Ohjelma Regionsmesterskab Nordsjælland
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 4X50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 122 | Gentofte Piger 1 | 2005 | GENTOFTE | 25 m | 2:04.20 | ||
2 | 97 | Helsingør K2 Piger 1 | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 2:04.60 | ||
3 | 49 | Herlev Piger 1 | 2005 | HERLEV | 25 m | 2:10.42 | ||
4 | 269 | A6 Piger 1 | 2005 | A6 | 25 m | 2:12.68 | ||
5 | 3 | Sigma Piger 1 | 2005 | SIGMA | 25 m | 2:14.67 | ||
6 | 214 | Skjoldmøer | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 2:14.68 | ||
7 | 205 | Gsc Piger 1 | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 2:18.83 | ||
8 | 4 | Sigma Piger 2 | 2005 | SIGMA | 25 m | 2:19.78 | ||
9 | 123 | Gentofte Piger 2 | 2005 | GENTOFTE | 25 m | 2:20.95 | ||
10 | 206 | Gsc Piger 2 | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 2:24.52 | ||
11 | 231 | Hils Tøserne | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:24.56 | ||
12 | 34 | Søllerød Piger A | 2005 | SØLLERØD | 25 m | 2:25.00 | ||
13 | 186 | Værløse Piger | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | 2:25.00 | ||
14 | 98 | Helsingør K2 Piger 2 | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 2:27.30 | ||
15 | 67 | Triton Havfruer | 2005 | TRITON B | 25 m | 2:30.30 | ||
16 | 270 | A6 Piger 2 | 2005 | A6 | 25 m | 2:36.00 | ||
17 | 50 | Herlev Piger 2 | 2005 | HERLEV | 25 m | 2:39.42 | ||
18 | 99 | Helsingør K3 | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 2:40.90 | ||
19 | 161 | Lyngby Royal Girls | 2005 | LYNGBY | 25 m | |||
20 | 272 | Hs Piger | 2005 | HØRSHOLM | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Frederiksværk Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:53 |
Løb 2, 4X50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 271 | A6 Drenge 1 | 2004 | A6 | 25 m | 1:59.69 | ||
2 | 191 | Gsc Drenge 1 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 2:01.54 | ||
3 | 120 | Gentofte Drenge 1 | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 2:02.68 | ||
4 | 48 | Herlev Knægte | 2004 | HERLEV | 25 m | 2:04.42 | ||
5 | 215 | Vikinger | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 2:04.48 | ||
6 | 1 | Sigma Drenge 1 | 2004 | SIGMA | 25 m | 2:04.89 | ||
7 | 119 | Helsingør K2 Drenge | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 2:05.00 | ||
8 | 192 | Gsc Drenge 2 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 2:06.92 | ||
9 | 33 | Søllerød Drenge A | 2004 | SØLLERØD | 25 m | 2:07.00 | ||
10 | 66 | Team Tøz | 2004 | TRITON B | 25 m | 2:07.20 | ||
11 | 155 | Frederikssund | 2004 | FR.SUND | 25 m | 2:08.16 | ||
12 | 2 | Sigma Drenge 2 | 2005 | SIGMA | 25 m | 2:14.68 | ||
13 | 121 | Gentofte Drenge 2 | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 2:16.68 | ||
14 | 160 | Lyngby Royal Boys | 2004 | LYNGBY | 25 m | |||
15 | 273 | Hs Drenge | 2004 | HØRSHOLM | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Frederiksværk Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:53 |
Løb 3, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 135 | Helmark Cecilie Carøe | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 2:11.73 | |
2 | 114 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 2:12.26 | |
3 | 227 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 2:18.38 | |
4 | 278 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 2:23.95 | |
5 | 182 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 2:24.09 | |
6 | 216 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 2:24.36 | |
7 | 47 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 2:24.62 | |
8 | 24 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 25 m | 2:25.51 | |
9 | 177 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 2:26.52 | |
10 | 118 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 2:26.62 | |
11 | 153 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 2:27.45 | |
12 | 152 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 2:27.61 | |
13 | 94 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 25 m | 2:28.11 | |
14 | 90 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 25 m | 2:28.82 | |
15 | 17 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 2:29.39 | |
16 | 74 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 2:29.65 | |
17 | 235 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 2:30.19 | |
18 | 139 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 2:30.31 | |
19 | 21 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 2:30.92 | |
20 | 54 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 2:31.25 | |
21 | 130 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 2:32.01 | |
22 | 57 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 2:32.04 | |
23 | 245 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 2:32.04 | |
24 | 93 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 25 m | 2:32.09 | |
25 | 85 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 2:33.27 | |
26 | 27 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 2:34.06 | |
27 | 251 | Larsen Julie Merl | 2005 | JYLLINGE | 0584AB | 25 m | 2:34.38 | |
28 | 200 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 2:34.48 | |
29 | 105 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 2:34.78 | |
30 | 41 | Larsen Frederikke | 2005 | SØLLERØD | 0524AS | 25 m | 2:35.24 | |
31 | 193 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 2:35.27 | |
32 | 143 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 2:35.40 | |
33 | 43 | Røjel Anna | 2006 | SØLLERØD | 0634AG | 25 m | 2:35.51 | |
34 | 144 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 2:36.70 | |
35 | 175 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 2:37.35 | |
36 | 166 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 2:37.39 | |
37 | 185 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 25 m | 2:37.69 | |
38 | 259 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | SLANGERUP | 0682AF | 25 m | 2:37.95 | |
39 | 236 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 2:38.24 | |
40 | 234 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 2:38.98 | |
41 | 73 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 2:39.87 | |
42 | 19 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 2:40.19 | |
43 | 179 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 2:41.74 | |
44 | 162 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 2:41.82 | |
45 | 252 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 2:42.53 | |
46 | 238 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 2:43.27 | |
47 | 39 | Hvid Signe Munk | 2006 | SØLLERØD | 0636AO | 25 m | 2:43.36 | |
48 | 59 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 2:43.58 | |
49 | 126 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 2:43.64 | |
50 | 262 | Dietrichsen Anna | 2006 | SLANGERUP | 0694AB | 25 m | 2:45.10 | |
51 | 172 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 2:45.37 | |
52 | 274 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 2:46.43 | |
53 | 45 | Shapley Dina | 2006 | SØLLERØD | 0614AM | 25 m | 2:46.86 | |
54 | 129 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 25 m | 2:47.79 | |
55 | 137 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 25 m | 2:48.61 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Frederiksværk Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:53 |
Løb 4, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 127 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 2:07.96 | |
2 | 68 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 2:09.67 | |
3 | 195 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 2:10.70 | |
4 | 35 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 2:11.11 | |
5 | 102 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 2:14.08 | |
6 | 26 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 2:15.61 | |
7 | 258 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 2:15.89 | |
8 | 157 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 2:17.85 | |
9 | 91 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 25 m | 2:18.49 | |
10 | 226 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 2:19.26 | |
11 | 95 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 2:19.59 | |
12 | 22 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 2:19.73 | |
13 | 36 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 2:19.73 | |
14 | 16 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 2:19.97 | |
15 | 210 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 2:20.08 | |
16 | 257 | Olssen Marco Stub | 2004 | LAKSEN | 0429AC | 25 m | 2:21.48 | |
17 | 112 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 2:21.56 | |
18 | 201 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 2:22.02 | |
19 | 180 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 2:22.31 | |
20 | 142 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 2:22.55 | |
21 | 189 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 2:23.49 | |
22 | 71 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 2:23.80 | |
23 | 38 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 2:24.43 | |
24 | 275 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 2:24.72 | |
25 | 253 | From Mads Holger | 2004 | JYLLINGE | 0445AL | 25 m | 2:24.76 | |
26 | 5 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 2:24.87 | |
27 | 136 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 2:25.05 | |
28 | 23 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 2:25.76 | |
29 | 279 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 2:27.01 | |
30 | 30 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | 2:27.04 | |
31 | 249 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | JYLLINGE | 0429AA | 25 m | 2:27.15 | |
32 | 150 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 25 m | 2:27.40 | |
33 | 158 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 2:27.62 | |
34 | 87 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | 2:27.84 | |
35 | 196 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 2:30.51 | |
36 | 86 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 2:31.25 | |
37 | 202 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 2:33.31 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Frederiksværk Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:53 |
Løb 7, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 148 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 2:23.90 | |
2 | 216 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 2:36.66 | |
3 | 118 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 2:38.15 | |
4 | 27 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 2:39.86 | |
5 | 177 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 2:40.39 | |
6 | 245 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 2:40.44 | |
7 | 24 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 25 m | 2:41.58 | |
8 | 110 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 2:41.61 | |
9 | 211 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 2:41.86 | |
10 | 42 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 2:42.80 | |
11 | 57 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 2:43.39 | |
12 | 54 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 2:44.02 | |
13 | 162 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 2:46.81 | |
14 | 47 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 2:49.18 | |
15 | 182 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 2:51.83 | |
16 | 172 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 2:52.10 | |
17 | 100 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 2:52.87 | |
18 | 276 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 2:53.27 | |
19 | 74 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 2:54.17 | |
20 | 151 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 2:54.66 | |
21 | 185 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 25 m | 2:55.18 | |
22 | 109 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 25 m | 2:55.75 | |
23 | 81 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 25 m | 2:55.85 | |
24 | 129 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 25 m | 2:56.25 | |
25 | 178 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 2:56.56 | |
26 | 237 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 2:57.51 | |
27 | 234 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 2:57.59 | |
28 | 17 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 2:58.24 | |
29 | 43 | Røjel Anna | 2006 | SØLLERØD | 0634AG | 25 m | 2:59.07 | |
30 | 10 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 2:59.18 | |
31 | 259 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | SLANGERUP | 0682AF | 25 m | 3:00.65 | |
32 | 58 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 3:01.68 | |
33 | 262 | Dietrichsen Anna | 2006 | SLANGERUP | 0694AB | 25 m | 3:02.76 | |
34 | 73 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 3:06.22 | |
35 | 126 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 3:07.71 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Frederiksværk Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:53 |
Løb 8, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 31 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 2:16.62 | |
2 | 258 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 2:33.23 | |
3 | 134 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 2:34.04 | |
4 | 71 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 2:34.77 | |
5 | 196 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 2:35.18 | |
6 | 138 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 2:35.80 | |
7 | 111 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 25 m | 2:36.04 | |
8 | 136 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 2:36.44 | |
9 | 22 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 2:37.38 | |
10 | 257 | Olssen Marco Stub | 2004 | LAKSEN | 0429AC | 25 m | 2:37.44 | |
11 | 187 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 2:38.09 | |
12 | 5 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 2:38.13 | |
13 | 254 | Tranum Noah | 2004 | JYLLINGE | 0449AG | 25 m | 2:38.91 | |
14 | 277 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 2:39.37 | |
15 | 106 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 2:40.34 | |
16 | 44 | Sandbjerg Frederik | 2004 | SØLLERØD | 0477AL | 25 m | 2:40.51 | |
17 | 133 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 2:40.66 | |
18 | 174 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 2:40.67 | |
19 | 72 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 2:41.63 | |
20 | 226 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 2:42.57 | |
21 | 203 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 2:42.61 | |
22 | 180 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 2:43.57 | |
23 | 189 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 2:44.38 | |
24 | 46 | West Sebastian Alexander | 2004 | SØLLERØD | 0489AI | 25 m | 2:45.76 | |
25 | 23 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 2:46.15 | |
26 | 202 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 2:46.47 | |
27 | 181 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 2:49.53 | |
28 | 154 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 25 m | 2:50.34 | |
29 | 86 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 2:51.22 | |
30 | 87 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | 2:51.48 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Frederiksværk Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:53 |
Løb 9, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 114 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 4:47.53 | |
2 | 14 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 4:52.95 | |
3 | 227 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 4:55.09 | |
4 | 24 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 25 m | 5:05.90 | |
5 | 182 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 5:15.46 | |
6 | 90 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 25 m | 5:18.62 | |
7 | 85 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 5:23.11 | |
8 | 139 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 5:23.36 | |
9 | 235 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 5:26.03 | |
10 | 93 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 25 m | 5:26.46 | |
11 | 125 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 5:26.99 | |
12 | 151 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 5:27.51 | |
13 | 57 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 5:27.67 | |
14 | 228 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 5:29.13 | |
15 | 236 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 5:34.24 | |
16 | 143 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 5:35.12 | |
17 | 59 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 5:36.11 | |
18 | 130 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 5:37.94 | |
19 | 193 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 5:37.94 | |
20 | 183 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | 5:40.53 | |
21 | 162 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 5:43.14 | |
22 | 19 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 5:45.87 | |
23 | 209 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 5:49.07 | |
24 | 179 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 5:50.36 | |
25 | 176 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 5:51.81 | |
26 | 175 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 5:53.11 | |
27 | 137 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 25 m | 5:57.18 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Frederiksværk Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:53 |
Løb 10, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 261 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 4:27.78 | |
2 | 167 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 4:40.92 | |
3 | 226 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 4:51.11 | |
4 | 95 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 4:51.83 | |
5 | 16 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 4:51.94 | |
6 | 128 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 4:55.60 | |
7 | 157 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 4:55.70 | |
8 | 199 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 4:56.23 | |
9 | 5 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 4:57.58 | |
10 | 239 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 5:01.21 | |
11 | 72 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 5:07.28 | |
12 | 201 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 5:07.35 | |
13 | 180 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 5:08.59 | |
14 | 91 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 25 m | 5:10.91 | |
15 | 133 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 5:11.83 | |
16 | 7 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 5:12.72 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Frederiksværk Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:53 |
Løb 13, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 63 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 2:32.08 | |
2 | 65 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 2:33.06 | |
3 | 6 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 2:33.75 | |
4 | 256 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 2:33.85 | |
5 | 260 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 2:35.69 | |
6 | 229 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 2:37.63 | |
7 | 110 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 2:38.81 | |
8 | 173 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 2:40.34 | |
9 | 101 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 2:40.66 | |
10 | 139 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 2:41.71 | |
11 | 216 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 2:43.04 | |
12 | 230 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 2:43.21 | |
13 | 145 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 2:43.25 | |
14 | 15 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 2:44.09 | |
15 | 20 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 2:44.79 | |
16 | 169 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 2:45.29 | |
17 | 255 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 2:45.38 | |
18 | 18 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 2:45.68 | |
19 | 213 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 2:46.24 | |
20 | 146 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 2:46.51 | |
21 | 69 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 2:47.51 | |
22 | 21 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 2:47.55 | |
23 | 246 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 2:47.63 | |
24 | 276 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 2:48.03 | |
25 | 264 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 25 m | 2:48.12 | |
26 | 11 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 2:48.17 | |
27 | 28 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 2:49.59 | |
28 | 171 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 2:49.88 | |
29 | 152 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 2:50.04 | |
30 | 41 | Larsen Frederikke | 2005 | SØLLERØD | 0524AS | 25 m | 2:50.32 | |
31 | 57 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 2:50.86 | |
32 | 183 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | 2:51.03 | |
33 | 251 | Larsen Julie Merl | 2005 | JYLLINGE | 0584AB | 25 m | 2:51.27 | |
34 | 228 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 2:52.00 | |
35 | 165 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 2:52.61 | |
36 | 27 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 2:53.48 | |
37 | 245 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 2:54.08 | |
38 | 54 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 2:54.42 | |
39 | 151 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 2:55.16 | |
40 | 116 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 2:56.23 | |
41 | 209 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 2:56.58 | |
42 | 200 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 2:56.78 | |
43 | 17 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 2:58.34 | |
44 | 227 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 2:58.54 | |
45 | 185 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 25 m | 2:59.54 | |
46 | 168 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 2:59.90 | |
47 | 208 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 3:00.52 | |
48 | 177 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 3:00.70 | |
49 | 175 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 3:00.87 | |
50 | 193 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 3:01.00 | |
51 | 132 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 3:01.02 | |
52 | 105 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 3:01.57 | |
53 | 166 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 3:01.60 | |
54 | 176 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 3:02.82 | |
55 | 188 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 3:04.01 | |
56 | 73 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 3:04.24 | |
57 | 51 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 3:04.56 | |
58 | 126 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 3:04.70 | |
59 | 163 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 3:05.95 | |
60 | 70 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 25 m | 3:08.49 | |
61 | 81 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 25 m | 3:10.17 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Frederiksværk Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:53 |
Løb 14, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 140 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 2:21.51 | |
2 | 219 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 2:22.28 | |
3 | 108 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 2:22.31 | |
4 | 55 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 2:27.27 | |
5 | 29 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 2:27.74 | |
6 | 76 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 2:27.97 | |
7 | 8 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 2:29.58 | |
8 | 61 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 2:30.02 | |
9 | 112 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 2:30.22 | |
10 | 240 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HILLERØD | 0419AF | 25 m | 2:31.00 | |
11 | 22 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 2:31.74 | |
12 | 157 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 2:31.74 | |
13 | 26 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 2:32.59 | |
14 | 232 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 2:33.23 | |
15 | 16 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 2:34.00 | |
16 | 156 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 2:34.02 | |
17 | 128 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 2:35.63 | |
18 | 218 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 2:35.93 | |
19 | 52 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 2:36.73 | |
20 | 40 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 25 m | 2:36.86 | |
21 | 106 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 2:37.10 | |
22 | 36 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 2:37.67 | |
23 | 203 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 2:38.13 | |
24 | 258 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 2:38.13 | |
25 | 102 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 2:38.37 | |
26 | 133 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 2:38.95 | |
27 | 210 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 2:39.26 | |
28 | 194 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 2:39.27 | |
29 | 71 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 2:39.29 | |
30 | 224 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 2:39.85 | |
31 | 82 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | 2:40.74 | |
32 | 142 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 2:40.88 | |
33 | 13 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 2:41.52 | |
34 | 159 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 2:42.15 | |
35 | 257 | Olssen Marco Stub | 2004 | LAKSEN | 0429AC | 25 m | 2:44.47 | |
36 | 221 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 2:45.21 | |
37 | 46 | West Sebastian Alexander | 2004 | SØLLERØD | 0489AI | 25 m | 2:46.38 | |
38 | 23 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 2:46.69 | |
39 | 9 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 2:46.89 | |
40 | 217 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 2:46.93 | |
41 | 158 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 2:47.38 | |
42 | 30 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | 2:48.20 | |
43 | 279 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 2:49.39 | |
44 | 134 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 2:50.45 | |
45 | 275 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 2:51.07 | |
46 | 181 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 2:51.18 | |
47 | 25 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 2:51.81 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Frederiksværk Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:53 |
Løb 15, 4X50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 122 | Gentofte Piger 1 | 2005 | GENTOFTE | 25 m | 2:14.65 | ||
2 | 49 | Herlev Piger 1 | 2005 | HERLEV | 25 m | 2:16.42 | ||
3 | 269 | A6 Piger 1 | 2005 | A6 | 25 m | 2:17.27 | ||
4 | 214 | Skjoldmøer | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 2:18.56 | ||
5 | 97 | Helsingør K2 Piger 1 | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 2:18.63 | ||
6 | 3 | Sigma Piger 1 | 2005 | SIGMA | 25 m | 2:18.75 | ||
7 | 205 | Gsc Piger 1 | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 2:19.85 | ||
8 | 123 | Gentofte Piger 2 | 2005 | GENTOFTE | 25 m | 2:23.73 | ||
9 | 4 | Sigma Piger 2 | 2005 | SIGMA | 25 m | 2:24.89 | ||
10 | 231 | Hils Tøserne | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:28.78 | ||
11 | 34 | Søllerød Piger A | 2005 | SØLLERØD | 25 m | 2:30.00 | ||
12 | 186 | Værløse Piger | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | 2:30.00 | ||
13 | 206 | Gsc Piger 2 | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 2:32.27 | ||
14 | 67 | Triton Havfruer | 2005 | TRITON B | 25 m | 2:34.50 | ||
15 | 270 | A6 Piger 2 | 2005 | A6 | 25 m | 2:35.45 | ||
16 | 98 | Helsingør K2 Piger 2 | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 2:38.82 | ||
17 | 50 | Herlev Piger 2 | 2005 | HERLEV | 25 m | 2:39.42 | ||
18 | 99 | Helsingør K3 | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 2:52.32 | ||
19 | 161 | Lyngby Royal Girls | 2005 | LYNGBY | 25 m | |||
20 | 272 | Hs Piger | 2005 | HØRSHOLM | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Frederiksværk Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:53 |
Løb 16, 4X50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 271 | A6 Drenge 1 | 2004 | A6 | 25 m | 2:07.81 | ||
2 | 191 | Gsc Drenge 1 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 2:07.99 | ||
3 | 1 | Sigma Drenge 1 | 2004 | SIGMA | 25 m | 2:10.38 | ||
4 | 120 | Gentofte Drenge 1 | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 2:10.39 | ||
5 | 48 | Herlev Knægte | 2004 | HERLEV | 25 m | 2:10.42 | ||
6 | 215 | Vikinger | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 2:13.41 | ||
7 | 119 | Helsingør K2 Drenge | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 2:15.00 | ||
8 | 192 | Gsc Drenge 2 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 2:15.51 | ||
9 | 33 | Søllerød Drenge A | 2004 | SØLLERØD | 25 m | 2:20.00 | ||
10 | 66 | Team Tøz | 2004 | TRITON B | 25 m | 2:21.40 | ||
11 | 155 | Frederikssund | 2004 | FR.SUND | 25 m | 2:21.57 | ||
12 | 121 | Gentofte Drenge 2 | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 2:22.34 | ||
13 | 2 | Sigma Drenge 2 | 2005 | SIGMA | 25 m | 2:23.11 | ||
14 | 160 | Lyngby Royal Boys | 2004 | LYNGBY | 25 m | |||
15 | 273 | Hs Drenge | 2004 | HØRSHOLM | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Frederiksværk Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:53 |
Løb 17, 4X50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3 | Sigma Piger 1 | 2005 | SIGMA | 25 m | 2:23.32 | ||
2 | 269 | A6 Piger 1 | 2005 | A6 | 25 m | 2:28.95 | ||
3 | 122 | Gentofte Piger 1 | 2005 | GENTOFTE | 25 m | 2:34.28 | ||
4 | 205 | Gsc Piger 1 | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 2:35.39 | ||
5 | 97 | Helsingør K2 Piger 1 | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 2:36.71 | ||
6 | 49 | Herlev Piger 1 | 2005 | HERLEV | 25 m | 2:37.42 | ||
7 | 4 | Sigma Piger 2 | 2005 | SIGMA | 25 m | 2:38.59 | ||
8 | 231 | Hils Tøserne | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:39.34 | ||
9 | 123 | Gentofte Piger 2 | 2005 | GENTOFTE | 25 m | 2:43.51 | ||
10 | 206 | Gsc Piger 2 | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 2:43.99 | ||
11 | 34 | Søllerød Piger A | 2005 | SØLLERØD | 25 m | 2:45.00 | ||
12 | 214 | Skjoldmøer | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 2:46.81 | ||
13 | 67 | Triton Havfruer | 2005 | TRITON B | 25 m | 2:52.00 | ||
14 | 186 | Værløse Piger | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | 2:55.00 | ||
15 | 270 | A6 Piger 2 | 2005 | A6 | 25 m | 2:56.30 | ||
16 | 98 | Helsingør K2 Piger 2 | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 2:59.97 | ||
17 | 99 | Helsingør K3 | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 3:02.90 | ||
18 | 161 | Lyngby Royal Girls | 2005 | LYNGBY | 25 m | |||
19 | 272 | Hs Piger | 2005 | HØRSHOLM | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Frederiksværk Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:53 |
Løb 18, 4X50m Brystsvømning Herre |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 191 | Gsc Drenge 1 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 2:22.75 | ||
2 | 120 | Gentofte Drenge 1 | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 2:25.15 | ||
3 | 215 | Vikinger | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 2:25.16 | ||
4 | 155 | Frederikssund | 2004 | FR.SUND | 25 m | 2:26.15 | ||
5 | 271 | A6 Drenge 1 | 2004 | A6 | 25 m | 2:26.34 | ||
6 | 1 | Sigma Drenge 1 | 2004 | SIGMA | 25 m | 2:28.11 | ||
7 | 48 | Herlev Knægte | 2004 | HERLEV | 25 m | 2:30.42 | ||
8 | 33 | Søllerød Drenge A | 2004 | SØLLERØD | 25 m | 2:35.00 | ||
9 | 121 | Gentofte Drenge 2 | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 2:35.38 | ||
10 | 2 | Sigma Drenge 2 | 2005 | SIGMA | 25 m | 2:36.12 | ||
11 | 192 | Gsc Drenge 2 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 2:41.43 | ||
12 | 66 | Team Tøz | 2004 | TRITON B | 25 m | 2:49.40 | ||
13 | 160 | Lyngby Royal Boys | 2004 | LYNGBY | 25 m | |||
14 | 273 | Hs Drenge | 2004 | HØRSHOLM | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Frederiksværk Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:53 |
Løb 19, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 6 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 31.21 | |
2 | 260 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 31.25 | |
3 | 130 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 32.38 | |
4 | 255 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 33.29 | |
5 | 207 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 33.39 | |
6 | 132 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 34.29 | |
7 | 18 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 34.33 | |
8 | 200 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 35.85 | |
9 | 278 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 36.00 | |
10 | 143 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 36.08 | |
11 | 163 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 36.27 | |
12 | 188 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 36.30 | |
13 | 69 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 36.34 | |
14 | 236 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 36.45 | |
15 | 113 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 36.80 | |
16 | 238 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 36.93 | |
17 | 176 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 36.94 | |
18 | 144 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 37.01 | |
19 | 137 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 25 m | 37.26 | |
20 | 208 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 37.42 | |
21 | 51 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 37.54 | |
22 | 151 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 37.65 | |
23 | 73 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 37.79 | |
24 | 259 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | SLANGERUP | 0682AF | 25 m | 38.04 | |
25 | 88 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 25 m | 38.27 | |
26 | 262 | Dietrichsen Anna | 2006 | SLANGERUP | 0694AB | 25 m | 38.69 | |
27 | 64 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 38.87 | |
28 | 241 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 25 m | 39.03 | |
29 | 115 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | 39.07 | |
30 | 43 | Røjel Anna | 2006 | SØLLERØD | 0634AG | 25 m | 39.08 | |
31 | 60 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 25 m | 39.11 | |
32 | 179 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 39.40 | |
33 | 19 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 39.49 | |
34 | 141 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 25 m | 39.69 | |
35 | 103 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 40.05 | |
36 | 77 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 40.23 | |
37 | 37 | Clan Asta-Marie Mailund | 2006 | SØLLERØD | 0652AN | 25 m | 44.72 | |
38 | 268 | Asmussen Merle | 2006 | FR.SUND | 0626AL | 25 m | 53.35 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Frederiksværk Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:53 |
Løb 20, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 261 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 27.86 | |
2 | 147 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 30.39 | |
3 | 187 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 30.43 | |
4 | 36 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 30.57 | |
5 | 56 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 30.74 | |
6 | 212 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 30.77 | |
7 | 52 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 31.28 | |
8 | 275 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 31.42 | |
9 | 210 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 31.45 | |
10 | 72 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 32.07 | |
11 | 95 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 32.24 | |
12 | 194 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 32.25 | |
13 | 13 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 32.34 | |
14 | 29 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 32.37 | |
15 | 201 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 32.74 | |
16 | 12 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 32.78 | |
17 | 87 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | 33.19 | |
18 | 128 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 33.46 | |
19 | 196 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 34.00 | |
20 | 9 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 34.27 | |
21 | 279 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 34.31 | |
22 | 111 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 25 m | 34.33 | |
23 | 136 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 34.44 | |
24 | 142 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 34.60 | |
25 | 38 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 34.70 | |
26 | 223 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 35.16 | |
27 | 150 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 25 m | 35.54 | |
28 | 92 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 35.64 | |
29 | 25 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 35.93 | |
30 | 225 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 36.04 | |
31 | 180 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 36.16 | |
32 | 53 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 36.35 | |
33 | 149 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | 41.60 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Frederiksværk Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:53 |
Løb 21, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 139 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 2:44.84 | |
2 | 165 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 3:00.90 | |
3 | 183 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | 3:02.75 | |
4 | 182 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 3:12.15 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Frederiksværk Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:53 |
Løb 22, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 76 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 2:29.33 | |
2 | 32 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 2:31.30 | |
3 | 156 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 2:37.59 | |
4 | 218 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 2:39.24 | |
5 | 40 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 25 m | 2:41.41 | |
6 | 164 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 2:44.55 | |
7 | 254 | Tranum Noah | 2004 | JYLLINGE | 0449AG | 25 m | 2:44.66 | |
8 | 167 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 2:47.36 | |
9 | 199 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 2:48.57 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Frederiksværk Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:53 |
Løb 25, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 216 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 5:39.43 | |
2 | 169 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 5:57.79 | |
3 | 146 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 5:58.68 | |
4 | 27 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 6:00.28 | |
5 | 251 | Larsen Julie Merl | 2005 | JYLLINGE | 0584AB | 25 m | 6:08.42 | |
6 | 237 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 6:33.11 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Frederiksværk Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:53 |
Løb 26, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 195 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 5:09.88 | |
2 | 156 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 5:28.00 | |
3 | 16 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 5:33.45 | |
4 | 138 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 5:46.62 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Frederiksværk Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:53 |
Løb 27, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 173 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:10.38 | |
2 | 263 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 25 m | 1:11.74 | |
3 | 145 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 1:16.25 | |
4 | 130 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 1:17.29 | |
5 | 229 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:18.96 | |
6 | 125 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:20.10 | |
7 | 153 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 1:20.81 | |
8 | 151 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 1:20.87 | |
9 | 278 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:21.24 | |
10 | 175 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 1:22.44 | |
11 | 262 | Dietrichsen Anna | 2006 | SLANGERUP | 0694AB | 25 m | 1:22.50 | |
12 | 178 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 1:23.17 | |
13 | 238 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 1:23.46 | |
14 | 179 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 1:23.56 | |
15 | 144 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 1:23.67 | |
16 | 252 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 1:23.76 | |
17 | 172 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 1:23.89 | |
18 | 103 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 1:23.92 | |
19 | 176 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 1:24.14 | |
20 | 81 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 25 m | 1:24.22 | |
21 | 73 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 1:24.57 | |
22 | 51 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 1:25.02 | |
23 | 113 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 1:25.38 | |
24 | 43 | Røjel Anna | 2006 | SØLLERØD | 0634AG | 25 m | 1:26.00 | |
25 | 236 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 1:26.02 | |
26 | 70 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 25 m | 1:26.13 | |
27 | 163 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 1:26.97 | |
28 | 259 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | SLANGERUP | 0682AF | 25 m | 1:27.36 | |
29 | 168 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 1:27.89 | |
30 | 193 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 1:27.90 | |
31 | 59 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 1:28.40 | |
32 | 241 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 25 m | 1:28.45 | |
33 | 78 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 1:28.60 | |
34 | 274 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 1:28.70 | |
35 | 208 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 1:29.11 | |
36 | 39 | Hvid Signe Munk | 2006 | SØLLERØD | 0636AO | 25 m | 1:29.29 | |
37 | 107 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 25 m | 1:29.58 | |
38 | 243 | Bierbaum-Pedersen Sofie | 2006 | FR.VÆRK | 0694AO | 25 m | 1:29.66 | |
39 | 58 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 1:32.48 | |
40 | 77 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 1:33.30 | |
41 | 117 | West Fiona Emilie | 2006 | HELSINGØR | 0656AR | 25 m | 1:35.86 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Frederiksværk Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:53 |
Løb 28, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 108 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 1:03.99 | |
2 | 219 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:07.50 | |
3 | 224 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:11.02 | |
4 | 239 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:11.86 | |
5 | 158 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 1:12.93 | |
6 | 217 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 1:13.48 | |
7 | 201 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 1:14.68 | |
8 | 134 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 1:14.89 | |
9 | 12 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 1:15.78 | |
10 | 38 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 1:15.91 | |
11 | 128 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 1:16.40 | |
12 | 275 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 1:16.46 | |
13 | 142 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 1:16.74 | |
14 | 221 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:17.06 | |
15 | 30 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | 1:17.85 | |
16 | 223 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:18.16 | |
17 | 25 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 1:18.90 | |
18 | 72 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 1:18.92 | |
19 | 181 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 1:19.07 | |
20 | 150 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 25 m | 1:20.54 | |
21 | 279 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 1:21.23 | |
22 | 202 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 1:22.78 | |
23 | 86 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 1:23.12 | |
24 | 111 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 25 m | 1:23.32 | |
25 | 53 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 1:28.44 | |
26 | 225 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 1:29.00 | |
27 | 149 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | 1:30.19 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Frederiksværk Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:53 |
Løb 31, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 101 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 2:49.90 | |
2 | 63 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 2:50.38 | |
3 | 256 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 2:51.16 | |
4 | 42 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 2:52.97 | |
5 | 21 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 2:54.18 | |
6 | 264 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 25 m | 2:54.19 | |
7 | 24 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 25 m | 2:57.82 | |
8 | 116 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 2:58.05 | |
9 | 246 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 3:00.11 | |
10 | 47 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 3:00.90 | |
11 | 209 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 3:01.93 | |
12 | 139 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 3:06.13 | |
13 | 153 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 3:06.16 | |
14 | 208 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 3:06.44 | |
15 | 190 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 3:06.74 | |
16 | 74 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 3:06.92 | |
17 | 251 | Larsen Julie Merl | 2005 | JYLLINGE | 0584AB | 25 m | 3:07.30 | |
18 | 15 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 3:07.63 | |
19 | 168 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 3:07.73 | |
20 | 171 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 3:08.39 | |
21 | 41 | Larsen Frederikke | 2005 | SØLLERØD | 0524AS | 25 m | 3:11.72 | |
22 | 170 | Petersen Patricia | 2005 | LYNGBY | 0526AA | 25 m | 3:13.56 | |
23 | 176 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 3:13.61 | |
24 | 178 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 3:13.81 | |
25 | 233 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 3:14.56 | |
26 | 188 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 3:14.57 | |
27 | 113 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 3:18.62 | |
28 | 163 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 3:18.64 | |
29 | 96 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 25 m | 3:19.30 | |
30 | 252 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 3:19.91 | |
31 | 70 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 25 m | 3:20.66 | |
32 | 234 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 3:21.16 | |
33 | 184 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 25 m | 3:23.34 | |
34 | 262 | Dietrichsen Anna | 2006 | SLANGERUP | 0694AB | 25 m | 3:23.62 | |
35 | 78 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 3:23.93 | |
36 | 274 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 3:27.15 | |
37 | 37 | Clan Asta-Marie Mailund | 2006 | SØLLERØD | 0652AN | 25 m | 3:29.70 | |
38 | 51 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 3:30.61 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Frederiksværk Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:53 |
Løb 32, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 250 | Kortegaard Anders K. | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 2:33.87 | |
2 | 35 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 2:39.63 | |
3 | 26 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 2:42.91 | |
4 | 22 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 2:43.15 | |
5 | 128 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 2:46.28 | |
6 | 232 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 2:46.58 | |
7 | 203 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 2:46.96 | |
8 | 16 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 2:48.08 | |
9 | 133 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 2:50.33 | |
10 | 164 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 2:54.69 | |
11 | 156 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 2:56.35 | |
12 | 142 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 2:56.46 | |
13 | 55 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 2:59.60 | |
14 | 277 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 3:01.25 | |
15 | 30 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | 3:01.66 | |
16 | 68 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 3:02.15 | |
17 | 174 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 3:02.33 | |
18 | 71 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 3:02.61 | |
19 | 248 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | JYLLINGE | 0481AB | 25 m | 3:02.69 | |
20 | 38 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 3:05.83 | |
21 | 46 | West Sebastian Alexander | 2004 | SØLLERØD | 0489AI | 25 m | 3:05.90 | |
22 | 226 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 3:06.92 | |
23 | 181 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 3:07.91 | |
24 | 149 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | 3:07.97 | |
25 | 158 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 3:09.25 | |
26 | 150 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 25 m | 3:10.78 | |
27 | 25 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 3:13.44 | |
28 | 92 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 3:14.39 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Frederiksværk Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:53 |
Løb 33, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 269 | A6 Piger 1 | 2005 | A6 | 25 m | 1:58.97 | ||
2 | 122 | Gentofte Piger 1 | 2005 | GENTOFTE | 25 m | 1:59.25 | ||
3 | 49 | Herlev Piger 1 | 2005 | HERLEV | 25 m | 1:59.42 | ||
4 | 3 | Sigma Piger 1 | 2005 | SIGMA | 25 m | 2:00.01 | ||
5 | 97 | Helsingør K2 Piger 1 | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 2:00.11 | ||
6 | 214 | Skjoldmøer | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 2:00.49 | ||
7 | 205 | Gsc Piger 1 | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 2:01.09 | ||
8 | 231 | Hils Tøserne | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:02.45 | ||
9 | 186 | Værløse Piger | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | 2:05.00 | ||
10 | 4 | Sigma Piger 2 | 2005 | SIGMA | 25 m | 2:09.12 | ||
11 | 98 | Helsingør K2 Piger 2 | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 2:09.19 | ||
12 | 34 | Søllerød Piger A | 2005 | SØLLERØD | 25 m | 2:10.00 | ||
13 | 206 | Gsc Piger 2 | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 2:10.66 | ||
14 | 67 | Triton Havfruer | 2005 | TRITON B | 25 m | 2:10.90 | ||
15 | 270 | A6 Piger 2 | 2005 | A6 | 25 m | 2:11.92 | ||
16 | 244 | Stålpiger Fr.værk | 2006 | FR.VÆRK | 25 m | 2:14.21 | ||
17 | 99 | Helsingør K3 | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 2:14.45 | ||
18 | 50 | Herlev Piger 2 | 2005 | HERLEV | 25 m | 2:20.42 | ||
19 | 161 | Lyngby Royal Girls | 2005 | LYNGBY | 25 m | |||
20 | 272 | Hs Piger | 2005 | HØRSHOLM | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Frederiksværk Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:53 |
Løb 34, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1 | Sigma Drenge 1 | 2004 | SIGMA | 25 m | 1:50.34 | ||
2 | 271 | A6 Drenge 1 | 2004 | A6 | 25 m | 1:50.88 | ||
3 | 191 | Gsc Drenge 1 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 1:51.65 | ||
4 | 124 | Legendens Lakajer | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 1:51.70 | ||
5 | 155 | Frederikssund | 2004 | FR.SUND | 25 m | 1:52.12 | ||
6 | 48 | Herlev Knægte | 2004 | HERLEV | 25 m | 1:53.42 | ||
7 | 215 | Vikinger | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 1:54.92 | ||
8 | 2 | Sigma Drenge 2 | 2005 | SIGMA | 25 m | 1:55.34 | ||
9 | 119 | Helsingør K2 Drenge | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 1:56.00 | ||
10 | 192 | Gsc Drenge 2 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 1:57.39 | ||
11 | 66 | Team Tøz | 2004 | TRITON B | 25 m | 1:58.80 | ||
12 | 33 | Søllerød Drenge A | 2004 | SØLLERØD | 25 m | 2:00.00 | ||
13 | 121 | Gentofte Drenge 2 | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 2:01.46 | ||
14 | 160 | Lyngby Royal Boys | 2004 | LYNGBY | 25 m | |||
15 | 273 | Hs Drenge | 2004 | HØRSHOLM | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Frederiksværk Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:53 |
Løb 105, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 135 | Helmark Cecilie Carøe | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 1:03.76 | |
2 | 198 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 1:08.04 | |
3 | 110 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 1:08.43 | |
4 | 63 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 1:08.57 | |
5 | 114 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 1:09.43 | |
6 | 80 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:10.63 | |
7 | 65 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:10.67 | |
8 | 228 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 1:11.15 | |
9 | 6 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:11.16 | |
10 | 148 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 1:11.26 | |
11 | 15 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:12.56 | |
12 | 42 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 1:13.52 | |
13 | 20 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 1:13.53 | |
14 | 260 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 1:13.70 | |
15 | 230 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 1:14.00 | |
16 | 101 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:15.40 | |
17 | 229 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:16.18 | |
18 | 28 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:16.26 | |
19 | 190 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 1:16.38 | |
20 | 183 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | 1:16.79 | |
21 | 213 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:17.10 | |
22 | 118 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 1:17.21 | |
23 | 130 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 1:17.25 | |
24 | 255 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 1:17.53 | |
25 | 165 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 1:17.81 | |
26 | 109 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 25 m | 1:18.87 | |
27 | 173 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:18.88 | |
28 | 256 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 1:19.10 | |
29 | 18 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:19.67 | |
30 | 278 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:20.18 | |
31 | 207 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 1:20.38 | |
32 | 200 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:20.56 | |
33 | 54 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 1:20.77 | |
34 | 89 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 1:20.77 | |
35 | 125 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:20.85 | |
36 | 69 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:21.03 | |
37 | 236 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 1:21.18 | |
38 | 263 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 25 m | 1:21.56 | |
39 | 145 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 1:22.42 | |
40 | 246 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:22.47 | |
41 | 14 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 1:22.77 | |
42 | 11 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 1:22.82 | |
43 | 132 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 1:22.91 | |
44 | 163 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 1:22.93 | |
45 | 169 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:23.02 | |
46 | 264 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 25 m | 1:23.46 | |
47 | 211 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 1:23.70 | |
48 | 126 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 1:24.06 | |
49 | 146 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 1:24.48 | |
50 | 276 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 1:24.76 | |
51 | 238 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 1:25.09 | |
52 | 105 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 1:25.46 | |
53 | 152 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 1:25.64 | |
54 | 171 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:26.87 | |
55 | 104 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 25 m | 1:27.28 | |
56 | 172 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 1:27.85 | |
57 | 129 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 25 m | 1:28.88 | |
58 | 17 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 1:29.27 | |
59 | 51 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 1:29.69 | |
60 | 64 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 1:31.06 | |
61 | 208 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 1:31.76 | |
62 | 88 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 25 m | 1:42.38 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Frederiksværk Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:53 |
Løb 106, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 108 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 1:00.19 | |
2 | 140 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 1:01.37 | |
3 | 219 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:03.44 | |
4 | 261 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 1:03.65 | |
5 | 32 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 1:04.97 | |
6 | 218 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 1:05.50 | |
7 | 197 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:05.53 | |
8 | 112 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 1:05.72 | |
9 | 31 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 1:06.17 | |
10 | 157 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 1:06.29 | |
11 | 127 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 1:07.07 | |
12 | 240 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HILLERØD | 0419AF | 25 m | 1:07.35 | |
13 | 61 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:07.36 | |
14 | 76 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:07.55 | |
15 | 174 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 1:07.86 | |
16 | 35 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 1:08.43 | |
17 | 55 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 1:08.52 | |
18 | 248 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | JYLLINGE | 0481AB | 25 m | 1:08.56 | |
19 | 68 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 1:08.99 | |
20 | 8 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 1:09.14 | |
21 | 204 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 1:09.15 | |
22 | 224 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:09.19 | |
23 | 167 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 1:09.24 | |
24 | 254 | Tranum Noah | 2004 | JYLLINGE | 0449AG | 25 m | 1:09.41 | |
25 | 40 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 25 m | 1:09.66 | |
26 | 106 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 1:10.22 | |
27 | 82 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | 1:10.24 | |
28 | 210 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 1:10.51 | |
29 | 250 | Kortegaard Anders K. | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 1:10.79 | |
30 | 36 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 1:10.87 | |
31 | 187 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:11.27 | |
32 | 147 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 1:11.46 | |
33 | 26 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 1:11.64 | |
34 | 156 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 1:11.92 | |
35 | 195 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 1:11.95 | |
36 | 249 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | JYLLINGE | 0429AA | 25 m | 1:12.26 | |
37 | 212 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 1:13.18 | |
38 | 29 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 1:13.21 | |
39 | 232 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:13.33 | |
40 | 13 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 1:13.40 | |
41 | 12 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 1:13.94 | |
42 | 56 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 1:14.14 | |
43 | 84 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 1:14.19 | |
44 | 239 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:14.27 | |
45 | 199 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 1:14.34 | |
46 | 275 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 1:14.35 | |
47 | 72 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 1:15.30 | |
48 | 150 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 25 m | 1:15.43 | |
49 | 164 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:15.96 | |
50 | 159 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 1:16.14 | |
51 | 221 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:16.44 | |
52 | 279 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 1:17.38 | |
53 | 154 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 25 m | 1:17.50 | |
54 | 95 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 1:17.77 | |
55 | 38 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 1:18.54 | |
56 | 44 | Sandbjerg Frederik | 2004 | SØLLERØD | 0477AL | 25 m | 1:18.55 | |
57 | 52 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 1:19.26 | |
58 | 217 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 1:19.79 | |
59 | 79 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 1:20.13 | |
60 | 196 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 1:20.51 | |
61 | 194 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 1:20.59 | |
62 | 9 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 1:21.21 | |
63 | 242 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 1:21.63 | |
64 | 53 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 1:28.12 | |
65 | 7 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 1:38.99 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Frederiksværk Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:53 |
Løb 111, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 101 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:17.05 | |
2 | 14 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 1:18.93 | |
3 | 63 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 1:18.94 | |
4 | 42 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 1:19.07 | |
5 | 263 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 25 m | 1:19.38 | |
6 | 21 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 1:19.46 | |
7 | 173 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:19.50 | |
8 | 135 | Helmark Cecilie Carøe | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 1:20.16 | |
9 | 246 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:20.71 | |
10 | 152 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 1:20.91 | |
11 | 256 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 1:20.92 | |
12 | 116 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 1:21.01 | |
13 | 148 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 1:21.22 | |
14 | 6 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:21.48 | |
15 | 15 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:21.93 | |
16 | 190 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 1:21.93 | |
17 | 65 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:22.32 | |
18 | 260 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 1:22.47 | |
19 | 264 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 25 m | 1:22.63 | |
20 | 198 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 1:22.66 | |
21 | 47 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 1:23.46 | |
22 | 24 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 25 m | 1:23.79 | |
23 | 110 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 1:24.55 | |
24 | 171 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:24.64 | |
25 | 80 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:24.91 | |
26 | 229 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:25.11 | |
27 | 276 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 1:25.23 | |
28 | 211 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 1:26.50 | |
29 | 118 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 1:26.62 | |
30 | 153 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 1:27.33 | |
31 | 251 | Larsen Julie Merl | 2005 | JYLLINGE | 0584AB | 25 m | 1:27.43 | |
32 | 41 | Larsen Frederikke | 2005 | SØLLERØD | 0524AS | 25 m | 1:27.74 | |
33 | 209 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 1:27.85 | |
34 | 208 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 1:27.99 | |
35 | 233 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 1:28.10 | |
36 | 168 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 1:28.17 | |
37 | 146 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 1:28.20 | |
38 | 11 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 1:28.78 | |
39 | 114 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 1:28.86 | |
40 | 96 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 25 m | 1:29.04 | |
41 | 230 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 1:29.35 | |
42 | 145 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 1:29.81 | |
43 | 213 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:30.10 | |
44 | 74 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:30.15 | |
45 | 107 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 25 m | 1:30.30 | |
46 | 188 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 1:30.77 | |
47 | 176 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 1:30.85 | |
48 | 169 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:31.00 | |
49 | 170 | Petersen Patricia | 2005 | LYNGBY | 0526AA | 25 m | 1:31.32 | |
50 | 113 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 1:31.39 | |
51 | 20 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 1:31.55 | |
52 | 70 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 25 m | 1:32.10 | |
53 | 89 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 1:32.13 | |
54 | 69 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:32.36 | |
55 | 18 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:33.23 | |
56 | 28 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:33.28 | |
57 | 59 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 1:33.39 | |
58 | 144 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 1:33.40 | |
59 | 178 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 1:33.44 | |
60 | 252 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 1:33.68 | |
61 | 207 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 1:34.07 | |
62 | 125 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:35.05 | |
63 | 255 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 1:35.20 | |
64 | 51 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 1:35.53 | |
65 | 43 | Røjel Anna | 2006 | SØLLERØD | 0634AG | 25 m | 1:35.88 | |
66 | 262 | Dietrichsen Anna | 2006 | SLANGERUP | 0694AB | 25 m | 1:35.98 | |
67 | 132 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 1:36.06 | |
68 | 103 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 1:36.71 | |
69 | 184 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 25 m | 1:36.95 | |
70 | 37 | Clan Asta-Marie Mailund | 2006 | SØLLERØD | 0652AN | 25 m | 1:37.25 | |
71 | 274 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 1:38.06 | |
72 | 163 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 1:38.10 | |
73 | 45 | Shapley Dina | 2006 | SØLLERØD | 0614AM | 25 m | 1:38.58 | |
74 | 117 | West Fiona Emilie | 2006 | HELSINGØR | 0656AR | 25 m | 1:39.15 | |
75 | 268 | Asmussen Merle | 2006 | FR.SUND | 0626AL | 25 m | 1:39.37 | |
76 | 77 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 1:41.01 | |
77 | 78 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 1:43.09 | |
78 | 115 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | 1:57.71 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Frederiksværk Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:53 |
Løb 112, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 250 | Kortegaard Anders K. | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 1:09.31 | |
2 | 219 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:11.20 | |
3 | 35 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 1:12.41 | |
4 | 26 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 1:13.55 | |
5 | 204 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 1:15.49 | |
6 | 164 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:15.76 | |
7 | 29 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 1:15.80 | |
8 | 22 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 1:15.96 | |
9 | 112 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 1:16.11 | |
10 | 31 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 1:16.20 | |
11 | 128 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 1:16.65 | |
12 | 79 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 1:16.95 | |
13 | 167 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 1:17.60 | |
14 | 232 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:17.64 | |
15 | 140 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 1:18.40 | |
16 | 108 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 1:18.42 | |
17 | 203 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 1:18.83 | |
18 | 84 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 1:18.96 | |
19 | 194 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 1:19.47 | |
20 | 56 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 1:19.52 | |
21 | 174 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 1:19.55 | |
22 | 248 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | JYLLINGE | 0481AB | 25 m | 1:19.78 | |
23 | 76 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:20.31 | |
24 | 16 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 1:20.48 | |
25 | 133 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 1:20.73 | |
26 | 55 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 1:20.86 | |
27 | 197 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:21.31 | |
28 | 32 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 1:21.67 | |
29 | 224 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:21.69 | |
30 | 68 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 1:21.77 | |
31 | 156 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 1:21.99 | |
32 | 158 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 1:22.04 | |
33 | 142 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 1:22.15 | |
34 | 240 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HILLERØD | 0419AF | 25 m | 1:22.32 | |
35 | 38 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 1:22.73 | |
36 | 25 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 1:23.05 | |
37 | 9 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 1:23.37 | |
38 | 187 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:23.53 | |
39 | 277 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 1:23.59 | |
40 | 106 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 1:23.71 | |
41 | 127 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 1:24.05 | |
42 | 218 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 1:24.24 | |
43 | 261 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 1:24.43 | |
44 | 61 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:24.93 | |
45 | 30 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | 1:25.41 | |
46 | 8 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 1:25.44 | |
47 | 150 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 25 m | 1:25.81 | |
48 | 147 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 1:25.99 | |
49 | 195 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 1:26.83 | |
50 | 223 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:27.45 | |
51 | 249 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | JYLLINGE | 0429AA | 25 m | 1:28.06 | |
52 | 181 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 1:28.15 | |
53 | 52 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 1:28.26 | |
54 | 138 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 1:29.06 | |
55 | 217 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 1:29.48 | |
56 | 225 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 1:29.55 | |
57 | 92 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 1:29.92 | |
58 | 239 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:31.03 | |
59 | 212 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 1:31.37 | |
60 | 202 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 1:31.68 | |
61 | 221 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:32.38 | |
62 | 13 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 1:32.77 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Frederiksværk Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:53 |
Løb 123, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 148 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 1:06.48 | |
2 | 114 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 1:07.50 | |
3 | 110 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 1:08.12 | |
4 | 135 | Helmark Cecilie Carøe | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 1:08.66 | |
5 | 6 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:09.35 | |
6 | 65 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:09.40 | |
7 | 198 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 1:10.83 | |
8 | 263 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 25 m | 1:11.96 | |
9 | 28 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:12.41 | |
10 | 216 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 1:12.62 | |
11 | 118 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 1:12.80 | |
12 | 260 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 1:13.03 | |
13 | 169 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:13.22 | |
14 | 145 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 1:13.40 | |
15 | 69 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:13.73 | |
16 | 89 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 1:13.73 | |
17 | 245 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 1:13.75 | |
18 | 256 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 1:14.16 | |
19 | 15 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:14.21 | |
20 | 63 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 1:14.26 | |
21 | 42 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 1:14.73 | |
22 | 54 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 1:14.94 | |
23 | 229 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:15.22 | |
24 | 75 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 1:15.40 | |
25 | 146 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 1:15.47 | |
26 | 211 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 1:15.47 | |
27 | 20 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 1:15.95 | |
28 | 173 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:16.13 | |
29 | 94 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 25 m | 1:16.22 | |
30 | 255 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 1:16.30 | |
31 | 177 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 1:16.75 | |
32 | 230 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 1:16.76 | |
33 | 227 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 1:16.84 | |
34 | 27 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 1:16.89 | |
35 | 182 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 1:17.09 | |
36 | 213 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:17.52 | |
37 | 101 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:17.62 | |
38 | 14 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 1:17.67 | |
39 | 228 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 1:18.03 | |
40 | 190 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 1:18.13 | |
41 | 74 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:18.53 | |
42 | 151 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 1:18.62 | |
43 | 24 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 25 m | 1:18.64 | |
44 | 153 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 1:18.65 | |
45 | 47 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 1:18.67 | |
46 | 276 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 1:18.71 | |
47 | 171 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:18.82 | |
48 | 152 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 1:18.94 | |
49 | 80 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:19.03 | |
50 | 278 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:19.38 | |
51 | 57 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 1:19.41 | |
52 | 116 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 1:19.76 | |
53 | 200 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:19.95 | |
54 | 132 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 1:20.03 | |
55 | 264 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 25 m | 1:20.12 | |
56 | 18 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:20.27 | |
57 | 11 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 1:20.38 | |
58 | 100 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 1:20.56 | |
59 | 207 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 1:20.70 | |
60 | 109 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 25 m | 1:20.78 | |
61 | 175 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 1:20.80 | |
62 | 185 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 25 m | 1:21.11 | |
63 | 165 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 1:21.17 | |
64 | 131 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 1:21.42 | |
65 | 246 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:21.60 | |
66 | 234 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 1:21.77 | |
67 | 144 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 1:21.96 | |
68 | 125 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:21.97 | |
69 | 172 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 1:22.06 | |
70 | 209 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 1:22.67 | |
71 | 222 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 1:22.85 | |
72 | 143 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 1:23.01 | |
73 | 170 | Petersen Patricia | 2005 | LYNGBY | 0526AA | 25 m | 1:23.05 | |
74 | 238 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 1:23.19 | |
75 | 59 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 1:23.42 | |
76 | 178 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 1:23.51 | |
77 | 233 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 1:23.55 | |
78 | 104 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 25 m | 1:23.98 | |
79 | 81 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 25 m | 1:24.08 | |
80 | 237 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 1:24.33 | |
81 | 17 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 1:24.85 | |
82 | 141 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 25 m | 1:24.99 | |
83 | 103 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 1:25.16 | |
84 | 58 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 1:25.68 | |
85 | 243 | Bierbaum-Pedersen Sofie | 2006 | FR.VÆRK | 0694AO | 25 m | 1:25.70 | |
86 | 137 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 25 m | 1:25.72 | |
87 | 188 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 1:26.03 | |
88 | 39 | Hvid Signe Munk | 2006 | SØLLERØD | 0636AO | 25 m | 1:26.25 | |
89 | 96 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 25 m | 1:26.46 | |
90 | 193 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 1:26.54 | |
91 | 107 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 25 m | 1:26.57 | |
92 | 115 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | 1:26.61 | |
93 | 129 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 25 m | 1:26.62 | |
94 | 45 | Shapley Dina | 2006 | SØLLERØD | 0614AM | 25 m | 1:26.72 | |
95 | 10 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 1:26.94 | |
96 | 168 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 1:27.70 | |
97 | 60 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 25 m | 1:29.10 | |
98 | 184 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 25 m | 1:32.69 | |
99 | 117 | West Fiona Emilie | 2006 | HELSINGØR | 0656AR | 25 m | 1:42.96 | |
100 | 220 | Grange Fanny | 2006 | ROSKILDE | 0618AV | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Frederiksværk Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:53 |
Løb 124, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 83 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 1:01.19 | |
2 | 31 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 1:03.69 | |
3 | 108 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 1:03.86 | |
4 | 261 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 1:03.93 | |
5 | 140 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 1:04.87 | |
6 | 219 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:06.40 | |
7 | 76 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:06.55 | |
8 | 35 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 1:08.05 | |
9 | 112 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 1:08.39 | |
10 | 212 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 1:08.42 | |
11 | 197 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:08.48 | |
12 | 127 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 1:08.68 | |
13 | 84 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 1:08.97 | |
14 | 250 | Kortegaard Anders K. | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 1:09.26 | |
15 | 55 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 1:09.40 | |
16 | 258 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 1:09.66 | |
17 | 8 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 1:10.02 | |
18 | 204 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 1:10.20 | |
19 | 138 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 1:11.06 | |
20 | 196 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 1:11.12 | |
21 | 106 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 1:11.33 | |
22 | 134 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 1:11.33 | |
23 | 210 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 1:11.41 | |
24 | 195 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 1:11.57 | |
25 | 248 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | JYLLINGE | 0481AB | 25 m | 1:11.73 | |
26 | 136 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 1:11.81 | |
27 | 232 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:12.08 | |
28 | 71 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 1:12.38 | |
29 | 32 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 1:12.52 | |
30 | 36 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 1:12.54 | |
31 | 29 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 1:12.56 | |
32 | 174 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 1:12.72 | |
33 | 257 | Olssen Marco Stub | 2004 | LAKSEN | 0429AC | 25 m | 1:12.77 | |
34 | 218 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 1:12.90 | |
35 | 61 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:13.15 | |
36 | 240 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HILLERØD | 0419AF | 25 m | 1:13.19 | |
37 | 187 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:13.22 | |
38 | 111 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 25 m | 1:13.59 | |
39 | 147 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 1:14.03 | |
40 | 68 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 1:14.05 | |
41 | 5 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 1:14.10 | |
42 | 13 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 1:14.50 | |
43 | 167 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 1:14.73 | |
44 | 239 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:14.76 | |
45 | 164 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:14.77 | |
46 | 82 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | 1:14.81 | |
47 | 52 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 1:14.84 | |
48 | 226 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 1:14.85 | |
49 | 189 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 1:14.97 | |
50 | 194 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 1:15.33 | |
51 | 224 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:15.41 | |
52 | 95 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 1:15.60 | |
53 | 159 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 1:15.64 | |
54 | 221 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:15.70 | |
55 | 79 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 1:15.79 | |
56 | 157 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 1:15.96 | |
57 | 199 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 1:16.06 | |
58 | 56 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 1:16.19 | |
59 | 217 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 1:16.64 | |
60 | 202 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 1:17.43 | |
61 | 9 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 1:17.58 | |
62 | 87 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | 1:18.26 | |
63 | 154 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 25 m | 1:18.42 | |
64 | 25 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 1:18.52 | |
65 | 180 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 1:19.05 | |
66 | 44 | Sandbjerg Frederik | 2004 | SØLLERØD | 0477AL | 25 m | 1:19.49 | |
67 | 12 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 1:20.17 | |
68 | 242 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 1:25.54 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Frederiksværk Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:53 |
Løb 129, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 135 | Helmark Cecilie Carøe | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 59.68 | |
2 | 114 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 1:01.32 | |
3 | 14 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 1:01.95 | |
4 | 260 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 1:02.45 | |
5 | 65 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:02.56 | |
6 | 80 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:03.12 | |
7 | 148 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 1:03.46 | |
8 | 198 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 1:04.04 | |
9 | 89 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 1:04.29 | |
10 | 256 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 1:04.48 | |
11 | 227 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 1:04.57 | |
12 | 63 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 1:04.68 | |
13 | 230 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 1:04.75 | |
14 | 213 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:04.95 | |
15 | 18 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:05.02 | |
16 | 20 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 1:05.02 | |
17 | 173 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:05.38 | |
18 | 6 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:05.47 | |
19 | 263 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 25 m | 1:05.49 | |
20 | 229 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:05.61 | |
21 | 216 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 1:05.96 | |
22 | 228 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 1:06.02 | |
23 | 130 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 1:06.33 | |
24 | 47 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 1:06.38 | |
25 | 278 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:06.66 | |
26 | 69 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:06.69 | |
27 | 255 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 1:06.88 | |
28 | 118 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 1:06.92 | |
29 | 110 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 1:07.00 | |
30 | 15 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:07.14 | |
31 | 93 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 25 m | 1:07.21 | |
32 | 182 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 1:07.29 | |
33 | 235 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 1:07.45 | |
34 | 42 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 1:07.47 | |
35 | 125 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:07.75 | |
36 | 75 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 1:07.82 | |
37 | 90 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 25 m | 1:07.85 | |
38 | 222 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 1:07.97 | |
39 | 101 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:08.13 | |
40 | 139 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 1:08.25 | |
41 | 74 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:08.26 | |
42 | 43 | Røjel Anna | 2006 | SØLLERØD | 0634AG | 25 m | 1:08.27 | |
43 | 152 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 1:08.47 | |
44 | 264 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 25 m | 1:08.56 | |
45 | 145 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 1:08.84 | |
46 | 85 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 1:08.86 | |
47 | 143 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 1:08.88 | |
48 | 200 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:08.88 | |
49 | 28 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:09.09 | |
50 | 54 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 1:09.14 | |
51 | 245 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 1:09.18 | |
52 | 21 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 1:09.24 | |
53 | 109 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 25 m | 1:09.27 | |
54 | 238 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 1:09.47 | |
55 | 183 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | 1:09.59 | |
56 | 131 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 1:09.68 | |
57 | 105 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 1:09.71 | |
58 | 116 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 1:09.78 | |
59 | 146 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 1:10.00 | |
60 | 169 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:10.15 | |
61 | 177 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 1:10.29 | |
62 | 190 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 1:10.29 | |
63 | 276 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 1:10.49 | |
64 | 153 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 1:10.55 | |
65 | 137 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 25 m | 1:10.72 | |
66 | 17 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 1:10.86 | |
67 | 57 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 1:10.92 | |
68 | 193 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 1:11.18 | |
69 | 19 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 1:11.28 | |
70 | 211 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 1:11.35 | |
71 | 165 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 1:11.36 | |
72 | 171 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:11.49 | |
73 | 233 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 1:11.55 | |
74 | 207 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 1:11.90 | |
75 | 11 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 1:12.02 | |
76 | 246 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:12.06 | |
77 | 236 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 1:12.23 | |
78 | 166 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 1:12.40 | |
79 | 259 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | SLANGERUP | 0682AF | 25 m | 1:12.48 | |
80 | 234 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 1:12.58 | |
81 | 100 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 1:12.92 | |
82 | 185 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 25 m | 1:12.92 | |
83 | 104 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 25 m | 1:13.00 | |
84 | 27 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 1:13.14 | |
85 | 103 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 1:13.23 | |
86 | 252 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 1:13.29 | |
87 | 59 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 1:13.37 | |
88 | 144 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 1:14.10 | |
89 | 274 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 1:14.61 | |
90 | 73 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 1:14.94 | |
91 | 39 | Hvid Signe Munk | 2006 | SØLLERØD | 0636AO | 25 m | 1:14.99 | |
92 | 220 | Grange Fanny | 2006 | ROSKILDE | 0618AV | 25 m | 1:15.06 | |
93 | 132 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 1:15.22 | |
94 | 96 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 25 m | 1:15.42 | |
95 | 241 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 25 m | 1:15.83 | |
96 | 179 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 1:16.03 | |
97 | 209 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 1:16.61 | |
98 | 81 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 25 m | 1:16.67 | |
99 | 172 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 1:16.91 | |
100 | 141 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 25 m | 1:17.00 | |
101 | 60 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 25 m | 1:19.31 | |
102 | 64 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 1:20.05 | |
103 | 88 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 25 m | 1:21.18 | |
104 | 268 | Asmussen Merle | 2006 | FR.SUND | 0626AL | 25 m | 1:53.54 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Frederiksværk Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:53 |
Løb 130, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 108 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 56.65 | |
2 | 140 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 57.07 | |
3 | 261 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 57.41 | |
4 | 31 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 57.50 | |
5 | 219 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 58.04 | |
6 | 127 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 58.34 | |
7 | 35 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 58.48 | |
8 | 32 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 58.64 | |
9 | 55 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 58.97 | |
10 | 40 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 25 m | 59.38 | |
11 | 68 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 59.60 | |
12 | 218 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 59.81 | |
13 | 84 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 1:00.55 | |
14 | 157 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 1:00.67 | |
15 | 76 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:00.69 | |
16 | 167 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 1:00.72 | |
17 | 26 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 1:00.78 | |
18 | 52 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 1:01.00 | |
19 | 164 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:01.10 | |
20 | 197 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:01.16 | |
21 | 82 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | 1:01.40 | |
22 | 248 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | JYLLINGE | 0481AB | 25 m | 1:01.64 | |
23 | 29 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 1:01.74 | |
24 | 258 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 1:01.85 | |
25 | 250 | Kortegaard Anders K. | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 1:01.86 | |
26 | 204 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 1:01.93 | |
27 | 174 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 1:01.96 | |
28 | 240 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HILLERØD | 0419AF | 25 m | 1:01.98 | |
29 | 22 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 1:02.18 | |
30 | 8 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 1:02.26 | |
31 | 217 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 1:02.63 | |
32 | 212 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 1:02.77 | |
33 | 239 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:02.89 | |
34 | 61 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:03.06 | |
35 | 275 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 1:03.08 | |
36 | 224 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:03.21 | |
37 | 147 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 1:03.66 | |
38 | 195 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 1:03.69 | |
39 | 106 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 1:03.79 | |
40 | 87 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | 1:04.09 | |
41 | 226 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 1:04.12 | |
42 | 158 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 1:04.31 | |
43 | 36 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 1:04.42 | |
44 | 189 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 1:04.64 | |
45 | 201 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 1:04.64 | |
46 | 210 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 1:04.66 | |
47 | 112 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 1:04.89 | |
48 | 254 | Tranum Noah | 2004 | JYLLINGE | 0449AG | 25 m | 1:04.95 | |
49 | 232 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:05.08 | |
50 | 187 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:05.30 | |
51 | 257 | Olssen Marco Stub | 2004 | LAKSEN | 0429AC | 25 m | 1:05.35 | |
52 | 194 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 1:05.55 | |
53 | 56 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 1:05.61 | |
54 | 221 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:05.81 | |
55 | 253 | From Mads Holger | 2004 | JYLLINGE | 0445AL | 25 m | 1:05.90 | |
56 | 242 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 1:06.07 | |
57 | 79 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 1:06.16 | |
58 | 91 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 25 m | 1:06.20 | |
59 | 199 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 1:06.27 | |
60 | 136 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 1:06.39 | |
61 | 13 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 1:06.42 | |
62 | 159 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 1:06.83 | |
63 | 83 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 1:06.85 | |
64 | 203 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 1:07.00 | |
65 | 180 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 1:07.55 | |
66 | 30 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | 1:07.59 | |
67 | 72 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 1:07.60 | |
68 | 196 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 1:07.76 | |
69 | 134 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 1:07.78 | |
70 | 279 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 1:08.54 | |
71 | 12 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 1:08.71 | |
72 | 223 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:08.73 | |
73 | 9 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 1:09.42 | |
74 | 154 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 25 m | 1:09.64 | |
75 | 111 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 25 m | 1:09.84 | |
76 | 202 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 1:10.13 | |
77 | 7 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 1:13.83 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 oktober 2018 |
Licens til Frederiksværk Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:53 |