Ohjelma DGI Landsmesterskab 2018
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 387 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | DGI SYDØST | 0232BA | 25 m | 2:20.49 | |
2 | 328 | Harpøth Julia | 2002 | DGI SYDØST | 0208AX | 25 m | 2:20.94 | |
3 | 548 | Larsen Emma Viborg | 2001 | DGI NORDJY | 0112AT | 25 m | 2:21.59 | |
4 | 420 | Jensen Nicole | 1996 | DGI STORST | 9656AB | 25 m | 2:22.74 | |
5 | 392 | Sørensen Trine G. | 1997 | DGI SYDØST | 9752AR | 25 m | 2:23.91 | |
6 | 431 | Sørensen Petrine R.e. | 2005 | DGI STORST | 0512AB | 25 m | 2:26.58 | |
7 | 81 | Gade Emma | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 2:27.85 | ||
8 | 748 | Møller Mathilde | 2004 | DGI ØSTJY | 0438AD | 25 m | 2:29.76 | |
9 | 827 | Esbensen Marie Graff | 2003 | DGI MIDTJY | 0336AT | 25 m | 2:30.89 | |
10 | 399 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | DGI SYDØST | 0252AP | 25 m | 2:31.09 | |
11 | 833 | Jensen Karen Moos | 2003 | DGI MIDTJY | 0324AM | 25 m | 2:31.22 | |
12 | 24 | Johannsen Emma Lundorff | 2003 | DGI S.JYL | 0368AS | 25 m | 2:32.10 | |
13 | 718 | Kokholm Caroline Varming | 2002 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:32.37 | ||
14 | 612 | Bukballe Maja Brandi | 2002 | DGI ØSTJY | 0232AW | 25 m | 2:33.89 | |
15 | 573 | Pedersen Anna Christine | 2003 | DGI NORDJY | 0372BE | 25 m | 2:34.03 | |
16 | 682 | Heise Line | 2003 | DGI ØSTJY | 0356AX | 25 m | 2:34.48 | |
17 | 740 | Løland Natasja N. | 2000 | DGI ØSTJY | 0078BE | 25 m | 2:34.64 | |
18 | 426 | Møller Lærke | 2005 | DGI STORST | 0578AN | 25 m | 2:34.95 | |
19 | 764 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | DGI ØSTJY | 9956AE | 25 m | 2:35.20 | |
20 | 11 | Duborg Line | 2004 | DGI S.JYL | 0422BC | 25 m | 2:35.43 | |
21 | 735 | Lund Anna Maja | 2002 | DGI ØSTJY | 0234BC | 25 m | 2:35.48 | |
22 | 418 | Hansen Nicoline | 2004 | DGI STORST | 0468AU | 25 m | 2:35.89 | |
23 | 712 | Kirial Nete | 2003 | DGI ØSTJY | 0362BC | 25 m | 2:38.77 | |
24 | 429 | Petersen Anna Lind | 2004 | DGI STORST | 0488AE | 25 m | 2:41.06 | |
25 | 555 | Rønnow Ida | 2006 | DGI NORDJY | 0658AE | 25 m | 2:41.36 | |
26 | 617 | Bøllingtoft Benedikte | 2003 | DGI ØSTJY | 0346BC | 25 m | 2:42.35 | |
27 | 611 | Brøndum Thea | 2004 | DGI ØSTJY | 0476AZ | 25 m | 2:44.73 | |
28 | 93 | Nielsen Sofie | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 2:44.88 | ||
29 | 296 | Baltersen Mathilde | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 2:45.24 | ||
30 | 643 | Ginnerup Liva | 2004 | DGI ØSTJY | 0484AM | 25 m | 2:45.28 | |
31 | 832 | Krogh Caroline | 2002 | DGI MIDTJY | 0226BA | 25 m | 2:45.54 | |
32 | 388 | Sørensen Cecilie | 2003 | DGI SYDØST | 0338AW | 25 m | 2:45.68 | |
33 | 87 | Keulen Femke Iris | 2005 | DGI SYDVE | 25 m | 2:46.26 | ||
34 | 841 | Krogh Katrine | 2005 | DGI MIDTJY | 0526AQ | 25 m | 2:46.38 | |
35 | 360 | Meier Cecilie | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 2:46.44 | ||
36 | 163 | Johansen Line Virkelyst | 2003 | DGI FYN | 0346AU | 25 m | 2:46.52 | |
37 | 875 | Jensen Amanda Grønbæk | 2001 | DGI STORKB | 0102AX | 25 m | 2:46.56 | |
38 | 562 | Høeg Louise | 2003 | DGI NORDJY | 0324AR | 25 m | 2:47.15 | |
39 | 741 | Meldgaard Cecilia Bækager | 2002 | DGI ØSTJY | 0254BA | 25 m | 2:47.47 | |
40 | 128 | Clausen Laura Østerby | 2004 | DGI FYN | 0402BA | 25 m | 2:47.88 | |
41 | 43 | Petersen Ida | 1999 | DGI S.JYL | 9928BC | 25 m | 2:48.15 | |
42 | 855 | Håkonsson Laura | 2006 | DGI MIDTJY | 0646AO | 25 m | 2:48.93 | |
43 | 596 | Anderse Laura Bryndum Raj | 1999 | DGI ØSTJY | 9986BB | 25 m | 2:50.82 | |
44 | 726 | Kølbæk Sophie Loft | 2004 | DGI ØSTJY | 0474AZ | 25 m | 2:51.00 | |
45 | 879 | Nüchel Laura Lundbek | 2002 | DGI STORKB | 0218AU | 25 m | 2:51.36 | |
46 | 383 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | DGI SYDØST | 0672AM | 25 m | 2:51.57 | |
47 | 572 | Mogensen Christina | 1988 | DGI NORDJY | 25 m | 2:51.86 | ||
48 | 368 | Oleander Emma | 2004 | DGI SYDØST | 0472AJ | 25 m | 2:52.63 | |
49 | 21 | Hellesøe Karoline | 2006 | DGI S.JYL | 0678AQ | 25 m | 2:53.29 | |
50 | 854 | Jensen Laura Snebang V. | 2006 | DGI MIDTJY | 0674AS | 25 m | 2:53.40 | |
51 | 353 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | DGI SYDØST | 0566AD | 25 m | 2:53.66 | |
52 | 173 | Kaas Signe | 2003 | DGI FYN | 0308BA | 25 m | 2:54.92 | |
53 | 812 | Tilsted Ida | 2004 | DGI ØSTJY | 0488AP | 25 m | 2:54.93 | |
54 | 130 | Davids Emilia | 2004 | DGI FYN | 25 m | 2:55.05 | ||
55 | 242 | Termansen Kamille | 2002 | DGI FYN | 0232BB | 25 m | 2:55.55 | |
56 | 597 | Andersen Ida Loft | 2007 | DGI ØSTJY | 0798AJ | 25 m | 2:57.40 | |
57 | 401 | Zachariassen Ane K. | 2005 | DGI SYDØST | 0588AB | 25 m | 2:59.17 | |
58 | 84 | Hansen Signe Risager | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 2:59.88 | ||
59 | 214 | Ostersen Laura | 2004 | DGI FYN | 0402BB | 25 m | 3:00.41 | |
60 | 598 | Andersen Jane | 2004 | DGI ØSTJY | 0476AR | 25 m | 3:01.21 | |
61 | 162 | Johansen Isabella | 2002 | DGI FYN | 0266BB | 25 m | 3:01.69 | |
62 | 747 | Mundt Alberte | 2004 | DGI ØSTJY | 0484AU | 25 m | 3:02.55 | |
63 | 125 | Christensen Anne Kølby | 2005 | DGI FYN | 25 m | 3:03.11 | ||
64 | 307 | Duevig Bianca Truelsen | 2005 | DGI SYDØST | 0558AY | 25 m | 3:03.48 | |
65 | 843 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | DGI MIDTJY | 0592AU | 25 m | 3:03.61 | |
66 | 625 | Danielsen Mette Ø | 1975 | DGI ØSTJY | 7578AA | 25 m | 3:03.71 | |
67 | 536 | Andreasen Anna | 2001 | DGI NORDJY | 0116BE | 25 m | 3:04.33 | |
68 | 507 | Renneberg Laura Sofie | 2005 | DGI NORDJY | 0578AW | 25 m | 3:04.75 | |
69 | 516 | Valbjørn Isabella Vinkler | 2005 | DGI NORDJY | 0552AX | 25 m | 3:05.42 | |
70 | 703 | Jespersen Matilde Work | 2006 | DGI ØSTJY | 0654AP | 25 m | 3:06.04 | |
71 | 496 | Lyndrup Agnes | 2004 | DGI NORDJY | 0406AU | 25 m | 3:06.60 | |
72 | 342 | Klausen Simone Trekær | 2007 | DGI SYDØST | 0764AC | 25 m | 3:08.67 | |
73 | 168 | Jørgensen Frida Ropass | 2004 | DGI FYN | 0436AW | 25 m | 3:10.24 | |
74 | 229 | Schaumburg Katja | 2004 | DGI FYN | 25 m | 3:10.82 | ||
75 | 422 | Larsen Cecilie Engsted | 2006 | DGI STORST | 0618AG | 25 m | 3:11.65 | |
76 | 348 | Laursen Amalie | 2001 | DGI SYDØST | 0166BC | 25 m | 3:12.00 | |
77 | 813 | Tilsted Olivia | 2006 | DGI ØSTJY | 0668AF | 25 m | 3:13.38 | |
78 | 126 | Christensen Emma | 2002 | DGI FYN | 0248BB | 25 m | 3:16.47 | |
79 | 605 | Bisgaard Dicte Nørvang | 2006 | DGI ØSTJY | 0654AT | 25 m | 3:17.99 | |
80 | 783 | Siegumfeldt Ida | 2007 | DGI ØSTJY | 0796AP | 25 m | 3:20.00 | |
81 | 210 | Nielsen Karoline Skaarup | 2003 | DGI FYN | 0372BG | 25 m | 3:24.52 | |
82 | 724 | Kvist Freja | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:25.00 | ||
83 | 372 | Pedersen Neela S. | 2004 | DGI SYDØST | 0442AU | 25 m | 3:26.06 | |
84 | 521 | Michaelsen Nikoline P. | 2007 | DGI NORDJY | 0732AM | 25 m | 3:26.58 | |
85 | 244 | Thomsen Ea | 2001 | DGI FYN | 0158BE | 25 m | 3:30.27 | |
86 | 165 | Johansen Sarah | 2005 | DGI FYN | 0566AQ | 25 m | 3:30.50 | |
87 | 501 | Christianse Lise Ingeborg | 2007 | DGI NORDJY | 0792AQ | 25 m | 3:38.24 | |
88 | 138 | Funder Freja | 2002 | DGI FYN | 0254BE | 25 m | 3:40.66 | |
89 | 752 | Mørup Mathilde | 2007 | DGI ØSTJY | 0736AN | 25 m | 3:42.64 | |
90 | 319 | Gregersen Sara Holst | 2006 | DGI SYDØST | 0672AE | 25 m | 3:50.21 | |
91 | 512 | Thomassen Astrid O. | 2007 | DGI NORDJY | 0796AK | 25 m | 3:53.27 | |
92 | 300 | Brødsgaard Karen | 2005 | DGI SYDØST | 0522AT | 25 m | ||
93 | 424 | Lodstrup Mathilde Hjort | 2005 | DGI STORST | 0554AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 06 marts 2018 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 21:21 |
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 848 | Holme Magnus Dyg | 2002 | DGI MIDTJY | 0205AG | 25 m | 1:53.99 | |
2 | 2 | Ravn Philip Andersen | 2002 | DGI S.JYL | 0241AL | 25 m | 1:58.96 | |
3 | 849 | Bjørn Alexander L. | 2003 | DGI MIDTJY | 0389AH | 25 m | 2:04.56 | |
4 | 78 | Fokkink Boje | 2001 | DGI SYDVE | 25 m | 2:05.22 | ||
5 | 565 | Jørgensen Rasmus Hoffmann | 1998 | DGI NORDJY | 9807AK | 25 m | 2:05.81 | |
6 | 509 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | DGI NORDJY | 0411AC | 25 m | 2:10.29 | |
7 | 798 | Svendsen Kasper Due | 2002 | DGI ØSTJY | 0239AN | 25 m | 2:10.65 | |
8 | 337 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | DGI SYDØST | 0301AK | 25 m | 2:11.14 | |
9 | 533 | Abildgaard Rasmus | 2000 | DGI NORDJY | 0015AM | 25 m | 2:11.80 | |
10 | 396 | Versteegen Robert | 2001 | DGI SYDØST | 0107AS | 25 m | 2:11.97 | |
11 | 860 | Håkonsson Rasmus | 2004 | DGI MIDTJY | 0449AH | 25 m | 2:12.85 | |
12 | 537 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | DGI NORDJY | 0323AQ | 25 m | 2:13.37 | |
13 | 590 | Lauridsen Christoffer B. | 2002 | DGI NORDJY | 0203AO | 25 m | 2:13.41 | |
14 | 535 | Andersen Simon | 2000 | DGI NORDJY | 0069AK | 25 m | 2:14.71 | |
15 | 587 | Jensen Tobias Vestby | 2003 | DGI NORDJY | 0309AN | 25 m | 2:15.08 | |
16 | 504 | Klein Malik Lodberg | 2003 | DGI NORDJY | 0359AI | 25 m | 2:16.08 | |
17 | 552 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | DGI NORDJY | 0369AL | 25 m | 2:16.75 | |
18 | 85 | Haurum Jeppe | 2003 | DGI SYDVE | 25 m | 2:17.24 | ||
19 | 34 | Matzen Svend | 1999 | DGI S.JYL | 9973AS | 25 m | 2:17.99 | |
20 | 591 | Nielsen Kim Møller | 1992 | DGI NORDJY | 9217AA | 25 m | 2:19.41 | |
21 | 575 | Pedersen Nicklas | 2001 | DGI NORDJY | 0181AJ | 25 m | 2:19.56 | |
22 | 862 | Christiansen Anton | 2004 | DGI MIDTJY | 0493AL | 25 m | 2:22.67 | |
23 | 16 | Hansen Dennis | 2002 | DGI S.JYL | 0205AS | 25 m | 2:22.77 | |
24 | 850 | Irmschler Rasmus | 2002 | DGI MIDTJY | 0273AP | 25 m | 2:23.33 | |
25 | 586 | Jensen Kris | 2004 | DGI NORDJY | 0489AK | 25 m | 2:24.69 | |
26 | 339 | Jensen Rasmus D. | 1998 | DGI SYDØST | 9897AN | 25 m | 2:24.93 | |
27 | 17 | Hansen Frederik Schimann | 2003 | DGI S.JYL | 0343AK | 25 m | 2:25.08 | |
28 | 326 | Hansen Mattias | 2003 | DGI SYDØST | 0369AM | 25 m | 2:27.78 | |
29 | 369 | Olsen Asger Als | 2004 | DGI SYDØST | 0461AJ | 25 m | 2:28.22 | |
30 | 178 | Klüver Frederik | 1998 | DGI FYN | 9823AV | 25 m | 2:29.13 | |
31 | 471 | Kristensen Jens Kristian | 2000 | DGI NORDJY | 0025AU | 25 m | 2:29.23 | |
32 | 529 | Mejdahl Jens | 2003 | DGI NORDJY | 0327AR | 25 m | 2:29.25 | |
33 | 690 | Hvam Axel | 2003 | DGI ØSTJY | 0349AQ | 25 m | 2:30.03 | |
34 | 366 | Nissen Andreas | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 2:30.58 | ||
35 | 814 | Timm Victor Constantin | 2003 | DGI ØSTJY | 0341AS | 25 m | 2:31.06 | |
36 | 235 | Storm Rasmus | 2001 | DGI FYN | 25 m | 2:31.29 | ||
37 | 550 | Mikkelsen Anders | 2001 | DGI NORDJY | 0105AS | 25 m | 2:32.25 | |
38 | 585 | Hansen Preben | 1967 | DGI NORDJY | 6731AA | 25 m | 2:32.64 | |
39 | 681 | Hedehus Christoffer Holm | 2002 | DGI ØSTJY | 0285AO | 25 m | 2:32.82 | |
40 | 432 | Thystrup Albert U. | 2003 | DGI STORST | 0385AP | 25 m | 2:33.05 | |
41 | 151 | Holmen Villads | 1998 | DGI FYN | 25 m | 2:33.31 | ||
42 | 678 | Hansen Markus Friis | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:34.41 | ||
43 | 781 | Schmidt Magnus Andersen | 2002 | DGI ØSTJY | 0227AS | 25 m | 2:34.90 | |
44 | 160 | Johansen Daniel | 1997 | DGI FYN | 25 m | 2:35.29 | ||
45 | 510 | Skou Eigil Midboe | 2006 | DGI NORDJY | 0671AJ | 25 m | 2:35.41 | |
46 | 802 | Sørensen Jonas | 1995 | DGI ØSTJY | 9505AR | 25 m | 2:35.45 | |
47 | 739 | Løland Alexander | 2004 | DGI ØSTJY | 0451AN | 25 m | 2:35.48 | |
48 | 169 | Jørgensen Gustav | 2004 | DGI FYN | 0465AO | 25 m | 2:37.47 | |
49 | 341 | Johannesen Mathias H. | 2004 | DGI SYDØST | 0421AB | 25 m | 2:37.49 | |
50 | 755 | Nielsen Mads Lilliendahl | 2002 | DGI ØSTJY | 0247AS | 25 m | 2:37.65 | |
51 | 532 | Abildgaard Jonas | 2003 | DGI NORDJY | 0381AM | 25 m | 2:38.19 | |
52 | 237 | Søndergaard Anders | 2003 | DGI FYN | 0365AO | 25 m | 2:38.74 | |
53 | 411 | Dahrup Jonas P. | 2004 | DGI STORST | 0469AD | 25 m | 2:41.05 | |
54 | 571 | Moeslund Klaus | 1968 | DGI NORDJY | 6857AA | 25 m | 2:42.23 | |
55 | 171 | Jørgensen Michael | 1981 | DGI FYN | 8199AA | 25 m | 2:42.41 | |
56 | 620 | Christensen Oliver K. | 2004 | DGI ØSTJY | 0429AO | 25 m | 2:42.68 | |
57 | 592 | Oosterhof Elmer | 2005 | DGI NORDJY | 0521AI | 25 m | 2:42.82 | |
58 | 332 | Jacobsen Jens Holst | 2005 | DGI SYDØST | 0591AL | 25 m | 2:44.51 | |
59 | 204 | Märcher Mikkel | 1982 | DGI FYN | 25 m | 2:44.79 | ||
60 | 538 | Barslev Mathias Ø. | 2006 | DGI NORDJY | 0647AM | 25 m | 2:45.59 | |
61 | 631 | Faarup Philllip Bols | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:45.64 | ||
62 | 86 | Holdt Frederik | 2003 | DGI SYDVE | 25 m | 2:46.89 | ||
63 | 823 | Winther Waldemar | 2004 | DGI ØSTJY | 0467AN | 25 m | 2:48.17 | |
64 | 551 | Mølgaard Mads | 2006 | DGI NORDJY | 0657AM | 25 m | 2:48.48 | |
65 | 174 | Karlström Victor | 2004 | DGI FYN | 0435AQ | 25 m | 2:49.01 | |
66 | 193 | Løkke Magnus | 2005 | DGI FYN | 25 m | 2:49.14 | ||
67 | 371 | Pedersen Christian R | 2003 | DGI SYDØST | 0395AQ | 25 m | 2:50.04 | |
68 | 541 | Grøn Rasmus | 1999 | DGI NORDJY | 9993AS | 25 m | 2:50.35 | |
69 | 603 | Bach-Valeur Jacob | 2004 | DGI ØSTJY | 0495AM | 25 m | 2:50.91 | |
70 | 864 | Rohde Jonas | 2005 | DGI MIDTJY | 0529AM | 25 m | 2:51.33 | |
71 | 74 | Christensen Lukas Bonde | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 2:51.43 | ||
72 | 292 | Andersen Matti | 2005 | DGI SYDØST | 0583AL | 25 m | 2:52.73 | |
73 | 54 | Åkerlind Silas | 2005 | DGI S.JYL | 0551AC | 25 m | 2:52.96 | |
74 | 498 | Madsen Mathias | 2004 | DGI NORDJY | 0477AK | 25 m | 2:53.67 | |
75 | 733 | Le Daniel Marcus | 2006 | DGI ØSTJY | 0699AF | 25 m | 2:53.89 | |
76 | 762 | Pedersen Elias Alminde | 2006 | DGI ØSTJY | 0627AB | 25 m | 2:54.46 | |
77 | 775 | Ravn Gustav | 2005 | DGI ØSTJY | 0553AJ | 25 m | 2:54.89 | |
78 | 152 | Hvid Kasper | 1990 | DGI FYN | 25 m | 2:55.47 | ||
79 | 191 | Lundgaard Laust | 2004 | DGI FYN | 25 m | 2:58.26 | ||
80 | 434 | Thøfner Laurits | 2004 | DGI STORST | 0417AM | 25 m | 3:04.13 | |
81 | 113 | Andersen Gustav | 2003 | DGI FYN | 0333AS | 25 m | 3:04.14 | |
82 | 435 | Tørngren Thor Sean | 2006 | DGI STORST | 0603AD | 25 m | 3:04.46 | |
83 | 230 | Schou Noah | 2005 | DGI FYN | 0513AP | 25 m | 3:05.72 | |
84 | 744 | Mogensen Lukas | 2005 | DGI ØSTJY | 0519AM | 25 m | 3:06.32 | |
85 | 361 | Mogensen Alexander | 2005 | DGI SYDØST | 0511AM | 25 m | 3:08.03 | |
86 | 310 | Franow Jannick | 2006 | DGI SYDØST | 0687AG | 25 m | 3:08.75 | |
87 | 247 | Tranekjer Magnus | 2005 | DGI FYN | 0567AK | 25 m | 3:13.34 | |
88 | 623 | Dahl Alexander Juul | 2006 | DGI ØSTJY | 0643AH | 25 m | 3:13.75 | |
89 | 731 | Laursen Samuel Krogh | 2007 | DGI ØSTJY | 0747AI | 25 m | 3:14.77 | |
90 | 675 | Hald Andreas Skovgaard | 2006 | DGI ØSTJY | 0651AM | 25 m | 3:16.01 | |
91 | 50 | Wetcke-Brask Felix | 2006 | DGI S.JYL | 0613AC | 25 m | 3:16.04 | |
92 | 224 | Rasmussen Lauge | 2003 | DGI FYN | 25 m | 3:20.13 | ||
93 | 635 | Fogdahl-Wiese Cornelius | 2006 | DGI ØSTJY | 0607AM | 25 m | 3:25.93 | |
94 | 753 | Nejmann Rasmus Gandrup | 2007 | DGI ØSTJY | 0753AH | 25 m | 3:30.46 | |
95 | 236 | Sønderby Lucas Storm | 2006 | DGI FYN | 25 m | 3:32.54 | ||
96 | 177 | Kloppenborg Jonas | 2006 | DGI FYN | 25 m | 3:56.05 | ||
97 | 303 | Christensen Niclas | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 4:05.53 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 06 marts 2018 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 21:21 |
Løb 3, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 280 | Sydøst Piger 1 Gr. 6 | 2002 | DGI SYDØST | 25 m | 2:02.09 | ||
2 | 442 | Nordj. Swimming Cobras | 2000 | DGI NORDJY | 25 m | 2:09.00 | ||
3 | 283 | Sydøst Piger 2 Gr. 6 | 2002 | DGI SYDØST | 25 m | 2:10.56 | ||
4 | 286 | Sydøst Piger Gr. 5 | 1994 | DGI SYDØST | 25 m | 2:10.98 | ||
5 | 462 | Nordjylland Extremes | 2000 | DGI NORDJY | 25 m | 2:19.00 | ||
6 | 402 | Haslev 7 | 2004 | DGI STORST | 25 m | 2:20.00 | ||
7 | 452 | Nordjyll. Ice Mashers | 2002 | DGI NORDJY | 25 m | 2:20.00 | ||
8 | 652 | Piger A Grp5 | 1995 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:22.14 | ||
9 | 845 | Midtjylland Isk Grp. 6 | 2002 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:22.53 | ||
10 | 281 | Sydøst Piger 1 Gr. 7 | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 2:23.00 | ||
11 | 664 | Piger A Grp7 | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:23.42 | ||
12 | 658 | Piger A Grp6 | 2002 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:23.55 | ||
13 | 257 | Gr. 7 Fynske Damer | 2004 | DGI FYN | 25 m | 2:23.99 | ||
14 | 836 | Midtjylland Grp. 7 #1 | 2004 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:24.85 | ||
15 | 251 | Gr. 5 Fynske Damer | 1994 | DGI FYN | 25 m | 2:24.99 | ||
16 | 254 | Gr. 6 Fynske Damer | 2002 | DGI FYN | 25 m | 2:25.99 | ||
17 | 284 | Sydøst Piger 2 Gr. 7 | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 2:30.00 | ||
18 | 460 | Nordjyll. Wild Spiders | 2002 | DGI NORDJY | 25 m | 2:30.00 | ||
19 | 61 | Piger 1 Sønderjylland Gr7 | 2004 | DGI S.JYL | 25 m | 2:30.38 | ||
20 | 58 | Piger1 Sønderjylland Gr6 | 2002 | DGI S.JYL | 25 m | 2:30.47 | ||
21 | 659 | Piger B Grp6 | 2002 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:30.65 | ||
22 | 653 | Piger B Grp5 | 1995 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:30.78 | ||
23 | 107 | Sydvest Team No Name | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 2:32.94 | ||
24 | 445 | Nordjyll. Black Ninjas | 2004 | DGI NORDJY | 25 m | 2:34.00 | ||
25 | 665 | Piger B Grp7 | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:34.03 | ||
26 | 102 | Sydvest Coca Cola | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 2:35.44 | ||
27 | 71 | Piger2 Sønderjylland Gr6 | 2002 | DGI S.JYL | 25 m | 2:35.55 | ||
28 | 455 | Nordjyll. Rocket Ducks | 2006 | DGI NORDJY | 25 m | 2:38.00 | ||
29 | 59 | Piger Sønderjylland Gr.5 | 1994 | DGI S.JYL | 25 m | 2:38.48 | ||
30 | 62 | Piger 2 Sønderjylland Gr7 | 2004 | DGI S.JYL | 25 m | 2:39.16 | ||
31 | 260 | Gr. 8 Fynske Damer | 2006 | DGI FYN | 25 m | 2:43.99 | ||
32 | 282 | Sydøst Piger 1 Gr. 8 | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 2:44.00 | ||
33 | 454 | Nordjyll. Pink Rockets | 2004 | DGI NORDJY | 25 m | 2:44.00 | ||
34 | 853 | Midtjylland Isk Grp. 8 | 2006 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:47.56 | ||
35 | 449 | Nordjyll. Dream Express | 2006 | DGI NORDJY | 25 m | 2:48.00 | ||
36 | 63 | Piger1 Sønderjylland Gr8 | 2006 | DGI S.JYL | 25 m | 2:49.10 | ||
37 | 840 | Midtjylland Grp. 7 #2 | 2005 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:50.32 | ||
38 | 285 | Sydøst Piger 2 Gr. 8 | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 3:00.00 | ||
39 | 882 | Piger Orient | 2002 | DGI STORKB | 25 m | 3:00.13 | ||
40 | 110 | Sydvest Waterproof | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 3:01.55 | ||
41 | 670 | Piger A Grp8 | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:07.33 | ||
42 | 671 | Piger B Grp8 | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:14.68 | ||
43 | 60 | Piger Sønderjylland Gr8 | 2006 | DGI S.JYL | 25 m | 3:15.10 | ||
44 | 403 | Haslev 8 | 2006 | DGI STORST | 25 m | 3:30.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 06 marts 2018 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 21:21 |
Løb 4, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 648 | Drenge A Grp5 | 1995 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:56.41 | ||
2 | 459 | Nordjyll. Water Mafia | 2000 | DGI NORDJY | 25 m | 2:00.00 | ||
3 | 265 | Sydøst Drenge 1 Gr. 5 | 1994 | DGI SYDØST | 25 m | 2:01.15 | ||
4 | 845 | Midtjylland Isk Grp. 6 | 2002 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:03.31 | ||
5 | 266 | Sydøst Drenge 1 Gr. 6 | 2002 | DGI SYDØST | 25 m | 2:05.00 | ||
6 | 252 | Gr. 5 Fynske Herrer | 1994 | DGI FYN | 25 m | 2:06.99 | ||
7 | 654 | Drenge A Grp6 | 2002 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:07.33 | ||
8 | 448 | Nordjyll. Deadly Pirates | 2002 | DGI NORDJY | 25 m | 2:08.00 | ||
9 | 646 | Drenge Grp1-4 | 1970 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:08.77 | ||
10 | 444 | Nordjyl. Yellow Dragons | 2000 | DGI NORDJY | 25 m | 2:10.00 | ||
11 | 272 | Sydøst Gr. 1-4 | 1985 | DGI SYDØST | 25 m | 2:10.23 | ||
12 | 451 | Nordjyll. Hot Fighters | 2004 | DGI NORDJY | 25 m | 2:11.00 | ||
13 | 269 | Sydøst Drenge 2 Gr. 6 | 2002 | DGI SYDØST | 25 m | 2:12.00 | ||
14 | 438 | Nordj. Crazy Monkies | 1993 | DGI NORDJY | 25 m | 2:12.00 | ||
15 | 649 | Drenge B Grp5 | 1995 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:14.43 | ||
16 | 255 | Gr. 6 Fynske Herrer | 2002 | DGI FYN | 25 m | 2:16.99 | ||
17 | 101 | Sydvest Bonderøvene | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 2:17.12 | ||
18 | 258 | Gr. 7 Fynske Herrer | 2004 | DGI FYN | 25 m | 2:17.99 | ||
19 | 267 | Sydøst Drenge 1 Gr. 7 | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 2:18.00 | ||
20 | 458 | Nordjyll. Thunder Bombs | 2002 | DGI NORDJY | 25 m | 2:18.00 | ||
21 | 65 | Drenge Sønderjylland Gr6 | 2002 | DGI S.JYL | 25 m | 2:20.10 | ||
22 | 439 | Nordj. Lightning Rockets | 2004 | DGI NORDJY | 25 m | 2:21.00 | ||
23 | 440 | Nordj. Ocean Champs | 1993 | DGI NORDJY | 25 m | 2:22.00 | ||
24 | 655 | Drenge B Grp6 | 2002 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:22.11 | ||
25 | 858 | Midtjylland Isk Grp.7 #1 | 2004 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:22.65 | ||
26 | 660 | Drenge A Grp7 | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:24.55 | ||
27 | 402 | Haslev 7 | 2004 | DGI STORST | 25 m | 2:28.00 | ||
28 | 250 | Fynske Oldboys | 1993 | DGI FYN | 25 m | 2:29.99 | ||
29 | 270 | Sydøst Drenge 2 Gr. 7 | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 2:31.00 | ||
30 | 109 | Sydvest Trunterne | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 2:32.79 | ||
31 | 661 | Drenge B Grp7 | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:37.26 | ||
32 | 55 | Drenge1 Sønderjylland Gr7 | 2004 | DGI S.JYL | 25 m | 2:40.10 | ||
33 | 268 | Sydøst Drenge 1 Gr. 8 | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 2:45.00 | ||
34 | 56 | Drenge2 Sønderjylland Gr7 | 2004 | DGI S.JYL | 25 m | 2:51.40 | ||
35 | 441 | Nordj. Rocky Fireballs | 2006 | DGI NORDJY | 25 m | 2:53.00 | ||
36 | 666 | Drenge A Grp8 | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:54.52 | ||
37 | 863 | Midtjylland Isk Grp.7 #2 | 2004 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:54.97 | ||
38 | 261 | Gr. 8 Fynske Herrer | 2006 | DGI FYN | 25 m | 2:55.99 | ||
39 | 271 | Sydøst Drenge 2 Gr. 8 | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 3:00.00 | ||
40 | 667 | Drenge B Grp8 | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:07.80 | ||
41 | 403 | Haslev 8 | 2006 | DGI STORST | 25 m | 3:20.00 | ||
42 | 443 | Nordj. Zulu Fighters | 2008 | DGI NORDJY | 25 m | 3:24.00 | ||
43 | 672 | Drenge Grp9 | 2008 | DGI ØSTJY | 25 m | 4:07.94 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 06 marts 2018 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 21:21 |
Løb 5, 4X50m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 456 | Nordjyll. Rubber Ducks | 2000 | DGI NORDJY | 25 m | 2:12.00 | ||
2 | 273 | Sydøst Mix 1 Gr. 6 | 2002 | DGI SYDØST | 25 m | 2:15.00 | ||
3 | 278 | Sydøst Mix Gr. 5 | 1994 | DGI SYDØST | 25 m | 2:15.00 | ||
4 | 253 | Gr. 5 Fynske Mix | 1994 | DGI FYN | 25 m | 2:15.99 | ||
5 | 276 | Sydøst Mix 2 Gr. 6 | 2002 | DGI SYDØST | 25 m | 2:20.00 | ||
6 | 404 | Haslev Mix 5 | 1995 | DGI STORST | 25 m | 2:20.00 | ||
7 | 405 | Haslev Mix 6 | 2002 | DGI STORST | 25 m | 2:20.00 | ||
8 | 406 | Haslev Mix 7 | 2004 | DGI STORST | 25 m | 2:20.00 | ||
9 | 650 | Mix A Grp5 | 1995 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:20.91 | ||
10 | 259 | Gr. 7 Fynske Mix | 2004 | DGI FYN | 25 m | 2:21.99 | ||
11 | 447 | Nordjyll. Crunchers | 2000 | DGI NORDJY | 25 m | 2:22.00 | ||
12 | 656 | Mix A Grp6 | 2002 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:22.84 | ||
13 | 256 | Gr. 6 Fynske Mix | 2002 | DGI FYN | 25 m | 2:22.99 | ||
14 | 446 | Nordjyll. Blue Cyborgs | 2002 | DGI NORDJY | 25 m | 2:23.00 | ||
15 | 657 | Mix B Grp6 | 2002 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:26.77 | ||
16 | 453 | Nordjyll. Night Sharks | 2004 | DGI NORDJY | 25 m | 2:28.00 | ||
17 | 463 | Nordjylland Titans | 1993 | DGI NORDJY | 25 m | 2:28.00 | ||
18 | 662 | Mix A Grp7 | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:28.34 | ||
19 | 66 | Mix Sønderjylland Gr6 | 2002 | DGI S.JYL | 25 m | 2:29.11 | ||
20 | 274 | Sydøst Mix 1 Gr. 7 | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 2:30.00 | ||
21 | 457 | Nordjyll. Sprint Team | 2002 | DGI NORDJY | 25 m | 2:33.00 | ||
22 | 67 | Mix Sønderjylland | 1994 | DGI S.JYL | 25 m | 2:33.47 | ||
23 | 647 | Mix Grp1-4 | 1970 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:33.89 | ||
24 | 277 | Sydøst Mix 2 Gr. 7 | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 2:36.00 | ||
25 | 651 | Mix B Grp5 | 1995 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:36.33 | ||
26 | 663 | Mix B Grp7 | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:37.22 | ||
27 | 450 | Nordjyll. Flying Muffins | 2004 | DGI NORDJY | 25 m | 2:38.00 | ||
28 | 262 | Gr. 8 Fynske Mix | 2006 | DGI FYN | 25 m | 2:47.99 | ||
29 | 275 | Sydøst Mix 1 Gr. 8 | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 2:50.00 | ||
30 | 885 | Seniorerne Fra Sønderjylland | 1958 | DGI S.JYL | 25 m | 2:54.35 | ||
31 | 264 | Rollator Banden | 1959 | DGI SYDØST | 25 m | 2:55.08 | ||
32 | 103 | Sydvest Hvirvelvinden | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 3:02.75 | ||
33 | 668 | Mix A Grp8 | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:03.44 | ||
34 | 57 | Mix Sønderjylland Gr8 | 2006 | DGI S.JYL | 25 m | 3:10.05 | ||
35 | 669 | Mix B Grp8 | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:14.38 | ||
36 | 279 | Sydøst Mix Gr. 9 | 2008 | DGI SYDØST | 25 m | 3:15.00 | ||
37 | 407 | Haslev Mix 8 | 2006 | DGI STORST | 25 m | 3:30.00 | ||
38 | 461 | Nordjylland Destroyers | 2006 | DGI NORDJY | 25 m | 3:32.00 | ||
39 | 673 | Mix Grp9 | 2008 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:51.66 | ||
40 | 263 | Gr. 9 Fynske Mix | 2008 | DGI FYN | 25 m | 3:59.99 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 06 marts 2018 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 21:21 |
Løb 6, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 98 | Østergaard Mathilde | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 2:56.89 | ||
2 | 705 | Johansen Mia Sommer | 2002 | DGI ØSTJY | 0292AV | 25 m | 2:58.64 | |
3 | 466 | Hole Johanne Folkedahl | 2000 | DGI NORDJY | 0082BH | 25 m | 3:00.32 | |
4 | 297 | Brændgaard Frederikke | 2001 | DGI SYDØST | 0172BA | 25 m | 3:01.23 | |
5 | 88 | Kruse Freja | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 3:03.88 | ||
6 | 48 | Thomsen Thyra | 2002 | DGI S.JYL | 0212BC | 25 m | 3:05.16 | |
7 | 358 | Lund Karen Krogh | 1996 | DGI SYDØST | 9616AX | 25 m | 3:06.22 | |
8 | 336 | Jakobsen Sofie Hjorth | 2005 | DGI SYDØST | 0586AO | 25 m | 3:11.84 | |
9 | 619 | Christensen Caroline | 2004 | DGI ØSTJY | 0464AV | 25 m | 3:11.87 | |
10 | 25 | Johansen Josephine S. | 2003 | DGI S.JYL | 0348AF | 25 m | 3:13.78 | |
11 | 141 | Haffejee Nadja Skov | 1998 | DGI FYN | 25 m | 3:13.93 | ||
12 | 558 | Troldborg Ida | 2003 | DGI NORDJY | 0372AS | 50 m | 3:14.30 | |
13 | 36 | Muusmann Jette | 2005 | DGI S.JYL | 0532AO | 25 m | 3:14.85 | |
14 | 53 | Winther Lea | 2004 | DGI S.JYL | 0458AN | 25 m | 3:16.92 | |
15 | 248 | Ussing Ella | 2004 | DGI FYN | 0402AS | 25 m | 3:20.22 | |
16 | 137 | Frikke-Salling Amalie | 2002 | DGI FYN | 25 m | 3:21.51 | ||
17 | 511 | Spring Cassandra | 2005 | DGI NORDJY | 0546AR | 25 m | 3:23.58 | |
18 | 614 | Bundgaard-Laursen Rosa | 2003 | DGI ØSTJY | 0364BE | 25 m | 3:24.59 | |
19 | 503 | Klein Linea Lodberg | 2005 | DGI NORDJY | 0536AK | 25 m | 3:26.86 | |
20 | 119 | Blyn Naya | 2004 | DGI FYN | 0484AV | 25 m | 3:26.91 | |
21 | 626 | Danielsen Rikke | 1976 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:27.95 | ||
22 | 465 | Brandt Allie F. | 2004 | DGI NORDJY | 0484AP | 25 m | 3:30.12 | |
23 | 398 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | DGI SYDØST | 0538AB | 25 m | 3:30.41 | |
24 | 640 | Frimer Sofie | 2004 | DGI ØSTJY | 0426AR | 25 m | 3:30.61 | |
25 | 799 | Søderberg Caroline Buhl | 2003 | DGI ØSTJY | 0338AZ | 25 m | 3:31.14 | |
26 | 877 | Mortensen Frederikke | 2003 | DGI STORKB | 0388BD | 25 m | 3:33.65 | |
27 | 394 | Thorsgaard Freya | 2006 | DGI SYDØST | 0658AN | 25 m | 3:34.35 | |
28 | 788 | Skjøde Miia | 2003 | DGI ØSTJY | 0374BB | 25 m | 3:35.17 | |
29 | 621 | Christiansen Anne K. | 2004 | DGI ØSTJY | 0416AR | 25 m | 3:35.44 | |
30 | 136 | Fogt Anika | 2002 | DGI FYN | 0286BB | 25 m | 3:36.14 | |
31 | 381 | Schousboe Rosa Marie | 2005 | DGI SYDØST | 0578AJ | 25 m | 3:36.28 | |
32 | 19 | Hansen Katrine | 2000 | DGI S.JYL | 0082BF | 25 m | 3:38.43 | |
33 | 674 | Hagensen Karen K. H. | 2004 | DGI ØSTJY | 0424AR | 25 m | 3:38.66 | |
34 | 489 | Horsbøll Sofie | 2002 | DGI NORDJY | 0266BA | 25 m | 3:39.08 | |
35 | 768 | Persson Linnea | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:40.20 | ||
36 | 238 | Sørensen Amalie Faigh | 2000 | DGI FYN | 0042BG | 25 m | 3:40.33 | |
37 | 691 | Høgfeldt Cecilie | 2002 | DGI ØSTJY | 0208BC | 25 m | 3:40.54 | |
38 | 212 | Noe Caroline Jul | 2003 | DGI FYN | 25 m | 3:41.06 | ||
39 | 777 | Rosenven Emma | 2004 | DGI ØSTJY | 0462AQ | 25 m | 3:42.12 | |
40 | 784 | Simonsen Laura Sejr | 2003 | DGI ØSTJY | 0308AZ | 25 m | 3:44.05 | |
41 | 231 | Schwertfeger Freja | 2004 | DGI FYN | 0402AW | 25 m | 3:44.10 | |
42 | 122 | Brunsbjerg Esther V | 2003 | DGI FYN | 25 m | 3:44.64 | ||
43 | 239 | Sørensen Signe Vinding | 2005 | DGI FYN | 25 m | 3:44.82 | ||
44 | 120 | Boje Frederikke | 2004 | DGI FYN | 0472AX | 25 m | 3:44.93 | |
45 | 759 | Nørgaard Isabella | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:45.00 | ||
46 | 536 | Andreasen Anna | 2001 | DGI NORDJY | 0116BE | 25 m | 3:45.12 | |
47 | 680 | Hasager Sofie Lilja | 2003 | DGI ØSTJY | 0386AX | 25 m | 3:51.27 | |
48 | 750 | Mørup Ida | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:52.51 | ||
49 | 419 | Jacobsen Nicoline Bohn | 2006 | DGI STORST | 0642AH | 25 m | 3:53.37 | |
50 | 697 | Jacobsen Josephine Liis | 2005 | DGI ØSTJY | 0528AU | 25 m | 3:53.97 | |
51 | 599 | Andersen Marie Loft | 2007 | DGI ØSTJY | 0712AK | 25 m | 3:56.42 | |
52 | 334 | Jakob Anne Mette Nørmmark | 2002 | DGI SYDØST | 25 m | 3:58.26 | ||
53 | 329 | Harpøth Stella | 2006 | DGI SYDØST | 0656AH | 25 m | 4:00.55 | |
54 | 497 | Madsen Caroline | 2005 | DGI NORDJY | 0568AX | 25 m | 4:02.24 | |
55 | 514 | Thorsted Marie Elisabeth | 2006 | DGI NORDJY | 0678AL | 25 m | 4:02.84 | |
56 | 696 | Jacobsen Frederikke Wiese | 2007 | DGI ØSTJY | 0726AP | 25 m | 4:04.14 | |
57 | 217 | Pedersen Siff | 2003 | DGI FYN | 25 m | 4:05.09 | ||
58 | 73 | Christensen Laura Vindstrup | 2003 | DGI SYDVE | 25 m | 4:14.33 | ||
59 | 132 | Dørk Anna | 2004 | DGI FYN | 0498AZ | 25 m | 4:21.97 | |
60 | 516 | Valbjørn Isabella Vinkler | 2005 | DGI NORDJY | 0552AX | 25 m | 4:31.81 | |
61 | 165 | Johansen Sarah | 2005 | DGI FYN | 0566AQ | 25 m | 4:33.22 | |
62 | 121 | Broch Aya Marie Juel | 2006 | DGI FYN | 0674AU | 25 m | 4:38.41 | |
63 | 507 | Renneberg Laura Sofie | 2005 | DGI NORDJY | 0578AW | 25 m | 4:40.00 | |
64 | 763 | Pedersen Emma Holtz | 2006 | DGI ØSTJY | 0678AR | 25 m | 4:49.43 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 06 marts 2018 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 21:21 |
Løb 7, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 874 | Jakobsen Joakim | 1994 | DGI STORKB | 9409AA | 25 m | 2:36.76 | |
2 | 565 | Jørgensen Rasmus Hoffmann | 1998 | DGI NORDJY | 9807AK | 25 m | 2:43.80 | |
3 | 591 | Nielsen Kim Møller | 1992 | DGI NORDJY | 9217AA | 25 m | 2:46.52 | |
4 | 847 | Nelander Oliver L | 2002 | DGI MIDTJY | 0295AF | 25 m | 2:48.48 | |
5 | 412 | Eibye Viktor | 2001 | DGI STORST | 0175AS | 25 m | 2:52.01 | |
6 | 504 | Klein Malik Lodberg | 2003 | DGI NORDJY | 0359AI | 25 m | 2:53.45 | |
7 | 23 | Jensen Simon G. | 2000 | DGI S.JYL | 0083AT | 25 m | 2:56.71 | |
8 | 589 | Kjær Matias | 2002 | DGI NORDJY | 0203AP | 25 m | 2:57.21 | |
9 | 550 | Mikkelsen Anders | 2001 | DGI NORDJY | 0105AS | 25 m | 3:05.35 | |
10 | 577 | Pool Sander van Der | 2002 | DGI NORDJY | 0237AM | 25 m | 3:06.52 | |
11 | 862 | Christiansen Anton | 2004 | DGI MIDTJY | 0493AL | 25 m | 3:08.93 | |
12 | 809 | Thaarup Casper | 1987 | DGI ØSTJY | 8785AD | 25 m | 3:12.36 | |
13 | 563 | Iversen Malte P | 2004 | DGI NORDJY | 0403AN | 25 m | 3:13.87 | |
14 | 345 | Ladefoged Jacob | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 3:13.95 | ||
15 | 135 | Fogt Alex | 2004 | DGI FYN | 0487AO | 25 m | 3:14.33 | |
16 | 203 | Munk Emil | 1999 | DGI FYN | 25 m | 3:14.47 | ||
17 | 235 | Storm Rasmus | 2001 | DGI FYN | 25 m | 3:14.65 | ||
18 | 644 | G-Rasmussen Mathias | 2001 | DGI ØSTJY | 0103AT | 25 m | 3:14.80 | |
19 | 615 | Busk Noah | 2004 | DGI ØSTJY | 0433AQ | 25 m | 3:16.34 | |
20 | 118 | Birkholm Andreas | 2002 | DGI FYN | 25 m | 3:17.25 | ||
21 | 642 | Gaur Jonas | 2005 | DGI ØSTJY | 0581AK | 25 m | 3:17.63 | |
22 | 595 | Anders Marius Bryndum Raj | 2003 | DGI ØSTJY | 0353AO | 25 m | 3:18.09 | |
23 | 778 | Rosenven Oliver | 2002 | DGI ØSTJY | 0289AN | 25 m | 3:18.22 | |
24 | 755 | Nielsen Mads Lilliendahl | 2002 | DGI ØSTJY | 0247AS | 25 m | 3:20.15 | |
25 | 221 | Rasmussen Christian | 2003 | DGI FYN | 0359AS | 25 m | 3:21.00 | |
26 | 304 | Dam Mikkel | 2002 | DGI SYDØST | 0227AO | 25 m | 3:21.26 | |
27 | 532 | Abildgaard Jonas | 2003 | DGI NORDJY | 0381AM | 25 m | 3:21.70 | |
28 | 824 | Vittrup Mads | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:24.94 | ||
29 | 54 | Åkerlind Silas | 2005 | DGI S.JYL | 0551AC | 25 m | 3:26.80 | |
30 | 218 | Petersen Valdemar | 2004 | DGI FYN | 0431AP | 25 m | 3:28.46 | |
31 | 90 | Larsen Peter | 2003 | DGI SYDVE | 25 m | 3:28.65 | ||
32 | 133 | Fig Lucas | 2002 | DGI FYN | 25 m | 3:29.04 | ||
33 | 158 | Jepsen Magnus | 2004 | DGI FYN | 0495AO | 25 m | 3:32.47 | |
34 | 624 | Danielsen August Bo | 2004 | DGI ØSTJY | 0453AQ | 25 m | 3:33.81 | |
35 | 181 | Kortegård Laurits Egdal | 2004 | DGI FYN | 25 m | 3:35.50 | ||
36 | 693 | Høgh Nikolaj | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:36.85 | ||
37 | 820 | Vestergaard Lauritz S. | 2002 | DGI ØSTJY | 0231AR | 25 m | 3:38.31 | |
38 | 487 | Horsbøll Magnus | 2005 | DGI NORDJY | 0525AI | 25 m | 3:39.06 | |
39 | 45 | Schmidt Alexander | 2004 | DGI S.JYL | 0453AR | 25 m | 3:39.39 | |
40 | 384 | Søndergaard Gustav Nybro | 2004 | DGI SYDØST | 0497AN | 25 m | 3:39.63 | |
41 | 709 | Kejser Sander | 2003 | DGI ØSTJY | 0325AR | 25 m | 3:39.64 | |
42 | 171 | Jørgensen Michael | 1981 | DGI FYN | 8199AA | 25 m | 3:41.04 | |
43 | 554 | Rasmussen Gustav Brix | 2004 | DGI NORDJY | 0499AQ | 25 m | 3:41.27 | |
44 | 719 | Kollerup Lucas | 2004 | DGI ØSTJY | 0433AP | 25 m | 3:42.83 | |
45 | 553 | Porsborg Sebastian | 2007 | DGI NORDJY | 0797AH | 25 m | 3:42.93 | |
46 | 567 | Kristiansen Kim T. | 1967 | DGI NORDJY | 6757AA | 25 m | 3:43.21 | |
47 | 216 | Pedersen Mikkel | 2004 | DGI FYN | 25 m | 3:44.83 | ||
48 | 492 | Højbak Dan | 1969 | DGI NORDJY | 6929AA | 25 m | 3:45.01 | |
49 | 290 | Andersen Magnus | 2005 | DGI SYDØST | 0579AF | 25 m | 3:45.24 | |
50 | 83 | Hansen Jacob Dalgaard | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 3:45.56 | ||
51 | 628 | Dirdal Magnus Linaa | 2005 | DGI ØSTJY | 0503AL | 25 m | 3:46.05 | |
52 | 362 | Monberg Nikolas Dybbøl | 2003 | DGI SYDØST | 0307AS | 25 m | 3:46.55 | |
53 | 200 | Mortensen Kristoffer | 2005 | DGI FYN | 25 m | 3:47.23 | ||
54 | 539 | Elvensø Jeppe Borgen | 2003 | DGI NORDJY | 0379AR | 25 m | 3:51.82 | |
55 | 522 | Nielsen Malthe Kobber | 2005 | DGI NORDJY | 0515AG | 25 m | 3:54.05 | |
56 | 795 | Storm Marinus | 2006 | DGI ØSTJY | 0665AK | 25 m | 3:55.00 | |
57 | 144 | Hansen Oliver | 2004 | DGI FYN | 25 m | 3:55.60 | ||
58 | 291 | Andersen Mathias Løth | 2007 | DGI SYDØST | 0709AC | 25 m | 3:59.09 | |
59 | 734 | Lemming Rasmus Thulstrup | 2005 | DGI ØSTJY | 0517AJ | 25 m | 4:00.00 | |
60 | 780 | Schaarup Christian | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 4:02.66 | ||
61 | 618 | Bøllingtoft Kristian | 2006 | DGI ØSTJY | 0661AM | 25 m | 4:05.00 | |
62 | 792 | Stevn Tristian Bertil | 2006 | DGI ØSTJY | 0643AN | 25 m | 4:10.00 | |
63 | 68 | Schmidt Torben Eisland | 1958 | DGI S.JYL | 25 m | 4:11.65 | ||
64 | 175 | Katballe Johan | 2007 | DGI FYN | 25 m | 4:54.99 | ||
65 | 525 | Magnussen Mikkel | 2002 | DGI NORDJY | 0213AR | 25 m | ||
66 | 547 | Larsen Bastian Stausholm | 2005 | DGI NORDJY | 0555AO | 25 m | ||
67 | 867 | Theisen Valdemar | 2007 | DGI MIDTJY | 0763AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 06 marts 2018 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 21:21 |
Løb 8, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 420 | Jensen Nicole | 1996 | DGI STORST | 9656AB | 25 m | 2:37.81 | |
2 | 761 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | DGI ØSTJY | 9844AJ | 25 m | 2:45.40 | |
3 | 196 | Martinussen Janni | 2001 | DGI FYN | 0186AE | 25 m | 2:49.50 | |
4 | 20 | Hansen Katrine Risberg | 2001 | DGI S.JYL | 0104AU | 25 m | 2:52.25 | |
5 | 549 | Lindberg Sille | 2003 | DGI NORDJY | 0348BB | 25 m | 2:57.72 | |
6 | 387 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | DGI SYDØST | 0232BA | 25 m | 3:03.15 | |
7 | 856 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | DGI MIDTJY | 0692AD | 25 m | 3:03.57 | |
8 | 815 | Wallén Lea | 2005 | DGI ØSTJY | 0556AP | 25 m | 3:10.00 | |
9 | 584 | Falch Sara | 2002 | DGI NORDJY | 0208BA | 25 m | 3:10.89 | |
10 | 349 | Laursen Manja | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 3:15.37 | ||
11 | 682 | Heise Line | 2003 | DGI ØSTJY | 0356AX | 25 m | 3:17.01 | |
12 | 612 | Bukballe Maja Brandi | 2002 | DGI ØSTJY | 0232AW | 25 m | 3:17.35 | |
13 | 465 | Brandt Allie F. | 2004 | DGI NORDJY | 0484AP | 25 m | 3:20.14 | |
14 | 12 | Erdmann Cheyenne | 2004 | DGI S.JYL | 0282BA | 25 m | 3:26.32 | |
15 | 743 | Mikkelsen Freya | 2005 | DGI ØSTJY | 0504AV | 25 m | 3:26.74 | |
16 | 195 | Madsen Sophie Møller | 2005 | DGI FYN | 25 m | 3:33.92 | ||
17 | 717 | Knøvl Emma | 2004 | DGI ØSTJY | 0436AF | 25 m | 3:35.65 | |
18 | 598 | Andersen Jane | 2004 | DGI ØSTJY | 0476AR | 25 m | 3:38.74 | |
19 | 767 | Pedersen Trine Ydemann | 2003 | DGI ØSTJY | 0302AX | 25 m | 3:41.55 | |
20 | 249 | Øhlenschlager Lærke Jul | 2004 | DGI FYN | 0498AR | 25 m | 3:44.79 | |
21 | 711 | Kipper Amalie | 2003 | DGI ØSTJY | 0374BE | 25 m | 3:49.51 | |
22 | 117 | Bernsdorf Anna Dora | 2006 | DGI FYN | 25 m | 3:50.49 | ||
23 | 677 | Hansen Maria Windahl | 1998 | DGI ØSTJY | 9844BD | 25 m | 3:56.53 | |
24 | 202 | Munk Anna Cathrine | 2001 | DGI FYN | 25 m | 3:58.96 | ||
25 | 721 | Kristensen Freya Knop | 2005 | DGI ØSTJY | 0572AS | 25 m | 4:00.00 | |
26 | 610 | Brøndum Maja | 2006 | DGI ØSTJY | 0634AS | 25 m | 4:05.00 | |
27 | 766 | Pedersen Rikke Ydemann | 2006 | DGI ØSTJY | 0674AG | 25 m | 4:09.64 | |
28 | 695 | Ilsø Fiona | 2003 | DGI ØSTJY | 0336BA | 25 m | 4:20.87 | |
29 | 777 | Rosenven Emma | 2004 | DGI ØSTJY | 0462AQ | 25 m | 4:24.51 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 06 marts 2018 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 21:21 |
Løb 9, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 42 | Perzynski Simon | 2002 | DGI S.JYL | 0289AG | 25 m | 2:20.61 | |
2 | 169 | Jørgensen Gustav | 2004 | DGI FYN | 0465AO | 25 m | 2:47.44 | |
3 | 760 | Odrich Per | 2006 | DGI ØSTJY | 0635AA | 25 m | 2:55.74 | |
4 | 16 | Hansen Dennis | 2002 | DGI S.JYL | 0205AS | 25 m | 2:56.97 | |
5 | 369 | Olsen Asger Als | 2004 | DGI SYDØST | 0461AJ | 25 m | 3:01.38 | |
6 | 160 | Johansen Daniel | 1997 | DGI FYN | 25 m | 3:02.27 | ||
7 | 866 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | DGI MIDTJY | 0475AK | 25 m | 3:10.50 | |
8 | 219 | Polk Simon | 2002 | DGI FYN | 25 m | 3:17.99 | ||
9 | 411 | Dahrup Jonas P. | 2004 | DGI STORST | 0469AD | 25 m | 3:19.79 | |
10 | 806 | Sørensen Simon Kloster | 2003 | DGI ØSTJY | 0335AN | 25 m | 3:20.07 | |
11 | 145 | Hartung Sebastian | 2003 | DGI FYN | 0321AP | 25 m | 3:23.38 | |
12 | 678 | Hansen Markus Friis | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:28.33 | ||
13 | 642 | Gaur Jonas | 2005 | DGI ØSTJY | 0581AK | 25 m | 3:35.52 | |
14 | 193 | Løkke Magnus | 2005 | DGI FYN | 25 m | 3:44.12 | ||
15 | 223 | Rasmussen Johannes Fammé | 2004 | DGI FYN | 25 m | 4:00.15 | ||
16 | 80 | Frederiksen Gustav Slivsgaard | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 4:04.56 | ||
17 | 729 | Laursen Andreas | 2006 | DGI ØSTJY | 0613AM | 25 m | 4:41.82 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 06 marts 2018 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 21:21 |
Løb 10, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 749 | Møller Sofie | 1998 | DGI ØSTJY | 25 m | 31.87 | ||
2 | 343 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | DGI SYDØST | 0364AD | 25 m | 32.05 | |
3 | 427 | Nielsen Sofie | 2003 | DGI STORST | 0324AU | 25 m | 32.68 | |
4 | 569 | Madsen Nete Lund | 2001 | DGI NORDJY | 0186AZ | 25 m | 32.99 | |
5 | 548 | Larsen Emma Viborg | 2001 | DGI NORDJY | 0112AT | 25 m | 33.96 | |
6 | 429 | Petersen Anna Lind | 2004 | DGI STORST | 0488AE | 25 m | 34.78 | |
7 | 24 | Johannsen Emma Lundorff | 2003 | DGI S.JYL | 0368AS | 25 m | 35.66 | |
8 | 573 | Pedersen Anna Christine | 2003 | DGI NORDJY | 0372BE | 25 m | 35.83 | |
9 | 146 | Henriks Zophia | 2004 | DGI FYN | 25 m | 36.11 | ||
10 | 838 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | DGI MIDTJY | 0538AM | 25 m | 36.24 | |
11 | 47 | Steenstrup Olivia | 2000 | DGI S.JYL | 0004BB | 25 m | 36.28 | |
12 | 561 | Hansen Emilie Sofie | 2001 | DGI NORDJY | 0168BE | 25 m | 36.29 | |
13 | 718 | Kokholm Caroline Varming | 2002 | DGI ØSTJY | 25 m | 36.68 | ||
14 | 770 | Post Mille | 2004 | DGI ØSTJY | 0412BC | 25 m | 36.68 | |
15 | 500 | Bøgsted Clara Hejndorff | 2006 | DGI NORDJY | 0626AO | 25 m | 37.02 | |
16 | 299 | Broch Victoria | 2004 | DGI SYDØST | 0404AI | 25 m | 37.16 | |
17 | 579 | Svendsen Zille Haarh | 2004 | DGI NORDJY | 0436AI | 25 m | 37.24 | |
18 | 713 | Kirkeby Sofia Illum | 2004 | DGI ØSTJY | 0446AU | 25 m | 37.31 | |
19 | 773 | Raunsø Anne | 2002 | DGI ØSTJY | 0286AW | 25 m | 37.31 | |
20 | 197 | Martinussen Julie | 1997 | DGI FYN | 9736AS | 25 m | 38.33 | |
21 | 735 | Lund Anna Maja | 2002 | DGI ØSTJY | 0234BC | 25 m | 38.33 | |
22 | 800 | Søndergaard Katrine | 2002 | DGI ØSTJY | 0258BC | 25 m | 38.33 | |
23 | 491 | Hove Louise | 2002 | DGI NORDJY | 0246BA | 25 m | 38.36 | |
24 | 875 | Jensen Amanda Grønbæk | 2001 | DGI STORKB | 0102AX | 25 m | 38.57 | |
25 | 835 | Kristensen Ida | 2004 | DGI MIDTJY | 0412AR | 25 m | 38.68 | |
26 | 352 | Leiszner Emilia Juhl | 2002 | DGI SYDØST | 0288AJ | 25 m | 38.75 | |
27 | 549 | Lindberg Sille | 2003 | DGI NORDJY | 0348BB | 25 m | 38.97 | |
28 | 854 | Jensen Laura Snebang V. | 2006 | DGI MIDTJY | 0674AS | 25 m | 39.00 | |
29 | 368 | Oleander Emma | 2004 | DGI SYDØST | 0472AJ | 25 m | 39.06 | |
30 | 330 | Holm Freya | 2003 | DGI SYDØST | 0398BD | 25 m | 39.09 | |
31 | 706 | Johnsen Lærke Kirstine | 2003 | DGI ØSTJY | 0346BA | 25 m | 39.25 | |
32 | 333 | Jacobsen Signe Holst | 2007 | DGI SYDØST | 0794AG | 25 m | 39.85 | |
33 | 338 | Jensen Mette Louise | 2001 | DGI SYDØST | 0186BB | 25 m | 39.97 | |
34 | 424 | Lodstrup Mathilde Hjort | 2005 | DGI STORST | 0554AO | 25 m | 39.97 | |
35 | 486 | Bojesen Emma | 2004 | DGI NORDJY | 0434AV | 25 m | 40.04 | |
36 | 180 | Knudsen Nathalie | 2003 | DGI FYN | 0316AU | 25 m | 40.05 | |
37 | 543 | Helt Therese J | 2006 | DGI NORDJY | 0658AK | 25 m | 40.08 | |
38 | 513 | Thomassen Ida Overgaard | 2005 | DGI NORDJY | 0536AR | 25 m | 40.11 | |
39 | 745 | Mortensen Anna Emilie | 2003 | DGI ØSTJY | 0306BA | 25 m | 40.13 | |
40 | 855 | Håkonsson Laura | 2006 | DGI MIDTJY | 0646AO | 25 m | 40.19 | |
41 | 306 | Daugaard Cecilie | 2003 | DGI SYDØST | 0312BB | 25 m | 40.21 | |
42 | 790 | Sode-Carlsen Selma | 2003 | DGI ØSTJY | 0388BC | 25 m | 40.51 | |
43 | 318 | Graversen Sara Høi | 2003 | DGI SYDØST | 0318AX | 25 m | 40.70 | |
44 | 689 | Hornbæk Josefine | 2004 | DGI ØSTJY | 0448AJ | 25 m | 40.87 | |
45 | 747 | Mundt Alberte | 2004 | DGI ØSTJY | 0484AU | 25 m | 40.99 | |
46 | 8 | Christensen Louisa | 2005 | DGI S.JYL | 0572AP | 25 m | 41.08 | |
47 | 46 | Skov-Petersen Liv F. | 2005 | DGI S.JYL | 0584AG | 25 m | 41.15 | |
48 | 597 | Andersen Ida Loft | 2007 | DGI ØSTJY | 0798AJ | 25 m | 41.25 | |
49 | 245 | Thygesen Nikoline | 2005 | DGI FYN | 0534AX | 25 m | 41.27 | |
50 | 14 | Gamisheva Kalina | 2008 | DGI S.JYL | 0842AA | 25 m | 41.35 | |
51 | 844 | Jensen Maria Fiil | 2004 | DGI MIDTJY | 0446AW | 25 m | 41.40 | |
52 | 373 | Rasmussen Annemone | 2006 | DGI SYDØST | 0674AC | 25 m | 41.54 | |
53 | 400 | Wittrup-Jensen Olivia | 2004 | DGI SYDØST | 0436AV | 25 m | 41.57 | |
54 | 172 | Kaarill Anna | 2002 | DGI FYN | 0226AY | 25 m | 41.77 | |
55 | 596 | Anderse Laura Bryndum Raj | 1999 | DGI ØSTJY | 9986BB | 25 m | 41.82 | |
56 | 351 | Laustsen Alberte Randlev | 2005 | DGI SYDØST | 0584AX | 25 m | 41.98 | |
57 | 559 | Bertelsen Julie | 2005 | DGI NORDJY | 0538AY | 25 m | 42.02 | |
58 | 692 | Høgh Karoline | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 42.29 | ||
59 | 302 | Buch Kirstine | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 42.45 | ||
60 | 872 | Grøndahl Signe | 2003 | DGI STORKB | 0392AT | 25 m | 42.77 | |
61 | 531 | Russo Luanna | 2006 | DGI NORDJY | 0604AM | 25 m | 42.84 | |
62 | 186 | Kukulakis Nikoline | 2004 | DGI FYN | 25 m | 43.12 | ||
63 | 32 | Lassen Karen | 2005 | DGI S.JYL | 0502AZ | 25 m | 43.13 | |
64 | 702 | Jespersen Marie Work | 2004 | DGI ØSTJY | 0402AT | 25 m | 43.18 | |
65 | 703 | Jespersen Matilde Work | 2006 | DGI ØSTJY | 0654AP | 25 m | 43.18 | |
66 | 199 | Michelsen Signe | 2004 | DGI FYN | 0498BA | 25 m | 43.54 | |
67 | 96 | Seerup Anne Mie | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 43.55 | ||
68 | 10 | Dauberg Feliza | 2004 | DGI S.JYL | 25 m | 43.78 | ||
69 | 359 | Madsen Josephine Maja | 2005 | DGI SYDØST | 0568AY | 25 m | 43.90 | |
70 | 231 | Schwertfeger Freja | 2004 | DGI FYN | 0402AW | 25 m | 44.00 | |
71 | 212 | Noe Caroline Jul | 2003 | DGI FYN | 25 m | 44.74 | ||
72 | 704 | Johansen Caroline T.b. | 1999 | DGI ØSTJY | 9978BD | 25 m | 44.78 | |
73 | 344 | Kristensen Anna Lis | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 45.10 | ||
74 | 131 | Duus Freja | 2005 | DGI FYN | 25 m | 45.69 | ||
75 | 95 | Pedersen Pernille | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 45.75 | ||
76 | 198 | Meyer Victoria | 2004 | DGI FYN | 25 m | 45.82 | ||
77 | 44 | Poulsen Sine | 2002 | DGI S.JYL | 25 m | 45.84 | ||
78 | 288 | Als Sara | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 45.95 | ||
79 | 77 | De Bruijn Stephanie | 2005 | DGI SYDVE | 25 m | 46.00 | ||
80 | 536 | Andreasen Anna | 2001 | DGI NORDJY | 0116BE | 25 m | 46.49 | |
81 | 51 | Wiege Ellen Marie | 2003 | DGI S.JYL | 25 m | 46.50 | ||
82 | 528 | Søndergaard Marie | 2005 | DGI NORDJY | 0556AX | 25 m | 46.51 | |
83 | 154 | Jensen Alberte | 1999 | DGI FYN | 25 m | 46.72 | ||
84 | 293 | Augustesen Sille | 2008 | DGI SYDØST | 0824AB | 25 m | 47.45 | |
85 | 28 | Keller Sofie | 2005 | DGI S.JYL | 0512AY | 25 m | 47.68 | |
86 | 1 | Andersen Anna Mai | 2006 | DGI S.JYL | 25 m | 47.88 | ||
87 | 857 | Christiansen Mille | 2006 | DGI MIDTJY | 0664AS | 25 m | 47.89 | |
88 | 365 | Nielsen Mathilde | 2002 | DGI SYDØST | 0244AZ | 25 m | 47.99 | |
89 | 201 | Mortensen Sofia | 2007 | DGI FYN | 0786AK | 25 m | 48.33 | |
90 | 605 | Bisgaard Dicte Nørvang | 2006 | DGI ØSTJY | 0654AT | 25 m | 48.58 | |
91 | 210 | Nielsen Karoline Skaarup | 2003 | DGI FYN | 0372BG | 25 m | 48.79 | |
92 | 616 | Bøgedal Cathleen | 2005 | DGI ØSTJY | 0592AX | 25 m | 49.11 | |
93 | 501 | Christianse Lise Ingeborg | 2007 | DGI NORDJY | 0792AQ | 25 m | 49.39 | |
94 | 737 | Lund Lea Skjærris | 2008 | DGI ØSTJY | 0826AH | 25 m | 49.61 | |
95 | 347 | Larsen Silja | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 50.26 | ||
96 | 19 | Hansen Katrine | 2000 | DGI S.JYL | 0082BF | 25 m | 50.48 | |
97 | 774 | Raunsø Astrid | 2006 | DGI ØSTJY | 0608AT | 25 m | 50.61 | |
98 | 39 | Norlyk Andrea | 2006 | DGI S.JYL | 25 m | 51.07 | ||
99 | 545 | Jeppesen Sofie | 2007 | DGI NORDJY | 0788AN | 25 m | 51.30 | |
100 | 301 | Brødsgaard Laura | 2007 | DGI SYDØST | 0798AG | 25 m | 52.12 | |
101 | 22 | Holm Steffanie | 2002 | DGI S.JYL | 25 m | 52.44 | ||
102 | 156 | Jensen Ida Nørregaard | 2007 | DGI FYN | 0778AP | 25 m | 52.79 | |
103 | 30 | Knudsen Isabella | 2004 | DGI S.JYL | 0406BB | 25 m | 53.11 | |
104 | 390 | Sørensen Kirstine Sabroe | 2008 | DGI SYDØST | 0884AD | 25 m | 53.19 | |
105 | 161 | Johansen Frederikke | 2003 | DGI FYN | 0366BE | 25 m | 53.22 | |
106 | 490 | Hove Kirstine | 2006 | DGI NORDJY | 0644AS | 25 m | 53.28 | |
107 | 49 | Træger Lotta | 2008 | DGI S.JYL | 25 m | 53.40 | ||
108 | 722 | Kristensen Frida Knop | 2009 | DGI ØSTJY | 0958AA | 25 m | 53.47 | |
109 | 878 | Nüchel Anna Lundbek | 2006 | DGI STORKB | 25 m | 55.13 | ||
110 | 376 | Rasmussen Trine Pors | 2007 | DGI SYDØST | 0704AQ | 25 m | 56.32 | |
111 | 783 | Siegumfeldt Ida | 2007 | DGI ØSTJY | 0796AP | 25 m | 56.41 | |
112 | 298 | Brice Olivia Josefine | 2007 | DGI SYDØST | 25 m | 56.90 | ||
113 | 220 | Ragner Serine | 2006 | DGI FYN | 0624AM | 25 m | 57.46 | |
114 | 414 | Hansen Camila | 2006 | DGI STORST | 0624AL | 25 m | 57.65 | |
115 | 33 | Liljensøe Tilde | 2005 | DGI S.JYL | 25 m | 57.81 | ||
116 | 226 | Rheinlænder Freja | 2006 | DGI FYN | 25 m | 58.98 | ||
117 | 305 | Damsgaard Rina | 1956 | DGI SYDØST | 25 m | 59.15 | ||
118 | 410 | Boholm Emilie Lyngfeldt | 2008 | DGI STORST | 0834AB | 25 m | 59.34 | |
119 | 495 | Larsen Nora | 2004 | DGI NORDJY | 0454BC | 25 m | 59.62 | |
120 | 142 | Hansen Mathilde | 2002 | DGI FYN | 25 m | 1:00.00 | ||
121 | 241 | Terkelsen Johanne | 2007 | DGI FYN | 0788AP | 25 m | 1:00.65 | |
122 | 645 | Graversen Emilie Nørskov | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:01.67 | ||
123 | 134 | Finseth Sarah Dyekjær | 2007 | DGI FYN | 25 m | 1:01.77 | ||
124 | 139 | Funder Olivia | 2006 | DGI FYN | 0668AT | 25 m | 1:01.83 | |
125 | 520 | Egholm Sofie | 2009 | DGI NORDJY | 25 m | 1:05.59 | ||
126 | 188 | Lerche Smilla | 2008 | DGI FYN | 25 m | 1:06.91 | ||
127 | 116 | Bernsdorf Alma | 2008 | DGI FYN | 25 m | 1:09.07 | ||
128 | 423 | Larsen Milla Engsted | 2009 | DGI STORST | 0998AC | 25 m | ||
129 | 433 | Thøfner Agnes | 2009 | DGI STORST | 0948AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 06 marts 2018 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 21:21 |
Løb 11, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 819 | Weje Andreas | 1998 | DGI ØSTJY | 25 m | 28.73 | ||
2 | 517 | Winther Asger | 1993 | DGI NORDJY | 9341AF | 25 m | 29.12 | |
3 | 533 | Abildgaard Rasmus | 2000 | DGI NORDJY | 0015AM | 25 m | 31.14 | |
4 | 578 | Stegenborg Scott | 2000 | DGI NORDJY | 0063AH | 25 m | 31.57 | |
5 | 78 | Fokkink Boje | 2001 | DGI SYDVE | 25 m | 31.58 | ||
6 | 337 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | DGI SYDØST | 0301AK | 25 m | 31.82 | |
7 | 758 | Nybro Nikolaj | 2002 | DGI ØSTJY | 0211AO | 25 m | 32.12 | |
8 | 568 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | DGI NORDJY | 0059AF | 25 m | 32.19 | |
9 | 676 | Hansen Christian Windahl | 2000 | DGI ØSTJY | 0017AR | 25 m | 32.28 | |
10 | 314 | Germansen Mathias | 2002 | DGI SYDØST | 0205AK | 25 m | 32.71 | |
11 | 846 | Nielsen Mathias M. | 2002 | DGI MIDTJY | 0233AL | 25 m | 32.77 | |
12 | 686 | Hjortshøj Stefan | 1988 | DGI ØSTJY | 25 m | 32.85 | ||
13 | 339 | Jensen Rasmus D. | 1998 | DGI SYDØST | 9897AN | 25 m | 32.91 | |
14 | 354 | Livbjerg Kasper | 1998 | DGI SYDØST | 9881AR | 25 m | 32.92 | |
15 | 575 | Pedersen Nicklas | 2001 | DGI NORDJY | 0181AJ | 25 m | 32.93 | |
16 | 506 | Pedersen Oscar | 2004 | DGI NORDJY | 0445AE | 25 m | 33.26 | |
17 | 484 | Pedersen Rasmus | 2000 | DGI NORDJY | 0065AI | 25 m | 33.96 | |
18 | 765 | Pedersen Ole S. | 2000 | DGI ØSTJY | 0093AN | 25 m | 34.26 | |
19 | 627 | Dannesboe Mikkel | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 34.71 | ||
20 | 94 | Nyhus Frederik | 2003 | DGI SYDVE | 25 m | 35.04 | ||
21 | 17 | Hansen Frederik Schimann | 2003 | DGI S.JYL | 0343AK | 25 m | 35.28 | |
22 | 776 | Ringtved Mathias | 2001 | DGI ØSTJY | 0139AR | 25 m | 35.41 | |
23 | 6 | Carlsen Nikolaj | 2002 | DGI S.JYL | 25 m | 35.44 | ||
24 | 576 | Pedersen Oliver | 2003 | DGI NORDJY | 0317AJ | 25 m | 35.51 | |
25 | 327 | Hansen Rasmus Hagger | 2001 | DGI SYDØST | 0119AS | 25 m | 35.53 | |
26 | 564 | Justesen Frederik P | 2003 | DGI NORDJY | 0383AL | 25 m | 35.57 | |
27 | 316 | Gold Anton | 2002 | DGI SYDØST | 0235AS | 25 m | 35.72 | |
28 | 389 | Sørensen Jakob Krag | 2004 | DGI SYDØST | 0463AK | 25 m | 35.72 | |
29 | 557 | Toft Jacob | 2003 | DGI NORDJY | 0357AK | 25 m | 35.94 | |
30 | 206 | Nedergaard Casper | 1990 | DGI FYN | 9063AH | 25 m | 35.99 | |
31 | 89 | Larsen Kasper | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 36.57 | ||
32 | 851 | Theisen Malthe | 2003 | DGI MIDTJY | 0345AN | 25 m | 36.74 | |
33 | 483 | Nielsen Jimmy | 2003 | DGI NORDJY | 0325AE | 25 m | 36.76 | |
34 | 113 | Andersen Gustav | 2003 | DGI FYN | 0333AS | 25 m | 36.91 | |
35 | 472 | Kristensen Marius | 2003 | DGI NORDJY | 0319AN | 25 m | 36.96 | |
36 | 499 | Albæk Marcus | 2004 | DGI NORDJY | 0465AM | 25 m | 36.97 | |
37 | 608 | Brinck Mikkel | 2003 | DGI ØSTJY | 0313AQ | 25 m | 36.97 | |
38 | 630 | Faarup Frederik Bols | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 37.12 | ||
39 | 809 | Thaarup Casper | 1987 | DGI ØSTJY | 8785AD | 25 m | 37.21 | |
40 | 604 | Berentzen Mads | 2002 | DGI ØSTJY | 0289AR | 25 m | 37.45 | |
41 | 730 | Laursen Mathias Nybro | 2005 | DGI ØSTJY | 0503AN | 25 m | 37.52 | |
42 | 72 | Brinkmann Jonas | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 37.54 | ||
43 | 233 | Storgaard Christian | 2000 | DGI FYN | 0003AR | 25 m | 37.55 | |
44 | 518 | Aarup-Kristiansen Lukas | 2004 | DGI NORDJY | 0465AP | 25 m | 37.86 | |
45 | 9 | Dammose Oskar Trans | 2005 | DGI S.JYL | 0549AO | 25 m | 38.22 | |
46 | 151 | Holmen Villads | 1998 | DGI FYN | 25 m | 38.30 | ||
47 | 208 | Nejmann Jonathan | 2004 | DGI FYN | 0423AO | 25 m | 38.30 | |
48 | 583 | Damvad Bo | 1967 | DGI NORDJY | 6709AA | 25 m | 39.03 | |
49 | 317 | Gold Harald | 2004 | DGI SYDØST | 0415AR | 25 m | 39.31 | |
50 | 149 | Holgersen Jeppe Lund | 2003 | DGI FYN | 0313AT | 25 m | 40.08 | |
51 | 592 | Oosterhof Elmer | 2005 | DGI NORDJY | 0521AI | 25 m | 40.13 | |
52 | 221 | Rasmussen Christian | 2003 | DGI FYN | 0359AS | 25 m | 40.61 | |
53 | 632 | Fiil Jakob | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 40.81 | ||
54 | 775 | Ravn Gustav | 2005 | DGI ØSTJY | 0553AJ | 25 m | 40.81 | |
55 | 35 | Munksgaard-Ottosen Anders | 2004 | DGI S.JYL | 0459AM | 25 m | 40.90 | |
56 | 364 | Nielsen Kristian | 2005 | DGI SYDØST | 0589AH | 25 m | 40.90 | |
57 | 733 | Le Daniel Marcus | 2006 | DGI ØSTJY | 0699AF | 25 m | 40.95 | |
58 | 478 | Guldbæk Matthias | 2003 | DGI NORDJY | 0371AR | 25 m | 41.00 | |
59 | 38 | Nissen Lukas | 2006 | DGI S.JYL | 0651AJ | 25 m | 41.19 | |
60 | 714 | Kjeldsen Sebastian | 2002 | DGI ØSTJY | 25 m | 41.70 | ||
61 | 184 | Kristianse Mathias Elving | 2004 | DGI FYN | 0445AQ | 25 m | 41.94 | |
62 | 751 | Mørup Jacob | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 42.07 | ||
63 | 346 | Ladefoged Peter | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 42.21 | ||
64 | 204 | Märcher Mikkel | 1982 | DGI FYN | 25 m | 42.32 | ||
65 | 3 | Andreasen Philip Emborg | 2005 | DGI S.JYL | 0559AO | 25 m | 42.39 | |
66 | 542 | Haunstrup Victor | 2003 | DGI NORDJY | 0399AM | 25 m | 42.54 | |
67 | 771 | Poulsen Frederik Stordal | 2004 | DGI ØSTJY | 0423AQ | 25 m | 43.33 | |
68 | 638 | Frimand Jakob | 2004 | DGI ØSTJY | 0463AL | 25 m | 43.42 | |
69 | 223 | Rasmussen Johannes Fammé | 2004 | DGI FYN | 25 m | 43.57 | ||
70 | 228 | Sabanovic Anes | 2002 | DGI FYN | 25 m | 43.71 | ||
71 | 421 | Kongstad Theodor | 2006 | DGI STORST | 0613AE | 25 m | 43.96 | |
72 | 807 | Sørensen Simon Sejer | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 44.18 | ||
73 | 732 | Laustsen Jakob | 2003 | DGI ØSTJY | 0351AS | 25 m | 44.28 | |
74 | 357 | Lund Johannes | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 44.36 | ||
75 | 637 | Frimand Esben | 2006 | DGI ØSTJY | 0657AE | 25 m | 44.59 | |
76 | 153 | Jakobsen Lasse | 2000 | DGI FYN | 0037AU | 25 m | 44.91 | |
77 | 694 | Højrup Thomas Emil | 2007 | DGI ØSTJY | 0757AI | 25 m | 45.00 | |
78 | 479 | Hansen Kasper | 2004 | DGI NORDJY | 0439AP | 25 m | 45.08 | |
79 | 361 | Mogensen Alexander | 2005 | DGI SYDØST | 0511AM | 25 m | 45.22 | |
80 | 425 | Melgaard Storm | 2007 | DGI STORST | 0755AF | 25 m | 45.40 | |
81 | 129 | Cline Jonathan | 2005 | DGI FYN | 0543AK | 25 m | 45.54 | |
82 | 371 | Pedersen Christian R | 2003 | DGI SYDØST | 0395AQ | 25 m | 45.61 | |
83 | 606 | Bjerregaard Nicolai Ø | 2001 | DGI ØSTJY | 0137AT | 25 m | 45.71 | |
84 | 435 | Tørngren Thor Sean | 2006 | DGI STORST | 0603AD | 25 m | 46.17 | |
85 | 83 | Hansen Jacob Dalgaard | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 46.58 | ||
86 | 194 | Madsen Mathias Møller | 2008 | DGI FYN | 25 m | 46.77 | ||
87 | 243 | Termansen Xander | 2005 | DGI FYN | 0581AJ | 25 m | 46.79 | |
88 | 556 | Stenger Claes | 2005 | DGI NORDJY | 0509AN | 25 m | 48.38 | |
89 | 158 | Jepsen Magnus | 2004 | DGI FYN | 0495AO | 25 m | 48.43 | |
90 | 634 | Filipowicz Lui | 2008 | DGI ØSTJY | 25 m | 48.70 | ||
91 | 683 | Heningsen Sophus | 2007 | DGI ØSTJY | 0789AA | 25 m | 48.70 | |
92 | 481 | Larsen Malthe Bach | 2008 | DGI NORDJY | 0847AA | 25 m | 48.78 | |
93 | 192 | Løkke Andreas | 2006 | DGI FYN | 25 m | 48.83 | ||
94 | 864 | Rohde Jonas | 2005 | DGI MIDTJY | 0529AM | 25 m | 48.83 | |
95 | 289 | Andersen Magne | 2007 | DGI SYDØST | 0787AD | 25 m | 48.96 | |
96 | 335 | Jakobsen Rasmus Stenholt | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 50.00 | ||
97 | 166 | Juhl Lasse F | 2004 | DGI FYN | 25 m | 50.25 | ||
98 | 325 | Hansen Martin Mark | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 50.65 | ||
99 | 362 | Monberg Nikolas Dybbøl | 2003 | DGI SYDØST | 0307AS | 25 m | 50.89 | |
100 | 602 | Bach Mathias | 2005 | DGI ØSTJY | 0599AN | 25 m | 51.73 | |
101 | 792 | Stevn Tristian Bertil | 2006 | DGI ØSTJY | 0643AN | 25 m | 52.26 | |
102 | 804 | Sørensen Lucas | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 52.31 | ||
103 | 505 | Pedersen Gustav Ø. | 2008 | DGI NORDJY | 0875AD | 25 m | 52.80 | |
104 | 68 | Schmidt Torben Eisland | 1958 | DGI S.JYL | 25 m | 53.55 | ||
105 | 320 | Hajrovic Anes | 2008 | DGI SYDØST | 0807AB | 25 m | 54.27 | |
106 | 818 | Vang Simon Søholm | 2008 | DGI ØSTJY | 0827AE | 25 m | 56.95 | |
107 | 476 | Baars Nikolaj | 2008 | DGI NORDJY | 0893AG | 25 m | 59.83 | |
108 | 794 | Storm Knud | 2008 | DGI ØSTJY | 0887AF | 25 m | 59.84 | |
109 | 436 | Tørngren Tommy Hjalte | 2009 | DGI STORST | 0925AA | 25 m | 1:00.55 | |
110 | 112 | Andersen Christoffer | 2006 | DGI FYN | 0657AN | 25 m | 1:01.10 | |
111 | 688 | Holst-Jensen Morten | 2008 | DGI ØSTJY | 0845AE | 25 m | 1:01.57 | |
112 | 519 | Christiansen Mattie | 2008 | DGI NORDJY | 25 m | 1:03.41 | ||
113 | 480 | Jensen Mads | 2008 | DGI NORDJY | 0883AG | 25 m | 1:04.46 | |
114 | 477 | Buus Casper | 2008 | DGI NORDJY | 0873AG | 25 m | 1:04.61 | |
115 | 331 | Høgh Frederik | 2008 | DGI SYDØST | 25 m | 1:06.59 | ||
116 | 409 | Boholm Andreas Lyngfeldt | 2008 | DGI STORST | 0825AA | 25 m | 1:08.53 | |
117 | 710 | Kellenberger Orla | 2008 | DGI ØSTJY | 0855AE | 25 m | 1:09.04 | |
118 | 738 | Løkke Alfred | 2008 | DGI ØSTJY | 0895AE | 25 m | 1:09.04 | |
119 | 308 | Fevre Malthe Le | 2008 | DGI SYDØST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 06 marts 2018 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 21:21 |
Løb 12, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 328 | Harpøth Julia | 2002 | DGI SYDØST | 0208AX | 25 m | 1:17.95 | |
2 | 98 | Østergaard Mathilde | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 1:18.87 | ||
3 | 88 | Kruse Freja | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 1:23.59 | ||
4 | 466 | Hole Johanne Folkedahl | 2000 | DGI NORDJY | 0082BH | 25 m | 1:23.90 | |
5 | 705 | Johansen Mia Sommer | 2002 | DGI ØSTJY | 0292AV | 25 m | 1:23.95 | |
6 | 297 | Brændgaard Frederikke | 2001 | DGI SYDØST | 0172BA | 25 m | 1:25.21 | |
7 | 570 | Meinert Maja | 2001 | DGI NORDJY | 0118AO | 25 m | 1:26.03 | |
8 | 560 | Byrgesen Amalie Falk | 1999 | DGI NORDJY | 9904AT | 25 m | 1:26.27 | |
9 | 581 | Thomsen Thea Holm | 2003 | DGI NORDJY | 0328AP | 25 m | 1:26.72 | |
10 | 829 | Andersen Julie B. | 2002 | DGI MIDTJY | 0214AS | 25 m | 1:26.86 | |
11 | 839 | Bjørn Weronika L. | 2005 | DGI MIDTJY | 0524AG | 25 m | 1:27.07 | |
12 | 48 | Thomsen Thyra | 2002 | DGI S.JYL | 0212BC | 25 m | 1:27.32 | |
13 | 69 | Kjærsgaard Maya Vandkrog | 2002 | DGI S.JYL | 0234AT | 25 m | 1:27.32 | |
14 | 619 | Christensen Caroline | 2004 | DGI ØSTJY | 0464AV | 25 m | 1:27.42 | |
15 | 426 | Møller Lærke | 2005 | DGI STORST | 0578AN | 25 m | 1:27.96 | |
16 | 358 | Lund Karen Krogh | 1996 | DGI SYDØST | 9616AX | 25 m | 1:28.03 | |
17 | 837 | Holme Sofie Dyg | 2005 | DGI MIDTJY | 0598AO | 25 m | 1:28.91 | |
18 | 639 | Frimer Julie | 2004 | DGI ØSTJY | 0434AR | 25 m | 1:29.85 | |
19 | 53 | Winther Lea | 2004 | DGI S.JYL | 0458AN | 25 m | 1:30.67 | |
20 | 465 | Brandt Allie F. | 2004 | DGI NORDJY | 0484AP | 25 m | 1:30.84 | |
21 | 336 | Jakobsen Sofie Hjorth | 2005 | DGI SYDØST | 0586AO | 25 m | 1:30.88 | |
22 | 748 | Møller Mathilde | 2004 | DGI ØSTJY | 0438AD | 25 m | 1:30.88 | |
23 | 828 | Riis Agnete | 2003 | DGI MIDTJY | 0308AW | 25 m | 1:32.05 | |
24 | 248 | Ussing Ella | 2004 | DGI FYN | 0402AS | 25 m | 1:32.13 | |
25 | 141 | Haffejee Nadja Skov | 1998 | DGI FYN | 25 m | 1:32.18 | ||
26 | 363 | Mortensen Emilie | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 1:32.51 | ||
27 | 562 | Høeg Louise | 2003 | DGI NORDJY | 0324AR | 25 m | 1:32.91 | |
28 | 870 | Bernack Marie | 2003 | DGI STORKB | 0376AN | 25 m | 1:32.98 | |
29 | 877 | Mortensen Frederikke | 2003 | DGI STORKB | 0388BD | 25 m | 1:33.75 | |
30 | 352 | Leiszner Emilia Juhl | 2002 | DGI SYDØST | 0288AJ | 25 m | 1:34.13 | |
31 | 92 | Nielsen Lærke Aagaard | 2003 | DGI SYDVE | 25 m | 1:34.31 | ||
32 | 238 | Sørensen Amalie Faigh | 2000 | DGI FYN | 0042BG | 25 m | 1:35.38 | |
33 | 643 | Ginnerup Liva | 2004 | DGI ØSTJY | 0484AM | 25 m | 1:35.67 | |
34 | 821 | Wienke Camilla Liao | 2005 | DGI ØSTJY | 0594AN | 25 m | 1:35.69 | |
35 | 736 | Lund Dicte | 2004 | DGI ØSTJY | 0444AN | 25 m | 1:36.17 | |
36 | 31 | Kristensen Amalie Hede | 2005 | DGI S.JYL | 0512AZ | 25 m | 1:36.20 | |
37 | 137 | Frikke-Salling Amalie | 2002 | DGI FYN | 25 m | 1:36.34 | ||
38 | 469 | Kokholm Sara | 2005 | DGI NORDJY | 0574AS | 25 m | 1:36.57 | |
39 | 503 | Klein Linea Lodberg | 2005 | DGI NORDJY | 0536AK | 25 m | 1:36.61 | |
40 | 626 | Danielsen Rikke | 1976 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:37.00 | ||
41 | 742 | Meyer Freja | 2004 | DGI ØSTJY | 0406AQ | 25 m | 1:37.29 | |
42 | 46 | Skov-Petersen Liv F. | 2005 | DGI S.JYL | 0584AG | 25 m | 1:37.35 | |
43 | 489 | Horsbøll Sofie | 2002 | DGI NORDJY | 0266BA | 25 m | 1:37.92 | |
44 | 430 | Svenstrup Maja | 2002 | DGI STORST | 0232AB | 25 m | 1:38.13 | |
45 | 124 | Bruun-Petersen Rikke | 2005 | DGI FYN | 0522AN | 25 m | 1:38.53 | |
46 | 799 | Søderberg Caroline Buhl | 2003 | DGI ØSTJY | 0338AZ | 25 m | 1:38.54 | |
47 | 211 | Nielsen Laura B. | 2004 | DGI FYN | 0442AW | 25 m | 1:38.59 | |
48 | 167 | Julsgaard Anna Rahbek | 2004 | DGI FYN | 0478AZ | 25 m | 1:38.67 | |
49 | 614 | Bundgaard-Laursen Rosa | 2003 | DGI ØSTJY | 0364BE | 25 m | 1:38.71 | |
50 | 136 | Fogt Anika | 2002 | DGI FYN | 0286BB | 25 m | 1:39.13 | |
51 | 394 | Thorsgaard Freya | 2006 | DGI SYDØST | 0658AN | 25 m | 1:39.35 | |
52 | 93 | Nielsen Sofie | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 1:39.43 | ||
53 | 381 | Schousboe Rosa Marie | 2005 | DGI SYDØST | 0578AJ | 25 m | 1:39.51 | |
54 | 543 | Helt Therese J | 2006 | DGI NORDJY | 0658AK | 25 m | 1:39.72 | |
55 | 788 | Skjøde Miia | 2003 | DGI ØSTJY | 0374BB | 25 m | 1:40.15 | |
56 | 386 | Sørensen Caroline K. | 2004 | DGI SYDØST | 0418AT | 25 m | 1:40.27 | |
57 | 843 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | DGI MIDTJY | 0592AU | 25 m | 1:40.45 | |
58 | 375 | Rasmussen Martine | 2000 | DGI SYDØST | 0062BH | 25 m | 1:40.70 | |
59 | 19 | Hansen Katrine | 2000 | DGI S.JYL | 0082BF | 25 m | 1:41.43 | |
60 | 496 | Lyndrup Agnes | 2004 | DGI NORDJY | 0406AU | 25 m | 1:41.66 | |
61 | 231 | Schwertfeger Freja | 2004 | DGI FYN | 0402AW | 25 m | 1:42.03 | |
62 | 351 | Laustsen Alberte Randlev | 2005 | DGI SYDØST | 0584AX | 25 m | 1:43.26 | |
63 | 126 | Christensen Emma | 2002 | DGI FYN | 0248BB | 25 m | 1:43.91 | |
64 | 374 | Rasmussen Johanne | 2003 | DGI SYDØST | 0318BD | 25 m | 1:44.35 | |
65 | 334 | Jakob Anne Mette Nørmmark | 2002 | DGI SYDØST | 25 m | 1:44.46 | ||
66 | 708 | Jørgensen Signe D. | 2002 | DGI ØSTJY | 0224AV | 25 m | 1:45.00 | |
67 | 711 | Kipper Amalie | 2003 | DGI ØSTJY | 0374BE | 25 m | 1:45.20 | |
68 | 872 | Grøndahl Signe | 2003 | DGI STORKB | 0392AT | 25 m | 1:45.77 | |
69 | 120 | Boje Frederikke | 2004 | DGI FYN | 0472AX | 25 m | 1:46.29 | |
70 | 347 | Larsen Silja | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 1:47.26 | ||
71 | 759 | Nørgaard Isabella | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:47.58 | ||
72 | 699 | Jacobsen Mikkeline Liis | 2007 | DGI ØSTJY | 0788AJ | 25 m | 1:47.78 | |
73 | 531 | Russo Luanna | 2006 | DGI NORDJY | 0604AM | 25 m | 1:47.90 | |
74 | 239 | Sørensen Signe Vinding | 2005 | DGI FYN | 25 m | 1:48.14 | ||
75 | 497 | Madsen Caroline | 2005 | DGI NORDJY | 0568AX | 25 m | 1:49.85 | |
76 | 528 | Søndergaard Marie | 2005 | DGI NORDJY | 0556AX | 25 m | 1:50.07 | |
77 | 419 | Jacobsen Nicoline Bohn | 2006 | DGI STORST | 0642AH | 25 m | 1:51.64 | |
78 | 217 | Pedersen Siff | 2003 | DGI FYN | 25 m | 1:52.01 | ||
79 | 475 | Schmidt Luna | 2001 | DGI NORDJY | 0156BE | 25 m | 1:52.12 | |
80 | 769 | Pjengaard Vibe | 2003 | DGI ØSTJY | 0318BF | 25 m | 1:52.29 | |
81 | 468 | Jensen Ida | 2006 | DGI NORDJY | 0682AQ | 25 m | 1:53.88 | |
82 | 523 | Jacobsen Sarah Storm | 2006 | DGI NORDJY | 0644AO | 25 m | 1:53.96 | |
83 | 607 | Borch Sofie Egeberg | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:55.00 | ||
84 | 876 | Kongsfelt Lærke | 2003 | DGI STORKB | 0302BC | 25 m | 1:55.31 | |
85 | 422 | Larsen Cecilie Engsted | 2006 | DGI STORST | 0618AG | 25 m | 1:55.89 | |
86 | 750 | Mørup Ida | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:56.19 | ||
87 | 111 | Aallmann Sidsel Maria | 2002 | DGI FYN | 0294BE | 25 m | 1:56.36 | |
88 | 41 | Paulsen Catharina | 2005 | DGI S.JYL | 0554AT | 25 m | 1:56.42 | |
89 | 696 | Jacobsen Frederikke Wiese | 2007 | DGI ØSTJY | 0726AP | 25 m | 1:56.66 | |
90 | 176 | Klæsøe Celina | 2006 | DGI FYN | 0662AQ | 25 m | 1:57.00 | |
91 | 490 | Hove Kirstine | 2006 | DGI NORDJY | 0644AS | 25 m | 1:57.01 | |
92 | 44 | Poulsen Sine | 2002 | DGI S.JYL | 25 m | 1:58.10 | ||
93 | 880 | Pedersen Asta Edelbo | 2006 | DGI STORKB | 0618AQ | 25 m | 1:58.13 | |
94 | 220 | Ragner Serine | 2006 | DGI FYN | 0624AM | 25 m | 1:59.30 | |
95 | 91 | Marcher Luna | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 1:59.94 | ||
96 | 545 | Jeppesen Sofie | 2007 | DGI NORDJY | 0788AN | 25 m | 2:00.01 | |
97 | 857 | Christiansen Mille | 2006 | DGI MIDTJY | 0664AS | 25 m | 2:00.05 | |
98 | 40 | Olesen Sofie Skibelund | 2007 | DGI S.JYL | 0784AB | 25 m | 2:00.52 | |
99 | 783 | Siegumfeldt Ida | 2007 | DGI ØSTJY | 0796AP | 25 m | 2:02.00 | |
100 | 39 | Norlyk Andrea | 2006 | DGI S.JYL | 25 m | 2:06.78 | ||
101 | 33 | Liljensøe Tilde | 2005 | DGI S.JYL | 25 m | 2:07.01 | ||
102 | 4 | Andresen Wencke | 2005 | DGI S.JYL | 25 m | 2:07.12 | ||
103 | 138 | Funder Freja | 2002 | DGI FYN | 0254BE | 25 m | 2:07.57 | |
104 | 37 | Nielsen Emilie Petz | 2007 | DGI S.JYL | 25 m | 2:08.54 | ||
105 | 305 | Damsgaard Rina | 1956 | DGI SYDØST | 25 m | 2:18.31 | ||
106 | 763 | Pedersen Emma Holtz | 2006 | DGI ØSTJY | 0678AR | 25 m | 2:20.36 | |
107 | 376 | Rasmussen Trine Pors | 2007 | DGI SYDØST | 0704AQ | 25 m | 2:20.85 | |
108 | 213 | Northway Emma | 2003 | DGI FYN | 0364BF | 25 m | 2:24.78 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 06 marts 2018 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 21:21 |
Løb 13, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 874 | Jakobsen Joakim | 1994 | DGI STORKB | 9409AA | 25 m | 1:09.65 | |
2 | 848 | Holme Magnus Dyg | 2002 | DGI MIDTJY | 0205AG | 25 m | 1:09.84 | |
3 | 565 | Jørgensen Rasmus Hoffmann | 1998 | DGI NORDJY | 9807AK | 25 m | 1:12.52 | |
4 | 473 | Kristensen Thomas Jon | 2000 | DGI NORDJY | 0035AU | 25 m | 1:13.99 | |
5 | 860 | Håkonsson Rasmus | 2004 | DGI MIDTJY | 0449AH | 25 m | 1:14.89 | |
6 | 412 | Eibye Viktor | 2001 | DGI STORST | 0175AS | 25 m | 1:15.20 | |
7 | 64 | Svendsen Zacharias | 2002 | DGI S.JYL | 0209AT | 25 m | 1:15.59 | |
8 | 868 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | DGI MIDTJY | 0117AJ | 25 m | 1:16.20 | |
9 | 508 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | DGI NORDJY | 0369AF | 25 m | 1:17.21 | |
10 | 377 | Roe Alexander | 1997 | DGI SYDØST | 9711AT | 25 m | 1:18.21 | |
11 | 504 | Klein Malik Lodberg | 2003 | DGI NORDJY | 0359AI | 25 m | 1:18.99 | |
12 | 589 | Kjær Matias | 2002 | DGI NORDJY | 0203AP | 25 m | 1:19.63 | |
13 | 437 | Vestergaard Noel Sander | 2003 | DGI STORST | 0345AO | 25 m | 1:19.83 | |
14 | 323 | Hansen Andreas | 2001 | DGI SYDØST | 0195AF | 25 m | 1:21.75 | |
15 | 684 | Henriksen Niclas | 1997 | DGI ØSTJY | 9791AH | 25 m | 1:22.26 | |
16 | 23 | Jensen Simon G. | 2000 | DGI S.JYL | 0083AT | 25 m | 1:22.63 | |
17 | 850 | Irmschler Rasmus | 2002 | DGI MIDTJY | 0273AP | 25 m | 1:23.02 | |
18 | 502 | Delaney Dion Drejer | 2003 | DGI NORDJY | 0327AL | 25 m | 1:23.16 | |
19 | 472 | Kristensen Marius | 2003 | DGI NORDJY | 0319AN | 25 m | 1:23.72 | |
20 | 232 | Stender Christian | 1999 | DGI FYN | 9923AQ | 25 m | 1:24.03 | |
21 | 6 | Carlsen Nikolaj | 2002 | DGI S.JYL | 25 m | 1:24.05 | ||
22 | 515 | Valbjørn David Tuan V. | 2002 | DGI NORDJY | 0229AQ | 25 m | 1:24.17 | |
23 | 29 | Kjærsgaard Marius V. | 2004 | DGI S.JYL | 0464AI | 25 m | 1:24.27 | |
24 | 471 | Kristensen Jens Kristian | 2000 | DGI NORDJY | 0025AU | 25 m | 1:24.65 | |
25 | 550 | Mikkelsen Anders | 2001 | DGI NORDJY | 0105AS | 25 m | 1:24.65 | |
26 | 811 | Thyssen Jesper | 1995 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:24.99 | ||
27 | 345 | Ladefoged Jacob | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 1:25.94 | ||
28 | 355 | Lund Halfdan Krogh | 2002 | DGI SYDØST | 0287AF | 25 m | 1:26.20 | |
29 | 577 | Pool Sander van Der | 2002 | DGI NORDJY | 0237AM | 25 m | 1:26.73 | |
30 | 859 | Jensen Kasper | 2005 | DGI MIDTJY | 0559AJ | 25 m | 1:27.15 | |
31 | 157 | Jensen Jonas Svensmark | 2005 | DGI FYN | 0579AG | 25 m | 1:27.73 | |
32 | 586 | Jensen Kris | 2004 | DGI NORDJY | 0489AK | 25 m | 1:28.34 | |
33 | 728 | Lauritsen Elias | 2000 | DGI ØSTJY | 0073AS | 25 m | 1:28.35 | |
34 | 789 | Snoghøj Viktor | 2002 | DGI ØSTJY | 0249AN | 25 m | 1:28.88 | |
35 | 563 | Iversen Malte P | 2004 | DGI NORDJY | 0403AN | 25 m | 1:29.12 | |
36 | 574 | Pedersen Mikkel | 2004 | DGI NORDJY | 0403AJ | 25 m | 1:29.59 | |
37 | 5 | Simony Niklas Børsmose | 2001 | DGI S.JYL | 0115AN | 25 m | 1:29.85 | |
38 | 203 | Munk Emil | 1999 | DGI FYN | 25 m | 1:29.93 | ||
39 | 86 | Holdt Frederik | 2003 | DGI SYDVE | 25 m | 1:30.12 | ||
40 | 114 | Andersen Mads Toft | 2002 | DGI FYN | 0205AT | 25 m | 1:30.60 | |
41 | 690 | Hvam Axel | 2003 | DGI ØSTJY | 0349AQ | 25 m | 1:30.72 | |
42 | 304 | Dam Mikkel | 2002 | DGI SYDØST | 0227AO | 25 m | 1:30.85 | |
43 | 642 | Gaur Jonas | 2005 | DGI ØSTJY | 0581AK | 25 m | 1:30.85 | |
44 | 772 | Rasmussen Jeppe K | 2002 | DGI ØSTJY | 0269AN | 25 m | 1:30.89 | |
45 | 644 | G-Rasmussen Mathias | 2001 | DGI ØSTJY | 0103AT | 25 m | 1:30.91 | |
46 | 235 | Storm Rasmus | 2001 | DGI FYN | 25 m | 1:31.09 | ||
47 | 221 | Rasmussen Christian | 2003 | DGI FYN | 0359AS | 25 m | 1:31.25 | |
48 | 595 | Anders Marius Bryndum Raj | 2003 | DGI ØSTJY | 0353AO | 25 m | 1:32.10 | |
49 | 135 | Fogt Alex | 2004 | DGI FYN | 0487AO | 25 m | 1:32.54 | |
50 | 118 | Birkholm Andreas | 2002 | DGI FYN | 25 m | 1:33.41 | ||
51 | 615 | Busk Noah | 2004 | DGI ØSTJY | 0433AQ | 25 m | 1:33.60 | |
52 | 52 | Winther Emil | 2006 | DGI S.JYL | 0661AC | 25 m | 1:33.66 | |
53 | 287 | Ahrendsen Jonas | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 1:34.74 | ||
54 | 824 | Vittrup Mads | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:35.11 | ||
55 | 755 | Nielsen Mads Lilliendahl | 2002 | DGI ØSTJY | 0247AS | 25 m | 1:35.15 | |
56 | 397 | West Jasper Balle | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 1:36.33 | ||
57 | 609 | Brorson Johan H | 2006 | DGI ØSTJY | 0631AM | 25 m | 1:36.61 | |
58 | 624 | Danielsen August Bo | 2004 | DGI ØSTJY | 0453AQ | 25 m | 1:36.61 | |
59 | 158 | Jepsen Magnus | 2004 | DGI FYN | 0495AO | 25 m | 1:37.33 | |
60 | 224 | Rasmussen Lauge | 2003 | DGI FYN | 25 m | 1:37.33 | ||
61 | 133 | Fig Lucas | 2002 | DGI FYN | 25 m | 1:37.44 | ||
62 | 820 | Vestergaard Lauritz S. | 2002 | DGI ØSTJY | 0231AR | 25 m | 1:37.85 | |
63 | 153 | Jakobsen Lasse | 2000 | DGI FYN | 0037AU | 25 m | 1:38.51 | |
64 | 698 | Jacobsen Karl Johan | 2005 | DGI ØSTJY | 0527AM | 25 m | 1:39.05 | |
65 | 83 | Hansen Jacob Dalgaard | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 1:39.20 | ||
66 | 588 | Johansen Mathias | 2005 | DGI NORDJY | 0543AI | 25 m | 1:40.48 | |
67 | 310 | Franow Jannick | 2006 | DGI SYDØST | 0687AG | 25 m | 1:42.72 | |
68 | 290 | Andersen Magnus | 2005 | DGI SYDØST | 0579AF | 25 m | 1:42.74 | |
69 | 181 | Kortegård Laurits Egdal | 2004 | DGI FYN | 25 m | 1:43.03 | ||
70 | 553 | Porsborg Sebastian | 2007 | DGI NORDJY | 0797AH | 25 m | 1:43.71 | |
71 | 492 | Højbak Dan | 1969 | DGI NORDJY | 6929AA | 25 m | 1:44.01 | |
72 | 864 | Rohde Jonas | 2005 | DGI MIDTJY | 0529AM | 25 m | 1:44.30 | |
73 | 719 | Kollerup Lucas | 2004 | DGI ØSTJY | 0433AP | 25 m | 1:44.44 | |
74 | 216 | Pedersen Mikkel | 2004 | DGI FYN | 25 m | 1:44.50 | ||
75 | 628 | Dirdal Magnus Linaa | 2005 | DGI ØSTJY | 0503AL | 25 m | 1:45.03 | |
76 | 487 | Horsbøll Magnus | 2005 | DGI NORDJY | 0525AI | 25 m | 1:45.64 | |
77 | 771 | Poulsen Frederik Stordal | 2004 | DGI ØSTJY | 0423AQ | 25 m | 1:48.07 | |
78 | 675 | Hald Andreas Skovgaard | 2006 | DGI ØSTJY | 0651AM | 25 m | 1:48.16 | |
79 | 881 | Vignal-Schjøth Viggo | 2003 | DGI STORKB | 0375AS | 25 m | 1:49.35 | |
80 | 185 | Kristiansen Jonas Elving | 2006 | DGI FYN | 0639AK | 25 m | 1:50.49 | |
81 | 357 | Lund Johannes | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 1:51.63 | ||
82 | 144 | Hansen Oliver | 2004 | DGI FYN | 25 m | 1:52.00 | ||
83 | 701 | Jervidalo Johannes | 2006 | DGI ØSTJY | 0653AG | 25 m | 1:52.00 | |
84 | 522 | Nielsen Malthe Kobber | 2005 | DGI NORDJY | 0515AG | 25 m | 1:53.30 | |
85 | 215 | Pedersen Alexander | 2006 | DGI FYN | 25 m | 1:53.79 | ||
86 | 234 | Storm Kasper | 2004 | DGI FYN | 25 m | 1:54.29 | ||
87 | 434 | Thøfner Laurits | 2004 | DGI STORST | 0417AM | 25 m | 1:54.52 | |
88 | 370 | Olsen Ebbe Als | 2007 | DGI SYDØST | 25 m | 1:56.65 | ||
89 | 618 | Bøllingtoft Kristian | 2006 | DGI ØSTJY | 0661AM | 25 m | 1:58.48 | |
90 | 792 | Stevn Tristian Bertil | 2006 | DGI ØSTJY | 0643AN | 25 m | 2:04.00 | |
91 | 524 | Knudsen Nikolaj Rytger | 2006 | DGI NORDJY | 0603AI | 25 m | 2:05.58 | |
92 | 393 | Tankred Poul Erik | 1953 | DGI SYDØST | 5351AA | 25 m | 2:07.37 | |
93 | 225 | Rasmussen Malthe Skau | 2006 | DGI FYN | 25 m | 2:07.43 | ||
94 | 115 | Ballisager Oliver Oxholm | 2007 | DGI FYN | 25 m | 2:07.77 | ||
95 | 68 | Schmidt Torben Eisland | 1958 | DGI S.JYL | 25 m | 2:10.25 | ||
96 | 127 | Christiansen Bjørn H. | 2006 | DGI FYN | 0647AN | 25 m | 2:10.25 | |
97 | 395 | Weile Ebbe | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 2:15.00 | ||
98 | 303 | Christensen Niclas | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 2:23.56 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 06 marts 2018 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 21:21 |
Løb 14, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 13 | Fink Julie | 2001 | DGI S.JYL | 0124AP | 25 m | 2:36.21 | |
2 | 467 | Hole Mary Folkedal | 2001 | DGI NORDJY | 0136BE | 25 m | 2:37.24 | |
3 | 579 | Svendsen Zille Haarh | 2004 | DGI NORDJY | 0436AI | 25 m | 2:44.87 | |
4 | 511 | Spring Cassandra | 2005 | DGI NORDJY | 0546AR | 25 m | 2:48.01 | |
5 | 399 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | DGI SYDØST | 0252AP | 25 m | 2:48.38 | |
6 | 47 | Steenstrup Olivia | 2000 | DGI S.JYL | 0004BB | 25 m | 2:48.47 | |
7 | 530 | Mejdahl Stine | 2005 | DGI NORDJY | 0548AT | 25 m | 2:48.68 | |
8 | 735 | Lund Anna Maja | 2002 | DGI ØSTJY | 0234BC | 25 m | 2:49.26 | |
9 | 827 | Esbensen Marie Graff | 2003 | DGI MIDTJY | 0336AT | 25 m | 2:53.43 | |
10 | 12 | Erdmann Cheyenne | 2004 | DGI S.JYL | 0282BA | 25 m | 2:54.07 | |
11 | 770 | Post Mille | 2004 | DGI ØSTJY | 0412BC | 25 m | 2:58.37 | |
12 | 500 | Bøgsted Clara Hejndorff | 2006 | DGI NORDJY | 0626AO | 25 m | 2:59.28 | |
13 | 146 | Henriks Zophia | 2004 | DGI FYN | 25 m | 2:59.93 | ||
14 | 832 | Krogh Caroline | 2002 | DGI MIDTJY | 0226BA | 25 m | 3:00.04 | |
15 | 713 | Kirkeby Sofia Illum | 2004 | DGI ØSTJY | 0446AU | 25 m | 3:01.40 | |
16 | 338 | Jensen Mette Louise | 2001 | DGI SYDØST | 0186BB | 25 m | 3:01.99 | |
17 | 741 | Meldgaard Cecilia Bækager | 2002 | DGI ØSTJY | 0254BA | 25 m | 3:02.33 | |
18 | 378 | Rosenmeyer Signe | 2005 | DGI SYDØST | 0508AN | 25 m | 3:03.07 | |
19 | 854 | Jensen Laura Snebang V. | 2006 | DGI MIDTJY | 0674AS | 25 m | 3:03.97 | |
20 | 503 | Klein Linea Lodberg | 2005 | DGI NORDJY | 0536AK | 25 m | 3:04.85 | |
21 | 360 | Meier Cecilie | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 3:06.24 | ||
22 | 388 | Sørensen Cecilie | 2003 | DGI SYDØST | 0338AW | 25 m | 3:07.25 | |
23 | 572 | Mogensen Christina | 1988 | DGI NORDJY | 25 m | 3:08.98 | ||
24 | 70 | Jensen Sofie G. | 2003 | DGI S.JYL | 0364BD | 25 m | 3:10.18 | |
25 | 486 | Bojesen Emma | 2004 | DGI NORDJY | 0434AV | 25 m | 3:12.83 | |
26 | 239 | Sørensen Signe Vinding | 2005 | DGI FYN | 25 m | 3:13.37 | ||
27 | 689 | Hornbæk Josefine | 2004 | DGI ØSTJY | 0448AJ | 25 m | 3:13.81 | |
28 | 844 | Jensen Maria Fiil | 2004 | DGI MIDTJY | 0446AW | 25 m | 3:14.88 | |
29 | 810 | Thomsen Mathilde | 2004 | DGI ØSTJY | 0418AP | 25 m | 3:15.42 | |
30 | 745 | Mortensen Anna Emilie | 2003 | DGI ØSTJY | 0306BA | 25 m | 3:15.44 | |
31 | 32 | Lassen Karen | 2005 | DGI S.JYL | 0502AZ | 25 m | 3:15.87 | |
32 | 884 | Christensen Mathilde | 2002 | DGI ØSTJY | 0238AY | 25 m | 3:15.91 | |
33 | 75 | Christensen Nadja Bonde | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 3:16.84 | ||
34 | 784 | Simonsen Laura Sejr | 2003 | DGI ØSTJY | 0308AZ | 25 m | 3:18.69 | |
35 | 782 | Schou Katrine | 2003 | DGI ØSTJY | 0312BA | 25 m | 3:20.00 | |
36 | 747 | Mundt Alberte | 2004 | DGI ØSTJY | 0484AU | 25 m | 3:20.11 | |
37 | 717 | Knøvl Emma | 2004 | DGI ØSTJY | 0436AF | 25 m | 3:20.21 | |
38 | 245 | Thygesen Nikoline | 2005 | DGI FYN | 0534AX | 25 m | 3:25.79 | |
39 | 359 | Madsen Josephine Maja | 2005 | DGI SYDØST | 0568AY | 25 m | 3:26.01 | |
40 | 173 | Kaas Signe | 2003 | DGI FYN | 0308BA | 25 m | 3:26.39 | |
41 | 373 | Rasmussen Annemone | 2006 | DGI SYDØST | 0674AC | 25 m | 3:27.83 | |
42 | 812 | Tilsted Ida | 2004 | DGI ØSTJY | 0488AP | 25 m | 3:28.29 | |
43 | 131 | Duus Freja | 2005 | DGI FYN | 25 m | 3:28.46 | ||
44 | 307 | Duevig Bianca Truelsen | 2005 | DGI SYDØST | 0558AY | 25 m | 3:30.00 | |
45 | 805 | Sørensen Marie Lund | 2003 | DGI ØSTJY | 0398AW | 25 m | 3:30.00 | |
46 | 162 | Johansen Isabella | 2002 | DGI FYN | 0266BB | 25 m | 3:32.40 | |
47 | 95 | Pedersen Pernille | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 3:43.09 | ||
48 | 724 | Kvist Freja | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:45.00 | ||
49 | 300 | Brødsgaard Karen | 2005 | DGI SYDØST | 0522AT | 25 m | ||
50 | 344 | Kristensen Anna Lis | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | |||
51 | 372 | Pedersen Neela S. | 2004 | DGI SYDØST | 0442AU | 25 m | ||
52 | 428 | Olesen Sisse Berg | 2005 | DGI STORST | 0514AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 06 marts 2018 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 21:21 |
Løb 15, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 849 | Bjørn Alexander L. | 2003 | DGI MIDTJY | 0389AH | 25 m | 2:19.46 | |
2 | 693 | Høgh Nikolaj | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:23.00 | ||
3 | 506 | Pedersen Oscar | 2004 | DGI NORDJY | 0445AE | 25 m | 2:31.85 | |
4 | 508 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | DGI NORDJY | 0369AF | 25 m | 2:32.70 | |
5 | 552 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | DGI NORDJY | 0369AL | 25 m | 2:35.64 | |
6 | 776 | Ringtved Mathias | 2001 | DGI ØSTJY | 0139AR | 25 m | 2:40.25 | |
7 | 314 | Germansen Mathias | 2002 | DGI SYDØST | 0205AK | 25 m | 2:42.28 | |
8 | 326 | Hansen Mattias | 2003 | DGI SYDØST | 0369AM | 25 m | 2:47.35 | |
9 | 608 | Brinck Mikkel | 2003 | DGI ØSTJY | 0313AQ | 25 m | 2:50.54 | |
10 | 471 | Kristensen Jens Kristian | 2000 | DGI NORDJY | 0025AU | 25 m | 2:52.62 | |
11 | 473 | Kristensen Thomas Jon | 2000 | DGI NORDJY | 0035AU | 25 m | 2:52.75 | |
12 | 411 | Dahrup Jonas P. | 2004 | DGI STORST | 0469AD | 25 m | 2:54.54 | |
13 | 778 | Rosenven Oliver | 2002 | DGI ØSTJY | 0289AN | 25 m | 2:55.00 | |
14 | 765 | Pedersen Ole S. | 2000 | DGI ØSTJY | 0093AN | 25 m | 2:59.72 | |
15 | 779 | Særkjær Casper Krogh | 2005 | DGI ØSTJY | 0539AH | 25 m | 2:59.76 | |
16 | 538 | Barslev Mathias Ø. | 2006 | DGI NORDJY | 0647AM | 25 m | 3:01.43 | |
17 | 532 | Abildgaard Jonas | 2003 | DGI NORDJY | 0381AM | 25 m | 3:05.18 | |
18 | 151 | Holmen Villads | 1998 | DGI FYN | 25 m | 3:05.29 | ||
19 | 746 | Mortensen Mikkel O. | 2003 | DGI ØSTJY | 0319AP | 25 m | 3:07.35 | |
20 | 583 | Damvad Bo | 1967 | DGI NORDJY | 6709AA | 25 m | 3:08.56 | |
21 | 603 | Bach-Valeur Jacob | 2004 | DGI ØSTJY | 0495AM | 25 m | 3:09.00 | |
22 | 685 | Hjerrild Asbjørn | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:09.45 | ||
23 | 547 | Larsen Bastian Stausholm | 2005 | DGI NORDJY | 0555AO | 25 m | 3:10.43 | |
24 | 554 | Rasmussen Gustav Brix | 2004 | DGI NORDJY | 0499AQ | 25 m | 3:10.66 | |
25 | 701 | Jervidalo Johannes | 2006 | DGI ØSTJY | 0653AG | 25 m | 3:12.00 | |
26 | 332 | Jacobsen Jens Holst | 2005 | DGI SYDØST | 0591AL | 25 m | 3:12.22 | |
27 | 775 | Ravn Gustav | 2005 | DGI ØSTJY | 0553AJ | 25 m | 3:13.82 | |
28 | 595 | Anders Marius Bryndum Raj | 2003 | DGI ØSTJY | 0353AO | 25 m | 3:18.12 | |
29 | 606 | Bjerregaard Nicolai Ø | 2001 | DGI ØSTJY | 0137AT | 25 m | 3:18.28 | |
30 | 694 | Højrup Thomas Emil | 2007 | DGI ØSTJY | 0757AI | 25 m | 3:24.45 | |
31 | 866 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | DGI MIDTJY | 0475AK | 25 m | 3:30.04 | |
32 | 421 | Kongstad Theodor | 2006 | DGI STORST | 0613AE | 25 m | 3:31.69 | |
33 | 129 | Cline Jonathan | 2005 | DGI FYN | 0543AK | 25 m | 3:40.48 | |
34 | 193 | Løkke Magnus | 2005 | DGI FYN | 25 m | 3:41.54 | ||
35 | 230 | Schou Noah | 2005 | DGI FYN | 0513AP | 25 m | 3:42.34 | |
36 | 181 | Kortegård Laurits Egdal | 2004 | DGI FYN | 25 m | 3:42.44 | ||
37 | 734 | Lemming Rasmus Thulstrup | 2005 | DGI ØSTJY | 0517AJ | 25 m | 3:43.92 | |
38 | 753 | Nejmann Rasmus Gandrup | 2007 | DGI ØSTJY | 0753AH | 25 m | 3:45.00 | |
39 | 602 | Bach Mathias | 2005 | DGI ØSTJY | 0599AN | 25 m | 3:51.00 | |
40 | 883 | Præstegaard Nordin Max | 2005 | DGI ØSTJY | 0597AK | 25 m | 3:55.00 | |
41 | 175 | Katballe Johan | 2007 | DGI FYN | 25 m | 4:06.15 | ||
42 | 754 | Nielsen Jeppe Lilliendahl | 2006 | DGI ØSTJY | 0613AN | 25 m | 4:35.10 | |
43 | 861 | Nelander Theis | 2005 | DGI MIDTJY | 0557AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 06 marts 2018 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 21:21 |
Løb 16, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 343 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | DGI SYDØST | 0364AD | 25 m | 28.59 | |
2 | 427 | Nielsen Sofie | 2003 | DGI STORST | 0324AU | 25 m | 28.68 | |
3 | 749 | Møller Sofie | 1998 | DGI ØSTJY | 25 m | 28.87 | ||
4 | 569 | Madsen Nete Lund | 2001 | DGI NORDJY | 0186AZ | 25 m | 28.96 | |
5 | 387 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | DGI SYDØST | 0232BA | 25 m | 29.02 | |
6 | 570 | Meinert Maja | 2001 | DGI NORDJY | 0118AO | 25 m | 29.14 | |
7 | 81 | Gade Emma | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 29.45 | ||
8 | 560 | Byrgesen Amalie Falk | 1999 | DGI NORDJY | 9904AT | 25 m | 29.92 | |
9 | 420 | Jensen Nicole | 1996 | DGI STORST | 9656AB | 25 m | 29.94 | |
10 | 196 | Martinussen Janni | 2001 | DGI FYN | 0186AE | 25 m | 30.12 | |
11 | 328 | Harpøth Julia | 2002 | DGI SYDØST | 0208AX | 25 m | 30.20 | |
12 | 69 | Kjærsgaard Maya Vandkrog | 2002 | DGI S.JYL | 0234AT | 25 m | 30.22 | |
13 | 548 | Larsen Emma Viborg | 2001 | DGI NORDJY | 0112AT | 50 m | 30.28 | |
14 | 718 | Kokholm Caroline Varming | 2002 | DGI ØSTJY | 25 m | 30.28 | ||
15 | 25 | Johansen Josephine S. | 2003 | DGI S.JYL | 0348AF | 25 m | 30.39 | |
16 | 491 | Hove Louise | 2002 | DGI NORDJY | 0246BA | 25 m | 30.45 | |
17 | 141 | Haffejee Nadja Skov | 1998 | DGI FYN | 25 m | 30.81 | ||
18 | 830 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | DGI MIDTJY | 0334AQ | 25 m | 30.81 | |
19 | 839 | Bjørn Weronika L. | 2005 | DGI MIDTJY | 0524AG | 25 m | 30.91 | |
20 | 309 | Fevre Sofie Le | 2004 | DGI SYDØST | 0448AX | 25 m | 30.96 | |
21 | 197 | Martinussen Julie | 1997 | DGI FYN | 9736AS | 25 m | 31.02 | |
22 | 544 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | DGI NORDJY | 0508AW | 25 m | 31.06 | |
23 | 418 | Hansen Nicoline | 2004 | DGI STORST | 0468AU | 25 m | 31.07 | |
24 | 584 | Falch Sara | 2002 | DGI NORDJY | 0208BA | 25 m | 31.21 | |
25 | 392 | Sørensen Trine G. | 1997 | DGI SYDØST | 9752AR | 25 m | 31.26 | |
26 | 706 | Johnsen Lærke Kirstine | 2003 | DGI ØSTJY | 0346BA | 25 m | 31.43 | |
27 | 773 | Raunsø Anne | 2002 | DGI ØSTJY | 0286AW | 25 m | 31.43 | |
28 | 124 | Bruun-Petersen Rikke | 2005 | DGI FYN | 0522AN | 25 m | 31.46 | |
29 | 837 | Holme Sofie Dyg | 2005 | DGI MIDTJY | 0598AO | 50 m | 31.61 | |
30 | 822 | Wienke Julie Liao | 2003 | DGI ØSTJY | 0308AP | 25 m | 31.79 | |
31 | 555 | Rønnow Ida | 2006 | DGI NORDJY | 0658AE | 25 m | 31.84 | |
32 | 11 | Duborg Line | 2004 | DGI S.JYL | 0422BC | 25 m | 31.87 | |
33 | 546 | Kanstrup Julie Heby | 2002 | DGI NORDJY | 0284BA | 25 m | 31.98 | |
34 | 340 | Jensen Sarah Hygum | 1998 | DGI SYDØST | 9896BD | 25 m | 32.07 | |
35 | 740 | Løland Natasja N. | 2000 | DGI ØSTJY | 0078BE | 25 m | 32.23 | |
36 | 558 | Troldborg Ida | 2003 | DGI NORDJY | 0372AS | 25 m | 32.25 | |
37 | 128 | Clausen Laura Østerby | 2004 | DGI FYN | 0402BA | 25 m | 32.29 | |
38 | 172 | Kaarill Anna | 2002 | DGI FYN | 0226AY | 25 m | 32.33 | |
39 | 821 | Wienke Camilla Liao | 2005 | DGI ØSTJY | 0594AN | 25 m | 32.38 | |
40 | 82 | Hall Maria | 2003 | DGI SYDVE | 25 m | 32.42 | ||
41 | 580 | Sørensen Maja M S | 2004 | DGI NORDJY | 0448AR | 25 m | 32.47 | |
42 | 594 | Agerbæk Carolina D. | 2002 | DGI ØSTJY | 0202BB | 25 m | 32.57 | |
43 | 828 | Riis Agnete | 2003 | DGI MIDTJY | 0308AW | 25 m | 32.63 | |
44 | 180 | Knudsen Nathalie | 2003 | DGI FYN | 0316AU | 25 m | 32.64 | |
45 | 712 | Kirial Nete | 2003 | DGI ØSTJY | 0362BC | 25 m | 32.71 | |
46 | 88 | Kruse Freja | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 32.87 | ||
47 | 378 | Rosenmeyer Signe | 2005 | DGI SYDØST | 0508AN | 25 m | 32.87 | |
48 | 489 | Horsbøll Sofie | 2002 | DGI NORDJY | 0266BA | 25 m | 32.95 | |
49 | 167 | Julsgaard Anna Rahbek | 2004 | DGI FYN | 0478AZ | 25 m | 33.00 | |
50 | 727 | Larsen Sarah Salling | 2003 | DGI ØSTJY | 0374BA | 25 m | 33.00 | |
51 | 386 | Sørensen Caroline K. | 2004 | DGI SYDØST | 0418AT | 25 m | 33.06 | |
52 | 808 | Sørensen Sofie Skovgaard | 2004 | DGI ØSTJY | 0418AV | 25 m | 33.10 | |
53 | 8 | Christensen Louisa | 2005 | DGI S.JYL | 0572AP | 25 m | 33.12 | |
54 | 513 | Thomassen Ida Overgaard | 2005 | DGI NORDJY | 0536AR | 25 m | 33.15 | |
55 | 593 | Ølgaard Julie Bech | 2003 | DGI NORDJY | 0356AW | 25 m | 33.17 | |
56 | 643 | Ginnerup Liva | 2004 | DGI ØSTJY | 0484AM | 25 m | 33.31 | |
57 | 363 | Mortensen Emilie | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 33.32 | ||
58 | 633 | Filipowicz Lucca | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 33.32 | ||
59 | 879 | Nüchel Laura Lundbek | 2002 | DGI STORKB | 0218AU | 25 m | 33.34 | |
60 | 796 | Stormes Malou Sophie | 2005 | DGI ØSTJY | 0528AP | 25 m | 33.42 | |
61 | 401 | Zachariassen Ane K. | 2005 | DGI SYDØST | 0588AB | 25 m | 33.54 | |
62 | 855 | Håkonsson Laura | 2006 | DGI MIDTJY | 0646AO | 25 m | 33.60 | |
63 | 383 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | DGI SYDØST | 0672AM | 25 m | 33.69 | |
64 | 596 | Anderse Laura Bryndum Raj | 1999 | DGI ØSTJY | 9986BB | 25 m | 33.71 | |
65 | 619 | Christensen Caroline | 2004 | DGI ØSTJY | 0464AV | 25 m | 33.71 | |
66 | 36 | Muusmann Jette | 2005 | DGI S.JYL | 0532AO | 25 m | 33.74 | |
67 | 14 | Gamisheva Kalina | 2008 | DGI S.JYL | 0842AA | 25 m | 33.88 | |
68 | 835 | Kristensen Ida | 2004 | DGI MIDTJY | 0412AR | 25 m | 33.90 | |
69 | 493 | Højbak Mathilde | 2003 | DGI NORDJY | 0392BG | 25 m | 33.92 | |
70 | 742 | Meyer Freja | 2004 | DGI ØSTJY | 0406AQ | 25 m | 34.00 | |
71 | 238 | Sørensen Amalie Faigh | 2000 | DGI FYN | 0042BG | 25 m | 34.05 | |
72 | 424 | Lodstrup Mathilde Hjort | 2005 | DGI STORST | 0554AO | 25 m | 34.14 | |
73 | 496 | Lyndrup Agnes | 2004 | DGI NORDJY | 0406AU | 25 m | 34.24 | |
74 | 838 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | DGI MIDTJY | 0538AM | 25 m | 34.34 | |
75 | 199 | Michelsen Signe | 2004 | DGI FYN | 0498BA | 25 m | 34.42 | |
76 | 834 | Stephansen Laura Mai | 2003 | DGI MIDTJY | 0378AW | 25 m | 34.58 | |
77 | 173 | Kaas Signe | 2003 | DGI FYN | 0308BA | 25 m | 34.79 | |
78 | 214 | Ostersen Laura | 2004 | DGI FYN | 0402BB | 25 m | 34.80 | |
79 | 93 | Nielsen Sofie | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 34.81 | ||
80 | 117 | Bernsdorf Anna Dora | 2006 | DGI FYN | 25 m | 34.84 | ||
81 | 130 | Davids Emilia | 2004 | DGI FYN | 25 m | 34.87 | ||
82 | 704 | Johansen Caroline T.b. | 1999 | DGI ØSTJY | 9978BD | 25 m | 34.89 | |
83 | 507 | Renneberg Laura Sofie | 2005 | DGI NORDJY | 0578AW | 25 m | 35.01 | |
84 | 485 | Petersen Pernille | 2006 | DGI NORDJY | 0638AN | 25 m | 35.19 | |
85 | 96 | Seerup Anne Mie | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 35.24 | ||
86 | 469 | Kokholm Sara | 2005 | DGI NORDJY | 0574AS | 25 m | 35.57 | |
87 | 168 | Jørgensen Frida Ropass | 2004 | DGI FYN | 0436AW | 25 m | 35.61 | |
88 | 302 | Buch Kirstine | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 35.71 | ||
89 | 375 | Rasmussen Martine | 2000 | DGI SYDØST | 0062BH | 25 m | 35.95 | |
90 | 759 | Nørgaard Isabella | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 36.07 | ||
91 | 330 | Holm Freya | 2003 | DGI SYDØST | 0398BD | 25 m | 36.12 | |
92 | 597 | Andersen Ida Loft | 2007 | DGI ØSTJY | 0798AJ | 25 m | 36.14 | |
93 | 84 | Hansen Signe Risager | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 36.16 | ||
94 | 154 | Jensen Alberte | 1999 | DGI FYN | 25 m | 36.18 | ||
95 | 210 | Nielsen Karoline Skaarup | 2003 | DGI FYN | 0372BG | 25 m | 36.35 | |
96 | 43 | Petersen Ida | 1999 | DGI S.JYL | 9928BC | 25 m | 36.38 | |
97 | 318 | Graversen Sara Høi | 2003 | DGI SYDØST | 0318AX | 25 m | 36.53 | |
98 | 559 | Bertelsen Julie | 2005 | DGI NORDJY | 0538AY | 25 m | 36.53 | |
99 | 162 | Johansen Isabella | 2002 | DGI FYN | 0266BB | 25 m | 36.62 | |
100 | 468 | Jensen Ida | 2006 | DGI NORDJY | 0682AQ | 25 m | 36.94 | |
101 | 122 | Brunsbjerg Esther V | 2003 | DGI FYN | 25 m | 36.95 | ||
102 | 324 | Hansen Maiken | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 37.19 | ||
103 | 367 | Nyholm-Rønning Katrine | 2003 | DGI SYDØST | 0316BF | 25 m | 37.32 | |
104 | 179 | Knudsen Andrea | 1999 | DGI FYN | 25 m | 37.46 | ||
105 | 32 | Lassen Karen | 2005 | DGI S.JYL | 0502AZ | 25 m | 37.54 | |
106 | 170 | Jørgensen Karoline | 2007 | DGI FYN | 0774AG | 25 m | 37.58 | |
107 | 150 | Holgersen Stine Lund | 2006 | DGI FYN | 0652AQ | 25 m | 37.72 | |
108 | 123 | Bruun-Petersen Anna | 2007 | DGI FYN | 0792AF | 25 m | 37.88 | |
109 | 342 | Klausen Simone Trekær | 2007 | DGI SYDØST | 0764AC | 25 m | 38.28 | |
110 | 391 | Sørensen Matilde Helene | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 38.47 | ||
111 | 28 | Keller Sofie | 2005 | DGI S.JYL | 0512AY | 25 m | 38.67 | |
112 | 27 | Johansen Sofie Damm | 2006 | DGI S.JYL | 25 m | 39.08 | ||
113 | 95 | Pedersen Pernille | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 39.15 | ||
114 | 521 | Michaelsen Nikoline P. | 2007 | DGI NORDJY | 0732AM | 25 m | 39.18 | |
115 | 876 | Kongsfelt Lærke | 2003 | DGI STORKB | 0302BC | 25 m | 39.20 | |
116 | 161 | Johansen Frederikke | 2003 | DGI FYN | 0366BE | 25 m | 39.25 | |
117 | 699 | Jacobsen Mikkeline Liis | 2007 | DGI ØSTJY | 0788AJ | 25 m | 39.62 | |
118 | 501 | Christianse Lise Ingeborg | 2007 | DGI NORDJY | 0792AQ | 25 m | 40.05 | |
119 | 44 | Poulsen Sine | 2002 | DGI S.JYL | 25 m | 40.07 | ||
120 | 523 | Jacobsen Sarah Storm | 2006 | DGI NORDJY | 0644AO | 25 m | 40.32 | |
121 | 482 | Lundkvist Marlena | 2006 | DGI NORDJY | 0656AM | 25 m | 40.38 | |
122 | 10 | Dauberg Feliza | 2004 | DGI S.JYL | 25 m | 40.47 | ||
123 | 176 | Klæsøe Celina | 2006 | DGI FYN | 0662AQ | 25 m | 41.27 | |
124 | 607 | Borch Sofie Egeberg | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 41.28 | ||
125 | 39 | Norlyk Andrea | 2006 | DGI S.JYL | 25 m | 41.41 | ||
126 | 857 | Christiansen Mille | 2006 | DGI MIDTJY | 0664AS | 25 m | 41.82 | |
127 | 201 | Mortensen Sofia | 2007 | DGI FYN | 0786AK | 25 m | 42.11 | |
128 | 121 | Broch Aya Marie Juel | 2006 | DGI FYN | 0674AU | 25 m | 42.36 | |
129 | 293 | Augustesen Sille | 2008 | DGI SYDØST | 0824AB | 25 m | 43.39 | |
130 | 1 | Andersen Anna Mai | 2006 | DGI S.JYL | 25 m | 43.41 | ||
131 | 319 | Gregersen Sara Holst | 2006 | DGI SYDØST | 0672AE | 25 m | 43.70 | |
132 | 410 | Boholm Emilie Lyngfeldt | 2008 | DGI STORST | 0834AB | 25 m | 43.71 | |
133 | 605 | Bisgaard Dicte Nørvang | 2006 | DGI ØSTJY | 0654AT | 25 m | 43.77 | |
134 | 722 | Kristensen Frida Knop | 2009 | DGI ØSTJY | 0958AA | 25 m | 44.55 | |
135 | 737 | Lund Lea Skjærris | 2008 | DGI ØSTJY | 0826AH | 25 m | 44.62 | |
136 | 750 | Mørup Ida | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 44.88 | ||
137 | 873 | Guldmann Emma | 2005 | DGI STORKB | 0572AW | 25 m | 44.97 | |
138 | 97 | Terkildsen Camilla Holt | 2003 | DGI SYDVE | 25 m | 45.57 | ||
139 | 37 | Nielsen Emilie Petz | 2007 | DGI S.JYL | 25 m | 45.71 | ||
140 | 30 | Knudsen Isabella | 2004 | DGI S.JYL | 0406BB | 25 m | 46.01 | |
141 | 22 | Holm Steffanie | 2002 | DGI S.JYL | 25 m | 46.54 | ||
142 | 315 | Gilling Sille Hegaard | 2007 | DGI SYDØST | 0756AC | 25 m | 47.28 | |
143 | 49 | Træger Lotta | 2008 | DGI S.JYL | 25 m | 47.36 | ||
144 | 816 | Waltoft Mai Lindum | 2007 | DGI ØSTJY | 0786AF | 25 m | 47.55 | |
145 | 298 | Brice Olivia Josefine | 2007 | DGI SYDØST | 25 m | 48.03 | ||
146 | 871 | Eskildsen Silvia | 2003 | DGI STORKB | 0342BG | 25 m | 48.13 | |
147 | 305 | Damsgaard Rina | 1956 | DGI SYDØST | 25 m | 49.99 | ||
148 | 414 | Hansen Camila | 2006 | DGI STORST | 0624AL | 25 m | 50.92 | |
149 | 878 | Nüchel Anna Lundbek | 2006 | DGI STORKB | 25 m | 52.13 | ||
150 | 188 | Lerche Smilla | 2008 | DGI FYN | 25 m | 56.79 | ||
151 | 520 | Egholm Sofie | 2009 | DGI NORDJY | 25 m | 1:01.46 | ||
152 | 423 | Larsen Milla Engsted | 2009 | DGI STORST | 0998AC | 25 m | 1:01.83 | |
153 | 116 | Bernsdorf Alma | 2008 | DGI FYN | 25 m | 1:05.03 | ||
154 | 140 | Gudmundsson Selma Laursen | 2008 | DGI FYN | 25 m | 1:05.78 | ||
155 | 433 | Thøfner Agnes | 2009 | DGI STORST | 0948AB | 25 m | 1:06.62 | |
156 | 526 | Severinsen Johanne | 2001 | DGI NORDJY | 0128AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 06 marts 2018 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 21:21 |
Løb 17, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 76 | Christiansen Michael | 1982 | DGI SYDVE | 25 m | 25.10 | ||
2 | 676 | Hansen Christian Windahl | 2000 | DGI ØSTJY | 0017AR | 25 m | 25.38 | |
3 | 582 | V-Nielsen Frederik | 1995 | DGI NORDJY | 9591AC | 25 m | 25.47 | |
4 | 42 | Perzynski Simon | 2002 | DGI S.JYL | 0289AG | 25 m | 25.52 | |
5 | 517 | Winther Asger | 1993 | DGI NORDJY | 9341AF | 25 m | 25.66 | |
6 | 78 | Fokkink Boje | 2001 | DGI SYDVE | 25 m | 25.98 | ||
7 | 578 | Stegenborg Scott | 2000 | DGI NORDJY | 0063AH | 25 m | 26.12 | |
8 | 416 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | DGI STORST | 0169AL | 25 m | 26.20 | |
9 | 819 | Weje Andreas | 1998 | DGI ØSTJY | 25 m | 26.60 | ||
10 | 590 | Lauridsen Christoffer B. | 2002 | DGI NORDJY | 0203AO | 25 m | 26.62 | |
11 | 758 | Nybro Nikolaj | 2002 | DGI ØSTJY | 0211AO | 25 m | 26.71 | |
12 | 34 | Matzen Svend | 1999 | DGI S.JYL | 9973AS | 25 m | 26.76 | |
13 | 337 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | DGI SYDØST | 0301AK | 25 m | 26.81 | |
14 | 148 | Holgersen Anders Lund | 2000 | DGI FYN | 0017AS | 25 m | 26.84 | |
15 | 868 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | DGI MIDTJY | 0117AJ | 25 m | 26.88 | |
16 | 484 | Pedersen Rasmus | 2000 | DGI NORDJY | 0065AI | 25 m | 26.89 | |
17 | 535 | Andersen Simon | 2000 | DGI NORDJY | 0069AK | 25 m | 27.05 | |
18 | 537 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | DGI NORDJY | 0323AQ | 25 m | 27.11 | |
19 | 509 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | DGI NORDJY | 0411AC | 25 m | 27.12 | |
20 | 377 | Roe Alexander | 1997 | DGI SYDØST | 9711AT | 25 m | 27.13 | |
21 | 85 | Haurum Jeppe | 2003 | DGI SYDVE | 25 m | 27.29 | ||
22 | 798 | Svendsen Kasper Due | 2002 | DGI ØSTJY | 0239AN | 25 m | 27.32 | |
23 | 322 | Hansen Anders Ballisager | 1998 | DGI SYDØST | 9863AU | 25 m | 27.40 | |
24 | 470 | Thomsen Morten Kolbe | 2001 | DGI NORDJY | 0149AD | 25 m | 27.40 | |
25 | 207 | Nedergaard Christoffer | 1995 | DGI FYN | 9565AS | 25 m | 27.42 | |
26 | 575 | Pedersen Nicklas | 2001 | DGI NORDJY | 0181AJ | 25 m | 27.42 | |
27 | 178 | Klüver Frederik | 1998 | DGI FYN | 9823AV | 25 m | 27.52 | |
28 | 437 | Vestergaard Noel Sander | 2003 | DGI STORST | 0345AO | 25 m | 27.61 | |
29 | 533 | Abildgaard Rasmus | 2000 | DGI NORDJY | 0015AM | 25 m | 27.65 | |
30 | 686 | Hjortshøj Stefan | 1988 | DGI ØSTJY | 25 m | 27.71 | ||
31 | 757 | Nielsen Steffen Trier | 1996 | DGI ØSTJY | 9611AS | 25 m | 27.95 | |
32 | 589 | Kjær Matias | 2002 | DGI NORDJY | 0203AP | 25 m | 28.18 | |
33 | 413 | Flytkjær-Hansen Holger | 2004 | DGI STORST | 0479AE | 25 m | 28.33 | |
34 | 846 | Nielsen Mathias M. | 2002 | DGI MIDTJY | 0233AL | 25 m | 28.34 | |
35 | 79 | Fokkink Oliver | 2003 | DGI SYDVE | 25 m | 28.36 | ||
36 | 5 | Simony Niklas Børsmose | 2001 | DGI S.JYL | 0115AN | 25 m | 28.42 | |
37 | 6 | Carlsen Nikolaj | 2002 | DGI S.JYL | 25 m | 28.52 | ||
38 | 576 | Pedersen Oliver | 2003 | DGI NORDJY | 0317AJ | 25 m | 28.52 | |
39 | 354 | Livbjerg Kasper | 1998 | DGI SYDØST | 9881AR | 25 m | 28.62 | |
40 | 385 | Sønderskov Thomas | 1974 | DGI SYDØST | 7415AA | 25 m | 28.70 | |
41 | 765 | Pedersen Ole S. | 2000 | DGI ØSTJY | 0093AN | 25 m | 28.75 | |
42 | 725 | Købke Mikkel | 1999 | DGI ØSTJY | 25 m | 28.95 | ||
43 | 789 | Snoghøj Viktor | 2002 | DGI ØSTJY | 0249AN | 25 m | 29.02 | |
44 | 72 | Brinkmann Jonas | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 29.11 | ||
45 | 7 | Christensen Anders | 2002 | DGI S.JYL | 0299AS | 25 m | 29.19 | |
46 | 591 | Nielsen Kim Møller | 1992 | DGI NORDJY | 9217AA | 25 m | 29.20 | |
47 | 802 | Sørensen Jonas | 1995 | DGI ØSTJY | 9505AR | 25 m | 29.20 | |
48 | 345 | Ladefoged Jacob | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 29.21 | ||
49 | 502 | Delaney Dion Drejer | 2003 | DGI NORDJY | 0327AL | 25 m | 29.23 | |
50 | 237 | Søndergaard Anders | 2003 | DGI FYN | 0365AO | 25 m | 29.44 | |
51 | 781 | Schmidt Magnus Andersen | 2002 | DGI ØSTJY | 0227AS | 25 m | 29.46 | |
52 | 327 | Hansen Rasmus Hagger | 2001 | DGI SYDØST | 0119AS | 25 m | 29.56 | |
53 | 94 | Nyhus Frederik | 2003 | DGI SYDVE | 25 m | 29.64 | ||
54 | 355 | Lund Halfdan Krogh | 2002 | DGI SYDØST | 0287AF | 25 m | 29.64 | |
55 | 316 | Gold Anton | 2002 | DGI SYDØST | 0235AS | 25 m | 29.87 | |
56 | 627 | Dannesboe Mikkel | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 29.88 | ||
57 | 157 | Jensen Jonas Svensmark | 2005 | DGI FYN | 0579AG | 25 m | 29.89 | |
58 | 515 | Valbjørn David Tuan V. | 2002 | DGI NORDJY | 0229AQ | 25 m | 29.93 | |
59 | 679 | Hansen Søren Thorup | 1975 | DGI ØSTJY | 7533AB | 25 m | 30.03 | |
60 | 206 | Nedergaard Casper | 1990 | DGI FYN | 9063AH | 25 m | 30.09 | |
61 | 89 | Larsen Kasper | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 30.13 | ||
62 | 472 | Kristensen Marius | 2003 | DGI NORDJY | 0319AN | 25 m | 30.14 | |
63 | 811 | Thyssen Jesper | 1995 | DGI ØSTJY | 25 m | 30.30 | ||
64 | 850 | Irmschler Rasmus | 2002 | DGI MIDTJY | 0273AP | 50 m | 30.53 | |
65 | 145 | Hartung Sebastian | 2003 | DGI FYN | 0321AP | 25 m | 30.56 | |
66 | 851 | Theisen Malthe | 2003 | DGI MIDTJY | 0345AN | 25 m | 30.57 | |
67 | 204 | Märcher Mikkel | 1982 | DGI FYN | 25 m | 30.63 | ||
68 | 29 | Kjærsgaard Marius V. | 2004 | DGI S.JYL | 0464AI | 25 m | 30.78 | |
69 | 585 | Hansen Preben | 1967 | DGI NORDJY | 6731AA | 25 m | 30.84 | |
70 | 488 | Horsbøll Morten | 1969 | DGI NORDJY | 6919AA | 25 m | 30.90 | |
71 | 341 | Johannesen Mathias H. | 2004 | DGI SYDØST | 0421AB | 25 m | 31.00 | |
72 | 601 | Andreassen Laurits | 2002 | DGI ØSTJY | 25 m | 31.03 | ||
73 | 824 | Vittrup Mads | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 31.03 | ||
74 | 432 | Thystrup Albert U. | 2003 | DGI STORST | 0385AP | 25 m | 31.11 | |
75 | 304 | Dam Mikkel | 2002 | DGI SYDØST | 0227AO | 25 m | 31.15 | |
76 | 730 | Laursen Mathias Nybro | 2005 | DGI ØSTJY | 0503AN | 25 m | 31.23 | |
77 | 366 | Nissen Andreas | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 31.33 | ||
78 | 563 | Iversen Malte P | 2004 | DGI NORDJY | 0403AN | 25 m | 31.54 | |
79 | 389 | Sørensen Jakob Krag | 2004 | DGI SYDØST | 0463AK | 25 m | 31.59 | |
80 | 479 | Hansen Kasper | 2004 | DGI NORDJY | 0439AP | 25 m | 31.61 | |
81 | 287 | Ahrendsen Jonas | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 31.67 | ||
82 | 615 | Busk Noah | 2004 | DGI ØSTJY | 0433AQ | 25 m | 31.74 | |
83 | 219 | Polk Simon | 2002 | DGI FYN | 25 m | 31.79 | ||
84 | 174 | Karlström Victor | 2004 | DGI FYN | 0435AQ | 25 m | 31.87 | |
85 | 133 | Fig Lucas | 2002 | DGI FYN | 25 m | 32.08 | ||
86 | 739 | Løland Alexander | 2004 | DGI ØSTJY | 0451AN | 25 m | 32.19 | |
87 | 382 | Schulte Erik Both | 2004 | DGI SYDØST | 0471AR | 25 m | 32.21 | |
88 | 379 | Rüdinger Mark | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 32.32 | ||
89 | 567 | Kristiansen Kim T. | 1967 | DGI NORDJY | 6757AA | 25 m | 32.35 | |
90 | 631 | Faarup Philllip Bols | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 32.43 | ||
91 | 583 | Damvad Bo | 1967 | DGI NORDJY | 6709AA | 25 m | 32.45 | |
92 | 224 | Rasmussen Lauge | 2003 | DGI FYN | 25 m | 32.92 | ||
93 | 464 | Kristensen Karl Anton | 2005 | DGI NORDJY | 0563AF | 25 m | 33.33 | |
94 | 641 | Gadegaard Frederik | 2005 | DGI ØSTJY | 0591AK | 25 m | 33.41 | |
95 | 592 | Oosterhof Elmer | 2005 | DGI NORDJY | 0521AI | 25 m | 33.44 | |
96 | 632 | Fiil Jakob | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 33.46 | ||
97 | 346 | Ladefoged Peter | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 33.60 | ||
98 | 35 | Munksgaard-Ottosen Anders | 2004 | DGI S.JYL | 0459AM | 25 m | 33.83 | |
99 | 38 | Nissen Lukas | 2006 | DGI S.JYL | 0651AJ | 25 m | 34.46 | |
100 | 865 | Tange Kasper Lund | 2004 | DGI MIDTJY | 0437AQ | 25 m | 34.46 | |
101 | 474 | Qvesel Mathias | 2004 | DGI NORDJY | 0423AR | 25 m | 34.53 | |
102 | 751 | Mørup Jacob | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 34.66 | ||
103 | 3 | Andreasen Philip Emborg | 2005 | DGI S.JYL | 0559AO | 25 m | 34.72 | |
104 | 50 | Wetcke-Brask Felix | 2006 | DGI S.JYL | 0613AC | 25 m | 34.72 | |
105 | 733 | Le Daniel Marcus | 2006 | DGI ØSTJY | 0699AF | 25 m | 34.89 | |
106 | 205 | Nadolny Christian Lykke | 2003 | DGI FYN | 0349AS | 25 m | 35.02 | |
107 | 434 | Thøfner Laurits | 2004 | DGI STORST | 0417AM | 25 m | 35.43 | |
108 | 90 | Larsen Peter | 2003 | DGI SYDVE | 25 m | 35.68 | ||
109 | 425 | Melgaard Storm | 2007 | DGI STORST | 0755AF | 25 m | 35.94 | |
110 | 637 | Frimand Esben | 2006 | DGI ØSTJY | 0657AE | 25 m | 36.37 | |
111 | 807 | Sørensen Simon Sejer | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 36.51 | ||
112 | 222 | Rasmussen Jan Damm | 2004 | DGI FYN | 0485AR | 25 m | 36.67 | |
113 | 26 | Johansen Rasmus | 2005 | DGI S.JYL | 25 m | 36.70 | ||
114 | 797 | Stormes Sebastian | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 37.02 | ||
115 | 556 | Stenger Claes | 2005 | DGI NORDJY | 0509AN | 25 m | 37.35 | |
116 | 45 | Schmidt Alexander | 2004 | DGI S.JYL | 0453AR | 25 m | 37.68 | |
117 | 149 | Holgersen Jeppe Lund | 2003 | DGI FYN | 0313AT | 25 m | 37.77 | |
118 | 613 | Bukballe Simon Brandi | 2006 | DGI ØSTJY | 0661AN | 25 m | 37.78 | |
119 | 194 | Madsen Mathias Møller | 2008 | DGI FYN | 25 m | 38.06 | ||
120 | 200 | Mortensen Kristoffer | 2005 | DGI FYN | 25 m | 38.18 | ||
121 | 166 | Juhl Lasse F | 2004 | DGI FYN | 25 m | 38.61 | ||
122 | 524 | Knudsen Nikolaj Rytger | 2006 | DGI NORDJY | 0603AI | 25 m | 39.10 | |
123 | 247 | Tranekjer Magnus | 2005 | DGI FYN | 0567AK | 25 m | 39.22 | |
124 | 867 | Theisen Valdemar | 2007 | DGI MIDTJY | 0763AI | 25 m | 39.36 | |
125 | 623 | Dahl Alexander Juul | 2006 | DGI ØSTJY | 0643AH | 25 m | 39.77 | |
126 | 731 | Laursen Samuel Krogh | 2007 | DGI ØSTJY | 0747AI | 25 m | 39.78 | |
127 | 192 | Løkke Andreas | 2006 | DGI FYN | 25 m | 40.01 | ||
128 | 144 | Hansen Oliver | 2004 | DGI FYN | 25 m | 40.07 | ||
129 | 155 | Jensen Anders Toutrup | 2006 | DGI FYN | 25 m | 40.78 | ||
130 | 325 | Hansen Martin Mark | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 40.95 | ||
131 | 236 | Sønderby Lucas Storm | 2006 | DGI FYN | 25 m | 40.97 | ||
132 | 68 | Schmidt Torben Eisland | 1958 | DGI S.JYL | 25 m | 41.35 | ||
133 | 189 | Liljegren Troels | 2006 | DGI FYN | 25 m | 41.35 | ||
134 | 115 | Ballisager Oliver Oxholm | 2007 | DGI FYN | 25 m | 41.47 | ||
135 | 436 | Tørngren Tommy Hjalte | 2009 | DGI STORST | 0925AA | 25 m | 41.55 | |
136 | 215 | Pedersen Alexander | 2006 | DGI FYN | 25 m | 42.00 | ||
137 | 308 | Fevre Malthe Le | 2008 | DGI SYDØST | 25 m | 42.09 | ||
138 | 481 | Larsen Malthe Bach | 2008 | DGI NORDJY | 0847AA | 25 m | 42.10 | |
139 | 357 | Lund Johannes | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 42.33 | ||
140 | 634 | Filipowicz Lui | 2008 | DGI ØSTJY | 25 m | 43.25 | ||
141 | 335 | Jakobsen Rasmus Stenholt | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 44.04 | ||
142 | 370 | Olsen Ebbe Als | 2007 | DGI SYDØST | 25 m | 44.23 | ||
143 | 18 | Hansen Henrik | 2005 | DGI S.JYL | 0571AM | 25 m | 44.52 | |
144 | 320 | Hajrovic Anes | 2008 | DGI SYDØST | 0807AB | 25 m | 44.55 | |
145 | 881 | Vignal-Schjøth Viggo | 2003 | DGI STORKB | 0375AS | 25 m | 44.69 | |
146 | 177 | Kloppenborg Jonas | 2006 | DGI FYN | 25 m | 45.37 | ||
147 | 476 | Baars Nikolaj | 2008 | DGI NORDJY | 0893AG | 25 m | 45.54 | |
148 | 393 | Tankred Poul Erik | 1953 | DGI SYDØST | 5351AA | 25 m | 47.01 | |
149 | 303 | Christensen Niclas | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 47.16 | ||
150 | 818 | Vang Simon Søholm | 2008 | DGI ØSTJY | 0827AE | 25 m | 47.84 | |
151 | 289 | Andersen Magne | 2007 | DGI SYDØST | 0787AD | 25 m | 47.98 | |
152 | 246 | Toustrup-Jensen Jacob | 2009 | DGI FYN | 25 m | 48.29 | ||
153 | 505 | Pedersen Gustav Ø. | 2008 | DGI NORDJY | 0875AD | 25 m | 48.78 | |
154 | 519 | Christiansen Mattie | 2008 | DGI NORDJY | 25 m | 49.16 | ||
155 | 395 | Weile Ebbe | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 51.23 | ||
156 | 688 | Holst-Jensen Morten | 2008 | DGI ØSTJY | 0845AE | 25 m | 51.71 | |
157 | 710 | Kellenberger Orla | 2008 | DGI ØSTJY | 0855AE | 25 m | 51.97 | |
158 | 477 | Buus Casper | 2008 | DGI NORDJY | 0873AG | 25 m | 52.01 | |
159 | 738 | Løkke Alfred | 2008 | DGI ØSTJY | 0895AE | 25 m | 52.31 | |
160 | 480 | Jensen Mads | 2008 | DGI NORDJY | 0883AG | 25 m | 53.22 | |
161 | 794 | Storm Knud | 2008 | DGI ØSTJY | 0887AF | 25 m | 54.53 | |
162 | 409 | Boholm Andreas Lyngfeldt | 2008 | DGI STORST | 0825AA | 25 m | 1:01.71 | |
163 | 331 | Høgh Frederik | 2008 | DGI SYDØST | 25 m | 1:05.31 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 06 marts 2018 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 21:21 |
Løb 18, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 761 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | DGI ØSTJY | 9844AJ | 25 m | 1:15.17 | |
2 | 309 | Fevre Sofie Le | 2004 | DGI SYDØST | 0448AX | 25 m | 1:16.21 | |
3 | 560 | Byrgesen Amalie Falk | 1999 | DGI NORDJY | 9904AT | 25 m | 1:16.31 | |
4 | 13 | Fink Julie | 2001 | DGI S.JYL | 0124AP | 25 m | 1:16.33 | |
5 | 581 | Thomsen Thea Holm | 2003 | DGI NORDJY | 0328AP | 25 m | 1:16.65 | |
6 | 829 | Andersen Julie B. | 2002 | DGI MIDTJY | 0214AS | 25 m | 1:17.32 | |
7 | 856 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | DGI MIDTJY | 0692AD | 25 m | 1:17.92 | |
8 | 431 | Sørensen Petrine R.e. | 2005 | DGI STORST | 0512AB | 25 m | 1:18.77 | |
9 | 428 | Olesen Sisse Berg | 2005 | DGI STORST | 0514AB | 25 m | 1:18.78 | |
10 | 534 | Andersen Cathrine Boe | 2001 | DGI NORDJY | 0148BC | 25 m | 1:19.08 | |
11 | 20 | Hansen Katrine Risberg | 2001 | DGI S.JYL | 0104AU | 25 m | 1:19.18 | |
12 | 197 | Martinussen Julie | 1997 | DGI FYN | 9736AS | 25 m | 1:19.36 | |
13 | 47 | Steenstrup Olivia | 2000 | DGI S.JYL | 0004BB | 25 m | 1:19.87 | |
14 | 833 | Jensen Karen Moos | 2003 | DGI MIDTJY | 0324AM | 25 m | 1:20.36 | |
15 | 82 | Hall Maria | 2003 | DGI SYDVE | 25 m | 1:21.04 | ||
16 | 764 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | DGI ØSTJY | 9956AE | 25 m | 1:21.06 | |
17 | 544 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | DGI NORDJY | 0508AW | 25 m | 1:21.62 | |
18 | 511 | Spring Cassandra | 2005 | DGI NORDJY | 0546AR | 25 m | 1:22.16 | |
19 | 530 | Mejdahl Stine | 2005 | DGI NORDJY | 0548AT | 25 m | 1:22.22 | |
20 | 580 | Sørensen Maja M S | 2004 | DGI NORDJY | 0448AR | 25 m | 1:22.67 | |
21 | 491 | Hove Louise | 2002 | DGI NORDJY | 0246BA | 25 m | 1:22.68 | |
22 | 822 | Wienke Julie Liao | 2003 | DGI ØSTJY | 0308AP | 25 m | 1:22.98 | |
23 | 53 | Winther Lea | 2004 | DGI S.JYL | 0458AN | 25 m | 1:23.41 | |
24 | 870 | Bernack Marie | 2003 | DGI STORKB | 0376AN | 25 m | 1:23.86 | |
25 | 352 | Leiszner Emilia Juhl | 2002 | DGI SYDØST | 0288AJ | 25 m | 1:24.71 | |
26 | 796 | Stormes Malou Sophie | 2005 | DGI ØSTJY | 0528AP | 25 m | 1:25.15 | |
27 | 821 | Wienke Camilla Liao | 2005 | DGI ØSTJY | 0594AN | 25 m | 1:25.15 | |
28 | 838 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | DGI MIDTJY | 0538AM | 25 m | 1:25.29 | |
29 | 503 | Klein Linea Lodberg | 2005 | DGI NORDJY | 0536AK | 25 m | 1:25.41 | |
30 | 562 | Høeg Louise | 2003 | DGI NORDJY | 0324AR | 25 m | 1:25.62 | |
31 | 163 | Johansen Line Virkelyst | 2003 | DGI FYN | 0346AU | 25 m | 1:25.65 | |
32 | 167 | Julsgaard Anna Rahbek | 2004 | DGI FYN | 0478AZ | 25 m | 1:25.68 | |
33 | 430 | Svenstrup Maja | 2002 | DGI STORST | 0232AB | 25 m | 1:25.90 | |
34 | 736 | Lund Dicte | 2004 | DGI ØSTJY | 0444AN | 25 m | 1:25.92 | |
35 | 841 | Krogh Katrine | 2005 | DGI MIDTJY | 0526AQ | 25 m | 1:25.95 | |
36 | 790 | Sode-Carlsen Selma | 2003 | DGI ØSTJY | 0388BC | 25 m | 1:26.12 | |
37 | 799 | Søderberg Caroline Buhl | 2003 | DGI ØSTJY | 0338AZ | 25 m | 1:26.12 | |
38 | 70 | Jensen Sofie G. | 2003 | DGI S.JYL | 0364BD | 25 m | 1:26.13 | |
39 | 124 | Bruun-Petersen Rikke | 2005 | DGI FYN | 0522AN | 25 m | 1:26.34 | |
40 | 14 | Gamisheva Kalina | 2008 | DGI S.JYL | 0842AA | 25 m | 1:26.47 | |
41 | 11 | Duborg Line | 2004 | DGI S.JYL | 0422BC | 25 m | 1:26.53 | |
42 | 333 | Jacobsen Signe Holst | 2007 | DGI SYDØST | 0794AG | 25 m | 1:26.73 | |
43 | 137 | Frikke-Salling Amalie | 2002 | DGI FYN | 25 m | 1:26.93 | ||
44 | 594 | Agerbæk Carolina D. | 2002 | DGI ØSTJY | 0202BB | 25 m | 1:27.16 | |
45 | 727 | Larsen Sarah Salling | 2003 | DGI ØSTJY | 0374BA | 25 m | 1:27.37 | |
46 | 349 | Laursen Manja | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 1:27.88 | ||
47 | 633 | Filipowicz Lucca | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:28.00 | ||
48 | 338 | Jensen Mette Louise | 2001 | DGI SYDØST | 0186BB | 25 m | 1:28.03 | |
49 | 834 | Stephansen Laura Mai | 2003 | DGI MIDTJY | 0378AW | 25 m | 1:28.44 | |
50 | 854 | Jensen Laura Snebang V. | 2006 | DGI MIDTJY | 0674AS | 25 m | 1:28.53 | |
51 | 330 | Holm Freya | 2003 | DGI SYDØST | 0398BD | 25 m | 1:28.59 | |
52 | 572 | Mogensen Christina | 1988 | DGI NORDJY | 25 m | 1:28.61 | ||
53 | 212 | Noe Caroline Jul | 2003 | DGI FYN | 25 m | 1:28.91 | ||
54 | 119 | Blyn Naya | 2004 | DGI FYN | 0484AV | 25 m | 1:28.94 | |
55 | 353 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | DGI SYDØST | 0566AD | 25 m | 1:28.97 | |
56 | 726 | Kølbæk Sophie Loft | 2004 | DGI ØSTJY | 0474AZ | 25 m | 1:29.03 | |
57 | 386 | Sørensen Caroline K. | 2004 | DGI SYDØST | 0418AT | 25 m | 1:29.10 | |
58 | 743 | Mikkelsen Freya | 2005 | DGI ØSTJY | 0504AV | 25 m | 1:29.26 | |
59 | 195 | Madsen Sophie Møller | 2005 | DGI FYN | 25 m | 1:29.40 | ||
60 | 546 | Kanstrup Julie Heby | 2002 | DGI NORDJY | 0284BA | 25 m | 1:29.40 | |
61 | 306 | Daugaard Cecilie | 2003 | DGI SYDØST | 0312BB | 25 m | 1:29.46 | |
62 | 75 | Christensen Nadja Bonde | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 1:29.83 | ||
63 | 46 | Skov-Petersen Liv F. | 2005 | DGI S.JYL | 0584AG | 25 m | 1:29.88 | |
64 | 707 | Juhl Alma | 2002 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:30.06 | ||
65 | 621 | Christiansen Anne K. | 2004 | DGI ØSTJY | 0416AR | 25 m | 1:30.29 | |
66 | 486 | Bojesen Emma | 2004 | DGI NORDJY | 0434AV | 25 m | 1:30.35 | |
67 | 398 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | DGI SYDØST | 0538AB | 25 m | 1:31.23 | |
68 | 351 | Laustsen Alberte Randlev | 2005 | DGI SYDØST | 0584AX | 25 m | 1:31.24 | |
69 | 596 | Anderse Laura Bryndum Raj | 1999 | DGI ØSTJY | 9986BB | 25 m | 1:31.30 | |
70 | 211 | Nielsen Laura B. | 2004 | DGI FYN | 0442AW | 25 m | 1:31.58 | |
71 | 843 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | DGI MIDTJY | 0592AU | 25 m | 1:32.18 | |
72 | 214 | Ostersen Laura | 2004 | DGI FYN | 0402BB | 25 m | 1:32.30 | |
73 | 128 | Clausen Laura Østerby | 2004 | DGI FYN | 0402BA | 25 m | 1:32.74 | |
74 | 92 | Nielsen Lærke Aagaard | 2003 | DGI SYDVE | 25 m | 1:33.60 | ||
75 | 51 | Wiege Ellen Marie | 2003 | DGI S.JYL | 25 m | 1:34.41 | ||
76 | 703 | Jespersen Matilde Work | 2006 | DGI ØSTJY | 0654AP | 25 m | 1:34.69 | |
77 | 242 | Termansen Kamille | 2002 | DGI FYN | 0232BB | 25 m | 1:34.71 | |
78 | 485 | Petersen Pernille | 2006 | DGI NORDJY | 0638AN | 25 m | 1:34.80 | |
79 | 400 | Wittrup-Jensen Olivia | 2004 | DGI SYDØST | 0436AV | 25 m | 1:35.31 | |
80 | 597 | Andersen Ida Loft | 2007 | DGI ØSTJY | 0798AJ | 25 m | 1:35.43 | |
81 | 842 | Jørgensen Stine Skipper | 2005 | DGI MIDTJY | 0582AV | 25 m | 1:35.61 | |
82 | 825 | Østergaard Stine | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:35.72 | ||
83 | 324 | Hansen Maiken | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 1:36.44 | ||
84 | 136 | Fogt Anika | 2002 | DGI FYN | 0286BB | 25 m | 1:36.70 | |
85 | 708 | Jørgensen Signe D. | 2002 | DGI ØSTJY | 0224AV | 25 m | 1:37.16 | |
86 | 348 | Laursen Amalie | 2001 | DGI SYDØST | 0166BC | 25 m | 1:37.69 | |
87 | 514 | Thorsted Marie Elisabeth | 2006 | DGI NORDJY | 0678AL | 25 m | 1:37.74 | |
88 | 367 | Nyholm-Rønning Katrine | 2003 | DGI SYDØST | 0316BF | 25 m | 1:38.52 | |
89 | 394 | Thorsgaard Freya | 2006 | DGI SYDØST | 0658AN | 25 m | 1:38.88 | |
90 | 27 | Johansen Sofie Damm | 2006 | DGI S.JYL | 25 m | 1:39.04 | ||
91 | 40 | Olesen Sofie Skibelund | 2007 | DGI S.JYL | 0784AB | 25 m | 1:39.24 | |
92 | 622 | Christiansen Olga K. | 2006 | DGI ØSTJY | 0678AH | 25 m | 1:39.24 | |
93 | 123 | Bruun-Petersen Anna | 2007 | DGI FYN | 0792AF | 25 m | 1:40.09 | |
94 | 759 | Nørgaard Isabella | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:40.11 | ||
95 | 374 | Rasmussen Johanne | 2003 | DGI SYDØST | 0318BD | 25 m | 1:41.65 | |
96 | 329 | Harpøth Stella | 2006 | DGI SYDØST | 0656AH | 25 m | 1:41.91 | |
97 | 41 | Paulsen Catharina | 2005 | DGI S.JYL | 0554AT | 25 m | 1:43.32 | |
98 | 150 | Holgersen Stine Lund | 2006 | DGI FYN | 0652AQ | 25 m | 1:44.15 | |
99 | 77 | De Bruijn Stephanie | 2005 | DGI SYDVE | 25 m | 1:45.00 | ||
100 | 334 | Jakob Anne Mette Nørmmark | 2002 | DGI SYDØST | 25 m | 1:45.47 | ||
101 | 170 | Jørgensen Karoline | 2007 | DGI FYN | 0774AG | 25 m | 1:45.78 | |
102 | 813 | Tilsted Olivia | 2006 | DGI ØSTJY | 0668AF | 25 m | 1:46.25 | |
103 | 774 | Raunsø Astrid | 2006 | DGI ØSTJY | 0608AT | 25 m | 1:46.54 | |
104 | 91 | Marcher Luna | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 1:47.23 | ||
105 | 176 | Klæsøe Celina | 2006 | DGI FYN | 0662AQ | 25 m | 1:47.26 | |
106 | 288 | Als Sara | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 1:47.49 | ||
107 | 293 | Augustesen Sille | 2008 | DGI SYDØST | 0824AB | 25 m | 1:48.31 | |
108 | 494 | Khelil Sara | 2003 | DGI NORDJY | 0356BF | 25 m | 1:49.85 | |
109 | 482 | Lundkvist Marlena | 2006 | DGI NORDJY | 0656AM | 25 m | 1:51.53 | |
110 | 201 | Mortensen Sofia | 2007 | DGI FYN | 0786AK | 25 m | 1:52.45 | |
111 | 390 | Sørensen Kirstine Sabroe | 2008 | DGI SYDØST | 0884AD | 25 m | 1:53.11 | |
112 | 319 | Gregersen Sara Holst | 2006 | DGI SYDØST | 0672AE | 25 m | 1:53.16 | |
113 | 138 | Funder Freja | 2002 | DGI FYN | 0254BE | 25 m | 1:54.12 | |
114 | 37 | Nielsen Emilie Petz | 2007 | DGI S.JYL | 25 m | 1:54.47 | ||
115 | 545 | Jeppesen Sofie | 2007 | DGI NORDJY | 0788AN | 25 m | 1:58.11 | |
116 | 722 | Kristensen Frida Knop | 2009 | DGI ØSTJY | 0958AA | 25 m | 2:00.92 | |
117 | 880 | Pedersen Asta Edelbo | 2006 | DGI STORKB | 0618AQ | 25 m | 2:01.13 | |
118 | 97 | Terkildsen Camilla Holt | 2003 | DGI SYDVE | 25 m | 2:09.16 | ||
119 | 73 | Christensen Laura Vindstrup | 2003 | DGI SYDVE | 25 m | 2:11.20 | ||
120 | 240 | Sørensen Sofie Søgaard | 2007 | DGI FYN | 25 m | 2:11.62 | ||
121 | 376 | Rasmussen Trine Pors | 2007 | DGI SYDØST | 0704AQ | 25 m | 2:14.11 | |
122 | 134 | Finseth Sarah Dyekjær | 2007 | DGI FYN | 25 m | 2:26.82 | ||
123 | 419 | Jacobsen Nicoline Bohn | 2006 | DGI STORST | 0642AH | 25 m | ||
124 | 422 | Larsen Cecilie Engsted | 2006 | DGI STORST | 0618AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 06 marts 2018 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 21:21 |
Løb 19, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 848 | Holme Magnus Dyg | 2002 | DGI MIDTJY | 0205AG | 25 m | 59.62 | |
2 | 76 | Christiansen Michael | 1982 | DGI SYDVE | 25 m | 1:03.39 | ||
3 | 582 | V-Nielsen Frederik | 1995 | DGI NORDJY | 9591AC | 25 m | 1:05.52 | |
4 | 416 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | DGI STORST | 0169AL | 25 m | 1:07.29 | |
5 | 566 | Kristensen Jonathan L | 2000 | DGI NORDJY | 0037AH | 25 m | 1:07.65 | |
6 | 2 | Ravn Philip Andersen | 2002 | DGI S.JYL | 0241AL | 25 m | 1:08.03 | |
7 | 847 | Nelander Oliver L | 2002 | DGI MIDTJY | 0295AF | 25 m | 1:08.29 | |
8 | 860 | Håkonsson Rasmus | 2004 | DGI MIDTJY | 0449AH | 25 m | 1:08.33 | |
9 | 676 | Hansen Christian Windahl | 2000 | DGI ØSTJY | 0017AR | 25 m | 1:08.79 | |
10 | 874 | Jakobsen Joakim | 1994 | DGI STORKB | 9409AA | 25 m | 1:08.88 | |
11 | 684 | Henriksen Niclas | 1997 | DGI ØSTJY | 9791AH | 25 m | 1:09.01 | |
12 | 568 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | DGI NORDJY | 0059AF | 25 m | 1:09.26 | |
13 | 798 | Svendsen Kasper Due | 2002 | DGI ØSTJY | 0239AN | 25 m | 1:09.44 | |
14 | 377 | Roe Alexander | 1997 | DGI SYDØST | 9711AT | 25 m | 1:10.01 | |
15 | 64 | Svendsen Zacharias | 2002 | DGI S.JYL | 0209AT | 25 m | 1:10.59 | |
16 | 846 | Nielsen Mathias M. | 2002 | DGI MIDTJY | 0233AL | 25 m | 1:10.83 | |
17 | 470 | Thomsen Morten Kolbe | 2001 | DGI NORDJY | 0149AD | 25 m | 1:11.45 | |
18 | 354 | Livbjerg Kasper | 1998 | DGI SYDØST | 9881AR | 25 m | 1:11.47 | |
19 | 207 | Nedergaard Christoffer | 1995 | DGI FYN | 9565AS | 25 m | 1:12.16 | |
20 | 578 | Stegenborg Scott | 2000 | DGI NORDJY | 0063AH | 25 m | 1:12.25 | |
21 | 323 | Hansen Andreas | 2001 | DGI SYDØST | 0195AF | 25 m | 1:13.49 | |
22 | 396 | Versteegen Robert | 2001 | DGI SYDØST | 0107AS | 25 m | 1:13.79 | |
23 | 473 | Kristensen Thomas Jon | 2000 | DGI NORDJY | 0035AU | 25 m | 1:13.99 | |
24 | 587 | Jensen Tobias Vestby | 2003 | DGI NORDJY | 0309AN | 25 m | 1:14.01 | |
25 | 861 | Nelander Theis | 2005 | DGI MIDTJY | 0557AC | 25 m | 1:14.64 | |
26 | 557 | Toft Jacob | 2003 | DGI NORDJY | 0357AK | 25 m | 1:15.05 | |
27 | 862 | Christiansen Anton | 2004 | DGI MIDTJY | 0493AL | 25 m | 1:16.24 | |
28 | 322 | Hansen Anders Ballisager | 1998 | DGI SYDØST | 9863AU | 25 m | 1:16.26 | |
29 | 313 | Ellehauge Anders | 1992 | DGI SYDØST | 9211AK | 25 m | 1:16.37 | |
30 | 314 | Germansen Mathias | 2002 | DGI SYDØST | 0205AK | 25 m | 1:16.46 | |
31 | 811 | Thyssen Jesper | 1995 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:16.50 | ||
32 | 232 | Stender Christian | 1999 | DGI FYN | 9923AQ | 25 m | 1:16.58 | |
33 | 29 | Kjærsgaard Marius V. | 2004 | DGI S.JYL | 0464AI | 25 m | 1:16.99 | |
34 | 540 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | DGI NORDJY | 0119AR | 25 m | 1:17.50 | |
35 | 586 | Jensen Kris | 2004 | DGI NORDJY | 0489AK | 25 m | 1:17.68 | |
36 | 577 | Pool Sander van Der | 2002 | DGI NORDJY | 0237AM | 25 m | 1:17.95 | |
37 | 814 | Timm Victor Constantin | 2003 | DGI ØSTJY | 0341AS | 25 m | 1:18.20 | |
38 | 79 | Fokkink Oliver | 2003 | DGI SYDVE | 25 m | 1:18.50 | ||
39 | 604 | Berentzen Mads | 2002 | DGI ØSTJY | 0289AR | 25 m | 1:18.65 | |
40 | 178 | Klüver Frederik | 1998 | DGI FYN | 9823AV | 25 m | 1:18.80 | |
41 | 765 | Pedersen Ole S. | 2000 | DGI ØSTJY | 0093AN | 25 m | 1:18.81 | |
42 | 772 | Rasmussen Jeppe K | 2002 | DGI ØSTJY | 0269AN | 25 m | 1:18.97 | |
43 | 237 | Søndergaard Anders | 2003 | DGI FYN | 0365AO | 25 m | 1:19.17 | |
44 | 681 | Hedehus Christoffer Holm | 2002 | DGI ØSTJY | 0285AO | 25 m | 1:19.41 | |
45 | 679 | Hansen Søren Thorup | 1975 | DGI ØSTJY | 7533AB | 25 m | 1:19.63 | |
46 | 859 | Jensen Kasper | 2005 | DGI MIDTJY | 0559AJ | 25 m | 1:19.69 | |
47 | 690 | Hvam Axel | 2003 | DGI ØSTJY | 0349AQ | 25 m | 1:19.77 | |
48 | 208 | Nejmann Jonathan | 2004 | DGI FYN | 0423AO | 25 m | 1:20.05 | |
49 | 206 | Nedergaard Casper | 1990 | DGI FYN | 9063AH | 25 m | 1:20.15 | |
50 | 644 | G-Rasmussen Mathias | 2001 | DGI ØSTJY | 0103AT | 25 m | 1:20.16 | |
51 | 574 | Pedersen Mikkel | 2004 | DGI NORDJY | 0403AJ | 25 m | 1:20.43 | |
52 | 413 | Flytkjær-Hansen Holger | 2004 | DGI STORST | 0479AE | 25 m | 1:20.57 | |
53 | 760 | Odrich Per | 2006 | DGI ØSTJY | 0635AA | 25 m | 1:20.95 | |
54 | 157 | Jensen Jonas Svensmark | 2005 | DGI FYN | 0579AG | 25 m | 1:21.00 | |
55 | 518 | Aarup-Kristiansen Lukas | 2004 | DGI NORDJY | 0465AP | 25 m | 1:21.50 | |
56 | 776 | Ringtved Mathias | 2001 | DGI ØSTJY | 0139AR | 25 m | 1:21.67 | |
57 | 341 | Johannesen Mathias H. | 2004 | DGI SYDØST | 0421AB | 25 m | 1:22.52 | |
58 | 184 | Kristianse Mathias Elving | 2004 | DGI FYN | 0445AQ | 25 m | 1:22.91 | |
59 | 5 | Simony Niklas Børsmose | 2001 | DGI S.JYL | 0115AN | 25 m | 1:23.17 | |
60 | 499 | Albæk Marcus | 2004 | DGI NORDJY | 0465AM | 25 m | 1:23.18 | |
61 | 824 | Vittrup Mads | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:23.20 | ||
62 | 620 | Christensen Oliver K. | 2004 | DGI ØSTJY | 0429AO | 25 m | 1:23.60 | |
63 | 52 | Winther Emil | 2006 | DGI S.JYL | 0661AC | 25 m | 1:24.31 | |
64 | 571 | Moeslund Klaus | 1968 | DGI NORDJY | 6857AA | 25 m | 1:24.59 | |
65 | 114 | Andersen Mads Toft | 2002 | DGI FYN | 0205AT | 25 m | 1:24.61 | |
66 | 218 | Petersen Valdemar | 2004 | DGI FYN | 0431AP | 25 m | 1:25.20 | |
67 | 72 | Brinkmann Jonas | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 1:25.34 | ||
68 | 152 | Hvid Kasper | 1990 | DGI FYN | 25 m | 1:25.71 | ||
69 | 542 | Haunstrup Victor | 2003 | DGI NORDJY | 0399AM | 25 m | 1:25.75 | |
70 | 382 | Schulte Erik Both | 2004 | DGI SYDØST | 0471AR | 25 m | 1:25.76 | |
71 | 74 | Christensen Lukas Bonde | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 1:25.88 | ||
72 | 50 | Wetcke-Brask Felix | 2006 | DGI S.JYL | 0613AC | 25 m | 1:26.51 | |
73 | 135 | Fogt Alex | 2004 | DGI FYN | 0487AO | 25 m | 1:26.53 | |
74 | 567 | Kristiansen Kim T. | 1967 | DGI NORDJY | 6757AA | 25 m | 1:26.62 | |
75 | 204 | Märcher Mikkel | 1982 | DGI FYN | 25 m | 1:26.93 | ||
76 | 592 | Oosterhof Elmer | 2005 | DGI NORDJY | 0521AI | 25 m | 1:27.16 | |
77 | 317 | Gold Harald | 2004 | DGI SYDØST | 0415AR | 25 m | 1:27.26 | |
78 | 624 | Danielsen August Bo | 2004 | DGI ØSTJY | 0453AQ | 25 m | 1:27.54 | |
79 | 603 | Bach-Valeur Jacob | 2004 | DGI ØSTJY | 0495AM | 25 m | 1:27.63 | |
80 | 228 | Sabanovic Anes | 2002 | DGI FYN | 25 m | 1:28.20 | ||
81 | 118 | Birkholm Andreas | 2002 | DGI FYN | 25 m | 1:28.23 | ||
82 | 364 | Nielsen Kristian | 2005 | DGI SYDØST | 0589AH | 25 m | 1:28.58 | |
83 | 113 | Andersen Gustav | 2003 | DGI FYN | 0333AS | 25 m | 1:28.60 | |
84 | 551 | Mølgaard Mads | 2006 | DGI NORDJY | 0657AM | 25 m | 1:28.80 | |
85 | 823 | Winther Waldemar | 2004 | DGI ØSTJY | 0467AN | 25 m | 1:29.11 | |
86 | 498 | Madsen Mathias | 2004 | DGI NORDJY | 0477AK | 25 m | 1:29.12 | |
87 | 478 | Guldbæk Matthias | 2003 | DGI NORDJY | 0371AR | 25 m | 1:29.55 | |
88 | 698 | Jacobsen Karl Johan | 2005 | DGI ØSTJY | 0527AM | 25 m | 1:29.88 | |
89 | 292 | Andersen Matti | 2005 | DGI SYDØST | 0583AL | 25 m | 1:29.93 | |
90 | 641 | Gadegaard Frederik | 2005 | DGI ØSTJY | 0591AK | 25 m | 1:30.41 | |
91 | 223 | Rasmussen Johannes Fammé | 2004 | DGI FYN | 25 m | 1:30.70 | ||
92 | 379 | Rüdinger Mark | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 1:30.75 | ||
93 | 3 | Andreasen Philip Emborg | 2005 | DGI S.JYL | 0559AO | 25 m | 1:31.13 | |
94 | 539 | Elvensø Jeppe Borgen | 2003 | DGI NORDJY | 0379AR | 25 m | 1:31.79 | |
95 | 779 | Særkjær Casper Krogh | 2005 | DGI ØSTJY | 0539AH | 25 m | 1:32.54 | |
96 | 38 | Nissen Lukas | 2006 | DGI S.JYL | 0651AJ | 25 m | 1:32.59 | |
97 | 588 | Johansen Mathias | 2005 | DGI NORDJY | 0543AI | 25 m | 1:33.03 | |
98 | 243 | Termansen Xander | 2005 | DGI FYN | 0581AJ | 25 m | 1:33.11 | |
99 | 80 | Frederiksen Gustav Slivsgaard | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 1:33.91 | ||
100 | 346 | Ladefoged Peter | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 1:34.26 | ||
101 | 397 | West Jasper Balle | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 1:34.53 | ||
102 | 762 | Pedersen Elias Alminde | 2006 | DGI ØSTJY | 0627AB | 25 m | 1:35.22 | |
103 | 865 | Tange Kasper Lund | 2004 | DGI MIDTJY | 0437AQ | 25 m | 1:36.61 | |
104 | 310 | Franow Jannick | 2006 | DGI SYDØST | 0687AG | 25 m | 1:38.54 | |
105 | 185 | Kristiansen Jonas Elving | 2006 | DGI FYN | 0639AK | 25 m | 1:40.04 | |
106 | 361 | Mogensen Alexander | 2005 | DGI SYDØST | 0511AM | 25 m | 1:40.91 | |
107 | 159 | Jepsen Magnus Baier | 2003 | DGI FYN | 0329AS | 25 m | 1:41.86 | |
108 | 795 | Storm Marinus | 2006 | DGI ØSTJY | 0665AK | 25 m | 1:42.61 | |
109 | 797 | Stormes Sebastian | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:43.29 | ||
110 | 194 | Madsen Mathias Møller | 2008 | DGI FYN | 25 m | 1:43.93 | ||
111 | 635 | Fogdahl-Wiese Cornelius | 2006 | DGI ØSTJY | 0607AM | 25 m | 1:44.61 | |
112 | 291 | Andersen Mathias Løth | 2007 | DGI SYDØST | 0709AC | 25 m | 1:45.96 | |
113 | 618 | Bøllingtoft Kristian | 2006 | DGI ØSTJY | 0661AM | 25 m | 1:46.47 | |
114 | 26 | Johansen Rasmus | 2005 | DGI S.JYL | 25 m | 1:46.71 | ||
115 | 370 | Olsen Ebbe Als | 2007 | DGI SYDØST | 25 m | 1:46.76 | ||
116 | 634 | Filipowicz Lui | 2008 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:52.00 | ||
117 | 115 | Ballisager Oliver Oxholm | 2007 | DGI FYN | 25 m | 1:52.09 | ||
118 | 753 | Nejmann Rasmus Gandrup | 2007 | DGI ØSTJY | 0753AH | 25 m | 1:52.56 | |
119 | 18 | Hansen Henrik | 2005 | DGI S.JYL | 0571AM | 25 m | 1:53.21 | |
120 | 175 | Katballe Johan | 2007 | DGI FYN | 25 m | 1:58.14 | ||
121 | 481 | Larsen Malthe Bach | 2008 | DGI NORDJY | 0847AA | 25 m | 1:58.41 | |
122 | 505 | Pedersen Gustav Ø. | 2008 | DGI NORDJY | 0875AD | 25 m | 2:00.46 | |
123 | 476 | Baars Nikolaj | 2008 | DGI NORDJY | 0893AG | 25 m | 2:02.98 | |
124 | 189 | Liljegren Troels | 2006 | DGI FYN | 25 m | 2:05.16 | ||
125 | 246 | Toustrup-Jensen Jacob | 2009 | DGI FYN | 25 m | 2:09.50 | ||
126 | 710 | Kellenberger Orla | 2008 | DGI ØSTJY | 0855AE | 25 m | 2:21.68 | |
127 | 480 | Jensen Mads | 2008 | DGI NORDJY | 0883AG | 25 m | 2:46.71 | |
128 | 477 | Buus Casper | 2008 | DGI NORDJY | 0873AG | 25 m | 2:48.00 | |
129 | 320 | Hajrovic Anes | 2008 | DGI SYDØST | 0807AB | 25 m | ||
130 | 519 | Christiansen Mattie | 2008 | DGI NORDJY | 25 m | |||
131 | 867 | Theisen Valdemar | 2007 | DGI MIDTJY | 0763AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 06 marts 2018 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 21:21 |
Løb 20, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 869 | Flaskager Mette | 1999 | DGI MIDTJY | 9902AR | 25 m | 2:21.41 | |
2 | 581 | Thomsen Thea Holm | 2003 | DGI NORDJY | 0328AP | 25 m | 2:41.17 | |
3 | 392 | Sørensen Trine G. | 1997 | DGI SYDØST | 9752AR | 25 m | 2:44.13 | |
4 | 829 | Andersen Julie B. | 2002 | DGI MIDTJY | 0214AS | 25 m | 2:45.62 | |
5 | 69 | Kjærsgaard Maya Vandkrog | 2002 | DGI S.JYL | 0234AT | 25 m | 2:48.02 | |
6 | 343 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | DGI SYDØST | 0364AD | 25 m | 2:48.65 | |
7 | 297 | Brændgaard Frederikke | 2001 | DGI SYDØST | 0172BA | 25 m | 2:48.68 | |
8 | 534 | Andersen Cathrine Boe | 2001 | DGI NORDJY | 0148BC | 25 m | 2:49.37 | |
9 | 82 | Hall Maria | 2003 | DGI SYDVE | 25 m | 2:50.71 | ||
10 | 639 | Frimer Julie | 2004 | DGI ØSTJY | 0434AR | 25 m | 2:50.86 | |
11 | 48 | Thomsen Thyra | 2002 | DGI S.JYL | 0212BC | 25 m | 2:54.35 | |
12 | 764 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | DGI ØSTJY | 9956AE | 25 m | 2:54.39 | |
13 | 856 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | DGI MIDTJY | 0692AD | 25 m | 2:54.97 | |
14 | 748 | Møller Mathilde | 2004 | DGI ØSTJY | 0438AD | 25 m | 2:55.71 | |
15 | 426 | Møller Lærke | 2005 | DGI STORST | 0578AN | 25 m | 2:55.89 | |
16 | 612 | Bukballe Maja Brandi | 2002 | DGI ØSTJY | 0232AW | 25 m | 2:56.76 | |
17 | 299 | Broch Victoria | 2004 | DGI SYDØST | 0404AI | 25 m | 2:57.36 | |
18 | 53 | Winther Lea | 2004 | DGI S.JYL | 0458AN | 25 m | 2:59.85 | |
19 | 544 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | DGI NORDJY | 0508AW | 25 m | 3:01.35 | |
20 | 555 | Rønnow Ida | 2006 | DGI NORDJY | 0658AE | 25 m | 3:01.65 | |
21 | 740 | Løland Natasja N. | 2000 | DGI ØSTJY | 0078BE | 25 m | 3:01.94 | |
22 | 796 | Stormes Malou Sophie | 2005 | DGI ØSTJY | 0528AP | 25 m | 3:03.01 | |
23 | 841 | Krogh Katrine | 2005 | DGI MIDTJY | 0526AQ | 25 m | 3:04.70 | |
24 | 611 | Brøndum Thea | 2004 | DGI ØSTJY | 0476AZ | 25 m | 3:04.85 | |
25 | 378 | Rosenmeyer Signe | 2005 | DGI SYDØST | 0508AN | 25 m | 3:05.02 | |
26 | 682 | Heise Line | 2003 | DGI ØSTJY | 0356AX | 25 m | 3:05.31 | |
27 | 830 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | DGI MIDTJY | 0334AQ | 25 m | 3:05.38 | |
28 | 70 | Jensen Sofie G. | 2003 | DGI S.JYL | 0364BD | 25 m | 3:05.50 | |
29 | 333 | Jacobsen Signe Holst | 2007 | DGI SYDØST | 0794AG | 25 m | 3:05.51 | |
30 | 336 | Jakobsen Sofie Hjorth | 2005 | DGI SYDØST | 0586AO | 25 m | 3:06.81 | |
31 | 736 | Lund Dicte | 2004 | DGI ØSTJY | 0444AN | 25 m | 3:08.75 | |
32 | 767 | Pedersen Trine Ydemann | 2003 | DGI ØSTJY | 0302AX | 25 m | 3:09.72 | |
33 | 790 | Sode-Carlsen Selma | 2003 | DGI ØSTJY | 0388BC | 25 m | 3:10.60 | |
34 | 360 | Meier Cecilie | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 3:11.46 | ||
35 | 119 | Blyn Naya | 2004 | DGI FYN | 0484AV | 25 m | 3:12.44 | |
36 | 195 | Madsen Sophie Møller | 2005 | DGI FYN | 25 m | 3:13.28 | ||
37 | 296 | Baltersen Mathilde | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 3:13.58 | ||
38 | 8 | Christensen Louisa | 2005 | DGI S.JYL | 0572AP | 25 m | 3:13.84 | |
39 | 388 | Sørensen Cecilie | 2003 | DGI SYDØST | 0338AW | 25 m | 3:14.77 | |
40 | 21 | Hellesøe Karoline | 2006 | DGI S.JYL | 0678AQ | 25 m | 3:17.05 | |
41 | 306 | Daugaard Cecilie | 2003 | DGI SYDØST | 0312BB | 25 m | 3:17.36 | |
42 | 843 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | DGI MIDTJY | 0592AU | 25 m | 3:19.16 | |
43 | 398 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | DGI SYDØST | 0538AB | 25 m | 3:21.55 | |
44 | 785 | Skall Mathilde Werge | 2003 | DGI ØSTJY | 0384BB | 25 m | 3:21.59 | |
45 | 126 | Christensen Emma | 2002 | DGI FYN | 0248BB | 25 m | 3:22.81 | |
46 | 401 | Zachariassen Ane K. | 2005 | DGI SYDØST | 0588AB | 25 m | 3:23.38 | |
47 | 803 | Sørensen Lise Lund | 2005 | DGI ØSTJY | 0508AP | 25 m | 3:23.98 | |
48 | 788 | Skjøde Miia | 2003 | DGI ØSTJY | 0374BB | 25 m | 3:28.33 | |
49 | 593 | Ølgaard Julie Bech | 2003 | DGI NORDJY | 0356AW | 25 m | 3:29.42 | |
50 | 700 | Jensen Silje Oestergaard | 2004 | DGI ØSTJY | 0464AN | 25 m | 3:30.34 | |
51 | 485 | Petersen Pernille | 2006 | DGI NORDJY | 0638AN | 25 m | 3:31.25 | |
52 | 217 | Pedersen Siff | 2003 | DGI FYN | 25 m | 3:32.67 | ||
53 | 536 | Andreasen Anna | 2001 | DGI NORDJY | 0116BE | 25 m | 3:33.78 | |
54 | 599 | Andersen Marie Loft | 2007 | DGI ØSTJY | 0712AK | 25 m | 3:33.99 | |
55 | 164 | Johansen Rasmine | 2005 | DGI FYN | 0594AS | 25 m | 3:35.84 | |
56 | 784 | Simonsen Laura Sejr | 2003 | DGI ØSTJY | 0308AZ | 25 m | 3:36.43 | |
57 | 500 | Bøgsted Clara Hejndorff | 2006 | DGI NORDJY | 0626AO | 25 m | 3:40.00 | |
58 | 766 | Pedersen Rikke Ydemann | 2006 | DGI ØSTJY | 0674AG | 25 m | 3:41.92 | |
59 | 400 | Wittrup-Jensen Olivia | 2004 | DGI SYDØST | 0436AV | 25 m | 3:44.05 | |
60 | 202 | Munk Anna Cathrine | 2001 | DGI FYN | 25 m | 3:45.86 | ||
61 | 813 | Tilsted Olivia | 2006 | DGI ØSTJY | 0668AF | 25 m | 3:51.15 | |
62 | 696 | Jacobsen Frederikke Wiese | 2007 | DGI ØSTJY | 0726AP | 25 m | 3:58.00 | |
63 | 783 | Siegumfeldt Ida | 2007 | DGI ØSTJY | 0796AP | 25 m | 4:00.00 | |
64 | 482 | Lundkvist Marlena | 2006 | DGI NORDJY | 0656AM | 25 m | 4:06.39 | |
65 | 244 | Thomsen Ea | 2001 | DGI FYN | 0158BE | 25 m | 4:09.09 | |
66 | 763 | Pedersen Emma Holtz | 2006 | DGI ØSTJY | 0678AR | 25 m | 4:19.58 | |
67 | 429 | Petersen Anna Lind | 2004 | DGI STORST | 0488AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 06 marts 2018 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 21:21 |
Løb 21, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 42 | Perzynski Simon | 2002 | DGI S.JYL | 0289AG | 25 m | 2:11.88 | |
2 | 849 | Bjørn Alexander L. | 2003 | DGI MIDTJY | 0389AH | 25 m | 2:22.43 | |
3 | 860 | Håkonsson Rasmus | 2004 | DGI MIDTJY | 0449AH | 25 m | 2:24.07 | |
4 | 416 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | DGI STORST | 0169AL | 25 m | 2:27.89 | |
5 | 537 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | DGI NORDJY | 0323AQ | 25 m | 2:30.52 | |
6 | 533 | Abildgaard Rasmus | 2000 | DGI NORDJY | 0015AM | 25 m | 2:30.72 | |
7 | 504 | Klein Malik Lodberg | 2003 | DGI NORDJY | 0359AI | 25 m | 2:33.75 | |
8 | 64 | Svendsen Zacharias | 2002 | DGI S.JYL | 0209AT | 25 m | 2:36.71 | |
9 | 552 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | DGI NORDJY | 0369AL | 25 m | 2:39.60 | |
10 | 17 | Hansen Frederik Schimann | 2003 | DGI S.JYL | 0343AK | 25 m | 2:40.05 | |
11 | 356 | Lund Hannibal Krogh | 1993 | DGI SYDØST | 9343AO | 25 m | 2:46.87 | |
12 | 169 | Jørgensen Gustav | 2004 | DGI FYN | 0465AO | 25 m | 2:49.11 | |
13 | 529 | Mejdahl Jens | 2003 | DGI NORDJY | 0327AR | 25 m | 2:49.83 | |
14 | 772 | Rasmussen Jeppe K | 2002 | DGI ØSTJY | 0269AN | 25 m | 2:50.15 | |
15 | 540 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | DGI NORDJY | 0119AR | 25 m | 2:50.88 | |
16 | 550 | Mikkelsen Anders | 2001 | DGI NORDJY | 0105AS | 25 m | 2:51.53 | |
17 | 79 | Fokkink Oliver | 2003 | DGI SYDVE | 25 m | 2:51.73 | ||
18 | 369 | Olsen Asger Als | 2004 | DGI SYDØST | 0461AJ | 25 m | 2:53.04 | |
19 | 760 | Odrich Per | 2006 | DGI ØSTJY | 0635AA | 25 m | 2:54.88 | |
20 | 574 | Pedersen Mikkel | 2004 | DGI NORDJY | 0403AJ | 25 m | 2:55.74 | |
21 | 499 | Albæk Marcus | 2004 | DGI NORDJY | 0465AM | 25 m | 2:58.96 | |
22 | 341 | Johannesen Mathias H. | 2004 | DGI SYDØST | 0421AB | 25 m | 2:59.51 | |
23 | 532 | Abildgaard Jonas | 2003 | DGI NORDJY | 0381AM | 25 m | 2:59.56 | |
24 | 806 | Sørensen Simon Kloster | 2003 | DGI ØSTJY | 0335AN | 25 m | 3:01.96 | |
25 | 608 | Brinck Mikkel | 2003 | DGI ØSTJY | 0313AQ | 25 m | 3:03.08 | |
26 | 620 | Christensen Oliver K. | 2004 | DGI ØSTJY | 0429AO | 25 m | 3:05.24 | |
27 | 232 | Stender Christian | 1999 | DGI FYN | 9923AQ | 25 m | 3:05.41 | |
28 | 778 | Rosenven Oliver | 2002 | DGI ØSTJY | 0289AN | 25 m | 3:05.71 | |
29 | 685 | Hjerrild Asbjørn | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:10.82 | ||
30 | 571 | Moeslund Klaus | 1968 | DGI NORDJY | 6857AA | 25 m | 3:11.08 | |
31 | 609 | Brorson Johan H | 2006 | DGI ØSTJY | 0631AM | 25 m | 3:13.83 | |
32 | 864 | Rohde Jonas | 2005 | DGI MIDTJY | 0529AM | 25 m | 3:14.14 | |
33 | 554 | Rasmussen Gustav Brix | 2004 | DGI NORDJY | 0499AQ | 25 m | 3:14.92 | |
34 | 595 | Anders Marius Bryndum Raj | 2003 | DGI ØSTJY | 0353AO | 25 m | 3:15.79 | |
35 | 193 | Løkke Magnus | 2005 | DGI FYN | 25 m | 3:16.66 | ||
36 | 547 | Larsen Bastian Stausholm | 2005 | DGI NORDJY | 0555AO | 25 m | 3:18.64 | |
37 | 539 | Elvensø Jeppe Borgen | 2003 | DGI NORDJY | 0379AR | 25 m | 3:22.40 | |
38 | 744 | Mogensen Lukas | 2005 | DGI ØSTJY | 0519AM | 25 m | 3:26.23 | |
39 | 762 | Pedersen Elias Alminde | 2006 | DGI ØSTJY | 0627AB | 25 m | 3:26.89 | |
40 | 588 | Johansen Mathias | 2005 | DGI NORDJY | 0543AI | 25 m | 3:29.93 | |
41 | 714 | Kjeldsen Sebastian | 2002 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:30.00 | ||
42 | 435 | Tørngren Thor Sean | 2006 | DGI STORST | 0603AD | 25 m | 3:33.64 | |
43 | 361 | Mogensen Alexander | 2005 | DGI SYDØST | 0511AM | 25 m | 3:42.29 | |
44 | 80 | Frederiksen Gustav Slivsgaard | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 3:43.57 | ||
45 | 771 | Poulsen Frederik Stordal | 2004 | DGI ØSTJY | 0423AQ | 25 m | 3:45.00 | |
46 | 753 | Nejmann Rasmus Gandrup | 2007 | DGI ØSTJY | 0753AH | 25 m | 3:51.00 | |
47 | 729 | Laursen Andreas | 2006 | DGI ØSTJY | 0613AM | 25 m | 3:51.77 | |
48 | 754 | Nielsen Jeppe Lilliendahl | 2006 | DGI ØSTJY | 0613AN | 25 m | 4:05.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 06 marts 2018 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 21:21 |
Løb 22, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 442 | Nordj. Swimming Cobras | 2000 | DGI NORDJY | 25 m | 1:55.00 | ||
2 | 280 | Sydøst Piger 1 Gr. 6 | 2002 | DGI SYDØST | 25 m | 1:58.00 | ||
3 | 652 | Piger A Grp5 | 1995 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:02.09 | ||
4 | 283 | Sydøst Piger 2 Gr. 6 | 2002 | DGI SYDØST | 25 m | 2:03.00 | ||
5 | 286 | Sydøst Piger Gr. 5 | 1994 | DGI SYDØST | 25 m | 2:04.09 | ||
6 | 658 | Piger A Grp6 | 2002 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:04.59 | ||
7 | 402 | Haslev 7 | 2004 | DGI STORST | 25 m | 2:05.00 | ||
8 | 462 | Nordjylland Extremes | 2000 | DGI NORDJY | 25 m | 2:05.00 | ||
9 | 257 | Gr. 7 Fynske Damer | 2004 | DGI FYN | 25 m | 2:05.99 | ||
10 | 452 | Nordjyll. Ice Mashers | 2002 | DGI NORDJY | 25 m | 2:06.00 | ||
11 | 826 | Midtjylland Grp. 6 #1 | 2002 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:07.22 | ||
12 | 664 | Piger A Grp7 | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:08.23 | ||
13 | 254 | Gr. 6 Fynske Damer | 2002 | DGI FYN | 25 m | 2:08.99 | ||
14 | 281 | Sydøst Piger 1 Gr. 7 | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 2:10.00 | ||
15 | 445 | Nordjyll. Black Ninjas | 2004 | DGI NORDJY | 25 m | 2:10.00 | ||
16 | 105 | Sydvest Sea Stars | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 2:11.14 | ||
17 | 659 | Piger B Grp6 | 2002 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:11.50 | ||
18 | 251 | Gr. 5 Fynske Damer | 1994 | DGI FYN | 25 m | 2:11.99 | ||
19 | 284 | Sydøst Piger 2 Gr. 7 | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 2:14.00 | ||
20 | 104 | Sydvest Powerpiger | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 2:14.02 | ||
21 | 58 | Piger1 Sønderjylland Gr6 | 2002 | DGI S.JYL | 25 m | 2:14.12 | ||
22 | 665 | Piger B Grp7 | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:14.41 | ||
23 | 831 | Midtjylland Grp. 6 #2 | 2002 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:15.09 | ||
24 | 460 | Nordjyll. Wild Spiders | 2002 | DGI NORDJY | 25 m | 2:16.00 | ||
25 | 852 | Midtjylland Isk Grp. 7 | 2005 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:16.86 | ||
26 | 71 | Piger2 Sønderjylland Gr6 | 2002 | DGI S.JYL | 25 m | 2:19.32 | ||
27 | 454 | Nordjyll. Pink Rockets | 2004 | DGI NORDJY | 25 m | 2:20.00 | ||
28 | 882 | Piger Orient | 2002 | DGI STORKB | 25 m | 2:20.13 | ||
29 | 455 | Nordjyll. Rocket Ducks | 2006 | DGI NORDJY | 25 m | 2:23.00 | ||
30 | 853 | Midtjylland Isk Grp. 8 | 2006 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:28.57 | ||
31 | 260 | Gr. 8 Fynske Damer | 2006 | DGI FYN | 25 m | 2:28.99 | ||
32 | 670 | Piger A Grp8 | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:29.61 | ||
33 | 62 | Piger 2 Sønderjylland Gr7 | 2004 | DGI S.JYL | 25 m | 2:31.34 | ||
34 | 59 | Piger Sønderjylland Gr.5 | 1994 | DGI S.JYL | 25 m | 2:31.52 | ||
35 | 653 | Piger B Grp5 | 1995 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:32.30 | ||
36 | 449 | Nordjyll. Dream Express | 2006 | DGI NORDJY | 25 m | 2:33.00 | ||
37 | 282 | Sydøst Piger 1 Gr. 8 | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 2:34.00 | ||
38 | 100 | Sydvest Bananfluerne | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 2:38.23 | ||
39 | 60 | Piger Sønderjylland Gr8 | 2006 | DGI S.JYL | 25 m | 2:50.80 | ||
40 | 285 | Sydøst Piger 2 Gr. 8 | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 2:58.00 | ||
41 | 403 | Haslev 8 | 2006 | DGI STORST | 25 m | 3:00.00 | ||
42 | 671 | Piger B Grp8 | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:20.76 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 06 marts 2018 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 21:21 |
Løb 23, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 648 | Drenge A Grp5 | 1995 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:41.24 | ||
2 | 108 | Sydvest The Boys | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 1:43.40 | ||
3 | 459 | Nordjyll. Water Mafia | 2000 | DGI NORDJY | 25 m | 1:45.00 | ||
4 | 448 | Nordjyll. Deadly Pirates | 2002 | DGI NORDJY | 25 m | 1:50.00 | ||
5 | 252 | Gr. 5 Fynske Herrer | 1994 | DGI FYN | 25 m | 1:50.99 | ||
6 | 654 | Drenge A Grp6 | 2002 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:51.11 | ||
7 | 646 | Drenge Grp1-4 | 1970 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:53.33 | ||
8 | 265 | Sydøst Drenge 1 Gr. 5 | 1994 | DGI SYDØST | 25 m | 1:53.65 | ||
9 | 444 | Nordjyl. Yellow Dragons | 2000 | DGI NORDJY | 25 m | 1:55.00 | ||
10 | 266 | Sydøst Drenge 1 Gr. 6 | 2002 | DGI SYDØST | 25 m | 1:56.00 | ||
11 | 845 | Midtjylland Isk Grp. 6 | 2002 | DGI MIDTJY | 25 m | 1:56.61 | ||
12 | 65 | Drenge Sønderjylland Gr6 | 2002 | DGI S.JYL | 25 m | 1:57.20 | ||
13 | 272 | Sydøst Gr. 1-4 | 1985 | DGI SYDØST | 25 m | 1:59.87 | ||
14 | 269 | Sydøst Drenge 2 Gr. 6 | 2002 | DGI SYDØST | 25 m | 2:00.00 | ||
15 | 438 | Nordj. Crazy Monkies | 1993 | DGI NORDJY | 25 m | 2:00.00 | ||
16 | 458 | Nordjyll. Thunder Bombs | 2002 | DGI NORDJY | 25 m | 2:00.00 | ||
17 | 255 | Gr. 6 Fynske Herrer | 2002 | DGI FYN | 25 m | 2:00.99 | ||
18 | 649 | Drenge B Grp5 | 1995 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:01.59 | ||
19 | 258 | Gr. 7 Fynske Herrer | 2004 | DGI FYN | 25 m | 2:01.99 | ||
20 | 451 | Nordjyll. Hot Fighters | 2004 | DGI NORDJY | 25 m | 2:03.00 | ||
21 | 655 | Drenge B Grp6 | 2002 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:03.41 | ||
22 | 858 | Midtjylland Isk Grp.7 #1 | 2004 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:04.47 | ||
23 | 106 | Sydvest Smashing Boys | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 2:05.88 | ||
24 | 660 | Drenge A Grp7 | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:07.55 | ||
25 | 267 | Sydøst Drenge 1 Gr. 7 | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 2:09.00 | ||
26 | 440 | Nordj. Ocean Champs | 1993 | DGI NORDJY | 25 m | 2:10.00 | ||
27 | 250 | Fynske Oldboys | 1993 | DGI FYN | 25 m | 2:10.99 | ||
28 | 402 | Haslev 7 | 2004 | DGI STORST | 25 m | 2:12.00 | ||
29 | 439 | Nordj. Lightning Rockets | 2004 | DGI NORDJY | 25 m | 2:13.00 | ||
30 | 661 | Drenge B Grp7 | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:15.26 | ||
31 | 270 | Sydøst Drenge 2 Gr. 7 | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 2:20.00 | ||
32 | 55 | Drenge1 Sønderjylland Gr7 | 2004 | DGI S.JYL | 25 m | 2:20.10 | ||
33 | 666 | Drenge A Grp8 | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:20.63 | ||
34 | 863 | Midtjylland Isk Grp.7 #2 | 2004 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:26.28 | ||
35 | 441 | Nordj. Rocky Fireballs | 2006 | DGI NORDJY | 25 m | 2:36.00 | ||
36 | 268 | Sydøst Drenge 1 Gr. 8 | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 2:38.00 | ||
37 | 56 | Drenge2 Sønderjylland Gr7 | 2004 | DGI S.JYL | 25 m | 2:39.40 | ||
38 | 261 | Gr. 8 Fynske Herrer | 2006 | DGI FYN | 25 m | 2:40.99 | ||
39 | 403 | Haslev 8 | 2006 | DGI STORST | 25 m | 2:45.00 | ||
40 | 667 | Drenge B Grp8 | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:50.82 | ||
41 | 271 | Sydøst Drenge 2 Gr. 8 | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 2:54.00 | ||
42 | 443 | Nordj. Zulu Fighters | 2008 | DGI NORDJY | 25 m | 3:07.00 | ||
43 | 672 | Drenge Grp9 | 2008 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:30.52 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 06 marts 2018 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 21:21 |
Løb 24, 4X50m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 456 | Nordjyll. Rubber Ducks | 2000 | DGI NORDJY | 25 m | 1:57.00 | ||
2 | 253 | Gr. 5 Fynske Mix | 1994 | DGI FYN | 25 m | 1:57.99 | ||
3 | 273 | Sydøst Mix 1 Gr. 6 | 2002 | DGI SYDØST | 25 m | 2:03.00 | ||
4 | 650 | Mix A Grp5 | 1995 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:03.30 | ||
5 | 656 | Mix A Grp6 | 2002 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:03.79 | ||
6 | 259 | Gr. 7 Fynske Mix | 2004 | DGI FYN | 25 m | 2:04.99 | ||
7 | 278 | Sydøst Mix Gr. 5 | 1994 | DGI SYDØST | 25 m | 2:05.00 | ||
8 | 404 | Haslev Mix 5 | 1995 | DGI STORST | 25 m | 2:05.00 | ||
9 | 406 | Haslev Mix 7 | 2004 | DGI STORST | 25 m | 2:05.00 | ||
10 | 446 | Nordjyll. Blue Cyborgs | 2002 | DGI NORDJY | 25 m | 2:05.00 | ||
11 | 447 | Nordjyll. Crunchers | 2000 | DGI NORDJY | 25 m | 2:07.00 | ||
12 | 256 | Gr. 6 Fynske Mix | 2002 | DGI FYN | 25 m | 2:07.99 | ||
13 | 276 | Sydøst Mix 2 Gr. 6 | 2002 | DGI SYDØST | 25 m | 2:08.00 | ||
14 | 405 | Haslev Mix 6 | 2002 | DGI STORST | 25 m | 2:08.00 | ||
15 | 657 | Mix B Grp6 | 2002 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:08.88 | ||
16 | 66 | Mix Sønderjylland Gr6 | 2002 | DGI S.JYL | 25 m | 2:09.70 | ||
17 | 651 | Mix B Grp5 | 1995 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:13.48 | ||
18 | 662 | Mix A Grp7 | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:14.26 | ||
19 | 457 | Nordjyll. Sprint Team | 2002 | DGI NORDJY | 25 m | 2:15.00 | ||
20 | 463 | Nordjylland Titans | 1993 | DGI NORDJY | 25 m | 2:16.00 | ||
21 | 663 | Mix B Grp7 | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:18.67 | ||
22 | 274 | Sydøst Mix 1 Gr. 7 | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 2:19.00 | ||
23 | 453 | Nordjyll. Night Sharks | 2004 | DGI NORDJY | 25 m | 2:20.00 | ||
24 | 63 | Piger1 Sønderjylland Gr8 | 2006 | DGI S.JYL | 25 m | 2:25.45 | ||
25 | 647 | Mix Grp1-4 | 1970 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:25.52 | ||
26 | 277 | Sydøst Mix 2 Gr. 7 | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 2:28.00 | ||
27 | 885 | Seniorerne Fra Sønderjylland | 1958 | DGI S.JYL | 25 m | 2:28.58 | ||
28 | 450 | Nordjyll. Flying Muffins | 2004 | DGI NORDJY | 25 m | 2:30.00 | ||
29 | 264 | Rollator Banden | 1959 | DGI SYDØST | 25 m | 2:30.76 | ||
30 | 262 | Gr. 8 Fynske Mix | 2006 | DGI FYN | 25 m | 2:30.99 | ||
31 | 668 | Mix A Grp8 | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:32.08 | ||
32 | 99 | Sydvest Ananas | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 2:34.87 | ||
33 | 275 | Sydøst Mix 1 Gr. 8 | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 2:40.00 | ||
34 | 57 | Mix Sønderjylland Gr8 | 2006 | DGI S.JYL | 25 m | 2:49.10 | ||
35 | 669 | Mix B Grp8 | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:54.75 | ||
36 | 279 | Sydøst Mix Gr. 9 | 2008 | DGI SYDØST | 25 m | 3:00.00 | ||
37 | 407 | Haslev Mix 8 | 2006 | DGI STORST | 25 m | 3:00.00 | ||
38 | 673 | Mix Grp9 | 2008 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:00.26 | ||
39 | 461 | Nordjylland Destroyers | 2006 | DGI NORDJY | 25 m | 3:15.00 | ||
40 | 408 | Haslev Mix 9 | 2008 | DGI STORST | 25 m | 3:30.00 | ||
41 | 263 | Gr. 9 Fynske Mix | 2008 | DGI FYN | 25 m | 3:30.99 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 06 marts 2018 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 21:21 |
Løb 25, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 467 | Hole Mary Folkedal | 2001 | DGI NORDJY | 0136BE | 25 m | 30.77 | |
2 | 309 | Fevre Sofie Le | 2004 | DGI SYDØST | 0448AX | 25 m | 31.97 | |
3 | 761 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | DGI ØSTJY | 9844AJ | 25 m | 33.01 | |
4 | 81 | Gade Emma | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 33.13 | ||
5 | 570 | Meinert Maja | 2001 | DGI NORDJY | 0118AO | 25 m | 33.20 | |
6 | 146 | Henriks Zophia | 2004 | DGI FYN | 25 m | 33.87 | ||
7 | 534 | Andersen Cathrine Boe | 2001 | DGI NORDJY | 0148BC | 25 m | 33.92 | |
8 | 98 | Østergaard Mathilde | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 34.38 | ||
9 | 561 | Hansen Emilie Sofie | 2001 | DGI NORDJY | 0168BE | 25 m | 34.57 | |
10 | 25 | Johansen Josephine S. | 2003 | DGI S.JYL | 0348AF | 25 m | 34.74 | |
11 | 428 | Olesen Sisse Berg | 2005 | DGI STORST | 0514AB | 25 m | 35.18 | |
12 | 340 | Jensen Sarah Hygum | 1998 | DGI SYDØST | 9896BD | 25 m | 35.40 | |
13 | 770 | Post Mille | 2004 | DGI ØSTJY | 0412BC | 25 m | 35.81 | |
14 | 706 | Johnsen Lærke Kirstine | 2003 | DGI ØSTJY | 0346BA | 25 m | 35.83 | |
15 | 558 | Troldborg Ida | 2003 | DGI NORDJY | 0372AS | 25 m | 36.09 | |
16 | 12 | Erdmann Cheyenne | 2004 | DGI S.JYL | 0282BA | 25 m | 36.20 | |
17 | 584 | Falch Sara | 2002 | DGI NORDJY | 0208BA | 25 m | 36.34 | |
18 | 69 | Kjærsgaard Maya Vandkrog | 2002 | DGI S.JYL | 0234AT | 25 m | 36.44 | |
19 | 822 | Wienke Julie Liao | 2003 | DGI ØSTJY | 0308AP | 25 m | 36.51 | |
20 | 639 | Frimer Julie | 2004 | DGI ØSTJY | 0434AR | 25 m | 36.60 | |
21 | 830 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | DGI MIDTJY | 0334AQ | 25 m | 36.78 | |
22 | 800 | Søndergaard Katrine | 2002 | DGI ØSTJY | 0258BC | 25 m | 37.03 | |
23 | 593 | Ølgaard Julie Bech | 2003 | DGI NORDJY | 0356AW | 25 m | 37.32 | |
24 | 546 | Kanstrup Julie Heby | 2002 | DGI NORDJY | 0284BA | 25 m | 37.38 | |
25 | 180 | Knudsen Nathalie | 2003 | DGI FYN | 0316AU | 25 m | 37.84 | |
26 | 629 | Drachmann Thilde Wei | 2002 | DGI ØSTJY | 25 m | 38.00 | ||
27 | 594 | Agerbæk Carolina D. | 2002 | DGI ØSTJY | 0202BB | 25 m | 38.07 | |
28 | 707 | Juhl Alma | 2002 | DGI ØSTJY | 25 m | 38.39 | ||
29 | 808 | Sørensen Sofie Skovgaard | 2004 | DGI ØSTJY | 0418AV | 25 m | 38.52 | |
30 | 835 | Kristensen Ida | 2004 | DGI MIDTJY | 0412AR | 25 m | 38.68 | |
31 | 870 | Bernack Marie | 2003 | DGI STORKB | 0376AN | 25 m | 38.83 | |
32 | 242 | Termansen Kamille | 2002 | DGI FYN | 0232BB | 25 m | 38.90 | |
33 | 430 | Svenstrup Maja | 2002 | DGI STORST | 0232AB | 25 m | 38.91 | |
34 | 163 | Johansen Line Virkelyst | 2003 | DGI FYN | 0346AU | 25 m | 39.06 | |
35 | 353 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | DGI SYDØST | 0566AD | 25 m | 39.14 | |
36 | 821 | Wienke Camilla Liao | 2005 | DGI ØSTJY | 0594AN | 25 m | 39.34 | |
37 | 530 | Mejdahl Stine | 2005 | DGI NORDJY | 0548AT | 25 m | 39.46 | |
38 | 633 | Filipowicz Lucca | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 39.56 | ||
39 | 493 | Højbak Mathilde | 2003 | DGI NORDJY | 0392BG | 25 m | 39.72 | |
40 | 855 | Håkonsson Laura | 2006 | DGI MIDTJY | 0646AO | 25 m | 39.81 | |
41 | 11 | Duborg Line | 2004 | DGI S.JYL | 0422BC | 25 m | 40.06 | |
42 | 31 | Kristensen Amalie Hede | 2005 | DGI S.JYL | 0512AZ | 25 m | 40.14 | |
43 | 75 | Christensen Nadja Bonde | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 40.82 | ||
44 | 485 | Petersen Pernille | 2006 | DGI NORDJY | 0638AN | 25 m | 40.90 | |
45 | 626 | Danielsen Rikke | 1976 | DGI ØSTJY | 25 m | 40.91 | ||
46 | 418 | Hansen Nicoline | 2004 | DGI STORST | 0468AU | 25 m | 40.95 | |
47 | 834 | Stephansen Laura Mai | 2003 | DGI MIDTJY | 0378AW | 25 m | 40.96 | |
48 | 526 | Severinsen Johanne | 2001 | DGI NORDJY | 0128AU | 25 m | 41.15 | |
49 | 424 | Lodstrup Mathilde Hjort | 2005 | DGI STORST | 0554AO | 25 m | 41.54 | |
50 | 717 | Knøvl Emma | 2004 | DGI ØSTJY | 0436AF | 25 m | 41.59 | |
51 | 211 | Nielsen Laura B. | 2004 | DGI FYN | 0442AW | 25 m | 41.71 | |
52 | 704 | Johansen Caroline T.b. | 1999 | DGI ØSTJY | 9978BD | 25 m | 41.92 | |
53 | 87 | Keulen Femke Iris | 2005 | DGI SYDVE | 25 m | 42.06 | ||
54 | 743 | Mikkelsen Freya | 2005 | DGI ØSTJY | 0504AV | 25 m | 42.10 | |
55 | 877 | Mortensen Frederikke | 2003 | DGI STORKB | 0388BD | 25 m | 42.13 | |
56 | 367 | Nyholm-Rønning Katrine | 2003 | DGI SYDØST | 0316BF | 25 m | 42.15 | |
57 | 324 | Hansen Maiken | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 42.23 | ||
58 | 126 | Christensen Emma | 2002 | DGI FYN | 0248BB | 25 m | 42.77 | |
59 | 677 | Hansen Maria Windahl | 1998 | DGI ØSTJY | 9844BD | 25 m | 42.96 | |
60 | 212 | Noe Caroline Jul | 2003 | DGI FYN | 25 m | 42.97 | ||
61 | 249 | Øhlenschlager Lærke Jul | 2004 | DGI FYN | 0498AR | 25 m | 43.17 | |
62 | 321 | Hansen Amalie Fynbo | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 43.29 | ||
63 | 842 | Jørgensen Stine Skipper | 2005 | DGI MIDTJY | 0582AV | 25 m | 43.58 | |
64 | 879 | Nüchel Laura Lundbek | 2002 | DGI STORKB | 0218AU | 25 m | 43.99 | |
65 | 179 | Knudsen Andrea | 1999 | DGI FYN | 25 m | 44.03 | ||
66 | 365 | Nielsen Mathilde | 2002 | DGI SYDØST | 0244AZ | 25 m | 44.20 | |
67 | 383 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | DGI SYDØST | 0672AM | 25 m | 44.86 | |
68 | 120 | Boje Frederikke | 2004 | DGI FYN | 0472AX | 25 m | 45.01 | |
69 | 507 | Renneberg Laura Sofie | 2005 | DGI NORDJY | 0578AW | 25 m | 45.04 | |
70 | 40 | Olesen Sofie Skibelund | 2007 | DGI S.JYL | 0784AB | 25 m | 45.26 | |
71 | 559 | Bertelsen Julie | 2005 | DGI NORDJY | 0538AY | 25 m | 45.28 | |
72 | 318 | Graversen Sara Høi | 2003 | DGI SYDØST | 0318AX | 25 m | 46.06 | |
73 | 170 | Jørgensen Karoline | 2007 | DGI FYN | 0774AG | 25 m | 46.34 | |
74 | 302 | Buch Kirstine | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 46.78 | ||
75 | 724 | Kvist Freja | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 47.00 | ||
76 | 400 | Wittrup-Jensen Olivia | 2004 | DGI SYDØST | 0436AV | 25 m | 47.12 | |
77 | 97 | Terkildsen Camilla Holt | 2003 | DGI SYDVE | 25 m | 47.63 | ||
78 | 825 | Østergaard Stine | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 47.90 | ||
79 | 202 | Munk Anna Cathrine | 2001 | DGI FYN | 25 m | 48.03 | ||
80 | 150 | Holgersen Stine Lund | 2006 | DGI FYN | 0652AQ | 25 m | 48.48 | |
81 | 699 | Jacobsen Mikkeline Liis | 2007 | DGI ØSTJY | 0788AJ | 25 m | 48.83 | |
82 | 342 | Klausen Simone Trekær | 2007 | DGI SYDØST | 0764AC | 25 m | 48.91 | |
83 | 91 | Marcher Luna | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 49.63 | ||
84 | 164 | Johansen Rasmine | 2005 | DGI FYN | 0594AS | 25 m | 50.03 | |
85 | 1 | Andersen Anna Mai | 2006 | DGI S.JYL | 25 m | 50.27 | ||
86 | 766 | Pedersen Rikke Ydemann | 2006 | DGI ØSTJY | 0674AG | 25 m | 50.89 | |
87 | 381 | Schousboe Rosa Marie | 2005 | DGI SYDØST | 0578AJ | 25 m | 50.90 | |
88 | 390 | Sørensen Kirstine Sabroe | 2008 | DGI SYDØST | 0884AD | 25 m | 51.63 | |
89 | 41 | Paulsen Catharina | 2005 | DGI S.JYL | 0554AT | 25 m | 52.57 | |
90 | 599 | Andersen Marie Loft | 2007 | DGI ØSTJY | 0712AK | 25 m | 54.52 | |
91 | 516 | Valbjørn Isabella Vinkler | 2005 | DGI NORDJY | 0552AX | 25 m | 54.67 | |
92 | 319 | Gregersen Sara Holst | 2006 | DGI SYDØST | 0672AE | 25 m | 54.85 | |
93 | 610 | Brøndum Maja | 2006 | DGI ØSTJY | 0634AS | 25 m | 56.61 | |
94 | 512 | Thomassen Astrid O. | 2007 | DGI NORDJY | 0796AK | 25 m | 57.07 | |
95 | 182 | Kristensen Maria Holm | 2004 | DGI FYN | 25 m | 59.34 | ||
96 | 37 | Nielsen Emilie Petz | 2007 | DGI S.JYL | 25 m | 59.72 | ||
97 | 495 | Larsen Nora | 2004 | DGI NORDJY | 0454BC | 25 m | 1:00.00 | |
98 | 816 | Waltoft Mai Lindum | 2007 | DGI ØSTJY | 0786AF | 25 m | 1:00.32 | |
99 | 73 | Christensen Laura Vindstrup | 2003 | DGI SYDVE | 25 m | 1:02.91 | ||
100 | 147 | Henriksen Julie | 2005 | DGI FYN | 25 m | 1:12.98 | ||
101 | 77 | De Bruijn Stephanie | 2005 | DGI SYDVE | 25 m | 1:14.00 | ||
102 | 527 | Severinsen Mathilde | 2006 | DGI NORDJY | 0686AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 06 marts 2018 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 21:21 |
Løb 26, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 517 | Winther Asger | 1993 | DGI NORDJY | 9341AF | 25 m | 27.96 | |
2 | 148 | Holgersen Anders Lund | 2000 | DGI FYN | 0017AS | 25 m | 28.82 | |
3 | 535 | Andersen Simon | 2000 | DGI NORDJY | 0069AK | 25 m | 28.83 | |
4 | 578 | Stegenborg Scott | 2000 | DGI NORDJY | 0063AH | 25 m | 28.84 | |
5 | 757 | Nielsen Steffen Trier | 1996 | DGI ØSTJY | 9611AS | 25 m | 28.85 | |
6 | 416 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | DGI STORST | 0169AL | 25 m | 29.12 | |
7 | 684 | Henriksen Niclas | 1997 | DGI ØSTJY | 9791AH | 25 m | 29.42 | |
8 | 568 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | DGI NORDJY | 0059AF | 25 m | 29.49 | |
9 | 509 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | DGI NORDJY | 0411AC | 25 m | 29.78 | |
10 | 470 | Thomsen Morten Kolbe | 2001 | DGI NORDJY | 0149AD | 25 m | 29.86 | |
11 | 590 | Lauridsen Christoffer B. | 2002 | DGI NORDJY | 0203AO | 25 m | 31.04 | |
12 | 396 | Versteegen Robert | 2001 | DGI SYDØST | 0107AS | 25 m | 31.34 | |
13 | 508 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | DGI NORDJY | 0369AF | 25 m | 31.59 | |
14 | 322 | Hansen Anders Ballisager | 1998 | DGI SYDØST | 9863AU | 25 m | 31.61 | |
15 | 789 | Snoghøj Viktor | 2002 | DGI ØSTJY | 0249AN | 25 m | 31.72 | |
16 | 515 | Valbjørn David Tuan V. | 2002 | DGI NORDJY | 0229AQ | 25 m | 32.03 | |
17 | 85 | Haurum Jeppe | 2003 | DGI SYDVE | 25 m | 32.09 | ||
18 | 802 | Sørensen Jonas | 1995 | DGI ØSTJY | 9505AR | 25 m | 32.11 | |
19 | 413 | Flytkjær-Hansen Holger | 2004 | DGI STORST | 0479AE | 25 m | 32.32 | |
20 | 327 | Hansen Rasmus Hagger | 2001 | DGI SYDØST | 0119AS | 25 m | 32.38 | |
21 | 506 | Pedersen Oscar | 2004 | DGI NORDJY | 0445AE | 25 m | 32.39 | |
22 | 169 | Jørgensen Gustav | 2004 | DGI FYN | 0465AO | 25 m | 32.43 | |
23 | 385 | Sønderskov Thomas | 1974 | DGI SYDØST | 7415AA | 25 m | 32.50 | |
24 | 313 | Ellehauge Anders | 1992 | DGI SYDØST | 9211AK | 25 m | 32.60 | |
25 | 725 | Købke Mikkel | 1999 | DGI ØSTJY | 25 m | 32.67 | ||
26 | 484 | Pedersen Rasmus | 2000 | DGI NORDJY | 0065AI | 25 m | 32.82 | |
27 | 323 | Hansen Andreas | 2001 | DGI SYDØST | 0195AF | 25 m | 33.43 | |
28 | 502 | Delaney Dion Drejer | 2003 | DGI NORDJY | 0327AL | 25 m | 33.48 | |
29 | 861 | Nelander Theis | 2005 | DGI MIDTJY | 0557AC | 25 m | 33.51 | |
30 | 203 | Munk Emil | 1999 | DGI FYN | 25 m | 33.52 | ||
31 | 781 | Schmidt Magnus Andersen | 2002 | DGI ØSTJY | 0227AS | 25 m | 33.56 | |
32 | 577 | Pool Sander van Der | 2002 | DGI NORDJY | 0237AM | 25 m | 33.77 | |
33 | 7 | Christensen Anders | 2002 | DGI S.JYL | 0299AS | 25 m | 33.98 | |
34 | 681 | Hedehus Christoffer Holm | 2002 | DGI ØSTJY | 0285AO | 25 m | 34.01 | |
35 | 814 | Timm Victor Constantin | 2003 | DGI ØSTJY | 0341AS | 25 m | 34.23 | |
36 | 585 | Hansen Preben | 1967 | DGI NORDJY | 6731AA | 25 m | 34.52 | |
37 | 160 | Johansen Daniel | 1997 | DGI FYN | 25 m | 34.56 | ||
38 | 859 | Jensen Kasper | 2005 | DGI MIDTJY | 0559AJ | 25 m | 34.63 | |
39 | 604 | Berentzen Mads | 2002 | DGI ØSTJY | 0289AR | 25 m | 34.66 | |
40 | 145 | Hartung Sebastian | 2003 | DGI FYN | 0321AP | 25 m | 34.76 | |
41 | 208 | Nejmann Jonathan | 2004 | DGI FYN | 0423AO | 25 m | 34.90 | |
42 | 233 | Storgaard Christian | 2000 | DGI FYN | 0003AR | 25 m | 35.12 | |
43 | 219 | Polk Simon | 2002 | DGI FYN | 25 m | 35.45 | ||
44 | 292 | Andersen Matti | 2005 | DGI SYDØST | 0583AL | 25 m | 35.63 | |
45 | 432 | Thystrup Albert U. | 2003 | DGI STORST | 0385AP | 25 m | 36.00 | |
46 | 739 | Løland Alexander | 2004 | DGI ØSTJY | 0451AN | 25 m | 36.59 | |
47 | 518 | Aarup-Kristiansen Lukas | 2004 | DGI NORDJY | 0465AP | 25 m | 36.64 | |
48 | 218 | Petersen Valdemar | 2004 | DGI FYN | 0431AP | 25 m | 36.70 | |
49 | 564 | Justesen Frederik P | 2003 | DGI NORDJY | 0383AL | 25 m | 37.40 | |
50 | 9 | Dammose Oskar Trans | 2005 | DGI S.JYL | 0549AO | 25 m | 37.81 | |
51 | 379 | Rüdinger Mark | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 38.16 | ||
52 | 601 | Andreassen Laurits | 2002 | DGI ØSTJY | 25 m | 38.20 | ||
53 | 184 | Kristianse Mathias Elving | 2004 | DGI FYN | 0445AQ | 25 m | 38.33 | |
54 | 382 | Schulte Erik Both | 2004 | DGI SYDØST | 0471AR | 25 m | 38.39 | |
55 | 624 | Danielsen August Bo | 2004 | DGI ØSTJY | 0453AQ | 25 m | 38.78 | |
56 | 364 | Nielsen Kristian | 2005 | DGI SYDØST | 0589AH | 25 m | 39.09 | |
57 | 114 | Andersen Mads Toft | 2002 | DGI FYN | 0205AT | 25 m | 39.27 | |
58 | 191 | Lundgaard Laust | 2004 | DGI FYN | 25 m | 39.54 | ||
59 | 779 | Særkjær Casper Krogh | 2005 | DGI ØSTJY | 0539AH | 25 m | 39.54 | |
60 | 135 | Fogt Alex | 2004 | DGI FYN | 0487AO | 25 m | 39.56 | |
61 | 52 | Winther Emil | 2006 | DGI S.JYL | 0661AC | 25 m | 39.79 | |
62 | 174 | Karlström Victor | 2004 | DGI FYN | 0435AQ | 25 m | 39.89 | |
63 | 751 | Mørup Jacob | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 39.90 | ||
64 | 205 | Nadolny Christian Lykke | 2003 | DGI FYN | 0349AS | 25 m | 40.17 | |
65 | 698 | Jacobsen Karl Johan | 2005 | DGI ØSTJY | 0527AM | 25 m | 41.35 | |
66 | 3 | Andreasen Philip Emborg | 2005 | DGI S.JYL | 0559AO | 25 m | 41.93 | |
67 | 118 | Birkholm Andreas | 2002 | DGI FYN | 25 m | 42.05 | ||
68 | 86 | Holdt Frederik | 2003 | DGI SYDVE | 25 m | 42.06 | ||
69 | 865 | Tange Kasper Lund | 2004 | DGI MIDTJY | 0437AQ | 25 m | 42.29 | |
70 | 525 | Magnussen Mikkel | 2002 | DGI NORDJY | 0213AR | 25 m | 42.53 | |
71 | 641 | Gadegaard Frederik | 2005 | DGI ØSTJY | 0591AK | 25 m | 43.08 | |
72 | 397 | West Jasper Balle | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 43.27 | ||
73 | 90 | Larsen Peter | 2003 | DGI SYDVE | 25 m | 43.38 | ||
74 | 538 | Barslev Mathias Ø. | 2006 | DGI NORDJY | 0647AM | 25 m | 43.63 | |
75 | 498 | Madsen Mathias | 2004 | DGI NORDJY | 0477AK | 25 m | 43.89 | |
76 | 80 | Frederiksen Gustav Slivsgaard | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 44.34 | ||
77 | 384 | Søndergaard Gustav Nybro | 2004 | DGI SYDØST | 0497AN | 25 m | 45.22 | |
78 | 510 | Skou Eigil Midboe | 2006 | DGI NORDJY | 0671AJ | 25 m | 45.23 | |
79 | 524 | Knudsen Nikolaj Rytger | 2006 | DGI NORDJY | 0603AI | 25 m | 45.28 | |
80 | 701 | Jervidalo Johannes | 2006 | DGI ØSTJY | 0653AG | 25 m | 45.34 | |
81 | 613 | Bukballe Simon Brandi | 2006 | DGI ØSTJY | 0661AN | 25 m | 46.04 | |
82 | 487 | Horsbøll Magnus | 2005 | DGI NORDJY | 0525AI | 25 m | 46.65 | |
83 | 731 | Laursen Samuel Krogh | 2007 | DGI ØSTJY | 0747AI | 25 m | 46.89 | |
84 | 474 | Qvesel Mathias | 2004 | DGI NORDJY | 0423AR | 25 m | 46.90 | |
85 | 554 | Rasmussen Gustav Brix | 2004 | DGI NORDJY | 0499AQ | 25 m | 47.14 | |
86 | 308 | Fevre Malthe Le | 2008 | DGI SYDØST | 25 m | 47.48 | ||
87 | 638 | Frimand Jakob | 2004 | DGI ØSTJY | 0463AL | 25 m | 47.53 | |
88 | 425 | Melgaard Storm | 2007 | DGI STORST | 0755AF | 25 m | 48.11 | |
89 | 797 | Stormes Sebastian | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 48.24 | ||
90 | 159 | Jepsen Magnus Baier | 2003 | DGI FYN | 0329AS | 25 m | 49.01 | |
91 | 185 | Kristiansen Jonas Elving | 2006 | DGI FYN | 0639AK | 25 m | 49.24 | |
92 | 290 | Andersen Magnus | 2005 | DGI SYDØST | 0579AF | 25 m | 49.95 | |
93 | 635 | Fogdahl-Wiese Cornelius | 2006 | DGI ØSTJY | 0607AM | 25 m | 50.84 | |
94 | 26 | Johansen Rasmus | 2005 | DGI S.JYL | 25 m | 53.49 | ||
95 | 600 | Andersen Simon N. | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 56.33 | ||
96 | 194 | Madsen Mathias Møller | 2008 | DGI FYN | 25 m | 57.54 | ||
97 | 18 | Hansen Henrik | 2005 | DGI S.JYL | 0571AM | 25 m | 57.59 | |
98 | 793 | Stidsen Emil | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 57.59 | ||
99 | 683 | Heningsen Sophus | 2007 | DGI ØSTJY | 0789AA | 25 m | 59.83 | |
100 | 818 | Vang Simon Søholm | 2008 | DGI ØSTJY | 0827AE | 25 m | 1:00.00 | |
101 | 189 | Liljegren Troels | 2006 | DGI FYN | 25 m | 1:05.37 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 06 marts 2018 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 21:21 |
Løb 27, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 869 | Flaskager Mette | 1999 | DGI MIDTJY | 9902AR | 25 m | 1:05.39 | |
2 | 569 | Madsen Nete Lund | 2001 | DGI NORDJY | 0186AZ | 25 m | 1:09.33 | |
3 | 467 | Hole Mary Folkedal | 2001 | DGI NORDJY | 0136BE | 25 m | 1:09.94 | |
4 | 749 | Møller Sofie | 1998 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:10.40 | ||
5 | 548 | Larsen Emma Viborg | 2001 | DGI NORDJY | 0112AT | 25 m | 1:13.24 | |
6 | 343 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | DGI SYDØST | 0364AD | 25 m | 1:14.39 | |
7 | 431 | Sørensen Petrine R.e. | 2005 | DGI STORST | 0512AB | 25 m | 1:15.06 | |
8 | 13 | Fink Julie | 2001 | DGI S.JYL | 0124AP | 25 m | 1:15.60 | |
9 | 837 | Holme Sofie Dyg | 2005 | DGI MIDTJY | 0598AO | 25 m | 1:16.31 | |
10 | 24 | Johannsen Emma Lundorff | 2003 | DGI S.JYL | 0368AS | 25 m | 1:17.61 | |
11 | 573 | Pedersen Anna Christine | 2003 | DGI NORDJY | 0372BE | 25 m | 1:17.62 | |
12 | 530 | Mejdahl Stine | 2005 | DGI NORDJY | 0548AT | 25 m | 1:17.95 | |
13 | 47 | Steenstrup Olivia | 2000 | DGI S.JYL | 0004BB | 25 m | 1:18.38 | |
14 | 299 | Broch Victoria | 2004 | DGI SYDØST | 0404AI | 25 m | 1:18.38 | |
15 | 511 | Spring Cassandra | 2005 | DGI NORDJY | 0546AR | 25 m | 1:18.43 | |
16 | 579 | Svendsen Zille Haarh | 2004 | DGI NORDJY | 0436AI | 25 m | 1:18.88 | |
17 | 584 | Falch Sara | 2002 | DGI NORDJY | 0208BA | 25 m | 1:19.23 | |
18 | 544 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | DGI NORDJY | 0508AW | 25 m | 1:19.30 | |
19 | 146 | Henriks Zophia | 2004 | DGI FYN | 25 m | 1:19.35 | ||
20 | 399 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | DGI SYDØST | 0252AP | 25 m | 1:19.60 | |
21 | 705 | Johansen Mia Sommer | 2002 | DGI ØSTJY | 0292AV | 25 m | 1:20.85 | |
22 | 875 | Jensen Amanda Grønbæk | 2001 | DGI STORKB | 0102AX | 25 m | 1:21.33 | |
23 | 773 | Raunsø Anne | 2002 | DGI ØSTJY | 0286AW | 25 m | 1:21.79 | |
24 | 735 | Lund Anna Maja | 2002 | DGI ØSTJY | 0234BC | 25 m | 1:22.42 | |
25 | 712 | Kirial Nete | 2003 | DGI ØSTJY | 0362BC | 25 m | 1:23.19 | |
26 | 770 | Post Mille | 2004 | DGI ØSTJY | 0412BC | 25 m | 1:23.19 | |
27 | 500 | Bøgsted Clara Hejndorff | 2006 | DGI NORDJY | 0626AO | 25 m | 1:23.34 | |
28 | 70 | Jensen Sofie G. | 2003 | DGI S.JYL | 0364BD | 25 m | 1:23.58 | |
29 | 549 | Lindberg Sille | 2003 | DGI NORDJY | 0348BB | 25 m | 1:23.84 | |
30 | 513 | Thomassen Ida Overgaard | 2005 | DGI NORDJY | 0536AR | 25 m | 1:24.34 | |
31 | 741 | Meldgaard Cecilia Bækager | 2002 | DGI ØSTJY | 0254BA | 25 m | 1:24.47 | |
32 | 810 | Thomsen Mathilde | 2004 | DGI ØSTJY | 0418AP | 25 m | 1:24.62 | |
33 | 713 | Kirkeby Sofia Illum | 2004 | DGI ØSTJY | 0446AU | 25 m | 1:24.93 | |
34 | 338 | Jensen Mette Louise | 2001 | DGI SYDØST | 0186BB | 25 m | 1:26.66 | |
35 | 832 | Krogh Caroline | 2002 | DGI MIDTJY | 0226BA | 25 m | 1:26.86 | |
36 | 736 | Lund Dicte | 2004 | DGI ØSTJY | 0444AN | 25 m | 1:27.23 | |
37 | 745 | Mortensen Anna Emilie | 2003 | DGI ØSTJY | 0306BA | 25 m | 1:27.23 | |
38 | 546 | Kanstrup Julie Heby | 2002 | DGI NORDJY | 0284BA | 25 m | 1:27.28 | |
39 | 543 | Helt Therese J | 2006 | DGI NORDJY | 0658AK | 25 m | 1:29.39 | |
40 | 32 | Lassen Karen | 2005 | DGI S.JYL | 0502AZ | 25 m | 1:29.53 | |
41 | 872 | Grøndahl Signe | 2003 | DGI STORKB | 0392AT | 25 m | 1:29.54 | |
42 | 717 | Knøvl Emma | 2004 | DGI ØSTJY | 0436AF | 25 m | 1:29.70 | |
43 | 46 | Skov-Petersen Liv F. | 2005 | DGI S.JYL | 0584AG | 25 m | 1:29.74 | |
44 | 486 | Bojesen Emma | 2004 | DGI NORDJY | 0434AV | 25 m | 1:29.88 | |
45 | 803 | Sørensen Lise Lund | 2005 | DGI ØSTJY | 0508AP | 25 m | 1:29.89 | |
46 | 692 | Høgh Karoline | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:30.00 | ||
47 | 239 | Sørensen Signe Vinding | 2005 | DGI FYN | 25 m | 1:30.52 | ||
48 | 844 | Jensen Maria Fiil | 2004 | DGI MIDTJY | 0446AW | 25 m | 1:30.52 | |
49 | 211 | Nielsen Laura B. | 2004 | DGI FYN | 0442AW | 25 m | 1:30.71 | |
50 | 360 | Meier Cecilie | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 1:30.86 | ||
51 | 747 | Mundt Alberte | 2004 | DGI ØSTJY | 0484AU | 25 m | 1:30.90 | |
52 | 92 | Nielsen Lærke Aagaard | 2003 | DGI SYDVE | 25 m | 1:31.20 | ||
53 | 21 | Hellesøe Karoline | 2006 | DGI S.JYL | 0678AQ | 25 m | 1:31.21 | |
54 | 51 | Wiege Ellen Marie | 2003 | DGI S.JYL | 25 m | 1:31.40 | ||
55 | 884 | Christensen Mathilde | 2002 | DGI ØSTJY | 0238AY | 25 m | 1:31.44 | |
56 | 8 | Christensen Louisa | 2005 | DGI S.JYL | 0572AP | 25 m | 1:31.69 | |
57 | 368 | Oleander Emma | 2004 | DGI SYDØST | 0472AJ | 25 m | 1:31.75 | |
58 | 93 | Nielsen Sofie | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 1:31.78 | ||
59 | 172 | Kaarill Anna | 2002 | DGI FYN | 0226AY | 25 m | 1:33.17 | |
60 | 318 | Graversen Sara Høi | 2003 | DGI SYDØST | 0318AX | 25 m | 1:33.97 | |
61 | 96 | Seerup Anne Mie | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 1:34.25 | ||
62 | 130 | Davids Emilia | 2004 | DGI FYN | 25 m | 1:34.61 | ||
63 | 199 | Michelsen Signe | 2004 | DGI FYN | 0498BA | 25 m | 1:35.43 | |
64 | 245 | Thygesen Nikoline | 2005 | DGI FYN | 0534AX | 25 m | 1:36.40 | |
65 | 359 | Madsen Josephine Maja | 2005 | DGI SYDØST | 0568AY | 25 m | 1:37.40 | |
66 | 373 | Rasmussen Annemone | 2006 | DGI SYDØST | 0674AC | 25 m | 1:38.77 | |
67 | 531 | Russo Luanna | 2006 | DGI NORDJY | 0604AM | 25 m | 1:38.77 | |
68 | 27 | Johansen Sofie Damm | 2006 | DGI S.JYL | 25 m | 1:38.80 | ||
69 | 622 | Christiansen Olga K. | 2006 | DGI ØSTJY | 0678AH | 25 m | 1:39.13 | |
70 | 348 | Laursen Amalie | 2001 | DGI SYDØST | 0166BC | 25 m | 1:39.36 | |
71 | 329 | Harpøth Stella | 2006 | DGI SYDØST | 0656AH | 25 m | 1:39.79 | |
72 | 307 | Duevig Bianca Truelsen | 2005 | DGI SYDØST | 0558AY | 25 m | 1:39.90 | |
73 | 367 | Nyholm-Rønning Katrine | 2003 | DGI SYDØST | 0316BF | 25 m | 1:39.99 | |
74 | 131 | Duus Freja | 2005 | DGI FYN | 25 m | 1:40.74 | ||
75 | 288 | Als Sara | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 1:40.88 | ||
76 | 475 | Schmidt Luna | 2001 | DGI NORDJY | 0156BE | 25 m | 1:40.88 | |
77 | 391 | Sørensen Matilde Helene | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 1:41.72 | ||
78 | 605 | Bisgaard Dicte Nørvang | 2006 | DGI ØSTJY | 0654AT | 25 m | 1:42.00 | |
79 | 523 | Jacobsen Sarah Storm | 2006 | DGI NORDJY | 0644AO | 25 m | 1:43.96 | |
80 | 374 | Rasmussen Johanne | 2003 | DGI SYDØST | 0318BD | 25 m | 1:45.15 | |
81 | 123 | Bruun-Petersen Anna | 2007 | DGI FYN | 0792AF | 25 m | 1:45.37 | |
82 | 482 | Lundkvist Marlena | 2006 | DGI NORDJY | 0656AM | 25 m | 1:46.56 | |
83 | 724 | Kvist Freja | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:48.84 | ||
84 | 774 | Raunsø Astrid | 2006 | DGI ØSTJY | 0608AT | 25 m | 1:49.37 | |
85 | 84 | Hansen Signe Risager | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 1:51.22 | ||
86 | 501 | Christianse Lise Ingeborg | 2007 | DGI NORDJY | 0792AQ | 25 m | 1:51.24 | |
87 | 512 | Thomassen Astrid O. | 2007 | DGI NORDJY | 0796AK | 25 m | 1:51.71 | |
88 | 4 | Andresen Wencke | 2005 | DGI S.JYL | 25 m | 1:52.25 | ||
89 | 516 | Valbjørn Isabella Vinkler | 2005 | DGI NORDJY | 0552AX | 25 m | 1:53.04 | |
90 | 414 | Hansen Camila | 2006 | DGI STORST | 0624AL | 25 m | 1:58.85 | |
91 | 301 | Brødsgaard Laura | 2007 | DGI SYDØST | 0798AG | 25 m | 2:00.87 | |
92 | 376 | Rasmussen Trine Pors | 2007 | DGI SYDØST | 0704AQ | 25 m | 2:07.18 | |
93 | 645 | Graversen Emilie Nørskov | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:10.00 | ||
94 | 226 | Rheinlænder Freja | 2006 | DGI FYN | 25 m | 2:12.07 | ||
95 | 305 | Damsgaard Rina | 1956 | DGI SYDØST | 25 m | 2:13.34 | ||
96 | 142 | Hansen Mathilde | 2002 | DGI FYN | 25 m | 2:22.40 | ||
97 | 315 | Gilling Sille Hegaard | 2007 | DGI SYDØST | 0756AC | 25 m | ||
98 | 572 | Mogensen Christina | 1988 | DGI NORDJY | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 06 marts 2018 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 21:21 |
Løb 28, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 819 | Weje Andreas | 1998 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:03.35 | ||
2 | 582 | V-Nielsen Frederik | 1995 | DGI NORDJY | 9591AC | 25 m | 1:05.24 | |
3 | 849 | Bjørn Alexander L. | 2003 | DGI MIDTJY | 0389AH | 25 m | 1:05.32 | |
4 | 566 | Kristensen Jonathan L | 2000 | DGI NORDJY | 0037AH | 25 m | 1:07.87 | |
5 | 506 | Pedersen Oscar | 2004 | DGI NORDJY | 0445AE | 25 m | 1:10.52 | |
6 | 64 | Svendsen Zacharias | 2002 | DGI S.JYL | 0209AT | 25 m | 1:10.93 | |
7 | 17 | Hansen Frederik Schimann | 2003 | DGI S.JYL | 0343AK | 25 m | 1:12.16 | |
8 | 758 | Nybro Nikolaj | 2002 | DGI ØSTJY | 0211AO | 25 m | 1:13.00 | |
9 | 540 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | DGI NORDJY | 0119AR | 25 m | 1:13.33 | |
10 | 587 | Jensen Tobias Vestby | 2003 | DGI NORDJY | 0309AN | 25 m | 1:14.32 | |
11 | 776 | Ringtved Mathias | 2001 | DGI ØSTJY | 0139AR | 25 m | 1:15.30 | |
12 | 314 | Germansen Mathias | 2002 | DGI SYDØST | 0205AK | 25 m | 1:15.53 | |
13 | 557 | Toft Jacob | 2003 | DGI NORDJY | 0357AK | 25 m | 1:15.56 | |
14 | 23 | Jensen Simon G. | 2000 | DGI S.JYL | 0083AT | 25 m | 1:16.00 | |
15 | 94 | Nyhus Frederik | 2003 | DGI SYDVE | 25 m | 1:16.37 | ||
16 | 471 | Kristensen Jens Kristian | 2000 | DGI NORDJY | 0025AU | 25 m | 1:17.40 | |
17 | 7 | Christensen Anders | 2002 | DGI S.JYL | 0299AS | 25 m | 1:17.98 | |
18 | 89 | Larsen Kasper | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 1:18.06 | ||
19 | 326 | Hansen Mattias | 2003 | DGI SYDØST | 0369AM | 25 m | 1:18.08 | |
20 | 772 | Rasmussen Jeppe K | 2002 | DGI ØSTJY | 0269AN | 25 m | 1:18.33 | |
21 | 627 | Dannesboe Mikkel | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:18.65 | ||
22 | 760 | Odrich Per | 2006 | DGI ØSTJY | 0635AA | 25 m | 1:18.65 | |
23 | 389 | Sørensen Jakob Krag | 2004 | DGI SYDØST | 0463AK | 25 m | 1:18.69 | |
24 | 483 | Nielsen Jimmy | 2003 | DGI NORDJY | 0325AE | 25 m | 1:19.05 | |
25 | 809 | Thaarup Casper | 1987 | DGI ØSTJY | 8785AD | 25 m | 1:19.64 | |
26 | 317 | Gold Harald | 2004 | DGI SYDØST | 0415AR | 25 m | 1:19.75 | |
27 | 851 | Theisen Malthe | 2003 | DGI MIDTJY | 0345AN | 25 m | 1:20.83 | |
28 | 564 | Justesen Frederik P | 2003 | DGI NORDJY | 0383AL | 25 m | 1:21.40 | |
29 | 778 | Rosenven Oliver | 2002 | DGI ØSTJY | 0289AN | 25 m | 1:22.93 | |
30 | 730 | Laursen Mathias Nybro | 2005 | DGI ØSTJY | 0503AN | 25 m | 1:22.96 | |
31 | 411 | Dahrup Jonas P. | 2004 | DGI STORST | 0469AD | 25 m | 1:23.02 | |
32 | 151 | Holmen Villads | 1998 | DGI FYN | 25 m | 1:23.32 | ||
33 | 604 | Berentzen Mads | 2002 | DGI ØSTJY | 0289AR | 25 m | 1:23.69 | |
34 | 538 | Barslev Mathias Ø. | 2006 | DGI NORDJY | 0647AM | 25 m | 1:24.16 | |
35 | 779 | Særkjær Casper Krogh | 2005 | DGI ØSTJY | 0539AH | 25 m | 1:25.60 | |
36 | 35 | Munksgaard-Ottosen Anders | 2004 | DGI S.JYL | 0459AM | 25 m | 1:26.65 | |
37 | 525 | Magnussen Mikkel | 2002 | DGI NORDJY | 0213AR | 25 m | 1:26.81 | |
38 | 478 | Guldbæk Matthias | 2003 | DGI NORDJY | 0371AR | 25 m | 1:27.32 | |
39 | 630 | Faarup Frederik Bols | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:27.68 | ||
40 | 233 | Storgaard Christian | 2000 | DGI FYN | 0003AR | 25 m | 1:27.75 | |
41 | 603 | Bach-Valeur Jacob | 2004 | DGI ØSTJY | 0495AM | 25 m | 1:27.95 | |
42 | 542 | Haunstrup Victor | 2003 | DGI NORDJY | 0399AM | 25 m | 1:28.60 | |
43 | 498 | Madsen Mathias | 2004 | DGI NORDJY | 0477AK | 25 m | 1:29.07 | |
44 | 332 | Jacobsen Jens Holst | 2005 | DGI SYDØST | 0591AL | 25 m | 1:29.38 | |
45 | 775 | Ravn Gustav | 2005 | DGI ØSTJY | 0553AJ | 25 m | 1:29.73 | |
46 | 541 | Grøn Rasmus | 1999 | DGI NORDJY | 9993AS | 25 m | 1:29.88 | |
47 | 551 | Mølgaard Mads | 2006 | DGI NORDJY | 0657AM | 25 m | 1:30.14 | |
48 | 510 | Skou Eigil Midboe | 2006 | DGI NORDJY | 0671AJ | 25 m | 1:30.28 | |
49 | 609 | Brorson Johan H | 2006 | DGI ØSTJY | 0631AM | 25 m | 1:30.86 | |
50 | 228 | Sabanovic Anes | 2002 | DGI FYN | 25 m | 1:31.56 | ||
51 | 464 | Kristensen Karl Anton | 2005 | DGI NORDJY | 0563AF | 25 m | 1:32.09 | |
52 | 701 | Jervidalo Johannes | 2006 | DGI ØSTJY | 0653AG | 25 m | 1:32.75 | |
53 | 606 | Bjerregaard Nicolai Ø | 2001 | DGI ØSTJY | 0137AT | 25 m | 1:35.46 | |
54 | 807 | Sørensen Simon Sejer | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:35.85 | ||
55 | 479 | Hansen Kasper | 2004 | DGI NORDJY | 0439AP | 25 m | 1:36.76 | |
56 | 291 | Andersen Mathias Løth | 2007 | DGI SYDØST | 0709AC | 25 m | 1:37.05 | |
57 | 732 | Laustsen Jakob | 2003 | DGI ØSTJY | 0351AS | 25 m | 1:37.43 | |
58 | 694 | Højrup Thomas Emil | 2007 | DGI ØSTJY | 0757AI | 25 m | 1:37.75 | |
59 | 129 | Cline Jonathan | 2005 | DGI FYN | 0543AK | 25 m | 1:38.55 | |
60 | 556 | Stenger Claes | 2005 | DGI NORDJY | 0509AN | 25 m | 1:39.95 | |
61 | 421 | Kongstad Theodor | 2006 | DGI STORST | 0613AE | 25 m | 1:42.98 | |
62 | 734 | Lemming Rasmus Thulstrup | 2005 | DGI ØSTJY | 0517AJ | 25 m | 1:44.97 | |
63 | 230 | Schou Noah | 2005 | DGI FYN | 0513AP | 25 m | 1:45.20 | |
64 | 54 | Åkerlind Silas | 2005 | DGI S.JYL | 0551AC | 25 m | 1:46.98 | |
65 | 26 | Johansen Rasmus | 2005 | DGI S.JYL | 25 m | 1:47.07 | ||
66 | 185 | Kristiansen Jonas Elving | 2006 | DGI FYN | 0639AK | 25 m | 1:47.69 | |
67 | 754 | Nielsen Jeppe Lilliendahl | 2006 | DGI ØSTJY | 0613AN | 25 m | 1:49.23 | |
68 | 795 | Storm Marinus | 2006 | DGI ØSTJY | 0665AK | 25 m | 1:49.39 | |
69 | 289 | Andersen Magne | 2007 | DGI SYDØST | 0787AD | 25 m | 1:52.33 | |
70 | 602 | Bach Mathias | 2005 | DGI ØSTJY | 0599AN | 25 m | 1:52.66 | |
71 | 883 | Præstegaard Nordin Max | 2005 | DGI ØSTJY | 0597AK | 25 m | 1:53.29 | |
72 | 371 | Pedersen Christian R | 2003 | DGI SYDØST | 0395AQ | 25 m | 1:54.03 | |
73 | 522 | Nielsen Malthe Kobber | 2005 | DGI NORDJY | 0515AG | 25 m | 1:54.04 | |
74 | 227 | Rose Jonas | 2004 | DGI FYN | 25 m | 2:03.19 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 06 marts 2018 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 21:21 |
Løb 29, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 467 | Hole Mary Folkedal | 2001 | DGI NORDJY | 0136BE | 25 m | 1:06.84 | |
2 | 420 | Jensen Nicole | 1996 | DGI STORST | 9656AB | 25 m | 1:10.21 | |
3 | 427 | Nielsen Sofie | 2003 | DGI STORST | 0324AU | 25 m | 1:10.69 | |
4 | 392 | Sørensen Trine G. | 1997 | DGI SYDØST | 9752AR | 25 m | 1:13.97 | |
5 | 309 | Fevre Sofie Le | 2004 | DGI SYDØST | 0448AX | 25 m | 1:14.06 | |
6 | 856 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | DGI MIDTJY | 0692AD | 25 m | 1:14.76 | |
7 | 761 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | DGI ØSTJY | 9844AJ | 25 m | 1:16.01 | |
8 | 196 | Martinussen Janni | 2001 | DGI FYN | 0186AE | 25 m | 1:17.51 | |
9 | 20 | Hansen Katrine Risberg | 2001 | DGI S.JYL | 0104AU | 25 m | 1:17.63 | |
10 | 549 | Lindberg Sille | 2003 | DGI NORDJY | 0348BB | 25 m | 1:18.65 | |
11 | 581 | Thomsen Thea Holm | 2003 | DGI NORDJY | 0328AP | 25 m | 1:19.79 | |
12 | 12 | Erdmann Cheyenne | 2004 | DGI S.JYL | 0282BA | 25 m | 1:21.28 | |
13 | 561 | Hansen Emilie Sofie | 2001 | DGI NORDJY | 0168BE | 25 m | 1:22.88 | |
14 | 827 | Esbensen Marie Graff | 2003 | DGI MIDTJY | 0336AT | 25 m | 1:23.20 | |
15 | 764 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | DGI ØSTJY | 9956AE | 25 m | 1:23.90 | |
16 | 340 | Jensen Sarah Hygum | 1998 | DGI SYDØST | 9896BD | 25 m | 1:25.37 | |
17 | 349 | Laursen Manja | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 1:26.76 | ||
18 | 822 | Wienke Julie Liao | 2003 | DGI ØSTJY | 0308AP | 25 m | 1:27.26 | |
19 | 493 | Højbak Mathilde | 2003 | DGI NORDJY | 0392BG | 25 m | 1:29.53 | |
20 | 790 | Sode-Carlsen Selma | 2003 | DGI ØSTJY | 0388BC | 25 m | 1:29.66 | |
21 | 621 | Christiansen Anne K. | 2004 | DGI ØSTJY | 0416AR | 25 m | 1:30.00 | |
22 | 689 | Hornbæk Josefine | 2004 | DGI ØSTJY | 0448AJ | 25 m | 1:30.00 | |
23 | 612 | Bukballe Maja Brandi | 2002 | DGI ØSTJY | 0232AW | 25 m | 1:30.25 | |
24 | 333 | Jacobsen Signe Holst | 2007 | DGI SYDØST | 0794AG | 25 m | 1:30.58 | |
25 | 691 | Høgfeldt Cecilie | 2002 | DGI ØSTJY | 0208BC | 25 m | 1:31.56 | |
26 | 195 | Madsen Sophie Møller | 2005 | DGI FYN | 25 m | 1:33.43 | ||
27 | 180 | Knudsen Nathalie | 2003 | DGI FYN | 0316AU | 25 m | 1:34.54 | |
28 | 767 | Pedersen Trine Ydemann | 2003 | DGI ØSTJY | 0302AX | 25 m | 1:34.94 | |
29 | 465 | Brandt Allie F. | 2004 | DGI NORDJY | 0484AP | 25 m | 1:35.80 | |
30 | 43 | Petersen Ida | 1999 | DGI S.JYL | 9928BC | 25 m | 1:36.14 | |
31 | 296 | Baltersen Mathilde | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 1:36.26 | ||
32 | 388 | Sørensen Cecilie | 2003 | DGI SYDØST | 0338AW | 25 m | 1:36.50 | |
33 | 617 | Bøllingtoft Benedikte | 2003 | DGI ØSTJY | 0346BC | 25 m | 1:36.90 | |
34 | 782 | Schou Katrine | 2003 | DGI ØSTJY | 0312BA | 25 m | 1:37.96 | |
35 | 119 | Blyn Naya | 2004 | DGI FYN | 0484AV | 25 m | 1:39.22 | |
36 | 365 | Nielsen Mathilde | 2002 | DGI SYDØST | 0244AZ | 25 m | 1:39.58 | |
37 | 28 | Keller Sofie | 2005 | DGI S.JYL | 0512AY | 25 m | 1:40.50 | |
38 | 812 | Tilsted Ida | 2004 | DGI ØSTJY | 0488AP | 25 m | 1:40.59 | |
39 | 353 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | DGI SYDØST | 0566AD | 25 m | 1:40.71 | |
40 | 117 | Bernsdorf Anna Dora | 2006 | DGI FYN | 25 m | 1:42.38 | ||
41 | 598 | Andersen Jane | 2004 | DGI ØSTJY | 0476AR | 25 m | 1:46.16 | |
42 | 677 | Hansen Maria Windahl | 1998 | DGI ØSTJY | 9844BD | 25 m | 1:46.16 | |
43 | 249 | Øhlenschlager Lærke Jul | 2004 | DGI FYN | 0498AR | 25 m | 1:46.96 | |
44 | 622 | Christiansen Olga K. | 2006 | DGI ØSTJY | 0678AH | 25 m | 1:50.00 | |
45 | 766 | Pedersen Rikke Ydemann | 2006 | DGI ØSTJY | 0674AG | 25 m | 1:50.42 | |
46 | 721 | Kristensen Freya Knop | 2005 | DGI ØSTJY | 0572AS | 25 m | 1:51.56 | |
47 | 616 | Bøgedal Cathleen | 2005 | DGI ØSTJY | 0592AX | 25 m | 1:58.00 | |
48 | 244 | Thomsen Ea | 2001 | DGI FYN | 0158BE | 25 m | 1:59.76 | |
49 | 813 | Tilsted Olivia | 2006 | DGI ØSTJY | 0668AF | 25 m | 1:59.80 | |
50 | 777 | Rosenven Emma | 2004 | DGI ØSTJY | 0462AQ | 25 m | 2:07.19 | |
51 | 763 | Pedersen Emma Holtz | 2006 | DGI ØSTJY | 0678AR | 25 m | 2:12.35 | |
52 | 599 | Andersen Marie Loft | 2007 | DGI ØSTJY | 0712AK | 25 m | 2:16.19 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 06 marts 2018 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 21:21 |
Løb 30, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2 | Ravn Philip Andersen | 2002 | DGI S.JYL | 0241AL | 25 m | 1:01.68 | |
2 | 470 | Thomsen Morten Kolbe | 2001 | DGI NORDJY | 0149AD | 25 m | 1:06.08 | |
3 | 34 | Matzen Svend | 1999 | DGI S.JYL | 9973AS | 25 m | 1:07.71 | |
4 | 566 | Kristensen Jonathan L | 2000 | DGI NORDJY | 0037AH | 25 m | 1:07.79 | |
5 | 757 | Nielsen Steffen Trier | 1996 | DGI ØSTJY | 9611AS | 25 m | 1:09.63 | |
6 | 686 | Hjortshøj Stefan | 1988 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:10.33 | ||
7 | 339 | Jensen Rasmus D. | 1998 | DGI SYDØST | 9897AN | 25 m | 1:11.35 | |
8 | 557 | Toft Jacob | 2003 | DGI NORDJY | 0357AK | 25 m | 1:12.25 | |
9 | 540 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | DGI NORDJY | 0119AR | 25 m | 1:15.21 | |
10 | 160 | Johansen Daniel | 1997 | DGI FYN | 25 m | 1:15.34 | ||
11 | 16 | Hansen Dennis | 2002 | DGI S.JYL | 0205AS | 25 m | 1:15.53 | |
12 | 802 | Sørensen Jonas | 1995 | DGI ØSTJY | 9505AR | 25 m | 1:20.40 | |
13 | 781 | Schmidt Magnus Andersen | 2002 | DGI ØSTJY | 0227AS | 25 m | 1:20.95 | |
14 | 207 | Nedergaard Christoffer | 1995 | DGI FYN | 9565AS | 25 m | 1:21.43 | |
15 | 208 | Nejmann Jonathan | 2004 | DGI FYN | 0423AO | 25 m | 1:21.69 | |
16 | 586 | Jensen Kris | 2004 | DGI NORDJY | 0489AK | 25 m | 1:22.46 | |
17 | 369 | Olsen Asger Als | 2004 | DGI SYDØST | 0461AJ | 25 m | 1:24.25 | |
18 | 316 | Gold Anton | 2002 | DGI SYDØST | 0235AS | 25 m | 1:24.41 | |
19 | 145 | Hartung Sebastian | 2003 | DGI FYN | 0321AP | 25 m | 1:24.78 | |
20 | 564 | Justesen Frederik P | 2003 | DGI NORDJY | 0383AL | 25 m | 1:25.56 | |
21 | 866 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | DGI MIDTJY | 0475AK | 25 m | 1:25.75 | |
22 | 366 | Nissen Andreas | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 1:26.06 | ||
23 | 620 | Christensen Oliver K. | 2004 | DGI ØSTJY | 0429AO | 25 m | 1:26.78 | |
24 | 529 | Mejdahl Jens | 2003 | DGI NORDJY | 0327AR | 25 m | 1:26.90 | |
25 | 9 | Dammose Oskar Trans | 2005 | DGI S.JYL | 0549AO | 25 m | 1:27.57 | |
26 | 184 | Kristianse Mathias Elving | 2004 | DGI FYN | 0445AQ | 25 m | 1:29.03 | |
27 | 608 | Brinck Mikkel | 2003 | DGI ØSTJY | 0313AQ | 25 m | 1:30.82 | |
28 | 542 | Haunstrup Victor | 2003 | DGI NORDJY | 0399AM | 25 m | 1:32.58 | |
29 | 510 | Skou Eigil Midboe | 2006 | DGI NORDJY | 0671AJ | 25 m | 1:34.35 | |
30 | 364 | Nielsen Kristian | 2005 | DGI SYDØST | 0589AH | 25 m | 1:35.11 | |
31 | 38 | Nissen Lukas | 2006 | DGI S.JYL | 0651AJ | 25 m | 1:35.25 | |
32 | 571 | Moeslund Klaus | 1968 | DGI NORDJY | 6857AA | 25 m | 1:35.31 | |
33 | 171 | Jørgensen Michael | 1981 | DGI FYN | 8199AA | 25 m | 1:36.17 | |
34 | 539 | Elvensø Jeppe Borgen | 2003 | DGI NORDJY | 0379AR | 25 m | 1:36.68 | |
35 | 641 | Gadegaard Frederik | 2005 | DGI ØSTJY | 0591AK | 25 m | 1:36.72 | |
36 | 744 | Mogensen Lukas | 2005 | DGI ØSTJY | 0519AM | 25 m | 1:37.00 | |
37 | 223 | Rasmussen Johannes Fammé | 2004 | DGI FYN | 25 m | 1:38.32 | ||
38 | 601 | Andreassen Laurits | 2002 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:38.92 | ||
39 | 474 | Qvesel Mathias | 2004 | DGI NORDJY | 0423AR | 25 m | 1:41.54 | |
40 | 362 | Monberg Nikolas Dybbøl | 2003 | DGI SYDØST | 0307AS | 25 m | 1:41.64 | |
41 | 746 | Mortensen Mikkel O. | 2003 | DGI ØSTJY | 0319AP | 25 m | 1:42.44 | |
42 | 588 | Johansen Mathias | 2005 | DGI NORDJY | 0543AI | 25 m | 1:44.72 | |
43 | 613 | Bukballe Simon Brandi | 2006 | DGI ØSTJY | 0661AN | 25 m | 1:50.79 | |
44 | 762 | Pedersen Elias Alminde | 2006 | DGI ØSTJY | 0627AB | 25 m | 1:52.12 | |
45 | 780 | Schaarup Christian | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:55.50 | ||
46 | 683 | Heningsen Sophus | 2007 | DGI ØSTJY | 0789AA | 25 m | 2:00.00 | |
47 | 192 | Løkke Andreas | 2006 | DGI FYN | 25 m | 2:03.89 | ||
48 | 729 | Laursen Andreas | 2006 | DGI ØSTJY | 0613AM | 25 m | 2:10.00 | |
49 | 793 | Stidsen Emil | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:15.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 06 marts 2018 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 21:21 |
Løb 31, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 328 | Harpøth Julia | 2002 | DGI SYDØST | 0208AX | 25 m | 35.64 | |
2 | 98 | Østergaard Mathilde | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 36.58 | ||
3 | 570 | Meinert Maja | 2001 | DGI NORDJY | 0118AO | 25 m | 37.11 | |
4 | 466 | Hole Johanne Folkedahl | 2000 | DGI NORDJY | 0082BH | 25 m | 37.39 | |
5 | 13 | Fink Julie | 2001 | DGI S.JYL | 0124AP | 25 m | 38.29 | |
6 | 297 | Brændgaard Frederikke | 2001 | DGI SYDØST | 0172BA | 25 m | 38.94 | |
7 | 558 | Troldborg Ida | 2003 | DGI NORDJY | 0372AS | 25 m | 39.06 | |
8 | 358 | Lund Karen Krogh | 1996 | DGI SYDØST | 9616AX | 25 m | 39.17 | |
9 | 560 | Byrgesen Amalie Falk | 1999 | DGI NORDJY | 9904AT | 25 m | 39.23 | |
10 | 426 | Møller Lærke | 2005 | DGI STORST | 0578AN | 25 m | 39.47 | |
11 | 619 | Christensen Caroline | 2004 | DGI ØSTJY | 0464AV | 25 m | 39.49 | |
12 | 197 | Martinussen Julie | 1997 | DGI FYN | 9736AS | 25 m | 39.55 | |
13 | 429 | Petersen Anna Lind | 2004 | DGI STORST | 0488AE | 25 m | 39.69 | |
14 | 829 | Andersen Julie B. | 2002 | DGI MIDTJY | 0214AS | 25 m | 39.84 | |
15 | 141 | Haffejee Nadja Skov | 1998 | DGI FYN | 25 m | 39.90 | ||
16 | 839 | Bjørn Weronika L. | 2005 | DGI MIDTJY | 0524AG | 25 m | 39.91 | |
17 | 828 | Riis Agnete | 2003 | DGI MIDTJY | 0308AW | 25 m | 40.07 | |
18 | 248 | Ussing Ella | 2004 | DGI FYN | 0402AS | 25 m | 40.99 | |
19 | 88 | Kruse Freja | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 41.15 | ||
20 | 336 | Jakobsen Sofie Hjorth | 2005 | DGI SYDØST | 0586AO | 25 m | 41.61 | |
21 | 835 | Kristensen Ida | 2004 | DGI MIDTJY | 0412AR | 25 m | 41.99 | |
22 | 877 | Mortensen Frederikke | 2003 | DGI STORKB | 0388BD | 25 m | 42.40 | |
23 | 398 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | DGI SYDØST | 0538AB | 25 m | 42.60 | |
24 | 36 | Muusmann Jette | 2005 | DGI S.JYL | 0532AO | 25 m | 42.62 | |
25 | 870 | Bernack Marie | 2003 | DGI STORKB | 0376AN | 25 m | 42.70 | |
26 | 82 | Hall Maria | 2003 | DGI SYDVE | 25 m | 42.78 | ||
27 | 562 | Høeg Louise | 2003 | DGI NORDJY | 0324AR | 25 m | 42.91 | |
28 | 363 | Mortensen Emilie | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 43.03 | ||
29 | 14 | Gamisheva Kalina | 2008 | DGI S.JYL | 0842AA | 25 m | 43.13 | |
30 | 833 | Jensen Karen Moos | 2003 | DGI MIDTJY | 0324AM | 25 m | 43.30 | |
31 | 534 | Andersen Cathrine Boe | 2001 | DGI NORDJY | 0148BC | 25 m | 43.47 | |
32 | 352 | Leiszner Emilia Juhl | 2002 | DGI SYDØST | 0288AJ | 25 m | 43.49 | |
33 | 137 | Frikke-Salling Amalie | 2002 | DGI FYN | 25 m | 43.52 | ||
34 | 381 | Schousboe Rosa Marie | 2005 | DGI SYDØST | 0578AJ | 25 m | 43.65 | |
35 | 469 | Kokholm Sara | 2005 | DGI NORDJY | 0574AS | 25 m | 43.84 | |
36 | 489 | Horsbøll Sofie | 2002 | DGI NORDJY | 0266BA | 25 m | 44.11 | |
37 | 24 | Johannsen Emma Lundorff | 2003 | DGI S.JYL | 0368AS | 25 m | 44.18 | |
38 | 167 | Julsgaard Anna Rahbek | 2004 | DGI FYN | 0478AZ | 25 m | 44.44 | |
39 | 808 | Sørensen Sofie Skovgaard | 2004 | DGI ØSTJY | 0418AV | 25 m | 44.58 | |
40 | 543 | Helt Therese J | 2006 | DGI NORDJY | 0658AK | 25 m | 44.65 | |
41 | 799 | Søderberg Caroline Buhl | 2003 | DGI ØSTJY | 0338AZ | 25 m | 45.02 | |
42 | 614 | Bundgaard-Laursen Rosa | 2003 | DGI ØSTJY | 0364BE | 25 m | 45.03 | |
43 | 231 | Schwertfeger Freja | 2004 | DGI FYN | 0402AW | 25 m | 45.06 | |
44 | 580 | Sørensen Maja M S | 2004 | DGI NORDJY | 0448AR | 25 m | 45.15 | |
45 | 788 | Skjøde Miia | 2003 | DGI ØSTJY | 0374BB | 25 m | 45.24 | |
46 | 31 | Kristensen Amalie Hede | 2005 | DGI S.JYL | 0512AZ | 25 m | 45.33 | |
47 | 625 | Danielsen Mette Ø | 1975 | DGI ØSTJY | 7578AA | 25 m | 45.62 | |
48 | 394 | Thorsgaard Freya | 2006 | DGI SYDØST | 0658AN | 25 m | 45.64 | |
49 | 136 | Fogt Anika | 2002 | DGI FYN | 0286BB | 25 m | 45.72 | |
50 | 92 | Nielsen Lærke Aagaard | 2003 | DGI SYDVE | 25 m | 45.78 | ||
51 | 640 | Frimer Sofie | 2004 | DGI ØSTJY | 0426AR | 25 m | 46.12 | |
52 | 674 | Hagensen Karen K. H. | 2004 | DGI ØSTJY | 0424AR | 25 m | 46.12 | |
53 | 187 | Larsen Fanny Blomgren | 2004 | DGI FYN | 0484AW | 25 m | 46.19 | |
54 | 19 | Hansen Katrine | 2000 | DGI S.JYL | 0082BF | 25 m | 46.58 | |
55 | 375 | Rasmussen Martine | 2000 | DGI SYDØST | 0062BH | 25 m | 46.71 | |
56 | 691 | Høgfeldt Cecilie | 2002 | DGI ØSTJY | 0208BC | 25 m | 46.88 | |
57 | 131 | Duus Freja | 2005 | DGI FYN | 25 m | 47.28 | ||
58 | 249 | Øhlenschlager Lærke Jul | 2004 | DGI FYN | 0498AR | 25 m | 47.30 | |
59 | 334 | Jakob Anne Mette Nørmmark | 2002 | DGI SYDØST | 25 m | 47.31 | ||
60 | 348 | Laursen Amalie | 2001 | DGI SYDØST | 0166BC | 25 m | 47.53 | |
61 | 791 | Stengaard Tilde Frøsig | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 47.61 | ||
62 | 122 | Brunsbjerg Esther V | 2003 | DGI FYN | 25 m | 47.65 | ||
63 | 329 | Harpøth Stella | 2006 | DGI SYDØST | 0656AH | 25 m | 47.71 | |
64 | 708 | Jørgensen Signe D. | 2002 | DGI ØSTJY | 0224AV | 25 m | 47.76 | |
65 | 716 | Knudsen Linea Theilgaard | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 47.99 | ||
66 | 302 | Buch Kirstine | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 48.03 | ||
67 | 842 | Jørgensen Stine Skipper | 2005 | DGI MIDTJY | 0582AV | 25 m | 48.19 | |
68 | 190 | Lillelund Live Andrea | 2005 | DGI FYN | 0504XA | 25 m | 48.25 | |
69 | 768 | Persson Linnea | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 48.41 | ||
70 | 514 | Thorsted Marie Elisabeth | 2006 | DGI NORDJY | 0678AL | 25 m | 48.53 | |
71 | 697 | Jacobsen Josephine Liis | 2005 | DGI ØSTJY | 0528AU | 25 m | 49.15 | |
72 | 383 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | DGI SYDØST | 0672AM | 25 m | 49.41 | |
73 | 497 | Madsen Caroline | 2005 | DGI NORDJY | 0568AX | 25 m | 49.66 | |
74 | 528 | Søndergaard Marie | 2005 | DGI NORDJY | 0556AX | 25 m | 49.87 | |
75 | 347 | Larsen Silja | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 49.93 | ||
76 | 692 | Høgh Karoline | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 49.97 | ||
77 | 10 | Dauberg Feliza | 2004 | DGI S.JYL | 25 m | 50.07 | ||
78 | 374 | Rasmussen Johanne | 2003 | DGI SYDØST | 0318BD | 25 m | 50.07 | |
79 | 872 | Grøndahl Signe | 2003 | DGI STORKB | 0392AT | 25 m | 50.29 | |
80 | 51 | Wiege Ellen Marie | 2003 | DGI S.JYL | 25 m | 50.31 | ||
81 | 324 | Hansen Maiken | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 50.41 | ||
82 | 523 | Jacobsen Sarah Storm | 2006 | DGI NORDJY | 0644AO | 25 m | 50.95 | |
83 | 217 | Pedersen Siff | 2003 | DGI FYN | 25 m | 51.02 | ||
84 | 44 | Poulsen Sine | 2002 | DGI S.JYL | 25 m | 51.09 | ||
85 | 87 | Keulen Femke Iris | 2005 | DGI SYDVE | 25 m | 51.13 | ||
86 | 373 | Rasmussen Annemone | 2006 | DGI SYDØST | 0674AC | 25 m | 51.15 | |
87 | 607 | Borch Sofie Egeberg | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 51.17 | ||
88 | 699 | Jacobsen Mikkeline Liis | 2007 | DGI ØSTJY | 0788AJ | 25 m | 51.19 | |
89 | 825 | Østergaard Stine | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 51.83 | ||
90 | 220 | Ragner Serine | 2006 | DGI FYN | 0624AM | 25 m | 52.28 | |
91 | 876 | Kongsfelt Lærke | 2003 | DGI STORKB | 0302BC | 25 m | 52.36 | |
92 | 468 | Jensen Ida | 2006 | DGI NORDJY | 0682AQ | 25 m | 52.76 | |
93 | 359 | Madsen Josephine Maja | 2005 | DGI SYDØST | 0568AY | 25 m | 52.90 | |
94 | 143 | Hansen Monique Thorbech | 2007 | DGI FYN | 0772AN | 25 m | 52.94 | |
95 | 750 | Mørup Ida | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 53.05 | ||
96 | 30 | Knudsen Isabella | 2004 | DGI S.JYL | 0406BB | 25 m | 53.24 | |
97 | 857 | Christiansen Mille | 2006 | DGI MIDTJY | 0664AS | 25 m | 53.46 | |
98 | 293 | Augustesen Sille | 2008 | DGI SYDØST | 0824AB | 25 m | 54.13 | |
99 | 769 | Pjengaard Vibe | 2003 | DGI ØSTJY | 0318BF | 25 m | 54.57 | |
100 | 154 | Jensen Alberte | 1999 | DGI FYN | 25 m | 54.65 | ||
101 | 138 | Funder Freja | 2002 | DGI FYN | 0254BE | 25 m | 54.78 | |
102 | 1 | Andersen Anna Mai | 2006 | DGI S.JYL | 25 m | 54.84 | ||
103 | 40 | Olesen Sofie Skibelund | 2007 | DGI S.JYL | 0784AB | 25 m | 54.84 | |
104 | 475 | Schmidt Luna | 2001 | DGI NORDJY | 0156BE | 25 m | 54.96 | |
105 | 873 | Guldmann Emma | 2005 | DGI STORKB | 0572AW | 25 m | 55.13 | |
106 | 880 | Pedersen Asta Edelbo | 2006 | DGI STORKB | 0618AQ | 25 m | 55.13 | |
107 | 176 | Klæsøe Celina | 2006 | DGI FYN | 0662AQ | 25 m | 55.20 | |
108 | 494 | Khelil Sara | 2003 | DGI NORDJY | 0356BF | 25 m | 55.86 | |
109 | 521 | Michaelsen Nikoline P. | 2007 | DGI NORDJY | 0732AM | 25 m | 56.10 | |
110 | 816 | Waltoft Mai Lindum | 2007 | DGI ØSTJY | 0786AF | 25 m | 56.31 | |
111 | 121 | Broch Aya Marie Juel | 2006 | DGI FYN | 0674AU | 25 m | 56.54 | |
112 | 91 | Marcher Luna | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 57.67 | ||
113 | 512 | Thomassen Astrid O. | 2007 | DGI NORDJY | 0796AK | 25 m | 57.75 | |
114 | 161 | Johansen Frederikke | 2003 | DGI FYN | 0366BE | 25 m | 58.40 | |
115 | 170 | Jørgensen Karoline | 2007 | DGI FYN | 0774AG | 25 m | 58.79 | |
116 | 545 | Jeppesen Sofie | 2007 | DGI NORDJY | 0788AN | 25 m | 58.92 | |
117 | 752 | Mørup Mathilde | 2007 | DGI ØSTJY | 0736AN | 25 m | 59.04 | |
118 | 495 | Larsen Nora | 2004 | DGI NORDJY | 0454BC | 25 m | 59.25 | |
119 | 342 | Klausen Simone Trekær | 2007 | DGI SYDØST | 0764AC | 25 m | 59.45 | |
120 | 4 | Andresen Wencke | 2005 | DGI S.JYL | 25 m | 59.81 | ||
121 | 33 | Liljensøe Tilde | 2005 | DGI S.JYL | 25 m | 59.98 | ||
122 | 22 | Holm Steffanie | 2002 | DGI S.JYL | 25 m | 1:02.34 | ||
123 | 737 | Lund Lea Skjærris | 2008 | DGI ØSTJY | 0826AH | 25 m | 1:02.98 | |
124 | 240 | Sørensen Sofie Søgaard | 2007 | DGI FYN | 25 m | 1:04.56 | ||
125 | 722 | Kristensen Frida Knop | 2009 | DGI ØSTJY | 0958AA | 25 m | 1:05.76 | |
126 | 139 | Funder Olivia | 2006 | DGI FYN | 0668AT | 25 m | 1:06.17 | |
127 | 390 | Sørensen Kirstine Sabroe | 2008 | DGI SYDØST | 0884AD | 25 m | 1:07.81 | |
128 | 410 | Boholm Emilie Lyngfeldt | 2008 | DGI STORST | 0834AB | 25 m | 1:10.02 | |
129 | 49 | Træger Lotta | 2008 | DGI S.JYL | 25 m | 1:10.09 | ||
130 | 321 | Hansen Amalie Fynbo | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 1:11.16 | ||
131 | 116 | Bernsdorf Alma | 2008 | DGI FYN | 25 m | 1:19.30 | ||
132 | 188 | Lerche Smilla | 2008 | DGI FYN | 25 m | 1:19.65 | ||
133 | 301 | Brødsgaard Laura | 2007 | DGI SYDØST | 0798AG | 25 m | ||
134 | 344 | Kristensen Anna Lis | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 06 marts 2018 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 21:21 |
Løb 32, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 76 | Christiansen Michael | 1982 | DGI SYDVE | 25 m | 32.71 | ||
2 | 874 | Jakobsen Joakim | 1994 | DGI STORKB | 9409AA | 25 m | 33.52 | |
3 | 412 | Eibye Viktor | 2001 | DGI STORST | 0175AS | 25 m | 33.76 | |
4 | 323 | Hansen Andreas | 2001 | DGI SYDØST | 0195AF | 25 m | 33.81 | |
5 | 565 | Jørgensen Rasmus Hoffmann | 1998 | DGI NORDJY | 9807AK | 25 m | 33.81 | |
6 | 868 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | DGI MIDTJY | 0117AJ | 25 m | 34.39 | |
7 | 684 | Henriksen Niclas | 1997 | DGI ØSTJY | 9791AH | 25 m | 35.28 | |
8 | 356 | Lund Hannibal Krogh | 1993 | DGI SYDØST | 9343AO | 25 m | 35.47 | |
9 | 508 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | DGI NORDJY | 0369AF | 25 m | 35.48 | |
10 | 589 | Kjær Matias | 2002 | DGI NORDJY | 0203AP | 25 m | 35.70 | |
11 | 502 | Delaney Dion Drejer | 2003 | DGI NORDJY | 0327AL | 25 m | 35.77 | |
12 | 437 | Vestergaard Noel Sander | 2003 | DGI STORST | 0345AO | 25 m | 36.11 | |
13 | 385 | Sønderskov Thomas | 1974 | DGI SYDØST | 7415AA | 25 m | 36.40 | |
14 | 6 | Carlsen Nikolaj | 2002 | DGI S.JYL | 25 m | 36.51 | ||
15 | 809 | Thaarup Casper | 1987 | DGI ØSTJY | 8785AD | 25 m | 37.51 | |
16 | 515 | Valbjørn David Tuan V. | 2002 | DGI NORDJY | 0229AQ | 25 m | 37.81 | |
17 | 355 | Lund Halfdan Krogh | 2002 | DGI SYDØST | 0287AF | 25 m | 37.85 | |
18 | 846 | Nielsen Mathias M. | 2002 | DGI MIDTJY | 0233AL | 25 m | 37.87 | |
19 | 473 | Kristensen Thomas Jon | 2000 | DGI NORDJY | 0035AU | 25 m | 38.05 | |
20 | 232 | Stender Christian | 1999 | DGI FYN | 9923AQ | 25 m | 38.21 | |
21 | 29 | Kjærsgaard Marius V. | 2004 | DGI S.JYL | 0464AI | 25 m | 38.31 | |
22 | 576 | Pedersen Oliver | 2003 | DGI NORDJY | 0317AJ | 25 m | 38.35 | |
23 | 728 | Lauritsen Elias | 2000 | DGI ØSTJY | 0073AS | 25 m | 38.46 | |
24 | 472 | Kristensen Marius | 2003 | DGI NORDJY | 0319AN | 25 m | 38.54 | |
25 | 354 | Livbjerg Kasper | 1998 | DGI SYDØST | 9881AR | 25 m | 38.58 | |
26 | 509 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | DGI NORDJY | 0411AC | 25 m | 39.46 | |
27 | 304 | Dam Mikkel | 2002 | DGI SYDØST | 0227AO | 25 m | 39.57 | |
28 | 789 | Snoghøj Viktor | 2002 | DGI ØSTJY | 0249AN | 25 m | 39.83 | |
29 | 642 | Gaur Jonas | 2005 | DGI ØSTJY | 0581AK | 25 m | 39.87 | |
30 | 861 | Nelander Theis | 2005 | DGI MIDTJY | 0557AC | 25 m | 40.15 | |
31 | 313 | Ellehauge Anders | 1992 | DGI SYDØST | 9211AK | 25 m | 40.24 | |
32 | 811 | Thyssen Jesper | 1995 | DGI ØSTJY | 25 m | 40.27 | ||
33 | 483 | Nielsen Jimmy | 2003 | DGI NORDJY | 0325AE | 25 m | 40.39 | |
34 | 859 | Jensen Kasper | 2005 | DGI MIDTJY | 0559AJ | 25 m | 40.42 | |
35 | 114 | Andersen Mads Toft | 2002 | DGI FYN | 0205AT | 25 m | 40.44 | |
36 | 203 | Munk Emil | 1999 | DGI FYN | 25 m | 40.53 | ||
37 | 574 | Pedersen Mikkel | 2004 | DGI NORDJY | 0403AJ | 25 m | 40.85 | |
38 | 221 | Rasmussen Christian | 2003 | DGI FYN | 0359AS | 25 m | 40.89 | |
39 | 644 | G-Rasmussen Mathias | 2001 | DGI ØSTJY | 0103AT | 25 m | 40.91 | |
40 | 563 | Iversen Malte P | 2004 | DGI NORDJY | 0403AN | 25 m | 41.06 | |
41 | 615 | Busk Noah | 2004 | DGI ØSTJY | 0433AQ | 25 m | 41.28 | |
42 | 148 | Holgersen Anders Lund | 2000 | DGI FYN | 0017AS | 25 m | 41.51 | |
43 | 133 | Fig Lucas | 2002 | DGI FYN | 25 m | 41.61 | ||
44 | 158 | Jepsen Magnus | 2004 | DGI FYN | 0495AO | 25 m | 41.62 | |
45 | 541 | Grøn Rasmus | 1999 | DGI NORDJY | 9993AS | 25 m | 41.69 | |
46 | 287 | Ahrendsen Jonas | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 42.22 | ||
47 | 153 | Jakobsen Lasse | 2000 | DGI FYN | 0037AU | 25 m | 42.29 | |
48 | 606 | Bjerregaard Nicolai Ø | 2001 | DGI ØSTJY | 0137AT | 25 m | 43.65 | |
49 | 52 | Winther Emil | 2006 | DGI S.JYL | 0661AC | 25 m | 43.69 | |
50 | 685 | Hjerrild Asbjørn | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 43.71 | ||
51 | 224 | Rasmussen Lauge | 2003 | DGI FYN | 25 m | 43.75 | ||
52 | 397 | West Jasper Balle | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 43.92 | ||
53 | 464 | Kristensen Karl Anton | 2005 | DGI NORDJY | 0563AF | 25 m | 44.10 | |
54 | 693 | Høgh Nikolaj | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 44.43 | ||
55 | 551 | Mølgaard Mads | 2006 | DGI NORDJY | 0657AM | 25 m | 44.51 | |
56 | 362 | Monberg Nikolas Dybbøl | 2003 | DGI SYDØST | 0307AS | 25 m | 44.65 | |
57 | 547 | Larsen Bastian Stausholm | 2005 | DGI NORDJY | 0555AO | 25 m | 44.82 | |
58 | 755 | Nielsen Mads Lilliendahl | 2002 | DGI ØSTJY | 0247AS | 25 m | 45.38 | |
59 | 746 | Mortensen Mikkel O. | 2003 | DGI ØSTJY | 0319AP | 25 m | 45.47 | |
60 | 709 | Kejser Sander | 2003 | DGI ØSTJY | 0325AR | 25 m | 45.96 | |
61 | 86 | Holdt Frederik | 2003 | DGI SYDVE | 25 m | 46.04 | ||
62 | 631 | Faarup Philllip Bols | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 46.41 | ||
63 | 719 | Kollerup Lucas | 2004 | DGI ØSTJY | 0433AP | 25 m | 46.45 | |
64 | 601 | Andreassen Laurits | 2002 | DGI ØSTJY | 25 m | 47.17 | ||
65 | 628 | Dirdal Magnus Linaa | 2005 | DGI ØSTJY | 0503AL | 25 m | 47.25 | |
66 | 74 | Christensen Lukas Bonde | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 47.34 | ||
67 | 15 | Gløersen Finn | 1966 | DGI S.JYL | 25 m | 47.51 | ||
68 | 866 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | DGI MIDTJY | 0475AK | 25 m | 47.80 | |
69 | 181 | Kortegård Laurits Egdal | 2004 | DGI FYN | 25 m | 48.13 | ||
70 | 216 | Pedersen Mikkel | 2004 | DGI FYN | 25 m | 48.23 | ||
71 | 243 | Termansen Xander | 2005 | DGI FYN | 0581AJ | 25 m | 48.28 | |
72 | 637 | Frimand Esben | 2006 | DGI ØSTJY | 0657AE | 25 m | 48.39 | |
73 | 45 | Schmidt Alexander | 2004 | DGI S.JYL | 0453AR | 25 m | 48.72 | |
74 | 675 | Hald Andreas Skovgaard | 2006 | DGI ØSTJY | 0651AM | 25 m | 49.02 | |
75 | 786 | Skammelsen Søren Grøn | 2004 | DGI ØSTJY | 0477AM | 25 m | 49.44 | |
76 | 553 | Porsborg Sebastian | 2007 | DGI NORDJY | 0797AH | 25 m | 49.53 | |
77 | 200 | Mortensen Kristoffer | 2005 | DGI FYN | 25 m | 49.74 | ||
78 | 290 | Andersen Magnus | 2005 | DGI SYDØST | 0579AF | 25 m | 50.58 | |
79 | 357 | Lund Johannes | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 50.76 | ||
80 | 215 | Pedersen Alexander | 2006 | DGI FYN | 25 m | 50.85 | ||
81 | 18 | Hansen Henrik | 2005 | DGI S.JYL | 0571AM | 25 m | 51.05 | |
82 | 144 | Hansen Oliver | 2004 | DGI FYN | 25 m | 51.35 | ||
83 | 166 | Juhl Lasse F | 2004 | DGI FYN | 25 m | 51.42 | ||
84 | 687 | Holm Nicolaj Pank | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 52.34 | ||
85 | 881 | Vignal-Schjøth Viggo | 2003 | DGI STORKB | 0375AS | 25 m | 53.09 | |
86 | 618 | Bøllingtoft Kristian | 2006 | DGI ØSTJY | 0661AM | 25 m | 53.71 | |
87 | 393 | Tankred Poul Erik | 1953 | DGI SYDØST | 5351AA | 25 m | 53.87 | |
88 | 522 | Nielsen Malthe Kobber | 2005 | DGI NORDJY | 0515AG | 25 m | 55.01 | |
89 | 370 | Olsen Ebbe Als | 2007 | DGI SYDØST | 25 m | 55.36 | ||
90 | 505 | Pedersen Gustav Ø. | 2008 | DGI NORDJY | 0875AD | 25 m | 55.91 | |
91 | 325 | Hansen Martin Mark | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 56.03 | ||
92 | 795 | Storm Marinus | 2006 | DGI ØSTJY | 0665AK | 25 m | 56.38 | |
93 | 395 | Weile Ebbe | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 56.79 | ||
94 | 524 | Knudsen Nikolaj Rytger | 2006 | DGI NORDJY | 0603AI | 25 m | 57.21 | |
95 | 600 | Andersen Simon N. | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 57.82 | ||
96 | 115 | Ballisager Oliver Oxholm | 2007 | DGI FYN | 25 m | 58.03 | ||
97 | 792 | Stevn Tristian Bertil | 2006 | DGI ØSTJY | 0643AN | 25 m | 1:00.19 | |
98 | 225 | Rasmussen Malthe Skau | 2006 | DGI FYN | 25 m | 1:01.97 | ||
99 | 481 | Larsen Malthe Bach | 2008 | DGI NORDJY | 0847AA | 25 m | 1:05.27 | |
100 | 246 | Toustrup-Jensen Jacob | 2009 | DGI FYN | 25 m | 1:05.61 | ||
101 | 688 | Holst-Jensen Morten | 2008 | DGI ØSTJY | 0845AE | 25 m | 1:05.79 | |
102 | 519 | Christiansen Mattie | 2008 | DGI NORDJY | 25 m | 1:05.92 | ||
103 | 320 | Hajrovic Anes | 2008 | DGI SYDØST | 0807AB | 25 m | 1:06.18 | |
104 | 818 | Vang Simon Søholm | 2008 | DGI ØSTJY | 0827AE | 25 m | 1:07.54 | |
105 | 634 | Filipowicz Lui | 2008 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:08.51 | ||
106 | 738 | Løkke Alfred | 2008 | DGI ØSTJY | 0895AE | 25 m | 1:08.55 | |
107 | 710 | Kellenberger Orla | 2008 | DGI ØSTJY | 0855AE | 25 m | 1:08.65 | |
108 | 189 | Liljegren Troels | 2006 | DGI FYN | 25 m | 1:08.86 | ||
109 | 112 | Andersen Christoffer | 2006 | DGI FYN | 0657AN | 25 m | 1:09.77 | |
110 | 409 | Boholm Andreas Lyngfeldt | 2008 | DGI STORST | 0825AA | 25 m | 1:09.95 | |
111 | 335 | Jakobsen Rasmus Stenholt | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 1:12.26 | ||
112 | 476 | Baars Nikolaj | 2008 | DGI NORDJY | 0893AG | 25 m | 1:14.87 | |
113 | 331 | Høgh Frederik | 2008 | DGI SYDØST | 25 m | 1:18.17 | ||
114 | 480 | Jensen Mads | 2008 | DGI NORDJY | 0883AG | 25 m | 1:29.24 | |
115 | 477 | Buus Casper | 2008 | DGI NORDJY | 0873AG | 25 m | 1:37.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 06 marts 2018 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 21:21 |
Løb 33, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 387 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | DGI SYDØST | 0232BA | 25 m | 1:02.56 | |
2 | 569 | Madsen Nete Lund | 2001 | DGI NORDJY | 0186AZ | 25 m | 1:03.09 | |
3 | 749 | Møller Sofie | 1998 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:03.39 | ||
4 | 427 | Nielsen Sofie | 2003 | DGI STORST | 0324AU | 25 m | 1:03.67 | |
5 | 431 | Sørensen Petrine R.e. | 2005 | DGI STORST | 0512AB | 25 m | 1:05.88 | |
6 | 81 | Gade Emma | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 1:05.95 | ||
7 | 196 | Martinussen Janni | 2001 | DGI FYN | 0186AE | 25 m | 1:06.30 | |
8 | 25 | Johansen Josephine S. | 2003 | DGI S.JYL | 0348AF | 25 m | 1:06.48 | |
9 | 839 | Bjørn Weronika L. | 2005 | DGI MIDTJY | 0524AG | 25 m | 1:06.92 | |
10 | 718 | Kokholm Caroline Varming | 2002 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:07.12 | ||
11 | 748 | Møller Mathilde | 2004 | DGI ØSTJY | 0438AD | 25 m | 1:07.92 | |
12 | 399 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | DGI SYDØST | 0252AP | 25 m | 1:08.81 | |
13 | 418 | Hansen Nicoline | 2004 | DGI STORST | 0468AU | 25 m | 1:09.01 | |
14 | 639 | Frimer Julie | 2004 | DGI ØSTJY | 0434AR | 25 m | 1:09.37 | |
15 | 561 | Hansen Emilie Sofie | 2001 | DGI NORDJY | 0168BE | 25 m | 1:09.42 | |
16 | 491 | Hove Louise | 2002 | DGI NORDJY | 0246BA | 25 m | 1:09.55 | |
17 | 827 | Esbensen Marie Graff | 2003 | DGI MIDTJY | 0336AT | 25 m | 1:09.73 | |
18 | 20 | Hansen Katrine Risberg | 2001 | DGI S.JYL | 0104AU | 25 m | 1:09.76 | |
19 | 830 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | DGI MIDTJY | 0334AQ | 25 m | 1:09.87 | |
20 | 573 | Pedersen Anna Christine | 2003 | DGI NORDJY | 0372BE | 25 m | 1:09.97 | |
21 | 579 | Svendsen Zille Haarh | 2004 | DGI NORDJY | 0436AI | 25 m | 1:09.97 | |
22 | 555 | Rønnow Ida | 2006 | DGI NORDJY | 0658AE | 25 m | 1:10.33 | |
23 | 833 | Jensen Karen Moos | 2003 | DGI MIDTJY | 0324AM | 25 m | 1:10.50 | |
24 | 837 | Holme Sofie Dyg | 2005 | DGI MIDTJY | 0598AO | 25 m | 1:10.72 | |
25 | 740 | Løland Natasja N. | 2000 | DGI ØSTJY | 0078BE | 25 m | 1:10.77 | |
26 | 773 | Raunsø Anne | 2002 | DGI ØSTJY | 0286AW | 25 m | 1:10.88 | |
27 | 705 | Johansen Mia Sommer | 2002 | DGI ØSTJY | 0292AV | 25 m | 1:11.19 | |
28 | 48 | Thomsen Thyra | 2002 | DGI S.JYL | 0212BC | 25 m | 1:11.45 | |
29 | 682 | Heise Line | 2003 | DGI ØSTJY | 0356AX | 25 m | 1:11.46 | |
30 | 124 | Bruun-Petersen Rikke | 2005 | DGI FYN | 0522AN | 25 m | 1:11.62 | |
31 | 828 | Riis Agnete | 2003 | DGI MIDTJY | 0308AW | 25 m | 1:12.13 | |
32 | 513 | Thomassen Ida Overgaard | 2005 | DGI NORDJY | 0536AR | 25 m | 1:12.14 | |
33 | 594 | Agerbæk Carolina D. | 2002 | DGI ØSTJY | 0202BB | 25 m | 1:12.30 | |
34 | 580 | Sørensen Maja M S | 2004 | DGI NORDJY | 0448AR | 25 m | 1:12.58 | |
35 | 428 | Olesen Sisse Berg | 2005 | DGI STORST | 0514AB | 25 m | 1:12.79 | |
36 | 31 | Kristensen Amalie Hede | 2005 | DGI S.JYL | 0512AZ | 25 m | 1:13.05 | |
37 | 706 | Johnsen Lærke Kirstine | 2003 | DGI ØSTJY | 0346BA | 25 m | 1:13.32 | |
38 | 611 | Brøndum Thea | 2004 | DGI ØSTJY | 0476AZ | 25 m | 1:13.46 | |
39 | 593 | Ølgaard Julie Bech | 2003 | DGI NORDJY | 0356AW | 25 m | 1:13.56 | |
40 | 378 | Rosenmeyer Signe | 2005 | DGI SYDØST | 0508AN | 25 m | 1:13.78 | |
41 | 430 | Svenstrup Maja | 2002 | DGI STORST | 0232AB | 25 m | 1:13.93 | |
42 | 296 | Baltersen Mathilde | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 1:14.03 | ||
43 | 128 | Clausen Laura Østerby | 2004 | DGI FYN | 0402BA | 25 m | 1:14.15 | |
44 | 340 | Jensen Sarah Hygum | 1998 | DGI SYDØST | 9896BD | 25 m | 1:14.15 | |
45 | 633 | Filipowicz Lucca | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:14.22 | ||
46 | 879 | Nüchel Laura Lundbek | 2002 | DGI STORKB | 0218AU | 25 m | 1:14.70 | |
47 | 707 | Juhl Alma | 2002 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:14.81 | ||
48 | 163 | Johansen Line Virkelyst | 2003 | DGI FYN | 0346AU | 25 m | 1:15.23 | |
49 | 36 | Muusmann Jette | 2005 | DGI S.JYL | 0532AO | 25 m | 1:15.35 | |
50 | 363 | Mortensen Emilie | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 1:15.69 | ||
51 | 875 | Jensen Amanda Grønbæk | 2001 | DGI STORKB | 0102AX | 25 m | 1:15.71 | |
52 | 832 | Krogh Caroline | 2002 | DGI MIDTJY | 0226BA | 25 m | 1:16.05 | |
53 | 386 | Sørensen Caroline K. | 2004 | DGI SYDØST | 0418AT | 25 m | 1:16.06 | |
54 | 674 | Hagensen Karen K. H. | 2004 | DGI ØSTJY | 0424AR | 25 m | 1:16.19 | |
55 | 796 | Stormes Malou Sophie | 2005 | DGI ØSTJY | 0528AP | 25 m | 1:16.19 | |
56 | 743 | Mikkelsen Freya | 2005 | DGI ØSTJY | 0504AV | 25 m | 1:16.92 | |
57 | 834 | Stephansen Laura Mai | 2003 | DGI MIDTJY | 0378AW | 25 m | 1:16.98 | |
58 | 87 | Keulen Femke Iris | 2005 | DGI SYDVE | 25 m | 1:17.17 | ||
59 | 43 | Petersen Ida | 1999 | DGI S.JYL | 9928BC | 25 m | 1:17.25 | |
60 | 330 | Holm Freya | 2003 | DGI SYDØST | 0398BD | 25 m | 1:17.93 | |
61 | 841 | Krogh Katrine | 2005 | DGI MIDTJY | 0526AQ | 25 m | 1:18.52 | |
62 | 172 | Kaarill Anna | 2002 | DGI FYN | 0226AY | 25 m | 1:18.53 | |
63 | 214 | Ostersen Laura | 2004 | DGI FYN | 0402BB | 25 m | 1:18.53 | |
64 | 21 | Hellesøe Karoline | 2006 | DGI S.JYL | 0678AQ | 25 m | 1:18.67 | |
65 | 242 | Termansen Kamille | 2002 | DGI FYN | 0232BB | 25 m | 1:18.81 | |
66 | 401 | Zachariassen Ane K. | 2005 | DGI SYDØST | 0588AB | 25 m | 1:19.10 | |
67 | 496 | Lyndrup Agnes | 2004 | DGI NORDJY | 0406AU | 25 m | 1:19.24 | |
68 | 349 | Laursen Manja | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 1:19.57 | ||
69 | 625 | Danielsen Mette Ø | 1975 | DGI ØSTJY | 7578AA | 25 m | 1:19.60 | |
70 | 117 | Bernsdorf Anna Dora | 2006 | DGI FYN | 25 m | 1:19.67 | ||
71 | 306 | Daugaard Cecilie | 2003 | DGI SYDØST | 0312BB | 25 m | 1:19.95 | |
72 | 351 | Laustsen Alberte Randlev | 2005 | DGI SYDØST | 0584AX | 25 m | 1:20.15 | |
73 | 475 | Schmidt Luna | 2001 | DGI NORDJY | 0156BE | 25 m | 1:20.51 | |
74 | 844 | Jensen Maria Fiil | 2004 | DGI MIDTJY | 0446AW | 25 m | 1:20.77 | |
75 | 130 | Davids Emilia | 2004 | DGI FYN | 25 m | 1:20.78 | ||
76 | 96 | Seerup Anne Mie | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 1:20.97 | ||
77 | 84 | Hansen Signe Risager | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 1:21.46 | ||
78 | 173 | Kaas Signe | 2003 | DGI FYN | 0308BA | 25 m | 1:21.69 | |
79 | 238 | Sørensen Amalie Faigh | 2000 | DGI FYN | 0042BG | 25 m | 1:21.75 | |
80 | 692 | Høgh Karoline | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:21.92 | ||
81 | 368 | Oleander Emma | 2004 | DGI SYDØST | 0472AJ | 25 m | 1:21.93 | |
82 | 375 | Rasmussen Martine | 2000 | DGI SYDØST | 0062BH | 25 m | 1:22.03 | |
83 | 469 | Kokholm Sara | 2005 | DGI NORDJY | 0574AS | 25 m | 1:22.26 | |
84 | 514 | Thorsted Marie Elisabeth | 2006 | DGI NORDJY | 0678AL | 25 m | 1:22.45 | |
85 | 559 | Bertelsen Julie | 2005 | DGI NORDJY | 0538AY | 25 m | 1:22.55 | |
86 | 75 | Christensen Nadja Bonde | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 1:22.83 | ||
87 | 842 | Jørgensen Stine Skipper | 2005 | DGI MIDTJY | 0582AV | 25 m | 1:23.06 | |
88 | 704 | Johansen Caroline T.b. | 1999 | DGI ØSTJY | 9978BD | 25 m | 1:23.23 | |
89 | 422 | Larsen Cecilie Engsted | 2006 | DGI STORST | 0618AG | 25 m | 1:23.32 | |
90 | 199 | Michelsen Signe | 2004 | DGI FYN | 0498BA | 25 m | 1:23.47 | |
91 | 154 | Jensen Alberte | 1999 | DGI FYN | 25 m | 1:23.70 | ||
92 | 28 | Keller Sofie | 2005 | DGI S.JYL | 0512AY | 25 m | 1:24.28 | |
93 | 162 | Johansen Isabella | 2002 | DGI FYN | 0266BB | 25 m | 1:24.36 | |
94 | 622 | Christiansen Olga K. | 2006 | DGI ØSTJY | 0678AH | 25 m | 1:24.70 | |
95 | 528 | Søndergaard Marie | 2005 | DGI NORDJY | 0556AX | 25 m | 1:25.13 | |
96 | 27 | Johansen Sofie Damm | 2006 | DGI S.JYL | 25 m | 1:25.42 | ||
97 | 703 | Jespersen Matilde Work | 2006 | DGI ØSTJY | 0654AP | 25 m | 1:26.08 | |
98 | 229 | Schaumburg Katja | 2004 | DGI FYN | 25 m | 1:26.26 | ||
99 | 168 | Jørgensen Frida Ropass | 2004 | DGI FYN | 0436AW | 25 m | 1:26.29 | |
100 | 419 | Jacobsen Nicoline Bohn | 2006 | DGI STORST | 0642AH | 25 m | 1:27.86 | |
101 | 77 | De Bruijn Stephanie | 2005 | DGI SYDVE | 25 m | 1:27.96 | ||
102 | 41 | Paulsen Catharina | 2005 | DGI S.JYL | 0554AT | 25 m | 1:28.17 | |
103 | 468 | Jensen Ida | 2006 | DGI NORDJY | 0682AQ | 25 m | 1:28.20 | |
104 | 95 | Pedersen Pernille | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 1:28.44 | ||
105 | 210 | Nielsen Karoline Skaarup | 2003 | DGI FYN | 0372BG | 25 m | 1:29.23 | |
106 | 123 | Bruun-Petersen Anna | 2007 | DGI FYN | 0792AF | 25 m | 1:29.32 | |
107 | 372 | Pedersen Neela S. | 2004 | DGI SYDØST | 0442AU | 25 m | 1:29.39 | |
108 | 391 | Sørensen Matilde Helene | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 1:29.42 | ||
109 | 521 | Michaelsen Nikoline P. | 2007 | DGI NORDJY | 0732AM | 25 m | 1:30.15 | |
110 | 150 | Holgersen Stine Lund | 2006 | DGI FYN | 0652AQ | 25 m | 1:30.29 | |
111 | 161 | Johansen Frederikke | 2003 | DGI FYN | 0366BE | 25 m | 1:30.34 | |
112 | 202 | Munk Anna Cathrine | 2001 | DGI FYN | 25 m | 1:30.40 | ||
113 | 825 | Østergaard Stine | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:30.42 | ||
114 | 494 | Khelil Sara | 2003 | DGI NORDJY | 0356BF | 25 m | 1:31.93 | |
115 | 39 | Norlyk Andrea | 2006 | DGI S.JYL | 25 m | 1:34.09 | ||
116 | 288 | Als Sara | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 1:34.17 | ||
117 | 347 | Larsen Silja | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 1:34.40 | ||
118 | 774 | Raunsø Astrid | 2006 | DGI ØSTJY | 0608AT | 25 m | 1:34.79 | |
119 | 880 | Pedersen Asta Edelbo | 2006 | DGI STORKB | 0618AQ | 25 m | 1:34.85 | |
120 | 10 | Dauberg Feliza | 2004 | DGI S.JYL | 25 m | 1:35.56 | ||
121 | 22 | Holm Steffanie | 2002 | DGI S.JYL | 25 m | 1:36.46 | ||
122 | 244 | Thomsen Ea | 2001 | DGI FYN | 0158BE | 25 m | 1:37.18 | |
123 | 610 | Brøndum Maja | 2006 | DGI ØSTJY | 0634AS | 25 m | 1:37.37 | |
124 | 97 | Terkildsen Camilla Holt | 2003 | DGI SYDVE | 25 m | 1:37.47 | ||
125 | 531 | Russo Luanna | 2006 | DGI NORDJY | 0604AM | 25 m | 1:37.61 | |
126 | 527 | Severinsen Mathilde | 2006 | DGI NORDJY | 0686AU | 25 m | 1:37.70 | |
127 | 241 | Terkelsen Johanne | 2007 | DGI FYN | 0788AP | 25 m | 1:38.03 | |
128 | 752 | Mørup Mathilde | 2007 | DGI ØSTJY | 0736AN | 25 m | 1:40.16 | |
129 | 201 | Mortensen Sofia | 2007 | DGI FYN | 0786AK | 25 m | 1:40.43 | |
130 | 30 | Knudsen Isabella | 2004 | DGI S.JYL | 0406BB | 25 m | 1:42.68 | |
131 | 73 | Christensen Laura Vindstrup | 2003 | DGI SYDVE | 25 m | 1:45.25 | ||
132 | 226 | Rheinlænder Freja | 2006 | DGI FYN | 25 m | 1:45.97 | ||
133 | 871 | Eskildsen Silvia | 2003 | DGI STORKB | 0342BG | 25 m | 1:46.67 | |
134 | 294 | Bach Julia | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 1:48.63 | ||
135 | 414 | Hansen Camila | 2006 | DGI STORST | 0624AL | 25 m | 1:49.33 | |
136 | 220 | Ragner Serine | 2006 | DGI FYN | 0624AM | 25 m | 1:49.36 | |
137 | 298 | Brice Olivia Josefine | 2007 | DGI SYDØST | 25 m | 1:52.23 | ||
138 | 350 | Laursen Sofie | 2007 | DGI SYDØST | 0734AC | 25 m | 1:56.77 | |
139 | 295 | Balslev Jessie | 2007 | DGI SYDØST | 0748AG | 25 m | 1:57.17 | |
140 | 315 | Gilling Sille Hegaard | 2007 | DGI SYDØST | 0756AC | 25 m | 1:59.80 | |
141 | 878 | Nüchel Anna Lundbek | 2006 | DGI STORKB | 25 m | 2:01.13 | ||
142 | 33 | Liljensøe Tilde | 2005 | DGI S.JYL | 25 m | 2:05.51 | ||
143 | 526 | Severinsen Johanne | 2001 | DGI NORDJY | 0128AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 06 marts 2018 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 21:21 |
Løb 34, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 42 | Perzynski Simon | 2002 | DGI S.JYL | 0289AG | 25 m | 55.30 | |
2 | 76 | Christiansen Michael | 1982 | DGI SYDVE | 25 m | 55.74 | ||
3 | 78 | Fokkink Boje | 2001 | DGI SYDVE | 25 m | 56.43 | ||
4 | 2 | Ravn Philip Andersen | 2002 | DGI S.JYL | 0241AL | 25 m | 56.56 | |
5 | 819 | Weje Andreas | 1998 | DGI ØSTJY | 25 m | 56.61 | ||
6 | 582 | V-Nielsen Frederik | 1995 | DGI NORDJY | 9591AC | 25 m | 57.81 | |
7 | 590 | Lauridsen Christoffer B. | 2002 | DGI NORDJY | 0203AO | 25 m | 58.18 | |
8 | 566 | Kristensen Jonathan L | 2000 | DGI NORDJY | 0037AH | 25 m | 58.39 | |
9 | 676 | Hansen Christian Windahl | 2000 | DGI ØSTJY | 0017AR | 25 m | 58.62 | |
10 | 34 | Matzen Svend | 1999 | DGI S.JYL | 9973AS | 25 m | 58.92 | |
11 | 412 | Eibye Viktor | 2001 | DGI STORST | 0175AS | 25 m | 59.00 | |
12 | 148 | Holgersen Anders Lund | 2000 | DGI FYN | 0017AS | 25 m | 59.12 | |
13 | 758 | Nybro Nikolaj | 2002 | DGI ØSTJY | 0211AO | 25 m | 59.20 | |
14 | 868 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | DGI MIDTJY | 0117AJ | 25 m | 59.20 | |
15 | 535 | Andersen Simon | 2000 | DGI NORDJY | 0069AK | 25 m | 59.25 | |
16 | 568 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | DGI NORDJY | 0059AF | 25 m | 59.27 | |
17 | 686 | Hjortshøj Stefan | 1988 | DGI ØSTJY | 25 m | 59.43 | ||
18 | 537 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | DGI NORDJY | 0323AQ | 25 m | 59.96 | |
19 | 798 | Svendsen Kasper Due | 2002 | DGI ØSTJY | 0239AN | 25 m | 1:00.16 | |
20 | 337 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | DGI SYDØST | 0301AK | 25 m | 1:00.64 | |
21 | 575 | Pedersen Nicklas | 2001 | DGI NORDJY | 0181AJ | 25 m | 1:00.83 | |
22 | 377 | Roe Alexander | 1997 | DGI SYDØST | 9711AT | 25 m | 1:00.87 | |
23 | 85 | Haurum Jeppe | 2003 | DGI SYDVE | 25 m | 1:00.89 | ||
24 | 587 | Jensen Tobias Vestby | 2003 | DGI NORDJY | 0309AN | 25 m | 1:01.12 | |
25 | 207 | Nedergaard Christoffer | 1995 | DGI FYN | 9565AS | 25 m | 1:01.27 | |
26 | 437 | Vestergaard Noel Sander | 2003 | DGI STORST | 0345AO | 25 m | 1:01.43 | |
27 | 552 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | DGI NORDJY | 0369AL | 25 m | 1:01.62 | |
28 | 178 | Klüver Frederik | 1998 | DGI FYN | 9823AV | 25 m | 1:02.58 | |
29 | 396 | Versteegen Robert | 2001 | DGI SYDØST | 0107AS | 25 m | 1:02.69 | |
30 | 413 | Flytkjær-Hansen Holger | 2004 | DGI STORST | 0479AE | 25 m | 1:02.83 | |
31 | 591 | Nielsen Kim Møller | 1992 | DGI NORDJY | 9217AA | 25 m | 1:02.98 | |
32 | 7 | Christensen Anders | 2002 | DGI S.JYL | 0299AS | 25 m | 1:03.17 | |
33 | 757 | Nielsen Steffen Trier | 1996 | DGI ØSTJY | 9611AS | 25 m | 1:03.19 | |
34 | 322 | Hansen Anders Ballisager | 1998 | DGI SYDØST | 9863AU | 25 m | 1:03.27 | |
35 | 484 | Pedersen Rasmus | 2000 | DGI NORDJY | 0065AI | 25 m | 1:03.54 | |
36 | 339 | Jensen Rasmus D. | 1998 | DGI SYDØST | 9897AN | 25 m | 1:03.68 | |
37 | 5 | Simony Niklas Børsmose | 2001 | DGI S.JYL | 0115AN | 25 m | 1:03.80 | |
38 | 725 | Købke Mikkel | 1999 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:04.12 | ||
39 | 79 | Fokkink Oliver | 2003 | DGI SYDVE | 25 m | 1:04.20 | ||
40 | 356 | Lund Hannibal Krogh | 1993 | DGI SYDØST | 9343AO | 25 m | 1:04.26 | |
41 | 16 | Hansen Dennis | 2002 | DGI S.JYL | 0205AS | 25 m | 1:04.87 | |
42 | 326 | Hansen Mattias | 2003 | DGI SYDØST | 0369AM | 25 m | 1:05.48 | |
43 | 851 | Theisen Malthe | 2003 | DGI MIDTJY | 0345AN | 25 m | 1:05.50 | |
44 | 576 | Pedersen Oliver | 2003 | DGI NORDJY | 0317AJ | 25 m | 1:05.76 | |
45 | 850 | Irmschler Rasmus | 2002 | DGI MIDTJY | 0273AP | 25 m | 1:05.81 | |
46 | 235 | Storm Rasmus | 2001 | DGI FYN | 25 m | 1:05.95 | ||
47 | 862 | Christiansen Anton | 2004 | DGI MIDTJY | 0493AL | 25 m | 1:06.29 | |
48 | 345 | Ladefoged Jacob | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 1:06.31 | ||
49 | 630 | Faarup Frederik Bols | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:06.92 | ||
50 | 72 | Brinkmann Jonas | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 1:07.09 | ||
51 | 237 | Søndergaard Anders | 2003 | DGI FYN | 0365AO | 25 m | 1:07.26 | |
52 | 814 | Timm Victor Constantin | 2003 | DGI ØSTJY | 0341AS | 25 m | 1:07.52 | |
53 | 89 | Larsen Kasper | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 1:07.57 | ||
54 | 585 | Hansen Preben | 1967 | DGI NORDJY | 6731AA | 25 m | 1:07.58 | |
55 | 681 | Hedehus Christoffer Holm | 2002 | DGI ØSTJY | 0285AO | 25 m | 1:07.85 | |
56 | 327 | Hansen Rasmus Hagger | 2001 | DGI SYDØST | 0119AS | 25 m | 1:08.15 | |
57 | 678 | Hansen Markus Friis | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:08.19 | ||
58 | 157 | Jensen Jonas Svensmark | 2005 | DGI FYN | 0579AG | 25 m | 1:08.38 | |
59 | 316 | Gold Anton | 2002 | DGI SYDØST | 0235AS | 25 m | 1:08.47 | |
60 | 23 | Jensen Simon G. | 2000 | DGI S.JYL | 0083AT | 25 m | 1:08.49 | |
61 | 94 | Nyhus Frederik | 2003 | DGI SYDVE | 25 m | 1:08.75 | ||
62 | 218 | Petersen Valdemar | 2004 | DGI FYN | 0431AP | 25 m | 1:08.98 | |
63 | 518 | Aarup-Kristiansen Lukas | 2004 | DGI NORDJY | 0465AP | 25 m | 1:09.37 | |
64 | 806 | Sørensen Simon Kloster | 2003 | DGI ØSTJY | 0335AN | 25 m | 1:09.39 | |
65 | 432 | Thystrup Albert U. | 2003 | DGI STORST | 0385AP | 25 m | 1:09.40 | |
66 | 529 | Mejdahl Jens | 2003 | DGI NORDJY | 0327AR | 25 m | 1:10.18 | |
67 | 228 | Sabanovic Anes | 2002 | DGI FYN | 25 m | 1:10.19 | ||
68 | 483 | Nielsen Jimmy | 2003 | DGI NORDJY | 0325AE | 25 m | 1:10.27 | |
69 | 9 | Dammose Oskar Trans | 2005 | DGI S.JYL | 0549AO | 25 m | 1:10.32 | |
70 | 366 | Nissen Andreas | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 1:10.34 | ||
71 | 317 | Gold Harald | 2004 | DGI SYDØST | 0415AR | 25 m | 1:10.71 | |
72 | 206 | Nedergaard Casper | 1990 | DGI FYN | 9063AH | 25 m | 1:10.75 | |
73 | 219 | Polk Simon | 2002 | DGI FYN | 25 m | 1:10.75 | ||
74 | 313 | Ellehauge Anders | 1992 | DGI SYDØST | 9211AK | 25 m | 1:11.15 | |
75 | 74 | Christensen Lukas Bonde | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 1:11.21 | ||
76 | 499 | Albæk Marcus | 2004 | DGI NORDJY | 0465AM | 25 m | 1:11.53 | |
77 | 389 | Sørensen Jakob Krag | 2004 | DGI SYDØST | 0463AK | 25 m | 1:11.80 | |
78 | 739 | Løland Alexander | 2004 | DGI ØSTJY | 0451AN | 25 m | 1:11.80 | |
79 | 464 | Kristensen Karl Anton | 2005 | DGI NORDJY | 0563AF | 25 m | 1:12.18 | |
80 | 638 | Frimand Jakob | 2004 | DGI ØSTJY | 0463AL | 25 m | 1:12.53 | |
81 | 113 | Andersen Gustav | 2003 | DGI FYN | 0333AS | 25 m | 1:12.57 | |
82 | 715 | Knagaard Ditlev | 2000 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:12.64 | ||
83 | 35 | Munksgaard-Ottosen Anders | 2004 | DGI S.JYL | 0459AM | 25 m | 1:12.94 | |
84 | 730 | Laursen Mathias Nybro | 2005 | DGI ØSTJY | 0503AN | 25 m | 1:13.21 | |
85 | 174 | Karlström Victor | 2004 | DGI FYN | 0435AQ | 25 m | 1:13.47 | |
86 | 54 | Åkerlind Silas | 2005 | DGI S.JYL | 0551AC | 25 m | 1:14.03 | |
87 | 233 | Storgaard Christian | 2000 | DGI FYN | 0003AR | 25 m | 1:14.11 | |
88 | 287 | Ahrendsen Jonas | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 1:14.16 | ||
89 | 382 | Schulte Erik Both | 2004 | DGI SYDØST | 0471AR | 25 m | 1:14.25 | |
90 | 631 | Faarup Philllip Bols | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:14.71 | ||
91 | 679 | Hansen Søren Thorup | 1975 | DGI ØSTJY | 7533AB | 25 m | 1:15.00 | |
92 | 171 | Jørgensen Michael | 1981 | DGI FYN | 8199AA | 25 m | 1:15.56 | |
93 | 632 | Fiil Jakob | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:16.07 | ||
94 | 865 | Tange Kasper Lund | 2004 | DGI MIDTJY | 0437AQ | 25 m | 1:16.33 | |
95 | 567 | Kristiansen Kim T. | 1967 | DGI NORDJY | 6757AA | 25 m | 1:16.86 | |
96 | 332 | Jacobsen Jens Holst | 2005 | DGI SYDØST | 0591AL | 25 m | 1:16.89 | |
97 | 292 | Andersen Matti | 2005 | DGI SYDØST | 0583AL | 25 m | 1:16.95 | |
98 | 191 | Lundgaard Laust | 2004 | DGI FYN | 25 m | 1:17.00 | ||
99 | 541 | Grøn Rasmus | 1999 | DGI NORDJY | 9993AS | 25 m | 1:17.07 | |
100 | 90 | Larsen Peter | 2003 | DGI SYDVE | 25 m | 1:17.19 | ||
101 | 379 | Rüdinger Mark | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 1:17.24 | ||
102 | 371 | Pedersen Christian R | 2003 | DGI SYDØST | 0395AQ | 25 m | 1:17.25 | |
103 | 733 | Le Daniel Marcus | 2006 | DGI ØSTJY | 0699AF | 25 m | 1:17.97 | |
104 | 205 | Nadolny Christian Lykke | 2003 | DGI FYN | 0349AS | 25 m | 1:18.08 | |
105 | 823 | Winther Waldemar | 2004 | DGI ØSTJY | 0467AN | 25 m | 1:18.57 | |
106 | 479 | Hansen Kasper | 2004 | DGI NORDJY | 0439AP | 25 m | 1:18.61 | |
107 | 45 | Schmidt Alexander | 2004 | DGI S.JYL | 0453AR | 25 m | 1:19.47 | |
108 | 346 | Ladefoged Peter | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 1:19.66 | ||
109 | 609 | Brorson Johan H | 2006 | DGI ØSTJY | 0631AM | 25 m | 1:19.74 | |
110 | 751 | Mørup Jacob | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:20.67 | ||
111 | 50 | Wetcke-Brask Felix | 2006 | DGI S.JYL | 0613AC | 25 m | 1:20.72 | |
112 | 435 | Tørngren Thor Sean | 2006 | DGI STORST | 0603AD | 25 m | 1:20.79 | |
113 | 243 | Termansen Xander | 2005 | DGI FYN | 0581AJ | 25 m | 1:20.81 | |
114 | 474 | Qvesel Mathias | 2004 | DGI NORDJY | 0423AR | 25 m | 1:21.20 | |
115 | 556 | Stenger Claes | 2005 | DGI NORDJY | 0509AN | 25 m | 1:22.33 | |
116 | 149 | Holgersen Jeppe Lund | 2003 | DGI FYN | 0313AT | 25 m | 1:22.84 | |
117 | 83 | Hansen Jacob Dalgaard | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 1:23.39 | ||
118 | 807 | Sørensen Simon Sejer | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:24.39 | ||
119 | 384 | Søndergaard Gustav Nybro | 2004 | DGI SYDØST | 0497AN | 25 m | 1:25.53 | |
120 | 729 | Laursen Andreas | 2006 | DGI ØSTJY | 0613AM | 25 m | 1:25.59 | |
121 | 731 | Laursen Samuel Krogh | 2007 | DGI ØSTJY | 0747AI | 25 m | 1:25.77 | |
122 | 129 | Cline Jonathan | 2005 | DGI FYN | 0543AK | 25 m | 1:26.27 | |
123 | 797 | Stormes Sebastian | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:26.84 | ||
124 | 613 | Bukballe Simon Brandi | 2006 | DGI ØSTJY | 0661AN | 25 m | 1:27.42 | |
125 | 421 | Kongstad Theodor | 2006 | DGI STORST | 0613AE | 25 m | 1:28.08 | |
126 | 159 | Jepsen Magnus Baier | 2003 | DGI FYN | 0329AS | 25 m | 1:29.24 | |
127 | 200 | Mortensen Kristoffer | 2005 | DGI FYN | 25 m | 1:29.28 | ||
128 | 434 | Thøfner Laurits | 2004 | DGI STORST | 0417AM | 25 m | 1:29.41 | |
129 | 867 | Theisen Valdemar | 2007 | DGI MIDTJY | 0763AI | 25 m | 1:29.45 | |
130 | 310 | Franow Jannick | 2006 | DGI SYDØST | 0687AG | 25 m | 1:29.86 | |
131 | 553 | Porsborg Sebastian | 2007 | DGI NORDJY | 0797AH | 25 m | 1:30.88 | |
132 | 291 | Andersen Mathias Løth | 2007 | DGI SYDØST | 0709AC | 25 m | 1:31.65 | |
133 | 175 | Katballe Johan | 2007 | DGI FYN | 25 m | 1:39.54 | ||
134 | 215 | Pedersen Alexander | 2006 | DGI FYN | 25 m | 1:43.72 | ||
135 | 289 | Andersen Magne | 2007 | DGI SYDØST | 0787AD | 25 m | 1:50.40 | |
136 | 303 | Christensen Niclas | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 1:52.45 | ||
137 | 881 | Vignal-Schjøth Viggo | 2003 | DGI STORKB | 0375AS | 25 m | 1:59.04 | |
138 | 425 | Melgaard Storm | 2007 | DGI STORST | 0755AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 06 marts 2018 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 21:21 |