Program for DM / JDM 2018, Kristianstad
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Gren 1, 4X50m Medley Damer Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 223 | Mkk 1 | 1999 | MKK | 25 m | 1:27.19 | ||
2 | 75 | Helsingborgs Simsällskap Lag 1 | 2000 | HS | 25 m | 1:58.03 | ||
3 | 78 | Helsingborgs Simsällskap Lag 2 | 2000 | HS | 25 m | 1:59.80 | ||
4 | 257 | Simklubben Poseidon | 2000 | POSEIDON | 25 m | 2:01.37 | ||
5 | 97 | Karlskrona Simsällskap | 2000 | KARLSKRONA | 25 m | 2:01.67 | ||
6 | 397 | Föreningen Trelleborg Sim | 2000 | TRELLEBORG | 25 m | 2:01.69 | ||
7 | 284 | Sjöbo Simsällskap | 2000 | SJÖBO SS | 25 m | 2:02.31 | ||
8 | 155 | Landskrona Simsällskap Lag 1 | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 2:04.13 | ||
9 | 123 | Kristianstads SLS | 2001 | KSLS | 25 m | 2:04.15 | ||
10 | 421 | Osby Simsällskap | 2000 | OSBY SS | 25 m | 2:04.78 | ||
11 | 173 | Simklubben Lödde | 1999 | SK LÖDDE | 25 m | 2:05.67 | ||
12 | 21 | Simklubben Hajen | 2000 | SK HAJEN | 25 m | 2:06.04 | ||
13 | 98 | Karlskrona Simsällskap Lag 2 | 1998 | KARLSKRONA | 25 m | 2:06.24 | ||
14 | 156 | Landskrona Simsällskap Lag 2 | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 2:07.37 | ||
15 | 157 | Landskrona Simsällskap Lag 3 | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 2:08.86 | ||
16 | 108 | Kappsimningsklubben Karpen | 2000 | KK KARPEN | 25 m | 2:09.10 | ||
17 | 258 | Simklubben Poseidon Lag 2 | 2002 | POSEIDON | 25 m | 2:10.80 | ||
18 | 336 | SK Triton Lag 2 | 2000 | SK TRITON | 25 m | 2:11.48 | ||
19 | 407 | Kiviks Simklubb | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 2:11.53 | ||
20 | 270 | S 71 Damer | 2002 | S 71 | 25 m | 2:11.77 | ||
21 | 422 | Osby Simsällskap Lag 2 | 2003 | OSBY SS | 25 m | 2:12.65 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |
Gren 1, 4X50m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 99 år |
1 | 206 | Malmö Kappsimningsklubb | 1999 | MKK | 25 m | 1:57.53 | ||
2 | 71 | Helsingborgs Simsällskap Lag 1 | 2000 | HS | 25 m | 1:59.85 | ||
3 | 257 | Sjöbo Simsällskap | 2000 | SJÖBO SS | 25 m | 2:01.12 | ||
4 | 141 | Landskrona Simsällskap Lag 1 | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 2:01.55 | ||
5 | 299 | Föreningen Trelleborg Sim | 2002 | TRELLEBORG | 25 m | 2:01.86 | ||
6 | 369 | Simklubben Poseidon | 2000 | POSEIDON | 25 m | 2:02.28 | ||
7 | 72 | Helsingborgs Simsällskap Lag 2 | 1999 | HS | 25 m | 2:02.64 | ||
8 | 111 | Kristianstads SLS | 2001 | KSLS | 25 m | 2:03.88 | ||
9 | 86 | Karlskrona Simsällskap | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 2:04.00 | ||
10 | 207 | Malmö Kappsimningsklubb Lag 2 | 2001 | MKK | 25 m | 2:04.27 | ||
11 | 224 | Osby Simsällskap | 2002 | OSBY SS | 25 m | 2:04.39 | ||
12 | 397 | SK Triton | 2003 | SK TRITON | 25 m | 2:04.87 | ||
13 | 142 | Landskrona Simsällskap Lag 2 | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 2:04.94 | ||
14 | 12 | Simklubben Hajen | 2001 | SK HAJEN | 25 m | 2:05.02 | ||
15 | 247 | S 71 | 2002 | S 71 | 25 m | 2:06.52 | ||
16 | 403 | Vellinge-Näsets Simklubb | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 2:07.66 | ||
17 | 306 | Kiviks Simklubb | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 2:08.76 | ||
18 | 143 | Landskrona Simsällskap Lag 3 | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 2:10.40 | ||
19 | 321 | Ystad SS Damer Lag 1 | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 2:12.41 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |
Gren 2, 100m Frisim Herrar Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 41 | Rydahl Johan | 2001 | HS | 25 m | 50.05 | ||
2 | 209 | Persson Elias | 2002 | MKK | 25 m | 50.54 | ||
3 | 129 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 51.29 | ||
4 | 38 | Löfqvist Alexander | 1999 | HS | 25 m | 51.39 | ||
5 | 43 | Fischer Daniel | 2002 | HS | 25 m | 51.87 | ||
6 | 137 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 52.09 | ||
7 | 35 | Varga Stefan | 2000 | HS | 25 m | 52.31 | ||
8 | 360 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | 25 m | 52.58 | ||
9 | 274 | Larsson Isak | 2000 | SJÖBO SS | 25 m | 52.70 | ||
10 | 300 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | 25 m | 52.78 | ||
11 | 345 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 52.91 | ||
12 | 185 | Lindblom William | 1998 | MKK | 25 m | 53.08 | ||
13 | 128 | Svensson Hampus | 1999 | LANDSKRONA | 50 m | 53.12 | ||
14 | 237 | Östlund Gustav | 2000 | POSEIDON | 25 m | 53.12 | ||
15 | 385 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | 25 m | 53.13 | ||
16 | 46 | Lundgren Malte | 2002 | HS | 25 m | 53.45 | ||
17 | 28 | Dukic Dennis | 2000 | HS | 25 m | 53.46 | ||
18 | 171 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | 25 m | 53.80 | ||
19 | 212 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | 25 m | 54.07 | ||
20 | 234 | Olsson Jesper | 1998 | POSEIDON | 25 m | 54.08 | ||
21 | 62 | Cederlund Henning | 2003 | HS | 25 m | 54.23 | ||
22 | 29 | Kroon Gustav | 1998 | HS | 25 m | 54.44 | ||
23 | 298 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | 25 m | 54.60 | ||
24 | 60 | Elfers Oscar | 2002 | HS | 25 m | 54.66 | ||
25 | 235 | Dahlén Alexander | 1999 | POSEIDON | 50 m | 54.87 | ||
26 | 321 | Palmqvist Gustaf | 2001 | SK TRITON | 25 m | 54.89 | ||
27 | 49 | Hysing Elias | 2000 | HS | 25 m | 54.94 | ||
28 | 366 | Hellzén Petter | 2000 | ÄNGELHOLM | 25 m | 55.01 | ||
29 | 4 | Ates Birkan | 2002 | SS DELFIN | 25 m | 55.07 | ||
30 | 347 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 55.09 | ||
31 | 326 | Palminger Jonathan | 2004 | SK TRITON | 25 m | 55.17 | ||
32 | 2 | Petersen Jakob | 2001 | SS DELFIN | 25 m | 55.25 | ||
33 | 211 | Olsson Primus | 2000 | MKK | 25 m | 55.35 | ||
34 | 103 | Bevréus William | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 55.36 | ||
35 | 193 | Hinderup Filip | 2001 | MKK | 25 m | 55.49 | ||
36 | 265 | Rantzow Philip | 1999 | S 71 | 25 m | 55.59 | ||
37 | 50 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | 25 m | 55.66 | ||
38 | 166 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | 25 m | 55.96 | ||
39 | 89 | Barkrot Marcus | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 55.98 | ||
40 | 168 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | 50 m | 56.15 | ||
41 | 64 | Lundblad William | 2004 | HS | 50 m | 57.27 | ||
42 | 221 | Bech Liam | 2003 | MKK | 50 m | 57.29 | ||
43 | 13 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | 50 m | 57.30 | ||
44 | 186 | Ludvigsson Sten | 1998 | MKK | 50 m | 57.57 | ||
45 | 236 | Nolén Nicolas | 2000 | POSEIDON | 50 m | 57.76 | ||
46 | 70 | Tjärnberg Felix | 2005 | HS | 50 m | 57.97 | ||
47 | 134 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | 50 m | 57.98 | ||
48 | 3 | Berthelsson Tim | 2000 | SS DELFIN | 50 m | 58.26 | ||
49 | 241 | Jansson Anton | 2002 | POSEIDON | 50 m | 58.26 | ||
50 | 210 | Ghidini Simon | 2001 | MKK | 50 m | 58.30 | ||
51 | 430 | Claeson Fabian | 2002 | OSBY SS | S9 | 50 m | 1:10.18 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |
Gren 2, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 116 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 49.66 | ||
2 | 186 | Persson Elias | 2002 | MKK | 25 m | 49.78 | ||
3 | 23 | Fischer Daniel | 2002 | HS | 25 m | 50.33 | ||
4 | 352 | Östlund Gustav | 2000 | POSEIDON | 25 m | 51.23 | ||
5 | 351 | Larsson Isak | 2000 | POSEIDON | 25 m | 51.24 | ||
6 | 20 | Brolin John | 2002 | HS | 25 m | 51.70 | ||
7 | 22 | Rydahl Johan | 2001 | HS | 25 m | 51.78 | ||
8 | 121 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 52.01 | ||
9 | 360 | Falk David | 2003 | POSEIDON | 25 m | 52.15 | ||
10 | 380 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | 25 m | 52.17 | ||
11 | 357 | Falk Robin | 2001 | POSEIDON | 25 m | 52.18 | ||
12 | 41 | Elfers Oscar | 2002 | HS | 25 m | 52.21 | ||
13 | 24 | Vollmer Dante | 2001 | HS | 25 m | 52.37 | ||
14 | 43 | Cederlund Henning | 2003 | HS | 25 m | 52.50 | ||
15 | 353 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 25 m | 52.57 | ||
16 | 269 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 52.58 | ||
17 | 14 | Dukic Dennis | 2000 | HS | 25 m | 52.98 | ||
18 | 45 | Lundblad William | 2004 | HS | 25 m | 53.03 | ||
19 | 378 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | 25 m | 53.28 | ||
20 | 120 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 53.33 | ||
21 | 271 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 53.37 | ||
22 | 30 | Auer Axel | 2003 | HS | 25 m | 53.57 | ||
23 | 287 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | 25 m | 53.77 | ||
24 | 336 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | 25 m | 53.80 | ||
25 | 391 | Palminger Jonathan | 2004 | SK TRITON | 25 m | 53.92 | ||
26 | 185 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | 25 m | 53.95 | ||
27 | 33 | Lind Gustav | 2002 | HS | 50 m | 54.41 | ||
28 | 288 | Lloyd Axel | 1999 | TRELLEBORG | 25 m | 54.46 | ||
29 | 402 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 54.47 | ||
30 | 359 | Wergeland Nils | 2002 | POSEIDON | 25 m | 54.49 | ||
31 | 190 | Olsson Primus | 2000 | MKK | 25 m | 54.50 | ||
32 | 194 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | 25 m | 54.61 | ||
33 | 243 | Ates Birkan | 2002 | S 71 | 25 m | 54.77 | ||
34 | 361 | Modigh Joar | 2001 | POSEIDON | 25 m | 54.88 | ||
35 | 97 | Petersen Jakob | 2001 | KSLS | 25 m | 55.05 | ||
36 | 34 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | 25 m | 55.06 | ||
37 | 280 | Ingvarsson Wilmer | 2003 | ÄNGELHOLM | 25 m | 55.19 | ||
38 | 52 | Tjärnberg Felix | 2005 | HS | 25 m | 55.22 | ||
39 | 85 | Micin Dennis | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 55.27 | ||
40 | 36 | Vaide Hugo | 2003 | HS | 25 m | 55.29 | ||
41 | 366 | Hake Pontus | 2001 | POSEIDON | 25 m | 55.45 | ||
42 | 356 | Jansson Anton | 2002 | POSEIDON | 25 m | 55.66 | ||
43 | 401 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | 25 m | 55.75 | ||
44 | 173 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | 25 m | 55.77 | ||
45 | 53 | Vaide Axel | 2005 | HS | 25 m | 55.84 | ||
46 | 75 | Barkrot Marcus | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 55.87 | ||
47 | 153 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | 50 m | 56.79 | ||
48 | 201 | Bech Liam | 2003 | MKK | 50 m | 57.29 | ||
49 | 184 | Englund Gustav | 2001 | MKK | 50 m | 57.40 | ||
50 | 64 | Nygren Kasper | 2004 | HS | 50 m | 57.42 | ||
51 | 192 | Nillund Seth | 2005 | MKK | 50 m | 57.45 | ||
52 | 276 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | 50 m | 57.81 | ||
53 | 270 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | 50 m | 57.88 | ||
54 | 234 | Olofsson David | 2004 | POSEIDON | 50 m | 58.06 | ||
55 | 245 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | 50 m | 58.20 | ||
56 | 410 | Cercado Alexander | 2004 | HS | 25 m | 56.77 | RES | |
57 | 61 | Langell Jacob | 2005 | HS | 25 m | 57.16 | RES | |
58 | 110 | Jönsson Felix | 2004 | KSLS | 50 m | 58.60 | RES |
13 - 99 år |
1 | 337 | Carlsen Christoffer | 1992 | HS | 25 m | 47.42 | ||
2 | 116 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 49.66 | ||
3 | 186 | Persson Elias | 2002 | MKK | 25 m | 49.78 | ||
4 | 23 | Fischer Daniel | 2002 | HS | 25 m | 50.33 | ||
5 | 338 | Björk Jesper | 1993 | HS | 25 m | 50.68 | ||
6 | 158 | Westergren Mats | 1994 | MKK | 25 m | 50.84 | ||
7 | 352 | Östlund Gustav | 2000 | POSEIDON | 25 m | 51.23 | ||
8 | 351 | Larsson Isak | 2000 | POSEIDON | 25 m | 51.24 | ||
9 | 20 | Brolin John | 2002 | HS | 25 m | 51.70 | ||
10 | 22 | Rydahl Johan | 2001 | HS | 25 m | 51.78 | ||
11 | 167 | Lindblom William | 1998 | MKK | 25 m | 51.93 | ||
12 | 121 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 52.01 | ||
13 | 360 | Falk David | 2003 | POSEIDON | 25 m | 52.15 | ||
14 | 380 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | 25 m | 52.17 | ||
15 | 357 | Falk Robin | 2001 | POSEIDON | 25 m | 52.18 | ||
16 | 41 | Elfers Oscar | 2002 | HS | 25 m | 52.21 | ||
17 | 24 | Vollmer Dante | 2001 | HS | 25 m | 52.37 | ||
18 | 43 | Cederlund Henning | 2003 | HS | 25 m | 52.50 | ||
19 | 353 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 25 m | 52.57 | ||
20 | 269 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 52.58 | ||
21 | 14 | Dukic Dennis | 2000 | HS | 25 m | 52.98 | ||
22 | 45 | Lundblad William | 2004 | HS | 25 m | 53.03 | ||
23 | 378 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | 25 m | 53.28 | ||
24 | 120 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 53.33 | ||
25 | 271 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 53.37 | ||
26 | 348 | Bergenzaun Sebastian | 1991 | POSEIDON | 25 m | 53.40 | ||
27 | 30 | Auer Axel | 2003 | HS | 25 m | 53.57 | ||
28 | 287 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | 25 m | 53.77 | ||
29 | 336 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | 25 m | 53.80 | ||
30 | 391 | Palminger Jonathan | 2004 | SK TRITON | 25 m | 53.92 | ||
31 | 185 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | 25 m | 53.95 | ||
32 | 33 | Lind Gustav | 2002 | HS | 50 m | 54.41 | ||
33 | 288 | Lloyd Axel | 1999 | TRELLEBORG | 25 m | 54.46 | ||
34 | 402 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 54.47 | ||
35 | 359 | Wergeland Nils | 2002 | POSEIDON | 25 m | 54.49 | ||
36 | 190 | Olsson Primus | 2000 | MKK | 25 m | 54.50 | ||
37 | 164 | Andersson Anton | 1997 | MKK | 50 m | 54.52 | ||
38 | 194 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | 25 m | 54.61 | ||
39 | 243 | Ates Birkan | 2002 | S 71 | 25 m | 54.77 | ||
40 | 361 | Modigh Joar | 2001 | POSEIDON | 25 m | 54.88 | ||
41 | 97 | Petersen Jakob | 2001 | KSLS | 25 m | 55.05 | ||
42 | 34 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | 25 m | 55.06 | ||
43 | 280 | Ingvarsson Wilmer | 2003 | ÄNGELHOLM | 25 m | 55.19 | ||
44 | 52 | Tjärnberg Felix | 2005 | HS | 25 m | 55.22 | ||
45 | 85 | Micin Dennis | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 55.27 | ||
46 | 36 | Vaide Hugo | 2003 | HS | 25 m | 55.29 | ||
47 | 366 | Hake Pontus | 2001 | POSEIDON | 25 m | 55.45 | ||
48 | 356 | Jansson Anton | 2002 | POSEIDON | 25 m | 55.66 | ||
49 | 401 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | 25 m | 55.75 | ||
50 | 173 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | 25 m | 55.77 | ||
51 | 53 | Vaide Axel | 2005 | HS | 25 m | 55.84 | ||
52 | 75 | Barkrot Marcus | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 55.87 | ||
53 | 153 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | 50 m | 56.79 | ||
54 | 201 | Bech Liam | 2003 | MKK | 50 m | 57.29 | ||
55 | 184 | Englund Gustav | 2001 | MKK | 50 m | 57.40 | ||
56 | 64 | Nygren Kasper | 2004 | HS | 50 m | 57.42 | ||
57 | 192 | Nillund Seth | 2005 | MKK | 50 m | 57.45 | ||
58 | 276 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | 50 m | 57.81 | ||
59 | 270 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | 50 m | 57.88 | ||
60 | 234 | Olofsson David | 2004 | POSEIDON | 50 m | 58.06 | ||
61 | 245 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | 50 m | 58.20 | ||
62 | 327 | Karlsson Sebastian | 1993 | KARLSKRONA | S14 | 25 m | 1:01.84 | |
63 | 331 | Nordh Andreas | 1991 | OSBY SS | S14 | 25 m | 1:03.12 | |
64 | 410 | Cercado Alexander | 2004 | HS | 25 m | 56.77 | RES | |
65 | 61 | Langell Jacob | 2005 | HS | 25 m | 57.16 | RES | |
66 | 110 | Jönsson Felix | 2004 | KSLS | 50 m | 58.60 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |
Gren 3, 200m Frisim Damer Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 238 | Bergman Hanna | 2001 | POSEIDON | 25 m | 1:59.98 | ||
2 | 36 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | 25 m | 2:02.48 | ||
3 | 33 | Ülger Olivia | 2000 | HS | 25 m | 2:04.34 | ||
4 | 266 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | 25 m | 2:04.62 | ||
5 | 182 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | 25 m | 2:05.79 | ||
6 | 404 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 2:06.23 | ||
7 | 30 | Palmkvist Johanna | 1999 | HS | 25 m | 2:08.18 | ||
8 | 66 | Agrell Angelina | 2003 | HS | 25 m | 2:08.26 | ||
9 | 370 | Rosvall Hanna | 2000 | ÄNGELHOLM | 50 m | 2:09.15 | ||
10 | 195 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | 25 m | 2:09.49 | ||
11 | 276 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | SJÖBO SS | 25 m | 2:09.58 | ||
12 | 131 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 2:09.84 | ||
13 | 68 | Nordén Emilia | 2003 | HS | 25 m | 2:10.02 | ||
14 | 233 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | 25 m | 2:10.05 | ||
15 | 67 | Littorin Tyra | 2004 | HS | 25 m | 2:10.29 | ||
16 | 1 | Möller Alice | 2000 | SS DELFIN | 25 m | 2:10.40 | ||
17 | 217 | Bjurnemark Lovisa | 2003 | MKK | 25 m | 2:11.08 | ||
18 | 55 | Thomasson Clara | 2001 | HS | 25 m | 2:11.12 | ||
19 | 205 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | 25 m | 2:11.37 | ||
20 | 87 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSKRONA | 25 m | 2:11.65 | ||
21 | 240 | Karlsson Moa | 2002 | POSEIDON | 25 m | 2:11.76 | ||
22 | 279 | Johnsson Emmy | 2001 | SJÖBO SS | 25 m | 2:12.01 | ||
23 | 244 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | 25 m | 2:12.23 | ||
24 | 355 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 2:12.45 | ||
25 | 328 | Nolén Mica | 2004 | SK TRITON | 25 m | 2:12.69 | ||
26 | 14 | Lackegård Elin | 2000 | SK HAJEN | 25 m | 2:12.79 | ||
27 | 254 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | 25 m | 2:13.12 | ||
28 | 415 | Nilsson Astrid | 2004 | OSBY SS | 25 m | 2:13.27 | ||
29 | 194 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 2:13.32 | ||
30 | 332 | Blomliden Maja | 2004 | SK TRITON | 25 m | 2:13.58 | ||
31 | 51 | Jälminger Ebba | 2002 | HS | 50 m | 2:13.92 | ||
32 | 181 | Stenberg Sara | 2001 | MKK | 50 m | 2:14.14 | ||
33 | 369 | Ingvarsson Miranda | 2001 | ÄNGELHOLM | 25 m | 2:14.24 | ||
34 | 112 | Modig Amanda | 1999 | KSLS | 25 m | 2:15.65 | ||
35 | 200 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | 50 m | 2:16.00 | ||
36 | 245 | Oredsson Ditte | 2003 | POSEIDON | 25 m | 2:16.14 | ||
37 | 74 | Podric Nina | 2004 | HS | 25 m | 2:16.82 | ||
38 | 6 | Ragnarsson Emma | 2004 | SS DELFIN | 50 m | 2:17.24 | ||
39 | 267 | Ericsson Tilda | 2002 | S 71 | 50 m | 2:17.25 | ||
40 | 406 | Brünjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | 50 m | 2:18.03 | ||
41 | 433 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | S14 | 25 m | 2:54.53 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |
Gren 3, 200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 241 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | 25 m | 2:00.06 | ||
2 | 17 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | 25 m | 2:00.62 | ||
3 | 303 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 2:02.92 | ||
4 | 15 | Ülger Olivia | 2000 | HS | 25 m | 2:03.29 | ||
5 | 40 | Alman Sabina | 2003 | HS | 25 m | 2:04.32 | ||
6 | 199 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 25 m | 2:05.78 | ||
7 | 349 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | 25 m | 2:06.88 | ||
8 | 354 | Karlsson Moa | 2002 | POSEIDON | 25 m | 2:07.39 | ||
9 | 47 | Littorin Tyra | 2004 | HS | 25 m | 2:08.74 | ||
10 | 46 | Agrell Angelina | 2003 | HS | 25 m | 2:08.84 | ||
11 | 398 | Nolén Mica | 2004 | SK TRITON | 25 m | 2:08.87 | ||
12 | 48 | Nordén Emilia | 2003 | HS | 25 m | 2:09.44 | ||
13 | 117 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | 50 m | 2:09.79 | ||
14 | 249 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | SJÖBO SS | 25 m | 2:09.86 | ||
15 | 362 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | 25 m | 2:09.95 | ||
16 | 57 | Andersson Elsa | 2004 | HS | 25 m | 2:10.05 | ||
17 | 367 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | 25 m | 2:10.49 | ||
18 | 223 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 25 m | 2:10.68 | ||
19 | 305 | Brünjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | 25 m | 2:10.82 | ||
20 | 66 | Bexell Liv | 2005 | HS | 25 m | 2:10.84 | ||
21 | 38 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | 25 m | 2:11.04 | ||
22 | 200 | Osterman Julia | 2004 | MKK | 25 m | 2:11.04 | ||
23 | 10 | Nobrell Sara | 2002 | SK HAJEN | 50 m | 2:11.46 | ||
24 | 182 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | 25 m | 2:11.64 | ||
25 | 84 | Lindén Siri | 2005 | KARLSKRONA | 25 m | 2:11.69 | ||
26 | 9 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | 25 m | 2:11.70 | ||
27 | 178 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | 25 m | 2:12.71 | ||
28 | 35 | Jälminger Ebba | 2002 | HS | 25 m | 2:12.88 | ||
29 | 220 | Nilsson Astrid | 2004 | OSBY SS | 25 m | 2:13.27 | ||
30 | 251 | Johnsson Emmy | 2001 | SJÖBO SS | 25 m | 2:13.50 | ||
31 | 4 | Werker Freja | 2003 | SK HAJEN | 50 m | 2:13.64 | ||
32 | 244 | Ragnarsson Emma | 2004 | S 71 | 25 m | 2:13.72 | ||
33 | 56 | Wöhl Cajsa | 2004 | HS | 25 m | 2:13.89 | ||
34 | 63 | Vollmer Vega | 2005 | HS | 25 m | 2:14.14 | ||
35 | 69 | Pavlovic Kornelia | 2004 | HS | 25 m | 2:14.78 | ||
36 | 250 | Larsson Minna | 2002 | SJÖBO SS | 25 m | 2:15.35 | ||
37 | 277 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 2:15.36 | ||
38 | 313 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | 50 m | 2:17.08 | ||
39 | 59 | Jönsson Ebba | 2005 | HS | 50 m | 2:18.09 | ||
40 | 332 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | S14 | 25 m | 2:39.40 | |
41 | 329 | Gipperth Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 2:13.93 | EXT | |
42 | 242 | Ericsson Tilda | 2002 | S 71 | 25 m | 2:15.47 | RES | |
43 | 11 | Henriksson Julia | 2005 | SK HAJEN | 25 m | 2:16.25 | RES | |
44 | 255 | Ek Emy | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 2:18.08 | RES |
13 - 99 år |
1 | 241 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | 25 m | 2:00.06 | ||
2 | 17 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | 25 m | 2:00.62 | ||
3 | 303 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 2:02.92 | ||
4 | 15 | Ülger Olivia | 2000 | HS | 25 m | 2:03.29 | ||
5 | 40 | Alman Sabina | 2003 | HS | 25 m | 2:04.32 | ||
6 | 199 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 25 m | 2:05.78 | ||
7 | 349 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | 25 m | 2:06.88 | ||
8 | 354 | Karlsson Moa | 2002 | POSEIDON | 25 m | 2:07.39 | ||
9 | 47 | Littorin Tyra | 2004 | HS | 25 m | 2:08.74 | ||
10 | 46 | Agrell Angelina | 2003 | HS | 25 m | 2:08.84 | ||
11 | 398 | Nolén Mica | 2004 | SK TRITON | 25 m | 2:08.87 | ||
12 | 48 | Nordén Emilia | 2003 | HS | 25 m | 2:09.44 | ||
13 | 117 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | 50 m | 2:09.79 | ||
14 | 249 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | SJÖBO SS | 25 m | 2:09.86 | ||
15 | 362 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | 25 m | 2:09.95 | ||
16 | 57 | Andersson Elsa | 2004 | HS | 25 m | 2:10.05 | ||
17 | 367 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | 25 m | 2:10.49 | ||
18 | 223 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 25 m | 2:10.68 | ||
19 | 305 | Brünjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | 25 m | 2:10.82 | ||
20 | 66 | Bexell Liv | 2005 | HS | 25 m | 2:10.84 | ||
21 | 38 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | 25 m | 2:11.04 | ||
22 | 200 | Osterman Julia | 2004 | MKK | 25 m | 2:11.04 | ||
23 | 10 | Nobrell Sara | 2002 | SK HAJEN | 50 m | 2:11.46 | ||
24 | 182 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | 25 m | 2:11.64 | ||
25 | 84 | Lindén Siri | 2005 | KARLSKRONA | 25 m | 2:11.69 | ||
26 | 9 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | 25 m | 2:11.70 | ||
27 | 178 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | 25 m | 2:12.71 | ||
28 | 35 | Jälminger Ebba | 2002 | HS | 25 m | 2:12.88 | ||
29 | 220 | Nilsson Astrid | 2004 | OSBY SS | 25 m | 2:13.27 | ||
30 | 251 | Johnsson Emmy | 2001 | SJÖBO SS | 25 m | 2:13.50 | ||
31 | 4 | Werker Freja | 2003 | SK HAJEN | 50 m | 2:13.64 | ||
32 | 244 | Ragnarsson Emma | 2004 | S 71 | 25 m | 2:13.72 | ||
33 | 56 | Wöhl Cajsa | 2004 | HS | 25 m | 2:13.89 | ||
34 | 63 | Vollmer Vega | 2005 | HS | 25 m | 2:14.14 | ||
35 | 69 | Pavlovic Kornelia | 2004 | HS | 25 m | 2:14.78 | ||
36 | 250 | Larsson Minna | 2002 | SJÖBO SS | 25 m | 2:15.35 | ||
37 | 277 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 2:15.36 | ||
38 | 313 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | 50 m | 2:17.08 | ||
39 | 59 | Jönsson Ebba | 2005 | HS | 50 m | 2:18.09 | ||
40 | 332 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | S14 | 25 m | 2:39.40 | |
41 | 329 | Gipperth Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 2:13.93 | EXT | |
42 | 242 | Ericsson Tilda | 2002 | S 71 | 25 m | 2:15.47 | RES | |
43 | 11 | Henriksson Julia | 2005 | SK HAJEN | 25 m | 2:16.25 | RES | |
44 | 255 | Ek Emy | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 2:18.08 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |
Gren 4, 50m Bröstsim Herrar Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 39 | Persson Gustav | 2000 | HS | 25 m | 28.76 | ||
2 | 47 | Edvardsson Albin | 2000 | HS | 25 m | 29.51 | ||
3 | 371 | Juliusson Erik | 1998 | ÄNGELHOLM | 25 m | 29.74 | ||
4 | 40 | Mathisen August | 2001 | HS | 25 m | 29.92 | ||
5 | 43 | Fischer Daniel | 2002 | HS | 25 m | 30.34 | ||
6 | 358 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | 25 m | 30.72 | ||
7 | 208 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | 25 m | 30.91 | ||
8 | 360 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | 25 m | 30.95 | ||
9 | 207 | Englund Gustav | 2001 | MKK | 25 m | 31.48 | ||
10 | 134 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 31.50 | ||
11 | 342 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 31.60 | ||
12 | 347 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 31.80 | ||
13 | 192 | Diaz Joaquin | 2001 | MKK | 25 m | 31.83 | ||
14 | 149 | Cederholm Filip | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 31.93 | ||
15 | 170 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | 25 m | 32.11 | ||
16 | 189 | Andrén Axel | 2001 | MKK | 50 m | 32.11 | ||
17 | 232 | Waldo Alexander | 1998 | POSEIDON | 25 m | 32.17 | ||
18 | 317 | Forsgren Linus | 2003 | SK TRITON | 25 m | 32.31 | ||
19 | 81 | Ljungbeck Simon | 2000 | SS IDEN | 25 m | 32.33 | ||
20 | 133 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 32.65 | ||
21 | 94 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | 25 m | 32.75 | ||
22 | 246 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | 25 m | 32.75 | ||
23 | 323 | Mickelsson Sebastian | 2001 | SK TRITON | 25 m | 32.75 | ||
24 | 4 | Ates Birkan | 2002 | SS DELFIN | 50 m | 33.06 | ||
25 | 57 | Lupu Vlad | 2003 | HS | 25 m | 33.26 | ||
26 | 375 | Vaide Hugo | 2003 | ÄNGELHOLM | 25 m | 33.32 | ||
27 | 63 | Edelhamre Kalle | 2003 | HS | 25 m | 33.33 | ||
28 | 320 | Nilsson Fredrik | 2002 | SK TRITON | 25 m | 33.34 | ||
29 | 127 | Petersson Tim | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 33.46 | ||
30 | 71 | Jovic Alan | 2004 | HS | 25 m | 33.58 | ||
31 | 105 | Kwant Niels | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 33.60 | ||
32 | 372 | Ingvarsson Wilmer | 2003 | ÄNGELHOLM | 25 m | 33.62 | ||
33 | 304 | Seanderdahl Jonathan | 2002 | SK SYDSIM | 25 m | 33.70 | ||
34 | 363 | Persson Aron | 2004 | YSTADS SS | 25 m | 33.82 | ||
35 | 12 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | 25 m | 33.90 | ||
36 | 269 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | 50 m | 34.00 | ||
37 | 264 | Axelsson Arvid | 2003 | SK RAN | 50 m | 34.85 | ||
38 | 281 | Olsson Hampus | 2003 | SJÖBO SS | 50 m | 34.85 | ||
39 | 252 | Henriksson Joel | 2003 | POSEIDON | 50 m | 35.07 | ||
40 | 410 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | 50 m | 35.29 | ||
41 | 256 | Lindskoug Jakob | 2004 | POSEIDON | 50 m | 35.35 | ||
42 | 380 | Vaide Axel | 2005 | ÄNGELHOLM | 50 m | 35.67 | ||
43 | 216 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | 50 m | 35.88 | ||
44 | 247 | Li Daniel | 2002 | POSEIDON | 50 m | 35.88 | ||
45 | 253 | Alim Daniel | 2003 | POSEIDON | 50 m | 35.88 | ||
46 | 409 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | 50 m | 35.97 | ||
47 | 102 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 50 m | 36.37 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |
Gren 4, 50m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 19 | Persson Gustav | 2000 | HS | 25 m | 28.28 | ||
2 | 121 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 28.90 | ||
3 | 116 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 50 m | 29.31 | ||
4 | 21 | Mathisen August | 2001 | HS | 25 m | 29.34 | ||
5 | 23 | Fischer Daniel | 2002 | HS | 25 m | 29.58 | ||
6 | 184 | Englund Gustav | 2001 | MKK | 25 m | 29.99 | ||
7 | 24 | Vollmer Dante | 2001 | HS | 25 m | 30.27 | ||
8 | 171 | Andrén Axel | 2001 | MKK | 50 m | 30.36 | ||
9 | 389 | Forsgren Linus | 2003 | SK TRITON | 25 m | 30.59 | ||
10 | 82 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | 25 m | 30.87 | ||
11 | 119 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 31.07 | ||
12 | 102 | Sadoon Ahmed | 2002 | KSLS | 25 m | 31.19 | ||
13 | 266 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 31.23 | ||
14 | 174 | Diaz Joaquin | 2001 | MKK | 25 m | 31.41 | ||
15 | 288 | Lloyd Axel | 1999 | TRELLEBORG | 25 m | 31.50 | ||
16 | 118 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 31.62 | ||
17 | 50 | Kock Oliver | 2003 | HS | 25 m | 32.28 | ||
18 | 363 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | 25 m | 32.30 | ||
19 | 89 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 32.44 | ||
20 | 194 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | 25 m | 32.64 | ||
21 | 309 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | 50 m | 32.73 | ||
22 | 243 | Ates Birkan | 2002 | S 71 | 25 m | 32.88 | ||
23 | 252 | Olsson Hampus | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 32.93 | ||
24 | 290 | Ringström Max | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 33.09 | ||
25 | 54 | Juliusson Adam | 2004 | HS | 25 m | 33.26 | ||
26 | 308 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | 50 m | 33.33 | ||
27 | 195 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | 25 m | 33.36 | ||
28 | 91 | Kwant Niels | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 33.60 | ||
29 | 170 | Romare Douglas | 2001 | MKK | 25 m | 33.64 | ||
30 | 8 | Laurén Malte | 2004 | SK HAJEN | 25 m | 33.73 | ||
31 | 229 | Henriksson Joel | 2003 | POSEIDON | 25 m | 33.89 | ||
32 | 202 | Vilhelmsson Svante | 2003 | MKK | 50 m | 34.57 | ||
33 | 181 | Lövberg Oskar | 2003 | MKK | 50 m | 34.78 | ||
34 | 240 | Axelsson Arvid | 2003 | SK RAN | 50 m | 34.85 | ||
35 | 293 | Romare Ludvig | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 34.85 | ||
36 | 239 | Lindskoug Jakob | 2004 | POSEIDON | 50 m | 35.10 | ||
37 | 385 | Komstedt Erik | 2005 | SK SYDSIM | 50 m | 35.12 | ||
38 | 132 | Rydgren Markus | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 35.14 | ||
39 | 108 | Olsson Jacob | 2006 | KSLS | 50 m | 35.38 | ||
40 | 68 | Svensson Malte | 2005 | HS | 50 m | 35.46 | ||
41 | 80 | Gladher Axel | 2006 | KARLSKRONA | 50 m | 35.71 | ||
42 | 287 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | 50 m | 35.78 | ||
43 | 133 | Hoff Ludvig | 2005 | LANDSKRONA | 50 m | 35.92 | ||
44 | 268 | Primetta Philip | 2002 | VELLINGE-N | 50 m | 35.95 | ||
45 | 155 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | 50 m | 36.00 | ||
46 | 285 | Wester Andre | 2003 | ÄNGELHOLM | 50 m | 36.08 | ||
47 | 204 | Ravn Rehnström Jonathan | 2005 | MKK | 50 m | 36.27 | ||
48 | 368 | Ljungholm Nayan | 2005 | POSEIDON | 25 m | 34.14 | RES | |
49 | 401 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | 25 m | 34.42 | RES | |
50 | 76 | Nilsson Elias | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 36.10 | RES |
13 - 99 år |
1 | 19 | Persson Gustav | 2000 | HS | 25 m | 28.28 | ||
2 | 121 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 28.90 | ||
3 | 160 | Nilsson Felix | 1990 | MKK | 25 m | 29.30 | ||
4 | 116 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 50 m | 29.31 | ||
5 | 21 | Mathisen August | 2001 | HS | 25 m | 29.34 | ||
6 | 23 | Fischer Daniel | 2002 | HS | 25 m | 29.58 | ||
7 | 184 | Englund Gustav | 2001 | MKK | 25 m | 29.99 | ||
8 | 24 | Vollmer Dante | 2001 | HS | 25 m | 30.27 | ||
9 | 171 | Andrén Axel | 2001 | MKK | 50 m | 30.36 | ||
10 | 389 | Forsgren Linus | 2003 | SK TRITON | 25 m | 30.59 | ||
11 | 82 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | 25 m | 30.87 | ||
12 | 119 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 31.07 | ||
13 | 162 | Persson Anton | 1994 | MKK | 25 m | 31.09 | ||
14 | 102 | Sadoon Ahmed | 2002 | KSLS | 25 m | 31.19 | ||
15 | 266 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 31.23 | ||
16 | 174 | Diaz Joaquin | 2001 | MKK | 25 m | 31.41 | ||
17 | 288 | Lloyd Axel | 1999 | TRELLEBORG | 25 m | 31.50 | ||
18 | 92 | Skog Marcus | 1996 | KLIPPAN | 25 m | 31.60 | ||
19 | 118 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 31.62 | ||
20 | 286 | Lloyd Victor | 1996 | TRELLEBORG | 25 m | 31.72 | ||
21 | 50 | Kock Oliver | 2003 | HS | 25 m | 32.28 | ||
22 | 163 | Wemlén Ludwig | 1997 | MKK | 25 m | 32.29 | ||
23 | 363 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | 25 m | 32.30 | ||
24 | 89 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 32.44 | ||
25 | 194 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | 25 m | 32.64 | ||
26 | 309 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | 50 m | 32.73 | ||
27 | 243 | Ates Birkan | 2002 | S 71 | 25 m | 32.88 | ||
28 | 252 | Olsson Hampus | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 32.93 | ||
29 | 290 | Ringström Max | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 33.09 | ||
30 | 279 | Andersson Mattias | 1996 | ÄNGELHOLM | 25 m | 33.15 | ||
31 | 54 | Juliusson Adam | 2004 | HS | 25 m | 33.26 | ||
32 | 308 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | 50 m | 33.33 | ||
33 | 195 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | 25 m | 33.36 | ||
34 | 91 | Kwant Niels | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 33.60 | ||
35 | 170 | Romare Douglas | 2001 | MKK | 25 m | 33.64 | ||
36 | 8 | Laurén Malte | 2004 | SK HAJEN | 25 m | 33.73 | ||
37 | 229 | Henriksson Joel | 2003 | POSEIDON | 25 m | 33.89 | ||
38 | 202 | Vilhelmsson Svante | 2003 | MKK | 50 m | 34.57 | ||
39 | 181 | Lövberg Oskar | 2003 | MKK | 50 m | 34.78 | ||
40 | 240 | Axelsson Arvid | 2003 | SK RAN | 50 m | 34.85 | ||
41 | 293 | Romare Ludvig | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 34.85 | ||
42 | 239 | Lindskoug Jakob | 2004 | POSEIDON | 50 m | 35.10 | ||
43 | 385 | Komstedt Erik | 2005 | SK SYDSIM | 50 m | 35.12 | ||
44 | 132 | Rydgren Markus | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 35.14 | ||
45 | 108 | Olsson Jacob | 2006 | KSLS | 50 m | 35.38 | ||
46 | 68 | Svensson Malte | 2005 | HS | 50 m | 35.46 | ||
47 | 80 | Gladher Axel | 2006 | KARLSKRONA | 50 m | 35.71 | ||
48 | 287 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | 50 m | 35.78 | ||
49 | 133 | Hoff Ludvig | 2005 | LANDSKRONA | 50 m | 35.92 | ||
50 | 268 | Primetta Philip | 2002 | VELLINGE-N | 50 m | 35.95 | ||
51 | 155 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | 50 m | 36.00 | ||
52 | 285 | Wester Andre | 2003 | ÄNGELHOLM | 50 m | 36.08 | ||
53 | 204 | Ravn Rehnström Jonathan | 2005 | MKK | 50 m | 36.27 | ||
54 | 331 | Nordh Andreas | 1991 | OSBY SS | SB14 | 25 m | 37.90 | |
55 | 368 | Ljungholm Nayan | 2005 | POSEIDON | 25 m | 34.14 | RES | |
56 | 401 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | 25 m | 34.42 | RES | |
57 | 76 | Nilsson Elias | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 36.10 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |
Gren 5, 100m Bröstsim Damer Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 238 | Bergman Hanna | 2001 | POSEIDON | 25 m | 1:10.07 | ||
2 | 263 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | 25 m | 1:10.69 | ||
3 | 83 | Gladher Tea | 2000 | KARLSKRONA | 25 m | 1:10.87 | ||
4 | 242 | Jendbro Sara | 2000 | POSEIDON | 25 m | 1:11.96 | ||
5 | 113 | Lantz Thilde | 2001 | KSLS | 25 m | 1:12.13 | ||
6 | 164 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | 25 m | 1:12.67 | ||
7 | 122 | Klint Ipsa Olivia | 2005 | KSLS | 50 m | 1:12.95 | ||
8 | 367 | Lendt Sandra | 2000 | ÄNGELHOLM | 25 m | 1:13.84 | ||
9 | 45 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | 25 m | 1:14.41 | ||
10 | 31 | Wallin Sarah | 2000 | HS | 25 m | 1:14.47 | ||
11 | 52 | Kjellnäs Sara | 2002 | HS | 25 m | 1:15.02 | ||
12 | 54 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | 25 m | 1:15.15 | ||
13 | 369 | Ingvarsson Miranda | 2001 | ÄNGELHOLM | 25 m | 1:15.18 | ||
14 | 219 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 25 m | 1:15.66 | ||
15 | 275 | Schubert Olga | 2000 | SJÖBO SS | 25 m | 1:15.85 | ||
16 | 69 | Palm Elly | 2001 | HS | 25 m | 1:16.20 | ||
17 | 414 | Torkelsson Ellen | 2000 | OSBY SS | 25 m | 1:16.44 | ||
18 | 297 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | 25 m | 1:16.48 | ||
19 | 148 | Sjunnesson Livia | 2005 | LANDSKRONA | 25 m | 1:16.59 | ||
20 | 389 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 1:16.64 | ||
21 | 331 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | 25 m | 1:17.11 | ||
22 | 74 | Podric Nina | 2004 | HS | 25 m | 1:17.14 | ||
23 | 18 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 1:17.26 | ||
24 | 393 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 1:17.45 | ||
25 | 130 | Brinkhagen Julia | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 1:17.53 | ||
26 | 82 | Gladher Disa | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 1:17.92 | ||
27 | 255 | Jansson Frida | 2006 | POSEIDON | 25 m | 1:18.02 | ||
28 | 104 | Rudolf Vilma | 2002 | KK KARPEN | 25 m | 1:18.10 | ||
29 | 330 | Björnström Maja | 2005 | SK TRITON | 50 m | 1:18.49 | ||
30 | 197 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | 50 m | 1:19.83 | ||
31 | 145 | Hassling Emma | 2004 | LANDSKRONA | 50 m | 1:20.17 | ||
32 | 118 | Thulin Annie | 2003 | KSLS | 50 m | 1:21.04 | ||
33 | 5 | Joelsson Tilda | 2002 | SS DELFIN | 50 m | 1:21.12 | ||
34 | 353 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | 50 m | 1:21.21 | ||
35 | 218 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | 50 m | 1:21.29 | ||
36 | 376 | Andersson Emmie | 2003 | ÄNGELHOLM | 50 m | 1:21.41 | ||
37 | 379 | Renström Caisa | 2004 | ÄNGELHOLM | 50 m | 1:21.80 | ||
38 | 11 | Wilhelmsson Sara | 2001 | ESLÖVS SS | 50 m | 1:21.92 | ||
39 | 99 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | 50 m | 1:22.00 | ||
40 | 121 | Jarl Halvarsson Olivia | 2003 | KSLS | 50 m | 1:22.23 | ||
41 | 392 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | 50 m | 1:22.32 | ||
42 | 203 | Kulcsar Kristina | 2001 | MKK | 50 m | 1:22.64 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |
Gren 5, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 58 | Landälv Alva | 2005 | HS | 25 m | 1:10.76 | ||
2 | 107 | Klint Ipsa Olivia | 2005 | KSLS | 25 m | 1:11.50 | ||
3 | 99 | Lantz Thilde | 2001 | KSLS | 25 m | 1:12.13 | ||
4 | 51 | Palm Elly | 2001 | HS | 25 m | 1:12.16 | ||
5 | 350 | Lindberg Stina | 2000 | POSEIDON | 25 m | 1:12.46 | ||
6 | 177 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 1:12.91 | ||
7 | 191 | Winblad Tea | 2004 | MKK | 25 m | 1:13.52 | ||
8 | 3 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 1:13.66 | ||
9 | 130 | Sjunnesson Livia | 2005 | LANDSKRONA | 25 m | 1:14.36 | ||
10 | 248 | Schubert Olga | 2000 | SJÖBO SS | 25 m | 1:14.40 | ||
11 | 127 | Hassling Emma | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 1:14.64 | ||
12 | 393 | Björnström Maja | 2005 | SK TRITON | 25 m | 1:15.33 | ||
13 | 395 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | 25 m | 1:15.46 | ||
14 | 278 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | 25 m | 1:15.57 | ||
15 | 7 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 1:16.07 | ||
16 | 291 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 1:16.64 | ||
17 | 377 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | 25 m | 1:17.01 | ||
18 | 67 | Frisk Sofia | 2005 | HS | 25 m | 1:17.11 | ||
19 | 70 | Podric Nina | 2004 | HS | 25 m | 1:17.14 | ||
20 | 340 | Kjellnäs Sara | 2002 | HS | 25 m | 1:17.15 | ||
21 | 297 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | 25 m | 1:17.24 | ||
22 | 73 | Gladher Disa | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 1:17.33 | ||
23 | 237 | Jansson Frida | 2006 | POSEIDON | 25 m | 1:17.45 | ||
24 | 198 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | 25 m | 1:17.52 | ||
25 | 246 | Alm Agnes | 2006 | S 71 | 25 m | 1:17.67 | ||
26 | 156 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 1:18.27 | ||
27 | 221 | Berntsson Viola | 2005 | OSBY SS | 50 m | 1:19.70 | ||
28 | 176 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | 50 m | 1:19.83 | ||
29 | 256 | Strömqvist-Malmström Cassandra | 2005 | SJÖBO SS | 50 m | 1:19.87 | ||
30 | 382 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | 50 m | 1:21.26 | ||
31 | 230 | Olsson Olivia | 2004 | POSEIDON | 50 m | 1:21.38 | ||
32 | 281 | Andersson Emmie | 2003 | ÄNGELHOLM | 50 m | 1:21.41 | ||
33 | 275 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | 50 m | 1:21.43 | ||
34 | 124 | Röiseth Tilde | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 1:21.47 | ||
35 | 294 | Andersson Vilma | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 1:21.64 | ||
36 | 87 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | 50 m | 1:22.00 | ||
37 | 284 | Persson Ella | 2004 | ÄNGELHOLM | 50 m | 1:22.04 | ||
38 | 180 | Kulcsar Kristina | 2001 | MKK | 50 m | 1:22.06 | ||
39 | 109 | Gulin Alice | 2006 | KSLS | 50 m | 1:22.57 | ||
40 | 96 | Sjöholm Lovisa | 2006 | KLIPPAN | 50 m | 1:22.61 | ||
41 | 90 | Rudolf Vilma | 2002 | KK KARPEN | 50 m | 1:22.75 | ||
42 | 332 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | SB14 | 25 m | 1:31.82 | |
43 | 330 | Sandsjö Tone | 2003 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 1:11.53 | EXT | |
44 | 408 | Sandblom Antonia | 2003 | SK TRITON | 25 m | 1:19.04 | RES | |
45 | 95 | Vedlugaite Belinda | 2000 | KLIPPAN | 25 m | 1:19.39 | RES | |
46 | 152 | Nilsson Julia | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 1:21.57 | RES |
13 - 99 år |
1 | 58 | Landälv Alva | 2005 | HS | 25 m | 1:10.76 | ||
2 | 107 | Klint Ipsa Olivia | 2005 | KSLS | 25 m | 1:11.50 | ||
3 | 99 | Lantz Thilde | 2001 | KSLS | 25 m | 1:12.13 | ||
4 | 51 | Palm Elly | 2001 | HS | 25 m | 1:12.16 | ||
5 | 350 | Lindberg Stina | 2000 | POSEIDON | 25 m | 1:12.46 | ||
6 | 177 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 1:12.91 | ||
7 | 191 | Winblad Tea | 2004 | MKK | 25 m | 1:13.52 | ||
8 | 3 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 1:13.66 | ||
9 | 130 | Sjunnesson Livia | 2005 | LANDSKRONA | 25 m | 1:14.36 | ||
10 | 248 | Schubert Olga | 2000 | SJÖBO SS | 25 m | 1:14.40 | ||
11 | 127 | Hassling Emma | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 1:14.64 | ||
12 | 393 | Björnström Maja | 2005 | SK TRITON | 25 m | 1:15.33 | ||
13 | 395 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | 25 m | 1:15.46 | ||
14 | 278 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | 25 m | 1:15.57 | ||
15 | 7 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 1:16.07 | ||
16 | 291 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 1:16.64 | ||
17 | 377 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | 25 m | 1:17.01 | ||
18 | 67 | Frisk Sofia | 2005 | HS | 25 m | 1:17.11 | ||
19 | 70 | Podric Nina | 2004 | HS | 25 m | 1:17.14 | ||
20 | 340 | Kjellnäs Sara | 2002 | HS | 25 m | 1:17.15 | ||
21 | 297 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | 25 m | 1:17.24 | ||
22 | 73 | Gladher Disa | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 1:17.33 | ||
23 | 237 | Jansson Frida | 2006 | POSEIDON | 25 m | 1:17.45 | ||
24 | 198 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | 25 m | 1:17.52 | ||
25 | 246 | Alm Agnes | 2006 | S 71 | 25 m | 1:17.67 | ||
26 | 156 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 1:18.27 | ||
27 | 221 | Berntsson Viola | 2005 | OSBY SS | 50 m | 1:19.70 | ||
28 | 176 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | 50 m | 1:19.83 | ||
29 | 256 | Strömqvist-Malmström Cassandra | 2005 | SJÖBO SS | 50 m | 1:19.87 | ||
30 | 382 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | 50 m | 1:21.26 | ||
31 | 230 | Olsson Olivia | 2004 | POSEIDON | 50 m | 1:21.38 | ||
32 | 281 | Andersson Emmie | 2003 | ÄNGELHOLM | 50 m | 1:21.41 | ||
33 | 275 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | 50 m | 1:21.43 | ||
34 | 124 | Röiseth Tilde | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 1:21.47 | ||
35 | 294 | Andersson Vilma | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 1:21.64 | ||
36 | 87 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | 50 m | 1:22.00 | ||
37 | 284 | Persson Ella | 2004 | ÄNGELHOLM | 50 m | 1:22.04 | ||
38 | 180 | Kulcsar Kristina | 2001 | MKK | 50 m | 1:22.06 | ||
39 | 109 | Gulin Alice | 2006 | KSLS | 50 m | 1:22.57 | ||
40 | 96 | Sjöholm Lovisa | 2006 | KLIPPAN | 50 m | 1:22.61 | ||
41 | 90 | Rudolf Vilma | 2002 | KK KARPEN | 50 m | 1:22.75 | ||
42 | 332 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | SB14 | 25 m | 1:31.82 | |
43 | 409 | Andersson-Wulf Ida | 1998 | VELLINGE-N | SB6 | 25 m | 1:56.45 | |
44 | 330 | Sandsjö Tone | 2003 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 1:11.53 | EXT | |
45 | 408 | Sandblom Antonia | 2003 | SK TRITON | 25 m | 1:19.04 | RES | |
46 | 95 | Vedlugaite Belinda | 2000 | KLIPPAN | 25 m | 1:19.39 | RES | |
47 | 152 | Nilsson Julia | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 1:21.57 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |
Gren 6, 400m Medley Herrar Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 129 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 4:16.55 | ||
2 | 137 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 4:21.96 | ||
3 | 39 | Persson Gustav | 2000 | HS | 25 m | 4:36.73 | ||
4 | 27 | Kerman William | 2001 | HS | 25 m | 4:39.55 | ||
5 | 35 | Varga Stefan | 2000 | HS | 25 m | 4:41.02 | ||
6 | 374 | Trudov Alexander | 1999 | ÄNGELHOLM | 25 m | 4:43.49 | ||
7 | 135 | Brinkhagen Tim | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 4:46.40 | ||
8 | 134 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 4:47.65 | ||
9 | 234 | Olsson Jesper | 1998 | POSEIDON | 50 m | 4:53.42 | ||
10 | 102 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 4:55.41 | ||
11 | 206 | Beckman Bo | 2002 | MKK | 25 m | 4:57.72 | ||
12 | 246 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | 25 m | 4:58.42 | ||
13 | 239 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 50 m | 5:00.01 | ||
14 | 215 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | 50 m | 5:07.69 | ||
15 | 264 | Axelsson Arvid | 2003 | SK RAN | 25 m | 5:18.77 | ||
16 | 248 | Pettersson Emil | 2002 | POSEIDON | 50 m | 5:24.14 | ||
17 | 348 | Ahlbin Noel | 2004 | VELLINGE-N | 25 m | 5:24.91 | ||
18 | 321 | Palmqvist Gustaf | 2001 | SK TRITON | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |
Gren 6, 400m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 116 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 4:18.21 | ||
2 | 121 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 4:21.49 | ||
3 | 353 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 25 m | 4:34.80 | ||
4 | 336 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | 25 m | 4:35.19 | ||
5 | 20 | Brolin John | 2002 | HS | 25 m | 4:38.89 | ||
6 | 119 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 4:43.72 | ||
7 | 55 | Jovic Alan | 2004 | HS | 50 m | 4:50.66 | ||
8 | 355 | Hangård Ian | 2002 | POSEIDON | 50 m | 4:52.76 | ||
9 | 405 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | 25 m | 4:52.81 | ||
10 | 183 | Beckman Bo | 2002 | MKK | 25 m | 4:52.90 | ||
11 | 62 | Andersson Niklas | 2005 | HS | 25 m | 4:57.57 | ||
12 | 245 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | 25 m | 5:00.17 | ||
13 | 50 | Kock Oliver | 2003 | HS | 25 m | 5:01.73 | ||
14 | 363 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | 25 m | 5:02.71 | ||
15 | 170 | Romare Douglas | 2001 | MKK | 25 m | 5:02.90 | ||
16 | 195 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | 25 m | 5:03.99 | ||
17 | 273 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 5:04.08 | ||
18 | 91 | Kwant Niels | 2003 | KK KARPEN | 50 m | 5:10.55 | ||
19 | 282 | Stokholm Gustaf | 2004 | ÄNGELHOLM | 50 m | 5:15.90 | ||
20 | 253 | Rosberg Alfred | 2003 | SJÖBO SS | 50 m | 5:19.58 | ||
21 | 240 | Axelsson Arvid | 2003 | SK RAN | 50 m | 5:20.73 | ||
22 | 308 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | 50 m | 5:20.88 | ||
23 | 228 | Malm Melvin | 2004 | POSEIDON | 50 m | 5:21.90 | ||
24 | 364 | Pettersson Emil | 2002 | POSEIDON | 50 m | 5:24.14 | ||
25 | 204 | Ravn Rehnström Jonathan | 2005 | MKK | 50 m | 5:31.65 |
13 - 99 år |
1 | 116 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 4:18.21 | ||
2 | 121 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 4:21.49 | ||
3 | 353 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 25 m | 4:34.80 | ||
4 | 336 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | 25 m | 4:35.19 | ||
5 | 20 | Brolin John | 2002 | HS | 25 m | 4:38.89 | ||
6 | 165 | Nicklasson Erik | 1998 | MKK | 25 m | 4:39.16 | ||
7 | 119 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 4:43.72 | ||
8 | 55 | Jovic Alan | 2004 | HS | 50 m | 4:50.66 | ||
9 | 355 | Hangård Ian | 2002 | POSEIDON | 50 m | 4:52.76 | ||
10 | 405 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | 25 m | 4:52.81 | ||
11 | 183 | Beckman Bo | 2002 | MKK | 25 m | 4:52.90 | ||
12 | 62 | Andersson Niklas | 2005 | HS | 25 m | 4:57.57 | ||
13 | 245 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | 25 m | 5:00.17 | ||
14 | 50 | Kock Oliver | 2003 | HS | 25 m | 5:01.73 | ||
15 | 363 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | 25 m | 5:02.71 | ||
16 | 170 | Romare Douglas | 2001 | MKK | 25 m | 5:02.90 | ||
17 | 195 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | 25 m | 5:03.99 | ||
18 | 273 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 5:04.08 | ||
19 | 91 | Kwant Niels | 2003 | KK KARPEN | 50 m | 5:10.55 | ||
20 | 282 | Stokholm Gustaf | 2004 | ÄNGELHOLM | 50 m | 5:15.90 | ||
21 | 253 | Rosberg Alfred | 2003 | SJÖBO SS | 50 m | 5:19.58 | ||
22 | 240 | Axelsson Arvid | 2003 | SK RAN | 50 m | 5:20.73 | ||
23 | 308 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | 50 m | 5:20.88 | ||
24 | 228 | Malm Melvin | 2004 | POSEIDON | 50 m | 5:21.90 | ||
25 | 364 | Pettersson Emil | 2002 | POSEIDON | 50 m | 5:24.14 | ||
26 | 204 | Ravn Rehnström Jonathan | 2005 | MKK | 50 m | 5:31.65 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |
Gren 7, 100m Fjärilsim Damer Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 368 | Liljeqvist Ida | 1999 | ÄNGELHOLM | 25 m | 1:00.28 | ||
2 | 55 | Thomasson Clara | 2001 | HS | 25 m | 1:02.95 | ||
3 | 388 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | 25 m | 1:03.25 | ||
4 | 37 | Stenhård Julia | 2000 | HS | 25 m | 1:03.87 | ||
5 | 100 | Persson Linnéa | 2002 | KK KARPEN | 25 m | 1:04.20 | ||
6 | 66 | Agrell Angelina | 2003 | HS | 25 m | 1:04.48 | ||
7 | 244 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | 25 m | 1:05.13 | ||
8 | 86 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 1:05.29 | ||
9 | 266 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | 25 m | 1:05.88 | ||
10 | 45 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | 25 m | 1:05.91 | ||
11 | 420 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 50 m | 1:06.18 | ||
12 | 117 | Nyborg Saga | 2003 | KSLS | 25 m | 1:06.36 | ||
13 | 48 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | 25 m | 1:06.85 | ||
14 | 219 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 50 m | 1:06.93 | ||
15 | 282 | Steen Clara | 2003 | SJÖBO SS | 50 m | 1:07.16 | ||
16 | 222 | Lindell Nicola | 2001 | MKK | 25 m | 1:07.17 | ||
17 | 199 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | 50 m | 1:07.24 | ||
18 | 404 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 1:07.28 | ||
19 | 245 | Oredsson Ditte | 2003 | POSEIDON | 50 m | 1:07.37 | ||
20 | 416 | Torkelsson Alma | 2003 | OSBY SS | 25 m | 1:07.43 | ||
21 | 415 | Nilsson Astrid | 2004 | OSBY SS | 25 m | 1:07.49 | ||
22 | 143 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 1:07.50 | ||
23 | 15 | Laurén Ella | 2001 | SK HAJEN | 25 m | 1:07.77 | ||
24 | 405 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | 25 m | 1:08.16 | ||
25 | 53 | Johansson Alicia | 2003 | HS | 50 m | 1:08.28 | ||
26 | 31 | Wallin Sarah | 2000 | HS | 25 m | 1:08.46 | ||
27 | 280 | Stålnacke Sofia | 2001 | SJÖBO SS | 25 m | 1:08.47 | ||
28 | 131 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 1:08.61 | ||
29 | 14 | Lackegård Elin | 2000 | SK HAJEN | 25 m | 1:08.63 | ||
30 | 59 | Persson Alice | 2003 | HS | 25 m | 1:08.77 | ||
31 | 61 | Jönsson Maja | 2001 | HS | 25 m | 1:08.85 | ||
32 | 67 | Littorin Tyra | 2004 | HS | 25 m | 1:08.85 | ||
33 | 181 | Stenberg Sara | 2001 | MKK | 25 m | 1:08.85 | ||
34 | 268 | Permarker Anna-Luisa | 2002 | S 71 | 25 m | 1:08.91 | ||
35 | 130 | Brinkhagen Julia | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 1:09.09 | ||
36 | 6 | Ragnarsson Emma | 2004 | SS DELFIN | 50 m | 1:09.68 | ||
37 | 387 | Olsson-Lindhé Hannah | 2003 | TRELLEBORG | 50 m | 1:10.31 | ||
38 | 144 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 1:10.32 | ||
39 | 242 | Jendbro Sara | 2000 | POSEIDON | 50 m | 1:10.68 | ||
40 | 343 | Larsson Ida | 2002 | VELLINGE-N | 50 m | 1:10.75 | ||
41 | 153 | Djuric Isabella | 2004 | LANDSKRONA | 50 m | 1:11.11 | ||
42 | 194 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | 50 m | 1:11.12 | ||
43 | 373 | Hellzén Ebba | 2003 | ÄNGELHOLM | 50 m | 1:11.55 | ||
44 | 332 | Blomliden Maja | 2004 | SK TRITON | 50 m | 1:11.84 | ||
45 | 344 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 1:12.07 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |
Gren 7, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 17 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | 25 m | 1:01.30 | ||
2 | 29 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | 25 m | 1:01.77 | ||
3 | 289 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | 25 m | 1:02.61 | ||
4 | 341 | Thomasson Clara | 2001 | HS | 25 m | 1:03.51 | ||
5 | 362 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | 25 m | 1:03.88 | ||
6 | 199 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 25 m | 1:03.89 | ||
7 | 254 | Steen Clara | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 1:03.97 | ||
8 | 74 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 1:04.19 | ||
9 | 219 | Olofsson Moa | 2002 | OSBY SS | 25 m | 1:04.46 | ||
10 | 46 | Agrell Angelina | 2003 | HS | 25 m | 1:04.48 | ||
11 | 125 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 1:04.87 | ||
12 | 177 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 1:05.26 | ||
13 | 223 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 25 m | 1:05.30 | ||
14 | 66 | Bexell Liv | 2005 | HS | 25 m | 1:05.44 | ||
15 | 26 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | 25 m | 1:05.58 | ||
16 | 303 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 1:05.73 | ||
17 | 298 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 1:06.22 | ||
18 | 304 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | 50 m | 1:06.53 | ||
19 | 244 | Ragnarsson Emma | 2004 | S 71 | 50 m | 1:06.73 | ||
20 | 2 | Laurén Ella | 2001 | SK HAJEN | 25 m | 1:06.75 | ||
21 | 57 | Andersson Elsa | 2004 | HS | 25 m | 1:06.77 | ||
22 | 126 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 1:06.99 | ||
23 | 220 | Nilsson Astrid | 2004 | OSBY SS | 25 m | 1:07.49 | ||
24 | 175 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 1:07.50 | ||
25 | 37 | Johansson Alicia | 2003 | HS | 25 m | 1:07.59 | ||
26 | 31 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | 25 m | 1:07.69 | ||
27 | 343 | Persson Alice | 2003 | HS | 25 m | 1:08.05 | ||
28 | 60 | Andersson Hildur | 2005 | HS | 25 m | 1:08.27 | ||
29 | 47 | Littorin Tyra | 2004 | HS | 25 m | 1:08.34 | ||
30 | 305 | Brünjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | 50 m | 1:08.47 | ||
31 | 137 | Djuric Isabella | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 1:08.49 | ||
32 | 179 | Vileus Emma | 2001 | MKK | 25 m | 1:08.68 | ||
33 | 69 | Pavlovic Kornelia | 2004 | HS | 25 m | 1:08.75 | ||
34 | 84 | Lindén Siri | 2005 | KARLSKRONA | 25 m | 1:09.06 | ||
35 | 79 | Nilsson Aurora | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 1:09.35 | ||
36 | 227 | Johansson Vanessa | 2006 | POSEIDON | 25 m | 1:09.39 | ||
37 | 200 | Osterman Julia | 2004 | MKK | 25 m | 1:09.48 | ||
38 | 275 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | 50 m | 1:10.34 | ||
39 | 4 | Werker Freja | 2003 | SK HAJEN | 50 m | 1:11.03 | ||
40 | 139 | Jensen Maja | 2006 | LANDSKRONA | 50 m | 1:11.71 | ||
41 | 135 | Pettersson My | 2006 | LANDSKRONA | 50 m | 1:11.80 | ||
42 | 263 | Blomliden Maja | 2004 | SK TRITON | 50 m | 1:11.84 | ||
43 | 94 | Johansson Jennie | 2001 | KLIPPAN | 50 m | 1:11.92 | ||
44 | 267 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 1:12.07 | ||
45 | 136 | Ekberg Moa | 2006 | LANDSKRONA | 50 m | 1:12.14 | ||
46 | 38 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | 25 m | 1:11.17 | RES | |
47 | 56 | Wöhl Cajsa | 2004 | HS | 25 m | 1:12.49 | RES | |
48 | 63 | Vollmer Vega | 2005 | HS | 25 m | 1:13.41 | RES |
13 - 99 år |
1 | 17 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | 25 m | 1:01.30 | ||
2 | 29 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | 25 m | 1:01.77 | ||
3 | 289 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | 25 m | 1:02.61 | ||
4 | 159 | Kuras Magdalena | 1988 | MKK | 25 m | 1:03.42 | ||
5 | 341 | Thomasson Clara | 2001 | HS | 25 m | 1:03.51 | ||
6 | 362 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | 25 m | 1:03.88 | ||
7 | 199 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 25 m | 1:03.89 | ||
8 | 254 | Steen Clara | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 1:03.97 | ||
9 | 74 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 1:04.19 | ||
10 | 219 | Olofsson Moa | 2002 | OSBY SS | 25 m | 1:04.46 | ||
11 | 388 | Marko-Varga Ida | 1985 | SK TRITON | 25 m | 1:04.47 | ||
12 | 46 | Agrell Angelina | 2003 | HS | 25 m | 1:04.48 | ||
13 | 125 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 1:04.87 | ||
14 | 177 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 1:05.26 | ||
15 | 223 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 25 m | 1:05.30 | ||
16 | 66 | Bexell Liv | 2005 | HS | 25 m | 1:05.44 | ||
17 | 26 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | 25 m | 1:05.58 | ||
18 | 303 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 1:05.73 | ||
19 | 298 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 1:06.22 | ||
20 | 304 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | 50 m | 1:06.53 | ||
21 | 244 | Ragnarsson Emma | 2004 | S 71 | 50 m | 1:06.73 | ||
22 | 2 | Laurén Ella | 2001 | SK HAJEN | 25 m | 1:06.75 | ||
23 | 57 | Andersson Elsa | 2004 | HS | 25 m | 1:06.77 | ||
24 | 126 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 1:06.99 | ||
25 | 259 | Andersson Augusta | 1997 | SJÖBO SS | 25 m | 1:07.06 | ||
26 | 220 | Nilsson Astrid | 2004 | OSBY SS | 25 m | 1:07.49 | ||
27 | 175 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 1:07.50 | ||
28 | 37 | Johansson Alicia | 2003 | HS | 25 m | 1:07.59 | ||
29 | 31 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | 25 m | 1:07.69 | ||
30 | 343 | Persson Alice | 2003 | HS | 25 m | 1:08.05 | ||
31 | 60 | Andersson Hildur | 2005 | HS | 25 m | 1:08.27 | ||
32 | 47 | Littorin Tyra | 2004 | HS | 25 m | 1:08.34 | ||
33 | 305 | Brünjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | 50 m | 1:08.47 | ||
34 | 137 | Djuric Isabella | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 1:08.49 | ||
35 | 179 | Vileus Emma | 2001 | MKK | 25 m | 1:08.68 | ||
36 | 69 | Pavlovic Kornelia | 2004 | HS | 25 m | 1:08.75 | ||
37 | 84 | Lindén Siri | 2005 | KARLSKRONA | 25 m | 1:09.06 | ||
38 | 79 | Nilsson Aurora | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 1:09.35 | ||
39 | 227 | Johansson Vanessa | 2006 | POSEIDON | 25 m | 1:09.39 | ||
40 | 200 | Osterman Julia | 2004 | MKK | 25 m | 1:09.48 | ||
41 | 275 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | 50 m | 1:10.34 | ||
42 | 4 | Werker Freja | 2003 | SK HAJEN | 50 m | 1:11.03 | ||
43 | 139 | Jensen Maja | 2006 | LANDSKRONA | 50 m | 1:11.71 | ||
44 | 135 | Pettersson My | 2006 | LANDSKRONA | 50 m | 1:11.80 | ||
45 | 263 | Blomliden Maja | 2004 | SK TRITON | 50 m | 1:11.84 | ||
46 | 94 | Johansson Jennie | 2001 | KLIPPAN | 50 m | 1:11.92 | ||
47 | 267 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 1:12.07 | ||
48 | 136 | Ekberg Moa | 2006 | LANDSKRONA | 50 m | 1:12.14 | ||
49 | 38 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | 25 m | 1:11.17 | RES | |
50 | 56 | Wöhl Cajsa | 2004 | HS | 25 m | 1:12.49 | RES | |
51 | 63 | Vollmer Vega | 2005 | HS | 25 m | 1:13.41 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |
Gren 8, 100m Ryggsim Herrar Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 35 | Varga Stefan | 2000 | HS | 25 m | 55.54 | ||
2 | 136 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 57.70 | ||
3 | 128 | Svensson Hampus | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 57.98 | ||
4 | 274 | Larsson Isak | 2000 | SJÖBO SS | 25 m | 58.01 | ||
5 | 345 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 58.66 | ||
6 | 29 | Kroon Gustav | 1998 | HS | 25 m | 58.86 | ||
7 | 170 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | 25 m | 59.77 | ||
8 | 329 | Nilsson Arvid | 2003 | SK TRITON | 25 m | 1:00.36 | ||
9 | 135 | Brinkhagen Tim | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 1:00.54 | ||
10 | 193 | Hinderup Filip | 2001 | MKK | 25 m | 1:00.96 | ||
11 | 375 | Vaide Hugo | 2003 | ÄNGELHOLM | 25 m | 1:01.05 | ||
12 | 186 | Ludvigsson Sten | 1998 | MKK | 25 m | 1:01.39 | ||
13 | 361 | Stoltz Erik | 1998 | YSTADS SS | 25 m | 1:01.52 | ||
14 | 4 | Ates Birkan | 2002 | SS DELFIN | 25 m | 1:01.99 | ||
15 | 103 | Bevréus William | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 1:02.06 | ||
16 | 191 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | 25 m | 1:02.57 | ||
17 | 3 | Berthelsson Tim | 2000 | SS DELFIN | 25 m | 1:02.99 | ||
18 | 17 | Agardh Gabriel | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 1:03.15 | ||
19 | 347 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 1:03.18 | ||
20 | 385 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | 25 m | 1:03.63 | ||
21 | 206 | Beckman Bo | 2002 | MKK | 25 m | 1:03.71 | ||
22 | 236 | Nolén Nicolas | 2000 | POSEIDON | 25 m | 1:04.09 | ||
23 | 277 | Persson Alfred | 2000 | SJÖBO SS | 25 m | 1:04.20 | ||
24 | 50 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | 25 m | 1:04.26 | ||
25 | 184 | Hagerström Tim | 1999 | MKK | 25 m | 1:05.36 | ||
26 | 71 | Jovic Alan | 2004 | HS | 50 m | 1:06.30 | ||
27 | 91 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | 25 m | 1:06.38 | ||
28 | 248 | Pettersson Emil | 2002 | POSEIDON | 25 m | 1:06.76 | ||
29 | 403 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | 50 m | 1:07.29 | ||
30 | 302 | Grandin Thor | 2002 | SK SYDSIM | 50 m | 1:07.40 | ||
31 | 114 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | 25 m | 1:07.47 | ||
32 | 171 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | 50 m | 1:07.56 | ||
33 | 221 | Bech Liam | 2003 | MKK | 50 m | 1:07.64 | ||
34 | 73 | Olsson Olle | 2004 | HS | 50 m | 1:07.65 | ||
35 | 81 | Ljungbeck Simon | 2000 | SS IDEN | 25 m | 1:08.83 | ||
36 | 119 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | 25 m | 1:09.20 | ||
37 | 378 | Stokholm Gustaf | 2004 | ÄNGELHOLM | 25 m | 1:09.51 | ||
38 | 430 | Claeson Fabian | 2002 | OSBY SS | S9 | 25 m | 1:21.93 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |
Gren 8, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 16 | Varga Stefan | 2000 | HS | 25 m | 55.33 | ||
2 | 120 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 55.38 | ||
3 | 351 | Larsson Isak | 2000 | POSEIDON | 25 m | 57.10 | ||
4 | 115 | Svensson Hampus | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 57.81 | ||
5 | 269 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 57.98 | ||
6 | 359 | Wergeland Nils | 2002 | POSEIDON | 25 m | 58.63 | ||
7 | 360 | Falk David | 2003 | POSEIDON | 25 m | 58.96 | ||
8 | 33 | Lind Gustav | 2002 | HS | 25 m | 59.59 | ||
9 | 36 | Vaide Hugo | 2003 | HS | 25 m | 59.73 | ||
10 | 153 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 1:00.75 | ||
11 | 34 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | 25 m | 1:01.13 | ||
12 | 380 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | 25 m | 1:01.19 | ||
13 | 6 | Agardh Gabriel | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 1:01.35 | ||
14 | 243 | Ates Birkan | 2002 | S 71 | 25 m | 1:02.72 | ||
15 | 65 | Olsson Olle | 2004 | HS | 25 m | 1:02.78 | ||
16 | 384 | Rosenkvist Felix | 2004 | SK SYDSIM | 25 m | 1:02.91 | ||
17 | 52 | Tjärnberg Felix | 2005 | HS | 25 m | 1:03.07 | ||
18 | 183 | Beckman Bo | 2002 | MKK | 25 m | 1:03.25 | ||
19 | 270 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 1:03.44 | ||
20 | 391 | Palminger Jonathan | 2004 | SK TRITON | 25 m | 1:03.46 | ||
21 | 77 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | 25 m | 1:03.47 | ||
22 | 276 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | 25 m | 1:03.56 | ||
23 | 302 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 1:03.57 | ||
24 | 287 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | 25 m | 1:03.83 | ||
25 | 61 | Langell Jacob | 2005 | HS | 25 m | 1:04.02 | ||
26 | 62 | Andersson Niklas | 2005 | HS | 50 m | 1:04.46 | ||
27 | 113 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | 25 m | 1:05.43 | ||
28 | 100 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | 25 m | 1:05.59 | ||
29 | 106 | Glans Jacob | 2006 | KSLS | 50 m | 1:07.51 | ||
30 | 201 | Bech Liam | 2003 | MKK | 50 m | 1:07.64 | ||
31 | 233 | Bontidean Lucas | 2005 | POSEIDON | 50 m | 1:08.04 | ||
32 | 364 | Pettersson Emil | 2002 | POSEIDON | 50 m | 1:08.14 | ||
33 | 101 | Modig Herman | 2003 | KSLS | 25 m | 1:08.53 | ||
34 | 293 | Romare Ludvig | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 1:08.98 | ||
35 | 133 | Hoff Ludvig | 2005 | LANDSKRONA | 25 m | 1:09.15 | ||
36 | 64 | Nygren Kasper | 2004 | HS | 25 m | 1:09.40 | ||
37 | 392 | Borg Victor | 2005 | SK TRITON | 25 m | 1:09.99 | RES | |
38 | 54 | Juliusson Adam | 2004 | HS | 25 m | 1:10.68 | RES |
13 - 99 år |
1 | 16 | Varga Stefan | 2000 | HS | 25 m | 55.33 | ||
2 | 120 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 55.38 | ||
3 | 351 | Larsson Isak | 2000 | POSEIDON | 25 m | 57.10 | ||
4 | 115 | Svensson Hampus | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 57.81 | ||
5 | 269 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 57.98 | ||
6 | 359 | Wergeland Nils | 2002 | POSEIDON | 25 m | 58.63 | ||
7 | 360 | Falk David | 2003 | POSEIDON | 25 m | 58.96 | ||
8 | 286 | Lloyd Victor | 1996 | TRELLEBORG | 25 m | 59.17 | ||
9 | 33 | Lind Gustav | 2002 | HS | 25 m | 59.59 | ||
10 | 36 | Vaide Hugo | 2003 | HS | 25 m | 59.73 | ||
11 | 153 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 1:00.75 | ||
12 | 34 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | 25 m | 1:01.13 | ||
13 | 380 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | 25 m | 1:01.19 | ||
14 | 6 | Agardh Gabriel | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 1:01.35 | ||
15 | 168 | Ludvigsson Sten | 1998 | MKK | 25 m | 1:01.38 | ||
16 | 243 | Ates Birkan | 2002 | S 71 | 25 m | 1:02.72 | ||
17 | 65 | Olsson Olle | 2004 | HS | 25 m | 1:02.78 | ||
18 | 384 | Rosenkvist Felix | 2004 | SK SYDSIM | 25 m | 1:02.91 | ||
19 | 52 | Tjärnberg Felix | 2005 | HS | 25 m | 1:03.07 | ||
20 | 164 | Andersson Anton | 1997 | MKK | 25 m | 1:03.25 | ||
21 | 183 | Beckman Bo | 2002 | MKK | 25 m | 1:03.25 | ||
22 | 270 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 1:03.44 | ||
23 | 391 | Palminger Jonathan | 2004 | SK TRITON | 25 m | 1:03.46 | ||
24 | 77 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | 25 m | 1:03.47 | ||
25 | 276 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | 25 m | 1:03.56 | ||
26 | 302 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 1:03.57 | ||
27 | 287 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | 25 m | 1:03.83 | ||
28 | 61 | Langell Jacob | 2005 | HS | 25 m | 1:04.02 | ||
29 | 62 | Andersson Niklas | 2005 | HS | 50 m | 1:04.46 | ||
30 | 113 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | 25 m | 1:05.43 | ||
31 | 100 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | 25 m | 1:05.59 | ||
32 | 106 | Glans Jacob | 2006 | KSLS | 50 m | 1:07.51 | ||
33 | 201 | Bech Liam | 2003 | MKK | 50 m | 1:07.64 | ||
34 | 233 | Bontidean Lucas | 2005 | POSEIDON | 50 m | 1:08.04 | ||
35 | 364 | Pettersson Emil | 2002 | POSEIDON | 50 m | 1:08.14 | ||
36 | 101 | Modig Herman | 2003 | KSLS | 25 m | 1:08.53 | ||
37 | 293 | Romare Ludvig | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 1:08.98 | ||
38 | 133 | Hoff Ludvig | 2005 | LANDSKRONA | 25 m | 1:09.15 | ||
39 | 64 | Nygren Kasper | 2004 | HS | 25 m | 1:09.40 | ||
40 | 327 | Karlsson Sebastian | 1993 | KARLSKRONA | S14 | 25 m | 1:11.00 | |
41 | 392 | Borg Victor | 2005 | SK TRITON | 25 m | 1:09.99 | RES | |
42 | 54 | Juliusson Adam | 2004 | HS | 25 m | 1:10.68 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |
Gren 9, 800m Frisim Herrar Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 28 | Dukic Dennis | 2000 | HS | 25 m | 8:21.82 | ||
2 | 137 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 8:36.80 | ||
3 | 366 | Hellzén Petter | 2000 | ÄNGELHOLM | 25 m | 8:40.99 | ||
4 | 374 | Trudov Alexander | 1999 | ÄNGELHOLM | 25 m | 8:42.56 | ||
5 | 49 | Hysing Elias | 2000 | HS | 50 m | 8:44.83 | ||
6 | 13 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | 25 m | 8:51.91 | ||
7 | 62 | Cederlund Henning | 2003 | HS | 25 m | 8:59.00 | ||
8 | 241 | Jansson Anton | 2002 | POSEIDON | 25 m | 9:02.62 | ||
9 | 251 | Hake Pontus | 2001 | POSEIDON | 25 m | 9:03.76 | ||
10 | 168 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | 25 m | 9:08.80 | ||
11 | 60 | Elfers Oscar | 2002 | HS | 25 m | 9:10.98 | ||
12 | 372 | Ingvarsson Wilmer | 2003 | ÄNGELHOLM | 25 m | 9:14.05 | ||
13 | 349 | Baxmann Jacob | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 9:21.18 | ||
14 | 166 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | 25 m | 9:23.91 | ||
15 | 115 | Modig Herman | 2003 | KSLS | 25 m | 9:24.46 | ||
16 | 116 | Johnsson Joel | 2000 | KSLS | 25 m | 9:24.50 | ||
17 | 64 | Lundblad William | 2004 | HS | 25 m | 9:26.16 | ||
18 | 269 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | 25 m | 9:35.56 | ||
19 | 390 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 9:45.65 | ||
20 | 351 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | 25 m | 10:03.40 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |
Gren 9, 800m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 14 | Dukic Dennis | 2000 | HS | 25 m | 8:05.49 | ||
2 | 339 | Kerman William | 2001 | HS | 25 m | 8:26.83 | ||
3 | 356 | Jansson Anton | 2002 | POSEIDON | 50 m | 8:28.00 | ||
4 | 32 | Hysing Elias | 2000 | HS | 25 m | 8:28.40 | ||
5 | 336 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | 25 m | 8:33.74 | ||
6 | 173 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | 25 m | 8:37.78 | ||
7 | 41 | Elfers Oscar | 2002 | HS | 50 m | 8:38.38 | ||
8 | 13 | Hellzén Petter | 2000 | HS | 25 m | 8:45.07 | ||
9 | 186 | Persson Elias | 2002 | MKK | 25 m | 8:47.06 | ||
10 | 366 | Hake Pontus | 2001 | POSEIDON | 25 m | 8:53.11 | ||
11 | 355 | Hangård Ian | 2002 | POSEIDON | 25 m | 8:53.46 | ||
12 | 234 | Olofsson David | 2004 | POSEIDON | 50 m | 9:05.79 | ||
13 | 113 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | 25 m | 9:17.18 | ||
14 | 89 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 9:20.20 | ||
15 | 226 | Elmer Carl | 2003 | POSEIDON | 25 m | 9:23.50 | ||
16 | 101 | Modig Herman | 2003 | KSLS | 25 m | 9:24.46 | ||
17 | 292 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 9:31.90 | ||
18 | 282 | Stokholm Gustaf | 2004 | ÄNGELHOLM | 25 m | 9:50.77 | ||
19 | 204 | Ravn Rehnström Jonathan | 2005 | MKK | 50 m | 9:59.38 |
13 - 99 år |
1 | 14 | Dukic Dennis | 2000 | HS | 25 m | 8:05.49 | ||
2 | 339 | Kerman William | 2001 | HS | 25 m | 8:26.83 | ||
3 | 356 | Jansson Anton | 2002 | POSEIDON | 50 m | 8:28.00 | ||
4 | 32 | Hysing Elias | 2000 | HS | 25 m | 8:28.40 | ||
5 | 336 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | 25 m | 8:33.74 | ||
6 | 173 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | 25 m | 8:37.78 | ||
7 | 41 | Elfers Oscar | 2002 | HS | 50 m | 8:38.38 | ||
8 | 13 | Hellzén Petter | 2000 | HS | 25 m | 8:45.07 | ||
9 | 186 | Persson Elias | 2002 | MKK | 25 m | 8:47.06 | ||
10 | 366 | Hake Pontus | 2001 | POSEIDON | 25 m | 8:53.11 | ||
11 | 355 | Hangård Ian | 2002 | POSEIDON | 25 m | 8:53.46 | ||
12 | 234 | Olofsson David | 2004 | POSEIDON | 50 m | 9:05.79 | ||
13 | 113 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | 25 m | 9:17.18 | ||
14 | 89 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 9:20.20 | ||
15 | 226 | Elmer Carl | 2003 | POSEIDON | 25 m | 9:23.50 | ||
16 | 101 | Modig Herman | 2003 | KSLS | 25 m | 9:24.46 | ||
17 | 292 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 9:31.90 | ||
18 | 282 | Stokholm Gustaf | 2004 | ÄNGELHOLM | 25 m | 9:50.77 | ||
19 | 204 | Ravn Rehnström Jonathan | 2005 | MKK | 50 m | 9:59.38 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |
Gren 10, 50m Ryggsim Damer Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 370 | Rosvall Hanna | 2000 | ÄNGELHOLM | 25 m | 26.96 | ||
2 | 368 | Liljeqvist Ida | 1999 | ÄNGELHOLM | 25 m | 27.58 | ||
3 | 37 | Stenhård Julia | 2000 | HS | 25 m | 29.05 | ||
4 | 42 | Åberg Victoria | 2001 | HS | 25 m | 29.13 | ||
5 | 205 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | 25 m | 30.05 | ||
6 | 278 | Larsson Minna | 2002 | SJÖBO SS | 25 m | 30.13 | ||
7 | 386 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEBORG | 25 m | 30.16 | ||
8 | 201 | Vileus Emma | 2001 | MKK | 25 m | 30.24 | ||
9 | 53 | Johansson Alicia | 2003 | HS | 25 m | 30.84 | ||
10 | 132 | Rundblad Elin | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 31.08 | ||
11 | 141 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 31.18 | ||
12 | 217 | Bjurnemark Lovisa | 2003 | MKK | 25 m | 31.20 | ||
13 | 233 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | 25 m | 31.46 | ||
14 | 352 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 31.51 | ||
15 | 387 | Olsson-Lindhé Hannah | 2003 | TRELLEBORG | 25 m | 31.52 | ||
16 | 59 | Persson Alice | 2003 | HS | 25 m | 31.55 | ||
17 | 389 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 31.55 | ||
18 | 72 | Andersson Elsa | 2004 | HS | 25 m | 31.58 | ||
19 | 165 | Persson Emma | 1999 | SK LÖDDE | 25 m | 31.58 | ||
20 | 369 | Ingvarsson Miranda | 2001 | ÄNGELHOLM | 25 m | 31.62 | ||
21 | 48 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | 25 m | 31.67 | ||
22 | 86 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 31.68 | ||
23 | 331 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | 25 m | 31.70 | ||
24 | 297 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | 25 m | 31.74 | ||
25 | 55 | Thomasson Clara | 2001 | HS | 25 m | 31.78 | ||
26 | 150 | Ek-Värn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 31.82 | ||
27 | 413 | Cato Agnes | 2001 | OSBY SS | 25 m | 31.94 | ||
28 | 118 | Thulin Annie | 2003 | KSLS | 25 m | 32.02 | ||
29 | 87 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSKRONA | 25 m | 32.12 | ||
30 | 66 | Agrell Angelina | 2003 | HS | 25 m | 32.23 | ||
31 | 194 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 32.36 | ||
32 | 143 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 32.37 | ||
33 | 92 | Ljungcrantz Emma | 2001 | KARLSKRONA | 25 m | 32.46 | ||
34 | 20 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | 25 m | 32.51 | ||
35 | 121 | Jarl Halvarsson Olivia | 2003 | KSLS | 25 m | 32.54 | ||
36 | 318 | Forsgren Cornelia | 2000 | SK TRITON | 25 m | 32.54 | ||
37 | 187 | Lennartsson Tove | 2000 | MKK | 25 m | 32.59 | ||
38 | 303 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | 25 m | 32.61 | ||
39 | 373 | Hellzén Ebba | 2003 | ÄNGELHOLM | 25 m | 32.64 | ||
40 | 328 | Nolén Mica | 2004 | SK TRITON | 25 m | 32.67 | ||
41 | 144 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 32.99 | ||
42 | 93 | Pålsson Tuva | 2003 | KARLSKRONA | 25 m | 33.14 | ||
43 | 147 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 33.21 | ||
44 | 85 | Westerberg Sanna | 1998 | KARLSKRONA | 25 m | 33.24 | ||
45 | 198 | Björkdahl Ida | 2002 | MKK | 25 m | 33.24 | ||
46 | 172 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 33.26 | ||
47 | 416 | Torkelsson Alma | 2003 | OSBY SS | 25 m | 33.27 | ||
48 | 332 | Blomliden Maja | 2004 | SK TRITON | 25 m | 33.31 | ||
49 | 95 | Lindén Siri | 2005 | KARLSKRONA | 25 m | 33.32 | ||
50 | 268 | Permarker Anna-Luisa | 2002 | S 71 | 25 m | 33.33 | ||
51 | 341 | Rödin Frida | 2000 | VELLINGE-N | 25 m | 33.38 | ||
52 | 200 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | 50 m | 34.59 | ||
53 | 353 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | 50 m | 34.64 | ||
54 | 393 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | 50 m | 34.69 | ||
55 | 142 | Röiseth Tilde | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 34.77 | ||
56 | 333 | Jeppsson Ida | 2004 | SK TRITON | 50 m | 34.92 | ||
57 | 5 | Joelsson Tilda | 2002 | SS DELFIN | 50 m | 35.17 | ||
58 | 61 | Jönsson Maja | 2001 | HS | 50 m | 35.27 | ||
59 | 99 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | 50 m | 35.37 | ||
60 | 433 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | S14 | 50 m | 42.30 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |
Gren 10, 50m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
12 - 20 år |
1 | 182 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | 25 m | 29.12 | ||
2 | 250 | Larsson Minna | 2002 | SJÖBO SS | 25 m | 30.02 | ||
3 | 131 | Ek-Värn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 30.14 | ||
4 | 37 | Johansson Alicia | 2003 | HS | 25 m | 30.57 | ||
5 | 191 | Winblad Tea | 2004 | MKK | 25 m | 30.57 | ||
6 | 395 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | 25 m | 30.58 | ||
7 | 46 | Agrell Angelina | 2003 | HS | 25 m | 30.59 | ||
8 | 60 | Andersson Hildur | 2005 | HS | 25 m | 30.67 | ||
9 | 277 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 30.82 | ||
10 | 349 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | 25 m | 30.93 | ||
11 | 343 | Persson Alice | 2003 | HS | 25 m | 30.99 | ||
12 | 341 | Thomasson Clara | 2001 | HS | 25 m | 31.05 | ||
13 | 223 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 25 m | 31.17 | ||
14 | 123 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 31.18 | ||
15 | 197 | Bjurnemark Lovisa | 2003 | MKK | 25 m | 31.20 | ||
16 | 254 | Steen Clara | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 31.24 | ||
17 | 125 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 31.31 | ||
18 | 176 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | 25 m | 31.31 | ||
19 | 291 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 31.33 | ||
20 | 70 | Podric Nina | 2004 | HS | 25 m | 31.39 | ||
21 | 105 | Jarl Halvarsson Olivia | 2003 | KSLS | 25 m | 31.56 | ||
22 | 350 | Lindberg Stina | 2000 | POSEIDON | 25 m | 31.58 | ||
23 | 126 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 31.64 | ||
24 | 31 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | 25 m | 31.67 | ||
25 | 74 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 31.68 | ||
26 | 377 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | 25 m | 31.74 | ||
27 | 103 | Thulin Annie | 2003 | KSLS | 25 m | 31.92 | ||
28 | 104 | Jarl Halvarsson Frida | 2003 | KSLS | 25 m | 32.02 | ||
29 | 129 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 32.04 | ||
30 | 278 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | 25 m | 32.25 | ||
31 | 264 | Jeppsson Ida | 2004 | SK TRITON | 25 m | 32.28 | ||
32 | 175 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 32.34 | ||
33 | 390 | Forsgren Cornelia | 2000 | SK TRITON | 25 m | 32.37 | ||
34 | 150 | Persson Emma | 1999 | SK LÖDDE | 25 m | 32.47 | ||
35 | 382 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | 25 m | 32.56 | ||
36 | 169 | Lennartsson Tove | 2000 | MKK | 25 m | 32.59 | ||
37 | 83 | Nilsson Lovisa | 2006 | KARLSKRONA | 25 m | 32.66 | ||
38 | 40 | Alman Sabina | 2003 | HS | 25 m | 32.73 | ||
39 | 166 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | 25 m | 32.75 | ||
40 | 58 | Landälv Alva | 2005 | HS | 25 m | 32.77 | ||
41 | 203 | Persson Amanda | 2005 | MKK | 25 m | 32.87 | ||
42 | 326 | Stenmark Tilda | 2007 | ÄNGELHOLM | 25 m | 32.94 | ||
43 | 222 | Seipp Selma | 2005 | OSBY SS | 50 m | 33.07 | ||
44 | 232 | Nordberg Ida | 2006 | POSEIDON | 25 m | 33.07 | ||
45 | 156 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 33.26 | ||
46 | 134 | Siversson Tova | 2005 | LANDSKRONA | 25 m | 33.29 | ||
47 | 124 | Röiseth Tilde | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 33.39 | ||
48 | 178 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | 50 m | 34.21 | ||
49 | 11 | Henriksson Julia | 2005 | SK HAJEN | 50 m | 34.49 | ||
50 | 79 | Nilsson Aurora | 2002 | KARLSKRONA | 50 m | 34.84 | ||
51 | 347 | Axelsson Liv | 2005 | KSLS | 50 m | 34.85 | ||
52 | 383 | Melin Johanna | 2003 | SK SYDSIM | 50 m | 34.95 | ||
53 | 332 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | S14 | 25 m | 39.91 | |
54 | 329 | Gipperth Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 30.80 | EXT | |
55 | 78 | Pålsson Tuva | 2003 | KARLSKRONA | 25 m | 34.34 | RES | |
56 | 81 | Lindén Tove | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 34.66 | RES | |
57 | 296 | Westerberg Sanna | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 36.00 | RES |
12 - 99 år |
1 | 159 | Kuras Magdalena | 1988 | MKK | 25 m | 27.78 | ||
2 | 182 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | 25 m | 29.12 | ||
3 | 250 | Larsson Minna | 2002 | SJÖBO SS | 25 m | 30.02 | ||
4 | 131 | Ek-Värn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 30.14 | ||
5 | 37 | Johansson Alicia | 2003 | HS | 25 m | 30.57 | ||
6 | 191 | Winblad Tea | 2004 | MKK | 25 m | 30.57 | ||
7 | 395 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | 25 m | 30.58 | ||
8 | 46 | Agrell Angelina | 2003 | HS | 25 m | 30.59 | ||
9 | 60 | Andersson Hildur | 2005 | HS | 25 m | 30.67 | ||
10 | 277 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 30.82 | ||
11 | 349 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | 25 m | 30.93 | ||
12 | 343 | Persson Alice | 2003 | HS | 25 m | 30.99 | ||
13 | 341 | Thomasson Clara | 2001 | HS | 25 m | 31.05 | ||
14 | 223 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 25 m | 31.17 | ||
15 | 123 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 31.18 | ||
16 | 197 | Bjurnemark Lovisa | 2003 | MKK | 25 m | 31.20 | ||
17 | 254 | Steen Clara | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 31.24 | ||
18 | 125 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 31.31 | ||
19 | 176 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | 25 m | 31.31 | ||
20 | 291 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 31.33 | ||
21 | 70 | Podric Nina | 2004 | HS | 25 m | 31.39 | ||
22 | 105 | Jarl Halvarsson Olivia | 2003 | KSLS | 25 m | 31.56 | ||
23 | 350 | Lindberg Stina | 2000 | POSEIDON | 25 m | 31.58 | ||
24 | 126 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 31.64 | ||
25 | 31 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | 25 m | 31.67 | ||
26 | 74 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 31.68 | ||
27 | 377 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | 25 m | 31.74 | ||
28 | 103 | Thulin Annie | 2003 | KSLS | 25 m | 31.92 | ||
29 | 104 | Jarl Halvarsson Frida | 2003 | KSLS | 25 m | 32.02 | ||
30 | 129 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 32.04 | ||
31 | 278 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | 25 m | 32.25 | ||
32 | 264 | Jeppsson Ida | 2004 | SK TRITON | 25 m | 32.28 | ||
33 | 175 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 32.34 | ||
34 | 390 | Forsgren Cornelia | 2000 | SK TRITON | 25 m | 32.37 | ||
35 | 150 | Persson Emma | 1999 | SK LÖDDE | 25 m | 32.47 | ||
36 | 382 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | 25 m | 32.56 | ||
37 | 169 | Lennartsson Tove | 2000 | MKK | 25 m | 32.59 | ||
38 | 83 | Nilsson Lovisa | 2006 | KARLSKRONA | 25 m | 32.66 | ||
39 | 40 | Alman Sabina | 2003 | HS | 25 m | 32.73 | ||
40 | 166 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | 25 m | 32.75 | ||
41 | 58 | Landälv Alva | 2005 | HS | 25 m | 32.77 | ||
42 | 203 | Persson Amanda | 2005 | MKK | 25 m | 32.87 | ||
43 | 326 | Stenmark Tilda | 2007 | ÄNGELHOLM | 25 m | 32.94 | ||
44 | 222 | Seipp Selma | 2005 | OSBY SS | 50 m | 33.07 | ||
45 | 232 | Nordberg Ida | 2006 | POSEIDON | 25 m | 33.07 | ||
46 | 156 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 33.26 | ||
47 | 134 | Siversson Tova | 2005 | LANDSKRONA | 25 m | 33.29 | ||
48 | 124 | Röiseth Tilde | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 33.39 | ||
49 | 178 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | 50 m | 34.21 | ||
50 | 11 | Henriksson Julia | 2005 | SK HAJEN | 50 m | 34.49 | ||
51 | 79 | Nilsson Aurora | 2002 | KARLSKRONA | 50 m | 34.84 | ||
52 | 347 | Axelsson Liv | 2005 | KSLS | 50 m | 34.85 | ||
53 | 383 | Melin Johanna | 2003 | SK SYDSIM | 50 m | 34.95 | ||
54 | 332 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | S14 | 25 m | 39.91 | |
55 | 409 | Andersson-Wulf Ida | 1998 | VELLINGE-N | S7 | 50 m | 48.20 | |
56 | 329 | Gipperth Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 30.80 | EXT | |
57 | 78 | Pålsson Tuva | 2003 | KARLSKRONA | 25 m | 34.34 | RES | |
58 | 81 | Lindén Tove | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 34.66 | RES | |
59 | 296 | Westerberg Sanna | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 36.00 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |
Gren 11, 100m Medley Herrar Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 129 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 55.49 | ||
2 | 137 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 57.88 | ||
3 | 239 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 25 m | 59.39 | ||
4 | 43 | Fischer Daniel | 2002 | HS | 25 m | 59.49 | ||
5 | 170 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | 25 m | 1:00.20 | ||
6 | 371 | Juliusson Erik | 1998 | ÄNGELHOLM | 25 m | 1:01.32 | ||
7 | 345 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 1:01.33 | ||
8 | 360 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | 25 m | 1:01.52 | ||
9 | 27 | Kerman William | 2001 | HS | 25 m | 1:01.55 | ||
10 | 358 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | 25 m | 1:01.56 | ||
11 | 4 | Ates Birkan | 2002 | SS DELFIN | 25 m | 1:01.74 | ||
12 | 208 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | 25 m | 1:01.82 | ||
13 | 211 | Olsson Primus | 2000 | MKK | 25 m | 1:01.87 | ||
14 | 234 | Olsson Jesper | 1998 | POSEIDON | 25 m | 1:02.11 | ||
15 | 134 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 1:02.54 | ||
16 | 375 | Vaide Hugo | 2003 | ÄNGELHOLM | 25 m | 1:02.80 | ||
17 | 237 | Östlund Gustav | 2000 | POSEIDON | 25 m | 1:02.81 | ||
18 | 103 | Bevréus William | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 1:03.03 | ||
19 | 40 | Mathisen August | 2001 | HS | 25 m | 1:03.36 | ||
20 | 300 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | 25 m | 1:03.45 | ||
21 | 321 | Palmqvist Gustaf | 2001 | SK TRITON | 25 m | 1:03.49 | ||
22 | 46 | Lundgren Malte | 2002 | HS | 25 m | 1:03.50 | ||
23 | 361 | Stoltz Erik | 1998 | YSTADS SS | 25 m | 1:03.70 | ||
24 | 2 | Petersen Jakob | 2001 | SS DELFIN | 25 m | 1:03.72 | ||
25 | 149 | Cederholm Filip | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 1:03.98 | ||
26 | 212 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | 25 m | 1:04.47 | ||
27 | 317 | Forsgren Linus | 2003 | SK TRITON | 25 m | 1:04.53 | ||
28 | 235 | Dahlén Alexander | 1999 | POSEIDON | 25 m | 1:04.76 | ||
29 | 356 | Lundgren Sebastian | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 1:04.86 | ||
30 | 136 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 1:05.05 | ||
31 | 84 | Carlsson Viktor | 2000 | KARLSKRONA | 25 m | 1:05.25 | ||
32 | 102 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 1:05.32 | ||
33 | 91 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | 25 m | 1:05.47 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |
Gren 11, 100m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 16 | Varga Stefan | 2000 | HS | 25 m | 55.74 | ||
2 | 116 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 55.82 | ||
3 | 121 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 56.53 | ||
4 | 24 | Vollmer Dante | 2001 | HS | 25 m | 57.82 | ||
5 | 23 | Fischer Daniel | 2002 | HS | 25 m | 58.16 | ||
6 | 19 | Persson Gustav | 2000 | HS | 25 m | 58.31 | ||
7 | 353 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 25 m | 59.05 | ||
8 | 352 | Östlund Gustav | 2000 | POSEIDON | 25 m | 59.47 | ||
9 | 359 | Wergeland Nils | 2002 | POSEIDON | 25 m | 1:00.20 | ||
10 | 271 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 1:00.21 | ||
11 | 30 | Auer Axel | 2003 | HS | 25 m | 1:00.59 | ||
12 | 185 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | 25 m | 1:00.63 | ||
13 | 190 | Olsson Primus | 2000 | MKK | 25 m | 1:00.77 | ||
14 | 389 | Forsgren Linus | 2003 | SK TRITON | 25 m | 1:00.89 | ||
15 | 21 | Mathisen August | 2001 | HS | 25 m | 1:01.03 | ||
16 | 269 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 1:01.33 | ||
17 | 184 | Englund Gustav | 2001 | MKK | 25 m | 1:01.68 | ||
18 | 357 | Falk Robin | 2001 | POSEIDON | 25 m | 1:01.69 | ||
19 | 288 | Lloyd Axel | 1999 | TRELLEBORG | 25 m | 1:01.95 | ||
20 | 280 | Ingvarsson Wilmer | 2003 | ÄNGELHOLM | 25 m | 1:02.06 | ||
21 | 89 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 1:02.42 | ||
22 | 119 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 1:02.54 | ||
23 | 171 | Andrén Axel | 2001 | MKK | 25 m | 1:02.72 | ||
24 | 402 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 1:02.95 | ||
25 | 380 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | 25 m | 1:03.45 | ||
26 | 27 | Lundgren Malte | 2002 | HS | 25 m | 1:03.50 | ||
27 | 52 | Tjärnberg Felix | 2005 | HS | 25 m | 1:03.56 | ||
28 | 194 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | 25 m | 1:03.70 | ||
29 | 55 | Jovic Alan | 2004 | HS | 25 m | 1:04.05 | ||
30 | 82 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | 25 m | 1:04.25 | ||
31 | 378 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | 25 m | 1:04.31 | ||
32 | 245 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | 25 m | 1:04.44 | ||
33 | 53 | Vaide Axel | 2005 | HS | 25 m | 1:04.64 | ||
34 | 50 | Kock Oliver | 2003 | HS | 25 m | 1:04.91 | ||
35 | 361 | Modigh Joar | 2001 | POSEIDON | 25 m | 1:04.96 | ||
36 | 201 | Bech Liam | 2003 | MKK | 25 m | 1:05.08 | ||
37 | 77 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | 25 m | 1:05.09 | ||
38 | 266 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 1:05.51 | ||
39 | 61 | Langell Jacob | 2005 | HS | 25 m | 1:06.24 | RES | |
40 | 292 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 1:07.62 | RES | |
41 | 8 | Laurén Malte | 2004 | SK HAJEN | 25 m | 1:08.32 | RES |
13 - 99 år |
1 | 16 | Varga Stefan | 2000 | HS | 25 m | 55.74 | ||
2 | 116 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 55.82 | ||
3 | 121 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 56.53 | ||
4 | 337 | Carlsen Christoffer | 1992 | HS | 25 m | 56.92 | ||
5 | 338 | Björk Jesper | 1993 | HS | 25 m | 57.38 | ||
6 | 24 | Vollmer Dante | 2001 | HS | 25 m | 57.82 | ||
7 | 23 | Fischer Daniel | 2002 | HS | 25 m | 58.16 | ||
8 | 19 | Persson Gustav | 2000 | HS | 25 m | 58.31 | ||
9 | 348 | Bergenzaun Sebastian | 1991 | POSEIDON | 25 m | 58.94 | ||
10 | 353 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 25 m | 59.05 | ||
11 | 352 | Östlund Gustav | 2000 | POSEIDON | 25 m | 59.47 | ||
12 | 158 | Westergren Mats | 1994 | MKK | 25 m | 59.67 | ||
13 | 359 | Wergeland Nils | 2002 | POSEIDON | 25 m | 1:00.20 | ||
14 | 271 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 1:00.21 | ||
15 | 286 | Lloyd Victor | 1996 | TRELLEBORG | 25 m | 1:00.53 | ||
16 | 30 | Auer Axel | 2003 | HS | 25 m | 1:00.59 | ||
17 | 185 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | 25 m | 1:00.63 | ||
18 | 190 | Olsson Primus | 2000 | MKK | 25 m | 1:00.77 | ||
19 | 389 | Forsgren Linus | 2003 | SK TRITON | 25 m | 1:00.89 | ||
20 | 21 | Mathisen August | 2001 | HS | 25 m | 1:01.03 | ||
21 | 269 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 1:01.33 | ||
22 | 184 | Englund Gustav | 2001 | MKK | 25 m | 1:01.68 | ||
23 | 357 | Falk Robin | 2001 | POSEIDON | 25 m | 1:01.69 | ||
24 | 167 | Lindblom William | 1998 | MKK | 25 m | 1:01.90 | ||
25 | 288 | Lloyd Axel | 1999 | TRELLEBORG | 25 m | 1:01.95 | ||
26 | 280 | Ingvarsson Wilmer | 2003 | ÄNGELHOLM | 25 m | 1:02.06 | ||
27 | 89 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 1:02.42 | ||
28 | 119 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 1:02.54 | ||
29 | 171 | Andrén Axel | 2001 | MKK | 25 m | 1:02.72 | ||
30 | 402 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 1:02.95 | ||
31 | 380 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | 25 m | 1:03.45 | ||
32 | 27 | Lundgren Malte | 2002 | HS | 25 m | 1:03.50 | ||
33 | 52 | Tjärnberg Felix | 2005 | HS | 25 m | 1:03.56 | ||
34 | 194 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | 25 m | 1:03.70 | ||
35 | 55 | Jovic Alan | 2004 | HS | 25 m | 1:04.05 | ||
36 | 82 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | 25 m | 1:04.25 | ||
37 | 378 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | 25 m | 1:04.31 | ||
38 | 245 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | 25 m | 1:04.44 | ||
39 | 53 | Vaide Axel | 2005 | HS | 25 m | 1:04.64 | ||
40 | 50 | Kock Oliver | 2003 | HS | 25 m | 1:04.91 | ||
41 | 361 | Modigh Joar | 2001 | POSEIDON | 25 m | 1:04.96 | ||
42 | 201 | Bech Liam | 2003 | MKK | 25 m | 1:05.08 | ||
43 | 77 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | 25 m | 1:05.09 | ||
44 | 266 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 1:05.51 | ||
45 | 331 | Nordh Andreas | 1991 | OSBY SS | SM14 | 25 m | 1:12.66 | |
46 | 61 | Langell Jacob | 2005 | HS | 25 m | 1:06.24 | RES | |
47 | 292 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 1:07.62 | RES | |
48 | 8 | Laurén Malte | 2004 | SK HAJEN | 25 m | 1:08.32 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |
Gren 12, 4X200m Frisim Damer Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 75 | Helsingborgs Simsällskap Lag 1 | 2000 | HS | 25 m | 8:28.21 | ||
2 | 257 | Simklubben Poseidon | 2000 | POSEIDON | 25 m | 8:34.02 | ||
3 | 223 | Mkk 1 | 1999 | MKK | 25 m | 8:42.01 | ||
4 | 397 | Föreningen Trelleborg Sim | 2000 | TRELLEBORG | 25 m | 8:54.93 | ||
5 | 259 | Simklubben Poseidon Lag 2 | 2000 | POSEIDON | 25 m | 9:03.13 | ||
6 | 124 | Kristianstads SLS | 1999 | KSLS | 25 m | 9:03.85 | ||
7 | 155 | Landskrona Simsällskap Lag 1 | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 9:06.97 | ||
8 | 424 | Osby Simsällskap | 2001 | OSBY SS | 25 m | 9:12.73 | ||
9 | 22 | Simklubben Hajen | 2001 | SK HAJEN | 25 m | 9:17.20 | ||
10 | 312 | Simklubben Sydsim Damer | 2000 | SK SYDSIM | 25 m | 9:23.86 | ||
11 | 158 | Landskrona Simsällskap Lag 2 | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 9:40.23 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |
Gren 12, 4X200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 99 år |
1 | 71 | Helsingborgs Simsällskap Lag 1 | 2000 | HS | 25 m | 8:31.84 | ||
2 | 369 | Simklubben Poseidon | 2000 | POSEIDON | 25 m | 8:34.71 | ||
3 | 209 | Malmö Kappsimningsklubb | 2002 | MKK | 25 m | 8:38.05 | ||
4 | 258 | Sjöbo Simsällskap | 1997 | SJÖBO SS | 25 m | 8:47.36 | ||
5 | 12 | Simklubben Hajen | 2001 | SK HAJEN | 25 m | 8:50.47 | ||
6 | 224 | Osby Simsällskap | 2002 | OSBY SS | 25 m | 8:53.40 | ||
7 | 397 | SK Triton | 2003 | SK TRITON | 25 m | 8:54.26 | ||
8 | 72 | Helsingborgs Simsällskap Lag 2 | 1999 | HS | 25 m | 8:59.97 | ||
9 | 144 | Landskrona Simsällskap | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 9:01.15 | ||
10 | 300 | Föreningen Trelleborg Sim | 2001 | TRELLEBORG | 25 m | 9:02.18 | ||
11 | 370 | Simklubben Poseidon Lag 2 | 2002 | POSEIDON | 25 m | 9:10.29 | ||
12 | 321 | Ystad SS Damer Lag 1 | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 9:12.55 | ||
13 | 111 | Kristianstads SLS | 2001 | KSLS | 25 m | 9:17.09 | ||
14 | 403 | Vellinge-Näsets Simklubb | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 9:20.30 | ||
15 | 86 | Karlskrona Simsällskap | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 9:20.52 | ||
16 | 324 | Simklubben Lödde Damer | 2003 | SK LÖDDE | 25 m | 9:27.92 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |
Gren 13, 4X50m Frisim Herrar Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 155 | Landskrona Simsällskap Lag 1 | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 1:37.16 | ||
2 | 175 | Simklubben Lödde | 2000 | SK LÖDDE | 25 m | 1:42.30 | ||
3 | 97 | Karlskrona Simsällskap | 2000 | KARLSKRONA | 25 m | 1:43.02 | ||
4 | 337 | SK Triton | 2001 | SK TRITON | 25 m | 1:43.19 | ||
5 | 161 | Landskrona Simsällskap Lag 2 | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 1:44.25 | ||
6 | 308 | Simklubben Sydsim Lag 2 Pågar | 1999 | SK SYDSIM | 25 m | 1:45.62 | ||
7 | 106 | Kappsimningsklubben Karpen | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 1:49.28 | ||
8 | 125 | Kristianstads SLS | 2000 | KSLS | 25 m | 1:53.03 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |
Gren 13, 4X50m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 99 år |
1 | 206 | Malmö Kappsimningsklubb | 1999 | MKK | 25 m | 1:48.61 | ||
2 | 71 | Helsingborgs Simsällskap Lag 1 | 2000 | HS | 25 m | 1:48.89 | ||
3 | 300 | Föreningen Trelleborg Sim | 2001 | TRELLEBORG | 25 m | 1:50.81 | ||
4 | 86 | Karlskrona Simsällskap | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 1:51.09 | ||
5 | 369 | Simklubben Poseidon | 2000 | POSEIDON | 25 m | 1:51.21 | ||
6 | 225 | Osby Simsällskap | 2001 | OSBY SS | 25 m | 1:51.49 | ||
7 | 207 | Malmö Kappsimningsklubb Lag 2 | 2001 | MKK | 25 m | 1:52.19 | ||
8 | 211 | Malmö Kappsimningsklubb Lag 2 | 2002 | MKK | 25 m | 1:52.19 | ||
9 | 12 | Simklubben Hajen | 2001 | SK HAJEN | 25 m | 1:52.77 | ||
10 | 72 | Helsingborgs Simsällskap Lag 2 | 1999 | HS | 25 m | 1:52.95 | ||
11 | 306 | Kiviks Simklubb | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 1:53.39 | ||
12 | 141 | Landskrona Simsällskap Lag 1 | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 1:53.41 | ||
13 | 399 | SK Triton | 2000 | SK TRITON | 25 m | 1:54.23 | ||
14 | 260 | Sjöbo Simsällskap | 1999 | SJÖBO SS | 25 m | 1:54.61 | ||
15 | 247 | S 71 | 2002 | S 71 | 25 m | 1:54.73 | ||
16 | 111 | Kristianstads SLS | 2001 | KSLS | 25 m | 1:55.27 | ||
17 | 112 | Kristianstads SLS | 2003 | KSLS | 25 m | 1:55.27 | ||
18 | 370 | Simklubben Poseidon Lag 2 | 2002 | POSEIDON | 25 m | 1:55.60 | ||
19 | 321 | Ystad SS Damer Lag 1 | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 1:56.63 | ||
20 | 403 | Vellinge-Näsets Simklubb | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 1:56.74 | ||
21 | 142 | Landskrona Simsällskap Lag 2 | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 1:57.02 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |
Gren 14, 200m Fjärilsim Herrar Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 41 | Rydahl Johan | 2001 | HS | 25 m | 2:02.99 | ||
2 | 56 | Klingeryd Jalamo Victor | 2000 | HS | 50 m | 2:04.71 | ||
3 | 137 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 2:05.34 | ||
4 | 27 | Kerman William | 2001 | HS | 50 m | 2:07.60 | ||
5 | 234 | Olsson Jesper | 1998 | POSEIDON | 50 m | 2:09.24 | ||
6 | 211 | Olsson Primus | 2000 | MKK | 25 m | 2:10.64 | ||
7 | 168 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | 25 m | 2:11.24 | ||
8 | 35 | Varga Stefan | 2000 | HS | 25 m | 2:12.33 | ||
9 | 246 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | 25 m | 2:14.14 | ||
10 | 12 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | 25 m | 2:16.28 | ||
11 | 236 | Nolén Nicolas | 2000 | POSEIDON | 25 m | 2:16.35 | ||
12 | 2 | Petersen Jakob | 2001 | SS DELFIN | 25 m | 2:16.73 | ||
13 | 366 | Hellzén Petter | 2000 | ÄNGELHOLM | 25 m | 2:17.24 | ||
14 | 374 | Trudov Alexander | 1999 | ÄNGELHOLM | 25 m | 2:17.96 | ||
15 | 50 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | 50 m | 2:17.99 | ||
16 | 347 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 2:19.19 | ||
17 | 188 | Romare Douglas | 2001 | MKK | 50 m | 2:20.21 | ||
18 | 102 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 2:21.59 | ||
19 | 190 | Ringdahl Adam | 1998 | MKK | 25 m | 2:22.50 | ||
20 | 215 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | 50 m | 2:22.99 | ||
21 | 324 | Persson Noel | 2002 | SK TRITON | 50 m | 2:24.46 | ||
22 | 135 | Brinkhagen Tim | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 2:24.77 | ||
23 | 64 | Lundblad William | 2004 | HS | 25 m | 2:24.80 | ||
24 | 88 | Werner Jakob | 2000 | KARLSKRONA | 25 m | 2:25.47 | ||
25 | 105 | Kwant Niels | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 2:27.83 | ||
26 | 250 | Hörestrand Axel | 2002 | POSEIDON | 25 m | 2:27.84 | ||
27 | 214 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | 50 m | 2:34.38 | ||
28 | 249 | Sivolov Ivan | 2003 | POSEIDON | 50 m | 2:34.48 | ||
29 | 116 | Johnsson Joel | 2000 | KSLS | 25 m | 2:37.49 | ||
30 | 348 | Ahlbin Noel | 2004 | VELLINGE-N | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |
Gren 14, 200m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 342 | Klingeryd Jalamo Victor | 2000 | HS | 25 m | 2:02.86 | ||
2 | 339 | Kerman William | 2001 | HS | 25 m | 2:03.23 | ||
3 | 360 | Falk David | 2003 | POSEIDON | 25 m | 2:03.84 | ||
4 | 190 | Olsson Primus | 2000 | MKK | 25 m | 2:06.25 | ||
5 | 355 | Hangård Ian | 2002 | POSEIDON | 25 m | 2:06.25 | ||
6 | 30 | Auer Axel | 2003 | HS | 25 m | 2:08.26 | ||
7 | 361 | Modigh Joar | 2001 | POSEIDON | 25 m | 2:08.80 | ||
8 | 16 | Varga Stefan | 2000 | HS | 50 m | 2:10.73 | ||
9 | 45 | Lundblad William | 2004 | HS | 25 m | 2:12.06 | ||
10 | 335 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | 25 m | 2:12.17 | ||
11 | 34 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | 50 m | 2:13.39 | ||
12 | 363 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | 25 m | 2:14.14 | ||
13 | 261 | Persson Noel | 2002 | SK TRITON | 25 m | 2:14.28 | ||
14 | 410 | Cercado Alexander | 2004 | HS | 25 m | 2:15.26 | ||
15 | 97 | Petersen Jakob | 2001 | KSLS | 25 m | 2:15.56 | ||
16 | 170 | Romare Douglas | 2001 | MKK | 25 m | 2:17.81 | ||
17 | 91 | Kwant Niels | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 2:21.62 | ||
18 | 193 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | 50 m | 2:23.19 | ||
19 | 253 | Rosberg Alfred | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 2:23.27 | ||
20 | 273 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 2:24.43 | ||
21 | 228 | Malm Melvin | 2004 | POSEIDON | 25 m | 2:25.18 | ||
22 | 236 | Pettersson Martin | 2005 | POSEIDON | 50 m | 2:30.77 | ||
23 | 392 | Borg Victor | 2005 | SK TRITON | 50 m | 2:33.09 | ||
24 | 293 | Romare Ludvig | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 2:33.21 | ||
25 | 235 | Sandberg Axel | 2004 | POSEIDON | 50 m | 2:33.27 | ||
26 | 290 | Ringström Max | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 2:36.77 | ||
27 | 106 | Glans Jacob | 2006 | KSLS | 50 m | 2:44.94 |
13 - 99 år |
1 | 342 | Klingeryd Jalamo Victor | 2000 | HS | 25 m | 2:02.86 | ||
2 | 339 | Kerman William | 2001 | HS | 25 m | 2:03.23 | ||
3 | 360 | Falk David | 2003 | POSEIDON | 25 m | 2:03.84 | ||
4 | 348 | Bergenzaun Sebastian | 1991 | POSEIDON | 25 m | 2:04.33 | ||
5 | 190 | Olsson Primus | 2000 | MKK | 25 m | 2:06.25 | ||
6 | 355 | Hangård Ian | 2002 | POSEIDON | 25 m | 2:06.25 | ||
7 | 30 | Auer Axel | 2003 | HS | 25 m | 2:08.26 | ||
8 | 165 | Nicklasson Erik | 1998 | MKK | 25 m | 2:08.27 | ||
9 | 361 | Modigh Joar | 2001 | POSEIDON | 25 m | 2:08.80 | ||
10 | 16 | Varga Stefan | 2000 | HS | 50 m | 2:10.73 | ||
11 | 286 | Lloyd Victor | 1996 | TRELLEBORG | 25 m | 2:11.83 | ||
12 | 45 | Lundblad William | 2004 | HS | 25 m | 2:12.06 | ||
13 | 335 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | 25 m | 2:12.17 | ||
14 | 34 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | 50 m | 2:13.39 | ||
15 | 363 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | 25 m | 2:14.14 | ||
16 | 261 | Persson Noel | 2002 | SK TRITON | 25 m | 2:14.28 | ||
17 | 410 | Cercado Alexander | 2004 | HS | 25 m | 2:15.26 | ||
18 | 97 | Petersen Jakob | 2001 | KSLS | 25 m | 2:15.56 | ||
19 | 170 | Romare Douglas | 2001 | MKK | 25 m | 2:17.81 | ||
20 | 91 | Kwant Niels | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 2:21.62 | ||
21 | 193 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | 50 m | 2:23.19 | ||
22 | 253 | Rosberg Alfred | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 2:23.27 | ||
23 | 273 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 2:24.43 | ||
24 | 228 | Malm Melvin | 2004 | POSEIDON | 25 m | 2:25.18 | ||
25 | 236 | Pettersson Martin | 2005 | POSEIDON | 50 m | 2:30.77 | ||
26 | 392 | Borg Victor | 2005 | SK TRITON | 50 m | 2:33.09 | ||
27 | 293 | Romare Ludvig | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 2:33.21 | ||
28 | 235 | Sandberg Axel | 2004 | POSEIDON | 50 m | 2:33.27 | ||
29 | 290 | Ringström Max | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 2:36.77 | ||
30 | 106 | Glans Jacob | 2006 | KSLS | 50 m | 2:44.94 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |
Gren 15, 200m Medley Damer Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 238 | Bergman Hanna | 2001 | POSEIDON | 25 m | 2:17.60 | ||
2 | 266 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | 25 m | 2:19.61 | ||
3 | 242 | Jendbro Sara | 2000 | POSEIDON | 25 m | 2:23.84 | ||
4 | 87 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSKRONA | 25 m | 2:24.81 | ||
5 | 199 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 2:25.09 | ||
6 | 83 | Gladher Tea | 2000 | KARLSKRONA | 25 m | 2:25.55 | ||
7 | 15 | Laurén Ella | 2001 | SK HAJEN | 25 m | 2:27.40 | ||
8 | 59 | Persson Alice | 2003 | HS | 25 m | 2:27.60 | ||
9 | 30 | Palmkvist Johanna | 1999 | HS | 25 m | 2:27.77 | ||
10 | 279 | Johnsson Emmy | 2001 | SJÖBO SS | 25 m | 2:28.36 | ||
11 | 297 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | 25 m | 2:28.72 | ||
12 | 219 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 50 m | 2:28.86 | ||
13 | 205 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | 25 m | 2:28.98 | ||
14 | 45 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | 25 m | 2:29.42 | ||
15 | 201 | Vileus Emma | 2001 | MKK | 25 m | 2:29.44 | ||
16 | 244 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | 50 m | 2:30.31 | ||
17 | 130 | Brinkhagen Julia | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 2:30.35 | ||
18 | 143 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 2:30.59 | ||
19 | 53 | Johansson Alicia | 2003 | HS | 25 m | 2:30.97 | ||
20 | 369 | Ingvarsson Miranda | 2001 | ÄNGELHOLM | 25 m | 2:31.24 | ||
21 | 389 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 2:31.42 | ||
22 | 113 | Lantz Thilde | 2001 | KSLS | 25 m | 2:31.43 | ||
23 | 254 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | 50 m | 2:33.32 | ||
24 | 220 | Osterman Julia | 2004 | MKK | 25 m | 2:34.09 | ||
25 | 194 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | 50 m | 2:34.49 | ||
26 | 376 | Andersson Emmie | 2003 | ÄNGELHOLM | 25 m | 2:34.62 | ||
27 | 282 | Steen Clara | 2003 | SJÖBO SS | 50 m | 2:36.19 | ||
28 | 141 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 2:36.24 | ||
29 | 245 | Oredsson Ditte | 2003 | POSEIDON | 50 m | 2:36.66 | ||
30 | 18 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 2:36.95 | ||
31 | 353 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | 50 m | 2:36.95 | ||
32 | 414 | Torkelsson Ellen | 2000 | OSBY SS | 25 m | 2:37.07 | ||
33 | 74 | Podric Nina | 2004 | HS | 50 m | 2:37.36 | ||
34 | 393 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | 50 m | 2:37.56 | ||
35 | 255 | Jansson Frida | 2006 | POSEIDON | 50 m | 2:37.68 | ||
36 | 54 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | 25 m | 2:38.14 | ||
37 | 405 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | 50 m | 2:38.51 | ||
38 | 172 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | 50 m | 2:38.85 | ||
39 | 52 | Kjellnäs Sara | 2002 | HS | 25 m | 2:39.60 | ||
40 | 19 | D´aubigné Tindra | 2004 | SK HAJEN | 25 m | 2:40.16 | ||
41 | 433 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | SM14 | 50 m | 3:16.87 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |
Gren 15, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 241 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | 25 m | 2:15.09 | ||
2 | 177 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 2:21.96 | ||
3 | 191 | Winblad Tea | 2004 | MKK | 25 m | 2:22.34 | ||
4 | 29 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | 25 m | 2:23.06 | ||
5 | 254 | Steen Clara | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 2:25.34 | ||
6 | 219 | Olofsson Moa | 2002 | OSBY SS | 25 m | 2:25.35 | ||
7 | 26 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | 25 m | 2:25.61 | ||
8 | 343 | Persson Alice | 2003 | HS | 25 m | 2:25.85 | ||
9 | 2 | Laurén Ella | 2001 | SK HAJEN | 25 m | 2:26.07 | ||
10 | 47 | Littorin Tyra | 2004 | HS | 25 m | 2:26.58 | ||
11 | 3 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 2:26.93 | ||
12 | 105 | Jarl Halvarsson Olivia | 2003 | KSLS | 25 m | 2:27.25 | ||
13 | 263 | Blomliden Maja | 2004 | SK TRITON | 25 m | 2:27.54 | ||
14 | 367 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | 25 m | 2:27.60 | ||
15 | 74 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 2:28.02 | ||
16 | 395 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | 25 m | 2:28.06 | ||
17 | 223 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 25 m | 2:28.22 | ||
18 | 58 | Landälv Alva | 2005 | HS | 25 m | 2:28.55 | ||
19 | 57 | Andersson Elsa | 2004 | HS | 25 m | 2:28.56 | ||
20 | 51 | Palm Elly | 2001 | HS | 25 m | 2:28.64 | ||
21 | 251 | Johnsson Emmy | 2001 | SJÖBO SS | 25 m | 2:28.72 | ||
22 | 377 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | 25 m | 2:28.72 | ||
23 | 156 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 2:28.87 | ||
24 | 182 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | 25 m | 2:28.98 | ||
25 | 244 | Ragnarsson Emma | 2004 | S 71 | 25 m | 2:29.24 | ||
26 | 84 | Lindén Siri | 2005 | KARLSKRONA | 25 m | 2:29.31 | ||
27 | 237 | Jansson Frida | 2006 | POSEIDON | 25 m | 2:30.12 | ||
28 | 37 | Johansson Alicia | 2003 | HS | 25 m | 2:30.13 | ||
29 | 175 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 2:30.56 | ||
30 | 70 | Podric Nina | 2004 | HS | 25 m | 2:30.60 | ||
31 | 278 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | 25 m | 2:30.64 | ||
32 | 304 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | 25 m | 2:30.98 | ||
33 | 60 | Andersson Hildur | 2005 | HS | 25 m | 2:30.99 | ||
34 | 291 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 2:31.42 | ||
35 | 63 | Vollmer Vega | 2005 | HS | 50 m | 2:34.10 | ||
36 | 9 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | 50 m | 2:35.32 | ||
37 | 126 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 2:35.88 | ||
38 | 123 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 2:36.24 | ||
39 | 56 | Wöhl Cajsa | 2004 | HS | 50 m | 2:36.27 | ||
40 | 7 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | 50 m | 2:37.08 | ||
41 | 99 | Lantz Thilde | 2001 | KSLS | 50 m | 2:37.71 | ||
42 | 246 | Alm Agnes | 2006 | S 71 | 50 m | 2:38.10 | ||
43 | 220 | Nilsson Astrid | 2004 | OSBY SS | 50 m | 2:38.16 | ||
44 | 107 | Klint Ipsa Olivia | 2005 | KSLS | 50 m | 2:39.18 | ||
45 | 59 | Jönsson Ebba | 2005 | HS | 50 m | 2:39.25 | ||
46 | 332 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | SM14 | 25 m | 3:04.88 | |
47 | 330 | Sandsjö Tone | 2003 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 2:24.81 | EXT | |
48 | 227 | Johansson Vanessa | 2006 | POSEIDON | 25 m | 2:32.44 | RES | |
49 | 69 | Pavlovic Kornelia | 2004 | HS | 25 m | 2:33.92 | RES | |
50 | 139 | Jensen Maja | 2006 | LANDSKRONA | 50 m | 2:39.95 | RES |
13 - 99 år |
1 | 241 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | 25 m | 2:15.09 | ||
2 | 177 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 2:21.96 | ||
3 | 191 | Winblad Tea | 2004 | MKK | 25 m | 2:22.34 | ||
4 | 29 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | 25 m | 2:23.06 | ||
5 | 254 | Steen Clara | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 2:25.34 | ||
6 | 219 | Olofsson Moa | 2002 | OSBY SS | 25 m | 2:25.35 | ||
7 | 26 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | 25 m | 2:25.61 | ||
8 | 343 | Persson Alice | 2003 | HS | 25 m | 2:25.85 | ||
9 | 2 | Laurén Ella | 2001 | SK HAJEN | 25 m | 2:26.07 | ||
10 | 47 | Littorin Tyra | 2004 | HS | 25 m | 2:26.58 | ||
11 | 3 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 2:26.93 | ||
12 | 105 | Jarl Halvarsson Olivia | 2003 | KSLS | 25 m | 2:27.25 | ||
13 | 263 | Blomliden Maja | 2004 | SK TRITON | 25 m | 2:27.54 | ||
14 | 367 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | 25 m | 2:27.60 | ||
15 | 74 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 2:28.02 | ||
16 | 395 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | 25 m | 2:28.06 | ||
17 | 223 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 25 m | 2:28.22 | ||
18 | 58 | Landälv Alva | 2005 | HS | 25 m | 2:28.55 | ||
19 | 57 | Andersson Elsa | 2004 | HS | 25 m | 2:28.56 | ||
20 | 51 | Palm Elly | 2001 | HS | 25 m | 2:28.64 | ||
21 | 251 | Johnsson Emmy | 2001 | SJÖBO SS | 25 m | 2:28.72 | ||
22 | 377 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | 25 m | 2:28.72 | ||
23 | 156 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 2:28.87 | ||
24 | 182 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | 25 m | 2:28.98 | ||
25 | 244 | Ragnarsson Emma | 2004 | S 71 | 25 m | 2:29.24 | ||
26 | 84 | Lindén Siri | 2005 | KARLSKRONA | 25 m | 2:29.31 | ||
27 | 237 | Jansson Frida | 2006 | POSEIDON | 25 m | 2:30.12 | ||
28 | 37 | Johansson Alicia | 2003 | HS | 25 m | 2:30.13 | ||
29 | 175 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 2:30.56 | ||
30 | 70 | Podric Nina | 2004 | HS | 25 m | 2:30.60 | ||
31 | 278 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | 25 m | 2:30.64 | ||
32 | 304 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | 25 m | 2:30.98 | ||
33 | 60 | Andersson Hildur | 2005 | HS | 25 m | 2:30.99 | ||
34 | 291 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 2:31.42 | ||
35 | 63 | Vollmer Vega | 2005 | HS | 50 m | 2:34.10 | ||
36 | 9 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | 50 m | 2:35.32 | ||
37 | 126 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 2:35.88 | ||
38 | 123 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 2:36.24 | ||
39 | 56 | Wöhl Cajsa | 2004 | HS | 50 m | 2:36.27 | ||
40 | 7 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | 50 m | 2:37.08 | ||
41 | 99 | Lantz Thilde | 2001 | KSLS | 50 m | 2:37.71 | ||
42 | 246 | Alm Agnes | 2006 | S 71 | 50 m | 2:38.10 | ||
43 | 220 | Nilsson Astrid | 2004 | OSBY SS | 50 m | 2:38.16 | ||
44 | 107 | Klint Ipsa Olivia | 2005 | KSLS | 50 m | 2:39.18 | ||
45 | 59 | Jönsson Ebba | 2005 | HS | 50 m | 2:39.25 | ||
46 | 332 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | SM14 | 25 m | 3:04.88 | |
47 | 409 | Andersson-Wulf Ida | 1998 | VELLINGE-N | SM7 | 25 m | 3:42.34 | |
48 | 330 | Sandsjö Tone | 2003 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 2:24.81 | EXT | |
49 | 227 | Johansson Vanessa | 2006 | POSEIDON | 25 m | 2:32.44 | RES | |
50 | 69 | Pavlovic Kornelia | 2004 | HS | 25 m | 2:33.92 | RES | |
51 | 139 | Jensen Maja | 2006 | LANDSKRONA | 50 m | 2:39.95 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |
Gren 16, 400m Frisim Herrar Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 28 | Dukic Dennis | 2000 | HS | 25 m | 4:00.77 | ||
2 | 38 | Löfqvist Alexander | 1999 | HS | 25 m | 4:02.36 | ||
3 | 129 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 4:02.93 | ||
4 | 49 | Hysing Elias | 2000 | HS | 25 m | 4:12.97 | ||
5 | 241 | Jansson Anton | 2002 | POSEIDON | 25 m | 4:13.17 | ||
6 | 239 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 25 m | 4:14.59 | ||
7 | 62 | Cederlund Henning | 2003 | HS | 25 m | 4:18.26 | ||
8 | 13 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | 25 m | 4:19.22 | ||
9 | 60 | Elfers Oscar | 2002 | HS | 25 m | 4:19.45 | ||
10 | 251 | Hake Pontus | 2001 | POSEIDON | 25 m | 4:21.86 | ||
11 | 191 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | 25 m | 4:23.07 | ||
12 | 166 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | 25 m | 4:23.11 | ||
13 | 235 | Dahlén Alexander | 1999 | POSEIDON | 25 m | 4:23.52 | ||
14 | 298 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | 25 m | 4:23.64 | ||
15 | 265 | Rantzow Philip | 1999 | S 71 | 25 m | 4:25.06 | ||
16 | 3 | Berthelsson Tim | 2000 | SS DELFIN | 25 m | 4:25.45 | ||
17 | 326 | Palminger Jonathan | 2004 | SK TRITON | 50 m | 4:27.40 | ||
18 | 324 | Persson Noel | 2002 | SK TRITON | 25 m | 4:28.03 | ||
19 | 403 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 4:28.86 | ||
20 | 306 | Fröjd Jonathan | 2004 | SK SYDSIM | 25 m | 4:28.96 | ||
21 | 277 | Persson Alfred | 2000 | SJÖBO SS | 50 m | 4:32.24 | ||
22 | 269 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | 25 m | 4:32.68 | ||
23 | 115 | Modig Herman | 2003 | KSLS | 25 m | 4:37.24 | ||
24 | 375 | Vaide Hugo | 2003 | ÄNGELHOLM | 50 m | 4:37.98 | ||
25 | 96 | Micin Dennis | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 4:38.07 | ||
26 | 119 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | 25 m | 4:39.55 | ||
27 | 116 | Johnsson Joel | 2000 | KSLS | 25 m | 4:40.96 | ||
28 | 390 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 4:44.79 | ||
29 | 114 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | 25 m | 4:46.19 | ||
30 | 248 | Pettersson Emil | 2002 | POSEIDON | 25 m | 4:47.52 | ||
31 | 378 | Stokholm Gustaf | 2004 | ÄNGELHOLM | 25 m | 4:51.91 | ||
32 | 346 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 4:52.99 | ||
33 | 253 | Alim Daniel | 2003 | POSEIDON | 25 m | 5:03.00 | ||
34 | 430 | Claeson Fabian | 2002 | OSBY SS | S9 | 25 m | 5:12.48 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |
Gren 16, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 14 | Dukic Dennis | 2000 | HS | 25 m | 3:57.04 | ||
2 | 186 | Persson Elias | 2002 | MKK | 25 m | 4:00.77 | ||
3 | 356 | Jansson Anton | 2002 | POSEIDON | 25 m | 4:03.48 | ||
4 | 339 | Kerman William | 2001 | HS | 25 m | 4:03.54 | ||
5 | 41 | Elfers Oscar | 2002 | HS | 25 m | 4:03.68 | ||
6 | 43 | Cederlund Henning | 2003 | HS | 50 m | 4:06.77 | ||
7 | 32 | Hysing Elias | 2000 | HS | 25 m | 4:08.20 | ||
8 | 353 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 25 m | 4:10.87 | ||
9 | 336 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | 25 m | 4:11.43 | ||
10 | 13 | Hellzén Petter | 2000 | HS | 25 m | 4:12.23 | ||
11 | 380 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | 25 m | 4:12.83 | ||
12 | 173 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | 25 m | 4:14.30 | ||
13 | 33 | Lind Gustav | 2002 | HS | 50 m | 4:14.81 | ||
14 | 366 | Hake Pontus | 2001 | POSEIDON | 25 m | 4:15.81 | ||
15 | 53 | Vaide Axel | 2005 | HS | 25 m | 4:17.29 | ||
16 | 401 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | 25 m | 4:17.45 | ||
17 | 359 | Wergeland Nils | 2002 | POSEIDON | 25 m | 4:18.75 | ||
18 | 234 | Olofsson David | 2004 | POSEIDON | 25 m | 4:19.09 | ||
19 | 22 | Rydahl Johan | 2001 | HS | 25 m | 4:21.90 | ||
20 | 85 | Micin Dennis | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 4:23.58 | ||
21 | 378 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | 25 m | 4:23.67 | ||
22 | 55 | Jovic Alan | 2004 | HS | 50 m | 4:23.90 | ||
23 | 240 | Axelsson Arvid | 2003 | SK RAN | 25 m | 4:24.24 | ||
24 | 52 | Tjärnberg Felix | 2005 | HS | 50 m | 4:26.92 | ||
25 | 188 | Fröjd Jonathan | 2004 | MKK | 25 m | 4:28.96 | ||
26 | 113 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | 25 m | 4:29.55 | ||
27 | 65 | Olsson Olle | 2004 | HS | 25 m | 4:35.28 | ||
28 | 302 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | 50 m | 4:35.43 | ||
29 | 245 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | 50 m | 4:35.54 | ||
30 | 101 | Modig Herman | 2003 | KSLS | 25 m | 4:37.24 | ||
31 | 270 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 4:37.24 | ||
32 | 100 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | 25 m | 4:37.47 | ||
33 | 226 | Elmer Carl | 2003 | POSEIDON | 50 m | 4:37.84 | ||
34 | 292 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 4:38.09 | ||
35 | 61 | Langell Jacob | 2005 | HS | 50 m | 4:38.31 | ||
36 | 282 | Stokholm Gustaf | 2004 | ÄNGELHOLM | 50 m | 4:38.39 | ||
37 | 155 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | 25 m | 4:38.52 |
13 - 99 år |
1 | 14 | Dukic Dennis | 2000 | HS | 25 m | 3:57.04 | ||
2 | 337 | Carlsen Christoffer | 1992 | HS | 25 m | 3:59.55 | ||
3 | 186 | Persson Elias | 2002 | MKK | 25 m | 4:00.77 | ||
4 | 161 | Kindberg Marcus | 1993 | MKK | 25 m | 4:00.85 | ||
5 | 356 | Jansson Anton | 2002 | POSEIDON | 25 m | 4:03.48 | ||
6 | 339 | Kerman William | 2001 | HS | 25 m | 4:03.54 | ||
7 | 41 | Elfers Oscar | 2002 | HS | 25 m | 4:03.68 | ||
8 | 43 | Cederlund Henning | 2003 | HS | 50 m | 4:06.77 | ||
9 | 32 | Hysing Elias | 2000 | HS | 25 m | 4:08.20 | ||
10 | 353 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 25 m | 4:10.87 | ||
11 | 336 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | 25 m | 4:11.43 | ||
12 | 13 | Hellzén Petter | 2000 | HS | 25 m | 4:12.23 | ||
13 | 380 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | 25 m | 4:12.83 | ||
14 | 173 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | 25 m | 4:14.30 | ||
15 | 33 | Lind Gustav | 2002 | HS | 50 m | 4:14.81 | ||
16 | 366 | Hake Pontus | 2001 | POSEIDON | 25 m | 4:15.81 | ||
17 | 53 | Vaide Axel | 2005 | HS | 25 m | 4:17.29 | ||
18 | 401 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | 25 m | 4:17.45 | ||
19 | 359 | Wergeland Nils | 2002 | POSEIDON | 25 m | 4:18.75 | ||
20 | 234 | Olofsson David | 2004 | POSEIDON | 25 m | 4:19.09 | ||
21 | 22 | Rydahl Johan | 2001 | HS | 25 m | 4:21.90 | ||
22 | 167 | Lindblom William | 1998 | MKK | 50 m | 4:23.29 | ||
23 | 85 | Micin Dennis | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 4:23.58 | ||
24 | 378 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | 25 m | 4:23.67 | ||
25 | 55 | Jovic Alan | 2004 | HS | 50 m | 4:23.90 | ||
26 | 240 | Axelsson Arvid | 2003 | SK RAN | 25 m | 4:24.24 | ||
27 | 52 | Tjärnberg Felix | 2005 | HS | 50 m | 4:26.92 | ||
28 | 188 | Fröjd Jonathan | 2004 | MKK | 25 m | 4:28.96 | ||
29 | 113 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | 25 m | 4:29.55 | ||
30 | 65 | Olsson Olle | 2004 | HS | 25 m | 4:35.28 | ||
31 | 302 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | 50 m | 4:35.43 | ||
32 | 245 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | 50 m | 4:35.54 | ||
33 | 101 | Modig Herman | 2003 | KSLS | 25 m | 4:37.24 | ||
34 | 270 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 4:37.24 | ||
35 | 100 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | 25 m | 4:37.47 | ||
36 | 226 | Elmer Carl | 2003 | POSEIDON | 50 m | 4:37.84 | ||
37 | 292 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 4:38.09 | ||
38 | 61 | Langell Jacob | 2005 | HS | 50 m | 4:38.31 | ||
39 | 282 | Stokholm Gustaf | 2004 | ÄNGELHOLM | 50 m | 4:38.39 | ||
40 | 155 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | 25 m | 4:38.52 | ||
41 | 331 | Nordh Andreas | 1991 | OSBY SS | S14 | 25 m | 4:59.98 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |
Gren 17, 50m Frisim Damer Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 368 | Liljeqvist Ida | 1999 | ÄNGELHOLM | 25 m | 25.54 | ||
2 | 238 | Bergman Hanna | 2001 | POSEIDON | 25 m | 25.80 | ||
3 | 263 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | 25 m | 26.39 | ||
4 | 370 | Rosvall Hanna | 2000 | ÄNGELHOLM | 25 m | 26.68 | ||
5 | 388 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | 25 m | 26.81 | ||
6 | 66 | Agrell Angelina | 2003 | HS | 25 m | 27.12 | ||
7 | 48 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | 25 m | 27.19 | ||
8 | 86 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 27.20 | ||
9 | 367 | Lendt Sandra | 2000 | ÄNGELHOLM | 25 m | 27.22 | ||
10 | 42 | Åberg Victoria | 2001 | HS | 25 m | 27.24 | ||
11 | 87 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSKRONA | 25 m | 27.29 | ||
12 | 182 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | 25 m | 27.38 | ||
13 | 404 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 27.39 | ||
14 | 14 | Lackegård Elin | 2000 | SK HAJEN | 25 m | 27.43 | ||
15 | 95 | Lindén Siri | 2005 | KARLSKRONA | 25 m | 27.46 | ||
16 | 222 | Lindell Nicola | 2001 | MKK | 25 m | 27.51 | ||
17 | 217 | Bjurnemark Lovisa | 2003 | MKK | 25 m | 27.66 | ||
18 | 391 | Andersson Vilma | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 27.72 | ||
19 | 413 | Cato Agnes | 2001 | OSBY SS | 25 m | 27.74 | ||
20 | 61 | Jönsson Maja | 2001 | HS | 25 m | 27.78 | ||
21 | 369 | Ingvarsson Miranda | 2001 | ÄNGELHOLM | 25 m | 27.80 | ||
22 | 1 | Möller Alice | 2000 | SS DELFIN | 25 m | 27.86 | ||
23 | 220 | Osterman Julia | 2004 | MKK | 25 m | 27.87 | ||
24 | 392 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | 25 m | 27.89 | ||
25 | 415 | Nilsson Astrid | 2004 | OSBY SS | 25 m | 28.02 | ||
26 | 100 | Persson Linnéa | 2002 | KK KARPEN | 25 m | 28.03 | ||
27 | 194 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 28.14 | ||
28 | 233 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | 25 m | 28.15 | ||
29 | 219 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 25 m | 28.21 | ||
30 | 72 | Andersson Elsa | 2004 | HS | 25 m | 28.28 | ||
31 | 110 | Henriksson Gabriella | 2000 | KLIPPAN | 25 m | 28.29 | ||
32 | 93 | Pålsson Tuva | 2003 | KARLSKRONA | 25 m | 28.31 | ||
33 | 420 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 25 m | 28.34 | ||
34 | 325 | Sandblom Antonia | 2003 | SK TRITON | 25 m | 28.35 | ||
35 | 332 | Blomliden Maja | 2004 | SK TRITON | 25 m | 28.35 | ||
36 | 279 | Johnsson Emmy | 2001 | SJÖBO SS | 25 m | 28.41 | ||
37 | 143 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 28.44 | ||
38 | 118 | Thulin Annie | 2003 | KSLS | 25 m | 28.45 | ||
39 | 200 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | 25 m | 28.45 | ||
40 | 198 | Björkdahl Ida | 2002 | MKK | 25 m | 28.46 | ||
41 | 278 | Larsson Minna | 2002 | SJÖBO SS | 25 m | 28.46 | ||
42 | 255 | Jansson Frida | 2006 | POSEIDON | 25 m | 28.50 | ||
43 | 132 | Rundblad Elin | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 28.52 | ||
44 | 406 | Brünjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | 25 m | 28.55 | ||
45 | 276 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | SJÖBO SS | 25 m | 28.56 | ||
46 | 45 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | 25 m | 28.57 | ||
47 | 92 | Ljungcrantz Emma | 2001 | KARLSKRONA | 25 m | 28.58 | ||
48 | 244 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | 50 m | 28.96 | ||
49 | 138 | Moreau Isabelle | 2001 | LANDSKRONA | 50 m | 28.99 | ||
50 | 150 | Ek-Värn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | 50 m | 29.11 | ||
51 | 111 | Johansson Jennie | 2001 | KLIPPAN | 50 m | 29.15 | ||
52 | 202 | Torres Olivia | 1999 | MKK | 50 m | 29.22 | ||
53 | 144 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 29.42 | ||
54 | 20 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | 50 m | 29.44 | ||
55 | 51 | Jälminger Ebba | 2002 | HS | 50 m | 29.44 | ||
56 | 283 | Ek Emy | 2003 | SJÖBO SS | 50 m | 29.49 | ||
57 | 433 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | S14 | 50 m | 32.91 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |
Gren 17, 50m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 17 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | 25 m | 26.28 | ||
2 | 166 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | 25 m | 26.64 | ||
3 | 350 | Lindberg Stina | 2000 | POSEIDON | 25 m | 26.79 | ||
4 | 199 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 25 m | 27.06 | ||
5 | 46 | Agrell Angelina | 2003 | HS | 25 m | 27.08 | ||
6 | 31 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | 25 m | 27.09 | ||
7 | 223 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 25 m | 27.10 | ||
8 | 289 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | 25 m | 27.12 | ||
9 | 74 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 27.20 | ||
10 | 341 | Thomasson Clara | 2001 | HS | 25 m | 27.22 | ||
11 | 1 | Lackegård Elin | 2000 | SK HAJEN | 25 m | 27.43 | ||
12 | 349 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | 25 m | 27.51 | ||
13 | 15 | Ülger Olivia | 2000 | HS | 25 m | 27.57 | ||
14 | 10 | Nobrell Sara | 2002 | SK HAJEN | 25 m | 27.65 | ||
15 | 197 | Bjurnemark Lovisa | 2003 | MKK | 25 m | 27.66 | ||
16 | 294 | Andersson Vilma | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 27.72 | ||
17 | 218 | Cato Agnes | 2001 | OSBY SS | 25 m | 27.74 | ||
18 | 42 | Jönsson Maja | 2001 | HS | 25 m | 27.78 | ||
19 | 57 | Andersson Elsa | 2004 | HS | 25 m | 27.80 | ||
20 | 200 | Osterman Julia | 2004 | MKK | 25 m | 27.87 | ||
21 | 297 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | 25 m | 27.89 | ||
22 | 47 | Littorin Tyra | 2004 | HS | 25 m | 27.95 | ||
23 | 220 | Nilsson Astrid | 2004 | OSBY SS | 25 m | 28.02 | ||
24 | 298 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | 50 m | 28.08 | ||
25 | 117 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 28.11 | ||
26 | 305 | Brünjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | 25 m | 28.13 | ||
27 | 175 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 28.14 | ||
28 | 3 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 28.23 | ||
29 | 109 | Gulin Alice | 2006 | KSLS | 25 m | 28.25 | ||
30 | 250 | Larsson Minna | 2002 | SJÖBO SS | 25 m | 28.30 | ||
31 | 131 | Ek-Värn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 28.33 | ||
32 | 408 | Sandblom Antonia | 2003 | SK TRITON | 25 m | 28.35 | ||
33 | 125 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 28.38 | ||
34 | 66 | Bexell Liv | 2005 | HS | 25 m | 28.39 | ||
35 | 78 | Pålsson Tuva | 2003 | KARLSKRONA | 25 m | 28.39 | ||
36 | 9 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | 25 m | 28.42 | ||
37 | 178 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | 25 m | 28.45 | ||
38 | 11 | Henriksson Julia | 2005 | SK HAJEN | 25 m | 28.47 | ||
39 | 81 | Lindén Tove | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 28.52 | ||
40 | 344 | Pettersson Hanna | 2003 | HS | 25 m | 28.55 | ||
41 | 272 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | 25 m | 28.57 | ||
42 | 334 | Möller Alice | 2000 | SS DELFIN | 25 m | 28.57 | ||
43 | 126 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 28.59 | ||
44 | 129 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 29.00 | ||
45 | 73 | Gladher Disa | 2002 | KARLSKRONA | 50 m | 29.15 | ||
46 | 94 | Johansson Jennie | 2001 | KLIPPAN | 50 m | 29.15 | ||
47 | 304 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | 50 m | 29.28 | ||
48 | 103 | Thulin Annie | 2003 | KSLS | 50 m | 29.29 | ||
49 | 255 | Ek Emy | 2003 | SJÖBO SS | 50 m | 29.31 | ||
50 | 179 | Vileus Emma | 2001 | MKK | 50 m | 29.37 | ||
51 | 244 | Ragnarsson Emma | 2004 | S 71 | 50 m | 29.47 | ||
52 | 332 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | S14 | 25 m | 31.43 | |
53 | 329 | Gipperth Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 28.52 | EXT | |
54 | 249 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | SJÖBO SS | 25 m | 28.75 | RES | |
55 | 4 | Werker Freja | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 28.80 | RES | |
56 | 79 | Nilsson Aurora | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 28.80 | RES |
13 - 99 år |
1 | 159 | Kuras Magdalena | 1988 | MKK | 25 m | 25.11 | ||
2 | 388 | Marko-Varga Ida | 1985 | SK TRITON | 25 m | 26.02 | ||
3 | 17 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | 25 m | 26.28 | ||
4 | 166 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | 25 m | 26.64 | ||
5 | 350 | Lindberg Stina | 2000 | POSEIDON | 25 m | 26.79 | ||
6 | 199 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 25 m | 27.06 | ||
7 | 46 | Agrell Angelina | 2003 | HS | 25 m | 27.08 | ||
8 | 31 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | 25 m | 27.09 | ||
9 | 223 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 25 m | 27.10 | ||
10 | 289 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | 25 m | 27.12 | ||
11 | 74 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 27.20 | ||
12 | 341 | Thomasson Clara | 2001 | HS | 25 m | 27.22 | ||
13 | 1 | Lackegård Elin | 2000 | SK HAJEN | 25 m | 27.43 | ||
14 | 349 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | 25 m | 27.51 | ||
15 | 15 | Ülger Olivia | 2000 | HS | 25 m | 27.57 | ||
16 | 10 | Nobrell Sara | 2002 | SK HAJEN | 25 m | 27.65 | ||
17 | 197 | Bjurnemark Lovisa | 2003 | MKK | 25 m | 27.66 | ||
18 | 294 | Andersson Vilma | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 27.72 | ||
19 | 218 | Cato Agnes | 2001 | OSBY SS | 25 m | 27.74 | ||
20 | 42 | Jönsson Maja | 2001 | HS | 25 m | 27.78 | ||
21 | 57 | Andersson Elsa | 2004 | HS | 25 m | 27.80 | ||
22 | 200 | Osterman Julia | 2004 | MKK | 25 m | 27.87 | ||
23 | 297 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | 25 m | 27.89 | ||
24 | 47 | Littorin Tyra | 2004 | HS | 25 m | 27.95 | ||
25 | 220 | Nilsson Astrid | 2004 | OSBY SS | 25 m | 28.02 | ||
26 | 298 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | 50 m | 28.08 | ||
27 | 117 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 28.11 | ||
28 | 305 | Brünjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | 25 m | 28.13 | ||
29 | 175 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 28.14 | ||
30 | 3 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 28.23 | ||
31 | 109 | Gulin Alice | 2006 | KSLS | 25 m | 28.25 | ||
32 | 250 | Larsson Minna | 2002 | SJÖBO SS | 25 m | 28.30 | ||
33 | 131 | Ek-Värn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 28.33 | ||
34 | 408 | Sandblom Antonia | 2003 | SK TRITON | 25 m | 28.35 | ||
35 | 125 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 28.38 | ||
36 | 66 | Bexell Liv | 2005 | HS | 25 m | 28.39 | ||
37 | 78 | Pålsson Tuva | 2003 | KARLSKRONA | 25 m | 28.39 | ||
38 | 9 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | 25 m | 28.42 | ||
39 | 178 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | 25 m | 28.45 | ||
40 | 11 | Henriksson Julia | 2005 | SK HAJEN | 25 m | 28.47 | ||
41 | 81 | Lindén Tove | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 28.52 | ||
42 | 344 | Pettersson Hanna | 2003 | HS | 25 m | 28.55 | ||
43 | 272 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | 25 m | 28.57 | ||
44 | 334 | Möller Alice | 2000 | SS DELFIN | 25 m | 28.57 | ||
45 | 126 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 28.59 | ||
46 | 129 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 29.00 | ||
47 | 73 | Gladher Disa | 2002 | KARLSKRONA | 50 m | 29.15 | ||
48 | 94 | Johansson Jennie | 2001 | KLIPPAN | 50 m | 29.15 | ||
49 | 304 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | 50 m | 29.28 | ||
50 | 103 | Thulin Annie | 2003 | KSLS | 50 m | 29.29 | ||
51 | 255 | Ek Emy | 2003 | SJÖBO SS | 50 m | 29.31 | ||
52 | 179 | Vileus Emma | 2001 | MKK | 50 m | 29.37 | ||
53 | 244 | Ragnarsson Emma | 2004 | S 71 | 50 m | 29.47 | ||
54 | 332 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | S14 | 25 m | 31.43 | |
55 | 409 | Andersson-Wulf Ida | 1998 | VELLINGE-N | S7 | 50 m | 39.33 | |
56 | 329 | Gipperth Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 28.52 | EXT | |
57 | 249 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | SJÖBO SS | 25 m | 28.75 | RES | |
58 | 4 | Werker Freja | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 28.80 | RES | |
59 | 79 | Nilsson Aurora | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 28.80 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |
Gren 18, 200m Bröstsim Herrar Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 39 | Persson Gustav | 2000 | HS | 25 m | 2:13.97 | ||
2 | 137 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 2:15.12 | ||
3 | 207 | Englund Gustav | 2001 | MKK | 25 m | 2:21.11 | ||
4 | 208 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | 25 m | 2:21.87 | ||
5 | 40 | Mathisen August | 2001 | HS | 50 m | 2:22.79 | ||
6 | 47 | Edvardsson Albin | 2000 | HS | 25 m | 2:22.84 | ||
7 | 134 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 2:24.05 | ||
8 | 358 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | 25 m | 2:24.19 | ||
9 | 360 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | 25 m | 2:27.23 | ||
10 | 371 | Juliusson Erik | 1998 | ÄNGELHOLM | 25 m | 2:30.64 | ||
11 | 246 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | 25 m | 2:30.68 | ||
12 | 149 | Cederholm Filip | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 2:31.24 | ||
13 | 189 | Andrén Axel | 2001 | MKK | 25 m | 2:31.35 | ||
14 | 4 | Ates Birkan | 2002 | SS DELFIN | 25 m | 2:32.63 | ||
15 | 215 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | 50 m | 2:32.74 | ||
16 | 374 | Trudov Alexander | 1999 | ÄNGELHOLM | 25 m | 2:33.26 | ||
17 | 63 | Edelhamre Kalle | 2003 | HS | 25 m | 2:33.29 | ||
18 | 317 | Forsgren Linus | 2003 | SK TRITON | 25 m | 2:33.68 | ||
19 | 192 | Diaz Joaquin | 2001 | MKK | 25 m | 2:35.54 | ||
20 | 321 | Palmqvist Gustaf | 2001 | SK TRITON | 25 m | 2:35.54 | ||
21 | 102 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 2:36.57 | ||
22 | 170 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | 25 m | 2:36.63 | ||
23 | 206 | Beckman Bo | 2002 | MKK | 25 m | 2:36.66 | ||
24 | 232 | Waldo Alexander | 1998 | POSEIDON | 25 m | 2:37.16 | ||
25 | 247 | Li Daniel | 2002 | POSEIDON | 25 m | 2:38.45 | ||
26 | 57 | Lupu Vlad | 2003 | HS | 25 m | 2:39.24 | ||
27 | 133 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 2:40.72 | ||
28 | 216 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | 25 m | 2:40.97 | ||
29 | 269 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | 25 m | 2:41.39 | ||
30 | 94 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | 25 m | 2:42.02 | ||
31 | 105 | Kwant Niels | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 2:42.25 | ||
32 | 71 | Jovic Alan | 2004 | HS | 50 m | 2:44.03 | ||
33 | 363 | Persson Aron | 2004 | YSTADS SS | 50 m | 2:48.53 | ||
34 | 320 | Nilsson Fredrik | 2002 | SK TRITON | 50 m | 2:48.84 | ||
35 | 372 | Ingvarsson Wilmer | 2003 | ÄNGELHOLM | 50 m | 2:49.04 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |
Gren 18, 200m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 121 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 2:13.74 | ||
2 | 19 | Persson Gustav | 2000 | HS | 25 m | 2:14.29 | ||
3 | 185 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | 25 m | 2:19.30 | ||
4 | 116 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 50 m | 2:20.10 | ||
5 | 184 | Englund Gustav | 2001 | MKK | 25 m | 2:20.17 | ||
6 | 119 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | 50 m | 2:21.10 | ||
7 | 21 | Mathisen August | 2001 | HS | 25 m | 2:21.51 | ||
8 | 406 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | 25 m | 2:23.13 | ||
9 | 405 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | 25 m | 2:23.33 | ||
10 | 89 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 2:26.52 | ||
11 | 389 | Forsgren Linus | 2003 | SK TRITON | 25 m | 2:26.64 | ||
12 | 183 | Beckman Bo | 2002 | MKK | 25 m | 2:27.86 | ||
13 | 20 | Brolin John | 2002 | HS | 25 m | 2:28.52 | ||
14 | 171 | Andrén Axel | 2001 | MKK | 25 m | 2:30.24 | ||
15 | 44 | Edelhamre Kalle | 2003 | HS | 25 m | 2:31.91 | ||
16 | 243 | Ates Birkan | 2002 | S 71 | 25 m | 2:32.63 | ||
17 | 118 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 2:32.90 | ||
18 | 363 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | 25 m | 2:33.61 | ||
19 | 55 | Jovic Alan | 2004 | HS | 25 m | 2:33.96 | ||
20 | 407 | Persson Aron | 2004 | YSTADS SS | 25 m | 2:34.00 | ||
21 | 50 | Kock Oliver | 2003 | HS | 25 m | 2:34.42 | ||
22 | 39 | Lupu Vlad | 2003 | HS | 25 m | 2:34.91 | ||
23 | 82 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | 25 m | 2:35.58 | ||
24 | 68 | Svensson Malte | 2005 | HS | 25 m | 2:35.98 | ||
25 | 54 | Juliusson Adam | 2004 | HS | 25 m | 2:36.57 | ||
26 | 91 | Kwant Niels | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 2:37.66 | ||
27 | 80 | Gladher Axel | 2006 | KARLSKRONA | 25 m | 2:38.02 | ||
28 | 309 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | 25 m | 2:38.68 | ||
29 | 195 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | 25 m | 2:39.02 | ||
30 | 8 | Laurén Malte | 2004 | SK HAJEN | 25 m | 2:39.30 | ||
31 | 181 | Lövberg Oskar | 2003 | MKK | 25 m | 2:39.58 | ||
32 | 308 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | 50 m | 2:40.71 | ||
33 | 368 | Ljungholm Nayan | 2005 | POSEIDON | 25 m | 2:40.93 | ||
34 | 205 | Beckman Bill | 2005 | MKK | 25 m | 2:41.09 | ||
35 | 108 | Olsson Jacob | 2006 | KSLS | 50 m | 2:42.40 | ||
36 | 290 | Ringström Max | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 2:43.91 | ||
37 | 266 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 2:45.27 | ||
38 | 229 | Henriksson Joel | 2003 | POSEIDON | 50 m | 2:45.93 | ||
39 | 62 | Andersson Niklas | 2005 | HS | 50 m | 2:47.22 | ||
40 | 239 | Lindskoug Jakob | 2004 | POSEIDON | 50 m | 2:47.55 | ||
41 | 385 | Komstedt Erik | 2005 | SK SYDSIM | 50 m | 2:49.02 | ||
42 | 273 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 2:42.27 | RES | |
43 | 155 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | 25 m | 2:56.98 | RES | |
44 | 410 | Cercado Alexander | 2004 | HS | 25 m | 3:01.79 | RES |
13 - 99 år |
1 | 121 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 2:13.74 | ||
2 | 19 | Persson Gustav | 2000 | HS | 25 m | 2:14.29 | ||
3 | 185 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | 25 m | 2:19.30 | ||
4 | 165 | Nicklasson Erik | 1998 | MKK | 25 m | 2:19.80 | ||
5 | 160 | Nilsson Felix | 1990 | MKK | 25 m | 2:19.95 | ||
6 | 116 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 50 m | 2:20.10 | ||
7 | 184 | Englund Gustav | 2001 | MKK | 25 m | 2:20.17 | ||
8 | 119 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | 50 m | 2:21.10 | ||
9 | 21 | Mathisen August | 2001 | HS | 25 m | 2:21.51 | ||
10 | 406 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | 25 m | 2:23.13 | ||
11 | 405 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | 25 m | 2:23.33 | ||
12 | 89 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 2:26.52 | ||
13 | 389 | Forsgren Linus | 2003 | SK TRITON | 25 m | 2:26.64 | ||
14 | 183 | Beckman Bo | 2002 | MKK | 25 m | 2:27.86 | ||
15 | 20 | Brolin John | 2002 | HS | 25 m | 2:28.52 | ||
16 | 162 | Persson Anton | 1994 | MKK | 50 m | 2:28.91 | ||
17 | 171 | Andrén Axel | 2001 | MKK | 25 m | 2:30.24 | ||
18 | 44 | Edelhamre Kalle | 2003 | HS | 25 m | 2:31.91 | ||
19 | 243 | Ates Birkan | 2002 | S 71 | 25 m | 2:32.63 | ||
20 | 118 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 2:32.90 | ||
21 | 363 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | 25 m | 2:33.61 | ||
22 | 55 | Jovic Alan | 2004 | HS | 25 m | 2:33.96 | ||
23 | 407 | Persson Aron | 2004 | YSTADS SS | 25 m | 2:34.00 | ||
24 | 50 | Kock Oliver | 2003 | HS | 25 m | 2:34.42 | ||
25 | 39 | Lupu Vlad | 2003 | HS | 25 m | 2:34.91 | ||
26 | 82 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | 25 m | 2:35.58 | ||
27 | 68 | Svensson Malte | 2005 | HS | 25 m | 2:35.98 | ||
28 | 54 | Juliusson Adam | 2004 | HS | 25 m | 2:36.57 | ||
29 | 91 | Kwant Niels | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 2:37.66 | ||
30 | 80 | Gladher Axel | 2006 | KARLSKRONA | 25 m | 2:38.02 | ||
31 | 309 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | 25 m | 2:38.68 | ||
32 | 195 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | 25 m | 2:39.02 | ||
33 | 8 | Laurén Malte | 2004 | SK HAJEN | 25 m | 2:39.30 | ||
34 | 181 | Lövberg Oskar | 2003 | MKK | 25 m | 2:39.58 | ||
35 | 308 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | 50 m | 2:40.71 | ||
36 | 368 | Ljungholm Nayan | 2005 | POSEIDON | 25 m | 2:40.93 | ||
37 | 205 | Beckman Bill | 2005 | MKK | 25 m | 2:41.09 | ||
38 | 108 | Olsson Jacob | 2006 | KSLS | 50 m | 2:42.40 | ||
39 | 290 | Ringström Max | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 2:43.91 | ||
40 | 266 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 2:45.27 | ||
41 | 229 | Henriksson Joel | 2003 | POSEIDON | 50 m | 2:45.93 | ||
42 | 62 | Andersson Niklas | 2005 | HS | 50 m | 2:47.22 | ||
43 | 239 | Lindskoug Jakob | 2004 | POSEIDON | 50 m | 2:47.55 | ||
44 | 385 | Komstedt Erik | 2005 | SK SYDSIM | 50 m | 2:49.02 | ||
45 | 273 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 2:42.27 | RES | |
46 | 155 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | 25 m | 2:56.98 | RES | |
47 | 410 | Cercado Alexander | 2004 | HS | 25 m | 3:01.79 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |
Gren 19, 800m Frisim Damer Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 195 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | 25 m | 9:02.86 | ||
2 | 404 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 9:09.00 | ||
3 | 266 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | 25 m | 9:10.74 | ||
4 | 30 | Palmkvist Johanna | 1999 | HS | 25 m | 9:15.72 | ||
5 | 276 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | SJÖBO SS | 25 m | 9:17.50 | ||
6 | 355 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 9:18.06 | ||
7 | 68 | Nordén Emilia | 2003 | HS | 25 m | 9:18.51 | ||
8 | 240 | Karlsson Moa | 2002 | POSEIDON | 25 m | 9:19.73 | ||
9 | 131 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 9:21.18 | ||
10 | 67 | Littorin Tyra | 2004 | HS | 25 m | 9:26.54 | ||
11 | 15 | Laurén Ella | 2001 | SK HAJEN | 25 m | 9:32.27 | ||
12 | 11 | Wilhelmsson Sara | 2001 | ESLÖVS SS | 25 m | 9:37.58 | ||
13 | 117 | Nyborg Saga | 2003 | KSLS | 25 m | 9:43.53 | ||
14 | 169 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | 25 m | 9:46.28 | ||
15 | 112 | Modig Amanda | 1999 | KSLS | 25 m | 9:50.63 | ||
16 | 54 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | 50 m | 9:55.91 | ||
17 | 328 | Nolén Mica | 2004 | SK TRITON | 50 m | 9:56.15 | ||
18 | 1 | Möller Alice | 2000 | SS DELFIN | 50 m | 10:01.91 | ||
19 | 267 | Ericsson Tilda | 2002 | S 71 | 50 m | 10:04.37 | ||
20 | 6 | Ragnarsson Emma | 2004 | SS DELFIN | 50 m | 10:05.77 | ||
21 | 341 | Rödin Frida | 2000 | VELLINGE-N | 50 m | 10:05.77 | ||
22 | 20 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | 50 m | 10:07.68 | ||
23 | 406 | Brünjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | 50 m | 10:11.08 | ||
24 | 301 | Wivsätter Gabriella | 2003 | SK SYDSIM | 50 m | 10:17.01 | ||
25 | 305 | Ostreus Lina | 2002 | SK SYDSIM | 50 m | 10:23.40 | ||
26 | 140 | Dellhede Josefin | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 10:25.72 | ||
27 | 99 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | 50 m | 10:27.05 | ||
28 | 344 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 10:27.36 | ||
29 | 376 | Andersson Emmie | 2003 | ÄNGELHOLM | 50 m | 10:28.48 | ||
30 | 334 | Öhlin Tyra | 2004 | SK TRITON | 50 m | 10:29.31 | ||
31 | 357 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | 50 m | 10:31.66 | ||
32 | 327 | Nolén Nina | 2002 | SK TRITON | 50 m | 10:40.77 | ||
33 | 377 | Hansson Nelly | 2004 | ÄNGELHOLM | 50 m | 10:43.48 | ||
34 | 181 | Stenberg Sara | 2001 | MKK | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |
Gren 19, 800m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 354 | Karlsson Moa | 2002 | POSEIDON | 25 m | 9:01.68 | ||
2 | 303 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 9:01.69 | ||
3 | 40 | Alman Sabina | 2003 | HS | 25 m | 9:09.11 | ||
4 | 199 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 25 m | 9:13.03 | ||
5 | 362 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | 25 m | 9:16.21 | ||
6 | 117 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | 50 m | 9:20.57 | ||
7 | 398 | Nolén Mica | 2004 | SK TRITON | 25 m | 9:23.05 | ||
8 | 38 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | 25 m | 9:24.04 | ||
9 | 48 | Nordén Emilia | 2003 | HS | 25 m | 9:25.70 | ||
10 | 219 | Olofsson Moa | 2002 | OSBY SS | 25 m | 9:27.40 | ||
11 | 313 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 9:29.38 | ||
12 | 10 | Nobrell Sara | 2002 | SK HAJEN | 25 m | 9:31.50 | ||
13 | 200 | Osterman Julia | 2004 | MKK | 25 m | 9:31.66 | ||
14 | 367 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | 25 m | 9:35.18 | ||
15 | 35 | Jälminger Ebba | 2002 | HS | 25 m | 9:36.43 | ||
16 | 305 | Brünjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | 25 m | 9:39.04 | ||
17 | 358 | Åsberg Carolina | 2002 | POSEIDON | 25 m | 9:44.95 | ||
18 | 242 | Ericsson Tilda | 2002 | S 71 | 25 m | 9:47.81 | ||
19 | 56 | Wöhl Cajsa | 2004 | HS | 25 m | 9:59.90 | ||
20 | 381 | Wivsätter Gabriella | 2003 | SK SYDSIM | 50 m | 10:17.01 | ||
21 | 187 | Ostreus Lina | 2002 | MKK | 50 m | 10:19.21 | ||
22 | 135 | Pettersson My | 2006 | LANDSKRONA | 50 m | 10:20.18 | ||
23 | 231 | Hake Sofia | 2003 | POSEIDON | 50 m | 10:22.61 | ||
24 | 83 | Nilsson Lovisa | 2006 | KARLSKRONA | 50 m | 10:25.05 | ||
25 | 267 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 10:27.36 | ||
26 | 317 | Kjellberg Elin | 2003 | YSTADS SS | 25 m | 10:29.88 | ||
27 | 315 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | 50 m | 10:31.66 | ||
28 | 284 | Persson Ella | 2004 | ÄNGELHOLM | 50 m | 10:34.44 | ||
29 | 318 | Nilsson Irma | 2004 | YSTADS SS | 50 m | 10:39.58 | ||
30 | 387 | Yngvesson Lovisa | 2004 | SK SYDSIM | 50 m | 10:40.18 | ||
31 | 386 | Bodell Ella | 2005 | SK SYDSIM | 50 m | 10:40.68 | ||
32 | 154 | Dihle Filippa | 2003 | SK LÖDDE | 50 m | 10:43.10 | ||
33 | 157 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | 25 m | 10:54.60 | ||
34 | 196 | Ask Beatrice | 2005 | MKK | 25 m | 10:56.80 |
13 - 99 år |
1 | 354 | Karlsson Moa | 2002 | POSEIDON | 25 m | 9:01.68 | ||
2 | 303 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 9:01.69 | ||
3 | 40 | Alman Sabina | 2003 | HS | 25 m | 9:09.11 | ||
4 | 199 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 25 m | 9:13.03 | ||
5 | 362 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | 25 m | 9:16.21 | ||
6 | 117 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | 50 m | 9:20.57 | ||
7 | 398 | Nolén Mica | 2004 | SK TRITON | 25 m | 9:23.05 | ||
8 | 38 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | 25 m | 9:24.04 | ||
9 | 48 | Nordén Emilia | 2003 | HS | 25 m | 9:25.70 | ||
10 | 219 | Olofsson Moa | 2002 | OSBY SS | 25 m | 9:27.40 | ||
11 | 313 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 9:29.38 | ||
12 | 10 | Nobrell Sara | 2002 | SK HAJEN | 25 m | 9:31.50 | ||
13 | 200 | Osterman Julia | 2004 | MKK | 25 m | 9:31.66 | ||
14 | 367 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | 25 m | 9:35.18 | ||
15 | 35 | Jälminger Ebba | 2002 | HS | 25 m | 9:36.43 | ||
16 | 305 | Brünjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | 25 m | 9:39.04 | ||
17 | 358 | Åsberg Carolina | 2002 | POSEIDON | 25 m | 9:44.95 | ||
18 | 242 | Ericsson Tilda | 2002 | S 71 | 25 m | 9:47.81 | ||
19 | 56 | Wöhl Cajsa | 2004 | HS | 25 m | 9:59.90 | ||
20 | 381 | Wivsätter Gabriella | 2003 | SK SYDSIM | 50 m | 10:17.01 | ||
21 | 187 | Ostreus Lina | 2002 | MKK | 50 m | 10:19.21 | ||
22 | 135 | Pettersson My | 2006 | LANDSKRONA | 50 m | 10:20.18 | ||
23 | 231 | Hake Sofia | 2003 | POSEIDON | 50 m | 10:22.61 | ||
24 | 83 | Nilsson Lovisa | 2006 | KARLSKRONA | 50 m | 10:25.05 | ||
25 | 267 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 10:27.36 | ||
26 | 317 | Kjellberg Elin | 2003 | YSTADS SS | 25 m | 10:29.88 | ||
27 | 315 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | 50 m | 10:31.66 | ||
28 | 284 | Persson Ella | 2004 | ÄNGELHOLM | 50 m | 10:34.44 | ||
29 | 318 | Nilsson Irma | 2004 | YSTADS SS | 50 m | 10:39.58 | ||
30 | 387 | Yngvesson Lovisa | 2004 | SK SYDSIM | 50 m | 10:40.18 | ||
31 | 386 | Bodell Ella | 2005 | SK SYDSIM | 50 m | 10:40.68 | ||
32 | 154 | Dihle Filippa | 2003 | SK LÖDDE | 50 m | 10:43.10 | ||
33 | 157 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | 25 m | 10:54.60 | ||
34 | 196 | Ask Beatrice | 2005 | MKK | 25 m | 10:56.80 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |
Gren 20, 50m Fjärilsim Herrar Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 274 | Larsson Isak | 2000 | SJÖBO SS | 25 m | 25.27 | ||
2 | 300 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | 50 m | 25.42 | ||
3 | 129 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 25.65 | ||
4 | 209 | Persson Elias | 2002 | MKK | 25 m | 26.01 | ||
5 | 234 | Olsson Jesper | 1998 | POSEIDON | 25 m | 26.02 | ||
6 | 212 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | 50 m | 26.04 | ||
7 | 237 | Östlund Gustav | 2000 | POSEIDON | 25 m | 26.04 | ||
8 | 46 | Lundgren Malte | 2002 | HS | 25 m | 26.08 | ||
9 | 38 | Löfqvist Alexander | 1999 | HS | 25 m | 26.13 | ||
10 | 168 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | 25 m | 26.30 | ||
11 | 345 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 26.32 | ||
12 | 39 | Persson Gustav | 2000 | HS | 50 m | 26.35 | ||
13 | 56 | Klingeryd Jalamo Victor | 2000 | HS | 25 m | 26.42 | ||
14 | 347 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 26.47 | ||
15 | 211 | Olsson Primus | 2000 | MKK | 25 m | 26.57 | ||
16 | 27 | Kerman William | 2001 | HS | 25 m | 26.81 | ||
17 | 317 | Forsgren Linus | 2003 | SK TRITON | 25 m | 26.89 | ||
18 | 171 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | 25 m | 26.91 | ||
19 | 239 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 25 m | 26.95 | ||
20 | 366 | Hellzén Petter | 2000 | ÄNGELHOLM | 25 m | 27.09 | ||
21 | 103 | Bevréus William | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 27.18 | ||
22 | 50 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | 25 m | 27.21 | ||
23 | 356 | Lundgren Sebastian | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 27.30 | ||
24 | 235 | Dahlén Alexander | 1999 | POSEIDON | 50 m | 27.34 | ||
25 | 170 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | 25 m | 27.37 | ||
26 | 40 | Mathisen August | 2001 | HS | 25 m | 27.42 | ||
27 | 371 | Juliusson Erik | 1998 | ÄNGELHOLM | 25 m | 27.42 | ||
28 | 298 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | 25 m | 27.48 | ||
29 | 385 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | 25 m | 27.50 | ||
30 | 2 | Petersen Jakob | 2001 | SS DELFIN | 25 m | 27.81 | ||
31 | 190 | Ringdahl Adam | 1998 | MKK | 25 m | 27.86 | ||
32 | 89 | Barkrot Marcus | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 27.89 | ||
33 | 265 | Rantzow Philip | 1999 | S 71 | 25 m | 27.96 | ||
34 | 84 | Carlsson Viktor | 2000 | KARLSKRONA | 25 m | 27.97 | ||
35 | 88 | Werner Jakob | 2000 | KARLSKRONA | 25 m | 27.98 | ||
36 | 166 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | 25 m | 28.07 | ||
37 | 4 | Ates Birkan | 2002 | SS DELFIN | 50 m | 28.09 | ||
38 | 135 | Brinkhagen Tim | 2001 | LANDSKRONA | 50 m | 28.11 | ||
39 | 64 | Lundblad William | 2004 | HS | 25 m | 28.12 | ||
40 | 193 | Hinderup Filip | 2001 | MKK | 25 m | 28.14 | ||
41 | 149 | Cederholm Filip | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 28.20 | ||
42 | 102 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 28.22 | ||
43 | 299 | Andersson Vilhelm | 2002 | SK SYDSIM | 25 m | 28.29 | ||
44 | 134 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | 50 m | 28.43 | ||
45 | 12 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | 50 m | 28.65 | ||
46 | 91 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | 50 m | 28.78 | ||
47 | 151 | Rydgren Markus | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 28.82 | ||
48 | 359 | Jespersen Emil | 2001 | YSTADS SS | 50 m | 28.88 | ||
49 | 136 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | 50 m | 29.06 | ||
50 | 62 | Cederlund Henning | 2003 | HS | 50 m | 29.20 | ||
51 | 250 | Hörestrand Axel | 2002 | POSEIDON | 50 m | 29.21 | ||
52 | 322 | Wetterborg Felix | 2001 | SK TRITON | 50 m | 29.25 | ||
53 | 329 | Nilsson Arvid | 2003 | SK TRITON | 50 m | 29.29 | ||
54 | 3 | Berthelsson Tim | 2000 | SS DELFIN | 50 m | 29.31 | ||
55 | 246 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | 50 m | 29.33 | ||
56 | 326 | Palminger Jonathan | 2004 | SK TRITON | 50 m | 29.42 | ||
57 | 116 | Johnsson Joel | 2000 | KSLS | 50 m | 29.45 | ||
58 | 191 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | 50 m | 29.50 | ||
59 | 183 | Stenberg Philip | 2001 | MKK | 50 m | 29.51 | ||
60 | 96 | Micin Dennis | 2002 | KARLSKRONA | 50 m | 29.59 | ||
61 | 70 | Tjärnberg Felix | 2005 | HS | 50 m | 29.61 | ||
62 | 361 | Stoltz Erik | 1998 | YSTADS SS | 50 m | 29.70 | ||
63 | 236 | Nolén Nicolas | 2000 | POSEIDON | 50 m | 29.71 | ||
64 | 214 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | 50 m | 29.73 | ||
65 | 94 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | 50 m | 29.75 | ||
66 | 139 | Celikovic Dzevad | 2001 | LANDSKRONA | 50 m | 29.83 | ||
67 | 249 | Sivolov Ivan | 2003 | POSEIDON | 50 m | 29.84 | ||
68 | 346 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | 50 m | 29.86 | ||
69 | 90 | Nilsson Elias | 2002 | KARLSKRONA | 50 m | 29.92 | ||
70 | 430 | Claeson Fabian | 2002 | OSBY SS | S9 | 50 m | 35.31 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |
Gren 20, 50m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 22 | Rydahl Johan | 2001 | HS | 25 m | 23.98 | ||
2 | 351 | Larsson Isak | 2000 | POSEIDON | 25 m | 24.48 | ||
3 | 186 | Persson Elias | 2002 | MKK | 25 m | 24.81 | ||
4 | 380 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | 50 m | 25.07 | ||
5 | 121 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 50 m | 25.08 | ||
6 | 352 | Östlund Gustav | 2000 | POSEIDON | 25 m | 25.60 | ||
7 | 360 | Falk David | 2003 | POSEIDON | 25 m | 25.61 | ||
8 | 16 | Varga Stefan | 2000 | HS | 25 m | 25.63 | ||
9 | 116 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 50 m | 25.68 | ||
10 | 27 | Lundgren Malte | 2002 | HS | 50 m | 25.88 | ||
11 | 271 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 25.91 | ||
12 | 19 | Persson Gustav | 2000 | HS | 25 m | 25.93 | ||
13 | 339 | Kerman William | 2001 | HS | 25 m | 25.94 | ||
14 | 24 | Vollmer Dante | 2001 | HS | 50 m | 25.98 | ||
15 | 342 | Klingeryd Jalamo Victor | 2000 | HS | 50 m | 26.01 | ||
16 | 23 | Fischer Daniel | 2002 | HS | 50 m | 26.04 | ||
17 | 30 | Auer Axel | 2003 | HS | 25 m | 26.04 | ||
18 | 190 | Olsson Primus | 2000 | MKK | 25 m | 26.24 | ||
19 | 389 | Forsgren Linus | 2003 | SK TRITON | 25 m | 26.31 | ||
20 | 269 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 26.32 | ||
21 | 355 | Hangård Ian | 2002 | POSEIDON | 25 m | 26.37 | ||
22 | 45 | Lundblad William | 2004 | HS | 25 m | 26.44 | ||
23 | 353 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 25 m | 26.48 | ||
24 | 34 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | 50 m | 26.55 | ||
25 | 21 | Mathisen August | 2001 | HS | 25 m | 26.66 | ||
26 | 314 | Lundgren Sebastian | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 26.99 | ||
27 | 194 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | 25 m | 27.08 | ||
28 | 13 | Hellzén Petter | 2000 | HS | 25 m | 27.11 | ||
29 | 361 | Modigh Joar | 2001 | POSEIDON | 25 m | 27.15 | ||
30 | 50 | Kock Oliver | 2003 | HS | 25 m | 27.18 | ||
31 | 378 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | 50 m | 27.20 | ||
32 | 32 | Hysing Elias | 2000 | HS | 25 m | 27.22 | ||
33 | 75 | Barkrot Marcus | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 27.25 | ||
34 | 132 | Rydgren Markus | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 27.29 | ||
35 | 302 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 27.30 | ||
36 | 89 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 27.38 | ||
37 | 357 | Falk Robin | 2001 | POSEIDON | 25 m | 27.39 | ||
38 | 288 | Lloyd Axel | 1999 | TRELLEBORG | 25 m | 27.44 | ||
39 | 205 | Beckman Bill | 2005 | MKK | 25 m | 27.49 | ||
40 | 365 | Sivolov Ivan | 2003 | POSEIDON | 25 m | 27.50 | ||
41 | 391 | Palminger Jonathan | 2004 | SK TRITON | 25 m | 27.50 | ||
42 | 243 | Ates Birkan | 2002 | S 71 | 25 m | 27.51 | ||
43 | 52 | Tjärnberg Felix | 2005 | HS | 25 m | 27.53 | ||
44 | 359 | Wergeland Nils | 2002 | POSEIDON | 50 m | 27.54 | ||
45 | 287 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | 25 m | 27.71 | ||
46 | 85 | Micin Dennis | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 27.81 | ||
47 | 97 | Petersen Jakob | 2001 | KSLS | 25 m | 27.87 | ||
48 | 173 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | 25 m | 27.90 | ||
49 | 402 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 28.03 | ||
50 | 77 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | 25 m | 28.04 | ||
51 | 102 | Sadoon Ahmed | 2002 | KSLS | 25 m | 28.05 | ||
52 | 201 | Bech Liam | 2003 | MKK | 25 m | 28.05 | ||
53 | 62 | Andersson Niklas | 2005 | HS | 25 m | 28.09 | ||
54 | 110 | Jönsson Felix | 2004 | KSLS | 50 m | 28.16 | ||
55 | 379 | Andersson Vilhelm | 2002 | SK SYDSIM | 25 m | 28.16 | ||
56 | 401 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | 25 m | 28.28 | ||
57 | 93 | Aadli Casper | 2000 | KLIPPAN | 50 m | 28.49 | ||
58 | 266 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 28.66 | ||
59 | 36 | Vaide Hugo | 2003 | HS | 50 m | 28.76 | ||
60 | 193 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | 50 m | 28.87 | ||
61 | 170 | Romare Douglas | 2001 | MKK | 50 m | 28.88 | ||
62 | 65 | Olsson Olle | 2004 | HS | 50 m | 29.12 | ||
63 | 274 | Ahlbin Noel | 2004 | VELLINGE-N | 50 m | 29.15 | ||
64 | 151 | Larsson Elliot | 2000 | SK LÖDDE | 50 m | 29.27 | ||
65 | 91 | Kwant Niels | 2003 | KK KARPEN | 50 m | 29.33 | ||
66 | 363 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | 50 m | 29.33 | ||
67 | 309 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | 50 m | 29.35 | ||
68 | 192 | Nillund Seth | 2005 | MKK | 50 m | 29.39 | ||
69 | 76 | Nilsson Elias | 2002 | KARLSKRONA | 50 m | 29.44 | ||
70 | 82 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | 50 m | 29.51 | ||
71 | 228 | Malm Melvin | 2004 | POSEIDON | 50 m | 29.68 | ||
72 | 290 | Ringström Max | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 29.69 | ||
73 | 53 | Vaide Axel | 2005 | HS | 50 m | 29.72 | ||
74 | 245 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | 50 m | 29.73 | ||
75 | 345 | Larsson Alexander | 2003 | HS | 50 m | 29.79 | ||
76 | 308 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | 50 m | 29.81 | ||
77 | 229 | Henriksson Joel | 2003 | POSEIDON | 50 m | 29.82 | ||
78 | 54 | Juliusson Adam | 2004 | HS | 50 m | 29.86 | ||
79 | 293 | Romare Ludvig | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 29.86 | ||
80 | 261 | Persson Noel | 2002 | SK TRITON | 50 m | 30.04 | ||
81 | 138 | Liebenhagen Anton | 2005 | LANDSKRONA | 50 m | 30.05 | ||
82 | 384 | Rosenkvist Felix | 2004 | SK SYDSIM | 50 m | 30.06 | ||
83 | 233 | Bontidean Lucas | 2005 | POSEIDON | 50 m | 30.08 | ||
84 | 410 | Cercado Alexander | 2004 | HS | 25 m | 28.53 | RES | |
85 | 44 | Edelhamre Kalle | 2003 | HS | 25 m | 29.18 | RES | |
86 | 188 | Fröjd Jonathan | 2004 | MKK | 50 m | 30.46 | RES |
13 - 99 år |
1 | 337 | Carlsen Christoffer | 1992 | HS | 25 m | 23.59 | ||
2 | 338 | Björk Jesper | 1993 | HS | 25 m | 23.70 | ||
3 | 22 | Rydahl Johan | 2001 | HS | 25 m | 23.98 | ||
4 | 351 | Larsson Isak | 2000 | POSEIDON | 25 m | 24.48 | ||
5 | 186 | Persson Elias | 2002 | MKK | 25 m | 24.81 | ||
6 | 380 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | 50 m | 25.07 | ||
7 | 121 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 50 m | 25.08 | ||
8 | 348 | Bergenzaun Sebastian | 1991 | POSEIDON | 25 m | 25.46 | ||
9 | 352 | Östlund Gustav | 2000 | POSEIDON | 25 m | 25.60 | ||
10 | 360 | Falk David | 2003 | POSEIDON | 25 m | 25.61 | ||
11 | 16 | Varga Stefan | 2000 | HS | 25 m | 25.63 | ||
12 | 116 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 50 m | 25.68 | ||
13 | 27 | Lundgren Malte | 2002 | HS | 50 m | 25.88 | ||
14 | 271 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 25.91 | ||
15 | 19 | Persson Gustav | 2000 | HS | 25 m | 25.93 | ||
16 | 339 | Kerman William | 2001 | HS | 25 m | 25.94 | ||
17 | 24 | Vollmer Dante | 2001 | HS | 50 m | 25.98 | ||
18 | 342 | Klingeryd Jalamo Victor | 2000 | HS | 50 m | 26.01 | ||
19 | 23 | Fischer Daniel | 2002 | HS | 50 m | 26.04 | ||
20 | 30 | Auer Axel | 2003 | HS | 25 m | 26.04 | ||
21 | 190 | Olsson Primus | 2000 | MKK | 25 m | 26.24 | ||
22 | 389 | Forsgren Linus | 2003 | SK TRITON | 25 m | 26.31 | ||
23 | 269 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 26.32 | ||
24 | 355 | Hangård Ian | 2002 | POSEIDON | 25 m | 26.37 | ||
25 | 45 | Lundblad William | 2004 | HS | 25 m | 26.44 | ||
26 | 353 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 25 m | 26.48 | ||
27 | 34 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | 50 m | 26.55 | ||
28 | 21 | Mathisen August | 2001 | HS | 25 m | 26.66 | ||
29 | 286 | Lloyd Victor | 1996 | TRELLEBORG | 25 m | 26.76 | ||
30 | 314 | Lundgren Sebastian | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 26.99 | ||
31 | 194 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | 25 m | 27.08 | ||
32 | 13 | Hellzén Petter | 2000 | HS | 25 m | 27.11 | ||
33 | 361 | Modigh Joar | 2001 | POSEIDON | 25 m | 27.15 | ||
34 | 50 | Kock Oliver | 2003 | HS | 25 m | 27.18 | ||
35 | 378 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | 50 m | 27.20 | ||
36 | 32 | Hysing Elias | 2000 | HS | 25 m | 27.22 | ||
37 | 75 | Barkrot Marcus | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 27.25 | ||
38 | 132 | Rydgren Markus | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 27.29 | ||
39 | 302 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 27.30 | ||
40 | 89 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 27.38 | ||
41 | 357 | Falk Robin | 2001 | POSEIDON | 25 m | 27.39 | ||
42 | 288 | Lloyd Axel | 1999 | TRELLEBORG | 25 m | 27.44 | ||
43 | 205 | Beckman Bill | 2005 | MKK | 25 m | 27.49 | ||
44 | 365 | Sivolov Ivan | 2003 | POSEIDON | 25 m | 27.50 | ||
45 | 391 | Palminger Jonathan | 2004 | SK TRITON | 25 m | 27.50 | ||
46 | 167 | Lindblom William | 1998 | MKK | 25 m | 27.51 | ||
47 | 243 | Ates Birkan | 2002 | S 71 | 25 m | 27.51 | ||
48 | 52 | Tjärnberg Felix | 2005 | HS | 25 m | 27.53 | ||
49 | 359 | Wergeland Nils | 2002 | POSEIDON | 50 m | 27.54 | ||
50 | 164 | Andersson Anton | 1997 | MKK | 25 m | 27.61 | ||
51 | 287 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | 25 m | 27.71 | ||
52 | 85 | Micin Dennis | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 27.81 | ||
53 | 172 | Ringdahl Adam | 1998 | MKK | 25 m | 27.86 | ||
54 | 97 | Petersen Jakob | 2001 | KSLS | 25 m | 27.87 | ||
55 | 173 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | 25 m | 27.90 | ||
56 | 402 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 28.03 | ||
57 | 77 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | 25 m | 28.04 | ||
58 | 102 | Sadoon Ahmed | 2002 | KSLS | 25 m | 28.05 | ||
59 | 201 | Bech Liam | 2003 | MKK | 25 m | 28.05 | ||
60 | 62 | Andersson Niklas | 2005 | HS | 25 m | 28.09 | ||
61 | 110 | Jönsson Felix | 2004 | KSLS | 50 m | 28.16 | ||
62 | 379 | Andersson Vilhelm | 2002 | SK SYDSIM | 25 m | 28.16 | ||
63 | 401 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | 25 m | 28.28 | ||
64 | 93 | Aadli Casper | 2000 | KLIPPAN | 50 m | 28.49 | ||
65 | 266 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 28.66 | ||
66 | 36 | Vaide Hugo | 2003 | HS | 50 m | 28.76 | ||
67 | 193 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | 50 m | 28.87 | ||
68 | 170 | Romare Douglas | 2001 | MKK | 50 m | 28.88 | ||
69 | 65 | Olsson Olle | 2004 | HS | 50 m | 29.12 | ||
70 | 274 | Ahlbin Noel | 2004 | VELLINGE-N | 50 m | 29.15 | ||
71 | 151 | Larsson Elliot | 2000 | SK LÖDDE | 50 m | 29.27 | ||
72 | 91 | Kwant Niels | 2003 | KK KARPEN | 50 m | 29.33 | ||
73 | 363 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | 50 m | 29.33 | ||
74 | 309 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | 50 m | 29.35 | ||
75 | 192 | Nillund Seth | 2005 | MKK | 50 m | 29.39 | ||
76 | 76 | Nilsson Elias | 2002 | KARLSKRONA | 50 m | 29.44 | ||
77 | 82 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | 50 m | 29.51 | ||
78 | 279 | Andersson Mattias | 1996 | ÄNGELHOLM | 50 m | 29.62 | ||
79 | 228 | Malm Melvin | 2004 | POSEIDON | 50 m | 29.68 | ||
80 | 290 | Ringström Max | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 29.69 | ||
81 | 53 | Vaide Axel | 2005 | HS | 50 m | 29.72 | ||
82 | 245 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | 50 m | 29.73 | ||
83 | 345 | Larsson Alexander | 2003 | HS | 50 m | 29.79 | ||
84 | 308 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | 50 m | 29.81 | ||
85 | 229 | Henriksson Joel | 2003 | POSEIDON | 50 m | 29.82 | ||
86 | 54 | Juliusson Adam | 2004 | HS | 50 m | 29.86 | ||
87 | 293 | Romare Ludvig | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 29.86 | ||
88 | 261 | Persson Noel | 2002 | SK TRITON | 50 m | 30.04 | ||
89 | 138 | Liebenhagen Anton | 2005 | LANDSKRONA | 50 m | 30.05 | ||
90 | 384 | Rosenkvist Felix | 2004 | SK SYDSIM | 50 m | 30.06 | ||
91 | 233 | Bontidean Lucas | 2005 | POSEIDON | 50 m | 30.08 | ||
92 | 331 | Nordh Andreas | 1991 | OSBY SS | S14 | 25 m | 30.47 | |
93 | 327 | Karlsson Sebastian | 1993 | KARLSKRONA | S14 | 25 m | 30.61 | |
94 | 410 | Cercado Alexander | 2004 | HS | 25 m | 28.53 | RES | |
95 | 44 | Edelhamre Kalle | 2003 | HS | 25 m | 29.18 | RES | |
96 | 188 | Fröjd Jonathan | 2004 | MKK | 50 m | 30.46 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |
Gren 21, 200m Ryggsim Damer Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 370 | Rosvall Hanna | 2000 | ÄNGELHOLM | 25 m | 2:07.27 | ||
2 | 37 | Stenhård Julia | 2000 | HS | 25 m | 2:19.61 | ||
3 | 141 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 2:19.89 | ||
4 | 59 | Persson Alice | 2003 | HS | 25 m | 2:20.83 | ||
5 | 386 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEBORG | 25 m | 2:22.54 | ||
6 | 201 | Vileus Emma | 2001 | MKK | 25 m | 2:23.07 | ||
7 | 53 | Johansson Alicia | 2003 | HS | 25 m | 2:23.70 | ||
8 | 205 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | 25 m | 2:25.92 | ||
9 | 297 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | 25 m | 2:26.73 | ||
10 | 182 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | 25 m | 2:27.43 | ||
11 | 369 | Ingvarsson Miranda | 2001 | ÄNGELHOLM | 25 m | 2:27.66 | ||
12 | 387 | Olsson-Lindhé Hannah | 2003 | TRELLEBORG | 25 m | 2:27.87 | ||
13 | 242 | Jendbro Sara | 2000 | POSEIDON | 25 m | 2:27.96 | ||
14 | 217 | Bjurnemark Lovisa | 2003 | MKK | 25 m | 2:28.55 | ||
15 | 143 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 2:28.97 | ||
16 | 199 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 2:29.09 | ||
17 | 121 | Jarl Halvarsson Olivia | 2003 | KSLS | 25 m | 2:30.12 | ||
18 | 332 | Blomliden Maja | 2004 | SK TRITON | 25 m | 2:30.63 | ||
19 | 72 | Andersson Elsa | 2004 | HS | 25 m | 2:30.95 | ||
20 | 200 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | 25 m | 2:30.98 | ||
21 | 413 | Cato Agnes | 2001 | OSBY SS | 25 m | 2:31.69 | ||
22 | 334 | Öhlin Tyra | 2004 | SK TRITON | 25 m | 2:32.09 | ||
23 | 92 | Ljungcrantz Emma | 2001 | KARLSKRONA | 25 m | 2:32.17 | ||
24 | 352 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 2:32.19 | ||
25 | 434 | Olofsson Maja | 2004 | OSBY SS | 25 m | 2:32.21 | ||
26 | 341 | Rödin Frida | 2000 | VELLINGE-N | 25 m | 2:32.72 | ||
27 | 254 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | 25 m | 2:33.12 | ||
28 | 416 | Torkelsson Alma | 2003 | OSBY SS | 25 m | 2:33.85 | ||
29 | 74 | Podric Nina | 2004 | HS | 25 m | 2:34.02 | ||
30 | 331 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | 50 m | 2:34.09 | ||
31 | 51 | Jälminger Ebba | 2002 | HS | 25 m | 2:35.30 | ||
32 | 318 | Forsgren Cornelia | 2000 | SK TRITON | 25 m | 2:35.90 | ||
33 | 147 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 2:36.47 | ||
34 | 353 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | 50 m | 2:36.51 | ||
35 | 140 | Dellhede Josefin | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 2:36.71 | ||
36 | 150 | Ek-Värn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | 50 m | 2:37.24 | ||
37 | 142 | Röiseth Tilde | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 2:38.21 | ||
38 | 20 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | 50 m | 2:40.59 | ||
39 | 405 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | 50 m | 2:40.61 | ||
40 | 303 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | 50 m | 2:41.20 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |
Gren 21, 200m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 182 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | 25 m | 2:19.30 | ||
2 | 343 | Persson Alice | 2003 | HS | 25 m | 2:19.42 | ||
3 | 37 | Johansson Alicia | 2003 | HS | 25 m | 2:20.01 | ||
4 | 191 | Winblad Tea | 2004 | MKK | 25 m | 2:22.11 | ||
5 | 123 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 2:22.76 | ||
6 | 395 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | 25 m | 2:22.93 | ||
7 | 125 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 2:23.85 | ||
8 | 277 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 2:24.95 | ||
9 | 131 | Ek-Värn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 2:25.44 | ||
10 | 263 | Blomliden Maja | 2004 | SK TRITON | 25 m | 2:25.85 | ||
11 | 66 | Bexell Liv | 2005 | HS | 25 m | 2:26.12 | ||
12 | 70 | Podric Nina | 2004 | HS | 25 m | 2:26.30 | ||
13 | 60 | Andersson Hildur | 2005 | HS | 25 m | 2:26.63 | ||
14 | 377 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | 25 m | 2:26.73 | ||
15 | 129 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 2:26.88 | ||
16 | 265 | Öhlin Tyra | 2004 | SK TRITON | 25 m | 2:27.94 | ||
17 | 69 | Pavlovic Kornelia | 2004 | HS | 25 m | 2:28.11 | ||
18 | 197 | Bjurnemark Lovisa | 2003 | MKK | 25 m | 2:28.55 | ||
19 | 105 | Jarl Halvarsson Olivia | 2003 | KSLS | 25 m | 2:28.77 | ||
20 | 251 | Johnsson Emmy | 2001 | SJÖBO SS | 25 m | 2:29.39 | ||
21 | 232 | Nordberg Ida | 2006 | POSEIDON | 25 m | 2:30.11 | ||
22 | 218 | Cato Agnes | 2001 | OSBY SS | 25 m | 2:30.95 | ||
23 | 156 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 2:31.25 | ||
24 | 278 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | 25 m | 2:31.47 | ||
25 | 176 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | 25 m | 2:32.56 | ||
26 | 104 | Jarl Halvarsson Frida | 2003 | KSLS | 25 m | 2:33.02 | ||
27 | 291 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 2:33.97 | ||
28 | 59 | Jönsson Ebba | 2005 | HS | 50 m | 2:34.20 | ||
29 | 58 | Landälv Alva | 2005 | HS | 25 m | 2:34.79 | ||
30 | 84 | Lindén Siri | 2005 | KARLSKRONA | 25 m | 2:36.50 | ||
31 | 122 | Dellhede Josefin | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 2:36.71 | ||
32 | 134 | Siversson Tova | 2005 | LANDSKRONA | 25 m | 2:36.78 | ||
33 | 178 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | 50 m | 2:37.67 | ||
34 | 387 | Yngvesson Lovisa | 2004 | SK SYDSIM | 50 m | 2:39.10 | ||
35 | 222 | Seipp Selma | 2005 | OSBY SS | 50 m | 2:39.55 | ||
36 | 87 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | 50 m | 2:40.26 | ||
37 | 81 | Lindén Tove | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 2:40.30 | ||
38 | 382 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | 50 m | 2:41.25 | ||
39 | 295 | Kjellberg Tova | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 2:44.06 | ||
40 | 152 | Nilsson Julia | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 2:45.33 | ||
41 | 316 | Eriksson Elvira | 2003 | YSTADS SS | 25 m | 2:52.93 | ||
42 | 329 | Gipperth Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 2:15.70 | EXT | |
43 | 296 | Westerberg Sanna | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 2:55.92 | RES |
13 - 99 år |
1 | 182 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | 25 m | 2:19.30 | ||
2 | 343 | Persson Alice | 2003 | HS | 25 m | 2:19.42 | ||
3 | 37 | Johansson Alicia | 2003 | HS | 25 m | 2:20.01 | ||
4 | 191 | Winblad Tea | 2004 | MKK | 25 m | 2:22.11 | ||
5 | 123 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 2:22.76 | ||
6 | 395 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | 25 m | 2:22.93 | ||
7 | 125 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 2:23.85 | ||
8 | 277 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 2:24.95 | ||
9 | 131 | Ek-Värn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 2:25.44 | ||
10 | 263 | Blomliden Maja | 2004 | SK TRITON | 25 m | 2:25.85 | ||
11 | 66 | Bexell Liv | 2005 | HS | 25 m | 2:26.12 | ||
12 | 70 | Podric Nina | 2004 | HS | 25 m | 2:26.30 | ||
13 | 60 | Andersson Hildur | 2005 | HS | 25 m | 2:26.63 | ||
14 | 377 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | 25 m | 2:26.73 | ||
15 | 129 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 2:26.88 | ||
16 | 265 | Öhlin Tyra | 2004 | SK TRITON | 25 m | 2:27.94 | ||
17 | 69 | Pavlovic Kornelia | 2004 | HS | 25 m | 2:28.11 | ||
18 | 197 | Bjurnemark Lovisa | 2003 | MKK | 25 m | 2:28.55 | ||
19 | 105 | Jarl Halvarsson Olivia | 2003 | KSLS | 25 m | 2:28.77 | ||
20 | 251 | Johnsson Emmy | 2001 | SJÖBO SS | 25 m | 2:29.39 | ||
21 | 232 | Nordberg Ida | 2006 | POSEIDON | 25 m | 2:30.11 | ||
22 | 218 | Cato Agnes | 2001 | OSBY SS | 25 m | 2:30.95 | ||
23 | 156 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 2:31.25 | ||
24 | 278 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | 25 m | 2:31.47 | ||
25 | 176 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | 25 m | 2:32.56 | ||
26 | 104 | Jarl Halvarsson Frida | 2003 | KSLS | 25 m | 2:33.02 | ||
27 | 291 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 2:33.97 | ||
28 | 59 | Jönsson Ebba | 2005 | HS | 50 m | 2:34.20 | ||
29 | 58 | Landälv Alva | 2005 | HS | 25 m | 2:34.79 | ||
30 | 84 | Lindén Siri | 2005 | KARLSKRONA | 25 m | 2:36.50 | ||
31 | 122 | Dellhede Josefin | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 2:36.71 | ||
32 | 134 | Siversson Tova | 2005 | LANDSKRONA | 25 m | 2:36.78 | ||
33 | 178 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | 50 m | 2:37.67 | ||
34 | 387 | Yngvesson Lovisa | 2004 | SK SYDSIM | 50 m | 2:39.10 | ||
35 | 222 | Seipp Selma | 2005 | OSBY SS | 50 m | 2:39.55 | ||
36 | 87 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | 50 m | 2:40.26 | ||
37 | 81 | Lindén Tove | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 2:40.30 | ||
38 | 382 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | 50 m | 2:41.25 | ||
39 | 295 | Kjellberg Tova | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 2:44.06 | ||
40 | 152 | Nilsson Julia | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 2:45.33 | ||
41 | 316 | Eriksson Elvira | 2003 | YSTADS SS | 25 m | 2:52.93 | ||
42 | 329 | Gipperth Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 2:15.70 | EXT | |
43 | 296 | Westerberg Sanna | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 2:55.92 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |
Gren 22, 4X100m Frisim Herrar Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 155 | Landskrona Simsällskap Lag 1 | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 3:31.12 | ||
2 | 226 | Mkk 2 | 2000 | MKK | 25 m | 3:39.83 | ||
3 | 173 | Simklubben Lödde | 1999 | SK LÖDDE | 25 m | 3:40.87 | ||
4 | 337 | SK Triton | 2001 | SK TRITON | 25 m | 3:43.39 | ||
5 | 262 | Simklubben Poseidon Lag 2 | 1998 | POSEIDON | 25 m | 3:45.22 | ||
6 | 310 | Simklubben Sydsim Lag 2 Pågar | 2002 | SK SYDSIM | 25 m | 3:48.55 | ||
7 | 161 | Landskrona Simsällskap Lag 2 | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 3:50.11 | ||
8 | 411 | Karlskrona Simsällskap | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 3:50.58 | ||
9 | 106 | Kappsimningsklubben Karpen | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 3:56.21 | ||
10 | 125 | Kristianstads SLS | 2000 | KSLS | 25 m | 4:02.22 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |
Gren 22, 4X100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 99 år |
1 | 71 | Helsingborgs Simsällskap Lag 1 | 2000 | HS | 25 m | 3:25.08 | ||
2 | 369 | Simklubben Poseidon | 2000 | POSEIDON | 25 m | 3:26.80 | ||
3 | 213 | Malmö Kappsimningsklubb | 1993 | MKK | 25 m | 3:28.10 | ||
4 | 145 | Landskrona Simsällskap Juniorer | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 3:29.21 | ||
5 | 72 | Helsingborgs Simsällskap Lag 2 | 1999 | HS | 25 m | 3:30.29 | ||
6 | 372 | Simklubben Poseidon Lag 2 | 1991 | POSEIDON | 25 m | 3:35.34 | ||
7 | 404 | Vellinge-Näsets Simklubb | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 3:37.44 | ||
8 | 215 | Malmö Kappsimningsklubb Lag 2 | 1997 | MKK | 25 m | 3:37.58 | ||
9 | 301 | Föreningen Trelleborg Sim | 1996 | TRELLEBORG | 25 m | 3:40.52 | ||
10 | 399 | SK Triton | 2000 | SK TRITON | 25 m | 3:41.23 | ||
11 | 323 | Ystad SS Herrar Lag 1 | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 3:45.43 | ||
12 | 86 | Karlskrona Simsällskap | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 3:46.49 | ||
13 | 146 | Landskrona Simsällskap Juniorer Lag | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 3:49.92 | ||
14 | 111 | Kristianstads SLS | 2001 | KSLS | 25 m | 3:50.11 | ||
15 | 325 | Simklubben Lödde Herrar | 2000 | SK LÖDDE | 25 m | 3:58.48 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |
Gren 23, 4X100m Frisim Damer Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 257 | Simklubben Poseidon | 2000 | POSEIDON | 25 m | 3:57.19 | ||
2 | 97 | Karlskrona Simsällskap | 2000 | KARLSKRONA | 25 m | 3:58.98 | ||
3 | 223 | Mkk 1 | 1999 | MKK | 25 m | 4:01.20 | ||
4 | 397 | Föreningen Trelleborg Sim | 2000 | TRELLEBORG | 25 m | 4:01.98 | ||
5 | 424 | Osby Simsällskap | 2001 | OSBY SS | 25 m | 4:04.77 | ||
6 | 288 | Sjöbo Simsällskap | 1999 | SJÖBO SS | 25 m | 4:05.57 | ||
7 | 155 | Landskrona Simsällskap Lag 1 | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 4:07.03 | ||
8 | 407 | Kiviks Simklubb | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 4:10.16 | ||
9 | 21 | Simklubben Hajen | 2000 | SK HAJEN | 25 m | 4:10.49 | ||
10 | 124 | Kristianstads SLS | 1999 | KSLS | 25 m | 4:11.74 | ||
11 | 259 | Simklubben Poseidon Lag 2 | 2000 | POSEIDON | 25 m | 4:11.87 | ||
12 | 108 | Kappsimningsklubben Karpen | 2000 | KK KARPEN | 25 m | 4:14.36 | ||
13 | 400 | Föreningen Trelleborg Sim Lag 2 | 2002 | TRELLEBORG | 25 m | 4:14.49 | ||
14 | 159 | Landskrona Simsällskap Lag 2 | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 4:16.38 | ||
15 | 98 | Karlskrona Simsällskap Lag 2 | 1998 | KARLSKRONA | 25 m | 4:17.64 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |
Gren 23, 4X100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 99 år |
1 | 212 | Malmö Kappsimningsklubb | 1988 | MKK | 25 m | 3:50.59 | ||
2 | 71 | Helsingborgs Simsällskap Lag 1 | 2000 | HS | 25 m | 3:56.31 | ||
3 | 369 | Simklubben Poseidon | 2000 | POSEIDON | 25 m | 3:59.84 | ||
4 | 72 | Helsingborgs Simsällskap Lag 2 | 1999 | HS | 25 m | 4:00.09 | ||
5 | 300 | Föreningen Trelleborg Sim | 2001 | TRELLEBORG | 25 m | 4:00.58 | ||
6 | 207 | Malmö Kappsimningsklubb Lag 2 | 2001 | MKK | 25 m | 4:01.38 | ||
7 | 86 | Karlskrona Simsällskap | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 4:03.41 | ||
8 | 224 | Osby Simsällskap | 2002 | OSBY SS | 25 m | 4:03.46 | ||
9 | 141 | Landskrona Simsällskap Lag 1 | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 4:03.99 | ||
10 | 397 | SK Triton | 2003 | SK TRITON | 25 m | 4:04.99 | ||
11 | 12 | Simklubben Hajen | 2001 | SK HAJEN | 25 m | 4:05.17 | ||
12 | 306 | Kiviks Simklubb | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 4:05.43 | ||
13 | 260 | Sjöbo Simsällskap | 1999 | SJÖBO SS | 25 m | 4:06.89 | ||
14 | 370 | Simklubben Poseidon Lag 2 | 2002 | POSEIDON | 25 m | 4:09.81 | ||
15 | 403 | Vellinge-Näsets Simklubb | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 4:10.78 | ||
16 | 111 | Kristianstads SLS | 2001 | KSLS | 25 m | 4:11.62 | ||
17 | 142 | Landskrona Simsällskap Lag 2 | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 4:13.84 | ||
18 | 321 | Ystad SS Damer Lag 1 | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 4:14.64 | ||
19 | 324 | Simklubben Lödde Damer | 2003 | SK LÖDDE | 25 m | 4:21.45 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |
Gren 24, 4X50m Medley Herrar Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 155 | Landskrona Simsällskap Lag 1 | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 1:48.40 | ||
2 | 383 | Ängelholms Simsällskap Killar. | 1998 | ÄNGELHOLM | 25 m | 1:50.39 | ||
3 | 338 | SK Triton | 2002 | SK TRITON | 25 m | 1:54.25 | ||
4 | 262 | Simklubben Poseidon Lag 2 | 1998 | POSEIDON | 25 m | 1:54.33 | ||
5 | 175 | Simklubben Lödde | 2000 | SK LÖDDE | 25 m | 1:55.07 | ||
6 | 97 | Karlskrona Simsällskap | 2000 | KARLSKRONA | 25 m | 1:56.33 | ||
7 | 310 | Simklubben Sydsim Lag 2 Pågar | 2002 | SK SYDSIM | 25 m | 1:57.64 | ||
8 | 157 | Landskrona Simsällskap Lag 3 | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 1:58.30 | ||
9 | 106 | Kappsimningsklubben Karpen | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 1:59.00 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |
Gren 24, 4X50m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 99 år |
1 | 71 | Helsingborgs Simsällskap Lag 1 | 2000 | HS | 25 m | 1:43.26 | ||
2 | 373 | Simklubben Poseidon | 1991 | POSEIDON | 25 m | 1:45.78 | ||
3 | 145 | Landskrona Simsällskap Juniorer | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 1:46.30 | ||
4 | 216 | Malmö Kappsimningsklubb | 1990 | MKK | 25 m | 1:46.71 | ||
5 | 215 | Malmö Kappsimningsklubb Lag 2 | 1997 | MKK | 25 m | 1:48.81 | ||
6 | 404 | Vellinge-Näsets Simklubb | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 1:48.81 | ||
7 | 374 | Simklubben Poseidon Lag 2 | 2000 | POSEIDON | 25 m | 1:51.51 | ||
8 | 72 | Helsingborgs Simsällskap Lag 2 | 1999 | HS | 25 m | 1:52.17 | ||
9 | 323 | Ystad SS Herrar Lag 1 | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 1:52.35 | ||
10 | 301 | Föreningen Trelleborg Sim | 1996 | TRELLEBORG | 25 m | 1:52.94 | ||
11 | 86 | Karlskrona Simsällskap | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 1:53.20 | ||
12 | 111 | Kristianstads SLS | 2001 | KSLS | 25 m | 1:56.11 | ||
13 | 399 | SK Triton | 2000 | SK TRITON | 25 m | 1:57.66 | ||
14 | 325 | Simklubben Lödde Herrar | 2000 | SK LÖDDE | 25 m | 2:01.85 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |
Gren 25, 100m Frisim Damer Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 238 | Bergman Hanna | 2001 | POSEIDON | 25 m | 55.53 | ||
2 | 36 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | 25 m | 56.75 | ||
3 | 182 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | 25 m | 57.48 | ||
4 | 266 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | 25 m | 57.87 | ||
5 | 368 | Liljeqvist Ida | 1999 | ÄNGELHOLM | 25 m | 57.91 | ||
6 | 370 | Rosvall Hanna | 2000 | ÄNGELHOLM | 25 m | 58.25 | ||
7 | 33 | Ülger Olivia | 2000 | HS | 25 m | 58.63 | ||
8 | 415 | Nilsson Astrid | 2004 | OSBY SS | 25 m | 58.69 | ||
9 | 83 | Gladher Tea | 2000 | KARLSKRONA | 25 m | 58.73 | ||
10 | 404 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 58.79 | ||
11 | 263 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | 25 m | 58.85 | ||
12 | 66 | Agrell Angelina | 2003 | HS | 25 m | 58.86 | ||
13 | 42 | Åberg Victoria | 2001 | HS | 25 m | 59.29 | ||
14 | 217 | Bjurnemark Lovisa | 2003 | MKK | 25 m | 59.69 | ||
15 | 87 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSKRONA | 25 m | 59.75 | ||
16 | 67 | Littorin Tyra | 2004 | HS | 25 m | 59.90 | ||
17 | 233 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | 25 m | 59.91 | ||
18 | 369 | Ingvarsson Miranda | 2001 | ÄNGELHOLM | 25 m | 59.91 | ||
19 | 220 | Osterman Julia | 2004 | MKK | 25 m | 59.92 | ||
20 | 61 | Jönsson Maja | 2001 | HS | 25 m | 59.95 | ||
21 | 48 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | 25 m | 59.96 | ||
22 | 131 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 59.96 | ||
23 | 100 | Persson Linnéa | 2002 | KK KARPEN | 25 m | 59.98 | ||
24 | 14 | Lackegård Elin | 2000 | SK HAJEN | 25 m | 59.99 | ||
25 | 95 | Lindén Siri | 2005 | KARLSKRONA | 25 m | 1:00.19 | ||
26 | 55 | Thomasson Clara | 2001 | HS | 25 m | 1:00.31 | ||
27 | 86 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 1:00.31 | ||
28 | 219 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 25 m | 1:00.50 | ||
29 | 222 | Lindell Nicola | 2001 | MKK | 25 m | 1:00.52 | ||
30 | 391 | Andersson Vilma | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 1:00.54 | ||
31 | 279 | Johnsson Emmy | 2001 | SJÖBO SS | 25 m | 1:00.59 | ||
32 | 244 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | 25 m | 1:00.72 | ||
33 | 1 | Möller Alice | 2000 | SS DELFIN | 25 m | 1:00.74 | ||
34 | 332 | Blomliden Maja | 2004 | SK TRITON | 25 m | 1:00.79 | ||
35 | 194 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 1:00.80 | ||
36 | 420 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 50 m | 1:00.83 | ||
37 | 254 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | 25 m | 1:01.03 | ||
38 | 200 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | 25 m | 1:01.20 | ||
39 | 205 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | 25 m | 1:01.23 | ||
40 | 352 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 1:01.35 | ||
41 | 392 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | 25 m | 1:01.39 | ||
42 | 118 | Thulin Annie | 2003 | KSLS | 25 m | 1:01.40 | ||
43 | 276 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | SJÖBO SS | 25 m | 1:01.44 | ||
44 | 406 | Brünjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | 50 m | 1:01.73 | ||
45 | 51 | Jälminger Ebba | 2002 | HS | 50 m | 1:02.13 | ||
46 | 74 | Podric Nina | 2004 | HS | 50 m | 1:02.42 | ||
47 | 143 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 1:02.58 | ||
48 | 72 | Andersson Elsa | 2004 | HS | 50 m | 1:03.04 | ||
49 | 6 | Ragnarsson Emma | 2004 | SS DELFIN | 50 m | 1:03.12 | ||
50 | 93 | Pålsson Tuva | 2003 | KARLSKRONA | 50 m | 1:03.25 | ||
51 | 282 | Steen Clara | 2003 | SJÖBO SS | 50 m | 1:03.46 | ||
52 | 138 | Moreau Isabelle | 2001 | LANDSKRONA | 50 m | 1:03.50 | ||
53 | 328 | Nolén Mica | 2004 | SK TRITON | 50 m | 1:03.69 | ||
54 | 433 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | S14 | 50 m | 1:16.30 | |
55 | 429 | Andersson-Wulf Ida | 1998 | VELLINGE-N | S7 | 50 m | 1:25.23 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |
Gren 25, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 17 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | 25 m | 56.19 | ||
2 | 241 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | 25 m | 56.37 | ||
3 | 199 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 25 m | 58.24 | ||
4 | 46 | Agrell Angelina | 2003 | HS | 25 m | 58.36 | ||
5 | 303 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 58.38 | ||
6 | 15 | Ülger Olivia | 2000 | HS | 25 m | 58.63 | ||
7 | 349 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | 25 m | 58.65 | ||
8 | 40 | Alman Sabina | 2003 | HS | 25 m | 58.94 | ||
9 | 29 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | 25 m | 59.24 | ||
10 | 47 | Littorin Tyra | 2004 | HS | 25 m | 59.41 | ||
11 | 220 | Nilsson Astrid | 2004 | OSBY SS | 25 m | 59.50 | ||
12 | 57 | Andersson Elsa | 2004 | HS | 25 m | 59.68 | ||
13 | 197 | Bjurnemark Lovisa | 2003 | MKK | 25 m | 59.69 | ||
14 | 74 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 59.70 | ||
15 | 223 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 25 m | 59.78 | ||
16 | 350 | Lindberg Stina | 2000 | POSEIDON | 25 m | 59.93 | ||
17 | 175 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 1:00.07 | ||
18 | 182 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | 25 m | 1:00.13 | ||
19 | 1 | Lackegård Elin | 2000 | SK HAJEN | 25 m | 1:00.16 | ||
20 | 200 | Osterman Julia | 2004 | MKK | 25 m | 1:00.17 | ||
21 | 31 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | 25 m | 1:00.22 | ||
22 | 117 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 1:00.24 | ||
23 | 10 | Nobrell Sara | 2002 | SK HAJEN | 50 m | 1:00.37 | ||
24 | 362 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | 25 m | 1:00.42 | ||
25 | 298 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 1:00.53 | ||
26 | 254 | Steen Clara | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 1:00.54 | ||
27 | 297 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | 25 m | 1:00.60 | ||
28 | 66 | Bexell Liv | 2005 | HS | 25 m | 1:00.62 | ||
29 | 125 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 1:00.63 | ||
30 | 398 | Nolén Mica | 2004 | SK TRITON | 25 m | 1:00.68 | ||
31 | 294 | Andersson Vilma | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 1:00.83 | ||
32 | 305 | Brünjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | 50 m | 1:00.88 | ||
33 | 334 | Möller Alice | 2000 | SS DELFIN | 25 m | 1:00.89 | ||
34 | 354 | Karlsson Moa | 2002 | POSEIDON | 25 m | 1:01.08 | ||
35 | 131 | Ek-Värn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 1:01.09 | ||
36 | 277 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 1:01.15 | ||
37 | 9 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | 25 m | 1:01.27 | ||
38 | 11 | Henriksson Julia | 2005 | SK HAJEN | 25 m | 1:01.28 | ||
39 | 178 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | 25 m | 1:01.30 | ||
40 | 344 | Pettersson Hanna | 2003 | HS | 25 m | 1:01.30 | ||
41 | 103 | Thulin Annie | 2003 | KSLS | 25 m | 1:01.40 | ||
42 | 56 | Wöhl Cajsa | 2004 | HS | 25 m | 1:01.41 | ||
43 | 272 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | 25 m | 1:01.45 | ||
44 | 244 | Ragnarsson Emma | 2004 | S 71 | 25 m | 1:01.50 | ||
45 | 304 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | 50 m | 1:02.32 | ||
46 | 70 | Podric Nina | 2004 | HS | 50 m | 1:02.42 | ||
47 | 255 | Ek Emy | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 1:02.43 | ||
48 | 377 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | 50 m | 1:02.49 | ||
49 | 126 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 1:02.70 | ||
50 | 60 | Andersson Hildur | 2005 | HS | 50 m | 1:02.85 | ||
51 | 73 | Gladher Disa | 2002 | KARLSKRONA | 50 m | 1:02.88 | ||
52 | 395 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | 50 m | 1:03.06 | ||
53 | 78 | Pålsson Tuva | 2003 | KARLSKRONA | 50 m | 1:03.25 | ||
54 | 313 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | 50 m | 1:03.51 | ||
55 | 332 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | S14 | 25 m | 1:10.73 | |
56 | 249 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | SJÖBO SS | 25 m | 1:01.68 | RES | |
57 | 79 | Nilsson Aurora | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 1:02.24 | RES | |
58 | 408 | Sandblom Antonia | 2003 | SK TRITON | 25 m | 1:02.55 | RES |
13 - 99 år |
1 | 17 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | 25 m | 56.19 | ||
2 | 241 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | 25 m | 56.37 | ||
3 | 388 | Marko-Varga Ida | 1985 | SK TRITON | 25 m | 56.73 | ||
4 | 199 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 25 m | 58.24 | ||
5 | 46 | Agrell Angelina | 2003 | HS | 25 m | 58.36 | ||
6 | 303 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 58.38 | ||
7 | 15 | Ülger Olivia | 2000 | HS | 25 m | 58.63 | ||
8 | 349 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | 25 m | 58.65 | ||
9 | 40 | Alman Sabina | 2003 | HS | 25 m | 58.94 | ||
10 | 29 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | 25 m | 59.24 | ||
11 | 47 | Littorin Tyra | 2004 | HS | 25 m | 59.41 | ||
12 | 220 | Nilsson Astrid | 2004 | OSBY SS | 25 m | 59.50 | ||
13 | 57 | Andersson Elsa | 2004 | HS | 25 m | 59.68 | ||
14 | 197 | Bjurnemark Lovisa | 2003 | MKK | 25 m | 59.69 | ||
15 | 74 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 59.70 | ||
16 | 223 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 25 m | 59.78 | ||
17 | 350 | Lindberg Stina | 2000 | POSEIDON | 25 m | 59.93 | ||
18 | 175 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 1:00.07 | ||
19 | 182 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | 25 m | 1:00.13 | ||
20 | 1 | Lackegård Elin | 2000 | SK HAJEN | 25 m | 1:00.16 | ||
21 | 200 | Osterman Julia | 2004 | MKK | 25 m | 1:00.17 | ||
22 | 31 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | 25 m | 1:00.22 | ||
23 | 117 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 1:00.24 | ||
24 | 10 | Nobrell Sara | 2002 | SK HAJEN | 50 m | 1:00.37 | ||
25 | 362 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | 25 m | 1:00.42 | ||
26 | 298 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 1:00.53 | ||
27 | 254 | Steen Clara | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 1:00.54 | ||
28 | 297 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | 25 m | 1:00.60 | ||
29 | 66 | Bexell Liv | 2005 | HS | 25 m | 1:00.62 | ||
30 | 125 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 1:00.63 | ||
31 | 398 | Nolén Mica | 2004 | SK TRITON | 25 m | 1:00.68 | ||
32 | 294 | Andersson Vilma | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 1:00.83 | ||
33 | 305 | Brünjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | 50 m | 1:00.88 | ||
34 | 334 | Möller Alice | 2000 | SS DELFIN | 25 m | 1:00.89 | ||
35 | 354 | Karlsson Moa | 2002 | POSEIDON | 25 m | 1:01.08 | ||
36 | 131 | Ek-Värn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 1:01.09 | ||
37 | 277 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 1:01.15 | ||
38 | 9 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | 25 m | 1:01.27 | ||
39 | 11 | Henriksson Julia | 2005 | SK HAJEN | 25 m | 1:01.28 | ||
40 | 178 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | 25 m | 1:01.30 | ||
41 | 344 | Pettersson Hanna | 2003 | HS | 25 m | 1:01.30 | ||
42 | 103 | Thulin Annie | 2003 | KSLS | 25 m | 1:01.40 | ||
43 | 56 | Wöhl Cajsa | 2004 | HS | 25 m | 1:01.41 | ||
44 | 272 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | 25 m | 1:01.45 | ||
45 | 244 | Ragnarsson Emma | 2004 | S 71 | 25 m | 1:01.50 | ||
46 | 304 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | 50 m | 1:02.32 | ||
47 | 70 | Podric Nina | 2004 | HS | 50 m | 1:02.42 | ||
48 | 255 | Ek Emy | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 1:02.43 | ||
49 | 377 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | 50 m | 1:02.49 | ||
50 | 126 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 1:02.70 | ||
51 | 60 | Andersson Hildur | 2005 | HS | 50 m | 1:02.85 | ||
52 | 73 | Gladher Disa | 2002 | KARLSKRONA | 50 m | 1:02.88 | ||
53 | 395 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | 50 m | 1:03.06 | ||
54 | 78 | Pålsson Tuva | 2003 | KARLSKRONA | 50 m | 1:03.25 | ||
55 | 313 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | 50 m | 1:03.51 | ||
56 | 332 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | S14 | 25 m | 1:10.73 | |
57 | 409 | Andersson-Wulf Ida | 1998 | VELLINGE-N | S7 | 25 m | 1:24.20 | |
58 | 249 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | SJÖBO SS | 25 m | 1:01.68 | RES | |
59 | 79 | Nilsson Aurora | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 1:02.24 | RES | |
60 | 408 | Sandblom Antonia | 2003 | SK TRITON | 25 m | 1:02.55 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |
Gren 26, 200m Frisim Herrar Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 41 | Rydahl Johan | 2001 | HS | 25 m | 1:49.97 | ||
2 | 38 | Löfqvist Alexander | 1999 | HS | 25 m | 1:50.66 | ||
3 | 129 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 1:51.36 | ||
4 | 137 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 1:51.78 | ||
5 | 44 | Vollmer Dante | 2001 | HS | 25 m | 1:53.33 | ||
6 | 209 | Persson Elias | 2002 | MKK | 25 m | 1:53.91 | ||
7 | 185 | Lindblom William | 1998 | MKK | 25 m | 1:53.98 | ||
8 | 32 | Vikström Isak | 1999 | HS | 25 m | 1:54.02 | ||
9 | 374 | Trudov Alexander | 1999 | ÄNGELHOLM | 25 m | 1:54.90 | ||
10 | 204 | Falk David | 2003 | MKK | 25 m | 1:55.59 | ||
11 | 27 | Kerman William | 2001 | HS | 25 m | 1:56.26 | ||
12 | 234 | Olsson Jesper | 1998 | POSEIDON | 25 m | 1:56.94 | ||
13 | 239 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 25 m | 1:56.98 | ||
14 | 237 | Östlund Gustav | 2000 | POSEIDON | 25 m | 1:57.15 | ||
15 | 35 | Varga Stefan | 2000 | HS | 50 m | 1:57.24 | ||
16 | 128 | Svensson Hampus | 1999 | LANDSKRONA | 50 m | 1:57.55 | ||
17 | 49 | Hysing Elias | 2000 | HS | 50 m | 1:58.35 | ||
18 | 360 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | 25 m | 1:58.37 | ||
19 | 211 | Olsson Primus | 2000 | MKK | 25 m | 1:58.73 | ||
20 | 298 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | 25 m | 1:58.91 | ||
21 | 62 | Cederlund Henning | 2003 | HS | 25 m | 1:59.06 | ||
22 | 212 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | 25 m | 1:59.06 | ||
23 | 171 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | 25 m | 1:59.64 | ||
24 | 300 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | 25 m | 1:59.87 | ||
25 | 385 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | 25 m | 2:00.01 | ||
26 | 236 | Nolén Nicolas | 2000 | POSEIDON | 25 m | 2:00.34 | ||
27 | 366 | Hellzén Petter | 2000 | ÄNGELHOLM | 50 m | 2:00.74 | ||
28 | 196 | Falk Robin | 2001 | MKK | 50 m | 2:00.89 | ||
29 | 235 | Dahlén Alexander | 1999 | POSEIDON | 25 m | 2:00.90 | ||
30 | 60 | Elfers Oscar | 2002 | HS | 25 m | 2:01.14 | ||
31 | 356 | Lundgren Sebastian | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 2:01.15 | ||
32 | 241 | Jansson Anton | 2002 | POSEIDON | 25 m | 2:01.16 | ||
33 | 13 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | 25 m | 2:01.39 | ||
34 | 265 | Rantzow Philip | 1999 | S 71 | 25 m | 2:01.52 | ||
35 | 191 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | 25 m | 2:01.55 | ||
36 | 232 | Waldo Alexander | 1998 | POSEIDON | 25 m | 2:01.81 | ||
37 | 326 | Palminger Jonathan | 2004 | SK TRITON | 25 m | 2:02.18 | ||
38 | 193 | Hinderup Filip | 2001 | MKK | 25 m | 2:02.49 | ||
39 | 251 | Hake Pontus | 2001 | POSEIDON | 25 m | 2:03.44 | ||
40 | 375 | Vaide Hugo | 2003 | ÄNGELHOLM | 25 m | 2:04.43 | ||
41 | 2 | Petersen Jakob | 2001 | SS DELFIN | 50 m | 2:05.72 | ||
42 | 250 | Hörestrand Axel | 2002 | POSEIDON | 50 m | 2:07.58 | ||
43 | 277 | Persson Alfred | 2000 | SJÖBO SS | 50 m | 2:07.88 | ||
44 | 3 | Berthelsson Tim | 2000 | SS DELFIN | 50 m | 2:08.86 | ||
45 | 65 | Sandström David | 2002 | HS | 50 m | 2:09.01 | ||
46 | 347 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 2:09.06 | ||
47 | 349 | Baxmann Jacob | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 2:09.92 | ||
48 | 430 | Claeson Fabian | 2002 | OSBY SS | S9 | 50 m | 2:27.90 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |
Gren 26, 200m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 116 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 1:49.11 | ||
2 | 121 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 1:50.92 | ||
3 | 24 | Vollmer Dante | 2001 | HS | 25 m | 1:53.06 | ||
4 | 360 | Falk David | 2003 | POSEIDON | 25 m | 1:54.14 | ||
5 | 20 | Brolin John | 2002 | HS | 25 m | 1:54.30 | ||
6 | 339 | Kerman William | 2001 | HS | 25 m | 1:54.63 | ||
7 | 43 | Cederlund Henning | 2003 | HS | 25 m | 1:54.88 | ||
8 | 356 | Jansson Anton | 2002 | POSEIDON | 25 m | 1:54.96 | ||
9 | 41 | Elfers Oscar | 2002 | HS | 25 m | 1:55.12 | ||
10 | 353 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 25 m | 1:55.74 | ||
11 | 45 | Lundblad William | 2004 | HS | 25 m | 1:56.19 | ||
12 | 391 | Palminger Jonathan | 2004 | SK TRITON | 25 m | 1:56.42 | ||
13 | 359 | Wergeland Nils | 2002 | POSEIDON | 25 m | 1:56.85 | ||
14 | 378 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | 25 m | 1:56.98 | ||
15 | 336 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | 25 m | 1:57.91 | ||
16 | 287 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | 25 m | 1:58.14 | ||
17 | 173 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | 25 m | 1:58.82 | ||
18 | 366 | Hake Pontus | 2001 | POSEIDON | 25 m | 1:59.68 | ||
19 | 30 | Auer Axel | 2003 | HS | 25 m | 2:00.02 | ||
20 | 352 | Östlund Gustav | 2000 | POSEIDON | 25 m | 2:00.07 | ||
21 | 361 | Modigh Joar | 2001 | POSEIDON | 25 m | 2:00.15 | ||
22 | 89 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 2:00.20 | ||
23 | 401 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | 25 m | 2:00.34 | ||
24 | 36 | Vaide Hugo | 2003 | HS | 25 m | 2:00.63 | ||
25 | 355 | Hangård Ian | 2002 | POSEIDON | 25 m | 2:00.78 | ||
26 | 33 | Lind Gustav | 2002 | HS | 50 m | 2:01.46 | ||
27 | 194 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | 25 m | 2:01.81 | ||
28 | 97 | Petersen Jakob | 2001 | KSLS | 25 m | 2:02.15 | ||
29 | 234 | Olofsson David | 2004 | POSEIDON | 50 m | 2:02.33 | ||
30 | 85 | Micin Dennis | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 2:02.76 | ||
31 | 261 | Persson Noel | 2002 | SK TRITON | 25 m | 2:03.50 | ||
32 | 262 | Nilsson Arvid | 2003 | SK TRITON | 50 m | 2:04.78 | ||
33 | 52 | Tjärnberg Felix | 2005 | HS | 50 m | 2:04.92 | ||
34 | 192 | Nillund Seth | 2005 | MKK | 50 m | 2:07.39 | ||
35 | 245 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | 50 m | 2:07.40 | ||
36 | 201 | Bech Liam | 2003 | MKK | 50 m | 2:08.49 | ||
37 | 270 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | 50 m | 2:09.33 | ||
38 | 333 | Claeson Fabian | 2002 | OSBY SS | S9 | 25 m | 2:27.90 | |
39 | 55 | Jovic Alan | 2004 | HS | 25 m | 2:04.81 | RES | |
40 | 53 | Vaide Axel | 2005 | HS | 25 m | 2:05.25 | RES | |
41 | 64 | Nygren Kasper | 2004 | HS | 25 m | 2:05.72 | RES |
13 - 99 år |
1 | 116 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 1:49.11 | ||
2 | 121 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 1:50.92 | ||
3 | 161 | Kindberg Marcus | 1993 | MKK | 25 m | 1:52.02 | ||
4 | 24 | Vollmer Dante | 2001 | HS | 25 m | 1:53.06 | ||
5 | 360 | Falk David | 2003 | POSEIDON | 25 m | 1:54.14 | ||
6 | 20 | Brolin John | 2002 | HS | 25 m | 1:54.30 | ||
7 | 339 | Kerman William | 2001 | HS | 25 m | 1:54.63 | ||
8 | 43 | Cederlund Henning | 2003 | HS | 25 m | 1:54.88 | ||
9 | 356 | Jansson Anton | 2002 | POSEIDON | 25 m | 1:54.96 | ||
10 | 41 | Elfers Oscar | 2002 | HS | 25 m | 1:55.12 | ||
11 | 353 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 25 m | 1:55.74 | ||
12 | 45 | Lundblad William | 2004 | HS | 25 m | 1:56.19 | ||
13 | 391 | Palminger Jonathan | 2004 | SK TRITON | 25 m | 1:56.42 | ||
14 | 359 | Wergeland Nils | 2002 | POSEIDON | 25 m | 1:56.85 | ||
15 | 378 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | 25 m | 1:56.98 | ||
16 | 336 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | 25 m | 1:57.91 | ||
17 | 287 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | 25 m | 1:58.14 | ||
18 | 173 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | 25 m | 1:58.82 | ||
19 | 348 | Bergenzaun Sebastian | 1991 | POSEIDON | 25 m | 1:59.14 | ||
20 | 366 | Hake Pontus | 2001 | POSEIDON | 25 m | 1:59.68 | ||
21 | 30 | Auer Axel | 2003 | HS | 25 m | 2:00.02 | ||
22 | 352 | Östlund Gustav | 2000 | POSEIDON | 25 m | 2:00.07 | ||
23 | 361 | Modigh Joar | 2001 | POSEIDON | 25 m | 2:00.15 | ||
24 | 89 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 2:00.20 | ||
25 | 401 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | 25 m | 2:00.34 | ||
26 | 36 | Vaide Hugo | 2003 | HS | 25 m | 2:00.63 | ||
27 | 355 | Hangård Ian | 2002 | POSEIDON | 25 m | 2:00.78 | ||
28 | 33 | Lind Gustav | 2002 | HS | 50 m | 2:01.46 | ||
29 | 194 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | 25 m | 2:01.81 | ||
30 | 97 | Petersen Jakob | 2001 | KSLS | 25 m | 2:02.15 | ||
31 | 234 | Olofsson David | 2004 | POSEIDON | 50 m | 2:02.33 | ||
32 | 85 | Micin Dennis | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 2:02.76 | ||
33 | 261 | Persson Noel | 2002 | SK TRITON | 25 m | 2:03.50 | ||
34 | 262 | Nilsson Arvid | 2003 | SK TRITON | 50 m | 2:04.78 | ||
35 | 52 | Tjärnberg Felix | 2005 | HS | 50 m | 2:04.92 | ||
36 | 192 | Nillund Seth | 2005 | MKK | 50 m | 2:07.39 | ||
37 | 245 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | 50 m | 2:07.40 | ||
38 | 201 | Bech Liam | 2003 | MKK | 50 m | 2:08.49 | ||
39 | 270 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | 50 m | 2:09.33 | ||
40 | 331 | Nordh Andreas | 1991 | OSBY SS | S14 | 25 m | 2:20.38 | |
41 | 333 | Claeson Fabian | 2002 | OSBY SS | S9 | 25 m | 2:27.90 | |
42 | 55 | Jovic Alan | 2004 | HS | 25 m | 2:04.81 | RES | |
43 | 53 | Vaide Axel | 2005 | HS | 25 m | 2:05.25 | RES | |
44 | 64 | Nygren Kasper | 2004 | HS | 25 m | 2:05.72 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |
Gren 27, 50m Bröstsim Damer Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 164 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | 25 m | 32.89 | ||
2 | 113 | Lantz Thilde | 2001 | KSLS | 25 m | 33.05 | ||
3 | 238 | Bergman Hanna | 2001 | POSEIDON | 50 m | 33.62 | ||
4 | 31 | Wallin Sarah | 2000 | HS | 25 m | 34.02 | ||
5 | 122 | Klint Ipsa Olivia | 2005 | KSLS | 50 m | 34.41 | ||
6 | 82 | Gladher Disa | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 34.74 | ||
7 | 369 | Ingvarsson Miranda | 2001 | ÄNGELHOLM | 25 m | 34.78 | ||
8 | 297 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | 25 m | 34.89 | ||
9 | 69 | Palm Elly | 2001 | HS | 25 m | 35.29 | ||
10 | 36 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | 50 m | 35.37 | ||
11 | 5 | Joelsson Tilda | 2002 | SS DELFIN | 25 m | 35.39 | ||
12 | 148 | Sjunnesson Livia | 2005 | LANDSKRONA | 25 m | 35.41 | ||
13 | 18 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 35.54 | ||
14 | 331 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | 25 m | 35.70 | ||
15 | 104 | Rudolf Vilma | 2002 | KK KARPEN | 50 m | 35.72 | ||
16 | 130 | Brinkhagen Julia | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 35.90 | ||
17 | 393 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 35.94 | ||
18 | 325 | Sandblom Antonia | 2003 | SK TRITON | 25 m | 35.95 | ||
19 | 145 | Hassling Emma | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 36.01 | ||
20 | 99 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | 25 m | 36.08 | ||
21 | 203 | Kulcsar Kristina | 2001 | MKK | 25 m | 36.27 | ||
22 | 255 | Jansson Frida | 2006 | POSEIDON | 25 m | 36.29 | ||
23 | 364 | Stark Friis Tea | 2006 | YSTADS SS | 25 m | 36.31 | ||
24 | 376 | Andersson Emmie | 2003 | ÄNGELHOLM | 25 m | 36.46 | ||
25 | 379 | Renström Caisa | 2004 | ÄNGELHOLM | 50 m | 36.56 | ||
26 | 416 | Torkelsson Alma | 2003 | OSBY SS | 25 m | 37.25 | ||
27 | 144 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 37.49 | ||
28 | 110 | Henriksson Gabriella | 2000 | KLIPPAN | 25 m | 37.80 | ||
29 | 418 | Seipp Selma | 2005 | OSBY SS | 50 m | 37.85 | ||
30 | 120 | Jarl Halvarsson Frida | 2003 | KSLS | 25 m | 37.94 | ||
31 | 101 | Bengtsson Alice | 2000 | KK KARPEN | 50 m | 38.08 | ||
32 | 303 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | 50 m | 38.13 | ||
33 | 362 | Kjellberg Elin | 2003 | YSTADS SS | 50 m | 38.16 | ||
34 | 118 | Thulin Annie | 2003 | KSLS | 50 m | 38.19 | ||
35 | 153 | Djuric Isabella | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 38.31 | ||
36 | 19 | D´aubigné Tindra | 2004 | SK HAJEN | 25 m | 38.73 | ||
37 | 350 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | 50 m | 39.73 | ||
38 | 429 | Andersson-Wulf Ida | 1998 | VELLINGE-N | SB6 | 50 m | 53.19 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |
Gren 27, 50m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 191 | Winblad Tea | 2004 | MKK | 25 m | 33.01 | ||
2 | 99 | Lantz Thilde | 2001 | KSLS | 25 m | 33.05 | ||
3 | 25 | Bengtsson Lisa | 2002 | HS | 25 m | 33.10 | ||
4 | 149 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | 25 m | 33.12 | ||
5 | 58 | Landälv Alva | 2005 | HS | 25 m | 33.44 | ||
6 | 107 | Klint Ipsa Olivia | 2005 | KSLS | 50 m | 33.52 | ||
7 | 350 | Lindberg Stina | 2000 | POSEIDON | 25 m | 33.65 | ||
8 | 248 | Schubert Olga | 2000 | SJÖBO SS | 25 m | 33.70 | ||
9 | 3 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 34.35 | ||
10 | 127 | Hassling Emma | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 34.45 | ||
11 | 291 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 34.61 | ||
12 | 130 | Sjunnesson Livia | 2005 | LANDSKRONA | 25 m | 34.62 | ||
13 | 73 | Gladher Disa | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 34.78 | ||
14 | 340 | Kjellnäs Sara | 2002 | HS | 25 m | 34.78 | ||
15 | 393 | Björnström Maja | 2005 | SK TRITON | 25 m | 34.96 | ||
16 | 297 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | 25 m | 35.11 | ||
17 | 7 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 35.28 | ||
18 | 256 | Strömqvist-Malmström Cassandra | 2005 | SJÖBO SS | 25 m | 35.32 | ||
19 | 294 | Andersson Vilma | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 35.49 | ||
20 | 289 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | 25 m | 35.64 | ||
21 | 283 | Renström Caisa | 2004 | ÄNGELHOLM | 25 m | 35.66 | ||
22 | 90 | Rudolf Vilma | 2002 | KK KARPEN | 50 m | 35.72 | ||
23 | 67 | Frisk Sofia | 2005 | HS | 25 m | 35.82 | ||
24 | 198 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | 25 m | 35.87 | ||
25 | 298 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 35.94 | ||
26 | 180 | Kulcsar Kristina | 2001 | MKK | 25 m | 35.95 | ||
27 | 408 | Sandblom Antonia | 2003 | SK TRITON | 25 m | 35.95 | ||
28 | 304 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | 25 m | 35.96 | ||
29 | 246 | Alm Agnes | 2006 | S 71 | 25 m | 36.07 | ||
30 | 87 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | 25 m | 36.08 | ||
31 | 109 | Gulin Alice | 2006 | KSLS | 25 m | 36.30 | ||
32 | 320 | Stark Friis Tea | 2006 | YSTADS SS | 25 m | 36.31 | ||
33 | 303 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 36.32 | ||
34 | 382 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | 25 m | 36.32 | ||
35 | 281 | Andersson Emmie | 2003 | ÄNGELHOLM | 25 m | 36.46 | ||
36 | 346 | Bengtsson Alice | 2000 | KK KARPEN | 25 m | 36.68 | ||
37 | 278 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | 25 m | 36.69 | ||
38 | 222 | Seipp Selma | 2005 | OSBY SS | 25 m | 36.72 | ||
39 | 156 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 36.80 | ||
40 | 221 | Berntsson Viola | 2005 | OSBY SS | 50 m | 36.97 | ||
41 | 124 | Röiseth Tilde | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 37.41 | ||
42 | 317 | Kjellberg Elin | 2003 | YSTADS SS | 50 m | 37.99 | ||
43 | 394 | Ramic Emma | 2004 | SK TRITON | 50 m | 38.13 | ||
44 | 230 | Olsson Olivia | 2004 | POSEIDON | 50 m | 38.14 | ||
45 | 319 | Martinsson Linn | 2004 | YSTADS SS | 50 m | 38.36 | ||
46 | 396 | Järnegren Moa | 2003 | SK TRITON | 50 m | 38.40 | ||
47 | 332 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | SB14 | 25 m | 40.50 | |
48 | 96 | Sjöholm Lovisa | 2006 | KLIPPAN | 25 m | 37.05 | RES | |
49 | 272 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | 25 m | 37.14 | RES | |
50 | 95 | Vedlugaite Belinda | 2000 | KLIPPAN | 25 m | 37.19 | RES |
13 - 99 år |
1 | 191 | Winblad Tea | 2004 | MKK | 25 m | 33.01 | ||
2 | 99 | Lantz Thilde | 2001 | KSLS | 25 m | 33.05 | ||
3 | 25 | Bengtsson Lisa | 2002 | HS | 25 m | 33.10 | ||
4 | 149 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | 25 m | 33.12 | ||
5 | 58 | Landälv Alva | 2005 | HS | 25 m | 33.44 | ||
6 | 107 | Klint Ipsa Olivia | 2005 | KSLS | 50 m | 33.52 | ||
7 | 350 | Lindberg Stina | 2000 | POSEIDON | 25 m | 33.65 | ||
8 | 248 | Schubert Olga | 2000 | SJÖBO SS | 25 m | 33.70 | ||
9 | 3 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 34.35 | ||
10 | 127 | Hassling Emma | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 34.45 | ||
11 | 291 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 34.61 | ||
12 | 130 | Sjunnesson Livia | 2005 | LANDSKRONA | 25 m | 34.62 | ||
13 | 73 | Gladher Disa | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 34.78 | ||
14 | 340 | Kjellnäs Sara | 2002 | HS | 25 m | 34.78 | ||
15 | 393 | Björnström Maja | 2005 | SK TRITON | 25 m | 34.96 | ||
16 | 297 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | 25 m | 35.11 | ||
17 | 7 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 35.28 | ||
18 | 256 | Strömqvist-Malmström Cassandra | 2005 | SJÖBO SS | 25 m | 35.32 | ||
19 | 294 | Andersson Vilma | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 35.49 | ||
20 | 289 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | 25 m | 35.64 | ||
21 | 283 | Renström Caisa | 2004 | ÄNGELHOLM | 25 m | 35.66 | ||
22 | 90 | Rudolf Vilma | 2002 | KK KARPEN | 50 m | 35.72 | ||
23 | 67 | Frisk Sofia | 2005 | HS | 25 m | 35.82 | ||
24 | 198 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | 25 m | 35.87 | ||
25 | 298 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 35.94 | ||
26 | 180 | Kulcsar Kristina | 2001 | MKK | 25 m | 35.95 | ||
27 | 408 | Sandblom Antonia | 2003 | SK TRITON | 25 m | 35.95 | ||
28 | 304 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | 25 m | 35.96 | ||
29 | 246 | Alm Agnes | 2006 | S 71 | 25 m | 36.07 | ||
30 | 87 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | 25 m | 36.08 | ||
31 | 109 | Gulin Alice | 2006 | KSLS | 25 m | 36.30 | ||
32 | 320 | Stark Friis Tea | 2006 | YSTADS SS | 25 m | 36.31 | ||
33 | 303 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 36.32 | ||
34 | 382 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | 25 m | 36.32 | ||
35 | 281 | Andersson Emmie | 2003 | ÄNGELHOLM | 25 m | 36.46 | ||
36 | 346 | Bengtsson Alice | 2000 | KK KARPEN | 25 m | 36.68 | ||
37 | 278 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | 25 m | 36.69 | ||
38 | 222 | Seipp Selma | 2005 | OSBY SS | 25 m | 36.72 | ||
39 | 156 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 36.80 | ||
40 | 221 | Berntsson Viola | 2005 | OSBY SS | 50 m | 36.97 | ||
41 | 124 | Röiseth Tilde | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 37.41 | ||
42 | 317 | Kjellberg Elin | 2003 | YSTADS SS | 50 m | 37.99 | ||
43 | 394 | Ramic Emma | 2004 | SK TRITON | 50 m | 38.13 | ||
44 | 230 | Olsson Olivia | 2004 | POSEIDON | 50 m | 38.14 | ||
45 | 319 | Martinsson Linn | 2004 | YSTADS SS | 50 m | 38.36 | ||
46 | 396 | Järnegren Moa | 2003 | SK TRITON | 50 m | 38.40 | ||
47 | 332 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | SB14 | 25 m | 40.50 | |
48 | 409 | Andersson-Wulf Ida | 1998 | VELLINGE-N | SB6 | 25 m | 52.21 | |
49 | 96 | Sjöholm Lovisa | 2006 | KLIPPAN | 25 m | 37.05 | RES | |
50 | 272 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | 25 m | 37.14 | RES | |
51 | 95 | Vedlugaite Belinda | 2000 | KLIPPAN | 25 m | 37.19 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |
Gren 28, 100m Bröstsim Herrar Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 129 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 1:02.31 | ||
2 | 39 | Persson Gustav | 2000 | HS | 25 m | 1:02.37 | ||
3 | 137 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 1:02.87 | ||
4 | 47 | Edvardsson Albin | 2000 | HS | 25 m | 1:03.33 | ||
5 | 371 | Juliusson Erik | 1998 | ÄNGELHOLM | 25 m | 1:04.73 | ||
6 | 40 | Mathisen August | 2001 | HS | 50 m | 1:04.81 | ||
7 | 208 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | 25 m | 1:05.66 | ||
8 | 207 | Englund Gustav | 2001 | MKK | 25 m | 1:05.82 | ||
9 | 360 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | 25 m | 1:06.19 | ||
10 | 358 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | 25 m | 1:07.01 | ||
11 | 134 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 1:07.66 | ||
12 | 43 | Fischer Daniel | 2002 | HS | 25 m | 1:07.96 | ||
13 | 192 | Diaz Joaquin | 2001 | MKK | 25 m | 1:08.24 | ||
14 | 189 | Andrén Axel | 2001 | MKK | 25 m | 1:09.20 | ||
15 | 232 | Waldo Alexander | 1998 | POSEIDON | 25 m | 1:09.55 | ||
16 | 246 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | 25 m | 1:10.03 | ||
17 | 149 | Cederholm Filip | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 1:10.17 | ||
18 | 317 | Forsgren Linus | 2003 | SK TRITON | 25 m | 1:10.33 | ||
19 | 215 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | 25 m | 1:10.49 | ||
20 | 4 | Ates Birkan | 2002 | SS DELFIN | 25 m | 1:10.75 | ||
21 | 94 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | 25 m | 1:10.97 | ||
22 | 320 | Nilsson Fredrik | 2002 | SK TRITON | 25 m | 1:11.18 | ||
23 | 133 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 1:11.57 | ||
24 | 63 | Edelhamre Kalle | 2003 | HS | 25 m | 1:11.74 | ||
25 | 170 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | 25 m | 1:11.77 | ||
26 | 71 | Jovic Alan | 2004 | HS | 25 m | 1:11.88 | ||
27 | 269 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | 25 m | 1:12.85 | ||
28 | 57 | Lupu Vlad | 2003 | HS | 50 m | 1:14.74 | ||
29 | 372 | Ingvarsson Wilmer | 2003 | ÄNGELHOLM | 50 m | 1:15.32 | ||
30 | 81 | Ljungbeck Simon | 2000 | SS IDEN | 50 m | 1:15.41 | ||
31 | 102 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 50 m | 1:15.87 | ||
32 | 105 | Kwant Niels | 2003 | KK KARPEN | 50 m | 1:15.88 | ||
33 | 103 | Bevréus William | 2003 | KK KARPEN | 50 m | 1:16.71 | ||
34 | 216 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | 50 m | 1:17.06 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |
Gren 28, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 121 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 1:00.87 | ||
2 | 28 | Edvardsson Albin | 2000 | HS | 25 m | 1:01.57 | ||
3 | 21 | Mathisen August | 2001 | HS | 25 m | 1:03.14 | ||
4 | 116 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 1:03.77 | ||
5 | 20 | Brolin John | 2002 | HS | 25 m | 1:05.18 | ||
6 | 406 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | 25 m | 1:05.32 | ||
7 | 23 | Fischer Daniel | 2002 | HS | 25 m | 1:06.37 | ||
8 | 119 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 1:06.83 | ||
9 | 102 | Sadoon Ahmed | 2002 | KSLS | 25 m | 1:07.71 | ||
10 | 174 | Diaz Joaquin | 2001 | MKK | 25 m | 1:07.92 | ||
11 | 82 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | 25 m | 1:08.28 | ||
12 | 171 | Andrén Axel | 2001 | MKK | 50 m | 1:08.29 | ||
13 | 363 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | 25 m | 1:08.34 | ||
14 | 194 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | 25 m | 1:08.63 | ||
15 | 39 | Lupu Vlad | 2003 | HS | 25 m | 1:08.84 | ||
16 | 118 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 1:09.41 | ||
17 | 266 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 1:09.44 | ||
18 | 55 | Jovic Alan | 2004 | HS | 50 m | 1:09.89 | ||
19 | 359 | Wergeland Nils | 2002 | POSEIDON | 25 m | 1:10.02 | ||
20 | 44 | Edelhamre Kalle | 2003 | HS | 25 m | 1:10.05 | ||
21 | 243 | Ates Birkan | 2002 | S 71 | 25 m | 1:10.37 | ||
22 | 50 | Kock Oliver | 2003 | HS | 25 m | 1:10.90 | ||
23 | 80 | Gladher Axel | 2006 | KARLSKRONA | 25 m | 1:10.92 | ||
24 | 183 | Beckman Bo | 2002 | MKK | 25 m | 1:11.02 | ||
25 | 54 | Juliusson Adam | 2004 | HS | 25 m | 1:11.11 | ||
26 | 62 | Andersson Niklas | 2005 | HS | 25 m | 1:11.47 | ||
27 | 68 | Svensson Malte | 2005 | HS | 25 m | 1:11.55 | ||
28 | 309 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | 25 m | 1:11.58 | ||
29 | 308 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | 25 m | 1:11.68 | ||
30 | 407 | Persson Aron | 2004 | YSTADS SS | 50 m | 1:11.93 | ||
31 | 368 | Ljungholm Nayan | 2005 | POSEIDON | 50 m | 1:13.62 | ||
32 | 205 | Beckman Bill | 2005 | MKK | 50 m | 1:13.89 | ||
33 | 290 | Ringström Max | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 1:14.27 | ||
34 | 181 | Lövberg Oskar | 2003 | MKK | 50 m | 1:14.73 | ||
35 | 202 | Vilhelmsson Svante | 2003 | MKK | 50 m | 1:14.82 | ||
36 | 108 | Olsson Jacob | 2006 | KSLS | 50 m | 1:14.92 | ||
37 | 239 | Lindskoug Jakob | 2004 | POSEIDON | 50 m | 1:15.06 | ||
38 | 8 | Laurén Malte | 2004 | SK HAJEN | 50 m | 1:15.09 | ||
39 | 170 | Romare Douglas | 2001 | MKK | 50 m | 1:15.15 | ||
40 | 91 | Kwant Niels | 2003 | KK KARPEN | 50 m | 1:15.88 | ||
41 | 195 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | 50 m | 1:15.89 | ||
42 | 229 | Henriksson Joel | 2003 | POSEIDON | 50 m | 1:16.31 | ||
43 | 252 | Olsson Hampus | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 1:13.60 | RES | |
44 | 155 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | 50 m | 1:18.71 | RES |
13 - 99 år |
1 | 121 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 1:00.87 | ||
2 | 28 | Edvardsson Albin | 2000 | HS | 25 m | 1:01.57 | ||
3 | 21 | Mathisen August | 2001 | HS | 25 m | 1:03.14 | ||
4 | 116 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 1:03.77 | ||
5 | 160 | Nilsson Felix | 1990 | MKK | 25 m | 1:03.98 | ||
6 | 20 | Brolin John | 2002 | HS | 25 m | 1:05.18 | ||
7 | 406 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | 25 m | 1:05.32 | ||
8 | 23 | Fischer Daniel | 2002 | HS | 25 m | 1:06.37 | ||
9 | 119 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 1:06.83 | ||
10 | 114 | Wede Jonatan | 1988 | LANDSKRONA | 25 m | 1:07.43 | ||
11 | 102 | Sadoon Ahmed | 2002 | KSLS | 25 m | 1:07.71 | ||
12 | 174 | Diaz Joaquin | 2001 | MKK | 25 m | 1:07.92 | ||
13 | 82 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | 25 m | 1:08.28 | ||
14 | 171 | Andrén Axel | 2001 | MKK | 50 m | 1:08.29 | ||
15 | 363 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | 25 m | 1:08.34 | ||
16 | 162 | Persson Anton | 1994 | MKK | 25 m | 1:08.54 | ||
17 | 194 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | 25 m | 1:08.63 | ||
18 | 39 | Lupu Vlad | 2003 | HS | 25 m | 1:08.84 | ||
19 | 118 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 1:09.41 | ||
20 | 266 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 1:09.44 | ||
21 | 92 | Skog Marcus | 1996 | KLIPPAN | 25 m | 1:09.67 | ||
22 | 55 | Jovic Alan | 2004 | HS | 50 m | 1:09.89 | ||
23 | 359 | Wergeland Nils | 2002 | POSEIDON | 25 m | 1:10.02 | ||
24 | 44 | Edelhamre Kalle | 2003 | HS | 25 m | 1:10.05 | ||
25 | 243 | Ates Birkan | 2002 | S 71 | 25 m | 1:10.37 | ||
26 | 50 | Kock Oliver | 2003 | HS | 25 m | 1:10.90 | ||
27 | 80 | Gladher Axel | 2006 | KARLSKRONA | 25 m | 1:10.92 | ||
28 | 183 | Beckman Bo | 2002 | MKK | 25 m | 1:11.02 | ||
29 | 54 | Juliusson Adam | 2004 | HS | 25 m | 1:11.11 | ||
30 | 62 | Andersson Niklas | 2005 | HS | 25 m | 1:11.47 | ||
31 | 68 | Svensson Malte | 2005 | HS | 25 m | 1:11.55 | ||
32 | 309 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | 25 m | 1:11.58 | ||
33 | 308 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | 25 m | 1:11.68 | ||
34 | 407 | Persson Aron | 2004 | YSTADS SS | 50 m | 1:11.93 | ||
35 | 368 | Ljungholm Nayan | 2005 | POSEIDON | 50 m | 1:13.62 | ||
36 | 205 | Beckman Bill | 2005 | MKK | 50 m | 1:13.89 | ||
37 | 290 | Ringström Max | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 1:14.27 | ||
38 | 181 | Lövberg Oskar | 2003 | MKK | 50 m | 1:14.73 | ||
39 | 202 | Vilhelmsson Svante | 2003 | MKK | 50 m | 1:14.82 | ||
40 | 108 | Olsson Jacob | 2006 | KSLS | 50 m | 1:14.92 | ||
41 | 239 | Lindskoug Jakob | 2004 | POSEIDON | 50 m | 1:15.06 | ||
42 | 8 | Laurén Malte | 2004 | SK HAJEN | 50 m | 1:15.09 | ||
43 | 170 | Romare Douglas | 2001 | MKK | 50 m | 1:15.15 | ||
44 | 91 | Kwant Niels | 2003 | KK KARPEN | 50 m | 1:15.88 | ||
45 | 195 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | 50 m | 1:15.89 | ||
46 | 229 | Henriksson Joel | 2003 | POSEIDON | 50 m | 1:16.31 | ||
47 | 331 | Nordh Andreas | 1991 | OSBY SS | SB14 | 25 m | 1:25.16 | |
48 | 252 | Olsson Hampus | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 1:13.60 | RES | |
49 | 279 | Andersson Mattias | 1996 | ÄNGELHOLM | 25 m | 1:14.80 | RES | |
50 | 155 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | 50 m | 1:18.71 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |
Gren 29, 400m Medley Damer Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 266 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | 25 m | 4:56.81 | ||
2 | 242 | Jendbro Sara | 2000 | POSEIDON | 50 m | 5:01.70 | ||
3 | 15 | Laurén Ella | 2001 | SK HAJEN | 25 m | 5:10.59 | ||
4 | 30 | Palmkvist Johanna | 1999 | HS | 25 m | 5:12.43 | ||
5 | 199 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 5:12.51 | ||
6 | 244 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | 25 m | 5:16.06 | ||
7 | 181 | Stenberg Sara | 2001 | MKK | 25 m | 5:16.21 | ||
8 | 11 | Wilhelmsson Sara | 2001 | ESLÖVS SS | 25 m | 5:16.41 | ||
9 | 219 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 50 m | 5:22.40 | ||
10 | 18 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 5:29.97 | ||
11 | 353 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | 50 m | 5:34.10 | ||
12 | 99 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | 50 m | 5:36.21 | ||
13 | 297 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | 50 m | 5:40.39 | ||
14 | 172 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | 50 m | 5:42.16 | ||
15 | 350 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | 50 m | 5:45.41 | ||
16 | 6 | Ragnarsson Emma | 2004 | SS DELFIN | 50 m | 5:46.56 | ||
17 | 19 | D´aubigné Tindra | 2004 | SK HAJEN | 50 m | 5:49.83 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |
Gren 29, 400m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 241 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | 25 m | 4:52.68 | ||
2 | 2 | Laurén Ella | 2001 | SK HAJEN | 25 m | 5:07.70 | ||
3 | 199 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 25 m | 5:08.92 | ||
4 | 362 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | 25 m | 5:12.04 | ||
5 | 244 | Ragnarsson Emma | 2004 | S 71 | 25 m | 5:14.70 | ||
6 | 367 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | 25 m | 5:14.83 | ||
7 | 7 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 5:20.03 | ||
8 | 275 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | 25 m | 5:23.24 | ||
9 | 251 | Johnsson Emmy | 2001 | SJÖBO SS | 50 m | 5:34.96 | ||
10 | 87 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | 50 m | 5:36.21 | ||
11 | 284 | Persson Ella | 2004 | ÄNGELHOLM | 50 m | 5:44.84 | ||
12 | 135 | Pettersson My | 2006 | LANDSKRONA | 50 m | 5:46.27 | ||
13 | 157 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | 50 m | 5:48.95 | ||
14 | 152 | Nilsson Julia | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 5:52.62 |
13 - 99 år |
1 | 241 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | 25 m | 4:52.68 | ||
2 | 2 | Laurén Ella | 2001 | SK HAJEN | 25 m | 5:07.70 | ||
3 | 199 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 25 m | 5:08.92 | ||
4 | 362 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | 25 m | 5:12.04 | ||
5 | 244 | Ragnarsson Emma | 2004 | S 71 | 25 m | 5:14.70 | ||
6 | 367 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | 25 m | 5:14.83 | ||
7 | 7 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 5:20.03 | ||
8 | 275 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | 25 m | 5:23.24 | ||
9 | 251 | Johnsson Emmy | 2001 | SJÖBO SS | 50 m | 5:34.96 | ||
10 | 87 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | 50 m | 5:36.21 | ||
11 | 284 | Persson Ella | 2004 | ÄNGELHOLM | 50 m | 5:44.84 | ||
12 | 135 | Pettersson My | 2006 | LANDSKRONA | 50 m | 5:46.27 | ||
13 | 157 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | 50 m | 5:48.95 | ||
14 | 152 | Nilsson Julia | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 5:52.62 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |
Gren 30, 100m Fjärilsim Herrar Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 274 | Larsson Isak | 2000 | SJÖBO SS | 25 m | 55.83 | ||
2 | 137 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 56.32 | ||
3 | 204 | Falk David | 2003 | MKK | 25 m | 57.31 | ||
4 | 35 | Varga Stefan | 2000 | HS | 50 m | 57.39 | ||
5 | 27 | Kerman William | 2001 | HS | 25 m | 57.56 | ||
6 | 211 | Olsson Primus | 2000 | MKK | 25 m | 57.65 | ||
7 | 234 | Olsson Jesper | 1998 | POSEIDON | 25 m | 57.70 | ||
8 | 345 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 57.83 | ||
9 | 300 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | 25 m | 57.93 | ||
10 | 44 | Vollmer Dante | 2001 | HS | 25 m | 58.42 | ||
11 | 168 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | 25 m | 58.50 | ||
12 | 347 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 58.53 | ||
13 | 374 | Trudov Alexander | 1999 | ÄNGELHOLM | 25 m | 58.93 | ||
14 | 366 | Hellzén Petter | 2000 | ÄNGELHOLM | 25 m | 58.99 | ||
15 | 39 | Persson Gustav | 2000 | HS | 50 m | 59.52 | ||
16 | 2 | Petersen Jakob | 2001 | SS DELFIN | 25 m | 59.53 | ||
17 | 212 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | 25 m | 59.92 | ||
18 | 356 | Lundgren Sebastian | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 1:00.22 | ||
19 | 171 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | 25 m | 1:00.51 | ||
20 | 190 | Ringdahl Adam | 1998 | MKK | 25 m | 1:00.73 | ||
21 | 298 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | 25 m | 1:00.74 | ||
22 | 196 | Falk Robin | 2001 | MKK | 25 m | 1:00.97 | ||
23 | 12 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | 25 m | 1:01.12 | ||
24 | 193 | Hinderup Filip | 2001 | MKK | 25 m | 1:01.13 | ||
25 | 135 | Brinkhagen Tim | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 1:01.23 | ||
26 | 64 | Lundblad William | 2004 | HS | 50 m | 1:01.31 | ||
27 | 49 | Hysing Elias | 2000 | HS | 25 m | 1:01.40 | ||
28 | 381 | Greiner Stig | 2003 | ÄNGELHOLM | 25 m | 1:01.46 | ||
29 | 235 | Dahlén Alexander | 1999 | POSEIDON | 50 m | 1:01.47 | ||
30 | 236 | Nolén Nicolas | 2000 | POSEIDON | 25 m | 1:01.51 | ||
31 | 246 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | 25 m | 1:01.91 | ||
32 | 4 | Ates Birkan | 2002 | SS DELFIN | 25 m | 1:02.59 | ||
33 | 250 | Hörestrand Axel | 2002 | POSEIDON | 25 m | 1:03.06 | ||
34 | 151 | Rydgren Markus | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 1:04.05 | ||
35 | 188 | Romare Douglas | 2001 | MKK | 50 m | 1:04.10 | ||
36 | 88 | Werner Jakob | 2000 | KARLSKRONA | 50 m | 1:04.79 | ||
37 | 103 | Bevréus William | 2003 | KK KARPEN | 50 m | 1:04.87 | ||
38 | 214 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | 50 m | 1:05.05 | ||
39 | 102 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 50 m | 1:05.23 | ||
40 | 116 | Johnsson Joel | 2000 | KSLS | 50 m | 1:05.62 | ||
41 | 299 | Andersson Vilhelm | 2002 | SK SYDSIM | 50 m | 1:05.64 | ||
42 | 359 | Jespersen Emil | 2001 | YSTADS SS | 50 m | 1:05.73 | ||
43 | 326 | Palminger Jonathan | 2004 | SK TRITON | 50 m | 1:05.85 | ||
44 | 105 | Kwant Niels | 2003 | KK KARPEN | 50 m | 1:05.98 | ||
45 | 89 | Barkrot Marcus | 2002 | KARLSKRONA | 50 m | 1:06.45 | ||
46 | 324 | Persson Noel | 2002 | SK TRITON | 50 m | 1:06.53 | ||
47 | 403 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | 50 m | 1:06.58 | ||
48 | 62 | Cederlund Henning | 2003 | HS | 50 m | 1:06.74 | ||
49 | 249 | Sivolov Ivan | 2003 | POSEIDON | 50 m | 1:07.06 | ||
50 | 348 | Ahlbin Noel | 2004 | VELLINGE-N | 50 m | 1:07.29 | ||
51 | 430 | Claeson Fabian | 2002 | OSBY SS | S9 | 25 m | 1:21.90 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |
Gren 30, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 271 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 55.06 | ||
2 | 22 | Rydahl Johan | 2001 | HS | 50 m | 55.29 | ||
3 | 360 | Falk David | 2003 | POSEIDON | 25 m | 55.69 | ||
4 | 30 | Auer Axel | 2003 | HS | 25 m | 56.56 | ||
5 | 339 | Kerman William | 2001 | HS | 25 m | 56.72 | ||
6 | 34 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | 50 m | 57.06 | ||
7 | 351 | Larsson Isak | 2000 | POSEIDON | 50 m | 57.49 | ||
8 | 380 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | 25 m | 57.65 | ||
9 | 361 | Modigh Joar | 2001 | POSEIDON | 50 m | 58.14 | ||
10 | 405 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | 25 m | 58.28 | ||
11 | 355 | Hangård Ian | 2002 | POSEIDON | 50 m | 58.50 | ||
12 | 28 | Edvardsson Albin | 2000 | HS | 25 m | 58.61 | ||
13 | 33 | Lind Gustav | 2002 | HS | 25 m | 58.68 | ||
14 | 45 | Lundblad William | 2004 | HS | 50 m | 58.75 | ||
15 | 353 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 25 m | 59.17 | ||
16 | 314 | Lundgren Sebastian | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 59.19 | ||
17 | 410 | Cercado Alexander | 2004 | HS | 25 m | 59.70 | ||
18 | 97 | Petersen Jakob | 2001 | KSLS | 25 m | 59.76 | ||
19 | 335 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | 25 m | 59.88 | ||
20 | 89 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 1:00.03 | ||
21 | 52 | Tjärnberg Felix | 2005 | HS | 50 m | 1:00.63 | ||
22 | 50 | Kock Oliver | 2003 | HS | 25 m | 1:00.81 | ||
23 | 132 | Rydgren Markus | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 1:00.95 | ||
24 | 406 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | 25 m | 1:01.19 | ||
25 | 171 | Andrén Axel | 2001 | MKK | 25 m | 1:01.24 | ||
26 | 391 | Palminger Jonathan | 2004 | SK TRITON | 25 m | 1:01.44 | ||
27 | 75 | Barkrot Marcus | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 1:01.50 | ||
28 | 170 | Romare Douglas | 2001 | MKK | 25 m | 1:01.53 | ||
29 | 91 | Kwant Niels | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 1:01.76 | ||
30 | 288 | Lloyd Axel | 1999 | TRELLEBORG | 25 m | 1:02.18 | ||
31 | 205 | Beckman Bill | 2005 | MKK | 25 m | 1:02.22 | ||
32 | 85 | Micin Dennis | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 1:02.27 | ||
33 | 363 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | 25 m | 1:02.28 | ||
34 | 302 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 1:02.69 | ||
35 | 62 | Andersson Niklas | 2005 | HS | 25 m | 1:02.80 | ||
36 | 365 | Sivolov Ivan | 2003 | POSEIDON | 50 m | 1:02.96 | ||
37 | 379 | Andersson Vilhelm | 2002 | SK SYDSIM | 50 m | 1:03.90 | ||
38 | 193 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | 50 m | 1:03.96 | ||
39 | 274 | Ahlbin Noel | 2004 | VELLINGE-N | 50 m | 1:05.37 | ||
40 | 44 | Edelhamre Kalle | 2003 | HS | 50 m | 1:05.51 | ||
41 | 228 | Malm Melvin | 2004 | POSEIDON | 50 m | 1:05.71 | ||
42 | 309 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | 50 m | 1:05.72 | ||
43 | 290 | Ringström Max | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 1:05.86 | ||
44 | 293 | Romare Ludvig | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 1:06.11 | ||
45 | 392 | Borg Victor | 2005 | SK TRITON | 50 m | 1:06.15 | ||
46 | 110 | Jönsson Felix | 2004 | KSLS | 50 m | 1:06.16 | ||
47 | 345 | Larsson Alexander | 2003 | HS | 50 m | 1:06.16 | ||
48 | 384 | Rosenkvist Felix | 2004 | SK SYDSIM | 50 m | 1:06.26 | ||
49 | 53 | Vaide Axel | 2005 | HS | 50 m | 1:06.34 | ||
50 | 192 | Nillund Seth | 2005 | MKK | 50 m | 1:06.70 | ||
51 | 273 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 1:07.15 | ||
52 | 236 | Pettersson Martin | 2005 | POSEIDON | 50 m | 1:07.28 | ||
53 | 333 | Claeson Fabian | 2002 | OSBY SS | S9 | 25 m | 1:21.90 | |
54 | 245 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | 25 m | 1:04.71 | RES | |
55 | 77 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | 25 m | 1:05.67 | RES | |
56 | 93 | Aadli Casper | 2000 | KLIPPAN | 50 m | 1:10.05 | RES |
13 - 99 år |
1 | 271 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 55.06 | ||
2 | 22 | Rydahl Johan | 2001 | HS | 50 m | 55.29 | ||
3 | 360 | Falk David | 2003 | POSEIDON | 25 m | 55.69 | ||
4 | 348 | Bergenzaun Sebastian | 1991 | POSEIDON | 50 m | 55.84 | ||
5 | 30 | Auer Axel | 2003 | HS | 25 m | 56.56 | ||
6 | 339 | Kerman William | 2001 | HS | 25 m | 56.72 | ||
7 | 34 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | 50 m | 57.06 | ||
8 | 351 | Larsson Isak | 2000 | POSEIDON | 50 m | 57.49 | ||
9 | 380 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | 25 m | 57.65 | ||
10 | 361 | Modigh Joar | 2001 | POSEIDON | 50 m | 58.14 | ||
11 | 405 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | 25 m | 58.28 | ||
12 | 355 | Hangård Ian | 2002 | POSEIDON | 50 m | 58.50 | ||
13 | 28 | Edvardsson Albin | 2000 | HS | 25 m | 58.61 | ||
14 | 33 | Lind Gustav | 2002 | HS | 25 m | 58.68 | ||
15 | 45 | Lundblad William | 2004 | HS | 50 m | 58.75 | ||
16 | 165 | Nicklasson Erik | 1998 | MKK | 50 m | 59.11 | ||
17 | 353 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 25 m | 59.17 | ||
18 | 314 | Lundgren Sebastian | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 59.19 | ||
19 | 410 | Cercado Alexander | 2004 | HS | 25 m | 59.70 | ||
20 | 97 | Petersen Jakob | 2001 | KSLS | 25 m | 59.76 | ||
21 | 335 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | 25 m | 59.88 | ||
22 | 89 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 1:00.03 | ||
23 | 52 | Tjärnberg Felix | 2005 | HS | 50 m | 1:00.63 | ||
24 | 50 | Kock Oliver | 2003 | HS | 25 m | 1:00.81 | ||
25 | 132 | Rydgren Markus | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 1:00.95 | ||
26 | 406 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | 25 m | 1:01.19 | ||
27 | 171 | Andrén Axel | 2001 | MKK | 25 m | 1:01.24 | ||
28 | 391 | Palminger Jonathan | 2004 | SK TRITON | 25 m | 1:01.44 | ||
29 | 75 | Barkrot Marcus | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 1:01.50 | ||
30 | 114 | Wede Jonatan | 1988 | LANDSKRONA | 50 m | 1:01.51 | ||
31 | 170 | Romare Douglas | 2001 | MKK | 25 m | 1:01.53 | ||
32 | 91 | Kwant Niels | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 1:01.76 | ||
33 | 288 | Lloyd Axel | 1999 | TRELLEBORG | 25 m | 1:02.18 | ||
34 | 205 | Beckman Bill | 2005 | MKK | 25 m | 1:02.22 | ||
35 | 85 | Micin Dennis | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 1:02.27 | ||
36 | 363 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | 25 m | 1:02.28 | ||
37 | 172 | Ringdahl Adam | 1998 | MKK | 50 m | 1:02.47 | ||
38 | 302 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 1:02.69 | ||
39 | 62 | Andersson Niklas | 2005 | HS | 25 m | 1:02.80 | ||
40 | 365 | Sivolov Ivan | 2003 | POSEIDON | 50 m | 1:02.96 | ||
41 | 379 | Andersson Vilhelm | 2002 | SK SYDSIM | 50 m | 1:03.90 | ||
42 | 193 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | 50 m | 1:03.96 | ||
43 | 274 | Ahlbin Noel | 2004 | VELLINGE-N | 50 m | 1:05.37 | ||
44 | 44 | Edelhamre Kalle | 2003 | HS | 50 m | 1:05.51 | ||
45 | 228 | Malm Melvin | 2004 | POSEIDON | 50 m | 1:05.71 | ||
46 | 309 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | 50 m | 1:05.72 | ||
47 | 290 | Ringström Max | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 1:05.86 | ||
48 | 293 | Romare Ludvig | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 1:06.11 | ||
49 | 392 | Borg Victor | 2005 | SK TRITON | 50 m | 1:06.15 | ||
50 | 110 | Jönsson Felix | 2004 | KSLS | 50 m | 1:06.16 | ||
51 | 345 | Larsson Alexander | 2003 | HS | 50 m | 1:06.16 | ||
52 | 384 | Rosenkvist Felix | 2004 | SK SYDSIM | 50 m | 1:06.26 | ||
53 | 53 | Vaide Axel | 2005 | HS | 50 m | 1:06.34 | ||
54 | 192 | Nillund Seth | 2005 | MKK | 50 m | 1:06.70 | ||
55 | 273 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 1:07.15 | ||
56 | 236 | Pettersson Martin | 2005 | POSEIDON | 50 m | 1:07.28 | ||
57 | 327 | Karlsson Sebastian | 1993 | KARLSKRONA | S14 | 25 m | 1:08.57 | |
58 | 331 | Nordh Andreas | 1991 | OSBY SS | S14 | 25 m | 1:12.71 | |
59 | 333 | Claeson Fabian | 2002 | OSBY SS | S9 | 25 m | 1:21.90 | |
60 | 245 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | 25 m | 1:04.71 | RES | |
61 | 77 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | 25 m | 1:05.67 | RES | |
62 | 93 | Aadli Casper | 2000 | KLIPPAN | 50 m | 1:10.05 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |
Gren 31, 100m Ryggsim Damer Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 370 | Rosvall Hanna | 2000 | ÄNGELHOLM | 25 m | 58.40 | ||
2 | 368 | Liljeqvist Ida | 1999 | ÄNGELHOLM | 25 m | 1:02.52 | ||
3 | 42 | Åberg Victoria | 2001 | HS | 25 m | 1:02.79 | ||
4 | 37 | Stenhård Julia | 2000 | HS | 25 m | 1:02.93 | ||
5 | 205 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | 25 m | 1:05.11 | ||
6 | 201 | Vileus Emma | 2001 | MKK | 25 m | 1:05.26 | ||
7 | 141 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 1:05.45 | ||
8 | 386 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEBORG | 25 m | 1:05.63 | ||
9 | 278 | Larsson Minna | 2002 | SJÖBO SS | 25 m | 1:06.06 | ||
10 | 388 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | 25 m | 1:06.12 | ||
11 | 53 | Johansson Alicia | 2003 | HS | 25 m | 1:06.77 | ||
12 | 165 | Persson Emma | 1999 | SK LÖDDE | 25 m | 1:07.18 | ||
13 | 297 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | 25 m | 1:07.24 | ||
14 | 217 | Bjurnemark Lovisa | 2003 | MKK | 25 m | 1:07.26 | ||
15 | 369 | Ingvarsson Miranda | 2001 | ÄNGELHOLM | 25 m | 1:07.41 | ||
16 | 86 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 1:07.43 | ||
17 | 182 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | 25 m | 1:07.57 | ||
18 | 387 | Olsson-Lindhé Hannah | 2003 | TRELLEBORG | 25 m | 1:08.03 | ||
19 | 331 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | 25 m | 1:08.12 | ||
20 | 233 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | 25 m | 1:08.24 | ||
21 | 150 | Ek-Värn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 1:08.25 | ||
22 | 413 | Cato Agnes | 2001 | OSBY SS | 25 m | 1:08.28 | ||
23 | 132 | Rundblad Elin | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 1:08.36 | ||
24 | 352 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 1:08.38 | ||
25 | 48 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | 25 m | 1:08.43 | ||
26 | 72 | Andersson Elsa | 2004 | HS | 25 m | 1:08.55 | ||
27 | 389 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 1:09.10 | ||
28 | 328 | Nolén Mica | 2004 | SK TRITON | 25 m | 1:09.29 | ||
29 | 121 | Jarl Halvarsson Olivia | 2003 | KSLS | 25 m | 1:09.34 | ||
30 | 194 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 1:09.34 | ||
31 | 200 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | 25 m | 1:09.42 | ||
32 | 143 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 1:09.55 | ||
33 | 332 | Blomliden Maja | 2004 | SK TRITON | 25 m | 1:09.56 | ||
34 | 74 | Podric Nina | 2004 | HS | 50 m | 1:11.40 | ||
35 | 92 | Ljungcrantz Emma | 2001 | KARLSKRONA | 50 m | 1:11.64 | ||
36 | 319 | Björkman Karin | 2001 | SK TRITON | 50 m | 1:12.98 | ||
37 | 20 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | 50 m | 1:12.99 | ||
38 | 144 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 1:13.49 | ||
39 | 303 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | 50 m | 1:13.60 | ||
40 | 147 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 1:13.66 | ||
41 | 334 | Öhlin Tyra | 2004 | SK TRITON | 50 m | 1:14.42 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |
Gren 31, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 18 | Stenhård Julia | 2000 | HS | 25 m | 1:02.09 | ||
2 | 289 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | 25 m | 1:03.34 | ||
3 | 182 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | 25 m | 1:03.96 | ||
4 | 131 | Ek-Värn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 1:04.44 | ||
5 | 37 | Johansson Alicia | 2003 | HS | 25 m | 1:05.02 | ||
6 | 17 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | 25 m | 1:05.44 | ||
7 | 123 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 1:05.45 | ||
8 | 395 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | 25 m | 1:05.69 | ||
9 | 125 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 1:06.00 | ||
10 | 191 | Winblad Tea | 2004 | MKK | 25 m | 1:06.04 | ||
11 | 60 | Andersson Hildur | 2005 | HS | 25 m | 1:06.13 | ||
12 | 66 | Bexell Liv | 2005 | HS | 25 m | 1:06.24 | ||
13 | 74 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 1:06.26 | ||
14 | 277 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 1:06.48 | ||
15 | 349 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | 25 m | 1:07.10 | ||
16 | 70 | Podric Nina | 2004 | HS | 25 m | 1:07.20 | ||
17 | 197 | Bjurnemark Lovisa | 2003 | MKK | 25 m | 1:07.26 | ||
18 | 105 | Jarl Halvarsson Olivia | 2003 | KSLS | 25 m | 1:07.81 | ||
19 | 291 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 1:07.84 | ||
20 | 223 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 25 m | 1:07.95 | ||
21 | 377 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | 25 m | 1:08.04 | ||
22 | 278 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | 25 m | 1:08.63 | ||
23 | 47 | Littorin Tyra | 2004 | HS | 25 m | 1:08.67 | ||
24 | 176 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | 25 m | 1:08.73 | ||
25 | 129 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 1:08.92 | ||
26 | 222 | Seipp Selma | 2005 | OSBY SS | 25 m | 1:09.28 | ||
27 | 46 | Agrell Angelina | 2003 | HS | 25 m | 1:09.45 | ||
28 | 69 | Pavlovic Kornelia | 2004 | HS | 25 m | 1:09.99 | ||
29 | 83 | Nilsson Lovisa | 2006 | KARLSKRONA | 25 m | 1:11.16 | ||
30 | 134 | Siversson Tova | 2005 | LANDSKRONA | 25 m | 1:11.16 | ||
31 | 232 | Nordberg Ida | 2006 | POSEIDON | 50 m | 1:12.35 | ||
32 | 103 | Thulin Annie | 2003 | KSLS | 50 m | 1:12.40 | ||
33 | 203 | Persson Amanda | 2005 | MKK | 50 m | 1:13.08 | ||
34 | 124 | Röiseth Tilde | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 1:13.27 | ||
35 | 126 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 1:13.49 | ||
36 | 178 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | 50 m | 1:13.73 | ||
37 | 104 | Jarl Halvarsson Frida | 2003 | KSLS | 50 m | 1:14.02 | ||
38 | 264 | Jeppsson Ida | 2004 | SK TRITON | 50 m | 1:14.13 | ||
39 | 265 | Öhlin Tyra | 2004 | SK TRITON | 50 m | 1:14.42 | ||
40 | 332 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | S14 | 25 m | 1:26.39 | |
41 | 81 | Lindén Tove | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 1:13.92 | RES | |
42 | 79 | Nilsson Aurora | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 1:14.08 | RES | |
43 | 157 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | 25 m | 1:14.14 | RES |
13 - 99 år |
1 | 18 | Stenhård Julia | 2000 | HS | 25 m | 1:02.09 | ||
2 | 289 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | 25 m | 1:03.34 | ||
3 | 182 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | 25 m | 1:03.96 | ||
4 | 131 | Ek-Värn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 1:04.44 | ||
5 | 37 | Johansson Alicia | 2003 | HS | 25 m | 1:05.02 | ||
6 | 17 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | 25 m | 1:05.44 | ||
7 | 123 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 1:05.45 | ||
8 | 395 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | 25 m | 1:05.69 | ||
9 | 125 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 1:06.00 | ||
10 | 191 | Winblad Tea | 2004 | MKK | 25 m | 1:06.04 | ||
11 | 60 | Andersson Hildur | 2005 | HS | 25 m | 1:06.13 | ||
12 | 66 | Bexell Liv | 2005 | HS | 25 m | 1:06.24 | ||
13 | 74 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 1:06.26 | ||
14 | 277 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 1:06.48 | ||
15 | 349 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | 25 m | 1:07.10 | ||
16 | 70 | Podric Nina | 2004 | HS | 25 m | 1:07.20 | ||
17 | 197 | Bjurnemark Lovisa | 2003 | MKK | 25 m | 1:07.26 | ||
18 | 105 | Jarl Halvarsson Olivia | 2003 | KSLS | 25 m | 1:07.81 | ||
19 | 291 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 1:07.84 | ||
20 | 223 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 25 m | 1:07.95 | ||
21 | 377 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | 25 m | 1:08.04 | ||
22 | 278 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | 25 m | 1:08.63 | ||
23 | 47 | Littorin Tyra | 2004 | HS | 25 m | 1:08.67 | ||
24 | 176 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | 25 m | 1:08.73 | ||
25 | 129 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 1:08.92 | ||
26 | 222 | Seipp Selma | 2005 | OSBY SS | 25 m | 1:09.28 | ||
27 | 46 | Agrell Angelina | 2003 | HS | 25 m | 1:09.45 | ||
28 | 69 | Pavlovic Kornelia | 2004 | HS | 25 m | 1:09.99 | ||
29 | 83 | Nilsson Lovisa | 2006 | KARLSKRONA | 25 m | 1:11.16 | ||
30 | 134 | Siversson Tova | 2005 | LANDSKRONA | 25 m | 1:11.16 | ||
31 | 232 | Nordberg Ida | 2006 | POSEIDON | 50 m | 1:12.35 | ||
32 | 103 | Thulin Annie | 2003 | KSLS | 50 m | 1:12.40 | ||
33 | 203 | Persson Amanda | 2005 | MKK | 50 m | 1:13.08 | ||
34 | 124 | Röiseth Tilde | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 1:13.27 | ||
35 | 126 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 1:13.49 | ||
36 | 178 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | 50 m | 1:13.73 | ||
37 | 104 | Jarl Halvarsson Frida | 2003 | KSLS | 50 m | 1:14.02 | ||
38 | 264 | Jeppsson Ida | 2004 | SK TRITON | 50 m | 1:14.13 | ||
39 | 265 | Öhlin Tyra | 2004 | SK TRITON | 50 m | 1:14.42 | ||
40 | 332 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | S14 | 25 m | 1:26.39 | |
41 | 81 | Lindén Tove | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 1:13.92 | RES | |
42 | 79 | Nilsson Aurora | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 1:14.08 | RES | |
43 | 157 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | 25 m | 1:14.14 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |
Gren 32, 1500m Frisim Damer Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 240 | Karlsson Moa | 2002 | POSEIDON | 25 m | 17:39.96 | ||
2 | 404 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 17:44.82 | ||
3 | 131 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 17:46.67 | ||
4 | 34 | Hallbäck Ebba | 2000 | HS | 50 m | 17:48.90 | ||
5 | 355 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 17:58.74 | ||
6 | 276 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | SJÖBO SS | 25 m | 18:03.37 | ||
7 | 11 | Wilhelmsson Sara | 2001 | ESLÖVS SS | 25 m | 18:09.78 | ||
8 | 68 | Nordén Emilia | 2003 | HS | 50 m | 18:24.43 | ||
9 | 169 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | 25 m | 18:29.37 | ||
10 | 117 | Nyborg Saga | 2003 | KSLS | 25 m | 18:40.07 | ||
11 | 267 | Ericsson Tilda | 2002 | S 71 | 50 m | 19:08.39 | ||
12 | 305 | Ostreus Lina | 2002 | SK SYDSIM | 25 m | 19:27.24 | ||
13 | 357 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | 25 m | 19:36.77 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |
Gren 32, 1500m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 354 | Karlsson Moa | 2002 | POSEIDON | 25 m | 17:02.17 | ||
2 | 48 | Nordén Emilia | 2003 | HS | 25 m | 17:34.41 | ||
3 | 117 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | 50 m | 17:51.28 | ||
4 | 313 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 18:03.06 | ||
5 | 358 | Åsberg Carolina | 2002 | POSEIDON | 25 m | 18:31.79 | ||
6 | 35 | Jälminger Ebba | 2002 | HS | 25 m | 18:38.53 | ||
7 | 9 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | 25 m | 18:43.94 | ||
8 | 281 | Andersson Emmie | 2003 | ÄNGELHOLM | 25 m | 19:11.52 | ||
9 | 187 | Ostreus Lina | 2002 | MKK | 25 m | 19:12.21 | ||
10 | 315 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | 25 m | 19:26.00 | ||
11 | 267 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 19:29.05 | ||
12 | 265 | Öhlin Tyra | 2004 | SK TRITON | 25 m | 19:32.86 | ||
13 | 59 | Jönsson Ebba | 2005 | HS | 25 m | 19:45.99 | ||
14 | 231 | Hake Sofia | 2003 | POSEIDON | 25 m | 19:47.96 | ||
15 | 157 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | 50 m | 20:20.43 | ||
16 | 63 | Vollmer Vega | 2005 | HS | 25 m | 20:55.19 | ||
17 | 196 | Ask Beatrice | 2005 | MKK | 25 m | 21:07.68 |
13 - 99 år |
1 | 354 | Karlsson Moa | 2002 | POSEIDON | 25 m | 17:02.17 | ||
2 | 48 | Nordén Emilia | 2003 | HS | 25 m | 17:34.41 | ||
3 | 117 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | 50 m | 17:51.28 | ||
4 | 313 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 18:03.06 | ||
5 | 358 | Åsberg Carolina | 2002 | POSEIDON | 25 m | 18:31.79 | ||
6 | 35 | Jälminger Ebba | 2002 | HS | 25 m | 18:38.53 | ||
7 | 9 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | 25 m | 18:43.94 | ||
8 | 281 | Andersson Emmie | 2003 | ÄNGELHOLM | 25 m | 19:11.52 | ||
9 | 187 | Ostreus Lina | 2002 | MKK | 25 m | 19:12.21 | ||
10 | 315 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | 25 m | 19:26.00 | ||
11 | 267 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 19:29.05 | ||
12 | 265 | Öhlin Tyra | 2004 | SK TRITON | 25 m | 19:32.86 | ||
13 | 59 | Jönsson Ebba | 2005 | HS | 25 m | 19:45.99 | ||
14 | 231 | Hake Sofia | 2003 | POSEIDON | 25 m | 19:47.96 | ||
15 | 157 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | 50 m | 20:20.43 | ||
16 | 63 | Vollmer Vega | 2005 | HS | 25 m | 20:55.19 | ||
17 | 196 | Ask Beatrice | 2005 | MKK | 25 m | 21:07.68 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |
Gren 33, 50m Ryggsim Herrar Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 274 | Larsson Isak | 2000 | SJÖBO SS | 25 m | 26.35 | ||
2 | 129 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 26.89 | ||
3 | 345 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 26.98 | ||
4 | 128 | Svensson Hampus | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 27.46 | ||
5 | 186 | Ludvigsson Sten | 1998 | MKK | 25 m | 27.60 | ||
6 | 32 | Vikström Isak | 1999 | HS | 25 m | 27.85 | ||
7 | 329 | Nilsson Arvid | 2003 | SK TRITON | 25 m | 28.02 | ||
8 | 136 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 28.03 | ||
9 | 43 | Fischer Daniel | 2002 | HS | 25 m | 28.35 | ||
10 | 361 | Stoltz Erik | 1998 | YSTADS SS | 25 m | 28.53 | ||
11 | 103 | Bevréus William | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 28.57 | ||
12 | 135 | Brinkhagen Tim | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 28.89 | ||
13 | 170 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | 25 m | 28.90 | ||
14 | 375 | Vaide Hugo | 2003 | ÄNGELHOLM | 25 m | 28.92 | ||
15 | 149 | Cederholm Filip | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 29.01 | ||
16 | 3 | Berthelsson Tim | 2000 | SS DELFIN | 25 m | 29.28 | ||
17 | 166 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | 25 m | 29.41 | ||
18 | 4 | Ates Birkan | 2002 | SS DELFIN | 25 m | 29.48 | ||
19 | 17 | Agardh Gabriel | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 29.59 | ||
20 | 371 | Juliusson Erik | 1998 | ÄNGELHOLM | 25 m | 29.72 | ||
21 | 277 | Persson Alfred | 2000 | SJÖBO SS | 25 m | 29.73 | ||
22 | 191 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | 25 m | 29.82 | ||
23 | 302 | Grandin Thor | 2002 | SK SYDSIM | 25 m | 29.92 | ||
24 | 221 | Bech Liam | 2003 | MKK | 25 m | 30.03 | ||
25 | 183 | Stenberg Philip | 2001 | MKK | 25 m | 30.20 | ||
26 | 184 | Hagerström Tim | 1999 | MKK | 25 m | 30.23 | ||
27 | 372 | Ingvarsson Wilmer | 2003 | ÄNGELHOLM | 25 m | 30.23 | ||
28 | 359 | Jespersen Emil | 2001 | YSTADS SS | 25 m | 30.32 | ||
29 | 88 | Werner Jakob | 2000 | KARLSKRONA | 25 m | 30.36 | ||
30 | 73 | Olsson Olle | 2004 | HS | 25 m | 30.39 | ||
31 | 71 | Jovic Alan | 2004 | HS | 25 m | 30.49 | ||
32 | 114 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | 25 m | 30.52 | ||
33 | 167 | Larsson Elliot | 2000 | SK LÖDDE | 25 m | 30.62 | ||
34 | 265 | Rantzow Philip | 1999 | S 71 | 25 m | 30.67 | ||
35 | 210 | Ghidini Simon | 2001 | MKK | 50 m | 31.93 | ||
36 | 381 | Greiner Stig | 2003 | ÄNGELHOLM | 50 m | 32.16 | ||
37 | 91 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | 50 m | 32.29 | ||
38 | 252 | Henriksson Joel | 2003 | POSEIDON | 50 m | 32.29 | ||
39 | 248 | Pettersson Emil | 2002 | POSEIDON | 50 m | 32.83 | ||
40 | 403 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | 50 m | 32.83 | ||
41 | 89 | Barkrot Marcus | 2002 | KARLSKRONA | 50 m | 32.95 | ||
42 | 304 | Seanderdahl Jonathan | 2002 | SK SYDSIM | 50 m | 33.00 | ||
43 | 346 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | 50 m | 33.04 | ||
44 | 390 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 33.47 | ||
45 | 378 | Stokholm Gustaf | 2004 | ÄNGELHOLM | 50 m | 33.56 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |
Gren 33, 50m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 351 | Larsson Isak | 2000 | POSEIDON | 25 m | 25.82 | ||
2 | 380 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | 25 m | 26.83 | ||
3 | 115 | Svensson Hampus | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 26.91 | ||
4 | 269 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 26.98 | ||
5 | 120 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | 50 m | 27.50 | ||
6 | 36 | Vaide Hugo | 2003 | HS | 25 m | 27.75 | ||
7 | 243 | Ates Birkan | 2002 | S 71 | 25 m | 27.99 | ||
8 | 262 | Nilsson Arvid | 2003 | SK TRITON | 25 m | 28.02 | ||
9 | 153 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 28.31 | ||
10 | 359 | Wergeland Nils | 2002 | POSEIDON | 25 m | 28.52 | ||
11 | 352 | Östlund Gustav | 2000 | POSEIDON | 25 m | 28.94 | ||
12 | 282 | Stokholm Gustaf | 2004 | ÄNGELHOLM | 25 m | 29.10 | ||
13 | 183 | Beckman Bo | 2002 | MKK | 25 m | 29.24 | ||
14 | 77 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | 25 m | 29.39 | ||
15 | 201 | Bech Liam | 2003 | MKK | 25 m | 29.59 | ||
16 | 302 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 29.61 | ||
17 | 378 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | 25 m | 29.76 | ||
18 | 402 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 29.87 | ||
19 | 173 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | 25 m | 29.90 | ||
20 | 43 | Cederlund Henning | 2003 | HS | 25 m | 29.93 | ||
21 | 276 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | 25 m | 30.07 | ||
22 | 100 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | 25 m | 30.18 | ||
23 | 89 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 30.28 | ||
24 | 113 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | 25 m | 30.34 | ||
25 | 233 | Bontidean Lucas | 2005 | POSEIDON | 25 m | 30.41 | ||
26 | 253 | Rosberg Alfred | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 30.52 | ||
27 | 151 | Larsson Elliot | 2000 | SK LÖDDE | 25 m | 30.62 | ||
28 | 270 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | 50 m | 30.81 | ||
29 | 292 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 31.27 | ||
30 | 234 | Olofsson David | 2004 | POSEIDON | 50 m | 31.82 | ||
31 | 192 | Nillund Seth | 2005 | MKK | 50 m | 32.15 | ||
32 | 293 | Romare Ludvig | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 32.35 | ||
33 | 266 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 32.56 | ||
34 | 106 | Glans Jacob | 2006 | KSLS | 50 m | 32.65 | ||
35 | 364 | Pettersson Emil | 2002 | POSEIDON | 50 m | 32.75 | ||
36 | 345 | Larsson Alexander | 2003 | HS | 50 m | 32.98 | ||
37 | 101 | Modig Herman | 2003 | KSLS | 50 m | 32.99 | ||
38 | 384 | Rosenkvist Felix | 2004 | SK SYDSIM | 50 m | 33.11 | ||
39 | 238 | Levau Edvard | 2004 | POSEIDON | 50 m | 33.17 | ||
40 | 118 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | 50 m | 33.25 | ||
41 | 308 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | 50 m | 33.28 | ||
42 | 273 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 33.44 | ||
43 | 333 | Claeson Fabian | 2002 | OSBY SS | S9 | 25 m | 38.39 | |
44 | 392 | Borg Victor | 2005 | SK TRITON | 25 m | 31.98 | RES | |
45 | 133 | Hoff Ludvig | 2005 | LANDSKRONA | 25 m | 32.79 | RES | |
46 | 76 | Nilsson Elias | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 32.81 | RES |
13 - 99 år |
1 | 351 | Larsson Isak | 2000 | POSEIDON | 25 m | 25.82 | ||
2 | 380 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | 25 m | 26.83 | ||
3 | 115 | Svensson Hampus | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 26.91 | ||
4 | 269 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 26.98 | ||
5 | 286 | Lloyd Victor | 1996 | TRELLEBORG | 25 m | 27.49 | ||
6 | 120 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | 50 m | 27.50 | ||
7 | 168 | Ludvigsson Sten | 1998 | MKK | 25 m | 27.53 | ||
8 | 36 | Vaide Hugo | 2003 | HS | 25 m | 27.75 | ||
9 | 243 | Ates Birkan | 2002 | S 71 | 25 m | 27.99 | ||
10 | 262 | Nilsson Arvid | 2003 | SK TRITON | 25 m | 28.02 | ||
11 | 348 | Bergenzaun Sebastian | 1991 | POSEIDON | 25 m | 28.16 | ||
12 | 153 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 28.31 | ||
13 | 359 | Wergeland Nils | 2002 | POSEIDON | 25 m | 28.52 | ||
14 | 352 | Östlund Gustav | 2000 | POSEIDON | 25 m | 28.94 | ||
15 | 282 | Stokholm Gustaf | 2004 | ÄNGELHOLM | 25 m | 29.10 | ||
16 | 183 | Beckman Bo | 2002 | MKK | 25 m | 29.24 | ||
17 | 77 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | 25 m | 29.39 | ||
18 | 201 | Bech Liam | 2003 | MKK | 25 m | 29.59 | ||
19 | 302 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 29.61 | ||
20 | 378 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | 25 m | 29.76 | ||
21 | 402 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 29.87 | ||
22 | 173 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | 25 m | 29.90 | ||
23 | 43 | Cederlund Henning | 2003 | HS | 25 m | 29.93 | ||
24 | 276 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | 25 m | 30.07 | ||
25 | 100 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | 25 m | 30.18 | ||
26 | 89 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 30.28 | ||
27 | 113 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | 25 m | 30.34 | ||
28 | 233 | Bontidean Lucas | 2005 | POSEIDON | 25 m | 30.41 | ||
29 | 253 | Rosberg Alfred | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 30.52 | ||
30 | 151 | Larsson Elliot | 2000 | SK LÖDDE | 25 m | 30.62 | ||
31 | 270 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | 50 m | 30.81 | ||
32 | 292 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 31.27 | ||
33 | 234 | Olofsson David | 2004 | POSEIDON | 50 m | 31.82 | ||
34 | 192 | Nillund Seth | 2005 | MKK | 50 m | 32.15 | ||
35 | 293 | Romare Ludvig | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 32.35 | ||
36 | 266 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 32.56 | ||
37 | 106 | Glans Jacob | 2006 | KSLS | 50 m | 32.65 | ||
38 | 327 | Karlsson Sebastian | 1993 | KARLSKRONA | S14 | 25 m | 32.73 | |
39 | 364 | Pettersson Emil | 2002 | POSEIDON | 50 m | 32.75 | ||
40 | 345 | Larsson Alexander | 2003 | HS | 50 m | 32.98 | ||
41 | 101 | Modig Herman | 2003 | KSLS | 50 m | 32.99 | ||
42 | 384 | Rosenkvist Felix | 2004 | SK SYDSIM | 50 m | 33.11 | ||
43 | 238 | Levau Edvard | 2004 | POSEIDON | 50 m | 33.17 | ||
44 | 118 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | 50 m | 33.25 | ||
45 | 308 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | 50 m | 33.28 | ||
46 | 273 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 33.44 | ||
47 | 333 | Claeson Fabian | 2002 | OSBY SS | S9 | 25 m | 38.39 | |
48 | 392 | Borg Victor | 2005 | SK TRITON | 25 m | 31.98 | RES | |
49 | 133 | Hoff Ludvig | 2005 | LANDSKRONA | 25 m | 32.79 | RES | |
50 | 76 | Nilsson Elias | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 32.81 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |
Gren 34, 100m Medley Damer Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 238 | Bergman Hanna | 2001 | POSEIDON | 25 m | 1:04.31 | ||
2 | 266 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | 25 m | 1:04.91 | ||
3 | 263 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | 25 m | 1:04.98 | ||
4 | 83 | Gladher Tea | 2000 | KARLSKRONA | 25 m | 1:06.08 | ||
5 | 388 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | 25 m | 1:06.91 | ||
6 | 87 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSKRONA | 25 m | 1:07.07 | ||
7 | 164 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | 25 m | 1:07.15 | ||
8 | 369 | Ingvarsson Miranda | 2001 | ÄNGELHOLM | 25 m | 1:07.88 | ||
9 | 386 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEBORG | 25 m | 1:08.08 | ||
10 | 100 | Persson Linnéa | 2002 | KK KARPEN | 25 m | 1:08.12 | ||
11 | 199 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 1:08.71 | ||
12 | 113 | Lantz Thilde | 2001 | KSLS | 25 m | 1:08.87 | ||
13 | 15 | Laurén Ella | 2001 | SK HAJEN | 25 m | 1:09.55 | ||
14 | 279 | Johnsson Emmy | 2001 | SJÖBO SS | 25 m | 1:09.68 | ||
15 | 331 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | 25 m | 1:09.85 | ||
16 | 143 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 1:09.96 | ||
17 | 141 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 1:10.14 | ||
18 | 389 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 1:10.27 | ||
19 | 61 | Jönsson Maja | 2001 | HS | 25 m | 1:10.34 | ||
20 | 80 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | 25 m | 1:10.44 | ||
21 | 72 | Andersson Elsa | 2004 | HS | 25 m | 1:10.53 | ||
22 | 244 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | 25 m | 1:10.66 | ||
23 | 67 | Littorin Tyra | 2004 | HS | 25 m | 1:10.81 | ||
24 | 416 | Torkelsson Alma | 2003 | OSBY SS | 25 m | 1:11.01 | ||
25 | 95 | Lindén Siri | 2005 | KARLSKRONA | 25 m | 1:11.19 | ||
26 | 172 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 1:11.21 | ||
27 | 405 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | 25 m | 1:11.21 | ||
28 | 392 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | 25 m | 1:11.28 | ||
29 | 110 | Henriksson Gabriella | 2000 | KLIPPAN | 25 m | 1:11.31 | ||
30 | 352 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 1:11.36 | ||
31 | 255 | Jansson Frida | 2006 | POSEIDON | 25 m | 1:11.39 | ||
32 | 391 | Andersson Vilma | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 1:11.54 | ||
33 | 254 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | 25 m | 1:11.59 | ||
34 | 53 | Johansson Alicia | 2003 | HS | 25 m | 1:11.77 | ||
35 | 387 | Olsson-Lindhé Hannah | 2003 | TRELLEBORG | 25 m | 1:11.86 | ||
36 | 415 | Nilsson Astrid | 2004 | OSBY SS | 25 m | 1:11.87 | ||
37 | 18 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 1:12.01 | ||
38 | 268 | Permarker Anna-Luisa | 2002 | S 71 | 25 m | 1:12.02 | ||
39 | 282 | Steen Clara | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 1:12.15 | ||
40 | 303 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | 25 m | 1:12.24 | ||
41 | 20 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | 25 m | 1:12.47 | ||
42 | 245 | Oredsson Ditte | 2003 | POSEIDON | 25 m | 1:12.76 | ||
43 | 433 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | SM14 | 25 m | 1:29.47 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |
Gren 34, 100m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 191 | Winblad Tea | 2004 | MKK | 25 m | 1:06.07 | ||
2 | 289 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | 25 m | 1:06.07 | ||
3 | 18 | Stenhård Julia | 2000 | HS | 25 m | 1:06.15 | ||
4 | 219 | Olofsson Moa | 2002 | OSBY SS | 25 m | 1:06.34 | ||
5 | 350 | Lindberg Stina | 2000 | POSEIDON | 25 m | 1:07.06 | ||
6 | 29 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | 25 m | 1:07.10 | ||
7 | 254 | Steen Clara | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 1:07.14 | ||
8 | 149 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | 25 m | 1:07.15 | ||
9 | 57 | Andersson Elsa | 2004 | HS | 25 m | 1:07.65 | ||
10 | 58 | Landälv Alva | 2005 | HS | 25 m | 1:07.69 | ||
11 | 25 | Bengtsson Lisa | 2002 | HS | 25 m | 1:07.90 | ||
12 | 223 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 25 m | 1:08.05 | ||
13 | 3 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 1:08.26 | ||
14 | 395 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | 25 m | 1:08.36 | ||
15 | 304 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | 25 m | 1:09.04 | ||
16 | 107 | Klint Ipsa Olivia | 2005 | KSLS | 25 m | 1:09.14 | ||
17 | 305 | Brünjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | 25 m | 1:09.25 | ||
18 | 291 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 1:09.37 | ||
19 | 125 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 1:09.96 | ||
20 | 244 | Ragnarsson Emma | 2004 | S 71 | 25 m | 1:09.99 | ||
21 | 123 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 1:10.14 | ||
22 | 220 | Nilsson Astrid | 2004 | OSBY SS | 25 m | 1:10.26 | ||
23 | 42 | Jönsson Maja | 2001 | HS | 25 m | 1:10.34 | ||
24 | 277 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 1:10.36 | ||
25 | 7 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 1:10.43 | ||
26 | 37 | Johansson Alicia | 2003 | HS | 25 m | 1:10.75 | ||
27 | 156 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 1:10.76 | ||
28 | 83 | Nilsson Lovisa | 2006 | KARLSKRONA | 25 m | 1:10.91 | ||
29 | 298 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 1:10.95 | ||
30 | 56 | Wöhl Cajsa | 2004 | HS | 25 m | 1:10.96 | ||
31 | 294 | Andersson Vilma | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 1:11.16 | ||
32 | 246 | Alm Agnes | 2006 | S 71 | 25 m | 1:11.35 | ||
33 | 340 | Kjellnäs Sara | 2002 | HS | 25 m | 1:11.51 | ||
34 | 127 | Hassling Emma | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 1:11.53 | ||
35 | 278 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | 25 m | 1:11.56 | ||
36 | 297 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | 25 m | 1:11.81 | ||
37 | 222 | Seipp Selma | 2005 | OSBY SS | 25 m | 1:11.94 | ||
38 | 11 | Henriksson Julia | 2005 | SK HAJEN | 25 m | 1:12.22 | ||
39 | 381 | Wivsätter Gabriella | 2003 | SK SYDSIM | 25 m | 1:12.32 | ||
40 | 284 | Persson Ella | 2004 | ÄNGELHOLM | 25 m | 1:12.36 | ||
41 | 176 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | 25 m | 1:12.51 | ||
42 | 227 | Johansson Vanessa | 2006 | POSEIDON | 25 m | 1:12.68 | ||
43 | 332 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | SM14 | 25 m | 1:21.37 | |
44 | 408 | Sandblom Antonia | 2003 | SK TRITON | 25 m | 1:12.92 | RES | |
45 | 319 | Martinsson Linn | 2004 | YSTADS SS | 25 m | 1:13.15 | RES | |
46 | 67 | Frisk Sofia | 2005 | HS | 25 m | 1:13.20 | RES |
13 - 99 år |
1 | 191 | Winblad Tea | 2004 | MKK | 25 m | 1:06.07 | ||
2 | 289 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | 25 m | 1:06.07 | ||
3 | 18 | Stenhård Julia | 2000 | HS | 25 m | 1:06.15 | ||
4 | 219 | Olofsson Moa | 2002 | OSBY SS | 25 m | 1:06.34 | ||
5 | 350 | Lindberg Stina | 2000 | POSEIDON | 25 m | 1:07.06 | ||
6 | 29 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | 25 m | 1:07.10 | ||
7 | 254 | Steen Clara | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 1:07.14 | ||
8 | 149 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | 25 m | 1:07.15 | ||
9 | 57 | Andersson Elsa | 2004 | HS | 25 m | 1:07.65 | ||
10 | 58 | Landälv Alva | 2005 | HS | 25 m | 1:07.69 | ||
11 | 25 | Bengtsson Lisa | 2002 | HS | 25 m | 1:07.90 | ||
12 | 223 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 25 m | 1:08.05 | ||
13 | 3 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 1:08.26 | ||
14 | 395 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | 25 m | 1:08.36 | ||
15 | 304 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | 25 m | 1:09.04 | ||
16 | 107 | Klint Ipsa Olivia | 2005 | KSLS | 25 m | 1:09.14 | ||
17 | 305 | Brünjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | 25 m | 1:09.25 | ||
18 | 291 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 1:09.37 | ||
19 | 125 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 1:09.96 | ||
20 | 244 | Ragnarsson Emma | 2004 | S 71 | 25 m | 1:09.99 | ||
21 | 123 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 1:10.14 | ||
22 | 220 | Nilsson Astrid | 2004 | OSBY SS | 25 m | 1:10.26 | ||
23 | 42 | Jönsson Maja | 2001 | HS | 25 m | 1:10.34 | ||
24 | 277 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 1:10.36 | ||
25 | 7 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 1:10.43 | ||
26 | 37 | Johansson Alicia | 2003 | HS | 25 m | 1:10.75 | ||
27 | 156 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 1:10.76 | ||
28 | 83 | Nilsson Lovisa | 2006 | KARLSKRONA | 25 m | 1:10.91 | ||
29 | 298 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 1:10.95 | ||
30 | 56 | Wöhl Cajsa | 2004 | HS | 25 m | 1:10.96 | ||
31 | 294 | Andersson Vilma | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 1:11.16 | ||
32 | 246 | Alm Agnes | 2006 | S 71 | 25 m | 1:11.35 | ||
33 | 340 | Kjellnäs Sara | 2002 | HS | 25 m | 1:11.51 | ||
34 | 127 | Hassling Emma | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 1:11.53 | ||
35 | 278 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | 25 m | 1:11.56 | ||
36 | 297 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | 25 m | 1:11.81 | ||
37 | 222 | Seipp Selma | 2005 | OSBY SS | 25 m | 1:11.94 | ||
38 | 11 | Henriksson Julia | 2005 | SK HAJEN | 25 m | 1:12.22 | ||
39 | 381 | Wivsätter Gabriella | 2003 | SK SYDSIM | 25 m | 1:12.32 | ||
40 | 284 | Persson Ella | 2004 | ÄNGELHOLM | 25 m | 1:12.36 | ||
41 | 176 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | 25 m | 1:12.51 | ||
42 | 227 | Johansson Vanessa | 2006 | POSEIDON | 25 m | 1:12.68 | ||
43 | 332 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | SM14 | 25 m | 1:21.37 | |
44 | 409 | Andersson-Wulf Ida | 1998 | VELLINGE-N | SM7 | 25 m | 1:45.90 | |
45 | 408 | Sandblom Antonia | 2003 | SK TRITON | 25 m | 1:12.92 | RES | |
46 | 319 | Martinsson Linn | 2004 | YSTADS SS | 25 m | 1:13.15 | RES | |
47 | 67 | Frisk Sofia | 2005 | HS | 25 m | 1:13.20 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |
Gren 35, 4X200m Frisim Herrar Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 155 | Landskrona Simsällskap Lag 1 | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 7:42.12 | ||
2 | 226 | Mkk 2 | 2000 | MKK | 25 m | 8:03.47 | ||
3 | 262 | Simklubben Poseidon Lag 2 | 1998 | POSEIDON | 25 m | 8:07.31 | ||
4 | 173 | Simklubben Lödde | 1999 | SK LÖDDE | 25 m | 8:08.58 | ||
5 | 338 | SK Triton | 2002 | SK TRITON | 25 m | 8:25.44 | ||
6 | 125 | Kristianstads SLS | 2000 | KSLS | 25 m | 8:49.17 | ||
7 | 106 | Kappsimningsklubben Karpen | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 9:02.59 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |
Gren 35, 4X200m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 99 år |
1 | 213 | Malmö Kappsimningsklubb | 1993 | MKK | 25 m | 7:32.08 | ||
2 | 71 | Helsingborgs Simsällskap Lag 1 | 2000 | HS | 25 m | 7:38.66 | ||
3 | 369 | Simklubben Poseidon | 2000 | POSEIDON | 25 m | 7:39.63 | ||
4 | 145 | Landskrona Simsällskap Juniorer | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 7:46.27 | ||
5 | 72 | Helsingborgs Simsällskap Lag 2 | 1999 | HS | 25 m | 7:49.86 | ||
6 | 372 | Simklubben Poseidon Lag 2 | 1991 | POSEIDON | 25 m | 7:52.68 | ||
7 | 399 | SK Triton | 2000 | SK TRITON | 25 m | 8:05.04 | ||
8 | 301 | Föreningen Trelleborg Sim | 1996 | TRELLEBORG | 25 m | 8:15.46 | ||
9 | 404 | Vellinge-Näsets Simklubb | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 8:20.71 | ||
10 | 111 | Kristianstads SLS | 2001 | KSLS | 25 m | 8:27.76 | ||
11 | 86 | Karlskrona Simsällskap | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 8:29.48 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |
Gren 36, 4X50m Frisim Damer Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 397 | Föreningen Trelleborg Sim | 2000 | TRELLEBORG | 25 m | 1:49.98 | ||
2 | 257 | Simklubben Poseidon | 2000 | POSEIDON | 25 m | 1:51.15 | ||
3 | 223 | Mkk 1 | 1999 | MKK | 25 m | 1:52.06 | ||
4 | 424 | Osby Simsällskap | 2001 | OSBY SS | 25 m | 1:53.10 | ||
5 | 155 | Landskrona Simsällskap Lag 1 | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 1:53.89 | ||
6 | 339 | SK Triton | 2000 | SK TRITON | 25 m | 1:55.03 | ||
7 | 407 | Kiviks Simklubb | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 1:55.26 | ||
8 | 173 | Simklubben Lödde | 1999 | SK LÖDDE | 25 m | 1:55.57 | ||
9 | 21 | Simklubben Hajen | 2000 | SK HAJEN | 25 m | 1:56.53 | ||
10 | 123 | Kristianstads SLS | 2001 | KSLS | 25 m | 1:56.85 | ||
11 | 156 | Landskrona Simsällskap Lag 2 | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 1:57.58 | ||
12 | 259 | Simklubben Poseidon Lag 2 | 2000 | POSEIDON | 25 m | 1:57.78 | ||
13 | 425 | Osby Simsällskap Lag 2 | 2001 | OSBY SS | 25 m | 1:58.06 | ||
14 | 108 | Kappsimningsklubben Karpen | 2000 | KK KARPEN | 25 m | 1:59.83 | ||
15 | 160 | Landskrona Simsällskap Lag 3 | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 2:01.25 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |
Gren 36, 4X50m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 99 år |
1 | 71 | Helsingborgs Simsällskap Lag 1 | 2000 | HS | 25 m | 1:32.84 | ||
2 | 213 | Malmö Kappsimningsklubb | 1993 | MKK | 25 m | 1:34.27 | ||
3 | 373 | Simklubben Poseidon | 1991 | POSEIDON | 25 m | 1:34.77 | ||
4 | 72 | Helsingborgs Simsällskap Lag 2 | 1999 | HS | 25 m | 1:37.13 | ||
5 | 145 | Landskrona Simsällskap Juniorer | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 1:37.50 | ||
6 | 374 | Simklubben Poseidon Lag 2 | 2000 | POSEIDON | 25 m | 1:39.18 | ||
7 | 215 | Malmö Kappsimningsklubb Lag 2 | 1997 | MKK | 25 m | 1:40.68 | ||
8 | 301 | Föreningen Trelleborg Sim | 1996 | TRELLEBORG | 25 m | 1:40.85 | ||
9 | 404 | Vellinge-Näsets Simklubb | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 1:41.13 | ||
10 | 86 | Karlskrona Simsällskap | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 1:43.02 | ||
11 | 323 | Ystad SS Herrar Lag 1 | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 1:43.46 | ||
12 | 147 | Landskrona Simsällskap Seniorer | 1988 | LANDSKRONA | 25 m | 1:44.89 | ||
13 | 111 | Kristianstads SLS | 2001 | KSLS | 25 m | 1:45.21 | ||
14 | 325 | Simklubben Lödde Herrar | 2000 | SK LÖDDE | 25 m | 1:48.70 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |
Gren 37, 200m Fjärilsim Damer Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 100 | Persson Linnéa | 2002 | KK KARPEN | 25 m | 2:22.95 | ||
2 | 244 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | 25 m | 2:24.15 | ||
3 | 199 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | 50 m | 2:26.15 | ||
4 | 245 | Oredsson Ditte | 2003 | POSEIDON | 50 m | 2:26.63 | ||
5 | 15 | Laurén Ella | 2001 | SK HAJEN | 25 m | 2:31.07 | ||
6 | 181 | Stenberg Sara | 2001 | MKK | 25 m | 2:32.14 | ||
7 | 280 | Stålnacke Sofia | 2001 | SJÖBO SS | 25 m | 2:33.17 | ||
8 | 117 | Nyborg Saga | 2003 | KSLS | 25 m | 2:33.33 | ||
9 | 268 | Permarker Anna-Luisa | 2002 | S 71 | 25 m | 2:34.08 | ||
10 | 282 | Steen Clara | 2003 | SJÖBO SS | 50 m | 2:34.22 | ||
11 | 416 | Torkelsson Alma | 2003 | OSBY SS | 25 m | 2:35.27 | ||
12 | 6 | Ragnarsson Emma | 2004 | SS DELFIN | 50 m | 2:35.30 | ||
13 | 53 | Johansson Alicia | 2003 | HS | 25 m | 2:35.93 | ||
14 | 344 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 2:38.87 | ||
15 | 343 | Larsson Ida | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 2:39.05 | ||
16 | 219 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 50 m | 2:41.35 | ||
17 | 350 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | 50 m | 2:43.74 | ||
18 | 144 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 2:43.84 | ||
19 | 357 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | 25 m | 2:50.69 | ||
20 | 16 | Werker Freja | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 2:56.44 | ||
21 | 405 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |
Gren 37, 200m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 18 | Stenhård Julia | 2000 | HS | 25 m | 2:18.59 | ||
2 | 362 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | 25 m | 2:21.57 | ||
3 | 29 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | 25 m | 2:22.28 | ||
4 | 254 | Steen Clara | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 2:26.22 | ||
5 | 2 | Laurén Ella | 2001 | SK HAJEN | 25 m | 2:28.36 | ||
6 | 37 | Johansson Alicia | 2003 | HS | 25 m | 2:29.37 | ||
7 | 57 | Andersson Elsa | 2004 | HS | 25 m | 2:32.75 | ||
8 | 223 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 25 m | 2:33.17 | ||
9 | 304 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | 25 m | 2:35.54 | ||
10 | 4 | Werker Freja | 2003 | SK HAJEN | 50 m | 2:38.03 | ||
11 | 227 | Johansson Vanessa | 2006 | POSEIDON | 50 m | 2:43.03 | ||
12 | 315 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | 25 m | 2:45.14 | ||
13 | 79 | Nilsson Aurora | 2002 | KARLSKRONA | 50 m | 2:46.46 | ||
14 | 189 | Ahlbeck Nicole | 2003 | MKK | 50 m | 2:48.45 | ||
15 | 135 | Pettersson My | 2006 | LANDSKRONA | 50 m | 2:48.75 | ||
16 | 5 | Persson Lova | 2004 | SK HAJEN | 50 m | 2:49.35 |
13 - 99 år |
1 | 388 | Marko-Varga Ida | 1985 | SK TRITON | 25 m | 2:17.44 | ||
2 | 18 | Stenhård Julia | 2000 | HS | 25 m | 2:18.59 | ||
3 | 362 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | 25 m | 2:21.57 | ||
4 | 29 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | 25 m | 2:22.28 | ||
5 | 254 | Steen Clara | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 2:26.22 | ||
6 | 2 | Laurén Ella | 2001 | SK HAJEN | 25 m | 2:28.36 | ||
7 | 37 | Johansson Alicia | 2003 | HS | 25 m | 2:29.37 | ||
8 | 57 | Andersson Elsa | 2004 | HS | 25 m | 2:32.75 | ||
9 | 223 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 25 m | 2:33.17 | ||
10 | 304 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | 25 m | 2:35.54 | ||
11 | 4 | Werker Freja | 2003 | SK HAJEN | 50 m | 2:38.03 | ||
12 | 227 | Johansson Vanessa | 2006 | POSEIDON | 50 m | 2:43.03 | ||
13 | 315 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | 25 m | 2:45.14 | ||
14 | 79 | Nilsson Aurora | 2002 | KARLSKRONA | 50 m | 2:46.46 | ||
15 | 189 | Ahlbeck Nicole | 2003 | MKK | 50 m | 2:48.45 | ||
16 | 135 | Pettersson My | 2006 | LANDSKRONA | 50 m | 2:48.75 | ||
17 | 5 | Persson Lova | 2004 | SK HAJEN | 50 m | 2:49.35 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |
Gren 38, 200m Medley Herrar Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 129 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 1:58.94 | ||
2 | 137 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 2:02.15 | ||
3 | 41 | Rydahl Johan | 2001 | HS | 25 m | 2:02.52 | ||
4 | 35 | Varga Stefan | 2000 | HS | 25 m | 2:07.54 | ||
5 | 44 | Vollmer Dante | 2001 | HS | 25 m | 2:09.28 | ||
6 | 239 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 25 m | 2:12.32 | ||
7 | 170 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | 25 m | 2:12.45 | ||
8 | 27 | Kerman William | 2001 | HS | 25 m | 2:12.67 | ||
9 | 358 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | 25 m | 2:13.03 | ||
10 | 47 | Edvardsson Albin | 2000 | HS | 25 m | 2:13.26 | ||
11 | 234 | Olsson Jesper | 1998 | POSEIDON | 25 m | 2:14.07 | ||
12 | 135 | Brinkhagen Tim | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 2:14.85 | ||
13 | 4 | Ates Birkan | 2002 | SS DELFIN | 25 m | 2:15.62 | ||
14 | 134 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 2:16.34 | ||
15 | 2 | Petersen Jakob | 2001 | SS DELFIN | 25 m | 2:16.59 | ||
16 | 298 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | 25 m | 2:17.34 | ||
17 | 215 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | 50 m | 2:17.69 | ||
18 | 374 | Trudov Alexander | 1999 | ÄNGELHOLM | 25 m | 2:17.77 | ||
19 | 189 | Andrén Axel | 2001 | MKK | 25 m | 2:17.99 | ||
20 | 207 | Englund Gustav | 2001 | MKK | 25 m | 2:18.32 | ||
21 | 166 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | 25 m | 2:18.96 | ||
22 | 356 | Lundgren Sebastian | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 2:19.07 | ||
23 | 372 | Ingvarsson Wilmer | 2003 | ÄNGELHOLM | 25 m | 2:19.30 | ||
24 | 317 | Forsgren Linus | 2003 | SK TRITON | 25 m | 2:19.80 | ||
25 | 102 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 2:20.22 | ||
26 | 206 | Beckman Bo | 2002 | MKK | 25 m | 2:20.50 | ||
27 | 168 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | 50 m | 2:21.28 | ||
28 | 381 | Greiner Stig | 2003 | ÄNGELHOLM | 50 m | 2:22.99 | ||
29 | 212 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | 25 m | 2:23.35 | ||
30 | 91 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | 25 m | 2:26.04 | ||
31 | 216 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | 25 m | 2:26.30 | ||
32 | 94 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | 25 m | 2:27.47 | ||
33 | 326 | Palminger Jonathan | 2004 | SK TRITON | 25 m | 2:27.79 | ||
34 | 105 | Kwant Niels | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 2:28.21 | ||
35 | 320 | Nilsson Fredrik | 2002 | SK TRITON | 50 m | 2:28.61 | ||
36 | 306 | Fröjd Jonathan | 2004 | SK SYDSIM | 50 m | 2:28.67 | ||
37 | 213 | Nillund Seth | 2005 | MKK | 50 m | 2:29.57 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |
Gren 38, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 116 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 1:58.59 | ||
2 | 121 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 1:59.40 | ||
3 | 353 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 25 m | 2:07.08 | ||
4 | 360 | Falk David | 2003 | POSEIDON | 25 m | 2:07.36 | ||
5 | 359 | Wergeland Nils | 2002 | POSEIDON | 25 m | 2:08.21 | ||
6 | 339 | Kerman William | 2001 | HS | 25 m | 2:10.23 | ||
7 | 20 | Brolin John | 2002 | HS | 25 m | 2:10.55 | ||
8 | 271 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 2:10.61 | ||
9 | 45 | Lundblad William | 2004 | HS | 25 m | 2:11.51 | ||
10 | 30 | Auer Axel | 2003 | HS | 25 m | 2:12.13 | ||
11 | 406 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | 25 m | 2:12.23 | ||
12 | 405 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | 25 m | 2:12.75 | ||
13 | 89 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 2:13.15 | ||
14 | 336 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | 25 m | 2:13.45 | ||
15 | 119 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 2:13.48 | ||
16 | 355 | Hangård Ian | 2002 | POSEIDON | 25 m | 2:14.33 | ||
17 | 55 | Jovic Alan | 2004 | HS | 50 m | 2:17.63 | ||
18 | 183 | Beckman Bo | 2002 | MKK | 25 m | 2:18.55 | ||
19 | 97 | Petersen Jakob | 2001 | KSLS | 25 m | 2:19.44 | ||
20 | 173 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | 50 m | 2:19.99 | ||
21 | 77 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | 25 m | 2:20.07 | ||
22 | 50 | Kock Oliver | 2003 | HS | 25 m | 2:20.11 | ||
23 | 28 | Edvardsson Albin | 2000 | HS | 50 m | 2:20.16 | ||
24 | 170 | Romare Douglas | 2001 | MKK | 25 m | 2:20.49 | ||
25 | 245 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | 50 m | 2:24.39 | ||
26 | 314 | Lundgren Sebastian | 1999 | YSTADS SS | 50 m | 2:24.89 | ||
27 | 62 | Andersson Niklas | 2005 | HS | 50 m | 2:25.42 | ||
28 | 64 | Nygren Kasper | 2004 | HS | 50 m | 2:25.67 | ||
29 | 195 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | 50 m | 2:26.98 | ||
30 | 273 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 2:27.05 | ||
31 | 407 | Persson Aron | 2004 | YSTADS SS | 50 m | 2:27.12 | ||
32 | 293 | Romare Ludvig | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 2:27.18 | ||
33 | 205 | Beckman Bill | 2005 | MKK | 50 m | 2:27.69 | ||
34 | 308 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | 50 m | 2:27.78 | ||
35 | 53 | Vaide Axel | 2005 | HS | 50 m | 2:28.04 | ||
36 | 282 | Stokholm Gustaf | 2004 | ÄNGELHOLM | 50 m | 2:28.13 | ||
37 | 188 | Fröjd Jonathan | 2004 | MKK | 50 m | 2:28.67 | ||
38 | 65 | Olsson Olle | 2004 | HS | 50 m | 2:28.75 | ||
39 | 91 | Kwant Niels | 2003 | KK KARPEN | 50 m | 2:28.75 | ||
40 | 118 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | 50 m | 2:29.38 | ||
41 | 192 | Nillund Seth | 2005 | MKK | 50 m | 2:29.57 | ||
42 | 238 | Levau Edvard | 2004 | POSEIDON | 50 m | 2:36.18 | ||
43 | 333 | Claeson Fabian | 2002 | OSBY SS | SM9 | 25 m | 2:47.91 | |
44 | 82 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | 25 m | 2:23.25 | RES | |
45 | 253 | Rosberg Alfred | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 2:25.35 | RES | |
46 | 274 | Ahlbin Noel | 2004 | VELLINGE-N | 25 m | 2:26.51 | RES |
13 - 99 år |
1 | 116 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 1:58.59 | ||
2 | 121 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 1:59.40 | ||
3 | 353 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 25 m | 2:07.08 | ||
4 | 360 | Falk David | 2003 | POSEIDON | 25 m | 2:07.36 | ||
5 | 165 | Nicklasson Erik | 1998 | MKK | 25 m | 2:07.82 | ||
6 | 359 | Wergeland Nils | 2002 | POSEIDON | 25 m | 2:08.21 | ||
7 | 339 | Kerman William | 2001 | HS | 25 m | 2:10.23 | ||
8 | 20 | Brolin John | 2002 | HS | 25 m | 2:10.55 | ||
9 | 271 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 2:10.61 | ||
10 | 45 | Lundblad William | 2004 | HS | 25 m | 2:11.51 | ||
11 | 30 | Auer Axel | 2003 | HS | 25 m | 2:12.13 | ||
12 | 406 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | 25 m | 2:12.23 | ||
13 | 405 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | 25 m | 2:12.75 | ||
14 | 89 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 2:13.15 | ||
15 | 336 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | 25 m | 2:13.45 | ||
16 | 119 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 2:13.48 | ||
17 | 348 | Bergenzaun Sebastian | 1991 | POSEIDON | 25 m | 2:13.93 | ||
18 | 355 | Hangård Ian | 2002 | POSEIDON | 25 m | 2:14.33 | ||
19 | 114 | Wede Jonatan | 1988 | LANDSKRONA | 25 m | 2:17.39 | ||
20 | 55 | Jovic Alan | 2004 | HS | 50 m | 2:17.63 | ||
21 | 183 | Beckman Bo | 2002 | MKK | 25 m | 2:18.55 | ||
22 | 97 | Petersen Jakob | 2001 | KSLS | 25 m | 2:19.44 | ||
23 | 173 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | 50 m | 2:19.99 | ||
24 | 77 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | 25 m | 2:20.07 | ||
25 | 50 | Kock Oliver | 2003 | HS | 25 m | 2:20.11 | ||
26 | 28 | Edvardsson Albin | 2000 | HS | 50 m | 2:20.16 | ||
27 | 170 | Romare Douglas | 2001 | MKK | 25 m | 2:20.49 | ||
28 | 245 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | 50 m | 2:24.39 | ||
29 | 314 | Lundgren Sebastian | 1999 | YSTADS SS | 50 m | 2:24.89 | ||
30 | 62 | Andersson Niklas | 2005 | HS | 50 m | 2:25.42 | ||
31 | 64 | Nygren Kasper | 2004 | HS | 50 m | 2:25.67 | ||
32 | 195 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | 50 m | 2:26.98 | ||
33 | 273 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 2:27.05 | ||
34 | 407 | Persson Aron | 2004 | YSTADS SS | 50 m | 2:27.12 | ||
35 | 293 | Romare Ludvig | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 2:27.18 | ||
36 | 205 | Beckman Bill | 2005 | MKK | 50 m | 2:27.69 | ||
37 | 308 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | 50 m | 2:27.78 | ||
38 | 53 | Vaide Axel | 2005 | HS | 50 m | 2:28.04 | ||
39 | 282 | Stokholm Gustaf | 2004 | ÄNGELHOLM | 50 m | 2:28.13 | ||
40 | 188 | Fröjd Jonathan | 2004 | MKK | 50 m | 2:28.67 | ||
41 | 65 | Olsson Olle | 2004 | HS | 50 m | 2:28.75 | ||
42 | 91 | Kwant Niels | 2003 | KK KARPEN | 50 m | 2:28.75 | ||
43 | 118 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | 50 m | 2:29.38 | ||
44 | 192 | Nillund Seth | 2005 | MKK | 50 m | 2:29.57 | ||
45 | 238 | Levau Edvard | 2004 | POSEIDON | 50 m | 2:36.18 | ||
46 | 331 | Nordh Andreas | 1991 | OSBY SS | SM14 | 25 m | 2:39.53 | |
47 | 333 | Claeson Fabian | 2002 | OSBY SS | SM9 | 25 m | 2:47.91 | |
48 | 82 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | 25 m | 2:23.25 | RES | |
49 | 253 | Rosberg Alfred | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 2:25.35 | RES | |
50 | 274 | Ahlbin Noel | 2004 | VELLINGE-N | 25 m | 2:26.51 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |
Gren 39, 400m Frisim Damer Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 238 | Bergman Hanna | 2001 | POSEIDON | 25 m | 4:17.65 | ||
2 | 33 | Ülger Olivia | 2000 | HS | 25 m | 4:23.94 | ||
3 | 266 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | 25 m | 4:24.07 | ||
4 | 404 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 4:24.60 | ||
5 | 36 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | 50 m | 4:26.46 | ||
6 | 182 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | 25 m | 4:27.26 | ||
7 | 276 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | SJÖBO SS | 25 m | 4:28.75 | ||
8 | 34 | Hallbäck Ebba | 2000 | HS | 50 m | 4:31.45 | ||
9 | 67 | Littorin Tyra | 2004 | HS | 25 m | 4:32.36 | ||
10 | 131 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 4:32.69 | ||
11 | 240 | Karlsson Moa | 2002 | POSEIDON | 25 m | 4:32.71 | ||
12 | 68 | Nordén Emilia | 2003 | HS | 25 m | 4:33.65 | ||
13 | 355 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 4:37.88 | ||
14 | 87 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSKRONA | 25 m | 4:38.08 | ||
15 | 220 | Osterman Julia | 2004 | MKK | 25 m | 4:38.19 | ||
16 | 233 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | 25 m | 4:39.83 | ||
17 | 328 | Nolén Mica | 2004 | SK TRITON | 25 m | 4:40.07 | ||
18 | 341 | Rödin Frida | 2000 | VELLINGE-N | 25 m | 4:40.74 | ||
19 | 254 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | 25 m | 4:42.08 | ||
20 | 1 | Möller Alice | 2000 | SS DELFIN | 25 m | 4:43.02 | ||
21 | 169 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | 50 m | 4:43.73 | ||
22 | 406 | Brünjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | 25 m | 4:43.77 | ||
23 | 330 | Björnström Maja | 2005 | SK TRITON | 25 m | 4:43.96 | ||
24 | 66 | Agrell Angelina | 2003 | HS | 25 m | 4:44.15 | ||
25 | 332 | Blomliden Maja | 2004 | SK TRITON | 50 m | 4:47.32 | ||
26 | 373 | Hellzén Ebba | 2003 | ÄNGELHOLM | 25 m | 4:50.01 | ||
27 | 6 | Ragnarsson Emma | 2004 | SS DELFIN | 50 m | 4:51.88 | ||
28 | 267 | Ericsson Tilda | 2002 | S 71 | 50 m | 4:52.05 | ||
29 | 112 | Modig Amanda | 1999 | KSLS | 50 m | 4:52.68 | ||
30 | 20 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | 50 m | 4:53.88 | ||
31 | 357 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | 25 m | 4:57.10 | ||
32 | 19 | D´aubigné Tindra | 2004 | SK HAJEN | 25 m | 5:00.36 | ||
33 | 362 | Kjellberg Elin | 2003 | YSTADS SS | 25 m | 5:06.46 | ||
34 | 16 | Werker Freja | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 5:10.06 | ||
35 | 433 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | S14 | 50 m | 5:52.00 | |
36 | 429 | Andersson-Wulf Ida | 1998 | VELLINGE-N | S7 | 50 m | 6:18.42 | |
37 | 55 | Thomasson Clara | 2001 | HS | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |
Gren 39, 400m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 241 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | 25 m | 4:16.84 | ||
2 | 303 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 4:22.20 | ||
3 | 15 | Ülger Olivia | 2000 | HS | 25 m | 4:22.58 | ||
4 | 40 | Alman Sabina | 2003 | HS | 25 m | 4:23.92 | ||
5 | 199 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 25 m | 4:26.41 | ||
6 | 354 | Karlsson Moa | 2002 | POSEIDON | 25 m | 4:26.45 | ||
7 | 117 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 4:28.34 | ||
8 | 349 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | 25 m | 4:29.18 | ||
9 | 48 | Nordén Emilia | 2003 | HS | 25 m | 4:29.39 | ||
10 | 47 | Littorin Tyra | 2004 | HS | 25 m | 4:29.54 | ||
11 | 398 | Nolén Mica | 2004 | SK TRITON | 25 m | 4:31.22 | ||
12 | 66 | Bexell Liv | 2005 | HS | 25 m | 4:32.10 | ||
13 | 38 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | 25 m | 4:33.41 | ||
14 | 249 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | SJÖBO SS | 25 m | 4:33.64 | ||
15 | 219 | Olofsson Moa | 2002 | OSBY SS | 25 m | 4:33.84 | ||
16 | 200 | Osterman Julia | 2004 | MKK | 25 m | 4:34.13 | ||
17 | 367 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | 25 m | 4:34.38 | ||
18 | 305 | Brünjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | 50 m | 4:38.82 | ||
19 | 9 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | 25 m | 4:40.15 | ||
20 | 358 | Åsberg Carolina | 2002 | POSEIDON | 25 m | 4:40.21 | ||
21 | 35 | Jälminger Ebba | 2002 | HS | 25 m | 4:40.34 | ||
22 | 10 | Nobrell Sara | 2002 | SK HAJEN | 25 m | 4:40.55 | ||
23 | 237 | Jansson Frida | 2006 | POSEIDON | 25 m | 4:41.43 | ||
24 | 244 | Ragnarsson Emma | 2004 | S 71 | 25 m | 4:43.73 | ||
25 | 334 | Möller Alice | 2000 | SS DELFIN | 25 m | 4:44.02 | ||
26 | 56 | Wöhl Cajsa | 2004 | HS | 50 m | 4:47.99 | ||
27 | 60 | Andersson Hildur | 2005 | HS | 25 m | 4:50.70 | ||
28 | 63 | Vollmer Vega | 2005 | HS | 50 m | 4:50.83 | ||
29 | 242 | Ericsson Tilda | 2002 | S 71 | 50 m | 4:51.68 | ||
30 | 59 | Jönsson Ebba | 2005 | HS | 50 m | 4:52.66 | ||
31 | 284 | Persson Ella | 2004 | ÄNGELHOLM | 25 m | 4:53.54 | ||
32 | 267 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 4:53.74 | ||
33 | 83 | Nilsson Lovisa | 2006 | KARLSKRONA | 25 m | 4:55.18 | ||
34 | 49 | Stjepanetic Karla | 2003 | HS | 25 m | 4:55.91 | ||
35 | 272 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | 25 m | 4:56.50 | ||
36 | 318 | Nilsson Irma | 2004 | YSTADS SS | 25 m | 4:57.76 | ||
37 | 157 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | 50 m | 5:01.23 | ||
38 | 277 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 5:06.94 | ||
39 | 332 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | S14 | 25 m | 5:42.90 | |
40 | 317 | Kjellberg Elin | 2003 | YSTADS SS | 25 m | 4:57.78 | RES | |
41 | 154 | Dihle Filippa | 2003 | SK LÖDDE | 25 m | 5:01.27 | RES | |
42 | 136 | Ekberg Moa | 2006 | LANDSKRONA | 50 m | 5:08.73 | RES |
13 - 99 år |
1 | 241 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | 25 m | 4:16.84 | ||
2 | 303 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 4:22.20 | ||
3 | 15 | Ülger Olivia | 2000 | HS | 25 m | 4:22.58 | ||
4 | 40 | Alman Sabina | 2003 | HS | 25 m | 4:23.92 | ||
5 | 199 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 25 m | 4:26.41 | ||
6 | 354 | Karlsson Moa | 2002 | POSEIDON | 25 m | 4:26.45 | ||
7 | 117 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 4:28.34 | ||
8 | 349 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | 25 m | 4:29.18 | ||
9 | 48 | Nordén Emilia | 2003 | HS | 25 m | 4:29.39 | ||
10 | 47 | Littorin Tyra | 2004 | HS | 25 m | 4:29.54 | ||
11 | 398 | Nolén Mica | 2004 | SK TRITON | 25 m | 4:31.22 | ||
12 | 66 | Bexell Liv | 2005 | HS | 25 m | 4:32.10 | ||
13 | 38 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | 25 m | 4:33.41 | ||
14 | 249 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | SJÖBO SS | 25 m | 4:33.64 | ||
15 | 219 | Olofsson Moa | 2002 | OSBY SS | 25 m | 4:33.84 | ||
16 | 200 | Osterman Julia | 2004 | MKK | 25 m | 4:34.13 | ||
17 | 367 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | 25 m | 4:34.38 | ||
18 | 305 | Brünjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | 50 m | 4:38.82 | ||
19 | 9 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | 25 m | 4:40.15 | ||
20 | 358 | Åsberg Carolina | 2002 | POSEIDON | 25 m | 4:40.21 | ||
21 | 35 | Jälminger Ebba | 2002 | HS | 25 m | 4:40.34 | ||
22 | 10 | Nobrell Sara | 2002 | SK HAJEN | 25 m | 4:40.55 | ||
23 | 237 | Jansson Frida | 2006 | POSEIDON | 25 m | 4:41.43 | ||
24 | 244 | Ragnarsson Emma | 2004 | S 71 | 25 m | 4:43.73 | ||
25 | 334 | Möller Alice | 2000 | SS DELFIN | 25 m | 4:44.02 | ||
26 | 56 | Wöhl Cajsa | 2004 | HS | 50 m | 4:47.99 | ||
27 | 60 | Andersson Hildur | 2005 | HS | 25 m | 4:50.70 | ||
28 | 63 | Vollmer Vega | 2005 | HS | 50 m | 4:50.83 | ||
29 | 242 | Ericsson Tilda | 2002 | S 71 | 50 m | 4:51.68 | ||
30 | 59 | Jönsson Ebba | 2005 | HS | 50 m | 4:52.66 | ||
31 | 284 | Persson Ella | 2004 | ÄNGELHOLM | 25 m | 4:53.54 | ||
32 | 267 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 4:53.74 | ||
33 | 83 | Nilsson Lovisa | 2006 | KARLSKRONA | 25 m | 4:55.18 | ||
34 | 49 | Stjepanetic Karla | 2003 | HS | 25 m | 4:55.91 | ||
35 | 272 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | 25 m | 4:56.50 | ||
36 | 318 | Nilsson Irma | 2004 | YSTADS SS | 25 m | 4:57.76 | ||
37 | 157 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | 50 m | 5:01.23 | ||
38 | 277 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 5:06.94 | ||
39 | 332 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | S14 | 25 m | 5:42.90 | |
40 | 409 | Andersson-Wulf Ida | 1998 | VELLINGE-N | S7 | 25 m | 6:15.01 | |
41 | 317 | Kjellberg Elin | 2003 | YSTADS SS | 25 m | 4:57.78 | RES | |
42 | 154 | Dihle Filippa | 2003 | SK LÖDDE | 25 m | 5:01.27 | RES | |
43 | 136 | Ekberg Moa | 2006 | LANDSKRONA | 50 m | 5:08.73 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |
Gren 40, 50m Frisim Herrar Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 129 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 23.18 | ||
2 | 209 | Persson Elias | 2002 | MKK | 25 m | 23.21 | ||
3 | 300 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | 25 m | 23.71 | ||
4 | 237 | Östlund Gustav | 2000 | POSEIDON | 25 m | 23.86 | ||
5 | 212 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | 25 m | 24.00 | ||
6 | 274 | Larsson Isak | 2000 | SJÖBO SS | 25 m | 24.02 | ||
7 | 38 | Löfqvist Alexander | 1999 | HS | 25 m | 24.17 | ||
8 | 360 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | 25 m | 24.23 | ||
9 | 385 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | 25 m | 24.35 | ||
10 | 204 | Falk David | 2003 | MKK | 25 m | 24.42 | ||
11 | 196 | Falk Robin | 2001 | MKK | 25 m | 24.58 | ||
12 | 44 | Vollmer Dante | 2001 | HS | 25 m | 24.73 | ||
13 | 265 | Rantzow Philip | 1999 | S 71 | 25 m | 24.97 | ||
14 | 103 | Bevréus William | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 25.02 | ||
15 | 235 | Dahlén Alexander | 1999 | POSEIDON | 25 m | 25.06 | ||
16 | 234 | Olsson Jesper | 1998 | POSEIDON | 25 m | 25.09 | ||
17 | 136 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 25.17 | ||
18 | 60 | Elfers Oscar | 2002 | HS | 25 m | 25.21 | ||
19 | 239 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 25 m | 25.23 | ||
20 | 89 | Barkrot Marcus | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 25.25 | ||
21 | 371 | Juliusson Erik | 1998 | ÄNGELHOLM | 25 m | 25.30 | ||
22 | 135 | Brinkhagen Tim | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 25.35 | ||
23 | 298 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | 25 m | 25.40 | ||
24 | 27 | Kerman William | 2001 | HS | 25 m | 25.43 | ||
25 | 166 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | 25 m | 25.46 | ||
26 | 366 | Hellzén Petter | 2000 | ÄNGELHOLM | 25 m | 25.49 | ||
27 | 4 | Ates Birkan | 2002 | SS DELFIN | 25 m | 25.52 | ||
28 | 232 | Waldo Alexander | 1998 | POSEIDON | 25 m | 25.59 | ||
29 | 210 | Ghidini Simon | 2001 | MKK | 25 m | 25.60 | ||
30 | 221 | Bech Liam | 2003 | MKK | 25 m | 25.61 | ||
31 | 322 | Wetterborg Felix | 2001 | SK TRITON | 25 m | 25.78 | ||
32 | 3 | Berthelsson Tim | 2000 | SS DELFIN | 25 m | 25.80 | ||
33 | 88 | Werner Jakob | 2000 | KARLSKRONA | 25 m | 25.86 | ||
34 | 149 | Cederholm Filip | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 25.88 | ||
35 | 359 | Jespersen Emil | 2001 | YSTADS SS | 25 m | 25.88 | ||
36 | 320 | Nilsson Fredrik | 2002 | SK TRITON | 25 m | 25.90 | ||
37 | 2 | Petersen Jakob | 2001 | SS DELFIN | 50 m | 26.56 | ||
38 | 134 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | 50 m | 26.56 | ||
39 | 90 | Nilsson Elias | 2002 | KARLSKRONA | 50 m | 26.78 | ||
40 | 329 | Nilsson Arvid | 2003 | SK TRITON | 50 m | 26.84 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |
Gren 40, 50m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 352 | Östlund Gustav | 2000 | POSEIDON | 25 m | 22.95 | ||
2 | 351 | Larsson Isak | 2000 | POSEIDON | 25 m | 23.11 | ||
3 | 116 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 23.26 | ||
4 | 20 | Brolin John | 2002 | HS | 25 m | 23.78 | ||
5 | 380 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | 25 m | 23.81 | ||
6 | 357 | Falk Robin | 2001 | POSEIDON | 25 m | 24.32 | ||
7 | 288 | Lloyd Axel | 1999 | TRELLEBORG | 25 m | 24.35 | ||
8 | 27 | Lundgren Malte | 2002 | HS | 25 m | 24.41 | ||
9 | 287 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | 25 m | 24.45 | ||
10 | 43 | Cederlund Henning | 2003 | HS | 25 m | 24.63 | ||
11 | 402 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 24.69 | ||
12 | 21 | Mathisen August | 2001 | HS | 25 m | 24.71 | ||
13 | 353 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 25 m | 24.77 | ||
14 | 269 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 24.95 | ||
15 | 243 | Ates Birkan | 2002 | S 71 | 25 m | 24.97 | ||
16 | 120 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | 50 m | 25.00 | ||
17 | 271 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 25.12 | ||
18 | 34 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | 25 m | 25.13 | ||
19 | 75 | Barkrot Marcus | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 25.13 | ||
20 | 378 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | 25 m | 25.14 | ||
21 | 36 | Vaide Hugo | 2003 | HS | 25 m | 25.30 | ||
22 | 53 | Vaide Axel | 2005 | HS | 25 m | 25.42 | ||
23 | 262 | Nilsson Arvid | 2003 | SK TRITON | 25 m | 25.43 | ||
24 | 366 | Hake Pontus | 2001 | POSEIDON | 25 m | 25.52 | ||
25 | 361 | Modigh Joar | 2001 | POSEIDON | 25 m | 25.53 | ||
26 | 201 | Bech Liam | 2003 | MKK | 25 m | 25.61 | ||
27 | 85 | Micin Dennis | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 25.69 | ||
28 | 76 | Nilsson Elias | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 25.71 | ||
29 | 97 | Petersen Jakob | 2001 | KSLS | 25 m | 25.76 | ||
30 | 314 | Lundgren Sebastian | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 25.86 | ||
31 | 205 | Beckman Bill | 2005 | MKK | 25 m | 25.87 | ||
32 | 132 | Rydgren Markus | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 26.29 | ||
33 | 153 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | 50 m | 26.38 | ||
34 | 82 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | 25 m | 26.49 | ||
35 | 276 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | 50 m | 26.81 | ||
36 | 110 | Jönsson Felix | 2004 | KSLS | 50 m | 26.87 | ||
37 | 293 | Romare Ludvig | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 27.02 | ||
38 | 333 | Claeson Fabian | 2002 | OSBY SS | S9 | 25 m | 32.47 | |
39 | 401 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | 25 m | 26.04 | RES | |
40 | 151 | Larsson Elliot | 2000 | SK LÖDDE | 25 m | 26.23 | RES | |
41 | 270 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | 50 m | 27.49 | RES |
13 - 99 år |
1 | 352 | Östlund Gustav | 2000 | POSEIDON | 25 m | 22.95 | ||
2 | 351 | Larsson Isak | 2000 | POSEIDON | 25 m | 23.11 | ||
3 | 116 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 23.26 | ||
4 | 20 | Brolin John | 2002 | HS | 25 m | 23.78 | ||
5 | 380 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | 25 m | 23.81 | ||
6 | 357 | Falk Robin | 2001 | POSEIDON | 25 m | 24.32 | ||
7 | 288 | Lloyd Axel | 1999 | TRELLEBORG | 25 m | 24.35 | ||
8 | 348 | Bergenzaun Sebastian | 1991 | POSEIDON | 25 m | 24.39 | ||
9 | 27 | Lundgren Malte | 2002 | HS | 25 m | 24.41 | ||
10 | 287 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | 25 m | 24.45 | ||
11 | 43 | Cederlund Henning | 2003 | HS | 25 m | 24.63 | ||
12 | 402 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 24.69 | ||
13 | 21 | Mathisen August | 2001 | HS | 25 m | 24.71 | ||
14 | 353 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 25 m | 24.77 | ||
15 | 269 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 24.95 | ||
16 | 243 | Ates Birkan | 2002 | S 71 | 25 m | 24.97 | ||
17 | 120 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | 50 m | 25.00 | ||
18 | 271 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 25.12 | ||
19 | 34 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | 25 m | 25.13 | ||
20 | 75 | Barkrot Marcus | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 25.13 | ||
21 | 378 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | 25 m | 25.14 | ||
22 | 36 | Vaide Hugo | 2003 | HS | 25 m | 25.30 | ||
23 | 53 | Vaide Axel | 2005 | HS | 25 m | 25.42 | ||
24 | 262 | Nilsson Arvid | 2003 | SK TRITON | 25 m | 25.43 | ||
25 | 366 | Hake Pontus | 2001 | POSEIDON | 25 m | 25.52 | ||
26 | 361 | Modigh Joar | 2001 | POSEIDON | 25 m | 25.53 | ||
27 | 201 | Bech Liam | 2003 | MKK | 25 m | 25.61 | ||
28 | 85 | Micin Dennis | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 25.69 | ||
29 | 76 | Nilsson Elias | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 25.71 | ||
30 | 97 | Petersen Jakob | 2001 | KSLS | 25 m | 25.76 | ||
31 | 314 | Lundgren Sebastian | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 25.86 | ||
32 | 205 | Beckman Bill | 2005 | MKK | 25 m | 25.87 | ||
33 | 132 | Rydgren Markus | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 26.29 | ||
34 | 153 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | 50 m | 26.38 | ||
35 | 82 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | 25 m | 26.49 | ||
36 | 276 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | 50 m | 26.81 | ||
37 | 110 | Jönsson Felix | 2004 | KSLS | 50 m | 26.87 | ||
38 | 293 | Romare Ludvig | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 27.02 | ||
39 | 331 | Nordh Andreas | 1991 | OSBY SS | S14 | 25 m | 28.39 | |
40 | 327 | Karlsson Sebastian | 1993 | KARLSKRONA | S14 | 25 m | 28.77 | |
41 | 333 | Claeson Fabian | 2002 | OSBY SS | S9 | 25 m | 32.47 | |
42 | 401 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | 25 m | 26.04 | RES | |
43 | 151 | Larsson Elliot | 2000 | SK LÖDDE | 25 m | 26.23 | RES | |
44 | 270 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | 50 m | 27.49 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |
Gren 41, 200m Bröstsim Damer Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 242 | Jendbro Sara | 2000 | POSEIDON | 25 m | 2:32.10 | ||
2 | 113 | Lantz Thilde | 2001 | KSLS | 25 m | 2:36.25 | ||
3 | 266 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | 25 m | 2:37.94 | ||
4 | 31 | Wallin Sarah | 2000 | HS | 25 m | 2:39.30 | ||
5 | 69 | Palm Elly | 2001 | HS | 25 m | 2:39.48 | ||
6 | 54 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | 50 m | 2:39.81 | ||
7 | 164 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | 25 m | 2:42.59 | ||
8 | 199 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 2:43.51 | ||
9 | 130 | Brinkhagen Julia | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 2:43.52 | ||
10 | 369 | Ingvarsson Miranda | 2001 | ÄNGELHOLM | 25 m | 2:45.54 | ||
11 | 18 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 2:46.08 | ||
12 | 121 | Jarl Halvarsson Olivia | 2003 | KSLS | 25 m | 2:47.42 | ||
13 | 148 | Sjunnesson Livia | 2005 | LANDSKRONA | 50 m | 2:49.14 | ||
14 | 120 | Jarl Halvarsson Frida | 2003 | KSLS | 25 m | 2:49.43 | ||
15 | 11 | Wilhelmsson Sara | 2001 | ESLÖVS SS | 50 m | 2:49.60 | ||
16 | 376 | Andersson Emmie | 2003 | ÄNGELHOLM | 25 m | 2:49.79 | ||
17 | 104 | Rudolf Vilma | 2002 | KK KARPEN | 25 m | 2:50.19 | ||
18 | 99 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | 25 m | 2:50.28 | ||
19 | 350 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | 25 m | 2:50.28 | ||
20 | 297 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | 50 m | 2:50.43 | ||
21 | 219 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 25 m | 2:50.80 | ||
22 | 218 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | 25 m | 2:51.62 | ||
23 | 5 | Joelsson Tilda | 2002 | SS DELFIN | 25 m | 2:51.78 | ||
24 | 330 | Björnström Maja | 2005 | SK TRITON | 25 m | 2:51.99 | ||
25 | 122 | Klint Ipsa Olivia | 2005 | KSLS | 25 m | 2:52.26 | ||
26 | 255 | Jansson Frida | 2006 | POSEIDON | 50 m | 2:54.44 | ||
27 | 331 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | 50 m | 2:56.19 | ||
28 | 301 | Wivsätter Gabriella | 2003 | SK SYDSIM | 25 m | 2:56.84 | ||
29 | 353 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | 50 m | 2:56.91 | ||
30 | 362 | Kjellberg Elin | 2003 | YSTADS SS | 25 m | 2:58.11 | ||
31 | 82 | Gladher Disa | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 2:58.13 | ||
32 | 172 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | 50 m | 2:58.18 | ||
33 | 393 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | 50 m | 2:58.92 | ||
34 | 145 | Hassling Emma | 2004 | LANDSKRONA | 50 m | 3:01.50 | ||
35 | 379 | Renström Caisa | 2004 | ÄNGELHOLM | 25 m | 3:01.99 | ||
36 | 19 | D´aubigné Tindra | 2004 | SK HAJEN | 25 m | 3:02.72 | ||
37 | 418 | Seipp Selma | 2005 | OSBY SS | 25 m | 3:04.44 | ||
38 | 364 | Stark Friis Tea | 2006 | YSTADS SS | 25 m | 3:06.39 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |
Gren 41, 200m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 38 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | 25 m | 2:32.51 | ||
2 | 51 | Palm Elly | 2001 | HS | 25 m | 2:34.43 | ||
3 | 25 | Bengtsson Lisa | 2002 | HS | 25 m | 2:35.21 | ||
4 | 58 | Landälv Alva | 2005 | HS | 25 m | 2:35.89 | ||
5 | 99 | Lantz Thilde | 2001 | KSLS | 25 m | 2:36.58 | ||
6 | 7 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 2:40.05 | ||
7 | 107 | Klint Ipsa Olivia | 2005 | KSLS | 50 m | 2:40.06 | ||
8 | 3 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 2:41.80 | ||
9 | 275 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | 25 m | 2:42.35 | ||
10 | 393 | Björnström Maja | 2005 | SK TRITON | 25 m | 2:44.97 | ||
11 | 130 | Sjunnesson Livia | 2005 | LANDSKRONA | 25 m | 2:45.83 | ||
12 | 127 | Hassling Emma | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 2:46.90 | ||
13 | 246 | Alm Agnes | 2006 | S 71 | 25 m | 2:47.22 | ||
14 | 156 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 2:48.13 | ||
15 | 281 | Andersson Emmie | 2003 | ÄNGELHOLM | 25 m | 2:48.81 | ||
16 | 176 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | 25 m | 2:49.17 | ||
17 | 104 | Jarl Halvarsson Frida | 2003 | KSLS | 25 m | 2:49.43 | ||
18 | 278 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | 25 m | 2:49.93 | ||
19 | 408 | Sandblom Antonia | 2003 | SK TRITON | 25 m | 2:49.95 | ||
20 | 87 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | 25 m | 2:50.28 | ||
21 | 95 | Vedlugaite Belinda | 2000 | KLIPPAN | 25 m | 2:50.39 | ||
22 | 377 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | 50 m | 2:50.43 | ||
23 | 198 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | 25 m | 2:51.62 | ||
24 | 237 | Jansson Frida | 2006 | POSEIDON | 25 m | 2:52.21 | ||
25 | 298 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 2:53.10 | ||
26 | 394 | Ramic Emma | 2004 | SK TRITON | 25 m | 2:53.26 | ||
27 | 67 | Frisk Sofia | 2005 | HS | 25 m | 2:53.28 | ||
28 | 291 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 2:53.38 | ||
29 | 284 | Persson Ella | 2004 | ÄNGELHOLM | 25 m | 2:53.39 | ||
30 | 221 | Berntsson Viola | 2005 | OSBY SS | 50 m | 2:54.22 | ||
31 | 73 | Gladher Disa | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 2:55.26 | ||
32 | 96 | Sjöholm Lovisa | 2006 | KLIPPAN | 50 m | 2:57.96 | ||
33 | 297 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | 50 m | 2:58.81 | ||
34 | 230 | Olsson Olivia | 2004 | POSEIDON | 50 m | 2:59.04 | ||
35 | 90 | Rudolf Vilma | 2002 | KK KARPEN | 50 m | 2:59.07 | ||
36 | 317 | Kjellberg Elin | 2003 | YSTADS SS | 25 m | 2:59.16 | ||
37 | 152 | Nilsson Julia | 2004 | SK LÖDDE | 50 m | 3:00.50 | ||
38 | 319 | Martinsson Linn | 2004 | YSTADS SS | 25 m | 3:01.57 | ||
39 | 157 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | 25 m | 3:04.99 | ||
40 | 316 | Eriksson Elvira | 2003 | YSTADS SS | 25 m | 3:09.88 |
13 - 99 år |
1 | 38 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | 25 m | 2:32.51 | ||
2 | 51 | Palm Elly | 2001 | HS | 25 m | 2:34.43 | ||
3 | 25 | Bengtsson Lisa | 2002 | HS | 25 m | 2:35.21 | ||
4 | 58 | Landälv Alva | 2005 | HS | 25 m | 2:35.89 | ||
5 | 99 | Lantz Thilde | 2001 | KSLS | 25 m | 2:36.58 | ||
6 | 7 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 2:40.05 | ||
7 | 107 | Klint Ipsa Olivia | 2005 | KSLS | 50 m | 2:40.06 | ||
8 | 3 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 2:41.80 | ||
9 | 275 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | 25 m | 2:42.35 | ||
10 | 393 | Björnström Maja | 2005 | SK TRITON | 25 m | 2:44.97 | ||
11 | 130 | Sjunnesson Livia | 2005 | LANDSKRONA | 25 m | 2:45.83 | ||
12 | 127 | Hassling Emma | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 2:46.90 | ||
13 | 246 | Alm Agnes | 2006 | S 71 | 25 m | 2:47.22 | ||
14 | 156 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 2:48.13 | ||
15 | 281 | Andersson Emmie | 2003 | ÄNGELHOLM | 25 m | 2:48.81 | ||
16 | 176 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | 25 m | 2:49.17 | ||
17 | 104 | Jarl Halvarsson Frida | 2003 | KSLS | 25 m | 2:49.43 | ||
18 | 278 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | 25 m | 2:49.93 | ||
19 | 408 | Sandblom Antonia | 2003 | SK TRITON | 25 m | 2:49.95 | ||
20 | 87 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | 25 m | 2:50.28 | ||
21 | 95 | Vedlugaite Belinda | 2000 | KLIPPAN | 25 m | 2:50.39 | ||
22 | 377 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | 50 m | 2:50.43 | ||
23 | 198 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | 25 m | 2:51.62 | ||
24 | 237 | Jansson Frida | 2006 | POSEIDON | 25 m | 2:52.21 | ||
25 | 298 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 2:53.10 | ||
26 | 394 | Ramic Emma | 2004 | SK TRITON | 25 m | 2:53.26 | ||
27 | 67 | Frisk Sofia | 2005 | HS | 25 m | 2:53.28 | ||
28 | 291 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 2:53.38 | ||
29 | 284 | Persson Ella | 2004 | ÄNGELHOLM | 25 m | 2:53.39 | ||
30 | 221 | Berntsson Viola | 2005 | OSBY SS | 50 m | 2:54.22 | ||
31 | 73 | Gladher Disa | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 2:55.26 | ||
32 | 96 | Sjöholm Lovisa | 2006 | KLIPPAN | 50 m | 2:57.96 | ||
33 | 297 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | 50 m | 2:58.81 | ||
34 | 230 | Olsson Olivia | 2004 | POSEIDON | 50 m | 2:59.04 | ||
35 | 90 | Rudolf Vilma | 2002 | KK KARPEN | 50 m | 2:59.07 | ||
36 | 317 | Kjellberg Elin | 2003 | YSTADS SS | 25 m | 2:59.16 | ||
37 | 152 | Nilsson Julia | 2004 | SK LÖDDE | 50 m | 3:00.50 | ||
38 | 319 | Martinsson Linn | 2004 | YSTADS SS | 25 m | 3:01.57 | ||
39 | 157 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | 25 m | 3:04.99 | ||
40 | 316 | Eriksson Elvira | 2003 | YSTADS SS | 25 m | 3:09.88 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |
Gren 42, 1500m Frisim Herrar Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 32 | Vikström Isak | 1999 | HS | 25 m | 15:51.34 | ||
2 | 137 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 15:54.82 | ||
3 | 374 | Trudov Alexander | 1999 | ÄNGELHOLM | 25 m | 16:29.37 | ||
4 | 366 | Hellzén Petter | 2000 | ÄNGELHOLM | 25 m | 16:44.69 | ||
5 | 13 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | 25 m | 16:54.16 | ||
6 | 49 | Hysing Elias | 2000 | HS | 50 m | 17:02.53 | ||
7 | 168 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | 25 m | 17:15.12 | ||
8 | 241 | Jansson Anton | 2002 | POSEIDON | 50 m | 17:19.82 | ||
9 | 251 | Hake Pontus | 2001 | POSEIDON | 50 m | 17:28.30 | ||
10 | 60 | Elfers Oscar | 2002 | HS | 25 m | 17:30.53 | ||
11 | 3 | Berthelsson Tim | 2000 | SS DELFIN | 25 m | 17:35.25 | ||
12 | 166 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | 25 m | 17:44.80 | ||
13 | 380 | Vaide Axel | 2005 | ÄNGELHOLM | 25 m | 17:55.59 | ||
14 | 115 | Modig Herman | 2003 | KSLS | 25 m | 17:59.96 | ||
15 | 116 | Johnsson Joel | 2000 | KSLS | 25 m | 18:03.39 | ||
16 | 119 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | 25 m | 18:08.29 | ||
17 | 269 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | 25 m | 18:16.53 | ||
18 | 213 | Nillund Seth | 2005 | MKK | 50 m | 18:40.28 | ||
19 | 430 | Claeson Fabian | 2002 | OSBY SS | S9 | 25 m | 20:20.40 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |
Gren 42, 1500m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 121 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 16:07.01 | ||
2 | 336 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | 25 m | 16:09.67 | ||
3 | 356 | Jansson Anton | 2002 | POSEIDON | 25 m | 16:14.60 | ||
4 | 41 | Elfers Oscar | 2002 | HS | 25 m | 16:21.67 | ||
5 | 366 | Hake Pontus | 2001 | POSEIDON | 25 m | 16:51.48 | ||
6 | 355 | Hangård Ian | 2002 | POSEIDON | 25 m | 17:03.90 | ||
7 | 234 | Olofsson David | 2004 | POSEIDON | 50 m | 17:16.39 | ||
8 | 55 | Jovic Alan | 2004 | HS | 50 m | 17:32.45 | ||
9 | 101 | Modig Herman | 2003 | KSLS | 25 m | 17:58.19 | ||
10 | 245 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | 25 m | 18:04.74 | ||
11 | 273 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 18:10.86 | ||
12 | 226 | Elmer Carl | 2003 | POSEIDON | 25 m | 18:13.09 | ||
13 | 292 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 18:27.34 | ||
14 | 204 | Ravn Rehnström Jonathan | 2005 | MKK | 50 m | 18:53.50 | ||
15 | 333 | Claeson Fabian | 2002 | OSBY SS | S9 | 25 m | 20:20.41 |
13 - 99 år |
1 | 121 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 16:07.01 | ||
2 | 336 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | 25 m | 16:09.67 | ||
3 | 356 | Jansson Anton | 2002 | POSEIDON | 25 m | 16:14.60 | ||
4 | 41 | Elfers Oscar | 2002 | HS | 25 m | 16:21.67 | ||
5 | 366 | Hake Pontus | 2001 | POSEIDON | 25 m | 16:51.48 | ||
6 | 355 | Hangård Ian | 2002 | POSEIDON | 25 m | 17:03.90 | ||
7 | 234 | Olofsson David | 2004 | POSEIDON | 50 m | 17:16.39 | ||
8 | 55 | Jovic Alan | 2004 | HS | 50 m | 17:32.45 | ||
9 | 101 | Modig Herman | 2003 | KSLS | 25 m | 17:58.19 | ||
10 | 245 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | 25 m | 18:04.74 | ||
11 | 273 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 18:10.86 | ||
12 | 226 | Elmer Carl | 2003 | POSEIDON | 25 m | 18:13.09 | ||
13 | 292 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 18:27.34 | ||
14 | 204 | Ravn Rehnström Jonathan | 2005 | MKK | 50 m | 18:53.50 | ||
15 | 333 | Claeson Fabian | 2002 | OSBY SS | S9 | 25 m | 20:20.41 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |
Gren 43, 50m Fjärilsim Damer Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 368 | Liljeqvist Ida | 1999 | ÄNGELHOLM | 25 m | 26.44 | ||
2 | 388 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | 25 m | 28.15 | ||
3 | 66 | Agrell Angelina | 2003 | HS | 25 m | 28.49 | ||
4 | 36 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | 50 m | 28.69 | ||
5 | 83 | Gladher Tea | 2000 | KARLSKRONA | 25 m | 28.72 | ||
6 | 263 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | 25 m | 28.78 | ||
7 | 86 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | 50 m | 29.06 | ||
8 | 55 | Thomasson Clara | 2001 | HS | 50 m | 29.10 | ||
9 | 238 | Bergman Hanna | 2001 | POSEIDON | 25 m | 29.13 | ||
10 | 45 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | 25 m | 29.40 | ||
11 | 143 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 29.43 | ||
12 | 164 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | 25 m | 29.59 | ||
13 | 100 | Persson Linnéa | 2002 | KK KARPEN | 25 m | 29.60 | ||
14 | 244 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | 25 m | 29.63 | ||
15 | 420 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 50 m | 29.63 | ||
16 | 222 | Lindell Nicola | 2001 | MKK | 50 m | 29.76 | ||
17 | 61 | Jönsson Maja | 2001 | HS | 25 m | 29.89 | ||
18 | 282 | Steen Clara | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 29.89 | ||
19 | 386 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEBORG | 25 m | 29.89 | ||
20 | 48 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | 25 m | 30.05 | ||
21 | 53 | Johansson Alicia | 2003 | HS | 25 m | 30.07 | ||
22 | 72 | Andersson Elsa | 2004 | HS | 25 m | 30.11 | ||
23 | 117 | Nyborg Saga | 2003 | KSLS | 25 m | 30.11 | ||
24 | 389 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 30.24 | ||
25 | 416 | Torkelsson Alma | 2003 | OSBY SS | 25 m | 30.31 | ||
26 | 31 | Wallin Sarah | 2000 | HS | 25 m | 30.45 | ||
27 | 14 | Lackegård Elin | 2000 | SK HAJEN | 25 m | 30.47 | ||
28 | 131 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 30.49 | ||
29 | 343 | Larsson Ida | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 30.49 | ||
30 | 15 | Laurén Ella | 2001 | SK HAJEN | 25 m | 30.56 | ||
31 | 415 | Nilsson Astrid | 2004 | OSBY SS | 25 m | 30.62 | ||
32 | 172 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 30.65 | ||
33 | 165 | Persson Emma | 1999 | SK LÖDDE | 25 m | 30.71 | ||
34 | 85 | Westerberg Sanna | 1998 | KARLSKRONA | 25 m | 30.73 | ||
35 | 373 | Hellzén Ebba | 2003 | ÄNGELHOLM | 25 m | 30.76 | ||
36 | 391 | Andersson Vilma | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 30.76 | ||
37 | 144 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 30.79 | ||
38 | 404 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 30.85 | ||
39 | 332 | Blomliden Maja | 2004 | SK TRITON | 25 m | 30.90 | ||
40 | 280 | Stålnacke Sofia | 2001 | SJÖBO SS | 50 m | 30.96 | ||
41 | 67 | Littorin Tyra | 2004 | HS | 25 m | 30.98 | ||
42 | 111 | Johansson Jennie | 2001 | KLIPPAN | 50 m | 30.99 | ||
43 | 413 | Cato Agnes | 2001 | OSBY SS | 25 m | 30.99 | ||
44 | 150 | Ek-Värn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | 50 m | 31.00 | ||
45 | 201 | Vileus Emma | 2001 | MKK | 25 m | 31.04 | ||
46 | 254 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | 25 m | 31.07 | ||
47 | 132 | Rundblad Elin | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 31.10 | ||
48 | 130 | Brinkhagen Julia | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 31.13 | ||
49 | 279 | Johnsson Emmy | 2001 | SJÖBO SS | 25 m | 31.17 | ||
50 | 95 | Lindén Siri | 2005 | KARLSKRONA | 50 m | 31.19 | ||
51 | 141 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 31.20 | ||
52 | 352 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 31.21 | ||
53 | 233 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | 50 m | 31.23 | ||
54 | 405 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | 25 m | 31.23 | ||
55 | 92 | Ljungcrantz Emma | 2001 | KARLSKRONA | 25 m | 31.26 | ||
56 | 245 | Oredsson Ditte | 2003 | POSEIDON | 50 m | 31.27 | ||
57 | 255 | Jansson Frida | 2006 | POSEIDON | 25 m | 31.36 | ||
58 | 268 | Permarker Anna-Luisa | 2002 | S 71 | 25 m | 31.38 | ||
59 | 301 | Wivsätter Gabriella | 2003 | SK SYDSIM | 25 m | 31.47 | ||
60 | 387 | Olsson-Lindhé Hannah | 2003 | TRELLEBORG | 50 m | 31.72 | ||
61 | 6 | Ragnarsson Emma | 2004 | SS DELFIN | 50 m | 31.77 | ||
62 | 153 | Djuric Isabella | 2004 | LANDSKRONA | 50 m | 32.12 | ||
63 | 16 | Werker Freja | 2003 | SK HAJEN | 50 m | 32.15 | ||
64 | 220 | Osterman Julia | 2004 | MKK | 50 m | 32.25 | ||
65 | 276 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | SJÖBO SS | 50 m | 32.26 | ||
66 | 152 | Siversson Tova | 2005 | LANDSKRONA | 50 m | 32.49 | ||
67 | 154 | Jensen Maja | 2006 | LANDSKRONA | 50 m | 32.52 | ||
68 | 392 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | 50 m | 32.52 | ||
69 | 303 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | 50 m | 32.57 | ||
70 | 187 | Lennartsson Tove | 2000 | MKK | 50 m | 32.60 | ||
71 | 344 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 32.61 | ||
72 | 5 | Joelsson Tilda | 2002 | SS DELFIN | 50 m | 32.62 | ||
73 | 318 | Forsgren Cornelia | 2000 | SK TRITON | 50 m | 32.70 | ||
74 | 20 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | 50 m | 32.74 | ||
75 | 80 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | 50 m | 32.84 | ||
76 | 145 | Hassling Emma | 2004 | LANDSKRONA | 50 m | 32.88 | ||
77 | 350 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | 50 m | 32.93 | ||
78 | 146 | Hess Fanny | 2004 | LANDSKRONA | 50 m | 32.95 | ||
79 | 243 | Lindberg Alma | 2002 | POSEIDON | 50 m | 33.12 | ||
80 | 138 | Moreau Isabelle | 2001 | LANDSKRONA | 50 m | 33.14 | ||
81 | 433 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | S14 | 25 m | 40.06 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |
Gren 43, 50m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
12 - 20 år |
1 | 18 | Stenhård Julia | 2000 | HS | 25 m | 27.46 | ||
2 | 29 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | 25 m | 28.26 | ||
3 | 289 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | 25 m | 28.28 | ||
4 | 46 | Agrell Angelina | 2003 | HS | 25 m | 28.49 | ||
5 | 199 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 25 m | 28.76 | ||
6 | 254 | Steen Clara | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 28.83 | ||
7 | 74 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 28.85 | ||
8 | 125 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 28.85 | ||
9 | 191 | Winblad Tea | 2004 | MKK | 25 m | 28.87 | ||
10 | 223 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 25 m | 28.96 | ||
11 | 362 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | 25 m | 29.04 | ||
12 | 350 | Lindberg Stina | 2000 | POSEIDON | 50 m | 29.21 | ||
13 | 60 | Andersson Hildur | 2005 | HS | 25 m | 29.23 | ||
14 | 298 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 29.30 | ||
15 | 88 | Persson Linnéa | 2002 | KK KARPEN | 25 m | 29.33 | ||
16 | 131 | Ek-Värn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 29.43 | ||
17 | 149 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | 25 m | 29.59 | ||
18 | 10 | Nobrell Sara | 2002 | SK HAJEN | 50 m | 29.71 | ||
19 | 31 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | 25 m | 29.75 | ||
20 | 304 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | 25 m | 29.77 | ||
21 | 57 | Andersson Elsa | 2004 | HS | 25 m | 29.82 | ||
22 | 42 | Jönsson Maja | 2001 | HS | 25 m | 29.89 | ||
23 | 58 | Landälv Alva | 2005 | HS | 25 m | 30.06 | ||
24 | 37 | Johansson Alicia | 2003 | HS | 25 m | 30.07 | ||
25 | 291 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 30.10 | ||
26 | 303 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 30.11 | ||
27 | 156 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 30.14 | ||
28 | 294 | Andersson Vilma | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 30.16 | ||
29 | 219 | Olofsson Moa | 2002 | OSBY SS | 25 m | 30.19 | ||
30 | 126 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 30.20 | ||
31 | 175 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | 50 m | 30.27 | ||
32 | 66 | Bexell Liv | 2005 | HS | 25 m | 30.35 | ||
33 | 1 | Lackegård Elin | 2000 | SK HAJEN | 25 m | 30.43 | ||
34 | 47 | Littorin Tyra | 2004 | HS | 25 m | 30.47 | ||
35 | 51 | Palm Elly | 2001 | HS | 25 m | 30.50 | ||
36 | 2 | Laurén Ella | 2001 | SK HAJEN | 25 m | 30.51 | ||
37 | 137 | Djuric Isabella | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 30.55 | ||
38 | 25 | Bengtsson Lisa | 2002 | HS | 25 m | 30.58 | ||
39 | 109 | Gulin Alice | 2006 | KSLS | 50 m | 30.60 | ||
40 | 220 | Nilsson Astrid | 2004 | OSBY SS | 25 m | 30.62 | ||
41 | 244 | Ragnarsson Emma | 2004 | S 71 | 25 m | 30.64 | ||
42 | 277 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 30.66 | ||
43 | 79 | Nilsson Aurora | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 30.68 | ||
44 | 377 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | 50 m | 30.69 | ||
45 | 3 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 30.78 | ||
46 | 94 | Johansson Jennie | 2001 | KLIPPAN | 25 m | 30.86 | ||
47 | 139 | Jensen Maja | 2006 | LANDSKRONA | 25 m | 30.89 | ||
48 | 123 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 31.07 | ||
49 | 200 | Osterman Julia | 2004 | MKK | 25 m | 31.09 | ||
50 | 305 | Brünjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | 50 m | 31.10 | ||
51 | 344 | Pettersson Hanna | 2003 | HS | 25 m | 31.13 | ||
52 | 4 | Werker Freja | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 31.26 | ||
53 | 127 | Hassling Emma | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 31.28 | ||
54 | 134 | Siversson Tova | 2005 | LANDSKRONA | 25 m | 31.31 | ||
55 | 56 | Wöhl Cajsa | 2004 | HS | 25 m | 31.35 | ||
56 | 249 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | SJÖBO SS | 25 m | 31.35 | ||
57 | 83 | Nilsson Lovisa | 2006 | KARLSKRONA | 25 m | 31.43 | ||
58 | 227 | Johansson Vanessa | 2006 | POSEIDON | 25 m | 31.44 | ||
59 | 381 | Wivsätter Gabriella | 2003 | SK SYDSIM | 25 m | 31.47 | ||
60 | 297 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | 25 m | 31.53 | ||
61 | 347 | Axelsson Liv | 2005 | KSLS | 50 m | 31.77 | ||
62 | 382 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | 50 m | 31.88 | ||
63 | 81 | Lindén Tove | 2002 | KARLSKRONA | 50 m | 32.02 | ||
64 | 49 | Stjepanetic Karla | 2003 | HS | 50 m | 32.16 | ||
65 | 246 | Alm Agnes | 2006 | S 71 | 50 m | 32.17 | ||
66 | 98 | Petersen Alexandra | 2003 | KSLS | 50 m | 32.22 | ||
67 | 107 | Klint Ipsa Olivia | 2005 | KSLS | 50 m | 32.31 | ||
68 | 136 | Ekberg Moa | 2006 | LANDSKRONA | 50 m | 32.31 | ||
69 | 128 | Hess Fanny | 2004 | LANDSKRONA | 50 m | 32.38 | ||
70 | 11 | Henriksson Julia | 2005 | SK HAJEN | 50 m | 32.41 | ||
71 | 267 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 32.46 | ||
72 | 63 | Vollmer Vega | 2005 | HS | 50 m | 32.53 | ||
73 | 328 | Maric Emma | 2007 | LANDSKRONA | 50 m | 32.54 | ||
74 | 320 | Stark Friis Tea | 2006 | YSTADS SS | 50 m | 32.60 | ||
75 | 316 | Eriksson Elvira | 2003 | YSTADS SS | 50 m | 32.67 | ||
76 | 96 | Sjöholm Lovisa | 2006 | KLIPPAN | 50 m | 32.75 | ||
77 | 295 | Kjellberg Tova | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 32.83 | ||
78 | 187 | Ostreus Lina | 2002 | MKK | 50 m | 32.86 | ||
79 | 135 | Pettersson My | 2006 | LANDSKRONA | 50 m | 32.89 | ||
80 | 129 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 32.91 | ||
81 | 296 | Westerberg Sanna | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 32.91 | ||
82 | 140 | Persson-Giribaldi Isabelle | 2005 | LANDSKRONA | 50 m | 32.94 | ||
83 | 130 | Sjunnesson Livia | 2005 | LANDSKRONA | 50 m | 32.96 | ||
84 | 196 | Ask Beatrice | 2005 | MKK | 50 m | 32.98 | ||
85 | 332 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | S14 | 25 m | 36.22 | |
86 | 40 | Alman Sabina | 2003 | HS | 25 m | 31.86 | RES | |
87 | 189 | Ahlbeck Nicole | 2003 | MKK | 25 m | 32.97 | RES | |
88 | 78 | Pålsson Tuva | 2003 | KARLSKRONA | 25 m | 33.17 | RES |
12 - 99 år |
1 | 18 | Stenhård Julia | 2000 | HS | 25 m | 27.46 | ||
2 | 388 | Marko-Varga Ida | 1985 | SK TRITON | 25 m | 27.79 | ||
3 | 29 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | 25 m | 28.26 | ||
4 | 289 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | 25 m | 28.28 | ||
5 | 46 | Agrell Angelina | 2003 | HS | 25 m | 28.49 | ||
6 | 199 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 25 m | 28.76 | ||
7 | 254 | Steen Clara | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 28.83 | ||
8 | 74 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 28.85 | ||
9 | 125 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 28.85 | ||
10 | 191 | Winblad Tea | 2004 | MKK | 25 m | 28.87 | ||
11 | 223 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 25 m | 28.96 | ||
12 | 362 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | 25 m | 29.04 | ||
13 | 350 | Lindberg Stina | 2000 | POSEIDON | 50 m | 29.21 | ||
14 | 60 | Andersson Hildur | 2005 | HS | 25 m | 29.23 | ||
15 | 298 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 29.30 | ||
16 | 88 | Persson Linnéa | 2002 | KK KARPEN | 25 m | 29.33 | ||
17 | 131 | Ek-Värn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 29.43 | ||
18 | 149 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | 25 m | 29.59 | ||
19 | 10 | Nobrell Sara | 2002 | SK HAJEN | 50 m | 29.71 | ||
20 | 31 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | 25 m | 29.75 | ||
21 | 304 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | 25 m | 29.77 | ||
22 | 57 | Andersson Elsa | 2004 | HS | 25 m | 29.82 | ||
23 | 42 | Jönsson Maja | 2001 | HS | 25 m | 29.89 | ||
24 | 58 | Landälv Alva | 2005 | HS | 25 m | 30.06 | ||
25 | 37 | Johansson Alicia | 2003 | HS | 25 m | 30.07 | ||
26 | 291 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 30.10 | ||
27 | 303 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 30.11 | ||
28 | 156 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 30.14 | ||
29 | 294 | Andersson Vilma | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 30.16 | ||
30 | 219 | Olofsson Moa | 2002 | OSBY SS | 25 m | 30.19 | ||
31 | 126 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 30.20 | ||
32 | 175 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | 50 m | 30.27 | ||
33 | 66 | Bexell Liv | 2005 | HS | 25 m | 30.35 | ||
34 | 1 | Lackegård Elin | 2000 | SK HAJEN | 25 m | 30.43 | ||
35 | 47 | Littorin Tyra | 2004 | HS | 25 m | 30.47 | ||
36 | 51 | Palm Elly | 2001 | HS | 25 m | 30.50 | ||
37 | 2 | Laurén Ella | 2001 | SK HAJEN | 25 m | 30.51 | ||
38 | 137 | Djuric Isabella | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 30.55 | ||
39 | 25 | Bengtsson Lisa | 2002 | HS | 25 m | 30.58 | ||
40 | 109 | Gulin Alice | 2006 | KSLS | 50 m | 30.60 | ||
41 | 220 | Nilsson Astrid | 2004 | OSBY SS | 25 m | 30.62 | ||
42 | 244 | Ragnarsson Emma | 2004 | S 71 | 25 m | 30.64 | ||
43 | 277 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 30.66 | ||
44 | 79 | Nilsson Aurora | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 30.68 | ||
45 | 377 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | 50 m | 30.69 | ||
46 | 3 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 30.78 | ||
47 | 94 | Johansson Jennie | 2001 | KLIPPAN | 25 m | 30.86 | ||
48 | 139 | Jensen Maja | 2006 | LANDSKRONA | 25 m | 30.89 | ||
49 | 123 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 31.07 | ||
50 | 200 | Osterman Julia | 2004 | MKK | 25 m | 31.09 | ||
51 | 305 | Brünjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | 50 m | 31.10 | ||
52 | 344 | Pettersson Hanna | 2003 | HS | 25 m | 31.13 | ||
53 | 4 | Werker Freja | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 31.26 | ||
54 | 127 | Hassling Emma | 2004 | LANDSKRONA | 25 m | 31.28 | ||
55 | 134 | Siversson Tova | 2005 | LANDSKRONA | 25 m | 31.31 | ||
56 | 56 | Wöhl Cajsa | 2004 | HS | 25 m | 31.35 | ||
57 | 249 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | SJÖBO SS | 25 m | 31.35 | ||
58 | 83 | Nilsson Lovisa | 2006 | KARLSKRONA | 25 m | 31.43 | ||
59 | 227 | Johansson Vanessa | 2006 | POSEIDON | 25 m | 31.44 | ||
60 | 381 | Wivsätter Gabriella | 2003 | SK SYDSIM | 25 m | 31.47 | ||
61 | 297 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | 25 m | 31.53 | ||
62 | 347 | Axelsson Liv | 2005 | KSLS | 50 m | 31.77 | ||
63 | 382 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | 50 m | 31.88 | ||
64 | 81 | Lindén Tove | 2002 | KARLSKRONA | 50 m | 32.02 | ||
65 | 49 | Stjepanetic Karla | 2003 | HS | 50 m | 32.16 | ||
66 | 246 | Alm Agnes | 2006 | S 71 | 50 m | 32.17 | ||
67 | 98 | Petersen Alexandra | 2003 | KSLS | 50 m | 32.22 | ||
68 | 107 | Klint Ipsa Olivia | 2005 | KSLS | 50 m | 32.31 | ||
69 | 136 | Ekberg Moa | 2006 | LANDSKRONA | 50 m | 32.31 | ||
70 | 128 | Hess Fanny | 2004 | LANDSKRONA | 50 m | 32.38 | ||
71 | 11 | Henriksson Julia | 2005 | SK HAJEN | 50 m | 32.41 | ||
72 | 267 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 32.46 | ||
73 | 63 | Vollmer Vega | 2005 | HS | 50 m | 32.53 | ||
74 | 328 | Maric Emma | 2007 | LANDSKRONA | 50 m | 32.54 | ||
75 | 320 | Stark Friis Tea | 2006 | YSTADS SS | 50 m | 32.60 | ||
76 | 316 | Eriksson Elvira | 2003 | YSTADS SS | 50 m | 32.67 | ||
77 | 96 | Sjöholm Lovisa | 2006 | KLIPPAN | 50 m | 32.75 | ||
78 | 295 | Kjellberg Tova | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 32.83 | ||
79 | 187 | Ostreus Lina | 2002 | MKK | 50 m | 32.86 | ||
80 | 135 | Pettersson My | 2006 | LANDSKRONA | 50 m | 32.89 | ||
81 | 129 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 32.91 | ||
82 | 296 | Westerberg Sanna | 2004 | TRELLEBORG | 50 m | 32.91 | ||
83 | 140 | Persson-Giribaldi Isabelle | 2005 | LANDSKRONA | 50 m | 32.94 | ||
84 | 130 | Sjunnesson Livia | 2005 | LANDSKRONA | 50 m | 32.96 | ||
85 | 196 | Ask Beatrice | 2005 | MKK | 50 m | 32.98 | ||
86 | 332 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | S14 | 25 m | 36.22 | |
87 | 40 | Alman Sabina | 2003 | HS | 25 m | 31.86 | RES | |
88 | 189 | Ahlbeck Nicole | 2003 | MKK | 25 m | 32.97 | RES | |
89 | 78 | Pålsson Tuva | 2003 | KARLSKRONA | 25 m | 33.17 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |
Gren 44, 200m Ryggsim Herrar Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 35 | Varga Stefan | 2000 | HS | 25 m | 2:01.95 | ||
2 | 137 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 2:04.29 | ||
3 | 170 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | 25 m | 2:09.01 | ||
4 | 136 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 2:09.34 | ||
5 | 135 | Brinkhagen Tim | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 2:09.48 | ||
6 | 128 | Svensson Hampus | 1999 | LANDSKRONA | 50 m | 2:12.01 | ||
7 | 329 | Nilsson Arvid | 2003 | SK TRITON | 25 m | 2:12.37 | ||
8 | 361 | Stoltz Erik | 1998 | YSTADS SS | 25 m | 2:12.54 | ||
9 | 191 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | 25 m | 2:14.41 | ||
10 | 385 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | 25 m | 2:16.88 | ||
11 | 17 | Agardh Gabriel | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 2:17.27 | ||
12 | 375 | Vaide Hugo | 2003 | ÄNGELHOLM | 25 m | 2:18.00 | ||
13 | 4 | Ates Birkan | 2002 | SS DELFIN | 25 m | 2:19.48 | ||
14 | 277 | Persson Alfred | 2000 | SJÖBO SS | 25 m | 2:19.78 | ||
15 | 302 | Grandin Thor | 2002 | SK SYDSIM | 25 m | 2:20.02 | ||
16 | 103 | Bevréus William | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 2:22.04 | ||
17 | 248 | Pettersson Emil | 2002 | POSEIDON | 50 m | 2:25.50 | ||
18 | 403 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | 50 m | 2:27.78 | ||
19 | 390 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 2:28.62 | ||
20 | 114 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | 25 m | 2:28.70 | ||
21 | 351 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | 50 m | 2:30.07 | ||
22 | 73 | Olsson Olle | 2004 | HS | 50 m | 2:30.63 | ||
23 | 252 | Henriksson Joel | 2003 | POSEIDON | 50 m | 2:30.85 | ||
24 | 378 | Stokholm Gustaf | 2004 | ÄNGELHOLM | 25 m | 2:31.63 | ||
25 | 253 | Alim Daniel | 2003 | POSEIDON | 25 m | 2:33.95 | ||
26 | 249 | Sivolov Ivan | 2003 | POSEIDON | 25 m | 2:35.52 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |
Gren 44, 200m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 120 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 2:02.88 | ||
2 | 115 | Svensson Hampus | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 2:07.06 | ||
3 | 359 | Wergeland Nils | 2002 | POSEIDON | 25 m | 2:07.23 | ||
4 | 173 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | 25 m | 2:11.32 | ||
5 | 36 | Vaide Hugo | 2003 | HS | 25 m | 2:12.03 | ||
6 | 262 | Nilsson Arvid | 2003 | SK TRITON | 25 m | 2:14.12 | ||
7 | 153 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 2:15.47 | ||
8 | 34 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | 25 m | 2:15.90 | ||
9 | 65 | Olsson Olle | 2004 | HS | 25 m | 2:16.79 | ||
10 | 183 | Beckman Bo | 2002 | MKK | 25 m | 2:16.89 | ||
11 | 113 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | 25 m | 2:16.98 | ||
12 | 364 | Pettersson Emil | 2002 | POSEIDON | 25 m | 2:17.22 | ||
13 | 302 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 2:17.84 | ||
14 | 89 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 2:18.90 | ||
15 | 243 | Ates Birkan | 2002 | S 71 | 25 m | 2:19.04 | ||
16 | 100 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | 25 m | 2:19.61 | ||
17 | 384 | Rosenkvist Felix | 2004 | SK SYDSIM | 25 m | 2:19.97 | ||
18 | 282 | Stokholm Gustaf | 2004 | ÄNGELHOLM | 25 m | 2:20.17 | ||
19 | 253 | Rosberg Alfred | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 2:21.84 | ||
20 | 380 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | 50 m | 2:22.66 | ||
21 | 62 | Andersson Niklas | 2005 | HS | 50 m | 2:24.34 | ||
22 | 292 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 2:24.63 | ||
23 | 233 | Bontidean Lucas | 2005 | POSEIDON | 25 m | 2:26.55 | ||
24 | 345 | Larsson Alexander | 2003 | HS | 25 m | 2:26.59 | ||
25 | 270 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | 50 m | 2:29.68 | ||
26 | 106 | Glans Jacob | 2006 | KSLS | 50 m | 2:31.54 | ||
27 | 101 | Modig Herman | 2003 | KSLS | 25 m | 2:32.69 | ||
28 | 392 | Borg Victor | 2005 | SK TRITON | 25 m | 2:35.92 |
13 - 99 år |
1 | 120 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 2:02.88 | ||
2 | 286 | Lloyd Victor | 1996 | TRELLEBORG | 25 m | 2:05.14 | ||
3 | 161 | Kindberg Marcus | 1993 | MKK | 25 m | 2:06.21 | ||
4 | 115 | Svensson Hampus | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 2:07.06 | ||
5 | 359 | Wergeland Nils | 2002 | POSEIDON | 25 m | 2:07.23 | ||
6 | 173 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | 25 m | 2:11.32 | ||
7 | 36 | Vaide Hugo | 2003 | HS | 25 m | 2:12.03 | ||
8 | 262 | Nilsson Arvid | 2003 | SK TRITON | 25 m | 2:14.12 | ||
9 | 153 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | 25 m | 2:15.47 | ||
10 | 34 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | 25 m | 2:15.90 | ||
11 | 65 | Olsson Olle | 2004 | HS | 25 m | 2:16.79 | ||
12 | 183 | Beckman Bo | 2002 | MKK | 25 m | 2:16.89 | ||
13 | 113 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | 25 m | 2:16.98 | ||
14 | 364 | Pettersson Emil | 2002 | POSEIDON | 25 m | 2:17.22 | ||
15 | 302 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 2:17.84 | ||
16 | 89 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 2:18.90 | ||
17 | 243 | Ates Birkan | 2002 | S 71 | 25 m | 2:19.04 | ||
18 | 100 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | 25 m | 2:19.61 | ||
19 | 384 | Rosenkvist Felix | 2004 | SK SYDSIM | 25 m | 2:19.97 | ||
20 | 282 | Stokholm Gustaf | 2004 | ÄNGELHOLM | 25 m | 2:20.17 | ||
21 | 253 | Rosberg Alfred | 2003 | SJÖBO SS | 25 m | 2:21.84 | ||
22 | 380 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | 50 m | 2:22.66 | ||
23 | 62 | Andersson Niklas | 2005 | HS | 50 m | 2:24.34 | ||
24 | 292 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | 25 m | 2:24.63 | ||
25 | 233 | Bontidean Lucas | 2005 | POSEIDON | 25 m | 2:26.55 | ||
26 | 345 | Larsson Alexander | 2003 | HS | 25 m | 2:26.59 | ||
27 | 270 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | 50 m | 2:29.68 | ||
28 | 106 | Glans Jacob | 2006 | KSLS | 50 m | 2:31.54 | ||
29 | 101 | Modig Herman | 2003 | KSLS | 25 m | 2:32.69 | ||
30 | 392 | Borg Victor | 2005 | SK TRITON | 25 m | 2:35.92 | ||
31 | 327 | Karlsson Sebastian | 1993 | KARLSKRONA | S14 | 25 m | 2:41.94 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |
Gren 45, 4X100m Medley Damer Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 257 | Simklubben Poseidon | 2000 | POSEIDON | 25 m | 4:20.86 | ||
2 | 97 | Karlskrona Simsällskap | 2000 | KARLSKRONA | 25 m | 4:23.66 | ||
3 | 223 | Mkk 1 | 1999 | MKK | 25 m | 4:24.97 | ||
4 | 397 | Föreningen Trelleborg Sim | 2000 | TRELLEBORG | 25 m | 4:26.06 | ||
5 | 123 | Kristianstads SLS | 2001 | KSLS | 25 m | 4:29.23 | ||
6 | 155 | Landskrona Simsällskap Lag 1 | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 4:29.50 | ||
7 | 173 | Simklubben Lödde | 1999 | SK LÖDDE | 25 m | 4:33.92 | ||
8 | 424 | Osby Simsällskap | 2001 | OSBY SS | 25 m | 4:34.72 | ||
9 | 21 | Simklubben Hajen | 2000 | SK HAJEN | 25 m | 4:35.04 | ||
10 | 108 | Kappsimningsklubben Karpen | 2000 | KK KARPEN | 25 m | 4:38.05 | ||
11 | 258 | Simklubben Poseidon Lag 2 | 2002 | POSEIDON | 25 m | 4:38.55 | ||
12 | 156 | Landskrona Simsällskap Lag 2 | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 4:39.35 | ||
13 | 340 | SK Triton | 2003 | SK TRITON | 25 m | 4:40.27 | ||
14 | 402 | Föreningen Trelleborg Sim Lag 2 | 2001 | TRELLEBORG | 25 m | 4:42.61 | ||
15 | 157 | Landskrona Simsällskap Lag 3 | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 4:43.21 | ||
16 | 98 | Karlskrona Simsällskap Lag 2 | 1998 | KARLSKRONA | 25 m | 4:44.08 | ||
17 | 407 | Kiviks Simklubb | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 4:46.28 | ||
18 | 422 | Osby Simsällskap Lag 2 | 2003 | OSBY SS | 25 m | 4:50.55 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |
Gren 45, 4X100m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 99 år |
1 | 212 | Malmö Kappsimningsklubb | 1988 | MKK | 25 m | 4:16.22 | ||
2 | 71 | Helsingborgs Simsällskap Lag 1 | 2000 | HS | 25 m | 4:21.22 | ||
3 | 141 | Landskrona Simsällskap Lag 1 | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 4:23.91 | ||
4 | 369 | Simklubben Poseidon | 2000 | POSEIDON | 25 m | 4:24.28 | ||
5 | 299 | Föreningen Trelleborg Sim | 2002 | TRELLEBORG | 25 m | 4:27.03 | ||
6 | 72 | Helsingborgs Simsällskap Lag 2 | 1999 | HS | 25 m | 4:28.98 | ||
7 | 224 | Osby Simsällskap | 2002 | OSBY SS | 25 m | 4:29.22 | ||
8 | 260 | Sjöbo Simsällskap | 1999 | SJÖBO SS | 25 m | 4:29.57 | ||
9 | 12 | Simklubben Hajen | 2001 | SK HAJEN | 25 m | 4:30.41 | ||
10 | 142 | Landskrona Simsällskap Lag 2 | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 4:30.61 | ||
11 | 403 | Vellinge-Näsets Simklubb | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 4:33.32 | ||
12 | 247 | S 71 | 2002 | S 71 | 25 m | 4:34.16 | ||
13 | 112 | Kristianstads SLS | 2003 | KSLS | 25 m | 4:34.22 | ||
14 | 86 | Karlskrona Simsällskap | 2002 | KARLSKRONA | 25 m | 4:35.42 | ||
15 | 375 | Simklubben Poseidon Lag 2 | 2004 | POSEIDON | 25 m | 4:43.40 | ||
16 | 143 | Landskrona Simsällskap Lag 3 | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 4:44.65 | ||
17 | 324 | Simklubben Lödde Damer | 2003 | SK LÖDDE | 25 m | 4:52.46 | ||
18 | 321 | Ystad SS Damer Lag 1 | 1999 | YSTADS SS | 25 m |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |
Gren 46, 4X100m Medley Herrar Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 163 | Landskrona Simsällskap Lag 1 | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 3:53.66 | ||
2 | 228 | Mkk 1 | 1998 | MKK | 25 m | 3:55.40 | ||
3 | 173 | Simklubben Lödde | 1999 | SK LÖDDE | 25 m | 4:04.77 | ||
4 | 338 | SK Triton | 2002 | SK TRITON | 25 m | 4:08.45 | ||
5 | 262 | Simklubben Poseidon Lag 2 | 1998 | POSEIDON | 25 m | 4:09.73 | ||
6 | 310 | Simklubben Sydsim Lag 2 Pågar | 2002 | SK SYDSIM | 25 m | 4:18.36 | ||
7 | 97 | Karlskrona Simsällskap | 2000 | KARLSKRONA | 25 m | 4:18.84 | ||
8 | 106 | Kappsimningsklubben Karpen | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 4:20.97 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |
Gren 46, 4X100m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 99 år |
1 | 71 | Helsingborgs Simsällskap Lag 1 | 2000 | HS | 25 m | 3:34.19 | ||
2 | 72 | Helsingborgs Simsällskap Lag 2 | 1999 | HS | 25 m | 3:40.36 | ||
3 | 148 | Landskrona Simsällskap Juniorer | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 3:48.91 | ||
4 | 373 | Simklubben Poseidon | 1991 | POSEIDON | 25 m | 3:50.96 | ||
5 | 213 | Malmö Kappsimningsklubb | 1993 | MKK | 25 m | 3:52.27 | ||
6 | 404 | Vellinge-Näsets Simklubb | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 3:56.95 | ||
7 | 374 | Simklubben Poseidon Lag 2 | 2000 | POSEIDON | 25 m | 3:57.54 | ||
8 | 147 | Landskrona Simsällskap Seniorer | 1988 | LANDSKRONA | 25 m | 4:04.09 | ||
9 | 301 | Föreningen Trelleborg Sim | 1996 | TRELLEBORG | 25 m | 4:08.30 | ||
10 | 111 | Kristianstads SLS | 2001 | KSLS | 25 m | 4:11.21 | ||
11 | 376 | Simklubben Poseidon Lag 3 | 2004 | POSEIDON | 25 m | 4:20.32 | ||
12 | 325 | Simklubben Lödde Herrar | 2000 | SK LÖDDE | 25 m | 4:36.75 | ||
13 | 323 | Ystad SS Herrar Lag 1 | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 5:05.14 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 24 september 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 13:45 |