |
16 | 243 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 1:31.81 | |
17 | 96 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 1:32.23 | |
18 | 76 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 1:32.26 | |
19 | 46 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 1:32.32 | |
20 | 11 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 1:32.78 | |
21 | 198 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 1:35.35 | |
22 | 159 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 1:36.04 | |
23 | 202 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 1:36.92 | |
24 | 48 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 1:38.17 | |
25 | 176 | Hansson Smilla | 2008 | GSK | 0842AD | 25 m | 1:38.38 | |
26 | 83 | Hanghøj Alvilde Gemmer | 2008 | HOVEDSTAD | 0814AE | 25 m | 1:38.51 | |
27 | 3 | Kokholm Maddie Evers | 2008 | GSK | 0858AF | 25 m | 1:38.95 | |
28 | 270 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | VAT CPH-MK | 0836AA | 25 m | 1:39.15 | |
29 | 265 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 1:39.52 | |
30 | 112 | Sohn Ida | 2008 | RØNNE | 0822AD | 25 m | 1:40.55 | |
31 | 170 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | 1:41.93 | |
32 | 88 | Vestergaard Clara | 2008 | HOVEDSTAD | 0864AB | 25 m | 1:42.11 | |
33 | 87 | Strodtmann Andrea Busk | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AD | 25 m | 1:42.30 | |
34 | 221 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 1:42.91 | |
35 | 9 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 1:42.98 | |
36 | 186 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 1:44.38 | |
37 | 27 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 1:45.04 | |
38 | 81 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 25 m | 1:50.59 | |
39 | 171 | Christensen Liva | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 1:50.62 | |
40 | 262 | Procter Maja | 2008 | KVIK | 0898AE | 25 m | 1:50.67 | |
41 | 240 | Brekling Adia | 2008 | KVIK | 0802AI | 25 m | 1:50.94 | |
42 | 187 | Zornhagen Emma Westarp | 2007 | GSK | 0794AJ | 25 m | 1:51.83 | |
43 | 165 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 1:52.97 | |
44 | 110 | Johansen Clara | 2008 | RØNNE | 0872AH | 25 m | 1:56.30 | |
45 | 8 | Bækmark Mille | 2008 | AIF | 0824AL | 25 m | 1:57.28 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Nakskov Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:31 |
Løb 4, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 19 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:09.82 | |
2 | 205 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 1:09.90 | |
3 | 162 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:14.12 | |
4 | 57 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 1:17.26 | |
5 | 258 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 1:17.34 | |
6 | 55 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 1:17.71 | |
7 | 217 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GREVE | 0675AB | 25 m | 1:18.42 | |
8 | 29 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 1:19.39 | |
9 | 56 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 1:19.76 | |
10 | 80 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 1:20.13 | |
11 | 54 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 1:20.61 | |
12 | 244 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 1:20.72 | |
13 | 168 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 1:21.16 | |
14 | 61 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 1:21.48 | |
15 | 156 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:22.25 | |
16 | 152 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:22.80 | |
17 | 15 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:23.37 | |
18 | 163 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 1:23.77 | |
19 | 268 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 1:24.00 | |
20 | 62 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 1:24.85 | |
21 | 172 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 1:24.99 | |
22 | 219 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 1:25.04 | |
23 | 16 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 1:25.23 | |
24 | 99 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 1:27.07 | |
25 | 239 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 1:27.49 | |
26 | 250 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 1:27.95 | |
27 | 17 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:28.18 | |
28 | 18 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 1:28.29 | |
29 | 90 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 25 m | 1:29.37 | |
30 | 184 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 1:30.39 | |
31 | 121 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 1:31.11 | |
32 | 226 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 1:31.36 | |
33 | 85 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 1:32.88 | |
34 | 89 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 1:33.10 | |
35 | 218 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 1:34.24 | |
36 | 79 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 1:34.53 | |
37 | 92 | Zeller Asbjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0737AA | 25 m | 1:34.92 | |
38 | 105 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 1:35.02 | |
39 | 261 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 25 m | 1:35.02 | |
40 | 82 | Groule Rasmus | 2007 | HOVEDSTAD | 0705AC | 25 m | 1:35.95 | |
41 | 209 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 1:35.95 | |
42 | 50 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 1:36.17 | |
43 | 91 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 1:37.39 | |
44 | 45 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 1:38.29 | |
45 | 49 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 0787AJ | 25 m | 1:40.36 | |
46 | 260 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 1:40.45 | |
47 | 109 | Erichsen Laurits | 2007 | RØNNE | 0717AI | 25 m | 1:40.94 | |
48 | 122 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | 1:43.83 | |
49 | 259 | Munkebæk Gustav Yde | 2007 | KVIK | 0767AB | 25 m | 1:59.24 | |
50 | 227 | Thestrup Benjamin Kofoed | 2007 | TUNE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Nakskov Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:31 |
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 13 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 39.28 | |
2 | 167 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 39.55 | |
3 | 10 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 40.15 | |
4 | 169 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 41.10 | |
5 | 70 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 42.68 | |
6 | 12 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 42.79 | |
7 | 65 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 42.92 | |
8 | 178 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 43.73 | |
9 | 69 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 43.74 | |
10 | 64 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 44.09 | |
11 | 220 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 44.14 | |
12 | 200 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 44.64 | |
13 | 175 | Hansen Isabell | 2007 | GSK | 0754AS | 25 m | 45.92 | |
14 | 73 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 46.07 | |
15 | 223 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 46.76 | |
16 | 7 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | 46.90 | |
17 | 248 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 46.99 | |
18 | 76 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 47.61 | |
19 | 25 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 25 m | 48.32 | |
20 | 124 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 48.46 | |
21 | 127 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 48.73 | |
22 | 246 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 48.79 | |
23 | 257 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 49.01 | |
24 | 71 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 49.12 | |
25 | 251 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 49.15 | |
26 | 252 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 49.21 | |
27 | 1 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 49.31 | |
28 | 86 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 49.36 | |
29 | 44 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 49.71 | |
30 | 179 | Kjærebye Ella | 2007 | GSK | 0726AF | 25 m | 49.75 | |
31 | 197 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 49.83 | |
32 | 46 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 49.98 | |
33 | 180 | Nielsen Emma Panton | 2008 | GSK | 0844AF | 25 m | 50.05 | |
34 | 37 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 0798AO | 25 m | 50.19 | |
35 | 26 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 50.25 | |
36 | 187 | Zornhagen Emma Westarp | 2007 | GSK | 0794AJ | 25 m | 50.25 | |
37 | 42 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 50.27 | |
38 | 208 | Byrne Fiona Lei | 2007 | GREVE | 0776AI | 25 m | 50.27 | |
39 | 155 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 50.33 | |
40 | 271 | Vesth Frederikke | 2007 | ORIENT | 0766AL | 25 m | 50.41 | |
41 | 41 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 50.51 | |
42 | 183 | Rasmussen Klara | 2008 | GSK | 0868AG | 25 m | 50.73 | |
43 | 177 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 50.82 | |
44 | 78 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 50.96 | |
45 | 170 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | 52.46 | |
46 | 77 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 25 m | 52.79 | |
47 | 221 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 52.82 | |
48 | 240 | Brekling Adia | 2008 | KVIK | 0802AI | 25 m | 52.92 | |
49 | 265 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 53.33 | |
50 | 207 | Bruun Julie | 2008 | GREVE | 0802AF | 25 m | 53.52 | |
51 | 202 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 53.80 | |
52 | 161 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 54.23 | |
53 | 171 | Christensen Liva | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 54.34 | |
54 | 97 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | KORSØR | 0848AC | 25 m | 54.72 | |
55 | 231 | Boholm Emilie Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0834AB | 25 m | 55.76 | |
56 | 5 | Hansen Mathilde Rygaard | 2008 | SOLRØD | 0812AK | 25 m | 56.86 | |
57 | 47 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | 57.29 | |
58 | 214 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 58.29 | |
59 | 216 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GREVE | 0842AH | 25 m | 58.29 | |
60 | 83 | Hanghøj Alvilde Gemmer | 2008 | HOVEDSTAD | 0814AE | 25 m | 58.50 | |
61 | 88 | Vestergaard Clara | 2008 | HOVEDSTAD | 0864AB | 25 m | 58.84 | |
62 | 262 | Procter Maja | 2008 | KVIK | 0898AE | 25 m | 59.00 | |
63 | 245 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 25 m | 59.03 | |
64 | 211 | Hedetoft-Winther Caroline | 2008 | GREVE | 0874AG | 25 m | 59.41 | |
65 | 36 | Kammann Naja | 2008 | VAT CPH-MK | 0826AM | 25 m | 59.42 | |
66 | 40 | Nietzson-Bentholm Svea | 2008 | VAT CPH-MK | 0822AM | 25 m | 59.69 | |
67 | 118 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 1:00.03 | |
68 | 34 | Dresler India Høj | 2008 | VAT CPH-MK | 0864AM | 25 m | 1:00.20 | |
69 | 264 | Rønnow Dagmar | 2008 | KVIK | 0852AI | 25 m | 1:03.40 | |
70 | 263 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 25 m | 1:03.62 | |
71 | 81 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 25 m | 1:14.32 | |
72 | 98 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | KORSØR | 0794AK | 25 m | 1:27.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Nakskov Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:31 |
Løb 6, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 210 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GREVE | 0645AA | 25 m | 36.47 | |
2 | 55 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 37.64 | |
3 | 29 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 37.93 | |
4 | 22 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 38.82 | |
5 | 14 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 39.67 | |
6 | 106 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 39.86 | |
7 | 21 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 39.87 | |
8 | 166 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 40.39 | |
9 | 104 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 41.16 | |
10 | 269 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 41.68 | |
11 | 164 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 42.01 | |
12 | 130 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 42.68 | |
13 | 173 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 42.73 | |
14 | 60 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 42.98 | |
15 | 182 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 43.29 | |
16 | 33 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 43.48 | |
17 | 244 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 44.52 | |
18 | 239 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 44.56 | |
19 | 59 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 44.92 | |
20 | 206 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 44.98 | |
21 | 126 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 45.63 | |
22 | 54 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 45.69 | |
23 | 272 | Dimon Mark | 2006 | GREVE | 0667AJ | 25 m | 46.01 | |
24 | 17 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 46.09 | |
25 | 154 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 46.23 | |
26 | 80 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 46.41 | |
27 | 23 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 46.53 | |
28 | 94 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 46.71 | |
29 | 168 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 46.87 | |
30 | 218 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 47.15 | |
31 | 30 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 47.18 | |
32 | 199 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 47.57 | |
33 | 125 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 49.62 | |
34 | 82 | Groule Rasmus | 2007 | HOVEDSTAD | 0705AC | 25 m | 50.39 | |
35 | 256 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 25 m | 50.77 | |
36 | 250 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 51.48 | |
37 | 151 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 51.51 | |
38 | 121 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 51.56 | |
39 | 92 | Zeller Asbjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0737AA | 25 m | 51.78 | |
40 | 101 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 52.32 | |
41 | 153 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 52.38 | |
42 | 24 | Knudsen Lau Gerner | 2007 | VATCPH-STT | 0773AF | 25 m | 52.49 | |
43 | 84 | Hedegaard Ludvig | 2007 | HOVEDSTAD | 0725AG | 25 m | 52.62 | |
44 | 241 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 52.92 | |
45 | 89 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 53.19 | |
46 | 158 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 53.38 | |
47 | 253 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 53.85 | |
48 | 39 | Nielsen-Bentholm Alfred | 2007 | VAT CPH-MK | 0765AG | 25 m | 54.00 | |
49 | 79 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 54.25 | |
50 | 119 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 55.02 | |
51 | 203 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 55.52 | |
52 | 132 | Rydberg Anton Dam | 2007 | KØGE | 0799AD | 25 m | 56.14 | |
53 | 38 | Kort Nicky | 2007 | VAT CPH-MK | 0791AH | 25 m | 57.07 | |
54 | 259 | Munkebæk Gustav Yde | 2007 | KVIK | 0767AB | 25 m | 57.20 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Nakskov Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:31 |
Løb 7, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 249 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:14.22 | |
2 | 13 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:17.37 | |
3 | 67 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 1:18.65 | |
4 | 64 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 1:21.42 | |
5 | 247 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:21.46 | |
6 | 70 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 1:21.58 | |
7 | 213 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 1:22.32 | |
8 | 167 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:23.17 | |
9 | 220 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 1:24.04 | |
10 | 181 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 1:24.76 | |
11 | 178 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 1:26.49 | |
12 | 69 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 1:26.93 | |
13 | 86 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 1:27.19 | |
14 | 73 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 1:27.55 | |
15 | 124 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 1:27.81 | |
16 | 252 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 1:28.04 | |
17 | 7 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | 1:28.13 | |
18 | 160 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 1:28.22 | |
19 | 175 | Hansen Isabell | 2007 | GSK | 0754AS | 25 m | 1:28.31 | |
20 | 71 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 1:28.39 | |
21 | 43 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 1:28.86 | |
22 | 127 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 1:29.20 | |
23 | 72 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 1:29.25 | |
24 | 75 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 1:29.35 | |
25 | 200 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 1:29.43 | |
26 | 107 | Bergmann Karla | 2007 | RØNNE | 0742AJ | 25 m | 1:29.94 | |
27 | 35 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 1:30.19 | |
28 | 223 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 1:30.48 | |
29 | 1 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 1:30.78 | |
30 | 257 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 1:30.85 | |
31 | 243 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 1:31.41 | |
32 | 128 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 1:31.61 | |
33 | 76 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 1:31.71 | |
34 | 12 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:32.22 | |
35 | 222 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 25 m | 1:32.34 | |
36 | 161 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:33.55 | |
37 | 248 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 1:33.81 | |
38 | 157 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 1:33.94 | |
39 | 102 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 1:33.97 | |
40 | 131 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 1:34.67 | |
41 | 25 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 25 m | 1:34.69 | |
42 | 155 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 1:35.07 | |
43 | 186 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 1:35.16 | |
44 | 238 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | 1:35.64 | |
45 | 271 | Vesth Frederikke | 2007 | ORIENT | 0766AL | 25 m | 1:35.73 | |
46 | 46 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 1:35.83 | |
47 | 98 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | KORSØR | 0794AK | 25 m | 1:36.29 | |
48 | 225 | Popp-Madsen Louise | 2007 | TUNE | 0758AJ | 25 m | 1:37.03 | |
49 | 179 | Kjærebye Ella | 2007 | GSK | 0726AF | 25 m | 1:37.19 | |
50 | 77 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 25 m | 1:37.20 | |
51 | 177 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 1:37.35 | |
52 | 112 | Sohn Ida | 2008 | RØNNE | 0822AD | 25 m | 1:37.38 | |
53 | 78 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 1:37.41 | |
54 | 246 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 1:37.49 | |
55 | 9 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 1:37.50 | |
56 | 197 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:39.23 | |
57 | 159 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 1:39.79 | |
58 | 83 | Hanghøj Alvilde Gemmer | 2008 | HOVEDSTAD | 0814AE | 25 m | 1:39.89 | |
59 | 221 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 1:40.45 | |
60 | 3 | Kokholm Maddie Evers | 2008 | GSK | 0858AF | 25 m | 1:40.53 | |
61 | 214 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 1:40.85 | |
62 | 202 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 1:41.06 | |
63 | 270 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | VAT CPH-MK | 0836AA | 25 m | 1:41.54 | |
64 | 176 | Hansson Smilla | 2008 | GSK | 0842AD | 25 m | 1:41.66 | |
65 | 198 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 1:41.87 | |
66 | 170 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | 1:41.99 | |
67 | 180 | Nielsen Emma Panton | 2008 | GSK | 0844AF | 25 m | 1:44.08 | |
68 | 265 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 1:44.62 | |
69 | 97 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | KORSØR | 0848AC | 25 m | 1:44.68 | |
70 | 47 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | 1:47.00 | |
71 | 88 | Vestergaard Clara | 2008 | HOVEDSTAD | 0864AB | 25 m | 1:50.54 | |
72 | 48 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 1:51.29 | |
73 | 212 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GREVE | 0894AH | 25 m | 1:51.30 | |
74 | 120 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 1:51.61 | |
75 | 118 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 1:52.13 | |
76 | 216 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GREVE | 0842AH | 25 m | 1:52.18 | |
77 | 36 | Kammann Naja | 2008 | VAT CPH-MK | 0826AM | 25 m | 2:07.13 | |
78 | 40 | Nietzson-Bentholm Svea | 2008 | VAT CPH-MK | 0822AM | 25 m | 2:08.91 | |
79 | 208 | Byrne Fiona Lei | 2007 | GREVE | 0776AI | 25 m | 2:37.43 | |
80 | 6 | Jørgens Filippa Tvistholm | 2008 | SOLRØD | 0878AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Nakskov Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:31 |
Løb 8, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 205 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 1:12.23 | |
2 | 210 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GREVE | 0645AA | 25 m | 1:12.46 | |
3 | 55 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 1:13.70 | |
4 | 14 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:14.20 | |
5 | 162 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:16.89 | |
6 | 166 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:18.81 | |
7 | 22 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 1:19.44 | |
8 | 164 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 1:20.23 | |
9 | 244 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 1:20.67 | |
10 | 60 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 1:20.78 | |
11 | 152 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:20.91 | |
12 | 258 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 1:21.81 | |
13 | 21 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:22.18 | |
14 | 168 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 1:22.75 | |
15 | 103 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:22.90 | |
16 | 129 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 1:23.51 | |
17 | 156 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:23.59 | |
18 | 172 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 1:24.47 | |
19 | 217 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GREVE | 0675AB | 25 m | 1:24.55 | |
20 | 268 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 1:24.67 | |
21 | 61 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 1:25.26 | |
22 | 182 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 1:25.26 | |
23 | 163 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 1:25.43 | |
24 | 269 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 1:26.53 | |
25 | 206 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 1:26.82 | |
26 | 30 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 1:26.89 | |
27 | 174 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 1:27.10 | |
28 | 99 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 1:27.33 | |
29 | 28 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 1:27.55 | |
30 | 4 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 25 m | 1:27.74 | |
31 | 254 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 1:27.85 | |
32 | 219 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 1:27.93 | |
33 | 173 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 1:27.95 | |
34 | 90 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 25 m | 1:27.99 | |
35 | 241 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 1:28.01 | |
36 | 126 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 1:28.18 | |
37 | 226 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 1:28.46 | |
38 | 154 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:28.93 | |
39 | 201 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 1:29.95 | |
40 | 272 | Dimon Mark | 2006 | GREVE | 0667AJ | 25 m | 1:29.95 | |
41 | 54 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 1:30.11 | |
42 | 184 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 1:30.22 | |
43 | 232 | Tørngren Thor Sean | 2006 | HASLEV | 0603AD | 25 m | 1:30.25 | |
44 | 17 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:30.71 | |
45 | 218 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 1:30.79 | |
46 | 23 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 1:31.51 | |
47 | 266 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 1:31.60 | |
48 | 117 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 1:31.74 | |
49 | 45 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 1:31.79 | |
50 | 89 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 1:32.39 | |
51 | 215 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GREVE | 0627AF | 25 m | 1:32.43 | |
52 | 121 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 1:32.53 | |
53 | 125 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 1:32.95 | |
54 | 92 | Zeller Asbjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0737AA | 25 m | 1:34.02 | |
55 | 85 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 1:34.53 | |
56 | 153 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 1:34.54 | |
57 | 16 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 1:34.66 | |
58 | 50 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 1:35.22 | |
59 | 18 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 1:35.24 | |
60 | 15 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:35.25 | |
61 | 250 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 1:35.25 | |
62 | 79 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 1:36.07 | |
63 | 239 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 1:36.12 | |
64 | 209 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 1:36.62 | |
65 | 105 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 1:37.05 | |
66 | 151 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 1:37.27 | |
67 | 109 | Erichsen Laurits | 2007 | RØNNE | 0717AI | 25 m | 1:37.33 | |
68 | 82 | Groule Rasmus | 2007 | HOVEDSTAD | 0705AC | 25 m | 1:37.84 | |
69 | 256 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 25 m | 1:38.41 | |
70 | 158 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 1:40.66 | |
71 | 91 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 1:40.93 | |
72 | 84 | Hedegaard Ludvig | 2007 | HOVEDSTAD | 0725AG | 25 m | 1:40.94 | |
73 | 119 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 1:41.12 | |
74 | 253 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 1:45.69 | |
75 | 39 | Nielsen-Bentholm Alfred | 2007 | VAT CPH-MK | 0765AG | 25 m | 1:46.27 | |
76 | 49 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 0787AJ | 25 m | 1:46.84 | |
77 | 101 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 1:46.88 | |
78 | 255 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | 1:47.14 | |
79 | 259 | Munkebæk Gustav Yde | 2007 | KVIK | 0767AB | 25 m | 1:53.30 | |
80 | 267 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 25 m | 1:58.04 | |
81 | 132 | Rydberg Anton Dam | 2007 | KØGE | 0799AD | 25 m | 2:02.35 | |
82 | 2 | Schønau Lauge | 2007 | NAKSKOV | 0777AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Nakskov Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:31 |
Løb 9, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 10 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 2:24.33 | |
2 | 242 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 2:33.60 | |
3 | 66 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 2:35.99 | |
4 | 65 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 2:36.24 | |
5 | 249 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 2:36.65 | |
6 | 67 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 2:37.08 | |
7 | 169 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 2:37.57 | |
8 | 247 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 2:39.46 | |
9 | 64 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 2:40.33 | |
10 | 35 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 2:42.13 | |
11 | 124 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 2:42.79 | |
12 | 102 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 2:51.32 | |
13 | 160 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 2:52.08 | |
14 | 75 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 2:52.69 | |
15 | 12 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 2:52.73 | |
16 | 11 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 2:52.80 | |
17 | 131 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 2:53.02 | |
18 | 96 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 2:54.26 | |
19 | 181 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 2:54.33 | |
20 | 107 | Bergmann Karla | 2007 | RØNNE | 0742AJ | 25 m | 2:54.96 | |
21 | 200 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 2:55.63 | |
22 | 42 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 2:56.09 | |
23 | 41 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 2:58.86 | |
24 | 220 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 2:59.04 | |
25 | 238 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Nakskov Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:31 |
Løb 10, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 19 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 2:16.24 | |
2 | 57 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 2:17.75 | |
3 | 56 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 2:20.62 | |
4 | 14 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 2:22.74 | |
5 | 106 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 2:27.41 | |
6 | 258 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 2:29.89 | |
7 | 59 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 2:36.12 | |
8 | 152 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 2:36.75 | |
9 | 103 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 2:36.81 | |
10 | 104 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 2:37.02 | |
11 | 62 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 2:39.89 | |
12 | 129 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 2:40.15 | |
13 | 130 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 2:40.16 | |
14 | 172 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 2:40.53 | |
15 | 217 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GREVE | 0675AB | 25 m | 2:40.76 | |
16 | 28 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 2:42.53 | |
17 | 54 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 2:42.72 | |
18 | 30 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 2:43.53 | |
19 | 199 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 3:23.82 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Nakskov Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:31 |
Løb 11, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 31 | Vat | 2007 | VAT CPH | 25 m | 2:28.29 | ||
2 | 63 | Hovedstadens Piger 1 | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:29.25 | ||
3 | 192 | Vg17 Piger 1 | 2007 | VG17 | 25 m | 2:32.00 | ||
4 | 68 | Hovedstadens Piger 2 | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:35.72 | ||
5 | 116 | Køge Piger | 2007 | KØGE | 25 m | 2:36.00 | ||
6 | 230 | Gti Supergirls | 2007 | GTI | 25 m | 2:36.10 | ||
7 | 193 | Vg17 Piger 2 | 2007 | VG17 | 25 m | 2:41.00 | ||
8 | 236 | Kvik Piger 1 | 2007 | KVIK | 25 m | 2:45.00 | ||
9 | 74 | Hovedstadens Piger 3 | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:49.46 | ||
10 | 194 | Vg17 Piger 3 | 2007 | VG17 | 25 m | 2:50.00 | ||
11 | 237 | Kvik Piger 2 | 2007 | KVIK | 25 m | 2:55.00 | ||
12 | 195 | Vg17 Piger 4 | 2007 | VG17 | 25 m | 2:59.00 | ||
13 | 196 | Vg17 Piger 5 | 2007 | VG17 | 25 m | 3:05.00 | ||
14 | 113 | Rønne Piger | 2007 | RØNNE | 25 m | 3:05.40 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Nakskov Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:31 |
Løb 12, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 32 | Vat | 2006 | VAT CPH | 25 m | 2:17.31 | ||
2 | 53 | Hovedstadens Drenge 1 | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:18.89 | ||
3 | 188 | Vg17 Drenge 1 | 2006 | VG17 | 25 m | 2:20.00 | ||
4 | 189 | Vg17 Drenge 2 | 2006 | VG17 | 25 m | 2:27.00 | ||
5 | 190 | Vg17 Drenge 3 | 2006 | VG17 | 25 m | 2:30.00 | ||
6 | 228 | Gti Superboys | 2006 | GTI | 25 m | 2:30.00 | ||
7 | 58 | Hovedstadens Drenge 2 | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:30.22 | ||
8 | 100 | Ringsteds Drenge | 2006 | RINGSTED | 25 m | 2:31.94 | ||
9 | 234 | Kvik Drenge 1 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:35.00 | ||
10 | 114 | Køge Drenge 1 | 2006 | KØGE | 25 m | 2:36.50 | ||
11 | 191 | Vg17 Drenge 4 | 2006 | VG17 | 25 m | 2:44.00 | ||
12 | 235 | Kvik Drenge 2 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:50.00 | ||
13 | 115 | Køge Drenge 2 | 2006 | KØGE | 25 m | 3:00.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Nakskov Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:31 |
Løb 13, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 249 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:05.13 | |
2 | 10 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:06.00 | |
3 | 242 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:08.28 | |
4 | 67 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 1:08.39 | |
5 | 169 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 1:09.87 | |
6 | 247 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:10.63 | |
7 | 65 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 1:13.04 | |
8 | 124 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 1:13.19 | |
9 | 69 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 1:14.03 | |
10 | 123 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 1:14.10 | |
11 | 70 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 1:14.23 | |
12 | 72 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 1:14.61 | |
13 | 64 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 1:14.83 | |
14 | 35 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 1:15.10 | |
15 | 128 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 1:15.94 | |
16 | 7 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | 1:16.15 | |
17 | 107 | Bergmann Karla | 2007 | RØNNE | 0742AJ | 25 m | 1:16.61 | |
18 | 42 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 1:17.34 | |
19 | 71 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 1:17.64 | |
20 | 41 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 1:17.76 | |
21 | 175 | Hansen Isabell | 2007 | GSK | 0754AS | 25 m | 1:17.87 | |
22 | 102 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 1:17.99 | |
23 | 86 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 1:18.11 | |
24 | 160 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 1:18.73 | |
25 | 131 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 1:18.84 | |
26 | 43 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 1:18.98 | |
27 | 77 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 25 m | 1:19.00 | |
28 | 223 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 1:19.62 | |
29 | 93 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 1:19.84 | |
30 | 11 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 1:19.91 | |
31 | 214 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 1:20.29 | |
32 | 200 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 1:20.39 | |
33 | 111 | Rømer Jasmin Jansuk | 2007 | RØNNE | 0784AJ | 25 m | 1:20.62 | |
34 | 76 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 1:21.98 | |
35 | 161 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:22.02 | |
36 | 112 | Sohn Ida | 2008 | RØNNE | 0822AD | 25 m | 1:23.09 | |
37 | 95 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 25 m | 1:25.98 | |
38 | 221 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 1:26.63 | |
39 | 202 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 1:26.68 | |
40 | 198 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 1:27.20 | |
41 | 3 | Kokholm Maddie Evers | 2008 | GSK | 0858AF | 25 m | 1:27.31 | |
42 | 9 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 1:27.42 | |
43 | 78 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 1:27.49 | |
44 | 37 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 0798AO | 25 m | 1:29.12 | |
45 | 97 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | KORSØR | 0848AC | 25 m | 1:29.83 | |
46 | 270 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | VAT CPH-MK | 0836AA | 25 m | 1:30.43 | |
47 | 26 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 1:30.50 | |
48 | 44 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 1:31.73 | |
49 | 180 | Nielsen Emma Panton | 2008 | GSK | 0844AF | 25 m | 1:32.36 | |
50 | 176 | Hansson Smilla | 2008 | GSK | 0842AD | 25 m | 1:33.05 | |
51 | 27 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 1:33.07 | |
52 | 118 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 1:34.18 | |
53 | 231 | Boholm Emilie Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0834AB | 25 m | 1:34.63 | |
54 | 216 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GREVE | 0842AH | 25 m | 1:34.79 | |
55 | 83 | Hanghøj Alvilde Gemmer | 2008 | HOVEDSTAD | 0814AE | 25 m | 1:34.89 | |
56 | 108 | Degler Katrine | 2008 | RØNNE | 0844AH | 25 m | 1:35.09 | |
57 | 212 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GREVE | 0894AH | 25 m | 1:35.11 | |
58 | 265 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 1:35.47 | |
59 | 6 | Jørgens Filippa Tvistholm | 2008 | SOLRØD | 0878AM | 25 m | 1:35.95 | |
60 | 262 | Procter Maja | 2008 | KVIK | 0898AE | 25 m | 1:35.98 | |
61 | 240 | Brekling Adia | 2008 | KVIK | 0802AI | 25 m | 1:36.48 | |
62 | 47 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | 1:36.60 | |
63 | 48 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 1:37.30 | |
64 | 8 | Bækmark Mille | 2008 | AIF | 0824AL | 25 m | 1:42.53 | |
65 | 110 | Johansen Clara | 2008 | RØNNE | 0872AH | 25 m | 1:53.28 | |
66 | 264 | Rønnow Dagmar | 2008 | KVIK | 0852AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Nakskov Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:31 |
Løb 14, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 19 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 58.87 | |
2 | 57 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 1:01.97 | |
3 | 56 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 1:05.16 | |
4 | 205 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 1:06.64 | |
5 | 55 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 1:06.99 | |
6 | 129 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 1:08.19 | |
7 | 258 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 1:08.52 | |
8 | 104 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 1:08.82 | |
9 | 130 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 1:09.89 | |
10 | 22 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 1:10.02 | |
11 | 21 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:10.16 | |
12 | 61 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 1:10.24 | |
13 | 80 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 1:10.27 | |
14 | 156 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:10.52 | |
15 | 60 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 1:10.86 | |
16 | 54 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 1:11.09 | |
17 | 103 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:12.05 | |
18 | 241 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 1:12.09 | |
19 | 268 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 1:12.26 | |
20 | 172 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 1:12.28 | |
21 | 217 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GREVE | 0675AB | 25 m | 1:12.28 | |
22 | 126 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 1:12.80 | |
23 | 106 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:12.82 | |
24 | 99 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 1:13.28 | |
25 | 20 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:13.59 | |
26 | 201 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 1:14.09 | |
27 | 173 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 1:14.20 | |
28 | 182 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 1:14.20 | |
29 | 163 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 1:14.49 | |
30 | 185 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | 1:14.50 | |
31 | 254 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 1:14.50 | |
32 | 206 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 1:14.55 | |
33 | 15 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:14.69 | |
34 | 272 | Dimon Mark | 2006 | GREVE | 0667AJ | 25 m | 1:14.97 | |
35 | 125 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 1:15.80 | |
36 | 18 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 1:16.03 | |
37 | 17 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:16.04 | |
38 | 226 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 1:16.17 | |
39 | 233 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 25 m | 1:18.07 | |
40 | 33 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 1:18.64 | |
41 | 16 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 1:19.36 | |
42 | 79 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 1:20.26 | |
43 | 109 | Erichsen Laurits | 2007 | RØNNE | 0717AI | 25 m | 1:20.38 | |
44 | 151 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 1:20.58 | |
45 | 232 | Tørngren Thor Sean | 2006 | HASLEV | 0603AD | 25 m | 1:20.79 | |
46 | 209 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 1:21.07 | |
47 | 121 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 1:21.38 | |
48 | 92 | Zeller Asbjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0737AA | 25 m | 1:21.40 | |
49 | 250 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 1:21.62 | |
50 | 119 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 1:21.73 | |
51 | 89 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 1:21.79 | |
52 | 85 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 1:21.87 | |
53 | 23 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 1:22.23 | |
54 | 105 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 1:23.51 | |
55 | 153 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 1:23.73 | |
56 | 256 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 25 m | 1:23.82 | |
57 | 203 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 1:24.01 | |
58 | 261 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 25 m | 1:24.67 | |
59 | 50 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 1:25.07 | |
60 | 158 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 1:26.37 | |
61 | 82 | Groule Rasmus | 2007 | HOVEDSTAD | 0705AC | 25 m | 1:27.33 | |
62 | 91 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 1:27.97 | |
63 | 255 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | 1:28.54 | |
64 | 122 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | 1:29.27 | |
65 | 260 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 1:30.05 | |
66 | 84 | Hedegaard Ludvig | 2007 | HOVEDSTAD | 0725AG | 25 m | 1:30.42 | |
67 | 227 | Thestrup Benjamin Kofoed | 2007 | TUNE | 25 m | 1:32.89 | ||
68 | 267 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 25 m | 1:34.39 | |
69 | 132 | Rydberg Anton Dam | 2007 | KØGE | 0799AD | 25 m | 1:36.12 | |
70 | 2 | Schønau Lauge | 2007 | NAKSKOV | 0777AL | 25 m | 1:40.34 | |
71 | 38 | Kort Nicky | 2007 | VAT CPH-MK | 0791AH | 25 m | 1:46.63 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Nakskov Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:31 |
Løb 15, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 249 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 31.03 | |
2 | 10 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 32.38 | |
3 | 242 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 32.58 | |
4 | 247 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 33.28 | |
5 | 66 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 33.89 | |
6 | 13 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 34.29 | |
7 | 67 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 34.61 | |
8 | 213 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 34.92 | |
9 | 65 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 35.20 | |
10 | 124 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 35.31 | |
11 | 220 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 37.01 | |
12 | 69 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 37.10 | |
13 | 160 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 37.26 | |
14 | 167 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 38.18 | |
15 | 73 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 38.33 | |
16 | 71 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 39.03 | |
17 | 252 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 39.11 | |
18 | 11 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 39.42 | |
19 | 181 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 39.91 | |
20 | 225 | Popp-Madsen Louise | 2007 | TUNE | 0758AJ | 25 m | 39.95 | |
21 | 43 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 39.96 | |
22 | 178 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 40.33 | |
23 | 128 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 40.66 | |
24 | 35 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 40.97 | |
25 | 238 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | 40.99 | |
26 | 222 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 25 m | 41.05 | |
27 | 186 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 41.13 | |
28 | 243 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 41.15 | |
29 | 200 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 41.35 | |
30 | 95 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 25 m | 41.55 | |
31 | 76 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 42.52 | |
32 | 72 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 42.53 | |
33 | 9 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 42.54 | |
34 | 155 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 42.56 | |
35 | 75 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 42.59 | |
36 | 107 | Bergmann Karla | 2007 | RØNNE | 0742AJ | 25 m | 42.75 | |
37 | 161 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 42.77 | |
38 | 157 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 42.90 | |
39 | 257 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 43.08 | |
40 | 78 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 43.46 | |
41 | 77 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 25 m | 43.49 | |
42 | 214 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 44.29 | |
43 | 251 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 44.60 | |
44 | 170 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | 44.81 | |
45 | 176 | Hansson Smilla | 2008 | GSK | 0842AD | 25 m | 45.03 | |
46 | 120 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 45.39 | |
47 | 3 | Kokholm Maddie Evers | 2008 | GSK | 0858AF | 25 m | 45.70 | |
48 | 216 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GREVE | 0842AH | 25 m | 46.66 | |
49 | 270 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | VAT CPH-MK | 0836AA | 25 m | 47.08 | |
50 | 46 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 47.86 | |
51 | 87 | Strodtmann Andrea Busk | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AD | 25 m | 48.23 | |
52 | 171 | Christensen Liva | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 50.06 | |
53 | 180 | Nielsen Emma Panton | 2008 | GSK | 0844AF | 25 m | 50.40 | |
54 | 212 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GREVE | 0894AH | 25 m | 50.48 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Nakskov Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:31 |
Løb 16, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 19 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 29.40 | |
2 | 210 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GREVE | 0645AA | 25 m | 31.90 | |
3 | 14 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 32.65 | |
4 | 104 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 33.14 | |
5 | 57 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 33.31 | |
6 | 205 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 33.74 | |
7 | 21 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 34.19 | |
8 | 56 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 34.19 | |
9 | 29 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 34.32 | |
10 | 61 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 34.71 | |
11 | 168 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 34.83 | |
12 | 54 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 34.94 | |
13 | 60 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 35.28 | |
14 | 152 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 35.43 | |
15 | 129 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 35.49 | |
16 | 162 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 35.59 | |
17 | 156 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 35.71 | |
18 | 166 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 35.79 | |
19 | 59 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 36.10 | |
20 | 226 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 36.27 | |
21 | 22 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 36.28 | |
22 | 80 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 36.37 | |
23 | 266 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 36.38 | |
24 | 174 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 36.63 | |
25 | 163 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 36.79 | |
26 | 17 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 36.94 | |
27 | 103 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 37.06 | |
28 | 20 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 37.11 | |
29 | 217 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GREVE | 0675AB | 25 m | 37.21 | |
30 | 62 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 37.26 | |
31 | 15 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 37.66 | |
32 | 4 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 25 m | 37.95 | |
33 | 241 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 38.07 | |
34 | 99 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 38.41 | |
35 | 28 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 38.47 | |
36 | 172 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 38.47 | |
37 | 182 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 38.64 | |
38 | 269 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 38.78 | |
39 | 164 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 39.09 | |
40 | 126 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 39.21 | |
41 | 218 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 39.25 | |
42 | 215 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GREVE | 0627AF | 25 m | 39.32 | |
43 | 184 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 39.49 | |
44 | 268 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 39.53 | |
45 | 201 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 39.60 | |
46 | 90 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 25 m | 39.64 | |
47 | 117 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 39.83 | |
48 | 130 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 39.83 | |
49 | 206 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 40.42 | |
50 | 233 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 25 m | 40.64 | |
51 | 121 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 41.16 | |
52 | 23 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 41.96 | |
53 | 151 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 42.22 | |
54 | 89 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 42.30 | |
55 | 250 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 42.75 | |
56 | 50 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 43.40 | |
57 | 45 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 43.83 | |
58 | 125 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 43.91 | |
59 | 84 | Hedegaard Ludvig | 2007 | HOVEDSTAD | 0725AG | 25 m | 45.42 | |
60 | 209 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 45.53 | |
61 | 224 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | TUNE | 0741AH | 25 m | 46.20 | |
62 | 260 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 46.66 | |
63 | 204 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 25 m | 46.67 | |
64 | 18 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 46.86 | |
65 | 119 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 47.00 | |
66 | 253 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 47.20 | |
67 | 39 | Nielsen-Bentholm Alfred | 2007 | VAT CPH-MK | 0765AG | 25 m | 47.25 | |
68 | 261 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 25 m | 47.27 | |
69 | 153 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 47.48 | |
70 | 158 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 49.24 | |
71 | 122 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | 51.89 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Nakskov Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:31 |
Løb 17, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 13 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:25.75 | |
2 | 167 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:29.15 | |
3 | 66 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 1:29.82 | |
4 | 70 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 1:31.02 | |
5 | 169 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 1:31.44 | |
6 | 12 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:33.39 | |
7 | 123 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 1:34.00 | |
8 | 178 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 1:34.85 | |
9 | 124 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 1:36.20 | |
10 | 76 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 1:37.23 | |
11 | 127 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 1:37.86 | |
12 | 252 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 1:38.33 | |
13 | 200 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 1:38.36 | |
14 | 257 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 1:38.47 | |
15 | 175 | Hansen Isabell | 2007 | GSK | 0754AS | 25 m | 1:38.51 | |
16 | 243 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 1:39.91 | |
17 | 72 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 1:40.14 | |
18 | 220 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 1:40.39 | |
19 | 35 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 1:40.71 | |
20 | 86 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 1:41.16 | |
21 | 42 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 1:41.86 | |
22 | 7 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | 1:42.50 | |
23 | 75 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 1:42.98 | |
24 | 1 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 1:43.02 | |
25 | 223 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 1:43.10 | |
26 | 78 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 1:43.55 | |
27 | 251 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 1:44.03 | |
28 | 46 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 1:45.29 | |
29 | 44 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 1:45.66 | |
30 | 51 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 1:45.79 | |
31 | 187 | Zornhagen Emma Westarp | 2007 | GSK | 0794AJ | 25 m | 1:47.29 | |
32 | 186 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 1:48.19 | |
33 | 179 | Kjærebye Ella | 2007 | GSK | 0726AF | 25 m | 1:49.74 | |
34 | 197 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:49.97 | |
35 | 37 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 0798AO | 25 m | 1:51.51 | |
36 | 180 | Nielsen Emma Panton | 2008 | GSK | 0844AF | 25 m | 1:52.11 | |
37 | 112 | Sohn Ida | 2008 | RØNNE | 0822AD | 25 m | 1:53.09 | |
38 | 9 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 1:53.67 | |
39 | 265 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 1:54.72 | |
40 | 208 | Byrne Fiona Lei | 2007 | GREVE | 0776AI | 25 m | 1:56.67 | |
41 | 118 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 1:57.70 | |
42 | 198 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 1:57.97 | |
43 | 183 | Rasmussen Klara | 2008 | GSK | 0868AG | 25 m | 1:59.11 | |
44 | 221 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 2:00.16 | |
45 | 97 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | KORSØR | 0848AC | 25 m | 2:00.83 | |
46 | 161 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 2:01.78 | |
47 | 47 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | 2:02.98 | |
48 | 34 | Dresler India Høj | 2008 | VAT CPH-MK | 0864AM | 25 m | 2:03.45 | |
49 | 171 | Christensen Liva | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 2:04.84 | |
50 | 211 | Hedetoft-Winther Caroline | 2008 | GREVE | 0874AG | 25 m | 2:09.23 | |
51 | 207 | Bruun Julie | 2008 | GREVE | 0802AF | 25 m | 2:14.11 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Nakskov Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:31 |
Løb 18, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 210 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GREVE | 0645AA | 25 m | 1:20.20 | |
2 | 14 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:23.71 | |
3 | 106 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:24.37 | |
4 | 22 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 1:25.01 | |
5 | 55 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 1:26.17 | |
6 | 21 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:27.92 | |
7 | 166 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:28.19 | |
8 | 162 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:28.49 | |
9 | 29 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 1:28.56 | |
10 | 269 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 1:31.56 | |
11 | 60 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 1:32.25 | |
12 | 130 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 1:33.07 | |
13 | 164 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 1:33.29 | |
14 | 173 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 1:33.81 | |
15 | 272 | Dimon Mark | 2006 | GREVE | 0667AJ | 25 m | 1:34.55 | |
16 | 152 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:35.92 | |
17 | 59 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 1:36.49 | |
18 | 182 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 1:36.78 | |
19 | 62 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 1:37.34 | |
20 | 168 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 1:37.44 | |
21 | 94 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 1:37.47 | |
22 | 206 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 1:37.79 | |
23 | 33 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 1:37.95 | |
24 | 154 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:40.31 | |
25 | 92 | Zeller Asbjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0737AA | 25 m | 1:42.21 | |
26 | 85 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 1:43.82 | |
27 | 90 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 25 m | 1:44.70 | |
28 | 45 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 1:44.82 | |
29 | 82 | Groule Rasmus | 2007 | HOVEDSTAD | 0705AC | 25 m | 1:45.36 | |
30 | 91 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 1:46.49 | |
31 | 239 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 1:48.18 | |
32 | 101 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 1:48.31 | |
33 | 105 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 1:48.48 | |
34 | 256 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 25 m | 1:49.49 | |
35 | 218 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 1:50.11 | |
36 | 253 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 1:54.16 | |
37 | 84 | Hedegaard Ludvig | 2007 | HOVEDSTAD | 0725AG | 25 m | 1:54.88 | |
38 | 109 | Erichsen Laurits | 2007 | RØNNE | 0717AI | 25 m | 1:55.45 | |
39 | 261 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 25 m | 1:56.21 | |
40 | 16 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 1:56.40 | |
41 | 119 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 1:57.21 | |
42 | 2 | Schønau Lauge | 2007 | NAKSKOV | 0777AL | 25 m | 1:57.33 | |
43 | 39 | Nielsen-Bentholm Alfred | 2007 | VAT CPH-MK | 0765AG | 25 m | 1:57.90 | |
44 | 24 | Knudsen Lau Gerner | 2007 | VATCPH-STT | 0773AF | 25 m | 1:59.23 | |
45 | 203 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 1:59.24 | |
46 | 158 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 2:00.10 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Nakskov Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:31 |
Løb 19, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 242 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 35.25 | |
2 | 13 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 36.45 | |
3 | 213 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 38.78 | |
4 | 128 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 39.03 | |
5 | 73 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 39.69 | |
6 | 222 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 25 m | 40.57 | |
7 | 86 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 40.73 | |
8 | 127 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 40.83 | |
9 | 169 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 40.99 | |
10 | 178 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 41.49 | |
11 | 7 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | 41.54 | |
12 | 220 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 41.91 | |
13 | 159 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 42.04 | |
14 | 123 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 42.39 | |
15 | 41 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 42.52 | |
16 | 131 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 42.54 | |
17 | 243 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 42.61 | |
18 | 175 | Hansen Isabell | 2007 | GSK | 0754AS | 25 m | 42.71 | |
19 | 257 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 42.89 | |
20 | 111 | Rømer Jasmin Jansuk | 2007 | RØNNE | 0784AJ | 25 m | 43.17 | |
21 | 157 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 43.23 | |
22 | 198 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 43.24 | |
23 | 223 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 43.34 | |
24 | 107 | Bergmann Karla | 2007 | RØNNE | 0742AJ | 25 m | 43.42 | |
25 | 252 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 43.52 | |
26 | 11 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 43.82 | |
27 | 181 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 43.83 | |
28 | 248 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 43.98 | |
29 | 42 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 44.02 | |
30 | 25 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 25 m | 44.06 | |
31 | 120 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 44.26 | |
32 | 246 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 45.10 | |
33 | 51 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 45.13 | |
34 | 3 | Kokholm Maddie Evers | 2008 | GSK | 0858AF | 25 m | 45.21 | |
35 | 265 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 45.54 | |
36 | 77 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 25 m | 46.01 | |
37 | 46 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 46.13 | |
38 | 112 | Sohn Ida | 2008 | RØNNE | 0822AD | 25 m | 46.16 | |
39 | 93 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 46.22 | |
40 | 48 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 46.35 | |
41 | 118 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 46.35 | |
42 | 202 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 46.66 | |
43 | 270 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | VAT CPH-MK | 0836AA | 25 m | 46.67 | |
44 | 83 | Hanghøj Alvilde Gemmer | 2008 | HOVEDSTAD | 0814AE | 25 m | 46.80 | |
45 | 186 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 47.35 | |
46 | 170 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | 47.42 | |
47 | 87 | Strodtmann Andrea Busk | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AD | 25 m | 47.47 | |
48 | 214 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 47.61 | |
49 | 165 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 47.74 | |
50 | 176 | Hansson Smilla | 2008 | GSK | 0842AD | 25 m | 47.77 | |
51 | 47 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | 47.94 | |
52 | 216 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GREVE | 0842AH | 25 m | 48.07 | |
53 | 264 | Rønnow Dagmar | 2008 | KVIK | 0852AI | 25 m | 48.80 | |
54 | 88 | Vestergaard Clara | 2008 | HOVEDSTAD | 0864AB | 25 m | 49.43 | |
55 | 97 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | KORSØR | 0848AC | 25 m | 49.45 | |
56 | 221 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 50.05 | |
57 | 171 | Christensen Liva | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 50.86 | |
58 | 263 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 25 m | 51.09 | |
59 | 240 | Brekling Adia | 2008 | KVIK | 0802AI | 25 m | 51.11 | |
60 | 231 | Boholm Emilie Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0834AB | 25 m | 51.12 | |
61 | 245 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 25 m | 51.63 | |
62 | 5 | Hansen Mathilde Rygaard | 2008 | SOLRØD | 0812AK | 25 m | 51.81 | |
63 | 183 | Rasmussen Klara | 2008 | GSK | 0868AG | 25 m | 52.00 | |
64 | 262 | Procter Maja | 2008 | KVIK | 0898AE | 25 m | 52.01 | |
65 | 110 | Johansen Clara | 2008 | RØNNE | 0872AH | 25 m | 52.51 | |
66 | 81 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 25 m | 52.66 | |
67 | 8 | Bækmark Mille | 2008 | AIF | 0824AL | 25 m | 53.45 | |
68 | 108 | Degler Katrine | 2008 | RØNNE | 0844AH | 25 m | 59.14 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Nakskov Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:31 |
Løb 20, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 19 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 32.35 | |
2 | 162 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 34.88 | |
3 | 104 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 35.33 | |
4 | 258 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 36.14 | |
5 | 163 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 36.69 | |
6 | 29 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 36.72 | |
7 | 156 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 36.88 | |
8 | 168 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 36.93 | |
9 | 217 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GREVE | 0675AB | 25 m | 37.02 | |
10 | 244 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 37.05 | |
11 | 129 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 37.80 | |
12 | 61 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 38.18 | |
13 | 219 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 38.65 | |
14 | 172 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 38.82 | |
15 | 30 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 39.40 | |
16 | 17 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 39.94 | |
17 | 241 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 39.95 | |
18 | 268 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 40.39 | |
19 | 185 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | 40.48 | |
20 | 239 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 40.54 | |
21 | 226 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 40.70 | |
22 | 126 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 40.79 | |
23 | 16 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 40.95 | |
24 | 250 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 41.04 | |
25 | 15 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 41.37 | |
26 | 125 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 41.46 | |
27 | 218 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 41.64 | |
28 | 99 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 41.98 | |
29 | 121 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 42.11 | |
30 | 90 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 25 m | 42.33 | |
31 | 45 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 42.45 | |
32 | 82 | Groule Rasmus | 2007 | HOVEDSTAD | 0705AC | 25 m | 42.90 | |
33 | 92 | Zeller Asbjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0737AA | 25 m | 43.33 | |
34 | 18 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 43.47 | |
35 | 261 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 25 m | 43.72 | |
36 | 209 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 43.82 | |
37 | 91 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 44.00 | |
38 | 23 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 44.82 | |
39 | 79 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 44.88 | |
40 | 89 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 45.15 | |
41 | 256 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 25 m | 45.72 | |
42 | 260 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 45.73 | |
43 | 109 | Erichsen Laurits | 2007 | RØNNE | 0717AI | 25 m | 45.85 | |
44 | 105 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 45.93 | |
45 | 85 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 46.05 | |
46 | 50 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 46.66 | |
47 | 267 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 25 m | 47.43 | |
48 | 204 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 25 m | 47.95 | |
49 | 253 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 48.00 | |
50 | 255 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | 48.60 | |
51 | 227 | Thestrup Benjamin Kofoed | 2007 | TUNE | 25 m | 49.15 | ||
52 | 38 | Kort Nicky | 2007 | VAT CPH-MK | 0791AH | 25 m | 49.41 | |
53 | 224 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | TUNE | 0741AH | 25 m | 1:00.28 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Nakskov Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:31 |
Løb 21, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 10 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 2:42.09 | |
2 | 249 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 2:45.49 | |
3 | 66 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 2:47.06 | |
4 | 64 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 2:49.11 | |
5 | 67 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 2:52.29 | |
6 | 65 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 2:52.61 | |
7 | 247 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 2:55.86 | |
8 | 167 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 2:56.93 | |
9 | 213 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 2:57.08 | |
10 | 70 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 2:58.11 | |
11 | 69 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 3:01.59 | |
12 | 71 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 3:03.99 | |
13 | 73 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 3:04.69 | |
14 | 181 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 3:07.16 | |
15 | 252 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 3:09.37 | |
16 | 43 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 3:12.36 | |
17 | 160 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 3:12.87 | |
18 | 12 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 3:14.04 | |
19 | 131 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 3:15.97 | |
20 | 75 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 3:16.38 | |
21 | 123 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 3:17.18 | |
22 | 1 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 3:17.64 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Nakskov Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:31 |
Løb 22, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 205 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 2:33.42 | |
2 | 14 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 2:35.94 | |
3 | 55 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 2:38.75 | |
4 | 57 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 2:39.78 | |
5 | 210 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GREVE | 0645AA | 25 m | 2:40.20 | |
6 | 106 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 2:42.31 | |
7 | 56 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 2:47.78 | |
8 | 166 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 2:48.16 | |
9 | 164 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 2:53.62 | |
10 | 244 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 2:54.62 | |
11 | 103 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 2:56.74 | |
12 | 59 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 2:57.26 | |
13 | 80 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 2:58.63 | |
14 | 62 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 3:00.48 | |
15 | 152 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 3:01.12 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Nakskov Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:31 |
Løb 23, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 192 | Vg17 Piger 1 | 2007 | VG17 | 25 m | 2:12.00 | ||
2 | 116 | Køge Piger | 2007 | KØGE | 25 m | 2:15.50 | ||
3 | 63 | Hovedstadens Piger 1 | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:15.95 | ||
4 | 230 | Gti Supergirls | 2007 | GTI | 25 m | 2:17.30 | ||
5 | 31 | Vat | 2007 | VAT CPH | 25 m | 2:18.37 | ||
6 | 193 | Vg17 Piger 2 | 2007 | VG17 | 25 m | 2:20.00 | ||
7 | 74 | Hovedstadens Piger 3 | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:24.91 | ||
8 | 236 | Kvik Piger 1 | 2007 | KVIK | 25 m | 2:25.00 | ||
9 | 194 | Vg17 Piger 3 | 2007 | VG17 | 25 m | 2:29.00 | ||
10 | 237 | Kvik Piger 2 | 2007 | KVIK | 25 m | 2:35.00 | ||
11 | 113 | Rønne Piger | 2007 | RØNNE | 25 m | 2:36.30 | ||
12 | 68 | Hovedstadens Piger 2 | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:36.93 | ||
13 | 195 | Vg17 Piger 4 | 2007 | VG17 | 25 m | 2:42.00 | ||
14 | 196 | Vg17 Piger 5 | 2007 | VG17 | 25 m | 2:52.00 | ||
15 | 52 | Hg Piger | 2007 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Nakskov Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:31 |
Løb 24, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 188 | Vg17 Drenge 1 | 2006 | VG17 | 25 m | 2:04.00 | ||
2 | 53 | Hovedstadens Drenge 1 | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:04.28 | ||
3 | 32 | Vat | 2006 | VAT CPH | 25 m | 2:05.07 | ||
4 | 189 | Vg17 Drenge 2 | 2006 | VG17 | 25 m | 2:10.00 | ||
5 | 234 | Kvik Drenge 1 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:10.25 | ||
6 | 114 | Køge Drenge 1 | 2006 | KØGE | 25 m | 2:11.80 | ||
7 | 100 | Ringsteds Drenge | 2006 | RINGSTED | 25 m | 2:11.99 | ||
8 | 190 | Vg17 Drenge 3 | 2006 | VG17 | 25 m | 2:13.00 | ||
9 | 58 | Hovedstadens Drenge 2 | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:14.94 | ||
10 | 228 | Gti Superboys | 2006 | GTI | 25 m | 2:16.50 | ||
11 | 191 | Vg17 Drenge 4 | 2006 | VG17 | 25 m | 2:21.00 | ||
12 | 235 | Kvik Drenge 2 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:21.85 | ||
13 | 115 | Køge Drenge 2 | 2006 | KØGE | 25 m | 2:41.60 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 oktober 2018 |
Licens til Nakskov Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 19:31 |